Kijktip. Rutte koopt Toyota's voor terroristen
Nieuwsuur duikt in GeenStijl-topics & pieft het werk van Pieter Omtzigt op en komt vervolgens met een (best wel dikke) onthulling over hoe Nederland islamitische terroristen met miljoenen heeft gefinancierd. En met Toyota Hi-Lux pickups, ook.

Sinds februari van dit jaar - Halbe Zijlstra was nog MinBuZa - heeft GeenStijl regelmatig bericht over de 60 miljoen euro waarmee Rutte gewapende rebellengroepen in Syrië heeft gesteund de afgelopen jaren. Ook de niet onomstreden White Helmets kregen 12,5 miljoen euro financiering uit dat totaal. Het geld was "voor projecten in Syrië ten behoeve van stabilisatie, mensenrechten en het politiek proces" en van geen van allen is enige sprake. Wat wel duidelijk werd, is dat de Nederlandse regering zaken zoals voertuigen, communicatiemateriaal en dekens heeft betaald en geleverd aan strijdgroepen die linksom of rechtsom eigenlijk gewoon aan Al Kaida gelieerde gewapende jihadisten en islamitische terroristen zijn. Bijvoorbeeld de moordmissie op de Koerden in Afrin, gepleegd door Turkije met de hulp van gewapende groeperingen, "profiteerde" op die manier van ons belastinggeld. Ook klein bier zoals plunderingen van burgerdorpen gebeurt door louche lieden die door Nederland worden gesteund. En nu tonen Nieuwsuur en Trouw dus aan dat een van die terroristische groeperingen Jabhat al-Shamiya ('Het Levant-Front') is.
Tevreden Terroristen
Alleszeggende kwoot: "Uit het onderzoek blijkt dat Nederland onder andere Toyota Hilux en Isuzu D-max pick-uptrucks aan Syrische rebellen leverde. Ook stuurde Nederland uniformen, satelliettelefoons, laptops, matrassen, rugzakken en camera's. De rebellen vertellen aan Nieuwsuur en Trouw dat zij erg tevreden zijn met de Nederlandse hulp en dat zij al de door Nederland gekregen goederen inzetten in de gewapende strijd."
De bonnetjes (waar Pieter 'ik zit zelf ook in de coalitie maar dat boeit me geen reedt dus ik maak gewoon lekker ruzie met de premier' Omtzigt al sinds maart achteraan zit) zijn door Rutte tot staatsgeheim verklaard. We mogen dus niet weten naar welke 23 (!) groepen die 313 Nederlandse voertuigen en tientallen miljoenen euro's aan ander materieel zijn gegaan. "Non-lethal assistance" (NLA), noemt BuZa die steun. Maar terrorisme de juiste middelen geven om van A naar Bloedbad te kunnen rijden, is bijna net zo erg als het aanleveren van de kogels voor hun AK's. Hier overigens zo'n Hi-Lux:
BuZa: 'Subsidie lastig te controleren in Syrië'
Afgelopen vrijdag kwam er (na half zes, natuurlijk) een nieuwe Kamerbrief over de kwestie. De eerder genoemde 60 miljoen euro blijkt nu "meer dan 70 miljoen euro" te zijn. In de brief verklaren MinBuZa's Blok en Kaag dat Nederland toch maar gestopt is met geld overmaken, omdat ze niet goed kunnen checken wie de ontvangers zijn, en wat er met het geld gebeurt. Bovendien heeft Assad toch al min of meer gewonnen, schrijven ze ook, waardoor er "krimpende ruimte voor gematigde oppositie" is. Lees: niemand kan een subsidiecontroleur in een helm en een scherfvest hijsen om hem een rondje over de slagvelden te laten maken om de checklist 'Correct Hulpgeldgebruik' af te kunnen vinken om misbruik te bestrijden. En da's best logisch.
Nederlands lid van Al-Shamiya voor de rechter
Zometeen duikt Nieuwsuur dus in die staatsgeheimen. Fijn dat de vrienden van de staatsomroep dit doen, want onze bloggersbudgetjes staan geen dikke NPO-reportages toe terwijl dit verhaal nog heel veel nare randjes heeft & onopgeloste zaken kent. Want als Nederland met Nederlands geld jihadisten in Syrië van voor hun strijd geschikte materialen voorziet, en zo'n jihadi reist uiteindelijk (terug) naar Nederland om hier een islamtische aanslag te plegen, dan heeft Mark Rutte dus onze eigen vijanden gesponsord. Letterlijk. En toevallig of niet: binnenkort staat er een Nederlandse jihadist voor de rechter voor deelname aan de jihad, bij het Jabhat al-Shamiya waar Rutte geld aan overmaakte.
TL;DR: Nederlandse taxpoet in een warrige woestijnoorlog rond grond, macht, stammenstrijd, olie, gas, islam & geobelangen pompen, en dan raar opkijken als je de verkeerde vrienden financiert. #FAIL
Nieuwsuur terugkijken kan hierrr.
Reaguursels
InloggenCU (Joël Voordewind) diende een motie in 2015 in, om géén hulp te geven, gezien de onmogelijkheid om te controleren op de bestemming ervan.
VVD en D66 stemde massaal tegen en blijken nu in 2018(!) de grootste kritikasters. Bah!
En daar hebben we de beerput. Nu de beerput over dit onderwerp nog van de VS, want die hebben onder sjw/afa lieveling Obama nog veel meer miljoenen geïnvesteerd in terroristische groeperingen.
Nieuwsuur? Die verzinnen toch alles ter plekke. Hebben ze het uit hun smart blockchain gehaald? Zijn er ook echte bronnen?
Lt-Kol Kilgore | 11-09-18 | 11:22 door Pon of door Jet cars…
Zo dom zijn ze niet, die Toyota ’s zijn echt niet via Rotterdam haven verscheept maar veel eerder vanuit een gematigd Moslimland. Tevens kan ik mij niet voorstellen dat de Nederlandse Overheid een directe order bij de Toyota fabriek heeft geplaatst. Dit zou te opzichtig zijn.
Zo’n constructie gaat via allerlei schimmige bedrijfjes welke nadien opgedoekt worden. Feit blijft natuurlijk dat Toyota hier geld aan heeft verdient en dat er loopjongens zijn welke dit soort klusjes in het geheim moeten klaren.
Let wel, het gaat om een 60.000.000,- EUR order vanuit de Nederlandse staat, geld wat niet te verantwoorden is naar de burgerij en geld wat niet is aangewend om de lastendruk te verlagen.
Waar bemoeid Nederland zich mee..?
Geen zorg lieve Kijkbuis kinderen: dit is de eerste stap van D66&CU om de jihadisten en hun familie naar Nederland te laten komen om ze van een welverdiende, goed verzorgde oude dag te laten genieten. Kunnen ze intussen hun bot geworden messen hier weer slijpen...
Ongeveer de helft van het NLA (Niet-Dodelijke-Hulp) geld ging naar Sharia/Jihad/bedenk nog maar iets engs groeperingen, die mensenrechten vertreden als stof onder hun door NL geschonken legerkistjes. De andere helft van die NLA steun ging en gaat naar de White Helmets, die vergeeld zijn door het vele gespuit met chloor. Die Witte Helmen hebben een reputatie waarbij het reeds zwaar bloedkleurige blazoen van die zandbak-pickuppers bleekjes afsteekt. Dus wanneer het straks richting een parlementaire enquete gaat, dan niet alleen de ene helft van de NLA maar ook de andere helft tot onder de onderste steen onderzoeken.
Met uw en mijn belastinggeld zijn 30 kinderen vermoord. Besef dat, voor u belasting betaalt. Bij het lijstje jihadisten die van uw geld mensenrechten konden schenden in Syrie komen nu ook de volgende millities: Sultan Murad Brigade, Divisie 13 en Ahrar al-Sham. Elke Nederlandse belastingbetaler komt nu in de hel, want kindermoordenaar.
bron: nos.nl/nieuwsuur/artikel/2249884-meer...
Ja, als je je inlaat met welke Nederlandse regering dan ook, dan weet je van te voren dat je te maken krijgt met een kolonie volstrekte onbenullen, die zich als een groep stakkers die in het duister tasten volstrekt ongeïnformeerd gaan mengen in midden oosten conflicten, waar ze de ballen van snappen.
Ze zitten allemaal nog in het stadium van denken dat je je land verdedigt door je vinger in een gat in de dijk te steken. SUCKERS
@Lt-Kol Kligore
Ja, inderdaad. Hetzelfde heeft een paar keer in NL gespeeld. De Toyota Landcruiser was de LaRo en de MB die de Nederlandse Landmacht eigenlijk wilde hebben, alleen kon dat niet vanwege angst voor logistieke problemen. Dan maar Land Rovers en wat meer takelwagens.
Arjan Noorlander in Den Haag: “En de volgende stap, als de onderste steen niet boven is gekomen, is natuurlijk een parlementaire enquête, waarin de betrokkenen echt antwoord moeten geven en zich niet meer kunnen beschermen achter ‘een staatsgeheim’ of achter ‘we wisten het niet’. Dan zullen er echte antwoorden moeten komen. Want je kunt je toch niet voorstellen, dat als Nederland echt terroristen zou hebben gesteund, dat de onderste steen niet boven komt.”
Voordat die parlementaire enquête er is zijn we weer een jaar verder en wat terroristen rijker. Tsjonge jonge jonge.
Ach, over een jaar is iedereen dit ook weer vergeten, wat zeg ik? over een maand!
Heeft voormalig ambassadeur Van Dam, expert in het MO, de topdiplomaat met kennis, het orakel van mohammed, al een petitie ingediend om "onze" voertuigen zo veel mogelijk te sparen en deze in te leveren nadat de gevechtshandelingen ten einde zijn ?
Het ook het zo min mogelijk gaten schieten in "onze" uniformen valt uiteraard eveneens binnen dit verzoek.....
Echt schandalig die vervuilende diesels. Geef die gasten dan op z'n minst een Tesla of anderszins hybride uitvoeringen.
Dit zijn benzine uitvoeringen.
Dit is planmatig en doelbewust gedaan in opdracht van het clubje globalisten.. Rutte en collega's hebben ons verkocht.
Wat je hiermee bereikt... dat nog meer vluchtelingen naar NL komen.
Over 5 jaar hebben we hier 19 miljoen inwoners - ze leefden nog lang en gelukkig?
Bananenrepubliek Holland🍌
1 groot corrupt zootje, weg er mee
Gek hé dat Erdogan en Co. zo boos is op ons? Als wij de georganiseerde misdaad en vijanden van het Turkse volk lopen te spekken met tientallen miljoenen. Nederland was vast niet het enige land wat geld heeft gestort, de Duitsers met hun eeuwige schuldgevoel vast het dubbele.
haha sultan erdogan en zijn zoon hebben ontzettend veel geld verdient door met ISIS gestolen Syrisch olie te ruilen voor kalashnikovs en weet ik veel wat voor ander materieel. Verder hebben ze gewoon weet ik niet hoeveel duizended Jihad strijders gewoon de grens over laten gaan. Er zijn door onze sultan gewoon complete fabrieken gejat uit Aleppo.. Dat ome erdo de koerden niet mag ala maar turkije lag gewoon samen met nederland, de rest van de EU en de Obama adminsitratie gewoon met Al queda en ISIS in bed en daar gaat het in dit artikel om. niet over die paar koerden
Volgens Trouwonderzoek vallen onder het vrije syrische leger ook groeperingen en partijen die nauwe banden hebben met Erdogan , de grijze wolven . Erdogan zal voor de buhne boos zijn op de ghollanders en thuis voor de spiegel lachen omdat geleverde isuzu's door Nederland worden gebruikt tegen de koerden
Erdogan STEUNDE Isis met allerlei omdat ze de Koerden als vijand hadden.
De vijand van mijn vijand is mijn vriend......
Als wij zo zouden redeneren ... o wacht, die kötturken schijnen vrienden te zijn (waardoor we weer geen vijanden nodig hebben)
Langs welke grens denk je dat die Isuzu`s en Toyota`s zijn binnengekomen ?
Die jihadisten zijn juist de bondgenoten van de Turken, en helpen hen op dit moment bij de grootschalige etnische zuiveringen die de Turken in Syrië uitvoeren.
Het is inmiddels wereldnieuws! Down playen wordt onmogelijk! Nooit meer stemmen op VVD, CDA, D66 !
Ik neem wel aan dat het kabinet er Shell-tankpasjes heeft bijgeleverd?
Alweer een keihard bewijs!
Landverraad is de norm van dit meest corrupte en doortrapte kabinet ooit!
Kamervragen! Aftreden! Nieuwe verkiezingen!
Dat helpt niets, zie Zweden. Linksen blijven links stemmen. HRA graaiers blijven VVD-er. NL en 'het westen' iha is kapot, definitief. Daar gaan ook Thierry & Theo niets meer aan veranderen.
Vertrek, kijk van gepaste afstand toe en hoop dat je nog mag meemaken dat 'ze' de consequenties van hun (in)aktie ondervinden.
Blijven hakken en zuigen helpt. Altijd.
En idd, zie Zweden. Cordon sanitaire. Maar elke groei van rechts brengt gerechtigheid dichterbij.
Zie Italië, Hongarije, Oostenrijk enz.
Het.Volk.Wint.Altijd!
links in Nederland bestaat niet meer. Het huidige politieke klimaat in Nederland is het meest rechtse en het meest volksvijandige klimaat sinds Rutte ll. De pest is is dat het volk het nog lekker lijkt te vinden ook.
Vind het altijd getuigen van een enorme zelfoverschatting cq naïviteit om te denken dat wij de mores van die landen goed kunnen snappen. De explosieve combinatie van een stammencultuur met een aggresieve religie kennen we in Europa niet als zodanig. De islam is intrinsiek namelijk een stuk agressiever en explosiever dan het christendom ooit geweest is. Dan gaat het niet eens zozeer om de leefregels / 10 geboden maar veel meer om de wijze waarop dit stelsel vanuit de biografie van de profeet afgedwongen dient te worden.
De terroristen waren zo blij met de Nederlandse steun en het toestaan van verkeerde moskeeën dat ze belooft hebben geen aanslagen in Nederland te plegen zolang ze hun gang maar kunnen gaan.
De staat U maar beboeten wegens ...... maakt niet uit wat.Over dubbele moraal gesproken.
Hoeveel geheime agenda's heeft Pinokkio R nog.Tijd om dit van schandalen ondergelopen kabinet op te heffen wegens gebrek aan alles.
Nu weet u ook meteen het antwoord op de vraag die ook op GS regelmatig voorbij kwam: 'waarom vallen terroristen Nederland niet grootschalig aan zoals b.v. in Dld en Frankrijk'.
Belgie, Duitsland en Frankrijk etc hebben ook gewoon een ruime bijdrage geleverd hoor wees maar niet bang...
Even over dat beboeten, wanneer heeft u eigenlijk voor het laatst een boete gehad? Ik kan het me niet heugen, eigenlijk...
Wat een geluk dat het Vredespaleis in Nederland staat.
De vijand van je vijand is niet automatisch je vriend.
Hahaha, er bestaan nog steeds mensen die denken dat politiek humaan en eerlijk is
Hahahahaha
Blijf maar fijn NPO en andere Nederlandse kudt zenders kijken.
loosers.
Nou, in dit geval heeft de NPO dit juist onderzocht en naar boven gebracht!
Leer de vijand doorgronden. Een van de eerste krijgslessen. Maar als u liever naar FunX luistert, dan moet u dat fijn blijven doen. En nee, ik ga u nu niet voor lutser uitmaken, maar ergens bent u dat natuurlijk wel gewoon.
@drunkenpumpkings -- dit was al veel eerder aan het licht gebracht door harald doornbos (maar was al veel langer bekend) dus niks npo die het naar boven heeft gebracht... De NPO heeft als taak om het in de kiem te smoren want dit is slechts het topje van de ijsberg
Cynischer kan de werkelijkheid niet worden. Dat schunnige Den Haag wordt geregeerd door 'mensen' die hun seksuele moraal als 'prive'' bestempelen maar dit is het resultaat ervan in de politiek die zij uitvoeren'; narcisme als grondslag voor de landspolitiek. Schuinsmarcheerders, homoseksuelen, pedo's, opportunisme viert hoogtij, alles en iedereen 'doet' het met elkaar en de burger betaalt het gelag. Van hem wordt verwacht dat hij/zij het zedelijk verval als privékwestie ziet en hun bonnetjes betaalt
Niet vergeten volgend jaar maart en mei.
Weg met die terroristenvriend.
@Outdoor, geweldig dat u uw ouders bijstaat en kunt bijstaan. Wanneer je als kind zelf moeite hebt om rond te komen (vanwege minimumloon) gaat het niet.
Mooi dat u dit voor uw ouders doet. Wees maar blij dat ze er nog zijn.
De Belgen hebben ook een probleempje:
www.telegraaf.nl/nieuws/2541445/deze-...
laat ons duideljik zijn, dit is geen belg maar genetisch afval geproduceerd door een inwijkeling.
Door die moordenaar 'Belg' te noemen wordt men alweer op het verkeerde been gezet. Want er zijn genoeg mensen die alleen de koppen van het nieuws lezen en zo gaat het in Nederland precies hetzelfde.
Dacht dat de aanklacht wegens landverraad inmiddels wel rond was tegen Rutte... de lijst is immers eindeloos. Maar zet deze er ook nog maar bij!
Het is onvoorstelbaar dat die vent niet voor een tribunaal wordt getrokken!
Het land verraden, het volk misleid en het gaat maar door!
Wel mooie auto's trouwens, al viel de NL overheid wel een beetje van zijn geloof. Normaal bestellen ze alles bij Pon Holding (Volkswagen) al dan niet na onduidelijke verwervingstrajecten.
De envelopjes waren verkeerd geadresseerd
Als je oorlog wil voeren moet je voertuig wel betrouwbaar zijn, het laatste wat je dan wil is een VAG motor die of zonder olie zit, of de turbo op hol gaat. Toyota dus of een andere Aziaat.
@ja echt ik ben het
Die opvatting dat Assad weg moest heeft wel jarenlang overheerst, net als het bagatelliseren van groepen als ISIS en Al Nusra. "Dat zijn er maar een paar" Vooral de toppers Timmermans en Koenders dachten er zo over. Er werd ook steeds de nadruk opgelegd dat Assad hoe dan ook weg moest. Verder heeft bij mijn weten Instituut Clingendael (hoi, Midden Oosten-deskundige Bertus Hendriks) nog cursussen onderhandelingstechnieken en communicatie opgezet en gegeven aan de "rebellen" (maar niet aan de extremisten, hoor, dacht men bij Clingendael/Bertus Hendriks)
Serieus! Staan jullie daar nou echt van te kijken? Hier laat de regering ook schaamteloos de moskeeën spekken door Saoedi-Arabië. Waar ze jihadi’s ronselen. Kregen die kamikaze piloten van 9/11 niet ook hier vliegles?
Het kabinet moet vallen.
Diezelfde rebellen krijgen in Nederland onderdak.
Ik hoorde die oud ambassadeur heel duidelijk zeggen dat de vijand van jouw vijand je vriend is en dat ze daarom die zogenaamde gematigde rebellen steunden. Ik wist helemaal niet dat die vijand dus Assad is. Was of waren wij, Nederland, dan in oorlog met het regime van Syrie?????? Nederland had en heeft zich hier buiten te houden wat daar gebeurde. Tot de bodem uitzoeken en voor het strafhof brengen, al dit soort landverraders. Zij hebben heel bewust onze bevolking in groot gevaar gebracht en gaan er nu nog steeds mee door.
"Gematigde rebellen" Dat is zoiets als "verdoofd slachten".
Ze knallen eerst een kogel door je kop alvorens het er af te snijden.
En ondertussen creperen de daklozen in Nederland onder een kartonnen doos.
Moet Nederland de gesteunde jihadisten niet repatrieren, nu ze in Idlib in de knel komen?
Goed idee, die kunnen naadloos in onze uitgemergelde landmacht worden ingepast.
Troepen met gevechtservaring, wat scheelt dat een hoop geld in de opleiding.
de nep sultan begint alvast met dreigen www.telegraaf.nl/nieuws/2541201/erdog...
Al vanaf dag 1 heb ik het een grote schande gevonden dat het Westen al die terreurorganisaties steunde tégen de wettige president van Syrië. En als Poetin Assad niet had geholpen zou het nog gelukt zijn ook.
Er staat een filmpje op YT 'who created ISIS' waarin Poetin e.e.a. uitlegt. #Kijktip.
Zojuist lees ik dat een 'Belg' 110 mensen in Syrië heeft onthoofd.... Een kopstuk van ISIS die heel veel 'privileges' genoot.
Hoeveel van die moordenaars lopen in ons land rond? Hoeveel?
En het ergste is natuurlijk dat het nieuws over terroristenmaatje Rutte binnen de kortste keren verdwijnt. Ook vraag ik mij af waarom Nieuwsuur - normaal spreekbuis van de regering - nu met dit nieuws kwam. Wat steekt daar achter?
De VVD en Sargentini veel verschil is er niet, allemaal terroristenhelpers.
ze proberen het in de kiem te smoren.. dit is slechts het topje van de ijsberg
Het protocol wordt gevolgd:
1. "geschokt" reageren
2. kamervragen stellen
3. debat
4. argument "met de kennis van nu"
5. moties verwerpen door coalitie
6. klaar voor volgende misstap.
U vergeet het voortschrijdende inzicht van onze regering en parlement.
Pelforth | 11-09-18 | 08:49
Ik denk niet dat er sprake is van enig voortschrijdend inzicht bij dit gezelschap. Het gaat alleen om een bruikbare debat-term "met de kennis van nu" om er weer mee weg te komen. En dat bij elke vraag en interruptie drie keer herhalen tot de voorzitter/kookwekker afgaat.
100% feit.
Obama/Clinton moest zo nodig snel uit irak ,liet tonnen wapens achter waar de IS dankbaar gebruik van maakte,Nu weer zo`n soort geintje van de NL .Nou weet je meteen waarom Trump onderuit gehaald wordt door die flapdrollen.
De 'tactische terugtrekking' destijds in Iraq met achterlating van enorme hoeveelheden militair materieel en een bank in Mosul waar 'toevallig' 500 miljoen dollars werd achtergelaten, letterlijk voor het oprapen door IS. wordt nog weleens als opzettelijk aangegeven.
Je had als VSEU een excuus nodig om je direct met de oorlog in Syria te kunnen bemoeien. Het bewust sterker maken van IS zodat de int. gemeenschap vroeg om inzet is zo'n prima excuus.
In reactie op de laatste zin "en dan raar opkijken als je de verkeerde vrienden financiert" ... daar geloof ik niks van, ze hebben doelbewust die groepen gesteund tegen Rusland en Assad t.b.v. hun geo-politieke Shell-belangen. Net zoals dat in Afghanistan gebeurt en in Libie en in Oekraine en elders. Ze gaan nu alleen spelen dat ze het niet wisten, help ze daar nou niet bij a.u.b.
Leg de voorgedrukte aangifte vellen maar klaar hahaha! Prima mogelijkheid om Rutte en Co de nek om te draaien met dit MISDRIJF.
Owh wacht.. klopt! We staan erbij en we keken ernaar inderdaad.
DutchAce | 11-09-18 | 07:08 | reageer | favorietblock
Als Marx Rutte vertrekt (naar Brussel/Unilever) dan krijgen we Kafka Orwellongren ervoor terug.
Dat is niet van de regen naar de drup. Dat is van zwemmen in het stront naar in een zoutzuurbad gepleurt worden. CDA en D66 zullen nooit dit kabinet laten vallen. Ze weten dat ze gedecimeerd worden bij nieuwe verkiezingen. Zeker nu Penthouse™ voor de zoveelste keer onder het vergrootglas ligt.
Glas, plas, en het terrorisme bleef zoals het was.
Rutte lacht zich er wel weer uit.
Wat zielige kindertjes een verblijfsvergunning geven en half zacht Nederland is weer voor een maand tevreden met het gave land waar in ze leven.
En natuurlijk is dit nieuws al weer verdwenen van VVD website nu.nl
Dit soort ongemakkelijk nieuws zetten ze er standaard 's nachts op en is weer verdwenen voordat de gemiddelde werkende belastingbetaler uit zijn bed komt. Nog net geen Noord-Koreaanse praktijken dus..... boycotten dat nu.nl!
Het is er inderdaad niet meer te vinden. Raar. Staat zelfs nog op Teletekst 101
Het is er inderdaad niet meer te vinden. Raar. Staat zelfs nog op Teletekst 101
atheïstisch stemvee | 11-09-18 | 08:27
En dat patroon bestaat al langer, terwijl het kuddevolk alles van nu.nl haalt en slikt als zoete koek.
Staat nog wel bij "meest gelezen"
Maar bij de reacties…………
lsanders
Staff
12 hours ago
De mogelijkheid om te reageren onder dit artikel is gesloten. Dit hebben we besloten omdat er te veel reacties binnen kwamen waarbij onze huisregels werden overtreden, We zien jullie reacties graag onder onze andere artikelen.
Het volgende gaat zijn, dat Assad daar terug baas is, en ze de wrakken van die Toyota`s en Isuzu`s gaan onderzoeken, daar vinden ze dan chasisnr`s in terug en dan hebben ze zwart op wit, wie die dingen heeft aangekocht en hoe ze zijn ingevoerd. Rutte mag zijn bonnetjes nog zo goed wegstoppen, pakken doen ze hem toch.
Dat ze door Pon na een aanbesteding in Syrie zijn ingevoerd bedoel je?
door Pon of door Jet cars, is al eender, die voertuigen hebben een fabriek verlaten en zijn door een importeur of dealer doorverkocht, follow the money.
Radio 1 is al druk bezig om dit nieuws te downplayen. Het is een paraplubeweging en het heeft niks met isis of al qaida te maken, kennelijk. Let op, aan het einde van de dag blijken die boeven gewoon oorlogshelden te zijn.
Dat is het erge. Nu gaat het kabinet met behulp van hun NPO-werknemers het verhaal downplayen, alsof het een ongelukje zou zijn. Ze hebben dit doelbewust gedaan om de strijd daar te helpen beinvloeden en dan krijgen we nu weer een hoop gedraai en een lang debat. Alleen leuk voor Wilders en misschien Thierry (als die tenminste echt begrijpt wat er gebeurt, want daar twijfel ik bij Thierry zo nu en dan aan), de rest mag geen kritiek uiten.
@Watching the Wheels
Thierry heeft wel door wat er gaande is getuige dit eerdere debat:
youtu.be/tvClNJMGtUE
Heeft ie misschien ook nog ergens een BUK installatie verkocht?
We hebben ook wel eens spul voor chemische wapens verkocht. Aan Saddam was dat of zoiets. Of nog aan anderen. Ach ja, daar kan een goede wapenhandelaar of bank natuurlijk geen nee tegen zeggen, zo'n winst-opportunity.
De VVD-er Bolkestein is nog op bezoek geweest “om pleitbezorging voor concrete Nederlandse belangen te vatten in een setting van sympathie voor het door drie jaar oorlog beproefde Iraakse volk. Van Iraakse zijde werd hierop positief gereageerd. Vermeld werd dat Irak nu zijn vrienden telde en dat hieruit na beëindiging van de oorlog voor de aldus geïdentificeerde landen consequenties zouden voortvloeien”.
Ging Saddam het nog gebruiken ook zeg. Kinderen vergassen. Verzin je toch niet.
Volks/Land verraad + Medeplichtig aan oorlogsmisdaden, steunen van terroristische organisaties. Er zijn er voor minder op het schavot beland.
Je zal als extreme groepering of lone wolf maar pardoes zonder vijanden komen te zitten. Wat moet je dan als psychopaatje aan de top. Geen verdeel en heers meer.
Straks moet je ze zelf je eigen vijanden nog gaan organiseren met merkwaardige ideeën en geloven en zo.
Heremetijd, wat een tijd, wat een tijd.
Al jaren was bekend dat het zogenaamde vrije syrische leger in de praktijk als inzetbare eenheden niets anders was dan een zogenaamd 'spook army' om wapenleveranties aan extremistische strijdgroepen mogelijk te maken.
Daarnaast verkochten eenheden die schuil gingen onder de naam 'free syrian army' wapens en materieel door aan Al nusra (later bekend als Jabhat fatah al sham) en mogelijk ook ISIS.
Het westen (lees VSEU) hebben bewust ingezet om die extremistsiche strijdgroepen te bevoorraden die het felst tegen het Syrische regime vochten, dat waren de streng islamitische/relifascistische groepen.
Over de jaren heen is dit al vaak gezegd hier,maar nu is iedereen wakker.
Russen hebben hier al heel vaak laten zien dat er massa's wapens vanuit West-europa naar Syrië gingen,maar dan was je een trol en een Poetinvriend.
Ook heeft de VS dik 150.000 stuks VZ-58 wapens gekocht in Tsjechie,waarvan ruim de helft via de golfstaten naar isis zijn gegaan
Maar dan wel iemand met een echte ruggengraat kapot proberen te maken:
www.ad.nl/buitenland/fries-aangehoude...
Zo rolt de overheid, lekker betrouwbaar.
Ook niet al te snugger om - als je zoiets doet - dat aan de grote klok te hangen, interviews te geven etc. Gewoon gaan, je ding doen - waar ik in dit geval tegen die IS-beesten helemaal achter sta - en als je taak erop zit terug. Geen haan die ernaar kraait.
Kamervragen, debat, motie van wantrouwen, alles blijft zoals het was.
Onmogelijk. Dit is te ernstig. Dat wij die zwarte vlaggen geld en spullen hebben gegeven dat is zo immoreel dat dit niet zonder gevolgen kan blijven.
@marjen
Ik hoop dat jij gelijkt krijgt maar ik heb er geen vertrouwen in. Er waren de laatste jaren immers zoveel zaken waar ik verwachtte dat ze consequenties zouden hebben en die desondanks steeds met een sisser afliepen.
Vroeg met al af waarom er daar geen steen meer op de andere staat maar als je dan hoort op welke manier Jan en alleman er geld en middelen inpompen is dat geen wonder.
Wat ik van Pieter Omtzigt waardeer is zijn deskundige optreden en zijn priemende manier van vragen stellen.
Maar aan de andere kant is het werkelijk bizar en onbegrijpelijk dat Omtzigt, die keer op keer op keer door Rutte c.s. wordt afgezeken en/of met een kluitje in het riet wordt gestuurd, dit blijft accepteren. Sterker, dat hij gewoon Rutte steunt door in stemmingen over bepaalde moties (ook m.b.t. zijn vragen), de kant van de coalitie te kiezen. Hoe verenig je dit met jezelf.
Als Omtzigt werkelijk zich wil bewijzen als politiek 'integer', 'betrokken' en 'eerlijk' zou hij allang uit het CDA zijn gestapt en (samen) een nieuwe partij/beweging hebben opgericht.
Of hij wacht zijn kans schoon en pakt het moment als een van de grootste hypocriete achterbakse populistische poliepen van de huidige Nederlandse kleurloze middenpolitiek - Buma - is opgerot.
Omtzigt is geen idealist, Omtzigt is een boekhouder. Het maakt niet uit waarover het gaat, hij komt pas in het geweer als het boekhoudtechnisch niet kan worden verantwoord. Verder is hij gewoon de evenknie van de gemiddelde raamambtenaar en conformeert hij zich naar wat zijn baasjes willen wat er gebeurt.
wij zullen wel weer geen idee hebben van de geopolitieke redenen van de NL regering.
vraag maar aan Mark.
He, als wij meebetalen aan wapens voor Al Qaida en zo, dan zijn we gezien het zwart-wit denken van lieden houding dus vriendjes en is er geen enkele reden meer om hier terroristen naartoe te sturen.
Maar zo zal het waarschijnlijk wel niet lopen.
In de jaren 80 heeft de CIA honderden stinger raketten geleverd aan de moejahedin. Al Quaida dus, dat heeft hen niet belet van de Amerikanen wat te gaan pesten.
Osama heeft amerika ook gesponserd om tegen de russen te vechten.met 9/11 als bedankje
De misdadige naïviteit klotst weer eens tegen de plinten. Bah.
@Eric Newby | 11-09-18 | 00:29
Elk islamitisch land met een enigszins ontwikkeld/toegestaan seculier danwel liberaal islamitisch deel van de bevolking omschrijft dit soort relifascistisch tuig (zoals sharia voorvechters en salafisten) als extreem rechts.
Dat westers (extreem) links heult met relifascistisch tuig (wat in alle islamitische landen bekend staat als extreem rechts) is puur gebasseerd op "The enemy of my enemy is my friend"
Soms snapt de MSM het bij u in de EU ook.
www.spiegel.de/international/germany/t...
Diezelfde media zouden bv Wilders ook "extreem rechts" noemen. Pro- en contra islam onder dezelfde noemer, dat schiet lekker op.
Je zal als extreme groepering of lone wolf maar zonder vijanden komen te zitten. Wat moet je dan als psychopaatje aan de top. Geen verdeel en heers meer.
Straks moet je ze zelf je eigen vijanden nog gaan organiseren met merkwaardige ideeën en geloven en zo.
Wat een tijd, wat een tijd.
@Eric Newby | 11-09-18 | 08:09
Dat is nu net het punt... de MSM in vooral uw EU doet er daarom alles aan om dit soort relifascistsich tuig van islamitsiche origine te omschrijven als 'conservatief' of alleen 'extreem'
Echter gaat het om 'conservatieve christenen' - zoals bijv. in de VS, dan kan het stempel extreem rechts wel opeens uit de kast worden getrokken.
Msm snapt niks .29 agenten neergestoken door islam extreem rechts.die riep dood de ongelovige.Oh mijn god hoe kun je dat met pegida of wilders aanhangers vergelijken.Treden ze op tegen islam rechts?Nee durven ze niet
In opdracht van Obama, de vredesengel??
AL die hysterie tegen Trump: uit angst dat hij beerputten gaat openen?
misschien.
Obama was meer het beest uit de bijbel
Begin wel steeds beter te begrijpen waarom men in Den Haag zo hysterisch reageert op referenda. Belevingswereld van de nukubu is niet compatibel met de Haagse werkelijkheid. Zie hier mijn laatste restje vertrouwen afdrijven.
Wat we eigenlijk al wisten, blijkt steeds meer, zit 1 groot boevenzootje op het binnenhof
En in de rest van de wereld. Van ons belastinggeld laat met moorden, daarom moet de BTW op groente en fruit omhoog.
men (eerst koffie, zeker nu!)
Kan de Jihadist niet ter verdediging aanvoeren dat hij een door Rutte & Co gefinancierde verzetsstrijder is en voor een Willemsorde in aanmerking komt?
Als burger van dit land is dit al niet te verkroppen, de materieel bestolen Nederlandse militair moet er dus razend van worden.
Precies, wanneer komt onze legerleiding eens in opstand. Bezuinigingen op defensie met doden tot gevolg en tegelijk de vijand sponseren. Het wordt zo langzamerhand tijd voor een staatsgreep hier. Opgedonderd met de korte-termijn-aan-zichzelf-denkende politici en The Netherlands first als leidend thema invoeren.
Syrië/Assad, (net al zijn vader), heeft decennia lange, nauwe, vriendschappelijke banden met Rusland/Poetin.
En dat laatste heeft de keuze bepaald om jihadisten en terroristen te steunen.
Zo ver willen gaan om een benoemde vijand, die geen vijand is.
Rutte c.s. hebben hun verstand verloren.
Dat denk ik ook, expansie-politiek. Behoud van de westerse wereldmacht. De NAVO-bokkenkop aan de wand van het torentje www.youtube.com/watch?v=QxvNy1k2Z3o continuiteit van de waanzin die Balkenende startte. "Either you're with us, or you're with the terrorists". Shell helpt.
Dus Rutte is net zoals Balkenende een moordenaar, what's new?
Domme vraag, maar wordt hij nu onmiddellijk uit de regering gezet, ja toch.
Kan me niet voorstellen dat Bertje Koenders dit zelf bedacht heeft. Dus in hoeverre is dit bv een gecombineerde actie met Frankrijk, UK, Italië, en Duitsland?
Tevens, zitten al die vrolijke baarden uit Amsterdam oost niet in Idlib? En de gewezen postbode die zo leuk wat jaartallen ( hoi Dennis ) op kan dreunen?
Met zijn allen, leuk he, die EU.
En wellicht grotendeels uitbesteed aan de 'lokale experts' uit Navo-bondgenoot Turkije.
Valt nog niet mee om een strijdende partij in die regio te vinden die NIET terroristisch is. Dus NOOIT je hand in dat wespennest steken...
Maar die knoeiers willen "stiekem" Shell en Israel helpen, dus ze moeten wel.
Zover kan ik dat begrijpen, Bea heeft al zo weinig, moeten wij daar slachtoffer van worden, Putin zal het ook wel weten, maar meneer Putin, de burgers wisten van niks en willen dit niet, kom ons eens een handje helpen, je weet vast wel meer.
@gato | 11-09-18 | 07:53
Poetin is zelf nog meer aan het moorden in Syrie. Allemaal om invloed te houden op de gaspijpleidingen door Syrie richting Europa.
Altijd leuk dat ik hier afval loopt de scheiden en benzine slurpers in Syrië zet. Subsidie in Syrië ff serieus ?
Kortom, het ontbreekt deze politici gewoon aan wil om te zien dat het niet goed is. Er zijn geen gematigde terroristen, lulsmoezen over privé, referendum en bonnetjes tot staatsgeheim verklaren. Het stinkt steeds meer en meer.
Vandaag om 14:00 het vragenuurtje in de kamer, benieuwd waar ze mee komen.
CU en SGP onder meer, hebben dit nog proberen te keren!
Niet dat vragenuurtje, maar het schenken van tientallen miljoenen aan terreur. Zij begrepen al vroeg dat er geld naar terreur zou gaan.
Ik wil ook een Toyota Hi lux. Zal je zien dat GroenLinks begint te zeiken waarom we geen elektrische auto’s hadden kunnen sturen.
Dit is zo cynisch dat ik even geen inhoudelijke of snedige reactie kan bedenken.
*koffie*
Laat me raden...
Die uniformen waren oranje en met die laptops hebben ze die prachtige filmpjes in elkaar geknutseld. Wat een gaaf land zijn we toch.
Dus onze regering heeft zich schuldig gemaakt aan het financieren van een terroristische organisatie? Je verwacht het niet
Ik ben gewoon perplext! Wie kan dit nog begrijpen? Waarom is de vraag die maar door m'n hoofd gaat. Ik wil hier niet aan meebetalen. Dit is echt te erg voor woorden!
Inderdaad. Ik vind die gedachte vreselijk dat ons belastinggeld naar jihadistische terreur is gegaan. Wat een ramp toch steeds, PvdA met de VVD. Eerder hadden we de ellende in de Balkan en nu dit. En dan moet Van Anraat achter de tralies terwijl dit veel erger is.
Marken, dat gaat je geld sowieso. Of denk je echt dat Sargentini gelijk had?
Leg de voorgedrukte aangifte vellen maar klaar hahaha! Prima mogelijkheid om Rutte en Co de nek om te draaien met dit MISDRIJF.
Owh wacht.. klopt! We staan erbij en we keken ernaar inderdaad.
We zouden allang op het Binnenhof moeten staan, eerst de dividendbelasting en nu de financiering en steun aan terreur. Deze regering heeft elk recht van volksvertegenwoordiging verloren.
Kunnen we BuZa niet gewoon opheffen? Lopen een beetje sinterklaas te spelen, Syrische rebellen steunen, Palestijnse terroristen, Afrikaanse bodemloze putten... Daar hebben we de EU toch al voor?
Duik je weer eens een keer de kroeg in, als oppepper voordat je weer de arbeider gaat uithangen na een paar maanden lanterfanten in de WW, lees je dit topic bij thuiskomst.
Geef me de kans als Nederturk en ik vertaal iedereen de moeder, volle bak. Dit soort info en tig andere interessante, onthullende en verbijsterende uiteenzettingen kom ik al een aantal jaren tegen op enkele buitenlandse (lees: Turkse) platforms die enerzijds groot en groots zijn, maar anderzijds (helaas) niet mainstream zijn.
1500-2000 euro netto de maand is voorlopig bespreekbaar; vind me maar, mail me maar. En ja, dit is een vrijbrief.
Zo niet, nog even geduld iedereen. In je eentje is het best veel werk en gelijkgezinde capabele mede-Nederturken vinden die willen en kunnen vertalen is niet zo makkelijk, een verhaal apart. Ebru is er blijkbaar ook niet echt toe in staat, terwijl er zoveel informatie voor het grijpen ligt.
Nederland hoort Nederland te blijven, Turkije Turkije en Syrië Syrië; in alle facetten, zonder huichelarij en met inachtneming van het gezonde verstand en de rechten van de mens; alle mensen.
Fuck iedereen die ons willen bespelen, ons voor de gek houden en wat dies meer zij......
Hey een Nederturk met buitengewoon gezond verstand *thumps up*
"Nederland hoort Nederland te blijven, Turkije Turkije en Syrië Syrië; in alle facetten, zonder huichelarij en met inachtneming van het gezonde verstand en de rechten van de mens; alle mensen.
Fuck iedereen die ons willen bespelen, ons voor de gek houden en wat dies meer zij......".
.
Kan zo op een tegeltje boven het bed van elke politicus. Plus veel!
Kan Rutte niet op de internationale opsporingslijst?
koop een huis! koop een auto!
Omzicht moet oppassen dat onafhankelijke kwaliteits kranten die eerlijk nieuws en feiten rapporteren geen karakter moord gaan plegen op hem met leugens en weglaten van waarheden en feiten.
Dat doet de kwaliteits media wel eens
HAhaha! ... Wat een gaaaf land he?
Er valt wat voor te zeggen om de onderliggende partijen aldaar ietsje te steunen opdat de oorlog door gaat.
De vluchtelingenindustrie vaart er wel bij.
En op sommige potentiële thuiskomers zitten we niet te wachten.
Onze regeerders zouden onderhand tot de conclusie moeten komen dat de onderlinge verhoudingen tussen stammen in moslimstaten doorgaans bijzonder complex en gelaagd zijn en daarmee onbegrijpelijk voor buitenstaanders. Daarnaast zijn de lokale contacten waarmee men werkt zelf afkomstig uit één of andere stam en daarmee vaak gevoelig voor corruptie. Het hemd is immers nader dan de rok en mensenlevens zijn sowieso verwaarloosbaar. Daarnaast draaien de rollen tussen agressors en slachtoffers soms in een oogwenk om. In het Palestijnse conflict is eerder al gebleken dat de vele miljoenen aan hulpgelden nooit op de goede plek terecht zijn gekomen en in het onderhavige geval zijn ze zelfs in verkeerde handen gevallen. Dus: militaire steun en ingrijpen alleen onder auspiciën van de VN, geen hulpgelden voor andere toepassingen dan opvangkampen in de regio en een onmiddellijke opvangstop van Syriërs in Europa. Nu immers blijkt dat we de verkeerden hebben betaald is de kans te groot dat we ook de verkeerden hebben binnen gelaten.
Samenstrijdende groepen doen dat vooral uit eigen belang, als de tegenstander verslagen is keren ze zich tegen elkaar. Ze gunnen het licht niet in elkaars ogen.
Afrika net zo, stammenstrijden. Als de een wat meer welvaart krijgt komt de ander dit wel weer teniet doen ipv samenwerking. Zit er gewoon niet in, gaat er ook nooit komen.
Je pleegt als staat een misdaden ( het direct steunen van de vijand d.m.v. Logistieke ondersteuning en goederen ) en vervolgens verklaar je het bewijs ervan ( bonnetjes) staatsgeheim.
Naar mijn mening zou iedere betrokkene die hier verantwoordelijk is, een enkeltje Guantanamo Bay moeten krijgen. Ik hoorde dat Trump die namelijk behoorlijk heeft uitgebouwd, dus er is plek zat.
Mijn boekhouding is vanaf nu ook geheim.
Goedemorgen: en dan te bedenken dat de Kon.Luchtmacht met F16's vanuit Irak jacht maakt op IS doelen,zogenaamd alleen in Irak terwijl BuZa zogenaamde gematigde nekafsnijders van transport-en communicatiemiddelen voorziet. Koenders van de Partij van de Afrikanen is als voorzitter van de EU hier mee begonnen. Heeft ook de moslims uit Bosnië en de moslim Albanezen incl. Kosovo bij de NATO gehaald en geassocieerd lid van de EU gemaakt. Levensgevaarlijke tijdbommen binnen het christelijke Europa. Ja van Rutte moeten wij het echt hebben. Zijn regeringen steunen de Al Qaida gelieerde Witte Helmen; ook zo'n schandalige zaak. Deze bebaarde "mensenredders" die ongevoelig blijken te zijn voor de ergste zenuwgassen zoals Sarin....(sprookjes van moeder de gans) zijn Jihadisten die velen (ook Christenen) de nek afgesneden hebben.. dit clubje dient propaganda doeleinden voor de "gematigde" Jihadisten,moordenaars en verkrachters die ook gesteund worden door NL,de VS,Frankrijk en GB. Te gek voor woorden dat wij deze " regime change" moordenaars officieel met belastinggeld gesteund hebben. Een parlementaire enquête moet er komen.
Nederland wordt geregeerd door levensgevaarlijke (links-liberale-gristelijke) opportunisten die Europa en het Midden-Oosten naar de kloten helpen. Hulp aan Jihadisten is strafbaar in NL. Het wachten is op de dagvaardingen.... die komen er niet en derhalve werd/wordt ons land geregeerd door niet vervolgde misdadigers.
Conclusie: ons mooie kleine Koninkrijk aan de Noordzee ondersteund de ergste vorm van terreur en moord in Syrië op verzoek van onze NATO bondgenoten.
Een land dat voor tyrannen zwicht.... enz enz.
Dikke kans dat Nederlandse F16 die zelfde Toyota’s heeft beschoten
Hadden ze transponders?
Het wachten is op de eerste Jihadi die bij terugkomst in Nederland een nieuwe auto van de overheid eist. Want gewoonterecht.
Scheelt wel dat er geen rem op hoeft te zitten.
Of airbag
Of stuur, zou eigenlijk gewoon een soort kist moeten zijn.
@Rutte humanrightsinvestigations.org/2012/12...
Nederland heeft geen hakmessen geleverd.
Maar wel het vervoer voor de koppensnellers.
En de slijpstenen
www.ad.nl/binnenland/wilders-dient-mo...
Zal ongetwijfeld te maken met het AIVD rapport over de loslopende jihadisten in Nederland.
Zou hij zich soms in Nederland bevinden:
www.telegraaf.nl/nieuws/2541445/deze-...
Deze onthullingen zijn topje van de ijsberg. Nederland heeft aanslagen afgekocht bij jihadisten en diezelfde jihadisten hebben hun financiële basis in Nederland middels drugs, wapen en mensenhandel. De financiële opbrengsten komen deels terug in de Nederlandse samenleving en gaan deels naar terroristische organisaties. Voor Nederland een win win win situatie. De gemiddelde burger laat zich blij maken met verhalen dat buurtvaders, wijkagenten en AIVD slimme oplossingen zijn tegen het terrorisme. Ondertussen concurreren drugsbendes elkaar kapot en wordt de ene na de andere liquidatie uitgevoerd onder de neus van justitie die er geen grip op krijgt... want geen mensen. Maar Nederland slaapt rustig verder... doel gehaald.
De wonderen zijn de wereld niet uit, Nieuwsuur die eens een gebalanceerde reportage maakte over de vuile rol van de Nederlandse overheid (onder Koenders) in Syrië , wat wij en de alternatieve media al jaren wisten, er bestaat geen seculiere oppositie maar types zoals pro-regime change apologeten als oud-diplomaat Marcel Kurpershoek die deze jihadisten steunde en vergoelijkte loog het Nederlandse publiek voor, wij wisten het al erg lang maar we werden uitgemaakt voor "Assadisten" om de waarheidsvinders te framen. Een regelrechte gotspe.
We zeggen dit al jaren en de Tweede Kamer is zogenaamd "geschokt"? Er was en is geen seculiere oppositie in Syrië (net zoals dat er niet was in Libië) maar de grote krachten zijn Al Qaeda en ISIS ( vaak onder verschillende namen om de westerse publiek te misleiden).. Met name onder onze sociaal-democraat Koenders die in zijn naïeve wereldbeeld van regime-change de lijn van de VS, Frankrijk, GB (en natuurlijk de regimes in Ankara, Doha en Riyad) volgde..
Beste brave NuKuBu´s.......
Ik herhaal het nog maar eens een keer.
Als je denkt dat Nederland een democratie en rechtstaat is maak je twee hele grote denkfouten. Wederom bewezen....
Tot aan het moment waarin een advocaat met de naam Pestman in beeld kwam dacht ik inderdaad dat er meer speelde dan dat het met een sisser af zou lopen.
Hoe vaak, of hoe hard, moet een westerling op zijn glimlachsmuilende muil gaan, voordat hij beseft, dat die eeuwenoude zandkorrels lastig uit de moslimietisggghe vagijn zijn weg te smeren door heerlijk helder hopdrank, en gewoon, door jezelf je te kunnen en mogen zijn.
*spuugje neerdalen doet op vrijwillige vrijgevohten poessie*
#zolanghetnogkan
Geheel off topic:
Ik zit te kijken naar The Apprentice op BBC1, nu net met Omarosa Manigault....
En hoe Trump haar verdedigde, toen... zal hij nu wel intens spijt van hebben.
Dat is toch goud hoor. Hier gaan toekomstige generaties ook nog zo intens van genieten. Dit is met de kennis van nu al geweldig.
En ze regeerden gewoon nog lang en gelukkig...
met de laven aanhangig en bukkig
sommigen wat geagiteerd en nukkig
Dit is uitermate schokkend. Het leed dat mensen werd aangedaan met ons belastinggeld. En het OM wist dat er jihadistische terreurgroepen bij zaten. Waarom is dit gebeurd? Wat was hier de aandringende rol van de Obama revering?
Dit is zo schokkend dat Rutte en zijn regeringen alle morele gezag helemaal kwijt zijn. Nederland dat de terreur met miljoenen stimuleert. Hoe is het mogelijk. Echt geen woorden voor.
Angst/tereur is het middel, macht is het doel.
Rutte en moreel gezag?
Precies wat ik ook voel, niet normaal dit. Het wordt elke dag idioter hier.
Toeval bestaat niet..
En maar subsidiëren die vervloekte islam via bijstand, kinderbijslag, huursubsidie, tentvrouwen in de nieuwe maan, en wat dies meer zij.
Ondergraaf de eigen cultuur maar, slappe zakken m/v, en laat GODs water maar over GODs akker lopen in jullie vanuit luxueuze omstandigheden gepropageerde zelfvernietigingsdrang. Wat is het toch fijn om een collaborateur te zijn, nietwaar?
Overigens zou het van Realpolitik getuigen indien men er zich op zou richten dat Assad gewoon aanblijft en die burgeroorlog binnenkort is afgelopen. Het beste voor alle mohammedanen daar, want die leven graag of in een kalifaat of onder een tiran.
In dezen is de enige verstandige tot nu toe Trump: heb je een hekel aan ons, kan kun je fluiten naar onze (financiële ) hulp.
Yeah right...
nypost.com/2018/09/04/trump-wanted-to...
Dat uit het kalifaat een pseudoseculiere totalitaire tirannie als meest stabiele staatsvorm voor moslims is geevolueerd is weinig verrassend. Het is daarmee in tegenstelling tot een democratie ook niet in tegenspraak.
Het is niet dat moslims daarin willen wonen - ze kruipen nog op handen en voeten naar Westerse democratieën - het is dat ze niet kunnen wonen in een democratie zonder het te ondermijnen. Islam, de ontstaansgeschiedenis van islam en daaruit voortgevloeide centrale dogma's indachtig, en democratie zijn fundamenteel met elkaar in tegenspraak.
Ondertussen op NU.nl:
"Nederlanders zijn over het algemeen tevreden over hun levens. Ze voelen zich steeds veiliger en zijn steeds minder vaak slachtoffer van criminaliteit. Dat meldt het Sociaal Cultureel Planbureau (SCP) dinsdag."
.
U kunt dus rustig slapen, het valt allemaal wel mee. Mij hebben ze, alweer, voor deze enquête niets gevraagd. Iemand hier op GS die iets gevraagd is?
.
P.S. En dit stond er ook nog: "Niet-westerse immigranten zijn minder tevreden over hun woning dan westerse immigranten".
www.nu.nl/binnenland/5455940/nederlan...
Het is dus eigenlijk het tegenovergestelde wat het scp stelt in den praktijk.
Het valt me op dat onze immigranten erg ondankbaar zijn. Dat irriteert me mateloos. Laatst een stukje gezien op TV van niet-westerse immigranten in de VS. Die toonden vol trots het diploma van hun inburgeringscursus en waren ontzettend blij om deel uit te gaan maken van de Amerikaanse samenleving.
Broma | 11-09-18 | 01:39 Dat heeft alles te maken met soort niet westerse migranten dat wordt binnengehaald. Bij ons zijn het vooral aanhangers van de maangod, die komen om te profiteren, niet om iets op te bouwen.
Autochtone jongeren hebben niet eens een woning om ontevreden over te zijn.
Mensen zijn tevreden en veilig, dat is dus het sociaal cultureel plan.
God-de-takken-touw-tering, hoeveel bejaarden hadden met al dit geld uit de luiers kunnen worden geholpen? Rutte is een op de islam gerichte collaborateur, een minkukel van de bovenste plank, en een mislukt mens, die de eigendunk heeft verheven tot goddelijke proporties.
13.000 aanslagen per jaar.
Nu te zien op History channel.
Er werd alleen aan "gematigde democratische mohammedanen" geleverd !!!!!!!!!!!
Eigenlijk zoiets als ter aardebestellingen door kannibalen laten verzorgen.....
@Mazoeza,
Lol, ik trek hem nog even door:
... en dan krijg je in een doos een hoop stront mee naar huis om uit te strooien,
De vergelijking gaat inderdaad op! Kudoos
Ondertussen waarschuwt de Geheime Dienst dat er duizenden IS sympathisanten in Nederland zijn.
Opgesloten jihadisten die hun strafje hebben uitgezeten komen vrij en zijn de nieuwe helden in moslim kringen.
De staat van dit land anno 2018.
www.telegraaf.nl/nieuws/2538820/duize...
En wat doen onze bestuurders? Niets.
Nou ja niet niets he? Onze bestuurders doen wat ze het best doen. Ze subsidiëren ze.
Niet in mijn naam well opijn kosten. Oh wat een gaaf land
Leuk hoor, al die commentaren, maar veranderen die ook maar iets aan de wereldpolitiek? Nee dus, helemaal niks, zolang ons stemgedrag slechts gericht is op de eigen portemonnaie (gedragen geld), alsmede de door de medialand geïndoctrineerde brood en spelen.
Wijs de weg en volgers zullen opstaan..
Tegenover deze 60mln staan gelukkig allemaal donaties aan +31 moskees. ZO zie je maar, alles komt goed...
Ik mag wel stellen dat de vvd en prutte ons de keel doorgesneden wil zien of op zijn minste overreden of neergestoken wil zien.
Moord met voorbedachte raad bij proxi!
Hahahahaha, gaaf he!
PvdA had toen de ministeries, Timmermans, Koenders en trutje Ploumen die Blok zo nodig de maat moest nemen.
@ Mazoeza | 11-09-18 | 01:00
#failed state.
Dit is het einde voor Rutte. Dit kan op geen enkele manier zonder gevolgen blijven. Ik schrik hier enorm van. Miljoenen schenken aan terreur!
GVD en onze eigen militairen kunnen verrekken, wie heeft hier allemaal een vinger in de pap gehad?
Ze mogen Pang Pang roepen en worden vervolgens nog uitgelachen door de grootste minkukel van Nederland ook.
Stukje bij beetje glijdt het deksel van de beerput af.
Al die jaren VV(d) regeringsbijdrage in een coalitie, vanaf Kok 1.
Al die jaren waar er weinig te lachen viel voor de hardwerkende Nederlander. Zelfs het zuur van Balkellende is nooit veranderd in zoet. Het tijdelijke kwartje van Kok wordt nog steeds betaald en die beloofde 1000,- Euro zullen er ook wel nooit komen. Welnu mijn beste reaguurders, zie daar regeringsbijdrage van de meest kleptomane partij van kaasland zit al een lange tijd in de regering.
Mij stelling is dan ook dat de VV(d) waarschijnlijk betaald wordt door een gefortuneerde theedoeken ergens uit die zandbak in het midden oosten. Vandaar die lauwe laffe houding van de VV(d) wanneer het aankomt op salafisme. Loco Aartsen is hier een goed voorbeeld van. Van de dames en heren van de pers hoeft u weinig te verwachten, want er bestaan weinig kritieke journalisten meer in dit land, alleen maar jaknikkers. Het feit is voor mij kristal helder gezien de hoeveelheid aan integriteitskwesties de VV(d) heeft en heeft gehad.
De vvd zal ook wel de stemmen bijhouden en aanpassen bij elke verkiezing. Zoals de NPO ons nieuws filtert.
Maar de VVD pakt wel criminele organisaties aan als de Amsterdamse onderwereld, motorbendes etc.
Ze dulden kennelijk geen concurrentie.
BuZa: 'Subsidie lastig te controleren in Syrië'
tja, kinder bijslag naar Marokko kunnen ze al niet controleren of huursubsidie naar Roemenië.
Wat kunnen ze wel in Den Haag?
-iedereen racist noemen die een opmerking heeft over het deugvolk
-een penthouse aannemen als je een blauwe maandag als pijpslet gewerkt hebt
-de dividend belasting afschaffen en door onze strot duwen
-de pensioenen niet laten uitkeren aan degene die betaald hebben
-de onderste steen niet boven krijgen
-u blij maken met een dode mus
ondertussen lacht Peter factuurtje zich de bilnaad omdat hij als consulent wordt ingehuurd door de extra poet die weer naar de propaganda omroep gaat.
U vergeet de uitkeringen aan Polen (sinds 2012 reeds bekend)
Wederom complimenten voor de tekening. Altijd ijzersterk. Daarnaast ben ik een steeds groter wantrouwen jegens de goede bedoelingen van onze overheid naar de eigen burgers. Als je zulke clubs steunt...
www.businessinsider.com/syria-turkey-...
Een interessante lees hier over.
Rutte komt hier heus echt mee weg. Je verwacht het niet, maar toch.
Teflonmark.
Betaald hij eigenlijk zijn belastingen wel ;)
Gelukkig vertrekt verantwoordelijk ex-minister Jeanine Hennis-Plasschaert geheel toevallig binnenkort naar Irak, alwaar ze de opgedane ervaring zelf in de praktijk kan brengen.
Dit was toch al langer bekent dat die zogenaamde gematigde rebellen helemaal niet gematigd waren en ronduit terroristen waren. Hoezo plank voor je hoofd. En maar lekker cadeautjes sturen. De Nederlandse regering heeft alle belastingbetalers indirect medeplichtig gemaakt want betaald met belastinggeld enzo. Fijn bedankt. Vraag me af waarmee het Nederlands leger mee rond rijdt?
Model t Ford?
Was geen plank voor het hoofd maar bewust gekleurde informatie naar buiten toe verstrekken om je programma erdoor te loodsen en nog een beetje salonfahig uit te dragen. Elke malloot met meer dan 3 hersencellen weet dat je in dat soort landen de ene dictator wipt om vervolgens de andere dictator te installeren, en als die te eigenwijs wordt of dreigt zijn loyaliteit te verplaatsen is het niet voor een nieuwe. En hetr vervelende is dat in die landen ook alleen maar een vorm van stabiliteit te krijgen is onder een dictator, of ze zichzelf nu koning, president, kalief, sultan, mufti of wat dan ook noemen. Het grootste beest met de grootse verzameling cronies met de dikste knuppels om zich heen is daar gewoon het baasje. Is altijd zo geweest en zal ook altijd zo blijven. iets met een alfacultuur.
Politiek is gewoon een heel, heel vies spelletje.
Putin had t al die tijd al in de gaten en waarschuwde, dat we(EU /VS ) de verkeerde clubjes steunen. Al Nusra bijvoorbeeld.
Wat een amateurs.
Goeie cartoon overigens.....
Maar Putin is vijand snap het dan.Blindelings zet heel het westen zich tegen hem af.Wie is de gene die dit in gang gezet heeft?
60 miljoen, dat is goeiekoop. Ze hadden er ook voor kunnen kiezen F16s en de lichtdebiele brigade te sturen. Dan waren we veel duurder uitgeweest in het steunen van extremisten.
Wat was het bugdet voor het Nederlandse leger ook alweer?
Valt mij trouwens op dat sinds de NPO gekort dreigt te worden op hun budget ze ineens een stuk kritischer tegen de zittende macht zijn geworden. Er worden ineens vragen gesteld, er worden onderzoeken verricht. Het kan kennelijk dus wel...
Laat die korting dan maar komen. Weg met die gezapigheid.
Is inderdaad een bijzonder bij-effect.
Zelfs Pechtold moet het ontgelden. De woede moet diep zitten.
Maar we gaan Pechtold nog niet vergeten he?!
Dus u beweert dat u dit met financiele steun van mijn werkgever deed ?
- Jawel edel akhbarre
Hahaha, goed gevonden! Het is dat we er met wat humor om kunnen lachen maar het is te triest voor woorden natuurlijk. Wie heeft met die belastingcenten lopen strooien daar? Ik werk me een slag in de rondte en eis gewoon dat daar fatsoenlijk mee wordt omgegaan. Niet om zandvolk zandvolkdingen te laten doen. Punt.
Die Toyota's zijn ook niet de minste. Heb ze veel in Australië en Thailand zien rijden. Kost een vermogen en voor de Nederlandse belastingslaven niet te betalen. Waarom de Nederlandse overheid ze dan wel cadeau doet aan die geloofsidioten is te gek voor woorden en wat mij betreft is dit de druppel die Rutte doet opdonderen.
Koste wat het kost en bewust rechts extremistische (door de MSM omschreven als conservatief) relifascistische organisaties ondersteunen die zich schuldig maken aan onderdrukking, afpersing, verkrachting, foltering en moord. Er was al lang en breed bekend dat de org. waar aan geleverd werd rechts extreme islamitische organisaties waren.
Het ondersteunen vandit soort teroristische organisaties is strafbaar in NL, vervolgen dus.
Rechts-extreem???
Waar tover je dat nou weer vandaan?
Links-extremisten zijn doorgaans pro-homo en pro-vrouw. Ergo, islamo-fascisten zijn rechts-extremisten. Of gematigd, als je jezelf identificeert als VVD/CDA-er.
obominotie | 11-09-18 | 00:51 gelet op het feit dat links extremisten standaard de conservatieve islam steunen in Nederland, kunt u dat pro homo en pro vrouw wel weglaten.
In een normaal democratisch land zou een regering hierover vallen.
Maar helaas, Nederland is geen democratie meer .......
Betrokken bewindslieden hebben indirect meegewerkt aan de dood van burgers in Syrie door het verboden steunen van terroristische org. Vervolgen zou ik zeggen.
Cortés... Helemaal spot on.
Bart?
Bart snapt er weer helemaal niets van. Maar och. Het zij zo.
Dan snap ik het dus ook niet. Ik hoop derhalve van harte, dat u één en ander logisch weet te verklaren.
Maar je zegt niet waar dat uit blijkt. En hoe zit het dan volgens jou?
Het was al jaren bekend, dus flikker op met je goede journalistiek.
In 2012 berichtte Tubantia er al over.
Alternatieve media volgen is het devies, die lopen minstens 6 jaar voor.
Nee alles-neukertje. Alternatieve media = alternatieve feiten. Is alternatief realisatie is alternatieve leugens is alternatief en lekker dwars. Zoals groen alternatief.
Maar het is allemaal nog steeds onzin. Hou je bij de feiten trut.
@Slet. Pilletje innemen en naar bed!
Klopt, maar met geruchten krijg je niemand zo gek om een rechtzaak te beginnen of desnoods als poedelprijs het kabinet te laten vallen. Dan berijk je helemaal niks en lacht men ons nog harder uit.
Het enige schokkende is dat NOS-en Trouw-personeel hier plotseling tijd voor vond.
Verder krijgen we nu weer een stortvloed aan "Ich habe es nicht gewusst"-ers te horen. Smerige teringnazi's.
Ohhh nou is het een israelishce 'job....' Je moet toch een complete labiele poliep zijn wil je hier werkelijk waarde aan hechten.
litebyte | 11-09-18 | 00:20
De "onmogelijkheid" van sommige aspecten van 9/11 is al eerder aangekaart en klinkt mij niet idioot in de oren. Bv. van dat 3e WTC-gebouw dat ook zomaar in elkaar donderde.
Maar de link met Israël lijkt me bizar.
De meeste alu hoedjes verhalen blijken wel vaker waar te zijn.
Ce ca! | 11-09-18 | 00:52
Tjah. Een Arabier heeft idd de brains niet om zo'n complexe aanslag in elkaar te zetten en te doen slagen.
Ik denk toch dat Wilders er achter zit.
@ Eric Newby | 11-09-18 | 01:15
Er is op de dag zelf een busje aangehouden met explosieven en men heeft 4 man een feestje zien vieren toen de torens instorten. Allemaal Israëliërs.Ik weet niet waar de waarheid ligt,maar ik onderschat onze islamitische mede aardbewoner niet. En al helemaal niet Israël.
Sceptisch? Ja!
Ik kom nog een interessante quote tegen uit het eerste artikel: "And by a very strange coincidence, just three days after Jowenko’s broadcast video interview had received such heavy attention, he had the misfortune to die in a frontal collision with a tree in Holland."
Zie zo ook het begin van de 2e wereld oorlog. De Vietnam oorlog en de Golfoorlog. Allemaal onder valse pretenties begonnen.
@ LiniaalRectaal | 11-09-18 | 01:27
Dat is er 1 van "Engineers against 911"
Vooral de "pancake theorie" wordt onderuitgehaald.
Nog leuker is de verzekering die werd afgesloten voor de aanslag en de vele papieren die lagen in toren 7. Er werden heel wat rechtszaken voorbereid tegen zeer belangrijke personen. Alle bewijslast is zo vernietigd.
Nou snap ik wel dat mijn pa is verhuist naar Ghana, met die euro ben je daar schatrijk, en geen last van Rutte.
Ik ben verhuist een eindje verder weg in Azie, ik moet zeggen. Van afstand ziet de enorme populistische hypocriete leugenachtige lulkoek van Rutte & Co namens de BV Nederland er nog dommer uit.
En als je lid bent van de postcode loterij heb je indirect ook lekker mee gedaan met het financieren van deze hufters. De goede doelen industrie is zo corrupt als de pest met als spin in het web de Clinton foundation. Maar dat zal binnenkort wel allemaal naar boven komen
Wat een clickbait topic ze hebben aan goede lui geleverd... dachten ze. Maar het bleken achteraf sluwe slechterikken. Tja dat gebeurd ooit.
Sowieso is het inmenging in de affaires van een soeverein land en dus fout.
Wordt het nu onderhand duidelijk, of niet Staatsgeheim? Niet wetende wie we steunen? Al jaren is bekend dat de Nederlandse overheid (samen met andere NATO-leden) een programma ondersteund dat er op is om het regime van Assad te toppelen. En nee...., het gaat niet om arme kindertjes van zogenaamde gasaanvallen te redden (die allen False Flag aanvallen zijn van de "zogenaamde gematigde rebellen". Waar zijn we in Jemen, waar de echte humanitaire ramp zich plaatsvindt? O ja..., Saoedi Arabie is ons vriendje. Het gaat om dikke poet. Je weet wel Olie en dollars. Iran en Saoedi Arabie zijn verwikkeld in een geopolitieke strijd om gas en olie. Iran wil haar gas verkopen aan Europa en een pijplijn aanleggen over Syrisch grondgebied. De Saoedi's willen dat ook. Israel, Qatar, Jordanie werken mee. Behalve Assad. En hier wringt het' m de schoen. Poetin en Assad worden geframed tot en met in de corporatieve MSM. Alles wordt uit de kast gehaald om een ingrijpen op poten te zetten. En daar speelt uw en mijn belastinggeld in mee. Ze logen over Irak, ze logen over Libie en ze liegen wederom; nu in Syrie). Denk logisch na en leg de puzzelstukjes op een rij en hou een ingrijpen tegen, wat onherroepelijk eindigt in een WW3, want Rusland gaat niet lijdzaam toekijken. www.youtube.com/watch?v=lxZ-PQzdHw0
tja... bang dat je gelijk hebt.... een poos terug een goeie docu gezien, naam is me even ontschoten.. ging over hoe amerika politiek bedrijft. Docu was gedateerd voor de echte pleuris in Syrie uitbrak..... en het rijtje klopte helemaal.... in volgorde van interventie/inmenging/oorlog verklaren. Na Syrie is Iran aan de beurt. Mark my words.
Iran ligt al veel langer op de korrel. Het westen steunde tijdens de Irak-Iranoorlog als Saddam Hoessein. En om eerlijk te zijn zou dit zo ongeveer de enige inval in het M-O zijn die ik wel toejuich; onder zo'n afschuwelijk regime is niet te leven. Religieuze politie. Shariah Law. Hoe ze daar met homo's en vrouwen omgaan, dat is pas barbaars. Wat heeft ISlam daar een hoop kapot gemaakt zeg.
Grasnaaiert en nu zijn die landen zo lekker liberaal?schei toch uit.Het weg halen van de dictators heeft gezorgd voor nog extremere groeperingen.Salafisme gesponserd door Saudie Arabie
Met Nederlands belastinggeld zijn de messen gefinancierd, waarmee Jihadistisch vuilnis de borsten van dappere Koerdische strijdsters hebben afgesneden in o.a. Afrin.
Ik wil precies weten welke imbecielen hiervoor verantwoordelijk zijn.
www.geenstijl.nl/5140558/door-halbe-z...
De tweede kamer.
En coalitie-stemmend Nederland. De voorkeur in de TK voor jihadistische moordenaars, en de tegenstand tegen anti-jihadistische milities is niet van gisteren.
De Tweede Kamer op 40 leden na.
Rutte heeft serieus bloed aan zijn handen maar hij zal het zoals gebruikelijk allemaal lekker weglachen, dat kan hij vreselijk goed namelijk. Zalm kon dat ook heel goed. Het is iets wat hoort bij de VVD.
Eigen volk eerst ja.
Neokolonialistische trekjes... Oh, wat weten we het nog steeds veel beter dan de rest van de wereld. We weten het zelfs zo goed dat we iemand op zijn blauwe (bruine in dit geval) ogen geloven als hij zegt echt gematigd te zijn....
Allememaggies dat hadden wij hier als reaguurders ook nooit eerder geroepen.
Pauw heeft vanavond een geweldige deugtafel, zou iedereen ook die € 2500,- cashen? FvD en PVV hadden geen tijd om zich te laten piepelen over die kinderen die dankzij vette leugens en bedreiging mogen blijven.
Peter R. de Vries neemt niets terug van zijn uitspraak dat iedereen die Lili en Howick zou hebben aangegeven een NSB’er was geweest.Dat stelde hij maandag in de uitzending van Pauw. De misdaadverslaggever is niet gevraagd om de kinderen te helpen ontsnappen toen zij zich moesten melden om uitgezet te worden. „Maar als het mij gevraagd was, had ik het gedaan”, voegde De Vries daar aan toe.
Als je een verrader bent, dan ben je een NSB’er Anton. Wat is daar niet goed aan?
@Lood
Dat zeg je ongetwijfeld ook tegen overlevenden van Treblinka die hun kampbeul herkennen.
volgens lange jeroen wilde FVD en PVV niet aanschuiven omdat er wellicht niets te winnen was. De rat... had job nooit zo hoog zitten.. maar hij diste de hele tafel, inclusief dikke paul en dat ombudsmokkel, met wat hij zei....."helemaal niet iedereen is het met deze uitspraak eens.... helemaal niet de hele bevolking...."
stoer man... toppie job..
AntonJensen | 10-09-18 | 23:45
Klopt, echter; Petertje de smerige rat heeft via zijn frisse vriendjes de staatsecretaris dusdanig laten bedreigen dat deze onder moest duiken en in doodsangst overstag is gegaan. Geweld en bedreiging regeren inmiddels ons land.
Niks nieuws onder de zon youtu.be/FsIp1TDwFLs
Dat is ook staatsgeheim. En publiek geheim.
Ze hebben grote aanslagen door IS in nederland, afgekocht.
Zat er maar zoveel inzicht achter...
Lood om oud ijzer | 10-09-18 | 23:42
Inderdaad, die inzicht ontbreekt hun in alles!
Die inzicht..... serieus?
U komt weinig coherent over mijn beste.
Ach @Berbaar, zeur niet zo. Is toch volkomen helder....
sous les soleil des mescaline,.......
Dwugs are bad M;kay??
I'll have what she's having.
Of nee toch maar niet.
Criminele organisatie steunt criminele organisatie. What else is new?
Ook cameras en laptops? Voor wat?
Ik hoop toch niet, dat Rutte ook nog de barbarse Isis vlogs mogelijk heeft gemaakt of een Isis-hackerbrigade. Iew,iew.
Die zielige witte helmpjes moesten nog wat gifgas aanvallen in scene zetten
Herinneren hier ook andere mensen zich nog de nieuwsberichten van een paar jaar geleden over dat ook Duitsland en Frankrijk deze groepen financieel of met materieel steunden?
Mijn vader zei vroeger dat ik altijd nog putjesschepper kon worden. Tegenwoordig zeg ik tegen mijn eigen kinderen dat ze altijd nog Minister President of topambtenaar in Nederland kunnen worden.
Putin Trump kom er maar in...
Ze zijn hier rijp voor het internationale hof
Volgens mijn heeft Nederland ooit de oorlog verklaard aan IS
Dus zo helder als glas... hulp aan de vijand in oorlogstijd Net zoals in the USA waren ze met hun eigen belangen bezig
Time to drain the swamp
twitter jij het even door naar trumpie?
Het is wel ironisch dat Nederlandse F-16 vliegtuigen een aantal van die Toyota's hebben uitgeschakeld met raketten die nog duurder zijn dan de Toyota's zelf.
Die raketten moeten doorgaans toch op, iets met houdbaarheidsdatum, onderhoudskosten, incompatibiliteit met de Vliegende Fyra, en uiteraard die lucratieve contracten en warme politieke banden.
"satelliettelefoons, laptops"
Of onze inlichtingsdiensten kunnen hiermee toegang verschaffen tot hun communicatie en ICT, of onze inlichtingsdiensten dienen een aantal op staande voet ontslagen in de top te doorstaan.
White Helmets bestaat gezien hun onwaarschijnlijke redding laatst (friends in high places) uit signals and intelligence personeel. *wink wink*
Abject | 10-09-18 | 23:29
Dat verbaast me niks, het 'gifgas scenario' wordt alweer van stal gehaald. De oogst is weldra binnen, De ploegscharen kunnen worden omgesmeed.
Op Liveleak zag ik een topic waarin men zich afvroeg waar al die Toyota Hi-Lux vandaan kwamen waar IS zich mee verplaatste. Heb ik er zelf aan meebetaald...
Wat een sukkels, wat een leeghoofden, wat een naïevelingen. Medeplichtig aan de ergste oorlogsmisdaden van deze eeuw.
Overigens heeft Amerika ooit 43 Toyota pickups naar Syrië verscheept en zouden er in Australië ruim 800 Toyota’s zijn ontvreemd in de jaren 2014 en 2015.
www.autoblog.nl/nieuws/is-strijders-r...
Zo, dat kunnen we de linkse kiezer toch wel aanrekenen met zijn stem gedrag.
We hebben heel snel nieuwe verkiezingen nodig door middel van .....
Wie neemt het voortouw.Ik weet het al, het wordt alleen maar beter!!
VVD gaat net genoeg scoren en vormt dan een regering met cda, denk, gl, d66, pvda en nog 1 of 2 kleine partijen. Pechtold wordt de volgende Premier.
Zou Rutte of een andere VVD-er smeergeld hebben ontvangen van Toyota ?
Dit komen we toch maar mooi via de staatsomroep te weten. Nieuwsuurj is goed bezig!
Even afwachten nog. Het is de NOS, en alles wat ze hebben is info van at zelfbenoemde journalisten uit kapotgeschoten Syria. Die Syrische tandartsen bestonden ook niet. dus.
Heeft Rutte al geschokt en verbaasd gereageerd?
Hij is nog steeds te geschokt en verbaasd.
Het ligt eraan of zijn woordvoerder wakker is op deze tijd.
Ik trek alvast mijn bingokaart tevoorschijn.
Op het NPO journaal probeerden ze meteen al weer de link te leggen met rechtszaken tegen Syriegangers. Soort van suggestie dat ze vrijgesproken moeten worden. Op helpen van de vijand stond vroeger de doodstraf. Naast die Syriegangers dan ook ook de verantwoordelijk politici tegen de muur.
zou mooi zijn maar er gaat niets gebeuren wedden?
Niets meer dan hysterie.
Bewijs maar eens dat het zo is, staatsgeheim en de "bronnen" zijn pratende plaatjes via de telefoon.
Meneer Knoops is een beetje een relnicht die pleit voor eigen parochie, meer is het vooralsnog niet.
@Berbaar
Inderdaad. Geen greintje bewijs voor die stelling. Is hysterie.
Sounds familiar? Watch out ;-)
@ Berbaar | 10-09-18 | 23:19
Mag ik mij permitteren het bovenstaande loos getrol te noemen? Ja. dat mag ik.
@piloot47 | 10-09-18 | 23:25
U mag jankeballen over mij zoveel U wil.
Sla ik U voortaan toch gewoon over, gemak dient de mens.
Tabee!
Figuren als Berbaar zouden de VVD nog verdedigen terwijl de lijken uit gaskamers gesleept worden.
Wat obominotie zegt. Alles voor een schouderklopje van de baas.
Het Joegoslavië-tribunaal wordt dus gevolgd door een Syrië-tribunaal?
Syrië gaat nog een heleboel werk opleveren voor de juristen. Als het tenminste binnen afzienbare tijd klaar is met de rotzooi. Kan ook nog wel even duren. En inderdaad, dat wordt dan weer Den Haag, het gebouw van het Joegoslavië tribunaal is beschikbaar. Probleem is wel dat Syrië wel het statuut heeft getekend maar niet heeft geratificeerd dus geen verdragsstaat is en dus formeel het Internationaal strafhof niet erkent. Dat kan nog een probleem worden, en is op zich ook weer een diplomatiek wapen van Assad. Hij kan het gebruiken om in het zadel te blijven.
Hahaha!
twitter.com/Brasco_Aad/status/1039256...
Ok, mijn laatste bijdrage voor vandaag. Slaap lekker reaguurders. Morgen weer vroeg op naar werk. Ja, deze Mocro wel, hahaha!
Plofkraak? ;-)
Drugsdeal? :)
Plofkraak? ;-)
LiniaalRectaal | 10-09-18 | 23:16
Ik moest lachen
Als schenkingen niet te controleren zijn, niet doen godver!
Dat is verstandig met de wijsheid van achteraf.
Zullen de Amerikanen ook wel eens denken toen ze de "rebellen" in Afghanistan steunden.
Sowieso schenkingen aan een islamitische zandbak. Zijn alle problemen hier al opgelost? De zorgpremie kan naar beneden en onze ouderen worden prima verzorgd? Heeft Rutte die 1000 euro al overgemaakt? De voedselbanken zijn inmiddels overbodig? De politie is weer prima op sterkte? Defensieproblemen allemaal opgelost? Dividendbelasting al teruggedraaid? BTW al teruggedraaid? Ik kan met 65 jaar weer met pensioen? Het antwoord is driewerf Neen. In eigen land de zaak verslonzen maar een verre islamitische zandbak dient van alle gemakken te worden voorzien inclusief zakgeld. Wat een land, wat een waardeloze leider hebben we toch.
Hulde aan Trouw journalist Ghassan Dahhan, de jongen uit het filmpje die ook nog eens vloeiend klassiek Arabisch spreekt.
Ghassan Dahhan is niemand minder dan de zoon van Khadija Arib!
+veel!
Ik vind Khadija wel leuk. Zo draag ik diverse steentjes bij.
@Rachid82,
Ik ga filmpje bekijken,
Okay, tof, dankjewel.
Je zal maar nl militair zijn .... met je ouwe troep
Erg droevig maar geen verrassing met die idioten aan het roer
Dit is waar dat internationale strafhof voor is opgericht. Het staat nog eens in dezelfde stad als waar de schuldigen zitten. Dit is meewerken aan een genocide. Wat een clusterfuck in de Nederlandse geschiedenis. Ik mag toch hopen dat er hier koppen gaan rollen..
Inderdaad, als ze de 2e kamer uit lopen kunnen ze met een paar stappen zo bij het trinunaal melden.
welnee iedereen is dit over 2 weken vergeten als de Amerikanen gezellig wat leger onderdelen van Syrie gebombardeerd hebben omdat Assad die deze oorlog wint weer eens gifgas inzet. Dit weet zelfs de VN van te voren. Net zoals je weet dat de politie morgen op de A1 gaat flitsen....
Syrië is geen verdragsstaat van het Internationaal strafhof. En de strijdende partijen zijn dat allemaal ook niet. Wie moet er dan de Nederlandse staat aanklagen?
Nederland is wel lid. Dus als de Tweede Kamer weigert om de onschendbaarheid van Rutte en de zijnen op te heffen en een monsterproces wegens hoogverraad mogelijk te maken, dan kan het hof ingrijpen.
Niet dat dat ook gaat gebeuren natuurlijk.
@obominotie | 11-09-18 | 00:10
Het hof klaagt niet aan. Een verdragsstaat kan aanklagen, de VN kan aanklagen, maar het hof klaagt zelf niet aan. Het hof oordeelt over een aanklacht, niet meer dan dat.
De tweede kamer kan de regering laten vallen maar niet Nederland (=zichzelf) aanklagen. Dat is volkomen nonsens. Heb je verder wel een redelijk idee hoe het internationaal recht werkt?
Eén van de voorwaarden om in te grijpen is dat oorlogsmisdadigers niet door het land zelf berecht worden wegens een falend rechtssysteem. Dat er nog daarnaast nog meer voorwaarden zijn is duidelijk, anders hadden er inmiddels al grote aantallen corrupte politici voor het bankje gestaan.
@obominotie | 11-09-18 | 00:43
Kortom, je snapt er geen flikker van. Nederland heeft een functionerend rechtssysteem. Corruptie is een binnenlands misdrijf, daar gaan dus Nederlandse rechtbanken over. Nochtans is dat hier niet aan de orde; de kamer heeft het budgetrecht en geeft de toestemming aan de regering voor elke cent die het wil uitgeven, zo ook hier. De tweede kamer heeft goedkeuring gegeven aan de uitgave om deze groepen te steunen, geheel volgens vigerende wet- en regelgeving. Er is dus geen misdrijf begaan in het Nederlands recht. In het internationaal recht was dat wel zo geweest als Syrië een verdragspartner was geweest bij het Internationaal strafhof (wat ze niet is). Dan was het steunen van rebellen om de legitieme regering van een verdragspartner omver te werpen een internationaal misdrijf, tenzij er VN resoluties waren die dergelijk handelen sanctioneerden. Nu ja, er zijn dus meer dan genoeg resoluties tegen Syrië vanaf 2012 die ingrijpen rechtvaardigen. en.wikipedia.org/wiki/List_of_United_...
Het enig laakbare is de laffe wijze waarop is ingegrepen, door het steunen van uiterst dubieuze rebellenclubjes, die ongeveer net zo gematigd zijn als gemiddelde ouderling van de gereformeerde gemeente van Tholen of een regionale partijsecretaris van de Noord-Koreaanse communistische partij. En dat alles op advies van een diplomaat die een beetje Galama Galama taal spreekt en wel eens een keertje in Syrië is geweest.
Dat is het schandaal.
Gewoon iedereen die eraan mee heeft gewerkt aan of het wist, tot landverrader verklaren. Kan toch niet zo moeilijk zijn gvd.
Wie gaat dat doen dan? Jij? Ga maar aangifte doen. Ik denk niet dat je ver komt. Al was het maar omdat je geen benadeelde of belanghebbende bent. En nee, je bent als belastingbetaler geen benadeelde, want je hebt je mandaat over dat geld afgegeven aan de tweede kamer.
Er is toch heerlijk geschoten en vernield? Een paar fouten maak je altijd wel..
Dit is dus wat je krijgt als je geen “boots on the ground” wilt. Als je de rotzooi van een eerdere oorlog niet wilt opruimen en geen plan hebt nadat je één dictator hebt afgezet. Dit is wat je krijgt als je dansend op een talkshowtafel de “Arabische Lente” bezingt en wil dat alle dicators worden afgezet met volksopstanden die je “een handje wilt helpen”. Dit is wat je krijgt als je volkomen terecht genocide op Jezidi’s wilt stoppen maar zelf geen vuile handen wilt maken. Dit is wat je krijgt als je je buitenlandse politiek laat afhangen van tegengestelde principes en tegengestelde belangen en vermengt met naief idealisme.
Het verbaast mij allemaal geen zak. Maar ja, ik ben dan ook een cynische ouwe lul.
Spot on.
De hele tegel ;)
Stormageddon#. R I G H T !
Kan ik het ook niet mee oneens zijn Stormageddon.
Klopt.
Het wordt pas echt beschamend als over een jaar blijkt dat alle Toyota's een onderhoudsbeurt hebben gehad op kosten van de Nederlandse belastingbetaler op nota bene 11 september.
Dus als ik het goed begrijp mogen onze eigen militairen zelf goede spullen kopen i.p.v. de bagger die ze van Defensie krijgen en "pang-pang" roepen. Maar sturen we wel voor meer dan €60.000.000,- topspul richting terroristen in Zandbakkië. Top weer van pRutte c.s. En straks vertelt de Linkse Kerk ons ook weer dat we al die hoofdhakkers zelf hebben gecreëerd. #notinmyname
Komt uit een heel ander potje.
Berbaar | 10-09-18 | 23:22
Nee hoor, hetzelfde belasting potje
Lekker cynisch ook, straks een aanslag op NLD militairen met behulp van door NLD geleverde voertuigen.
Maar ook dan zal de lachende leugenaar er weer "geen herinnering aan hebben"
Ohhh, niks aan de hand dus! *haalt bord voor kop weer weg!*
In de uitzending van morgen komt aan het licht dat homeaux en vrouwen bij genoemde groepen niet gelijk worden beloond als de reguliere strijders terwijl die inclusiviteit toch nadrukkelijk bij de levering van materieel was overeengekomen ! Ook dat moet tot de onderste steen worden uitgezocht.
Dat zou net zo brisant zijn als de "onthullingen" van vandaag.
Kudoos!
Sterk staaltje journalistiek van de NPO, mag ook gezegd worden als het een keer zo is.
Valt wel mee, dit is in weze al jaren bekend. Zowel journalisten ter plaatse als evenals Poetin zeggen al jaren dat het westen deze terroristen financiert. Nieuwsuur beweert vrolijk nog steeds dat het een burgeroorlog is en dat er rebellen zijn (opstandige burgers dus), maar het zijn voornamelijk buitenlandse huurlingen die fungeren als 'boots on the ground' van het westen.
Als het in ons straatje past is het prima werk.
Laten we wel wezen, dat hoort normaal te zijn.
en nu eens kijken hoe goed ze dit kunnen onderzoeken. Dit is pas het topje van de ijsberg. Zou dit gedaan zijn onder Europese druk?
Ook netjes van ze dat ze keurig gewacht hebben tot de steun beëindigd was.
Nou dat was niet meer dan een natte scheet, misschien brengt deel 2 nog wat.
Staten kozen destijds partij om Assad te wippen en kozen er voor partijen die anti-Assad waren te steunen.
Nu blijken alle fracties geregeld van samenstelling en alliantie te veranderen, jeetje.
Met de wijsheid van achteraf had je het dus niet moeten doen.
Verder geen bewijs, een paar telefoontjes met niet te verifiëren types op foto in beeld.
Ik voorspel: debatje, mogen wat partijtjes een puntje voor de bühne maken en we gaan over tot de orde van de dag.
Iets anders zou me verbazen maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
Mag ik mij permitteren het bovenstaande als een natte scheet te betitelen? Ja, dat mag ik.
@piloot47 | 10-09-18 | 23:07
Natuurlijk, iets met inhoud werd van U ook niet verwacht.
Inhoudelijk reageren op zinloos gebazel is zelfs voor mij onmogelijk. Kijk gewoon nog maar eens rustig de uitzending terug, of wacht het vervolg morgen af.
@Berbaar 22:58
Je voorspelling beschrijft inderdaad redelijk nauwkeurig de manier waarop de kartelpolitiek vieze zaakjes in de doofpot schuift.
lol @ 'wijsheid van achteraf'.
In goed Engels heet dat 'Ich habe es nicht gewusst'.
hebben ze in Syrie geen milieuzone's ?
Ja, de diesel-raketten mogen de binnensteden niet in. Houd iedereen zich keurig aan, anders ploft er een dikke prent op de tentmat.
Dit is nog maar het topje van de ijsberg. Je praat hier over het actief ondersteunen van genocide. Dan eindig je als het goed is voor het Tribunaal in Den Haag. Sta je als verantwoordelijke politicus/hogere legertop straks ineens inhetzelfde rijtje als het Pol Pot bewind of een Mladic/Karadic of Charles Taylor. De namen en rugnummers van de betrokkenen zijn bekend, maar nu moet het nog goed rondgemaakt worden. Of dat goed genoeg gaat zijn? Kijk hoe de Westerse wereld vandaag de dag draait, en u weet genoeg. Een ijdele hoop is dat er vandaag de dag nog hoogbejaarde nazi's voor het gerecht worden gedaagd.
Volgens mij is het ICC zojuist geexecuteerd door de VS.
VS doet niet mee aan ICC. Ze hebben al lang geleden aangegeven dat als VS-militairen voor het strafhof moeten komen ze een invasie zullen uitvoeren op het Scheveningse strand om ze persoonlijk op te komen halen. De reactie van vandaag verbaast me dus niets.
Hulde voor die kritische journalisten die vloeiend Arabisch spreken en zo al die monsters gemakkelijk aan het mond voorbij praten kregen. Daar had de NL diplomatie (Van Dam) en de NL geheime dienst en Rutte / Blok niet aan gedacht. Ze blijven steken in de NL polder en kijken niet over de horizon. Dankzij die Arabisch sprekende journalisten komt dit monsterlijke kabinet ten val en verdwijnen heel wat monsterlijke koppen (Pechtold, Ollongren, Rutte) van het politieke toneel. Dit is erger dan Srebrenica, toen alles onder VN vlag geschiedde. Dit is rechtstreeks de Nederlandse Staat betrekken in het overtreden van mensenrechten.
Droom lekker verder fantast!
Srebrenica verbleekt hierbij. Dit gaat echt over het actief meewerken aan. In Srebrenica was het meer passief en eigen volk eerst om het te overleven. Een beetje simpel gezegd. Weet dat er ook nog karrevrachten documenten van jihadkneuzen zijn gevonden door journalisten, en je ziet de ramp voor dit kabinet zich in superslomo afspelen.
@Berbaar | 10-09-18 | 22:59
De Nederlandse parlementaire geschiedenis laat zien dat vergelijkbare kwesties onverwacht lelijk kunnen uitpakken. Weet toch eens iets ipv vinden. Nitwit.
Ja we krijgen een totaal nieuwe Nederlandse regering hoop ik binnenkort en geen burgeroorlog, want daar zijn de NL ‘ers te laf voor. Heel de elitaire banencarrousel eruit, geen wachtgeld, nieuw bloed erin, liefst FvD en PVV.
Dit land is ziek, terminaal z i e k . Nu de breinaald erin, afvoeren en opnieuw opbouwen. Het kan nog net.
Berbaar | 10-09-18 | 22:59
Uw reactie spreekt boekdelen. We mogen alleen maar hopen dat NL geen chloorflessen voor het zwembad van een sjeik daar heeft geleverd...
@Parel van het Zuiden | 10-09-18 | 23:04
Haha U doet niet aan geschiedenis, U past selectief gebeurtenissen uit het verleden aan, om Uw verwrongen wereldbeeld te ondersteunen.
Vermakelijk, meer niet.
Dit is klein bier zoals U zult zien.
Volgens berbertje is alles klein bier wat deze regering aan ellende veroorzaakt.
Dit is hoogverraad. Aanpakken die corrupte bende in Den Haag.
@Berbaar | 10-09-18 | 23:27
Zulke claims mag u onderbouwen. Doet u niet want kunt u niet.
.
U voldeed met dit antwoord perfect aan de definitie nitwit.
Dag nitwit.
Ik kijk nooit naar Nieuwsuur….
ejbron.wordpress.com/2015/05/26/ploum...
Struisvogels kijken ook nooit naar Nieuwsuur.
Jan Dribbel | 10-09-18 | 22:59
Kippen ook niet. Dus?
Eric Newby | 10-09-18 | 23:08
Dus?, struisvogels en kippen zijn beiden vogels.
@JanDribbel : Heeft niks met je kop in het zand steken te maken, gewoon een principezaak, een echte Vaderlander kijkt allang niet meer naar dat linkse gespuis van de NPO (uitgezonderd WNL en Powned), zeker niet wanneer het een z.g. nieuwsprogramma is.
Ik kijk wel quiz'jes maar absoluut geen WNL of Powned. Weg met die troep.
Als dat De Tegenhanger moet voorstellen dan twee netten minder PO graag.
Aftreden en nieuwe verkiezingen.
Wat 'n zooitje.
Timmermans
Koenders
Zijlstra
Kaag
Blok
Allemaal zaten ze in de positie dat ze dit wisten.
En Rutte niet te vergeten.
Dit is landverraad, en de verantwoordelijken moeten ter verantwoording worden geroepen.
En niet weer een of ander parlementair enquêtetje, waarmee ze zich er, met hun woord-misleidingen, onder uit weten te lullen.
www.youtube.com/watch?v=QMLDZ3FK0Qo
Die Nicolaos van Dam is ook zo’n non-valeur , die niet meer weet wat hij deed en vroeg als “ambassadeur”, ja spreekt vloeiend islams en heeft daar veel vrinden gemaakt.
“ Bent u gematigd” , ja dat zijn wij. Nou dan krijgt u de pecunia van ons. Ons belastinggeld GVD. Alle ministers van BuZa , Timmerfrans, Koenders etc. Hoofdelijk aansprakelijk stellen.
Voor € 0,50 per kogel, had het Nederlandse leger er inmiddels een stuk florissanter bij gestaan. Gaan we nog hard nodig hebben al dat lood.
Laten we ons wel realiseren dat met name moslims die claimden dat IS en ander gespuis (soms) gesteund worden door het Westen (en Israel) teneinde de Islam in een kwaad daglicht te stellen, hier op GS altijd op hoon konden rekenen want: niet waar, aluhoedje, nooit hand in eigen boezem durven steken en geen verantwoordelijkheid durven nemen voor eigen daden.
Met de kennis van nu kunnen we niet meer zeggen dat deze mensen onzin uitkraamden.
De haatbaarden en Fatima's zullen wel blij zijn met dit nieuws.
We hebben het hier niet over isis. Dit is allemaal al quaida gelieerd gajes. Vergeet niet, dat Assad de Duivel is, en die moet weg of dood. Het de vijand van mijn vijand is mijn vriend principe. Dit is al tientallen jaren aan de gang. Deze vorm van hoogverraad loopt natuurlijk een keer mis. Laten we hopen dat het nu een keer het geval is.
Daarom geen super isis aanslag hier,ze vinden ons lief. Ik schaam mij nu om Nederlander te zijn,bedankt Rutte.
Heb ik ook erg vreemd gevonden, ik heb me hier ook al eens afgevraagd of de Nle overheid de aanslagen niet afkocht. Dit is wel zo uit te leggen. Obsceen en abject.
@pegaje,
Maar nu zijn ineens de leveringen gestopt sinds vrijdag, ze krijgen geen poen meer ... als ze maar niet Pakisch op ons worden.
Maar gelukkig hebben we Wilders afgelaste Cartoonwedstrijd om eventuele mesincidenten ed mee onder de tafel te schuiven
Nederland is van oudsher goed in afluisteren van sattelietcommunicatie nog voor de sleepnet, dus het geven van satteliettelefoons is een goede zet. Kan je zien wie met wie belt, waarover het gaat en geolokatie . wel dan vertalers inhuren die alles kunnen vertalen. En dan uiteindelijke kunnen concluderen of de steun aan de juiste partij is gegeven of een hellfire drone op af sturen
Mooie theorie, en ik denk dat het ook zou werken, maar het is de bedoeling om die vervelende Assad weg te krijgen die de gasleiding uit Qatar blokkeert. Dit gaat om ordinair geld, en het kost veel mensenlevens.
Als ze dan maar niet in codetaal gaan spreken, zoals bijvoorbeeld: "De geit is zwanger". Dan weten ze nog niks.
Bedoeld om Assad van zijn troon af te helpen. Niet meer en niet minder. Er staat me nog iets bij dat er veel van die Toyota pick-ups rondreden daar. Door Nederland betaalde voertuigen. En ook stond er vaak iets anders op als wat vredelievend. Foto's en video's zijn er genoeg te vinden op het net.
@pimp : Assad zit er nog met hulp van Poetin, Nato partner speelt daarbij ook haar eigenbelang rol met lokale oliebelangen in Turks-Koerdisch gebied. IS/CIA/ExxonMobil heeft Assad niet verslagen en west-europa als sulletje zit opgescheept met de vluchtelingenstroom en terugkerende IS Jihadstrijders die gebruik willen maken van het opgebouwde kafir kech christelijke-seculiere sociale vangnet
@ Mr_Pikibelly | 10-09-18 | 23:04: Dat regelt Quatar allemaal. Onze poen gaat naar Quatar en zij verschepen de auto's. Via dat soort schimmige constructies gaat ook de rest van het spul dat geleverd is. En let wel, dit is maar het topje van de ijsberg. Het is nog veul erger.
Als de geit zwanger is, weet je wel dat het een geen christen is geweest die haar heeft bezwangerd. Alhoewel?
Al Capone werd gepakt op belastingfraude. Dat kan hier ook. De aankopen hadden europees aanbesteedt moeten worden. Is dat gebeurd? Waar is de uitschrijving? Zo niet, waar is het spul dan gekocht?
Ook voor de leveranciers van de voertuigen is dit een grote opdracht. Was vooraf te verwachten dat dit als oorlogsmaterieel gebruikt zou worden? Omvang en afleverlocatie icm klant is een indicatie. De roze plopkap even langs de hoofdkantoren? Op welk kenteken reden de voertuigen? Heeft NL bewust de syrische wegenverkeerswet overtreden? Is Assad wegenbelasting betaald? Wie deed het onderhoud aan de voertuigen?
Haha leuk!
Scherp out of de box denken.
Dat is het pad dat je moet volgen inderdaad!
Ik hoorde iets over vervolgen van verantwoordelijke ministers voor ambtsmisdrijven waaronder Frans Timmermans. Goede zaak.
Alleen die oud ambassadeur die deze groeperingen op hun lieve glimlach geloofde en ze al deze mooie spulletjes gaf deed mijn bloed al koken. Blijkbaar hebben wij ministers die geen greintje kritisch denkvermogen hebben en zo graag Assad weg willen hebben dat ze jihadisten gaan steunen. Al lijkt dat wel wat op Nederland waar hetzelfde denkpatroon opgaat als het om moslim liefde en DENK knuffelen aankomt.
De vijand van mijn vijand is mijn vriend, maar in Nederland vergeten we blijkbaar dat die nieuwe vriend je zo een mes in de nek steekt.
Glas, plas, was. Het overgrote deel van Nederland en het westen interesseert het niets en zullen onze volksvertegenwoordigers en inlichtingendiensten er niet op afrekenen. Daar bovenop staan ze bij de eerst volgende zogenaamde gifgas aanval vooraan om het bloed van de dictator van de week te eisen.
Ik verwacht dat er een onderzoekscommissie in het leven zal worden geroepen.
Rutte komt weer met z'n onderste steen die boven moet komen.
Kortom...…….ook dit gaat 'm niét worden.
En over een paar jaar wordt de VVD gewoon weer de grootste. Het interesseert de meeste kiezers geen ene fluit hoeveel leed er wordt aangericht, zolang ze er volgend jaar maar minimaal een tientje per maand op vooruitgaan.
Ergste is 10 euro er op vooruit en vaste lasten met 14 of meer omhoog.Kiezers zijn zo dom
Heeft Trump al getweet dat hij ons landje nu op de lijst van terroristische landen zet?
Dat was volgens mij een van de volgende onderwerpen. Bolton (ex USA ambassadeur in ons kikkerlandje trouwens) wil weer eens Den Haag platwalsen.
En de Nederlandse soldaat mag pang pang roepen en mag eigen scherfvesten kopen. Advocaten lachen zich nu kapot. Dit gaat ons nog veel meer kosten. Dank je wel overheid!
Zo is het maar net,brrrrr
Een toyota pickup is een gewoon een wapen net zoals elk normaal product in de oorlog een wapen wordt. Je kunt er uitstekend burgers mee transporteren van christelijke komaf en ze bij de rivier met een keuken mes hun hals doorsnijden. Of je kunt de auto gebruiken om over tegenstanders al dan niet op de grond liggend heen te rijden. De vraag is wanneer steun je het verzet, wanneer is het een terrorist of een rebel?
Dus onze F16 vliegtuigen van de Luchtmacht worden aangevallen met raketten en mitrailleurs door met Nederlands geld gesteunde rebellen. Knettergek. Kafka.
En onze jongens moeten in een pauperuniform pang pang roepen? Kan Rutte nou echt een keer weg? Is het nou een keer klaar met die ongein en die stoet der onbekwame figuren?
Denk je dat Rutte dit bedacht heeft? Helemaal alleen?
Ik had net de zelfde gedachte,onze militairen komen er af met een dubbeltje.
Ik schaam mij nu echt om nederlander te zij,maar ze komen er weer mee weg.
Staats geheim pffff en brrrrrr
Cashforce1 | 10-09-18 | 22:45 |
Stoet der incapabelen. Stoet.
Natuurlijk bedenkt Rutte zoiets niet alleen. Die heeft alleen 'ja' gezegd tegen dit voorstel, in ruil voor één of andere tegenprestatie.
Toch wel mooi hoor, zo’n staats-tv bestel, hè jommes?!
Wantrouwen is wat overblijft. Waar moet nu weer de aandacht van afgeleid worden.
God, ik word met de dag kotsmisselijker van dat hele zooitje daar op dat Binnenhof!
Goed zo. Dat is ook de bedoeling. Zo segregeert u. En herformeren zij. Alemaal een nieuwe das om. En daarna kunt u er weer opnieuw in komen stinken. En met u alle anderen hoor.
Zoals ik eerder reeds stelde, dit is waanzin, dit is misdadig. De verantwoordelijken dienen vervolgd en bestraft te worden wegens steun aan strijdende jihadistische groeperingen die vechten tegen de legitieme regering van Syrië, namelijk de regering Assad.
Je schaamt je als Nederlander toch kapot voor de falende prutsers in Den Haag die blijkbaar de catastrofale lijn Obama/Clinton hebben doorgezet. Desastreus dit.
Schrap de aantijging, dat ze tegen Assad streden, dus goed waren. Daar redt je het niet mee. Men steunt actief oorlogsmisdadigers. Meer hoeft niet, anders krijg je weer een ellenlange discussie of Assad legitiem is, of toch niet. Steun je actief oorlogscriminelen, dan ben je heel erg fout bezig. Er zijn er voor mindere vergrijpen tot 28 jaar cel veroordeeld in het Joegotribunaal.
So, not Assad, but Rutte must go then...
“... een spel kaarten kan grillig geschud worden”.
Iemand was me al voor zie ik, maar dit is een Parlementaire Enquete waard. We worden hier in Europa de laatste jaren om de haverklap door dat uitschot uit de zandbak opgeblazen, overreden, neergeschoten, neergestoken en achter onze rug om financiert onze eigen overheid dit ongedierte. On-ge-loof-lijk.
Waar zijn de overheidstrollen (koreaanse slet etc.) om dit te duiden?
DKS heeft zich ziek gemeld, maar even tussen ons hij baalde al enorm vanochtend in het Sargentini-topic. Echt serieus die shit die hij tegenwoordig moet oplezen, niet realistisch meer man. Slecht voor je trots.
Te erg dit, zo'n fuckup is niet meer goed te praten
Een pickup fuckup.
Het wordt tijd voor nieuwe verkiezingen .
Deze falende regering moet aftreden en de verantwoordelijken vervolgd en bestraft.
Bataaf, dat zet geen zoden aan de dijk. Vlak voor de verkiezingen gaat Rutte weer stoere taal uitslaan, dat ze moeten oprotten of zo, en dan is het kiezersvolk weer in slaap gesust.
Een stoelendans heeft alleen zin als er nieuwe deelnemers zijn voor de volgende ronde. Anders blijft alles bij het oude en laten we wel wezen, 120 van de 150 Kamerzetels hebben in meer of mindere mate structureel het beleid van de afgelopen 30 jaar gesteund. Dus er gaat gewoon niets veranderen, hoe vaak een regering ook valt.
Zo zien we weer eens, staatsgeheimen komen bijna altijd uit.
En volgens advocaat Knoop komen bepaalde NL-jihadisten nu vrij.
En dat allemaal tijdens de grootste crisis van de laatste tijd...
Kom jongens en meisjes, half elf geweest.
Allemaal naar bed en morgen weer veel centjes verdienen voor onze overheid.
Nieuw reclame slogan: in een Toyota op reis naar het langverwachte paradijs. Hopelijk zijn het stekkerauto's die we aan die stekkernekken hebben geschonken. Klimaat wil ook wat!
Waarom heeft de PVV de motie van Voordewind niet gesteund?
Bij zulke vragen is het raadzaam om te kijken wat de VVD gestemd heeft.
Omdat Israël ook terroristen steunt en ze wapens levert. Het hele westen zit vuistdiep in de steun van de westerse oorlog tegen Assad.
LiniaalRectaal | 10-09-18 | 22:35 |
VVD heeft tegen gestemd. PVV ook.
Omdat Wilders dikke vrienden is met Israël en Israël heeft zelf ook verschrikkelijk gestoorde Haatbaarden gesteund in Syrië. Hij wil niet dat die beerput opengaat!
www.middleeastmonitor.com/20150318-is...
De PVV steunt meestal alleen PVV moties.
XaleX_2 | 10-09-18 | 22:37
Juist maat! Jij begrijpt het! Check mijn link.
@osolemio
Case in point. Statistisch significante correlatie.
LiniaalRectaal | 10-09-18 | 22:35
Interssant om op de site van de SP te kijken hoe het volgens hun zit: www.sp.nl/nieuws/2016/02/wat-stemt-ge...
JI-HAAT | 10-09-18 | 22:45
De PVV is een partij met voor de bühne mooie praatjes maar als het erom gaat kan de burger barsten.
@Jan Dribbel: de PVV krijgt nogal de kans om wat te doen, Wilders is volcontinu bezig om losers als Pechtold en die Erdogan-infiltranten van 'denk' van z'n nek te schudden!
BaldEagle | 10-09-18 | 23:20
Het gaat over moties die ingediend worden, tijdens een stemming volstaat een simpel voor of tegen!
Er zijn nog wel wat meer dossiers die ons klauwen met geld kost bijv. de Poolse WW fraude om maar wat te noemen was vorige week in het nieuws... maar niet voor het eerst speelt al jaren: langleveeuropa.nl/2014/02/pools-ww-fr...
en de bulgaren... bericht uit 2013 maar is echt nog niet opgelost: www.geenstijl.nl/3439401/bulgaren_gra...
etc etc etc
nog 1 dan en blijft toch de leukste... € 7.000.000.000
www.accountancyvanmorgen.nl/2018/06/1...
ok deze deal is gemaakt voor tijdperk Rutte maar onder Rutte is dit gewoon verdergegaan of beter gezegd hij wil dus deze schandalige regeling wettelijk vastgelegd met de afschaffing dividendbelasting...
We werken wel door tot 75 om deze faalhazen te financieren.
De (niet-zo-spreekwoordelijke) koppen moeten hier toch van gaan rollen...
Er deugd niets van,.. de NOS is wel de meest leugenachtige staatsomroep ter wereld en daar zal ik nu naar moeten kijken.
En dan te bedenken dat de uitrusting van Nederlandse militairen zo slecht is dat ze deze op eigen kosten 'moeten' vervangen.
Het gaat in die uitzending zojuist over pick-ups..... zo was er een Amerikaanse loodgieter die zijn pick-up in Syrie zag rondrijden.
www.youtube.com/watch?v=5HqLuq5FHjA
Contrast kan inderdaad niet groter.
-
Je eigen mensen pang-pang laten roepen en dan verdwalen in de deugmodus en geld aan de zogenaamde gematigde goeie islamisten geven.
Gratis pick-ups voor iedereen! Hahaha, wordt steeds gekker!!
Van onze belastingcenten!
Bashar al Assad jongen, je had al die tijd gelijk gehad! Jij die christenen en ander minderheden heeft beschermd. En Nederland steunt tyfuszooi die deze christenen allemaal onthoofden, omdat ze christenen zijn!
Misschien omdat het EU beleid is?
Ongelooflijk. Elke keer denk je dat de Nederlandse overheid niet erger kan falen, weten ze het toch weer voor elkaar te krijgen. Het maakt ook werkelijk niets uit welk ministerie, het is werkelijk een doffe ellende. Een mens kan er al bijna niet meer kwaad om worden. De burger wordt murw gebeukt met stompzinnigheid.
Mooie onverwoestbare Toyota's... onze mannen moeten het slechts met VW'tjes doen.
Dus ik mag mezelf een beetje investeerder van IS noemen. Snel Linkedin aanpassen.
Hij's fijn.
Wat is toch ook een apenland.
Jezus, AIVD, MIVD, zitten allemaal vuistdiep erin joh!
Lekker dan, je eigen veiligheidsdiensten steunen al deze gekke Haatbaarden!
Nikolaos van Dam, jij zal je straf niet ontlopen!
De grote initiator was mvr/mhr Ploumen of eigenlijk heel de partij van de arabieren zit achter dit soort schenkingen aan terroristen.
Tuurlijk! In die barre periode dat de PvdA hier alleen aan de macht was en het alleen voor het zeggen had.
Het is natuurlijk ronduit bizar dat Nederland gewapende guerrillabewegingen in het buitenland steunt die erop uit zijn hun overheid omver te werpen. Wij maken ons al druk om door het buitenland gefinancierde moskeen!
Zelfs na de puinhopen in Egypte, Irak en Libie probeerden we het gewoon nogmaals in Syrie. En ook nu weer resulteerde het in een grote elende (en vele doden) voor de bevolking. Omdat Assad ons niet zo aanstond...
Dat ben ik met je eens Koos. Maar niet per definitie de schuld van de PvdA en in ieder geval niet de schuld van Ploumen. Begin dan liever over Koenders of Timmermans , dan heb je wel een punt.
Supermatthijs, nee klopt, zeer zeker niet alleen de PVDA en niet Ploumen meer de regering toentertijd in zijn geheel (of althans de goedkeuring dan).
@ Koos8173 | 10-09-18 | 22:38: Dit is van alle tijden. Van Amradt, die vrolijk gifstoffen voor chemische wapens aan Saddam verkocht. Overheid wist dit, maar keek vrolijk omhoog. Het executiebevel om dat Mollukkentuig in de trein en school te schieten, Yanken die iedereen en zijn moeder loopt te bevoorraden. Duitsers die de halve Oost Duitse luchtmacht aan de Kroaten schonk. Zo kan je blijven doorgaan.
Gasten als Halbe Zijlstra en Han ten Broeke waren ook lyrisch over de Syrische koppensnellers. Geen PvdA-dingetje. Eerder een deal met Erdogan, gok ik.
Trump heeft niet voor niets gezegd... dat hij geen steun meer geeft aan de Navo in Brussel - die bakken er niets van.
Syrië, Afghanistan, Srebrenica... het een is nog erger als het ander.
Zou niet raar staan te kijken als blijkt dat ze ook nog BUK-raketten hebben gefinancierd.
mens-en-samenleving.infonu.nl/interna...
Carla Delponte inhuren. Zij heeft erg veel werk verricht om tuig naar het Joegotribunaal te krijgen. Ze was niet perfect, maar beter had je niet. Ja, de Mosad, maar die hebben in dit geval ook veel bloed aan de handen, dus die vallen af. De rest is chantabel en corrupt.
Dat je het als achterlijk bedoeïenen geloof toch nog zo ver weet te schoppen,
Repsekt.
Verwarrend allemaal, zijn dit nu die neo-nazi's waar die Zweedse premier met succes daar ieder1 weer in slaap suste en waar die linkse partijen ons steeds voor waarschuwen?
-
Links en een enge ideologie is nooit een goeie combinatie, nationaal socialisme is geen succes gebleken.
Het communistische socialisme heeft er zo'n bende van gemaakt, dat zelfs de Nederlandse communistische partij inzag dat ze van naam moest veranderen. Iets van GroenLinks of zo geworden.
En met het islamitisch socialisme zullen we in Noord-West Europa de spits afbijten, maar beiden hebben op zichzelf nog echt geleid tot welvarende, vrije en open samenlevingen. Maar Zweden gaat het wellicht als eerste proberen, tenminste als de Zweedse GroenLinks/PvdA partij zijn beleidsprogramma van vier jaar geleden doorzet (of zijn ze erachter dat dat niet juist was? vast niet).
www.youtube.com/watch?v=BDAlzIHN4KA
playmobil terroristen nu verkrijgbaar :)
'en dan raar opkijken als je de verkeerde vrienden financiert. #FAIL"
Nieuwsuur (npo) is een beetje pissig dat die 80 miljoen subsidie er niet komt........
Moeten ze maar een schilderij verkopen. Misschien wil Penthouse tegen bemiddelingskosten (in natura) wel helpen die ene Rembrandt te verkopen. ;)
Dat riekt een beetje naar chantage....
In elk geval ; Dag kabinet ....
Nou, met z'n allen dan morgen maar aangifte doen tegen het kabinet. Hebben we over paar maanden nieuwe verkiezingen.
Wanneer er terroristen financieel zijn gesteund. Dan zijn er logischerwijs ook
andere afspraken gemaakt. Dan komt het hele verhaal van die 1000en loslopende IS terroristen in NL ook in een heel ander daglicht te staan. Die worden naar aanleiding van eerdere afspraken gewoon beschermd. Dat is niet heel ongebruikelijk.
Mooi he, morgen is het 11 september en na 17 jaar ondersteunen we Al Qaida met Toyota's en zooi.
In een woord: vreselijk (samenvoeging van gevreesd lijk)
Er zitten een stel ‘ideologische weekdieren’ in de Nederlandse Politiek, een andere verklaring kan ik niet geven. Politici weten niets, maar dan ook niets van militaire kwesties, maar gaan daar wel over.
Deze knoeperd domme miljoenenbijdrage = gelijk aan de mate van Politieke stupiditeit ten tijden van Srebrenica: achteraf janken en verontwaardigd doen als er kennelijk bloed vloeit... of er dan stilletjes tussenuit knijpen richting een ander goed betaald baantje.
Iedereen en z’n moeder had kunnen voorzien wat die gesubsidieerde gasten voor ogen hadden: bloemvelden inzaaien ter ere van God. Herstel, een bloedige Islamitische dwangstaat oprichten.
Duidelijke prent, Cortés.
Over voertuigen gesproken; waren er niet een paar voertuigen zoekgeraakt op Sint-Maarten? Zijn die inmiddels al terecht?
bron: www.geenstijl.nl/5141944/gratis-plies...
Blablabla sensationele scope, lekkere clicks, geen motie, lekker pluche, bladibla en alles blijft zoals het was: u levert bakken geld aan en u heeft geen idee waar het heen gaat. Slaap lekker allemaal; energie opdoen voor een nieuwe dag lachen naar het vogeltje en centjes verdienen voor het rijk!
www.youtube.com/watch?v=ROe4z7teXbw
@Anton goed gebrainwashed ghehe
Je klinkt depressed wil je erover praten?
@Mark Nou nee, dan werkt slapen beter!
@Einstina, @Mark_D_NL,
Niet samen praten maar wel slapen.
Gefeli met jullie date. ;-)
Wacht maar af, want er gaan nog veel meer onthullingen komen. Er zijn meer journalisten die bewijzen aan het verzamelen zijn en ook in bezit hebben. Het moet op echtheid worden onderzocht, en dat kan best een poos duren. Daarna moet het zodanig zijn, dat een gerechtshof of Tribunaal ermee aan de slag kan. Het moet dus na te lopen zijn. Vele Jihadisten en faciliteerders zijn bekend met naam en toenaam. Nu nog wat spijtoptanten uit de hogere kaste, en we hebben een krachtige zaak tegen al die oorlogsmisdadigers. Je kan geen landen aanklagen, maar de poppetjes zijn weldegelijk te veroordelen. Na Irak 2003 kwam ook iedereen ermee weg, laten we hopen dat het dit keer eens niet gaat gebeuren.
Thierry Baudet heeft precies dit in april 2017 aangesneden in de Tweede Kamer. Hij werd weggehoond en neergezet als “populist” en “dictator-vriendje”. Hem werd verweten dat hij niet wist waarover hij het had. Ik ben vandaag weer eens bevestigd in de juistheid van mijn stem aan Forum voor Democratie. Het partijkartel is een grote aanfluiting. youtu.be/tvClNJMGtUE
+1
Dit was al direct na de opkomst van isis bekend, maar toen las je het alleen nog maar op conspiracy websites. Ooit werd Nasr Oric met een helicopter uit de enclave gered. Later, in Syrië, gebeurde hetzelfde met isis topmannen. Bleken de Amerikanen te doen. In Joego steunden de Amerikanen ook heimelijk dat mosseltuig in Bosnië. Toen viel ook het kwartje over de vrije aftocht van Oric en zijn fopstrafje bij het Joegotribunaal. Holbrooke was volgens mij de architect in die tijd, maar dat kan ik niet bewijzen. En ja, Holbrooke had ook deals met Karadic en Mladic. Dat kan ik dus ook niet echt hardmaken, maar die link is wat meer na te trekken. De wereld zit gekker in elkaar als dat wij met zijn allen denken.
Als bonnetjes tot staatsgeheim verklaard worden,
weet je meteen dat het niet goed zit...
Jammer dat niet uitgelegd wordt wat het FSA werkelijk is. Een door westerse veiligheidsdiensten opgerichte/gesteunde organisatie die de regering van Assad omver moet werpen zodat die pijpleiding van Qatar naar Europa gelegd kan worden en we geen verderfelijke Russisch gas meer hoeven te kopen.
Precies. Daar draait alles om....
Proxi oorlog...
Terwijl Merkel toch al Russisvhe pijpleidingen schijnt te willen hebben in haar achtertuin. Hoe kan Nederland dan nog zo stug doorgaan met die warmtepompplannen... Ah ik denk dat ik het al weet: de publieke opinie, eerst mensen bang maken voor de kosten van meer dan 10.000 euro per huis en dan de verlossing: gas van Tante Merkel. De Gasprom distributiepijpleidingen moeten immers ook onder Nederland door, van Noord naar Zuid, evenredig langs de Duitse grens. Komt goed.
@mezelf,
... schrijffouten...
Dit plemp ik hier al jaren neer op dit forum. Ik was de allereerste. De Nederlandse overheid steunt verschrikkelijke Haatbaarden met alles wat het in zich heeft. Gadverdamme! De Nederlandse overheid steunt Salafistisch Jihadistisch terreur! Parlementaire Enquete en wel NU!
@Rachid,
Inderdaad Rachid, het is een grof schandaal. Ik hoop dat dit nu eens de ogen opent van de vele wegkijkers.
Het valt wel op.... Staatsomroep NPO komt dikwijls met positieve verhalen over Rutte III.
Nieuwsuur komt met heel andere verhalen.
Als ze de juiste er maar mee om zeep helpen...
Tja, achteraf is het natuurlijk makkelijk praten. Anderzijds is het natuurlijk oliedom om te denken dat je in een dergelijk conflict een 'goede' of 'gematigde' partijen zijn. Als ze op het moment van het financieren 'goed' of 'gematigd' zijn kunnen ze natuurlijk alsnog uitgroeien tot een extremistische partij. Over het algemeen is het natuurlijk zo dat het een beetje moeilijk is om extremist te zijn als je de underdog bent, als je geen macht hebt en alle hulp die je kan krijgen daadwerkelijk nodig hebt, dan is het gewoon niet tactisch om hele bevolkingen uit te gaan lopen roeien. Extremist kan je alleen een beetje effectief zijn als je de overhand hebt.
Er is al in 2016 in de kamer over gedebatteerd www.bnr.nl/nieuws/10007892/christenun...
Klopt dat neemt niet weg dat als je vertrouwen hebt in het selectiecriterium dat het in theorie bij de 'goede' partijen terecht kan komen. Ik gok wel dat er een 'oh shit' momentje is geweest voor de beslissing tot geheimhouding...
Oei kans dat Rutte ooit de titel minister van Staat krijgt wordt per dag kleiner
Minister van Staat dit ambieert Rutte niet - hiervoor is hij nog te jong.
Waar hij wel op zit te wachten is de dag dat Juncker vanwege gezondheidsproblemen in Brussel stopt... dan is hij er als de kippen bij.
Wie weet begin volgend jaar?
In Nederland krijgen we dan Kabinet Klaver I.... vervolgens K II... daarna komt K drie.
@sociaal_econoom,
Echt niet hoor, Jatter Klaver is een onbenul in een eikeltjes pyama, totaal ongeschikt als staatshoofd.
Hoe zit het met Luxemburg, vorderen uw emigratieplannen al?
Zoals al eerder gezegd: M. Rutte, G. Zalm en A. Omkoopneukhut zijn de Lachende Naaiers. De groeten en de mazzel.
je vergeet negerkoning bertje k.
Ik heb niet veel anders te zeggen dan dat als dit waar is het kabinet moet vallen.
maar dan wel nadat de dividendbelasting is afgeschaft :)
Natuurlijk is dit waar. En natuurlijk valt het kabinet niet.
Opvallen, aanvallen, afvallen, invallen, binenenvallen, uitvallen, tegenvallen... ik verwacht vanalles behalve vallen.
Het debat hierover komt gewoon onder aan de lijst met (dertigleden)debatten.... en die lijst is lang.... ellenlang.... www.tweedekamer.nl/debat_en_vergaderi... . Tegen die tijd zitten we in Kabinet Klaver I.
kweethetooknietbeter | 10-09-18 | 22:21
Mijn god. Gelukkig is er ook een "Dertigledendebat over acceptatie van LHBTI in Nederland" bij.
@Knufter,
Het is waar, het was al eerder in 2016 bekend, maar Rutte heeft een grote doofpot met staatsgeheimen, maar nu heeft de rechtbank die Syrische groepering terroristisch verklaard....
Dat zou de zaak nu nog eens kunnen veranderen, in ieder geval de publieke opinie.
Maar Rutte en consorten zijn sluw en glad als een aal.
Vrijdagmiddag laat is ineens deze steun ingetrokken, omdat Assad aan de winnende hand is zeggen Blok & Kaag.
Maar ik denk: misschien was er enige voorkennis over deze uitzendingen.
Er zit hier een Syrisch en een Nederlands perspectief aan. Het Nederlandse perspectief focust in op Pieter Omtzigt, wiens doorvragen werd gedoodblokblokblokt door MinPres Rutte. Wat gaat Omtzigt doen, nu de bewijzen van gore militaire deals te voorschijn komen? Of wordt het weer een honds cynisch kwispelend gedraaikont?
Vergeet niet de invloed van die heks Kaag...
Allemaal vuile politieke spelletjes achter de rug van de bevolking die het mag betalen.
Door en door verrot, er is weinig dat me nog verbaast.
Dus als ik het goed begrijp hebben Zijlstra, Kaag en Rutte de verkrachting en moord van de Yezidi meisjes betaald?
Ze hebben alleen de matrassen geleverd.
Leuk geprobeerd Nieuwsuur, maar als je gelijk met 'rebellen' op de proppen komt dan ben je af. Er zijn helemaal geen rebellen in de Syrische oorlog, het is niet eens een burgeroorlog.
idd zijn allemaal koppensnellers
Calm before the Storm...
Go wat verrassend,2 jaar geleden was ik nog een poetin trol als ik dit zij,en nu opeens komt alles boven tafel.
Mocht dit waar zijn, god verhoede, bied ik als belastingbetaler mijn excuses aan. Als dit waar is, is mijn arbeid brutoloon deels omgezet in het financieren van terrorisme.
Bah.
Iets met 'EU' en 'Vacuümbommen' mompelt.
We zijn dus allemaal een stukje schuldig. Bedankt Mark Rutte, onze asexuele autist.
Volgens mij rukt die Rukke zich de tyfus daar in het Torentje...
Het beste kabinet ooit...
Op strategisch niveau is dit wel zo ongelooflijk dom dat ik er geen woorden voor heb.
Ja, wat roken ze daar bij buza? Is er een Europees land met een dommer buitenlands beleid dan het Nederlandse?
Nederland geeft zoals vaker geld weg - wat verkeerd wordt besteed of in verkeerde handen terecht komt.
Wat Rutte, de NAVO en de VS niet is gelukt... is Poetin wel gelukt.
Rusland heeft in 6 maanden tijd de IS in Syrië verdreven - hiervoor hulde.
En de VS is al 17 jaar bezig om een paar sandalen te verjagen uit Afghanistan,en ze verliezen het ook nog die sukkels.
@Roger-Rabbit: die komen nu hierheen met mesjes!
U denkt nog dat dat het doel was van Rutte, NAVO en Obama/Hillary?
IS verwijderen? Het doel was Assad omverwerpen, maar die wint nu.
De enigen die echt structureel en consistent iets deden tegen IS waren en zijn de Koerden, en ook Rusland. Dus hulde voor de Koerden, die zelfs dappere vrouwen in hun milities hebben. Het materiaal wat door Rutte gestuurd is kwam vast ook via via bij IS terecht, er waren weinig scheidingslijnen tussen de gematigde en extreme rebellen, die werkten samen als het even kon.
Buitengewoon frustrerend voor Omzigt, die er al vanaf eind vorig jaar mee bezig is, maar de antwoorden niet krijgt van de regering maar wel van Nieuwsuur.
Ik heb ook een vraag aan Mark Rutte - wat voor doel en nut heeft onze vredesmissie in Mali?
Niemand bij Nieuwsuur of bij de NPO die ons dit kan uitleggen.
Weet zeker dat Rutte dit wel kan... hij kan van een olifant een mug maken.
Is er eindelijk een heel land zonder stroom, waar een waterstof auto wel een kans maakt, stuurt de overheid weer een olie slurper.
Kamervragen van Groenlinks! ;)
Groenlinks stemde vóór gratis diesels: www.tweedekamer.nl/kamerstukken/motie...
Ik heb er geen actieve herinneringen aan. Ich habe es nicht gewusst;
Staatsgeheim? Is dat niet gewoon: 'het behoort aan de staat en dus aan iedereen die woonachtig is in die staat; kortom, iedereen mag het gewoon weten en inzien?'
Wtf, Nederland koopt voertuigen, wapens en vesten voor Syrische rebellen? Dat doen ze voor onze eigen soldaten niet eens!
Jawel, dat doet Nederland wel. Dat het het verkeerde is, dat is weer een andere discussie. ;)
onze militairen moeten zelf de uitrusting betalen ! en die Meelzakken in den haag sturen van de belastingbetaler allerlei uitrusting naar die haatbaarden ,die als ze de kans krijgen ons de kop afsnijden !! dank je wel beste ministerpresident ooit! Beter de grootste sukkel ooit !!!!!
In Den Haag lopen ze ook met geld te strooien of het pepernoten zijn. Wat hebben wij daar te schaften? Als je alle zaken hier op orde had, prima. Maar er gaat hier toch ook nog vreselijk veel fout.
Ik zie ineens een aantal burgers op de tribune gaan zitten en pepernoten de vergaderzaal in gooien tijdens debatten over onzinnige uitgaven. Sorry, mijn fantasie sloeg even op hol.
Is Nederland/EU nu zo achterlijk naïef of zit hier meer achter?
Tuurlijk zit hier meer achter, NWO is geen slechte grap.
Het sponsoren van nationale autofabrikanten, zoals Toyota. Had dan een DAF gestuurd!
@XaleX_2: Goh leg eens uit.....
Of nee doe toch maar niet.
Menig land is met dit voorwendsel door de Amerikanen terug naar het stenentijd perk gebombardeerd.
Bonnetjes staatsgeheim.
Dividend fooi, staat in geen enkel partij program, alleen in het hoofd van die Ettur.
Pentouses, Privé, maar wat heb je ervoor gedaan of niet gedaan?
Abortuspillen en ondergeschikten, Privé of Flyeren.
Volgens mij slechts het topje van vele ijsbergen en hoeveel heeft Ettur er al niet tot het laatste moment uit de picture willen houden zoals Halbe dinges?
Kortom deze regeringleijders zullen vast voldoende stemmen (hahahaha papier en potloodje hahahaha) krijgen en straks weer op het pluche zitten, maar is de schuld van Wilders natuurlijk.
"binnenkort staat er een Nederlandse jihadist voor de rechter voor deelname aan de jihad, bij het Jabhat al-Shamiya waar Rutte geld aan overmaakte."
Nou, dat kan nog een interessante rechtszaak worden;
Advocaat: "De verdediging roept op ls getuige Dhr Mark Rutte".
Rechter: "afgewezen"
Advocaat : "dan vraag ik de zaak niet ontvankelijk te verklaren omdat de verdediging ernstig geschaad is in haar mogelijkheden een effectieve verdediging te voeren; Dhr Rutte is immers de leverancier van middelen tot oorlogsvoering van verdachte."
Heerlijk toch. Zo wordt een D66-rechter eens goed voor het blok gezet.
@kapotte_stofzuiger | 10-09-18 | 21:55
Kortom, er komt geen rechtzaak, of die bloed langzaam dood. Zaak voor Wilders om aan te blijven dringen op vervolging. Zo zet je Rutte en die D666 kliek klem.
Dat geld voor die camera's is naar de White Helmets gegaan. Die hebben daar een leuke Pallywood studio namelijk: i.4pcdn.org/pol/1523498110500.jpg
Voor al uw psy-ops en geënsceneerde gifgasaanvallen.
Als dit inderdaad is wat het beweert te zijn, waarom weten wij dit dan nog niet? Wie houdt dit onder de pet?
Interessante video over deze Oscar winnende White Helmets: YouTube.com/watch?v=3vNwe7yKbwo
En dit laat weer zo goed zien hoe incapable onze "volksvertegenwoordigers" zijn. Van vvd, tot d66, van Cu tot groenlinks. Het is een grote tering zooi show en u moet uw bek houden want u snapt er geen hol van!
Incapabel?
Denkt U echt, dat ze ergens niet wisten wat ze doen/deden of nog gaan doen, dat corrupte zooitje? Ze zijn verschrikkelijk capabel in de dingen die ze doen, maar die dingen zijn Privé of Staatsgeheim.
Ik vrees dat ik u gelijk moet geven.
Fijn en terecht dat jullie Omtzigt noemen. NOS meld dat niet!
Dan moeten Frans Timmermans, Sigrid Kaag, Stef Blok en Halbe Zijlstra de gevangenis in, want die steunden in het geheim jihadisme wat strafbaar is. Het OM moet hun allevier aanklagen.
Waar lighen de voorgedrukte formulieren!?
Je vergeet Koenders
Is toch gewoo landverraad? Eerst publiekelijk verklaren dat we in oorlog zijn, en dan ff storting doen (via de Ing zeker).
Karstens zit al achter timmerfrans aan. - theoldcontinent.eu/sew-timmermans/
"steunden in het geheim jihadisme "
Die gekke Kaag doet het niet geheim
Volgens Knoops kan dat inderdaad.
De terrorist vrijgesproken, de bestuurders straf.
Dus zal die jihadist die voor de rechter moet komen wel vrijgesproken worden door deze staatsgeheime olie-domme actie van Nederland. Gaaf land he ?
Jup
Ik word hier echt pislink van. Rutte is een boef die in de cel hoort te zitten. Heulen en financieren van de vijand is landverraad waar 30 jaar cel op staat. In April van dit jaar had Rutte ook heel veel begrip voor de kruisrakettenaanval op Syrië die het VK, Frankrijk en de VS hadden uitgevoerd terwijl er nul bewijs was voor een gifgasaanval. Sterker nog, alles wees er juist op dat die aanval van het begin tot het einde nep was. Rutte zit dus gewoon als sokpop in het NWO complot van de Amerikaanse Deep State en voert gewoon uit wat er van hem ons land verlangt wordt. En Rutte is niet de enige, dit is gewoon de politieke realiteit sinds WW2. Er is geen burgeroorlog in Syrië, het is een Westerse coup. De wereld is in handen van grote criminelen en Rutte is een laag onderkruipsel van dat soort.
Los van alle aluhoedjes-opmerkingen, ben ik het geheel met u eens dat het Westen, waaronder Obama en vriend Mark Rutte, van een binnenlands conflict (z.g. Arabische Lente) een complete burgeroorlog heeft gemaakt.
Was het maar een vaag aluhoedje opmerking, dan konden we het gewoon weglachen.
Hier is idd. geen aluhoedje-woord in te bekennen. Europese landen zijn er door de VS, Saudi-Arabie en Israel ingeluisd om een "regime change" te sponsoren. Niet om de democratie in Syrie te bevorderen maar om de invloed van Iran (en Rusland) in die regio terug te dringen.
Saudi-Arabie en andere soennitische landen zijn pislink over de groeiende invloed van het sjiitische Iran in buurlanden met geloofsgenoten (Syrie, Irak, Jemen, Libanon). Israel wil af van Assad omdat die Hezbolla in Libanon en de Palestijnse gebieden ondersteunt. En de VS ziet Iran als een van de landen in de as van kwaad. Die drie landen willen allemaal hetzelfde: Assad, Iran en Rusland uit Syrie verdrijven. En dat doen ze door alle islamitische strijders naar Syrie te lokken en voor de VS/SA/Isr. de kastanjes uit het vuur te halen. Democratie is echt niet het doel, iedereen weet dat als de islamisten winnen Syrie een islamitische theocratie wordt waar elke religieuze minderheid verjaagd (of vermoord) wordt. Maar zolang Syrie in een burgeroorlog verwikkeld zit, heeft Assad geen geld om Hezbolla te steunen en kost het Iran miljarden dollars om de militaire steun aan Assad te bekostigen.
Het probleem is dat Rusland een paar jaar geleden Syrie is gaan ondersteunen en hierdoor zijn de VS en Rusland tegenover elkaar komen te staan in deze proxy-oorlog. Dit is een van de redenen dat er in het westen een anti-Russische stemming wordt gekweekt. De huidige koude oorlog is ondertussen een economische oorlog geworden waarbij Rusland en Iran, de twee tegenstanders van Amerika in Syrie, met steeds meer economische sancties vanuit het westen wordt bestookt. Het doel is om de economie van beide landen te saboteren. Een van de doelen is Rusland en Iran uit Syrie weg te jagen, maar nu Assad op het punt staat te winnen, is dat een gepasseerd station.
Maar wat als er een "false flag" chemische aanval wordt geensceneerd door Al-Quaeda en co in Idlib? Assad en de Russen hebben meerdere keren aangegeven dat de rebellen zoiets aan het opzetten zijn. De VS heeft al meerdere keren aangegeven dat ze bij een chemische aanval (van Assad - hahaha) keiharde militaire actie gaan ondernemen.
Dit hele conflict kan gierend uit de klauwen lopen als Amerika/Israel/UK/Fr massaal Syrie gaan aanvallen na een geënsceneerde chemische aanval. En als Rusland/Iran dit keer terugslaan, dan zijn de rapen gaar en is het oorlog tussen de NATO en Rusland. De proxy oorlog is dan een echte. En allemaal om een land dat het westen geen barst interesseert maar toch de ratsmodee in hebben geholpen met onze bemoeienis.
We hebben een minister van buitenlandse handel en ontwikkelingssamenwerking. Ze heet Kaag en is getrouwd met een Palesteinse Fatah politicus. Nederland heeft dus een minister aangesteld die gehuwd is met een politicus van een land dat moslimterreur bedrijft. Dan is het eigenlijk ook niet zo verbazingwekkend dat Nederland deze terreur blijkt mee te financieren?
in 2016 debatteerde de kamer er al over www.bnr.nl/nieuws/10007892/christenun...
De motie van het lid Voordewind over afzien van de steun aan het Vrije Syrische Leger werd verworpen www.tweedekamer.nl/kamerstukken/motie...
Dierenpoes lijkt een one-issue partij maar als het niet over dieren gaat hebben ze meer verstand dan alle andere partijen bij elkaar. Geen idee waarom Groenlinks een gratis diesel wil geven aan mensen die elkaar kapot schieten.
Zoiets heet toch landverraad ? Vroeger stond daar de doodstraf op.
En Nederland ook al? Die brievenbus adressen blijven maar klapperen. Dividend moet ook weg.
Als dit geen kabinetscrisis oplevert, is er geen greintje moreel besef.
Het gaat niet over witwassen, uitgeprocedeerde Armeniërs of een grofgebekte VVDer, maar over het doelbewust financieren van terrorisme.
Nee Mark, het "wir haben es nicht gewusst" gaat niet op anno 2018.
Rutte heeft de oorlog verklaard aan ISIS (of Daesh zoals iemand hier dat hardnekkig wil blijven noemen). Het geitenpaadje bestaat al.
U mag hopen tegen beter weten in.
Dat gaat niet gebeuren!
Kan ook nog dat de NL regering op het verkeerde paard heeft gegokt. Soms win je soms verlies je. Aan de staat van het Syria conflict zag de wereld er iets anders uit. Met de wetenschap van nu. Wat had deze regering gedaan. Dat moeten we ons afvragen.
Waarom gaat het niet gebeuren Berbaar | 10-09-18 | 21:48
Dat mis ik in uw commentaar.
Anders gezegd, kunt u dat onderbouwen?
Tijdens kabinetten Rutte en onder de verantwoordelijkheid van Mark Rutte gebeurt. Als iets hem moet doen aftreden is dit het wel lijkt mij. Wat een blamage voor Nederland.
Heeft Rutte de abonnementen van die satelliet telefoons al geblokkeerd of betalen we die elke maand nog netjes?
Tsss het is Rutte. Een onbeperkt bellen abo'tje toch zeker...
3.)
Waarom geeft u steun aan groepen die door "partners" als voldoende betrouwbaar zijn aanbevolen? Welke partners geven deze aanbevelingen en op welke gronden acht u de aanbevelingen betrouwbaar? Is Turkije, waarvan algemeen bekend is dat zij extremistische groeperingen in Syrië hebben gesteund en gedoogd, één van deze "partners"?
PVV - 10 april 2015.
Het mooie aan het hele verhaal is dat die “hulp” om Assad om ver te duwen er eerder was dan die Jihadistische groeperingen, die grotendeels zijn kunnen gaan bestaan omdat die subsidisch er zijn gekomen. Net als in de meeste zandbaklanden, maar dat oogpunt wordt links en rechts zorgvuldig vermeden.
Komt Nederland nu ook op de State Sponsors of Terrorism list? Kunnen we nu aangifte doen tegen Nederland voor steun aan terrorisme? Wat een waanzin van die minbuza hobbyisten.
koenders en timmerfrans ! waren verantwoordelijk voor deze sponsering van die haatbaarden !! dit kan niet Zonder gevolgen blijven !! in de bak met deze graaiers !!
En het Nederlandse leger maar bezuinigen.
Pang, pang moeten ze roepen van alexander p.
Eén helmpje delen, twee soldaten
Vanochtend hadden ze een vergadering over verduurzaming van defense. Soldaten aanleren de ramen en deuren goed dicht te doen zodat de warmte niet ontsnapt, en bij aankoop van nieuw materieel goed te kijken of het allemaal wel milieuvriendelijk is. Prioriteiten..
Een land destabiliseren om de tandartsen en architecten in te pikken.
Ik snap het nu.
en apothekers, vergeet de apothekers niet. Pechtold moest nog een strip abortuspillen hebben, vandaar.
Een? Nee, zijn apotheker geeft em van alles 2 strips mee
wetende dat ie de eerste toch op snuift.
Dit woord moest ik eerlijk gezegd googelen, ik had er nog niet eerder van gehoord: nl.wikipedia.org/wiki/Kakistocratie Resteert de vraag waar we deze lui aan verdiend zouden moeten hebben.
Dat is een hele mooie, Kakistocratie. Die houden we erin.
Nou maar even kijken om 10 uur dan.
Benieuwd of er harde feiten zijn of dat het weer het voorspelbare oordelen met de wijsheid van achteraf wordt.
Spann0nd!
Berbaar | 10-09-18 | 21:42
Fuck jou met je beroep op harde feiten.
Zodra die zich aandienen houd jij je schuil als een mol met extra winterslaap.
@Berbaar. Voor jou zijn feiten pas hard als Mark Rutte ze op zijn agenda heeft gezet. Jij oordeelt en veroordeelt lukraak om later snel weer 'goed na de oorlog te zijn'. Oh, het was allemaal zo voorspelbaar achteraf.
Nou berbaar, heb jij die ambassadeur gehoord?
IK bepaalde, maar had geen criteria.
Beter ten halve gekeerd dan ten volle gedwaald ........ Maar dat kan niet in de politiek.
Aangezien het verboden is een terroristische organisatie te steunen moeten we nu allemaal stoppen met belasting betalen.
Het word de hoogste tijd dat er een afzettingsprocedure start naar het disfunctioneren van Rutte.
Rutte heeft bloed aan zijn handen.
Tijd om uit te zoeken voor hoeveel illegale moorden Rutte verantwoordelijk is, makkelijk dat hij in Den Haag berecht kan worden.
Slim. Geen IS aanslagen in NL. Win win situatie waar we allemaal van hebben geprofiteerd.
Alle ellende van de afgelopen vijf jaar is pas begonnen toen het Westen (lees: de VS) al die dictators die daar de boel stabiel hielden, naar huis wilde sturen.
Die dictators waren blijkbaar nodig om de radicale islam onder de duim te houden!!!
Mede daarom is Barack Obama de meest dramatische president ooit van de USA. Trump doet het op zo veel aspecten beter, alleen praten, tsja dat kon Obama zo goed. Nou nou, wat een geweldige president. Trump 2020
Dat verklaart het wel. Als politie en justitie nog geeneens in staat zijn 3% van de criminelen achter slot en grendel te plaatsen, zou het raar zijn dat de AIVD wel in staat is 100% van alle mogelijke terroristen c.q. "verwarde mannen" tijdig onschadelijk te maken.
Vraagje, waarom steunen we uberhaubt een club in die regio? Waarom? Zijn ze niet mans genoeg om het zelf op te lossen? Leg mij eens uit waarom dat is? Die gebieden zijn zo onvoorspelbaar als wat, hangen aan losse draadjes geloof aan elkaar (Islam smaak A, Islam smaakje B, Islam Smaakje C etc) met corrupte stamhoofden die elkaar het licht in de ogen niet gunnen.
Waarom, Waarom moeten wij ook maar 1 cent steken in een stronthoop daar? Leg mij dat eens uit. En voordat je met logische redenen komt, laat even het opgeleverde resultaat van de afgelopen 25 jaar zien.....
Ooit Peter was er een soort van consensus in de westerse wereld dat die Arabische Lente wel eens wat positiefs zou kunnen brengen.
Dat is, op een enkele uitzondering na, natuurlijk een fata morgana gebleken.
Zoals de Amerikanen zeggen: hindsight is 20/20
Heel simpel : Corruptie zit in de mens. De belangen zijn groot, gezien het oude verhaal dat saudi-arabie een pijplijn door syrie wilt trekken. Mocht de burgeroorlog gewonnen worden door de rebellen, dan heb je mogelijk al een vinger in de pap bij de rebellen door de verborgen steun die je hebt geleverd. Islam is namelijk communisme met een geloofssausje eroverheen, waarin iedereen ondergeschikt is aan de sharia, behalve als je een leider bent.
die consensus was er hooguit aan de tafel van Pauw, waar die Monique Samuel op tafel stond te dansen.
de rest van de weldenkende wereld begreep al op dat moment dat uit chaos niets, maar dan ook niets goeds zou komen.
de gestoorde oorlogscrimineel Hillary Clinton offerde een ambassadeur aan het feest, waar vanuit Benghazi (Libie) een ongekend wapentransport naar Syrië georganiseerd moest worden.
de "arabische lente" heeft heel Noord Afrika en het midden oosten in de ellende gestort, pas toen het Egyptische leger zijn voet neerzette is iets van rede teruggekeerd.
de consensus waar je het over hebt is die van de American Century, de denktank van oorlogshitsers als Paul Wolfowitz en Szgebriniew Brezinski. Deze ideologie heeft alleen maar ellende aangericht en is direct verantwoordelijk voor het ontstaan van groepen als ISIS en de aanleiding voor de mensonterende handel in lichamen over de middellandse zee.
de Amerikanen zeggen we dat hindsight 20/20 is, maar dat voorkennis de enige kennis is die winst oplevert.
Maar als je roept als politicus dat Suriname een "failed state" is, mag je dat komen uitleggen aan het Nederlandse volk en moet je diep door het stof.
en diezelfde minister moet zich nu verantwoorden voor het beleid van zijn voorgangers Koenders en Zijlstra, alsmede dat van zijn staatssecretaris Sigrid Al-Qaq.
Ik rijd ook in een hilux. Als hier de burgeroorlog uitbreekt, dan ben ik voorbereid. Achterop past - als ik de plaatjes mag geloven - een hoop nuttig spul. Verder: nl.m.wikipedia.org/wiki/Toyota-oorlog...
een Punt-50 in de bak en je hebt altijd voorrang
Je kunt beter zorgen dat je hier weg bent voor die burgeroorlog uitbreekt!
En dan nu de regering vervolgen wegens steun geven aan terroristische activiteiten. Hup #OM!
.. en schoonhouden, ho maar!
Ik wil ook wel een Hilux...
Offroad heb je meer aan een Isuzu D-Max. Toyota's zijn vooral snel op de openbare weg, die Isuzu's hebben een enorme trekkracht, ook offroad.
In Azie rijdt zowat iedereen in een hi-lux. Ik neem maar aan dat ze daar wat goedkoper zijn. Trouwens: waarom hoor ik nooit over EU-eenheid als het om autoprijzen gaat?
Een Hi-Lux is iets duurder dan een D-Max; ze rijden iets minder spartaans. Wij ( de vrouw dus, Thaise ) hebben een D-Max, die gaan tegenwoordig voor rond de 20K over de toonbank. Een Hi-Lux zit daar nog een paar 1000 boven. Maar btw is daar ook maar 7% en BPM hebben ze nog nooit van gehoord. Amerikanen ( Ford, Chevrolet ) zijn nog wat duurder, die zie je daar ook minder, Mazda's en Mitsubishi's nog wel maar dat is hetzelfde liedje als met de Toyota's, het ziet er meer pick-up uit dan dat dat het daadwerkelijk is.
Mag volgende keer de TL;DR bovenaan het artikel? Na mij er geheel doorheen te hebben geworsteld, kom ik bij de samenvatting uit.
De 'rebellen' kregen de uitrusting waar de Nederlandse militairen die uitgezonden werden naar Afghanistan, Mali e.d. al jaren om roepen.
Hele #dikkefaal, Den Haag!
Ach, ze dachten in Den Haag gewoon, beter laat dan nooit.
En lekker VVD blijven stemmen allemaal
Waarom bemoeien die kut ambtenaren zich met een of andere woestijnoorlog van mijn belastinggeld? Kijk die minbuza klojo's en AIVD'ers eens CIA'tje spelen. Waarom stoppen we niet met deze bizarre toestanden? Ze hebben ons niet nodig om elkaar dood te maken, dat kunnen ze prima zelf.
Is dit niet een veel prachtigere prent dan die platte rotzooi van Nekschot?
In ieder geval is Cortés een stuk intelligenter. De smakeloosheid van Nekschot is dan echter weer onovertroffen; de Joop Klepzeiker van de politieke prent.
Die bagger van Nekschot overtreft qua pijnlijkheid soms de subtiele geniale prenten van Cortés. Dus daarom +veel voor beiden.
Verschil tussen een niet onbegenadigde tekenaar en een echte cartoonist.
'En toevallig of niet: binnenkort staat er een Nederlandse jihadist voor de rechter voor deelname aan de jihad, bij het Jabhat al-Shamiya waar Rutte geld aan overmaakte'
En dit zag niemand aankomen? Nope, nou ja,niemand. Behalve wat rare roepertjes bange wezels en nare islamofobische mensen op TPO, GS en wat meer van die misselijkmakende sites. Die kunnen ze niet serieus nemen,die weten er geen reedt van.
Als Omzigt te lastig wordt zal de NRC wel weer een karakteraanslag op hem plegen.
Ik vermoed eerder een opzetje, of snel gegrepen kans, om hem zonder gezichtsverlies van de zaak af te krijgen. Je hoort niets meer over MH17. Waar blijven de AWACS beelden?
REAGEER OOK