Canadese acteur geeft afscheidsspeech
Een acteur in crisis, noem je dat een crisis actor?
Hey, wezel. Waarom kijk je niet gewoon in de camera, in plaats van naar het publiek dat er helemaal niet is omdat je nog steeds op een geheime locatie ondergedoken zit voor dat konvooi. En wat sta je nou te janken man, verachtelijke acteur die je bent. Want als juist iemand tijdens deze pandemie z'n ware aard heeft laten zien, omdat hij zich na een levenslang persona als de belichaming van het Goede eindelijk gevrijwaard voelde de evenzo levenslang onderdrukte agressieve driften naar een 'toegestane' groep te kanaliseren, dan is het Justin Trudeau wel - dat pathetische construct. En als er één Canadees meer dan wie ook heeft bijgedragen aan polarisatie, dan was het Trudeau tijdens zijn campagnetour.
Je reinste demagoog
"Ongevaccineerden zijn vaak racisten, vrouwenhaters"
"Those people who still resist (...)"
oke vooruit er stond dus nog een camera
Social
Justin LUL nou niet man
Social
Social
not like that
Reaguursels
InloggenIn de grote pers worden de truckers natuurlijk weer gestigmatiseerd: Allemaal fascistische domrechtse antivaxer hillbilies. We kennen de labels onderhand wel. Het zijn inmiddels niet alleen truckers, maar ook boeren en heel veel burgers hebben zich aangesloten. Veel zwaaiende mensen aan de kant van wegen. Op Facebook (die ze eerst probeerden te censureren) wordt je blij van hun posts. Op social geen plunderingen, brandende auto's, bedreigingen, maar burgers die het zat zijn en een gewone open samenleving willen met onderlinge verbinding ipv polarisatie. Ik verwacht nog heel wat media bagger over deze beweging. Daar zijn ze goed in als het niet in hun narratief past.
Zoek op Facebook: Convoy to Ottawa 2022 Restart
Ook op YouTube veel live uitzendingen.
Domrechts is ook in Canada erg populair.
En domlinks regeert er.
Zijn het niet gewoon half domme Fransen daar?
Totale opportunist, je zou er bijna bewondering voor krijgen. Groener dan gras maar Teerzanden ontginnen Prima! Not my prime minister; God zij dank! Dan boffen wij nog met Mark. Wel verhelderend dat intellectuele ideologen uiteindelijk tegen de rauwe werkelijkheid botsen en dwingelandij tegen een grens aan stuit.
Is de she-covery al klaar??
Macht is verslavend..
www.youtube.com/watch?v=rQHGZTFpTEw
The Art of Political Power, with Robert Caro and William Hague
Wat een eng mannetje!
Wat een nagemaakt bang ventje met compensatiedrang. Je schaamt je toch als zo'n zelf verklaard heilige, de premier van jouw land is. Carnavalskleding dragen tijdens een officieel staatsbezoek, wat een kleuter. Wat een minachting voor zulk soort deugbestuur.
Aan de andere kant, als je hem vergelijkt, prima kerel; heel veel eerlijker dan de natte schandvlek die bij ons die functie heeft.
De grap: allebei gekozen.
Democratie=dus grap?
Ik hoop het. Kunnen we tenminste lachen.
Er was toch iets met 'het wegzetten van hele groepen in de samenleving'?
Dat jonge poesje zit onder de vlooien.
@zeertegendradig | 02-02-22 | 01:12: Kijk, dat is nu niet aardig. Hier beveelt iemand een pornosite aan, claimend dat ze "Pretty" is en meerderjarig, even gebruikmakend van het feit dat GU ook af en toe even zal moeten slapen en dan insinueer jij dat het beestje vlooien heeft! Maar ja, metaforisch kun je gelijk hebben: ik ga er ook niet op klikken.
Trudeau is ook nog eens "stone cold" racist met zijn blackface strapatsen. Opdat wij niet vergeten.
Wat veel moeilijke woorden in één zin om te zeggen dat Trudeau een verachtelijk suk vreten is.
Jammer dat je alsnog faalt.
En hier allemaal samen zeiken over één van de meest fatsoenlijke politici van één van de meest fatsoenlijke landen ter wereld.
Wanneer is hier voor het laatst iets gezegd over Putin die tegenstanders laat afmaken, of Xi die een verkrachte tennisspeelster laat verdwijnen die dan, als ze weer boven water komt alles zegt wat de grote baas wil?
Nee, Klaver en Trudeau, die vertegenwoordigen het kwaad omdat ze voor windmolens en vaccinatie zijn. Schande, wat een schurken!
Kijk daarom stinkt rechts uren in de wind.
???? Bijna dagelijks word hier Xi de Poeh belachelijk gemaakt en Putin komt er ook echt niet makkelijk van af. Maar wat de fuck heeft dit uberhaupt met rechts te maken??
Huh???
Met name dom rechts stinkt een uur in de wind
@Gregovic | 01-02-22 | 21:46:
Als men vanuit uiterst linkse hoek kijkt is alles rechts wat maar een beetje anders is. Kan ook een d66 er zijn.
@loser | 01-02-22 | 21:43: Ik kom nooit op Joop, maar ik wil wedden dat ze daar wel denken dat Putin en Xi duizend maal verachterlijker zijn dan Trudeau en Klaver. Waarom zijn ze hier altijd maar aan het zeiken over mensen die iets aan het milieu willen doen? Waarom steunden ze de leugenaar Trump en de Brexit die het westen ondermijnt.
Van een premier van een democratische rechtsstaat mag je ander beleid en gedrag verwachten dan van autocraten.
@cugel | 01-02-22 | 21:50: weet u wat het westen echt ondermijnt? De woke ideologie waar Trudeau zo fan van is en die de samenleving tribaliseert.
Aha-erlebnis: vanwaar de obsessie van links met Trump (geen bloed aan de handen) en hun negeren van een Xi of Gurbanguly Berdimuhamedow - ik noem maar iemand? Wel, beste Cugel, omdat whataboutisms nooit goede argumenten zijn om een leider van een land dat door moet gaan voor een democratie te vrijwaren van kritiek. Dus wieberen met je hypocriete onnozele neusje.
Ik word er eerlijk gezegd ook een beetje moe van. Gisteren in het nieuws dat de regering van Morawiecki in Polen zijn tegenstanders afluistert met spionagesoftware en weigert een onderzoek in te stellen. Maar laten we het vooral hebben over een man wiens grootste fout een blackface op een feestje tig jaar terug is (toegegeven de excuses daarvoor zijn pathetisch).
@ZZP-er | 01-02-22 | 21:50: Ik begon inderdaad bij de PSP, één keer, daarna PvdA, dat zou ik niet uiterst maar gematigd links noemen, daarna Wilders, ongeveer even lang als de PvdA en nu weet ik het niet meer, want ik vind Wilders toon te hard en grof: de Groenen? D'66 staat me tegen, maar het is de partij die de huidige coalitie iets naar links kan trekken, dus daarom heb ik daar de laatste keer voor het eerst op gestemd.
@BobDobalina | 01-02-22 | 21:57: Juist de modus operandi van links om iemand voor zoiets te cancellen. Want blackface is Zwarte Piet = racisme, toch?
Allemaal hetzelfde.
Kom nou, al dat vooringenomen geklets is toch lachwekkend. Een premier onwaardig.
Integendeel, links stinkt omdat het een absoluut moreel gelijk claimt, dat al regelmatig in de geschiedenis is uitgemond in massamoorden 'voor de goede zaak'.
De stank van miljoenen en miljoenen doden. De claimers van 'de deugd'.
@kapoerewiet | 01-02-22 | 21:56: U vat het wel fijntjes samen. Hulde daarvoor.
@therealbraindump | 01-02-22 | 21:50: Dat is waar, maar wat valt Trudeau nu werkelijk te verwijten? Zie de zinnige reactie van Bobdoalina. Daaruit blijkt dat Trudeau nu niet veel woker is dan jezelf bent.
@kapoerewiet: mee eens dat whataboutism niemand hoeft te vrijwaren van kritiek, maar je moet het wel in proportie zien. En
@Gregovic claimt wel dat hier ook kritiek is op Xi en Putin, maar ik kan me er nauwelijks iets van herinneren. En, ja, als je Trump steunt steun je de eerste Amerikaanse president die probeerde de democratie te ondermijnen. Dus dat je dat de rest van je leven nagedragen wordt, daar moet je mee leren leven.
www.nrc.nl/nieuws/2022/02/01/ze-ginge...
Kijk, hier zijn politici die je wat kunt verwijten, en ook nog in de EU. wat Bobdoalina zegt.
@Diederik_Ezel | 01-02-22 | 21:50: Wat is het verschil met dom links?
@funda | 01-02-22 | 22:08: Daar heb je gelijk in. In een film, "the Last Supper" zegt een meisje: "Look, we're liberals. We do the right thing." We moeten allemaal een zekere bescheidenheid in acht nemen en een middenweg zoeken. Maar in dit Trudeau bash topic leek het me juist om even de andere kant aan te kaarten.
Nee, iedereen die een andere mening heeft dan ik is een racist en vrouwenhater. Sterk argument en heel fatsoenlijk. Maar misschien kan Trudeau Xi en Putin gaan vertellen dat ze moeten stoppen met fouten zaken, want anders zijn ze racisten en vrouwenhaters. Dat zal ze leren! Twee problemen in een keer opgelost!
@BobDobalina | 01-02-22 | 21:57: die blackface vindt vooral hijzelf (en jij) zijn grootste fout, wij kunnen er nog wel een handvol serieuzere bij bedenken. Maar als je niet te moe bent schrijf je zelf een stukje over Morawiecki in plaats je te ergeren op een weblog waar je blijkbaar de hele dag rondhangt.
Trudeau wordt hier juist extra aangepakt omdat hij de leider is van 1 van de modernste, rijkste en tolerante landen ter wereld. De polarisatie wat die man veroorzaakt verwacht je in 2e en 3e wereldlanden, niet in vrije westerse landen. Je gaat ook niet een VMBO-er afblaffen omdat hij nog nooit van de laatste stelling van Fermat heeft gehoord; een professor in de Wiskunde daarentegen... Het polariseren waar Trump van werd beschuldigd, doet deze clown echt.
"één van de meest fatsoenlijke politici van één van de meest fatsoenlijke landen ter wereld." Nóg nooit zoveel onzin in een tegel en reacties op anderen gezien als deze. Lees je verdomme eens in voordat je dit soort platitudes hier ventileert.
Beetje Ajax-Feyenoord doen hierzo? Volgende item gauw
@Diederik_Ezel | 01-02-22 | 21:50: dom links stinkt net iets erger.
Hebben we nu alle usual suspects gehad?
Ja, mijn bingokaart is vol. Verzamel ze allemaal!
@Zwizalletju | 01-02-22 | 23:17: Oké, omdat je het vroeg heb ik even gekeken naar alles waarvan Trudeau beschuldigd wordt door GS, hierboven. Ik zie een man die misschien kan beseffen dat het vooral de ongevaccineerden zijn die gevaar lopen, maar hij heeft gelijk dat doordat we niet alle mensen kunnen vaccineren het virus door kan woekeren en dat het dus door de ongevaccineerden komt dat we in een lockdown zitten. Dat is vooral die mensen te verwijten die het wel krijgen aangeboden maar het toch weigeren.
De man spreekt vlekkeloos Frans, zijn tegenstanders toeteren erdoorheen. En ja, vaak zijn de vaccinweigeraars ook nog racisten en vrouwenhaters zoals iemand zegt in de video's die jij me dwong om naar te luisteren. Dat zeg ik niet, dat wordt gezegd in de video die hier door GS is op gezet.
@IslamPislam: ik ben het helemaal eens met de opinie over de islam die uit je nick blijkt, maar als jij denkt dat Trudeau de polariserende clown is en niet Trump dan heb je het toch echt mis: hoewel de Republikeinen bang zijn voor Trump vraag ik mij af of ze hem wel willen zien als contender in 2024.
@JvNB: nu snap ik waar je die racist en vrouwenhater dingen vandaan had. Maak je niet bezorgd: de Westerse landen, inclusief Canada, doen wat ze kunnen om Xi en Putin in het gareel te houden. En niet door ze uit te maken voor racist of vrouwenhater. Het is trouwens een vrouw die begint met te praten over extremisten in dit verband.
@Jemesrallesbolles | 01-02-22 | 23:50: &@DeWalt: de vergelijking met de jodenvervolging en Hitler Duitsland maakt je zaak niet overtuigender. Pas geleden ben ik gaan kijken bij het Namenmonument aan de Wibautstraat in Amsterdam: 100.000 stenen met namen van mensen gedood door de Nazi's omdat ze joods waren, of sinti of roma: dat gaat over heel wat anders. En vergeet ook de vele coronadoden niet door een epidemie die door kan woekeren zolang er ongevaccineerden zijn.
@cugel | 01-02-22 | 23:56: ik krijg het niet weg, dat déjà vu: Nicolae Ceaușescu.
@cugel | 02-02-22 | 00:14: "die door kan woekeren zolang er ongevaccineerden zijn." de domheid is wederom stuitend.
U weet dat het virus van een vleermuis afkomstig is? U wilt alle vleermuizen van een booster voorzien? Of alle nertsen etc? Zoek eens een definitie op van 'endemisch' of wat een dierlijk reservoir eigenlijk betekent.
En ja, het op onjuiste, verwerpelijke gronden zwartmaken van groepen mensen, zoals u feilloos tentoonspreidt, is exact hoe ook de zwartste bladzijden in de geschiedenis zijn ontstaan. Iets zegt mij dat u, gelijk engerd Osterhaus, uw niet-geprikte medemens - soms juist niet-geprikt vanwege GELOOF - ook slechts nog maar ziet als stofzuigers of virusfabriekjes, @cugel.
@DeWalt | 02-02-22 | 00:28: Hoeveel nertsen kom je dagelijks tegen? Of hoeveel vleermuizen? Nul komma nul toch? En hoeveel mensen kom je dagelijks tegen? Tallozen toch? Dus, net als andere ziekten, die oorspronkelijk uit het dierenrijk tot ons zijn gekomen kunnen we wel degelijk deze epidemie, die binnenkort de 6 miljoen doden zal bereiken, onder controle krijgen.
Je vermeldt geloof in kapitalen. Je weet toch dat polio nog niet uitgeroeid is doordat sommige achterlijke moslims in Pakistan denken dat de vaccinaties een truc van het westen zijn om hen onvruchtbaar te maken? Daar stel jij je dus achter want GELOOF?????
Wat je bedoelt met Osterhaus of stofzuigers weet ik niet, maar mijn jongste zoon gelooft ook niet zo in vaccinatie dus waarom zou ik mensen zwartmaken? Maar Trudeau en de wetenschappers hebben gelijk dat door een ongevaccineerde bevolking het virus heerlijk door kan razen en allerlei mutaties ontwikkelen. Dat verwijt ik de arme mensen in Afrika niet, zij kunnen vaak geen vaccin krijgen. Maar de mensen die het aangeboden krijgen, honderd argumenten kunnen horen en toch, op onwetenschappelijke gronden, vaccinatie blijven weigeren, ja, die valt wel wat te verwijten: domheid. Waar ze meestal zelf het slachtoffer van worden:
www.nrc.nl/nieuws/2022/02/01/hoe-anne...
Maar waardoor ze ook anderen in gevaar brengen. Daar heeft Trudeau gelijk in. En waarom denk je dat doktoren en wetenschappers zoveel moeite doen vaccinweigeraars te overtuigen?
@Nuil86: Ik heb nog eens de hele wikipedia entry over je Roemeense dictator doorgelezen, maar ik weet niet wie je met hem in verband brengt.
@motje013: echt een geweldig beargumenteerd standpunt: kudo's!
@cugel | 02-02-22 | 01:09: dude, je hebt het over uitroeien van een virus wat niet uit te roeien is, want dierenreservoir. Of ga je naast alle vleermuizen, nertsen etc ook alle huisdieren ruimen? Maar je hebt gelijk hoor: als je al het leven ruimt, heb je ook geen virus.
Je lijkt te stellen dat prikken infectie en transmissie belet. Dat is al uit ten treure weerlegt, ik ga dat niet herhalen. Die prikjes voorkomen geen infectie, net zo min als transmissie. Sterker, normale natuurlijke infectie en bijbehorende natuurlijke immuniteit lijkt juist een beter effect te hebben ipv die prikjes. Oh, en voor de goede orde - de lange termijn risico's van die prikjes zijn nog steeds niet bekend, ook al bekt de term 'vaccin' zo lekker.
Polio, door jou aangedragen, is een niet met corona te vergelijken virus. Voorzover mij bekend is Polio niet gekenmerkt door een dierenreservoir.
Afgezien dit al, het wijkt af van het belangrijkst. U geeft zeer duidelijk te kennen niet in staat te zijn tolerant te staan tegenover groepen die om redenen, waaronder geloofsredenen, NIET overgaan tot een bepaalde handeling. Sterker, u veracht ze en stigmatiseert ze als 'anti-vaxxers' en beschuldigt ze van het 'maar laten doorrazen van een virus'. Daarmee etaleert u slechts wat in het verleden leidde tot de donkerste bladzijden in de geschiedenis: het afwentelen van schuld aan voortdurend (door propaganda gepercipieerd) gevaar en malaise op een enkele groep. Word wakker.
@DeWalt | 02-02-22 | 01:24: Ik heb dit alles al weerlegt, maar vooruit, nog eens: mijn jongste zoon denkt ook een beetje complot theorie achtig, net als u: je weet maar nooit: misschien dat die prikjes gevaarlijk zijn. U hebt toch ook een injectie tegen de pokken gehad en tegen bof mazelen en rode hond? En, wat is er met u gebeurd? Ik heb mijn eerste prik 9 maanden geleden gehad: niets met me gebeurd.
Het in gevaar brengen van groepen mensen vanwege hun geloof: mijn broer is gereformeerd: dacht je dat ik als een soort Hitler alle gelovigen ging uitroeien?
En huisdieren. Dat is als een doodlopende straat: als jij als baasje je huisdier besmet, dan gaat dat dier echt niet de hele buurt besmetten. Het virus kan maar moeilijk van de ene soort op de andere overspringen. Nee, als we de verspreiding onder mensen kunnen stoppen dan zijn we er. En ja, een gevaccineerd iemand kan best even het virus bij zich dragen, maar dat is van een heel andere orde dan een ongevaccineerde waarin het door kan woekeren tot de dood erop volgt.
En nee, nogmaals, ik ga niemand en geen dier doodmaken, alleen het virus, wat toch eigenlijk nauwlijks levend te noemen is want geen eigen stofwisseling, daarvan ga ik de verspreiding stoppen.
@cugel | 02-02-22 | 01:52: Mooi te zien hoe uw liefde voor uw gereformeerde broer zich uit in uw tomeloze tolerantie jegens ieder die zich, om welke reden dan ook, niet laat injecteren (met herhalingsabonnement) met een mRNA-middel..
Heb ik wel nog huiswerk voor u. U stelt dat de corona-'vaccins" vergelijkbaar zijn met pokken-vaccins. Kunt u mij ( en de overige lezers) studies tonen dat de mRNA injecties van Pfizer/Moderna inderdaad vergelijkbaar zijn met dergelijke vaccins en dus ook evenzo op lange termijneffecten zijn getest, dezelfde testprocedures hebben doorlopen etc, zoals de rijksvaccinatie-vaccins tegen pokken/DKTP etc?
Wat ik al zei - en waar u overheen leest kennelijk - het woord 'vaccin' als in 'corona-vaccin' bekt heel lekker qua marketing, maar feitelijk hebben we het nog steeds over middelen waarvoor de fabrikanten niet aansprakelijk kunnen worden gesteld want ' experimenteel/emergency use only'. Uw N=1 voorbeeld 'ik heb geen last na 9 maanden' is niet bepaald wetenschappelijk overtuigend, to put it mildly. Tot slot, het virus is niet dood te maken in de zin dat het altijd onder ons zal blijven, want dierenreservoir. Verspreiding ervan stoppen is niets minder dan een illusie.
Ik ga tot slot een Bijbelse wijsheid u meegeven - uw broer ongetwijfeld bekend - 'Hij die bang is te sterven, zal niet leven - hij die niet bang is te sterven, zal leven'. Word wakker.
@DeWalt | 02-02-22 | 02:18: Ik heb vroeger uitgebreid over zelfmoord gedacht: ik had in feite alles voorbereid om het die dag te doen maar er, onder allerlei gebeurtenissen, een heel verhaal waar ik hier niet op in zal gaan, toch vanaf gezien. Ben ik dan bang om te sterven? Het lijkt me niet.
Hoe moet ik wakker worden? Enlightenment? Op de één of andere manier ruik ik garisten , geen sympathie voor oosterse denkbeelden als verlichting. Daar, en bij filosofie liggen mijn sympathieën, hoewel ik ook de hele bijbel heb doorgelezen op mijn 16e, totaan de handelingen der apostelen.
N=1: miljarden prikken zijn over de hele wereld gezet, waar zijn al die bij effecten? Ik gaf alleen mijn eigen voorbeeld omdat ik dacht dat je dat aan zou spreken. Mag je het wel een vaccin noemen? mRNA en dergelijke enge termen: ik heb het eerste jaar biologie gestudeerd in Groningen en er is niets engs aan mRNA. Gewoon een stukje messenger RNA om genetische informatie over te brengen van de celkern naar de eiwit fabriekjes. Het lichaam heeft allerlei mechanismen om lichaamsvreemde stoffen onschadelijk te maken. Helemaal niets om zenuwachtig over te worden.
Maar ja, er zijn nu eenmaal protestanten die het idee hebben dat als god je lichaam zo gemaakt heeft, dan getuigt het van onvoldoende vertrouwen in God's handwerk om vaccinaties te nemen toch? Dat is toch je probleem al wil je het niet zeggen om niet voor achterlijk uitgemaakt te worden, toch? Maar waarschijnlijk heb je als kind wel vaccinaties gehad en rijdt je in een auto en in ieder geval gebruik je een computer. Die heeft God ook niet gemaakt, maar hij heeft ons de hersenen gegeven dat we het zelf kunnen maken. Wat is dan nog het probleem?
Oh, en dat virus kunnen we zeker eronder krijgen, zoals we zoveel ziektes bedwongen hebben.
Maar is het je opgevallen, zoals de vrouw tegen Trudeau zegt: extremisten, waarop Trudeau het overneemt en specificeert: racisten en vrouwenhaters, Trump supporters, viruswappies, Brexiteers, EU haters, rechtse mensen in het algemeen: ze zitten allemaal in dezelfde hoek, in verschillende combinaties. Sommigen haten bijvoorbeeld ook nog joden, anderen steunen Israël juist. Maar het is een giftige mix. Waarvoor ik waarschuw want zoals in de jaren '60 links, verspreidt nu rechts zich in al de boven genoemde gedaantes over het internet.
Even over mijzelf dan maar: mijn grootouders deden al niet aan geloof. Mijn vader las ons de bijbel voor vanwege de culturele waarde. Mijn moeder gaf yoga les. Ik vind het christendom redelijk sympathiek, veel meer dan de islam, maar met een Egyptische die later katholiek is geworden heb ik 2 zonen gekregen waarvan de jongste moslim is geworden. Daarom ben ik gedwongen redelijk tolerant te zijn, hoewel het door mijn afkeer van de islam kwam dat ik op GS belandde.
Maar de laatste tijd was mijn stelling dat Trump, Brexit, klimaatontkenning en Baudet met zijn viruswappies het failliet van modern, internet rechts aantoonden.
Nu moet ik zeggen dat er best veel redelijk intelligente mensen op GS reaguren. Maar ik heb hierboven al eens verteld waar ik op gestemd heb, sinds ik dat mag. En ja, dan trol ik echt niet als ik hier af en toe soms in wat krachtige vorm: voor de discussie, mijn mening kenbaar maak. Ik weet dat er uiteindelijk altijd een middenweg moet worden gevonden: niet te links, niet te rechts. Vluchtelingen wel, maar liefst het type dat min of meer kan integreren etc.
En ja, er zijn altijd mensen die geen vaccinatie willen en natuurlijk moeten we naar die mensen luisteren, misschien hebben ze wel een heel goede reden. En we zullen de pandemie ook wel overwinnen als een klein deel uit religieuze redenen niet wil vaccineren of omdat ze menen dat de "vaccins" niet te vertrouwen zijn. Maar wat is er mis met de ondertussen geaccepteerde naam "wappies". Iets als Geuzen. Af en toe mag er toch best wel even stevig gediscussieerd worden.
Inderdaad, wanneer je vanwege een onzinnig klimaatverhaal een land vol denkt te plempen met onzinnige windmolens, dan vindt ik je inderdaad een schurk. Daar heb ik als natuurliefhebber namelijk veel last van. Ondanks dat Xi uit hetzelfde links hout is gesneden, zie ik dus meer kwaad in Klaver.
Trudeau is niet voor vaccinatie, hij is anti-ongevaccineerden. Op een hele enge, bittere toon ook nog. Trudeau is niet fatsoenlijk, hij acteert fatsoen. Virtue signaling noemen ze dat daar. En dat roept nu eenmaal erg veel irritatie en allergie op bij mensen, en terecht. Als je werkelijk denkt dat Trudeau fatsoenlijk is, ga je een beetje verdiepen in die vent en je zult zien dat werkelijk alles nep en ingestudeerd is aan hem. Hij loopt vooraan in de deugparade en het zijn vooral linkse dromers die een nat broekje krijgen van hem met betweterige uitspraken als 'peoplekind' en alles wat afwijkt met loze termen als racist en mysagonist te bombarderen. Het standaard woke links trucje heeft hij tot kunst verheven. Inhoudelijk stelt het alleen niks voor. Dat mensen die poppenkast spuugzat zijn kan ik volkomen begrijpen.
Ik denk dat u nog niet doordrongen bent van de ongelofelijke schade die dergelijke politici veroorzaken met hun misleiding. Armoede en ziekte verspreiden ze.
Meest fatsoenlijke politici? Die gast wat samen met zijn familie heeft lopen graaien in verschillende geldpotten van goede doelen noem jij een fatsoenlijke politici? Nee het is een fatsoenlijke politici omdat hij door links op het schild is gehesen, blind en doofstom voor zijn donkere acties en kanten. Maar was dit een rechtse politici geweest dan had hij alleen maar hoeven te zeggen dat hij geld zou jatten uit de pot van goede doelen om al levenslang veroordeeld te worden.
@BobDobalina | 01-02-22 | 21:57: Nou het graaien in de potten van goede doelen samen met zijn familie vind ik een grotere misdaad dan rondlopen als blackface op een feestje.
@Thuinman | 02-02-22 | 09:10: Ik zie je punt, Trudeau, en Klaver dus ook, zijn een beetje te gelikt, maar dat is met alle politici zo. De dame van BBB cultiveert ook een bepaald imago. Idem met Gert Jan Segers. Maar het is ook wie ze zijn. Dus daar moeten we het mee doen.
Ik stop met dit draadje, er wordt iets teveel gejorist. Iedereen bedankt voor de discussie. Misschien was ik in het gesprek met DeWalt wat te open, maar het raakt wel weer ondergesneeuwd door de eeuwige regen van comments. Soms heb ik medelijden met GU die dit allemaal moet scannen. En ik ben dankbaar dat ik tot nu maar één keer echt wat erger ben opgerot en ik probeer dat zo te houden door zo min mogelijk aanleiding te geven tot jorissen, omdat het je een slecht gevoel van afwijzing geeft.
@cugel | 02-02-22 | 12:46: Gert Jan Segers, daar pak je er wel even eentje uit zeg. Als iemand een onbetrouwbare christen hond is gebleken dan is het GJS wel. Wat mij betreft is het liever gister dan vandaag nog exit politiek en landsbestuur met dit soort lui. En wat Trudeau betreft, hij is een schoolvoorbeeld links lullen rechts vullen. Dat mensen gecharmeerd zijn van dit soort figuren snap ik werkelijk de ballen van. Anyhoe, fijne dag gewenst verder!
Volgens het CDC komen anti-vaxxers 49X vaker in het ziekenhuis vergeleken met geboosterde leeftijdsgenoten. Vergelijkbaar met wat professor Kuipers ons al vertelde.
Ik zou in NL wel een referendum willen zien voor de evt volgende golf volgende winter; generieke maatregelen omdat anti-vaxxers te veel op de zorg drukken of beperkingen specifiek voor anti-vaxxers zoals een QR code. Uitslag laat zich wel raden.
Ik denk dat die uitslag jou wel eens zou kunnen verrassen.
@BadPatNL | 01-02-22 | 21:27: prachtig, cognitieve dissonantie in de praktijk!
Weer een boel mensen die boos zijn over je feiten Diederik.
Zwaar leven, lijkt me dat.
Het instrument 'referendum' zou alleen maar desastreus uitpakken voor de huidige machthebbers. De plannen gaan lijnrecht tegen de wensen van de regering in. We hebben gezien hoe het laatste referendum is uitgepakt. Maar ja, ik zou hem best willen hoor. Al zouden de uitkomsten u zwaar tegenvallen.
@Atheist-Priest | 02-02-22 | 09:42: De plannen en wensen van de bevolking.
Een Godwin maken, mag dit al, is het nu wel al de juiste tijd hiervoor? Of toch nog maar even voor een minuutje of 40-45 wachten?!
zolang je het niet over zwarte blousjes van een bepaald merk hebt, heb je best kans dat het voor 22 uur kan .het is geen garantie.
Trutjedo is een opportunistische, woke linkse proleet. De Canadese versie van Rutger GW, zij het misschien wat vocaler. Een ongelofelijk gladde griezel, beschouwd zichzelf als de beste uitvinding sinds gesneden brood voor wie opzichtig & potsierlijk deugen zijn levensmissie is. Het is tegelijkertijd veelzeggend en onbegrijpelijk dat een dergelijke prul in Canada komt bovendrijven. Het ventje is immers nauwelijks op zijn eigen merites maar hoofdzakelijk op achternaam tot het hoogste ambt opgeklommen. En typisch politicus: niet te beroerd om een minister de regering (en de partij) uit te jorissen omdat de MinJus niet bereid was om een onderzoek naar steekpenningen (CAN $ 32 miljoen, betaald door een Canadees bedrijf (gesteund door Trudeau) aan Khadaffi) te staken. Zo'n type dus.
Eensch.
Gebeurt er niets in landen waar ze geen Englies spreken?
Jawel. En die dingen bepalen de geschiedenis bepaald meer dan je denkt.
Sigrid Kaag en Sophie Hermans maken soortgelijke gebaartjes als Trudeau. Trudeau is alleen wat wilder.
De duivel kent vele gedaanten.
Toch heerlijk dat ik op deze plek kan schrijven dat Trudeau helemaal gelijk heeft !il
Tuurlijk Jesse, jij wel.
Fijn toch dat we niet oproepen om je te cancellen ondanks dat je nepnieuws verspreidt?
Fijn he, en dat terwijl je helemaal ongelijk hebt!
Ik kan hier schrijven dat twee plus twee tweeënveertig is.
Vaak wel, maar nu gaat hij de fout in.
Trudeau bang voor mensen met een andere mening? Een echte democraat!
Canada is echt full retard woke gegaan onder Trudeau, 'land acknowledgements', 'truth and reconciliation commission', alles. Over een jaar of 20 valt het land in elkaar door alle intersectionele huilebalken.
Nee. NU valt het land al uit elkaar door - inderdaad! - alle intersectionele huilebalken EN alle viruswappie mafklappers.
De hele les van Trump was dat letterlijk iedereen, van elke kant van het politieke spectrum, totaal mataklap is geworden
@omanders | 01-02-22 | 20:17: En de les zou ook moeten zijn dat we onze aandacht niet zoveel op de andere kant van de oceaan moeten richten. We importeren al dit gedoe.
@guldenmiddenweg | 01-02-22 | 20:22:
O, daar heb je zo'n gelijk in.
Wel gek dat hij openlijk de Maple Leafs support. Zou dat kunnen, dat Rutte ergens in een Ado-shirt een lullepot gaat houden?
Rutte komt overal mee weg...
OBama en Jesse applaudisseren pour Justin!!!
Tucker Carlson maakt hier op uiterst vermakelijke wijze gehakt van Trudeau:
www.foxnews.com/opinion/tucker-carlso...
Wat heeft die Trudeau trouwens een ‘puffed up’ kop, ziet er zeer ongezond uit. Drank? Dope? Booster-bijwerkingen?
Kraftdinner
Tucker Carlson, hou toch op, wat een clown is dat.
"Wat heeft die Trudeau trouwens een ‘puffed up’ kop"
Tucker Carlson niet dan?
Putin did it!
@Grachus | 01-02-22 | 20:21:
Putin: wij hebben geen plannen om Trudeau binnen te vallen. Wij weten niet eens wie dat is Wij houden alleen oefeningen binnen onze grens. Jullie zijn toch altijd ons land binnengevallen? Wij nooit.
Truckertribunalen gaan komen, hier ook, de stoet gaat zich vormen richting Brussel, boeren met hooivorken!
Moet je vooral toejuichen. Lees ook even het verhaal van de Franse Revolutie. Was ook zo'n succes.
@guldenmiddenweg | 01-02-22 | 20:02:
Wat betreft verlichtingsdenken heeft de Franse revolutie wel succes gehad ja.
@guldenmiddenweg | 01-02-22 | 20:02: Nou... eigenlijk wel ja, hier en daar wat excessen maar voor het grootste deel wel een succes
Ja bedankt, nu wil ik ook een hooivork.
@SterF... | 01-02-22 | 20:05:
Nee. Uiteindelijk is het antirevolutionaire model van de Engelsen het succes geworden.
@omanders | 01-02-22 | 20:19:
Waar? Niet op het continent. Of heb jij soms een baantje als tuinier bij een of andere baron?
@SterF... | 01-02-22 | 20:24:
Uhm... Waterloo is verloren door Napoleon waarna er, na een paar akkefietjes, overal constitutionele monarchieën ontstonden?
@omanders | 01-02-22 | 20:31:
Denk eens dieper. De macht is die constitutionele monarchieën aardig ontnomen. Het stelt, mede dankzij de verlichting/franse revolutie/liberalisme (niet los van elkaar te zien) helemaal niets meer voor, behalve dat het ons nog een hoop poen kost.
@SterF... | 01-02-22 | 20:53:
Nou... ik denk eerder dat het Groot Privilege dat gedaan heeft. Het is HEEL interessant te realiseren dat toen de Habsburgers de Zuidelijke Nederlanden van de Spaanse kroon overnamen ze gechoqueerd waren hoezeer daar de besognes door henzelf werden bestierd. Men accepteerden geen inmenging.
@omanders | 01-02-22 | 21:09:
Dat zal zijn, maar nu zit je ver voor de franse revolutie en het verlichtingsdenken. Laten we de tijdslijn respecteren.
Nee, nog nooit film van gezien. Waarschijnlijk verkeerde genre.
op pornhub "justin trudeau fucks entire country".
Graag gedaan en veel plezier.
De enige reden dat het volk dit nog tolereert is omdat de media zo ongelofelijk schaamteloos partijdig reporteert.
Kijk naar het verschil tussen hoe er wereldwijd vol lof over de ''Fiery but peaceful'' BLM protesten werd gerapporteerd en nu over deze ''Peaceful but dangerous'' protesten in Canada. Schandelijk. De media is de vijand van het volk.
“Het volk”……. Gaan we weer. Waaraan meen jij namens “het volk” te kunnen praten? Waar baseer je dat op?
Vijand van het volk als media niet precies schrijven wat u zou willen wat ze schrijven?
@Bigi Bana Boy | 01-02-22 | 20:03: zoals ik het zeg lulwammes. Als je de gemiddelde normie (het volk) structureel voorliegt als media zijnde dan tolereert de meerderheid dit soort progressive gekken.
Hoewel ik best wel zie dat de media kant kiezen in hoe ze rapporteren over bepaalde dingen, is het natuurlijk wel weer grappig dat je hier een voorbeeld noemt van een rapportage waarin er wordt gezegd dat het overdag 'fiery but peaceful' was en dat s'avonds grimmig begon te worden, leuke meme verder daar niet van
@moonshiner3519 | 01-02-22 | 20:08:
Don't get high from your own supply....
Het volk is vooral vijand van zichzelf.
Ik zie een angsthaas . Een zielig figuur zonder inhoud. Leeg omhulsel. Deze types hebben altijd een grote mond maar zijn zelf nergens toe in staat. Vluchtende ,ondergedoken trillende muis.
Forum of young global leaders van het WEF. Die maakt zelf geen beslissingen, hij krijgt opdracht om de BBB agenda uit te voeren.
@GoedGaan | 01-02-22 | 20:02: Wat?? Dus eigenlijk runnen de Boeren nu het WEF?
"Ongevaccineerden zijn vaak racisten, vrouwenhaters"
En wat zijn gevaccineerden die wel in wetenschap geloven, maar die de booster weigeren omdat de politiek teveel bezig is om vrijheden te ontnemen met enge QR codes en mensen tegen elkaar aan het opzetten is?
Hier in Nederland hebben we 86% gehaald. Als die laatste 14% niet wil, prima. I don't care. Veel urgentie is er niet meer. Ben je bang/zwak voor het virus: neem een vaccin en booster jezelf zoveel je wilt. Maar kap met die enge QR codes en accepteer dat niet iedereen er hetzelfde over denkt. Ik wil vanaf nu geen politicus meer horen over "verbinden" en "individuele vrijheden", en al helemaal links niet. In deze crisis is wel duidelijk geworden wat dat waard was, de ware communisten zijn boven komen drijven.
"booster jezelf zoveel je wilt"
Er gaan geen vele, vele boosters komen. Als je je ECHT in de wetenschap had verdiept weet je waarom.
Ongevaccineerden zijn vaak racisten, vrouwenhaters"
Uit deze zin spreekt pure haat. Pure intentie andersdenkenden kapot te maken, en de bereidheid daarvoor alles bij elkaar te liegen en verzinnen.
De term ongevaccineerden omvat ook die mensen die zich om eender welke reden niet kunnen laten vaccineren. Als het gaat om de fantasten die medio 2021 zich opeens hebben gevoegd bij de antivax gemeenschap in complotistan zou het best kunnen dat daar allerlei van die karakteristieken zich ook daarmee vermengen. Complotters geloven meestal niet in één complot en zijn voor de rest normaal, meestal ligt er een complete wereldvisie aan ten grondslag. Dat zie je hier in de panelen ook terugkomen, antivax gaat wel heel erg vaak samen met een bijna religieuze paranoia ten aanzien van overheden, waarin ze alwetendheid, almacht en al-slechtheid verenigd zien worden (behalve als de regering in kwestie tijdelijk wordt geleid door een ultrarechtse clown.) Het gaat meestal ook samen met anti- en pseudowetenschap, dus meestal zie je vijandigheid jegens klimaatwetenschappen. Kans is groot dat dezelfde personen "het officiële verhaal" over 911 wantrouwen. Iets minder omvangrijk zal de groep zijn die tevens denkt dat HIV niet bestaat en AIDS wordt veroorzaakt door slechte leefgewoontes, en nog geringer misschien de aanhang die daarnaast ook nog denkt dat het mazelenvirus niet bestaat. Maar als je op zoek gaat naar een 911-truther die tevens holocaustrevisionist is en gelooft dat piramides door antieke UFO-nauten zijn gebouwd en Trump een toffe kerel vind dan is de kans groot dat je tevens iemand aantreft die stijf staat van de ivermectine en zich onder geen beding laat vaccineren met "ongeteste gentherapie" van Big Pharma criminelen.
Lees ook eerst even de reacties eronder? Het is een doodnormale 'luggage tag'.
Goeie genade. Ook niet even een andere kleur nemen....
-edit- oh bagage.
Zijn anders best veel mensen die reageren dat het officieel een bagage sticker is.
Zou me niks verbazen als dit bewuste fophef is.
Een-op-een Yessica Klaver.
Walgelijke creaturen.
En een enge broer vanHalsema.
Trudeau blijft net zo lang als Rutte zitten.
Ik schors voor een uur inclusief dinerpauze. Tot kwart voor negen.
Deze van het begin tot het eind gescripte toespraak van Trudeau bevat geen enkel inhoudelijk punt, alleen de vermeende tegenstander verketteren en besmeuren met morele argumenten. Een premier, iemand die bruggen zou moeten slaan tussen verschillende bevolkingsgroepen, onwaardig. Wat een treurnis is deze man toch.
Snap goed dat ze hem met pek en veren van zijn plek willen jagen. Een echte hitser en verdeler.
@Wattman | 01-02-22 | 19:46: in een democratie los je verschillen van inzicht op een democratische wijze op. Trudeau smijt de deur in het gezicht van de truckers keihard dicht waarmee hij zelf inderdaad de polarisatie verder aanwakkert, dom en kortzichtig.
@therealbraindump | 01-02-22 | 19:52: Hij was voor die tijd al heel erg grof naar ongevaccineerden.
In een discussie met een antivaxer krijg ik altijd snel een middelvinger. Vaak als argumenten op zijn. Daarom heb ik ook geen hoge pet op van dit soort agressieve types.
Trudeau is nogal een agressieve blackface.
Ik schrik altijd van de provaxers, wat een haat voor diegenen die zich bewust niet laten vaccineren of boosteren. Ik ben gevaccineerd.
Een béétje respect voor andersdenkenden… is dat te veel gevraagd?
@Analia von Solmsch | 01-02-22 | 20:06:
Anders denken, prima. Volstrekte lulkoek geloven, minder prima.
Als gevaccineerde heb ik meer last van pro-vaxxers dan antivaxxers. De laatsten willen door mij niet omgepraat worden. Prima hoor, jouw keuze. De eersten echter, zijn veelal niet geintereseerd of ik beschermd ben tegen een virus, maar of ik netjes met hun in de pas mee marcheer...
Waarschijnlijk heb je die middelvinger dan ook dik verdiend.
Je moet wel heel wat doen wil je van mij de middelvinger krijgen. Hoogstens op het laatst het optrekken van mijn schouders. In de trant van: prima, is jouw mening. Maar dring dat mij niet op.
En toch vraag ik mij telkens weer af waar die obsessie met dat niet zoveel toe doende land boven Murica vandaan komt? Is dat iets wat erbij hoort als je al een beetje doorgeslagen bent in je liefde voor Republikeins USA?
Niet helemaal onlogisch: Canada is qua economie geen kleintje (lid van G7). Daarnaast is het ook een lid van NAVO, wonen er veel (van origine) Nederlanders.
@ZOMG | 01-02-22 | 19:42: en een van de truckers die dit organiseert heeft Dichter als achternaam. Grote kans dat het iemand is van Nederlandse origine.
@Snake | 01-02-22 | 19:49:
De kans is in ieder geval vrij groot dat ie zich de afgelopen maand niet gedoucht heeft.
Als in het land van Wayne Gretzky een totale volidioot aan de macht blijkt te zijn, dan mag daar gerust over bericht worden.
"Verdeel en heers." Zou hij geloven dat dat nog werkt in deze tijd...
Mysoginist (vrouwenhater) moest ik effe opzoeken. Trudeaux is aardig de weg kwijt zo aan zijn uitspraken te horen.
Ongevaccineerden eten vaker vlees, spieken tijdens tentamens, en vullen hun belastingaangifte niet eerlijk in
Wat een tuig! Boooooo!
Hij doet een RoosVonkje
Hij wordt niet voor niets "Trudope" genoemd.
("dope" in de betekenis van idioot, iemand zonder verstand, en niet in de betekenis van drugs etc.)
De Knedeze hebben op deze “man” gestempt, want zij wilden graag een warm hartje.
Onbegrijpelijk, maar dat hebben we hier ook met R. Wat een engnek is die Trudeau gebleken, dat moeten zijn kiezers toch ook zien ?
@Wattman | 01-02-22 | 19:38: Nou onze R. is een maniak, leugenaar en weet ik al wel niet meer, maar hij is lang zo eng niet als deze onvervalste fascist/communist/authoritarian. Zelfs de Erdogannen van deze wereld zijn sympathiek vergeleken met deze Trudeau.
Canadese politiek, who cares?
Links is ontspoord gevoels'denken'. Als het maar goed voelt! Het aslim taslam klinkt wijd en zijd en de linksmens kirt 'wat een mooie taal is het toch ook!' en 'die baarden zijn zo modieus!'. Als het kromzwaard zoeft zal men nog steeds de poorten openzetten, de mensenrechten weet je, een kind onder de evenaar is meestal maar een bedelaar en de wereld is van iedereen!
Die hadden we al een tijdje niet gehoord.
Billetjes, hihi.
Plaats. Ja.
Juist, het is tijd voor tribunes met paling!
"Ongevaccineerden zijn vaak racisten, vrouwenhaters"
Gelul, ik ben 2 keer gevaccineerd.
Oeps, ik nam net een slok wijn. Proest.
Dat kan. Hij zegt niet dat je het niet kan zijn als je wèl in wetenschap geloofd, dus dat sluit jouw geval niet uit.
@schijtzat | 01-02-22 | 19:29: Moest ook ff mijn beeldscherm afdrogen.
Hij is leuk.
Misogynie of vrouwenhaat is een ziekelijke afkeer van vrouwen.
Hij heeft het over een verband tussen mensen die niet in de wetenschap geloven en vrouwenhaat. Iets met religie of zo?
Trouwens, mensen die niet in de wetenschap geloven dat zijn er niet veel.
De meeste mensen hebben wel een computer,
rijden in een auto,
slikken medicatie,
gebruiken een smartphone,
eten iets uit de koelkast,
kijken netflix,
mikken een broodje kweekvlees in de magnetron,
pakken het vliegtuig,
gebruiken kernenergie of zonnepanelen.
-en gebruiken dus volop dingen die barstenvol en eeuwen wetenschap zitten.
Dus niet in de wetenschap geloven is onmogelijk.
Het gaat meer om mensen die het selectief doen, alleen wanneer het ze uit komt.
@DrFibonacci | 01-02-22 | 19:38: Inderdaad! Daarom hebben we nog steeds die coronapas.
@DrFibonacci | 01-02-22 | 19:38: Dat heet veinzen, dat ze niet in de wetenschap geloven toch?? Leuke naam Fibonacci, ik ben als tandarts meer van de gulden snede en wabisabi ;)
Het mooie van wetenschap is nu net dat je er niet in hoeft te geloven. Je kunt alles checken. En als het goed is ook alles ter discussie stellen...
no such thing as settled science
@VolleBak | 01-02-22 | 20:26: Helemaal waar. Zodra je het niet meer mag bediscussiëren, is het een dogma, religie geworden. Mogen mensen tegenwoordig wel wat vaker bij stilstaan.
Trudeau vergeet dat als je jarenlang burgers treitert en kleineert, mensen soms wel twee politieagenten moeten neerschieten hè? Je kan natuurlijk niet anders als je niet naar terrasjes of naar danslessen kan.
Nogal een kromme redenering. Het een heeft niets met het andere te maken.
@Usumani | 01-02-22 | 19:35: Salsa les zou u niet misstaan!
@KaleBult | 01-02-22 | 19:47: En dreadlocks wellicht ook niet.
Bush zei het al “You are either with us, or against us”.
En, was je het daar mee eens?
@AdvocatusDiaboli | 01-02-22 | 19:27: bent u tegen ons?
Waren we maar tegen Bush geweest. Beide versies.
Dank overigens Spartacus!
Iets minder Tweets houdt het wel zo overzichtelijk.
Soms ben je een beetje erg enthousiast ;-)
ja maar anders gaat de wereld aan jullie voorbij
@Spartacus | 01-02-22 | 20:03:
Dat geldt alleen voor de 52+ers in de panelen.
@Ruimedenker | 01-02-22 | 20:09: ja dat zijn er dus heel veel
Truteau is een soort kruising tussen Rutte, Klaver, Kaag en H. de Jonge. Puke!
En Castro
En Michael J Fox
En Macron
En Bonnie St. Claire.
En Ted Bundy
Vanmorgen een ouderwetse file tussen Utrecht Noord, tot voorbij Houten.
Het oude normaal!
Zelden zo genoten van een file.
Ik was 7 minuten later op m’n werk dan anders.
Een half miljoen! positieve tests, niemand zeurt, je hoort er niemand over!
Ook hier is de angst weg, twee jaar gijzeling.
Des te meer positieve testen des te beter.
Het geeft des te meer aan hoe ongevaarlijk omikron is als je ziet dat tegelijkertijd de ziekenhuizen leegstromen.
Daarom zitten demagogen als Trudeau nu flink in de problemen nu ze hun angstcultuur niet meer kunnen uitdragen.
Nou Ruime, van mij mag het thuiswerken nog wel even doorgaan hoor. Heeft niets met angst te maken, ik vind het zo prettiger
Dan moeten die besmettingen binnenkort toch gaan instorten. Als iedereen het zo'n beetje heeft gehad.
@Roos | 01-02-22 | 19:23:
Bij m’n vrouw is thuiswerken de nieuwe norm.
Toevallig ging ze vandaag naar Arnhem voor een meating, maar het nieuwe werken is thuis.
Ik kan niet thuiswerken, want die dingen met m’n handjes, maar ben blij dat ik de deur uit kan.(de Bilt ;-) 10 min).
Wellicht kun jij in goed overleg thuis blijven werken? Kan nu ook blijkbaar.
@Roos | 01-02-22 | 19:23:
Het heeft ook helemaal niks met angst te maken.
Dat is het soort goedkope retoriek van argumentloze anti-alles types die 'de ander' negatieve kwaliteiten aan moeten praten om zichzelf beter te voelen.
@Ruimedenker | 01-02-22 | 19:30: dat thuiswerken is iets wat door corona is bespoedigd. Werkgevers waren er eerder niet aan toe... gelukkig blijft het op mijn werk ook flexibel.
Waar werk jij dan ongeveer qua locatie?
@Ruimedenker | 01-02-22 | 19:30: voor een meating? Is dat een soort van, ehm, volwassen teambuilding?
@Roos | 01-02-22 | 19:41:
Larenstein… tweede stuk, dus niet bij die autodinges.
@ZOMG | 01-02-22 | 19:44:
Yep! Met heel veel vlees eten erbij.
Ik moest lachen…
Meeting dus.. thx for flagging!
@TeeJee | 01-02-22 | 19:31: De ironie ontgaat je hier?
@Rechts door zee | 01-02-22 | 19:48:
Ik ben niet argumentloos, er is derhalve geen enkele sprake van ironie.
@Roos | 01-02-22 | 19:23: Dan regel je dat toch? Denk dat 5 dagen kantoor een zeldzaamheid gaat worden voor de meeste. Sommige zaken kan je prima vanuit huis regelen.
Oh mooi. Canada!
Justin Trudeau, een liberaal pur sang gaat er nu van langs krijgen van de anti-liberalen in Canada hoor.
Natuurlijk. Vrijheid, maar alleen voor ons om te doen wat wij willen omdat we schijt hebben - is het tegenargument. Heb je de standpunten van de Trudeau haters wel eens goed bekeken? Ze zijn nogal... Anti-liberaal:
*Separatistisch
*Nationalistisch
*Autoritair
*Xenofobisch
*Chronisch boos
*Seksistisch
*Projecteert alles
*Wenst "sterke" leider
*Haat socialisten
*Haat liberalen
Klopt dit beeld niet? Change my mind.
Joh, hou de moslims er even buiten.
Volgens mij hanteert Trudeau dezelfde definitie van liberaal als D66: volledige vrijheid voor mensen met de juiste mening.
Over projecteren gesproken.
Je beeld klopt niet.
Als je al die dingen blijft projecteren op alles wat het niet met je eens is of iets anders wil, hebben we een tekort aan wat je mist in je visie: mensen.
Ik ben alles wat je benoemd. Maar wel gevaccineerd. Wat zegt dat dan over gevaccineerden?
Als je met een vinger wijst, wijzen er drie naar jezelf.
Uw beeld klopt niet en het is aan uzelf om daar verandering in te brengen.
Liberaal is nu echt een hol begrip geworden, begrijp ik. Net als de vvd.
Welke vrijheid heb je als je niet mag kiezen om je niet te vaccineren zonder vrijheid te verliezen? Liberaal? Quod non. Ik ben gevaccineerd, overigens.
Klopt inderdaad niet, omdat in de VS en Canada het woord "liberal" een andere betekenis heeft dan "liberaal" in NL. Het betekent meer "dogmatisch extreem links" dan "tolerant, vrijzinnig".
Serieus? Je zet een zooi niet onderbouwde kreten neer en vraag de rest om je op andere gedacht te brengen? Grapjas.
@Analia von Solmsch | 01-02-22 | 19:49:
Vrijheid is niet gratis. Alles heeft een prijs. Met vrijheid komt ook verantwoordelijkheid. Vooral verantwoordelijkheid voor JOUW eigen keuzes. Je kiest er voor om niet mee te doen met de samenleving. Dat is jouw recht. Maar kijk niet raar op als je met de nek wordt aangekeken door de meerderheid. Ik heb dit bijvoorbeeld met Salafisten of andere Orthodoxe religieuzen. Oke. Jij wil perse dit of dat en dat zijn jouw keuzes. Maar ik wil geen Salafist in mijn kroeg die mij gaat vertellen dat ik geen biertje mag drinken. Ik wil ook geen nudisten in mijn kroeg die denken dat het helemaal prima is om piemelnaakt binnen te komen. Vrijheid en blijheid, maar accepteer je eigen keuzes. Ik rook (Ja, ik weet is heel slecht) maar ik ga niet lopen janken dat ik niet mag roken in mijn lievelingsrestaurant. Ik ben vrijgezel maar ik ga niet mekkeren als een meid vraagt of ik ook condooms bij me heb. Etc.
@Asteroid-B612 | 01-02-22 | 20:02:
Nee. Dat hebben ultraconservatieven ervan gemaakt. Liberal of liberaal is nog steeds hetzelfde. Vrijheid en blijheid met verantwoordelijkheid. Je hebt wel weer links liberaal wat meer progressief is en je hebt meer rechts liberaal wat iets meer behouden is maar in de kern is het allemaal hetzelfde. Liberalen kunnen het doorgaans ook best goed vinden met socialisten, zelfs rechts-liberalen. Liberalen kunnen het ook tot op zekere hoogte goed vinden met conservatieven, zolang ze Jezus maar enigszins begijpen. Liberalen hebben wel problemen met, en zijn de absolute aartsvijanden van autoritaire nationalisten. Feiten. Ze blijven belangrijk.
@GrandMechantLoup | 01-02-22 | 20:24:
"Feiten. Ze blijven belangrijk."
Wat het grappig maakt dat ze niet aan jouw kant staan. Trudeau is kopstuk van het liberal kamp dat mede door hem authoritair links heeft omarmt. Je kan klassiek liberalisme niet bij het grofvuil zetten en doen alsof je niet veranderd bent omdat je als naam nog de term 'liberal' voert.
En jij neemt hier iemand in bescherming die tegenstanders van zijn beleid tot onmens verklaart. En dan heb je nog het left iemand de les te lezen over anti-liberaal te zijn? Wie denk je in de maling te nemen?
Maar goed, je eerste tegel had door Trudeau zelf gezegd kunnen worden en zijn acolieten zijn over het algemeen niet redelijk.
@quantumcollider | 01-02-22 | 21:01:
Ik neem niemand in bescherming. Ik geef aan wat de tegenstanders van Trudeau geloven en willen waarmaken. Het is aan jou de keuze waar jij je beter in kan vinden. Wat de anti-liberalen eisen of wat de liberalen graag zouden willen?
Jouw keuze.
@GrandMechantLoup | 01-02-22 | 20:24: Nee, dat hebben "ultraconservatieven" er helemaal niet van gemaakt. Het woord "liberal" betekent in de VS iets heel anders dan in Nederland, trust me on this.
@Asteroid-B612 | 01-02-22 | 23:45:
Nee. Democrats zijn doorgaans Liberalen a la VVD, sommigen zijn conservatief en er zitten wat Sociaal Democraten tussen recentelijk. Liberal in de VS betekent alleen voor ultraconservatieven en fascisten radicaal socialistisch/marxistisch wat totale onzin is. Stompzinnige idioten heb je daar hoor. Vooral hoe verder "rechts" je van het centrum gaat worden de mensen steeds dommer en dommer.
Hij heeft goed naar zijn voorbeeld Klaver gekeken, maar daar mag ie natuurlijk nog niet in de schaduw bij staan.
Hij heeft zijn intelligentie en de looks van z'n ma geërfd, de naamsbekendheid hoop het stembiljet mocht zetten van z'n pa.
-de naam die hij op het stembiljet mocht zetten van z'n pa.
Touchscreen is lastig.
En een trustfonds van zijn opa.
Trudeau is zwart, vindt ie zelf.. echt. Als verweer tegen truckers. babylonbee.com/news/trudeau-claims-tr...
Ik weet nu niet of je een grap maakt.of het gewoon niet weet
@SinisterNL | 01-02-22 | 19:21:
Lijkt mij vrij duidelijk.
Babylonbee = De Speld
Trudeau is het ultieme voorbeeld van Links. Drammen als een verwende kleuter en niet willen luisteren naar de argumenten van andersdenkenden. De ander als minderwaardig proberen weg te zetten en als ze de kans krijgen die ander uit de samenleving weg te halen.
Trudeau is het schoolvoorbeeld van links dat een kritische massa van zelfingenomen deugzaamheid; ZIJ zijn deugzaam dus iedereen die niet hun visie deelt is kwaadaardig.
@quantumcollider | 01-02-22 | 21:04: ik noem het altijd morele superioriteit. Ze hebben er echt last van die linksch mensjes.
Hoe maakt een ongevaccineerde het gevaarlijk voor de gevaccineerde in de trein naast hem?
Mistertje trudeluu?
Hé! Hij doet het wéér!
Hij zet mensen tegen elkaar op.
Splijt het land in twee.
Criminaliseert ongespotenen, maar ook gespotenen, die het eens zijn met de ongespoten mensen.
Hij zaait verdeeldheid, emotioneel chanteren.
30 seconde gekeken. Een gespeelde emotie, hij is immers bloedlink en moet moeite doen om zich in te houden.
Vanbinnen ontploft hij bijna van frustratie.
Ik zie een wanhopig man.
De Canadezen kozen Justin toen de angst er nog in zat, die angst is weg, Corona is bijna klaar, de mensen zijn niet meer bang.
Trudeau weet dat. Trudeau is bang.
De wanhoop in z’n ogen.
haha... ongespotene...
.... Justin Trudeau, gekozen heerser van Canada, genaamd "de Gladde Gespotene", moest 760 jaar geleden onderduiken vanwege de opstand van onbespotenen en hun bespoten sympathisanten...
@nobodiesunmighty | 01-02-22 | 19:16:
Bij de 'gespotene' moet ik eerder denken aan Kim Holland, of Anouk.
@skoftig | 01-02-22 | 19:19: LOL2
@skoftig | 01-02-22 | 19:19: Dat is de on-der-gespotene
Met z,n frans zou hij in frankrijk iets leuks samen met macroleon kunnen doen..
‘Macroleon’…
Genitaal!
Het gaat stukje bij beetje weer de goede kant op met de wereld.
Oh wat help ik je het hopen.
Het is wachten op de in het Nederlands vertaalde versie van deze speech door Yasser Ferras.
De Nederlandse nep-Trudeau.
Nee, dan d666 met de ingehuurde Amerikaanse campagnetrucjes.
@dathoujetoch | 01-02-22 | 19:11:
Ze hoefden de NPO niet te huren, die Kaag-campagne werd netjes door de belastingbetaler betaald.
Ik kijk altijd naar Trudeau als ik moet schijten. 3 seconden en dan komt de stoelgang op gang. Maar nooit langer dan 10 seconden, want dan komt het er aan de bovenkant uit.
hahaha, bedankt voor dit beeld.
Rutte niet genoeg voor je?
Ik ben dit nu aan uit uitproberen. Ik laat boeren en voel me misselijk, moet ik nu op VVD stemmen?
@lirft | 01-02-22 | 19:18:
Dan gaat het aan de bovenkant te snel, haal je het toilet niet meer.
Wat een wezel, bah bah bah
Zolang er niets aan de hand is in de wereld hebben de gladde jongens geen problemen: Trudeau, Klaver, Hugo de Jonge etc etc. Met gelikt doen kom je er wel. Totdat er iets serieus gebeurt, dan komt de bekwame, bescheiden boekhouder bovendrijven. Wie precies, dat weet ik nog niet, maar toch.
Ik moest per ongeluk aan Balkenende denken. Sorry.
@guldenmiddenweg | 01-02-22 | 19:07: Oh ja die was top. Had die niet zo'n dingetje met de Europese grondwet? Welke we na een referendum, vervolgens naamsverandering als oh kregen?
ach, het is meer het haatfocus dat plotseling op een bestuurder valt. Een beetje als de kiss-cam bij die idiote yankee sporten.
We weten nu wel dat deze site het vaccineren niet meer in twijfel trekt, zo althans komt alweer een zoveelste artikel op mij over.
altijd blijven twijfelen. Doet het RIVM ook.
Dat hou je toch.
Zij mogen het niet in twijfel trekken. Maar dat weerhoudt mij er niet van.
Ik zal hem een dickpic sturen.
Wellicht brengt het hem op andere gedachten.
Gesigneerd uiteraard.
Misschien krijg je er wel een terug.
Gadverdamme. Tweelingbroer Klaver. Met iets bollere kop dan.
En de broer van Halalsema
lekker saampjes naar de BLM demo
Wedden dat het de zoon is van Fidel Castro?
en ruim 1,90 meter en een beroemde vader
REAGEER OOK