Je mag niet eens meer zeggen dat Adolf Hitler de toenmalige rijkskanselier van Duitsland was
ZUUCHT
Van alle redenen om Ongehoord Nederland de erkenning als omroep af te pakken, is de reden die het Commissariaat voor de Media vandaag gebruikt in zijn brief aan minister Letschert misschien wel de slechtste. "Wat het Commissariaat betreft is de voornoemde uitzending (gaat uiteraard om deze uitzending, GS) het kantelpunt, waardoor wij er geen vertrouwen meer in hebben dat ON! in staat is om de bedrijfsvoering op orde te krijgen en duurzaam aan de publieke mediaopdracht te voldoen".
Dat is toch wel een beetje gek. Een uitzending die niet alleen offline is gehaald, maar zelfs de hoofdredacteur van de omroep de kop kostte, wordt genoemd als 'kantelpunt'. Natuurlijk hebben de angsthazen bij ON! die maatregelen alleen maar genomen omdat ze voelden dat hun lucratieve baantjes (echt extreem lucratief, stelt u zich een bedrijf voor dat Peter Vlemmix 170.000 euro per jaar betaalt) op de tocht kwamen te staan, maar ja. Dat gedrocht van een systeem waarin dit soort totale gekken floreren is nu eenmaal hoe wij onze publieke omroep hebben ingericht, hoezeer verwende presentatoren zich daar ook voor schamen.
Kennelijk zijn er mensen die door 'dit geluid' vertegenwoordigd worden. Wij wijzen u er even op dat een van de populairste comments onder de video over Hitler, ruim voordat de ophef ontstond, kritiek bevatte op de houding van Joost Niemöller tijdens de coronaperiode. Dat is de achterban van Ongehoord Nederland: Hitler vergoelijken allemaal prima, maar o wee als je vijf jaar geleden iets over vaccineren hebt getwitterd. Dat is een verachtelijke achterban, dat wel natuurlijk, maar (sommige van) die mensen betalen ook belasting. En als het toch over kwaliteit gaat: Hitler was wel echt de toenmalige rijkskanselier. Enniewee, het ziet er niet best uit voor ON!, wij zullen er verder geen traan om laten, maar het probleem (het verouderde systeem van omroepen die niks en niemand vertegenwoordigen) meneer, dat blijft.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
LIVE. Minister Letschert trapt ON! eruit
Toenmalig minister Rianne Letschert
Hypocriet dickpicgajes NPO wil ON! nu het op de grond ligt alsnog uit het bestel flikkeren
Van je concullega's moet je het hebben
Raisa Blommestijn deporteren naar Noord-Korea
Alle NPO'ers het land uit & begin maar met deze
NPO: het komt nooit meer goed met Ongehoord Nederland
Griep: het komt nooit meer goed met aids
