Kijk. Een onverwoestbare enter-toets. RAM DAN!
Handig voor bij je nieuwe Premium account
Social
Kost weinig, steunt een hardwerkende e-commercer in de provincie, en is bovendien een UITSTEKENDE online frustratie channel device mechanisme dinges. Hij werkt echt als enter-knop (volgens de beschrijving, we hebben 'm nog niet kunnen testen, wink wink nod nod) maar het lijkt ons vooral een enorm prettige agressie-aflaat voor als je weer eens per ongeluk je hoofd buiten je eigen bubbel en midden in een bak social justice accuzuur hebt gestoken op de asociale interwebs. Rammend voordeel, zouden we dit noemen.
Reaguursels
InloggenNet Sinterklaas, vol verwachting klopt mijn hart wat er richting ons Premium leden komt.
Waarom heet dat ding niet EnterT?
Voor dat geld koop je een heel toetsenbord, wel niet super, maar dat is één toets ook niet.
Zij. Ze er ook die via de blauwe tandjes werken hen meer apparaten waar me dit handig lijkt
Mocht DrumPiet premiumlid worden dan lijkt dit mij een gepast cadeau:
goo.gl/images/tmGMgA
Het komt niet van un een of andere CDN
Helemaal goed, maar zou wel graag eerst een testje zien op diverse OSjes
*met chroom6 verf de tank gereed maakt voor een verhuizing die niemand wil.*
Oh God, net zelfstandig en nu al merchandise in je smoel douwen. Komop, dat kan wel wat subtieler
Waar zou je enter voor gebruiken? Gewoon klikken met je pad lijkt mij afdoende.
Waarom klikken als je kan praten tegen je computer of telefoon om dingen gedaan te krijgen. Hello kit.
Is er geen ANY KEY ?
Die goede oude tijd dat vrouwen urenlang zoet waren met het zoeken naar de Any key....
Johnny the Selfkicker?
Doe eerst maar een fatsoenlijke vuist die op de knop slaat. Je vingers om je duim heen doen als je een vuist maakt is amateuristisch: je breekt je eigen duim als je stoot.
Ik hoef geen entertoets maar heb wel interesse in een trollenfilter.
Zie blockfunctie.
Ik gebruik nooit de Enter toets
Werkt het ook op Dumpert.nl? Zo ja, dan zou ik graag eentje bestellen. Sinds de red. daar overgenomen is door een 12-jarige heb ik een afreageertoest hard nodig
Ha ha egt he niet te geleuvuh daar
hebben jullie nog van die fijne onderbroekjes liggen? die met die ijsbeer er op?
Slaat als een vrouwmensch.
Goed, geen verbaal geweld voor je collega's, maar geluids geweld. Lost niet echt op. Maar stiekem wel grappig dingetje.
Tjeempie welk een orgastisch genoegen hee. #kroontje
wel weer die klotezwitsal #bummer
Vanaf 1 november kunt u een zwitsal afkopen voor 25 euro. Hetzelfde bedrag om een permaban ongedaan te maken de eerste keer, maar het verdubbelt elke keer daarna.
Ik heb dus nu een kroontje achter mijn naam zucht, maar alles voor de goede zaak.
deus u vult | 25-09-18 | 20:45
Iets meer rechts van het midden op uw scherm, ergens daarboven, kunt u het knopje 'Dashboard' vinden. Dat is Engels voor 'klik op mij en zie verdere opties'.
Even een test, ik hoop dat het nu weer uit staat.
test
mislukt
Trouwens JJJJ, dank voor de hulp. Het functioneert nog niet zoals het moet, maar we zijn bezig. Bij de vorige update stond mijn scherm op nacht stand, toen moest ik ook even hier informeren hoe verder. Ben inhoudelijk sterker dan technisch vrees ik...
Kunnen we hiermee ook VVD'ers zoals Berbaar en Koreaanse Slet wegenteren? Zo ja dan ben ik voor! Drumpiet doet niet mee want die is te dom.
Voor mensen die niet tegen andere meningen kunnen is er het premium lidmaatschap.
Koop dan!
@Berbaar
Het enige wat me tegenstaat is de blokkeerfunctie. Negeren doe je zelf maar.
LiniaalRectaal | 25-09-18 | 20:50
Ja maar weet je wat het is? Er zijn zoveel mensen die constant aan je kop lopen te zeiken. Af en toe ben je daar wel klaar mee.
Ik zou ze nooit blokkeren, ik ben het nooit met ze eens , maar ze zorgen wel voor discussie, vind ik altijd aardig. Daarnaast is het een soort van moreel kompas, als zij iets vinden en jij vindt iets anders, klopt dat over het algemeen vrij redelijk...
Tegengeluid motiveert om de eigen gedachten scherper te formuleren. Uiteindelijk worden we daar allemaal beter van, JJJJ.
@ Aan allen.
Er is zonder deze bekende trollen,meeeeeeer dan genoeg tegengeluid op GS. Ik zie ze meer als zijnde ruis! Maar we herkennen de trollen vooral aan het schelden. En dan ben je ,..... AF. Okay, af en toe stoom afblazen en daarna een biertje pakken alla. Maar het continu naar beneden halen van de tegenpartij middels jijbakken of scheldwoorden is nu niet echt een teken van beschaving.Dus,... ik block want ik besta! (eat that Sheakespeare ;)
@LiniaalRectaal | 25-09-18 | 20:50
Die blokkeer-functie hebben verstandige mensen ook helemaal niet nodig.
Jaaaaaren geleden heeft onze necrosis mij eens de werking van het reaguurdersfilter uitgelegd.
Werkt perfect, nooit een centje pijn en kost niets.
Ik mis die triple drinkende, GILF lover met een vreselijke muzieksmaak nog geregeld.
MickeyGouda | 25-09-18 | 21:02
*Tegengeluid motiveert*
Dat klopt. De grap is dat je iemand hier kunt blokkeren en de-blokkeren als het jouzelf zo uitkomt. De VVD'er berbaar staat bij mij standaard geblokt. Maar soms wil ik toch lezen wat dat geval nu weer te reutelen heeft. En dat geeft geen probleem want a-blokkeren is net zo makkelijk. Ik kies, jij kiest, wij kiezen.
@Berbaar
U vergeet nog zijn hoede over de Nederlandse taal en het naar de uitgang begeleiden van onfatsoenlijken.
Berbaar | 25-09-18 | 21:18
'Jaaaaaren geleden' schrijf je met één a in plaats van vijf. En wat jij mist is verder niet interessant. Er zijn meer mensen met tien tenen op de wereld immers,
@LiniaalRectaal | 25-09-18 | 21:22
Klopt mijn Beste, ook dat zijn dingen die node gemist worden en die necrosis hier waarborgde.
Berbaar | 25-09-18 | 21:39
Maar nu even serieus! Ga jij nou echt over lijken?
@Jan-Joris-Jaap-Joop
Eh waar gaat Berbaar over lijken? Ok ik weet dat necrosis z'n twijfels had over hem, en dat ze diametraal verschillen, maar ik ken Berbaar goed genoeg om te weten dat hij dit meent.
LiniaalRectaal | 25-09-18 | 21:53
Necrosis was ooit echt iemand hier. Berbaar kaapt (dat doet zulk soort nou eenmaal) en jij kent het! Pas op hòòr want anders blokkeren wij jou ook. *geintje*
Enter-toetsen horen recht te zijn. Anders druk je steeds op 'enter' als | of \ moet hebben.
Het is logisch dat er ook op andere manieren geld verdient moet worden door GS.
Idee zou kunnen zijn:
- Na 5 topics 1 promotie-topic waar wel op gereageerd moet kunnen worden.
Anders kun je geen ervaringen uitwisselen over diensten of produkten.
- Ga samenwerkingen aan met minder bekende aanbieders die bijv. geen alledaagse produkten aanbieden. Zouden ook Buitenlandse partijen kunnen zijn die hier minder bekendheid hebben.
En de rest bedenkt een ander maar...
Colombiaanse shemales met een Snicker van 30cm?
Ik gun GeenStijl alles. Bijna. Meer dan Bol/AH. Hup Bart en de zijnen.
Subtiel, en toch venijnig. I like it!
Ha-Ha
Ik dacht even dat jullie van die lekkere ouderwetse brede toetsenborden met stugge veren hadden. Waar je zo heerlijk op kan raggen en ook met mannenklauwen niet snel de toets er naast raakt. En due zwaar genoeg zijn om niet te verschuiven. En nog lekker bedraad dus geen vage variabele delays.
Zou ik voor dat geld meteen kopen. Ik heb tot jaartje geleden ofzo nog oude toetsenborden uit eind jaren 90 gebruikt omdat ik dat heerlijk vind.
Gewoon oude IBM toetsenborden zoeken via Ebay.
Je kon er zo lekker je collega's mee irriteren door het harde geluid van de tactile feedback. Ook geschikt om een inbreker mee neer te slaan.
LiniaalRectaal | 25-09-18 | 20:43
Ja de tactile feedback: Wie kent dat niet?
@Jan-Joris-Jaap-Joop
Dat was sarcastisch neem ik aan? IBM is begonnen met het leveren van typemachines, dus hun toetsenborden zijn legendarisch.
Dan koop je toch lekker een mechanisch toetsenbord? ik (developer) ven ook eens uitgescholden door een collega die aangaf dat ik zou moeten gaan werken bij een krant. Top aanbeveling is dat!
Commodore 64 toetsenbord!
Dealert gelijk weer terug. Prima! Hebben ze al wat aan die rampzalige after sales service verbeterd? Die is me een partij kudt...
Wat is er trouwens met die goeie ouwe return-knop gebeurd? Die deed het toch ook prima?
De terminologie is gewijzigd na het afscheid nemen van de teletype.
Te koop:
Uw eigen comment hier!
Voor een klein bedrag vul ik alhier de reactie in, die u wil plaatsen.
Voor een meerprijs durf ik wel een "weggejorist" reactie te plaatsen.
Contact via de redactie,,,oh,,,,laat maar.
Grappig, maar de letters 'enter' staat helemaal scheef op dat ding, niet goed voor de OCD'ers.
De eerste advertorial?
Nu nog een roze muis die kan pijpen s.v.p.
Zonder tandjes mag ik hopen.
Met operante conditionering is het laatste wel te regelen, maar je zult hem toch echt zelf roze moeten verven.
Ce ca! | 25-09-18 | 20:14 | Die mogen van mij optioneel: zoals u weet is een bekwaam roze tongetje veel belangrijker.
LiniaalRectaal | 25-09-18 | 20:14 Kwestie van goed doorfokken. Dat komt wel goed, het is tenslotte nog geen 1 november.
@ Hetkanverkeren | 25-09-18 | 20:24
Als het maar "plastic fantastic" is.
Afwasbaar en hygiënisch,.... las ik ergens.
Betaal ik godverdomme het equivalent van den krat bier om geen reclame meer te zien tijdens het reaguren, posten jullie het zelf.
Deze heb ik al een tijdje en voor nog geen 5 euro. Wel een leuk dingetje.
Reclame is 1 ding. Maar daar ben ik geen premium voor.
s.aliexpress.com/yMfQJ3I7?fromSns=Copy... to Clipboard
Ik begrijp het gejankebal niet zo goed.
Van die paar lousy centjes van kroontjes hou je de toko niet draaiende.
Dus zullen er alternatieve verdienmodellen moeten komen, is logisch toch.
In dat geval weet ik nog een lucratief businessmodel: dreigen met onthullingen.
@LiniaalRectaal | 25-09-18 | 20:13
Voor onthullingen heb je onderzoeksjournalisten nodig en die kosten klauwen met geld.
Die heeft GS nooit gehad en die zullen er nu zeker ook niet komen.
@wel een roze leger dat graag alle bastaardskinderen van Arrogander uit de hoge hoed wil toveren.
@Berbaar
Toch zat scoops geweest op GS in de loop der jaren.
Berbaar | 25-09-18 | 20:18
Definieer onderzoeks-journalist?! De mensen schrijven dingen, eventueel gedegen.
@SerTheFun
Helemaal mee eens!
@Knisperende_Tissue | 25-09-18 | 20:20
Peggie en zijn relatie sores boeit niemand meer want stond in de Privé.
@LiniaalRectaal | 25-09-18 | 20:27
Noem er eens 3 die niet kwamen van andere media.
Een scoop is zelf iets tot de bodem uitzoeken en het dan als eerste publiceren.
Ik kan er zo snel niet één opnoemen hoor.
@Berbaar
Ok ik snap je punt. Geenstijl is een goede manier om dingen te lekken. Ach ik probeer ook maar een beetje out of the box te denken. Ik kom hier graag tenslotte.
@LiniaalRectaal | 25-09-18 | 20:48
Dat is dan een stukkie common ground want ook ik kom hier graag.
GS is top, alleen maken mensjes die hier hun mening bevestigt denken te zien er vaak meer van dan wat het is.
Vandaar ook de algehele deflatie als Greet, Thierry of die oranje idioot eens aan de beurt komt.
@Berbaar
Er is wel meer common ground hoor. Dat is wel vaker zo bij tegengestelden.
@berbaar. Van jou zullen de scoops nooit komen zolang je alles 'klein bier' vindt.
*kuch* op Ali voor minder dan een tientje *kuch*
"onverwoestbaar"
Dat stond vroeger ook op mijn gesloopte speelgoed.
Mag ik hem testen?
Was vast geen Tonka, toch? Daarmee kon je ander speelgoed slopen.
@ LiniaalRectaal | 25-09-18 | 20:11 |
Nope,zelfs die gingen eraan. (slechte jeugd en zo :)
Ziehier het nieuwe bussiness model van GS!
Best slim, samenwerken met partijen die spul te koop aanbieden.
Weinig nieuws aan Harry.
Dealert is het bedrijf van Ambroos Wiegers aka Hoxha, één van de oprichters van GS.
We kregen al eerder spulletje van die club hier aangeboden en nu is het weer terug dus.
De schoorsteen moet roken mijn beste, op de ene of de andere manier.
Berbaar,
Ik las het net van die Wiegers. Wist ik eerlijk gezegd niet dat hij betrokken was bij de oprichting van Dumpert en GS.
Op zich vind ik het geen probleem als er af en toe een produkt wordt gepromoot. Maar niet te vaak.
GS zou iets moeten uitvinden voor reaguurders met sociale behoeften. Een soort, hoe zal ik het noemen, hmm.. sociaal netwerk, voor de leukere vakantiefoto en met alleen maar duimpjes omhoog als virtueel egovoer. GeenStyve.nl
@HoerieHarry | 25-09-18 | 20:07
Vind ik ook geen probleem Harry.
Zonder DumperT en TMG zullen er straks ook gewoon harde pegels moeten binnen komen dus verbaast me dit niets.
Hier prima artikel trouwens over GS, Bart en stukje hoe Hoxha er in staat.
www.villamedia.nl/artikel/bart-nijman...
@RickTheDick :
GeenStijve.nl schrikt denk ik wel wat reaguurders af..
@RickTheDick
Heet u op dat platform geenstyve.nl dan RickDeSlappeLul?
@ de Voorzittert | 25-09-18 | 20:27
Rick heet eigenlijk Dick.
:)
Ik ros liever mijn echte toetsenbord kaoptstuk, dus nee bedankt.
Weer zo'n nutteloos hebbedingetje, dat je als mens nog verder tot consument degradeert.
Yep. En daarom: hebbon!
Hebben jullie daar ook een F-5-toets versie van?
Beter nog een programmeerbare...
jaaaa... een F5 toets. Veel nuttigerder voor een reaguurder
Een knop op mijn computer waarmee ik hem pijn kan doen, daar zou ik al meer dan tevreden mee zijn.
Op ebay betaal je hiervoor minder dan 6 dollar inclusief verzending.
Hardlopen is ook een prima agressie-uitlaat. Kost ook bijna niks.
Ik heb een heel toetsenbord nodig, ook leuk als je collega vervelend is.
www.youtube.com/watch?v=EOaoc0bIB9o
Lijkt me meer wat voor de schuimbekkende linkse mongeaulen van de Jeaup.eu
Enter is helaas geen veelgebruikte toets. Jammer.
lol inderdaad wat enters zou de leesbaarheid vaak ten goede komen.
Ik werk als programmeur. Enter is zo ongeveer mijn meest gebruikte toets.
Naast de ; dan.
@ SanderEvers | 25-09-18 | 21:06 |
Ik dacht "insert"
;)
@SanderEvers
Ah, u krijgt per regel betaald ;-) De shift toets gebruik ik het meest, aan het slijtagepatroon te zien.
Gaat Dealert mee in de management buyout? Dan kunnen we beter na 1/11 die kuttoets bestellen toch?
dealert is niet van TMG als ik het goed onthouden heb.
*aliexpress gaat kijken doen en voor een kwart van de prijs gaat zien en niet kopen doen*
Oh ja: en gratis verzenden!
Consumptie is opium van het volk
Kopen?? gewoon krijgen ja! Ik krijg ook een nieuwe F5 van jullie.
Geen bierhouder/koeler erin? Count me out!
Gaat Geenstijl nu weer Dealert spulletjes promoten?
Dealert is Ambroos Wiegers = Hoxha dus logisch dat die weer betrokken raakt.
Ja. Beetje sneue actie. www.banggood.com/nl/Slow-Rebound-Funn...
meneer der meneren | 25-09-18 | 19:42
Eurootje meer voor snellere levertijd en geen risico met overijverige douane is niet mijn definitie van sneu.
Berbaar | 25-09-18 | 19:36
Scherp hoor, maar inderdaad.
Demacht.nl
Als het die kant op gaat haak ik weer af. Voordat je het weet komen Dominique Weesie, Bert Brussen en Jan Dijkgraaf ook weer hun spulletjes verkopen.
Lid geworden van Powned, slecht gevoel over naderhand. Lid geworden van GeenPeil, slecht gevoel over naderhand. Ook wel eens iets besteld op dealert voor mijn zoontje zijn verjaardag. Daarom dus onder zijn naam. Sindsdien word ik kapotgespamd door allerlei andere bedrijven die mij aanspreken onder zijn naam, ook daar dus een naar gevoel bij achteraf. Toch niet weer....
@nelson. Dat lijkt heel sterk hoor! maar mail de klantenservice@dealert.nl en ze zoeken het uit.
@Prof. Hoxha: Dat vind ik netjes van je. En toch is het echt zo, mijn zoon heeft een ongebruikelijke voornaam, is 11 en heeft nog geen email. Toch word ik onder zijn voornaam aangeschreven op mijn emailadres nadat ik daarmee op dealert heb besteld. o.a door BlumediaAds, hellospecial.com, top.bestma.com enz. Zegt je dat iets?
@nelson. Nee, zegt me niks en ik ben toch wel goed op de hoogte van wetgeving en dat dit never ever nooit niet zou kunnen. dealert handelt in spullen niet in klantdata. Kan het alleen uitzoeken als je ff mailt zodat we kunnen kijken of een pakket door een derde partij is verzonden (waarmee we bewerkersovereenkomsten hebben) of dat je misschien een product bij een fabrikant geregistreerd hebt.
Ik heb er 4 besteld.
Was lastige keuze - dit of Premium gaan...
Is al oud, necrosis had er een in de vorm van een uitroepteken.
[!]
Ik wacht even tot de enorme hype over is. Dan ligt ie over 'n jaar of twee voor €1,95 bij de Action.
Is wel zo.
ctrl+break ram ik doorgaans een stuk harder op.
F5 versie?
Inderdaad, een F5 toets zou de gemiddelde reaguurder harder nodig hebben..
Zou er niet ook een CAPS-lock versie moeten zijn?
REAGEER OOK