RIP Buitenhof
Vroeger was het ook een kutprogramma, maar tenminste een serieus kutprogramma
De uitvaart wordt vanaf 12:10 live uitgezonden op NPO1 en verzorgd door een jongen die politiek analyseert door met drie mensen te praten op de verjaardag van zijn moeder, een meisje dat achter iedere boom een racist ziet en iemand die denkt dat een matige grap leuker wordt als je hem maar blijft herhalen. Geen bloemen.
Reaguursels
InloggenBen oprecht ge-interesseerd hoe deze jonge generatie hun kinderen gaan opvoeden en het lijkt mij boeiende t.v. als we over 25 jaar hun kinderen horen spreken... nog boeiender lijkt mij een terugblik met deze generatie over 70 jaar.. hoe zij over de jeugd denken.. maar vooral hoe zij zich door de jeugd voelen bejegend.
Als babyboomer leerde ik al als jong ventje dat ik mijn mond moest houden als oudere mensen spraken. Je leerde respect te hebben voor ouderen en voor het gezag. De generatie van nu, die hun leraren met hun voornaam aanspraken, en thuis met hun ouders in discussie gingen, trekken hun mond net iets te vroeg open en geven niemand tegenwoordig meer respect. Deze verwende nesten hebben nooit geen armoede gekend, hebben nooit in hun leven hard gewerkt, en hebben nu het lef om te zeggen dat wij babyboomers het voor hun verpest hebben. Losers!
Jij hebt ook nog nooit armoede gezien, boomer en die verontwaardigde pedante tonatie van weleer mag U gerust voor u houden. u heeft inderdaad nog nooit hard gewerkt, lekker met uw 50e met pensioen, subsidie voor huisje kopen, etc. en stug verkeerde beslissingen nemen in het stemhokje. Ik zou die vinger van betutteling vooral in uw zakken houden voordat er iemand het er af trekt en in uw pompeuze reedt duwt klaag en zeurpiet. Het valt me wel op dat GS een safespace is geworden voor boomers en 50+ leden.
@GraafKaasschaaf | 25-11-19 | 07:47: ik heb armoede gezien in gezin waar ik ben groot gebracht. Door te leren en te werken hebben ik en mijn broers en zusters zich uit de armoe ontworsteld. Ik heb een huis die is afgelost maar ik heb dat net als iedereen afgelost met mijn eigen geld door prioriteiten te stellen. Mijn kinderen hebben ook weer eigen huizen en lossen die ook weer af. Blijf jij maar lekker in je huurflatje zitten en zuur afgeven op mensen die hun door hard werk verdiende inkomen op een voor hun toekomstgerichte wijze uitgeven.
Ok boomer = dekolonisatie van wiskunde.
Waarom zegt een blank VMBO-meisje 'wholla'?
Waarom zou je arrogant kutgedrag willen kopieren?
"OK Boomer", zegt de snotneus, vlegel, het krijsende kutkind tegen een man van 60 die z'n hele leven al belasting betaalt om het leven van dat teringkind beter te maken.
Zo voel ik het ook, nix op af te dingen, helemaal eens.
Kijk, haat en woede omdat je niet kan verkroppen verkeerde beslissingen te hebben gemaakt, je leven egocentrisch hebt geleefd en elke regeling of extra maximaal uitgebuit hebben. En dan NOG zo'n grote bek hebben met deze arrogantie. Sterf, liever nu dan later.
Ben zo klaar met dat geprivilegieerde gelul van die nieuwe generaties. Nog nooit had een generatie het beter, in belangrijke mate met dank aan fossiele brandstoffen, maar zogenaamd is hun hele toekomst verpest door de oudere generaties. Gvd maak zelf wat van je leven. Stelletje ondankbaren.
Ok, Boomer ???
Die term heb ik nog nooit gehoord.
Komt weer uit Amerika, dus let maar op, binnenkort word je er ook in Nederland mee doodgegooid.
Als deze nieuwe generatie zich nu eens aan de normen waarden en wetgeving van de boomers zouden houden dan zouer geen enkele crisis zijn
Alsof mij ook maar iets boeit hetgeen een millennial te zeggen heeft. Welcome to the real life...
Jeugd weet het altijd beter. Jonge mensen worden eens ouder blijkbaar dringt dat steeds minder door tot jongeren die opgroeien in een tijd dat alles instant moet zijn. Misschien moeten ze eens leren dat ideeen feilbaar kunnen zijn.
Ben overigens wel benieuwd of millennials met “boomers” ook LHBGTQIA+ en andere alfabetmensen, negers, moslims, vrouwen en alle andere onderdrukte intersectionele minderheidgroepen van 65+ bedoelen.
Het lijkt erop dat ze een nieuw groepje hebben afgebakend voor hun rancuneuze haat en neomarxistische minderwaardigheidscomplex.
Past ook niet in de postmoderne gedachte dat elke perceptie gelijk is. Dus kleautzakken, allemaal!
De schuld geven aan de vorige generatie bevolking, terwijl we dondersgoed weten dat je als burger toen ook geen drol te zeggen had en het maar bij de besluiten van de politiek neerlegde.
verdeel en heers links tegen rechts, nu dus oud tegen jong. en prutte en zijn eussr kornuiten varen er wel bij.
Ik zie het alweer. Veel boomers in de panelen.
Luister lieve mensen. Het was in jullie tijd dat jullie de Marokkanen en Turken haalden. Het was jullie tijd dat jullie ons sociaal systeem onderuit haalden. Het was jullie tijd dat jullie ons diep in de schulden werpte.
Dit is allemaal Babyboomers gedoe. 50+.
Jullie hebben dit gedaan of laten gebeuren. Neem verantwoordelijkheid.
Wij...
Liever gezegd. Mijn kinderen en kleinkinderen moeten het puin ruimen.
Dit dus.
Laat ze dat dan eens gaan doen ipv alleen maar te janken omdat ze weer eens gekwetst zijn en vervolgens al klagend gaan wachten tot een ander het voor je oplost.
Ok millenial
Ja en omdat op te ruimen sturen we naar marokko een oma van 90. Dat zal ze leren.
En u theodorus . Jou kinderen en kleinkinderen. Ik neem dus aan dat u. Jawel zo'n 50 plus bent. Nou bedankt kerel.
.... jullie werpte.....
Is natuurlijk de schuld van die babyboomersmammoetwet.
Theodorus.Goldbach | 24-11-19 | 15:27
Goldbach < > Goldman < > Sachs, ik zou eerst maar eens in eigen kringen gaan jammeren, het bankwezen was de grootste aanstichter van de “crisis” en daar is tot heden ten dage eigenlijk bar weinig in veranderd....
@Theodorus.Goldbach | 24-11-19 | 15:27 Wat een lading onzin - en ik ben niet eens een boomer. Jij hoeft het puin niet te ruimen nee, want daar ben je niet capabel genoeg voor.
Het is de generatie van voor de boomers die dat allemaal ingevoerd hebben. De z.g. "greatest generation". Die luisterden niet naar wat een stel tieners te zeggen hadden. En diw toenmalige tieners luisteren nu weer niet naar de huidige tieners. Ook niet naar Greta.
@piloot47 | 24-11-19 | 15:44: Ja, was een goeie ankeiler voor het Garoene Boeckje.
Kon het niet laten, maar ga rap naar een ander topic want van die randdebiele sneeuwvlokjes word ik echt niet goed. Zalig zijn de armen van geest et cetera. Jammer dat we de mening van de sneeuwvlokjes uit de middeleeuwen niet kunnen horen. Wedden dat dat gewoon een carbon copy was.
En het was de tijd dat we nog correct Nederlands leerden op school. "in de schulden werpte"
'jullie ons diep in de schulden werpte' . Iemand die op zo'n klunzige manier schrijft verdient mijn smaad en hoon. Werd er bij jullie thuis wel nederlands gesproken?
@xavier | 24-11-19 | 20:56: Nederlands
Dit
misschien even je studieboeken tevoorschijn halen.. babyboomers is nog steeds de generatie en huidige 65 plus. De 50 plus generatie heeft de bijzonder naam in de boeken gekregen van generatie nix.. en dat klopt exact.
Man dat dit programma überhaupt door iemand bekeken word. Zo zaaddodend dan heb je niet eens meer een condoom nodig man.
Het gesprek met Kaag vond ik goed. Heel snel een indruk gekregen van deze mevrouw. Beter geschikt nog dan Ollongren , mooiere holklanken.
Holklanken? Scheten?
Nog beter geschikt dan Ollongren? (Dieptriest hoofdschudden doet)
Sigrid Kaag is verschrikkelijk. Dat is echt een alphamuts. Dat Boomer-gedoe vind ik van weinig respect getuigen. Geerten Waling zegt meestal wel zinnige dingen.
Boomers hebben meestal ook geen respect voor de jongere generatie.
Ik ook niet trouwens, ik heb voor allebei geen respect tot ze het verdienen.
Ok. Het is vrij eenvoudig.
De babyboomers hebben gezorgd dat de verzuiling er niet meer is, en hebben zich vrijgevochten van de kerk.
De nieuwe generatie wil graag de verzuilde maatschappij terug, en wil weer een een maatschappij die drijft op religieuze (islam) waarden. Ze hebben ook een pesthekel aan vrijheid van meningsuiting en aan geëmancipeerde vrouwen.
Moet over zoiets eenvoudigs nu een heel programma geouwehoerd worden?
Philip Huff, studeerde filosofie en geschiedenis, daarna werd hij schrijver......zo die man heeft hard gewerkt in zijn leven, petje af voor Philip.
Mooi he, en maar zeiken nog nooit echt geld verdient.
Kleine tip kijk voortaan naar Hary Mens op de Zondagochtend, ken je lachen en het is ook gratis, wat een lul is dat zeg.
@Uw Verzekeringsadvis | 24-11-19 | 14:14: Harry Mens en vooral z’n gasten hebben een heel belangrijke functie. Het leert mensen die al hun hele leven mislukt zijn dat ondernemen ook niet veel intellect vereist.. dat er nog wel degelijk kansen zijn, zolang je maar met een grote bek gewichtig kan doen.
Gestudeerd maar niks geleerd.
Maar ja, dat geldt voor het merendeel van de academisch geschoolden. Dat kun je niet alleen Flip verwijten.
@Stormageddon | 24-11-19 | 14:25: Hoho Stormageddon, het is Philip want Flip is te volks, dowt mij aan jam denken. (Flipje van Tiel)
www.collectiegelderland.nl/organisati...
@Epistulae_Morales | 24-11-19 | 14:20: tja de beste stuurlui staan aan wal.
Ik weet niet hoe het in de rest van de wereld zit maar in NL zijn boomer-politici nogal vergeetachtig. Wat dat betreft heeft het ook geen zin serieus op hun in te gaan.
Dat zijn er een stuk of 5, het probleem ligt bij de jonge politici die lullen maar een end in de ruimte die ex ambtenaren.
Rutte, Yasser en robot zijn geen boomers hoor, wel bij de les blijven en niet de boomers de schuld geven van de fouten van een jongere generatie politici......
Ik zeg: werkkampen voor snowflakes om ze voorgoed van hun modieuze burnoutjes af te helpen.
Ik voel me niet aangesproken door millennials. Ik ben generatie X.
www.youtube.com/watch?v=Dvud6ZXysNU
@Stormageddon | 24-11-19 | 14:22: Ja ze is goed.
Joris!!!
We hebben clubje opgericht
voor mensen met een lelijk gezicht
en je hoort erbij.... je hoort erbij....
@lingo star | 24-11-19 | 13:49: Waarom ?
7799. The number of the Beast!
Het was een trainwreck van een uitzending. Alle gesprekken over alle onderwerpen waren compleet achterlijk, maar de debiliteit name per minuut toe en Philip Huff spande de kroon.
Dat je het jammer gaat vinden van de allergrootste verdienste van de babyboomers: 75 jaar vrede bewaren. Het ware wellicht beter geweest als er een flinke oorlog was geweest. Dan was Philip Huff niet geboren, of had hij het te druk gehad met dagelijks overleven in plaats van zijn rancuneuze gezeik.
Ja, de babyboomers hebben de wind mee gehad. Dat betekent niet dat het godverdomme vanzelf ging. En tja, dat hun huizen tonnen meer waard zijn geworden komt ook heel simpel omdat de bevolking is verdubbeld tijdens hun leven. En niet allemaal door natuurlijke aanwas.
En tja, gemiddeld genomen is er wat alzheimer bij ouderen. Dus gemiddeld een slechter geheugen maar ze hebben er ook veel meer van. Het collectieve gezamenlijk geheugen (als je dat zou kunnen uitdrukken in een getal) is ook minimaal het dubbele.
Nou ja... als je de plakkertjes “babyboomer” en “millennial” zou vervangen door man/vrouw of blank/zwart of gentile/jood... dan zou Huff met pek en veren in het IJ worden gedonderd.
Ik had wel wat meer en beter weerwoord van Geerten Waling verwacht, maar tegen sommige vormen van stupiditeit is ook geen kruid gewassen.
Nou ja. Na zo’n Buitenhof weet je weer waarom je naar de podcasts an Dave Rubin, Joe Rogan, Ben Shapiro, Brendan O’Neill, Douglas Carswell en de New Culture Forum luistert in plaats van de onzin van de NPO.
Ja. Reactionair rechts en reactionair links zijn altijd goede geluiden.
Spoiler alert.
Nee. Dat zijn ze niet.
@Theodorus.Goldbach | 24-11-19 | 13:36:
Waar heb je het over, snowflake?
@Theodorus.Goldbach | 24-11-19 | 13:36: Domme opmerking.
Buitenhof, DWDD, Nieuwsuur & Pauw zouden gehackt moeten worden tot ze weer journalistiek worden in plaats van politiek-links activistische uithangborden.
@Stormageddon | 24-11-19 | 13:39:
Ok boomer.
@Theodorus.Goldbach | 24-11-19 | 15:28:
Ok snowflake.
Je kan er veel over zeggen. De gouden generatie heeft alles opgebouwd. De "boomers" hebben het misbruikt (zie staatsschuld) en de generatie X heeft het zwaar gehad. Hopelijk lossen de millennium kinderen het op.
Ik kan het niet anders brengen. Als je ruim boven de zestig bent. Dan ben jij medeschuldig aan de massa-immigratie van Italianen, Spanjaarden, Marokkanen en Turken.
Van de laatsten ondervinden we nogal veel problemen. Ben je babyboomer dan ben jij hier medeschuldig aan. Jij ging niet aan de slag. Jij hielp het faciliteren om al deze mensen hier te halen.
Wij zijn Nederland. We hebben geen verantwoordelijkheid af te leggen behalve aan Indonesiërs en Surinamers en Antillianen.
Dus waarom Turken en Marokkanen importeren?
Dit is op jullie verantwoording Babyboomers.
Dit hebben jullie gedaan. Uit apathie of desinteresse of domheid of luiheid. Dit land was beter geweest als jullie niet zo lui en arrogant waren.
Ter verduidelijking. De Britten hebben hun problemen met India en Pakistan. De Fransen met Noord-Afrika en West-Afrika.
Wij hebben slechts ereschuld aan Indonesiërs en Surinamers of andere afstammelingen van slaven. Niet Marokkanen. Zeker niet Turken.
Onbegrijpelijk. Maar Babyboomers maakte het mogelijk.
Bedankt babyboomers. Mijn kinderen moeten het puin ruimen.
Dom gelul in de ruimte, je hebt echt geen idee.
"De gouden generatie heeft alles opgebouwd."
Verzint gewoon een hele nieuwe generatie om zijn achterlijk verhaaltje kracht bij te zetten. Ongelooflijke lutser!
@Zwezerik | 24-11-19 | 13:52: OK Boomer. De stille generatie www.ad.nl/dit-zijn-wij/geboren-voor-d...
Vergeet niet dat het na de oorlog normaal was om ook op zaterdag morgen te werken; " In 1945 werd met het Buitengewoon Besluit Arbeidsverhoudingen de wet van 1922 weer ingevoerd met een werkweek van 48 uur om zo de wederopbouw te bevorderen." Vanaf 1955 werd er in bepaalde sectoren aan arbeidstijdsverkorting gedaan middels ploegendiensten, en pas "in 1961 werd met een nieuwe wet de geleidelijke invoering van de 40-urige werkweek geregeld."
Maar dat leer je allemaal niet meer op school... dat er door veel van de ouderen na de oorlog 15-20 jaar zwaar gebuffeld moest worden vergeten we gewoon even voor het gemak.
Neergepend vanuit je kraakpand?
@EnNouJijWeer | 24-11-19 | 14:01: In 1961 waren babyboomers tieners.....
@EnNouJijWeer | 24-11-19 | 14:01: Dat dat buffelen nog jaren doorging, ook na de invoering van de 40 urige werkweek ook niet. "Zaterdagse bazen" "overuren" (goed voor de belastingen) Allemaal nooit gebeurd.
@EnNouJijWeer | 24-11-19 | 14:01: Nee, dat vergeten we zeker niet. Alleen waren dat de ouders van de Boomers, niet de Boomers zelf. Die begonnen toen er gewerkt moest worden met "oude lullen moeten weg", zodat ze zelf snel de goede baantjes konden bemachtigen.
@Grachus | 24-11-19 | 14:24: Het was geloof ik Jan Nagel die toen ie jong was iedereen boven de 30 wantrouwde en later de ouderenpartij oprichtte. Geheel in stijl van de gedachtegang van de babyboomer. Goed voor jezelf zorgen en na ons de zondvloed. Toen zij aan de macht kwamen veranderde de wereldverbeteraars in kille managers met het meest egoistische neoliberalisme wat je maar kan voorstellen. Tot zover de idealen van de zichzelf bewierokende babyboomergeneratie.
Tering, wat kun jij generaliseren zeg. Als net geen babyboomer heb ik me mijn hele leven rot gewerkt, ben als ondernemer wel degelijk aan de slag geweest (en nog steeds). Ik heb op geen enkele manier gefaciliteerd om al die niet Nederlanders hier naar toe te halen. Niet actief en niet door mijn stemgedrag. Ik heb ook geen verantwoordelijkheid af te leggen aan Indonesiërs en Surinamers en Antillianen, waarom zou ik? Ik heb daar altijd (en nu nog) heel plezierig mee samengewoond en samengewerkt. Dom, lui en arrogant? Past meer bij jou zo te lezen: of als trol of als ...
@EnNouJijWeer | 24-11-19 | 14:01: ze vergeten vooral dat de huidige generatie niet weet wat werken is. Daarom valt het al op in dit land als ergens een 13 jarig jochie een website ingeklaard knutselt.. dat heet dan ‘talent’ ofzo..
@Grachus | 24-11-19 | 14:24:
En voor die generatie is (tien jaar te laat) ook de ATV, VUT, en prepensioen geregeld. Maar het is de generatie daarna die van die regelingen het meest heeft geprofiteerd, soms ook tegen wil en dank.
Dat is tragiek van geschiedenis: wetten en regels worden bedacht voor de problemen van het moment maar pas uitgevoerd als ze niet echt meer nodig zijn, en echt niet meer nodig zijn of worden ingehaald door de veranderende werkelijkheid. Maar ja, leg dat maar eens uit aan de hemelbestormers, wereldverbeteraars en kidsplainers.
Enneh.... verantwoordelijkheid neem je, verantwoording leg je af.
@piloot47 | 24-11-19 | 15:04:
Ook dat, maar wat verwacht je nu van iemand die ook “werpte” schrijft?
De jonge heer is een exemplarisch product van decennia falend onderwijs.
Onzin gelul. Dit hebben we toch echt te danken aan pvda en VVD en dan voornamelijk VVD.Die ze toen massaal binnenhaalde voor de grote bedrijven. Gastarbeiders. Wrang detail. Iedereen dacht en denkt dat links pvda daar verantwoordelijk voor was. Nope de pvda wilde ze toendertijd weldegelijk weer terugsturen. De vvd niet. En toen heeft de pvda besloten om ze dood te gaan knuffelen. Nog een detail. Ook het cda was mede verantwoordelijk dat ze bleven. Vanwege de tuinders.En als je denkt daar is wel van geleerd. Nope. Nu zijn het de polen en oostblokkers die massaal zijn binnengehaald. En weer die VVD. Weet nog heel goed omdat ik geen opstelten selectief dementie syndroom heb dat zo'n vvd-er zei dat we ons geen zorgen hoefde te maken. Het zouden er hooguit zo' n twintigduizend zijn waarvan de meeste weer terug gingen. Een paar maanden later waren het er al 150000 waarvan de meeste niet terug gaan. Mooi man.
@tweetybird | 24-11-19 | 17:27:
O ja nog een detail. Er was niks te kiezen of willen. Want toen was het al de VVD voor grote bedrijven en multinationals.
Ok boomer, 21e eeuw variant van de Godwin.
Spot on. Uitgel*ld. Je hoeft nergens meer inhoudelijk op in te gaan of te nuanceren. In die zin is het nieuwe frisse geluid een volledige Amerikanisering van de maatschappij, inclusief onware en improductieve generatiekloof..
Dat geld natuurlijk ook voor alle andere programma's op dit achterhaalde medium.
Paul Hufftertje zo-even in Nieuwsuur: bij verkiezingen moet het gewicht van een oudere minder meetellen dan een stem van een jongere (schamper gelach in de zaal) en wanneer een babyboomer zijn huis verkoopt, dient de overwaarde te worden ingeleverd. Hoe waanzinnig ook, maar dit gaat t.z.t. gebeuren.
Die gaat nog van een koude kermis thuiskomen als door dat systeem Nederland straks ineens de sharia heeft.
@Sqbar | 24-11-19 | 13:16: Beetje moslim achtige denkwijze, t is altijd de schuld van een ander, ga zelf centen verdienen lutser.
@Uw Verzekeringsadvis | 24-11-19 | 14:11: Ik probeer je denkwijze te analyseren maar geen woord in het antwoord heeft betrekking op mijn constatering.
Laat mij raden Paul hufter heeft geen eigen huis.
Overwaarde teruggeven aan de staat? De staat heeft juist zorgdragen dat woningen zo in prijsstijgen.
Als de millennial serieus denkt dat ze slachtoffer zijn van de babyboom generatie dan gaan ze een kut leven tegemoet.
Stop met dat slachtofferdenken en neem verantwoording voor jezelf. Het probleem is dat jullie het te goed hebben, de motivatie missen om van je luie reet te komen.
De banen liggen voor het opscheppen en je ouders en grootouders hebben gemiddeld genomen geld zat. Jullie gaan een gouden toekomst tegemoet maar die moeten jullie toch echt zelf vormgeven.
Het helpt niet als jullie blijven doemdenken en abstracte problemen blijven verzinnen.
Het probleem met de millennials is dat zij net zo goed niet begrijpen dat je onmogelijk een verzorgingsstaat en een immigratieland kunt zijn, wil je de leefbaarheid en het welvaartsniveau conserveren...
Daarbij zijn het ook nog eens lemmingen die op iedere hype meevaren en iedere supranationale instelling zien als absoluut en onfeilbaar.
Je hebt gelijk maar toch blijft het leuk babyboomerbashen, je hebt ze zo gauw op de kast.
En daarnaast: het geld klotst tegen de plinten op.. sparen? Lenen is goedkoper! Dus een eigen bedrijf opstarten? Geen issue. Kapitaal aantrekken is praktisch gratis
@Desmoulins | 24-11-19 | 13:12: misschien moeten we dan ook eens ophouden een verzorgingsstaat te zijn. Nergens voor nodig, achterhaald en duur.
Dan knal ik wel even de business case op tafel van de soevereine partij.
De omstandigheid: de soevereine partij financiert niet alleen het partijkartel (via belastingen) maar dient ook haar eigen beweging te financieren. Kortom, zware financiële druk.
Financiering soevereine partij: op basis van evenredige vertegenwoordiging zijn pak 'm beet 2 mio kiezers nodig voor 30 zetels (om leiding te nemen in de coalitie). Welnu, 5 euro de man volstaat voor een budget van 10 mio euro voor 4 jaar.
Grootste uitgaven: marketing en personeel (betaalde krachten, want bij vrijwilligers is het risico op vijandelijke infiltratie groot).
Voila.
Die pa van Huff(ter) had z'n behoefte gewoon op de kachel moeten deponeren
Omdat je niets tegen zijn argumentatie in kunt brengen?
@Ridde Rogter | 24-11-19 | 13:01:
Que?
Het enige wat je de Boomers kunt verwijten dat ze hun kinderen niet zo opgevoed hebben als zij zelf. Daarmee hebben een een generatie zeurders en deugers gecreëerd die veelal een prima opleiding hebben kunnen genieten, vaak to hun dertigste nog thuis hebben kunnen blijven, terwijl ze zelf al vaak jonger dan twintig het huis uitgingen (of uitgeschopt werden door hun eigen ouders die vonden dat ze zich zelf maar moesten bedruipen, dat ging toen zo).
Bovendien zorgen Boomers goed voor zichzelf zodat ze hun kinderen een goede opleiding kunnen geven en vaak ook nog lang onderhouden en een prima erfenis meegeven.
Millenials zijn een generatie zeurders en deugers voor wie het nooit goed is. Een verloren generatie, je hebt er helemaal niets aan.
Zeurders en deugers coming in 3, 2, 1......
Spreek aub voor uzelf. Mijn ouders hebben mij wel opgevoed. En de ouders van de mensen met wie ik omga ook. En uiteraard zijn er zat die dat niet gedaan hebben, en heel vaak zijn het hun kinderen die nu voor mij werken. Niets mis mee. Niet iedereen kan een leider worden.
OT Het US Congress wil sancties opleggen aan de Royal Dutch Shell vanwege deelname aan het North Stream II Gasproject, dat binnenkort in werking treedt: voor de Kerst zit DE en NE aan het Russische gas. sputniknews.com/us/201911241077388359...
Wat is er mis met Russisch gas?
@storm op komst | 24-11-19 | 13:04: Het betekent dat er fysiek een navelstreng-verbinding komt tussen de EU- en RU-economieën, waardoor er een wederzijds lange termijn commitment wordt aangegaan. Het North Stream II Gasproject heeft Duitsland gedwongen om haar geopolitieke positie te heroverwegen. Duitsland heeft gekozen voor een onafhankelijkere koers ten opzichte van de VS. Nederland is nog niet zover. Rusland is actief bezig om haar economie te ontdollariseren, waarbij dollars worden vervangen door goud en Euro's. Dit heeft grote gevolgen voor de VS: zij gaan de zwaarte van hun schuldenlast voelen.
Jongeren die niet naar babyboomers willen luisteren. Kunnen ze dat wel, dat luisteren? Hebben ze dat ooit gedaan, en zo ja wat hebben ze daar dan al of niet van opgestoken? Was dat zo erg? Kan me overigens niet voorstellen dat babyboomers nu nog behoefte hebben aan een dialoog met jongeren. Jongeren die zich meer als een kudde zombies met kwetsbare hartjes presenteren die een uitgeklede monocultuur als hun walhalla zien en de werkelijkheid te echt vinden. Meer van hetzelfde, en dat elke dag in de herhaling. Succes!.
OK Boomers, gagewoon genieten van je pensioen wat jullie zelf hebben opgebouwd en laat die paar kruimels van ons aller millenials maar liggen.Zij vinden ons ouderen teveel kennelijk.Dit soort jast straks devoltooid leven voor de dan nog overgebleven ouderen er wel door.Al was het alleen maar voor de erfenissen dan.
@Ben5570 | 24-11-19 | 12:58: de voltooid levenpil er wel door.
Een mooi voorbeeld van de millennial gekte was te zien bij het debat met Johnson, een uni meisje omringd door meer studentjes ging op huilerige toon allemaal vragen stellen over hun obsessie, racisme, gendergelijkheid enzovoort, volgens deze flakes is Johnson een racist, hij noemde een gesluierde moslim een "letterbox", nou nou nou wat een ellende bij de tere hartjes. Johnson pareerde met de mededeling dat hij het recht houdt op vrijheid van speech en nam er geen woord van terug.
Is dit reclame of een waarschuwing?
Beide.
Voor mij is het een schoolvoorbeeld hoe links denkt te kunnen indoctrineren.
Daar kun je van leren.
@Mr.Crowley | 24-11-19 | 12:56:
Dat rijmt.
@Mr.Crowley | 24-11-19 | 12:56:
Dat rijmt.
Op wat.
@kaasfondue | 24-11-19 | 13:29:
Indoctrineren en leren.
Toch is het vaak beter dan de rommel laat in de avond. Zou toch een beter tijdslot verdienen.
Ja 1 met een weggegooide sleutel. Je moet er toch niet aan denken dat ze dat slot weer open krijgen
Ik heb goede herinneringen aan dit programma. Tijdens het referendum over de EU grondwet, was het nee-kamp hier goed te horen. Een zekere Ronald Plasterk kwam in zijn columns vaak met een prima beargumenteerd 'nee'.
Zo ben ik ook ooit getransporteerd naar de racistische hoek. En tot op de dag van vandaag vind ik dat onzin. Ik heb verdorie voor de U.N. gewerkt. En nu krijgen we weer een nieuwe golf deugers? Ik wil ze over 20 jaar nog een keer naar hun menig vragen. De normale mensen hebben in die tijd een werkcarriere opgebouwd en een vrouw/man geschaakt, om nakomelingen te gaan maken. En ja, dat is wederzijds, dus geen gedwongen huwelijken of stelerij van de buurman. Ik wens jullie allemaal een prettige zondag.
In een individualistisch land continu doodgegooid worden met generalisaties. Die niet enkel de schaamteloze fantasie blootleggen van eender welk spreker, maar die tevens verder polariseren dan de geloofszuilen ooit hebben gedaan.
Het kan allemaal in Nederland Propagandaland. Gesubsidieerd, ook nog.
Misschien is een zondagspreek in de kerk zo slecht nog niet; dat gemoraliseer in media -over groepjes die geen groepjes zijn- begint namelijk doodvermoeiend te worden en ieders geest te degenereren tot 'OK Groepje'.
OK Individu zou de leidraad moeten zijn hier in individualistisch vrij Nederland.
OK Boomer is een nieuwe variant van het naar goed Links gebruik voorselecteren van een groep mensen en ze minderwaardig teverklaren. Laten we hopen dat het deze keer daar bij blijft.
Nou ja, wat veel boomers op hun geweten hebben is linkse media, partijen als '66 en extreemGroenlinks en slecht opgevoede kutkinderen die op hun beurt nog slechter opgevoede kinderen in het straatbeeld plaatsten.
Dat zijn best wel kwalijke zaken.
Buitenhof, OK!
Jammer
Op zich is buitenhof een prima programma als je kijkt naar de inhoudelijkheid. Losstaande van de selectiviteit van de gasten en gastheren. Als je daarnaast iemand als Kelder toevoegd aan je 'team' dan degradeer je je programma al snel naar het ouwehoer niveau, gelukkig is zijn inzet maar beperkt.
Interssanter dan de babyfrene generatie was het vraaggesprek met Kaag. vandaag In buitenhof. Hieruit kon je goed zien hoe zwak, en visieloos ze is - totaal gericht op haar carriere - toonde ze een welbespraakte brei aan lege holle reacties op goed gestelde vragen.. Van CETA tot het terughalen van (NL) ex-IS kinderen. Geen enkel daadkrachtig inhoudelijk antwoord.
Kaag wordt door velen gezien als de nieuwe MP van Nederland - de visieloze leegheid van het grijze politieke midden in Nederland kan niet beter worden vertaald dan door Kaag.
En natuurlijk jammer dat de VPRO,die prachtige programma's had in het verleden,nu een subjectief links epistel uitdraagt.
Denk maar eens aan Wim Kayzer, het Gat van Nederland en meer van dat.
Was toch ook van het schitterend ongeluk? Met Dennett, Sacks..
Vroeger vroeger vroeger.... plaats de programmering van de VPRO *nu* in vergelijking met de andere publieke programma's en dan levert de VPRO nog steeds uitstekende programma's. Voor al het smakeloze 'kauwgom' voor de ogen kan je prima naar de commercielen of AVRO/TROS.
Bedankt nog! Ik weet wat ik vandaag ga doen. Even terug naar 1993.
"OK boomer" is de passief-agressieve vorm van "How dare you!", een impliciet zwaar verwijt richting de baby boomers die "alles" kennelijk "verkeerd" hebben gedaan, die alles, zo moeten we begrijpen, anders hadden moeten doen.
Wat de baby boomers in elk geval goed hebben gedaan is een wereld scheppen waarbinnen hun nakomelingen, de smartphone children, gezond en goed doorvoed zonder gevaar voor eigen leven een hele grote bek kunnen hebben.
Ze hebben in ieder geval goed voor zichzelf gezorgd. Dat mag ook wel eens gezegd worden. Het is niet allemaal slecht.
@azijnseikerT | 24-11-19 | 12:43: En ze hebben de lui die zich nu tegen hen keren, een onbezorgde jeugd en opvoeding gegeven waarin het hen aan niets ontbrak.Ja, aan orde en tucht, ofwel fatsoenlijk gedrag is hun niet aan geleerd.En dit is dus hun dank voor al die mooie jaren bij pa en ma...
@Ben5570 | 24-11-19 | 12:49: ja dat waren inderdaad lange jaren bij pa en ma. Omdat de hele woningmarkt op slot zat omdat we inmiddels van 12 miljoen naar 17 miljoen zijn gegaan. En de huizen niet meer te betalen zijn omdat er niet genoeg aanbod is. Bedankt nog!
@Ben5570 | 24-11-19 | 12:49: Maar de wal gaat het schip wel keren, kunnen ze janken bij pa en ma omdat hun EIGEN huizen niet meer te betalen zijn, wegens tegenvallende economie / inkomens.
En ja hoor, die Huff heeft wel een héél grote, ongenuanceerde, verwijtende, verwende bek.
@azijnseikerT | 24-11-19 | 12:53: de laatste jaren misschien wel, maar de eerste waren natuurlijk perfect(???)
Kiss my ass.
Geerten Waling een realistische topper, schrijft uitstekende columns in Elsevier.
Eens
Mijn generatie ging massaal naar het Oostfront, maar daar heb ik me gelukkig aan weten te onttrekken.
Ongelooflijk en onbegrijpelijk dat er überhaupt nog mensen die deze brainwash bekijken.Subjectiviteit in optima forma.
R.I.P. Buitenhof ? Dat betekent dat de Bolsjewieken op de vlucht zijn geslagen, precies zoals Q al voorspelde. In de tussentijd gebeuren er geweldige dingen in de VS www.youtube.com/watch?v=nvTzcNtaSLU
www.youtube.com/watch?v=nUHNATBzFjE
OT BOOM. Onlangs kwam er geschreeuw uit DE over de vangst van Duitstalige zalmen in het Haringvliet. www.dw.com/en/german-navy-accused-of-... Nu wordt de Duitse marine ervan beschuldigd oude mijnen uit de oorlog te hebben laten BOOMen met als gevolg: 18 dode bruinvissen. Er ligt in Duitse wateren nog voor 1,6 miljoen ton aan conventionele BOOM wapens en 300.000 ton aan chemische wapens.
Binnenkort worden de Duitse wateren dus afgesloten voor alle scheepvaartverkeer. Daadkracht van Merkel: het is een rot maatregel, maar wat moet dat moet.
Ik heb het niet zo op die generatie-zus en generatie-zo etikettering. Mijn generatie ging massaal bij de Jeugdstorm, maar ik ben gewoon mezelf gebleven. Daar komt nog dat vervelende woord "boom" bij. Ik zie achter elke boom een boomer.
Overigens vind ik Geerten Waling een capabele baas.
Ja, dat over Waling zei ik hieronder ook.
Millenials. Een generatie die gewaardeerd wil worden omdat ze er 'mogen zijn'
Als ze het een keer druk hebben op het werk schieten ze snikkend de burn-out in.
Succes ermee.
Daarbij was Generation X nog een verlicht pad.
Misschien dat diezelfde millennials later een maatschappij optuigen met wat meer aandacht voor de balans tussen werk, lol en leven. Ik heb zelf een tijdje in een mañana-cultuur gezeten, en het heeft zeker zijn goede kanten. Nee, mijn grootste probleem met deze lui is hun onvermogen om zich -tijdelijk- in een wat minder ideale situatie te schikken. Je moet niet zomaar alles pikken, suggereer verbeteringen waar die mogelijk zijn en kaart onacceptabele toestanden aan, maar omgekeerd moet je ook accepteren dat je werk soms gewoon kut of saai is in plaats van "betekenisvol", dat het soms druk is, en dat je soms gewoon je bek moet houden en doen wat je is opgedragen. Als je bij elke kleine tegenslag in verzet gaat kom je nergens.
@Muxje | 24-11-19 | 12:26: Ik heb vroeger veel klotebaantjes gehad om mijn studie te bekostigen, maar daar ben ik niet slechter van geworden.
Als de millennials wat meer in de schoolboeken had gekeken en wat minder in de spiegel en de moed had kunnen opbrengen om niet te speculeren op een erfenis die een egocentrisch en hedonisch leven mogelijk zou maken, hadden ze de boomers best kunnen evenaren.
@wijsvinger | 24-11-19 | 12:55: hadden graag.
Gelukkig na al die treurnis weer een reden om de horlepiep te dansen.13.10 wordt er weer 1 voor de herinnering.De zondag dat ik de horlepiep danste.Ik zeg auf wiederscnitzel en tot nooit meer. Het was leuk theedrinken.Maar ga nu maar weer eens een tijdje aan de koffie.
Ik zet Buitenhof op en zie meteen die kop van Kaag.
Sorry, maar het is net 12.00, dat trek ik nog niet, zo vroeg op de dag...
Ja ze hebben alles uit de kast getrokken om er een echt laatste deugfeestje van te maken. Promotie kul levert vaak ook nog een flinke zak geld op. Dus het is een laatste aflevering met aan het eind een pot vol goud. Als dit geen extra soepsidie voor de NPO oplevert weet ik het echt niet meer.
Typisch wat je krijgt met al dat linkse inclusieve gedoe:
Verdeeldheid.
Die babyboomers zijn m'n ouwelui, leven lang gewerkt, na de oorlog de zaak vlot getrokken, 1 glaasje cola per week, met de auto op vakantie, daarna afgeserveerd met vut regelingen en vroegpensioen, als ze maar opgedonderd waren ten gunste van managers met targets die liever gedwee uitzendvolk hadden dan mensen met echte kennis en werkervaring.
En dan hebben die het nu gedaan?
Nee. trap er niet in, dit is de opmaat naar euthanasie, orgaanroof-na-voltooid-levensverklaring en ouderenkampementen met een mooi bordje boven de ingang:
"Arbeit hat Frei Gemacht"
Eerst nog even de vaccinatieplcht (in veel landen al ingevoerd) om de organen soepel te houden, u slaat de spijker op de kop.
Die van mij krijgen ze niet na het verplicht doneren door de orgaanrovers
Precies dat .
@likdoorn | 24-11-19 | 12:24:
Want u vertrouwd wel op die onfeilbare IT systemen van onze alwetende overheid? Dat uw keuze voor immer en altijd goed geregistreerd staatn en niet per ongeluk bij de laatste reset weer terug gesprongen is naar "geen bezwaar"?
Ik zou die stukjes over de UWV datafaal nog eens zeer aandachtig lezen, het is een prima voorbeeld van de totale mislukking die overheids-IT over het algemeen is en in dit geval zou het zelfs wel goed uitkomen dus telt u zelf de 1's en 2's maar op.
Morgen is het de 25e, dan komt het pensioen weer binnen. De welverdiende beloning voor 47,5 jaar aaneengesloten buffelen, drie kinderen een zinvolle opvoeding gegeven. En nu van de rust genieten. Kortom een levensloop.
Verdeeldheid zaaien, ga je gang, wees er trots op, je bent zelf namelijk ook het slachtoffer van je eigen onzin, en je doet precies wat men van je verlangt. Alle maal in dezelfde klaag rij. Mij krijg je niet.
Chapeau , mooi geschreven.
@Broadsquire | 24-11-19 | 12:32:
Wie is "je"? Ik eer mijn ouders, ken de verhalen van net na de oorlog. Ben zelf opgegroeid in de 70's en 80's, alle voorspoed van toen was hun werk. Ik ben geen slachtoffer van mijn eigen onzin, ik werk er ook gewoon hard voor, doe geenszins wat men van mij verlangt en klagen doe ik ook niet. Mij hebben ze nooit gehad dankzij de mentaliteit die ik mee heb gekregen van m'n ouders.
Kudo's @Elfenstein!
Al Khaag, minister van belasting en welvaart weggeven aan dictators, zakkenvullers, volksmenners en andere vertegenwoordigers van shithole countries.
Pas maar op, als het aan de NPO ligt wordt zij premier.
Ben samen met de vrouw een paar keer als gast naar de opnames van Binnenhof geweest. Grappig om te zien hoe ze de hooguit 10 publieksgasten zo positioneren dat het lijkt of het goed vol zit. Er werd mij verteld dat ze soms hun eigen npo personeel inzetten om daar als publiek te gaan zitten. Maar, na een uur gapen was de beloning zoet : lekker glaasje wijn na afloop op kosten van de npo.
Burp...
Buitenhof is wellicht het beste journalistieke tv-programma. Er is een aardige serie over Roger Ailes, de oprichter van FOX: gemanipuleerde nieuwsvoorziening is makkelijker bij rechts te vinden.
Red shirt | 24-11-19 | 12:10,
Noem eens een voorbeeld van goede journalistiek door Buitenhof?
Of een voorbeeld van gemanipuleerde NPO-journalistiek door FOX?
OK, leftie
Ok, snowflake.
@Dandruff | 24-11-19 | 12:13: Kijk eens naar een uitzending van Buitenhof en de genoemde serie.
Buitenhof is wellicht het beste journalistieke tv-programma.
Heerlijk dat sarcasme, en een prima grafrede.
Ik geloof niet dat je sinds de erbarmelijke ondergang van de linkse media in de VS met betrekking tot de Russische inmenging dat nog serieus kan volhouden.
@Red shirt | 24-11-19 | 12:15:
Ah, je hebt alles opgeteld precies 0 voorbeelden zeg je.
Zijn we het eindelijk eens met elkaar eens.
@De Briemusketier | 24-11-19 | 12:17: hahaha!
Vanmorgen bij WNL een filmpje over hij was een beetje dom, geregisseerd en van te voren geoefend niks spontaan gewoon 100%nep, we hebben niet alleen maar een nepparlement
bedankt voor deze informatie, weet nu zeker dat ik Nederland 1 (ja lekker puh Nederland 1) tot na Buitenhof mijdt als een aanrijding met een eland. Niet om de babyboomers discussie maar omdat die PLO h**r van een Kaag komt.
Canada of Zweden Fedde?
Door de generaties heen willen mannen steeds maar dat ene ding, voetbal kijken, bier zuipen en na afloop koters maken. Door de generaties heen willen vrouwen steeds een ander ding, als ze maar kunnen shoppen!
Ik houd niet van bier.
Heb een hekel aan voetbal
En ik heb een hekel aan koters
Ik wil veel meer dingen.
Ik speel het liefst in een metalband.
@elfenstein | 24-11-19 | 12:18: zoek hulp
@azijnseikerT | 24-11-19 | 12:19:
Ken jij wellicht nog een drummer dan? Eentje die niet kwijlt en het drumkleed niet opeet?
Zou echt helpen, elke week een nieuw kleedje kopen is ook al zoiets.
@elfenstein | 24-11-19 | 12:23: mijn overbuurjongen drumt. Nou ja ik hoor geluid. Maar dat lijkt me voldoende voor metal.
@azijnseikerT | 24-11-19 | 12:24:
U bent een échte liefhebber begrijp ik?
@elfenstein | 24-11-19 | 12:26: Vraag Neil Pearl (ex Rush)
@elfenstein | 24-11-19 | 12:26: wel van muziek ja
Baby boomer. Ok boomer.
Hoe noemen ze dan de.mensen die in de jaren 70 en jaren 80 zijn geboren? Dat zijn geen baby boomers, maar ook geen jongeren.
Dus hoe zit dat?
Iemand?
Flower Power
Moest ook ff zoeken maar is de verloren generatie.
Baas in eigen buik generatie
70's is patatgeneratie (dus geen friet!)
@Bennie Boos | 24-11-19 | 12:06:
Nee sorrie, verloren generate is de generatie voor 70-80, dus weet het ook niet
Horen bij Generatie x ofwel de verloren generatie. Teveel boomers die niet willen wijken dus moeilijk een carrière te beginnen. En nu afgeschreven want de jeugd heeft de toekomst. Wel de laatste generatie die de koude oorlog, crisisjaren 70-80 en een Nederland met weinig multi culti hebben mee gemaakt. En ouderwets onderwijs hebben genoten. Als er een generatie ‘ok boomer’ mag zeggen dan is het x wel. Helaas zijn we als generatie te verdeeld en links geïndoctrineerd om een front te vormen.
@Je_zeulende_zusje | 24-11-19 | 12:07:
Patatgeneratie dat is wat de boomers generatie x noemen. Terwijl zij de ouders zijn die ons de patat voorschotelde. Zo arrogant en neerbuigend als men deed tegen de wederopbouw, hun ouders. Zo neerbuigend zijn ze tegen hun kinderen. Rare club die boomers dat is wel zo.
Patatgeneratie.
@Ikbeneenzelfbouwer | 24-11-19 | 12:05: o ja. Dat was jaren 70. En de jaren 80 dan?
'De nieuwe rijken'. Want binnenkort erven ze het kapitaal van die vermaledijde babyboomers. Spaargeld, huizen, aandelenpakketten. En nog veel meer. En ze hebben er niets voor hoeven doen.
@P-unit | 24-11-19 | 12:11:
Ja, dat het omschrijft het wel zo'n beetje. De verloren generatie. .... :(
De beste generatie. Duh.
@P-unit | 24-11-19 | 12:11:
The beaten generation, The the.
m.youtube.com/watch?v=ustXRPke9lM
@piloot47 | 24-11-19 | 12:20:
Pssst ... niet doorvertellen hoor, maar dat is altijd zo bij erfenissen. Je krijgt iets, waar je niets voor hoeft te doen. Behalve belasting betalen dan.
@piloot47 | 24-11-19 | 12:20: je bedoeld dat ze geluk hebben dat hun ouders wel in een tijd leefden dat de welvaart breed gedeeld werdt en dat je met een modaal salaris een gezin kon voeden, op vakantie kon en je huis kon aflossen in 30 jaar. Die tijd is voorbij. Boomers hebben het goed gedaan hoor, maar het was mazzel.
@P-unit | 24-11-19 | 12:28:
Juist. En kijk wat er met de economie gebeurt als dat (o.a.) in stenen opgeslagen kapitaal (denk aan de enorme overwaarde) vrijkomt. Ik hoor daar bijna nooit wat over.
@piloot47 | 24-11-19 | 12:20: Ze zouden dat graaigeld moeten weigeren.
@piloot47 | 24-11-19 | 12:34: het is natuurlijk een beetje een zeepbel de huizen markt, maar afbetaald is afbetaald. Vooral de belastingdienst gaat cashen. Persoonlijk zal het mij helpen richting mijn oudedag voorziening. Mijn pensioen zal niet zo royaal zijn als van mijn vader. Dat is nu onbetaalbaar, maar ik verdien ongeveer wat hij werkend ook deed. Velen zullen hun eigen hypotheek een handje helpen denk ik dus het verdwijnt in de schulden berg.
De pragmatische generatie
www.generationjourney.nl/generatie-pr...
@P-unit | 24-11-19 | 12:11: Helemaal mee eens en ik ben een X
Buitenhof is voor mij overleden toen Paul Witteman,m in Buitenhof, een gesprek had met een imam en zijn zoon over de voor- en nadelen van het slaan van je vrouw.
Wat waren dan de nadelen?
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:03:
Bent u getrouwd?
@Mr.Crowley | 24-11-19 | 12:06: Ik ben verloofd.
Paul Witteman, dat vat vol angsten en fobieen, die geeft Rene van der Gijp nog het nakijken wat dat betreft. En deze structurele bangebroek presenteerde een programma over politiek. Politiek is niet voor bange mensen.
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:08:
Dan kunt u dat beter aan uw verloofde vragen.
Wat in het gesprek heel duidelijk naar voren kwam dat je niet zo hhard mocht slaan dat je het van de buitenkant kon zien.
Andere mensen mochten niet zien dat je vrouw door jou geslagen werd.
@Mr.Crowley | 24-11-19 | 12:10: Dat lijkt me inderdaad een goeie tip.
Zoiets herinner ik me ook.
Dat was nog in de tijd dat polico NL zich afvroeg of gedrag dat volgens de wet strafbaar is, goedgekeurd kon worden met een beroep op religieuze vrijheid.
Extreem linkse mensen hebben nu nog die kronkel. Dat zijn ook dezelfde mensen die in het begin van de Syrië-oorlog iedereen die kritiek had op de zogenaamde "gematigde rebellen" (lees: wat later ISIS / DAESH zou gaan heten), voor racist en extreem-rechts uitschold.
Zo'n beetje zoals Carla Del Ponte die ontdekte dat ook de 'rebellen' chemische wapens maakten en gebruikten, en haar opvolgster Sigrid Kaag die later fout beweerde: "Assad heeft chemische wapens, die rebellen niet hoor, die zijn zielig en die moet NL steunen. Waarna er een caravan Toyota's door NL naar het strijdgebied gestuurd werden, en NL regeringen-Rutte bloed aan de handen heeft.
Gelukkig verliest die groep mensen steeds meer terrein. Zowel qua maatschappelijk draagvlak alsook qua politieke invloed.
@gaffelbaard | 24-11-19 | 12:18:
Paul Witteman en Buitenhof worden volgens mij ook niet zo graag herinnerd aan dat gesprek.
@Mr.Crowley | 24-11-19 | 12:06: Kuif is getrouwd met de VVD omdat hij nooit een vrouw zal/ kan krijgen . Kuif is verliefd op Rutte .
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:13:
Nog een lang en gelukkig huwelijk met veel kinderen gewenst.
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:13: Je zou de mijne zijn :-).
@CalamityJane | 24-11-19 | 12:50: Jij slaat terug? Gevaarlijke vrouw dus...
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:56:
Interessant hoe jij conclusies trekt.
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:56: Dat is verdorie lekker, een man slaat vrouw, vrouw slaat terug, dan is het….gevaarlijke vrouw.
Buitenhof, de vleesgeworden stervensbegeleiding van Nederland op tv.
Beter een uurtje Jensen zeker, leer je meer van.
@Erikjan79 | 24-11-19 | 12:04:
Daar zit wel wat in, maar een uurtje Jensen is echt teveel van het goede. Zijn presentatie is zo vermoeiend (voor de vuist weg, zwalkend, alles minstens drie keer herhalend, zeer beperkte woordenschat, superlatief op superlatief stapelend waardoor alle kracht eruit lekt) dat ik na één programma uitgeput in de touwen hang. Maar desondanks beter te pruimen dan Buitenhof, dat alleen maar maagzuur-opwekkend is. En waar ik dus al lang niet meer naar kijk.
Geerten Waling had vanochtend een goed opiniestuk over migratie in de Volkskrant. Niks mis met die man.
Toch heb ik net je abonnement opgezegd.
@RickTheDick | 24-11-19 | 12:14: Alweer? Verdorie...
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:15:
En ik heb je lidmaatschap bij je vvd opgezegd en je doos sigaren in 1 keer verbrand. Ik weet het is slecht voor je longen. Maar de overweging was meer. Met afgebrande zolder is het dadelijk kuifje dakloos.En dat wil ik het leger des heils niet aandoen.
U bedoelt zeker Willem Melching
Het blijft verbazingwekkend hoe het links spook als een soort van bird-box over ons land trekt. Nu ook jort kelder overstag is, is het land verloren.
Ben benieuwd, kijk altijd naar Buitenhof, maar dan meestal uitgesteld, veelal wat later op de dag of zo. Kijk, het is handig kijken, want meestal zie ik tegenstanders, goed om te weten wat de vijand denkt en wat weer doorgedrukt gaat worden ten faveur van de Gutgemeente en niet ons, het gewone vullus.. sorry volk. Want zo zien ze ons meestal, als dom en manipuleerbaar. Zekers, zekers, dat manipuleerbare klopt aardig. Kan Bernays niet opgegraven en alsnog gevierendeeld worden? Lang leve Buitenhof.
In de loopgraven mensen, en nu over de top! Evocatus
Ik blijf nog even in de loopgraaf, ik heb nu vooralsnog een prima snipe position,
over the top ga ik alleen als we met z'n allen optrekken, to kill or be killed,
dood of de gladiolen.
Ik ben babyboomer en waarschuw mijn jonge familie (tot 35 jaar) dat velen van mijn generatie te lui en gemakzuchtig zijn om na denken om wat er rondom ons gebeurt.
Het is allemaal de schuld van de Mammoetwet.
Deze wet heeft de jeugd van die tijd gevormd.
De rest is historie.
Boomers waren de millennials van toen; jong, vol idealen en wisten alles beter.
Het is een feest van herkenning. Dat schuurt.
Maar ook de ouders, werken en als ze thuis zijn ,worden door schuld, die kinderen verwend alsof het prinsjes en princesjes zijn. Alles mogen, niet opvoeden, grote cadeaus .
@gato | 24-11-19 | 11:59: Kinderen worden tegenwoordig opgevoed op de crèche en op de BSO.
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:12: En raak ze niet aan, want alles doet pijn.
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:12: ja, en hoe komt dat ook alweer?
Memes tonen alleen maar aan dat naapen van alle tijden is. Doe eens origineel en kwaak niet de 'gevatte' reactie van een ander na. Neem geen knotje. Post geen achterlijke gifs van een ander op twitter.
Dit dus. Denk zelf na. Vorm jezelf. Ga op onderzoek uit. Geloof niet alles. Wees kritisch. En word zelfstandig.
De NPO = Staats-Omroep. Belasting-geld, Verplicht, onopzegbaar.
Geen open debat. Propaganda en censuur
Opheffen.
Op naar vrije, onafhankelijke, kritische media.
Als GeenStijl er niet was . . . .
@Ikbeneenzelfbouwer | 24-11-19 | 12:00: hoelang nog??
Pretentieuze ondankbare deugaapjes, als het aan mij had gelegen, was er helemaal geen volgende generatie.
Het moest van je vrouw?
@Je_zeulende_zusje | 24-11-19 | 11:54: Hij gaat jaarlijks op vakantie van de kinderbijslag.
Zeggen ze in mijn konijnenhok ook altijd.
In mijn jeugd liepen mijn grootouders hoofdschuddend te klagen over de jeugd van tegenwoordig.
De generatiekloof is dus van alle tijden.
Maar Boomers maken het wel heel erg bont hoor. Van alle lege blikjes die ratelen op het Internet is het percentage Boomers wel heel erg schokkend.
Mensen moeten gewoon accepteren dat na je 40ste je downhill gaat. Tegen je zestigste moet je accepteren dat jouw beste tijd voorbij is. Dan moet je gewoon een stap terug doen. Geniet van je AOW/pensioen. De puinhopen die je hebt gemaakt met de massa-immigratie en het uithollen van het sociale stelsel etc. zullen toekomstige generaties toch moeten oplossen.
Maar toch fijn dat jij als Boomer wel hebt kunnen genieten van de inzet van jouw voorouders. Ok Boomer?
Zelf denk ik dat je top op je 45 ste ligt. Op zich niet erg, maar accepteer het en doe een stapje terug. De kinderen zijn al aardig zelfvoorzienend en de hypotheek is al aardig afgelost.
Na je 60ste genieten van je pensioen Aow? Heeft u de berichten niet gevolgd? Doorwerken is het bevel ook al ben je zo goed als op.
welke AOW, welk pensioen? U leest niet veel, begrijp ik?
@El Sid | 24-11-19 | 12:01: Hoezo stapje terug. Binnenkort tot ons zeventigste.
OK Chicago. youtu.be/Vm_NnZn2zQ0
Laten we het anders aanvliegen.
Welke boomer wil hieronder de zaken opsommen die ten tijde van hun machtspiek verkeerd zijn gegaan. Ik denk dat de machtspiek wel rond eind jaren 80 tot 2005 was. Ik zie me graag gecorrigeerd.
Kom op, even hand in eigen boomer steken.
Het grootste probleem was twee keer een graai in de pensioenskas door de politiek. Was dat niet gebeurd dan was er op dit moment geen enkel pensioenprobleem.
Immigratie, de Euro, het onderwijs, te veel gelul en te weinig gepoets.
Lubbers die de pensioenpot leegroofde om het begrotingstekort terug te dringen? Plus de omwenteling van de prima functionerende EEG naar de compleet corrupte EU.
Geld en macht, daar konden we geen nee tegen zeggen.
Onder leiding van Lubbers (CDA) en Balkenende (CDA).
Overigens wil ik het ook opnemen voor de Boomers: Het Marshallplan, de NATO en de VN waren goeie ideeën, tot de Millenials de macht grepen.
@Sqbar | 24-11-19 | 11:54:
Inderdaad Sqbar, dat is een van de goorste politieke misdaden gepleegd door de roverheid. Graaf Lubbers op en vierendeel hem alsnog.
Schandalig. Evocatus
@Sqbar | 24-11-19 | 12:00:
Dat zijn alle drie geen ideeën van de babyboomers.
@Sqbar | 24-11-19 | 12:00: Dat waren de ouders van de boomers, niet de boomers. Je weet wel, die generatie die eerst zelf de wereld in brand stak? De boomers zelf hebben 200% kunnen profiteren van die reparatie en de luxe voordeeltjes opgezet door paps en mams. En nu is de koekiestrommel leeg.
@Kaas de Vies | 24-11-19 | 12:07: Ik gebruikte het verschil tussen boomer en baby-boomer zoals de millennials het ook doen. Boomer is alles ouder dan een millennial.
Eerst mogen we krom liggen voor die babyboomers en vervolgens krijgen we een grote betweterige bek van die millennials. Mijn generatie heeft het wel getroffen. Eigenlijk zouden we gewoon met zijn allen moeten emigreren, en die babyboomers en die millennials lekker in hun eigen sop laten gaarkoken.
Ga dan!!
Ik ben het eens met deze boodschap, millenials zijn de nieuwe boomers.
@ArminTamzarian
Nieuw Zeeland, Australië, Singapore, Japan, om maar een paar landen te noemen. En 1 ding hebben al die landen gemeen: Ze laten maar niet zomaar iedereen binnen.
@VanBukkem | 24-11-19 | 11:59: Kost dat? Om daar naar toe te gaan?
Eens.
Ik heb krom gelegen voor de generatie VOOR mij . En ik kreeg niets gratis . Heb 50 jaar gewerkt , dus geen slecht geweten .
Klopt.
www.youtube.com/watch?v=Dvud6ZXysNU
@VanBukkem | 24-11-19 | 11:59: Vietnam, Thailand, Cambodja, Laos. En inderdaad, je komt en blijft nergens zonder meer binnen. Alleen in Nederland als je uit Afrika of het midden oosten komt. Het failliet van Nederland. Hadden ze maar naar Wilders en zijn voorgangers moeten luisteren en er op stemmen natuurlijk.
Het zou fijn zijn als de boomer erkent wat er is mis is gegaan in hun generatie zodat we er iets aan kunnen doen.
Iedereen begrijpt dat het een generalisatie is, maar je kan echt wel beschouwen waar het verkeerd is gegaan. En dan mag de NPO ook flink hand in eigen boezem steken.
Wou een van de toonaangevende partijen op links niet iedereen boven de 75 ruimen? Er staat me zoiets bij.
@ArminTamzarian | 24-11-19 | 11:48:
Dat is ook het punt waar ik naartoe wil.... maar moeten we eerst flink boos op elkaar worden. Zo werkt het altijd al... meestal wordt dan weer gemanaged door de boomers 4% meer pensioen te geven etc... zo wordt telkens weer de woede afgekocht.
Wordt maar eens keihard flink boos op elkaar zodat mensen eens inzien waar het echte probleem ligt.
Niet bij de welwillende boomer of de kritische jonge hond......... ik probeer al jaren op een kalme manier dingen te beschouwen, uit te leggen om uiteindelijk mensen te overtuigen waar het probleem zou kunnen liggen en wat we eraan zouden kunnen doen.
Werkt zeer matig.
Dan maar zo.
ArminTamzarian | 24-11-19 | 11:43,
Probleem is niet dat links op verschillen wijst; met verschillen is niks mis.
Probleem is dat links overal een "goed versus fout" indeling in maakt. Op het moment dat je andersdenkenden en zelfs hele bevolkingsgroepen (jew privilege, white privilege) ongezien "fout" noemt is geweld tegen die mensen aanvaardbaar. Want "zij zijn fout". De linkse kerk heeft niet voor niets bijna 200 miljoen slachtoffers gemaakt in de 20e eeuw.
Dat "gematigd linkse" mensen in theorie alleen haat en geweld tegen individuele andersdenkenden propageren in plaats van genocide is mooi, maar in de praktijk vrij waardeloos. Ik heb zo gauw namelijk geen voorbeeld voorhanden van een links persoon die in meningen van een ander geïnteresseerd is. Andersdenkenden worden overschreeuwd met megafoons, censuur en knokploegen, waarna "links-intellectuele führers" de afwijkende mening veranderen in een stropop die fel wordt aangevallen ("racist!", "klimaatontkenner!").
Hoeveel Wilders-haters hebben ooit één volledige zin van hemzelf gelezen?
@MAD1950 | 24-11-19 | 11:46: Boven de 70 ! Ik ben al vier jaar “ overtijd “ zeg maar .
"It's life, Jim, but not as we know it".
Shoot to kill, shoot to kill
It's worse than that, he's dead Jim DEAD JIM DEAD JIM
OK, Millennial
Ok boomer?
Zeg kind, hou op met mansplainen.
Ik krijg steeds meer een hekel aan een heleboel (bijna de meeste) media die steeds maar gebruik maken van de drie letters n, o en g in diezelfde volgorde. Zoals in de aankondiging van Buitenhof: ... maar Kaag heeft - n o g - geen meerderheid in de Eerste Kamer.
In mijn ogen wordt daarmee bedoeld dat iets sowieso gaat gebeuren ondanks de huidige visie.
Dit gaat áltijd gaat altijd over doordauwregels/wetten/kutideeen waar de meerderheid van het volk helemaal niets in ziet.
Zo doordacht worden de gedachten van het publiek gepenetreerd. BAH.
Eerst was het altijd de schuld van de PvdA. Toen was het altijd de schuld van de media. Nu is het de schuld van de boomers.
Tweeduizend jaar geleden in Rome was het altijd de schuld van de christenen.
Gek dat het woord zondenbok me telkens in gedachten komt. Schijnt toch een universeel menselijk trekje te zijn dat dwars door alle stadia van beschaving heen gaat.
Het is de schuld van een gebrekkige democratie gecombineerd met zeer slecht onderwijs en perverse maatschappelijke belonigsprikkels.
En ze kennen niet eens het verschil tussen een baby-boomer of generatie-X. VOor millenials als alles ouder dan hen een boomer.
Schadenfreude | 24-11-19 | 11:38,
Links zoekt altijd zondebokken, dat klopt.
Vandaar die 200 miljoen doden in de 20e eeuw.
Dat we de PvdA + MSM daar nu eindelijk eens op aanspreken lijkt me volkomen terecht.
@Sqbar | 24-11-19 | 11:41: Exact!!
Het heeft sowieso geen zin om ook maar iets uit te leggen aan een OK-boomersnotneus.
Ik krijg echt overal jeuk van dat soort 'twatter'-speech. Kan deze generatie dan helemaal niks normaals meer verzinnen? Waar houdt dit in godsnaam op?
Ik snap wel dat ze Buitenhof op zondagmiddag 12 uur uitzenden; dat is namelijk HET moment in de week waarop er totaal echt helemaal niks te doen is. Zelfs de kerk is dan al weer leeggelopen.
Okee, Groningen speelt tegen Feijenoord. Maar da's alleen interessant voor Groningen- en Feijenoordsupporters. Maar die kijken sowieso al niet naar Buitenhof.
Het is van de Nederlandse bevolking best aardig dat een buitenlandse club mag meedoen aan de competitie. Anders was het vanmiddag DCG uit.
Spreek voor jezelluf.
Ben er maar zeker van, dat hier binnen nu en drie jaar een burgeroorlog uitbreekt.
Zweden gaat ons voor, daar is het al bijna zover.
… Horen we bij de NOS hélemaal niks over ;)
Hardwerkende mensen zijn de krankzinnige massa-immigratie hélemaal zat.
Maar mogen het allemaal wel betalen.
Zei Trump een jaar of twee geleden niet al zoiets... Maar die zit er altijd langs als we de deugers moeten geloven.
En ook al zou de snowflake homo smartphonensis luisteren, dan begreep hij er toch niets van. Te weinig kennis, woordenschat, ervaring, gezond verstand inzicht.
Babyboomers weten dat er een knop op de tv zit. Druk er op en ga maar mee...
Ik luister al jaren naar logica, onderbouwde feiten en goede argumentatie.... maakt niet uit of ze van Berbaar (zeldzaam) of een Boomer komen.
Daar gaat het dus mis.
Er is in de maatschappij het idee ontstaan dat je je eigen wil kosten wat kosten anderen dient op te leggen, hoe groter de bek, hoe meer kans je maakt. Dit is dan ook deels een reactie op de ontzettende arrogante houding van de boomers. Ik mag wel zeggen de meest egocentrische generatie ooit in Nederland.
Niets helpen opbouwen.
Alle voordelen geïncasseerd.
Werd er iets van werk gesuggereerd dan werd er geïmporteerd.
Toekomstige generaties niet voorbereid op grillen wereld (eigen snowflake probleem gemaakt)
En nu laten ze ons zitten met de scherven.
Sociale vangnetten kapot, OM kapot, rechtelijke macht, overheid kapot, pensioenen kapot, EEG kapot, en dit dient dan opgelost te worden door intelligente mensen... die dienen te discussiëren met KOZP-ers....
Succes....
Ik kom wel weer terug als het gebarsten is en ik de scherven van de maatschappij weer aan elkaar kan lijmen.
Het zal een iets bescheidener maar transparanter vaasje worden dan het MOMO genderneutraal approved object dat de hedendaagse samenleving is zijn.
Sommige scherven zal ik niet gebruiken en deponeer ik netjes in de afvalbak.
Niet generaliseren Kaas! Niet iedere (bijna) boomer zat en zit zo in elkaar. De ellende is alleen dat degenen die wel zo in elkaar zaten en zitten het voor het zeggen hebben gehad in dit land...
"En nu laten ze ons zitten met de scherven." U klinkt net als de derde generatie ondernemers die het familiebedrijf failliet laten gaan. Zelf het roer in handen hebben, maar toch klagen dat de voorgangers het niet goed gedaan hebben. Oftewel: pure slachtofferrol en zelf niets willen of kunnen doen.
@kunnenzedanniks | 24-11-19 | 11:36:
Ze zijn er dus ook ingestonken... en hebben de latere generaties niet hier bij geholpen, nee natuurlijk niet, ze hadden het zo goed namelijk. Dus de kwaliteiten van de boomers zijn nogal overdreven.
@Goldfinger | 24-11-19 | 11:36:
8ste generatie. Hips. Gaat prima.
@Goldfinger | 24-11-19 | 11:36: oh ja wacht even. De voorraadkast laten bouwen, laten vullen en vervolgens zelf volledig leegvreten, maar geen verantwoordelijkeheid nemen voor de generatie na jou. En nu verwacht je ook nog applaus omdat je zo'n mooie voorraadkast achterlaat? Laat je nakijken? Het kan nog net, op onze kosten, voor het zorgstelsel ineensodemieterd.
Ok, boomer.
@Superior Bastard | 24-11-19 | 11:49:
Jaloers dat ik je niet heb genoemd. Ik vind je glamourblog / instagramaccount super leuk hoor. Ga zo door.
Ik kan wel janken. En tegelijk ben ik blij omdat er zijn, die het nog eens en nog eens, uitleggen. Dank daarvoor.
Die jeugd laat zich zo makkelijk door de media/social media beinvloeden, mijn ouders hebben toen ze jong waren niks anders dan armoede gekend, ja later zaten ze er beter bij, en die moeten dan de schuld krijgen van alles?, de schuld ligt bij de politiek/bankiers/massa-immigratie, dezelfde personen die de propaganda verspreiden. Maar er zit een ander plan achter, ze willen natuurlijk deze de mensen natuurlijk de schuld overal van geven, zodat ze straks ook niet meer mogen stemmen, natuurlijk wat hebben ze aan stemmers met levenservaring, ze willen mensen hebben die niks weten, de onwetende.
Raar he? dat je 50 jaar lang moslims dit land binnenhaalt die zich vertienvoudigen, niet werken, en dan plots zijn de huizen op.
in de jaren 90 hadden vrienden van mij zelfs 2 huurflats, was toch hartstikke goedkoop, hadden ze maar niet dat tuig moeten binnenhalen
Toen hebben ze er niets tegen gedaan! Gingen ze lekker PvdA stemmen.
@davidaames: uit mijn hart gegrepen; ben van '44 en tijdens mijn jeugd was iedereen arm. Gaan werken met 15 en maatschappelijke positie opgebouwd met avondstudie en hard werken. Heb voor al die nitwits de studies mogen betalen en nu het begint te knijpen is het voor ons "oven 24 klep 11". De NOS werkt daar met graagte aan mee.
@oliebolletje234 | 24-11-19 | 11:39:
Waarom heb je voor al die nitwits hun studie betaalt. Zie je dan niet in dat je dus je eigen probleem hebt helpen creëren?
@Kaas de Vies | 24-11-19 | 11:32: Dat was een andere PVDA, die stond voor de arbeider, de letter A kunnen ze nu wel weghalen
@Kaas de Vies | 24-11-19 | 11:32: is dit echt dezelfde Kaas van de goede uitgebreide en evenwichtige reaguurders en artikelen van vroeger? Waarom zo bitter geworden Kaas???
En dit zegt dan de jeugd die een burn-out krijgt van 3 dagen kantoorwerk, de babyboomers hadden meestal 2 banen, geen gezeik keihard werken, en als ze thuis kwamen stond het eten klaar, 2 x per jaar op vakantie, 2 auto's voor de deur, maar de elite heeft gepromoot dat de vrouw moest gaan werken, heerlijk 2 x belasting pakken, maar dat ze dan wel hetzelfde bedrag hadden maandelijks, die KK-Elite is de veroorzaker van al het kwaad
@kunnenzedanniks | 24-11-19 | 11:46:
Soms moet je wrijven voor glans.
@Davidaames | 24-11-19 | 11:46:
Waarom hebben de boomers niets tegen die 'elite' gedaan?
@Kaas de Vies | 24-11-19 | 11:48:
Waarom heb jij daar niks tegen gedaan?
Een beetje pot-verwijt-ketel dit, we hebben collectief verkeerd gestemd.
En er is niet 1 standaardtype babyboomer, net zo min als er 1 standaardtype millenial is. We worden tegen elkaar opgezet, door dezelfde overheid en MSM die ook zwart tegen blank opzet.
@Dandruff | 24-11-19 | 12:07:
De babyboomer heeft demografisch tot op heden meer impact op onze samenleving.
@oliebolletje234 | 24-11-19 | 11:39: Ben zelf van ‘45 . U heeft helemaal gelijk . Zo was het.
De huidige jeugd ten spijt kregen de babyboomers toch echt de wind mee hoor. hun ouders bouwden Nederland weer op na de oorlog en daarna begon het grote profiteren. Hypotheek op hypotheek, huizen die voortdurend meer waard leken te worden en een economie die groeide als een tierelier doordat de oorlog comfortabel ver achter ons lag. Er werd hard gewerkt aan de eigen welvaart: VUT, prepensioen, greep uit de pensioenpot (ja boomers, daar hebben jullie dus al eens van geprofiteerd! Nu niet zeuren dat er wordt gekort) en nu klagen dat het pensioen te weinig is omdat je tóch nog een vette hypotheek hebt omdat je ook nog "een beetje wilt kunnen leven."
De babyboomers haalden Turken en Marokkanen naar Nederland om het smerige werk te doen, zich niet realiserende dat die zich ook voortplanten (en eens zo snel) en dat de 3e generatie vervolgens het smerige werk laat opknappen door de huidige generaties.
Babyboomers staan stijf van de welvaartsziektes: huidkanker, longkanker, vetzucht, diabetes, HIV en versleten gewrichten omdat alles kon en alles mocht. En wie draait ervoor op? Exactemundo: de huidige generatie werkenden.
Schei daarom uit met generaties met elkaar te vergelijken. Ik lag vroeger ook in mn nest toen ik 18 was, net als mijn pa en net als mijn zoon. Elke generatie is in wezen gelijk en werkt voor zichzelf en niet voor de toekomst en niet voor het verleden. Elke generatie het zelfde gezeur en gezeik.
Daarom: doe je ding en werk godverdomme een beetje door zodat we in een solidaire samenleving elkaar een beetje erdoor slepen. Want ook al zijn de boomers de schuld van DDR66 en PvdA, ze zorgden er wel voor dat we internet hebben, telefoons en digitale muziek. Want hoe je het ook draait of keert, al die uitvindingen zijn gedaan door boomers.
Iemand moet de schuld hebben blijkbaar. Dan maar het “witte” oortje dat het dichtste bij is.
'OK Boomer', de strijdkreet van jongeren met 0,0 levenservaring. Jongeren die niet zonder internet en mobieltje kunnen - overigens mogelijk gemaakt door Boomers. Enfin, over een jaartje of 50 zullen we zien hoe slim en goed deze generatie was.
Boomers kunnen niets.
@Kaas de Vies | 24-11-19 | 11:32:
OK, afterbirth.
@peilschaal | 24-11-19 | 11:44:
Ik ben zelf ook een boomer.
OK Boomer, de strijdkreet van gluiperds die onervaren, goedgelovige en opstandige lui voor hun karretje willen spannen.
@Kaas de Vies | 24-11-19 | 11:32: Klopt Kaas, dat krijg ik ook vaak genoeg te horen.
Maar als ik vraag hoeveel is 6 maal 8 staan ze je gek aan te kijken....
Dat er heel veel jongeren verschrikkelijk lui zijn en heel veel liegen, weten we nu al.
Dat kunnen we ze ook niet kwalijk nemen, want dat leren ze van de Nederlanders die aan de politiek deelnemen, het start al in de gemeenteraad.
Ze kunnen godverdomme nog niet eens fatsoenlijk een kamer schoonmaken die blagen.
@dreistein34 | 24-11-19 | 11:48:
Ja waarom vraag je dat.
Kan je dat niet zelf uitrekenen?
@pibasso | 24-11-19 | 11:51: Wat is eigenlijk een hamer?
Boomer was een kei lief hondje jonguh!
Tegenwoordig zeg ik altijd "ok Sylvana" of "ok Jole "
Niemand, buiten de GS lezerts, die weet wie “Jole” is.
@Crankhead | 24-11-19 | 11:50:
Vandaar ik altijd zo vreemd wordt aangekeken.
Misschien moet ik die veranderen in "ok van Nieuwkerk "
@ditotje | 24-11-19 | 11:52: Ok ditotje.
@Kuifje-in-de-EU | 24-11-19 | 12:05:
Dat is wel een hele domme die ik zeker niet ga gebruiken.
Helemaal niemand weet wie "ditotje" is.
Er komt een burgeroorlog die onoverzichtelijker is dan die in Syrië.
Gelovigen tegen ongelovigen, oud tegen jong, progressief tegen regressief, allochtonen tegen allochtonen, links tegen rechts, communist tegen kapitalist, boer tegen stadse, bevolking tegen de elite, joden tegen de kakkerlakken, oost tegen west en Limburg versus de rest van de wereld.
Kies een partij en plaats uw inzet.
Je vergeet zwart tegen wit.
@Colin.Fart | 24-11-19 | 11:33: vrouw tegen man
@Colin.Fart | 24-11-19 | 11:33:
Dat heeft Frank Boeien al benoemd, mits ik hem goed verstaan heb.
@Toetsenbordcomplex | 24-11-19 | 11:55: en mann gegen mann is al behandeld door Rammstein ;-)
U bent Friesland vergeten.
Nooit naar gekeken....... de uitwassen van Buitenhof komen/kwamen vanzelf op GS
Incorrect gezever. Babyboomers zijn mensen geboren tussen 1945 - 1955. Zelfs als je in 1955 geboren bent zit je zeer waarschijnlijk al een tijdje met een VUT / pre-pensioen / WAO uitkering te genieten van je 'golden years' en luistert er sowieso niemand meer naar je.
De miljoen wa-jongeren hoor ik je niet over?
@Nietgek | 24-11-19 | 11:36: Uw punt ontgaat me. Overigens waren er in 2018 'slechts' 245.700 Wajong-uitkeringen. Da's een eindje af van een miljoen.
@_pacman_ | 24-11-19 | 11:45: per week komen er 700 bij.
@Nietgek | 24-11-19 | 11:36: hahaha, scherp
@Jos Tiebent | 24-11-19 | 11:50: LOL. Da's een goeie.
Ik ben van 1955. En het boeit me voor geen meter dat de jongeren niet naar me luisteren. Ik heb mijn financiele zaken op orde. Zelf betaald en geregeld en de jongeren mogen nog maar bekijken of ze dat na kunnen doen met hun gezever.
DL3B Oftewel Dikke Lul 3 Bier
OK NPO.
En waarom? Te genuanceerd? Te weinig propaganda? Zo nu en dan een ander geluid?
OK Snowflake.
:) Top +10
REAGEER OOK