Heel Holland boos op Lul Bernhard
Het is ook wel een droppie
Er was een werkelijk onuitstaanbaar filmpje voor nodig, gewoon au weet je, maar nu heeft heel Nederland in ieder geval wél consensus bereikt over de officiële status van prins Bernhard, alias Zijne Lulheid Prins Bernhard van Oranje-Nassau. Shitty, gone, unmute us, yeah, powerful, I guess, though, mail, decade, VIP-tickets, deck, who cares, I don’t care, bashen, I don’t care, event, come on, what the fuck: Prins Bernhard is geen prins, maar een lul. Jullie zijn laat op de partij, maar welkom bij de club want lul Bernhard is al járen een lul. Is het niet omdat hij geen uitleg durft te geven over zijn 590 pandjes, dan is het wel omdat hij geen geld wil geven aan een of ander vreselijk bandje - alle bekende Nederlanders mogen trouwens weer stoppen met doen alsof ze Chef'Special zo geweldig vinden, want Chef'Special is de Almere-Muziekwijk van de Nederpop. Maar goed, ophefje natuurlijk. Dan zullen we het nog een laatste keertje duidelijk proberen te maken. Prins Bernhard heeft geen hekel aan muzikanten. Hij heeft geen hekel aan de huurders van zijn pandjes. Hij heeft geen hekel aan die geile zandhagedis die door de Zandvoortse duinen glibbert. En andersom houdt hij ook niet van de racefans die 400€ dokken voor een dagkaartje op tribunetje Goud. Prins Bernhard denkt namelijk niet aan anderen. Hij denkt alleen maar aan zichzelf, zijn bankrekening en zijn geldpakhuis. Zodat hij in zijn geld kan duiken als een dolfijn, gangen kan graven als een mol en de muntjes in de lucht kan gooien zodat ze kletteren op die achterlijke 3D-bril van hem. Het is een egocentrische, narcistische topondernemer, met het empathisch vermogen van een pak vla en voor iemand met zo'n bril heeft hij het ethisch kompas van een schele kraai. En het is een heerlijke lul.
Reaguursels
InloggenGoh, bekende en semi bekenden Nederlanders die is wat gratis moeten doen. O wat erg.
De meeste die vrijwilliger zijn ergens doen dat ook onbetaald.
Maar he, dat is het plebs.
Nomen est omen: v/h Bernhardt von likkie Lippje Biestervelt was LuL #1
Kleines Kind und grootgraaier Berhard beeldbuis-Bril is LuL # next
Ja, ik ben ook jaloers
pbs.twimg.com/media/E9t4JjOXMAE6OOm?f...
En wat heeft ie nu weer niet goed gedaan?
Chef's Special hoeft niet gratis op te treden en weigerde. Hun keuze. Davina Michelle hoeft ook niet gratis op te treden maar doet dat wel. Haar keuze. Waarom zou je betalen voor iets wat je gratis kunt krijgen? Daarom vind ik Bernhard jr. wel een mooie lul. Ondanks die bril.
Is er niet een oude wet die we kunnen inzetten tegen deze houdgreep? “Het onder piraterij verdiende vermogen dient 100% beslag opgelegd te worden” ofzoiets…
Ik wil wel spelen daarvoor in de plaats met mn death metal band voor een paar vip tickets.
Je zou maar 400 euro neerleggen om autootjes heel snel voorbij te zien schieten. Als je je portemonnee laat vaak en je bukt even om ‘m op te pakken zijn de autootjes alweer twee ronden verder. Leuk man. Verder ben ik van mening dat Prins Lul en een enorme lul is.
Je kunt beter zelf heel hard in je auto rijden en meestal kost je dat minder dan 400 euro, tenzij je ècht hard gaat.
Ik ken een zoon van een bekende ondernemer die wordt voor allerlei deals gevraagd om me te doen ,hij kan niks, maar als er geld opgehaald moet worden hebben ze hem nodig omdat de geldschieters denken als het mis gaat laat zijn vader hem toch niet in de stront zakken en dat zal voor prins bril ook gelden...
Haha, dat is bij Michiel “kijk pappie ik kan ook ondernemen” Mol precies hetzelfde
Had gisteren het laatste kaartje van de Pitstand in mijn mandje zitten van die resell site maar ik kon het gewoon niet. 468 euro voor een kaart op een weliswaar prima plek maar kom op 468 euro voor een dagkaart formule 1. Ik ga wel weer naar Spa volgend jaar. Typisch Nederland ook weer. Ben in veel landen naar de formule 1 geweest maar nergens is het zo'n klotezooi om aan een kaartje te komen. Dus fuck de GP van Zandvoort, kijk wel lekker op de tv met voldoende snacks en bier.
Benno heeft ook gewoon kosten hoor, beetje begrip mensuh!
Beste Oranjetrol . Meer heb ik je niet te vertellen
Snotver Mosterd. Prins lul vergelijken met een pak vla. Nou kan ik dat ook al niet meer eten als dessert want vanaf nu braakneigingen. En bedankt he.
Of je nou wel of niet van chef speciaal houdt, dat mag iedereen voor zichzelf uitmaken. Ik vind dat die jongen wel een punt heeft.
De ballenbak. Geen idee hoeveel een brood kost bij de bakker.
Grote kans dat F1 wordt afgelast.
"Donderdagmiddag om 14:30 begint het kort geding, waar drie keer 70.000 bezoekers en tientallen miljoenen tv-kijkers wereldwijd reikhalzend naar uit zullen kijken. „Met ons valt best te praten”, probeert Vollenbroek gerust te stellen. „Het is niet zo zwart-wit van wel of niet doorgaan. We hebben niets tegen de Formule 1, maar moet dat nou middenin een natuurgebied?” De activist is het er mee eens dat het ’knap lullig’ zou zijn voor de organisatie als de race alsnog wordt afgelast. „Maar dit doen in een gebied dat Natura2000 is, zonder toestemming van de Europese Commissie, dan vraag je eigenlijk om problemen. Dan roep je dit over jezelf af.”
bron telegraaf
Geloof je dit nu zelf? Ik vreet de bril van Prins Lullo op als dat passiert.
Heel dat dwarsliggen is onzin. Zandvoort wordt heel het jaar races gehouden. Voor de F1 zijn diverse races geannuleerd, dus per saldo komt er niet meer CO2 vrij als in andere jaren zonder F1.
Je zou natuurlijk in dit geval ook kunnen stellen dat de prins gewoon smaak heeft... omdat 'ie geen Euro aan het bandje Chef'Special wenst te besteden maar die prutsers nog wel een gratis podium zou willen bieden om voor 'het volk' te kunnen optreden..
Opzouten die oranje handel.
Klinkt als de omroepwereld, zowel publiek als commercieel.
En evenementen…
En rody’s van bands….
Ondertussen is dit wel iets waard, spelen op zo’n event.
En leidt die organisatie nu ook verlies.
En kunnen E ook onderhandelen
Ipv instagram janken.
En was het Bernatd zelf of een overijverige assistent die dat in zinn naam zei, zonder overleg?
Zoveel vragen aan deze ‘though’-half Engels pratende ‘we’re so International’ wanabe artiest.
Jij draaft ook op op je werk voor niks, omdat de baas net even wat meer aan andere dingetjes heeft uitgegeven?
Die hele familie deugt niet dus waarom zou hij geen smeerlap zijn?
Precies !!! Een nare familie van parasieten.
Prins Uilebril van Bleeckekopstein
Bij veel bedrijven mag je stage komen lopen, gewoon omdat zij zo goed zijn en het jou een mooie cv geeft.
Welkom in mijn wereld.
Er zijn genoeg voorbeelden van clupjes die vinden dat je bij ze mag komen werken voor 'de eer'.
Wel investeren, wel creativiteit gebruiken, geen centjes, want "goeie exposure" of "het bereik is echt heel groot, dat gaat je geen windeieren leggen!".
Veel van die clupjes zijn niet arm, hebben geen angst dat ze de maand te lang is voor de bankrekening.
Misschien beter om een ander vak te kiezen.
Hij heeft in ieder geval wel de familie genen, graaien wat je graaien kan.
Bril heeft leuke ouders en ook een van de broers is een prima gast. Daar wil van Oef het nu even bij laten.
Liep zijn tafeltje altijd voorbij in de examenhal in Groningen. De mijne was 2 verder dan 'Oranje Nassau'. Mijn moeder vond dat altijd prachtig om te horen. Trots als ze was dat haar zoon hetzelfde onderwijs kon genieten als een prins. Na de studie hebben zijn privileges het waarschijnlijk makkelijker gemaakt om te slagen qua geld. Maar denk dat qua looks en postuur het niet echt geholpen heeft.
Dat mensen met liedjes zingen multi multi miljonair worden, vinden we dus nog steeds normaal? Ontzettend jaloers natuurlijk, maar het is wel een beetje overdreven hoeveel men jarenlang binnenharkte.
Wat harkt een F1 coureur binnen?
Je denkt hetzelfde over voetballers, je weet wel die mensen met net genoeg talent om achter een bal aan te lopen?
Pandjes zijn niet van hem. Pandjes zijn van bedrijf waar hij minderheidsbelang in heeft.
De tien grootste particuliere verhuurders op de woningmarkt bezitten samen zo’n 35.000 huizen. Aat van Herk is de grootste pandjesbaas met 5.820 woningen in eigendom. Prins Bernhard junior haalt de top 300 niet eens, met ‘slechts’ 42,6 woningen volledig in bezit.
Exact.
En dus? Hoeveel van deze pandjesbazen en andere investeringsbedrijven zijn er niet in Amsterdam. Hierdoor kunnen starters, leraren, politie en verpleegkundigen geen huis kopen.
Alles is markt. Lekker blijven stemmen op VVD en consorten. Op naar modern slavery.
@Naall | 26-08-21 | 12:28: We zijn al flink op weg.
Muzikanten zijn de nieuwe slaven. Kunnen ze niet op de gouden koets geschilderd worden? Gratis?
Gratis schilderen? Als klonten klei op een muur al 2 ton kosten...
Ik snap de ophef niet. Ze kunnen een groot publiek bereiken. Wie weet welke deuren dat opent. Of zijn ze al wereldberoemd? Ze kunnen ook gewoon nee zeggen.
Jij werkt toch ook niet gratis? Als je dat wel doet, lopen ze over je heen en wordt je uitgebuit. Respect krijg je er zeker niet mee, integendeel.
Festivals zijn verboden behalve optreden en concert buiten max 750 mensen. Nu mag dit wel doorgaan en Chefs Special mag wel hier optreden voor 10 duizenden mensen. Gratis nog wel. Snap jij hem echt niet? Bord voor je kop.
@quigg | 26-08-21 | 11:11: word -t. Er zijn vast artiesten die dit als een kans zien. Tenzij ze al wereldberoemd zijn. Nu worden ze ook een beetje beroemd als de band die boos werd.
"Wie weet welke deuren dat opent" - Dat is altijd het argument. Helaas vallen open deuren niet te vreten, je kunt er ook slecht de huur van betalen. Interesseer je ook eens in de kosten die optreden met zich meebrengen, instrumenten, microfoons, kabels, licht, etc, etc, etc, etc, etc.
Begint een beetje op de Taliban te lijken die de wens hebben muziek/amusement maar te bannen. Komedie zijn ze ook niet echt van gediend heb ik begrepen.
Nodig je ook altijd gratis de schilder uit om je huis te laten schilderen? Dan heeft hij gratis publiciteit in de hele buurt. Wie weet volgen er opdrachten van de hele straat...
@Quichegerechtigde | 26-08-21 | 12:24: Een schilder moet uren maken. Een band kan doorbreken. Niet te vergelijken.
Als je je brood verdient met muziek maken moet je ook uren maken. Is ook werk.
Eens met Johan Derksen.
Afschaffen, dat koningshuis.
(Alle koningshuizen, trouwens)
Het is gewoon een grote schande dat we anno 2021 nog zo'n volksverkrachtend instituut in stand houden. Ook afschaffing van de term "van adel".
Prins Bril geeft nieuwe betekenis aan het woord racekak.
Koningshuis afschaffen alleen gaat niet helpen. Mensen hebben genoeg vermogen om nog decennia de maatschappij te kunnen ontwrichten.
Prima, en dan met de Franse methode!
@SmurfenSlurfje | 26-08-21 | 12:21: Het zijn de extreme vermogens die de maatschappij ontwrichten. Gaat samen met macht.
Kan hij niet 5 miljoen aan Kane geven op voorwaarde dat ie niet komt?
Zo doen die koninklijke lulletjes dat allemaal. Ze willen het allemaal gratis. Vraag maar aan de tandarts van Willem Alexander, die stuurt een rekening en Willempje weigert te betalen, hij is de koning en dat hij klant is, is goed voor de praktijk van de tandarts.
Wim - Lex moet toch op zijn centjes letten....? 3 opgroeiende puberdochters....wat denk je dat dat kost? Speedboot, tweede huis in Griekenland, Huis ten Bosch...alleen de verwarmingskosten al....moet uit de lengte of breedte komen...
De klant is koning, maar je kan beter de koning niet als klant hebben.
Allemaal leuk die Joshua maar mensen waarvan elke tweede woord in het Engels is tijdens een instadiarree neem ik sowieso niet serieus.
Nou dat dus, niet om aan te horen.
Prima deal, een paar VIP kaarten voor een paar liedjes spelen.
Meneer de over het paard getilde zanger kan toch ook gewoon nee zeggen als hij niet van Formule 1 houdt?
Hoeveel uur werk denk je dat er in een optreden zit? Even eerlijk uitrekenen! Dus even de voorbereidingen, reistijden, opbouwen etc etc meerekenen, En dan het aantal personen dat er bij betrokken is meetellen. Al die uren optellen. Ik weet niet wat jouw uurtarief is, maar daat VIPkaartje kun je dan beter kopen, dan ben je goedkoper uit.
@deministerpresident | 26-08-21 | 10:41: VIP-kaarten beginnen bij €4619. Meervoud dus minstens 2 tickets. €9238 is toch een leuk aanbod voor een uurtje liedjes spelen? Reistijd hoef je niet mee te rekenen, want je gaat toch naar Zandvoort
Gaat het niet om, een week geleden protesteerde ze mee unmute us, willen ook concert of festival meer dan 750 man buiten. Zandvoort kan wel doorgaan met meerdaagse camping en dan een band vragen gratis te spelen.
Je snapt het echt niet he, als het Prins Bril is maakt het niet uit als iemand komt zingen of spelen voor 10.000en. Dat wil hij het gratis ook nog. Dit hele beleid klopt niet en hulde dat hij het nog netjes zegt ook.
@grachtengordel-muts | 26-08-21 | 11:30: Voor de Formule 1 gelden geen andere regels dan voor een theater: Vaste zitplaatsen, testen voor toegang en 1/3 van de stoelen moet leeg blijven. In grote concertzalen worden nu ook op die manier concerten georganiseerd.
@bamitoren | 26-08-21 | 11:44:
Testen voor toegang of vaccinatiebewijs heeft niemand het over. Buiten is al lang bewezen geen of nauwelijks overdracht sinds Floyd demo vorig jaar op de Dam. Een festival of concert met een paar duizend man in de buitenlucht moet prima kunnen met alle bevindingen fieldlabs meegenomen.
Besmet met een heel nare aandoening: familiair narcisme en roofzucht.
Maxima is trouwens ook een nicht van WA.
Achternicht welliswaar maar toch apart dat ze familie zijn.
Vertel!?
@Karbonaat | 26-08-21 | 11:00:
krant.telegraaf.nl/krant/archief/1999...
@BrulSpin | 26-08-21 | 11:38: Je bent en blijft mijn rare achterneefje.
@Grachus | 26-08-21 | 12:01: Achternicht bedoel je? Love you tooo!
Ondernemen doe je vanuit nul, niet met een geroofd koninklijk startkapitaal.
Ondernemer.. Moehaa
Die oranjes zijn allemaal uit hetzelfde hout gesneden. Een poppenkast vol moet boeven.
Zijn moeder is in feite nog veel erger.
Heeft een veelvoud gegraaid maar houdt ook nog eens een schijnheilige deugfacade op.
Was hij geen prins dan noemen we dit succesvol ondernemer in dit land. Toch?
Ah, maar Josh Nolet van Chef Special heeft wel gelijk, nodig een band uit, betaal die dan gewoon ja! Wat goedkoop om ze voor paar tickets te willen laten komen, bah! En die band vind ik van dag 1 gewoon leuk, sorry redactie!
Met een startkapitaal bij elkaar geharkt door en van het volk. Dom klootjes volk, vul je zakken.
"Was hij geen prins dan noemen we dit succesvol ondernemer in dit land. Toch?" Nee natuurlijk niet, huisjesmelker verziekt huizenmarkt in Nederland. Hij is een verkeerd soort ondernemer.
@Giotto | 26-08-21 | 10:25:
Ken hem niet als privaat verhuurder, u wel? Misschien verhuurt hij gewoon goede locaties binnen de marktwerking?
@PietGrumpy | 26-08-21 | 10:24:
Tjah, hij had ook het geld gewoon kunnen verbrassen? Nu is het geïnvesteerd...
Welkom terug Jan! Cool.
@Giotto | 26-08-21 | 10:25: Niet iedere vastgoedondernemer is een huisjesmelker. Er worden in Nederland meer dan 1 miljoen huizen verhuurd buiten de corporaties. Zijn dat allemaal woningen van huisjesmelkers?
@bamitoren | 26-08-21 | 10:42: yep
Hij is de naam Bernhard waardig, hallo opa!
Vergeleken met zijn naamgever is hij een heilige. Hij wordt opgezadeld met de naam van zijn opa die zich ten tijde van zijn geboorte nog liet vieren als verzetsheld maar vervolgens vooral bekendheid verwierf als verwekker van buitenechtelijke kinderen, het Lockheed omkoopschandaal, de minachtende uitlatingen over zijn echtgenote koningin Juliana en verdere verdachtmakingen. Daar wordt je als kleinzoon niet blij van dus dan moet je toch wat. Dan maar een Woody Allen bril op en in zaken gaan.
Opa betaalde wel de bekeuring van die AH medewerkers die een dief te hardhandig aanpakte. Dat zou prins Bril niet doen.
@Fapfap | 26-08-21 | 10:24: Scherp
Ach ja ben benieuwd wat wijlen Jan Schaefer van deze kapitalistische huisjesmelker had gevonden. Amsterdam heeft een links bestuur, maar zijn vergeten waar links voor staat namelijk opkomen voor de zwakkeren in de samenleving en solidariteit. Dus aanpakken die parasieten die hun zakken vullen in de woningmarkt... maar nee links Amsterdam biedt excuses aan voor het slavernijverleden, het weren van reclame voor vliegreizen en fossiele auto's, veranderen van straatnamen etc....
Kan Edwin Evers niet even verslag geven? Dan begrijpt iedereen dat ook hij een wassen neus heeft.
Sinds Evers op audientie is geweest is zijn houding pro oranje en onkritisch
Foto gezien,dacht dat het Ronald de Boer met een nieuwe bril was.
Verdomd!!!
Astrid Joosten zei dat er nu eenmaal bands zijn die voor niks optreden bij de formule 1. Prins Bril is slim, hij probeert het gewoon.
En slaagt. Want Davina Michelle komt wel. Of je daar blij van wordt is een tweede, maar kennelijk loont het om af en toe te vragen of iets voor niks kan. Nee heb je, ja kun je krijgen en daarom hebben brutale mensen de halve wereld. Ook als de kans dat het lukt slechts 10% is, is het de moeite waard om het er gewoon op te wagen.
Laat ik nu een VIP uitnodiging hebben voor alle dagen inclusief overnachtingen in een 5 sterrenhotel. En ik hoef er niet eens voor op te treden.
Nou nou wat goed zeg. Je moeder is trots op je, maar wat moeten wij met die info?
@The Green*Machine | 26-08-21 | 10:11: Jij mag gewoon ff bukken en de hele hap in 1 keer tot je nemen.
Bij je begrafenis zullen je geliefden dit vast nog noemen. “R. was een geweldig mens. Hij heeft ooit een VIP uitnodiging gehad voor de GP in Zandvoort van 2021. Mind you, inclusief overnachtingen in een 5 sterrenhotel”
I can see clearly now the rain is gone ...
Het is toch al jaren bekend dat die familie uit uitvreters bestaat , WA heeft nooit een cent op zak
Overgrootmoeder Wilhelmina bietste op paleis het Loo sigaretten van het personeel wat in de tuinen voor schijtloontje aan het werk was
Wat een eer! Afgezien van het feit dat sigaretten toentertijd nog niets kostten.
De Oranjes, de meest asociale familie van Nederland en Nederlands duurste uitkeringstrekkers.
@Uranus1767 | 26-08-21 | 10:06: Zeker weten!
In Frankrijk hadden ze daar ooit een goede oplossing voor...
Du pain , du vin, du Paturain?
Ja, wat een goede oplossing was dat, maar niet heus. Het Franse woord: terreur is niet voor niets een term die tijdens de Franse Revolutie is ontstaan.
Je bent ook een lul als je een kaartje koopt om een dag naar autootjes te gaan kijken. Maar ja, brood en spelen.
Ja zoiets als festivals.
Daar denkt de ego van R. Skickr anders over.
Chef Special, nooit van gehoord. Wat een triest filmpje. En wat praat hij raar.
Is dit nu zo'n millenial, zo'n snowflake met softe ouders die flauwvalt van emotie wanneer hij/zij/het gevaccineerd wordt?
www.destentor.nl/zwolle/ggd-arts-hauw...
Fuck you met je zogenaamde goeie smaak, jij luistert alleen klassiek en kijkt klassieke films en zomergasten? Deze gast heeft gewoon gelijk. Het is toch van de zotte dat je als professional in de zeik wordt gezet om voor niks te komen spelen. Weet je hoeveel tijd je investeert om een goeie muzikant te worden. Daar werk je jaren naar toe. Endan hebben deze gasten nog geluk dat ze vaak wél wat verdienen maar de meeste, ook erg goeie bands, verdienen geen ene kloot. En dat is genant. Vooral als er een paar van die beroepsballen het afdoen als bijzaak
@deministerpresident | 26-08-21 | 10:13: hij hoeft niet te komen spelen hoor...
@club704 | 26-08-21 | 10:29: Nee, tuurlijk niet. Maar ik ga jou toch ook niet vragen om je werk voor niets te komen doen. Dat is toch een belediging
Je zult maar de neef van zijn, niet een de "spare" maar ergens een plaatsje als backbencher hebben, dan moet je toch wat om mee te kunnen en kun je mooi je titel te gelde maken. En toppie als het nog lukt ook! Sommige mensen willen aardig gevonden worden maar de Eric Cartman's van deze wereld hebben geen boodschap aan het oordeel van anderen.
Je kunt er op afgeven wat je wilt, maar prins Bril blijkt toch behoorlijk succesvol te zijn in wat hij doet.
@Nuchternederland | 26-08-21 | 10:02:Hoe moeilijk is dat met zijn achtergrond en een zak vol geld? Kom nou.
@Nuchternederland | 26-08-21 | 10:02: Dat is bijna iedereen met het juiste startkapitaal en met de juiste ouders.
Als hij had moeten beginnen op eigen kracht, had hij nu misschien 1 of 2 huizen afbetaald.
Waarom niet De Staat gevraagd?
Die zouden het gratis moeten kunnen doen.
Die hebben al een miljoen subsidie In the pocket, weet je.
Die gast van de Staat zingt nog slechter Engels alsdan die van Chefspecial.
Aargh. Hemeltergend slecht.
Nog erger is Kensington, maar die zingt dan nog in een onverstaanbaar dialect dat niemand begrijpt. De galm waarin ieder nummer wordt ondergedompeld maakt het er niet beter op. Wat een ellende dat Kensington.
Zo dat is er uit.
We hebben éindelijk weer een F1 GP in Nederland!
Ik vind het helemaal gaaf.
Prins Bernhard heeft hier best zijn nek voor uitgestoken, weet je. Hulde dus voor deze man!
@U-boot | 26-08-21 | 09:58: Zuurpruim
Daarom, dus laat 'm lekker. Dat die 590 pandjes maar even mooi wat centen binnen schuiven, hebben wij mooi een F1 om van te genieten. Thnx Prinske!
Weet je wie ook mooie autobanen aanlegde om hard te rijden?
'Jaloezie doet mij hart toch zo lijden.
Jaloezie maakt mijn leven een hel'.
Waarom komt dit lied nou in mij op?
Omdat niemand minder dan de Zangeres zonder Naam het zo treffend zong. Graf in Stramproy: de omweg waard.
Dat van die pandjes vind ik prima, maar een bandje na bijna 2 jaar niet optreden gratis willen laten optreden getuigt van weinig empathie en laat tevens zien dat je volledig boven de maatschappij staat als Oranje. Zo heeft vader Pieter het je vast niet geleerd
Vader Pieter lijkt me geen verkeerde man overigens, met zijn nuchtere commentaren.
Die werkloze bandleden hadden toch ook tijdelijk pakketbezorger kunnen worden? Alsof die allemaal daarvoor hebben gekozen!! Shit happens
Chef Special heeft een speciale "guitar tech" rondlopen? Om wat te doen? Nieuwe snaren erop doen? Stemmen? Uit de koffer halen, in het rek zetten, uit het rek tillen, in de koffer doen? Kabel inpluggen, uitpluggen? Koffertje met doosjes die het geluid om zeep moet helpen aandragen? Die rommel aansluiten? De gitarist vertellen dat-ie ook niet weet waarom het vandaag zo bromt en gisteren niet? De versterker rondsjouwen? Aanzetten? Uitzetten?
Kom kom, een béétje band/gitarist heeft toch een 'guitar tech'?
Niks zo erg als een ontstemde gitaar die tijdens het concert valser en valser wordt.
Een hoop vraagtekens voor eenn retorische vraag waar al je antwoorden al op volgen. Ja, die heb je nodig als je iets professioneler wordt.
Uh, nou jah... precies dat eigenlijk... Vaak is de Guitar "Tech" ook gewoon een roadie of chauffeur voor de vrachtwagen vol gear... niet zo neerbuigend graag, er zijn veel mooie beroepen op het zijtoneel.
Of hij groeit uit tot leadzanger van Motorhead
Ik lig dubbel van het lachen hier schoorsteenveger, want je heb gewoon helemaal gelijk
@Papa Jones | 26-08-21 | 09:57: daar heb je voortaan de evertune bridge voor … moet je wel een set in dezelfde stemming spelen, of verschillende gitaren hebben … maar dan is de gitaar tech wel makkelijk .. hoewel een stagehand ook de gitaar aan kan geven natuurlijk
@ptrck | 26-08-21 | 10:13: de leadzanger van motorhead speelde bij hawkwind voor de motorhead carriere …. Billy howerdell (a perfect circle) was wel de gitaar tech van tool als ik me niet vergis
Eens met Mosterd. Maar verder een prima kerel om een biertje mee te doen, die Bernard, als hij je kent vanuit de ons-kent-ons kliek.
Prins Lul mag dan een Lul zijn, maar de echte Lullen (m/v/x/y) zijn natuurlijk de dames en heren (g/q/b/z) politici die dit soort praktijken op zijn beloop laten, die de regels en wetten in stand houden die Lullen als Prins Lul de vrije hand geven.
hear hear!
Nee. Bernard is de lul, de politici gewoon rechts.
En welke vreemde wetten zijn dat dan? Dat je geen huizen mag kopen als belegging?
Moet je geld per se op de bank laten staan dan? En het opgegeten zien worden door woke banken en de linkse overheid?
Nee, laten we dan gewoon subsidie van 200.000 uitdelen aan een Kunstenaar die een 6-tal panelen gemaakt heeft, waar wat stenen opgeplakt zijn.
Welke politici hebben die regels in stand gehouden dat subsidie weggegooid mag worden aan onzin?
@Nuchternederland 09:59
Ik zie wonen als een recht. Als dat in het gedrang komt, mede door dit soort praktijken, zie ik het als taak van de overheid om voor de belangen van haar burgers op te komen.
@HeerVanStand | 26-08-21 | 10:05: Hoezo in gedrang? Je mag toch gewoon een pandje van hem huren?
En als je dat niet kunt betalen van je uitkering, zou je eens kunnen overwegen om te gaan werken. Niets in het leven gaat vanzelf.
@Boeloeboe 10:14
Ach ja joh, laten we de gezondheidszorg ook op dezelfde manier vrijgegeven. En als jij met je kutbaantje dan geen twee ton kan neertellen voor een levensreddende operatie, geen boehoehoe doen, Boeloeboe.
@HeerVanStand | 26-08-21 | 10:25: Een beetje als vroeger, mensen die iets toevoegen aan de maatschappij met een particuliere verzekering hebben voorrang bij de gezondheidszorg, en het gepeupel met ziekenfonds kan achter aansluiten.
Daar valt iets voor te zeggen.
@Nuchternederland | 26-08-21 | 09:59: Ach, die 200k kunnen we makkelijk betalen uit de vennootschapsbelasting die bedrijven als Shell betalen toch?
@Boeloeboe | 26-08-21 | 11:19: Grote graaiers als Sywert van Lienden hebben voorrang bij de gezondheidszorg, en thuiszorg medewerkers, stratenmakers, loodgieters en zo met ziekenfonds kunnen achter aansluiten. Mwah.
Is toch een prima deal, in ruil voor vip kaarten? Schitterend om te zien hoe de sector weer zwelgt in zelfmedelijden en een volstrekt misplaatst gevoel van importantie. Net als toen met "de mars der beschaving". Die dreigde nl. ineen te storten omdat de onmetelijke pot kunst&cultuur soepsidie geleidelijk, over enkele jaren, zou worden afgebouwd met 25%. Leverde fantastisch filmpje op van een (toen al) oude Bolkestein. Die een meute linkse pluizen trolde door te zeggen dat hij het met ze eens was maar die 25% dan wel zou weg halen bij ontwikkelingshulp. Wahahaha
Dat filmpje kan ik me nog goed herinneren hahaha. Wat betreft die deal, dan moet je natuurlijk wel van de f1 houden.
Wat een gejammer. Dan treed je toch lekker niet op. De meeste fans op de tribune zullen die Joshua niet eens herkennen op straat. Kennelijk vind je je marktwaarde meer dan wat er wordt geboden. Prima, dan treedt je op waar je wel genoeg krijgt.
En doe nou niet als het geld in Zandvoort tegen de plinten opklotst, meer dan 25 jaar is daar geen grand prix gereden omdat het financieel niet haalbaar was. Pas toen prins Bril de tent had overgenomen en de boel voor miljoenen heeft gerenoveerd om aan de F1 eisen te voldoen kon vorig jaar de eerste race gereden worden, die werd gecanceld (=strop) en dit jaar mag het wel, maar met 70% van de bezoekers (=70 % van de begrote inkomsten).
Ik heb dus niet de indruk dat er veel mensen erg rijk gaan worden van deze GP.
Overigens hebben de 600 pandjes van prins Bril natuurlijk niets te maken met de exploitatie van een GP.
Ehhhh, de kaartjes die zijn gecanceld zijn nou net de duinenkaarten, de goedkoopste kaart, dus ik zou eerder zeggen dat er 90% van de begrote inkomsten overblijft.
Maar even.. Wie is de verkoper die hem die bril heeft weten aan te smeren? Die top-verkoper *moet* ik in mijn team hebben!
Hahaha... mooi gezien.
Quote: "Het is een egocentrische, narcistische topondernemer,[...]'
Zijne Koninklijke Hoogheid Bernhard van Oranje-Nassau, Van Vollenhoven werd op 25 december 1969 geboren als de tweede zoon van prinses Margriet der Nederlanden en Pieter van Vollenhoven. Hij is een volle neef van koning Willem-Alexander der Nederlanden.
Effe ook maar een kwootje erachter aan van wikipedia, want Bernhard is een lid van het Koningshuis en dus ook een neef van (voormalig) Koningin Beatrix. Beatrix, die tot haar abdicatie op een miljardenaandelenportefeuille zat (en nog steeds zit), zou omstreeks juni 2009 een eerste deel van haar zakelijke trusts hebben ondergebracht in een fonds dat beheerd zou worden door een zaakwaarnemer van niemand minder dan Bril Bernhard. Het zou volgens officieuze en bestendige berichten gaan om het fonds "Kalanto", waarvan de vooralsnog onbekende moederonderneming gevestigd was in Panamá City en te boek zou staan als een Spaans-Britse joint venture. Het bancaire fonds en de garanties zouden zijn ondergebracht op de Kaaiman Eilanden, zo schreef Quote reeds in 2013. Niemand minder dan voormalig topbankier Boele Staal zou nauw betrokken zijn bij het beheer en het bewaken van de voortgang van de trusts. Tevens zou er op het Ministerie van Financiën een geheime afdeling opereren die "het voortbestaan en de handhaving van Koninklijke Rijkstegoeden bewaakt en zeker stelt".
Laten we ook daarbij de bij U - ongetwijfeld - bekende goocheltrucs omtrent de kostenbonanza omtrent het Koningshuis in de jaarlijkse Prinsjesdagbegroting nog maar even aanhalen. Want onder welke Ministeriële begrotingspost wordt het beheer van de Koninklijke Zeilvloot dit jaar (weer) weggeschreven? Het Ministerie van Defensie? Of toch gewoon, saaitjes, bij het Ministerie van Economische Zaken? Of wordt het toch gewoon onder de post "onvoorzien", zodat er medio mei 2022 enkele berichten kunnen worden gedropt dat bepaalde zaken duurder blijken te zijn uitgevallen dan gedacht?
Waarmee we toch maar weer eens terugkomen op die kwalificatie "Topondernemer" van Prins Lul: want wie kan zeggen dat ie topondernemer is terwijl hij een uitermate riant vangnet van oneindige, financiële middelen heeft voor het geval dat zijn "onderneming" faalt? Precies, alleen Prins Lul de Bril.
Zo ziet U maar weer: het Koningshuis, het kost een onbegrensd fortuin maar dan heb je ook helemaal niks en ondertussen wordt U door Beatrix, Prins Lul en het hele indolente Oranje gezelschap diep in de bek gescheten terwijl U steeds meer, meer en MEEER mag betalen voor Uw woonkrot.
plus
Sensationeel samenzweerderig minkukelgeneuzel. Team op MinFin bestaat uit 2.5 FTE en doet niets in het gegeim.
Precies dat, alleen door dat te benoemen ben je volgens anderen al meteen jaloers of een socialist zodra je geen bewondering heb voor de ethiek en manier van hoe zij geld verdienen voor lieden zoals prins lul en Sywert.
U heeft wel een bloeiende maatschappelijke carrière? Of bent U nog steeds bezig met een deuk in het pakje boter slaan.
@van Oeffelen | 26-08-21 | 09:48:
Prinses Beatrix zou ten tijde van haar abdicatie het beheer voeren over een aandelenportefeuille van circa 60 miljard Euro, waarvan 40 Mia alleen al ondergebracht was bij Shell. Daarnaast heeft/had Beatrix nog minimaal 8 buitenverblijven in het buitenland en nog 4 appartementen in o.a. New York en Spanje. Dat is algemeen en officieus bekend.
Ik heb twee vrienden die bij het MinFin werken, en geloof me, op papier bestaat er geen clandestiene onderafdeling, maar in de praktijk wel. Het koningshuis blijkt zéér korte lijntjes te onderhouden met politieke topfiguren.
@nietonredelijkeman | 26-08-21 | 09:53:
Uiteraard ben ik maatschappelijk zeer betrokken, werken doe ik er ook in.
@Boris Poepnagel | 26-08-21 | 09:54: dat is echt totale onzin. Het is veel en veel minder.
@Oef: je maakt jezelf weer vrij belachelijk. Het Koningshuis stinkt. Aan alle kanten. Dat weet elke baby vanaf geboorte.
Lees het boek Oranje Zwartboek eens. Als er 1 ding is waar de Oranjes in uitblinken is financiën. Ten koste van de belastingbetaler. Maar we krijgen er zoveel voor terug................................
@Noobster | 26-08-21 | 10:26: Alle boeken van Gerard Aalders zijn steengoed! Lees ook; 'Wilhelmina" maar eens. Wat een walgelijk kliekje.
Die artiesten moeten hun talent eens gaan gebruiken om van zich af te bijten. Het is toch om de janken dat de meest treffende kritiek op het NL beleid nota bene van K3 moet komen.
Hup, pen pakken en liedjes schrijven.
Die Chef'special eens opgezocht op Youtube. Gatver. Soort muzak, die zelfs in de supermarkt nog irritant is.
Geld maakt niet gelukkig maar je kan er verslaafd aan worden. Die foto van de buitenkant van deze prins lul weerspiegelt feilloos hoe hij er van binnen uitziet.
Henk Wijngaard doet het wel gratis.
Wil ie wel met z'n truck een rondje driften langs volle tribunes.
Tegen het verkeer in tijdens de races.
Het is makkelijk zakendoen en ‘ondernemer’ worden als je ouders en je oma je miljoenen voorschieten om in investeren in vastgoed.
En de overheid je op alle punten steunt. Meer dan welke echte ondernemer dan ook.
Geen sprake van voorschieten. Volgens mij heeft moeders' Margriet een paar jaar terug een Stichting geliquideerd waardoor de mannen/broers miljonair geworden zijn. Mooi man.
@EG61 | 26-08-21 | 09:39:
Zijn ‘netwerk’ gaat op de knieën voor hem.
Deuren gaan niet open, ze staan al open.
@PolderTaliban | 26-08-21 | 09:42:
En die stichting werd gefinancierd door?
@PolderTaliban | 26-08-21 | 09:42: kleine miljonairs.
Dat dus
En mocht ie geenstijl lezen, het zal hem koud laten want hij lacht ons allemaal uit. Hij zal hooguit "even wuiven" naar het plebs dat zich zo druk maakt over zijn activiteiten.
Dat gedoe mag wel doorgaan. Ongelooflijk.
Nederland is een absolute monarchie verhuld als een parlementaire democratie.
Echt niet. Niemand (behalve enkele naievelingen )gelooft meer dat er een parlementaire democratie is, met de hedendaagse partijdiscipline en uitsluiting van partijen op voorhand.
"Edelen, koningen, prinsjes, prinsessen, excelenties", het is allemaal niet meer van deze tijd en kan worden opgedoekt.
Precies. Pek en veren. En daarna doei doei.
Die man is gewoon een zakenman!
Als 'ie maar geen voetballer wordt, ze trappen 'm misschien half dood.
Maar liever dat nog, dan een bord voor z'n kop van een zakenman, &c.
Net zoals zijn grootvader zeg maar. Die had ook maar 1 belang voor ogen en dat was zijn eigen belang.
Maar wel de F1 teruggehaald naar Nederland ... dat maakt heel veel goed.
Als je er maar genoeg voor lapt, kun je dat evenement nog in Madurodam laten komen. Dus da's gedn verdienste...
Ik erken alleen F5.
Alleen mensen met een laag IQ gaan een hele middag naar rijdende autoootjes kijken.
Let's Go! Amigo!
Was getekend, Prins DagoBernard.
Prince>Chefs special.
Ik vind trouwens de foto wel geweldig. Bernhard ziet eruit als een zwerver die bij de tweedehands kledingwinkel iets mocht uitzoeken, om in stijl naar een door een liefdadigheidsinstelling georganiseerd galadiner voor daklozen te gaan.
Toen zijn gelijknamige grootvader trouwde met Juliana, heeft deze toen dan wel de muzikanten betaald voor het spelen van het Horst Wessellied?
Nee, dat was een cadeautje van zijn Freunds van de Ritter-SS...
Ff checken bij Hans van Baalen.... oh no, kannie meer.
Ik heb geen verstand van de affecties tussen mannen maar dit is duidelijk een stukje uit de categorie 'Meisjes plagen, kutjes vragen'.
Excuses, moet 'kusjes' zijn maar het eerdere kan ook.
@Breinbrouwsels | 26-08-21 | 09:30: What's on a man's mind...
Nog Madonna uit of zo.
Die doet het vast wel gratis.
Leve de republiek
Kijk even naar Frankrijk, wat die republiek kost.
@van Oeffelen | 26-08-21 | 10:07:
Het is niet verplicht het in te richten zoals Frankrijk.
Hebben we zo'n oranjeknakker met VOC-mentaliteit (waar we zo gek op zijn hier in de panelen), is het weer niet goed. Oranje boven!!
Die beschrijving past dus precies op de rest van de familie Oranje
Die bril is waarschijnlijk nodig om zijn ogen recht doen lijken te staan.
Stemmingmakerij dit net als het idee om belasting naar hem te vernoemen alsof hij de enige huisjesmelker is, hij regelt de organisatie echt niet persoonlijk hoor dus hij heeft die muzikanten ook heus niet zelf benaderd.
SP-achtig framen. Sneu.
De SP is socialer dan al die andere liberale rijke middenklasse partijen.
Koningen betalen niet voor herediensten verricht door onderdanen.
Heb je zo veel geld en dan ga je nog rondlopen met de bril van Sjef van Oekel.
Weet je wat die kost...?
@F. von Zeikhoven | 26-08-21 | 09:31: Kost 1,99 bij Aktion.
Prins Bernhard heeft zijn geld geïnvesteerd in o.g.
Verstandige man, lijkt mij.
Wat de F1 betreft - waar hebben we anders een circuit voor?
Ons geld is de nuance.
Voor hagedissen en schildpadjes kennelijk.
Is het zijn geld, ja? Waar precies komt het vandaan dan, denk je? Ga dat maar eens vragen in Atjeh bijvoorbeeld. Of in Suriname. Of Curacau,..
@F. von Zeikhoven | 26-08-21 | 09:29: Ja, laten we hem dwingen om herstelbetalingen te doen...
De man verdiende met ict-bedrijf en belegde veel in o.g.
Goed gedaan.
@F. von Zeikhoven | 26-08-21 | 09:29: Ja goed gezien Herr Von Zeikhoven ,het toverwoord is OLIE ,OLIE ! Uit Sumatra ! Koninklijke Olie .De Oranjes kregen als dank voor hun steun ,vele aandelen Koninklijke Olie ,goud waard tegenwoordig .
@Lotusrobot | 26-08-21 | 09:40: Prins Bernhard is niet hetzelfde als 'De Oranjes'.
Dus dat gelul over olie gaat helemaal nergens over.
Koninklijk huis en artiesten betalen is altijd al een dingetje geweest. Zo kreeg die bandoneon speler slechts reiskostenvergoeding.
En gratis exposure.
Ok, maar dat kon de hele wereld zien en heeft hem geen windeieren gelegd.
Dat was een collega uit het Spaanse Koningshuis en die is later met een van de prinsessen getrouwd.
We roepen al heel lang dat "in deze tijd" leden van de kon. familie (is iets anders dan kon. huis) in hun eigen inkomen moeten voorzien.. Dat past bij een "moderne" monarchie.. Dan doet deze gast dat en ook nog heel succesvol en dan is het weer niet goed. Waarom zou hij "verantwoording" moeten afleggen over zijn vastgoed portfolio? Hij is gewoon een private ondernemer net als vele andere ondernemers.. Socialistische afgunst.. Overigens is dat filmpje tenenkrommend vooral die Engelse tekstjes en uitspraakjes door het Nederlands heen maken het "cringeworthy"
Hear hear...
Hear, hear!
@Amsterdamsko | 26-08-21 | 09:26: Twee zielen.......
Je hebt ook liberale en conservatieve graaizucht. Wat is er mis met socialisme?
100% mee eens.
Hoe denk je dat meneer aan zijn startkapitaal is gekomen? Beetje bij beetje opgespaard? Klein begonnen met een krantenwijk? Vakken gevuld in de vakantie?
Prins Bril, Prins Lul, Prins Oef
Als een bakker zo'n pandje van hem huurt, accepteert hij de huur dan ook in brood? Of kan hij daar zijn hobbies niet mee financieren?
Het is toch echt de gek die er voor betaald. Heb geen probleem met lieden zoals Bernard die dat ook weet en er garen bij spint. Is hij een moreel hoogstandje, dat weer niet. Maar zonder deze lieden met de ethiek van een hagedis kunnen anderen zich weer niet profileren met hun volgens eigen zeggen hoogstaande moreel en ethiek. Eerlijk gezegd heb ik grotere problemen met de laatsten.
Dit soort dingen schrijf ik ook altijd. Je kunt je pas goed voelen als er mensen zijn waar je zelf het etiket slecht op hebt geplakt.
Zonder Oranje waarschijnlijk geen F1 in de duinen.
Niet zo zeiken dus!
F1: een hoogtepunt in het grijze bestaan van gedegenereerde huisvaders en gefrustreerde incels. Lekker naar rondrijdende autootjes kijken. Volgende week is het proletencircus weer ergens anders.
Maar gewoon op Assen, de beste plek. Met de beste mensen.
Dat gezegd, formule 1. Wat een loserssport is dat.
Zet dan onbemand autootjes op dat circuit, gewoon met tesla software. Scheelt coureurs.
Hoop herrie, hoop stank.
Sport is twee mensen die elkaar op de bek slaan en dat net zo lang tot er één omvalt.
@Knufter | 26-08-21 | 09:27: Jij woont in Hilversum zeker!
Waarom moet je als ondernemer empathisch zijn? Kan iemand me dat uitleggen?
Goede vraag.
Echte ondernemers (dus niet de topmanagers van grote bedrijven en ook niet grote private investeerders die al het echte werk uitbesteden, zoals de prins) zijn vaak wel empathisch. Zeker als het om mede-ondernemers gaat waar ze zaken mee doen. Heeft een collega-ondernemer het financieel even niet zo breed, dan doen ze wat extra korting of bestellen ze wat extra. De keukenboer die de opening van zijn zaak wat op wil leuken zal nooit tegen een band zeggen: ik betaal hier niet voor. Want die snapt dat - ondanks het feit dat ze straks misschien op nationale TV te zien zijn - er ook brood op de plank moet komen. Zeker in deze tijd.
Empatische ondernemers met een familiebedrijf dat al jaren bestaat bouwen een betere reputatie op dan hardvochtige graaiers. Ondernemen is niet alleen bedoeld voor private winst. Wat mij betreft veranderen private ondernemingen in coöperatieve bedrijven tot algemeen nut. Ook beter tegen verspilling van menselijk kapitaal en grondstoffen.
Hoeft helemaal niet, zeker niet als je een rasechte narcist bent. Dan heb je namelijk ook geen enkele behoefte om sympathiek gevonden te worden.
@Muxje | 26-08-21 | 09:31: En zo werkt dat.
Maar dat soort ondernemers zijn de motor van de economie maar worden dus zelden schathemeltjerijk.
Gold ook voor Stalin of Mao.
Hoeft ook helemaal niet, maar mensen mogen hem dan nog wel een lul vinden toch?
Een vraagje: rijden die auto's op Zandvoorts circuit wel op elektrisch?
op elektrisch?
Nee, op asfalt.
Pirelli dacht ik
Ja op 20 liter elektrisch maar alleen als ze lege flessen bij zich hebben.
Tenenkrommend filmpje. "Het voelt gewoon au, weet je wel. Au!" Sodemieter toch op met je kronkelende "ik ben boos maar wil niemand kwetsen" geslijm.
Inhoudelijk heeft hij gelijk, maar zijn verhaal gaat verloren door ongepaste correctheid. Het voelt gewoon au.
Als iemand het voelt gewoon au zegt dringt bij mij zich een beeld van een poepertje op.
En dat metroseksuele hipsterhoofd met bijpassend zalvend stemmetje. Brrrr...
@Knufter | 26-08-21 | 09:19: Komen de herinneringen weer van je bezoeken aan een darkroom.
Deksmaat. Hoe is je date verlopen?
@horsteknots | 26-08-21 | 09:52:
Die komt er nog aan, komend weekend.
Dit is de schaamte voorbij van De Bril, maar laten we niet te hard zijn, wellicht heeft hij een kille onpersoonlijke opvoeding gehad en begrijpt hij het gewoon echt niet.
Ik denk dat hij het beter begrijpt dan jij, schat.
Haha, een soort downie met iets teveel geld.
Jaja, het is me allemaal wat met die mensen die me geen kudt boeien.
Tijd om naar de markt te gaan.
Kaas, kip, vis enzo.
Praatje maken met leuke, aardige mensen, die nooit in de krant staan.
Ben & Chef kunnen m’n BouT hachelen.
Dat niet betalen voor optredens of werk is iets wat je vooral in de crisis hoorde een kleine tien jaar geleden. Fotografen, stukjesschrijvers, andere artiesten, ze moesten het allemaal maar gratis doen, maar wel 'goed voor hun portfolio'. Groot gelijk dat zo'n Chef's Special er niet aan meewerkt. De vergelijking die ze maken met festivals die niet doorgaan, terwijl formule 1 wel doorgaat is ook terecht.
In het AD staat dat ook het Koninklijk Luchtmacht Orkest gratis optreedt. De bekende denkfout bij het journaillle: het zijn ambtenaren en die worden gewoon betaald hoor! Weer zo’n foute vergelijking.
Vragen staat vrij.
Als die artiesten niet gratis willen optreden dan kunnen ze gewoon nee zeggen. Als ze kunnen binnenlopen met optreden zeggen ze ook niet "nou het mag wel wat minder, straks kan ik nog een grachtenpand kopen".
Want binnenlopen, daarmee heeft een artiest dan weer géén moeite.
Gaat het niet om. Op een terras, wat volgens mij toch behoorlijk geplaceerd is, mag nog geen optreden plaatsvinden.
@remmersmaaak | 26-08-21 | 09:17: Artiesten hebben traditioneel een maatschappijkritische functie. Schop dan eens. In plaats van te zeiken over dat het au doet. Zeg eens iets. Schreeuw eens iets. Noem de premier een lul, maak een propagandalied voor Wilders.
Met z'n Het doet gewoon au, manmanman.
Als ik zijn bril, herinner ik mij meestal dat ik het toilet moet poetsen. Verder ben ik niet haatdragend maar stiekem hoop ik op vet veel infecties en kapotte auto's.
Je kunt niet selectief haatdragend zijn. Haat zit in je of niet, dus gefeliciteerd ermee
@aero911 | 26-08-21 | 09:24: Ik haat smurfen, maar de smurfin vind ik lief. Ik ben selectief haatdragend. Zie je wel, het kan gewoon. Succes ermee.
Wat een gefrusteerde voedselbankiërs hiero. Iedereen die geld heeft wil het beleggen. De bank levert geen drol op maar verhuurbaar onroerend goed des te meer en de orijzen vliegen de pan uit.
Lol... voedselbankiërs. Ik moet lachen.
U hoeft gelukkig niet naar de voedselbank zoals het canaille hier?
Ik moet altijd aan die Kim Jung-Il uit Team America World Police denken als ik een foto van 'm zie met die rare bril van 'm.
Wellicht is ie ook bezeten door een buitenaardse kakkerlak...
Lol
Samen met Hans Blix.
Zeker geen kaartje kunnen scoren Mosterd?
Waarom doen mensen altijd alleen het bovenste knoopje van een colbert dicht?
Daar zegt u wat. Zoiets als ; Ik koop een fiets en pomp alleen de voorband op.
Omdat die daaronder vaak niet meer dicht kán.
Rijke mensenetiquette: past de buik beter.
Zo komen zijn tieten beter uit.
De koning van het Britse rijk van 1901 tot 1910, Edward VII, was een echte levensgenieter. In zo'n grote mate zelfs, dat hij niet meer comfortabel zijn jasje dicht kon knopen. Om nog enigszins te kunnen ademen liet hij zodoende het onderste knoopje van zijn jasjes open. En of het nu uit angst of respect was, maar de gehele hofhouding volgde het voorbeeld van hun vorst. Dat waaide dan weer over naar de high society en in een mum van tijd had iedereen het openlaten van het knoopje overgenomen.
@W_Drees | 26-08-21 | 09:17:Bonkers had niet eens knopen aan zijn jasjes
@paleface | 26-08-21 | 09:21: Mooie informatie. Dank u!
Zal me niks verbazen als die bril puur voor de show is en niet eens een bril met sterkte is
Dit is een schoolvoorbeeld van wat GS een 'moeilijke bril' noemt. Als je zo'n bril lang draagt zoals Prins Bernhard doet, dan wordt je de bril.
Wordt het optreden internationaal uitgezonden? Zie het dan als een investering, is het buiten beeld, dan laat maar.
Het duingebied naast het circuit van Zandvoort is vanaf maandag 30 augustus verboden terrein voor publiek. De voet- en fietspaden zijn dan met hekken afgesloten tot en met de Formule 1-racedag op zondag 5 september.
Waterleidingbedrijf PWN wil de natuur tijdens deze drukke week beschermen. Vrijdag, zaterdag en zondag komen hordes fietsers naar Zandvoort en de tienduizenden tweewielers zijn niet welkom in de PWN-duinen. De afscherming is ook nodig om "de veiligheid van het evenement te waarborgen", aldus PWN. Belangstellenden mogen niet bij het circuit komen. Om de duinen zijn al lange rijen hekwerk geplaatst
Ook al zou het allemaal kloppen, vanwaar zoveel afgunst? Misschien gewoon een slimme ondernemer die handig gebruikt maakt van z'n naam. Daar kan ie ten slotte ook niks aan doen....
Originele take man... heb je het artikel wel gelezen? Nee he?
en speciale contacten.. Dat geeft hem een oneerlijke concurrentie voordeel. Geen enkele andere ondernemer kan je uitnodigen voor b.v. de prive jachtpartij op Het Loo
Hoezo afgunst? Ben je aan het projecteren, omdat je zelf vaak afgunst voelt? Omdat je denkt dat "veel geld hebben" een universele wens is? Dan heb ik nieuws voor je: geld maakt niet gelukkig! Er zijn een heleboel mensen (en dan bedoel ik niet de linkse zakkenvullers) die op een eerlijke manier geld willen verdienen, op win-win situaties uit zijn, die de wereld niet als een "zero-sum game" zien, die anderen ook wat gunnen, etc.
Ik zou dus nooit zaken willen doen met prins bril, want je weet dat als je 'm een pinkje geeft, dan neemt ie heel je arm erbij. Liever doe ik zaken met iemand die ook met mij het beste voor heeft. En ja, die ondernemers zijn er!
@DePsych. Precies dat, lijkt wel of alles om het vergaren van zoveel mogelijk rijkdom moet draaien. Eigenlijk zielig als alleen dat je reden van bestaan is en je mensen daarom van afgunst beschuldigt als ze er anders over denken.
Komt een muzikant hij de dokter :"slecht nieuws : u heeft nog 3 maanden te leven."
Vraagt de muzikant: "waarvan dan?"
Vind ik leuk.
Ik wil ook niet betalen voor een bandje waarvan ik maar 1 nummer bovengemiddeld vind
Hebbe hebbe hebbe, meer meer meer
De parkeergarage bij het station van Haarlem heeft de prijzen op 3, 4 en 5 september gigantisch verhoogd. Ongeacht de parkeerduur moet 50 euro worden betaald.
In de parkeergarage kost het parkeren 0,50 euro per twaalf minuten tot maximaal 25 euro voor een hele dag. Maar op de dagen rond de Formule 1 in Zandvoort worden die tarieven volledig aan de kant geschoven. Ook al parkeer je maar 12 minuten in de garage, dan nog moet er 50 euro worden betaald.
bron: HD
ja, ja,.. we hebben het al gelezen. Dit kon je verwachten.
En daar heeft u last van, want?
Maar van wie is die garage? Follow the money.
Ik vind die Sjef Special minstens zo’n vervelend ventje. Praat gewoon Nederlands kut!!!
Dat chefspecial normaal wel geld krijgt voor een optreden, dat is toch verbazingwekkend!
grappig maar werkende mensen horen gewoon betaald te worden.
In vergelijking met Dagobert Duck wint de eend glansrijk op fatsoen en empathie. En hij heeft ook een betere bril.
De grootste nitwits zijn de (politieke) knipmessen die een half miljoen gemeenschapsgeld uitgeven voor het aanleggen van een illegale VIP ingang recht tegenover de strandtent, sorry Beach club, van bril zodat hij met z'n gevolg zo naar de sky boxen kan scheuren.
Weet je aan wie ik ondertussen ook een pleurishekel begin te krijgen?
Aan dat aanstellerige gravinnetje Eloïse.
Behalve het aandachtshoertje uit te hangen op de socials heeft ze nu een expositie met als boodschap dat iedereen mag zijn die hij wil zijn.
Gesponsord door het ijsmerk Magnum.
Deze sponsordeal levert haar minimaal 15.000 euro op. Voor een ééndags tentoonstelling.
Graaien, graaien, graaien. Het zit de Oranjes in het bloed.
Wie de fuck is Eloise. Misschien iets minder op TikTok zitten?
@DexterGordon | 26-08-21 | 09:08: Ken uw koningshuis, dexter.
Al sinds Willem de Zwijger. Die leende ook waar hij maar kon, maar terug betalen, ho maar. Ja, met 'privileges', maar daar eet je geen brood van.
@horsteknots | 26-08-21 | 09:10: ik sla even over. Net de vrouw van Junior opgezocht, zou ik ook overslaan.
Ik heb even moeten googlen maar dat is een kopie van Laurentien! Overigens aanleg om zeer corpulent te worden maar dat zit die Oranjes kennelijk ook in het bloed. Ze moet dus oppassen met die Magnums.
Van Oef proeft toch weer iets van lichte afgunst bij Mosterd en co.
Deugen mag alleen op links.
Zijn bril is van hout.
Beter was een hoornen bril geweest.
En zijn opa was ook een LUL.
Zijn opa en pa gingen een fotozaak in, pakten de duurste cameras en vertrokken. eten wordt gratis gebracht, zin in een kroketje, komt eraan, gratis en soms midden in de nacht. Alles gratis.
De appels vallen niet ver van de boom bij die familie van uitvreters.
Wat een verwend prinsje. Maar als ik het koningshuis was zou ik me gauw distantieren van deze enge man. Dit kan weleens het begin van het einde zijn. Ze zitten toch al niet zo stevig in het zadel.
Welnee, onkruid vergaat niet.
Wellicht is er een link met Epstein?
Al rooft dat tuig miljarden, het oranje plebs blijft toch roepen dat ze het GE_WEL_DIG doen, maakt niet uit wat maar iig "het".
Maar voor de rest is het een aardige kerel.
Had hij niet een kunstenaar kunnen regelen voor een kunststuk in de het nieuwe tijdelijke binnenhof.
2 ton en niemand boos.
Misschien kan hij een leuke skivakantie boeken deze winter?
Nice
LOL
Hahaha. Maar die skivakantie komt er wel hoor. No worries.
Vergeet ook niet zijn Levi Nine IT club die straks met een hoop Salestypes potsierlijk de horlepiep staan te dansen op het VIP deck daar.
Maar het is wel onze Prins Lul!
Niet de mijne!
Van mij mag je hem houden.
Hoef hem ook niet en zijn familie mag ook wegwezen.
Vond The Outsiders altijd beter…
Goh….
Gezamenlijke aanpak met “briefje van Jan”?
Maar recht op de neus, en inderdaad als er dan iemand geld mag verdienen met dat Zandvoort is het de prins zelf hè.
Toch wel fijn dat Prins Bernard de Grandprix naar Nederland heeft gehaald
Want? Wat heb ik er aan?
Uit altruïsme.
@2voor12 | 26-08-21 | 09:01: De parkeergarage vangt dan €50 per auto.
@2voor12 | 26-08-21 | 09:01:
Ik heb er helemaak niks mee maar ik gun het een ander wel. Ik hoef niet aan alles wat te hebben om het een ander wel te gunnen.
@van Oeffelen | 26-08-21 | 09:06: Was het maar waar, alleen voor zichzelf om lekker het hele jaar daat te scheuren over het circuit. Schijnt dat hij ook daar vals speelt, want rijden kan hij niet.
dat is helemaal niet fijn, het belangrijkste is om er weer snle af te geraken
Maar het valt allemaal in het niet bij zijn neef!
Wilde dat ik een half uur met zijn vrouw mocht “praten”…
@eerstndp: don’t stick your dick in a crazy
Dat moment wanneer links aan het protesteren is tegen de overheid, dan weetje dat zij ook klaar zijn met de maten waarmee de overheid meet. Maar ja, wie de schoen past...
Bij de rijken leert men sparen. Van geld weggeven wordt niemand rijk. Afijn u kent de spreekwoorden wel.
Geld stinkt alleen in andermans portemonnee.
@BrutusBosch | 26-08-21 | 09:01:
Daarom stinken linkse deugmensen ook altijd zo...
Stinkend rijk
het idee was dan ook dat special niet betaald zou krijgen maar dat die dan wel de geluid en podium mensen zouden moeten betalen. Dat ze dus voor enkele tienduizenden in de min zouden gaan om de prins te pleasen en nog wat exposure te krijgen.
REAGEER OOK