Appartementje Zandvoort mei 2020: 12.500 euro

Maar niet per nacht dus dat valt best mee
Zelfs op plekken waar Smurf Bernhard verdraaid weinig huisjes in de melk te brokkelen heeft gaat het dankzij de brilprins helemaal fout. Zoals in Zandvoort, alwaar je begin mei 2020 in Appartement Strandzicht een pitstop kan maken voor slechts 12.500 euro. Voor plusminus dat bedrag heb je op die data ook de Royal Suite in het Amstel Hotel in Amsterdam (de hoofdstad van Zandvoort) en dan krijg je er waarschijnlijk nog een chauffeurtje bij die je wel effe naar het circuit helikoptert. Simpele Airbnb's in Zandvoort gaan ook 'allemaal' voor 1000 euro plus. Haarlem, Leiden, Noordwijk: alles is ineens Zandvoort-Buiten. En het grappige is: er zijn genoeg Dagobertjes die het ervoor over hebben. Voor een fractie van dat geld kun je trouwens ook naar pak 'm beet Azerbeidzjan, appartementje trackside, met een koud pilsje die iemand op voorhand voor je klaar heeft gezet. Wij zouden het wel weten.
Ondertussen, omgeving Assen
Reaguursels
InloggenEr zijn toch van die moderne zeppelins. Gewoon een paar van die dingen met een mooie luxe gondel waar je in kan overnachten. Gooi een anker uit en je hebt een prachtig uitzicht over het circuit voor een paar dagen.
Was er nou niet een politicus die daar een appartement cadeau kreeg van €135.000? Met die prijzen heb je voor viereneenhalve maand overnachten al je eigen penthouse.
Scheveningen toch?
Rot op met je autootjes...
al zou ik dat geld toe krijgen zou geen haar op m'n hoofd er aan denken naar dat afstandse dorp te gaan... overgewaardeerd grauw gehucht
Ik blijf gewoon maar zelf in mijn huissie bedenk ik me nu. Dichtbij genoeg.
Laat ze zich even lekker rijk rekenen, de rest van het jaar wil er geen hond naar Zandvoort.
Vraag en aanbod.
Niemand wordt gedwongen om naar cirkelende scheurbakken te kijken.
Wie het zich kan permitteren moet dat vooral doen. En wie eraan kan verdienen moet dat zeker niet laten.
Zandvoort. De badplaats met de gezellige warme uitstraling van een Plattenbau-woonwijk uit de voormalige DDR.
Niets mis met deze prijs voor een echt mooi appartement, maar 54m2? Dat is toch niet echt in de hogere prijsklasse.
Overigens gooien die hotels-sites, met hun eeuwige, overal en altijd "fantastisch" "geweldig"en "zeer gewild", hoge ogen naar de trofee boevenclub van het jaar. Elk jaar weer.
Zandvoort wordt dadelijk een tweede Monaco.
Prins Bernhard = prins Albert.
En dan wordt de race gehouden begin juni... als de hut al geboekt en betaald is voor 200 per nacht. Tja. Jammer.
Voor 12 ruggen kan hier ook overnacht worden (070). Half uurtje naar Zandvoort met de bedrijfsskoda. Kook ik ook nog voor je.
Voor 12 ruggen kan je zomaar 2 nachten op de wallen doorbrengen en haalt Blonde Greet ook nog wel wat te vreten en te zuipen voor je. Haar vrind / pooier bolle Piet brengt je met z'n Mercedes cabrio vervolgens wel naar Zandvoort.
Half uurtje gaat je niet lukken tijdens de F1. Half dagje ook niet met de auto.
In geen 12500 jaar....
De Hollandse Ziekte: nu al afgeven op de mensen die mogelijk iets gaan verdienen aan de GP van Zandvoort. Ik laat deze aan mij voorbij gaan.
Tja dat ‘iets’ is wel een dingetje. En dan wisten Prins&Co dit al maanden van te voren en zitten toevallig in die handel. Goh die Hollandse ziekte.
"Iets"... u bent niet meer te redden! Slachtoffer van Kapitalismus Extremis
Een 'dingetje' is altijd sneu.
Iets verdienen ? Overdrijven is ook een vak.
Ik hoop wel dat de douane een beetje opschaalt tijdens die periode. Dit zou niet ten koste mogen gaan van de gelukszoekerstromen.
Ik heb een paar bierfietsen in Noordwijk te huur. Beetje met 10 man doortrappen over het strand naar Zandvoort. Uurtje moet lukken...
Ik ga kamers verhuren in Sandpoort. Weten die Amerikanen veel.
Dat is toch vlakbij Amersvoort?
@Mr_Natural | 14-05-19 | 16:50: Haarlem noord dus best in de buurt
Santpoort wel met een ''t'' he..
Historische woorden: 'En Alexander, wil je een appartementje in Scheveningen of in Zandvoort?
Voor 12,5K kun je hier in Zandvoort Zuid Oost mijn boerderij een weekje huren. U mag zelfs aanschuiven bij de maaltijden.
Zandvoort Zuid Oost is trouwens betrekkelijk uitgestrekt dus u zult wel even moeten reizen naar de race...
Is dat met varkensstal bezet arangement ?
Breda, dat is toch tegenwoordig Zandvoort Countryside?
Tis goed voor de plaatselijke economie. Je wordt op die dagen overal een poot uitgedraaid daar.
Vermoedelijk trappen een hoop f1 fans in de fuik, die Grote Bril van Oranje heeft opgesteld. Opmerkelijk dat er nog geen kamervragen zijn over deze overval. Het is op een doorsnee F1 baan, al boring, Formule1 op een veredelde kartbaan wordt nog saaier.
En Barcelona trekt de stekker eruit, zo zonde!
Mensen die er zo dik aan verdienen mogen wat mij betreft ook extra opdraaien voor de gemeenschapskosten daar voor het verbeteren van de infrastructuur.
Ik ben benieuwd wat een biertje dat weekend daar gaat doen. Gokje; € 25,--?
@5611 | 14-05-19 | 18:32:
Ze verkopen geen bier, alleen Heineken
Prijzen voor #dutchgp #zandvoort2020 bekend staanplaatsen vanaf €1500 en tribune vanaf €2500 want Bernard wil wel winst maken natuurlijk
Genoeg oranjevolk dat dat betaalt.
Ik klom er ooit door een gat in het hek. Uurtje later zat ik op de tribune. Ga ik weer proberen.
Je kan de duinen rond het circuit gewoon op wandelen en kijken maar ik neem aan dat ze voor de GP de hele boel wel rondom afzetten.
Is nog maar een fractie van wat er in Monaco gevraagd wordt.
Ik wil als doorgeleerde Rus met joods bloed niet vervelend doen maar Spa is 40 km van Limburg en 200 km van het calvinistisch hart van Nederland. Welk probleem lossen jullie nu eigenlijk op?
Eeuwigdurende rivaliteit tussen Friet - Patat.
@Hollende_Kleurling | 14-05-19 | 16:45:
Ik heb ooit patat geprobeerd, maar echt smerig hoor, geef mij friet. Ook zo'n raar woord trouwens, 'patat'. Klinkt als een ziekte.
@Crusher | 14-05-19 | 16:58:
Amsterdamse lolbroek van de FEBO (die van het notoir fout gespelde "frikadel") gaf mij eens een leeg bakje toen ik friet bestelde. Friet betekent immers gebakken, dus kreeg ik gebakken lucht.
Toen bestelde ik maar patat en weigerde de snack. Patat betekent immers aardappel.
En gelachen dat we hebben met z'n allen!
Amsterdamse humor: een contradictio in terminis.
Typisch Nederlands weer, in ieder ander land zou het feest zijn als er zo'n groot evenement zou komen (zeker als het zo goed als geen gemeenschapsgeld kost, enkel wat voor wegenverbetering wat toch al nodig was naar Zandvoort). Maar goed in Nederland kunnen we alleen maar weer zeiken over de meest pietlullige dingen.
Goh, hoe zou dat nou komen...?? misschien omdat die brillie er iets (van alles) mee te maken heeft??
Geniet er maar van, na de eerste race (eigenlijk al veel eerder) slaat de organisatie zichzelf voor het hoofd dat ze hebben gekozen voor dit Nederlandse zootje, voorgegaan door een prins met een schuifpui voor z'n ogen.
En dan moeten ze nóg 2 jaar op dat zelfde klote circuit rommelen voordat ze naar een fatsoenlijk circuit mogen. Pff.
@ÎÎÎ ReBeL ÎÎÎ | 14-05-19 | 16:49: Juist, komt door die huisjesmelker, meneer brillemans.
Ieder ander dan de prins had geen vergunning gekregen!
Voor geïnteresseerden: ik heb strandkuilen te huur, 500,- pppd.
Vorig jaar door Duitsers gegraven, dus degelijke kwaliteit.
:-):-)
Die vouwwagen bij Assen was nu ook 10.000 euro geweest als er een GP was...
Het blijft natuurlijk een aanfluiting dat Zandvoort het krijgt boven Assen,op alleen geschiedenis kan je niet teren.
Blijkbaar wel! En sentiment/vergane glorie. De plastic schepjes gaan naar 10 euro, in de toeristentoko's.
Blijkbaar wel
Hé, een vouwwagen! Altijd handig tijdens het jagen op everzwijnen.
Zandvoort is vergane glorie. Wellicht 20 jaar geleden modern maar nu is het echt een pauper bende. Ik boek daar al paar jaar een hotel voor een festival. Man man man wat een schrale boel. Hotels en de kamers heel erg gedateerd.
Maak daar maar 50 jaar van.
Prachtig, kapitalisme! Ik hoop dat vele vele Zandvoorters eens even lekker zullen cashen.
Prins van Oranje heeft al maanden voorkennis dus die zit met z’n bedrijf en mede investeerders al vuistdiep in het onroerend goed daaro.
Die 'voorkennis' had iedereen die de berichten een beetje gevolgd heeft.
@vanFleppensteijn | 14-05-19 | 16:34: Ik heb zelf een twee huis gehad in Zandvoort. 35 geleden en was toen al files, gratis kaartjes en armoe huisjes.
Mijn zwager woont er nog, die vertelde dat de oud Zandvoorters alles van iedereen weet, wie mafia is, wie gescheiden is, alles. Dus die weten ook wel van het circuit en gaan vooral de Duitsers een poot uitdraaien, want aan die lui hebben ze nog steeds een bloedhekel.
@gato | 14-05-19 | 17:32:
Niet zulke prettige mensen dus, die Zandvoorters.
De VOC mentaliteit in volle glory er is nog hoop zou ik zeggen.
En deze 020-harry maar uitlachen.... hij wist het ook al.... nu teruglachen..... www.youtube.com/watch?v=yayMuZxlttc
Nou, wat let je? koop zelf een appartement in Zandvoort, dit bijvoorbeeld: www.funda.nl/koop/zandvoort/apparteme...
Heb je de maandelijkse service kosten gezien? Dat betaalde je aan huur voor 46m2 voordat ze dat onbetaalbaar maakten.
Het leven is nou eenmaal niet goedkoop, zo zie je maar dat die vergoedingen voor EU functionarissen helemaal niet overdreven zijn.
Osdorpertje meldde laatst dat Bernhard jr aan zijn kapitaal is gekomen via een fiscaal trucje en een voorschot erfenis van zijn moeder. Kent iemand dit verhaal? Dan is het dus helemaal niet een enorme ondernemer maar maakt ie gewoon fortuin met belastinggeld. Osdorp is overigens ook niet ver van het circuit.
Wat dacht u dan ? Krantenwijk ? Bollen pellen ?
Google is je vriend in deze...
@Rammstein | 14-05-19 | 16:26: Ha, mijn eerste vakantiebaantje in Blokker. Twee weken in de snikhete hitte. Nu ben ik krantenmagnaat.
@redthehaghue | 14-05-19 | 16:29: Zo, weet alles nu. Patjepeer die prins.
Denk dat ik een Ribservice begin voor dat weekend. Paar flinke charterschepen in IJmuiden leggen, en passagiers afleveren en ophalen op het strand. Vet coole ervaring, entree en relaxed overnachten. Teken maar in...
IJmuiden? je bedoelt Amsterdam-harbour
Als je het op zeilschepen doet heb je de echte VOC mentaliteit...
Een beetje Engelsen verbouwen het in 1 nacht voor 15.000 euri.
Koninklijke marktwerking, zolang patsers dat soort bedragen betalen met het geld van een ander is het royaal cashen.
Betalen we met z’n allen joh. Het gros gaat op uitnodiging en de sponsors verrekenen het weer met de belastingdienst.
Beetje inwoner van Amsterdam Beach pakt dat weekend zijn koffer en pleurt zijn woning op AirBnB en gaat zelf lekker naar Assen
Kunnen we niet van heel Nederland één groot circuit maken?
Dat is het al. Alleen jammer van al die flitspalen en drempels.
Tsja, op een echt circuit groeit geen gras....
@keestelpro | 14-05-19 | 16:13: Nederland is dan meer de pitlane. Dikke boetes als je te hard gaat.
Tsja, de basale wetten van de economie treden in werking...
Wie had dat nou verwacht ?
Het blijft maar 1 weekendje per jaar. En wie weet is het eenmalig.
Gezien het telefoonnummer is dat wel heel zuidelijk voor Zandvoort..
@Wijze uit het Oosten | 14-05-19 | 16:11: Voor de geledenheid noem ik het Zandvoort Zuid-Zuid.
@priks | 14-05-19 | 16:12:
Nederland is net zo groot als Londen met voorsteden, Maastricht is voor een Amerikaan vlakbij Zandvoort.
Ik heb dat nummer ooit gebeld en de eigenaar ervan gefeliciteerd met zijn telefoonnummer.
@Mr_Natural | 14-05-19 | 16:15: Greater London is de helft van Zuid-Holland, qua oppervlakte. Geen onzin vertellen.
@Zwizalletju | 14-05-19 | 16:23:
Dat weet jij, dat weet ik, maar die Amerikanen weten dat niet.
Gooi een paar matrassen in je garage en noem het "appartement" en je kunt vele duizenden eypootjes vangen
Ha Bernhard jr wordt wakker.....
Allemaal pandjes van prins Brilsmurf?
En ik ben crazy henky...
Als dat zo zou zijn dan is de zwendel compleet.
@keestelpro | 14-05-19 | 16:11: wat denk je zelf.... iedereen liever dan lief....
@keestelpro | 14-05-19 | 16:11:
EN strafbaar.
@keestelpro | 14-05-19 | 16:11: Via schimmige BV-tjes is alles mogelijk natuurlijk........ aan de F1 zelf valt geen droog brood te verdienen maar aan de randzaken wel!
Vraag en aanbod. Als ik er een appartement had gehad had ik hetzelfde gedaan.
Wat Nacho_Vidal zegt. Eigenlijk is dit het enige positieve aan het hele gebeuren.
Zo verdienen anderen er ook nog wat aan.
Maar zijn er ook appartementen in de aanbieding met zicht op het circuit?
Daar gaat 't toch uiteindelijk om?
Ik ook.
precies! Ik ga de mijne ook op airbnb gooien voor een belachelijke prijs
Inclusief hoeren, neem ik aan?
Voor die prijs mag je zelfs de kleur van de hoer die je wilt hebben zeggen.
In de Otto Beachfolder zijn ze dit keer allemaal bruin tot zeer donkerbruin.
Het gaat hard bij de Oosterburen.
Ik slaap wel onder het nieuwe motorhome van RB/TR.. Onee, past niet op het paddock. hahahaha
Centerparcs Zandvoort vaart wel bij de recentelijke ontwikkelingen.
Konden ze ook wel gebruiken want het begon een beetje op een ghetto te lijken.
www.telegraaf.nl/financieel/2105370/h...
(dank aan Jan Leul voor de linktip)
REAGEER OOK