Johan Derksen: "Turkije is een kutland"
Kijk hier het fragment terüg
Uitstekende openingswedstrijd door de boys van FC Talpa gisteravond op de Veronica's. U keek massaal naar de fratsen van het gouden trio (half miljoen kijkers, dat is 5 x Camp Nou), en er werden nog noten gekraakt ook. Over Nederlandse voetbaljongens die voor Turkije kiezen bijvoorbeeld. Mensenrechtenactivist Johan Derksen ging zelfs zo helemaal amnesty dat Wilfred aan de noodrem trok, en Gijpie begon te sputteren dat er nog steeds mensen op vakantie naar Turkije gaan. Enfin, boek uw vakantie naar de Turkse Riviera HIERRR.
Reaguursels
InloggenWaarom wordt hij blauw?
Fix die app eens!
Magistraal die Johan Derksen; ik zou haast nog naar dat programma gaan kijken. Die opmerking over die Turk die voor voetballand Turkije koos, snijdt hout. We hebben hier ooit eens een in Overijssel geboren en getogen Turkse juffrouw, die al weer een hele tijd geleden Miss World werd; voor Turkije wel te verstaan. Het eerste wat Balkenende deed, want die was toen PM in Nederland, was die juffrouw feliciteren. Hij had haar Nederlandse paspoort af moeten nemen. Ja, die Balkenende. Mijn vader zaliger zou zeggen: ja, de Balkenende daar zat weinig bij.
Azra Akin uit Almelo www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...
Vervelende is dat Erdogan nog altijd mateloos populair is op het "platteland" van Turkije. In Istanbul en andere grote steden met universiteiten willen ze allemaal van deze man af.
Johan Derksen is een held en die Wilfred Genee bewijst weer eens wat voor politiek correct ventje hij is.
Het wordt tijd dat de hier geboren Turken en Marrokanen eens gaan kiezen welk paspoort ze willen, nu willen ze alleen maar van 2 walletjes eten.
Maar ja met de laffe slappe bestuurders van nu zullen we lang moeten wachten om een dergelijk wetsvoorstel in te dienen.
De PVV is al jaren roepende in de woestijn om dubbele paspoorten te verbieden. Wat moet er gebeuren om hier eindelijk eens een meerderheid voor te krijgen.
Bij Turken zitten veel nationalistische vlaggezwaaitypes die Turk willen zijn, ongeacht wat dat in de praktijk wil zeggen.
Vraag ze eens waarom ze dat zo graag willen.
Dat Turks-zijn niets meer is dan een geschiedenis van gedoe van handige jongens met geld en macht, landjepik en alles. Maar dat gaat er bij gebrek aan eigen identiteit niet in.
Je bent er toevallig geboren, of je bent toevallig een nakomeling van. Puur toeval, geen eigen prestatie. Genetisch toeval. Je gaat toch niet zeggen dat je trots bent op je genetisch verhoogde kans op zweetvoeten.
Turk zijn is iets anders. De Arabische profeet openbaarde dat Turken door God uitgerust zijn met additionele skills zodat ze gerechtigheid kunnen brengen in de hele wereld. De overige volkeren hebben gewoon daardoor een flinke achterstand. Als God ziet dat een volk de weg kwijt is, stuurt hij de Turken om orde op zaken te krijgen. Je mag niet eens van God niet deugen. Daarom vinden ze Turken niet ok. Omdat die wel normaal gedragen. Turken hebben geen fictieve superhelden helden. Onze geschiedenis is doordrenkt van helden. Een volk dat meer dan 16 wereldrijken en 100 landen heeft gesticht en heel veel voor elkaar heeft gekregen voor de mensheid mag daar best trots op zijn. Als je alleen al de voorrecht heb gekend om emotioneel ontwikkeld te geraken (lopen we denk ik 200 jaar voor op het westen) en de waarden mee te krijgen maakt dat bijzonder. Als je een t-shirt van 300 euro aan kan trekken, waarom zou je dan kiezen voor de t-shirt van 5 euro. Ik ben heel dankbaar voor alles wat ik van Nederland heb gekregen. Maar op culturele vlak kan Nederland nooit een partij zijn t.o.v. de Turken. En dat is ook niet erg. Gewoon goed afkijken en probeer er wat van te leren. Ik heb ook liever mensen om mij heen die waarden en waardigheid delen.
@Kaan78 | 06-08-19 | 19:07: Turkish supremacy. Oh dear. Zoiets als white supremacy maar dan Turks? Hoe komt het nou toch dat je in praktisch opzicht het land de rug hebt toegekeerd? Armoe? Genocides? Dictatuur? Mensenrechten?
@Kaan78 | 06-08-19 | 19:07: waar leer je die onzin op de Koran school in je Turkse moskee?
@Kaan78 | 06-08-19 | 19:07: Gelukkig zijn er goden die wel denken, allah wordt in frankrijk al vaak gezegd als "ok het zal wel", maar dan net iets anders gespeld, als hij op de wc zit te schijten is het dan allah bah bah?
Wat ben ik blij dat ik met de Turkse cultuur ben opgegroeid. Anders had ik waarschijnlijk zinloos lelijke dingen teruggezegd. Dat hebben jullie nodig weet ik wel. I.p.v. dat hoop ik dat jullie leren leven met jullie beperkingen. Veel succes!
@Kaan78 | 06-08-19 | 19:07:
"De Arabische profeet openbaarde dat Turken door Allah uitgerust zijn met additionele skills zodat ze gerechtigheid kunnen brengen in de hele wereld. De overige volkeren hebben gewoon daardoor een flinke achterstand. Als Allah ziet dat een volk de weg kwijt is, stuurt hij de Turken om orde op zaken te krijgen. "
Jeee man, tot op heden dacht ik dat je alleen een turkse nationalist was, maar als je dit soort dingen gaat zeggen verandert de zaak.
Heb je enig idee wat turken in de naam van Allah en zijn profeet allemaal aangericht hebben?
Daar zijn die jongens van ISIS kleuters bij.
En zo te horen vindt jij dat wij hier ook de weg kwijt zijn?
Jullie zullen hier wel even 'turkse gerechtigheid' komen brengen?
Om op je vraag terug te komen.
Ja, Nederlanders hebben in het verleden dingen elders gedaan waar we met de kennis van nu niet trots op mogen zijn.
Er is een klein onderscheid.
Turken zijn nog steeds trots op hun "Helden" die volkeren in bloed hebben laten baden, of ze ontkennen het gewoon.
Zouden die schendingen van mensenrechten in Turkije eigenlijk iets met de Islam te maken kunnen hebben? Of staat dat er totaal los van?
Dictatortjes zijn er ook wel goed in hoor, gezien andere niet-islamitische landen in de wereld. Maar het een sluit het ander niet uit natuurlijk.
Ik moest direkt aan Engeland en Tommy Robinson denken , komt wel heel erg dichtbij nu.
Misschien kan Johan met zijn vriend Henk O nieuw leven in fc Veendam blazen?
Totaal ongeloofwaardig.
Hij verdient een draai om zijn oren ipv een podium om zijn " zoals de wind waait, waait mijn jasje" mening te verkondigen.
Inmiddels hoort hij thuis in het rijtje; Peter R. Jan Mulder. Freek de Jonge. Mr. Spong etc.
Mbt Turkije heeft hij dan wel weer een punt
We moeten wel onderscheid maken tussen Erdoaanhangers en de rest. Erdoaanhangers vinden wij vieze mensen. Doen aan bestialiteit en meer van dat soort smeerlapperij. De rest is lief. Gulen aanhangers zijn ook nog zeer intelligent. Dat kun je van die Erdoaanhangers niet zeggen.
Derksen heeft een punt. Geboren en getogen hier, mogelijkheden gekregen van dit land en dan blind voor Turkije gaan. Deze discussie heeft al eerder gespeeld toen Maxima meende waardering te moeten uitspreken voor kinderen die hier naar school waren geweest en een andere dan de NL vlag uithingen toen zij hun Nederlandse diploma kregen.
Wat Derksen zegt over de mensenrechten, die staan onder druk in Turkije. Van de 260 journalisten die er wereldwijd gevangen zitten, zijn dat er 68 in Turkije. Dat is gewoon zorgelijk.
Voetballers weten (en hopen) dat zij wereldsterren (zullen) zijn en het is gepast dat ze niet blind achter een regime aanlopen. Juist als je van je land houdt, mag je best kritisch zijn. Geldt ook voor Turken.
U gelooft dat alle mensen het wederkerigheidsprincipe aanhangen?
Niet bekend in de moslimwereld.
Alles komt hun namelijk rechtens toe, en we mogen blij zijn dat wij er nog (even) gebruik van mogen maken.
Beste Johan,
De liefde voor Turkije dien je niet te vergelijken met jouw kont die je aan een ieder kunt weggeven. Als onwetenden een mening over iets gaan vormen is nog daar aan toe. Maar als je jouw eigen onwetendheid gaat gebruiken om anderen te besmeuren is wel heel laag. Doe maar gewoon alsof je verstand hebt van voetbal.
Hoi Kuzu of Özturk,
Hier wat advies. Vroeger zei mijn moeder dat je nooit moest happen als ze je er uit pakken om je te pesten/testen. Want als je hapt wordt het ook leuker om je volgende keer weer te pakken. Zo is dat ook met Turken. Ik ken geen volk wat zo achterlijk reageert wanneer iemand kritisch is op zijn of haar land. We zouden dit eindelijk elke dag moeten doen. Ik geniet namelijk met volle teugen als er weer een Turk met zn neus gaat blazen en met opgekropte woede zich laat gaan. Misschien moet je anders even je vlag weer uit je grot te voorschijn halen en naar de Erasmusbrug lopen om samen met de andere Erdogan strijders je ongenoegen te laten blijken over wat de nazaten van de nazi’s allemaal weer hebben gezegd over jouw prachtig Ottomaanse rijk. Oh en vergeet trouwens ook niet om je buren aan te geven omdat ze niet op de AKP hebben gestemd zodat ze volgende keer als ze in Turkije zijn wel worden opgepakt. Succes met het opstarten na het zomerreces in de 2e kamer.
Interessant hoe de ooit goede verhoudingen in een relatief korte periode zo zijn bekoeld. Kritieke punt is volgens mij het incident in Davos (2009) tussen Erdogan en Shimon Peres. Je ziet dat sindsdien vooral Israëlische en pro-Israëlische media (waaronder Geenstijl) een campagne voeren om de publieke opinie in de westerse wereld de anti-Turkse koers in te drukken. Het was niet eens zo lang geleden dat zelfs hier in de panelen Turken werden geprezen als ondernemend, hard werkend en te boek stonden als gastvrije vriendelijke mensen. Interessant hoe dat zo rap om kan slaan.
@koter | 06-08-19 | 16:21: Ze willen graag Turkije koloniseren en de grondstoffen plunderen(bijvoorbeeld in de middenlandse zee waar 200 slagschepen zijn) Het helpt daarbij als men Turken gaat dehumaniseren. Dan is het ineens wel goed als je gaat stelen natuurlijk.
@Kaan78 | 06-08-19 | 16:30: turken hoef je niet te dehumaniseren. Opnieuw vaststellen dat ze niet tot de homo sapiens behoren is eenvoudig en snel te regelen.
@The2Amendment | 06-08-19 | 16:34: Uit je reactie getuigt weinig historisch besef. Zeker een NL opleiding gevolgd?
Gezever van onwetenden vs FBI over Turkije. Jammer dat we als land zo achterlopen met kennis. Tenenkrommend. youtu.be/bWM8EYUJc3Y
@Kaan78 | 06-08-19 | 16:30:
Volgens mij zijn het niet zozeer de grondstoffen waar men bang voor is. Het is vooral de potentiële invloed die Turkije over grote groepen mensen kan hebben in Europa, Rusland, Centraal-Azië, het Midden-Oosten en zelfs China (Oost-Turkestan). Dit gecombineerd met een steeds meer zelfstandige koers zorgt ervoor dat men het gevoel heeft de controle te verliezen over de Turken. Dit is ook de reden dat het Westen streeft naar eenwording voor zichzelf en in de islamitische wereld fragmentering/balkanisering wil: opdelen van Irak, Syrië, Libië en uiteindelijk... Turkije. Het Europese deel gaat naar Europa en wordt de facto een soort Griekenland, het Zuid-Oosten Koerdisch, Zuid-Westen liberaal op Europa gefocust en wat onder Anatolië valt raakt geïsoleerd.
Hij heeft helemaal gelijk, Turkije is een kutland, met een kut president.
@Kaan78 | 06-08-19 | 16:37: U begint toch niet over historisch besef als het om de Ottomanen gaat? Want dan kan ik u wel een aantal gruwelijkheden vertellen door de eeuwen heen.
nl.wikipedia.org/wiki/Hamidische_bloe...
nl.wikipedia.org/wiki/Dev%C5%9Firme
isgeschiedenis.nl/nieuws/de-rol-van-h...
nl.wikipedia.org/wiki/Slavernij_in_he...
Die kontenpraat heb ik al eens uit de mond van een Turkse moordenaar gehoord.
@koter | 06-08-19 | 17:04: Tijdens WOI hadden Turken geen wapens, waren arm en moesten op heel veel fronten vechten. Toch wonnen ze vaak tegen een leger dat 200 jaar niet verloren had. Nu zijn ze veel sterker. Ik denk niet dat ze het laten gebeuren
@Roadblock | 06-08-19 | 17:08: Wat is jouw afkomst en hoe goed hebben jouw voorvaderen het gedaan?
@Kaan78 | 06-08-19 | 17:21:
Andere situatie. De Turken van toen zijn niet de Turken van nu. De meeste mensen toen hadden een sterke eigen etnische en religieuze identiteit. De Turken nu - met name de jeugd - zijn totaal verAmerikaniseert. De jongens lopen er in nog strakkere skinny jeans dan de meiden. Met andere woorden ze zijn te soft en te verward. Met dit soort gasten ga je echt geen oorlog winnen.
@dezwarteziel | 06-08-19 | 17:08: En.... jij bent wel helemaal 100%? :)))
@Kaan78 | 06-08-19 | 17:21: Ze verloren in WOI en goed ook. Op het verkeerde paard gewed, op zoek naar de roem en glorie van weleer.
@koter | 06-08-19 | 16:21: "Je ziet dat sindsdien vooral Israëlische en pro-Israëlische media (waaronder Geenstijl) een campagne voeren om de publieke opinie in de westerse wereld de anti-Turkse koers in te drukken."
Daar heeft Turkije helemaal geen hulp bij nodog, hoor. Het oppakken van duizenden journalisten en officieren (typisch stalinistische paranoia) spreekt boekdelen.
@Sans Comique | 06-08-19 | 17:47: getuigd ook niet van veel inzicht.
@Sans Comique | 06-08-19 | 17:54: Hoe zouden andere landen reageren bij een staatsgreep?
@koter | 06-08-19 | 16:21: Was dat dat akkefietje waarbij de Turken zo boos werden omdat de stoel van Shimon Perez niet laag genoeg stond? Waardoor de diplomatieke diensten van hier daar en overal de brand van de gekwetste Turken moesten blussen? En de wereld bekend raakte met het feit dat ook de Turken jodenhysterie hadden?
@Kaan78 | 06-08-19 | 18:30:
Hoe zouden turken op Nederlanders reageren, als er een Nederlander in een tram in Turkije zo maar een aantal onschuldigen doodschoot?
Oh, ja die dader had het ook over konten.
Is dat iets typisch turks?
@koter | 06-08-19 | 17:04: ja, had ik ook al aan gedacht. Turkije opdelen in twee delen. Het westelijke deel noemen we oost-yunanistan en het oostelijke deel west-kurdistan
Eens met Johan.... ik ga ook niet naar zo'n kutland. Waar de mensenrechten met voeten wordt betreden. Net als Saudië-Arabié... maar veel landgenoten gaan er gewoon heen, zelfs ministers. Hypocriet volk.
En dan ook nog met Turkish airlines moeten vliegen....
Dan eindigt de vakantie een paar hondert meter voor de landingsbaan van Schiphol. Dus Johan heeft werderom 100% gelijk
*honderd.
Echter dat was een Boeing fout. en.wikipedia.org/wiki/Turkish_Airline...
Zo te horen trekt Genee helemaal niet aan de noodrem. Hij laat hem gewoon uitpraten, iets van Jinek niet had gedaan.
Vrij duidelijk: hij heeft groot gelijk. Zal er nooit van m'n leven heen gaan. En dat zouden meer mensen moeten doen.
Eens!
Turkije is thans kut en Ellie Lust is vervelend. Heeft Derksen in mijn ogen helemaal gelijk in.
Maar voor de zuiverheid van de discussie. Ook hier wordt geschreven dat bijna alle Neder-Turken of Turkse Nederlanders (whatever) op de AKP stemmen. Dat is dus niet het geval. Slechts 40% van stemgerechtigde Turken heeft bij de laatste Turkse landelijke verkiezingen gestemd. Dus 60% heeft niet gestemd. Echter van de 40% die gestemd heeft, heeft inderdaad een groot gedeelte op de AKP gestemd, 73% dat itt Duitsland, Belgie etc. 60% maar dat is dus niet de meerderheid van alle stemgerechtigden. Die Europese stemmen waren echter genoeg om hem in Turkije de overwinning te geven. 52%. Maw ik denk dat Erdo nooit een meerderheid had gehaald zonder de Europese stemmen (en toevallig stemde zuid-oost Turkije (Koerdenland) opeens ook op de AKP (yeah right)). Dus meer dan de helft van Turkije zit niet te wachten op hem en dat hebben we kunnen zien tijdens de burgemeester verkiezingen in Istanbul waar de AKP bij een 2e ronde ongenadig op de kloten kreeg omdat de Europese stem er niet was en hij de boel niet kon belazeren.
Overigens ben ik van mening dat men die 2 paspoorten troep zsm moet afschaffen. Je bent Nederlands of je bent Turks en als je het niet bevalt hier? Oprotten.
Dat zou Erdogan zonder de "Turken"uit Nederland en Duitsland nooit gelukt zijn. Je zag het met de burgemeestersverkiezingen in Istanboel. Daar mochten alleen mensen uit de gemeente Istanboel aan mee doen. Daar ging de AKP mooi af, ondanks alle aantijgingen over stemmenfraude bij andere partijen. De geldende opvatting is dat wie Istanboel heeft, Turkije heeft. Erdogan was niet voor niets zo bezig met Turken in de diaspora. Hij weet dat dat niet de intellectuele toppers zijn en vasthouden aan het conservatieve en de Islam. Hij weet ook dat het niet de Turken in de diaspora zijn die de gevolgen van zijn idiote beleid aan den lijve ondervinden.
Dus in de ogen van de Turken hier, doet ie niet veel verkeerd.
@Heiner | 06-08-19 | 14:57:
En wat dacht je van zuid-oost Turkije? Koerden gebied. Daar mochten tijdens de landelijke en presidentiele verkiezingen geen onafhankelijke waarnemers komen want "oorlogsgebied" en wie won er toevallig? De AKP.
Over Istanbul en burgemeester verkiezingen 2e ronde een geinig verhaal. Hij hield die verkiezingen in juni net nadat de universiteiten waren gesloten ivm zomervakantie in de hoop dat de studenten (veelal anti AKP) weg zouden zijn. Wat bleek? De meeste studenten waren juist gebleven om tegen de AKP te stemmen en daarna op vakantie te gaan richting westkust. Overigens heeft de AKP in alle grote steden verloren. Istanbul, Izmir, Ankara, Antalya, Alanya. Enige waar hij nog macht heeft is hartje Anatolie en daar komen veel ongeschoolde inmiddels grootouders van deze baasjes vandaan en ze lopen slaafs achter Erdo aan effe vergetend dat ze veelal worden uitgekotst door de Turken in de grote steden en de west en zuidkust. Men vindt hen kinkels, die slecht Turks spreken, geen manieren hebben een grote bek hebben en zich ordinair gedragen. Moeten ze niks van hebben.
@Basil Fawlty | 06-08-19 | 15:15:
Je laatste paar zinnen geven een goede illustratie van wat veel buitenlanders van Nederlanders vinden. Kan het dan niet gewoon zo zijn dat Neder-Turken uitstekend geïntegreerd zijn?
@koter | 06-08-19 | 16:12:
Nou nee, want Nederlanders die in het buitenland wonen, veelal expats gedragen zich uitstekend en passen zich aan. Tuurlijk houden vooral de ouderen (Australie, Canada na 1945 geemigreerd) van een oranjebitter, hollands vlaggetje en kaas op de 27e april maar men valt niemand lastig, werkt hard is volledig geintegreerd of zelfs geassilimeerd. Ze zijn niet hoog vertegenwoordigd in de misdaad statistieken. En als ze op bezoek zijn in Nederland gedragen zij zich keurig en lopen niet rond met Gucci buideltjes, spiegelzonnebrillen en opgeschoren kapsels die je zelfs in Turkije niet ziet.
@koter | 06-08-19 | 16:12: lullig voor ze. Daar moeten ze ze niet en wij moeten ze hier ook niet. Iemand een suggestie voor een finale oplossing?
@Basil Fawlty | 06-08-19 | 16:33: Alleen jammer dat de inheemse bevolking daar een andere blik op heeft en Nederlanders niet aangepast vindt. Verder voel ik je pijn. Waar komt die PTSS vandaan?
@Kaan78 | 06-08-19 | 17:36:
PTSS? Ik ben slechts realistisch. Met mij waarschijnlijk 50+% van de Turken. Zou jij misschien ook moeten zijn.
Derksen had het er over dat er ook een "omgebouwde man " bij de Oranje damesploeg actief was. Iemand een idee wie dat zou moeten zijn?
Klazien-Janneke Huntelaar.
Jari van Veenendaal.
Ik denk robin jetten,maar zeker weten doe ik het niet.
Laat Derksen zich lekker bezighouden met voetbal. Wat hij verder van wat dan ook vind boeit mij helemaal niets.
Het ging over voetbal. Een Turkse voetballer nog wel.
Luisteren!
Over vaandelvlucht gesproken: Max Verstappen lacht de ballen uit zijn broek omdat hij al jaren in Monaco 'woont'.
Ja die Johan heeft zijn niche gevonden..
Hand-in-hand lopen is zóóó'jaren zestig....
Waarom mot dat ???
Haalt volgens mij wat dingen door elkaar. Dat je van een land houdt wil nog niet zegen dat je de politieke elite van dat land ondersteund. Je kan best een patriottistische Amerikaan zijn zonder pro Trump te zijn. Dat je van Nederland houdt wil nog niet zeker dat je wat op hebt met Rutte enz. Niet iedereen denkt in politieke termen.... zeker niet gastjes van rond de 18.
Nee hoor. Hij geeft aan dat deze jongen van alle voordelen van Nederland gebruik heeft gemaakt, niet alleen de algemene sociale voorzieningen waar iedereen van profiteert maar ook Feyenoord en de KNVB hebben veel geld en energie in zijn opleiding gestoken. Wanneer hij dan voor de keuze staat en er dan voor kiest een land te willen vertegenwoordigen dat niks in hem heeft geïnvesteerd en waar mensenrechten worden geschonden en vrijheid van meningsuiting niet bestaat etc. ben je gewoon een lul! Door dat shirt te willen dragen tijdens deze politieke omstandigheden, geef je hier dus je goedkeuring aan. Je mag best trots zijn op je achtergrond maar het land en daarmee de machthebbers willen vertegenwoordigen is heel iets anders. Zeker als je dus in Nederland geboren en getogen bent en dus vrij over alle informatie kan beschikken. Als hij al uit trots voor Turkije wil kiezen moet hij weigeren om te spelen tot er politieke veranderingen zijn geweest.
@Capt. Iglo | 06-08-19 | 14:05:
Al die moet wachten op politieke veranderingen,dan is die te oud om te spelen.
@Capt. Iglo | 06-08-19 | 14:05:
Volgens mij mis je mijn punt. Je hebt een land en je hebt politiek. Deze jongen kan uitstekend binding hebben met Turkije zonder dat hij ook maar iets weet (of interesseert voor) van de politieke verhoudingen in dat land. Je andere argumenten slaan nergens op. Al helemaal niet hier op Geenstijl. Het publiek hier noemt het Franse elftal structureel een Afrikaanse ploeg omdat er overwegend negers in spelen. Ook kon Colin Kaepernick met zijn actie hier op weinig sympathie rekenen - men vond onder andere dat sport en politiek niet vermengt mocht worden. De hypocriete aap komt hier dus vrij zichtbaar uit de mouw. Deze jongen kan ook gewoon hele praktische overwegingen hebben: minder concurrentie bij Turkije, geen gezeik van Derksen enz. Veruit de meeste spelers van Turkse of Marokkaanse origine zijn keihard mislukt bij Oranje. Het heeft hun carrière meer geschaad dan goed gedaan, zie: Afellay, Elghazi, Yildirim enz. Eigenlijk is er maar één die er voordeel uit heeft gehaald.... Boulahrouz. Er kunnen dus allerlei overwegingen aan ten grondslag liggen.
Vooral gastjes van 18 jaar. Wanhopig op zoek naar een groep om bij te horen. Wanhopig op zoek naar simpele antwoorden op complexe problemen. Denken kost nu eenmaal veel energie en daar moet je dus heel jong mee beginnen. Doen ze niet (en omdat iedereen mee moet komen wordt het van de autochtone jeugd ook niet langer verlangd. Ik geef het onderwijs de schuld)
Joch komt gezien zijn leeftijd nog maar net van de Turkse karton school is zit nog vol van lof verhalen over Turkije en de Turken.
Hoppa, Johan gaat er weer met gestrekt been in. En hij heeft nog gelijk ook. Het is gewoon een kutland. En die tokkies die daarheen gaan voor een all inclusive moeten zich ook eens achter de oren krabben.
Inderdaad gaan er veel Nederlands naar Turkije waarvan er veel ned-turken zijn.
De rest gaat vooral naar resorts (voor het weer?) en anderen gaan naar de mooie Griekse en Romeinse historie kijken.
Ja, die mooie Griekse en Romeinse historie.
Heeft u zich er wel eens in verdiept wat er met de bouwers van die mooie historie is gebeurd?
Nou, meestal zijn de mannen afgeslacht en de vrouwen en kinderen als slaaf verkocht.
Heel die omgeving is namelijk ooit wel eens christelijk geweest.
Daar hebben de Ottomaanse jihadisten wel raad mee geweten.
@Roadblock | 06-08-19 | 17:19:
Ik bedoelde inderdaad de historische bouwwerken.
Hoe ze tot stand zijn gekomen zal inderdaad vaak op een onmenselijke manier zijn geweest.
Ik zie een verdienmodel! Poppen met het hoofd van Derksen. Te koop in een kraam op de Erasmusbrug, in combinatie met een stuk touw.
Al kreeg ik het gratis dan zou ik er nog niet naar toe willen/gaan.
Waarom stond die Ellie lustig te salueren op de Kee Pereet, als er militairen of politiemensen langs kwamen, en die salueerden ook. Sinds ze bij de politie weg is (2018) is het een gewoon burgertrutje geworden. Of salueert het leger of de politie nu ook voor mij? Derksen, je bent een HELD. Ga zo door.
Voor de Turken geldt net als voor anderen moslimgroepen, dat de een kleine minderheid aan leuke Turken moet lijden onder de grote meerderheid waar geen enkel ander land ooit blij mee is geweest. Laat staan er beter van is geworden.
@Graaier | 06-08-19 | 12:15: 2 derde van de Turken in Nederland steunt de nare dictator Erdogan. Het is dus de meerderheid die het voor een minderheid verpest.
@Sitting_targets | 06-08-19 | 12:26: ja ,zelfde probleem als hier met Rutte inderdaad.
Ahhh mennn, wilde nog wel gaan voor goedkope haarimplantaten...
Is Turkije geen kutland dan?
Dit stond op de site van het AD:
"De tirade van Derksen zorgt voor flink wat reacties op social media. Zo klimt ook voormalig Feyenoord-speler Bilal Başacıkoğlu in de pen op Twitter. ,,Ongelooflijk deze man”, schrijft hij over de analist. ,,Echt geen woorden voor. Hij heeft zelf niks bereikt, maar loopt iedereen te vertellen hoe het moet.” "
Dit is nu ironie; Bakkie - grootste miskoop van de laatste 10 jaar - gaat blaten over presteren.
Mag Bilal-met-de-moeilijke-achternaam vinden. Weten we ook meteen waar de loyaliteit van Bilal-met-de-moeilijke-achternaam ligt, of zou hij in Turkije zijn en even wat Erdopuntjes willen scoren?
Je moet ook kijken in welke context Derksen dit gezegd heeft. Daar hoor je Bakkie niet over. Is blijkbaar dus ook een conservatieve Erdo-turk.
@Graaisnaaiert | 06-08-19 | 11:58:
-
Dat is natuurlijk het hele probleem van de Nederturken... de Turkse overheid heeft in dit land al jaren vrij spel... niemand in dit land trekt z'n scheur er over open HOÉ die mensen stuk-voor-stuk - op Nederlands grondgebied- door Ankara mensen gecontroleerd, 'bespitzeld' en geïntimideerd worden. Volwassen kerels, die de hele tijd krampachtig voor de eigen TürkmenBühne lopen te gillen hoe fantastisch één van de grootste gevangenissen op aarde is.
Ik vind Johan Derksen stom. Los daarvan geef ik hem op veel punten wel gelijk. Als hij alleen eens wilde ophouden over voetbal.
Johan Derksen, een man zoals het hoort. Niet dat politiek correcte geneuzel waar geen hond wat aan heeft maar recht voor zijn raap.
En niet zo "correct" als Jan Mulder.
@Tilburgse bluf | 06-08-19 | 11:57:
Jan Mulder kiest ook voor het grote geld van de commerciëlen.
Hoewel..... hij zegt dat 'ie het niet doet voor het geld...……
www.ad.nl/show/jan-mulder-74-stapt-ov...
Derksen heeft helemaal gelijk wat betreft de dubbele standaards van de voetbalspelers met een dubbel paspoort. Rot dan ook maar op naar het land waar zgn. je hart ligt. Turkije is echter geen kutland, maar wordt momenteel helaas wel geregeerd door een potentaat die schijt heeft aan mensenrechten. Verder is iedereen die politiek incorrect, maar wel eerlijk voor zijn mening uit durft te komen, een absolute held.
Wel jammer dat Gijp even later zei dat er niks aan de hand is met homo's. Er is best veel aan de hand, ze worden in elkaar geslagen door moslim jongeren. Gijp is een schijtert en Derksen ging mee in zijn verhaal. Vond Derksen sterk tot hij meeging in het verhaal van Gijp.
Misschien bedoelde hij dat anderen, niet homo's, ook door moslim jongeren in elkaar worden geslagen?
@Choco Chanel | 06-08-19 | 12:05: Het nieuwe 'normaal'.
@Choco Chanel | 06-08-19 | 12:05: Waarom zegt hij dat dan niet? En ik acht de kans toch wel groter dat je als homo een groter rood kleed voor de stier bent dan een niet homo. Gijp wil gewoon correct zijn, zonde.
Turkije is een klote land en ik begrijp niet dat mensen daar op vakantie gaan.
Omdat Nederlander een laf volk heeft... Altijd zeiken maar wel lekker voor 200 euro naar Turkije om in een all inclusive restaurant zichzelf vol te vreten aan bagger voedsel. Lachen als hun dochter mee gaat met de jonge ober van het hotel om even aan zijn waterpijp te lurken want pa en ma hebben alleen oog voor de gratis drank en het walgelijke eten. Eenmaal in NL weer de grootste monden... Blijft een laf volk.
@wilnaarhuis | 06-08-19 | 11:47: en dat walgelijke eten zit ook nog eens vol met fecaliën, bereid door de alleraardigste lachende koks.
Je bent een varken, dan zal je ook vreten als een varken!
@wilnaarhuis | 06-08-19 | 11:47: Duidelijk dat het tijd is dat je inderdaad naar huis gaat. Wat houdt je hier, de uitkering die je van het laffe volk krijgt omdat je niet zelf voor eten en onderdak kan zorgen ?
@eastender | 06-08-19 | 13:29: Ik ben zelf Nederlander en Greet stemmer met hbo baan... toch heeft Nederland een super laf volk, kijk maar naar de verkiezingen. Maar hemel ons volk maar op, en succes bij de volgende verkiezingen!
@wilnaarhuis | 06-08-19 | 14:01: Je tegel om 11.47 is buitengewoon ranzig. Je laat jezelf als een hufter zien en zeikt over de rest van dit land. Je zanikt bovendien over vakanties in Turkije en zgn 'baggervoedsel'; De simpele constatering is dat je een misselijk sujet bent. Het is niet te hopen dat je met die hbo baan andere mensen kan zieken..
@eastender | 06-08-19 | 19:48: Hou je wel de nieuwe correndon gids in de gaten? Volgens mij kan je eerdaags alvast je all inclusive zomervakantie met de familie boeken. Wel je polsbandje inlijsten, kan je medemens zien dat je kwantiteit boven kwaliteit verkiest. Geldt trouwens ook voor je tegels.
Zodra er iemand de waarheid verteld, zijn er mensen die daar niet tegen kunnen.
Altijd al zo geweest.
Mijn opa, vond Turkije ook al een slecht land, zo'n 50 jaar geleden. Hij gebruikte geen schuttingwoorden.
Daar was men toentertijd veel te beschaafd voor.
Wat dat betreft ( en nog wat andere zaken) zijn we, als Nederland, enorm afgezakt.
Ja,,dat is een waarheid als een koe.En dan moet je ook eens in Amsterdam zijn als de GO of bierfiets langskomt.
Vijftig jaar geleden (periode Cevdet Sunay) was Turkije bést een aardig land. Een soort Frankrijk van voor de oorlog. Geen 'islamitische revival', geen AKParti, geen hoofddoeken in de steden. Je moest alleen geen linkse student zijn, in die dagen.
Schaf gewoon dat dubbele paspoort af, heb je ook geen gezeur meer over dit. Krijgen ze een verblijfsvergunning, mogen ze niet in de politiek(ook dat probleem opgelost) en hoeven ze niet te kiezen.
Schaf gewoon dat dubbele paspoort af, Zoon van Boer | 06-08-19 | 11:17
En het liefst met terugwerkende kracht, laat ze maar kiezen.
@GelePlensbui | 06-08-19 | 12:07:
Aub niet, de dubbele paspoorten kan de redding van NL worden. In 1x van alle murken af komen.
Dit is een mooi voorbeeld van hoe media tegenwoordig werken. Alle kranten openen met het verhaal dat er ophef is over de uitspraken van Derksen maar waar is er precies ophef dan? Ik heb er niks van gemerkt of gehoord. Ik zou het pas ophef willen noemen als er duizenden mensen de straat op gaan ofzo. Media maken die ophef zelf, 3 mensen twitteren iets, de kranten nemen het over alsof de hele wereld dat zegt/vindt en vervolgens gaat iedereen er pas echt iets van vinden. Er keken gister 550.000 mensen naar VI dus zoveel mensen kunnen er helemaal geen menig over gehad hebben.
Het is goed voor een leuke discussie.
Een item plaatsen waar geen hond op reageert heeft ook geen zin, lijkt me.
Ze bedoelen "de uitspaken van Derksen zouden volgens ons tot ophef moeten leiden".
Dat is wat de journalist van vandaag meent te moeten doen, een moreel oordeel vellen bij elke vorm van nieuwsgaring. Een moreel oordeel, dat hoort thuis in een column, of in een hoofdredactioneel artikel, en dan liefst op een moment dat alle feiten en feitjes op tafel liggen en er kennelijke behoefte bij de lezer is aan duiding, betekenisgeving, verdieping. Het is een goede gewoonte om eerst afstand te nemen van de materie, zaken genuanceerd af te wegen en dan met een goed fefundeerd oordeel te komen dat kop en staart heeft en stevig verankerd is in degelijke argumentatie.
Maar nee, het oordeel staat van te voren al vast. Derksen is een lul, Derksen deugt niet, Derksen kent geen fatsoen, Derksen gaat over de schreef, Derksen moet kapot, en het is de taak van de journalist, zo vindt de journalist, om Derksen op heterdaad te betrappen en kond te doen van weer eens een onfatsoenlijke oprisping.
De grap is dat Johan Derksen drommels goed weet dat dit zo werkt en er handig op inspeelt. Hij geeft zonder moeite waar de journalist om vraagt.
Er is geen ophef, ze maken ophef.
@Schoorsteenveger | 06-08-19 | 11:28: journalistiek is verworden tot activistische journalistiek en heeft niets meer te maken met feiten of waarheidsbevinding.
Die duizenden mensen heeft Erdogan zo bij elkaar, hoor. Je moet hem even de tijd gunnen om een spontaan protest te organiseren.
Wat een baas. Derksen voor Minister President!
Amen!
Derksen moet eens lekker met pensioen gaan en enkel zijn buren in Grolloo lastig gaan vallen met zijn ongevraagde mening
Hij zit daar anders wel om zijn gevraagde mening te geven . Ook vind ik Turkije een fantastisch mooi land met leuke mensen .... op die ene dictator en zijn vriendjes na dan.
Wat vind je van Turkije? Ik ben daadwerkelijk geïnteresseerd in de mening van ene Wolfje.
@Koning BongoBongo | 06-08-19 | 11:12: O en die sukkels van DENK natuurlijk..... horen hier niet echt thuis met die Turkije agenda .
@Slogra | 06-08-19 | 11:12: Grijs wolfje Tüngsten bedoel je?
Zo'n half miljoen kijkers zijn het niet met je eens.
Ik begrijp wolfje ook niet? Als je geen zuurkool lust ga je dan iedere dag zuurkool eten en schrijven dat het zo vies is?? Als je de realistische uitspraken van Derksen niet pruimt kijk dan niet want turkey is inderdaad een kutlland!
Of gezellig naast Peter Rrrrrr gaan wonen. Ook zo iemand om wiens wartaal zo goed als niemand zit te wachten. En zo weet ik er nog wel honderden.
@Rico Tampeloerus | 06-08-19 | 11:18: alle kijkers met maar 1 paspoort wel....
Blijkbaar heb je minder moeite met een dictator welke mensen zonder proces opsluit, wellicht ben je zo iemand die gekwetst raakt door feiten maar voor wie de toon niet lief genoeg is. Of ben je een fan van de snur met de piepstem?
Zelfs in NL intimideert den Turk uit het Turkse land hier nog een koerd of een Turk met een andere mening.
Kweek maar een dikke huid in deze, dat kan geen kwaad.
@donkieshot | 06-08-19 | 11:34:
Wolfje Tungsten probeert met zijn nick aan te geven dat hij kei en kei hard is, maar in werkelijkheid heeft zijn huid de slapte van een stukkie lood....
Of je pakt de ab en zapt. Het mooie van vvmu is namelijk dat iedereen zijn mening mag geven ook diegenen waarvan die mening je niet aanstaat. En dat moet je m.i. koesteren, want morgen kunt u aan de verkeerde kant van de streep staan en dan bent u blij dat er nog steeds naar u wordt geluisterd en u niet de mond wordt gesnoerd. Maar goed, wolfje snapt dat niet, welpje komt vermoedelijk net kijken.
Ach, we hebben een wolfje die niet zo houdt van de vrijheid van meningsuiting. Toch maar even. De vvmu is niet zozeer dat je mag zeggen wat je wilt, maar vooral dat anderen kunnen en mogen horen er wat je denkt. Ik wil horen wat Derksen vindt en wat zijn ongevraagde mening is. Verder is Turkijke inderdaad een kudtland dat in meerderheid voor een islamofascist kiest.
Dan kijk je toch lekker niet, of schakel je over naar Jinek of ga je naar je vrienden op de jeaup. Keus genoeg.
@Langshetrandje | 06-08-19 | 11:15: Je bedoelt dat Wolfje een fascist is die massamoorden normaal vindt?
@Slogra | 06-08-19 | 12:24: Huh? Nee hoor. Constateer bepaalde elementen in de nick van iemand en koppel dat aan diens afkeuring van de uitlatingen van Derksen over Turkije. Dat is alles.
Ik geef iedereen het advies, vooral de linkse moslimknuffelaars, om volgende verkiezingen massaal op DENK te stemmen, hoe eerder je zult zien/meemaken wat we nu daadwerkelijk hier in dit land hebben binnengehaald, en hoe eerder we er weer van af zijn
Ik weet niet of het verstandig is om DENK een extra duwtje in de rug te geven. Er zijn andere manieren om helder te krijgen hoe DENK denkt.
Binnengehaald hadden die werkgevers in de jaren 60 toen ook al personeelstekorten.Wisten zij veel.
@Schoorsteenveger | 06-08-19 | 11:07: Niks mis met een duwtje in de rug voor Denk, zeker niet als ze tot grote hoogte stijgen.
Samenvattend: Turkije vol met Nederlanders zou beter zijn dan Nederland vol met Turken.
Ben ik helemaal met u eens. Turkije gangers zijn sowieso apart slag publiek.
Beter een Turkije vol met Nederlanders. Ja,maar leren ze ook wel de taal en eten zij ook Turks?
@Jan Onbewoond | 06-08-19 | 11:43: nee, we komen beschaving brengen. Dus dat hoeft dan niet.
Derksen vormt wel even de mening voor de domme Ibizaganger die niet geïnteresseerd is in politiek, maar alleen in voetbal, titties 'n' beer. En de islamofoobschreeuwers van de media geven het verhaal nog even een extra drive.
Het helpt altijd wat.
Aftrap van het nieuwe seizoen dus alles voor de kijkcijfers.
Kan je aan die ouwe Derksen best over laten.
Gelukkig is er voor jou de npo waar ze heel evenwichtig omgaan met dat soort onderwerpen.
Zie je verkeerd.
Als de domme Ibizaganger voor €50 minder naar Turkije kan, dan doet hij dat.
Een mens met een beetje verstand mijdt Turkije.
Johan moet zijn mond houden! Hoe harder hij roept dat Turkije een kutland is, hoe meer mensen dat zullen gaan geloven. De rest verzint u er maar zelf bij.
Dat zeggen ze in Turkije dus ook, dat mensen hun mond moeten houden.
We hoeven niks te geloven noch te verzinnen, we hoeven ons enkel aan de feiten te houden.
Bah..
Heb even zitten denken, maar het wordt Lanzarote ipv Turkije. Ben nog nooit in Tutkey geweest, maar ga het ook niet proberen, geen geld naar islam zooi.
Lanzarotte is wel 200 eu pp duurder, maar viva Espania dan maar!
Oh, Bah mw Lust, die kop alleen maar met die haartjes piekfijn gekamt, wat een eng steriel ding is dat zeg.
Tenerife en Gran Canaria zijn imo leukere en mooiere eilanden, maar evengoed een fijne verkansie gewenst.
@soggert | 06-08-19 | 10:53: Was eerder op Fuerteventura, ik ga ze allemaal uittesten, en over tien jaar er naar toe verhuizen.
@vmk | 06-08-19 | 10:56: hey dit klinkt bekend
@vmk | 06-08-19 | 10:56: Goed plan denk ik (ook het uitproberen), al ben je niet de enige. Qua voorzieningen en mogelijkheden denk ik dat Tenerife dan een goede optie is. Enerzijds mooi qua landschap en natuur (even de zuidkust vergeten), anderzijds interessante stadjes en een hoofdstad waar alles is en te beleven valt.
@soggert | 06-08-19 | 10:53: ik heb alle Canarische eilanden bezeild en bezocht. Allemaal waanzinnig mooi en compleet verschillend. Aardige mensen ook.
Lanzarote is een uitstekende keuze.
@Winter_is_coming | 06-08-19 | 11:14: Ook naar de Azoren geweest toevallig? Minstens van hetzelfde laken een pak wat mij betreft!
Goede keuze! Misschien wat duurder, maar wel een heerlijke vakantie zonder schuldgevoel naar slachtoffers van Erdogan die gevangen zitten of baan kwijt zijn.
Helaas heef Johan gelijk. Turkije was best een leuk land, maar sinds die valse fascist daar de macht heeft gegrepen mijd ik het als de ziekte. Ik kom wel weer eens terug als ze weer een normale regering hebben daar, die de mensenrechten respecteert.
En Trump zou het ook zeggen van Mexico?
Zolang die Turken de verkiezingen in Turkije mogen stemmen, zullen ze altijd een Turk blijven. En, ze hebben een 2e paspoort, nl. de Nederlandse, als reserve. En dat is erg spijtig. Bij vorige verkiezing stemde de het grotendeel op de AKP van Erdogan. En die AKP onderhoudt een relatie met de ISIS :
www.memri.org/reports/more-turkey-isi...
Ik las vorige week over het tekort aan bloeddonoren van allochtoonse afkomst. Een Turkse meneer zei op een nieuwssite dat hij wel in Turkije bloed gaf, want 'daar was het beter geregeld.' Van zoiets gaat mijn bloed dus koken. Want, even raden: als meneer zelf bloed nodig heeft, gaat hij ook naar Turkije? Onze medelanders, zucht.
"tekort aan bloeddonoren van allochtoonse afkomst."
Hetzelfde met orgaandonatie; doen ze ook niet aan, dat wist lang geleden Hans Hoogervorst al te melden, herinner ik me, toen hij minister van Volksgezondheid was.
Maar natuurlijk wel ontvangen, als ze ziek zijn, daar hebben ze geen enkel bezwaar tegen. Zoals met alles, ze zijn hier om te profiteren, nergens anders om.
Waarschijnlijk krijgt hij in turkije geld en dan is het met zijn turkse mentaliteit beter geregeld.
Ik moet bij Johan Derksen altijd deken aan dat liedje van wijlen Conny Vandenbos,
Sjaakie van de Hoek
n naar boven gooit!
www.youtube.com/watch?v=C2BFR3WkWPQ
Moderne staatsinrichting van Turkije, les 1: Erdogan haat niemand, daarom haten de Turken niemand. Uitgezonderd de mensen waarvan Erdogan zegt dat ze hem haten, die moeten door iedere Turk gehaat worden.
Wij hebben Derksen en Cox,
de Britten hebben Cleese. Allemaal vrijdenkers die zich niet laten muilkorven en er desnoods met een gestrekt been ingaan. Wat een verademing dat dit soort mensen er nog zijn. Meer meer meer van hen.
Zij hebben ook geen last van Joris & Moris.
Eén keer geweest in Toerkije en dat was genoeg. Overgewaardeerd en nauwelijks indrukwekkend. Het gros van dat volk heeft massaal last van kwetsbare egootjes, die met veel getoeter en een verzachtend zalfje van opgeklopte nationale trots nog een beetje op de been moeten worden gehouden. En alle Toerken alhier maar brullen hoe mooi en prachtig het allemaal is en gaat in het vaderland olv bruinhemd Erdogan. Tieft lekker op dan.
Ik raad mensen die willen afvallen een rondreis door Anatolië aan. Weken aan de race van dat halfbakken vreten, gegarandeerd.
Johan doet de kut er mee te kort. Met de kut is namelijk niets mis, daarop beleeft menigeen fantastische avonturen die nooit vervelen.
Die hele gaypride is anno 2019 een uithangbord voor politici en multinationals om zichzelf op de borst te kloppen, en de minder intelligente homo of lesbiënne trapt er met open ogen in.
Neem als voorbeeld het weggepeste stel in Heerlen. Men roept dat men er alles aan heeft gedaan. Serieus? Durft die SP-rat van een burgemeester dat met droge ogen te beweren? Hij had zelf incognito door die wijk moeten gaan wandelen en zelf moeten gaan ervaren. Nee, in plaats daarvan meters dikke beleidsdocumenten doorlezen om te kijken of er een regeltje is waarmee hij de pesters kan aanpakken om dan te roepen dat hij er alles aan gedaan heeft.
Daarnaast heeft Johan gelijk in het interview met Ellie Lust. Deze groep lijkt totaal sociaal niet weerbaar en kruipt daarom in de slachtofferrol. SJW's maken daar weer dankbaar gebruik van en zo hebben politici en multinationals weer hun marketingdoel gevonden. Ondertussen verandert er helemaal 0,0!
Mooie analyse!
Derksen gaf nog een mooi voorbeeld over het vrouwen elftal van oranje.
8 lesbische vrouwen die daar gewoon vooruit komen en niemand die daar moeilijk over doet.
Hear hear! Zo is het, en niet anders! Het multiculturele drama sleept zich voort vanwege deze zachte heelmeesters, en zachte heelmeesters maken stinkende wonden! Had Nederland vanaf dag 1 streng opgetreden tegen allochtonen die over de schreef gaan, geen gratis huizen en inrichting maar gewoon werken en zelf voor je onderkomen zorgen, niks uitkering. In het begin opvang in een portocabine en je krijgt eten en drinken maar that's it, we zijn geen hotel. Maar nee, dat was volgens dat linksvolk zielig, behalve als je autochtoon bent en alles kwijt bent geraakt, dan is het je eigen schuld. Nederland was een prachtig lamd met een systeem wat werkte vanwege onze Nederlandse manier van denken, ons systeem werkt alleen niet bij parasieten uit den vreemde die zich nergens voor schamen en overal met de krijgklauw gestrekt staan en daarmee ons systeem om zeep helpen.
@komtdatschot | 06-08-19 | 10:55:
En vergeet de verbouwde kerel niet ( geen idee op wie hij doelt namelijk ). Humor om te lachen.
Tijd dat Derksen, als (late) opvolger van G.B.J. Hiltermann op de zondagmorgen op de radio de Toestand in de Wereld gaat verkondigen.
Van mijn part 24/7-365
Turkije Is op zich geen kutland, de mensen die Erdogan aan de macht hebben geholpen zijn kut. Hetzelfde geldt voor Nederland, de mensen die op Rutte hebben gestemd zijn kut.
Nou, ook ik zonder aluhoed begin me wel af te vragen of de mensen wel zo massaal op Rutte hebben gestemd.
Als je de hele dag kut zegt,voel je je zelf ook heel kut,dan moet je naar de dokter.
@Jan Onbewoond | 06-08-19 | 10:51: Ik denk de hele dag aan kut, ben ik dan ook kut of gewoon geil.
Hoeveel journalisten heeft rutte vast gezet. Hoeveel burgers heeft rutte zonder vorm van proces vastgezet?
Ik neem deze gelegenheid graag te baat om te protesteren tegen de al jarenlange bezetting van Byzantium door de agressors uit Turkmenistan en omstreken.
Lekker op tijd mee, zeg.... als u dat nu 566 geleden had gezegd - dan was het misschien nog wat geworden...
Grootste deel van de normale Nederlanders kotst dit soort figuren , dit voetballertje wiens naam ik niet eens ga onthouden, uit, en weet best dat Turkije onder Erdogan een halve Islamitische dictatuur a/h worden is . Maar daar blijft 't bij. Lekker goedkoop 1 week je volvreten en zuipen a/d Turkse kust is ook een manier om even aan je eigen kutland , dat van Rutte/Klaver, te ontsnappen.
Misschien mag ik even OT, hey Hiddema leestluisterd U even mee?
Otten eruit en Derksen erin zou ik zeggen.
Mag ik dat zeggen, ja dat moet ik zeggen.
Voor de helft goed.
Onzin. Niet iedereen die vanuit zijn leunstoel, al dan niet op tv, gelijk heeft, is een politicus.
En Jopie heeft gewoon gelijk.
En wat te denken van de franse erdogan,die met zijn ordetroepen elk weekend staan te beuken op de gele hesjes en onschuldige omstanders.
Geloof iets van 12 doden en het aantal gewonden is inmiddels al niet meer te tellen.
Pfff geen vergelijk met Turkije.
@Papa Jones | 06-08-19 | 10:28:
Ik vind van wel.Ook daar worden de mensenrechten op de vuilnisbelt gegooid door dictator macron.En het vreemde is dat je daar niemand over hoort protesteren of wat dan ook.
Het word ook allemaal maar verzwegen in de media en dat is natuurlijk geen toeval meer.
@komtdatschot | 06-08-19 | 10:39:
Ik vind dat vergezocht.
Maar goed, ik duik niet het internet op hiervoor omdat ik hoe dan ook al een hekel heb aan stakende/rellende Fransen...
Macron is een bankier, uit nood gekozen "want Le Pen". Erdolf een crimineel, een psychopaat en een despoot. Hoef ze beiden trouwens niet op de koffie maar in Frankrijk kun je in ieder geval nog zeggen wat je wilt.
@komtdatschot | 06-08-19 | 10:39: GS heeft daar aandacht aan besteed, de wangedragingen van de Franse politie met hun invaliderende schoten o.a op ogen, dat is echt wel bekend, ook uit de internationale pers. Dat daar de rechters ook onder appèl staan van de politiek bleek toen de rechtbank het gebruik van die rubber kogels, die zoveel nare en zware schade hebben aangericht, goedkeurde. Heel Europa wordt genaaid door de huidige politiek.
De relatie met de Turken wordt weer een stuk dõnner.
Het vreemde is dat als je roept dat de VS een kutland is, niemand moeilijk doet. Nu wordt Turkije eindelijk eens genoemd en zijn ze weer eens beledigd. Het geeft het gelijk van Derksen aan.
Roep het tig keer en Engnek hangt aan jouw pijp.
Alsof zo'n jong voetballertje zich al met al die zaken bezig houdt.
Genoeg kennelijk, hij kiest niet voor niets voor zijn eigen Land.
Dat zit bij türken dieper dan je vermoedt! Jaren geleden in een groep 8 een jongetje dat zat te huilen; bleek dat een ander kind iets over türkije had gezegd en meneertje was nu diep gekwetst 'omdat hai zai heel gemeen dingen over main vaderland'.
Je zegt dan:'Och, knul, dat is vervelend, hij zal dat vast niet zo bedoelen'maar je denkt: 'je vaderland? Je VADERLAND?! Je bent goddomme hier om de hoek geboren, je ouders zij drie straten verderop geboren en de enige connectie die je met dat land hebt, is het zelfgebouwde huisje dat je grootouders daar nog hebben en waar je elk jaar 6 weken stoer loopt te doen met je nep gucci tasje en nep merkkleding!'
@EEnzame SchizofrEEN | 06-08-19 | 10:36: U draaft een beetje door.
Ik kan me goed voorstellen dat iemand onder de indruk is van het land waar zijn roots liggen. En het ís ook een prachtig land. Maar ook een land met veel conflicten. Dat je daardoor moet oppassen wat je zegt of doet in Turkije is heel spijtig. Maar niet iets waarmee een twaalfjarige jongen zich bezig houdt.
@EEnzame SchizofrEEN | 06-08-19 | 10:36:
Daarom gaat het ook niet meer goedkomen. Ze zijn Turk/Marokkaan/whatever en Nederland is hun werkterrein, hier verdienen ze op wat voor manier dan ook hun geld. De enige hoop op integratie is - zoals Hiddemeijer ooit zei - dat dat tussen de lakens geschiedt maar als je ziet hoe die vrouwen van ze constant bewaakt worden door hun eigenaars, pardon, familie is ook dat ijdele hoop. Kortom, experiment mislukt, kappen met nieuwe aanwas en hopen dat het hier niet uit de klauwen gaat lopen, meer kunnen we er niet aan doen.
@Papa Jones | 06-08-19 | 11:34: Ach, u kent de beste knul en zijn familie?
Punt is, dat hij van jongs af aan werd gedrild om Nederland slechts als voedingsbodem te zien. Het klinkt u waarschijnlijk vreemd in de oren, maar het menneke moest elk weekend naar de speciale school, alwaar hij leert over 'zijn ware vaderland', over 'de kuffar' en zijn superioriteit ten opzichte van de Nederlander.
En u denkt helaas dat ik doordraaf. Was het maar zo.
@EEnzame SchizofrEEN | 06-08-19 | 12:07: Nee, ik ken deze jongen inderdaad niet, en u wel.
Maar ik ken wél mijn buurjongen die net zo trots is op zijn vaderland. Maar tegelijkertijd goed geïntegreerd is hier. Uw verhaal had net zo goed op hem kunnen slaan.
@Papa Jones | 06-08-19 | 12:16: Ik acht de kans klein dat we het over dezelfde jongen hebben. Om even zeker te zijn even nagevraagd; inmiddels zit hij vooral in internet-groepjes met namen als 'trots op islam' en 'dutchturks (oh, ironie). Zijn teksten zijn overwegend in turks geschreven, Badr Hari is zijn grote voorbeeld.
Als deze jongen de keus krijgt om te werken voor de turkse of de Nederlandse overheid, voor welke zou hij dan kiezen? Dat is het hele vervelende punt.
@EEnzame SchizofrEEN | 06-08-19 | 10:36: Ik weet van een schooljuf die moeders verzocht bij school Nederlands te spreken: 'Hoezo? Wij zijn Turken. We wonen wel hier maar we zijn Turken'.
Erdogan zal denken ´weer die met zijn graftakkekop´´. Maar ja, laat maar gaan. Zolang ik met mijn handel door de Rotterdamse havens kan, blijf ik de macht houden in dat fatsoenlijk nederland.
Dan ben je wel heel dom als exporteur om Turkse waar per schip te vervoeren. Vrachtwagens zijn veel goedkoper. Niet alles draait om Nederland.
@dyslexieman | 06-08-19 | 10:13:
Ehm nee, vervoer per schip is weliswaar langzamer, maar vele malen goedkoper dan per vrachtwagen.
Maar het is toch gewoon zo?
Alleen mensen die niet nadenken en tokkies gaan naar Turkije. Ja maar het is zo lekker goedkoop. Nuff said.
Griekenland is als land ook veel mooier. En ze kunnen nog wel wat steun gebruiken.
Er zijn toch ook nog Nl'ers die naar Marokko gaan. Er zijn ook kut Marokkanen.Toeristen hebben ze overal nodig,ook in een oorlogshandelingen als Syrië Dan blijf je toch gewoon thuis in Volendam?
In een oorlogsland als Syrië hebben ze straks ook toeristen nodig. Veel Syriërs kunnen dan al Nederlands en verwelkomen ons daar.Duitsers misschien weer niet,die hebben er last van.
Ik irriteer me hier al aan die mensen, tenminste, een groot deel ervan. Waarom zou ik dat dan gaan opzoeken om naar die landen te gaan? De wereld is groot, heel groot, vakantie vier ik voor mijn lol en rust en daar horen dan geen Halvemaniakken bij, eigenlijk.
Derksen heeft, zoals vaak, volkomen gelijk. Als het om de voorzieningen gaat, of als het fout gaat dan zijn ze opeens Nederlander.
Precies dat!
Gheghe en een tijdje geleden zat hij nog met Wesley Sneijder en die Cabou op een terras in Istanboel het heerlijke leven in het prachtige Turkije te bezingen.
Maar hey alles voor de kijkcijfers en dat begrijp ik best.
Dat is al weer een hele tijd geleden. Johan Derksen heeft het trouwens al heel erg lang over mensenrechten waar dan ook in de wereld, niet alleen nu voor de kijkcijfers.
U weet meer dan de rest van Nederland, vertel heeft u foto's, video's of enig ander bewijs?
Aaaaah, berbaar is Halbe Zijlstra! Hij was er bij
@osolemio | 06-08-19 | 10:10:
Johan krijgt gewoon veel geld betaald om af en toe een prikkelend meninkje te verkondigen en het gepeupel trapt er met open ogen in.
QED
Dat was in 2013 berbaartje......... misschien is het jou ontgaan maar er is daar in juli 2015 een soort van revolutie geweest en daarna heeft Erdogan een grootdeel van mensenrechten opgeschort.......
Wel even bij de feiten blijven!
@Berbaar | 06-08-19 | 10:20: Maar wij trappen er niet in, dat jouw mening van je vriend Ma Rek Trut komt.
@Fatwabuster | 06-08-19 | 10:23: En toen bleef het stil......
@Berbaar | 06-08-19 | 10:20: Nee, hoor. Hij heeft het al heel lang over mensenrechten. Ook over de doodstraf in Texas bijvoorbeeld,
Je bent gewoon een smerige trol, en erger nog een bijzonder slechte.
Ja kijkcijfers. Geld moet rollen.
@Berbaar | 06-08-19 | 10:20: pedante typetjes die louter pedante, neerbuigende tekstjes tikken, kunnen maar beter stijltechnisch vast zijn. Het is q.e.d.
@Berbaar | 06-08-19 | 10:20:
Hij wordt er dik voor betaald ja, maar die mening had hij altijd al. Zijn column "linkspoot" destijds in VI was berucht omdat hij het sop noch de kool spaarde.
Tja, altijd leuk om te zien dat als berbertje een klein stukje schrijft er gelijk een hoop reaguurders in lichtelaaie staat. Laat je toch niet zo opstoken, bebertje is gewoon een PVVèr die zich zit te verkneuteren als hij de zaak weer is heeft opgeneukt. Ik zie gewoon een oude pestkop achter zijn toetsenbord zitten te denken wat hij nu weer kan schrijven om de boel op te naaien en hij heeft er lol aan, en ik ook van mensen die hem serieus nemen.
Gescout,Gesponsord,Gepamperd,Gevierd,en Gevlogen.
Dat is wat clubs zouden moeten bedenken voor ze zo'n gast een betaald contract aanbieden.
Goh,.zie opeens een overeenkomst met de islam.. die ook vijf zuilen heeft.
In Turkije wonen een heleboel verstandige en fatsoenlijke mensen. Helaas is het meerendeel van de emigranten dat naar Europa trekt, ongeletterd, achterlijk en fascistisch bergvolk die als makke schapen achter hun Hitler-wannabe ‘leider’ aanlopen.
En, wat helpt dat ons? Wij zijn niet het rioolputje van het MIddelandse Zee-gebied
Maar daarom is het nog wel een kutland. Er is geen rechtstaat meer. Word je gearresteerd ga je zonder proces lang de bajes in. Denk je dat buitenlandse zaken ook maar iets voor je kan betekenen?
Natuurlijk wonen er ook aardige mensen in dat kutland. Ik heb ook een paar hele fijne Turkse vrienden, helaas met dubbel paspoort
Ik ga even vis kopen.
Sja, daarom wint Erdolf ook al zijn verkiezingen, dankzij al die verstandige en fatsoenlijke mensen. Er zit structureel iets goed mis in dat land en dat is het al sinds de van van Byzantium. Of het het mongoolse bloed is, Islam, minderwaardigheidscomplex, geen idee maar er klopt geen klote van en als het geopolitiek geen hefboom zou zijn hadden we die puinhoop allang een schop gegeven.
@Graaisnaaiert | 06-08-19 | 11:25:
Van = val.
Hij zei , ze zijn hier geboren, hebben hier hun opleiding gehad, ook goede opleiding in voetballen en dan zijn ze 18 jaar en kiezen ze voor Turkije.
Dat begreep hij niet, want anders zeggen ze altijd, we zijn hier geboren, dus gewone nederlanders.
En alweer hebt ie gelijk.
Irritant mannetje ;)
Inderdaad, een kutland.
Met dank aan de democratie van Erdogan.
Turken hebben zelf Erdogan gekozen. Zie Amsterdam en Groene Khmer. Couldn't care less. Het enige dat ik regelmatig doe is even de koers van de Turkse Lira checken. Lekker met een kopje koffie erbij....
Het Nederlandse besluit om huizen van het gasnet af te halen is net zo 'democratisch' genomen.
Wat hij over de docu van Ellie Lust zei vond ik overigens nog veel typerende........ waar Jan Roos en Jan Dijkgraaf gelijk een klacht cq aangifte doen tegen Lust en Smeets, laat Johan het van zich af glijden....... onder het motto, mooi laten gaan........ ik kan mij er verder niet druk om maken.
Heerlijk!
En dan heeft (zegt ze zelf nadien) Lustige Ellie het er ook nog over, dat ze bang is, dat er nog meer mensen zoals J. Derksen denken en dat begrijpt ze maar niet.
Nou ik wel Ellie en dat zul jij nooit begrijpen.
Heeft die man met die snor weer gelijk. Dat is zo kwetsend.
Ik heb trouwens nooit begrepen waarom mensen op vakantie gaan in zo'n land met kut muziek. Da's wel het minste dat moet deugen om lekker te ontspannen onder de zon.
Tarkan op repeat.
@E-Burke | 06-08-19 | 10:00:
Echt verschrikkelijk dat soort gejengel.. je kunt aan de muziek horen wat de inborst van een nationale bevolking is namelijk, let er maar eens op.
Duisters hebben hun slagers, dat zijn meezinger.. voor mensen die graag in grote groepen marcheren.
Nederlanders hebben de meest futuristische dance,of kneuterige kroeg en pleinen muziek,,dus een land met visie en kneuterig polderen.
Frankrijk is het land van de chanson,het dramatisch overdreven diva gedram dat zich uit in revolutionair dram gedrag om hun zin te krijgen.
Engeland heeft altijd straatschoffies muziek gehad met een,ik doe wat ik wil moraal. Dat laten ze ook zien op straat,op vakantie.. en hun politiek.
Dus ja, noem het gek.. maar voor mij geen Turkije. met die jammerende jengelmuziek die laat zien dat het eigenlijk opgeklopte,ingepompte slachtoffer gejank is.
interessante kijk op de zaken.
Dan blijf ik ook in Volendam. Beter Nederlandse schlagers.
@Welles! Nietes! | 06-08-19 | 10:22: Frankrijk is ook het land van pure seksualiteit in de muziek (en sinds kort een ongelooflijke bak Noordafrikaanse tering rap die je oren doet bloeden).
@Langshetrandje | 06-08-19 | 11:09:
Nee, da's seksuele frustratie.. hoor jane Berkin en Serge Gainsbourg.. het in je face duwen van liefde omdat Italianen,(waar in oorlog en liefde alles geoorloofd is) die kunst beter verstonden.
Hoezo kutland? zelfs Amnesty International is helemaal voor het vastzetten van politieke tegenstanders tegenwoordig...
Je hebt ook christen Turken zijn super correct en balen ook van wat er om hun heen gebeurd.
Ja, en wat dacht je van Turkse Koerden. Die kunnen het alléén maar eens zijn met Derksen.
Mee eens, alleen voert de boventoon de Turken die het met Erdogan eens zijn. Turken die super correct zijn en balen houden hun mond dicht, omdat ze anders belaagd worden door medestanders van Erdogan. En ongelijk kan ik ze daar niet in geven.
Het hart is in Turkije (of Marokko) maar de hand is in Nederland.
Lol!
Je hebt maar 11 woorden nodig om deze toestand helder te krijgen. Hulde!
Het gezegde van een Turkse filosoof voor Turken in buitenland is.. Hou in de ene hand de vlag van je afkomst.. en in de andere hand het zwaard voor het land dat je voed.Ik vind deze veel beter en helderder .
Zag dat stukje van elly lust tijdens de ggz parade.Die is onderhand net zo eng als die sylvana simons.
Maar wel weer leuk dat Wim Kieft er weer bij is.
Elly met sylvana zal een leuk koppel zijn, duopenoti.
@Markknudde | 06-08-19 | 09:57:
Duopotnoti bedoel je!
En Kieft kan nu wel een zin uitbrengen zonder 10 x uh.
Die Elly is overrated en zal zich herhaaldelijk overtreffende moeten presenteren om interessant te blijven.
Leuk dat Kieft er weer bij is, hoort gewoon bij dit progamma.
Als je teveel op tv verschijnt raken mensen ook moe van je.
Turkije is een redelijk fraai land, de Turken zijn kut en hebben er op bepaalde plaatsen een regelrechte zwijnenstal van gemaakt.
Ja Thierry had je misschien kunnen binnen halen maar je hebt het helemaal om zeep geholpen. Je had goed en nu blik
Goud
Je punt is?
@ole guapa | 06-08-19 | 09:54: dat het een l.l is dat het moment daar was om toe te slaan.
Heeft Rutte al excuses aangeboden aan zijn IS/Navo Russische raketpartner ?
Normaliter is het een kwestie van smaak waar je op vakantie gaat.
Maar als je met het huidige dictatoriale klimaat nog naar Turkije gaat steun je het salonfähig maken van het regime aldaar.
Wanneer gaan we ons eens tegen die massale vakanties en hun aanbieders keren? Waarom is het nog toegestaan om daar naartoe te reizen? Alleen omdat je als Westerling minimaal gevaar loopt? Het is een schande dat het onrecht t.o.v. de Turkse bevolking zo genegeerd en gebagatelliseerd wordt.
Ga gewoon naar Griekenland in plaats van Turkije als je zo nodig de hele dag aan het strand of zwembad huidkanker wil oplopen.
Dan help je ook nog eens een EU-land dat dan iets minder geld hoeft te krijgen van Brussel (dus u)
@2voor12 | 06-08-19 | 09:57: U weet dat Griekenland zonder Europees geld failliet was geweest?
Precies en dan allemaal in zo'n all inclusive hut zitten. Geen enkele Turkse middenstander heeft er baat bij. Ik verbaas mij erover dat zulke mensen zonder begeleiding zelf kunnen poepen.
Precies en dan allemaal in zo'n all inclusive hut zitten. Geen enkele Turkse middenstander heeft er baat bij. Ik verbaas mij erover dat zulke mensen zonder begeleiding zelf kunnen poepen.
Ik hoor niets wat niet klopt.
Op 1 detail na. In ieder geval ik ga niet naar Turkije. Die gaan mijn geld niet ontvangen.
Zo goed verwoorden wat er in Nederland leeft en er dan zo voor verguisd worden. Gelukkig wordt hij er dik voor betaald.
Heeft weer eens gelijk, en iedereen weet het. Maar de goed/fatsoen-mensen zullen 'm wel weer neersabelen.
Ik ga dat programma eens kijken; alleen om Johan Derksen; HELD!!!
Een verademing hoor, in vergelijking met die chagrijnige hautaine NOS-koppen.
Je kunt ook de knop omdraaien en naar een ander tv net kijken maar sommigen vallen er voor in slaap,als ze wakker worden staat hetzelfde er nog op her scherm.
@Jan Onbewoond | 06-08-19 | 11:08:
Raar eigenlijk dat in slaap vallen tijdens een programma waardoor je niet weg kunt zappen, méételt voor de kijkcijfers.
Johan for President.
Nexit.
En alle dubbelpasportieers Exit.
Dromen zijn bedrog helaas.
De meeste. Niet allemaal.
Zo goed verwoorden wat er in Nederland leeft en er dan zo voor verguisd worden. Gelukkig wordt hij er dik voor betaald.
Hebben ze deugneuzen die hem homofoob noemen nu al racisme geroepen, want lief klein onschuldig Turkije immers.
Blijft heerlijk om Derksen met regelmaat politieke correctheid compleet plat te zien walsen. Verder kijk ik overigens nooit naar dit programma omdat voetbal mij totaal niet interesseert.
Idem hier. Eigenlijk zouden ze Johan een soort video-column moeten geven. Moderne GBJ Hiltermann, "de toestand in de wereld".... Werd eerder tot ons gegeven met een geweldige dictie. Zie www.youtube.com/watch?v=Enw-ZJI5-x8 over de kernwapenbetogingen in de jaren 80
Ze zijn er weer! Ik heb genoten van de heren.
Turkije schijnt een prachtig land te zijn, net als bijvoorbeeld Iran, althans landschappelijk. Alleen deugen mentaliteit, opvoeding, de dominante Islam en de cultuur niet.
Er is een groot verschil tussen Turken en Perzen. Turken zijn eigenlijk onzekere en agressieve agrariërs. Perzen zijn van oudsher filosofisch en wiskundig onderlegd. De islam is hen gewoon opgedrongen. Perzen willen geen islam. Turken willen dat wel. Hoe lager opgeleid en hoe dommer de mens, hoe groter de drang naar een totalitaire oplossing, waarbij ze niet zelf hoeven na te denken.
't is net Frankrijk: mooi land, lekker eten, maar jammer dat er van die Turken wonen.
@Arkan Sonney | 06-08-19 | 09:53: Klopt helemaal. Religie is opium voor het plebs, dat is nooit anders geweest. Het is een vorm van gemakzucht (alles is al voorgekauwd, dus je hoeft nergens meer over na te denken) en onmacht (veel mensen zijn ook gewoon te dom om voor zichzelf te denken). Zolang er primitieve onderontwikkelde mensen zijn zal religie welig tieren, als woekerend onkruid.
Dat zeggen ze ook van die Alpenlanden,of soms van ons land.
Alle Turken terug naar Marokko
Als alle Turken en Marokkanen terug zouden gaan naar het land van hun tweede paspoort zouden een groot aantal maatschappelijke problemen direct zijn opgelost.
@Stratum | 06-08-19 | 09:52:
En de blanke tokkies gaan al hun baantjes overnemen zeker?
@Erikjan79 | 06-08-19 | 09:57: voor zover ze werken?
@Erikjan79 | 06-08-19 | 09:57: Gezien de werkloosheidscijfers onder Turken en Marokkanen hoeven we ons daar echt geen zorgen om te maken. Verder werken er meer Blanke Tokkies dan Turken en Marokkanen samen.
Personeelstekort komt doordat jongeren al een burnout krijgen en de ouderen genieten van hun oude dag.
Dit speelt al een tijdje,de groepsdruk is groot en die lui worden uitgekotst als ze voor NL kiezen.
Hoezo mislukte integratie..
Feitelijk staat dit gelijk aan de druk om het dragen van een hoofddoek.
Een zaligheid is het om 2 keer in de week iemand te horen op televisie die precies durft zeggen wat heel veel mensen denken maar niet durven te uiten omdat er een gigantische angstcultuur binnen Nederland heerst . In mijn ogen is Johan Derksen een verademing tussen alle meelopers en politiek correcte lafbekken .
juist Leo !
waarom durven mensen zich niet te uiten? Roep eens dat je minder marokkanen wilt en je krijgt een rechtszaak aan je broek. De overheid is ons gigantisch aan het intimideren om vooral als makke schapen de afgrond in te lopen.
In Zuidafrika,waar ik eens op vakantie was,bleef het ook nog bij het oude.
Ach...
politiek.tpo.nl/2014/11/11/merendeel-...
Berichtje van 2014. Inmiddels is de waanzin die door IS is aangericht bij iedereen bekend. Ik denk dat de meerderheid er inmiddels anders over denkt. Dat hoop ik overigens ook
Berichtje van 2014. Inmiddels is de waanzin die door IS is aangericht bij iedereen bekend. Ik denk dat de meerderheid er inmiddels anders over denkt. Dat hoop ik overigens ook
@pibasso | 06-08-19 | 10:20:
IJdele hoop, vrees ik.
Hier kan hij zich weleens een küt aan vallen.
Eigenlijk wel grappig dat alles, de opmerking over Turkije en het e.e.a. over de Gay Pride, bijna in een adem wordt genoemd. Want homo's zijn het ...... de Turken (en Marokkanen)... met hun tasjes....
Gelukkig maar een kleine groep.
De ophef zal in bepaalde kringen wel weer groot zijn......... maar ieder woord van Johan is waar!
Zolang je met meel in de mond om de hete brei heen draait heb je de opinie op je hand maar owee, als je eens hard uithaalt...... dan zijn de rapen gaar.
Johan is niet diplomatiek, net als Trump overigens, maar deze heren leggen wel vaak de vinger op de zere plek en dat mag dan weer niet van het deugvolk.
@Kukooo1 | 06-08-19 | 09:39: De waarheid is ook niet diplomatiek. Diplomatie bestaat eruit de waarheid te verbloemen of de confrontatie met de waarheid uit te stellen.
Bedoelt hij dit letterlijk? (ik vraag dit voor een vriend)
Hij heeft volkomen gelijk. Dat weet iedereen. Of het, de ellende die bv Ebru heeft ondervonden in ogenschouw genomen, verstandig is wat de hr Derksen doet betwijfel ik.. Genoeg bloedfanatieke Erdo lovers in NL.. Moet uiteraard kunnen op tv in NL maar NL is NL niet meer pp dat gebied...
"Of het, de ellende die bv Ebru heeft ondervonden in ogenschouw genomen, verstandig is wat de hr Derksen doet betwijfel ik."
Dit is in gedachten al buigen uit angst,waardoor deze bloedfanatieke Erdo lovers islamieten je als zwakkere zal herkennen... je bent dan bij voorbaat al af.
Het is teveel generaliseren wat hij doet maar Erdohitler c.s. hebben er natuurlijk wel voor gezorgd dat Turkije de uitstraling van een kutland heeft.
Hij zegt toch niet dat alle Turken kut zijn?
Als alle Nederlanders ook zo genoemd werden. Er bestaat geen Nederlander zei Maxima,of toch wel.Ga eens op vakantie naar het buitenland,niet naar Volendam of Amsterdam, daar heb je degelijke,dan kom je ze wel tegen en als je terugkomt was het een cultuurschok.
Helemaal terecht! Johan zegt gewoon waar het op staat. Al decennia lang lopen Turken en Marokkanen te piepen dat ze er niet bij horen. Wanneer er problemen zijn wapperen ze maar al te graag met dat Nederlands paspoort en zijn ze 'Nederlander', Wanneer hun land of hun club wint gaan ze massaal de straten op en zijn ze weer Marokkaan of Turk. Dan moet je als groep ook niet raar opkijken dat er ook mensen zijn die daar schoon genoeg van hebben. Verder ben ik helemaal klaar met Turken en berbers, al ze zich zo veel Turk of Marokkaan voelen wat houd ze tegen om terug te gaan? Of is het toch wel fijn, onze Westerse sociale voorzieningen, woningen, infrastructuur, gezondheidszorgen en vooral ons GELD! Ondankbaar klotevolk, niets meer en niets minder.
Dat zei ik 10 jaar geleden hier al. Het selectief laveren tussen tot een groep behoren en dan weer niet is het grootste probleem met deze twee bevolkingsgroepen. Als er over criminaliteit wordt begonnen zijn ze allemaal een individu. Als er over discriminatie wordt gesproken behoren ze weer tot de groep.
Ja en van de gemeenten Amsterdam, Utrecht en Nijmegen krijg je als werkende, beleefde autochtoon nog (figuurlijk) trappen na vanwege je afkomst ook. Hypocriete huichelaars daar.
@Bab01 | 06-08-19 | 09:45: Positieve discriminatie is de ergste vorm van rascisme die er bestaat. Het maakt allochtonen lui en afhangkelijk en discrimineert de eigen autochtone bevolking. En dan verbaasd zijn dat mensen steeds intoleranter worden.
"wat houd ze tegen om terug te gaan?"
Ja de bijstand etc. wordt ook gewoon overgemaakt naar Marokko of Turkije. Maar in die landen is de criminele sector niet zo winstgevend en krijg je bij de rechter geen strafvermindering vanwege machocultuur.
Ik ga naar Benidorm of Torremolinos in de winter,daar wordt mijn Pensioen ook overgemaakt. Die hoef ik gelukkig niet te delen En buiten de jongerenseizoenen,geen last van dronken Lappen o.I.d.
Anatoliers, zo heten turkse berbers...
In vergelijking met Afghanistan is Turkije best een leuk land.
Zo is Frankrijk ook zo'n prachtig land,
alleen jammer van al die kut Fransen die er wonen.
@Halul gebakken | 06-08-19 | 10:13: Blijf er weg dan, net als die andere honderdduizenden Nederlandse Fransman haters! Kent u wel een Fransman persoonlijk? Eéntje??
Geen woord van gelogen.
Gelukkig kwam Ellie Lust er verder zonder kleerscheuren vanaf deze keer....
Johan had al snel in de gaten dat Ellie Lust helemaal afhangkelijk is geworden van de strikte politieke correctheid voor haar inkomen. Ook geweldig hoe hij beschreef dat de eindredacteur meermaals Ellie bij hem riep omdat Johan o.a. 'dramaqueen' had gezegd.
Scheiterds... die gaan nog wat problemen krijgen.
Ben je bang voor problemen? Wie is er dan een 'scheiterd'?
En gelijk heeft hij toch?
REAGEER OOK