VVD helemaal klaar met Mauro, Howick & Lili
Kampioen mensen binnen laten geen zin meer in zwichten voor intimidatie

Wat zullen we nu beleven? Bij de VVD zijn ze opeens tegen de discretionaire bevoegdheid! FF uitleggen, de discretionaire bevoegdheid is Haagse beleidstaal voor ik overrule de rechtstaat, zwicht voor intimidatie en geef die zielige kindertjes toch een verblijfsvergunning omdat ik aan de goede kant van de geschiedenis wil staan.
U kent de verhalen wel van de Mauro's, de Lili en Howicks en natuurlijk die zielige We Are Here Kraker die na 16 jaar crimineel zijn patsboem een NL paspoort kreeg. Nou, daar willen ze bij de VVD dus vanaf. Stas Mark Harbers mag NIET meer zelf beslissen wie er blijft en wie niet. Malik Azmani: "Het past niet in een rechtsstaat dat de politiek toetsing nog eens overdoet, net zoals het niet past dat Kamerleden zich mengen in individuele zaken”.
Overigens is de VVD nog steeds Nederlands kampioen Naturaliseren. Het record is in handen van Rita Verdonk (1000x). Nebahat Albayrak (PvdA) deelde 590 x een papiertje uit. De gemene Leers (CDA) maar 120 x, de joviale Dijkhoff (VVD) dan weer 240 x en huidige suikeroom Harbers staat op een schamele 26.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen

Vrije Val Dilan. VVD voor het eerst in 9 jaar onder het CDA in peiling Maurice de Hond
Historisch momentje is historisch

Het mildste inburgeringsbeleid ooit: tripjes naar de kinderboerderij, knutselen, geen taalexamens
Foto: niet de kinderboerderij uit dit verhaal (denken we, geen idee eigenlijk)

CDA steunt asielwetten niet, kans op streng asielbeleid nu buitengewoon klein
Gewoon, maar dan daarbuiten; zo klein is de kans

Bassiehof – Benieuwd wanneer Dilan Yesilgöz de PvdAGL-extremisten uitsluit (of niet)
Niet iets om de hele zomer boven de markt te laten hangen

Bassiehof – Zo probeerde David van Weel BBB te naaien met ‘hun’ asielwet
VVD vindt campagne belangrijker dan nareizigers



Feynman en/of Feiten – De nachten van asiel
Een ezel stoot zich niet 2 x aan dezelfde steen, onze politiek gaat voor 3 x

ANP-foto: BITCH FIGHT BIJ ALGEMENE ZAKEN
Kooigevecht om asielportefeuille = Politieke Prent van Het Jaar. Nu al

Kabinet-Schoof. DE TIJDLIJN
Met alle hoo... dieptepunten