Kijk Terug. Beschuitbus veilig terug op aarde
SpaceX flikt het weer
Weer een kwartier van uw leven dat u nooit meer terugkrijgt. Maar dit is er eentje van formaat. Vannacht ging Starship SN15 de lucht in voor een high altitude test. Omhoog, draaien, omlaag, weer draaien. En dan op de pootjes terecht komen. En verdomd. Echt mensen. Binnen vijf jaar kunnen weg uit deze Woke Hell genderlettervermicelliwereld met Omroep Max-programma's. Mars, or bust!
Reaguursels
InloggenIk was altijd gek op Mars. Vooral dat zachte laagje bovenin. 1 van de mooiste uitvindingen ooit wanneer je jong bent.
Knap hoor, volgende keer in een bak met water landen.
Van de tekentafel van een kind van 5. Wat zullen aliens lachen om deze vliegende T-Ford.
Deze vliegende T-Ford is iets dat 10 jaar geleden nog ondenkbaar was. En 110 jaar geleden vlogen we nog met papieren vliegtuigjes. Dit alles is het resultaat van grote geesten. De kleine geesten zijn diegenen, die niet meer kunnen dan alles afkraken en daarmee zélf niet meer dan een kruimel in de ruis van de mensheid vormen.
@Gladiator Fap | 06-05-21 | 11:39
Grote geesten.. U bedoelt die drugsgebruiker die zijn kind X Æ A-12 noemt?
@Coño de Barbaar | 06-05-21 | 12:01: Jep, die ja. Wat heb jij bereikt in het leven?
@Coño de Barbaar | 06-05-21 | 12:01: Bijvoorbeeld, ja! Die gast bereikt meer op één gemiddelde dag dan Cono de Barbaar in zijn hele leven. Het feit dat u zelfs een media-roddeltje (het is niet eens waar) neemt om een geboorte af te doen, spreekt boekdelen. Een mier in vergelijking met een drugsgebruiker dus, het kan verkeren!
Bewijs: zwaartekracht is een hoax... :)
Zwaartekracht is een keuze!
Toch grappig, aan de ene kant de luchtkwaliteit verbeteren met je Teslaatjes, en aan de andere kant dat weer compleet verneuqen met de raketten. Wat een clown is die Musk toch
Hoezo is Musk bezig met luchtkwaliteit? De man wil geld verdienen aan de klimaat hysterie en doet dat goed met zijn Tesla's. En vervolgens besteed hij zijn welverdiende centen aan een hoby, iets met rakketten. Wat is daar mis mee?
@forecastle | 06-05-21 | 11:36: Bovendien zijn deze raketten nog relatief schoon ook. Hetgeen overigens niks met idealen te maken heeft, maar puur met efficiëntie. (maar wel een hoge complexiteit van de motoren zelf)
Het is waterstof en zuurstof die deze raket aandrijft. Als je dat met wind of zon maakt, dan is het klimaatneutraal.
Wil het mensenras overleven dan moeten we van deze planeet af. Maar wel ieder zijn eigen planeet. Planeet GS, planeet Woke, planeet Mo, planeet Gender, etc.
Eigenlijk zijn we na ruim 50 jaar ruimtevaart dus niet veel verder gekomen dan dit. Maar goed, het is wel geinig die landing.
‘ unplanned disassembly’ - je moet er maar op komen. Amerikanen zijn de meesters van het eufemisme en de ‘ BBB speak’ ( ‘ Bullshit Baffels Brains’)
Rapid Unplanned Disassembly (RUD)
er is geen wifi op mars
Mars is een homoplaneet, alleen maar mannetjes daar.
Fijn dat het nu eindelijk werkt, kunnen de chinezen beginnen met nabouwen.
Ik blijf toch vinden dat het ontwerp van dit ruimteschip een lichte associatie met een bepaald lichaamsdeel oproept..
Oei, nu heb je een groot deel van de bevolking gekwetst.
Iets dichter bij huis: kijkt u bij de groenteboer eens naar de asperges en bij uw cafetaria naar de frikandellen voor dezelfde associatie. (En daar stijgen die dingen niet eens naar grote hoogte.)
@Yrrab | 06-05-21 | 10:15:
The Dictator wil er een pointy point op, ik een Duitse helm
De kans dat er iets van Mars komt, is een miljoen tegen één, zeggen ze.
Maar toch kwamen ze.
Blijft geweldig.
Ten thousand worlds await is
But we shall only wreck them
Ten thousand times ten thousand
Ten thousand times ten thousand
But we will still infect them
But we will still infect them
We come in blazing rockets
We.bring you greed and misery
No alien utopia
Can long survive our bravery
(Motorhead - Make 'm blind)
Nieuws over 500 jaar: Steeds meer migranten wagen de oversteek van Mars naar Aarde, in gammele raketjes maken ze de lange gevaarlijke reis op zoek naar Bed Bad en Brood. Terwijl NGO's met ruimteschepen rond de aarde varen om ruimteimmigranten op zoek naar een beter leven op aarde te redden. Terwijl Frontex er alles aan doet om de de raketten terug te sturen. Op de maan is een enorm opvangkamp ingericht, maar berichten uit dit kamp zijn niet positief. Veelal alleen reizende jonge mannen zorgen voor onveilige situaties in het overvolle kamp dat ook nog eens kampt met hygienische problemen.
Andere nieuws, de VN heeft een claim toegewezen aan inwoners afkomstig van Mars. Met de claim willen migranten afkomstig van Mars meer rechten afdwingen en moet de aarde hun leed erkennen die is aangericht in de eerste jaren na de kolonisatie van Mars. Dan sluiten we af met het weer, zonnig en heet, kans op neerslag blijft nyhil. Mand
De Rode Planeet, logisch dat het een zooitje gaat worden daar.
Een flauw zonnetje zul je bedoelen, want iemand heeft eeuwen geleden de zon geblokkeerd.
@kweethetooknietbeter | 06-05-21 | 09:32: Mr Burns hahaha
Het voordeel is dat ze op de maan hun tentenkamp niet aan kunnen steken, want geen zuurstof.
De meeste vliegtuigen landen ook gewoon weer op aarde (mits niet neergeschoten door de Russen). Dus wat is hier dus zo bijzonder aan?
Speeltje van meneer Elon Musk?
vliegtuig/raket. U geeft zelf het antwoord al.
Zoals gepland willen ze dit type raket gaan gebruiken voor een bemande Marsreis.
De vraag nu is als bij landing de raket omgedraaid wordt hoe gaat dat dan met het verblijf van de bemanning?
https://i.pinimg.com/originals/50/34/22/503422f2b0f26c94759456b0d6c6a023.png
Net als Casa Magnetica in Hellendoorn, bestaat dat nog?
Even off-topic als het mag van Joris: wat moet ik met dat gezever van dat NieuwNieuws in mijn rechter ooghoek? Een wereldschokkend bericht over een jongen die zijn middelvinger opstak naar de politie - foeifoei dat feest ging mooi niet door! - en het zoveelste dictaat van een onbekende BN-er dat verordonneert hoe wij het/hij/zij moeten beschouwen.
Is dat niet belangrijk?
Mars is helemaal geen planeet mars is een ruimteschip verkleed als planeet die al eeuwen loert op ons water. Een kopje suiker kunnen ze krijgen, beter een verre vriend dan een klaploper als buur. Stille mars tegen mars vanavond.
Men beweert dan er tussen de Aarde en Mars eerst nog een andere buurplaneet was, dit vanwege de enorme afstand tussen Aarde en Mars, die veel groter is, dan tussen de andere planeten onderling.
Het is nog niet echt een middel tegen de overbevolking op aarde maar het idee is aansprekend.
Ga maar. Maakt u nog eens wat mee.
Was wel grappig geweest als die raket was gecrasht met die Chinese raket.
Crashen is cashen, da's waar...
Lijkt mij beter dat die woke-achtigen eerst de ruimte gaan opwoken.En dat ze daar dan de komende 100 jaar mee gaan beginnen.Allemaal.
Af en toe staat er een ip adres onderin beeld.
Zou die webcam nog steeds aan staan?
en dan zie je schoonmakers een Hollywood studio opruimen. In het hele filmpje geen schaalaanduidingm of iets meetbaars ter vergelijking, het kan net zo goed een formaat afwasmiddelfles zijn, Zegt een vriend.
@small_town_dude | 06-05-21 | 09:19: the thunderbirds
Zouden ze op Mars ook choladerepen hebben die Aarde heten? En Aardepein? En Aardemuziek?
Ze zijn wel bang voor een invasie van Aardmannetjes.
hopelijk hebben ze wel Venusheuvels
Jazeker. Op de zon draagt iedereen ook een aardebril en hebben ze aardepanelen.
@small_town_dude | 06-05-21 | 09:16: Hahaha.
Nee, op Mars eten ze alleen spacecake.
Hoe zit dat nu met die fijnstof en CO2 uitstoot?
Zolang het geen stikstof is....
Noem het wetenschap. Als je problemen krijgt met je houtkachel (gezeur) zeg je ook dat het een wetenschappelijk experiment is om te kijken hoe je je huis kan verwarmen zonder warmtepomp.
we hebben een vuurwerkverbod om te compenseren
Fijnstof uitstoot: fors, net als bij luchtvaart.
Co2 uitstoot: kan Co2 neutraal, methaan kan worden gemaakt uit waterstof. Wel zorgen dat je de methaan goed opbrand, want methaan is een sterker broeikasgas dan C02.
Ach ja, het blijft lastig om beelden live zonder freeze te laten lopen.
Hetzelfde als op de nationale radio een gast via de telefoon aan het woord laten zonder dat 20 keer per dag de verbinding wegvalt. Let er maar eens op.
@isditnognieuws: Dat vind ik ook altijd zo opmerkelijk, zal vaak wel geen normale belverbinding zijn maar dan nog...
En om na de landing in brand te staan wordt omschreven als een succesvolle landing. Not.
Schijtziek worden we van de boten vol vluchtelingen die hier de boel komen verzieken. Ik sta pal achter de Marsmannetjes en ben er principieel op tegen om grote ruimteschepen vol mensen (die willen vluchten uit de Woke Hell) richting Mars te sturen. Mensen die ongetwijfeld hun eigen cultuur meenemen en weigeren zich aan te passen aan de cultuur op Mars. Wij willen hier geen mosketen. Mensen zullen op Mars enorme panden plaatsen waarin zij willen leven, maar die totaal niet passen in het landschap, dat de Marsmannetjes gewend zijn. We zullen hier zelf moeten strijden om de Woke Hell te bestrijden.
Over vluchtelingen gesproken. Schuilt hier niet een ultieme oplossing in? Ik bedoel; niet meer gewoon vluchten uit je land, maar gewoon; van de planeet. Dan ben je pas een échte.
@Dubbelepunthoofd | 06-05-21 | 09:13: Economische migrant?
het landschap op Mars lijkt wel wat op Syrie, Irak, Afghanistan en de Sahara. Daar zullen ze zich wel wat beter thuisvoelen dan in dat natte kikkerlandje.
Wat is het nut van een bemande Mars missie?
Wetenschap. En vermaak.
@Muxje | 06-05-21 | 09:18: Hmm, eerder een beetje hoop creëren voor mensen die denken dat ze binnenkort naar een ander sterrenstelsel kunnen vliegen. Gebakken lucht.
Alles. Uiteindelijk en in historisch perspectief gezien is het het énige van nut. Dát en Born to Run (1975). Alles andere is een kanttekening voor de mensheid.
Als Hugo de Jonge ook gaat, blijf ik liever hier.
Hebben ze op Mars ook al zo'n mooi betonnen landingsplatform met supersoaker sprinklers staan?
Zo niet, dan wacht ik nog even tot die beschuitbus ook kan landen zonder direct in de fik te vliegen.
Stel je voor; zit je maanden lang in die bus, heb je het helemaal tot aan mars overleefd, sta je er aan de grond om dan door een ordinair brandje te creperen.
En al had je maar een kleine brandwond, het is ook niet zo dat je er even naar het brandwondencentrum kan.
Sowieso is het zinloos nu Mars te bevolken. Je kan er niet naar buiten en zit dus eigenlijk de rest van je leven daar in een totale lockdown.
Creëer er eerst maar eens een atmosfeer dan kijken we over 500 jaar wel hoe het er voor staat.
Dat brandje zal wel. Ik elk geval is het ding nog heel, dus kunnen ze kijken wat er allemaal mis is gegaan (inclusief dat brandje). Maar qua landing zonder platform vraag ik me dat ook wel af, ook voor de geplande maanlanding. Lullig wel als je landt en dat ding valt om.
@Muxje | 06-05-21 | 09:07: Helemaal kut als je naar Mars wilt en je landt op de maan...
daarom zullen de eerste starships ook gaan zonder mensen aan boord. Met spullen voor de eerste kolonie. Zodra daar meerdere raketten zijn geland die herbruikbaar zijn voor een vlucht terug zullen de eerste mensen die kan op gaan. Dit zullen wetenschappers en engineers zijn die in staat zijn de spulleboel correct te configureren en aan te wenden. Je kunt je af vragen of een brandje ook zo lang blijft flakkeren in de Mars atmosfeer. Ik zou me meer zorgen maken op de tweede landing weer terug op aarde. waarbij het onderstel al een landing en vooral start blast op een onverhard terrein voor de kiezen heeft gehad en mogelijk fors beschadigd is.
@Blubberbazooka | 06-05-21 | 09:29: Wat moeten die mensen daar? Saai. Straling.
@Muxje | 06-05-21 | 09:07: Dat brandje is methaan, de brandstof van de motoren. Op Mars en de maan brand dat niet, want geen zuurstof.
Bovendien is landen daar sowieso makkelijker, want 1/3 resp 1/6 van de zwaartekracht.
@TheEgg | 06-05-21 | 09:57:
Eigenlijk maakt het landen moeilijker. Je hebt namelijk meer brandstof nodig om af te remmen, bij gebrek aan een dikke atmosfeer.
@Statler en Waldorf | 06-05-21 | 11:28: Die dikke atmosfeer brengt weer zijn eigen problemen mee. Het is een goedkope manier (goedkoop in de technologische betekenis) om energie kwijt te raken. Maar dat moet dan weer met hitteschilden buiten gehouden worden. In het geval van de Spaceshuttle waren dat tegels die zelf dan weer langzaam verteerd werden door de hitte (ging de energie daarin zitten, in plaats van in nog meer opwarming).
En dat ging ongelofelijk mis bij de Colombia.
@TheEgg | 06-05-21 | 12:06: Bij Colombia moest het er juist op blijven zitten.
@TheEgg | 06-05-21 | 12:06: columbia
Toch blijft het een surrealistisch gezicht, zo'n raket dat langzaam daalt en netjes landt. Ik kende dat enkel van de Thunderbirds (zie: www.youtube.com/watch?v=BNhk_-v0SMs ).
En over rakettten gesproken; hoe staat het met dat Chinese exemplaar. Is die al geland?
Die chinees zou toch zaterdag in Spanje of Italië neerkomen in de vorm van een regen van gesmolten metaal? Huidige locatie: orbit.ing-now.com/3dlaunch/payload/da...
@EEnzame SchizofrEEN | 06-05-21 | 08:58:
Dank! Als dat ding in Italië kan vallen, dan is het dus nog maar de vraag of de Giro wel gaat starten zaterdag.
@kweethetooknietbeter | 06-05-21 | 09:11: Wow, dat zou pas een dingetje zijn!
'Talk about starting with a bang!'
@kweethetooknietbeter | 06-05-21 | 09:11:
https://www.space.com/spacex-rocket-debris-found-washington-farm
En hier was geen ophef over....
Maar ja, China....
We’re not ment to safe Earth, we’re ment to leave it.
... to destroy another planet.
Dat is de theorie van Erich von Daniken.
Het menselijk ras is een soort sprinkhanenplaag die van planeet naar planeet hoppen. Nadat alles kapot en op is trekken we verder. Niet als astronauten maar via dna in capsules. Op zoek naar nieuwe gastheren/dames.
@austinhealey | 06-05-21 | 09:03: Dat sprinkhanengedrag had meneer von Daniken juist. Hij had echter niet kunnen bevroeden dat het zou gaan om lieden die vanuit het afrikaanse continent naar het Noorden trekken. Was dus een stuk dichter bij huis.
@EEnzame SchizofrEEN | 06-05-21 | 09:19: Afrikanen zijn toch onze voorouders genetisch gezien?
@steekmug | 06-05-21 | 09:30: Nee joh, God....
Terwijl wij hier maar tegeltjes vol zitten te typen, zit iemand anders raketjes te bouwen die naar Mars kunnen, stilstaand in de kucht kunnen hangen en op eigen pootjes landen. Wij lopen hopeloos achter en moeten eens van onze luie reet omhoog komen.
Ik persoonlijk voel me niet geroepen raketjes te maken. Gewoon geen zin in.
En zitten er in het middenoosten muzzelmannetjes raketjes te bouwen om mensen overhoop te blazen. Die lopen pas achter.
Spreek voor jezelf.
Hier aan boord ligt nog een heel pak vuurpijlen, als je wilt kan ik er zó een paar afschieten.
@2voor12 | 06-05-21 | 09:00: Groot gelijk, er is nog zoveel anders wat nuttig is. De volgende generatie computerchips ontwerpen, Crispr verbeteren, de solid state batterij praktisch maken voor dagelijks gebruik, de brain computer interface doorontwikkelen, nieuwe vormen van kankerbestrijding uitvinden. Er is zoveel moois om voor aan de slag te gaan, behalve raketjes!
Zondag landen er nog een paar stukken.
Niemand gaat op Mars wonen want er is niets te doen daar dat de moeite waard is.
Pas op dat u de groene mannetjes niet kwetst
De ping tijd naar GS valt vies tegen.
Kijk, daar kan Dumpert een voorbeeld aannemen; een teller in beeld wanneer de actie in een saai filmpje begint.
Hij vloog dus bij de landing in de fik, of zie ik dat verkeerd?
Dat was een journalist.
Ach ja, ruimtevaart. Spioneren op andere landen en communicatie.
De enige reden dat mijn voorvaderen ooit in Nederland zijn aanbeland is omdat ze in elk gebied waar ze voor die tijd leefden zijn weggepest. Dat begon waarschijnlijk ergens in Congo en is doorgegaan tot ze hier zijn beland.
Maar het moet een keer ophouden, ik laat me dus mooi niet naar Mars jagen door dat stelletje hufters dat denkt het voor het zeggen te hebben.
mijn voorvaderen zijn hier varend naartoe gekomen.
Deen deel kwam de Rijn afzakken en een ander deel kwam met lange, slanke schepen vanaf de Noordzee hiernaartoe.
Varend nieuwe gebieden ontdekken, zo nodig de oorspronkelijke bevolking een stukje opzij duwen en op een leuke plek een nieuw huis bouwen zit wel een beetje in m'n DNA.
Naar Mars.
Och, waarom ook niet.
Het is alleen jammer dat er weinig te plunderen is.
* horentje bier inschenken doet *
@Kapitein Sjaak Mus | 06-05-21 | 08:54: hahaha, oorspronkelijke bevolking een stukje opzij duwen.
Zal vast ook wel eens ergens gebeurd zijn.
@D-Fens_1963 | 06-05-21 | 08:58: De oorspronkelijke bevolking van de Britse eilanden (die werd gekenmerkt door een donkere huid en krullend haar) is inderdaad geheel uitgeroeid door een volkje uit deze streek, een paar millenia terug.
@OverdaanDerOnderheid | 06-05-21 | 09:04:
Och, die krullenbollen zijn daar ook maar naartoe gedobberd. Dat heb je met eilanden.
REAGEER OOK