LIVE. Boris Ham versus Pechtold bij #Pauw
Nou ja wel zonder Kereltje Penthouse want die durft natuurlijk niet tegenover Ciske 't Humaniske te gaan zitten om uit te leggen waarom ie zo'n onhebbelijke cynische machtspartij van de voormalige volkse liberalen gemaakt heeft.
Hij moet vanavond dus in zijn eentje van de #Opfrissing een #Oorwassing zien te maken, maar dan zal Boris van der Maak'em Nou Toch Burgemeester van Amsterham wel iets meer ter tafel moeten brengen dan de paar schepjes citaten waar hij Van Mierlo mee opgroef. Daarmee graaf je echt geen 'kanalen naar het centrum van de macht', daarmee geef je naargeestige kartelkloon Robot Jetten alleen maar voorgeprogrammeerde voorzetjes. Schud de boel eens op. Stop met dat oeverloze reanimeren van Van Mierlo, het is geen 1966 meer. Doe eens gek, roep een paar keer referendum.nl of zo, daar klopt het hart voor democratie tenminste nog. Maar goed. Hup Boris hoor, live op Noodzakelijke Penthouse Opfrissing 1.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
'Uni Maastricht antisemitisch broeinest'
Ach ja het is weer eens wat anders dan steeds maar weer de UvA
EHSAN JAMI: Oproepen tot de-escalatie door Europese leiders zijn laf en kortzichtig
In de mail: wederom een opinie van Ehsan Jami, ooit 's lands op een na bekendste ex-moslim, thans promovendus bestuurskunde aan de Universiteit Leiden en tevens ook daarnaast geboren Iraniër.
Bassiehof – De kruiperigheid van Rob Jetten en consorten richting Kiev mag wat minder
Alsof Den Haag de ring moet kussen
JA KOM NOU. Nu was D66 opeens niet 'in alle scherpte' op de hoogte van fouten cv Van Berkel
Alsof we allemaal het geheugen van een goudvis hebben

