Greet over proces: 'Ik ben nog niet klaar met ze'
Oorlogstaal van de oppositieleider
Lekker leeglooplulgesprek van Geert Wilders met de Valentijn Driessen van de politiek Wouter de Winther in de Tele hedenmorgen. Greet vat nog even kernachtig samen waarom dat schandalige proces tegen hem een schandalig proces is, en geeft en passant Ivo 'Power' Opstelten onderuit de gedoogpartnerzak. "Ik kon een veto uitspreken over ministers", memoreert Greet. "Als ik het had willen tegenhouden, had dat gekund. Met de kennis van nu had ik hem parkeerwachter gemaakt. Op zijn best." Helaas pindakaas, en onze rechtsstaat zit met de gebakken peren. Kerncitaatjes na de breek. Pak ze.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Groep Markuszower kielhaalt Wilders, PVV-voorman had geen zin in verkiezingsdebatten en greep opgeklopte terreurdreiging aan als smoes
En dat in de Volkskrant, broedermoord deluxe (broedermoord heet trouwens ook wel fratricide, niet te verwarren met fracticide)
Klaas Dijkhoff (VVD) kandidaat Sonja Barend Award na messcherp interview Ruben Brekelmans (VVD)
Kijk, dit is waar we de publieke omroep voor hebben (via)
OPSTAND: PVV-Kamerleden boos op Wilders, heftige fractievergadering geschorst
GEDOE +++ BRANDBRIEF GELEKT NAAR DE T. +++ EMOTIONELE KAMERLEDEN
Meer meer Kamervragen Geert Wilders over rellen Den Haag en Amsterdam na Afrika Cup
Zijn er binnenkort verkiezingen ofzo?
D66, VVD en CDA kiezen voor minderheidskabinet
Willen jullie MEER of minder
