LIVE! F1 tyfoon van Japan
Het regent (niet meer) het regent (niet meer) de pannetjes worden (niet meer) nat
Jammer dat de paraplumadammen zijn afgeschaft in de F1 want die waren de afgelopen dagen wel handig geweest in Japan - ze combineerden het nuttige met het nuttige, die meiden, alsnog moesten ze weg. Het was slecht weer in het land van de rijst en de zon; dankzij supertyfoon Hagibis ging de kwali zaterdag niet door, die was een paar uur geleden en Max start op P5 (uiteraard achter Ferrari & Mercedes). De storm is dus voorbij en voor de vroege vogels gaat er gewoon geracet worden. Nu maar hopen dat zo'n andere zero 'm niet in de eerste bocht in de RB-15 van Max kamikazet want we hebben niet voor niets de wekker gezet. Zin in sake nu. Livetweets na de klik!
UPDATE: Verstappen heeft een wereldstart en wordt na een bochtje in zijn reet gezeroo'd door kamikazekont Leclerc, het meest vervelende kneusje van het paddock. Zucht.
UPDATE: Exit Max. Merci Charles Leclerc.
UPDATE: Bottas wint. Vettel (die een valse start maakte en een straf had moeten krijgen) tweede. Hamilton derde. Leclerc (die Verstappen vermoordde) zesde, maar die moet ook nog een straf krijgen.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
ZILVER voor Merel Conijn
En wie hebben we daar? HET IS UW ZOON
Super Bowl LX in het StamCafé
Ook een soort sport
LIVEBLOG. OPENINGSCEREMONIE OLYMPISCHE SPELEN
Citius, Altius, Fortius
MATHIEU VAN DER POEL REKORDMEISTER
In HULST dus, HULST
LIVE. Onze nieuwe superster Gradus Kraus verovert de wereld
Kraus wint weer, gaat 10-0
LIVE. Europa League Gekkenhuis Topic
O god van de bal, Eric Viscaal, sta ons bij +++ VEEL UPDATES
