Tweet not found
The embedded tweet could not be found…

Geenstijl
ingelogd als
lid
Jullie liever dan wij
Gefeliciteerd! U kan de gele rups weer voeren met uw eigen lichaam. De saaiste staking aller tijden is afgelopen: er is een akkoord tussen FNV Spoor en de NS. Het ging natuurlijk vooral om de waardering, en helemaal niet om geld, dus we zullen spoedig horen wat het treinpersoneel erbij heeft gekregen. Gelukkig maar, nu kunnen wij forenzen weer tachtig euro betalen voor een kort ritje met de neus in de zweetoksels van de buurman hangen in een kleine ongeventileerde ruimte die ruikt naar mandarijn en patatje joppie. Even denken waar we dinsdag en donderdag heen zullen gaan met de auto hoor.
UPDATE - "Belangrijke afspraken voor het akkoord zijn onder meer een loonsverhoging van 5 procent met een minimumverhoging van 185 euro per 1 juli 2022, opnieuw een loonsverhoging van 3,45 procent per 1 januari 2023, een eenmalige uitkering van 1000 euro in december 2022, en opnieuw een eenmalige uitkering van 1000 euro in juli 2023."
The embedded tweet could not be found…
Als een trein ontploft in het bos en niemand hoort het, is de trein dan ontploft?
Gansch het agressievolk staat stil, als de wapenstok het wil
Laat ProRail het maar niet horen
Fabriceer Naargeestige Vuiligheid
Goedemorgen! Lekker met de trein?
De 'Flirt Flex' kost 400 miljoen en u mag raden wie opdraait voor het prijskaartje
Over GeenStijl:
Contact / Huisregels / RSS / Privacy en cookies / Cookie instellingen / Responsible Disclosure / Adverteren / VoorwaardenGeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.
De laatste topics op GeenStijl
Archief
Neem een kijkje in onze stijloze gaarkeuken.
The embedded tweet could not be found…