Hoi @Buitenhoftv. Vraag Sylvana even naar """psychiater""" Cailin Kuit, de #3 van BIJ1 020
Hoi, ja, Pieter Jan Hagens, met ons van shocklog www.geenstijl.nl. Fijn dat we je even aan de lijn hebben. Tof dat jullie ons aller Sylvana morgen aan tafel hebben. Vorige week kwamen we namelijk tot de ONTLUISTERENDE ontdekking dat BIJ1-gemeenteraadskandidaat Cailin Kuit, die zowel op BIJ1's website als in dit interview zegt "werkzaam te zijn geweest als psychiater" met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid helemaal niet werkzaam is geweest als psychiater. We vermoeden vooralsnog voornamelijk verwarring boven kwade trouw bij jonkvrouw Kuit, maar dat ze nog altijd op BIJ1's website vermeld staat als medisch specialist, een week nadat nagenoeg onomstotelijk is vastgesteld dat ze geen medisch specialist is, wringt toch een beetje. Een uitgelezen kans voor wat constructieve NPO-journalistiek, ons dunkt! Schijn licht in ons duister.
Social
Reaguursels
Inloggen"Naast activiste en entrepreneur houdt zij ook heel erg van voedsel eten [...].
Deze zin komt uit het blog van Caitlin. Ze houdt dus van voedsel eten, haha, dat is wel te zien. En bedoelt mevrouw dat ze ook houdt van het eten van een activiste en een entrepeneur? Of is deze erudiete psychiater gewoon niet heel goed in grammatica?
Amsterdam is allen nog geschiedenis kundig Nederland.
Amsterdam is al lang geen Nederland meer en zal bestuurd gaan worden door anti Nederlanders.
Amsterdam is verloren door een niet plaats gevonden hebbende integratie politiek, veroorzaakt door de linkse gutmensch.
Sylvana Simons is een Creoolse.
Zij is afkomstig uit de negerhut van Suriname.
En als je goed kijkt, naast 't door zilvervisjes bewegende boekwerkje van Gloria Wekker staat daar nog 'n bakje met kippenpootjes en naalden om te steken in 't ene of andere aan te maken voodoo-poppetje.
Sylvana is als koorddanseres bezig met kruiden als 't eerste het beste kruidenvrouwtje en Sylvana is bezig met dansen als de anderen om door het vuur te kunnen gaan.
Animalistisch bijgeloof vanuit de primitieve achtergrond.
Het enig goede wat de missionarissen deden in de kolonies was de primitieve mensen bevrijden van hun voodoo waarbinnen ze altijd gevangen gehouden werden. ( het christendom is ook 'n gevangenis, maar daar kun je uiteindelijk makkelijker ontsnappen als je wilt)
Het bijgeloof waarbinnen Sylvana en haar neger-lotgenoten nog gevangen zit noemen ze Winti. Ziet u Sylvana ageren tegen de blanken om het slavernijverleden, dan moet u weten, dat ze het natuurlijk (ook wel) heeft over haar allang overleden voorouders (die nu als spoken héél erg boos kunnen worden, en héél erg veel kwaad kunnen aanrichten in het heden), maar dat Sylvana eigenlijk nog zelf als een slavin geketend zit aan haar Winti-bijgeloof vol vreselijkheden.
Heeft Sylvana het over slavernij, dan 'voelt' zij dat als nog echt in de realiteit bestaand, en dat die slavernij haar nog tot slaaf gevangen houdt.
Dat klopt. (psychologisch gezien)
Elke neger, die nog in Winti gelooft met al z'n onderdrukkende logica's, is nog steeds slaaf van z'n eigen bijgeloof.
En om de zoveel tijd worden ze daar gek van. Dan gedragen ze zich als gekkies.
Hysterisch. Overdreven. In overgeacteerde toneelstukjes.
Maar het is gewoon hun eigen bijgeloof, waarbinnen ze innerlijk verkreupeld rond strompelen. Dat is hun geperverteerde bijgeloof; veel dwang, veel 'moeten', weinig mogen.
Waarom is Sylvana zo onuitstaanbaar voor alle gewone mensen (?), omdat Sylvana hoofdzakelijk met zichzelf in gevecht is, en het zo te zien niet al te lekker redt. Sylvana is narcistisch; zij gebruikt haar publiek om zichzelf te bevrijden van de demonen die haar met d'r Winti achtervolgen.
Dat die methode zowel bekend is bij vele narcisten, maar ook, dat die methode 'niet werkt', dat is helaas ook bekend; via succes en via beroemdheid kun je je niet bevrijden van je Winti-slavernij. Pathetisch ziek.
Niet omdat Sylvana zielig is (zij is 'n echt kreng, 'n echte bitch), maar omdat zij ziek is. Daar helpt geen pilletje slikken meer tegen. Er is ook geen uitgang meer naar de anonimiteit. Wij zien dit soort 'reuzen' altijd weer vallen. Je kunt er haast op wachten.
Sylvana is gelijk de duivel als het om racisme in NL gaat. Door te doen of ze er tegen strijd wakkert ze dat alleen maar aan. Wanhopig op zoek naar pluche in DH... De eerstvolgende, wél passende naam die haar partijtje moet hebben is AntiNL.
"Die vrouw heeft echt als psychiater gewerkt", zegt Sylvana, die ook beweert dat zij de 'bewegende beelden' heeft gezien.
Sylvana heeft toch een hekel aan nep-nieuws?
Ook Sylvana weet blijkbaar niet welke opleiding een psychiater heeft genoten.
Desgevraagd zegt Simons dat de zaak geframed wordt en betrokkene terecht heeft verklaard dat ze gewerkt heeft als psychiater
Sylvana in een rol/houding die verdacht veel lijkt op die van vrouwtje Halsema vroeger. Verongelijkt, betuttelend, ontkennend, etc.
Ok, dan gaat het nu toch echt interessant worden of de bewuste kandidaat daadwerkelijk psychiater was te ja of te nee. Bij de andere partijen zitten ook fascisten (?) aldus mevr Simons, en volgens haar is het toch echt een psychiater. Dit gaat een staartje krijgen.
Dat mens confabuleert alles aan elkaar. Zou tegen zichzelf in bescherming moeten worden genomen. Twaalf ambachten, dertien ongelukken. Van de ene ellende in de andere.
Wil een bedrijfje in ecologische make up beginnen, wint dan een prijs van een of andere gesubsidieerde club die webwinkels bouwt, vervolgens komt dat bedrijfje niet van de grond en gaat mevrouw beweren dat ze zelf webdesigner is, Leeft in een fantasiewereld.
Gewoon navraag doen bij de beroepsvereniging van psychiaters. Staat ze daar niet ingeschreven dan is het einde oefening voor dat rare mens. Titel psychiater is voor het leven tenzij je door de tuchtcommisie je beroep niet meer mag uitoefenen. Zou haar dat zijn overkomen? Hahaha!
Daar is de vraag!
Maar vooralsnog geen antwoord... Goh, je verwacht het niet.
Volgens SS is het gerucht dus NIET waar. KUIT is dus psychiater. Dubbelcheck.
Een politieke partij waarvan alle leden maar één enkele competentie hebben; professioneel slachtofferschap. En hoewel dat bij ongeveer de helft van hen begrijpelijk is vanwege hun vele psychische problemen, geldt voor de andere helft talentlozen toch gewoon; ga wat zinnigs doen.
Werken of leren kunnen ze dan misschien niet, maar ik geloof niet dat Bij1 de beste dagopvang is. Ga dan postzegels sparen of zo. Het door de Stalin-lobby bedachte "identity fanatics" was bedoeld om West Europa in een burgeroorlog te veranderen. Dat de top van de linkse partijen daar nog steeds naar streeft lijkt me overduidelijk, maar ik geloof nooit dat deze psychiatrische patiëntjes dat allemaal ook zo zien.
Beter worden ze wakker uit de nare droom van het cultuurmarxisme.
Pieter Jan kan dan meteen even vragen waar Sylvana deze duizendpoot vandaan heeft. Cailin Kuit kan namelijk alles. Kun je googelen. Naar eigen zeggen is ze:
• psychiater
• fotograaf
• web designer
• personal coach
• life coach
• tekstschrijver
• creative writer
• aroma-therapeute
• celzout-therapeute
• bloesem-therapeute
• consulente
• helderziende
• acteur
• performer
• muzikant
• zangeres (mezzo sopraan)
• ondernemer
• social media planner
• independent marketing associate
• lobbyist
• acteur
Oh ze was in een toneelstuk werkzaam als psychiater.
Onlangs een interview met Simons gelezen - niets is haar schuld, alles wordt (al dan niet opzettelijk) verkeerd geïnterpreteerd. Nou ja, dat dus.
Simons zou er beter aan doen de lijst uit te dunnen en te beperken tot een aantal wat overeenkomt met de verwachten zetels. Dwz maximaal 3. Al die warhoofden om wat stemmen te trekken uit zichzelf in stand houdende minderheden levert gewoon niets op.
Sylvana is zelf het grootste warhoofd.
- Voor RTL Late Night de Armeense genocide ontkennen met als argument "er zijn maar 20 landen die de geplande moord op 1,5 miljoen ongewapende Armeniërs een genocide noemen".
- Het opzetten van Turkse kliklijnen in Nederland en de arrestatie van Ebru Umar in Turkije bejubelen want censuur is goed.
- Over "discriminatie" beginnen in het land waar ze gratis is opgeleid en gehuisvest, waar ze zonder problemen rijke kerels aan de haak sloeg, jarenlang veel geld verdiende met haar uiterlijk, en vervolgens nog jarenlang bejubeld werd om haar gespeelde extremisme, en haar slachtofferisme.
Sylvana is een omhooggevallen ex-fotomodel, dat feitelijk niks kan. Ze was relevant toen ze jong was en VJ mocht spelen bij muziekzender TMF, en nu ze daar te oud voor is zoekt ze een andere manier om de krant te halen.
De ene ex-BN-ster doet dat met pisporno of live clysma's; Sylvana kiest voor racisme en gespeed slachtofferschap.
In hoeveel rollen is vriend van de NPO, SS nu al op tv geweest? Het onderwerp is zo lokaal, en er zo erg met de haren bijgesleept, dat het er op lijkt dat ze alle schaamte voorbij zijn.
Steeds als ik het woord "Bij1" zie, lees ik het als "Bijl".. en denk dan dat bijltjesdag de hoofdmoot in het programma van die Silly is.
Bij de weg ze maakt wel optimaal gebruik van het Gooise matras.
De NPO gaat nu ook als lokale omroep bijklussen. niemand buiten 020 heeft enig belang bij deze zaak. Als 020 zich toch wil afscheiden kan AT5 het best een fusie doen met de NPO.
Die madam kuit mag wel uitkijken, ze heeft wajong begrijp ik, min of meer bewonderingswaardig dat ze aan de slag wil hoor, ze lijkt me niet erg gezond. Het UWV keurt best veel recentelijk, madam zoekt hiermee publiciteit en das niet altijd handig.
Het UWV zal een (potentieel) politicus niet zomaar extra keuren. Ze zijn bang voor slecht nieuws. Zeker sinds de gouden wc kranen.
De EU financiert dit alles, Moslim invasie et cetera... twitter.com/IslamismMap/status/844122...
verkeerde topic
Het lijkt mij uitermate grappig als Simons en Kuit van pruik wisselen.
@breinbrouwsels, u heeft er zeker concurentie bijgekregen, hele volkstammen doen het gratis, desnoods gewoon zonder te vragen, gewoon voor de zekerheid. Mooi
Ze doen het nu zelfs zonder iets te zeggen, gewoon op stationspleinen, maar ja, atoomgeleerden of participatieadviseurs.
Jezus, alweer die silly!? Kunnen jullie echt niets beters verzinnen?
Het is strafbaar om je ten onrechte een psychiater te noemen, geef haar maar een werkstraf erger kan het voor haar niet
Komt vaker voor. Ik had vroeger een pottige vriendin die aan elke meid bezwoer dat ze een gynaecologe met warme handen was. En ze kwam er mee weg. Ze pikte al mijn mooiste doelgroepen in.
Eigenlijk doet Syl hetzelfde wat die van de andere rattenkolonies doen alleen die hebben een betere propaganda-afdeling die meeloopt tot het ravijn.
Herstel, behalve de propaganda-afdelingen van de Camielen, de Moorlachs, de Keizers en Ruttes, de Jessesen dan.
[Stond elders verkeerd.]
Ze heeft haar kapsel erop aangepast!
Sylvana zet groepen tegen elkaar op. Ze doet precies dát waar ze Greet van beschuldigt.
In 2014 deden 27 partijen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen van A'dam., waaronder velen met een anti discriminatie programma. Slechts acht haalde de drempel (alleen landelijk bekende partijen), waarbij CDA, Dierenpoes en Ouderen alle drie slechts 1 zetel van de 45 kregen. In Amsterdam gaat het over DDr66 (nu de grootste), PvdA, VVD, SP en GL de rest heeft geen enkele betekenis.
Dat die draak van een Syldrama zo'n platform krijgt bij de NPO is net zo belachelijk alsdat de NPO zelf al is.
Voor 2018 verwacht men een strijd tussen GL, VVD (beide zetels winnend) en DDR66 (zetels verliezend). Ook verwacht men dat Denk max 4 zetels gaat halen.
Ik vraag me af wat BIJ1 te mekkeren heeft als ze nul zetels halen.
Nou, vrees dat zowel de vvd als d66 zich zorgen maken over de entree van FvD. Er is immers nog geen enkel partij aan die kant van t pol spectrum. Deze Bij1 geraapte mix zal het vooral moeten zoeken bij pvda ( bijlmer ) en GL?
DDR66. Ghehe. Die houden we er in.
Geenstijl doet er anders ook lekker aan mee, met weet ik hoeveel Sylvana topics. Riekt naar demonisering?
Bij1 geraapte mix zal het vooral moeten zoeken bij pvda ( bijlmer ) en GL?
Chemokar | 07-01-18 | 10:31
Ik denk dat FvD ook een of meerdere zetels gaat halen, wij stemmen er in ieder geval op, hup Annabel. In de Bijlmer was PvdA in 2014 (verliezend) nog de grootste. De opkomst in ZO is vrij laag. Markant is dat de Christen Unie in de Bijlmer hoog scoort, hoger dan in alle andere stadsdelen. Ze haalden daar meer stemmen dan de VVD en bijna net zoveel als Groen Links. Het leverde hen echter 0 zetels op.
Ik verwacht dat zodra de campagnes gaan beginnen, de strijd pas echt loskomt.
Hoewel afschuwelijk, is de kans groot dat GL wel eens de winnaar kan gaan worden met 10 zetels (nu 6), met VVD (+4) en DDR66 (-4) ook omstreeks 10.
Ongeacht de uitslag 1 ding is belangrijk: nul zetels voor BIJ1.
@memek . betreffende mevr Nanninga & FvD, ook daar heb ik mijn twijfels over als het om debatten in de media gaat. Ze is ijzersterk met de pen, maar verbaal een stuk minder.
Ik heb alvast de stroom in de meterkast uitgeschakeld, voor het geval dat....
Je kunt beter de meter loskoppelen, stroom is wel handig.
Herstel, behalve de propaganda-afdelingen van de Camielen, de Moorlachs, de Keizers en Ruttes, de Jessesen dan.
Herstel bovenstaande herstel.
Omdat mevrouw tegen blank institutional racisme is zal ze zeker 'n baantje krijgen. Dat kan alleen in de bananenrepubliek Nederland.
mischien is het dan ook wel de bedoeling om direct na aantreden weer te mogen aftreden, (met behoud van wachtgeld).
het expliciet vermelden van onjuiste feiten. Dan daarop worden aangesproken en er niets mee doen. getuigd van een enorm meerwaardigheidscomplex over de Nederlander. triest dat je met leugens in een systeem probeert te komen waar je eigenlijk al jaren behoorlijk recalcitrant tegen aan het ageren bent.
liegen wordt beloont.
Normaal kijkt men toch even naar wat er zoal aanhaakt bij een partij, dus dat lijkt me ook hier relevant. En alhier oogt het als een giftige mix tussen extreem links, black lives matter, the-only-gay-in-town, marxisten, en int socialisten, met een lijsttrekker die vooral aan haarzelf denkt. De vraag is ook, zit Ian van der Kooye nog alles in te fluisteren.
Niet alleen de lijsttrekker hoor. Het hedendaagse activisme is doordrenkt van narcisme en egocentrisme. Ik en mijn ervaring als referentiekader. De oorzaak van de eigen besognes geprojecteerd op de Ander. Ach als die Ander nou maar eens zou veranderen, dan ...
mevr Simons zat ooit bij een talkshow tussen S Dijksma en M Thieme, en er bleef geen spaan van over. Aan alles kon je zien dat ze letterlijk een soort SJW mantra opdreunt, en het liefst met weer een nieuwe bril, dan wel pruik. Het verzande in ''dat bedoel ik, dat is wat ik zeg etc"'. Ik neem aan dat ze straks niemand tegenover haar heeft zitten, anders komt de Judeska weer boven drijven.
Oei, heeft iemand de aankondiging wel goed gelezen? “ Migrantenpartijen “ oei. Syl een migrant? Oei, oei.
Wat niet is kan nog komen :) Benieuwd waar ze heen gaat.
De Partij van de Eigen Emoties.
Heeft u een andere mening, neemt u mij niet serieus en voel ik mij gekwetst.
350 comment en helemaal niemand die ook maar één keer de i in de Kuit heeft vergeten in te typen.
Hulde!
Hoezo? Kudt schrijf je met dt.
Haha, die Wikipagina over validisme is echt een pareltje hoor. Zo zijn er ook nog institutioneel, interactioneel en verinnerlijkt validisme.
Ook aan doven en slechthorenden is gedacht met de inclusieve term "audisme":
"Audisme is een term gebruikt voor de discriminatie en marginalisatie van doven of slechthorenden"
Dit land moet wel een vreselijk land zijn met zoveel marginaliserende -ismen
Valudistisch stemvee
Sylvana Simons wordt volgens mij een behoorlijke plucheplakker. Ik vermoed zelfs dat het haar doel is. Ik snap daarnaast niet echt het nut van zo'n partij. Het werkt de verzuiling in de hand en zet mensen juist tegen elkaar op. Is Groenlinks niet al tegen "racisme" en zo?
Holy shit! Is dat even schrikken (2e linkje "interview")
Het enige doel van Sylvana is het laten roken van haar schoorsteen. De rest van de lijst is slechts bedoeld om haar op die zetel te trekken of te duwen. In de Bijlmer zijn ze klaar met de PvdA. Geen Surinamer die op Denk stemt. Dus Sylvana gaat het wel redden. Met Caitlin als mobiele geestelijke verzorger in de buurt. Klaar om uit te rukken.
Dit. Ze is er achter gekomen dat politiek een beter verdienmodel is dan één keer per maand aanschuiven bij DWDD.
Mevrouw strijdt (o.a.) tegen validisme (Bij1 website). Kende het woord niet, maar gelukkig heeft Wiki een eigen SJW-afdeling die het begrijpelijk uitlegt.
Cultureel validisme:
"Cultuur bepaalt de mate waarin mensen met een beperking gestigmatiseerd worden. In de *Westerse cultuur* is het uiterlijk van mensen belangrijk en zien mensen liever niet onder ogen dat beperkingen bij het leven horen. Dit in tegenstelling tot culturen waarin bijvoorbeeld blinde mensen heel waardig behandeld worden, omdat men gelooft dat blindheid speciale gaven met zich meebreng"
Ja lieve mensen, in andere culturen is het allemaal zoveel beter geregeld.
Of, het maakt niet uit hoe goed onze gezondheidszorg is, hoe egaal onze verdeling van welvaart. hoe vrij iedereen is in dit land. Het maakt niet uit dat mevrouw Kuit ondanks haar beperking psychiater *proest*, activist, lobbyist en potentieel wethouder kan worden. Nee, Nederland is institutioneel racistisch en validistisch. U wordt hoe dan ook in uw bek gespuugd. Alle ongemakken die mevrouw ervaart is namelijk uw witte schuld. Of u daarvoor nog wel even wil betalen.
Gore racistische witte validist die u er bent.
In diezelfde culturen waar men denkt dat blinden speciale gaven hebben, worden albino's geslacht om heksendrankjes van te maken. Hoe krijgt dat mens zoveel onzin uit haar mond? Focus liever op de echte problemen in plaats van de waanideëen van een stel paradijsvogels.
Trekhaas
In veel culturen zie je gehandicapten niet op straat. Dat kan verschillende oorzaken hebben, maar erg inclusief zijn die oorzaken waarschijnlijk niet.
Dank u. Gelukkig is validist geen beschermde titel.
Over 20 jaar zien onze grote steden eruit als Aleppo!
Dank zij dergelijke minkukels
Nou, psychiater is een beschermde titel. Dus dan is mevrouwtje lekker hartstikke strafbaar en dient het OM dientengevolge direct tot vervolging over te gaan, aangezien datzelfde OM Wilders al pakt voor minder minder dan dat.
We hebben 380 gemeenten in Nederland. Er kregen in 2014 zo’n 750 lokale partijen zetels in een gemeenteraad. Toch zit er één lokale partij in Buitenhof. Uitgezonden op een landelijke publieke omroep.
.
Dit land wíl gewoon racisme. Lekker de extreme standpunten uitventen. En Sylvana met haar kekke -kijk mij eens anders- kapsel zit straks weer op het schild gehesen kritiekloze onzin te spuien.
.
Je zou toch zo onnozel zijn om zo met je vrouw in dat publiek te zitten...
Ok. Boodschap begrepen Voorzittert. Jullie zitten straks op de eerste rij? Zwaaien jullie even of beter, maak een “ V “ van voorzitter, verzet en victorie.
Nee, niet dit land wil raksisme. Deze NPO wil raksisme. Want we moeten ons allemaal zo schuldig als de witte ziekte voelen. Van die spierwitte NPO medewerksters m/v/o. Ze kunnen wat mij betreft allemaal lekker op een eiland gaan wonen en elkander de godsganze dag huilend aftrekken. Met hun huilkut.
@ristretto 8:12
Haha nee nee. Ik verbaas me altijd dat er nog mensen gevonden worden die daar goedgemutst plaatsnemen op hun vrije dag. Mocht ik er door een bizarre speling van het lot tóch in beeld verschijnen, kunt u zéker rekenen op het “V” teken!
Politieke partijen voor en door buitenlanders: institutioneel Nederlanders haten, dat schept een band!
Nou Frau Kuit, wat dacht je ervan : van 30 euro per week naar
"Raadslid van een gemeente vanaf 375.000 inwoners
Maandelijkse vergoeding: € 2.094,35 Plus onkostenvergoeding: € 235,54 (€ 490,69) Vergoeding per vergadering:€ 141,74 "
Ik vind haar geil. Wat een een heerlijk famke. Jummy yummy Kruisruiker is betoverd!!!
Kruizenruiker, reaguren met een kater is niet echt aan te raden. Dronken validist!
zit wat in....
BUITENHOF
Aan tafel met een glas
in étiquette-blauw
in pakken zonder das
zitten de heren nou
en ook de zure dame
met eiergrote kralen
komt haar wat onbekwame
gelijk-hebben hier halen.
de leidster van 't gesprek
heeft niet haar stem verheft,
haar vuist niet opgeheven.
Het kabbelt. Bij gebrek
aan vragen die hen treft
werd er geen fuck gegeven.
werd=wordt en hup, ilja's canon in
"Verheft" eindigt met een t of met een d ?
slegs foor negers, alleen for Turke en Marokkane broeders.
Dat riekt naar racisme.
Misschien Najib na vanavond eens beschuldigen van racisme?
Was geweldig en had het ook nog even over die gekolonialiseerde zwarten oid...
In NL mag je nl alleen andere bevolkingsgroepen aanspreken als je er niet vandaan komt.
En... Najib is geen Surinamer of Antilliaan, toch Silvana?
Best wel GROOT dilemma voor je.
BTW kan je deze mensen soms ook opvangen? Hebben echt je hulp nodig hoor.
Ik schreef een commentaar bij Cailin Kuit dat werd weggejorist.
En dat terwijl GS inhakt op een geestelijk en lichamelijk gehandicapte vrouw.
Dat mag kennelijk wel... Maar suggereren dat mensen als zij niet geboren hoeven te worden door embryo's op genetische afwijkingen te controleren is kennelijk totaal onbespreekbaar.
Dit soort comments. Ikzelf 7 jaar geleden lol.
Ze zegt het in het interview zelf al: ik heb ehh eh ... gewerkt als psychiater ... en toen kwam ik _terug_ in de Wahjong uitkering..
Van Wahjong naar psychiater weer terug naar Wahjong?
Zo.werkt.dat.niet.
Een prima moment om je nog een keer om te draaien. Je mist helemaal niks en je bespaart hiermee energie. Jaaa. Je hoeft je tevens niet te ergeren. Relax het is zondag. Morgen is de 'kerstvakantie' (indien van toepassing) weer voorbij en mag je weer aan de bak. Dan laat je je laatste vrij dag toch niet vergallen door de enpeoo (npo) of de commerciële meuk. Die maar een podium blijven bieden aan dit soort scherpslijpers, beroepsactivisten, usual suspects, etc. Daar zit geen weldenkend mens meer op te wachten. En de mensheid zit al helemaal niet te wachten op de grachtengordelclub uit het reservaat. Wat bij betreft verklaart de randstad morgen zijn onafhankelijkheid. Welterusten.
Minnie Mouse draagt een pruik en verder is ze ook vreselijk nep, de weg kwijt (DENK) en na inkeer nog steeds niet de juiste toon gevonden. Nep, vals, dom kreng.
En toch steeds maar weer de NPO die de haatmotor aanzwengelt. Haat als verdienmodel.
Eerlijk gezegd vermoed ik dat ze bij Denk blij zijn dat ze weg is.
istretto | 07-01-18 | 08:17
dat weet ik zeker. Er is er maar 1 die het licht opzuigt en dat is deze dame. Kortom voor DENK een ongeleid projectiel
De gaskamers waren duidelijk een paar bruggen te ver. Maar verder. Hitler gaat nog eens heel groot worden.
Ik ben te moe om te zwaaien.
Cailin lijkt me een uitstekende partner voor David Kenning. "Psychiater" met "psycholoog".
Heb geen office. Leg uit waarom?
TMG overige schat ik in.
Schakelde wat laat in om mee te doen, maar wat heb ik gelachen om jullie baksels. Ga met een grote grijns mn mandje in. Dank.
Volgens mij ben je knap vroeg.
Tot hoelaat is de kroeg open in Denemarken?
Van Urk | 07-01-18 | 02:06
Uurtje of zeven bij mij. Ooit eens op de westkust geweest in een kroeg die nooit dicht was. 24/7/365. Ab nor maal!
Ik ken Denemarken alleen van de havens zoals Hanstholm, toen we in het Skagerak visten. Alweer een tijdje terug.
Ik vind dat kroegen altijd open moeten zijn.
Een eerste levensbehoefte.....
Ik verkies mijn kooi toch boven de kroeg! Liever een gezonde slaap dan een dronken roes.
Uiteraard van Urk. Af en toe is het wel lekker. Maar brak wakker worden is klote.
's Avonds een vent, 's ochtends een vent. Je weet toch.
Man, man,man. De halve wereld staat in de fik maar wij moeten het maar steeds hebben over een stel halve garen die zich miskend voelen in hun absurde identiteitjes. Doe lekker je ding maar zeik er niet zo over, asjeblieft zeg. En dat rascimeverwijt zou toch heel wat veelzeggender zijn als het zou komen van iemand die daadwerkelijk heeft moeten ploeteren om rond te komen in plaats van iemand die werkelijk in alles steeds de wind mee heeft gehad.
Ze wentelen zich in het eigen ego, de rest kan ze niks schelen. What's new under the sun..
Niets nieuws onder de zon bedoelt Tuborg. Vrij naar de woorden van de Prediker, maar dan gewoon in 't Nederlands.
Ach het is 020 , net als 010 beter afsteken en de noordzee af laten drijven , het is toch al verloren gebied.
Rotterdam pikt de Noordzee in, de Noordzee overstijgt Amsterdam meer en meer.
*roze bril afzet*
Ik hoor dat wel vaker Remco maar dat kan dus helemaal niet. Amsterdam drijft niet. Het is een hoax.
Een broodje aap.
Een fabeltje.
You catch my drift?
Lewis Lewinsky | 07-01-18 | 01:21
*EPIRB overboord smijt*
Net een comment gelezen op Daskapital.
"Een politieke jostiband is BIJ1!"
Ik moest lachen.
Vrij vertaald naar een buiger voor dreiging..
'dan staan ze daar met de tong uit de bek op een microfoon te hengsten, betaal ik godverdomme geld voor politiek, dan noemen ze dat...
Jij lijkt me het tiepje dat kaas doorslikt.
Met melk.
@ Ongeblustekalk | 07-01-18 | 01:03
Ik of heer tuborg?
Ik eet namelijk trollen voor ontbijt, weggespoeld met single malt whiskey. :)
Trust kalk,kga plat
We beledigen elkaar verder in een andere topic.
Beledigen is een teken van zwakte. Niet doen.
Vrede op aarde.
Kruisruiker | 07-01-18 | 01:24
In sylvana een welbehagen, amen.
*klok*
@ Kruisruiker | 07-01-18 | 01:24
Ik heb een dikke huid. En beledigt voel ik me alleen als ik zelf een punt van maak (zie Gremdaat) Verder is beledigen ook een soort compliment (onder echte mannen dan) Ik reageer op "lange,kale en klootzak" want ik ben ze alle drie :)
Peace & truste.
Ce ca! | 07-01-18 | 01:29
Slaap lekker korte behaarde lieverd. ;)
Ce ca! | 07-01-18 | 01:29
Ik loop ook maar wat te zeiken hoor.
Als je gaat slapen truste. Ik zuip nog een paar vodkaatjes.
Ce ca! | 07-01-18 | 01:18
Jij hebt jezelf al beledigd.
Dag.
Ongeblustekalk | 07-01-18 | 01:35
Is de drank weer op?
(Ik ga even verkassen van bar, tot zeau.)
In een ver verleden ooit als overtuigde Liber-Aal in het klasje van de Haya van Somerenstichting leerden wij bij de opleiding voor aankomend gemeenteraadsleden dat dit onder "folklore" gerangschikt diende te worden. Wie een kuil graaft voor een ander.... etc. Gewoon afwachten, toedekken en aanstampen. Next!
Dat smoelwerk van die Sylvana; is er nu niet één foto te vinden waar ze niet zo afzichtelijk irritant op staat? Zelfs na 5 glazen wijn is het niet om aan te zien.
Helaas. Dat is de bakkes van iemand die weet dat ze voor altijd gratis geld gaat krijgen van een maatschappij waar ze, vanwege haar genetische dispositie, volledig gevrijwaard van consequenties overheen kan schijten.
ze is irritant, daar zal een hele wijnkelder niets aan veranderen.
Culturen Appropriation.
Getinte dames die de quasi-intellectuele uitstraling van witte domme sloren overnemen om ook eens op TV te komen.
Wie zegt hier nu eindelijk eens iets van...
Wobbelplatte | 07-01-18 | 00:47 |
Heb een halve liter vodka op. Daar wordt het zelfs erger van!
Alleen thee helpt. Sloten thee.
Dat doe ik als ik wakker wordt Lewis.
Ik heb nog vodka staan, momentje.
Ik heb die tip van Job Cohen.
Kruisruiker | 07-01-18 | 01:00
Twoje zdrowie, ik zit over de halve krat Tuborg. Skål
Lewis Lewinsky | 07-01-18 | 01:05
Thee is lood, er is een bevolkingsgroep die een hoop thee van mij kan krijgen.
Pling *kwartje valt*
Aaah, daar was job mee bezig! De ouwe stiekemert.
Tuborg øl | 07-01-18 | 01:06
Proost.
Vaders lul is moeders troost.
Lewis Lewinsky | 07-01-18 | 01:05
Marokkanen willen met mij geen thee drinken.
Waarschijnlijk omdat ik denk in problemen en niet in oplossingen.
Dat moet het wel zijn, Kruisruiker :)
Kruisruiker | 07-01-18 | 01:13
Zit je aan de whisky's? Je zinsopbouw is Engels :)
Roflol @ Tuborg.
Wat zou Ratelband er van zeggen? www.geenstijl.nl/5139162/koekoek/
Kijkend naar dat Psychiatrisch mokkeltje denk ik meteen www.youtube.com/watch?v=QSSwn-RiVRE
Ik bespeur gelijkenis met Jabba the hutt
goo.gl/images/GsT8RE
Nou... dat zit zo: ze heeft als cliënt zó vaak psychiaters van nabij aan het werk meegemaakt, dat ze het kunstje nu wel zo'n beetje heeft afgekeken....
Spiegelen :)
Vraag haar ook even welke filosofen ze heeft gelezen en wie daarvan haar het meest aansprak.
Ik denk die van de relaties.
Dan komt ze aan (no pun) met dikkertje (no pun) dab denk (no pun) ik. Ghé
Plato dus.
Van de platonische relaties.
@ Lewis Lewinsky | 07-01-18 | 01:01
Lekker bezig Lewis :)
Ik moest er hartelijk om lachen.
Troeste en tot morgen.
Truste, Ce ca :)
Há de grot van Plato. De allegorie waardoor Kuit zich afvraagt of haar wezen geen mismaakte schaduw is van een perfecte vorm. Geef haar eens ongelijk.
Op zich wel handig, een psychiater die je gelijk kan adviseren over cryptocurrency.
daskapital.nl/2018/01/haha_bij1s_caili...
En dat zijn nog maar twee van haar twaalf ambachten.
Een dag geen nieuw beroep is een dag niet geleefd.
Jammer dat het niet live is. Ik had graag haar onnozele blik willen zien als er naar haar dioptrie gevraagd werd.
Dank u wel, weer een nieuw woord geleerd.
Gewoon een vraagje van een wereldvreemde man die nooit televisie kijkt.
Hoe vaak is Sylvana Simons in de laatste maanden op de televisie geweest? En hoe vaak Annabel Nanninga?
Daar heb je een punt, Sylvana haalt meer stemmen binnen dan Annabel.
Daar geloof ik niks van OB.
Ik kijk iedere avond televisie Discovery Channel en National Geographic met name.
Daar zenden ze geen SS uit; wel interessantere apen.
Niet dat het echt boeiend is knutsel.
Dit gelul is brood en spelen. Voetjebal voor de onderklasse en een discussie voor de zelfverklaarde bovenklasse.
Same shit.
Ik woon er ook niet dus het zal wel.
Toch hebben jij en Sylvana overeenkomsten.
Beide bruine ogen?
Beide kaal?
Groupie gedrag om obsessief tot een groep te willen behoren met het daarbij behorende gedrag.
Nee niet kaal. It's not a toupet je weet tog :)
Welke groep mag dat dan wel zijn OB ?
knutsel_ | 07-01-18 | 01:29
Iets met een rots...?
*denkfrons gladstrijkt*
*hard op de grond slaat en hoehoezo dan roept*
Een brede scheiding?
knutsel_ | 07-01-18 | 01:40
Tranen! Ik zit hier onbedaarlijk te lachen, de menschen om me heen zitten me een beetje apengapend aan te kijken maargoed...
Waar Ongeblustekalk op zint is waarschijnlijk het al te graag in het algemene reaguurder straatje willen praten van sommigen?
@Van Urk Tja, ik hou gewoon van iedereen!
*nog maar iets inschenkt*
Ik schenk er één in voor Ongeblustekalk, hij of zij proeft nogal ontevreden ergens. Komt hier om te schoppen, maar heeft een aai over de bol nodig.
OB heeft inderdaad liefde nodig. Heel veel liefde.
Buitenhof is ook steeds meer een politiek correct juichprogramma voor de elite.
Tot zo'n 3 jaar geleden vond ik het nog wel gaan. Nu is het linkser dan links geworden en niets objectiefs meer aan. De Islam radicaliseert en links Nederland ook.
Nu zijn ze allemaal wel erg maar dat snobistische hoofd van Marcia Luyten en wat er uitkomt trek ik echt niet.
Maar toch kan ze wel interviewen.
Ik vind het alleen te gekleurd.
Marcia Luyten is vies links. Maar sexy is ze op de een of andere manier weer wel. Haar, mimiek, oorbelletjes...
Zal ik je eens wat grappigs vertellen Reagan. Toen ik een jaar of elf was speelden we in hetzelfde huis. Ze was namelijk het vriendinnetje van het zusje van mijn vriendje.
Marcia heeft de warme uitstraling van een Gekko na een koude nacht in de woestijn. Dat ijskoude linkse reptiel doet mij helemaal niks.
Uiteraard gaat men het ook in het binnenhof praten over de slavenhandel in Afrika en de kindbruidjes in Turkije... Oh wacht.
U bedoelt..
www.geenstijl.nl/5113892/nl_vuistdiep...
@Tuborg øl | 07-01-18 | 00:30
Goedenavond drinkmaat.
Nee ik bedoeld deze:
www.trouw.nl/home/slavenhandel-in-lib...
Maar die van jou is ook goed. Weet jij ook al hoe die rechtszaak tegen Frontex loopt, qua mensenhandel?
Ce ca! | 07-01-18 | 00:38
Eveneens een goedemorgen toegewenst drinkebroer.
Het laatste wat ik ervan heb gehoord is dat ze gedaagd werden, niks meer ovwr te vinden. Misschien morgen m'n laptop eens openklappen om het donkere internet te onderzoeken.
m.dw.com/en/hungary-sues-eu-at-europea...
Het is een teringzooi aan het worden, anders kan ik het niet formuleren.
Het triest grappige hieraan is, is dat je wat hier gebeurt letterlijk naar syl kan koppelen met haar slavernij geneuzel.
Wij waren niet de drijvers maar DHL. de echte verkopers en moordenaars is haar eigen volk.
@ Tuborg øl | 07-01-18 | 00:53
Ik heb ook lopen zoeken, maar ik kan zo snel niets vinden. We gaan "interessante" tijden tegemoet, dat is zeker. Ik voorzie toch een kantelpunt. Ik ben alleen bang dat er dadelijk weer een gek aan de macht komt en gaskamers weer "hip" worden. We zijn er nog niet,maar vlak voor de 2e wereldoorlog was er een gigantisch armoede in Duitsland. Dat heeft zeker bijgedragen aan AH zijn succes. Nu zie ik links en rechts ook armoede ontstaan onder de bevolkingen. Hopelijk stemt men beter aankomende verkiezingen,maar ik heb er weinig hoop op. GS lezen zou verplicht moeten worden voor een ieder.
Anyway, ik ga plat, de nachtploeg neemt het wel over.
Tot later en *plop* :)
Ce ca! | 07-01-18 | 01:12
En dit is de reden waarom Amerika voorlopig blijft drijven, donald brengt weer geld onder de mensen.
Dank, *handje zand gooit*
Ce ca! | 07-01-18 | 01:12
We gaan zeer interessante tijden tegemoet.
Jammer dat loodmenie niet meer mag vanwege milieumaatregelen.
Wordt Kuit met het likbusje bij de studio gebracht?
Vorkheftruck?
De klus is naar Mammoet gegaan :)
Hahaha
Haha. Mammoet. *tranen droogt*
Wie kwam er onder Caitlin Kuit vandaan toen ze werd opgehesen: Parson.
Parsons! O jee.
Lewis Lewinsky | 07-01-18 | 01:04
Ik vroeg me al af waar hij was...
Ze is alleen al goed voor twee zetels.
Ik zou er naar uitkijken om weer eens met m'n ouders op vakantie te gaan, zelfde camping en geneuzel. Nostalgie is iets heerlijks.
Wat Tuborg zegt. Gaat mij niet meer lukken.
knutsel_ | 07-01-18 | 00:36
Wel de bungalowtent op het andere veld ;)
@Tuborg. Lol. Lijkt me een uitstekend plan :)
@Tuborg øl | 07-01-18 | 00:27
ja, maar jij bent 56. Constanteyn is 25. Of zo.
Constanteyn is 13 maar heel voorlijk.
LOL @Lewis Lewinsky
Tis wel mijn favoriete scribent op GS.
*slijm slijm*
Stormageddon | 07-01-18 | 00:49
Lol, de helft en een beetje :')
Ik lul misschien raak, maar leeftijd heb ik nog niet.
Tuborg is 29 maar erg voorlijk.
Lewis Lewinsky | 07-01-18 | 01:28
Bijna, maar ik zit wel te speculazen hier. (schuddebuikjes) ik plop er nog maar één. Skål
Goed, daar is nu dus een smoes voor verzonnen.
Ah logisch... Met artikel1 was ze de 10e partij van de gemeente Amsterdam met zo'n 10.000 stemmen, 1/3 van wat ze landelijk aan stemmen kreeg. Ze zal dus vast wel één van de ongeveer vijftig zetels weten te bemachtigen.
En omdat tegenwoordig geldt dat degeen die het hardst schreeuwt de aandacht krijgt is het logisch dat aan sylvana wordt gevraagd of identiteit en discriminatie dé grote thema's worden.
Mijn steun en medeleven gaan nu al uit naar de toekomstige nieuwe ambtenaren die met haar te maken krijgen.
Amsterdam heeft een kundige psychiater in dienst die ambtenaren in nood bijstaat: Cailin Kuit.
Meen ik serieus : ik heb me tot nu toe de ballen uit de broek gelachen vanwege de grapjassen hier .. kostelijk vermaak. Wij danken u .
Kun je ze bij Joop niet op betrappen...
Hoi jackel en hyde.
Zo'n cursus Gaaikema betaalt uit.
Tot slot (voor mij) nog een welgemeend advies (van een onbekend auteur) aan meneer Hagens, of Witteman of iemand die ook niet weet wat hij/zij/x moet vragen:
As you ramble on through life, brother,
Whatever be your goal,
Keep your eye upon the doughnut,
And not upon the hole.
Mooi, applaus.
Verkleed als wc-borstel de verkiezingen in...
Nu nog een wcblokjesgooier i.p.v. een waxinelichtsmijter.
Ragebol.
Die Cailin doet me aan iemand denken, dezelfde mindset.
Ach, Cailin kan zo aan de slag als Levend Standbeeld op de Dam.
Duivenpeop erop en klaar.
Dan hebben de duiven haar binnen een kwartier helemaal ondergescheten.
Zelfde gedachte
Hahaha, heerlijk!
"Worden discriminatie en identiteit de grote thema's van de verkiezingen?"
Neen. Mocht men al onderdak gevonden hebben bij een landelijke partij dan zal dat de voorkeur genieten, maar zoals altijd bij de GR zijn de thema's zeer lokaal, Met de opkomst van FvD denk ik dat 'lokaal' er met een nog groter stuk van de taart vandoor gaat.
Discriminatie en identiteit spelen hooguit in wat grote steden en beide onderwerpen niet eens in gelijke mate.
Mochten er al grote thema's zijn dan voorzie ik: immigratie/integratie/assimilatie, zorg en waar het altijd en overal om gaat: de eigen portemonnaie.
Bij syl is de eigen portemonnaie in de picture blijven, oftewel iedereen van racisme beschuldigen en de katoenkaart plukken.. .. ehm, trekken.
immigratie/integratie/assimilatie = de eigen portemonnee.
--
Er moet eigenlijk maar 1 thema zin. Nexit, uit de EU. Dan stopt de immigratie en heeft Nederland de handen vrij om de interne immigratie problematiek voortvarend n te pakken.
For the record: dit waren niet *mijn* thema's. Enkel wat ik landelijk verwacht op gemeentelijk niveau.
grep | 07-01-18 | 00:05
Ik ben gestopt met lezon bij je laaste zin, en daar heb ik op getegeld. ;)
grep | 07-01-18 | 00:14
Hahahaha, fantastisch gedaan, ik zit hier aardig te bulderlachen.
Joris, vogel het uit en laat hem leven.
Wat doet een nog ongekozen lokaal prutspartijtje met lutsers op de NATIONALE televisiebuis?
Vriendjespolitiek. Sylvana is een oud-collega.
Propaganda!
En dan die bril van dat mens : alsof je intelligentie en kennis bij " Pearl " of " Hans Anders " cadeau krijgt . !
Degene die haar de bril verkocht heeft laat haar mooi voor joker lopen. ha. Kom op zeg, een bril die het halve gezicht bedekt. Ze hadden zeker geen grotere...
Bij de Gamma gekocht op de toilet afdeling.
Lupuslupus | 06-01-18 | 23:54
Dat is zodat wij het zweet des aanschijns niet zien, want ze werkt verschrikkelijk hard heb ik begrepen.
Grote brillen zijn helemaal in begrijp ik van mij vrouw.
Grootmoeder, waarom heeft u zo'n grote bril?
Dat is omdat racisme hier nauwelijks te vinden is, Roodkapje.
Ach had mijn vrouw maar één zo'n bril.
Lewis Lewinsky | 07-01-18 | 00:00
Sleutel de toiletbril eraf, misschien vind ze het wat...
Ik vind het wel geil die bril.
Mijn kapster heeft dezelfde.
Mark_D_NL | 06-01-18 | 23:55
Dank voor de eerste lach van deze dag.
Lewis Lewinsky | 06-01-18 | 23:59
En de tweede, nog beter. Scherp!
Lewis Lewinsky | 06-01-18 | 23:44
Lol
Memek | 06-01-18 | 23:30 |
Een blouse met palestijnenprint.
Komt het op TV? Dan hoeven we ons dus geen zorgen te maken dat veel mensen het zien.
Ze maakt zichzelf wel onsterfelijk op deze manier. Belachelijk dat is.
Vroeger trok de freakshow op de kermis de meeste bezoekers van alle attracties.
Grote kans dat dit in Amsterdam tijdens de verkiezinen met deze idioten ook gaat gebeuren.
De vrouw met de 3 tieten....., nu herken ik haar weer. Bloot ziet ze er 'anders' uit...
TonyD | 06-01-18 | 23:44
U bent BIJziend denk ik, die middelste tepel is haar navel..
Bijziend..., wat wil je, op mijn leeftijd!
TonyD | 06-01-18 | 23:48
Lol, vandaar dat u een navel voor een tepel ziet. ;)
*biertje aanrijkt*
Die bril. Is ze BijZiend?
Nee, ze is een wegkijker.
Peop gaat nu eenmaal door een bril.
zielenknijper Kuit
heeft grote verbeeldingskracht
knikt duimzuiger Syl
Ha een haaikoei! Hulde.
Moet ik die dame met het pleeborstel-kapsel kennen......???
Oeh-oer....!!!
Mocht Mw. Arib burgemeester van A'dam worden, haar opvolgster staat al in de startblokken:
i2.wp.com/troostoverleven.nl/wp-conte...
Ze heeft wel dikke b... ehm, benen!
En een volle zak borrelnootjes...
Oh nee fout.
Een volle zak shag.
Kruisruiker | 07-01-18 | 00:56
Duiven reauken ook.... in de pan.
Meer inzicht m.b.t. het rariteiten kabinet van onze kapster : media.tpo.nl/column/aan-sister-simons/...
Ik dacht dat na Graaf Denkula en trawanten we de gekte wel zo ongeveer gehad hadden .. maar het kan dus maffer.
Citaat:
vreer Verkerke (52) heeft een baard, geeft een stevige hand en vertelt stoere verhalen, maar draagt ook lippenstift en oorbellen. vreer is namelijk geen man, maar ook geen vrouw. De naam vreer (opzettelijk geschreven met een kleine v, omdat vreer identiteit niet belangrijk vindt) is dan ook een samentrekking tussen ‘vrouw’ en ‘heer’. In plaats van met ‘hij/zij’ of ‘hem/haar’, wil de opvallende genderactivist met ‘zhij’ en ‘zhaar’ worden aangeduid. vreer is actief op het gebied van mensenrechten en educatie over transgender - mannen of vrouwen die zich met het andere geslacht identificeren - en interseks - mensen van wie het lichaam fysiek zowel mannelijke als vrouwelijke kenmerken vertoont. Daarnaast houdt zhij zich bezig met het veranderen van de beginselen van de internationale transgenderzorg. vreer vindt het onderscheid man/vrouw voor zichzelf niet relevant, maar zhij is wel fel gekant tegen de alomtegenwoordigheid van deze indeling in onze samenleving.
Lol, ik klikte op de link :')
Ik noem Sunny Bergman. De afgelebberde boterham van werkelijk iedere stukjesschrijver die ooit een kritische noot wijdde aan het doorgeslagen subsidiestelsel in Nederland, waar je er maar een camera op hoeft te richten als je met je benen wijd gaat liggen voor een groot geschapen neger om de kassa van een Publieke Omroep te laten rinkelen
Heb ook nog een paar vragen. Over So Roustayar, van Bij1. Zij schrijft:
'Mijn achtergrond is bouwkundige, afgestudeerd aan de TUDelft, moslim, activist, feminist, antiracist en vluchteling. Op mijn achtste ben ik in Nederland beland. Sindsdien heb ik te maken gehad met onder andere racisme, seksisme, vluchtelingenhaat en islamofobie.'
Ik zou graag willen weten wat zij precies heeft meegemaakt, feitelijk dus, en waarom ze ondanks al deze verschrikkingen toch in Nederland wil blijven.
Ik ben geboren in Nederland en heb vanaf mijn geboorte te maken gehad met de mazelen, waterpokken, islam intolerantie, islam terreur, jodenhaat en ben door ene Syldrama als witte man uitgemaakt voor racist. Kan ik uw partij komen opvrolijken?
Roflol Memek, geweldig!
Memek | 06-01-18 | 23:35
:))
In ieder geval heeft ze dus ook ervaren: een uitstekende opleiding (bijna kostenloos en nog wel als vrouw dat is ook niet overal normaa), veiligheid (moest blijkbaar ergens voor vluchten), basis beschikking over huis en voedsel, gezondheidszorg, vrijheid van meningsuiting, enz enz
Henk3162 | 06-01-18 | 23:46
Maar niet vergeten dat wij de schuldigen zijn! Geen idee waarvan maar schuldig zijn we. Onze koppen eraf, t liefst op het marktplein waar de menschen 'shame shame shame' roepen.
Op grond van welke prestatie wordt een kandidaat van een nieuwe lokale partij, die dus ook nog geen bewezen achterban heeft, uitgenodigd voor een gerenomeerd journalistiek programma?
Een LOKALE partij die uitgenodigd wordt voor een LANDELIJK, NATIONAAL televisieprogramma.
De woorden “gerenommeerd” en “journalistiek” laat ik verder voor jouw rekening, daar heb ik de afgelopen 20 jaar weinig bewijs van gezien.
(Vroeger... toen het nog “Het Capitool” heette... ja, dat was wel wat.)
Bedprestatie?
Omdat die locatie amsterdammed gezien wordt als "landelijk" dat er meer niet lokalen bij de politie moeten is ook een gevolg hiervan echt landelijk 15% in amsterdammed 50%, dus 50% van politie moet anders zijn ipv zoals je zou verwachten 15%, gaat dus niet fout is beleid.
En volgende week als gast de lijstaanvoerder van Lokaal Schubbekutteveen bij Buitenhof? Nee, toch maar niet. We willen uiteraard blijven lachen met dat malle clubje uit Amsterdam en omstreken. Silly Syl en de rebellenclub....
Het meest sneue is natuurlijk dat Simons en haar clubje ècht denken dat ze goed bezig zijn en iets voor Amsterdam zouden kunnen betekenen.
En die Cailin is ècht zielig. Steeds als ik die naam lees denk ik aan het filmpje......
Ik vind Cailin niet zielig. Leuk mens. Helaas oplichtster.
Nou ze doet anders wel alsof ze zielig is met haar 30€ per week..... Toch?
Jawel. Maar ik herken haar toch als oplichtster. Het soort met elke dag een nieuwe biografie.
@Lupuslupus | 06-01-18 | 23:25
Types die er uit zien alsof ze een halve supermarkt per week vreten en dan ook nog een paar pakjes sigaretten per dag weg werken. Die zijn niet zielig. Die zijn sneu.
TeeJee | 07-01-18 | 00:32
En socialisten, want zelf doen ze geen flikker voor de samenleving.
Integratie en identiteit? Maw, de autochtone Amsterdammer dient zich aan te passen aan nieuwkomers en moet vooral geen vragen stellen als iemand geen vrouw noch man noch psychiater is.
Wat ik ook wel een goede vraag zou vinden voor onze vriendin Sylva Nasi Mons, is hoe zij staat tegenover de kristallnacht bij restaurant Hacarmel en het sperma-sausen van de ruiten van restaurant Boi-Boi. En wat zij daaraan gaat doen.. en hoe zij die multiculturele culinaire etablissementen gaat beschermen tegen de monoculturele arabierische agressie. Zou ik wel een interessante vraag vinden. Als ik in Amsterdam zou wonen en daar zou kunnen stemmen, zoals ongeveer 1/20e deel van de kijkers morgen...
Zelfs voor 19/20e deel van de kijkers morgen zal dat best een interessante vraag kunnen zijn.
Ja inderdaad. Ben alleen bang dat haar antwoord de betreffende ondernemers niet gaat helpen.... eerder tegenovergestelde
Breng de defribilator maar vast aan tafel voordat je zo een vraag aan haar stelt. Het zou legendarische televee opbrengen denk ik. En het einde van de bijen, wat al een tijdje gepredikt word door wetenschappers.
Eerst maak je belediging als niet dan wel groepsbelediging van elke Identiteit tot Meestverschrikkelijk Misdrijf.
Vervolgens rek je de grenzen van al die groepen zo hard op dat ze vloeibaar worden.
Iedereen strafbaar. Allemaal onze blafsnavel toe.
Voici un staat de politie.
En daar is Sylvana van. Van hoe heet die lijst Couleur Lokaal.
Cailin Kuit is/was ook nog Indipendent (met een i) marketing associate voor een of andere louche crypto munt. Ja ze is van vele markten thuis.
Dat ze even geen baan heeft als shrink komt natuurlijk door de enorme toevloed van spigiaters uit Aleppo.
daskapital.nl/2018/01/haha_bij1s_caili...
Ik heb een oom die ook bij Onecoin betrokken is.
Dat is geen zuivere koffie, en dan druk ik me zwak uit.
En dan maar 30 euri per week kunnen stukslaan, dan ga je lekker.
@Lupuslupus | 06-01-18 | 23:16
Dank u. Het dorp en de school geven momenteel nog hoop op redelijk on-voorgeprogrammeerde educatie en externe opvoeding. Maar de media zijn sterk, je weet op voorhand niet wat die met een meisjes hoofdje gaan doen
Ik houd mijn ogen en oren open.
U woont dus in een dorp en dat is echt al een enorm pluspunt. Tja de media zouden in de toekomst een probleem kunnen gaan worden (ook met die mobieltjes enzo) maar zover is het nog lang niet voor een meisje van nu 5 jaar. Geniet er maar volop van nu ze nog zo klein zijn :-)
Ik vond het halen en brengen naar 2 verschillende scholen niet echt relaxed en heb weleens gezucht 'waren ze maar groter'. En daarna dacht ik 'kon ik ze nog maar een keertje naar school brengen' toen mijn jongen als 13-jarige 22 km per dag fietste naar en van school....
Was dat 22 heen en 22 terug of 22 totaal?
22 km per dag fietste naar en van school....
Lupuslupus | 06-01-18 | 23:38
Was dat 22 heen en 22 terug of 22 totaal?
TisNieZoMoeilijk | 06-01-18 | 23:48
Blijkbaar is 't wel moeilijk?
@lupuslupus
De missus en moeten nu 13 uur vliegen om een week of 6 te zien hoe goed een samen doen cultuur uitpakt.
Volgens mij kun je die zinsnede op 2 manieren uitleggen. Maar doe me anders maar gewoon een biertje. Of iets wel of niet moeilijk is me al vaker gezegd, een biertje maakt die flauwe opmerkingen draagzamer. Skål
@Lupus
En die vraag was gewoon geïnteresseerd gesteld. Ik moest vroeger 28km heen en terug samen . It's good characterbuilding stuff...
Maar heb er wel een grondige hekel aan fietsen van gekregen.
TisNieZoMoeilijk | 06-01-18 | 23:59
U miste de 'per dag'.
Desalniettemin, skål! U heeft volledig gelijk in deze, het leven is al moeilijk genoeg.
Wat? heeft Sylvana alweer een nieuwe bril.
Straks heeft ze meer brillen dan stemmers.
Ze heeft nu al meer brillen dan zetels.
Lol! Dat brillengezeik. Wordt je toch doodmoe van. En "Nee schat, een bril maakt je niet intellectueler."
LOL!
GeenStijl staat vast al op de zwarte lijst bij de NPO als site die bij nieuwe wetgeving zou worden gesloten i.v.m. nepnieuws. Beter is het om de presentator dan te twitteren voor deze vraag?
Is al gebeurd.
Ach, in 1920 zaten er al zwervers en ander rapaille in de gemeenteraad. ; Hadjememaar en Bertus Zuurbier. De overeenkomst met mevr. Kuit en vreer is enorm.
nl.m.wikipedia.org/wiki/Rapaille_Part...
Lol, ze beloofden vrij vissen en jagen in het Vondelpark én jajem voor 5 cent.
Hadjememaar. Ah! Was mooi. Overigens d'r is nog steeds een bloemenzaak op de brug Utrechtsestraat-Prinsengracht in Amsterdam met de naam Hadjememaar. ;-))
ristretto | 06-01-18 | 23:23
Wist jij trouwens, en ik hoorde dat laatst, dat het huidige Vondelpark zoals wij dat kennen eigenlijk als het nieuwe centraal station gebied was bestemd? Maar omdat de toen al rijke patsers die er toen al woonden het niet wilden dat hele gebied hebben gekocht en er een park van hebben gemaakt. Maw als zij niks hadden gedaan dan was het huidige CS het Vondelpark geweest en niet het kunstmatige eiland waar CS nu zit. Geinig.
@Basil Fawlty | 06-01-18 | 23:24
Nu je het zegt, dat is zo. Met een leuke bloemenverkoopster.
Wat een mooi verhaal. Dat kende ik niet. Wel dat ze in het Vondelpark het volkspaleis wilden herbouwen in oude stijl.
Lewis Lewinsky | 06-01-18 | 23:38
Maar wel duur! Lol! Maar inderdaad zij is lievvv!
ristretto | 06-01-18 | 23:42
Dat paleis voor de volksvlijt was mooi. Nu zit er gedeeltelijk de DNB in dat spuuglelijk pand en op het huidige Frederiskplein was ook een gedeelte van dat Paleis nml de rozentuin. Het was nml de bedoeling dat het huidige Amstel Hotel en dat paleis esthetisch in harmonie waren. Echter dat paleis is afgebrand en gerucht gaat dat de architect die het heeft ontworpen mede verbrand is omdat hij daar een kamertje had. Ik weet niet of dat waar is maar mooi verhaal. Mocht je je afvragen waarom ik er een beetje vanaf weet. Ik heb bijna 20 jaar in die buurt gewoond en ik ben redelijk nieuwsgierig dus......
www.arcam.nl/wp-content/uploads/2014/...
Pieter Jan Hagens was toch presentator van Wie is de Mol? Een soort quizmaster dus. Moeten we die nog serieus nemen?
Die Roland Kahn van Coolcat had met Sylvana de droomvrouw van zijn leven te pakken!
Maar ja, dit soort leuke ongeclompliceerde vrouwen houd je als man moeilijk vast, dat begrijp ik wel.
Ik hoop dat Roland ondertussen over zijn verlies heen is en ik wens hem sterkte in de liefde.
Roland kan zijn geluk niet op sinds hij van Simons af is. Ik schrijf expres geen Sylvana want dat is mij véél te familiair. Het zal maar familie zijn of in je kennissenkring rondlopen. Horror!
Zo van; zet er een quasi-intellectuele bril op, een moeilijke bril en geef het een kleurtje.
Ondersteund door een aangespoelde, witte walvis in een scootmobiel en katching..
En dan zijn mijn meiden pas 1 en 5. Papa krijgt zijn handen vol aan het vertalen van nep-nieuws en schetsen van de echte wereld.
Zolang die nog bestaat en gewaardeerd wordt...
Ik wens u heel veel sterkte en natuurlijk succes met de opvoeding van uw meisjes.
Ik adviseer zo snel mogelijk te beginnen met het injecteren van realiteitsbesef, voordat ze door de juffen op de publieke basisschool besmet worden met het virus van liberalisme.
Nu nog kleuterschool voor de oudste; knippen, kleuren en plakken. Daar kan niet zoveel misgaan en Sinterklaas had zeker 10 Vette, soewarte Pieten bij zich en met het KERST-feest was de school-directeur gewoon de kerstman..
Maar rondjes rennen voor het goede doel, de arme negertjes in Afrika...
Niet van weg te houden. Het hoort er allemaal bij, leuke en mooie foto's gemaakt, oma helemaal happy na delen op Whatsapp.
Maar hoe leg je een 5-jarige uit dat ze niet mee zou mogen doen omdat die burgers maar eens zelf wat moeten gaan presteren?
Hoe leg je het je moeder, je vriendin, je schooljuf uit? Wat dat betreft blijven hangen op het taptoe-niveau. Vrouwen ( de uitzondering daar gelaten)...
burgers = negers, 2 x gecorrigeerd op de auto-correct en daarna toch nog fout.
STOP thinking for me!
( type ik "for", corrigeert die prul dat naar d'Or. Dat heb ik nog nooit eerder ingetypt...)
TisNieZoMoeilijk | 06-01-18 | 23:44
Blijkbaar heeft uw vrouw de telefoon vastgehouden en honderd keer d'or getypt als klein een kleine hint. :)
Tuborg øl | 06-01-18 | 23:50
Mijn vriendin beschikt over veel van mij, maar niet over mijn vingerafdruk.
TisNieZoMoeilijk | 07-01-18 | 00:07
Snurkt u, dat jullie afzonderlijk slapen?
www.redmondpie.com/how-a-clever-7-year...
@Tuborg øl | 07-01-18 | 00:18
Heeft u 2 dochtertjes en slaapt u toch heel vast door alles heen?
TisNieZoMoeilijk | 07-01-18 | 00:28
Geen dochters maar vast slapen is wel een dingetje bij mij. Ik had ooit eens de wekker gezet en daar sliep ik dwars doorheen.
@Tuborg øl | 07-01-18 | 00:37
Dochters zijn betere wekkers dan wekkers. En ze blijven in je systeem. Niet 1 keer.
Wat een irritant, arrogant hoofd heeft die Simons toch. Alles aan die vrouw stoot af.
Precies. Vooral die arrogantie, ook weer op deze foto. Zo van 'kijk mij eens'. brrr
Zo trots als een aap met 7 piemols...
Ach, sommigen wanen zich Napoleon, anderen wanen zich Chef d'equipe, of Directeur, of Afgezant van een of andere godheid of een Vreer.
Dat is helemaal geen probleem zolang deze mensen veilig verblijven in een voor hen ingerichte instelling of dagverblijf met de juiste begeleiding.
Maar ik zou niet weten wat zulke mensen kunnen bijdragen aan het besturen van een grote stad.
Het zegt wel alles over de verstandelijke vermogens van S. Simons zelf, dat zij deze mensen wel in staat acht tot het leveren van een serieuze bijdrage aan de A'damse gemeenteraad.
Buitenhof? Nee, bedankt. Ik zie (noodzakelijk) elke vier weken een niet al te slimme kapster. Meer daarvan hoef ik echt niet.
LOL
Sylvana? Nee, ik heb al een kapster.
Fock Buitenhof en Simons, niet van deze wereld! LEESTIP: Paul Scheffer's essay Ons Driestroompjesland: '"Juist omdat we zo slecht zijn in symboolpolitiek maken we nu een kleine beeldenstorm mee; juist omdat we erfgoed en openheid niet weten te combineren zien we een opkomst van de identiteitspolitiek. Al dat gehamer op herkomst helpt helemaal niet: hoe meer het gaat over etnische minderheden, hoe dichterbij het moment komt dat de etnische meerderheid zich breed gaat maken. Wit is dan inderdaad ook een kleur geworden. Dat is in essentie het populisme: een beroep op de etnische eigenheid van de meerderheidsbevolking." www.nrc.nl/nieuws/2018/01/05/het-geva...
Je kan best psychiater zijn en gekke ideeën hebben.
Ah Sylvana. The gift that keeps on giving.
Tja, dat hele silly Syl faalcircus is een grote sneue bedoeling, het hoopje trieste mensen die zij om zich heen heeft verzameld geeft precies haar geestelijke capaciteiten weer.
Het is inderdaad triest. Is er dan niemand in haar directe omgeving die zegt: "Syl gewoon effe niet doen. Effe kappen met die onzin. Gewoon weer met beide benen terug op aarde." Ik kijk het het ook hoofdschuddend aan. Het is zoals jij al zegt sneu.
Ik vermoed dat haar directe omgeving ophoudt bij syl, zij, haar en zichzelf.
@Tuborg øl
Dat denk ik ook.
Fijn! Knoop in je Zakdoek is terug.
Waarom zitten er bij Buitenhof zoveel presentatoren van de VA!RA?
Ik twijfel nog of ik ga kijken morgen.
Maar niet heus.
De roast van Sylvana! Wie wil dat nou missen?
Lewis Lewinsky | 06-01-18 | 22:54
Ik wil dat best missen. Ze roast zichzelf keer op keer.
Daar kan geen ingehuurde lolbroek tegenop.
Ik wacht gewoon tot het filmpje op GS verschijnt.
Ja, dat is een beter idee, Lupus.
@buitenhof, krijgen andere partijen die zich kandideren voor de gemeenteraad van Amsterdam dezelfde kansen als mevrouw Simons om zich te profileren of zit ze er soms alleen omdat ze zwart is? En wordt de NPO soms alleen in Amsterdam uitgezonden of heeft de NPO zwaarwegende redenen om te vermoeden dat de gemeenteraadsverkiezingen interessant zijn voor heel Nederland?
Hoi Geenstijl,
Nee, daar gaan we het morgenochtend niet over hebben. Mevrouw Simons is uitgenodigd om uit te leggen hoe ze het gevaar van Annabel Nanninga gaat bestrijden in de campagne van de Gemeenteraadsverkiezingen en hoe ze de stad een diverser en multicultureler stadsbestuur gaat bezorgen. Dus wij hebben geen zin in achterhoedegevechten en jullie pogingen een dappere nieuwe partij zwart te maken. (Ja, ik schreef zwart maken).
Hopelijk gaan julie toch allemaal kijken, want ook voor de discussie in andere gemeenten zal het vast heel interessant zijn, want dit speelt heus ook buiten Amsterdam. Wij zijn echt meer dan AT5 bij de NPO.
Met vriendelijke groet,
Pieter-Jan Hagens.
Ok, gooi er maar een slotje op, we hebben een winnaar!
Gaan jullie nou al weer over die kneus beginnen? Vorige keer 400 reacties en in een stuip gelegen. Nu wat anders toch?
Stuiptrekkend richting 21 maart: het is een doktersromannetje vol beunen en scootmobiels.
Ze kan leuk presenteren , kleden en gevat zijn onze Syl.
Maar inhoudelijk is het een hol vat.
En holle vaten klinken het hardst.
En je lul word er schraal van dus laat maar zitten.
Buitenhof: Die Cailin Kuit, is die wel psychiater?
Sylvana: Zeker wel. Ik heb het bewegend beeld zelf gezien!
Buitenhof: Een bewegend beeld dat psychiater is?
Sylvana: Exact!
Niks tegen in te brengen....
Roflol!!
Pieter Jan Hagens weet niet eens, dat er een psychiater op de lijst staat, die niet eens psychiater is. Of die andere malloten.
Heeft hij Twitter? Kan iemand hem even bellen? Zou het mogen, kritische vragen NPO?
Hij weet alleen van Wekker. Die een prijs heeft gewonnen.
Soapie (en officieel dus theatermaakster) kent hij ook wel.
Hij weet ook niet van Sunny, die dames les gaf met hun benen wijd in vroegere tijden.
Och och och.
Ga morgen wel kijken op herhaling.
Maar voorspel al, dat SS haar voorgekauwde verhaal mag gaan vertellen. En dat mensen, die er naar kijken denken: "ja, goed he, hoe divers Amsterdam toch is. zo geweldig, zo leuk". Televisiekijkend Nederland dan!
Zolang je er maar niet dagelijks mee wordt lastig gevallen. En het niet in je achtertuin is.
@sunshine&rain | 06-01-18 | 23:04
Het GS-bericht over Cailin de Psych is trending op Twitter. Nu al. Dat komt echt wel ter ore van de Buitenhoffers.
Nou ze kan ongetwijfeld een heleboel deze mevrouw ( of is het ook een vreer ik kan het niet goed zien ) maar bewegen lijkt me niet haar sterkste punt.
Annetje1964 | 06-01-18 | 23:09
Ze heeft wel iets psychisch.
En het ongegeneerde Sylvana-pushen gaat maar door. Landelijk werd het geen succes dus nu maar lokaal proberen. Sylvana moet en zal ergens politiek aan de slag gaan, aan de NPO zal het in ieder geval niet liggen.
Misschien als ambassadeur in Guiltystan of zo? Zijn we de banden met Suriname niet weer aan het aanhalen? En met Erdolf?
Mooi rood is niet lelijk!
En Pieter Jan Hagens, zeg meteen even tegen die ijdele communistische racist dat het totaal uit de tijd is om mensen te gebruiken als slaven ... als vee. Staat verder heel mooi hoor, zo'n pruik van echt haar, maar mensen zijn geen schapen.
Die posterfoto met krulletjes pruik en nepbril doet mij denken aan geile films uit de 80 jaren met een strenge, doch stoute lerares die door enkele van haar leerlingen eens goed de les gelezen wordt...
Top! Dat is dan bij deze geregeld.
Pieter Jan Hagens gaat het Sylvana vragen. Hoe het zit met haar personeel. O wacht..... nee natuurlijk niet. Sylvana gaat hetzelfde riedeltje opdreunen en krijgt daar natuurlijk alle gelegenheid voor.
We shall see.
Sylvana reageert vaak als een borderliner. Geeft bijv geen inhoudelijk antwoord op een kritische vraag maar gaat met een ander onderwerp in de tegenaanval
Ze mag zelfs 5 minuten reclame maken voor DENK en BIJ1.
(contractueel vastgelegd)
Sorry jongens, de NPO heeft haar eigen rol te spelen, die gaan niet kritisch worden.
Ja ga daar een beetje de clou verraden 8-(
Sorry, zal niet weer gebeuren :(
Presentatie Witteman?
lol, wat denk je zelf? Van die naam alleen al flipt Syl.
Niet te hopen voor Silly Syl dat het Witteman wordt , want die wil nog wel es uit z'n rol vallen en met een kritische vraag komen en dan zet S.S een venijnig bekje op, dus , nee dat moeten we niet hebben . P.J. Hagens doet geen vlieg kwaad, knikt braaf ja en amen en wordt niet gehinderd door al te veel kennis ... zo blijft het gezellie.
Goed zo, GS! Blijf de vinger op de zere neppsychiater leggen.
*morgen de roast van sylvana noteert*
Alle vooroordelen worden steeds maar weer bevestigd...
Waarmee het dus geen vooroordelen zijn.
vermeldt staat. Au! #taalnazi
fixed, thanks!
Welkom.
En? Hebben jullie al iets gehoord?
krekels.
Eindelijk, jullie hebben haar gevonden!
Mijn droomvrouw Cailin Kuit.
Kun je haar telefoonnummer even doorgeven?
Dan kan ik haar mee uit vragen. Alvast bedankt.
P.S. Ik kan wel een gratis psychiater gebruiken.
Ik heb haar nummer wel, maar het netnummer van Tatooine niet...
Sylvanaatje... geen zeteltje voor jou schatje. De grachtengordel stemt niet op je, de bijlmer snapt je niet, alle mensen in West zitten binnen met enkelband, dus wees gerust: Je kunt altijd nog fulltime Giel roaster worden.
Ik denk dat het nog een grote schok gaat worden hoeveel mensen hierop gaan stemmen. Gelet op het feit dat het slachtofferdenken nogal wijdverbreid is in wijken zoals de Bijlmer. Deze partij is een soort politieke fastfood. Instant bevrediging, maar je hebt er weinig aan wegens gebrek aan inhoud.
Kleine 3000 stemmen bij de TK. Vorige keer had je bijna 9000 nodig voor een zeteltje in de GR van 020.
Nee joh. Ze gaat echt meerdere zetels winnen. Die stad zit vol deug meisjes.
Henk, de deugmeisjes [s]soppen[/s] stemmen op de afgezanten van Jesse.
PresidenteDeConjovia | 06-01-18 | 22:41
Als lokale partij geef ik haar meer kans op zetels dan als landelijke partij. Idem de Denk-boys. Mensen die zeggen dat de oorzaak van jouw falen, achterstand en/of rancune niet aan jou ligt, maar een externe oorzaak heeft, da's toch heerlijk.
Kan inderdaad zijn dat het kwartje lokaal anders valt, en/of later valt bij dat volk. Maar Terry doet ook mee, die gaat de lat hopelijk nog hoger leggen.
PresidenteDeConjovia | 06-01-18 | 22:49
Zeker, maar voor de meer 'weldenkende" mens zijn er meer partijen, en die stemmen zullen dus meer versnipperd zijn. Het is wel interessant in hoeverre Simons gaat scoren, het is dan in één keer duidelijk hoe het gesteld is met de zelfreflectie binnen bepaalde groepen in Amsterdam.
Ik heb een béétje veel op, mogelijk dat mijn teksten wat minder coherent zijn dan dat ik denk. Bij voorbaat excuus dan.
Voor iemand met mogelijk een glas teveel op, verdien je buitengewoon veel respect voor het feit dat je zelfreflectie en die Lieve Stad™ in één zin weet te proppen.
PresidenteDeConjovia | 06-01-18 | 23:03
Hahaha. Mooi.
Ik ben Gynaecoloog.
Ik niet, maar ik kijk wel even
GeileNeger?
Ik heb een labjas en een stethoscoop, dat moet genoeg zijn.
Geen plastic handschoenen?
Die eendebek moet je eerst een beetje warm maken voor gebruik.
Mark_D_NL | 06-01-18 | 22:33 |
Hahaha. In de categorie I'm from the FBI. Federal Boob Inspector.
Behang jij de gang via de brievenbus?
@kruisruiker
Speculum, moppert de missus.
REAGEER OOK