Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Reaguursels

Inloggen

"mannen en vrouwen en alles wat er tussenin zit" ik wist niet dat daar ook nog iets tussen in zit. Ook niet erg aardig om te suggereren dat de operatie niet erg gelukt is.

vandegekke | 12-10-17 | 08:55

Gozer?
Hoezo gozer?

Heb ik met u in de klas gezeten?
Zijn we aan elkaar voorgesteld?
Nee, dus en ik heb geen behoefte aan geforceerd populair gedoe.
Als u mij niet kent dan spreekt u mij aan met meneer!

Overigens schrijft men "Hé" en niet "Hey".
Spreekt geeveedee uw moerstaal, stumpers.

Tuurlijk, moederinstinct bestaat niet. U 3 snapt toch heul veul van vrouwen hoor.

En nu linea recta de moskee in om het goede nieuws te brengen. en zijk nie-ons-nie aan de kop, NOSsers.

Mevrouw Shula Rijxman zal dit wel verbindende tv vinden. (Ach jeetje, daar gaan-ik weer. Dat "mevrouw" mag niet meer van Rutte III. Waar bemoeien die zich - gotsammekrakepit - toch mee.)
Sub omni canone. Evocatus

Evocatus | 12-10-17 | 01:33

Mannen. En. Vrouwen. Zijn. Niet. Gelijk.
(En nee, de een is niet beter dan de ander, maar wel verdomd anders)
PS. Zou een leuke wereld worden. Straks allemaal dezelfde kleur en het zelfde geslacht, en allemaal geen beroep want basisinkomens. Wees blij met en trots op diversiteit.

BralaapStan | 12-10-17 | 00:27

Dat einde. "Dan kunnen we dit niet alleen aan de vrouwen overlaten."
Wat een ongelofelijke hork is het toch weer, hard roepen dat hij feminist is maar dan gelijk weer terugslaan met dat vrouwen zelf toch eigenlijk niks kunnen zonder de hulp van een man.

Flapuidt | 11-10-17 | 23:39

Toch knap dat ze uit dat enorme reservoir van domme mannen in Nederland toch nog zo'n beetje de allerdomste hebben kunnen vissen.

Elessir | 11-10-17 | 21:34

Der Untergang des Abendlandes. Geen ontkomen aan.

Ruud Hazes56616330 | 11-10-17 | 21:20

De enige feministe waar ik graag naar luister is Camille Paglia. Wat een verademing die vrouw. Echt autonome denker.

kapoerewiet | 11-10-17 | 20:26

Telt het ook als je Le Pen een vrouw met ballen vindt?

marjen | 11-10-17 | 20:23

Kutzakken !!!

boccelullus | 11-10-17 | 20:08

Wij zijn genderdrammers zou een betere titel zijn

protonplof | 11-10-17 | 19:27

We mochten toch geen onderscheid meer maken tussen gender???

Graaf_van_Hogendorp | 11-10-17 | 19:25

Ze begonnen met een oorbel , en dan het knotje en nu.... kots.

Bergbloempje | 11-10-17 | 18:40 | 1

Ja inderdaad. Het is inderdaad om te kotsen

Pluizemeisje | 11-10-17 | 19:44

Niks mis met feminisme. Niks mis met wat deze mannen vertellen. Als vrouw kun je zoiets alleen maar waarderen. Deze wereld is nimmer leuk geweest voor vrouwen dus probeer mensen niks wijs te maken. In alle geloven is de vrouw bij voorbaat al de dupe op alle fronten. Ben je het hier niet mee eens ben je waarschijnlijk een vrouwenhater.

Accident_Prone | 11-10-17 | 18:33

Als vrouw heb ik een vreselijke schurft aan die feministe wijfen. Altijd al gehad. En nu gaat het echt uit de hand lopen.En ik woon nog wel in een straat die de naam heeft gekregen van een femi, genaamd Joke.
Toen ik toendertijd die straatnaam hoorde was het eerste wat ik dacht : gadverdamme.

Bergbloempje | 11-10-17 | 18:33 | 1

Is dat de Kaviaarstraat ?

boccelullus | 11-10-17 | 20:08

Als ik het wel heb is mijn lul dan eigenlijk een omgestroopte vagina ?
Nou ja, eigenlijk wel, toch ?
Lutsen is strelen, erg verwarrend allemaal.
Onze cultuur is een walk over geworden.

Hensmunter69 | 11-10-17 | 17:57 | 1

Daarom heeft een man ook tepels, en heeft een man zo'n naadje op je zak. Een is een soort reuze clitoris.

Analia von Solmsch | 11-10-17 | 18:55

Vrouwen en mannen zijn gelijkwaardig, niet gelijk. En als 'die van ons' wel vindt dat er geen enkel verschil is, kan zij volgende keer ook beneden 'gaan kijken' als ze 's nachts weer eens 'een vreemd geluid gehoord heeft in huis'. Dan is het meteen over! En dan draai ik me wel nog even om in bed. En ook, dan mogen al die wijven met streken eens een rondje geven in de kroeg, i.p.v. de hele avond schaapachtig witte wijntjes te zitten meelurken met iedereen alsof ze elke keer weer de hoofdprijs van de avond zijn. Als ze een jurk met een diep decolleté aantrekken, waardoor ze zelf elke drie minuten hun tieten moeten checken, sorteren en weer omhoog moeten duwen, mag je er zogezegd niet in kijken (oogcontact houden!), haha. Waarom trekken ze die jurk dan aan? Omdat het zo comfortabel, handig en warm is? Het is g€&verd@mme blijkbaar een full time job om die twee dingen te 'managen' en terwijl worden hun tenen blauw van op hoge hakken te lopen. Spreek eens af met je AL je alfa-vrienden in de kroeg om haar geen enkele keer te bekijken als ze haar weer helemaal heeft opgetut. Dan zit ze al voor 10 uur in een hoekje een lange lip te trekken en/of haar make-up terug vloeibaar te janken, omdat ze zo 'onzeker' is geworden. Laat mannen en vrouwen toch gewoon hun beider rol spelen. Dat werkt al eeuwen prima en het is bovendien heerlijk om te doen, als je het kan, tenminste. En niet zo'n verlegen, slappe beta lul bent met schaamhaar op je kop of zo'n schreeuwlelijk feministisch over-assertief wijf. Dan niet, waarschijnlijk. Tja.

Smelldacoffee | 11-10-17 | 17:45 | 2

Zeg het!

blablaGast | 11-10-17 | 18:32

"tieten moeten checken, sorteren en weer omhoog moeten duwen"

Vooral dat "sorteren". Brilliant gevonden. Hulde.
Salut. Evocatus

Evocatus | 12-10-17 | 01:36

Stelregel det Mannelijke psychologie; spreek een man aan op zijn ratio en niet op zijn verlangen ergens bij te horen.

Om je zelf te laten beïnvloeden door dit soort boodschappen moet je als man wel bijzonder confirmistisch zijn (al is dat waarschijnlijk de norm op een vertrutte entiteit als de NOS).

Panos88 | 11-10-17 | 17:25

@bisbisbis - kijktip hierover: de geniale sketch van Van Kooten en de Bie, "Mannenpraatgroep Apeldoorn."

kapoerewiet | 11-10-17 | 17:24

Niets nieuws onder de zon: rond 1979 waren er in Nederland talloze 'mannenpraatgroepen' , van mannen die hun rol ten opzichte van vrouwen kritisch belichtten, die vonden dat je heel goed kinderen kon helpen met opgroeien en het huishouden kon doen (nogal normaal, tegenwoordig) maar die zich vaak ook met 'homo, bi-, of hetero' bezig hielden. Ze waren hééééél solidair met vrouwen - en ze werden uitgekótst door de gestaalde, kortgeschoren parse tuinbroeken kaders van de lesbo beweging.

bisbisbis | 11-10-17 | 17:08

Verschrikkelijk, misschien moet ik toch weer SGP gaan stemmen.

Rest In Privacy | 11-10-17 | 16:52
-weggejorist-
SnartBlirdetRagnarok | 11-10-17 | 16:52

Ik kijk al jaren geen tv meer. Ondertitelen ze tegenwoordig ook al Nederlandstalige progranma's? Nederland wordt steeds dommer. Gelukkig mag je op Netflix de ondertiteling nog uitzetten ook bij alle andere talen die ik gewoon versta

Pluizemeisje | 11-10-17 | 16:52

Het zijn dezelfde gasten die "je suis Charlie Hebdo" lopen te roepen. Maar als het puntje bij het paaltje komt heb je er totaal niets aan. #SJW

watergeus | 11-10-17 | 16:39
-weggejorist-
Ausefullidiot | 11-10-17 | 16:38

Nederland nog verder 'vervrouwelijkt'. waar houdt dit op?

vindikook3310 | 11-10-17 | 16:34

Ik ben sterk voor Hermancipatie. Voor lange vrouwenbenen, en alles wat daar tussen zit.

Dr_Prepper | 11-10-17 | 16:32

De nieuwe Joris is zeker een wijf want er deugt niks van posten/postvolgorde/reaguren op reaguurders.
#WilVonLoghausenTerug!

Graaisnaaiert | 11-10-17 | 16:32

Als terroristen terreur doen en ik doe vrouwen, ben ik dan automatisch een feminist? Vroeg ik mij verschrikt af.

Alles is te fixen | 11-10-17 | 16:30

Ik doe al alles in huis. Van de afwas tot aan boodschappen. Moet het nu ook nog eens tussen de oren?

Dagdief | 11-10-17 | 16:23

Een woensdagmiddagmopje:
Op het jaarlijkse feministencongres spreekt Ingrid de menigte toe: "Mijn Henk wil altijd dat ik zijn overhemden strijk. Daar was ik helemaal flauw van. Ik zei: "Henk doe jij dat vanaf nu maar lekker zelf". Nou, de eerste dag zag ik niets. De tweede dag nog niets. Maar de derde dag zag ik hem inderdaad zelf zijn overhemd strijken". De hele zaal applaudiseerde. Daarna was het de beurt aan Tineke. Tineke zei: "Mijn Jan heeft ontzettende zweetvoeten en wil altijd dat ik zijn sokken was. Daar was ik helemaal flauw van. Ik zei: "Jan, was jij vanaf nu maar gewoon lekker zelf je sokken". Nou, de eerste dag zag ik niets. De tweede dag nog niets. Maar de derde dag zag ik hem inderdaad zelf zijn sokken wassen. De zaal ging gillend uit haar dak. Daarna kwam Fatima. Fatima zei: Die Mohamed van mij, die wil iek make voor hem altijd die couscous. Daar was iek helemaal flauw van. Ik zei doe jij dat vanaf nu zelf maar. Nou, de eerste dag zag iek niets. De tweede dag nog niets. Maar de derde dag zag iek al wat met mijn linkeroog.

cabrão | 11-10-17 | 16:22

Mag ik ook even kotsen?
Wat moet je met vrouwen die janken over een "pay-gap" terwijl grondige wetenschappelijke studie aantoont dat die... helemaal niet bestaat. Wat moet je met vrouwen die janken over een glazen plafond terwijl ze eigenlijk helemaal geen zin hebben om de complete toewijding te geven die nodig is voor de top. Wat moet je met vrouwen die loeihard feminist zijn als het ze uitkomt, maar zielige zwakke wezentjes zijn als dat tijdelijk net iets beter uitkomt. Maar nog veel erger: Wat moet je met die testosteronloze deug-boys die waarschijnlijk mee komen hijgen op zwangerschapsgymnastiek en klakkeloos de tenenkrommende filterbubbletalk van die jankgleuven overnemen?

Zeddegeizot | 11-10-17 | 16:19

Ik neuk gemiddeld drie maal per week. Gewoon met mijn lieftallige echtgenote. Ik zie dus geen enkele reden om feminist te zijn.. Dat lijkt me vooral een truc om aan seks te geraken.. In de onderste lagen van de seksuele dominantie hiërarchie, zoek ik de mannelijke feminist.

Croisantneuf | 11-10-17 | 16:19

Dit kopiëren ze gewoon van die achterlijk Trudeau, die stond op het toneel werkelijk te krijsen "ik ben feminist", De man zat in een soort psychose!

lanexx | 11-10-17 | 16:13

dacht dat "white feminism" geen feminism was??? NOS loopt echt achter, vuile nazis.

geenspam | 11-10-17 | 16:07

Ik denk niet dat er (in de nabije toekomst) nu heel veel vrouwen ineens anders zullen worden wat voorkeuren voor mannen betreft. Net zoals de meeste mannen toch ook graag een vrouw hebben die vrouwelijke kenmerken, zowel uiterlijk als innerlijk heeft, willen de meeste vrouwen een man die uiterlijke en innerlijke mannelijke kenmerken heeft. Daarop is de hele aantrekkingskracht en daarmee gepaard gaande synergie tussen man en vrouw biologisch bepaald. Kun je wel voor heel veel taxpoet een fijn divers clubje zalvende jongvolwassen jochies laten vertellen wat zij vinden dat zou moeten. Als het erop aankomt zitten die feministische mannen toch ook gewoon te fappen op stereotype vrouwsfiguren. Dat doen de vrouwtjesmensen ook gewoon. Al dat gelul over verschillen tussen man en vrouw oplossen, juist niet! Alleen door verschillen kun je schoonheid of lelijkheid zien. verschillen maken de man, én de vrouw.

Dutchbeaurouge | 11-10-17 | 16:06

Primitief. Feminisme... impliceert kloof tussen geslachten. Geslachten bestaan niet.. indien wel is het een sociale constructie. Ben bidden.

RickTheDick | 11-10-17 | 16:05

Onlangs op eoa familie gebeuren kwam een pubernichtje mij ook deze vraag stellen. Dat soort stof wordt tegenwoordig op het VO die koppies ingebeukt als zijnde een zaak van leven en dood.

HdJ | 11-10-17 | 16:03

Een publieke GeenStijl Slack workspace, dat zou wel leuk zijn.

ubiquity | 11-10-17 | 16:01 | 1

Waar kan ik me aanmelden? Ik doe graag mee.

De Badtegelzetter | 11-10-17 | 19:53

glibberige gluipers

langzullenweleven | 11-10-17 | 16:00

Wij zijn allemaal gelijk maar we willen graag wel even de volgende groepjes meer bekendheid geven. Vroeger wist ik niet dat deze minder gelijk waren, inmiddels door dit soort jankerts weet ik beter. Ik hoop voor hen dat ze veel sex krijgen (denk het niet) voor het verkopen van hun lulverhalen aan linkse vrouwtjes.

reddeloos verloren | 11-10-17 | 15:59

Die drie nemen de coming out dag wel heel sereus.

ZureJoop | 11-10-17 | 15:59

Wat ik al eerder zei.De mannelijke bevolking is aan het verwijven

komtdatschot | 11-10-17 | 15:57

Hoe zeg je "ik ben feminist" in het Arabisch, Turks, Berbers, Somalisch en zo? Met 181 nationaliteiten in dit land is deze campagne maar weinig inclusief.

Abject | 11-10-17 | 15:55

Hebben veel te veel vrije tijd om zich met die onzin bezig te houden.

Stratum | 11-10-17 | 15:54

Zo te zien bij al die reaguurders wordt er nog flink veel gekeken naar de Nederlandse / DDR staatsomroep .

blauwe zander | 11-10-17 | 15:52 | 1

Men dient te weten wat de vijand voorstaat, nietwaar. U kent de spreuk: Keep your friends close, but keep your enemies closer? Nou dan.
Salut, Evocatus

Evocatus | 12-10-17 | 01:43

Dus je bent voor gelijkheid en dus sluit je je aan bij een groep waarvan de naam afgeleid is van het Latijnse Femina. Wie denken deze halfzachte eitjes nou voor de gek te houden?
Trouwens als je echt voor gelijkheid bent pak je het gynocentrisme aan want in dit land hebben vrouwen meer rechten dan mannen en ik maar denken dat we allemaal gelijk zijn, lol ende hihi. Bij huiselijk geweld ben jij als man diegene die het huis uit gekukeld wordt. Oorlog? Dan mag jij als man de kogels opvangen. Mentale stoornis opgelopen? Dan krijg je zo'n halfzachte twintigerchick voor je neus die alleen maar opdreunt wat ze uit de boekjes geleerd heeft, echte (professionele) interesse in jou als man? Haha, nee joh ben je mal. Maar goed we zullen als maatschappij ooit eens eerlijk zijn over hoe de dingen in elkaar zitten zoals ze zitten. Nee joh, lekker onzin de ether inslingeren! "mannen zijn slecht, vrouwen zijn goed! Moslims zijn zielig, de overheid is er voor de burger".

VeelTeSteil | 11-10-17 | 15:51

Spoiler alert: die Rey van Star Wars is dus gewoon een drag queen: feminisme heeft nou eenmaal gewoon keihard kerels nodig (m/v/x).

Rest In Privacy | 11-10-17 | 15:51

En dan niet eens genderneutrale feministen.
Snap er steede minder van..

schoon-schip-maken | 11-10-17 | 15:50

Feministen houden van vrouwen, een soort ideologische lesbo's dus.
Klinkt goed.
Jesuisfeminist.

Nuchternederland | 11-10-17 | 15:49

Zie hier het gevolg van alleen juffen op de kleuter- en lagere school.

Acidbrain | 11-10-17 | 15:49

hey tegel werdt geplaatsts, wow!

Is dit nog nieuws? | 11-10-17 | 15:49

@ redactie:
Geef server eens een reboot, iedere keer die error 500 bij posten,
Geef ons +_ kudo systeem zoals bij dumpert
Laat ons weer normaal linkjes plaatsen
gvd gvd enzo!

Is dit nog nieuws? | 11-10-17 | 15:48 | 2

JA!

kapoerewiet | 11-10-17 | 17:28

moet spatie voor linkje droppen, is mijn insziens een antispam trucje tegen spambots.

Cobalt bomb | 11-10-17 | 17:34

Ben ik een feminist als ik een voorkeur heb voor lesbische dwergenporno?

RenHoek | 11-10-17 | 15:47

Doet me denken aan een proekwerk geschiedenis destijds op het VWO:
Vraag: wat is de overeenkomst tussen de feministen uit de 1e en 2e golf.
Mijn antwoord: ze zijn allemaal even lelijk.
Gek genoeg kon de lerares dat antwoord niet waarderen, terwijl het 100% waar is. Alleen draken worden feminist

Zatkniss | 11-10-17 | 15:47

Is het doel van Feminisme niet om te laten zien dat vrouwen het zelf wel kunnen regelen? Als je je als man dan feminist noemt zal je de arme vrouwtjes wel even een steuntje in de rug geven anders komen ze toch nergens.

Sqbar | 11-10-17 | 15:47

En dat is wetenschappelijk aangetoond. Wat @FlorisJanvanFleppest al aanhaalde; in Zweden waar ze het extreem ver hebben door gedramd, groeien de twee groepen uit elkaar als nooit te voren. Er ís nu eenmaal verschil tussen mannen en vrouwen, de biologie laat zich de wet niet voorschrijven. Ik kan als man zijnde helemaal warm worden van een mooie motor, auto of snelle computer. Dineke (een goede vriendin van me) staat me dan heel schaapachtig aan te kijken. Omgekeerd gebeurt hetzelfde. Als zij helemaal lyrisch wordt van een tas of een paar schoenen kun je mij weg slepen met grote vraagtekens boven mijn hoofd. En dat zijn dan nog maar de stereotype voorbeelden.

PS: GS doe die serverT nu eens uitbezemen. Reaguren op elkaar gaat niet meer, de tijdlijn oud/nieuwste eerst werkt niet en ook de "internal error 500" vliegt je rakelings langs de oren op regelmatige basis.

Sjefke7807 | 11-10-17 | 15:46

Ik identificeer mij als een islamitische lesbische negerin met native American afkomst en ik ben heel erg feministisch hoor.

GerMonster | 11-10-17 | 15:45

Die 'error 500' begint nu wel een beetje oud te worden. Geef die kutserver eens een schop.

XaleX_2 | 11-10-17 | 15:44

Mijn zoon wilde vroeger ook een barbiepop om onder de rok te kijken en uit te kleden. Als ik hem nu zo hoor heeft de oefening destijds hem nu voordeel opgeleverd.

metdedag | 11-10-17 | 15:43

OT Politie zoekt rond zomerhuis ouders MP Horsterwold.

Einde van de Domheid | 11-10-17 | 15:43

De NOS is inmiddels een cultuur-marxistische staatspropaganda omroep geworden, gefinancierd door ons eigen geld. Dat is een van de kenmerken van een te grote overheid met te veel macht.
Gisteren heb ik gekeken naar het debat tussen de 'feminist' Thomas Smith en Sargon of Akkad. Het was een interessant kijkje in de hoofd van zo'n gehersenspoelde beta-male 'feminist' en hoe hij soms bijna in huilen uitbrak tijdens het debat:
y2u.be/mTFL0wKmsC0

letters_of_cijfers | 11-10-17 | 15:40

Opflikkeren met die onzin.
Als die vrouwen zogenaamd gelijkwaardig willen zijn, moeten ze ook niet zeuren als ik als eerste door de deur ga en dan de deur dichtsmijt, of niet hun zware spullen wil dragen. En laat die vrouwen eens een rondje geven.

Henk de Vries2074 | 11-10-17 | 15:40

#JeNeSuisPasFeministe

h3* | 11-10-17 | 15:36

"Als je kijkt naar speeldgoedwinkels waar alles in blauw en roze verdeeld is en waar de winkelwagentjes-legosets voor de meisjes zijn en de stoere politiesets voor de jongens. Ik denk dat je van jongs af aan dus al leert wat jouw rol gaat zijn later."

In tegenstelling tot de publieke omroep zijn speelgoedwinkels gewoon onderworpen aan de vrije markt. Als jongens barbies willen kan dat gewoon en als meisjes stoer speelgoed willen hebben is dat ook prima. Uiteindelijk draait de wereld om geld, en kijken marketing mensen dus naar wat goed verkoopt en wat niet. We hebben dus geen staatsomroep nodig om dit soort onzin te promoten. Walgelijk.

EverythingBagel | 11-10-17 | 15:34

Het paradoxale is, hoe gelijker de rechten tussen beide sexen, hoe groter de verschillen. Zie Zweden wat een mooi voorbeeld hiervan is.
Als mensen/sexen verschillen (en dat doen ze) en er is volkomen vrijheid, dan zullen die verschillen zich duidelijk manifesteren. Tenzij je met wetgeving dat onderdrukt.

FlorisJanvanFleppest | 11-10-17 | 15:34

269life | 11-10-17 | 15:28 | reageer
Haar mannelijkheid vriend. Ik ben een vrouwelijke man en wens ook zo te worden aangesproken. Wat krijgen we hier nu, een beetje genderprofileren. Zo ouderwets.

Rest In Privacy | 11-10-17 | 15:34

Ach ja als je qua uiterlijk, carri

raskol | 11-10-17 | 15:34 | 2

Herstel... als je qua uiterlijk, carriere of inhoud niet in het broekje van de vrouwen komt, verzin je gewoon dat je 'feminist' bent als man.

raskol | 11-10-17 | 15:34

raskol | 11-10-17 | 15:34
Of gyneacoloog.

Cobalt bomb | 11-10-17 | 17:33

Mannen die feminist zijn klinkt wel erg homoseksueel.

Rheia | 11-10-17 | 15:33

Volgens mij zijn jullie hier op GS hartstikke feminist, hoor. In de zin van 'gek op vrouwen' (Femina, in 't Latijn.)
Verder ben ik als vrouw in Nederland prima voorzien van gelijke rechten, dank u. Deze gozertjes mogen het credo dapper gaan uitdragen in Saoedi Arabië en omstreken.
(Om met Wiki te spreken: "In het eerste decennium van de 21e eeuw werd het westerse feminisme verweten nauwelijks oog te hebben voor schendingen van vrouwenrechten in de islamitische wereld.")

kapoerewiet | 11-10-17 | 15:30

HUH? Ik zie een feminist met een half schaap op zijn hoofd en een geit op zijn kin. Wat een LOL.. NIET.

Drukpers | 11-10-17 | 15:30

Ik ben nu echt in de war. Ik zie een filmpje van de NOS maar is dit nu stukje journaal? Dus een stuk objectieve en meldenswaardige nieuwsgaring? En wat is dan de bedoelde boodschap? Zijn er al feministen genoeg gezien de verschillende heren in het spotje? Of moeten er meer komen, mannelijke feministen? Of zijn er, zal wel niet, al te veel? Moeten we allemaal feminist worden? En als op al die vragen een antwoord zou komen van de NOS, wie is dan de NOS om ons te vertellen wat wel of niet wenselijk of ideaal zou zijn? Wie/wat is de NOS dan? Een sturend of propagerend staatsorgaan? Zonder, wat dan wel? Vragen, vragen, vragen.....

J-van-de-Bontekoe | 11-10-17 | 15:30 | 1

Zonder is zoniet... zucht

J-van-de-Bontekoe | 11-10-17 | 15:31

Ja, ophouden! Alle media die dit soort non-issues hypen zorgen er straks voor dat ik in mekaar wordt geslagen omdat ik mijn lul nog heb laten staan.

minnenman | 11-10-17 | 15:29
-weggejorist-
269life | 11-10-17 | 15:28 | 1

Online een date vinden wordt wel erg lastig zo als je niet meer kan zoeken op m/v. Pleur toch op met die onzin. Stelletje verwijfde idioten. Een man is een man en een vrouw is een vrouw. Punt en einde discussie. Als we zo doorgaan moeten we namen ook afschaffen want die zijn nogal stigmatiserend. Zo weet je meteen dat Joep een autochtoon is en Mohammed een allochtoon. Laten we iedereen maar gewoon een nummer geven. Bij de belastingdienst is dat sowieso het enige dat relevant is en dat je betaalt. Zelfde geldt voor de overheid. Jammer ook voor werkgevers zoals een bordeel die een vrouw zoeken. Succes! Je weet voortaan niet meer wie erop af komt. M/V. Ook lastig voor klanten trouwens LOL!

Rheia | 11-10-17 | 15:27 | 1

indd, om ziek van te worden dat gedoe.

EA 827 | 12-10-17 | 17:48

Ik ben ook feminist , als ik een krat bier drink dan moet mijn vrouw ook een krat bier drinken. En ze moet winnen met armpje drukken en bier pongen . En van mij hoeft ze heus niet te koken hoor , maar ze moet wel 2 kapsalonnetjes voor ons halen. Om beurten laten wij de hond uit om 12 uur 's nachts , dus als iemand feminist is .......

stoneytony | 11-10-17 | 15:27 | 2

Dus je vrouw heeft een bierbuik, biceps als een bankwerker en vet haar van de friture? Dan betaal je nogal een prijs, ja.

kapoerewiet | 11-10-17 | 17:29

Tja Kapoerewiet het kost wat hoor om feminist te zijn , maar ja je doet het dan wel goed bij haar vriendinnen.

stoneytony | 11-10-17 | 17:50

Gualtiero | 11-10-17 | 15:25 | reageer
Dat stiekeme werkt ook alleen maar als je eigenlijk geen lul hebt.

Rest In Privacy | 11-10-17 | 15:27

Let Daddy drive. Papa komt straks met een fantastisch feminisme naar huis als nieuwe hobby en wij gaan intussen Indonesisch koken.
Met veel peper.

MistaRazista | 11-10-17 | 15:27

Een belediging voor vrouwen te denken dat ze het van dit soort weeïge wijven moeten hebben

Antigoog | 11-10-17 | 15:26

Ze zijn dus voor "gelijke rechten van mannen en vrouwen" Zij strijden daarvoor zeggen ze zelfs.

Dan hebben ze een hoop werk te verrichten in de moskees en zwembaden van Nederland. Maar nee, dat doen ze dan weer niet. Want anders!

Creaguurder | 11-10-17 | 15:25

Mannelijke feministen zijn zogenaamde "sneaker fuckers" (vrij naar Gad Saad), een term die uit de evolutionaire biologie komt. Sneaker fuckers zijn beta-mannetjes die, door middel van het vertoon van vrouwelijk gedrag in plaats van alfa-mannetjesgedrag, in het broekje van de vrouwtjes proberen te kruipen. Oftewel, ze proberen sneaky te fucken met het vrouwtje, door zich 'sympathiek' op te stellen. Mannelijke feministen zijn eigenlijk geen feministen maar mannetjes die vanwege hun lage sociale positie een kans proberen te maken door zich van hun mannelijkheid te distantiëren.

Gualtiero | 11-10-17 | 15:25

Jiskefet 2.0
toch? (hopen doet)

Rest In Privacy | 11-10-17 | 15:25

'identificeert zich als feminist sinds 3 jaar'. Het is niet een standpunt of visie, maar echt de identificatie van wie je bent. Gewoon allemaal slappe mensen die willen deugen en overal willen bij horen als het maar deugd.

XaleX_2 | 11-10-17 | 15:24 | 1

We leven tegenwoordig in een wereld waarin alles is omgedraaid. Wat goed is, is slecht, wat waar is een leugen, een feit is een onderbuikgevoel en racistisch bovendien en we hebben ook een heerlijk zomer gehad. Iedere dag wordt het gekker.

Rheia | 11-10-17 | 15:31

Mietjes....

Eigen_Gereid | 11-10-17 | 15:23

Het zijn ook drie mensen die ik op basis van hun C.V. nog niet aan zou nemen om de plee hier schoon te maken.

Fiasco | 11-10-17 | 15:23

Liever een klootzak dan een feminist zeg. Hou op man.

Fiasco | 11-10-17 | 15:21

De kwaliteit ivoor in de safe space bubbel/ bubble van Nos op 3 is prima.

Ales | 11-10-17 | 15:20

Slack, beste chatprogramma wat je maar kan hebben.

metworst | 11-10-17 | 15:19

Echt van die eeuwige friend-zone figuren.

Harry Turtle | 11-10-17 | 15:19

We gaan van "ik denk, dus ik ben" naar "ik dram, dus ik ben". Je zelfbeeld ontlenen aan drammen. Je moet het maar kunnen.

Sliptong | 11-10-17 | 15:18
-weggejorist-
BozePaarseMan | 11-10-17 | 15:18 | 1

Hey gozer, ben jij ook racist? Hey gozer, ben jij ook pacifist? Hey gozer, ben jij ook sadist? Hey gozer, ben jij ook socialist? Hey gozer, ben jij ook fascist? Hey gozer, ben jij ook antifacist? Hey gozer, ben jij ook orthodontist? Hey gozer, ben jij ook gedist? Retegoeie slogan, NOS bedankt!

BozePaarseMan | 11-10-17 | 15:18

Dat gezeur over het rollenpatroon: doe het lekker anders als je dat wilt, niemand houdt je tegen. Laat de anderen toch lekker.
De samenleving is niet stuk, je hoeft haar niet te repareren (of op D66-wijze te optimaliseren om met zijn allen vooral met jezelf bezig te zijn).

frank87 | 11-10-17 | 15:18

Dit moet echt ophouden.

Bokito ergo sum | 11-10-17 | 15:17 | 1

Te laat. Iedereen en z'n pony wil bijzonder zijn en erkend worden. Bi polair onzijdig neutraal en meer van zulks. En nou is dat nog niet eens zo erg, alleen dat er voor al die drammertjes en verwende ik-heb-nog-nooit-nee-gehoord koters een podium aangeboden wordt is ronduit stuitend.

Sliptong | 11-10-17 | 15:25

Hier een bericht van een vrouw/dame (v/f):
Heren, willen jullie alsjeblieft échte mannen blijven? Lekker sterk, stevig, ruw, grofgebekt, niet bang om een goede grap te maken, harig en stoer?
Toe ...?
Fijn, zo zie ik jullie het liefst.
Kusje!

nemoj me jebat | 11-10-17 | 15:17 | 3

nemoj me jebat.....

cabrão | 11-10-17 | 16:26

O ik dacht dat vrouwen helemaal wild werden van kwalletje de theatermaker......

Rest In Privacy | 11-10-17 | 17:17

Ik sluit mij hierbij aan en geef jullie MANNEN ook een kus !

Bergbloempje | 11-10-17 | 18:36

AUW, mijn ogen!

Vrouwen hebben trouwens meer rechten dan mannen. Maleisme is de toekomst!

Rimini | 11-10-17 | 15:15

Jullie gedragen jullie wel weer als een stel wijven zoals jullie je weer op het topic Feminisme storten. Negeren, ontkennen en laten overwaaien is toch echt een meer mannelijk stijl van omgaan met gezeik.

Weerduivel | 11-10-17 | 15:15 | 2

Foei ik lees negeren...... racist.

Bergbloempje | 11-10-17 | 18:37

Zoals Rutte, bedoel je?

Deksmaat | 12-10-17 | 00:08

AntiFE bestaat dat ook ?

Steve1234 | 11-10-17 | 15:14

Ze denken: "Boehoe... ik ben een singleman en ik wil neuken... Weet je wat? Ik ben feminist! Dat wordt neuken vanavond".
En de vrouwen: "ik wil een echte vent die me alle hoeken van de kamer laat zien".
Dus wees gewoon hoe je genetisch in elkaar zit en niet hoe wat idioten bij de NPO dat bedacht hebben.

Dirk III | 11-10-17 | 15:13 | 2

Een feminist komt bij mij de slaapkamer niet in. Ik dop mijn eigen boontjes wel.

nemoj me jebat | 11-10-17 | 15:18

nemoj me jebat | 11-10-17 | 15:18
Ik ben benieuwd naar je techniek.

Cobalt bomb | 11-10-17 | 17:30

Mam, heb je mijn ballen gezien? Ach laat maar, ik heb zo ook niet meer nodig.

Elmer Fudd | 11-10-17 | 15:10

Dit zijn dus losers die normaal geen vrouw kunnen krijgen en op deze manier toenadering zoeken. Creepy zelfs. Predikaat man onwaardig.

zuigvelletje | 11-10-17 | 15:09

Moralismeklitje.
Hulde.
Prachtig woord.

Maya de Blij | 11-10-17 | 15:08 | 1

Murmelt zo lekker.

nemoj me jebat | 11-10-17 | 15:19

NOS-offensieven zijn altijd achterhoedegevechten.

Lewis | 11-10-17 | 15:07

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl