Een peinzende Roze Zuil in het Stamcafé
Denk niet zwart. Denk niet wit. Denk in hard pink!
[Dorstig binnen druppelende bezoekers: 'Kudt. Van Rossem klimt weer eens op z'n praatkruk...']
Omroep Zwart heeft 50.000 leden gehaald, liet een glunderende Akwasi vandaag weten. Knap gedaan, zo snel. Wij hebben informatie ontvangen die suggereert dat er inderdaad 50k mensen zijn aangemeld bij Akwasi’s omroep, maar dat 15.000 ‘leden’ daarvan nog niet daadwerkelijk betaald hebben. Wel veel gratis aandacht gekregen vandaag...
Want: jammer dat er wéér een zinloos omroepzuiltje komt waar niemand naar kijkt omdat het bijna iedereen uitsluit, en dat hiermee (samen met de regressieve 'woke' ziekte van hoogopgeleide millennials, 'boos oud blank' van Ongehoord Nederland en de zelfverklaarde 'nieuwe zuil' van FvD) wederom piketpalen geslagen worden voor verdere verzuiling langs identitaire lijnen.
Wat ons wel opviel: met de achterban van GS en die van FvD en ON! zien we nog wel overlap. Met Baudet trokken we ooit samen op. Laatstgenoemde adverteerde alhier voor nieuwe leden. Maar de ledenjacht van Akwasi voltrok zich volledig buiten onze bubbel. *Niets* meegekregen van zijn campagne, de kennelijk veeltallige Insta-endorsements van vroom vlaggende BN'ers die gretig meebewegen op het inclusiviteitsdansje, of de gerichten oproepen in sociale internetkringen waarmee de Weesper vastgoedgrootverdiener de ledendrempel naar gratis taxpoet wist te bedwingen.
"Omroep ZWART. Wen er maar aan", twitterde de man die in juni nog met fysiek geweld tegen een breed geliefd cultuursymbool stond te dreigen en daar uiteindelijk meer loon dan hoon uit lijkt te halen. Met het oog op het verder uiteenvallen van de sociale cohesie in het algemeen en het verspillen van publiek geld aan specifieke belangen in het bijzonder: liever niet, Anton Karel.
Toch, het zette ons aan het denken:
Zijn wij de oogklepdragers die blind zijn voor bepaalde bubbels (en daarbinnen bestaande sentimenten), of is Akwasi's activisme inderdaad (wat wij dus denken) zó specifiek, dat het in absolute aantallen een relatief kleine doelgroep aanspreekt, die zich echter hele betrokken medestanders tonen? Of is de hele tijdsgeest gericht op ontrafeling van de samenleving, die langzaam uiteenvalt in identitaire eilandjes? Nogmaals: vroeger was het ideologisch. Katholiek of protestant. Roomser of gereformeerder. Socialistischer of kapitalistischer. Linkser of rechtser. Nu klemmen we ons in tussen identitaire belangen: horizontaal afkomst, huidskleur en geaardheid en verticaal arm & rijk en jong & oud.
Wij van de GeenStijl vinden van onszelf niet dat we op een heel specifieke doelgroep targetten. Wij bedienen in principe een breed publiek. Dat het de facto leidt tot een rechts-van-het-midden, zelfstandig/ondernemend, hoger opgeleid en bovenmodaal lezerspubliek in 70/30-verhouding man/vrouw, doet daar niets aan af. GeenStijl verkoopt geen ideologisch narratief, GeenStijl verlaat zich op de (voor allen geldende) vrijheid van meningsuiting in een liberale democratie en is qua berichtgeving primair evenement-gedreven en reactief ('de waan van de dag', dus), daarbinnen van satirisch tot serieus, gevuld op quasi-journalistieke grondslagen van verbazing, bevraging en nieuwsgierigheid. En een heleboel hyperbolen.
Korter gezegd: wij weten het ook niet, dus we vragen het ons af. Luidkeels, dat wel, met een grote drang naar vrijheid en onafhankelijkheid. We wantrouwen alles met macht, inclusief de mainstream media, comme il faut. We ergeren ons aan elites, schertsen om schijnheiligen en hebben hilariteit om hypocrisie, mede omdat we daar zelf ook niet altijd verschoond van blijven. Maar we proberen geen eigen kliek te kweken die op het sektarische af een specifieke identiteit leidend wil maken. GeenStijl is een... brede volkspartij?
OK grapje dat niet, maar als je het ons vraagt zijn en willen we toch echt iets anders dan wat Akwasi's activisme (en zijn Omroep Zwart) lijken te beogen. Of ON!, en ook het huidige FvD is meer sektarisch dan breed sociaal-maatschappelijk. Daarmee zullen een boel reaguurders het hier weer mee oneens zijn. Mag. Prima. You can come and go as you please, niemand is hier de ander wat verplicht en je bent altijd welkom om te blijven (graag zelfs, wij moeten het zonder taxpoet doen).
[Inmiddels volledig uitgedroogde bezoekers die hier alleen maar kwamen voor het bier: 'Ja. Leuk, Ros. Goed verhaal. Lekker kort ook. En nou je muil houwe en bier tappen, kut']
Yup. OK. Het is ingewikkeld allemaal, op het coronakruispunt van 2020. Morgen in CNB maar eens aan Ronald van Raak vragen, wat hij er als beschermheer van de directe democratie van vindt.
Voor nu: de bar. Is geopend! De fooienpot trouwens ook. Dank voor uw geduld, proost.
p.s. Ja, Akwasi is een lul. Maar GU niet en die moet hier de rotzooi opruimen in de panelen. Hou 'n beetje rekening met hem, OK?
Reaguursels
InloggenZe mogen van mij hun omroep hebben, zal ook nooit de mijne worden.
Wel jammer dat waarschijnlijk weer alles door ons betaald wordt. Want de nieuwe niet geïntegreerde Nederlander en belasting betalen, zijn verschillende werelden.
Komen er ook blanken in beeld bij Omroep Zwart?
Zoniet, moeten we daar niet inclusiviteit eisen, gewoon omdat het kan?
En dan DE HELE TIJD drammen om meer 'gelijkheid'. Roti = racistisch roepen. En iedereen DE HELE TIJD de maat nemen op deugdzaamheid.
Wel een leuke tijdsbesteding. Dan nog een kascontrole en klaar is het met die omroep.
Hoi. Mijn naam is Akwasi, ik ben rapper bij de rapgroep ZwartLicht, oprichter van Omroep Zwart en ik wil graag dat je me niet beoordeeld op mijn zwarte huidskleur, want dat is racistisch.
Helder.
Een omroep word opgericht met als baas die iedereen die zich als zwarte piet uitdorst zijn vuile kankerbek in wil trappen en de achterlijke laffe Telegraaf is daar oorverdovend doodstil over.
Akwasi is gelukkig te beschaafd om het woord kanker te misbruiken.
@Gulliver | 19-11-20 | 12:13:
Krijg je dat gezeik weer.
En die laffe Telegraaf zegt er ook nog eens niks over.
Dit land is echt hopeloos verloren.
Leuk man, de Bijlmer krijgt een eigen omroep, om zich te wentelen in hun zelf verkozen ellende en slachtofferrol.
Wat is Nederland toch racistisch heh? Dat je als Akwasi zomaar je eigen omroep op kan richten, nadat je zomaar hier een opleiding hebt kunnen genieten, constant je kwetsende mening door een microfoon mag knallen, EN zomaar miljonair bent geworden. Ja man.... super racistisch, totaal geen kansen hier voor pigmentair rijker bedeelden.
In dit achterlijkste land der achterlijke landen is alles mogelijk.
Aardig verhaal, maar dat doorlopende gezeik over friet tegenover patat kan ik niet plaatsen. Dat is pure ideologie, losgezogen van taalinzicht en humor.
'Thierry, je brengt het land bewust in gevaar'
www.ad.nl
’Jongerenpartij FvD royeert klokkenluiders’
www.telegraaf.nl/nieuws/1052693586/jo...
De verkiezingen komen er weer aan.
De FVD moet en zal gehaat moeten worden.
@Braindead2000 | 19-11-20 | 11:04:
De Ruttereetklevendemediamsm neemt nu al zijn stellingen in: Beter te vroeg gehaat dan te laat gehaat denken ze.
@Braindead2000 | 19-11-20 | 11:11:
De Ruttereetklevers van de Telegraaf maken zich zorgen.
Je bent al vroeg stomdronken...
Bad Religion - Infected
www.youtube.com/watch?v=pyUIoXIwDHA
Volgende zet in dit schaakspel: Zwart en ON tonen aan dat de Publieke Omroep leeft en in een behoefte voorziet. Daarom moet er meer geld naartoe, ook om te voorkomen dat er minder geld over blijft voor de reeds bestaande omroepen.
Never waste a good crisis.
De titel zwartkijker krijgt weer een nieuwe dimensie.
Zucht, als ik een omroep opricht, die ik Blank ( of Wit ) noem, dan ben ik zeker een racist? Maar als een omroep die Zwart heet wordt opgericht, dan niet?????????
Sorry, maar meer en meer begin ik een racist te worden. En dat komt door die idioten die alleen maar kleur zien. Zoals die eikel die geen ( ik meen ) Grolsch meer drinkt omdat er een gekleurde ( vroeger noemde ik die neger zonder er iets mee te bedoelen ) beter kon hardlopen dan een aantal ongekleurde ( vroeger blanke ). Ik zag dat dus niet totdat die eikel daarover begon te zeuren. En dat geeft ook aan hoe het verder zal gaan. Ze kunnen overal ( ja echt overal ) wel iets negatiefs uit halen.
F... dat allemaal. Ik laat me die negativiteit niet aanpraten door dat soort racisten. Als blanke ben ik niet ongekleurd en ben dus ook een mens van kleur. Misschien niet heel sterk gekleurd, maar zeker niet kleurloos.
Zo is het, richt een omroep op voor witten, schreeuw van de daken dat je een cultuurfiguur van de andere partij in zijn bek wil trappen en verdien maximaal 193.000 euro.
Gaaf land!
Als al die met policor gezinnetjes gevulde reclames ook op Zwart gaan heeft het mijn zegen.
Akwarium en de zijnen, zij drijven mee op het Woke-denken, en dat denken is wijd verspreid inmiddels, steekt overal de kop op. Wat ik begrepen heb is dat Akwarium en de zijnen vooral jongeren bestookt hebben met push-berichten, en we mogen voorzichtig veronderstellen dat de 'boodschap' onder die leeftijdscategorie wellicht méér aanslaat dan je in je argeloosheid zou veronderstellen. Het Woke-denken wordt, ondanks de wijze woorden van onze witte koning, het nieuwe normaal, de nieuwe moraal, het nieuwe goede tegenover het nieuwe kwade. Het denken is overigens in het geheel niet nieuw, is niet meer maar zeker ook niet minder dan de condensering van meer dan een halve eeuw westers afbraak-denken. Zo ontstonden ook de grote monotheïstische religies, ze waren niet het begin van iets nieuws, ze werden niet, zoals wel wordt verkondigd, geboren uit een Openbaring, alsof er plots een nieuw licht over de mensheid scheen, nee integendeel, ze waren het eindpunt van een lange periode waarin allerlei denkstromingen op elkaar inwerkten, elkaar bevochten, elkaar bevruchtten, elkaar beïnvloedden, elkaar veranderden en een smeltkroes vormden van deels ongevaarlijke deels explosieve woorden en beelden. De geboorte van een religie is het ultieme eindpunt van bewegend denken, is het moment waarop, zonder dat iemand dat kon regisseren, alles op zijn plaats lijkt te vallen en elk element dat bijdroeg aan de chaos plots een puzzelstukje is geworden dat een vaste plaats heeft in één groot vast omkaderd beeld. Dan staat de boom der kennis plots in volle bloei, dan is het verschil tussen goed en kwaad, tussen waar en onwaar, tussen mooi en leklijk plots nauwkeurig aan te geven en komt het denken langzaam maar zeker tot stilstand, waarna het vastgenageld wordt in taboes. Dat is wat er nu ook gebeurd. De Woke zijn de nieuwe religiestichters, zij zijn het die feilloos aanvoelen hoe het denken condenseert en vastloopt en snel positie proberen te kiezen. De Woke zijn de nieuwe profeten, de nieuwe voorgangers, de nieuwe volksmenners, niet omdat ze één originele gedachte naar voren kunnen brengen, integendeel, omdat ze in staat zijn om de condensatie in woord, in beeld en in daad om te zetten. Dat doen ze op de tast, op het gevoel, in het begin bijna op chaotische wijze, als kameleons passen ze zich aan hun omgeving aan, maar naarmate de structuren van het nieuwe geloof helderder worden wordt hun gedrag consistenter en worden ze brutaler.
De Woke creëren een nieuwe priesterkaste, en Omroep Zwart is één van de nieuwe kerkgebouwen. Niks origineels zal daar gepredikt worden, niks nieuws, niks opzienbarends. Het is de implosie van nihilistische tendensen die zijn aangewakkerd door poststructuralisme, postmodernisme en marxisme, het is het zwarte gaat waarin alle twijfel die ons bekroop is opgezogen en waaruit een nieuwe waarheid is uitgespuugd.
Zeker!
Kwam laatst een jijbuis filmpje tegen. Item over zombies, waar ze vandaan komen. Modern concept is grotendeels van George Romero's film uit 1968 (geschoten in 1967). Die naar eigen zeggen weinig wist van de Haitians voodoo legendes. Sterker nog hij had ze oorspronkelijk niet eens zombies genoemd maar ghouls. Uiteindelijk 2 African Americans aan het woord. En toen begon het.
Oorspronkelijke Romero film was volgens hun een grote commentaar op de sociale onrust in die periode. Hoofdpersoon en de facto leider van de overlevenden was zwart en de rest van de groep was wit. En hij streed tegen de witte patriarchy of zoiets. Want een van de grootste onrust stokers was een witte man van middelbare leeftijd. Ze vergaten overigens dat deze witte man tegen iedereen naar en zelfzuchtig was van wat ik me herinner van die film.
Punt is dat deze African Americans zeer geobsedeerd waren over elk kruimel van hun cultuur. In alles zien ze onderdrukking en smachten naar identiteit wat los staat van de Amerikaanse identiteit. Ze werden helemaal emotioneel van die film en andere zaken die besproken waren. Waarvan ik er totaal iets anders in die film zie.
Terwijl nota bene Romero tot zijn dood beweerde geen expliciete raciale aspecten in zijn film had gestopt. Maar dat maakte niet uit blijkbaar.
En deze African American obsessie om een cultuur te creëren wat los staat van de westerse is nu geïmporteerd in de lage landen. Probleem is natuurlijk tweevoud. Ook African Americans hebben een Amerikaanse identiteit. Meer dan dat ze een Afrikaanse identiteit hebben, hoe graag ze dat ook willen. Deze zucht naar eigen identiteit zal alleen maar leiden naar sociale onrust en uiteindelijk Balkanisering. En ten tweede hebben Suri's, Ghanezen en Anti's een ander traject gevolgd. En ook hun gedrag zal alleen maar leiding naar Balkanisering. Maar goed ook dat maakt allemaal niet uit blijkbaar.
Zo ! Effe lekker geveegd ! De laatste alinea leent zich goed tot verspreiden op twitter .
@Graaf_van_Hogendorp | 19-11-20 | 10:01: Trouwens , wat ze nu doen met peter pan, valt onder "cultural appropriation ".
@Graaf_van_Hogendorp | 19-11-20 | 10:01:
Dat is de hang naar een eigen identiteit, een eigen moraal, een eigen wijsheid, een eigen uniciteit, een eigen verhaal, en uiteindelijk een eigen waarheid. Er zit veel valse romantiek in verscholen ook. Mensen van indiaanse komaf ("indigenious people" heet dat tegenwoordig, alsof ondubbelzinnig vast te stellen is wie zich het eerst ergens gevestigd heeft) die op de tast een verleden gaan reconstrueren waarvan ze uiteindelijk gaan geloven dat het ook écht hun verleden is. Dat zie je nu ook als het over het slavernijverleden gaat. Het handelt helemaal niet meer over historische feiten, over wat er werkelijk gebeurd is, maar het gaat enkel om de vraag hoe je je een verhaal, een narratief toe kunt eigenen. Of dat bij elkaar gefantaseerde kul is of werkelijk op feiten is gebaseerd, dat maakt niet uit, als het maar een mooi kloppend verhaal is. Zo ontstaan de evangelies. Zo is het leven van Christus geconstrueerd, zo wordt nu bijvoorbeeld het slavernijverleden geconstrueerd tot een kloppend verhaal. Het is niet de geschiedenis die tot ons spreekt, het zijn wij die naar willekeur graaien uit wat die geschiedenis in zich heeft en het meeste zelfs naar die geschiedenis teruggooien omdat het niet past.
Symptomatisch is de wijze waarop The Crown momenteel de hemel in wordt geprezen. "Ja, het is gedramatiseerd, maar daarom is het zoveel échter geworden." Doet me ook denken aan die beroemde, of eigenlijk beruchte foto van Capa waarop je een vrijheidstrijder in de Spaanse burgeroorlog ziet sneuvelen. Foto zou precies geschoten zijn op het moment dat die man neergeschoten wordt. Lang werd sterk getwijfeld aan de echtheid van het tafereel, en men verdacht Capa ervan die foto geënsceneerd te hebben. Inmiddels staat vast dat het nep was, maar sommigen hebben hier geen enkel probleem mee en beweren dat die neppe foto juist door die enscenering "de werkelijkheid" van die oorlog scherper in beeld bracht. Het maakt niet uit of dit waar gebeurd is, zo is de redenering, het verwijst naar een waarheid. Nou, dat is waar wij nu in verzeild raken, in een wereld waarin waarheden volledig uitwisselbaar zijn, naar believen geconstrueerd en gedeconstrueerd kunnen worden.
@Schoorsteenveger | 19-11-20 | 10:50: En je blijft gewoon lekker doorvegen ! Heerlijk.
@Schoorsteenveger | 19-11-20 | 10:50: Dank voor het delen van je inzichten, Interessant en schijnt wel een ander licht op het WOKE gebeuren.
Inmiddels in Suriname: Net zoals Turkije en Marokko probeert ook Suriname nu meer greep te krijgen op in Nederland verblijvende landgenoten.
"Diaspora Instituut Suriname een feit"
www.dbsuriname.com/2020/11/19/diaspor...
De Surinamers zijn de nieuwe Joden?
Logisch, invloed in Nederland verkrijgen en geld via de in de 'diaspora' levende landgenoten.
Lachen.
Zwarte Piet mag niet van die idioot.
Maar een zwarte omroep weer wel.
Voor iemand die tegen discriminate is zijn de keuzes van de benamingen "Black lives matter" en "omroep zwart" nu niet echt blank-vriendelijk
@Sinclair | 19-11-20 | 09:24:
Kan de woordkunstenaar allemaal aan ons uitleggen. Als je alle kleuren bij elkaar gooit, zo zei hij, dan krijg je zwart. De omroep vertegendoordigt 'dus' alle kleuren. Nou jij weer.
@Schoorsteenveger | 19-11-20 | 09:35: Behalve wat het licht betreft.... dan eindig je met wit...; )
Met beide valt er geld te toucheren. De term 'verdienen' vermijd ik hier.
@Kowalski11 | 19-11-20 | 09:42:
Ach, het klop ook niet. Als je alle kleuren bij elkaar gooit, dan krijg je een bruine strontkleur.
Van die 50.000 zijn er 40.000 blanke Gutmenschen, die lid zijn geworden omdat ze een goed gevoel krijgen van het om ideologische redenen slopen van de eigen samenleving.
En die 40000 zjn weer onder te verdelen in 35000 die er een warm vochtig sneetje van krijgen en 5000 met een klein stijfje.
De doelgroep van Omroep Zwart associeer ik niet zo snel met old-school televisie kijken. Dus hoe hoog de kijkcijfers zullen uitvallen... dunno?
Prima toch, als er 50.000 betalende leden op zitten te wachten dan past het er prima bij. Niets voor mij, ik denk niet zo zwart-wit.
Sorry, maar wat is een televisiezender precies? Is dat zo'n ding wat de hele dat staat uit te zenden maar waarbij je zelf niet kunt bepalen wat je kunt zien? Tering, dat het nog bestaat....
Nee dat is zo'n ding dat subsidie genereert, gratis geld voor akwasi.
Och , zolang Jandino niet in beeld komt met zijn kinderlijke humor.....
Als Omroep Zwart betekent dat de Nederlandse Omroepen ophouden overal zo hysterisch de verplichte neger tussen te proppen, ben ik voor.
NPO - blank
Omroep Zwart - zwart
Wen er maar aan.
Scherp geconcludeerd. Gisteren weer bij het opleiden van jeugdvoetballertjes : de ouder die kindertjes naar het voetballen brengt. Misselijkmakende onzin. je kunt geen 10 sec meer tv kijken zonder de verplichtte zwarte. Op zich NIETS op tegen , maar het geforceerde ... brrrr
Ik denk dat het niet zo gaat werken. De trend is al duidelijk zichtbaar. Er worden de laatste tijd buitensporig veel mensen van kleur opgevoerd, en dat gaat echt niet veranderen als Omroep Zwart zijn gif gaat spuiten. Integendeel, het zal nog verder toenemen, dat inkleuren, want het Woke-denken is niet voorbehouden aan Akwarium en de zijnen, al zullen ze dat wel beweren. Geen van de omroepen zal beticht willen worden van racisme en intuïtief meer kleur gaan opvoeren, te pas en te onpas en tot vervelens toe. Er zal een competitie ontstaan, een strijd wie het meeste Woke is.
@Schoorsteenveger | 19-11-20 | 09:41: Ik vond het al een klein wonder dat Antony Fokker niet door een Marokkaan werd gespeeld in De Vliegende Hollanders. Goh.
@Madame Poitiers | 19-11-20 | 10:08:
Zal niet lang meer duren. Zou me niks verbazen als in een Nederlandse versie van The Crom konigin Juliana gespeeld gaat worden door Gerda Havertong.
www.rt.com/uk/505085-anne-boleyn-blac...
Nu rijst mij de vraag of deze nieuwe verfrissende omroep ook een jaar mag wachten op toetreding tot het publieke bestel. Omroep ON overkwam het vorig jaar.
Ik hoef nergens aan te wennen, waardeloos figuur, ik heb geeneens tv. Maar serieus, moet je de reacties voorstellen als omroep BLANK (onwenselijk) ook 50k leden had...
"50K racisten" zou er dan terecht gezegd worden
@nostyle wat is er precies sektarisch aan FvD? Waarin verschilt dit met PVV en SP? Gaat het weer om de cult rond Tjerry? Waarin verschilt dit dan met de cult rond Geertje en Jan M.?
Mijn inzien vertegenwoordigen ze een breed conservatieve nationalistisch en """trumpist""" partij. Niet liberaal genoeg naar mijn mening. Maar klassiek liberalen zijn dun gezaaid in dit land helaas. De meeste medelanders willen heul veul overheid die ze van het wieg tot het graf verzorgt. Alleen verschillen ze van mening wat wel en niet verboden moet worden bij dat proces. En hoeveel belasting ze ervoor willen betalen.
Anyway er is wel wat mis met FvD maar er zitten ook goeie mensen tussen die denk ik de potentie hebben om de overhand te krijgen. Mits ze de aanvallen van de MSM en Sjerry's twattergedrag overleven. Vergeet niet dat het voor partijen als PVV, FvD en in mindere mate SP veel lastiger is om goeie mensen te werven. Want er kleeft een vlekje aan volgens de MSM en lieden op open riool twatter. Daarnaast is de weg naar het baantjescarrousel afgeschermd wat het ook weer onaantrekkelijk maakt voor gesjeesde politicologie en bestuurskunde studenten. En krijg je vanzelf dat je soms... aparte figuren werft.
Niet dat kartelpartijen louter keurige kandidaten aantrekken. Integendeel zelfs. Maar daar wordt toch onderscheid in gemaakt in de MSM en de maatschappij als geheel. Veel medelanders willen de status quo behouden.
Niet realiserend dat de status quo op kortere termijnen dan ze denken een heel andere betekenis zal krijgen. En het leven wellicht minder goed voor ze wordt. Maar bij die tijd is het te laat.
Nou ja, een holocaust-ontkenner op je lijst is toch geen doorsnee.
Precies: MSM heeft het voor elkaar, zelfs GS verketterd FvD.
En voornamelijk vanwege een paar onbelangrijke acties van Baudet. Maar Baudet is een schietschijf want hij komt natuurlijk erg arrogant over. En zelfs hier zijn ze daar niet tegen bestand.
@Kuifje-naar-Brussel | 19-11-20 | 09:03: Nee je kunt beter een mp hebben die zijn land in extreemlinkse handen legt en daardoor een compleet land polariseert .
Mooi stuk en tot vanavond bij CNB!
We kunnen wel wat Zwart-programma's verzinnen (we zullen ze op weg helpen).
Blingbling Weekend Miljonair
Achterwerk in de kast (past niet)
Het gezicht v Zwarte Piet kapottrappen (cultuurprogramma)
Ik vertrek (humor)
Wiskunde in Ghana (korte film)
2 voor 12 (blankenuitzending)
20:07 of 20;02 of 20:04 uur journaal (nooit op tijd)
Crimefight in De Bijlmer (soap)
Kleenex moment (meestal avondvullend)
Opsporing Verzocht.
-Hollands next buitenvrouw.
-Ren je roti
-Jandino in geschreeuw met.
-Aquarellen met Akwassie
-Quincy ik zie wat jij niet ziet.(en het is)
@Ruimedenker | 19-11-20 | 09:00: LOL @ Ren je Roti
Lolol. Ja, als dit het wordt dan zit ik er klaar voor!
@BozePaarseMan | 19-11-20 | 08:58:
Opsporing gevonden.
Ach, er zit een knop op je tv die helpt je zo uit de puree druk hem in en ga maar mee de bloemen buiten zetten. Tekst, DoeMaar.
De Jonge: ‘Geen indirecte vaccinatieplicht, wél mogelijk meer vrijheid voor gevaccineerden’
www.ad.nl/politiek/de-jonge-geen-indi...
Wat is dit nou weer voor iets achterlijks?
Meer vrijheid voor gevaccineerden, cq, minder vrijheid voor niet-gevaccineerden is toch juist wat indirecte vaccinatieplicht inhoud?
Dit is dus excact indirecte vaccinatieplicht. En met dit soort dingen begin ik me altijd steeds meer af te vragen of ze daar in den haag nou echt dom zijn. Door vaccinatie half half te verplichten versterk je de stem van de "anti-vax" mensen en krijg je dus dat de vrijwillige vaccinatie-graad gaat dalen. Voor een deel zal gelden dat ze zich wel laten vaccineren maar met tegenin en zij zullen dan weer een flink stuk vertrouwen verliezen in de overheid.
Wanneer leert den haag nou eens de term "faciliterend lijderschap"? Wanneer ze bijvoorbeeld zorgen dat er heel veel (eerlijke) info beschikbaar is over de vaccins dan geeft dat vertrouwen. Maar van geen enkel vaccin is ook maar 1 bijwerking bekend gemaakt. en iedereen weet wel dat een medicijn zonder bijwerkingen niet bestaat. Dus moet je het zelf maar invullen en dan krijg je spookverhalen.
Dus mijn oproep aan de jonge en alles er omheen: Transparantie en eerlijkheid behalen meer resultaten dan voor alles maar weer een wet schrijven.
@High speed duck | 19-11-20 | 09:07: Aan de bedoelingen van de overheid zou veel vaker getwijfeld mogen worden. Velen denken nog steeds dat de overheid het in principe goed voorheeft met de bevolking en dat is lang niet altijd het geval. In veel gevallen is de overheid een zeer onbetrouwbare partner. Neem nou die mondkapjes. De Jonge en Van Dissel hebben steeds beweerd dat ze schijnveiligheid betekenen maar nu worden ze dus verplicht. Mensen kijken naar dingen of ze logisch zijn, dan kunnen ze er iets mee maar dit voorbeeld is dus verre van logisch. Juist in de landen om ons heen waar mondkapjes al heel lang verplicht zijn is het virus weer opgelaaid. Dan kun je toch alleen maar concluderen dat ze dus niet werken? En waarom dan die verplichting per 1 dec. Gedragsverandering bewerkstelligen: o die heeft het virus want die draagt een mondkapje? Een vaccin willen opdringen - dat nog niet eens is goedgekeurd en veel te snel is ontwikkeld omdat er normaal gesproken jaren overheen gaan voordat zoiets er is en nu binnen een jaar? - en niemand weet wat de lichamelijke gevolgen op langere termijn zijn en daar mag je geen vraagtekens bij zetten als het aan de overheid ligt.
@High speed duck | 19-11-20 | 09:07:
Los van de imbeciele ideeën van imbeciel De Jonge: Wat ik vooral irritant vind is dat de imbeciele AD met zo'n imbeciele kop voor een artikel komt.
@Braindead2000 | 19-11-20 | 08:46 |
Dat is wat men "vrijwillig-verplicht" noemt. U hóeft uzelf niet te laten inenten, maar dan gaan wel alle deuren voor u dicht. Het is een misselijkmakende vorm van chantage en dwingelanderij waar bij mij gelijk de hakken van in het zand gaan. Een Overheid die zich bedient van dergelijke praktijken zou ten alle tijde met de grootst mogelijke argwaan moeten worden bekeken. Ze zouden Hugo de Schoenen toch eens moeten uitleggen dat Orwell's "1984" geschreven werd als waarschuwing, niet als Handleiding!
Er is geen sociale cohesie. Onze maatschappij lijkt nog het meest op een feestje waar iedereen aardig doet, maar waar het maar niet gezellig wordt en waar je de minuten telt tot je met goed fatsoen weer op huis aan kunt.
‘ Papa, wat is een ‘ zwartkijker’?’
Omroep Zwart = Dipsaus op tv. Emotioneel gekakel zonder logica of overzicht. Ik zie wel eens wat zwarts op Salto tv voorbijkomen. Daarbij vergeleken zijn 2 Babes nog slim.
Niet erg, want wie Zwart wil zien, stelt 0 eisen. Als er maar boobs, rap, blingbling en antiblank getetter in zit.
Vergeet de woordkunst en de verhalen niet! Niet alleen is Akwasi een meesterlijk verteller, met zijn voornemen om Zwarte Piet ‘hoogstpersoonlijk in het gezicht te trappen' heeft hij ook bewezen een meester in beeldspraak te zijn.
@MickeyGouda | 19-11-20 | 08:50: Goed idee! Zie mijn post van zojuist)
Vandaag gaat Kabauthar Bourkapligt aankondigen op te stappen bij GL.
Ze houdt de “eer” aan zichzelf.
Ze is geschrokken van alle “onterechte” kritiek.
Nida heeft op Joop de boel al een beetje voorgekookt.
Nederland, zowel links als rechts is islamofoob.
Frankrijk idem dito.
Morgen, na het vrijdaggebed, vlaggen verbranden en Klaverpoppen.
Om de eer vd islam te redden, stapt Quaker Boukenlift uit die verderfelijke partij, die staat voor feminisme, abortus, euthanasie, homohuwelijk en meer van zulks. Is ook de enige oplossing, want een oer-conservatief reliemoppie heeft niets te zoeken bij een linkse club als GL.
Alsof Kees vd Staaij morgen lijsttrekker van GL wil worden.
Hij zal met pek & veren verjaagd worden door de GL leden, die hypocriet zijn en boter op hun kop hebben.
Ach gut! Zo lief, een moslima met een lief snuitje..... kom maar liefje.
Wij stellen jou geen vragen hoor, ook al weten we dat je tegen de radicale islam aanschurkt.
Oh hai! Goedemorgen.
Zit ik lekker een bammetje te doen, met een koppie thee en dacht: laat ik dit ‘ns ff oppennen.
Dit gaat een leuke dag worden, al weet ik niet waarom..
Goedemorgen Ruimedenkert!
We gaan het zien, interessant.
Maak er een goede dag van!
Espresso-proost!
Mw. Boerkaplicht blijft tot iedere prijs op de kieslijst van GL. Er moet en zal een hoofddoek in het parlement, zij moet en zal een ‘ voorvechtster’ van het dragen van religieuze symbolen worden en alleen al haar aanwezigheid op het pluche moet en zal een ongetwijfeld reagerende Wilders moeten ‘ ontmaskeren ‘ als racist. Deze juffrouw dient maar één doel - ‘ in your face’ symboolpolitiek - en voor de rest zullen wij maar weinig van haar vernemen, ( op wat ‘toevallig’ op haar inzoomende NOS- camera’s na in de eerste maanden)
Na zijn uitspraken hierover van eerder deze week ben ik er van overtuigd dat Klaver de grootste populist is van allemaal, met z'n 'We've got your back' aan alle jongens en meisjes van Nederland. De Rattenvanger van Hamelen is waarlijk opgestaan. Maar goed, laat dit vooral een fijne dag zijn en blijven, conform jouw voorspelling. Ik doe er een koffieproost op!
Ik vraag me toch af wat er nog meer aan dubieuze klanten op de GL-lijst staan, als ze er zo'n enorme bliksemafleider als KB#9 op zetten.
En toch ben ik wel benieuwd wat Omroep Zwart gaat brengen en of het veel discussie gaat opleveren. Er komen gouden tijden aan voor een reaguurder!
Zwart, Zakwassie, Zappwassie.
Ik wil niemand op een idee brengen, maar het is dus wel super eenvoudig om jezelf in het publieke bestel in te kopen. Het vergt dan wel even een investering van ca. 250K, maar als je daarna een omroeplicentie binnensleept verdient zich dat dubbel en dwars terug. Vindt dus 50.000 mensen die zich inschrijven als lid en beloof dat je hun inschrijving met rente terugbetaalt. Stort 5 euro, ontvang er 6!!
En de case van 'Zwart' doornemend is het kennelijk nog niet eens nodig dat iedereen ook daadwerkelijk betaalt.
Beloof iedereen met een kleurtje een baantje bij de omroep en de aanmeldingen stromen met duizenden tegelijk binnen.
Het moderne racisme van Akwasi hoort eigenlijk wel op de NPO.
Alhoewel de blankenhaat en ondermijning van het westen bij meer omroepen de standaard is.
Niet al te druk maken over dit oproepje. Laat ze er zijn. Leden krijgen is niet het probleem maar ze behouden zal de echte uitdaging zijn.
Niemand heeft hem geplemd hè! youtu.be/d8-mZ3lLQSw
Met die 'vrijheid van meningsuiting' op dit roze blog heb ik, zeg maar, 'bepaalde ervaringen'. Daar hou ik het even bij van Rossem.
Net enkele weken bezig om van die Zwitsul af te komen.
Een Zwitsal krijg je over het algemeen omdat je vervelend doet en in andermans huis staat te pissen. Weet ik uit ervaring. Niet zo janken.
Dan ga je toch lekker Twitteren.
Zoals ik al eerder vernoemd heb, het gaat om realisten vs fantasten/emo's. Wij, van de feitjes en logisch nadenken, vs emotionele hoopjes geluid. Je zou denken dat er ook tegenhangers moeten zijn aan de linkerkant, dus hoogopgeleid en iets links van het centrum zodat je nog samen door één deur kunt. Maar die worden opgezogen door die hoopjes emo totdat ze geen ander geluid meer kunnen maken. "We are the Borg , resistance is futile .... " Naah, dan kennen ze de Picards nog niet. Rede en ratio boven alles ! Wij zullen de waarden van de verlichting tot ver in de 21ste dragen ! J.Locke, Montesquieu, Rousseau, en Voltaire zullen trots op ons zijn !
je hebt ook gewone linkse mensen. Alleen die hoor je niet zo. Het is de SWJ tak die alles overschreeuwt. De PvdA is nog wel een redelijk rationele partij. Het is voornamelijk Groenlinks die van het padje is en alle aandacht opeist. Maar uiteindelijk is de PvdA gewoon de grootste linkse partij.
@yeps | 19-11-20 | 08:16: alleen GL? D66, PvdA, SP, PvdD en nieuw links VVD. Allemaal linkse wappies.
Ik ga helemaal mee met je maar volgens mij maak je hier een denkfout in rechts en links. De realisten, feitjes en logisch nadenken is al een verzameling links en rechts. En toen verjaardagen nog gezellig waren, kon je mooie gesprekken hebben en vond je elkaar heel snel. Nieuw links is een religie en mensen met een overdosis religie in hun donder zijn ontoerekeningsvatbaar.
@zevensprong | 19-11-20 | 08:28: ja, fijne toevoeging, volledig eensch!
@yeps | 19-11-20 | 08:16:
Ik ben inmiddels toch geneigd om 'gewoon links' te beschouwen als een contradictio in terminis.
Sommige afleveringen van 'The Next Generation' zouden uitstekend lesmateriaal voor middelbare scholen zijn.
@yeps | 19-11-20 | 08:16: Pro EU is in elk geval niet rationeel .
@zevensprong | 19-11-20 | 08:28: Ja, dat heb ik zo opgeschreven volgens mij, met als enige verschil dat er wel minder religieuzen zijn op links die door de rest worden gebrainwashed/onder druk gezet / .. etc
@Koning BongoBongo | 19-11-20 | 08:45: Ja en nee. Als we terug zouden kunnen naar alleen vrij verkeer van goederen.
@MickeyGouda | 19-11-20 | 08:35: Heb er ook tabak van . Met dank aan Rutte die bij fornatie coalitie kennelijk alles beter vond dan FvD of PVV. Rutte heeft met zijn keuze het land in onrust gestort . Vooruitziende blik my arse..
@Kim-Jung-Un | 19-11-20 | 08:49: EEG prima . Maar de huidige EU is een enorm zwart gat met overbetaalde megalomane figuren .
@MickeyGouda | 19-11-20 | 08:35: Dat is 'Groen Links" Altijd leuk als ze weer aan de deur komen en dan vraag ik eerst wat het best is voor het milieu (minder mensen) en dan waar 'Groen" en "links" voor staat ! Eéntje die zei "ja dat heb ik me ook al afgevraagd" -ik vermoed dat die dezelfde dag nog er uit geschopt is.
100% waar.
Opmerkelijk dat jij jezelf schaart onder de realisten en van de feiten. Ik ben er verbaasd over, want ik lees zelden iets van je hand dat erop duidt. Of je gaat uit van een compleet andere set feiten dan ik. Maar dat is dan behoorlijk zorgelijk.
@Beste_Landgenoten | 19-11-20 | 10:26: pff , wat een arrogantie weer. En sterker nog ; ik was de eerste die het zo benoemde ! En mijn uitlatingen zijn soms sarcastisch bedoelt, en soms neem ik aan dat dingen zo voor de hand liggend zijn dat ik er iets absurds van maak, met bijkomend effect dat ik de idioten kan herkennen , want die nemen alles serieus. En sommigen daarvan zijn dus ook nog arrogant.
Reeds als knaap was ik fan van Zwart.
Zo'n echte veldwachter met een snor die bars maar rechtvaardig de belhamels onder de duim hield.
Kom daar nog maar eens om, heden ten dage.
Onderschat niet het respect dat betreffende diender had onder de dorpsjeugd van Lenten. Af en toe een gein dat moest kunnen, maar Zwart moest er niet achter komen. Dan waren de rapen gaar en accepteerden de broers en hun vrienden leidzaam hun pragmatische taakstraf.
@RedBill | 19-11-20 | 08:17: Mijn vader heeft ook nog van die verhalen over hoe ze tijdens hun strooptochten de veldwachter verschalkten.
Eigenlijk had het wel iets, die veldwachter wist heel goed dat hij of een andere kerel zo goed als zeker verantwoordelijk waren voor de halvering van het aantal uitgezette fazanten, ... (die beesten werden vroeger opgekweekt om ze dan te lossen , om ze daarna af te schieten, ... )
Over verzuiling gesproken, hoe is het eigenlijk met Monique Weensie en dat 'Pauwnet'?
Volgens dikke dinges wordt heeft Weesie zijn ziel verkocht aan de BNNVARA en fuseren ze.
@Kim-Jung-Un | 19-11-20 | 08:09: Jan Roos, was zijn naam ff kwijt.
Môge, guurders! Went het al?
Geen idee. Het kanaal staat nog altijd op zwart.
Weet ik niet, ik heb nog steeds een ochtendpaal die in de weg zit, zie niks.
@Papa Jones | 19-11-20 | 07:55:
Zwart? Dan zijn ze dus waarschijnlijk al aan het uitzenden.
@MickeyGouda | 19-11-20 | 08:02: Zou daar geen Emmy voor bestaan, het zwartste programma ?
@Lt-Kol Kilgore | 19-11-20 | 08:06:
Afgaande op de Oscar-uitreiking van vorig jaar voorzie ik een scala aan subcategorieën op basis van ral-kleuren binnen dit spectrum. Maar ik was eerlijk gezegd nog even aan het bijkomen van 08.01. ;-)
@MickeyGouda | 19-11-20 | 08:14: Ja als er een paal in de weg zit... heel lastig.
Net als een XXXXXL buttplug.
Die 50k handtekeningen voor een omroep slaat ook nergens op. Op een bevolking van 17 mln is dat 0,29 procent. Dus als je 0,29 procent vertegenwoordigt heb je al een stem/zuil. Absurd.
Wie een zuil plaatst voor een ander loopt er zelf tegenaan. Kwestie van tijd (hoop ik).
@MickeyGouda | 19-11-20 | 07:57: Heeel hard hoop ik.
Voorlopig komt ome Arnold nog niet aan de 0,29 procent. Je hebt trouwens de kinderen in je berekening meegenomen.
@oldandwise | 19-11-20 | 08:04: Ja die kijken ook tv heur :)
@oldandwise | 19-11-20 | 08:04: Das niet zo raar he.. zijn idee was wel aardig in den beginne, maar ik ben echt wel flink afgehaakt na die zweefteven sessie met de enige echte professor Pim. Als je dat soort onzin op de treurbuis wil brengen moet je het maar lekker bij jijbuis houden.
@oldandwise | 19-11-20 | 08:04: Ik zou al die leden van aqualul wel eens willen controleren. Mss zitten er ook dode mensen bij , wie weet. Ledenfraude.
Goedemorgen! Ik had dit nog niet gezien, ik wil die klok ook!
twitter.com/scale_banana/status/13053...
leuk maar ik vind het wel een heel gedoe om de wijzers weg te vegen en dan weer te schilderen.
@yeps | 19-11-20 | 08:22:
Haha het is een soort Melkertbaan
Zo'n omroep kan een verstandige investering zijn. Je stopt er een ton in. Goed voor omgerekend 20.000 betalende leden. Vervolgens wordt je omroepdirecteur en pak je meerdere jaren 2 ton per jaar. Het kost even wat tijd om allerlei namen enz. in het ledenbestand te krijgen, maar dan heb je ook wat. Dominique Weese en Jan Slagter weten wat het oplevert. Die eerste stopte een keer 7 ton reserves die hij in zijn omroep had zitten in een wervingscampagne om zijn inkomstenstroom op gang te houden. Als je aandachtsgeil bent dan is het helemaal een goede investering om je onder te dompelen in subsidieland. Je kunt zelf ervoor zorgen dat je kop regelmatig op tv komt.
Omroep Max trekt tenminste nog kijkers.
@Papa Jones | 19-11-20 | 07:48:
En heeft soms nog fatsoenlijke programma's...
@SterF... | 19-11-20 | 07:52: Zeker. En er zit geen indoctrinerende boodschap achter.
Whut? Gemiddelde leeftijd hiero ligt boven de 50......????
@ChipsNootjesBier | 19-11-20 | 08:11: De leeftijd is 30-70, gisteren nog ergens gelezen op GeenStijl.
Lijkt me een prachtig moment om eind dit jaar de stekker uit de NPO te trekken. Ja, da's een kind en badwater situatie, maar ik zou zo graag de beteuterde blik van Aquarium willen zien..
De NPO geen subsidie meer? Maar dan mis ik straks eh....
Nee verdomd, ik mis helemaal niks.
Alleen Rutte's persconferentie kijk ik wel eens.
Dit wordt een vermoeiend gebeuren.
Straks die wekelijkse of gewoon dagelijkse talkshow waarin we weer allemaal kritiekloos horen hoe vreselijk het is in Nederland.
Enige goede is dat er alleen mensen uit de eigen zwarte bubbel kijken. Je houdt alleen je hart vast voor alle miljoenmiljard soundbites in de AD app, de GeenStijl topics, de 101 pagina etc. Het moet weer zo extreem mogelijk straks en dan wordt het opgepikt. Ondertussen heeft verbindingsman Akwasi op zijn Weesies 5 jaar lang een gratis directeursalaris.
Wie heeft er nou nog een zwart/wit tv?
Met kleine beeldbuis in een groot meubel.
@Jezus_Boeddha | 19-11-20 | 07:51: En geen AB maar een chromen draaiknop.
Het was toch nostalgie, en haarscherp beeld. voor somige toepassingen werden tot nog niet zo lang geleden enkel zwart/wit gebruikt.
Offtopic. GS had een artikel over dat het leger gegevens verzamelen.
Is dit het antwoord?
youtu.be/33PTgrX-A38
Een youtuber die zijn caps lock aan heeft staan moet je nooit serieus nemen.
Als Johan Derksen morgen een omroep begint om elke dag akwasi en zijn helperwhities uit te lachen, dan word ik gelijk lid en betaal ik het dubbele van wat een akwasilid niet betaalt.
Trouwens. Ik heb al vele jaren mijn oude tv op omroep zwart staan. Hij is nooit aan.
Alleen mijn zoontje kijkt nog tv, naar omroep Fortnite.
russische propaganda.
www.youtube.com/watch?v=XKhbI2XUob4&a...
Ray Charles - Hit the Road Jack (Folk Cover)
Hahaha...
Had zo in Borat gekund.
Van Halen- Runnin' with the devil Bl4dEAtxo0M
Die draai ik graag
www.youtube.com/watch?v=Bl4dEAtxo0M
gooit er nog eentje in.
t.A.T.u. - All About Us (Official Uncensored Video)
www.youtube.com/watch?v=6yP4Nm86yk0&a...
The Jam Live - Town Called Malice (HD) ruJEXjs16Tc
The best beatbox you'll ever hear New -gHgXmMXvAg
Culture Club - Victims HQ 9mcbsjUy7Ec
Rambo First Blood (1982) - Escape From the Police Station Scene 7FscnxeTD20
Paul Hardcastle - The Wizard (1986)
www.youtube.com/watch?v=6aqPTy3cpm4
The Scene - Zuster RcP33gdT3Ok
Jermaine Stewart - We Don't Have To Take Our Clothes Off (1986)
www.youtube.com/watch?v=HWZisnZ-RGE
www.lyricsmode.com/lyrics/j/jermaine_...
Brrrrr......
@ChipsNootjesBier | 19-11-20 | 08:12: Iets meer dan 10 jaar later gestorven aan AIDS en begraven in een naamloos graf. De familie heeft er pas recentelijk een steen op gezet.
Toen hij dat zong, moest hij al HIV+ zijn geweest en het hebben geweten. Beetje wrang om dat dan te gaan zingen.
Otis Redding A Change Is Gonna Come (2008 Remaster) M_wkYDE7PU
Fucking things up, because they don't understand.
The Jets - Cross My Broken Heart (1987)
www.youtube.com/watch?v=UhrqvTUZQLo
www.azlyrics.com/lyrics/jets/crossmyb...
Globus - Preliator (Lisbeth Scott) Live 9qGXqaIhqJc
www.rtvutrecht.nl/nieuws/2112455/veen... "De gemeente Veenendaal heeft twee particulieren op de vingers getikt omdat zij vanuit hun huis maaltijden verkochten zonder dat ze daarvoor de benodigde papieren hadden"
Vergunningen en hygienische omstandigheden waren natuurlijk van het oude normaal.
Het MKB moet en zal kapot
Bij het inschrijven bij de KvK kon niemand 'm vertellen dat een woonhuis geen Indonesische-maaltijden-afhaalcentrum is? Wat DOEN ze daar eigenlijk de hele dag bij het KvK? Hoeveel inschrijvingen doen ze daar per dag?
Waarom haalt zoiets de krant... als waarschuwing?
Zal wel lekker kruidig geroken hebben in die straat.
@Sneerpoets | 19-11-20 | 07:35: Gaat tegenwoordig helemaal digitaal.
www.omroepgelderland.nl/nieuws/247955... "Propvolle intensive cares: 'Uw bed en beademing zijn nodig voor iemand die zieker is'"
Het zou me niet verbazen als de mensen die zieker zijn, coronapatienten zijn van die oververtegenwoordigde groep. Je zou kunnen zeggen dat de Intensive Care omvolkt wordt?
Akwasi staat voor neo-apartheid.
Zou een MAGA-petje iets voor hem zijn? Make Apartheid Great Again? Just thinking....
@sailor 1 | 19-11-20 | 04:25:
Simone Wijnands ook naar omroep Zwart waarschijnlijk. Zij was ook zo'n Akwasi adept.
Bob Dylan Last Thoughts On Woody Guthrie eLyLckgs1qc
Omroep zwart is een belediging voor de democratie in het vrije Nederland.
En tekenend voor de domheid van egocentrische aandachtsgeile agressieve, zelfs zwart racistische machtswellustelingen.
Een blamage in z’n algemeenheid.
ach , geef die zwoarte ook wat speelruimte,
The Weather Girls - It's Raining Men
www.youtube.com/watch?v=l5aZJBLAu1E&a...
Wat zou er gebeuren als we omroep Wit zouden starten ?
@tek | 19-11-20 | 07:31:
De vraag stellen, is 'm beantwoorden.
Fight Club - This is Chemical Burn. afdyNHbtdQY
Tja... Zwarte Piet racistisch vinden, neger en zwarte mag je niet meer zeggen, maar dan fan zijn van Black Lies Matter en je omroep Zwart noemen. Mooie nik-name, dat wel. De Nieuwe Maan hebben we ook al. Nu nog omroep voor LGBTQ en de oude omroepen kunnen weer gewone tv maken voor autochtone gewone Nederlander zonder seksuele afwijkingen en ziekten en racisfobische aandoeningen. Iedereen op zijn eigen eilandje, net als op Facebook en Twitter. Misschien kunnen we Nederland ook herindelen. Zeeland voor zwart, want meeste zonnen-uren. Tessel voor de potten, gemiddeld natter. Geilderland voor de homo's, Gelderland voor de moslims omdat het in het midden/oosten van Nederland ligt en het woord geld zal zeker een aanzuigende werking hebben. Of toch maar mos-Limburg voor hun? De autochtonen krijgen ZuidHolland, want het geld moet ergens verdiend worden nietwaar. Dan hebben we nog de transgenders... tja... die moeten dan maar naar kUt recht.
Herindeling van Nederland is 40 jaar geleden al door Jacobse en Van Es voorgesteld.
Toch sympathiek dat Akwasi Opsporing Verzocht langer op de buis wil hebben. Iets anders van waarde hebben ze nog niet bijgedragen of voortgebracht, dus dat moet het wel worden.
*loklaars plaatst*
Ik had even die 'L' niet gezien.
Maar alsnog vraag ik me af wat je wil... meer van sint dat normaal in je schoen past of wil je bruinhemden en fascisten lokken?
@Premier Trutte | 19-11-20 | 02:24: Ik wil mijn andere laars terug, het liefst met inhoud van Zwarte Piet natuurlijk.
De bruinhemden zijn eerder de zwarthemden, om on-topic te blijven.
@Frau Merkel | 19-11-20 | 08:24: Zwarthemden.... meteen even van Dale bellen doet.
Tyler Durden Philosophy Of Life - Fight Club CWRTqMGvdpc
Terugkijktip: Op de Vlaamse tv bij de Afspraak, een politieagent over het toenemende geweld gericht aan politieagenten. In diverse Brusselse wijken wordt de politie door 'jongeren' belaagd en gemolesteerd. Aangewakkerd door anarchisten wordt volgens hem, de politie in de val gelokt middels een valse melding, waarna ze in de wijk ter plaatse wordt aangevallen. Een collega-agent liep daarbij een gebroken neus op, het politievoertuig werd gemolesteerd.
De 'jongeren' in de wijk filmen de sensationele beelden, plempen dat op sociale media om aan te geven dat zij geen politie in de wijk believen.
In hun buurland Frankrijk gaan er stemmen op om filmpjes waarin hulpverleners worden aangevallen, te verbieden.
Vraag van de Canvaspresentatrice Phara: 'Zou het te maken kunnen hebben met corona?"
Enfin, om de problemen aan te pakken wordt de lat om agent te worden, lager gelegd.
Als je maar met jarenlange bezuinigingen en verdragen en gedram de politie verzwakt, dan schreeuwen demense om een politiestaat. Macht door verwaarlozing, omvolking, diversiteit (=verdeel en heers)
Als je een rooie linkse geit kunt vinden die linkser als Phara is op de linkse staatszender en ministerie van indoctinatie dan heb je heel goed moeten zoeken.
Prince & Sheila E. - Erotic City (Dance Mix) (1984)
www.youtube.com/watch?v=LbmGM_r_sc4
www.stlyrics.com/songs/p/prince3121/e...
Omroep Wit mag zeker n...... ach, laat ook maar...
Stemmen mensen, TK21
https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/video/video/5197896/directeur-toeslagen-tranen-tijdens-verhoor-toeslagenaffaire
En dan afsluiten met de opmerking dat ze geen juridische mogelijkheden zagen om het op te lossen. De grofste overtredingen van de wet door de overheid notabene, complete levens verwoest, doden, kinderen uit huis en ga zo maar door, en dan geen mogelijkheden zien om het op te lossen. Strik erom en weggooien. Wat een incapabel tuig. Waarom is er nog steeds geen strafrechtelijk onderzoek gestart? Waarom loopt zij nog vrij rond? Bij De Mos waren ze heel snel, bij Wilders waren ze heel snel, Gregorius wisten ze te vinden, de Friezen werden vlotjes aangepakt, bij Akwasi knuffelde een OvJ hem weg en nu al maanden stilte. 'Ons soort mensen' wordt niet vervolgd.
Los Fabulosos Cadillacs - Mal Bicho (live at Madison Square Garden)
youtu.be/8hklYKTmaiU
Goon Squad - Eight Arms To Hold You
https://www.youtube.com/watch?v=EFkQnJxjbQI
Christopher Walken The Lion Speech 4KB2xignE6c
Val Young - Seduction
https://www.youtube.com/watch?v=O0bucWeGRXc
Chaka Khan & Grandmaster Melle Mel - I Feel For You (Remix) (1984)
www.youtube.com/watch?v=KR7NgTfizeY
www.azlyrics.com/lyrics/chakakhan/ife...
Los Fabulosos Cadillacs - Matador
youtu.be/pjPA7CXutDw
"gaat een autoclaaf kopen."
www.youtube.com/watch?v=VbD_kBJc_gI&a...
David Bowie - Let's Dance
Intussen drie kwartier Das Boot aan het kijken maar nu zie ik dat de film bijna drie en een half uur duurt, een andere keer dan maar.
youtu.be/dkgtA30tZn8?t=18
En dan is er nog in geknipt. De complete versie duurt bijna 5 uur.
@Vuurwezel | 19-11-20 | 01:36: Je gaat er zo lekker in onder.
Je moet hem ook zo zien, de sfeer aan boord is dan pas goed te voelen, je moet je mee laten onderdompelen. De geur van verschraald zweet en olie, vers verbrande diesel en op de achtergrond een lichte toets van batterijzuur. Ooit een Russische Alfa bezocht (Wat dichtst bij een 800 klasse komt) en dat zit nog in mijn neus.
Animotion - Obsession (1986 Remix) (1984)
www.youtube.com/watch?v=2rmSmtu9wws
www.azlyrics.com/lyrics/animotion/obs...
Tego Calderon - Punto y Aparte
youtu.be/M_52MXKrAtQ
Latino's kunnen veel beter rappen dan negers.
Don Omar ft Tego Calderon - Bandelero
youtu.be/YCZqgujSYUs
Als je niet kunt zingen ga je rappen.
Negers en latino's kunnen dus niet zingen.
www.youtube.com/watch?v=BkFRGVZRb0w
Ik vind rappen altijd een beetje lijken op door de muziek heen praten. Nou is die muziek meestal ook niet om aan te horen, dus kan me dat voorstellen.
@Premier Trutte | 19-11-20 | 01:45: Rappen is gelispel met een spraakgebrek. Ik kan het niet serieus nemen.
@HoerieHarry | 19-11-20 | 01:14: Gangsters bedoelt u toch. Negers staan aan de wortels van onze westerse muziek: de blues, de rock en roll.
De klok heit zeven over een en de geit is gemolken. Ik herhaal de geit is gemolken.
Roger out.
Ik pak even mijn enigma machine erbij.
De hond snuffelt in het natte vuur, over.
Met Baudet trokken we ooit samen op langs ik hierboven.
Partij kiezen en dan afserveren, dan ben je lekker betrouwbaar.
Hier kan je verliefd op worden, en je slaapt als een roos hierna: www.youtube.com/watch?v=m3lF2qEA2cw
BLACK SABBATH (1972) - Wheels Of Confusion
_zC-QYFK7Ro
Ik ben een beetje laat vandaag maar nog optijd voor het laatste rondje. Want vele laatsten zullen de eersten zijn. Mort Subite graag barkeep. Lambiekske maar vandaag.
Laatsten die de eerste zijn, klopt wel vaak. Omroep zwart bijvoorbeeld. De laatste nieuwe omroep heeft grote kans als eerste op de politiek correcte primetime buis van npo te komen. Maakt ook niks uit natuurlijk. Dit plempsel bijvoorbeeld, is nu ff de laatste die geplempd is. Maar staat nu wel mooi op de eerste plaats voor even. Andersom is de fipo in dit topic nu mooi de onderste/laatste. (Afhankelijk van je volgorde settings natuurlijk)
Maar goed, omroep zwart dus. Bronnen schijnen dus te weten dat 15000 van de 50000 niet betaald hebben. Tel daar bij op allen die betaald hebben van uw/mijn staatsbijdrage en dus eigenlijk ook niet betaald hebben. En hoeveel van die leden zijn 'stemmen' van reeds overleden kiezers ? Ik eis een recount.
Hoeveel ervan zijn er gestorneerd achteraf omdat dat tientje wiet toch belangrijker is ff? Nou ja, wat maakt het ook uit. Zie het van de positieve kant. Omroep zwart kan mooi Jörgen Raymann, Prem Harakrisjna en Jandino Aspartaam, of hoe die ook heten, aan het werk houden. Voor de nodige drugs in de green room en kleedkamers kan dan Madiea Ghafoor zorgen. Die kan hard heen en weer lopen en 50 kilo leveren is niks voor haar. Lekker inclusief en toch nog zwarte piet op de televee.
Nou proost Akwarium. Feli. Jij brengt ons omroep zwart. Corona neemt van ons Black Friday. Maar Black Sabbath blijft Black Sabbath. Of je nu wilt of niet. m.youtube.com/watch?v=PufUyPTo16k
Jij een vaccin, jij een vaccin. Iedereen een vaccin! Wie is hier nu de complotwappie! www.youtube.com/watch?v=pkYBJnCval0
Heerlijk terug naar de Caribbean
Mighty Sparrow singing about pussie
www.youtube.com/watch?v=jUJ-yTp0-Os
House of Pain - Jump Around (Official Music Video)
v=XhzpxjuwZy0
Tamp' Em up Solid
youtu.be/9wMQIOfCQls
Mary Griffin & George Clinton - Dr Feelgood
youtu.be/Kzmrm6t2New
Cameo - Candy (Remix) (1986)
www.youtube.com/watch?v=59njlOcQlxU
www.azlyrics.com/lyrics/cameo/candy.h...
A Place To Bury Strangers - Keep Slipping Away
www.youtube.com/watch?v=hUdntXPEEgM
Kid Frost - La Raza
youtu.be/bZ8AS300WH4
www.youtube.com/watch?v=ZbaoHwRX7BQ
Top!
De Werkelijkheid in Nederland, herken je aan de onwerkelijkheid van dit soort akwasi-figuren.
Mooi dramatisch gezegd.
Wij hebben bij mij in de buurt (in Rotjeknor) een veldje dat "De Nieuwe Plantage" heet. Ik begin nu toch interesse te krijgen. Je wilt toch wel eens weten hoe dat eruit ziet, zo'n rapper die moet helpen bij de katoenoogst.
Herstel, ‘rapper’.
Joey Bada$$ - Christ Conscious
youtu.be/yRfQGXFRr30
Divine - Native Love (Step By Step) (1982)
www.youtube.com/watch?v=Si3rNypdZdE
www.allthelyrics.com/lyrics/divine/na...
50 Cent - P.I.M.P.
youtu.be/UDApZhXTpH8
Coolio - Gangsta's Paradise
youtu.be/fPO76Jlnz6c
Afroman - Because I got High
youtu.be/WeYsTmIzjkw
Zwart:
Zwart, pikzwart, retezwart, zwart als roet, schijt maar in een pannetje schijt maar in mijn hoed. www.youtube.com/watch?v=KzNlOUDB_D8
The Merrymen - Big Bamboo
youtu.be/b7hLyJ_SkNA
Ik ga naar Ghana en begin omroep “White!”en laat oemfoefoe er voor betalen.
Hoe lang zal het duren dat ik voor gore racist word uitgemaakt?
Ik denk dat dat je minste zorg is, zie nog maar eens levend het land uit te komen.
Zeker wanneer je zegt, dat je met de TjoekTjoekTjoekie gaat.
Ze zullen denken dat het over drugs gaat.
Ik zou 45 jaar geleden met mijn ouders naar Spanje verhuisd zijn.
Binnen twee jaar hadden vader en moeder Spaans gekund en ik eerder omdat ik daar naar school ging.
We vraten geen stamppotten meer maar Spaans.
Hoe kan het zijn dat er hier Marokkanen zijn die na vijftig jaar in een land te hebben gewoond de taal nog niet kennen?
Leg het mij maar uit.
Ja maar je begrijpt wel waarom het omroep Zwart heet, alleen mag jij witte dat niet benoemen natuurlijk, want dan ben je racist en je mag geen bestuursfunctie bij omroep zwart. Het is ongeveer hetzelfde dat moslimvrouwen niet met niet moslims mogen verkeren/daten laat staan trouwen, terwijl moslimmannen dat wel mogen en soms moeten.
@HoerieHarry | 19-11-20 | 00:38: omdat die meisje niet mag daten/trouwen met die nietmoslim.
Geldt ook voor dat jij geen café kan beginnen in een moslimland, maar de moslims mogen wel teveel moskneeën bouwen in elke stad en dorp. Ik zou zeggen wij geen café daar zij geen moskee hier en zeker geen islamopleidingskampen voor kinderen.
Whit a big Afro, but naked on a zebra ! (Dixit Eddy Murphy).
Hot Streak - Body Work (1983)
www.youtube.com/watch?v=CFcLpL4ApVM
www.lyricsbox.com/hot-streak-body-wor...
Vanavond zag ik een stoffig NTR-mannetje verkondigen dat zij reeds de opdracht hebben om de multiculturele maatschappij zoveel mogelijk te laten zien en dat hij daarom geen toegevoegde waarde zag in Omroep zwart. De NTR propageert dus de linkse agenda en deugers buitelen nu al over activisten heen. Hoe zwarter hoe beter.
Van de Sint voor Beste_Landgenoten:
images.app.goo.gl/PP7GLRVHcdTjTiFY9
Denk niet zwart denk niet wit zong Frank Boeijen ooit. Schijnbaar eenrichtingsverkeer.
Nee. Mijn vrouw reist. Dat is nog niet zo makkelijk. Aan het einde van de maand komt ze thuis. Ik mis haar so much.
Denk niet wit, denk zwart moest dat zijn maar dat liep niet zo lekker met de melodie.
Lisa Lisa & Cult Jam - Can You Feel the Beat
https://www.youtube.com/watch?v=HEWdlp29s2k
René & Angela - I'll Be Good (Special Mix) (1985)
www.youtube.com/watch?v=QSIq5MEgKjk
www.azlyrics.com/lyrics/reneangela/il...
Held!
Voor iedere keer dat er zwart geschminkte figuren aan de deur van Akwasi staan krijgt Omroep ZWART er weer een paar duizend nieuwe leden bij. Je zag hetzelfde gebeuren bij KOZP en anti-zwarte piet sentimenten. Mensen die in principe aan 'onze' kant staan worden in de open armen van de 'goede' activisten gedreven wanneer er aso hooligans stinkhoer staan te roepen, daar wil immers geen netjes weldenkend mens mee geassocieerd worden.
Ik vind het niet zo vreemd dat ze 50.000 leden hebben gekregen. Ze hebben een hoop sympathisanten gerekruteerd met KOZP en BLM en met behulp van het mediawereldje waar ze op handen gedragen worden. Waardoor ik overigens meteen de toegevoegde waarde van deze nieuwe omroep in twijfel trek, want ze waren met hun boodschap al niet van tv te slaan.
Ik zag straks bij het 6 uur journaal de dominee van Urk. Daar krijg ik dezelfde aversie van.
@Trumme | 19-11-20 | 00:17: Benieuwd naar de afkomst en huidskleur van de omroep zwart leden. Als ik de BLM 'betogers' bezie dan zal blank en deugend de boventoon voeren.
@D.Onderop | 19-11-20 | 00:23: de betalende leden iig..
Geen gezeur maar wel een heerlijk lied van Fats youtu.be/8mix3gmzPa0
https://youtu.be/CWzrABouyeE
I for one welcome our new overlords!
Sommige schijnen er een liedje bij te zingen.
Vanwege de noodsituatie kan een vaccin voor noodgevallen / tijdelijk gebruik worden goedgekeurd door een toezichthouder zoals de Amerikaanse Food and Drug Administration of het Europees Geneesmiddelenbureau voordat formele goedkeuring wordt verkregen."Alle resultaten die we tot nu toe hebben gezien, zijn gebaseerd op een follow-upanalyse van drie of vier maanden, wat betekent dat we niets kunnen zeggen over de bescherming op lange termijn [van de vaccins] of over hun bijwerkingen", aldus de WHO.
"Onder andere omstandigheden zou je nooit een vaccin gebruiken met zo'n beperkte tijd", voegde ze eraan toe. "Maar omdat we in de pandemie zitten, moeten we een evenwicht vinden tussen risico's en behoeften."
https://www.aljazeera.com/news/2020/11/18/where-are-we-at-in-the-race-to-deliver-a-vaccine
Binnen een scheet zijn 100'en miljoenen geprikt. Dan weten we gauw meer. Nu willen demense ook nog kreupel sperma (van Corona) vermijden.
De hele aanzet was vanwege dat er meer kleur en diversiteit op de NL'se tv moest komen.
Voorwaar, er kan geen journaal. talkshow of reclame uitgezonden worden of de huidskleurenwaaier wappert.
Hoezo ontbreekt het aan de variëteit aan kleur?!?
Hemel toch, het is gewoon het verdienmodel van Akwasi. Wat hij op zich slim doet. Hij is toch een soort Weesie, maar dan... nou ja net zo - calimero casher.
En wat kan mij het eigenlijk bommen. Mijn innig geliefde vriend is ziek, ligt (nee, zit, per se aan tafel overdag) in het ziekenhuis. Te veel verhaal.
Muzak dan maar. 'ne Goedenacht direct, leute.
www.youtube.com/watch?v=8irM5QFkr6Q
Sterkte Kudtkip.
Talk Talk - It's My Life (Extended Version) (1984)
www.youtube.com/watch?v=uuu15PB-KTc
www.azlyrics.com/lyrics/talktalk/itsm...
Talk Talk - It's My Life
www.youtube.com/watch?v=cFH5JgyZK1I
Plop ende trust!
Aquasi is een splijtzwam. De kwetsies gaan zich steeds meer gekwetst voelen omdat ze gevoed worden. Anderen zullen steeds meer onbegrip krijgen voor deze aanstellerij.
Yup, en dat is ook het grote verschil met de verzuiling vroeger. Toen lieten de zuilen elkaar in hun waarde; noem dat tolerantie of noem het elkaar negeren, maar het devies was leven en laten leven. Nu maken ze er een sport van om elkaar voortdurend de maat te nemen. Behalve de blanke “zuil”, die zijn vooral bezig met het verwerken van hun koloniale schuldgevoel.
Het is een verdienmodel niets meer of minder.
Maar je moet er zo fking lang op wachten voordat de schapen in beweging komen.
Robert Palmer - I Didn't Mean To Turn You On (Extended Dance Mix) (1986)
www.youtube.com/watch?v=0VFqj1FAWoE
www.azlyrics.com/lyrics/robertpalmer/...
Mooie uiteenzetting Van Rossem, kan me daar wel in vinden. GS voor het volk.
In 1970 had je socialisten, liberalen, confessionelen en nog wat klein grut.
In 2020 hebben we moslims, zwarten en blanken, hulpnegers (blanken die meedoen met BLM, bedoel ik), landverraders en Nederlanders. Een partij of een omroep op ethnische of raciale grondslag is nooit een goed plan. Moet ik DENK en NIDA als confessionele partijen beschouwen? Iets zegt me dat de vergelijking met de KVP, de ARP of de SGP niet opgaat.
De agenda is afzetten tegen Nederland, moslims en afrikanen antichambreren tegen de Nederlandse Cultuur & Tradities zonder over een redelijk alternatief te beschikken.
Zo blij dat ik al jaren geen NPO meer kijk. Wel jammer dat ik belasting betaal voor al die bagger.
Toch knap van u dat u al jaren niet kijkt naar de NPO en dat u toch een mening ten beste geeft over de huidige NPO, gezien uw opmerking alhier.
Hoe doet u dat?
Glazen bol?
Bol glas met alcoversnapering?
8-)) Evocatus
.
@Evocatus | 19-11-20 | 00:06: een mediavaccin.
Nu betaal ik niets aan RTL maar wat kan die Mouthaan ongelofelijk uit zijn lul nekken. Ik hoor een goor links rancuneus mannetje ons informeren over de strategie van Trump. Totaal subjectief maar toch krijgt hij een podium. Ik vertrouw de tellsell verkoper nog meer dan Mouthaan.
@BozePaarseMan | 19-11-20 | 00:14: het dieptepunt was de corona besmetting van Trump en diens heli transport naar het ziekenhuis. Hij kwam klaar voor de camera.
@Trumme | 19-11-20 | 00:20: Bij elke gelegenheid dat hij en plein public over Trump mag roeptoeteren komt hij klaar.
*zucht*
Black - Wonderful Life
www.youtube.com/watch?v=u1ZoHfJZACA
Massa media trolt voor de trollers, where will it end?
Zeker mooi, jammer dat Colin Vearncombe zo vroeg om het leven kwam.
Hè, kudt. Vandaag de hele dag aan het ontwikkelen geweest. Dacht zojuist even gaan bij-lezen wat die belastingdirecteuren allemaal voor leuks hebben bekend vandaag. Moet ik godverdegodver naar nieuwssites die je hier niet mag noemen, want hier geen duiding in een samenvatting over de ondervraging van deze eeuw, waarbij nog meer kopstukken aan bod komen deze week, maar het was zo leuk geweest of die van vandaag leuke dingen hebben gezegd over die nog moeten komen.
Nah, dan maar even naar andere sites. Kijken of die ook leuk samenvatten.
Truste allemaal.
Sja. Die ene Dulce nogwat moet 125.000 euro terugbetalen. Terecht of onterecht, daar gaat het even niet over maar wat maakt iemand zo waardevol en onmisbaar voor de samenleving dat diezelfde samenleving 125K moet neertikken zodat diegene aan het arbeidsproces kan deelnemen. Dat is toch compleet totale waanzin?
@Graaisnaaiert | 19-11-20 | 00:01:
Bizar inderdaad, vele bedragen boven een ton die ze terug moesten betalen...
@Graaisnaaiert | 19-11-20 | 00:01: Kijk, dat heb ik allemaal gemist. Geen idee waar het over gaat. Iemand die 125.000,- Euro's heeft ontvangen om te kunnen gaan werken. Als dat per jaar is, waarom dan nog gaan werken, maar ik mis de context hier, dat snappen jullie wel.
Les Rita Mitsouko & Sparks - Singing In The Shower (Remix By William Orbit) (1988)
www.youtube.com/watch?v=hv8B-gm6JAE
www.songlyrics.com/les-rita-mitsouko-a...
Everlong van Nirvana, uitvoering dooe de Foo Fighters: youtu.be/eBG7P-K-r1Y
guns 'n roses, civil war: www.youtube.com/watch?v=isCh4kCeNYU&a...
Goedgekeurd.
Heerlijke rauwheid. Dat is één van mijn favorieten van ze.
citaat uit het programma van akwasiTV
"Oh ja, en we heten ZWART.
Zwartgallig. Zwartrijden. Zwarte humor. In het Nederlands is het woord zwart vaak negatief, of eng."
"einde citaat."
.
Daar ben je godverdomme zelf mee begonnen schijtkneus, door jou is zwarte piet in een negatief daglicht komen te staan en door jou en je vriendjes worden de blanke en gekleurde Nederlanders steeds verder uit elkaar gedreven, omdat jij discriminatie en racisme als verdienmodel ziet.
Asterix en de intrigant wel eens gelezen?
@VP732 | 18-11-20 | 23:57: Leuk hè? Hoe dat kleine kereltje met anderhalve zin de mensen op de kast kreeg. Tis maar een strip, maar zo geweldig.
Onverdraagzaamheid, intolerantie en verdeeldheid zaaien blijkt een goed verdienmodel te zijn, de vraag is hoe lang de houdbaarheid ervan is, aangezien dit omroepfeestje uiteindelijk door de Nederlander betaald gaat worden.
We krijgen nu wel beeld op een groep kolonisten met missionarisneigingen die zich gaan inzetten voor de kerstening van de autochtone Nederlander, die straks vermanend wordt toegesproken om een broek aan te trekken en op te houden met het vieren van blanke feestjes met trommelmuziek.
@Peerkeoud | 18-11-20 | 23:59: ja echt goed. Zo deed Asterix de Romeinse lusthof me ook ergens aan denken, niet ver van hier ;)
The Black Adder !
www.youtube.com/watch?v=egDMgJ-Xtck
The sound of hoof beats cross the glade!
Good folk, lock up your son and daughter!
Beware the deadly flashing blade,
unless you want to end up shorter!
Black Adder! Black Adder! He rides a pitch black steed!
Black Adder! Black Adder! He's very bad indeed!
Black - his gloves of finest mole.
Black - his codpiece made of metal.
His horse is blacker than a vole.
his pot is blacker than his kettle.
Black Adder! Black Adder! With many a cunning plan!
Black Adder! Black Adder! You horrid little man!
“schijtkneus” da’ vin’k mooi gevonden.
Hoewel schijt meestal niet zwart is.
Taalverrijking, houden we erin!. Evocatus
.
@Evocatus | 19-11-20 | 00:08:
Er zijn er maar heel weinig echt zwart, de meesten zijn bruin.
Maar dat "schijtkneus" heeft niks met iemands huidskleur te maken, maar alles met de houding van dit figuur.
Nee! WIJ laten ons uit elkaar drijven. Akwasi lacht alleen maar en vult zijn zakken. Ik neem hem niks kwalijk, maar ons zelf.
Nederland segregeert
en desintegreert
staats gesubsidieerd
vrij onverveerd.
Zo is het. Dit is een logisch gevolg Zwart is over 10 jaar groter dan omroep Max.
@Trumme | 18-11-20 | 23:53:
Met hun bek dan.
Akwasi betaalt dat geld voor die vijftienduizend niet betalende leden zelf. Die paar euro per lid kan ie makkelijk zelf dokken. Hij is multimiljonair.
Op papier heeft ie dan vijftigduizend betalende leden. En kan zijn omroep van start. Maar of die omroep een lang leven beschoren is?? Ik heb mijn twijfels.
Vroeg in de ochtend zal er in ieder geval geen uitzending zijn.
Ik zie het al voor me.
"Dit is het Nieuws op Zwart van 12:00" ( terwijl de klok in de achtergrond al op kwart over vier staat ).
Maar waar komt die poet vandaan? Heb je geen bibob onderzoek als je een omroep opricht?
@Graaisnaaiert | 18-11-20 | 23:56: lol.
Als ik een TV had zou ik me er druk om maken. Als ik belasting betaalde zou ik me er druk om maken. Maar dat eeuwige gezeik en gedrein van die jankerds met vuige aantijgingen is wel iets waar ik me druk om maak!
Een ieder die aangeslagen wordt voor de inkomstenbelasting in Nederland, betaalt in principe mee aan dit feestje. Dat is best een aardig bedrag, nl, 1,1 % van de eerste schijf van de inkomstenbelasting (max Euro 34.712), dus maximaal Euro 347 bruto per jaar.
@thephysicist | 19-11-20 | 00:23: Als ik in Nederland zat betaalde ik inderdaad mee.
Binnen de doelgroep is GeenStijl de grootste. Helaas is de doelgroep klein.
Tears For Fears - Everybody Wants To Rule The World (Extended Version) (1985)
www.youtube.com/watch?v=Jn5FcYBAdcE
www.azlyrics.com/lyrics/tearsforfears...
Ondertussen zijn Ismail Abou Soumayyah, de opsteller van de petitie voor strafbaarstelling van belediging van de profeet Mohamed, en zijn NIDA vrindenclub bezig met het opzetten van een nieuwe moslimomroep.
Met geile boerka en geiten porno in de late uurtjes ? (wat de profeet niet ziet is toch geen probleem ) ?
Op frequentie 30-12000 Hz natuurlijk, via de azaanspeakers.
@Lt-Kol Kilgore | 18-11-20 | 23:52: Face down, ass up.
-'verder uiteenvallen van de sociale cohesie'
+Zat ie dan ooit aan elkaar dan?
Zeker wel.
60 jaar geleden.
Ik heb mijn twijfels of het om 50k echte leden gaat. Er liken maar 6200 mensen die Facebook pagina. ON heeft 23k en die komen nog 8000 tekort.
Dit dus... het stinkt aan alle kanten.
Het ruikt naar vis.
Maakt niet uit de media zijn machtig en steunen dit dus gaat ze lukken.
www.youtube.com/watch?v=HjGIkIvR7pc
Nog wat jeugdsentiment
Karel Fialka - Hey Matthew
Wij bedienen een breed publiek.. tja wat heet bedienen. Ik heb ook 10 jaar lang elke dag naar GTST gekeken. Ergens vind ik het blijkbaar wel lekker om elke dag een stok in mn kont te steken, maar dat is niet om dat het zo fijn voelt.
Mooie brede omschrijving van wat jullie doen en voor wie. Maar de praktijk is eenzijdig, een paar tot in den treuren terugkerende onderwerpen, regelmatige karaktermoorden op diegenen die jullie niet zinnen en een overschatting van jullie publiek. Eigenlijk gewoon nog zo’n in dogma’s vastgeroest medium.
Sportiever zou het zijn om Zwart te feliciteren met waar jullie Powned ooit begonnen zijn.
Na 10 jaar GTST komt het ook niet meer goed met je volgens een recent onderzoek. Helemaal mentaal uitgehard.
Powned was niet gebaseerd op huidskleur.
Niet zij, maar Weesie is Powned begonnen, niet voor hij GS, zijn kind, verlaten had. En verder, als het je hier niet aanstaat, rot op.
En draag eens wat bij, kniepert. Misschien wordt het dan nog wat met GS. En met jou.
10 jaar GTST kijken bekennen, jij bent niet bang.
@de honden blaffen... | 18-11-20 | 23:37:
Echt niet? Het taalgebruik en onderwerpkeuze was wel gemaakt om een bepaald "ongekleurd" publiek te pleasen.
@* Il Principe * | 18-11-20 | 23:40:
Toch nog één organisatie in de afgelopen jaren dan...
@Normpje | 18-11-20 | 23:37: Weesie bleek ook een normale zakkenvuller in Hilversum.
@* Il Principe * | 18-11-20 | 23:40:
Nou daar is Prem Radakishun niet echt een voorbeeld van.
Iemand waar de maatschappij echt behoefte aan heeft, dat bent u dus alvast niet!
Als je 10 jaar gtst gekeken hebt, bent u absoluut niet van waarde.
Powned ja, en toen men het roze plofkapje te veel herkende, richtte men NieuwNieuws op om hetzelfde perspectief met een schone beeldgevormde lei voort te kunnen framen.
@vluchtelingallergie | 19-11-20 | 00:12: als je dat ge-u misbruikt om je hooggeschoolde beleefdheid ten toon te spreiden, maar qua inhoud je best doet om iemand neer te halen, ben je schijnheilig. Dan ben ik liever iemand die 10 jaar lang GTST heeft gevolgd.
Wat zet ons niet aan het denken vandaag de dag. Zo denk je vanuit de jaren 70-80-90 dat de toekomst steeds mooier wordt, technische ontwikkelingen, mooie producten, gaat goed, en ergens komt er een omslag die nergens over gaat. De overheid wordt steeds groter, steeds duurder en gaat steeds meer macht uitoefenen.
Dan ineens 2020, Letterlijk alles op de kop en allerminst in positieve zin. Wel opvallend veel dingen die in 1984 en Animal beschreven zijn.
edit: Animal Farm
Geschreven in 1948 door George Orwell.
Daar was Nostradamus maar een kleine jongen bij.
@de honden blaffen... | 18-11-20 | 23:40: Al in 1943 en in 1945 uitgegeven. In 1943 mocht het niet uitgegeven worden omdat de geallieerden Stalin hard nodig hadden om de Duitsers te overwinnen. Niettemin een meesterwerkje en een waarschuwing voor nu en de tijden die komen.
@Zapata10 | 18-11-20 | 23:57:
I stand corrected.
King - Love & Pride (Body & Soul Mix) (1984)
www.youtube.com/watch?v=KW9pR3bCseg
www.allthelyrics.com/lyrics/king_2000...
www.youtube.com/watch?v=DgTJZR60D3g
Grace Jones - Slave to the rhythm
GS zou de sekte van vrijdenkers kunnen beginnen. Afwijkende mening verplicht, anders word je verstoten.
kijk daar ligt het probleem nu al direct.
Alleen vrijdenkers of...
Afwijkend van wat?
Dat is ook al vlug een sekte op zichzelf, met geijkte afwijkende meningen, waar je niet meer vanaf mag wijken, met excommunicatie als straf.
Die sekte komt er al als het aan de VVD ligt. Inenten anders wordt je verstoten.
Bij verplichten ben je af.
Als vrijdenker.
Ik vermoed dat ze een gerucht onder aspirantvluchtelingen hebben verspreid dat het om een verblijfsvergunning voor Nederland ging.
Regeringspartij VVD sluit ‘indirecte dwang’ niet uit: wie zich niet laat vaccineren, mag dan bijvoorbeeld niet naar binnen in overheidsgebouwen of naar evenementen.
"Ons onderzoek laat zien dat in het gunstigste geval, wanneer een vaccin zeer effectief is en weinig bijwerkingen heeft, 39 procent van de Nederlanders dit vaccin direct wil hebben, terwijl 48 procent liever afwacht wat de ervaringen zijn van anderen en 13 procent het vaccin zal afwijzen," zegt TU Delft onderzoeker Niek Mouter.
Helemaal leuk als er niet genoeg vaccins zijn. Dus de kwetsbaren en zorgmedewerkers krijgen een prikje, de rest heeft huisarrest
"niet naar binnen in overheidsgebouwen".
Geen probleem, ik kom daar alleen om een rijbewijs te halen. Dan sturen ze die maar per post.
Dat soort dingen zegt Mark puur als afleiding van iets anders.
@Muxje | 18-11-20 | 23:26:
70 % van de zorgmedewerkers wil die prik niet.
Het is pas na een jaar of vijf tot tien duidelijk wat de lange termijn effecten zijn.
Iedereen die de rij gaat staan voor een covid 19 vaccinatie is een proefkonijn.
VVD sluit ‘indirecte dwang’ niet uit: wie zich niet laat vaccineren, mag dan bijvoorbeeld niet naar binnen in overheidsgebouwen.
Als ik mij dus niet laat vaccineren dan ben ik mijn baan kwijt. Of wat zal de rechter zeggen bij ontslag? Wel interessant.
Indirecte dwang. Net zoals positieve discriminatie ook gewoon discriminatie is. Het is en blijft dwang. Maar levert wel de door de vvd gewenste twee(miljoen?)deling van de samenleving op. Divide et impera.
@VP732 | 18-11-20 | 23:50: wat gaan ze met al dat zorgpersoneel doen die weigeren?
@Trumme | 19-11-20 | 00:00: ik ben niet zo van het leedvermaak. Oh wacht, in het geval van vvd wel. Het is ook gewoon stoken wat Rutte doet. Een premier onwaardig.
Laat die asielzoekers maar voorgaan. Dat doen ze ook bij de sociale huurwoningen.
Alex Jones is met een groep het Georgia State Capitol binnen gegaan.
Dit houdt niet meer op.
Degenen die de uitslagen certificeren dienen de legitimiteit er van te bewijzen.
Al dat gedram van de usual suspects over gebrek aan bewijs van fraude ten spijt.
Zou wel geinig zijn als bewijslast zo zou werken.
Omroep BLANK
'Gezellig Zoals Toen'
palingroken, klompendans, Sinterklaas met Zwarte piet, André Hazes, Snip en Snap, Toon Hermans, The Mounties, kaakje bij de koffie, blondines verzorgen het bierrr, lekker praten over het werk en het weer.
Bloempotkapsels, schoenen van de schoenenreus, Tabac, vloeitjes van Rizla, vrouwen met stevige kuiten van het fietsen, ongeschoren 3e oksels...
Waar kan ik me als lid aanmelden ?
Klinkt fantastisch. -de omroep:)
Fred Oster met de marmot Andre van Duyn.
Toen geluk heel gewoon was, vraag maar aan Gerard Cox waarom.
Ik plaats het gewoon nog een keer, Marco van Basten een van de beste voetballers van zijn tijd. Afscheid moeten nemen op zijn 28ste door een enkelblessure. Milaan huilde, Italië huilde en Nederland toonde amper emotie want zo zijn wij.
En toen kwam 13 jaar later de afscheidswedstrijd van Albertini, Van Basten scheurt de wond open bij de voetbalsupporters en laat zien wat hij nog steeds kan en wat een wonder hij zou zijn geweest als hij in zijn topjaren echt fit was geweest.
youtu.be/z_4FwuUuYB8
Depay is ook best goed..
Proost!
Hoi Patje! Fijn wezen dat je daar staat loopt te wezen!
Dat mag ook wel eens gezegd worden vind ik. Dat doen er te weinig.
En eens met je opmerking over Van Basten, dat soort loopt nu nauwelijks meer op het veld.
dank! prachtige beelden.
@VP732 | 18-11-20 | 23:27:
U bent te aardig VP732! Dikke proost!
Art Of Noise - Beat Box (Diversion One) (1984)
www.youtube.com/watch?v=JSWhzsGY3hA
Mooi. Lang geleden dat ik deze hoorde.
Ach, zo hebben we ons archaïsche omroepbestel nu eenmaal ingericht. Dus als Arnold zijn Ongeschoold Nederland mag oprichten, dan mag Akwasi dat ook toch? Of vergis ik mij nu? Is Arnold zo'n enorme verbinder dan, als dat hét probleem is?
Niemand zegt dat het niet mag. Alleen spijtig, en wonderbaarlijk, dat hij zo snel 50.000 leden heeft kunnen werven.
120.000 moslims in Nederland die tekeningen van de profeet strafbaar willen stellen, 50.000 mensen die zo´n omroep blijkbaar wel zien zitten. Het wordt er niet leuker op.
Eens. Ze hebben 50.000 leden gehaald dus er is een markt voor. Prima. Je hoeft niet te kijken.
@Bataafje | 18-11-20 | 23:24: Leuk verdienmodel voor Kwasie.
@ger1306 | 18-11-20 | 23:31: Dat mag in een op kapitalisme gebaseerde samenleving.
@ger1306 | 18-11-20 | 23:31: ja, en? Die man ziet een kans en grijpt hem. Dat is zijn goed recht.
Alleen met dit verschil dat het geluid van Zwart je al door de strot wordt geduwd bij de NPO, kijk eens hoeveel zendtijd (=belastinggeld) er reeds naar Akwasi ging.
@Bigi Bana Boy | 18-11-20 | 23:36:
Laat hem dan naar de commerciele omroep gaan in een op kapitalisme gebaseerde samenleving. Oh nee daar zitten ze er niet op te wachten.
Tsja, dat hele omroepbestel is uiteraard niet meer van deze tijd. Anderzijds, God beware mij voor een bijna volledig commercieel stelsel. Want dan zit je de hele dag naar goedkoop geproduceerde pulp voor "hut volluk" te kijken.
Zeldzame beelden van de jeugd van Akwasi:
youtu.be/5nf9SkLYrWU
www.youtube.com/watch?v=Og3Px_7pL6I
Waar Madonna haar mosterd haalde, ...
Malcom Mclaren & The Bootzilla Orchestra - Deep in vogue
Leuke programma´s voor de eigen kliek. Veel slachtoffertje spelen, veel zeurverhalen over hoe slecht ze het toch allemaal hebben en hoe enorm ze gediscrimineerd worden, eisen tot herstelbetalingen, drie keer per week Sylvana over hoe geweldig zij is, en een handvol kijkers. Vergelijkbaar met een kattenfilmpje op Youtube. Maar wel lekker belastinggeld cashen.
"020 ontvangt 1,4 miljoen euro voor coronaproof organiseren verkiezingen"
'alle kiezers krijgen een eigen potlood om het stembiljet mee in te vullen.'
https://www.at5.nl/artikelen/205678/gemeente-ontvangt-14-miljoen-euro-voor-organiseren-verkiezingen-tijdens-coronacrisis
Een paar doekjes met onsmettingsmiddel kost 5.000 euro. Geld van een ander kost niets.
Hall & Oates - I Can't Go For That (No Can Do) (Extended Club Mix) (1981)
www.youtube.com/watch?v=otXjnH5iFQ4
www.azlyrics.com/lyrics/halloates/ica...
ah ja die mag in de vette schijven top 100 zeker niet ontbreken.
www.youtube.com/watch?v=LlTJQ-H65eo
Kristine W - Feel what you want.
Ik hou me beter in vwb Akwasi. Een paar weken geleden was ik hier al gejorist en zelfs opgerot. Voelt na paar dagen behoorlijk vervelend als je terug mag komen en plots weer zwitsal schijnt te zijn..... terwijl ik al sedert 2007 dit media vodje een warm hart toedraag.
Maar die goedmaakseks is ook wat waard toch.
Niet zo zeuren zwitsal.
Niemand hier kijkt naar je "status" (of huidskleur, geaardheid, geslacht, etc.). Hier worden mensen gewaardeerd op hun reacties. Laat het gaan, ik vind het persoonlijk wel schattig.
And so it begins...
www.ed.nl/eindhoven/bijenkorf-weigert...
ok nog een bedrijf op de, Zwarte lijst.
Altijd dat gezeik met cadeaubonnen. Geef gewoon geld.
Ze krijgt koffie en taart. Maar die mogen ze nu niet serveren. Mevrouw ligt tussen 6 planken voordat het zover is. De taart had nu gewoon mee kunnen krijgen.
"Waarom de naam ZWART?
ZWART is kleur overstijgend. ZWART verbindt en ZWART inspireert.
In onze taal wordt het woord zwart vaak gekoppeld aan iets negatiefs. Maar dat is nu klaar. Wij gaan laten zien dat ZWART positief, krachtig en uitnodigend is. En het wordt echt niet zo moeilijk om te laten zien hoeveel energie er vrijkomt als je verschillen omarmt. Niet bang, maar nieuwsgierig. Als je alle kleuren op je palet maar goed genoeg mengt, krijg je vanzelf ZWART.
Zorgt zo’n naam niet voor polarisatie?
Uit alles wat we gaan maken ga je merken dat we er juist zijn om te verbinden. ZWART slaat bruggen tussen wat je kent, en wat je nog niet kende. Tussen jou en een ander. Iemand die anders is, anders kijkt, of misschien anders denkt. We nodigen uit tot het opnieuw definiëren van het woord zwart. ZWART gaat kleur voorbij.
Wat gaan we zien bij omroep ZWART?
Dat is misschien wel de belangrijkste vraag van allemaal. Op ZWART ga je verschillende mensen zien. Met verschillende perspectieven. Op een manier waardoor je ze beter begrijpt. En je nieuwsgierig wordt naar meer. Sterker nog, omdat iedereen gezien en gehoord mag worden op ZWART, kun je als lid inspraak krijgen in onze programmering. Hoe dat werkt gaan we je later vertellen."
Nou ik kan niet wachten.
Klinkt als 'de subsidie is binnen, einde project'.
Dit is ook wel leuk: "Is het je bijvoorbeeld wel eens opgevallen dat er, sinds de oprichting in 1964, vrijwel nooit iemand van kleur de Gouden Televizier-ring heeft gewonnen?" Dat komt omdat de gouden televizier-ring niet naar een persoon maar naar een programma gaat.
Er is nog geen enkel zwart initiatief geweest dat niet binnen de kortste keren aan elkaar zwart maken tenonder is gegaan.
Kijk, dit is alleraardigst.
Moslims zijn boos op GroenLinks omdat Klaver zijn oren zou laten hangen naar GeenStijl.
joop.bnnvara.nl/opinies/groenlinks-go...
Heerlijk!
En daar zegt die knuppel, ongewild, precies wat er mis is.
Ook hij gooit Bourkaplicht voor de bus.
Ook hij bevestigt dat mevr.de “progressieve”moslima niets te zoeken heeft bij GL.
Eigenlijk vindt hij dat Kauwbar bij Nida hoort.
Klaver in de spagaat.
Ik zei het al in het vorige topic, over deze kwestie.
Klaver kan kiezen; racist of nuttige idioot.
Meer smaken zijn er niet voor hem.
NIDA laat zich weer eens kennen als een extreem intolerant clubje. Macron afkatten alsof hij een oorlog is begonnen tegen de islam, kijk dan heb je de essentie niet begrepen. Macron is uitermate selectief en specifiek in zijn aanpak van de radicalen, maar dat ontgaat de schrijver van het stukje op Joop totaal. En "islamofobie" tien keer noemen maakt het ook niet zo sterk.
Dit is bijna beter als pornhub
Nourdin El Quali is dus moslimbroeder.
Voor hen die niet weten wat dat betekent, lees u in, doe onderzoek.
@de honden blaffen... | 19-11-20 | 00:15:
Ja maar Nourdin zegt ook "Volgens de NOS streeft de moslimbroederschap naar ‘een democratische samenleving gebaseerd op islamitische principes’. Is dat zo eng of gevaarlijk?" Wij weten dat er bij de NOS eerst stond "sharia rechtspraak.", wat ze eigenlijk bedoelen met die islamitische principes. Dit lijkt mij niet ongevaarlijk.
www.youtube.com/watch?v=rY6uRh_FS5Q
The Funk Phenomena - Armand Van Helden
Lid worden van Zwart valt onder de deugplicht. Wie niet mee doet is een racist.
In that case, proud to be a racist.
Quotes:
1: "Of is de hele tijdsgeest gericht op ontrafeling van de samenleving, die langzaam uiteenvalt in identitaire eilandjes?"
Dat is absoluut het geval! En GS werkt daaraan mee door vooral tot verdere polarisatie leidende stukjes te plaatsen. Inzet is vaak anti-elite (wie dat ook zijn) en anti-links. De islam krijgt speciale aandacht en asielzoekers krijgen ook wekelijks een veeg uit de pan.
Van Rossem schreef al eerder over polarisatie als een noodzakelijk tegenwicht tegen teveel linkse media en politiek. Ik ben het daar uitdrukkelijk mee oneens, polarisatie leidt tot niets, behalve nog meer polarisatie en zeker niet tot een beter evenwicht. Het leidt vooral tot meer verwijdering. En ja, dan is het ook logisch dat je volledig mist dat er een omroep Zwart bij is gekomen. De aankondiging stond al maanden op de NPO website overigens. GS is een bubbel die vooral aansluit bij PVV en FvD angehauchten. Kijk er eens buiten.
2: "Wij van de GeenStijl vinden van onszelf niet dat we op een heel specifieke doelgroep targetten. Wij bedienen in principe een breed publiek."
Een in principe breed publiek, maar in de praktijk vooral bevolkt door PVV en FvD sympatisanten. Vraag je eens af waarom. Het is toch de tamelijk eenzijdige onderwerpkeuze denk ik dan, die vrij rechttoe aansluit bij de PVV speerpunten. Kan onbewust zijn, maar mij valt dat op. Hypocrisie zit echter niet alleen bij links of die vermeende elite of bij Halsema of D66, maar evengoed bij de andere kant. Die hypocrisie heeft hier dan niet die naam.
Ander aandachtspuntje: Het zoeken naar deugers die zelf niet deugen is een uit de hand gelopen hobby geworden. Het is ook te gemakkelijk: Als je zelf geen idealen hebt kan je die ook niet verloochenen met verkeerd gedrag. Een linkser pakken op autogebruik of een vliegreisje wordt dus erg makkelijk scoren. Maar wel een beetje flauw. Wat ik zeg: Zonder eigen principes of idealen zal je ook nooit beticht kunnen worden van hypocriet handelen. Als je wil blijven rondraggen in een zwaar vervuilende auto zal je gemakkelijk Rob Jetten kunnen afknallen op een vliegreisje teveel. Maar, een beetje goedkoop om zoiets dan meteen hypocriet te noemen.
Mand
Een nogal polariserende tegel van je maar dat zijn we wel van je gewend met je haatdragende schrijfsels over Trump aanhangers.
'Het is toch de tamelijk eenzijdige onderwerpkeuze denk ik dan, die vrij rechttoe aansluit bij de PVV speerpunten.' U leest de topics nogal selectief vermoed ik.
Wederom hol gezever met aannames die als feiten worden neergezet. Ik vraag me af wat jij hier elke dag komt doen als je het allemaal zo kut vindt? Geef daar eens antwoord op.
@stafpilot | 18-11-20 | 23:12: Ik twijfel er niet aan dat hij de kunst van het lezen beheerst. Hij begrijpt heel veel domweg niet. Eigenlijk helemaal niets.
@Crusher | 18-11-20 | 23:17:
Hij heeft een bipolariserende stoornis.
Blijkbaar is het hier verschrikkelijk voor je. Waarom ben je hier dan nog steeds? Mag je niet naar een andere afdeling van je baas, of kan je niks anders en is GS je eindstation? Lullig voor je.
@Crusher | 18-11-20 | 23:17:
Waarom? Om te pogen te begrijpen wat de rechtse wappie beweegt. GS wordt veel gelezen en niet alleen door wappies. Ik wil de meest rabiaat absurde betogen hier niet onweersproken laten. Mischien wel om te laten zien dat baarlijke nonsens niet unaniem wordt omarmd en dat er meer meningen - en andere - zijn buiten de GS bubbel. Houdt jou ook scherp, misschien.
En ik heb een zekere fascinatie voor complotdenkers. Die vind je hier veel. Waarom denken mensen zo en waarom zijn ze zo totaal niet zelfkritisch, terwijl ze bijna paranoide zijn jegens andere zaken? Dat is interessant. Het zegt iets over wat groepen mensen beweegt en waarom ze in staat zijn om en-masse te geloven in een belachelijk of absurd verhaal.
Dank u, ik kan hier grotendeels in mee gaan. Ik wil wel een kanttekening plaatsen: iets wordt hypocriet op het moment dat persoon A persoon B (of een hele groep) verwijt iets te doen en het dan zelf wel te doen. Als je hoog op het morele paard gaat zitten, dan is de kans groot dat je er af gaat vallen. Aan de rechterkant (FvD, PVV) wordt er simpelweg minder moreel geneuzeld.
Dijk van een tegel. Roepende in een woestijn helaas.
Hahahahahahahahahaha.
Wij van Geen Stijl bestaat niet.
Ik wil niet grof overkomen maar een gesprek met een psychiater zou ik je wel aanraden.
verbal diarrhea; Ga toch een manier vinden om tevreden te zijn met jezelf en invulling te geven aan je lege leven. Je mag er zijn jongen!
@ZOMG | 18-11-20 | 23:26:
Expres moreel laag te paard gaan zitten maakt het dan ook heel gemakkelijk om alles wat boven je uitsteekt neer te maaien.
@Beste_Landgenoten | 18-11-20 | 23:33: Dat heet dan een morele pony.
Zet je dat ook op de Joop?
De helft van Nederland bestond toch uit populisten en nazi’s volgens u? Welnu, na jarenlange valse frames en beschuldigingen uitten is het een keertje mooi geweest zeg maar. Sinds ik na het geven van een mooi feest voor iedereen lafhartig werd beschuldigd (ben uiteindelijk opgestaan en weggelopen) ga je nadenken wat er zich in de koppen van Globalisten afspeelt, en dat blijkt dus ‘poep’ te zijn. M.a.w., Globalisten bedienen zich van een vorm van ongefundeerde verkettering, structureel, dag in dag uit, jaar in jaar uit. Heb al zo vaak aangegeven dat zowel Globalisten alsmede nationalisten beter kunnen samenwerken in een veranderende wereld, echter dat eindigt steevast in eenzijdige laster waarna karaktermoord. Dan blijft er slechts een pad over: de loopgraven in en snipen. Resumé: de hypocriet welke u bij anderen zoekt bent uzelf, B_L, als ik zo vrij mag zijn u een spiegel voor te houden. Zeg bv een keertje ‘sorry mensen’, ik zat er in mijn blindheid volledig naast. Echter, dit doet u niet.
ON en FVD afgedreven naar wereldvreemde complotdenkers. Buiten islamhater Wilders en de man die vaker van partij wisselt dan van partner, en van Haga is er niets te kiezen
SGP!
Dit wordt voor mij een negeer-omroep.
1 e teveel.
@IndoFortuyn | 18-11-20 | 23:13: Zeg maar ja tegen een jager, zeg maar nee tegen een ....... Dubbel ee dus.
I see what you did there.
Als je nooit kijkt hoef je niet te wennen. Als ik zwarten of gekleurden wil zien kijk ik wel opsporing verzocht of naar "slachtoffers" van toeslagfraude.
Je moet het ook zien vanuit het huilerige egoïsme van Akwasi. Zo van: Zwart, ga er maar eens aan staan. Leer er maar eens mee leven. Boehoehoehoe.
@VP732 | 18-11-20 | 23:03:
Iemand die voor 6 a 7 miljoen aan vermogen heeft en dan nog steeds het slachtoffer aan het uithangen is. Dat moet wel een goed verdienmodel zijn.
@Roze_bril_drager | 18-11-20 | 23:06: Waar haalt u die cijfers vandaan?
@ZOMG | 18-11-20 | 23:41: Net gezocht, dat gaat blijkbaar om vastgoed. In een eerder GS-topic werd dat weersproken: www.geenstijl.nl/5154408/privilege-ak...
"Dat verhaal over dat hij de helft eigenaar is van een bouwproject is een broodje aap. Hij heeft gewoon 1 bouwnummer gekocht in dat hele project, wat ooit voor ruim 6 miljoen door een projectontwikkelaar is aangekocht. Dan staat er in het kadaster altijd (met meer onroerend goed verkregen). Dus dat is gewoon dat kaveltje, waar dus nu zijn kennelijk net opgeleverd rijtjeshuis op staat waar de ramen van gewassen zijn."
@ZOMG | 18-11-20 | 23:41:
Dat zijn openbare cijfers, uitgevogeld door de Story.
www.mediacourant.nl/2020/06/akwasi-sl...
@ZOMG | 18-11-20 | 23:45:
Jij zegt dat hij niet voor de helft eigenaar is, geen zin om er dieper in te duiken of het kadaster om te ploegen. Misschien heb je nog een linkje waar het verhaal wordt ontkracht of moet ik het doen met jou uitleg ?
@Roze_bril_drager | 18-11-20 | 23:53: Nee, u leest niet goed, want dat zeg ik namelijk niet. Ik citeer iemand die dat eerder hier heeft gezegd. Een verhaal uit de Story kan ik niet serieus nemen.
@ZOMG | 19-11-20 | 00:00:
Oh ja je citeert... denk dat wat de Story opzocht klopt.
@Roze_bril_drager | 19-11-20 | 00:10: Ik heb de documenten zelf niet gezien. Het zou best verkeerde geïnterpreteerd kunnen zijn door Story (bijvoorbeeld dat bepaalde gedeeltes mandelig zijn) en dat zou niet de eerste keer zijn.
Wetenschappelijk bewezen : Zwart is geen kleur en wit is alle kleuren !
Omroep JOOD
De Uitverkoren Omroep
Wen er maar aan
(twijfelgevalletje voor GU)
Zeker heel veel ster reclames?
@Gulliver | 18-11-20 | 23:08: LOL zeg dat nou niet.
@Gulliver | 18-11-20 | 23:08: LOL
Hier gaat iets helemaal goed.
www.youtube.com/watch?v=rmOAVfEDyhA
French Kiss van klein Louiske , House classic voor de liefhebbers. van vette trage beats.
Ik heb de maxi single hier nog liggen
@Snap je!? | 18-11-20 | 23:15: vinyl, hmmmm en dan een goeie headset of een paar degelijke speakers...
@Snap je!? | 18-11-20 | 23:15: Hier ligt hij op CD
Kraftwerk - Showroom Dummies (1977)
www.youtube.com/watch?v=ZJ9Stc9ONyY
www.azlyrics.com/lyrics/kraftwerk/sho...
FvD neemt echt niet als enige sektarische vormen aan. Klaver kan er ook wat van. Wellicht is dit de moderne vorm van politiek bedrijven. Ik heb overigens van beide het idee dat ze al gepiekt hebben. Het was voor hen beter geweest als ze nu zouden gaan pieken maar dat zie ik er niet van komen.
Gaan ze wel de sinterklaas intocht verslaan? zou leuk zijn als ze de sinterklaas intocht op Curaçao uitzenden 1 groot feest daar en nog niet verpest door aquarium zeikers.
Krijgen geen subsidie meer. Werd triomfantelijk gemeld door Trouw. Kan Geenstijl niet eens uitzoeken of stoppen van subsidie een voorwaarde was voor geldelijke corona-steun uit Den Haag(, want toeristen blijven weg)?
Hoe zwart moet je precies zijn bij omroep zwart? Mag halfbloed ook? Of Aziatisch? Arabisch?
Waar loopt die grens precies?
Ik vraag dit voor een vooraf gedrukt aangifteformulier.
In mijn bubble is het wel voorbij gekomen, er zitten ook blanke mensen bij. Ik had wel even mot met een presentatrice op Instagram omdat ik zei dat ze juist teveel aandacht schenken aan de kleur van mensen en dat mensen juist meer zijn dan dat.
Hai! Is het gezellig hier?
"Wen er maar aan"
Dat klinkt ook niet enthousiast, van Akwasi.
Wie moet er aan wennen?
Als je het niks vindt kijk je niet, dat lijkt me duidelijk.
Er gaat geen hond naar kijken, denk ik.
Gejat van de LBHT-ers:
we’re here, we’re queer, get used to it.
Ze stelen alles ...
(Oude slogan voordat de lbhtbbq+ Beweging begon, en alles pollitieke werd ...)
Klopt.
Toch goed om te lezen dat reaguurders een roze zuil vormen.
Wel heul gay natuurlijk.
@goedverstaander | 18-11-20 | 22:55:
Wel gepast. Een groot deel van het GS volk krijgt een roze zuiltje van het denken aan Trump.
@goedverstaander | 18-11-20 | 22:55: ik moet je tasje toch niet vasthouden he.
@* Il Principe * | 18-11-20 | 22:57: Ik zou maar oppassen met het delen van van zoveel persoonlijke informatie.
@Lt-Kol Kilgore | 18-11-20 | 22:59: Annie, ben jij het?
@goedverstaander | 18-11-20 | 23:02: Wil die gozer met je daaenssen ?
@goedverstaander | 18-11-20 | 23:00:
Hoezo? Mag ik jouw persoonlijke voorkeuren niet benoemen?
@Lt-Kol Kilgore | 18-11-20 | 23:03: Die gozert wil op me gesicht daaanse. Het is Akwasi!
@goedverstaander | 18-11-20 | 22:55: maar toch een homogeen geheel. Het past gewoon. Soms maar net. Maar het is een kloppende zuil.
@VP732 | 18-11-20 | 23:06: ik ben meer van de homowel dan de homogeen.
Annie hou jij mijn tassie ff vast - Miggy
youtu.be/9dt-4pYLHxs
@Analia von Solmsch | 18-11-20 | 23:08: u bent goed in zelfanalyse merk ik.
@Analia von Solmsch | 18-11-20 | 23:08: Ik heb meer met de homo sapiens met een vagina gigantus (kut die aan de grote kant is) . Mijn vriendinnetje heeft liever die met een penis erectus (lul die gestrekt is).
Het niveau wordt er niet echt hoger op. Vrees ik.
@goedverstaander | 18-11-20 | 23:14: ik lees toch aardig wat diepgang...
www.youtube.com/watch?v=KvRlS_6xH2k
Son Of A Gun - Hooj Edit
2021: Omroep Zwart.
Vervolgens: geruzie, gesjoemel en ophef.
2022: Omroep op zwart.
Yep.
Ik weet duizend procent zeker dat het maximaal een half jaar duurt voordat er ergens geld mist. Uiteraard heeft niemand het gedaan en anders racisme!
Hoeveel betalende leden heeft GeenStijl dan?
Het is moeilijker voor GeenStijl omdat ze 'maar' een website zijn en geen strijd voeren met een (bijna onhaalbaar) einddoel maar wat wel aanslaat bij de mensen die zich er mee identificeren.
Leden van Geenstijl betalen zes keer zoveel. Kijk, dat is pas een prestatie. Bovendien heeft Geenstijl geen enkel niet-betalend lid.
@goedverstaander | 18-11-20 | 22:58:
Het lid van Akwasi is groter.
@Gulliver | 18-11-20 | 23:00: En geteerde palen staan ook nog langer hoorde ik.
@Gulliver | 18-11-20 | 23:00: ah, een ervaringsdeskundige!
Omroep zwart? Wat een racist! Bijdezen maken wijeen omroep blank! ohw, wacht dan zijn wij racist!
Omroep grijs... oh nee mag ook niet meer.
Hij haalt straks bakken met geld binnen. Dure auto onder de zwarte kanis. Het is ook net de Formule1.
En hoeveel huizen heeft die professionele talkshowgast wel niet?
Ik ken dus wel iemand die lid is geworden en hij (blank, hoog opgeleid, ruim bovenmodaal verdienend) heeft mij verteld dat dit hem ging om de ideologische doelstellingen van de zender, omdat hij vond dat die doelgroep inderdaad niet goed gehoord wordt. Ik ben dat overigens niet met hem eens.
Dat het buiten de bubbel van GS af heeft gespeeld verbaasd me niets. Zoals gezegd is het via Instagram gegaan en dat is gewoon een heel eigen ecosysteem, net zoals Twitter dat is (omroep zwart heeft dan ook bijna geen volgers op Twitter) en zoals Facebook dat is. De "walled gardens" van de techindustrie, met onderliggende algoritmes voor aanbevelingen maken zo'n fabeltjesfuik (zoals de heer Lubach het noemt) mogelijk. De manier waarom de sociale netwerken gebouwd zijn werken een verzuiling in de hand. Actief informatie zoeken waar je het niet mee eens bent is iets dat veel mensen niet doen. Het kost ook veel tijd en waarom iets doen dat veel tijd kost en niet leuk is? Je kan ook duimpjes geven, lovebomben en collectief boos zijn, dat vindt het brein veel fijner.
Over de heer Akwasi: hij heeft met sommige dingen wel zeker een punt. Het feit dat er maar twee journalisten van NPO in Afrika zitten is inderdaad absurd, want er gebeurt heel veel op dat continent, zowel in positieve als negatieve zin en de meesten hebben een beeld van Afrika dat zeer gedateerd is en niet klopt. De Nederlandse media zijn zeer gefixeerd op de VS en de rest van de wereld wordt grotendeels genegeerd. Ik zou het zeker niet erg vinden als daar meer balans in zou worden aangebracht. Mocht Omroep Zwart die rol willen gaan vervullen, dan sta ik daar niet onwelwillend tegenover.
Echter, mocht het het propagandakanaal worden van Bij1, of gewoon een manier om snel geld binnen te harken zonder een goede culturele bijdrage te leveren, dan mag het van mij snel afgelopen zijn. Als dat dan een paar ton kost, dan is dat uiteraard zuur.
Ik hoop op het eerste, maar vrees voor het laatste, mede aangezien de doelgroep die wordt aangesproken eerder op Instagram en TikTok zit en niet naar NPO kijkt.
Ze kunnen zelf POTUS worden dus niet komen zeiken over geen kansen, dat is pertinent onwaar .
in de jaren 70 zijn er overigens verschillende zwarten naar Europa gekomen, hier konden ze muziek producen en hadden ook een publiek. Marvin Gay, Donna Summer, Tina Turner, Maar wat zijn wij toch racisten en wat krijgen zwartjes hier weinig kansen.
Als je de hele dag op je luie reet gaat zitten en je lot zelf niet in handen neemt, ja, ... Maar dan heb je daar wel zelf voor gekozen.
@Lt-Kol Kilgore | 18-11-20 | 22:56: Ik zie niet hoe uw opmerking relateert aan Omroep Zwart: ik ken zeer weinig mensen in Nederland die POTUS kunnen worden en de heer Akwasi hoort daar niet bij.
Ik weet eigenlijk helemaal niet wat Omroep Zwart wil gaan doen en waar ze voor staan. In de FAQ staat eigenlijk helemaal niets behalve "we zijn voor iedereen die het anders wil".
@ZOMG | 18-11-20 | 23:05: Ik wil maar zeggen dat ze niet zielig moeten doen. dat ze eigenlijk alles kunnen wat ze maar willen. Maar dat daar inzet voor nodig is. Hell hij bewijst het zelf, hij is bezig een omroep op te richten. Mochten we echt zo een racisten zijn, dan kon hij daar alleen maar over denken.
@Lt-Kol Kilgore | 18-11-20 | 23:30: Als u bedoelt "de groep rond Akwasi die zeurt dat het allemaal kut is", dan ben ik het met u eens. Als u het breder wil trekken, dan bent u mij kwijt.
Wen er maar aan. We zullen inderdaad wat vaker moeten zappen.
Meeste TV's hebben wel een functie om kanalen te blokkeren. NPO 1-3 bijvoorbeeld.
"Hou rekening met GU" Oh ja, dat is waar ook, Joris vertrok. Hallo GU !
Bij gaat 2020 de boeken in als het jaar dat ik racistischer ben geworden dan ik was. Met dank aan de Akwasi-intellectuelen op deze wereld. Een voorbeeld? Voor mijn werkzaamheden ben ik zo nu en dan aangewezen op stockfoto's en die zijn bijna onmogelijk te vinden zonder excuus-donkere-medemens.
Voorheen dacht ik daar nooit zo bij na, maar nu denk ik alleen maar: "Alweer een donker persoon om te deugen. Goh, alweer een donker persoon om te deugen. Hé, een meeting met 8 donkere en 2 blanke personen, dat klopt niet."
Bij deze hartelijk bedankt dat jullie dit in mijn brein hebben ingeprent waarde activisten. Had het liever niet gedaan.
Je kunt natuurlijk ook even je aluhoedje afdoen en beseffen dat je stockfoto's allemaal van Amerikaanse bedrijven komen en dat daar de samenleving veel diverser is dan hier.
@* Il Principe * | 18-11-20 | 22:48: Wat heeft dat in vredesnaam met een aluhoedje van doen?
@* Il Principe * | 18-11-20 | 22:48:
Plottwist: Nederland is een Amerikaans bedrijf.
Pff, je uitspreken tegen verspillen van publiek geld door Omroep Zwart, maar wel zelf ooit Powned hebben opgericht waar ze provocerend flessen champagne stonden leeg te gieten..
Kopschop-tv?
Komt dat schoooooot!!!
Allemaal filmpjes van negers die zwartgeschminkte blanken in het gezicht kopschoppen. Dat vinden 50000 mensen een goed idee.
Met iedere stap die hij zet maakt hij zichzelf nog minder geliefd bij een groot deel van de Nederlanders. Maar het zal hem een reet roesten, hij krijgt veel geld waar hij weing voor hoeft te doen. En dat wat hij doet slaat doorgaans nergens op. Hij is waarschijnlijk nu al de best betaalde klaploper van Nederland.
Nee, dat is Baudet
Wow, een hele grote U-bocht, maar u weet het te linken aan Baudet! Knap hoor.
@* Il Principe * | 18-11-20 | 22:49: Zwakste plempsel van 2020 .... net op de valreep .
Obama zegt dat het internet de grote vijand is. Want dan hebben we geen gedeelde waarheid meer.
Obama is zelf aan de macht gekomen door middel van een toen innovatieve campagne op het internet. En nu mag van hem niemand anders meer hetzelfde truukje doen. Nee, burgers moeten allemaal naar die bagger van CNN kijken, de gedeelde waarheid. Obama is de laatste dagen bewierookt in de Nederlandse media. Obama is een vieze vuile gore schijnheilige hufter. Een retorische truukjesman. Een griezel van het zuiverste water.
Ik ben bang dat pedo biden de echte vieze vuile gore hufter zal zijn, nog een grotere dan oboema.
Obama is een typische narcist net als Baudet.
@Gulliver | 18-11-20 | 22:50: Hoe denk je anders het te maken in de politiek ?
15.000 niet betalende leden? Da's potdomme nog meer dan/als bij het CDA.
www.youtube.com/watch?v=MBIn10F5frE
Speciaal voor Akwasi en zwarte piet, Black girls rock, en doeme Robin S is oud geworden.
www.youtube.com/watch?v=B36vtkBlLmg hier nog eens live.
Trafassie Waka Waka
youtu.be/DgAPIWAU4zA
It’s time 4 Africa
Ik vind het prima dat ze die omroep beginnen. Dat is hun goed recht.
Ben wel benieuwd hoelang het duurt voor ze volledig uit de racismebocht vliegen. Liever vroeger dan later, misschien dat mensen buiten die bubbel dan wakker schrikken en beseffen waar ze mee van doen hebben.
Van je huidskleur je verdienmodel maken om vervolgens te klagen dat mensen je anders behandelen vanwege je huidskleur. Wat Akwasi blijkbaar niet begrijpt is dat mensen waarschijnlijk eerder aanslaan op zijn afstotende persoonlijkheid dan op zijn buitenkant.
Een blanke Akwasi zou ik ook een enorme lul vinden.
@NeedIsaymore? | 18-11-20 | 22:45: ik denk dat dat van die lul wel meevalt hoor.
Het is een kopie van Sylvana S., maar dan met zonder poeskut.
Jij onderschat hem nogal. Het zal hem aan zijn bruine zak jeuken wat anderen van hem denken, als hij maar geld overgemaakt krijgt. En dat lukt aardig.
@NeedIsaymore? | 18-11-20 | 22:45:
Het voordeel daarvan zou zijn dat je het dan midden in zijn gezicht zou mogen zeggen zonder als 'racist' te worden weggezet.
@goedverstaander | 18-11-20 | 22:48: Dat laatste vraag ik me wel eens af.
Hoezo trouwens dat 'wen er maar aan'?? Moeten wij ergens aan wennen dan? Meen me te herinneren dat wij hier in Nederland toch al in de jaren 50 vorige eeuw in de persoon van ene Donald Jones een zwarte meneer op de televee hadden...
Ja, weet ik nog uit mijn jeugd. Hij had een hitje: "ik zou het liefst iets in je doosje willen doen" of zoiets.
Toen zwarte mensen op tv nog leuk waren.
Mijn kijkbuis staat al 20 jaar op zwart. Ik bepaal zelf wel waar ik naar wil kijken.
Overigens ben ik een behoorlijk links van het midden boven modaal verdienende reaguurder.
Identiteitspolitiek is de dood van van de democratie, de dood van de politiek en uiteindelijk de dood van de samenleving.
Het polariseert enorm en dwingt ook nog eens censuur op omdat er altijd wel een clubje zichzelf ergens beledigt over voelt. Een doodlopende weg.
Ja vroegah was het nog leuk, toen kon je als links versus rechts elkaar nog de huid volschelden zonder beledigd te zijn. Je kon de christenbroeders in de zeik nemen zonder dat je dat echt kwaad bedoelde.
Maar dat kan allemaal niet meer want dan kwets je een identiteit en die gaan dan huilen er komen krantenartikelen van je wordt gecanceld of erger.
Morgen een omroep voor brildragers.
Voor mensen met pukkeltjes.
Voor luitjes met kalknagels.
Voor Eskimo's
Hadden we al een dierenomroep?
Voor linksdragende rechtse ballen.
Voor blondines
Voor geschoren van onder
Voor geschoren van boven
Voor brunettes
Voor orderpickers
Zucht.
ik ben voor mijn lesbische dwergwerp dwerg al jaren op zoek naar een belangengroep.
@Lt-Kol Kilgore | 18-11-20 | 22:49: Start er zelf 1 ontvang subsidie en wees vooral erg gekwetst als het over werpen, dwergen of lesbisch gaat, Of als het daar niet over gaat. Media aandacht en succes verzekerd.
Zo kwam Akwasi aan zijn leden:
www.adformatie.nl/campagnes/omroep-zw...
Wel jammer dat een groot deel van de 'leden' hun bijdrage betalen uit uitkeringsgelden. Soort van rondpompen van publiek geld dus.
@marcoplarco | 18-11-20 | 22:43:
Ik zie een hoop overeenkomsten met FvD
@* Il Principe * | 18-11-20 | 22:50: Verklaar je nader?
@* Il Principe * | 18-11-20 | 22:50: Niet echt veel principes om overal Baudet en FVD bij te betrekken. Je plaat blijft hangen.
@PedroD | 18-11-20 | 23:08:
Hoezo? Een groot deel van FvD (en PVV) bestaat volgens Maurice de Hond uit complotgekkies die hoogstwaarschijnlijk elke maand een WIA of Wajonguitkering krijgen.
@* Il Principe * | 18-11-20 | 23:14: Ja natuurlijk, want rechts stemmen (FvD) is zo goed voor je WIA en Wajonguitkering. Hihi, gewoon doen zou ik zeggen!
@* Il Principe * | 18-11-20 | 23:14:
Je maakt een grapje?
"Piketpaaltjes slaan langs identitaire lijnen" slecht? Wellicht, maar er niet aan meedoen is potentieel nog slechter.
Dit is sterk te vergelijken met de Prisoner's dillemma uit de speltheorie:
nl.wikipedia.org/wiki/Prisoner%27s_di...
Ingekorte uitleg: twee gevangenen hebben allebei de keuze tussen of samenwerken of de ander verraden. Als ze allebei kiezen voor samenwerken is de uitkomst voor beiden goed, als de een kiest voor samenwerken en de ander voor verraad, dan krijgt de laatste een nog betere uitkomst en is de eerste de pineut. Als ze beiden kiezen voor verraad dan is de uitkomst slechter dan als ze allebei voor samenwerken kiezen. Speltheoretici wijzen er op dat het goed zou zijn als beiden voor samenwerking zouden kiezen, maar dat voor verraad kiezen de beste keus is want dan krijg je geen spijt.
Het huidige politieke equivalent is: de ene keus is kleurenblindheid en civiel Nederlanderschap als overkoepelende identiteit voor iedereen, de andere keus is de eigen etnische groep benadrukken en voortrekken (identiteitspolitiek). Het zou leuk zijn als iedereen de eerste keus zou kiezen, maar als er een voor identiteitspolitiek kiest, dan heeft de rest de keus tussen ook kiezen voor identiteitspolitiek, of de pineut zijn.
Civiel Nederlanderschap bestaat niet. Dat zijn civiele staatsburgers.
Zendtijd op zondagochtend?
Dan ligt z’n doelgroep nog gestrekt in hun Hangmattie.
Dat past niet in mijn agenda. Dan kijk ik altijd naar het weer in de wintersportgebieden en de wijn en beleggingstips van herrie Mensch
"Wen er maar aan". Die slogan geeft wel goed weer waarom die omroep is opgericht: om ons te trollen. Maar er zijn wel ergere dingen waar ik me niet over opwindt.
De Duitsers wouden Nederlanders 80 jaar geleden ook laten wennen aan het nieuwe normaal.
Als er niemand hapt, dan worden de slogans steeds extremer. Die gast vliegt nog wel eens een uit de bocht, weer.
Tav die Duitsers; Ik ben volledig geïntegreerd of volledig gecollaboreerd. Liever wurst mit knódel dan boerenkool.
Iedere neger die geen lid wordt van zijn omroep gaat Akwasi persoonlijk in zijn gezicht schoppen.
30% van je leden betaalt niet.
Proletarisch lidmaatschap, zo kennen we ze
Misschien helpt ome soros wel ff
ik dacht het, jij zegt het gewoon
Dit voorspelt nu al de financiële puinhoop die het zal gaan opleveren bij deze club. En iedereen die er wat van zegt zal wel weer een racist / nazi zijn
‘Wen er maar aan’ klinkt niet als een gericht welkom aan toekomstige kijkers van de omroep maar als een welgemeende klap in het gezicht van de blanke Nederlander.
Tenzij woordkunst.
Het is toch niet te geloven dat ik mee moet betalen aan activistische zender, waar ik nooit om gevraagd heb.
De boel opnaaien met het geld van de blanken.
Is dat hypocriet of niet?
Ik snap het wel, zonder het bloedgeld, bij1 gewerkt door blanke zwoegers, geen zwarte zender.
Prima als teamAkwasie een eigen zender wil, maar dan wel je eigen doekoe meenemen mattie.
Geld aanpakken van superieure blanken...
Ik zou het niet doen, als ik een zuivere blankenhaterT was.
Akwasie wel. Man zonder principes.
Je mag van Hoofdpiet Simons niet in man/vrouw denken.
Dus het is een 'dinges zonder principes'.
Ach, ene Weesie, ooit ook zo’n narrowband idealist, schijnt er leuk van rond te kunnen komen.
Als er ruimte is voor een racistische zender genaamd zwart.. krijgen we dan straks ook nsb teevee? Kkk tv? White power teevee..
Niet dat ik graag dat wil.. integendeel, ik verafschuw het.. maar.. als dit mag, dan mag dat ook..
Richt het op, want ja, het lijkt me logisch dat ook die ruimte er is. Je moet natuurlijk well all inclusive zijn, op papier. Lijkt me eigenlijk wel geinig zoiets op te richten.
Zou wel interessant zijn het npo programma verborgen verleden over akwasi en airfryer. Ben bang dat we dan een hoop ellende te zien krijgen
Als een blanke iets succesvol doet, is het automatisch racisme.
Ook al is er in velden of wegen geen ras te bekennen.
Ik ben dan wel geen "zij", maar ik groet @SterF... Ofwel een soort van morituri te salutant maar dan net niet. Een old school thrashnummer uit 2012. New old school zeg maar. "Combat Mosh" van Lich King.
www.youtube.com/watch?v=eb0D0-aMhpY
Eigenlijk is het onmogelijk zo'n huidskleur omroep toe te staan. Stel je voor wat er zou gebeuren wanneer je een omroep BLANK zou starten en alleen maar blanken aan het werk zou laten.
Geloof me, de omroep Zwart zal geen minuut uitzenden zonder blanke.
You can put that in the bank
Dan sta je eigenlijk al met 1 been in het gedachtengoed der nazi's.
Ik ben dan ook wel benieuwd of de mensen die er werken een afspiegeling van de maatschappij zullen zijn maar eigenlijk weet ik het antwoord al. Puur racisme dus deze partij.
Radio Mogadishu, 4 uur per dag op 433 kHz AM m m m m m!
Ik dacht eerder aan RTLM, bekend van de Interahamwe.
Een opstekertje is natuurlijk ook het salaris wat de nieuwe omroepdirecteuren mogen gaan ontvangen. Zoals de andere jonge omroepen als WNL en pwoned ook mochten doen. Een beetje werken voor een uurtje uitzending per week en dan met Euro 150.000 per jaar naar huis.
Vergeet de productiemaatschappij-constructie niet om je salaris nog ff flink op te krikken.
@Harry Turtle | 18-11-20 | 23:02: dat was vooral een modus van de telegrof spinsels. Andere omroepen kunnen natuurlijk leuke opdrachten tegen totptarief verstrekken aan hun eigen medewerkers. Zoals EO/TrosAvro/Kro al decennia doen.
Vroeger viel men ook on de theater regels en kreeg men in de stille maanden WW over een topmaandloon wat dat in drie maanden voorjaar en drie maanden najaar verdiend werd. Zo werd de gemeenschap en de omroepleden flinke getild.
Wen er maar aan? Wen er zelf maar aan, er moet nu gewerkt worden, uren maken. Zo'n omroep is gewoon hard werken, niet z'n sterkste punt. Lol, wordt niks, aanfluiting to be.
Zwartkijker...
@Leduc | 18-11-20 | 22:31: Ik kijk niet, geen TV..
Gewoon De Cosby Show en Fresh Prince of Bel Air uitzenden. Koop je voor een prikkie, weinig werk, dikke marge.
@Harry Turtle | 18-11-20 | 23:03:
Dat is het 'm juist, er zal ook een beetje kwaliteit geleverd moeten worden, anders staan ze nog voor lül ook. Wordt dus 3x niks.
Gaat straks net als bij die moslimomroep. Binnen no-time vechten ze elkaar de tent uit en is al het geld op.
HUMAN verdwijnt, ZWART verschijnt. Sign o'the times........
Prince, Sign o'the times, altijd +2
Ik blijf gewoon hier hoor.
Bij mij is de treurbuis al 25 jaar de deur uit, nog steeds geen spijt van.
Hoor dat wel vaker. Maar mag ik vragen, kijk je nu films op je tablet ofzeau?
Nu nog 'de vervuiler betaalt' doorvoeren, zodat ze hun eigen propaganda financieren.
Heb wel een televisie, een hele mooie zelfs:oled. Maar zeg altijd wel tegen vrouwlief gebruik hem maar voor streamingdiensten en gaming.. daar is ie voor gemaakt.
@VP732 | 18-11-20 | 22:30: Hier ook al minstens 15 jaar TV-vrij. Zo nu en dan zetten we een film van Netflix of Pathé Thuis op. Gewoon op de laptop op de salontafel. Een meter bij ons vandaan. Dat is een soort van equivalent van een TV van 2 meter breed op 6 meter afstand. Kijkt prima, geluid via een kabeltje naar een boomboxding voor wat meer beleving.
@VP732 | 18-11-20 | 22:30:
Hier ook al jaren geen treurbuis meer. Als ik vier films per jaar zie (widescreen PC monitor) is dat veel.
Hier hetzelfde. Ik stream er eens een filmpje op en dat was het dan
Dus als ik het goed begrijp kijken jullie nauwelijks series en films etc? En veel hebben letterlijk geen tv (meer)? Hum. Ik ben zelf ook allang weggestapt van de tv omroepen, maar zo'n purist ben ik toch ook niet (wel films en serie). Ben benieuwd hoeveel mensen er de afgelopen jaren afgehaakt zijn.
@VP732 | 18-11-20 | 22:44: Hoeveel weet ik niet, maar ik denk dat heel veel jonge mensen geen TV meer kijken. Ik ben wel benieuwd naar de gemiddelde leeftijd per vierkante kijker.
@Quib | 18-11-20 | 22:49: het zou te meten moeten zijn volgens de kijkcijferbingo. Ik meen me nog een doodgebloed (mogelijk) schandaal te herinneren over die tvkastjes. Ook aangekaart door GS (of was het powned)?
Yesss! Oranje staat voor!
Boeie.. sinds dat BLM racisme gedoe een paar maand geleden bij vele spelers kijk ik niet meer. Jammer voor de spelers die daar niet in mee gaan. Max Verstappen ging er igg niet in mee, die gaat tenminste voor de sport.
Omroep Zwart heeft een ledenadministratiesysteem van Dominion.
"Ja, Akwasi is een lul". Zo. Netjes toch GU? Ik ben een enorme quotezak.
Ik ken helemaal geen akwasie of bedoelt van Rossum aquarium?
@A.I. van Dee | 18-11-20 | 22:42: het is die man van de overtreffende trap, zeg maar.
Omroep? TV? Wat is dat ook alweer? Niet iets om je druk om te maken volgens mij. Wel jammer van de taxpoet, maar ja anders houden we die mensen niet bezig en krijgen we nog meer loslopende verwarde mensen op straat.
Bij"zwart" denk ik altijd dat de TV kapot is.
Denk als we omroep wit beginnen, iedereen gillend gek wordt.....
He, dat is een idee. Poll op GS? Doen? Die 50.000 reaguurders moet toch haalbaar zijn? Lijkt me echt een gaaf GS initiatief.
Geenstijl en een omroep wanneer hebben we dat eerder gehoord....
Gestopt met lezen bij:
"Denk als we omroep wit beginnen, iedereen gillend gek wordt....."
Kamervragen!
Omroep Wit? Doe ik niet aan mee. Omroep Blank wel, waar kan ik me inschrijven?
@Nivelleermarionet | 18-11-20 | 23:49: Een omroep Blank. Alleen voor blanken. Da's precies wat akwasi en zijn helperwhities willen. Haat haat haat en alles moet kapot.
Na de oorlog was er in West-Duitsland Dienststelle Blank, dat werd de latere Bundeswehr.
Omroep Blank klinkt derhalve wel goed.
Als de buis dan gewoon op zwart gaat is het prima te pruimen.
Verder ieder zijn meug. Ik zal er geen tel naar kijken.
Testbeeld: vijftig tinten zwart.
Omroep Zwart? wtf?
*2020 noteert in agenda als jaar dat racisme definitief op de kaart is gezet in Nederland*
On topic:
1-1! Het kan nog!
Je haalt de woorden uit mijn mond, de eerste racistische omroep van Nederland.
@de honden blaffen... | 18-11-20 | 22:28:
Akwasi??
Zap!...
Omroep zwart
1 kookprogramma: hoe maak ik gefrituurde kip met wafels.
2 sportprogramma: wereldkampioenschappen domino
3 Muziekprogramma;een soort van langlopende sinterklaas journaal met rijmende pieten op een 'beat;
4 Cultureel programma :zie boven nr 3
5 Opsporingverzocht: zoek de vader van de volgende kinderen,....
@miko | 18-11-20 | 23:46:
#5
www.dumpert.nl/item/8013205_9b7f9c6e
REAGEER OOK