Mensen zijn DOODSBANG voor nieuwe iPhone 11
OHNOES nieuwe goudstaaf van Apple heeft te veel gaten
Trypofobie, of trypophobia, kent u die uitdrukking of is dat een gat in uw medische almanak? Nou, gaten zijn precies het probleem: trypofobie is de angst voor kleine gaatjes in gegroepeerde vorm en volgens deze sub-Reddit die u niet kende, is het de 'most common phobia you've never heard of'. En laat de nieuwste iPhone nou net een heel cluster zwarte gaten op de rug hebben, omdat er een kwart dozijn half dozijn heel dozijn een gros echt een miljoenmiljard doodenge camera's op geplakt zijn. Mensen gaan al dan niet ironisch helemaal over hun meme-water op het internet over de DOODENGE verse gadget van het fruitmerk. In De Volkskrant, de draaischijftelefoon onder de dode bomen, nemen ze het probleem uiteraard weer veel te serieus (lol @ zuchtende wetenschasjourno) want gElOoF sLaChToFfErS staat daar bovenaan het redactiestatuut, maar het is natuurlijk allemaal één grote gapende gatengrap van mensen die geen geld hebben voor de nieuwste iPhone. Voor wie zonder gatenvrees is of wel gewoon geld heeft: vandaag is het pre-orderdag voor de nieuwe 11. [Schoorsteenslotzin:] Mensen die juist minder minder minder poen stuk willen gooien op een belbundel met speeltjes waarvan de prijs de goudstandaard volgt , is onze stijlloze vergelijk&overstap-service retehandig.
Reaguursels
InloggenOpenlijke reclame heb ik zoveel meer waardering voor, dan voor sluikreclame via affiliate marketing. Er zijn websites die dat doen.
Allemaal contactgestoorden die zo 'n duur apparaat kopen waarschijnlijk bang dat ze iets missen of de angst dat ze niet gehoord/gezien worden. Met hun dure mobieltje en hun bereikbaarheid zichzelf wijsmakend dat ze op een ilof andere wijze bovengemiddeld belangrijk zijn.
Ik geef mn geld er graag aan uit, zodat de op de bank hangende schooiers iedere maand hun hand op kunnen gaan houden bij het rijk. Graag gedaan en fijne dag!
Reportage
Ik mis een tempo over de demonstratie tegen 5g afgelopen week
De iPhone 6S met 32 GB geheugen was kort geleden voor 300 euro in de aanbieding bij de MM. Daarom heb ik een refurbished 6S met 32 GB geheugen van 200 euro gekocht. Dan heb je 1000 euro uitgespaard en hoef je Rutte niet steeds lastig te vallen. Prepaid Simmetje erin, dan word je niet genaaid waar je bijstaat door een blèrende abonnementenboer.
ik zie een markt voor enge phone hoesjes opdoemen.
Stap over op SAILFISH !!!
sailfishos.org/
jolla.com/#SailfishOS
Weg met Google, helaas voor Apple, we willen Linux op onze smartphones. Geschikt voor Jolla, en nu ook voor Sony.
BQ (Spanje) had ooit ook Ubuntu op de Aquaris, na dreigementen van google waren ze ermee gestopt. Anders kregen ze geen Android meer......
Wie is we? Ik wacht met smart op mijn Pro Max. Niks Linux. Ow wacht, laat iOS nou net Linux zijn, ploink
Ik kan niet goed tegen links, kan deze stroming in de samenleving verwijderd worden, want IK heb er last van !
Overigens moet je totaal gestoord zijn om over de 1400 euro neer te leggen voor een telefoontje.
Recent een Asus zenfone max m2 pro gekocht voor omgerekend 126 euro, zat !
Ach, waarom een Yaris kopen als je ook een Ferrari kunt aanschaffen?
Dit topic stelt mij in de gelegenheid om toch ook nog eens woorden als bakeliet of draaischijf erbij te pakken. Kwartje. Bij de volgende toon is het 23 uur 16 minuten en 10 seconden. ... kom op toontje.. *toon*
-Yesss
En dan als kind stiekum de tijd bellen, want dat was toch gratis.
Je kon ook je eigen nummer bellen en dan snel verstoppen, kijken wie van de familie opneemt.
Doe mij maar een Philips telefoon, 100% NL
Dan is de Nokia 9 of de toekomstige 10 de overtreffende trap van trypophobia zekers?
www.nokia.com/phones/nl_nl/nokia-9-pu...
2 besteld, de duurste.
Check. Zo los in de vestzak. Maar waar zijn al die functies eigenlijk voor? Zo moeilijk is dat kut fruit geworden, zeg ik als ouwepoep.
Je bent gelukkig volledig vrij heel veel geld te betalen voor een telefoon. Zelf heb ik een 3310. Ik heb gelukkig geen smartphone nodig. Het ligt er een beetje aan hoe vaak ik bel, maar meestal betaal ik niet meer dan € 7,95 per maand. Als ik de prijzen van al die fraaie telefoons zie in combinatie met al die fraaie abonnementen voelt mijn keuze wel goed...
Zoveel gaten maar een hoofdtelefoonaansluiting kan er niet vanaf.
Steeds meer angst voor groepen gaten. Ja dat zal wel gelijke tred houden met het aantal Marokkanen en afrekeningen in Amsterdam.
Mijn telefoontjes hebben vanaf zo'n 18 jaar geleden altijd meer functies gehad dan ik er gebruik. Als je meijers neer loopt te legge te telle voor een telefoontje ben je, als je niet alle functionaliteiten minimaal een aantal keer per week gebruikt, gewoon een sukkel. Iets met groepsdruk, of je status aan je type telefoon ophangen. Gewoon nee.
Wie nee kan zeggen is geen 16 ;-)
Hoe gebruik je in vredesnaam alle functies van een computer? Gezien het feit dat de mogelijkheden eindeloos zijn?
Hoeveel rubber tegels kun je tegenwoordig niet stapelen.
Vaak is alleen de bovenkant rubber, de rest beton. Stapelen is zo erg instabiel, je loopt serieus kans een betontegel op je tenen te krijgen als je stapelt.
Hoeveel mensen hebben eigenlijk trypofobie op deze aardkloot? Weten we tenminste hoeveel er een probleem mee zouden kunnen hebben?
Overigens blij met dat andere merk, mijn relatief nieuwe S-10. Elke dag plezier van en lekker snel ook.
Ik geloof dat ik het ook heb, goor.
dut.healthyfitfran.com/what-is-trypop...
Iets zegt me dat trypofoben zich niet voortplanten. Of misschien ook wel maar dan met het licht uit.
Waarschijnlijk voornamelijk dezelfde mensen die ocd hebben omdat ze symmetrie leuk vinden.
En dan nog een kleine groep die ook daadwerkelijk aan trypofobie lijdt.
Ik raad iedereen aan met ook maar een beetje neiging geld over de balk te gooien in ruil voor iets van Apple een paar video's van Louis Rossmann te bekijken. www.youtube.com/watch?v=r7tf4JASzlI
Mooi, kan ik binnenkort lekker wat mensen bang maken.
Tot 2 jaar geleden nog gewoon met een simpel mobieltje gedaan, nu al weer 2 jaar toch maar aan de smartfoon, en de Iphone5 van mijn vrouw overgenomen. Gelukkig ben ik niet iemand die altijd van alles het laatste nieuwe wil hebben. Zolang hij het blijft doen, is het mij prima. Oja, en ik heb nog steeds 1 gat waar ik foto`1s mee maak.
Als ze het al te erg maken qua privacy, kun je ook deze nemen
www.youtube.com/watch?v=vohgdDL38UQ
Arirang 171
De Noord Koreaanse smartphone.
Er zullen vast wel een paar hipsters zijn dat leuk vinden ook nog.
Ik wil wel eens weten hoe goed die Kim is..
Veel over hem gehoord...
De Kimsong Oen Destroy 1 Broke.
Best een hoop onzin topics de laatste tijd hier. Jammer.
Was mij ook al opgevallen. na deze kritiek kreeg ik een permaban.
Het zal wel, super tevreden met mn Samsung
Eerst maar eens kijken hoe lang de huidige phone nog meekan.
1400 euro... daar ga je toch gewoon lekker voor op vakantie.
Doei.
Trouwens, wat voor marge zit er op die dingen. Dat moet best wat zijn.
Ik denk dat er meer dan 100% marge op zit.
Zien ze een markt in een gat?
Is er al zo'n eng glad rustig pratend smooth Apple-promofilmpje geparodieerd over deze phone?
Geen Nokia?
Toen de Nokia 9 pureview 7 maanden geleden uitkwam hoorde je er inderdaad niemand over (behalve op diezelfde subreddit).
Cool! Die koop ik over circa 8 jaar voor €60,- als m’n iPhone se het niet meer doet!
Over 10 jaar kijken ze naar deze Iphone11 en begrijpen ze werkelijk niet wat mensen in 2019 er zo gaaf aan vonden.
Gaan we weer. Nooit eens iemand die niet hebberig wordt.
Heb er nog steeds een waar je de antenne moet uittrekken voor ontvangst. Beetje lastig meesjouwen maar verder... prima hoor.
En waar laat je dat lange snoer?
Wat is daar hebberig aan..
Bij overheidsinstellingen moet ik mij, via de telefoon/ qr code, identificeren..
Heb ik toch zo'n apparaat voor nodig..
@neonreclame | 13-09-19 | 19:20: dan zou de overheid dat toch moeten verschaffen/subsidiëren/inbouwen ofzo?
@Kuifje-in-de-EU | 13-09-19 | 19:15: Oh, er zat ook een snoer aan. Daarom heb ik zo´n slechte ontvangst. Bedankt.... ga dan toch deze maar kopen.
Neonreclame ;-).
@grapo | 13-09-19 | 19:27:
Als ik u goed begrijp..
Ik vond DIGI-D al voldoende
Werkt, ( uiteindelijk ), en ik heb mijn password onthouden..
Helaas, Toekomst lacht u toe al zal u moeten meewerken..
Anyway, een slimme telefoon zullen zij mij niet verschaffen..
Uiteindelijk, los van de mensen die het echt niet kunnen, zal je moeten bijblijven in de wereld van 'gemak'...
@CalamityJane | 13-09-19 | 19:28:
You got me..
* Nog een keer polp doet *
Hier meldt zich een medestander, Calamity. Voor niets hoef ik er geen, hooguit om door te geven.
@MickeyGouda | 13-09-19 | 19:45:
Of je zet de sarcasme-meter aan en leest/begrijpt eerdere reacties van CJ.
Whooosh die ging ook weer over Uw hoofdje.
@MickeyGouda | 13-09-19 | 19:45: Dat van dat kopen verzon ik hoor om neonreclame een beetje tegemoet te komen.
@CalamityJane | 13-09-19 | 20:14:
Moet ik er weer bij..!!
* Zucht * vrouwen..
Ik ga naar de kroeg..!!
@CalamityJane | 13-09-19 | 20:14:
Heel sneaky. :-) Gelukkig heb ik heer B. weer even onbedoeld op de kast kunnen krijgen.
Geen Pro hoesje geen Pro phone. Daarnaast, als die wireless charging nou een kookplaat functie had voor m'n latte macchiato was het nog een overweging waard.
Meerdere lensen op een telefoon heeft veel meerwaarde. Beter beeld, meer mogelijkheden met Ai, groter afstanden mooier in beeld brengen e.d. Alle tel. fabrikanten gaan meer Lensen op de hun telefoon schroeven. Mooie ontwikkeling.
Sja. Nu alleen nog interessante onderwerpen vinden die het fotograferen echt waard zijn.
Ja, maar is dat 1400 euro waard. Is dat nou echt zo belangrijk?
Had een collega die 1400€ heeft uitgegeven voor een Apple telefoon,
vertelde dat hij het een jaar of 2 ging gebruiken en dat het dan nog 7á800€
waard zou zijn.... flikkerende dat ding verleden week uit zn handen,
heb mezelf nog nooit zo vermaakt om iemand anders zijn verdriet,
alsof de fucking wereld was vergaan met de iPhone erbij man man man
wat een sneue bedoening.
En, hij viel niet ver van de boom zeker?
Ik viel 80 mtr diep, mijn hart stond stil maar IPhone ‘liep’.
@Zo Ontzettend Moe | 13-09-19 | 19:25:
mijn...
Er zijn naar verluidt ook digitale gaten, waar de dreiging bij Project Zero, een elite groep hackers opererend in Zwitserland en gesponsord door Google, vandaan komt. Deze groep heeft een paar weken geleden een `avalanche' van iPhone Zero Day exploits gepubliceerd. www.theregister.co.uk/2019/08/30/goog... Deze campagne van fear valt precies in de agenda van Huawei en China die in hun strijd tegen Trump en de tarieven oorlog het onderspit dreigen te delven. Vlak voordat de iPhone Zero Days werden gelekt, had Trump de CEO's van Amerikaanse bedrijven, met Apple voorop, gemaand om hun productie vestigingen terug te halen naar Amerika. Dat juist Google de digitale iPhone gaten publiceerde kan het gevolg zijn van het feit dat Google in het verre Oosten wordt geforceerd als een Chinees staats bedrijf te opereren, en op aangeven van het Politbureau van de Communistische Partij van China, dit soort acties uitvoert om Apple het graf in te laten zinken.
Bestaat dat mallotige communisme nog steeds? Krijgen die Chinezen nooit eens genoeg van? En gooien ze die hele autoritaire maoistische, stalinistische en marxistische zooi eens omver.
@Jezus_Boeddha | 13-09-19 | 19:27:
Straks wordt het heel coolvethip om een smarphone uit Noord Korea te hebben.
rmstock | 13-09-19 | 19:01
Ssssst, Apple fans geloven nog steeds de mythe dat iOS het veiligste OS is dat er bestaat. Apple is net zo "lek" als welk ander OS dan ook, nu het marktaandeel (heel) langzaam begint te groeien en Windows tegenwoordig aardig is dichtgetimmerd, neemt ook de interesse van hackers toe, met als gevolg meer en meer hacks van iOS.
Google is nog steeds niet vergeten dat S. Jobs voor de camera zwoer om Google te vernietigen....
Even voor de duidelijkheid. In deze tijd van informatie oorlog. Is het van belang dat je jouw internetaansluiting op zegt en je harddisks en mobieltje(s) in de magnetron gooit.
Het is niet anders. Of je bent in beeld. En het interesseert je niets. Of je blijft onder de radar.
Big Data en vooral overheden hebben je in beeld. Denk je dat je lafjes op Twitter alles kan zeggen. Maar dat is niet zo. Het is 1984. En al jouw bewegingen en uitingen worden nauwkeurig geregistreerd. Naar welke kroeg je gaat. Wat jouw zoekopdrachten zijn. Welke comments je post.
Maar geen angst als je niets ernstigs van plan bent.
Maar weet gewoon dat een *aparte" bijnaam verzinnen en daarna shitposten en trollen al jaren niet meer anoniem is. Zelfs niet als je VPN gebruikt.
Apple en Google en Facebook snappen inmiddels dat ze de totale macht hebben over data. De overheid heeft echter nog steeds de machtigste hand.
Elke dag zijn er duizenden en duizenden analisten bezig om alle over de grens netizens in kaart te brengen.
Waar ze wonen. Welke pizza ze lekker vinden. Wat voor porno ze bekijken. Enzovoort. Alleen een kleine schijnelite van superslimme techneuten weten de dans te ontspringen.
Dus ja. Je bent in beeld.
Dat ben ik toch Andrew..
Ze weten toch al wat ik op mijn boterham strooi, ( Guess )..
Zolang ze de vieze dingen die ik mijzelf aan doe niet groot in beeld brengen, is het voor mij gesneden koek..
Ik ben niet bij machten om 'onder te duiken'..
Niet in deze tijd..
De ene techneut tikt de andere aan en zegt.. hij noemt zich nu Andrew Deen, daar trapt toch niemand in?
@RickTheDick | 13-09-19 | 19:13: De meest opvallende naam die ik de afgelopen jaren op internet voorbij heb zijn komen was toch wel De Koreaanse Slet. Wat zou daar van geworden zijn?
@Kuifje-in-de-EU | 13-09-19 | 19:17:
Die runt een paaldansclub in Slovakije, had ik begrepen. Wacht nog steeds op een uitnodiging en dan wil ik in ruil voor gratis bier best wel naar zijn gezever dat Islam goed is voor Joden luisteren.
@Graaisnaaiert | 13-09-19 | 19:26:
Maar inderdaad, de Kuif verschijnt waar DKS verdwijnt. Heb jullie eigenlijk nooit tegelijkertijd zien posten, al bent u wat beschaafder en maakt u minder gebruik van verbale agressie. Aflossing van de wacht?
@Graaisnaaiert | 13-09-19 | 19:26:
Die staat binnenkort in IJmuiden te grollen als een malle.
www.topticketshop.nl/erik-van-muiswin...
@RickTheDick | 13-09-19 | 19:29:
Hehe. Mis hem stiekem wel een beetje, altijd goed voor een beetje reuring.
Nou bij deze TOR niet
Tails
tails.boum.org/
Wordt het nieuws er aangenamer door?
- Nee
Worden mijn tweets er sterker door?
- Nee
Vult mijn contactenlijst zich met méér hot chicks nu?
-Nee
Wordt mijn timeline nu interessanter?
- Nee
Wordt het weer er beter van?
-Nee
WAT THE FUCK moet ik met een nieuwe smartfone?
Mijn huidige kan alles al.
Je kunt laten zien dat je merkenmaffe gadgetslaaf cq patser bent die niets beter met zn leven heeft te doen dan blij zijn met een apparaatje wat andere mensen bedacht hebben. Blijkbaar is daar markt voor.
De noodzaak, of althans het gevoel hebbende, om elke keer een nieuwe telefoon te nemen is er wel af de laatste jaren. Vernieuwingen zijn marginaal en niet-essentieel en steeds vaker niet eens terug te zien in vormgeving.
Het is net als met computers de laatste tien jaar: het is enkel meer geheugen en meer processorkracht en steeds minder wezenlijke innovatie. Geeft niet, maar daarom sla ik deze keer over met de iPhone
Ah, u wacht op de Apple Bezemwagen die gewoon de oude modellen niet meer voorzien van updates?
Veel gaten, maar zo te zien zijn ze groot genoeg voor die kleine pikkies van die Applefetisjisten.
Sommigen hebben toch liever een telefoon in hun gat, dan andersom.
Is dit een styllose promotie? Of een editorial? Doe es uitleggen Van Rossum.
Kunnen we het er over eens zijn (zoals ook in het stukje benoemd word). Dat klagers over Apple mensen zijn die uit afgunst reageren? Echt zelfs een Feyenoorder klaagt minder over Ajax dan een afgunstige over Apple.
Alleen de klagers; niet de mensen die een product als een iPhone afraden wanneer het om innovaties en prijs-kwaliteit gaat of mensen zoals ik die het belachelijk vinden dat de jeugd puur op status loopt te jengelen om een iPhone of er hun zuurverdiende geld aan uitgeven om er maar bij te horen.
Begrijp ik ook weinig van.
Moet zelf niks van dat Apple spul hebben maar als anderen het fijn, goed of super vinden dan veel plezier er mee toch.
Ieder het zijne/hare.
Ik klaag niet. Ik lach uit.
Er zijn er ook die verbaasd zijn dat jij niet jaloers reageert als ze bijvoorbeeld een Apple kopen die jij niet hebt. Daar kan ik niks aan doen.
Sinds er geen Jobs meer is,is Apple een gewoon bedrijf dat gewone producten maakt die prijzig zijn maar toch goed voor de dag komen in vergelijkingen.
Dat is het en niet meer.
Dat was altijd al zo.
Wat Nijlpaard zegt.
@Reagurend_Nijlpaard | 13-09-19 | 18:36:
Ach,
Jobs stond, voor mijn gevoel, voor vooruitgang...
Misschien beter je mening voor je houden als je niet weet waar je over praat. Praten om te praten laat vaak een tekort aan intellect zien.
@mr_awesome | 13-09-19 | 18:42:
En wat zegt dat over jou bijdrage?
@neonreclame | 13-09-19 | 18:39:
Voor mijn gevoel niet
@Koning_Meh_1 | 13-09-19 | 18:46:
Hahaha, touché ;-)
@******** | 13-09-19 | 18:49:
Tja..
Samen Geitjes aaien..??
@neonreclame | 13-09-19 | 18:54:
Lol. Misschien samen naar dat EO-survival programma voor mannen met een midlifecrisis? Ook leuk. De bromances schieten daar als paddenstoelen uit de grond. O_o
@MickeyGouda | 13-09-19 | 19:03:
Ik zie het voor me..
Je weet maar nooit wat voor moois er uit zo'n dag komt..
BTW, Ken u deze al..??
www.diervriendelijkekinderboerderijen...
@neonreclame | 13-09-19 | 19:08:
Met dank voor de link: getekend!
@neonreclame | 13-09-19 | 19:08: Getekend!
@CalamityJane | 13-09-19 | 20:25: Getekend! (zoon ook) dus 2x
@neonreclame | 13-09-19 | 19:08: Hoor je dat Neon. Goof en zoon ook getekend. Mooi hé.
@CalamityJane | 13-09-19 | 21:09:
Ik ga helemaal los..!!
@neonreclame | 13-09-19 | 21:1Nou zeg. Heb ik je bedot met die phone, wil ik het goedmaken en dan steek je de draak met me.
@CalamityJane | 13-09-19 | 21:19:
Geen sprake van..!!
Wilde net een liedje ter ere van jullie dames linken..!!
Zanger is echter een beetje fout..
Evengoed sexy Vrijdagavond muziek als u het mij vraagt..
www.youtube.com/watch?v=nj71KbE6ekg
Eng vind ik ze niet. Wel veel te duur.
Doe mij maar een Huawei. Minder dan de helft zo duur. Plus daar komt ook nog eens bij dat ik liever bespioneerd word door de Chinezen dan door de Amerikanen. Die Chinezen snappen toch niet wat ik zeg.
Gheheh. Gelijk heeft u! Mijn vriend heeft overigens een Xiaomi aangeschaft, is er erg tevreden over, en is nog een stuk goedkoper dan Huawei.
Ik kan je alvast vertellen dat ze je nu allebei bespioneren... Zit nog steeds Android op je telefoon....
Tuurlijk, goed te weten dat de Chinezen via Nederlanders prima kunnen infiltreren.
@EefjeWentelteefje
Het kan nog goedkoper dus. Dan weet ik wel wat mijn volgende telefoon wordt. Hee, ze kunnen allemaal hetzelfde en ze doen het allemaal even goed.
@VanBukkem | 13-09-19 | 18:58:
Nou, wellicht dat de 'fijnproevers' de verschillen wel opmerken, maar daar behoor ik noch mijn vriend toe, wij willen gewoon dat zo'n ding de voor de hand liggende functies heeft. En dat heeft die Xiaomi, fijn dingetje hoor. Overigens schijnt ook Oppo interessant te zijn voor degenen die het geld liever in de zak houden.
Leuk plaatje van die spinnenkop.
En dát bij een vrouwentelefoon.
Hèhèhèh.
Hope springs eternal, dus nu maar hopen dat ook mevrouw Berbaar dat ding lelijk vindt.
Maar ik vrees dat dat ding hier binnen no time aangeschaft zal worden.
Fijn weekend allen.
Jij ook een prettig weekend.
Je bent toch geen Scrooge, dus gewoon kopen voor de betere wederhelft.
@Ishetnueensgenoeg | 13-09-19 | 18:41:
Haha alsof ik daar wat over te zeggen heb.
Dat ding is er straks gewoon "ineens".
@Berbaar | 13-09-19 | 18:49: Komt me bekend voor, met dat verschil dat ik niet meteen voor de nieuwe hebbedingetjes val. Kom altijd wat later naijlen.
@CalamityJane | 13-09-19 | 19:05:
Helaas werkt dat hier niet zo.
Ik heb inmiddels begrepen dat de pre-order vandaag gestart is dus het zou me niets verbazen als dat reeds gebeurd is.
Maar lagaan, als ze daar blij mee is mooi toch.
@Berbaar | 13-09-19 | 19:29: …….mooi toch? Zeker! Laten gaan!
@CalamityJane | 13-09-19 | 20:57: Je hebt er die tevreden zijn van zichzelf. Die hebben iemand nodig om blij te maken. Iedereen gelukkig.
Nieuwe subserie in het Holoceen, het pindabrein.
Apple is moderne slavernij. Hoeveel kinderen kost een apple smartphone?
Stuk of 10...
Maar niet die van mij...
Die hebben klusjes te doen...
Wees verstandig. Koop Chinees. Dat weet je tenminste zeker dat je bespioneerd bent. Hoef je jezelf ook geen zorgen te maken.
Alle Amerikaanse producten en services hebben ook gewoon een achterdeurtje hoor. Dus kun je je nog minder zorgen maken.
@Risingson | 13-09-19 | 18:37: De Nederlandse ook hoor op verzoek van de CIA.
@Risingson | 13-09-19 | 18:37:
Ja klopt. Er is altijd een achterdeur. Maar Amerikanen hebben regelgeving daarover. Chinezen hebben er schijt aan. Wel mooi dat ze het 5G netwerk mogen bouwen want goedkoop.
Einstein had het fout. De laatste oorlog is een informatie/desinformatie oorlog.
Tot dusver winnen de Russen groots. Maar ik vraag me af wat er straks gaat gebeuren als de Chinezen losgaan. Die zijn namelijk niet zo bruusk.
Wat is het verschil dan..
Dat ik zeker door de Chinezen wordt bespioneerd, of misschien door de Amerikanen en/of Russen..!!??
Ikke niet begrijp..
Apple is voor domme mensen met te veel geld.
Zeg dat nou niet.
Geenstijl wordt mede mogelijk gemaakt door Apple.
First world problems.
Geen eens Nokia in de steijlloze overstap service.
De Volkskrant verzint het nieuws waar je bij staat. Ze beginnen bij een conclusie en zoeken daar dan een oorzaak bij.
Overigens kunnen mensen met Anatidaephobia deze telefoon wel zonder problemen kopen.
Om dan vervolgens DuckDuckGo te gaan gebruiken....
ONNO HOES maakte mijn brein OHNOES.
Daar gaat m'n eetlust.
cultuurondervuur.nu/amsterdams-museum...
Done!
Petitie niet ondertekend..
Ze leren het toch niet...
Top, ze hebben in oktober een bijeenkomst van cultuur onder vuur wel interessant. Ze doen meer akties ook met zwarte piet etc
Ik heb altijd zo'n last van gaten in de kaas.
Altijd beter dan van Kaas zijn gat..
Hoort hier niet gewoon stijlloze promotie bij te staan?
Kun je nu met drie camera's drie keer dezelfde foto schieten? Help me even het nut uitvte leggen.
Wide angle, , tele, zoom etc daar is t voor bedoeld
Een keer rood beeld, een keer blauw beeld en een keer geel beeld en intern combineert ie dat dan tot een kleurenfoto.
Dieptesensoren denk ik.
Buy, inderdaad...
Na radicale Islam is Apple de gevaarlijkste religie
er is geen gematgde islam. derhalve dus ook geen extreme. Islam is gewoon kudt, van a tot z.
Wat is er gevaarlijk aan het aanbidden van Apple? Dat de straat bij de winkel is geblokkeerd iedere keer dat er een geupdate product uitkomt?
@Winter_is_coming | 13-09-19 | 18:26:
Dogma's zijn per definitie gevaarlijk.
Heb zelf de Nokia 9 Pureview, voor de échte spinnen liefhebber.
Ben zelf voor de Nokia 8 gegaan die heeft tenminste nog een headphone gaatje.
@stijlloze reactie | 13-09-19 | 18:44: na jaren 1 à 2 modellen achter de laatste iPhone te hebben gezeten was ik er klaar mee. 6s was de laatste en nu weer terug bij Nokia met de 8.1. Ik moet zeggen dat de overstap me prima bevalt tot nu toe. Paar kleine dingen die ik mis maar die kunnen geen prijsverschil van +/- €500 verantwoorden.
Nou, in elk geval wél voor die gast op de achtergrond.... Woensdagavond nog zo'n harig monster en wat mij betreft 'een vergissinkje' van moeder natuur met een bezem verpletterd en buiten afgeveegd aan een stoeprand.
Maar dan niet zeuren over de muggen en zivervisjes in huis hè...
@SterF... | 13-09-19 | 18:13:
+l als in zilver
@SterF... | 13-09-19 | 18:13: No problemo… Meer meer meer muggen als die harige engneks maar buiten blijven. Ik smeer me wel in! ;-)
Arachnophobia? 't Zijn heel nuttige beestjes hoor.
Voortaan graag levend naar buiten bonjouren, dat is toch wat vriendelijker.
@EefjeWentelteefje | 13-09-19 | 18:33: En als 't monster ontsnapt... ? Oké, het is niet iets om trots op te zijn maar zelfs van zo'n afbeelding krijg ik schrik. It just happens… Zelfs bewapend met een bezem sta ik nog te trillen. Naar buiten poetsen? No way... Daarvoor is zeker zo'n grote te snel en te behendig.
@Angélica de Sancé
Ik zag van de week thuis een flinke muis lopen. Behoorlijk donker van kleur. Hij trippelde onder de tafel door en verschool zich achter mijn schoenen. Ik dacht, ik pak mijn schoenen, kijken wat-ie doet. Bleek het een spin te zijn!
@Papa Jones | 13-09-19 | 19:10:
Voel me langzaam bleker worden...
En, heeft u de brandweer gebeld, zoals deze hier:
www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20140829_012...
En dan mijn avontuur.
Lag ik half te slapen.
Zie ik een vlek naast me.
Bleek de grootste huisspin die ik ooit heb gezien.
images1.persgroep.net/rcs/gdRGmFQl8Ob...
Mooie beessies.
@Angélica de Sancé | 13-09-19 | 19:23: Waaahhh !!
Nee, deze had geen lange poten, maar wél een mollig lijfje.
Ik heb gewoon een glas gepakt (wel een heel groot glas), stuk karton eronder en hoepla, buiten in de tuin van de buren gegooid.
@RickyLaRue | 13-09-19 | 19:27:
Ja, zoiets was het. Met een vachtje.
@Papa Jones | 13-09-19 | 19:33: Had hij ook van die gemene oogjes en toevallig ook een brilletje op?
@CalamityJane | 13-09-19 | 19:37:
Nou, hij had een heleboél oogjes. Ik kreeg er hoofdpijn van.
@RickyLaRue | 13-09-19 | 19:27: Ik weet niet hoe ik daarop gereageerd zou hebben... Uw verhaal noopt me om mezelf in een klamboe te rollen vannacht. De herfst komt eraan... Mooie beessies vind ik een konijn, chinchilla, golden retriever pups, jonge poesjes, vlinders en sierlijk/elegant: dolfijnen. Maar over smaak valt nu eenmaal niet te twisten... Als u maar genoten heeft. Ik weet niet hoe ik gereageerd zou hebben maar waarschijnlijk zou het geklonken hebben als het maandelijkse reguliere luchtalarm.
@CalamityJane | 13-09-19 | 19:37: Over wie heb jij het nu weer? Grapperhaus?
@Papa Jones | 13-09-19 | 19:31:
Glas en karton. Bon.
Vroeger pakte ik ze op.
Zo dapper ben ik niet meer.
@Papa Jones | 13-09-19 | 19:10: Was dat degene waarvan je vertelde die naar Angélica haar adres vroeg?
@Angélica de Sancé | 13-09-19 | 19:51: We laten Grapperhaus dit gezellige babbeltje niet verpesten;-). Dan liever een twaalfgeleedpotige harige mosselspin met gluipoogjes. Wat jij?
@CalamityJane | 13-09-19 | 20:01: Leedvermaak... ;-)
Nieuwe spuitbus met Elnett en aansteker in de aanslag houd.
@CalamityJane | 13-09-19 | 20:01:
Ja inderdaad, dat is het standaardriedeltje van die grote spinnen. Maar ik ga niet met ze in gesprek, die kriebelende gluiperds. Hup naar buiten en vraag maar aan iemand anders.
@Papa Jones | 13-09-19 | 20:16: Ik heb nog een kadootje voor je, mag je vannacht boven je bed hangen. Of nog beter, als je het koud hebt vannacht, kun je lekker tegen elkaar aankruipen...
upload.wikimedia.org/wikipedia/common...
@Angélica de Sancé | 13-09-19 | 20:22:
Ohhhh wat een gruwelijke lelijkerd!!
Je kunt hem wél als leeslampje gebruiken trouwens ;)
@Papa Jones | 13-09-19 | 20:29: Dat mag je uitleggen, als je wilt... Ze is toch niet ook nog fluorescerend hè? Of mooi opzetten en dan een lampje erin? Hartstilstand!!! Ga vannacht maar zombiefilms kijken, minder eng dan dromen over blauwe spinnen op m'n kussen.
@Angélica de Sancé | 13-09-19 | 20:12: Laat die Ellnet. Jij kunt zelf goed ´vuurspugen´. Zelf gezien op GS. Je jaagt ze allemaal op de kast, spinnen vast ook. ;-).
@CalamityJane | 13-09-19 | 20:48: Voor reaguurders heb ik ook geen schrik. En wat spinnen betreft zit je er toch echt naast: ik zit op de kast als er eentje over het tapijt wandelt...
Ongeneeslijke arachnophobia want het wordt verholpen door ze (terwijl ze steeds groter worden) op je hand te zetten. Dat gaan we dus niet doen...
De meest voorkomende fobie waar u nog nooit van gehoord hebt is waarschijnlijk "koumpounophobie", oftewel de angst voor knopen in je kleding. Er zijn veel mensen die om die reden geen bloes of overhemd willen dragen. Steve Jobs (altijd in coltrui) was er een van.
Ik heb nooit begrepen waarom hemden perse bij heren voor net worden aangezien en een trui of jas of sweater minder.. veel mensen staan hemden totaal niet (opinie)heel houterig vooral als je dun bent
Ook een hele bijzondere is de fobie voor witte bonen in tomatensaus. Gezien op tv. Serieus.
Misschien is het gewoon net zoiets als de kleren van de keizer, een "nieuwe" I-phone, nu met maar liefst drie cameras, wat je daar mee moet weet geen hond maar iedereen ziet wel gelijk wat een gelikte hipster je bent, als ze dat ding met drie cameras zien. ( of gewoon iemand die denkt z'n minderwaardigheid complex te kunnen afkopen met z'n nieuwe "kijk mij eens" toytje.)
Hahaha ja precies
Samsung slaat terug met 5 camera's, het is net Wilkinson Vs Gillette..
Altijd beter dan te weinig gaten....
Of wel voldoende gaten, maar onbruikbaar...
Fugly als de hel.
Man man man, laat je vriendin (lees: rechterhand) en je moeder er even buiten.
@Kapitein Stijlvol | 13-09-19 | 18:03:
Nou nou nou, Kapitein, sjezus.
@Kapitein Stijlvol | 13-09-19 | 18:03:
Zelfreflectie?
REAGEER OOK