Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Bonte Avond in Het StamCafé

HOERA! LAATSTE AVOND ONDER HET JUK VAN RUTTE III

Alleen vanavond gratis bier, voor iedereen. Want deze avond komt nooit meer terug, en niemand neemt ons die meer af. De laatste avond onder het juk van Rutte III. Daarom gratis loempidellen aan de bar, een glaasje kaasstengels op iedere tafel, en uiteraard zo'n glaasje met sigaretten en een asbak. We nemen feestelijk afscheid van Het Regime, en hebben -voor het eerst - zin in de toekomst. Nog 1 nachtje slapen, en dan is het zover. We gaan VOORUITKIJKEN NAAR DE TOEKOMST.
OANT MOARN.

Iemands adres op internet zetten. Zo moet het

Social

Jippie. Doron is terug

Social

Ommetje maken in de sneeuw

Reaguursels

Inloggen

Veel spannender deze week dan Djokivics of de familie Hazes wordt de toekomst van de NAVO en Europa. De komende dagen gaan we zien wat we nu eigenlijk kunnen doen tegen de blackmail van Poetin. Hij eist niets minder dan dat de NAVO zichzelf is oost Europa opheft. Een kansloze eis uiteraard, maar in Rusland zelf heeft hij zich al in de hoek geverfd op TV en kan niet thuiskomen zonder succes. Oorlog ligt dan voor de hand. En wat heeft deze inmiddels bejaarde ex KGB agent nog te verliezen met op de achtergrond een tranende economie?

Beste_Landgenoten | 10-01-22 | 10:06 | 8

@Beste_Landgenoten | 10-01-22 | 11:44:
Vind de Russische analyses over EU en VS wel verontrustend. Zowel Obama als Trump hebben geprobeerd EU wat actiever te krijgen om tenminste hun minimale aandeel in NATO te voldoen. Is niet gelukt.

Ook die speldenprikken van VS/NATO richting Rusland lijkt me niet goed. Niet te vaak de beer uitdagen. Ja het mag (want net buiten territorium nah nah), maar is het verstandig.

Ik zie die boef nog wel Oekraïne overlopen. Tja en wat dan te doen.. Verder hoop spierballentaal. Zoals ze zelf al zeggen; anders worden we niet serieus genomen.

Duwbak_Linda | 10-01-22 | 11:52

Tot slot.
"In 1946-7 we knew that freedom was worth dying for, something that is obviously forgotten today. "
Hm, tja. Schuldig.

Duwbak_Linda | 10-01-22 | 12:39

Klopt. Wij willen geen teruggang riskeren in welvaart, dus zullen wij gaan toegeven. We zullen oost Europa weer loslaten, omdat de prijs van een oorlog veel te hoog is. De facto gaan we dus terug naar de situatie van 30 jaar geleden.

Maar de taal is de Russische top getuigt van groepsparanoia wat de NAVO betreft, zoals je ook nu ziet gebeuren in de republikeinse partij is de VS. De realiteit doet onder voor loyaliteit aan het gewenste verhaal. De NAVO is de kwade genius, dat denken ze daar serieus. Hun remedie is dus ook heel serieus. Hier ziet bijna niemand dat probleem. Verontrustend. Maar het komt binnen een paar weken wel boven drijven.

Beste_Landgenoten | 10-01-22 | 13:55
▼ 5 antwoorden verborgen

Moguh lui.. na 10 jaar weer eens GuildWars 1 geïnstalleerd en account terug. Lekker nerdie gamen.

SinisterNL | 10-01-22 | 08:34

Goedemorgen guurders. Minder goede morgen voor 3rd wave feminists. Je oogst wat je zaait feminista's.

www.dailymail.co.uk/news/article-1038...

Transgenders domineren zwemwedstrijd. Een F/M en nummer twee M/F waar eerder opspraak over was. Winnaar liet trots de top van zijn badpak zakken om aan te tonen dat zijn borsten weg waren gehaald.

What a time to be alive for women.

Graaf_van_Hogendorp | 10-01-22 | 08:15 | 2

En nog denken die dombo's dat enkel testosteron count het verschil maakt.

horsteknots | 10-01-22 | 08:31

Als iemand me vroegah verteld had dat ik dat ooit in een krant zou lezen had ik hem vierkant uitgelachen.
De lachstuip is eigenlijk nog niet helemaal weg.

funda | 10-01-22 | 09:20

"She's a nice girl and I like her style but she's a hunchback. I'm not a pretty guy, got a wooden eye, but she's a hunchback. I take her to the football game, she's my little Notre Dame, my life just wouldn't be the same without a hunchback.
I got a hunch then again i just don't know. She drinks hawaiian punch she calls me quasimodo. I'm a lucky fella she's my esmarelda. Doin' what i oughta she always brings me water. She's a hunchbck. I know i'm doing well she's ringing my bell. She's got a hunchback."

THE DICKIES "She's a hunchback" (ca. 1979)
---> watch?v=7YLsZFV-68E

Asteroid-B612 | 10-01-22 | 08:11

Verheug me op de bordes foto met Carola als minister van armoede past helemaal bij deze partij, Gert Jan de meloenen slikker legt het uit bij Goede morgen WNL.

likdoorn | 10-01-22 | 07:56

Fauda I & II prima…III ging wel.
“Hit & Run” met Doron is een stuk minder.
Maar da’s maar een mening hè.

Ruimedenker | 10-01-22 | 07:54 | 1

Klopt maar daar speelt hij ook Doron Niet.

uisge baugh | 10-01-22 | 07:58

"Regie ventilatie op scholen mist"
Hoog tijd dus voor een ventilatieregiseur. En ter ondersteuning een Taskforce Open Ramen en natuurlijk een Evaluatiecommissie Ventilatiezaken. Ja. Koffie.

Duwbak_Linda | 10-01-22 | 07:42 | 6

Maar Fleur werd toch minister van Ventilatie?

Beste_Landgenoten | 10-01-22 | 09:15

En vergeet de steunreaguurders niet, die massaal ongewenste regeringen naar Russisch voorbeeld blijven promoten.

funda | 10-01-22 | 09:22
▼ 3 antwoorden verborgen

Gvd Bob Saget deaud?!

Ben_Hur | 10-01-22 | 07:16 | 3

Yep.

House is not so full anymore..

Wijze uit het Oosten | 10-01-22 | 07:46

Moest als kind America's Funniest Home Video's kijken. Mijn hemel wat een slechte tv. Maar ja in die tijd geen tv apps en jijbuis.

RIP Bob alsnog. Voor Full House dan.

Graaf_van_Hogendorp | 10-01-22 | 08:08

Was gewoon een boomer, waarschijnlijk nog gevaxt ook. *ben cramer neuriet*

funda | 10-01-22 | 09:23

Ha! De Chinees in mijn dorp.
Maartensdijk, het mooiste dorp van de Utrecht.
Er is niet veel, maar we hebben er alles.
“Happy Gate”… lieve mensen, stil Chinees gezin, met een dochter en een zoon, allebei gestudeerd en springen af en toe bij in de zaak van pa en ma.
Gemiddeld één keer in de twee weken “Happy Gate” halen, wel zo makkelijk. Géén sambal bij, wel kroepoek.
Eet makelijk!

Ruimedenker | 10-01-22 | 07:16 | 3

Leuk!

Klinkt als een gewoon, hardwerkend en goed geïntegreerd Chinees gezin.

Zouden heel veel andere culturen van kunnen leren…

Wijze uit het Oosten | 10-01-22 | 07:24

Leuke commercial, volgende keer extra krupuk?

dathoujetoch | 10-01-22 | 08:19

Afhaalcentrum.
Duidelijke zaak. Afhalen, thuis eten. Prima.

AdvocatusDiaboli | 10-01-22 | 09:00

Ergens in de 5e klas lagere school hield iemand een spreekbeurt over kernenergie. Vooral dat dat gevaarlijk was, natuurlijk, dat was de geest van die tijd. Maar het was wel iedereen duidelijk dat je daar stroom mee opwekt.

En we krijgen nu dus een "minister van klimaat en energie" die dat simpelweg niet weet...
Cheers mates.

Dandruff | 10-01-22 | 06:58 | 5

Op de middelbare sgool ook een spreekbeurt voor kernenergie gehouden. Dat het eigenlijk schoner en veiliger was dan we dachten.

Wel heel opvallend dat de ban de bom generatie nu overstag lijkt te gaan. Bio massa freaks zijn stil. Onrust in Kazachstan ineens ook (grootste uranium producent). Ben benieuwd naar de komende tijd.

Graaf_van_Hogendorp | 10-01-22 | 08:10

In die tijden was zowel de inheemse bevolking en de energiebehoefte maar een fractie van wat hij nu is.
Overal tussen steden lagen enorme gebieden aan milieuvervuilend weiland en stonden lelijke treurwilgen. We hadden maar 1 luchthaven.
Vinex en industriegebouwen bestonden nog nauwelijks.
We hebben in die tijd veel bereikt met elkaar, en hebben nu kernenergie broodnodig.
"Dit land snakt naar kernenergie !"

funda | 10-01-22 | 09:28

Een MINISTER die niet snapt hoe je een huis met kernenergie verwarmd.
Te dom voor VMBO zwakstroom maar wel het allerhoogste ambt van Nederland op dit gebied bekleden. Welkom in Nederland 2022 onder Rutte IV.
Met recht een rariteitenkabinet.

keestelpro | 10-01-22 | 12:43
▼ 2 antwoorden verborgen

Glengarry Glen Ross . Alec Baldwin’s motivation speech.

youtu.be/elrnAl6ygeM

J.Cash | 10-01-22 | 05:40 | 4

De psychopaten 'werken' zich naar boven en noemen zich succesvol. Dat ze een spoor van verwoesting achterlaten maakt ze niet uit. En zo blijft de wereld een zooitje. Terwijl het technisch gezien niet nodig is.

AdvocatusDiaboli | 10-01-22 | 08:27

@Therion | 10-01-22 | 10:22:
Graag gedaan vriend. Het is een heel vrolijk liedje maar voor jullie met een zéér emotionele lading. Heb echt een traantje weggepinkt. Wat vreselijk dat jullie dat hebben moeten meemaken. Maar muziek helpt bij de verwerking.

keestelpro | 10-01-22 | 12:41
▼ 1 antwoord verborgen

WNL: Het rechtse alternatief voor de linkse omroepen?
Check dit uit:
www.youtube.com/watch?v=bO-wNyV-A04
WNL, net als de hele NPO: afschaffen! Pure staatspropaganda.

keestelpro | 10-01-22 | 05:30 | 2

Wat een slap geoudehoer over die watjes met petjes.

J.Cash | 10-01-22 | 05:41

De NPO hoeft helemaal niet weg.
Ze moeten alleen de inhoud wat breder maken.
Helaas zijn de rechtse media zijn niet altijd even goed, en dan kom je er ook niet verder mee.

AdvocatusDiaboli | 10-01-22 | 08:30

Zeg. Moeten jullie niet werreke zo

mykdelta | 10-01-22 | 05:17 | 5

Commodores - Nightshift

anja | 10-01-22 | 06:31

vrije dag.

loser | 10-01-22 | 08:07

Cojonja, je weet wel. Misschien volgende week.

horsteknots | 10-01-22 | 08:42
▼ 2 antwoorden verborgen

Zo hee. Dat is wat ze gemoedelijk noemen.
Gemoedelijk, dat is iets van vroeger.
Iets dat ze zijn kwijtgeraakt.
Nu lopen we allemaal te stressen.
Want gemoedelijk, dat is rustig en dus slecht. Terwijl veel mensen het best terug zouden willen hebben.

AdvocatusDiaboli | 10-01-22 | 08:40
▼ 1 antwoord verborgen

Brutale inbraak in ambulancevoertuig.
Tijdens een medisch incident in een woning in Den Haag is zondagavond 9 januari ingebroken in een ambulance.
Een ambulance kreeg een spoedmelding (A1) en ging naar de betreffende locatie toe.
Terwijl het personeel bezig waren met de behandeling, werd buiten, door een persoon, een zijruit van de ambulance ingegooid. De buit? Een tas met persoonlijke spullen van de ambulanceverpleegkundige.
De ambulance was na de inbraak direct buitendienst en kan dus tijdelijk niet ingezet worden voor meldingen.
district8.net/brutale-inbraak-in-ambu...

Zonder locatie vermelding kan GS de laffe dader(s) niet in het zonnetje zetten waardoor camerabewaking in de buurt niet gecheckt kan worden.

drs.Nee | 10-01-22 | 04:55 | 4

Wat slecht.. Was vast niet in Bezuidenhout

Producent | 10-01-22 | 05:32

Welke laagschedelige zultkop heeft bij de geboorte zo weinig zuurstof gehad dat je hulpdiensten van je eigen land die we allemaal nodig hebben, ambulances, brandweer, politie gaat lastigvallen, bekogelen en verstoren.

AdvocatusDiaboli | 10-01-22 | 08:41
▼ 1 antwoord verborgen

Ha, Thx K. De lekkerste versie.
Trust!

TheOne48 | 10-01-22 | 03:57

Ogen open houden!
UB40-I Won’t Close My Eyes.

TheOne48 | 10-01-22 | 03:37

Geen ui is hetzelfde.

Brabeaulander | 10-01-22 | 02:59 | 2

Er zit altijd een mens achter een ui.

K1100 | 10-01-22 | 03:11

Ik was toen 12 jaar ofzo, maar dit keek ik altijd samen met mijn Moeder.
Heb ik al eerder hier verstuurd.
Nogmaals.
Kees Brusse - Mensen zoals Jij en Ik ( echt prachtig dit ).
www.youtube.com/watch?v=dAKAr0lNFTk

Bad - Casey | 10-01-22 | 02:30 | 3

Helemaal afgekeken. Vroeger ook wel eens een aflevering gezien.
Maar dit is gewoon prachtig. Zeker gezien in het ijskoude licht van deze tijd.
Die lui in de 2e kamer hebben echt geen ziel meer.

keestelpro | 10-01-22 | 02:58

Gekeken, geweldig.
Kees Brusse, Luc Lutz(ouwe klant van me) C10 bij politie.
Beetje sfeertje in de nachtbussen jaren ‘70 in Rotterdam.

TheOne48 | 10-01-22 | 03:13

Toen was talent nog heel gewoon.

MickeyGouda | 10-01-22 | 07:49

In het Parool: ''De advocaat van Mourad O., spreekt van een zeer kwalijke vergissing. “Ik vind het moeilijk te verkroppen dat dit je als Marokkaanse jongen met een strafblad kan overkomen.''

bitterpete | 10-01-22 | 02:23 | 1

Rijstijl aanpassen is ook een optie.

Papa Jones | 10-01-22 | 08:06

LGBTQGLAMROCK Alert! XD
Interessant trouwens dat deze opname uit 1973 nog voor de officiële release was in 1974.

keestelpro | 10-01-22 | 02:26

@keestelpro | 10-01-22 | 02:26: Er was weinig gays aan the Sweet hoor, al mocht bassist Steve Priest (RIP) graag interviewerTs in de maling nemen door zich heel verwijfd te gedragen en naar ze te knipogen enzo. Na enkele vrolijke easy listening kinder meezing hitjes als "Coco" en "Poppa Joe", ging het via "Wig Wam Bam" al snel de heftigere kant op en had de groep een enorme sliert hits met "The six teens", "hell raiser", "block buster", "ballroom blitz", "teenage rampage" enz. Allemaal zeer goede nummers, geschreven door het producersduo Chin / Chapman.. Live gooide de band er nog een schepje bovenop, door het publiek van 14 jarige meisjes als eerste te trakteren op eigen werk, waaronder het (voor die tijd) knuppelharde "someone else will" met de prachtzin "if we don't fuck you someone else will" .
---> watch?v=NNkX05kcaOE

Asteroid-B612 | 10-01-22 | 08:00

It's just a ride.
watch?v=KgzQuE1pR1w
Bedankt voor de dans, Poesmobiel.

UnderTheDevil | 10-01-22 | 01:57 | 1

Jeetje,
Hij was toch wel een stukje grappiger dan onze claudia de brei, dolf jansen, jan jaap nogwat.

TheOne48 | 10-01-22 | 02:04

Wel jong zeg! Oh hij was hij een drugger.... Nou ja ik vond hem wel lekkere simpele humor hebben.

keestelpro | 10-01-22 | 02:15

Daarom: The Politics Of Dancing - Re-Flex youtu.be/mLnT5wnaZL4

F. von Zeikhoven | 10-01-22 | 01:53

Een ezel stoot zich niet 4 keer aan dezelfde steen.
De Nederlandse kiezer blijkbaar wel.
Viermaal is alleen wat de ezel in de kamer betreft geen scheepsrecht maar volksgerecht.
Maar de rest van de kamer wil juist de partij van de ezel daarom verbieden.
De 2e kamer doet echt denken aan Animal Farm.

keestelpro | 10-01-22 | 01:42 | 5

keestelpro | 10-01-22 | 01:42,
Dat zal je idd tot nadenken zetten.
Wiegel noemt den Uyl sinterklaas.
www.youtube.com/watch?v=g0f_dFtK2fY
Helaas niet.

Bad - Casey | 10-01-22 | 01:51

Let maar op wat er in Den Haag in maart gebeurt met de gemeenteraadsverkiezingen. Ik voorspel dat minstens 20% van de kiezers op Rita Verdonk zal stemmen, en dat ze vervolgens vanuit het IJspaleis de aanval inzet op Rutte IV. Die zal door gestuntel van MinFin Kaag de tweede helft niet halen. Waarna Rita Verdonk met groot electoraal machtsvertoon als was ze de Nederlandse Margaret Thatcher alsnog na bijna vijftien jaar premier wordt.

F. von Zeikhoven | 10-01-22 | 02:08

@F. von Zeikhoven | 10-01-22 | 02:08:
Dat zou ik prachtig vinden Ferdi!

keestelpro | 10-01-22 | 02:11
▼ 2 antwoorden verborgen

Vergeten nummer uit de begintijd van de Beatles:
"Not A Second Time"
Lennon op zijn best als je het mij vraagt.

UnderTheDevil | 10-01-22 | 01:34 | 2

Echt heel puur ja. Kende ik niet. Mooi!

keestelpro | 10-01-22 | 02:10

Geen wonder, de muziek hier was te verlokkend. ;)

Milton_Styx | 10-01-22 | 01:35

Voor Rutte IV wordt het vanaf morgen, terugkijkend naar vooruit,
same shit, all over again
been there, seen it, done that.
business as usual,
.........

Michael Franks - Monkey See, Monkey Do
Live a the Blue Note, Tokyo 1993
youtu.be/eSygxn39ArA

Truste allen.

Milton_Styx | 10-01-22 | 01:30 | 1

Slaap goed zolang het nog kan!

Patje | 10-01-22 | 01:56

De videoclip was absoluut revolutionair in die dagen...

F. von Zeikhoven | 10-01-22 | 01:34

Dat nummer haatte ik omdat ik drummer was (ben).
Het enige wat mij als tiener interesseerde was drums.
Ik luisterde nooit naar teksten.
Achteraf gewoon een geniaal nummer.

keestelpro | 10-01-22 | 02:21

@keestelpro | 10-01-22 | 02:21:
Speelde vroeger altijd met Premier F stokken.
Lang, dun kleine tip.
Nergens meer te vinden.
Ok, boeie:)

TheOne48 | 10-01-22 | 02:39

Kwa persoonlijke nachthap die ik thans in mijn toet aan het sjoelen ben : een stuk of 10 shi-take mushrooms paar uur laten wellen vanmiddag, tijdens het ouwe lullendutje. Nu gesneden en in de wok met wat sesamolie gemieterd. Wat fijn-geslicede (kamelen)teentjes verse knof erbij. Hele pak-soi in stukken getjapt. Pak-soi is KEI (zoals ze in Braboland zeggen) gezond ! Hup even mee wokken. Een flinke spetter zoute ketjap erin, en om niet helemaal voor vegan versleten te worden een goede klodder oestersaus. En nu verheugde ik me op het cruciale element : hete pepers ! Daarom had ik afgelopen week een bakje kleine "Bird's Eye Chillies" gescoord op de Albert Cuyp. Deze pepersoort past precies goed in dit snelle maaltje, lekker pittig. Wel TERING duur.. Fucking hell 4 euro voor een piepklein bakje van die pepertjes ! Maar ja je moet toch wat. Is het ook nog van een "fair trade merk" dus dan krijgen de arme negertjes in Afrika ook nog wat centjes.. Ik denk "even 30-40 van die pepertjes in de wok.. ZIJN AL DIE DINGEN HELEMAAL VIES EN SCHIMMELIG VAN BINNEN !! Argh.. gvd wat een kutzooi !!! Met je Fair-trade gedoe. Dit is geen zuivere koffie.... Fuck de arme negertjes in Afrika !! Fair Trade my ass !! Wat een rip-off ! 4 euro (toch weer bier) weg ! Gelukkig had ik nog sriracha in huis om de pijn te verzachten. En ook genoeg bier ditmaal. Maar ze bekijken het verder maar met hun fair trade.. Enfin, nog wat sesamzaadjes overheen strooien en het is klaar om te knagen.

Asteroid-B612 | 10-01-22 | 01:13 | 3

De oorkonde "Konijn vd Dag" waardig tot ereverdienste gemaakt. Gefeliciteerd.

Milton_Styx | 10-01-22 | 01:16

Wilderst ?

grapo | 10-01-22 | 01:28

Ik begrijp u niet helemaal. Houdt u nou wel of niet van myceten...?

F. von Zeikhoven | 10-01-22 | 01:44
-weggejorist-
TimKlein | 10-01-22 | 01:06

Nou, Joris is net even met de vliegenmepper door het vorige topic gegaan.

Ik zie zo al twee reaguurders waarmee ik in gesprek was, die nu op water en brood zitten...

* gaat alleen aan een tafeltje in de hoek zitten *

Papa Jones | 10-01-22 | 01:04

Milton heeft het over hoofdpijn dus daarom kom ik op deze tegel, ik heb nog nooit hoofdpijn gehad, ik weet niet wat het is. Zijn er lotgenoten?

Patje | 10-01-22 | 00:56 | 7

@Stijlloser_from_NL | 10-01-22 | 01:01:
Ik heb vroeger wel eens klappen gehad op mijn hoofd waardoor ik elk uur wakker gemaakt moest worden op doktersadvies. Flinke bult, geen hoofdpijn gehad.

Patje | 10-01-22 | 01:07
▼ 4 antwoorden verborgen

They call me Mister Tibbs!

UnderTheDevil | 10-01-22 | 01:02

deze week heb ik de documentaire gekeken op disney plus over The Beatles en die redelijk te kijken was. 3 afleveringen van rond de 1,5 - 2 uur ieder. De klik die Paul en John hadden is duidelijk te zien in deze docu. Het ging dus over dat ze een maand bij elkaar zaten om een album te maken voor Apple, en aansluitend zouden ze ook nog een optreden doen. Veel muziekfragmentjes en eigenlijk was het een rommeltje. Ben eigenlijk nog verbaasd dat ze daarna het beroemde rooftop optreden in Londen deden en dit nummer er nog schitterend uitkwam.
The Beatles - Don't Let Me Down (1969)
www.youtube.com/watch?v=NCtzkaL2t_Y

Stijlloser_from_NL | 10-01-22 | 00:54 | 1

ook mooi om te zien dat George Harrison moeite had met de tekst en muziek voor: The Beatles - Something (1969)
www.youtube.com/watch?v=UelDrZ1aFeY

Stijlloser_from_NL | 10-01-22 | 00:59

Electromonteurs kunnen zich een audi RS3 veroorloven en mogen met 200 kmpu over de snelweg knallen. Mits je een bivakmuts en cryptotelefoon in je auto hebt liggen.

Zoekt iemand nog een electromonteur? Ik heb 100 jaar geleden HTS elektrotechniek gedaan.

Jos Tiebent | 10-01-22 | 00:50 | 2

Nou! Dan valt er best geld te harken voor je. Als je tenminste ook echt wat kan.

kleybeuker | 10-01-22 | 06:44

Je kunt altijd nog ‘tuintjes gaan aansluiten’…

Wijze uit het Oosten | 10-01-22 | 07:49

Ik ga langzaam richting bed amigos. Was weer mooi in de kroeg dit weekend. Heb een goede week en tot snel! Stay safe en zie jullie volgend weekend.
Blinded by the Light (1976)
Manfred Mann's Earth Band
www.youtube.com/watch?v=RlcFrQu90A8

Basil Fawlty | 10-01-22 | 00:45 | 3

Dat het licht boven Lugano morgen stralende zegeningen over de wereld mag brengen.
Op een hoopvolle nachtrust Basil.
Truste.

Milton_Styx | 10-01-22 | 00:48

Slaap goed beste Basil.

Patje | 10-01-22 | 00:56

♪... Blinded by the light.. I woke up with a boner in the middle of the night...♪

Asteroid-B612 | 10-01-22 | 02:00

Politieke duiding.

Een van de voornaamste symptomen van Omicron schijnt een ferme hoofdpijn te zijn.

nos.nl/artikel/2412440-kaag-niet-op-b...

Het schijnt dat Kaag hoofdpijn kreeg sinds dat ze als MvF-to-be overladen werd met subsidieverzoeken uit het Midden-Oosten.

Ze moet ergens tijd vinden om voldongen feiten te creëren bij beantwoorden van de correspondentie.

Milton_Styx | 10-01-22 | 00:44

Mensen vinden mensen raar. Dat is raar.

Patje | 10-01-22 | 00:44

D'r is toch wel een oplossing voor Kaag.. glazen kubus ofzo. Of zo een grote ballon waar je in kan staan.

Rest In Privacy | 10-01-22 | 00:38
▼ 1 antwoord verborgen

Feyenoord - AS Roma. DJ Paul Elstak ( volgens mij Hagenees van oorsprong?)
m.youtube.com/watch?v=6kOiNdB5QGY
Geen supporter, maar het is fijn.

chicago river | 10-01-22 | 00:36 | 1

Paul Elstak was zeer regelmatig te horen op Stadsradio Rotterdam. Misschien heeft dat er mee te maken

Boeloeboe | 10-01-22 | 03:47

Kat Poezel ligt met d'r kont tegen de kachel te snurken, daar kan bijna niks tegenop. Een uit den treuren gedeelde;; Bon Iver, Wolves:https://youtu.be/mebt2holvps

Dr. Blechtrummel | 10-01-22 | 00:34 | 1

Even tot rust komen met Supertramp.
Roger Hodgson - Fool's Overture
www.youtube.com/watch?v=xScUUx2Iudk

De oudere jongeren herkennen het middenstuk vast wel van de Veronica concertagenda.

CarelJan7937 | 10-01-22 | 00:34 | 1

ok gaat over the Sound, hier mijn versie dan. Klinkt wel iets beter
Simon & Garfunkel - The Sound of Silence (from The Concert in Central Park)
www.youtube.com/watch?v=NAEppFUWLfc

Stijlloser_from_NL | 10-01-22 | 00:32

A man walks into a bar one day and asks, "Does anyone here own that rottweiler outside?"

"Yeah, I do!" a biker says, standing up. "What about it?"

"Well, I think my chihuahua just killed him..."

"What are you talkin' about?!" the biker says, disbelievingly.
"How could your little runt kill my rottweiler?"

"Well, it seems he got stuck in your dog's throat!"

Heeft Kaag toevallig een chihuahua?
Ze acteert overigens als een rottweiler.

Milton_Styx | 10-01-22 | 00:31

Pop-Metal...
Edge of Heaven - Get Up On Your Feet Again
youtu.be/xLQcqJQNn2c

Patje | 10-01-22 | 00:31

Nog maar even een absolute 80s parel, cursus song-opbouwen :
https://youtu.be/MXw7a3FdBL4
Comsat Angels - Independence Day (1983 video)
Moet uiteraard spijkerhard beluisterd worden.

funda | 10-01-22 | 00:27

Tsja, Doron.... wat zal ik er van zegen. De 1e twee seizoenen va Fauda heb ik met plezier gebinged maar het 3e seizoen vond ik zeer ongeloofwaardig en ik ergerde me aan Doron. Komt nog bij dat ik hem in real life (sociaal media enz..) ook irritant vind, iets te hoog in zijn bolletje. Ik weet zelfs niet of ik het 4e seizoen wel ga kijken.

lady Di | 10-01-22 | 00:22

Barman, ik zit vandaag even in een andere kroeg! Hier geen mondkapjes en ge-eikel over dat griepje. Geef telefonisch even een rondje door!

Het Noorden | 10-01-22 | 00:22

Het valt me nu pas op dat er bij de eenvoudige maar ongebruikelijke akkoordenschemaatjes van Adrian Borland er nogal wat gelijkenissen met die van Kurt Cobain zijn.
En hoewel Nirvana-fan, toch opvallend hoeveel meer The Sound er mee deed.

funda | 10-01-22 | 00:20 | 1

Die synthesizer erbij geeft ook de juiste jaren tachtig dimensie eraan.

knutsel_ | 10-01-22 | 00:22

De Ruttemie had voorkomen kunnen worden als hij die ene schooldag niet gespijbeld had.

Rose: I don’t think lying is really a good idea. I once cut school and that proved very bad.
Dorothy: Oh, Rose. We’ve all cut school. It couldn’t have been that bad.
Rose: Oh, yes it was. That was the day they taught EVERYTHING.
Dorothy: The final piece of the puzzle.
{© Golden Girls)

Milton_Styx | 10-01-22 | 00:14 | 2

Wie had kunnen voorzien dat 'Golden Girls' het antwoord op álles was?!

MickeyGouda | 10-01-22 | 00:25

'Rutte IV' rijmt dan wel weer op 'meer bier'
Positiever kan ik het niet maken.

Patje | 10-01-22 | 00:12

En met dank aan @Lorejas kreeg ik dees niet uit de kop.
Happy hardcore gabber met een randje, of een tandje, zo je wilt.
m.youtube.com/watch?v=r0sczZKGE1o
DJ Waxweazle - en hij zegt : "Come with mé!"

chicago river | 10-01-22 | 00:10 | 1

Wat er vanaf 01.20 gebeurt is supertof.
Emotioneel haast.

chicago river | 10-01-22 | 00:14
-weggejorist-
Schemerlamp | 10-01-22 | 00:07

“Privilege” is altijd problematisch tot dat men haar of zijn “privileges” moet opgeven.

WillSchmidt | 10-01-22 | 00:05

Sound avondje, redelijk toepasselijk nummer, en ideaal om je woofers te testen :
https://youtu.be/CWoNSADanoA
The Sound - New Dark Age (HQ)
Lekker laten wapperen, dat karton van de speakers.

funda | 10-01-22 | 00:00 | 2

Door dit nummer wilde ik zelf gaan drummen.

knutsel_ | 10-01-22 | 00:18

De meisjes uit vervlogen dagen,
we weten niet meer waar ze wonen.
Nooit zullen zij zich meer vertonen
waar wij weleer hun lichaam zagen.

De buren hun adres te vragen
zal in geen straat de moeite lonen.
We weten niet meer waar ze wonen,
de meisjes uit vervlogen dagen.

De liefdesnacht en zijn sjablonen,
wanneer die eindelijk ging vervagen,
dan lag er schaamrood op de konen
van meisjes uit vervlogen dagen.

Soms was de nacht zo wonderschoon
dat hij de ochtend kon verdragen
bij meisjes uit vervlogen dagen
die wij niet meer weten te wonen.

/xDNaHq3bExE

J.P.Drapeau | 09-01-22 | 23:58 | 2

Joost Prinsen. Prachtig.

UnderTheDevil | 10-01-22 | 00:08

Vroeger hadden dingen de wilde frisheid van limoenen.

RickTheDick | 09-01-22 | 23:55 | 3

Tegenwoordig de muffe zweem van een beschimmeld theezakje op de composthoop.

knutsel_ | 10-01-22 | 00:00

Kiwi zeep. Retegoed.

Lorejas | 10-01-22 | 00:03

Met de frisse wildheid van meloenen!

Waar zijn die reclames toch gebleven, door de nieuwe preutsheid verdreven..

Wijze uit het Oosten | 10-01-22 | 07:54

Nog meer The Sound. Winter. (Ben al een tijdje bezig met een Nederlandstalige cover hiervan maar het is lastig om het poëtische één op één om te zetten. dus alle hulp is welkom)
www.youtube.com/watch?v=5onSkL2U9QI

knutsel_ | 09-01-22 | 23:48 | 9

@Knufter | 10-01-22 | 01:17: Ik snap het, elke lettergreep moet passen, en dan moet het helaas maar in een vrij vertaling, ik heb een nog iets meer passende vertaling gemaakt, versie 2 . Ikzelf heb wel een paar keer Bob Dylan naadloos, qua ritme in het Nederlands vertaalt, wat heel leerzaam is, en niet zo makkelijk. Je bent dan soms gedwongen om een vrije vertaling te doen, maar met dezelfde betekenis. Daarom kan Google vertaal dit niet, maar moet er een mens aan te pas komen met gevoel voor taal en ritme.

King of the Oneliner | 10-01-22 | 01:23

@King of the Oneliner | 10-01-22 | 01:23:
A SIMPLE TWIST OF FATE -Bob Dylan (vertaling)

EEN SIMPELE WENDING VAN HET LOT

ze zaten samen in het park
terwijl het langzaam donker werd
ze keek naar hem en hij voelde een vonk
hem raken tot op 't bot
hoe eenzaam hij was besefte hij pas toen
had hij maar gewoon rechtdoor gegaan
en keek uit voor een simpele wending van het lot

ze liepen samen bij een stil kanaal
lichtelijk in de war, ik voel het nog helemaal
stapten in een louche hotel waar een neonbuis fel scheen
hij voelde de hitte van de nacht
hem raken als een spoortrein
gestuwd door een simpele wending van het lot

een saxofoon in de verte riep
toen zij bij de bogen liep
het ochtendlicht barst door een gescheurd gordijn
terwijl hij wakker werd
ze wierp een muntje in de bak
van een blinde bij de poort
en liet het voor het was: een simpele wending van het lot

hij stond op, hij was alleen
zij was nergens om hem heen
maakt zich wijs, wat maakt mij het uit, gooit de ramen open
maar voelde een leegte die hij niet goed begreep
en dat alles door een simpele wending van het lot

hij hoort elk klein geluid
loopt rond met gekakel in zijn hoofd
speurt naar haar bij de havensluis
daar waar de zeelui binnenkomen
misschien kiest ze hem nóg een keer, maar hoe lang moet hij nog wachten?
geef me nog één keer een simpele wending van het lot

mensen zeggen: denk toch niet zo veel
en pieker niet zo diep
ik geloof echt: zij was mijn tweelingziel, maar ik ben haar weer kwijtgeraakt
zij is in het voorjaar, en ik te laat geboren
geef de schuld maar
aan een simpele wending van het lot

King of the Oneliner | 10-01-22 | 01:24

Bedankt voor de hulp mannen!

knutsel_ | 10-01-22 | 07:54
▼ 6 antwoorden verborgen

Het is zondagavond en dan ben ik altijd in de mood voor wat relaxte muziek.
Heb hem al eerder geplempt. Stukje zonnige yacht rock.
When Sly Calls (Don't touch that phone) - Michael Franks (1983) Nummer begint pas echt op 1:06
www.youtube.com/watch?v=S1bj-JYOW8k

Basil Fawlty | 09-01-22 | 23:41 | 9

@Basil Fawlty | 10-01-22 | 00:40:

Michael McDonald, laten we die vooral niet vergeten. Past zeer zeker in het gezelschap van beide andere heren.
Gelukkig hebben we de Britten nog om ons met inevitable wijsheden op het levenspad te begeleiden

"The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money."
© Margaret Thatcher

Milton_Styx | 10-01-22 | 00:54

@Basil Fawlty | 10-01-22 | 01:02:

Prachtig, om het kort te houden,
laat ik 't daarbij.
Je slaapt immers al. :)

Morgen moet de wereld weer gered worden.
Snel vergeten wat overmorgen het probleem is wat gisteren voorspeld werd, maar vandaag al vergeten was.
Cheers mate, truste.

Milton_Styx | 10-01-22 | 01:06
▼ 6 antwoorden verborgen

Was ooit in Zuidhallen. Sfeer kapot door happy hardcore set van Charly Laaggeluid en Mentale Theo. Volgens mij kwam daarna Oh oh oh Omar Santana draaien. Terwijl die twee sneuneuzen hun platen nog stonden in te pakken roste hij deze er in: youtu.be/pzvN_pmK6aU

Goud.

Lorejas | 09-01-22 | 23:52

@Wedergeboren | 10-01-22 | 00:15: is volgens mij meer dat het Jezus leeft figuur opeens opper wappie was, dat kon engel niet hebben dus ging hij er ver heen. Lijkt meer een ver pis wedstrijd van wappies.

Snap_het_ook_niet | 10-01-22 | 00:42
-weggejorist-
Bunk-T | 10-01-22 | 01:35
▼ 2 antwoorden verborgen

Peanuts als je het vergelijkt met aanwijsbare schuld bij doden in het verkeer. Geen groter "wapen" als de auto. Waar je je wapenvergunning na een "incident" zo kwijt bent, behoud je je rijbewijs en mag je gewoon door.

Schemerlamp | 10-01-22 | 00:13

@MickeyGouda | 10-01-22 | 00:12,
Lieve Mickey, ik denk het ook ?!
Maar de signalen waren al aanwezig, dat goedsprekende daarvoor snap ik dus gewoonweg niet ?!

Bad - Casey | 10-01-22 | 00:31

@MickeyGouda | 10-01-22 | 00:12: Heb je het over die knul van de Westroads Mall shooting? Die had thuis niet echt een stabiele basis volgens mij.

Papa Jones | 10-01-22 | 00:40
▼ 5 antwoorden verborgen

Och. Ach ja, politiek, politici.
Eat your heart out, kleurtjes kleurende Silly Sil en je silly Sillen;
m.youtube.com/watch?v=Si0w7ThYUcQ
Biohazard - Black and white and red allover, Dynamo, 1993, live.

chicago river | 09-01-22 | 23:32

De n̶a̶c̶h̶t̶h̶a̶p̶ muziekhap:
[search youtube "Official Music Video"]
[Set FILTERS -> Today]
[Skip alle gangster thumbnails]
Voila! Splinternieuwe muziek die je na vandaag nooit meer ontdekt.
Bon apetit!

Pink Panda - Obsessed (2022)
www.youtube.com/watch?v=4L-C93x9CmY

keestelpro | 09-01-22 | 23:30

Gewoon muziek ( uit de jaren 80 ) en toch zit hier volgens mij een boodschap in ?!
Curiosity Killed The Cat - Down To Earth.
www.youtube.com/watch?v=i5tpuCcPfGk

Bad - Casey | 09-01-22 | 23:30

Ik denk dat we over een week al gierend terugverlangen naar Rutte III. Serieus. Het gaat nu in een noodgang.

Graaisnaaiert | 09-01-22 | 23:24 | 2

Ik wil geen warmtepomp.

Lorejas | 09-01-22 | 23:32

Stel dat Verdonk als lijststrekster bij de vvd was gekozen, hoe had ons land er dan uitgezien?

Schemerlamp | 10-01-22 | 00:47

Dat is even geleden dat ik die zag ; -) Lekker.

funda | 09-01-22 | 23:19

Dr Campbell is laat vandaag. Hij heeft een uitleg www.youtube.com/watch?v=P17_Op2kOk4 over de lange termijn gevolgen van covid. Interessant is de vergelijking met de gevolgen van de Spaanse griep. Daarbij verschijnt de naam van dr. Oliver Sacks. Deze man werd beroemd dankzij de film 'Awakenings' met Robert de Niro & Robin Williams. De film laat mensen zien die Spaanse griep hebben gehad. Dr Campbell maakt geen een op een vergelijking van de Spaanse griep met de huidige covid pandemie, maar hij wil wel wijzen op de lange termijn gevolgen van de huidige pandemie. Een van de grote gevolgen van de huidige pandemie is de toename / verergering van diabetes.

Eeuwig..Op..Vakantie | 09-01-22 | 23:13 | 1

Blijft raar dat het de Spaanse Griep is gaan heten.
Kwam niet uit Spanje en de mensen stierven aan bacteriële i.p.v. virale longontsteking.
wwwnc.cdc.gov/eid/article/14/8/07-131...

Ben-Bataaf | 10-01-22 | 00:20

Die hele plaat is volslagen geniaal, dat kunnen we nu toch wel met zekerheid zeggen.

funda | 09-01-22 | 23:26

De zoon van een vriendin kan helaas niet meer thuis wonen. Hij is pas 10 maar wordt steeds gewelddadiger naar haar.

Hoe is het mogelijk hè, vraag ik me af. Zo jong. Al die stoornissen. Heel triest ook. Ik duim mee dat de wachtlijst voor een vervangend tehuis wordt verkort.

Roos | 09-01-22 | 23:10 | 28

@Roos | 09-01-22 | 23:38: Oh ja... dat eigen netwerk, dat hebben wij ook gehad. Ik ben even de term kwijt. Dit gaat ook via de gemeente (jeugdzorg). Het gaat er dan om wie er uit je omgeving structureel bij kan springen. Maar dat was niet genoeg op een gegeven moment.

Papa Jones | 10-01-22 | 00:00

@Papa Jones | 09-01-22 | 23:54:
Geweldig, echt ontzettend fijn! Ook dat hij dat fysiek goed kan reguleren én een passie heeft. Heb er nog een vraag over maar ook ik ga slapen. Trusten allemaal!

letopuwzaak | 10-01-22 | 00:01

@letopuwzaak | 09-01-22 | 23:50: Ja klopt, mijn vrouw was inderdaad niet meer een partner in de zin van dat je een gelijkwaardige relatie hebt. In feite was zij het derde kind, die de meeste zorg nodig had/heeft notabene.
Ze woont nu op zichzelf, in dezelfde stad zodat ze niet ver van de kinderen is, we doen nog wel dingen samen.
Het vakantiehuisje heb ik als ontspanning, in de weekenden. Ik zou daar ook prima kunnen wonen, maar dat gaat (nog) niet met kinderen die thuis wonen en naar school gaan. Welterusten!

Papa Jones | 10-01-22 | 00:07
▼ 25 antwoorden verborgen

@Basil Terugkomend op je foto van de omgeving: wel een beetje om jaloers op te zijn. Wow, veel plezier daar!

VP732 | 09-01-22 | 23:09 | 6

@Basil Fawlty | 09-01-22 | 23:54: hahaha, ach als het weer maar mee zit als je vrij bent.

VP732 | 10-01-22 | 00:01

@Basil Fawlty | 09-01-22 | 23:54:
Lol:-) ik ga het morgen even zoeken.

letopuwzaak | 10-01-22 | 00:03

@VP732 | 10-01-22 | 00:01:
Sorry maar komende week:
www.meteoblue.com/en/weather/14-days/...
Koudachtig, windstil maar bloedmooi winterweer. In de zon dus een graad of 20.
Allemaal leuk en aardig maar ik moet gewoon werken. Mooi weer of niet. Maar het mooie weer motiveert wel en je wordt er niet depressief van en alle terrassen hier zijn open want die Zwitsers Italianen krijg je met geen stok naar binnen en terrassen hier zijn dus standaard 365 dagen open inclusief verwarming.
Cheesy nummertje:
Andrew Gold - Never Let Her Slip Away (1978)
www.youtube.com/watch?v=DNCx7LDv7Ng

Basil Fawlty | 10-01-22 | 00:28
▼ 3 antwoorden verborgen

Hebben jullie al Deltacron?

Min. v. Communicatie | 09-01-22 | 23:06 | 3

Nee, ik ben geen econoom.

Papa Jones | 09-01-22 | 23:07

Loopt vast morgenochtend ongecontroleerd door de douane heen. Geen angst.

Lorejas | 09-01-22 | 23:20

Ben nog bij de Lambada en de Macarena.

funda | 09-01-22 | 23:27

Lang leve Rutte IV!

thanseeuwen | 09-01-22 | 23:03 | 1

He Mark, rustaagh...

VP732 | 09-01-22 | 23:07

Soms ontdek je achteraf pas waarom je een bepaald muziekje lekker vindt :
https://youtu.be/vMPR6Ujop4k
VISAGE - Fade To Grey [Rare Video 1981] HQ

funda | 09-01-22 | 23:02

Lekker vies

dhrat | 09-01-22 | 23:04

Volgens mij was dit pakhuis Wilhelmina, licht scheen naar binnen, 6 a 7 uur in de ochtend. Toen dit opgezet werd scheen iedereen opeens te glimlachen. Magie en liefde op de dansvloer.

youtu.be/VbT4y7uIvHg

Lorejas | 09-01-22 | 22:55

Ik heb net pas geleerd waar GU10 voor staat en wordt gebruikt.
Fittings met een twee Polen die 10 mm uit elkaar staan. Da's geen anderhalve meter.

R. Skickr | 09-01-22 | 22:49

Als u wereldberoemd bent met een eigen professionele studio, dan ongetwijfeld.

goedverstaander | 09-01-22 | 22:58

@Bad - Casey | 09-01-22 | 22:53: zeer vereerd

Roos | 09-01-22 | 22:58

@Roos | 09-01-22 | 22:58,
Neen, andersom ;)

Bad - Casey | 09-01-22 | 23:00

@BrutusBosch | 09-01-22 | 22:53,
Blondie - Heart Of Glass ( voor jou, ik blijf dit heerlijk vinden ).
www.youtube.com/watch?v=WGU_4-5RaxU
Maar wel van mij voor ( nogmaals ) jou ;)

Bad - Casey | 09-01-22 | 23:03
▼ 5 antwoorden verborgen

Die vrouwen wisten waar ze aan begonnen vlak voordat ze zwanger werden en zijn ouders hadden een ver vooruitziende blik. What’s in a name - Douwe Bob.

Mauguio | 09-01-22 | 22:40

Blij toe dat het juk van Rutte III eindelijk voorbij is.
Kunnen al die benadeelde ouders van "ongekend onrecht" eindelijk rustig gaan slapen.
Wetende dat de regering die hen dat heeft aangedaan niet meer aan de macht is.

Osdorpertje | 09-01-22 | 22:39 | 1

Er komt nog een parlementaire enquête dit jaar.

goedverstaander | 09-01-22 | 22:59

Ik zie nu dat VoltaireJohn me een kwartiertje eerder al voor was. Excuus voor den repost dan maar!

PeterMills | 09-01-22 | 22:38

Wat moet dat komt.

FordPrefect | 09-01-22 | 22:41

Tja, mensen blijven mensen. Sommigen wat meer dan anderen, dat wel.
Heb persoonlijk ook weleens illegaal een nietsvermoedende boom te pakken genomen.

funda | 09-01-22 | 22:42

Lorejas | 09-01-22 | 22:35,,
Lekker!
;D

Bad - Casey | 09-01-22 | 22:38

Geweldig nummer .
Die andere ook trouwens ...
Going home meende ik ...

Pjotterdjotter | 09-01-22 | 22:51

Niks te vieren (dan wel IV-en).

FirstAnnual | 09-01-22 | 22:32

Goedenavond allen.
Kees, wat een prachtige weergave qua nummers weer, chapeau !
Milton, dat nummer wat jij laatst van ELO voor mij toe stuurde, kende ik niet, mooi nummer trouwens ( Time ;))
Kastelein, van mij en voor iedereen een rondje en zo ook een nummertje van mij.
Electric Light Orchestra - Shine a Little Love.
www.youtube.com/watch?v=GJuTIxwQw0k
Proost !

Bad - Casey | 09-01-22 | 22:30 | 5

Ha BC! Hoe is het met je gezondheid?

Roos | 09-01-22 | 22:52

Goeienavond Casey,

Blij dat ik je heb kunnen verrassen zelfs, met een ELO - nummer NB. De wonderen zijn blijkbaar de wereld nog niet uit en anders worden ze op bestelling gemaakt.

Proost!

Milton_Styx | 09-01-22 | 22:57

Dank voor het compliment en het biertje. *preaust* BC!

keestelpro | 10-01-22 | 01:20
▼ 2 antwoorden verborgen

The Blend. Ben niet zo hiphop/ triphop maar dit vond ik wel te pruimen.

youtu.be/XIi1dett7ok

Lorejas | 09-01-22 | 22:29 | 1

Niks mis mee! Lekker.

Patje | 09-01-22 | 22:35

Dit jaar komt Rutte&rotzooi dat juk bij elke burger anaal inbrengen! gaat zeker lukken, praktisch iedereen stond nog gebukt van afgelopen jaar!

De_Middelvinger | 09-01-22 | 22:26 | 1

Hoe origineel! Genoten van uw tegel.

FordPrefect | 09-01-22 | 22:42

www.youtube.com/watch?v=Mdak04rzMRs

Franse hoorn. Waar hoor je dat nog.

Juffrouw ik heb geheimen,
Dingen waarvan ik weet dat ik zwijg
Een oude kauwgom die aan je schoenen blijft plakken
Als een man

Juffrouw ik heb spijt
Niet erg mooie dingen die ik deed
Een geur van rum die aan de huid blijft plakken
Als een man

Ik ben bang dat ik een beetje te veel weet
De liefde gaat me nekken
Ik ben bang dat ik een beetje te veel weet
De liefde gaat me nekken

Juffrouw, ik heb koude rillingen
Ik beef voor een ja voor een nee
Een Smith & Wesson die aan je hoofd blijft plakken
Als een man

Juffrouw ik heb mijn redenen
Veel vragen, een voornaam
Het filter van een Winston dat aan de lippen blijft plakken
Als een man

Ik ben bang dat ik een beetje te veel weet
De liefde gaat me nekken
Ik ben bang dat ik een beetje te veel weet
De liefde gaat me nekken

Knufter | 09-01-22 | 22:21 | 2

Wat een mooi lied Knufter.

Juffrouw op de fiets | 09-01-22 | 22:34

Die Franse stem doet me denken aan Martine Bijl vroeger.
Dat zou een perfect nummer voor haar geweest zijn.
Prachtig Hufterst, prachtig!

keestelpro | 09-01-22 | 23:24

Vandaag een Sstroomstoring in Berlijn.
Trammps.
youtu.be/XGmIDuraqNQ

BrutusBosch | 09-01-22 | 22:21

Hebben jullie geen in ham gerolde asperges of augurk met cervelaatworst?

laurentius | 09-01-22 | 22:21 | 2

JA!... augurk met cervelaatworst.... goddamn dat is lekker!!!

SoepKip | 09-01-22 | 22:22

@SoepKip | 09-01-22 | 22:22: hhahah. Wilde in dezelfde extase in ham gerolde asperges bejubelen. Man, zo lekker!!

Joyce | 09-01-22 | 22:45

Cajmere ft Dajae - Brighter Days

Opdat ze maar snel mogen komen. Ik wil vissen.

youtu.be/YVfZzIoAjK8

Lorejas | 09-01-22 | 22:20 | 1

Vrouw poept uit protest voor ingang Doesburgse horecazaak

"Een vrouw uit Wijk bij Duurstede was woedend toen ze zondagmiddag geen gebruik mocht maken van het toilet van De Waag. Uit protest poepte ze naast de ingang van de Doesburgse horecazaak. BEELD beveiligingscamera De Waag"
www.ad.nl/video/productie/vrouw-poept...

Adriel | 09-01-22 | 22:20 | 4

Onze lieve heer heeft rare kostgangers, zou wijlen mijn vader hebben getegeld

Roos | 09-01-22 | 22:21

Gefuseerd met Bibop?

Milton_Styx | 09-01-22 | 22:23

Wat een Tokkie.

Papa Jones | 09-01-22 | 23:05
▼ 1 antwoord verborgen

Yes. Fauna. Wat een topserie is dat. Kan niet wachten op het nieuwe seizoen.

Snake | 09-01-22 | 22:18 | 3

Fauda.

Snake | 09-01-22 | 22:31

Dank voor de tip,zal mij er eens aan wagen. Net Dexter New Blood afgekeken. 10 jaar geleden was het einde zwaar kudt, spoiler alert, dat blijkt dus nog veel erger te kunnen. Twee keer genaaid in 10 jaar, lijkt wel mijn huwelijk.

MeneerDunderneus | 09-01-22 | 23:25

@MickeyGouda | 09-01-22 | 22:21:

Ik zou bij Defensie navragen binnenkort Mickey. Op de werkvloer wordt vast gehakt gemaakt van de minister, De spaanders hoeven derhalve niet door de bio-robo-vloot te worden ingevaren.
Gaarkeuken daarmee op stoom, want elke chef die rats, kuch en blauwe bonen serveert kan kasja balletjes roosteren.

Bewaar de "puppy-ogen" voor fabuleuze gerechten, zonder na(-re) smaak,
uit Cuisine de Milton.

Oh ,....., wacht, ..... vegetarisch?
Najah, ik maak een fantastisch smakelijk gevuld ei, erfstuk van m'n lieve moeder.

Milton_Styx | 09-01-22 | 22:54
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik wil ook een Chin. Ind. Afhaalcentrum in mijn garage!

blikjegrolsch | 09-01-22 | 22:13 | 2


Maak eerst die Tandoori oven maar eens af.

miko | 09-01-22 | 22:24

Altijd overal sambal bij!

P-unit | 09-01-22 | 22:47

@Basil Fawlty | 09-01-22 | 23:16:
Je hebt oom had smaak! Ik kreeg op dezelfde leeftijd een plantenspeler van mijn zwager, met de elpee 'Theme From Mahogany' van Diana Ross. Sommige dingen maken indruk.
youtu.be/lf4BhLTRlmQ

MickeyGouda | 09-01-22 | 23:47
▼ 10 antwoorden verborgen

Ik kijk tegenwoordig de supermarkt folders na zodat ik weet wat een pak melk kost. Zodra het kabinet valt ben ik beschikbaar!

Opajoop | 09-01-22 | 22:09 | 2

Hartige karnemelk van Opa Joop, ik bedank ervoor.

HankHill | 09-01-22 | 22:19

Beschikbaar voor wat?

Blonde Nel | 09-01-22 | 23:07

Ik heb een bakje Duyvis borrelnootjes. Poesta. Die vind ik het lekkerst. Maar hoe hoor je eigenlijk een borrelnootje te eten. Ik laat 'm altijd een soort van week worden in mijn mond. Dan sabbel ik erop voor de smaak. Dan bijt ik 'm door, beetje kauwen en dan slik ik. 

Leptob | 09-01-22 | 22:03 | 10

@keestelpro | 09-01-22 | 22:05: Mik is een mooi woord voor je mond. Zelf hou ik ook van melis. Flikker die noten in je melis, maar mik is ook lekker om weer eens te horen.

Gele Beer | 10-01-22 | 00:44

@Gele Beer | 10-01-22 | 00:44:
Mik heeft veel betekenissen. Hier in Helmond (L) betekent mik ook wel brood.

keestelpro | 10-01-22 | 01:17
▼ 7 antwoorden verborgen

GeenStijl Café Mega Mix 89 Playlist:

1. Strike - I Have Peace (1997) - @Patje
2. The Cure - A Forest (1980)
3. Jeff Wayne - The Eve Of The War (1978)
4. B.G.K. - Regering Krijg De Tering (1983) - @OverdaanDerOnderheid
5. Pet Shop Boys - West End Girls (1984) - @RickyLaRue
6. Frohm - Cendres (2016) - @funda
7. Manowar - The Heart Of Steel (1988) - @wilderst
8. Dido - Here With Me (1999) - @MickeyGouda
9. Genesis - Land Of Confusion (1986) - @Nostradumbass (assist P-Unit)
10. Paydretz - Sous La Bannière Blanche (2021) - @Graaisnaaiert
11. Meghan Trainor - All About That Bass (2014) - @neonreclame
12. The Hooters - Where Do The Children Go (1985) - @Therion
13. ACDC - Rock N Roll Train (2008) - @Zwezerik
14. The Reflex - Duran Duran (1984) - @Bad – Casey
15. Lovesky - Drums 4 Better Daze (2000) - @Lorejas
16. Arcade Fire - Everything Now (2017) - @wiener mit pommes
17. Triggerfinger - Man Down (2012) - @Theodorik1
18. Senser - Age Of Panic (1994) - @P-Unit
19. Dream Theater - Scarred (1994) - @Milton_Styx
20. Strike - I Have Peace (1997) - @Patje

Bonustrack: G. C. Johnson - O Fortuna - Fingerstyle Guitar (2012) - @Lafayette

keestelpro | 09-01-22 | 22:02 | 9

Ey, Paydretz staat erin. Top, Kees!

Graaisnaaiert | 09-01-22 | 23:09

@MickeyGouda @letopuwzaak @Milton_Styx @Patje @funda @Basil Fawlty @Graaisnaaiert
Het was weer super leuk om aan elkaar te knippen en plakken! *proost*

keestelpro | 10-01-22 | 01:16

@keestelpro | 10-01-22 | 01:16:

Dank, tot je dienst Kees.
Je hebt wederom erewerk verricht.
Mooie lijst.
Op je gezondheid.

Milton_Styx | 10-01-22 | 01:19
▼ 6 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland