achtergrond

ingelogd als

lid

logout

word lid

nachtmodus

tip redactie

doneer

Verstappen vierde bij GP van China

Bord op schoot & F1 Grand Prix van China.

Auto's maken kunnen ze in China voor geen meter, je hebt die Landwind, maar die maakt vooral het tweede deel van z'n naam waar: wind. Racen kunnen ze in China ook helemaal niet, Ho-Pin Tung mocht een keertje een of andere wagen testen maar Ho is eigenlijk gewoon een boer uit Velp. Dus staan er 20 niet-Chinezen op de grid in China, van wie onze Max Verstappen met startplek 5 best uitzicht heeft op een mooi resultaat. Wel lullig dat hij in de laatste fase van de kwalificatie werd gepiepeld door die Duitser met z'n vieze snor. Die tijdens de race dan maar in de Chinese muur drukken. Kijken Ergeren aan Jack Plooij doe je bij Ziggo. Hup Max!
UPDATE: Gasten van Ferrari zijn weer aan het knooien met die malle teamorders ten faveure van snorhoofd. 1. Hamilton, 2. Bottas, 3. Vettel, 4. Verstappen. Leukste moment van de race: toen de race nog niet eens begonnen was en Max 'm spinde in de opwarmronde. Verder gaap.

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

NEDERLAND VERNEDERT ZWEDEN

De Leeuw van Oranje opent zijn kaken bij het vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste landgenoten, beste voetbalkijkers, beste Dutch Fanatics

@Mosterd | 20-06-26 | 18:30 | 848 reacties

WK, BORD OP SCHOOT! Frankrijk - Senegal

Zit die blequeschete van een coach aan de botox of wat

@Mosterd | 16-06-26 | 20:45 | 176 reacties

Oranje - het rapport!

Omdat helemaal niemand het doet, doen wij het maar weer he!

@Mosterd | 15-06-26 | 09:35 | 214 reacties

We worden wereldkampioen!

In de finale rollen we die Oezbeken gewoon op

@Mosterd | 09-06-26 | 09:30 | 188 reacties

LIVE WEGEN! Rico vs. Usyk

Kijken naar mannen die op een weegschaal staan, kan het mannelijker?

@Mosterd | 22-05-26 | 19:00 | 59 reacties

Rozen zijn rood, oma draagt Libresse, het is een zooitje bij poepclub Vitesse

"De verhoudingen met de buitenlandse aandeelhouders zijn helaas zeer verslechterd"

@Mosterd | 18-05-26 | 14:30 | 42 reacties

Tip de redactie

Heb je informatie of een verhaal dat belangrijk is voor GeenStijl?
Laat het ons weten. Jouw tip kan het nieuws zijn.
Wil je een document meesturen? Mail het naar redactie@geenstijl.nl.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.