
De NPO-avond over Parijs is geweest; de usual telefoonklapper-tafelgasten hebben hun zegje gedaan; dominee Wagendorp heeft troostende woorden gesproken; dat we niet bang moeten zijn en ons kalm en waardig naar de volgende slachtpartij moeten begeven. Het gaat alweer over foto's van naaldhakken bij een artikel over topvrouwen; de toiletten zijn schoner dan ooit, en er stond een hele lange file. Heb je de nieuwe van Adele al gehoord? Kijk een rode panda met een twitteraccount. Sssst... GTST begint zo. Hahaha, zie die hoed van Depay. Maar we zijn niet bang. We zijn pissed. WE ZIJN GODVERDOMME MAD AS HELL. Evenals Bert van
The Post Online.
Waarom dat verzopen joch wel op de voorpagina? En de doden van Bataclan niet? (Kop van dit topic ontleend aan
de Volkskrant, waarvoor dank)
Reaguursels
InloggenMijn complimenten de spijker op de kop super stuk dit
@ De Eindbaas
Iran vecht al tegen IS ook met grondtroepen als een van de weinigen. Ook is het geen geheim dat Iran samenwerkt met koerdische strijders (allemaal moslims) Dus IS wordt wel degelijk bestreden door moslims. Wat echter een belangrijke vraag is... waarom wordt er een coalitie gevormd door het westen met landen die IS openlijk steunen?? Hoezo niet een coalitie vormen met Rusland en Iran om IS te bestrijden?
Bovendien, hoe erg Assad ook is, onder zijn bewind worden minderheden zoals christenen, alevieten, sjiieten, juist heel erg beschermd.
Waarom is de schurk Assad erger dan de Saudische monsterkoninklijke familie? En waarom wel samenwerken met Saudiers die juist wahhabisme en salafisme steunen, maar niet met Assad die deze groep juist bestrijdt?
Vind je het ook niet raar dat de VS aan Saudie Arabie zoveel wapens verkoopt? Sta je er wel eens bij stil wat een wapenindustrie is en hoe ze winst maken? Hoe ze uberhaupt als industrie zijn aan te merken?
De wereld zit wat ingewikkelder in elkaar. Wat wij hier door de media te horen krijgen is slechts een gedeelte van de waarheid. We moeten niet zo kortzichtig zijn en alle moslims over een kam scheren.
Ik heb een ontzettend lieve collega, een Iraanse jongevrouw die zich dagelijks inzet voor mensenrechten. Van huis uit heeft zij meegekregen respect te hebben voor alles wat leeft, en dat kun je aan haar hele houding en gedrag zien. Zij is ook moslim en verafschuwt elke vorm van geweld... waarom zouden wij als Nederlanders tegen dit soort lieve mensen nu plots zo vijandig doen?
Haat is de bron van alle kwaad. Haat laat geen plek over voor liefde, broederschap of vergeving. Als wij nu een haatpil nemen, zullen wij even slecht zijn als alle extremisten die ons (het westen) haten. Moeten wij hier niet boven staan?
Goed zo knerf | 17-11-15 | 18:29
Even goed oorzaak en gevolg blijven onderscheiden Veel mensen beheersen die kwaliteit niet..
@vansuyle.com | 17-11-15 | 13:10
Waarom weggejorist? Het was in scene gezet. Zoek het zelf op redactie. Ja het arme jochie was verdronken, maar ergens anders aangespoeld. Hoe cru is het om zijn dood te misbruiken voor politiek gewin?
www.sjiieten-ontmaskerd.nl/ soennietische propaganda site om te laten zien dat de islam niet 1 is. Is=soennietisch
Feynman | 17-11-15 | 13:44
Amen
@Le Roi | 17-11-15 | 13:07
Ik kan je helemaal volgen, denk er net zo over en maak hetzelfde mee ! De linkse wegkijkerts zijn het ergste van allemaal, die zullen nog een idiote discussie aangaan met een terrorist á la een slechte Monty Python act.
"We did this because our holy texts exhort us to do it."
"No you didn't."
"Wait, what? Yes we did..."
"No, this has nothing to do with religion. You guys are just using religion as a front for social and geopolitical reasons."
"WHAT!? Did you even read our official statement? We give explicit Quranic justification. This is jihad, a holy crusade against pagans, blasphemers, and disbelievers."
"No, this is definitely not a Muslim thing. You guys are not true Muslims, and you defame a great religion by saying so."
"Huh!? Who are you to tell us we're not true Muslims!? Islam is literally at the core of everything we do, and we have implemented the truest most literal and honest interpretation of its founding texts. It is our very reason for being."
"Nope. We created you. We installed a social and economic system that alienates and disenfranchises you, and that's why you did this. We're sorry."
"What? Why are you apologizing? We just slaughtered you mercilessly in the streets. We targeted unwitting civilians - disenfranchisement doesn't even enter into it!"
"Listen, it's our fault. We don't blame you for feeling unwelcome and lashing out."
"Seriously, stop taking credit for this! We worked really hard to pull this off, and we're not going to let you take it away from us."
"No, we nourished your extremism. We accept full blame."
"OMG, how many people do we have to kill around here to finally get our message across?"
De ellende begint nog maar net! Ik lees net dat bijna 12.000 gelukzoekers, zonder geldige papieren de eerste 3 maanden van dit jaar in ons land zijn toegelaten!
Mijn schoondochter een oorlogsveteraan,(Afghanistan 30 jaar) belde vertwijfeld met de mededeling, "Er komen hier 300 asielzoekers en ze kunnen zonder toezicht naar buiten"! s' avonds is er in Noord Holland geen politie agent te bekennen en de politie bureaus zijn gesloten!
Rutte, jij richt ons land ten gronde!
Pritt, ik ben het hartgrondig eens met de strekking van het betoog, maar u moet gevoeliger zijn in uw formulering. Er had moeten staan: de foto van die gewetenloze fotograaf die letterlijk over het lijk van een onschuldig kind wilde scoren en de bevolking van Europa wilde manipuleren.
omanders | 17-11-15 | 20:03 ik ben geen verader,alleen de tijd dat moslims zich veilig waren in hun moskee is vanaf nu dus ook voorbij.
t'Is wel vreemd ,beetje 2 maten
In Franstalig Afrika houdt men een minuut stilte voor de slachtoffers.
Vanaf 1 minuut,journaal van 16-11
information.tv5monde.com/les-jt/afriqu...
Maar alle Boko Haram slachtoffers ,in aantal veel hoger ,kregen zo'n respectvolle benadering niet in Frankrijk
@Don Corlejanus | 17-11-15 | 19:58
"Ik heb vernomen dat rechtsextremisten een zware aanslag voorbereiden op een moskee.
Het is slechts een kwestie van tijd voor een soortgelijke foto van een moskee vol met doodgeschoten moslims op de vloer."
En precies *waar* heb je dat vernomen? En hoe concreet is dat dan? Of - en ik denk dat eigenlijk - zwam je maar wat?
Ik heb vernomen dat rechtsextremisten een zware aanslag voorbereiden op een moskee.
Het is slechts een kwestie van tijd voor een soortgelijke foto van een moskee vol met doodgeschoten moslims op de vloer.
PAYBACK IS A BITCH!
Of is dit mission impossible?
www.youtube.com/watch?v=f1q30pwEf-A
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 18:59
Momenteel is het resultaat van alle verdragen die Europa getekend heeft m.b.t. migranten dat ons vreemdelingenbeleid bepaald wordt door de smokkelmafia. Er zijn twee aanslagplegers - Geregistreerd en wel - zo binnengekomen. Er is zo goed als niemand teruggestuurd. De stromen blijven aanzwellen. De EU strooit met geld rond aan landen die het grijnzend aannemen, terwijl er niets voor teruggegeven gaat worden. Alle beloftes, afspraken, convenanten en wat al niet ten spijt.
Dit is geen werkbare situatie, Koreaan. En niet alleen dat, het verandert ons in een failed state, omdat de Europese landen geen beleid kunnen uitvoeren. En nu er chaos die aan oorlog doet denken uit voortkomt gaat er wel wat veranderen. Er is een wet in de geschiedenis: Wat niet kan voortduren, zal uiteindelijk niet voortduren.
Overigens, had jij een half jaar geleden durven dromen dat Frankrijk onder een socialistische president drie maanden lang de noodtoestand zou afkondigen? Met Rusland ging praten over ISIS? Grondwetwijzigingen gaat doorvoeren om dubbele nationaliteiten af te pakken?
fd.nl/ondernemen/1127494/franse-presid...
Hulde Le Roi ik had het niet beter kunnen zeggen. Hulde
Le Roi | 17-11-15 | 13:07
Stijlvol om de lijken in een disco te gebruiken om je boodschap kracht bij te zetten, Pritt (wat is je boodschap eigenlijk?) Inderdaad net zo stijlvol als het misbruiken van een aangespoeld kinderlijk uit Syrie op een strand en zeggen: Wir schaffen das
Hier is een antidotum
www.counterpunch.org/2015/11/17/from-p...
GateKeeperNL | 17-11-15 | 13:05
Het enige wat moslims hier aan kunnen doen is deze ideologie de rug toe te keren. Dat doen ze niet omdat ze diep van binnen toch de sharia meer waarderen dan de Europese normen en waarden. Dat wordt een steeds gevaarlijkere ontwikkeling aangezien moslims zich 3 tot 4 keer sneller voortplanten dan hun westerse mede mens. Als het zo door gaat ga je op gegeven moment kijken naar een meerderheid die voor de sharia wetgeving is ongeacht hoe gematigd de moslim bevolking ook is. De westerse normen en waarden moeten plaats maken voor deze ideologie. Dit is al aan de hand in sommige wijken van Parijs en Londen, waar niet-moslims niet meer veilig zijn en waar de wijkagent niet meer durft te komen. Een zeer kwalijke zaak die niet meer genegeerd mag worden.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 18:59
Nee. Nee, je begrijpt het echt niet.
Ten eerste, de vluchtelingenverdragen zijn onhoudbaar. Dit kan niet zo doorgaan. Begrijp je de implicaties van de TWEE asielzoeker die aanslagen hebben gepleegd wel?
Ten tweede, de hele wereld lapt al die verdragen aan hun laars. Nederland acht zich enorm gehouden aan verdragen waar Rusland ook voor getekend heeft. Die laatste gaat volkomen zijn gang.
omanders | 17-11-15 | 18:22
Dat heet realiteit. Waarom je met jullie loopt te dwepen snap ik dan weer niet, maar goed.
In de democratische rechtsstaat die afhankelijk is van internationale relaties zal nooit gebeuren wat jij voorstelt. Echt niet. Nooit. Zet je centjes maar in op realistische oplossingen. Succes!
En dude?!? Ik ben het probleem wat dit veroorzaakt? Zit je aan de drank ofzo?
Alles, alles wat moslims doen moet uiteindelijk goedgepraat worden. Dat is de oorzaak achter alle ellende, blindheid voor criminelen die een stuk erger zijn dan nazi's.
Aux armes citoyens!
Formez vos bataillons.
Marchons! Marchons!
Qu'un sang impur,
Abreuve nos sillons!
Nederland wordt steeds slimmer. En dat is ook fraai. Hé Brussel, kijkt u even mee? Niet het meebleren van 'Alle Menschen wirden Brüder". maar het uit volle borst meezingen van een NATIONAAL volkslied maakt Europa één. We waren al één.
Wie wat roept zou niet ter zake doende moeten zijn. Het gaat ook niet meer over "roepen en vinden" , al dan niet onderbouwd. Het gaat om daadwerkelijk uitgevoerd beleid en de gevolgen welke dus ook maximaal preventief moeten zijn.
En de maatregelen zijn vrij eenvoudig:
1) controle grenzen is zo en zo nodig
2) syrie gangers en terugkerende jihadstrijders hebben daden verricht tegen onze landen, weliswaar in een buitenland, en zijn staatsgevaarlijk en vaak ook oorlogmisdadigers. Die horen in de bak;
3) echte oorlogsvluchtelingen horen we te helpen, maar die moeten dus wel eruitgefilterd worden.
Verder moeten we als burgers begrijpen dat we niet alle belangrijke informatie krijgen van de overheid, de overheid heeft wel degelijk de verantwoording om de raderen in het land te blijven laten draaien.
We mogen er wel van uitgaan dat de naiviteit en het onverantwoorde vertrouwen in allerlei zaken bij de meer softere kant van ons politieke spectrum is verdwenen toch ?
Uuuhh, even deze vraag beantwoorden:
Wie zaait er nou haat?
a - Wilders met zijn uitspraken
b - Terroristische moslims met hun aanslagen
Graag a of b kiezen...
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 17:00
Jij bent het probleem wat dit veroorzaakt: Bij een aantal harde maatregelen, die in de jaren zestig en zeventig allemaal konden worden uitgevoerd hier in Europa. zonder dat er spake was van fascitische junta's, gillen jullie dit al meteen.
Jullie loopt het bij voorbaat al dun door de broek. En jullie zijn de meerderheid. En dat exploiteert ISIS.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 17:00
Welke maatregel is dan een junta waardig? Welke fascitoide?
segfault | 17-11-15 | 13:32
Er is inderdaad 'iets mis'
Militaire briefing van minister van defensie van Rusland.
www.youtube.com/watch?v=JrwsB0PiRws
Le Roi | 17-11-15 | 17:19
Leuk. Ik woonde in, vooral, Woolloomooloo.
Wat mij betreft wel. Ik zit niet te wachten op honderdduizenden vluchtende Chinezen.
Ik denk dat ik ergens veel realistischer en rechtser denk dan de gemiddelde reaguurder.
Het enige sprankje hoop wat ik heb is dat ze snel allemaal naar huis gaan. Gelukkig lijkt het erop dat het gros van die Syriërs geen islamisten zijn. Maar dan nog doe maar niet.
Meer meer meer Dennis Honing op tv om zijn zegje te doen.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 17:00
Da's toevallig, ik heb er ook een jaar gewoond. In Ultimo in Sydney welteverstaan. :) En ja, Australië neemt wel degelijk tienduizenden vluchtelingen per jaar op, op een populatie van ongeveer 24 miljoen mensen en een véél lagere bevolkingsdichtheid. Maar dat terzijde. Ook ik heb de pro-Islam demo's in Darling Harbour hoogspersoonlijk mogen meemaken, 7 jaren geleden inmiddels, maar Australiërs drukken het wel de kop in wanneer het zijn boekje te buiten gaat. Vorig jaar hebben ze in Sydney zonder blikken of blozen een hele wijk uitgekamd toen ze op zoek waren naar extremisten. Dat zul je hier nooit zien gebeuren, want discriminerend.
.
Overigens vind ik het onterecht dat je nu al voor de tweede keer islammigratie verwart met migratie in zijn algemeen. Klopt, Sydney is een gigantisch multiculturele stad. Het gros van de immigranten zijn Aziatisch. Af en toe zijn ze hinderlijk omdat ze er om bekend staan dat ze in hun eigen wereldje leven, maar nooit vormen ze een bedreiging in welke vorm dan ook. Ook in Nederland zitten er veel verschillende culturen en is er veel immigratie, van alle uithoeken van de wereld. En ook in Nederland zijn het de mensen vanuit een bepaalde hoek waar men niet happy mee is.
.
Laat ik het anders stellen: de hele heisa rondom vluchtelingen, zou die er ook zijn geweest als het bijvoorbeeld Chinezen en Japanners betrof in plaats van Noord-Afrikaanse, Islamitische vluchtelingen?
www.rt.com/news/322436-russia-strikes...
duck...... and cover.....
omanders | 17-11-15 | 16:45
Dream on. Volkomen onhaalbaar. Tenzij je als enige land in Europa bekend wil staan als fascistoïde dictatuur met een junta o.i.d.
Le Roi | 17-11-15 | 16:30
Ik denk dat je Australië flink idealiseert versus realiteit. Ik heb er twee jaar gewoond en ook daar nemen ze standaard 15,000 vluchtelingen op. Dit jaar nemen ze een extra 15,000 vluchtelingen op. Een totaal van 30,000 die allemaal in Sydney of Melbourne gaan wonen uiteraard. En Australië is een enorm migratieland zolang jij de juiste kwaliteiten bezit krijg je vrij makkelijk een verblijfsvergunning. Ongeacht afkomst. Maar goed. Het is wel beter dan dit geklungel wat we in Europa doen.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 15:40
"Waarom moeten moslims hun daden keer op keer publiekelijk afkeuren - waarbij ze door mensen als u natuurlijk nog steeds niet geloofd worden?"
Ik ken de koran niet zo. Eigenlijk nauwelijks. Maar ik weet wel twee dingen: ALLE islamitische stromingen beschouwen de eerste eeuw van de islam als de zuiverste, de gouden eeuw van de islam. En ik ken de geschiedenis van de islamitische veroveringen in die eeuw wel: De islam is verspreid met het zwaard.
Als je alles zo bekijkt dan vinden we het gek dat we nog geen aliens hebben gevonden. Nee die aliens willen niet gevonden worden. Die denken enkel wat een zottekes daar.Daar wil ik niks mee te maken hebben. Geloven nog in wrede sprookjesboeken. Hangen niet bestaande goden aan en knokken elkaar de tent ervoor uit.Nee wauzen kun je beter ver van weg blijven.Die aliens ze zijn er wel. Alleen we vinden ze niet om dat ze vele malen slimmer en verder als ons zijn.Ze kijken enkel naar ons zoals wij elke avond naar gtst kijken.Ik denk dat ze zich af en toe te barsten lachen om sukkels als ons.Ja dat was toch een verassing toen die eerste raket door de dampkring ging. Geen hemel . Geen hel.Waar de goden zouden zitten zaten ze niet.Raar want als ik aan religekken vraag waar is jouw god wijzen ze steevast naar de lucht. Zo ook met de hemel en de hel. Nee religie is maar gekheid. Het zijn wrede sprookjesboeken die ver van de echte realiteit staan.Je kunt net zo goed geloven dat een kikker god is.Fijne voor vrouwen is dan wel dat als ze die kussen het hun droomprins kan worden.
Maar ik denk dat Poetin 1 van de weinige leiders op de wereld is die zijn woord houd zodra hij het geeft
Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:16
.
De aanwezigheid van de Russen in Syrie kan wel een bijdrage leven aan de situatie. De Amerikanen gaan ruim inleveren vermoed ik zo, wat betreft Irak en Libanon maar ook Jordanie. Koning Abdullah II steunt het idee van een Russische inzet nu en noemde zijn Amerikaanse bondgenoten "immature". Tik, tak, tik, tak.
@ topic "Deze foto moet Europa veranderen". Fotos veranderen niets, maar bewustwording wel. Maandenlang ging het op Geenstijl over Europa's verdeeldheid. Bill Clinton zei eens an Alien Invasion would usher the world into peace, hij citeerde daarmee een eerdere president. Het lijkt erop dat die Alien Invasion dan toch is gekomen want iedereen heeft het na Bataclan over "ons Europa". De terroristen brengen ons alleen dichter bij elkaar. Die gedachte vind ik persoonlijk prettiger dan het gordijn van angst dat ons voorgehouden wordt door het pluche.
@Betweetert | 17-11-15 | 13:49
Mooie post, veel waardering voor jouw tegel.
@Le Roi | 17-11-15 | 16:30
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 16:16
Grenzen dichtgooien is niet "de oplossing", grenzen dicht is een *onderdeel* van een oplossing. Onderdeel van het probleem is namelijk de kolonisatie van het Westen.
Kijk, wij vinden het natuurlijk onvoorstelbaar om een bevolkingsgroep eruit te gooien. En ik vind dat ook. Maar realiseer je dat wat het ene moment onvoorstelbaar lijkt, met genoeg druk en puinhoop ineens gewoon gebeuren kan. Ook nu nog, in onze tijd. Er woont geen Servier meer in de Kroatische Krajina. Een ethnische zuivering die geheel onder de ogen van de internationale gemeenschap gegaan is, met medewerking van de Clintonregering.
Dus denk maar even wat ruiger. Want elke afslag die we missen vereist dat we een volgende, latere, ergere zullen moeten nemen.
Een paar voorstellen:
1) Alles op alles om migranten buiten de deur te houden. Opzeggen van vluchtelingen-verdragen met als duidelijke doel GEEN vluchtelingen meer op te nemen. Marine inzetten voor terugsturen van bootjes, daarna de bootjes opblazen.
2) Keihard uitzetbeleid. Daarvoor moet illegaliteit strafbaar worden.
3) Militaire opbouw.
4) Diepgaand onderzoek naar linkse organisaties die betrokken zijn bij anti-Israel demonstraties, illegalen en dergelijke.
5) Ontslag van mensen die willens en wetens liegen over migratiestromen: Chef COA, hoofd IND.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 16:00
Maar dat stond helemaal niet in die brief. Dus dat kan niet uw interpretatie zijn op die brief en vooral punt 2.
@Stormageddon | 17-11-15 | 16:18
"Het probleem zit 'm in de primaire tekst, de fundamenten van de islam."
Ik denk dat niemand het wil begrijpen. Het probleem is dat wij Het Westen zijn. De de facto makers van deze wereld en wereldorde. En omdat die anderen die positie ambiëren moeten wij kapot. Daar draait het om.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 16:16
Dat de Islam verdwijnt of dat alle 'normale' moslims afstand doen van de Islam, is een droom waarvan ik weet dat die toch nooit uit gaat komen. Als we daadwerkelijk in oplossingen willen gaan denken, dan ben ik voor de Australische aanpak. Dat wil zeggen: jij wilt hier als vreemdeling, zij het immigrant of vluchteling, vertoeven? Dan leer je ook de taal maar, omarm je onze normen, waarden en cultuur, hou je je eigen hoofd boven water en draag je een steentje bij aan onze economie en samenleving. Eigenlijk niet meer dan logisch, maar politieke correctheid, ethiek en angst voor potentieel racisme/discriminatie, zijn in dit soort kwesties dusdanig doorgeslagen dat dit gezond verstand is gaan overkoepelen.
.
Grenzen dichtgooien is inderdaad geen oplossing, want zij die kwaad in de zin hebben zijn toch al onder ons; en een volledige grensbewaking is praktisch niet mogelijk. Wat mij betreft mogen wel de immigratie- en asielzoekersprocedures strenger en efficiënter gemaakt worden.
.
Dat ik in de Islam wél het kwaad zie, daar maak ik geen geheim van. In principe mag iedereen van mij zelf weten wat hij/zij achter zijn/haar voordeur doet. Als jij zo nodig gelovig wilt zijn, prima. Maar val mij er niet mee lastig, laat staan het aan mij op te dringen. En daar wringt hem nou net de schoen als het op Islam aan komt, want diens aanhangers zijn meesters in het opdringen van hun religie. In minder extreme mate in de vorm van belachelijke eisenpakketten zoals gescheiden ruimtes, het eisen van censuur, hoofddoekjes, voorkeursbehandelingen, et cetera. Eigenlijk wat Stormageddon | 17-11-15 | 14:32 al zegt. In extreme mate in de vorm van slachtpartijen als afgelopen vrijdag. Mijn geduld met de Islam is simpelweg op. Het staaks haaks op onze normen en waarden; het hoort simpelweg niet in een moderne, vrije samenleving.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 16:21
Nou vriend pechtold denkt daar al weer heel anders over. Zo zag ik al weer. Volgens hem zijn we niet in oorlog met IS.Nee joh. We hebben wat bommen over en dachten. Weet je wat we pleuren ze in een zandbank. Waarschijnlijk hebben we de kogels ook ergens neer gepleurd want onze soldaten roepen nu gedwongen pang pang.Ze zijn namelijk raar maar waar op.Wie die pechtold nog serieus neemt snuift en zuipt waarschijnlijk net zoveel als die sukkel zelf. Zulke sukkels kun je beter opsluiten. Ze zijn niet enkel een gevaar voor burgers maar ook nog eens staatsgevaarlijk.Voor dat je het weet hebben ze je land weggegeven.
Een vredige foto als resultaat van de religie van de vrede.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 16:04
@Stormageddon | 17-11-15 | 16:00
Niet alleen gaan ze geen afstand doen van hun geloof, ze gaan dat geloof verspreiden. En daar helpen wij op alle vlakken aan mee.
In de ogen van de Jihadi's loopt hun project op rolletjes.
Parel van het Zuiden | 17-11-15 | 15:16
Je kan het noch ontkennen noch bevestigen begrijp ik. Jij zegt toch echt dat we in oorlog zijn met de gehele islam. Ik heb er persoonlijk meer vrede mee dat dit wel meevalt en eerder in oorlog zijn met levensgevaarlijke islamitische extremisten / gekken die ons dood willen maken. Dat is realistischer en een stuk minder erg dan dat er 1.6 miljard bloeddorstige moordenaars op het punt staan om ons allemaal te vermoorden.
-weggejorist-
MarcS | 17-11-15 | 15:53
Ik heb het toch heel duidelijk over staatsgevaarlijke elementen uit de samenleving elimineren. Verder heb ik het over keihard optreden tegen dreigende radicalisering. Desnoods opnemen in een kliniek.
Dit lijken me logische en maakbare oplossingen. Je valt de islam niet aan maar evidente problemen in de samenleving waarvan velen niet eens een Nederlands paspoort bezitten of tenminste er twee hebben. Ze zijn staatsgevaarlijke gekken. En je probeert ook nog eens e.e.a. te voorkomen. Knappe kop ben je als je dat kan tegenspreken.
Ik lees gewoon wat er staat in dat sprookjesboek.
Stormageddon | 17-11-15 | 16:11
Nou ik vind u wel te gematigd. Sprookjesboek alleen impliceert dat het een fijn verhaal is. Ik zou liever zien dat u dat wat minder gematigd neerzet ,in dat wrede sprookjesboek.Hahaha ik hoor liever de waarheid.
Er was ooit een tijd waarin er geen enkele behoefte was om te bevestigen dat er ook heus wel goede moslims waren. Die goede moslims bestaan uiteindelijk alleen maar bij gratie van de slechte moslims. Zo bezien is het wel verklaarbaar waarom de gematigde goede moslims niet van plan zijn om problemen binnen hun geloof aan te pakken.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 16:04
Ik maak me ook geen enkele illusie daaromtrent, mocht ik die indruk wekken. Maar jij doet wel net alsof een briefje dat door een netwerkje van imams is ondertekend een eind gaat maken aan terrorisme, aan IS, aan extremisme, aan fundamentalisme. Dat is jouw illusie.
Ik zal je snel uit de droom halen: 13-11-2015 was zeker niet de laatste terroristische aanslag in Europa uit naam van Allah en de islam, ongeacht hoeveel moslims het veroordelen, ongeacht hoeveel briefjes er door islamitische geestelijken worden geschreven. Het probleem zit 'm in de primaire tekst, de fundamenten van de islam.
Le Roi | 17-11-15 | 16:02
Okay. Dat kan ik met je eens zijn. En het siert je. Ook ik ben af en toe guurrechts alleen botvier ik het niet in onmogelijke wensen of eisen.
Je kan niet zeggen we sluiten eenzijdig de grenzen en denken dat het probleem opgelost is. Je kan wel zeggen hallo iedereen je kan en mag alleen bij het Nederlands consulaat in land van herkomst of het lokale vluchtelingenkamp een aanvraag doen en daar afwachten of je mag komen. Dat scheelt levens, geld, tijd, en ellende. En het is humaan.
Moslims gaan niet weg uit Nederland en zullen hooguit seculariseren en matigen, wat velen al doen. Het heeft geen zin om de tegen de gehele islam te zijn omdat dit olie op het vuur gooit en je tegen jezelf liegt als je denkt dat in de komende dertig generaties moslims zullen bekeren.
Buitenlanders zullen blijven komen dus dan blijft over een enerzijds harde hand en anderzijds respectvolle hand. Een beetje zoals een hond opvoeden. Dit mag wel. Dit mag niet. Doe je lief mee dan mag je blijven doe je dat niet dan verlies je al je privileges en krijg je slechts de basisbehoeften.
Van 90% van de 'oplossingen' of 'suggesties' die hier door de panelen gieren kan je al op voorhand stellen dat ze onrealistisch zijn en volkomen onuitvoerbaar. Zelfs met de beste wil van de wereld gaan die nooit lukken in de moderne wereld zoals ze dat ook niet deden in het verleden. Joden bestaan nog steeds en pogroms en zelfs de holocaust hebben ons niet kunnen laten verdwijnen.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 16:00
Hier, de lijst van primaire bronnen waarin het doden van ongelovigen wordt gesanctioneerd.
www.answering-islam.org/Quran/Themes/j...
En over slavernij.
www.answering-islam.org/Authors/Arland...
Exegese boeit mij niet. Het kan mij dus helemaal geen reet interesseren wat een of andere apologeet interpreteert in jouw linkje. Ik lees gewoon wat er staat in dat sprookjesboek.
Goed stuk dit van Pritt,
Waar blijven de echte moslims nou die dit helemaal niks met de islam te maken vinden hebben. Wanneer slaan ze de handen ineen om dat tuig over de kling te jagen? Waarom staan ze te jammeren bij wat cartoons maar niet als alles wat voor hen zo lief is, dag in dag uit zo wordt verkracht? Misschien dat Petra Stienen en Sascha de Boer hierover iets kunnen melden?
-weggejorist-
mijn inziens behoren beide foto's niet op de voorpagina van een krant, grotendeels heeft europa en nederland het aan zichzelf te danken dat er dit soort gebeurtenissen plaats vinden. heel links europa inclusief nederland halen duizenden vluchtelingen binnen zonder enige controle, wat verwacht je dan? en er is maar één partij in nederland die hier al 10 jaar voor warschuwd zonder enig succes. maar het tij keert als er meer van dit soort aanslagen volgen, zie b.v. onze eigen mp ''het is oorlog'' hij is de knip voor de neus niet waard!
@Stormageddon | 17-11-15 | 16:00
Maar moslims gaan geen afstand doen van de islam, en zeker niet vanwege uw angstdromen. Geen enkele gelovige trouwens.
Volstrekt onrealistisch verlangen dus. Dagdroom lekker verder, laat het denkwerk aan anderen over.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 15:52
Kijk, dat klinkt al een stuk beter. Ik kom hier echt niet op GS er van uit gaande dat iedereen het altijd met me eens is, en zoals je wellicht al uit mijn stuk had kunnen halen, ben ik het buiten GS inmiddels wel gewend om een shitstorm over me heen te krijgen. Maar ik kom hier vooral voor de interessante discussies die ontplooien in de reaguurderspanelen, mits deze niet bestaan uit louter gescheld. Soms moet je het gewoon met elkaar eens worden dat je het niet met elkaar eens kunt worden.
.
Dat ik 'guurrechts' ben ontken ik niet. Sterker nog, ik kom er ook in het dagelijks leven keihard voor uit. Ook dat ik PVV stem (en nee, niet omdat ik Wilders zo geweldig vind, integendeel), maak ik geen geheim van. Maar ik wens niet in verband te worden gebracht met een typische Schultenbräu-zuipende, werkloze tokkie die alles haat dat niet-Nederlands is, want dat is simpelweg niet zo. Van die laatstgenoemde groep erken ik overigens dat we daar ook te veel van hebben in Nederland, die kan ik net zoals radicale moslims missen als kiespijn.
-weggejorist-
@De Eindbaas | 17-11-15 | 15:40
En verder: je zal mij nooit horen roepen dat moslims afstand moeten nemen van terreur, ik vind ze afstand moeten doen van de islam. Zichzelf geen moslim meer moeten noemen en ophouden te geloven in die flauwekul. Zolang een moslim dat niet doet heb ik geen enkele reden om aan te nemen dat hij meent wat hij beweert. Want in zijn boekje wordt gesanctioneerd dat ik als ongelovige dood moet en als een moslim mij doodmaakt hij rechtstreeks naar de hemel gaat. Nou, lekker dan.
Het feit dat 99 van de 100 moslims instrinsiek veel beter zijn en moreel oprechter dan de leer voorschrijft doet er niets aan af. Dat betekent namelijk dat zij, die "gematigde" moslims hypocriet zijn en dekking geven aan de extremisten en fundamentalisten van de leer. Zolang zij zichzelf identificeren met dat boekje en de leer heb ik geen enkele aanleiding om erop te vertrouwen dat zij zullen kunnen voorkomen dat er een volgende aanslag plaatsvindt door iemand uit hun midden. Dat vertrouwen krijgen ze pas van me als ze afstand doen van de islam zelf en zich geen moslim meer noemen. Sam Harris nog een keer:
www.youtube.com/watch?v=rWLSMFPUM8g
Ik weet eigenlijk niet wie ik meer veracht, de laffe daders van de aanslagen in Parijs of het politiek correcte, wegkijkende en wereldvreemde uitschot wat deze gruweldaden negeert of probeert te verzachten.
Op geen enkel links medium zul je deze foto zien.
Het verdronken jongetje daarentegen werd schaamteloos in beeld gebracht. Het ging de politiek correcte zelfpijpers daarbij natuurljk niet om het jongetje zelf maar om de propagandawaarde.
Dit gebeurde ook tijdens de zaak Mauro en de MH17-speech van Timmermans.
@Stormageddon | 17-11-15 | 15:51
Het vermoorden van islamitische tegenstanders, van ongelovigen - al dan niet van het sprookjesboek - het in slavernij houden van wie dan ook, is helemaal niet gesanctioneerd.
Dat valt allemaal te lezen in het 'boekwerk' dat ik linkte. De fijnere punten interesseren mij verder evenmin. U liegt en draait met als enige doel agitatie en het uiten daarvan.
Mensen die bij IS gevangen hebben gezeten hebben geen koran gezien. Die halen ze ook zelden aan. Het woord van Al Baghdadi is daar wet.
@MarcS | 17-11-15 | 15:52
Hoe ik de zaken interpreteer is dat uw bewering "100% moslims vinden de koran en islam belangrijker dan wetten in het land" zonder verdere argumentatie, liefst met statistisch onderzoek, ordinaire haatdragende vuilspuwerij is.
@ mysteryposter | 17-11-15 | 14:37
Dat schijnt een Russische thermobarisch verbouwingsonderneming te zijn.
Geen pretje trouwens zo een thermobarische explosie
mysteryposter | 17-11-15 | 15:55
Yep putin is een man waar ik het heel veel niet eens ben met wat hij vaak voorstaat toch heb ik om eerlijk te zijn bij een oorlog liever putin achter mij als ruttegraatloze Rutte of een timmerfrans of een stiekeme pechtold. Putin belooft en voegt nu gelijk de daad bij zijn woord.Dat noemen ze nu daadkracht.Kijk maar eens goed sukkelkabinet.
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:18
Nee. Nee dat gaat niet te ver. Er worden al jaren aanslagen gepleegd door deze barbaren. En al heel lang wordt er maar een ding gedaan: Veiligheidsdiensten inzetten. Ondertussen loopt Europa vol met de cultuur die dit veroorzaakt.
En al jaren wordt door de media alleen maar geouwehoert over hoe vreselijk racistisch Europa/de blanken/Nederland/Wilders etc etc is. En nu is de maat vol. Er is een organisatie die een staat gevormd heeft, zich expliciet zo noemt. Een staat met een hoofdstad en een leger met tanks. Het voert controle uit over een groot territorium. En het voert DERGELIJKE aanslagen uit.
En nog kijkt iedereen weg. Want zielige minderheden.
De boot is aan, maat. Iedereen weet het. De paniek bij de "weldenkenden", die keer op keer moeten constateren dat de voorspellingen van Wilders uitkomen, begint merkbaar te worden.
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:48
Duidelijk, je mist dus zelf de argumenten om alle 'onzin' die je terugleest te kunnen pareren. Dat mag, geeft niets hoor.
@ @ mysteryposter | 17-11-15 | 15:50
En dit nieuwsbericht haal je uit ? je duim ?
Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:51
De bommenwerpers zijn onderweg
www.rt.com/
Welke bommen ze gebruiken weet ik niet
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 15:39
Waar zeg ik dat? ARE YOU F*** SERIOUS?
Quote
Fundamentalisten - wederom staatsgevaarlijke imams en hun volgers oormerken en bij overtredingen van de wet dermate pesten dat ze of weggaan of (dreigen te) radicaliseren en vervolgens denaturaliseren en / of uitzetten.
unQoute
@De Eindbaas | 17-11-15 | 15:02
Ah dat is ook zo'n lekkere dooddoener. Als ik iets schrijf, zeker als ik iets schrijf waar men mij op aanspreekt dan denk ik na voor ik het publiceer. Als iemand zijn schrijfelarijtje moet uitleggen met ik bedoel of jullie weten best wat ik bedoel, dan had ik mijn mond moeten houden. Voor je het weet tref je mensen die andere zaken concluderen die er niet zijn.
U bent Eindbaas, niet zomaar eindbaas nee De Eindbaas, vertel dan ook even hoe u de zaken interpreteert?
@Le Roi | 17-11-15 | 15:40
Ik leg gewoon uit waarom ik het een jankverhaal vind.
Maar goed. Je hebt gelijk ik had wat aardiger over je verhaaltje kunnen zijn. Ik zal voortaan ook de positieve stukjes proberen aan te halen.
Maar kom me niet de maat nemen over mijn 'houding' want een simpele zoektocht op search-geenstijl.thruhere.net/#%22De%2... laat je al snel zien dat mijn 'onbeschofte' reacties (meestal) reacties zijn op vreselijke onbeschofte reacties. Dat heilige boontje spelen van sommige reaguurders is wel heel hypocriet.
-weggejorist-
@De Eindbaas | 17-11-15 | 15:40
Omdat ze het zelf beweren en bewijzen met koranverzen die ze zelf aanhalen in hun literatuur en filmpjes. www.clarionproject.org/news/islamic-st...
Zo simpel is het. En ga de Koran en Hadith maar eens lezen, alles wat ze doen, het vermoorden van tegenstanders en ongelovigen, het in slavernij houden van ongelovige vrouwen, het is allemaal gesanctioneerd in die boekjes. Beweren dat het niks met de islam te maken heeft is BULLSHIT. Het heeft er alles mee te maken. Dat er andere islam sektes zijn die er om verschillende opportunistische redenen niets mee te maken willen hebben is niet mijn probleem. Het probleem is de islam en het fundament van de islam. En hoe de sektes onderling bakkeleien interesseert me geen zak.
www.youtube.com/watch?v=kMFsO58hXVM
Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:22
Goed lezen. Jij vindt de door GS gebruikte foto te ver gaan en onsmakelijk.Onsmakelijk ben ik met je eens. Maar te ver gaan. Nee. Dit laat de echte realiteit zien en geeft een echte boodschap af.De tijd van wegkijken is over. Het weg zetten als incidentje is over. Deze mensen hebben nu eens wel een gezicht gekregen. Het gezicht van de echte wrede waarheid.Als je dit niet nu doet is dit wrede gebeuren weer vergeten tot de volgende wrede aanslag door weer wegkijken.Het wordt nu eens tijd om de achterhoede te verdedigen zodat het in elk geval een stuk moeilijker gemaakt word en niet zoals nu. Welkom terrorist.Kom maar binnen . Onze deur staat wagenwijd open.U mag zelfs gaan vechten tegen ons in syrie en irak en daarna terugkomen. Want wij ontvangen u dan weer met open armen. Want zo wrang is het nu. Van de gekke.Laat deze mensen maar eens niet als vergeten weg gezet worden.Dat is meer eer voor deze onschuldige slachtoffers van een ongekende wreedheid die ze is aangedaan.Die stille tochten zetten geen zoden aan de dijk. Die geveinsde krokodillentranen van hoogwaardigheidsbekleders heb je geen pleuris aan. Er moet aktie komen om dit op alle mogelijke manieren proberen te voorkomen.De grenzen moeten weer gecontroleerd worden. Uitgereisde jihadisten zijn staatsvijanden en moeten opgesloten worden en afgereisde moeten nooit europa meer binnenmogen. Alle tweede paspoorten moeten afgenomen worden. Je kiest maar wat je land is.Uitgeprocedeerde asielzoekers moeten gelijk eruit. Economische vluchtelingen ook gelijk terug. Imigranten die bij een ander land van binnenkomst zijn geregistreerd terug sturen naar die plek.Hier moet enkel plaats zijn voor vluchtelingen die aantoonbaar voor hun leven moeten vrezen. 70 procent van de vluchtelingen voldoet daar niet aan. Kijk dat is aanpakken en maakt je achterhoede sterker.Zo moeten ook aantoonbare IS aanhangers uitgezet worden. Keihard. Het zijn namelijk op dat moment vijanden van Europa. Stop met dit softe knuffel beleid. Het zet onze vrijheid op het spel.De echte oplossingen zijn er wel maar willen ze niet.Dit allemaal uit geldelijke belangen. De zieligheidsindustrie wordt er rijk van. Grote werkgevers worden er beter van. Politieke partijen zien nieuw kiesvee.En dat is de hele reden dat er geen flikker wordt opgelost.Het draait meest puur om euro's en macht.
25 lange afstand bommenwerpers zijn nu onderweg naar Syrië vanuit Rusland. Misschien droppen ze de FOAB (father off all bombs)
www.youtube.com/watch?v=9tQGICcU24E
"The Only Thing Necessary for the Triumph of Evil is that Good Men Do Nothing"~ John F. Kennedy, Edmund Burke, R. Murray Hyslop Charles F. Aked and John Stuart Mill
-weggejorist-
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 15:34
Niet 'mogelijker' dan dat uw o zo vredige moslimbuurman u morgen onthoofd. Er is *geen* reële dreiging naar azc's. Jochies die een keer een rotje gooien, tellen niet. Er is *geen* dreiging!
Ik zal het niet erg vinden hoor als moslims helemaal uit het straatbeeld verdwijnen.
Maar het is niet realistisch.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 15:17
Als iemand anders dit zou zeggen zet je hem weg als racist.
Trouwens het is wel te realiseren maar men wil er niet aan dat is wat anders.
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:43
Kom op, niet zo kinderachtig joh. Kom nou met die argumenten die 'dommerik' @Stormageddon van z'n stoel zullen blazen.
W.b.t. die TPO link over de oude media:
"De ideeënarmoede heeft keihard toegeslagen, alles is nu geoorloofd, alles mag overboord, vrouwen en kinderen eerst.
Een dergelijke paniek is natuurlijk al tijden zichtbaar bij de NPO waar men alles wat met serieuze journalistiek te maken heeft inmiddels overboord heeft gegooid."
Zelf de hoofden van het COA en IND mogen er lustig op los liegen om de bevolking maar rustig te houden: "Kalm blijven, kutvolk!"
Ik merk dat er bij mij iets geknapt is.
-weggejorist-
Desinformatie van de belastingbetalende KUDTburger zal
-gelukkig- leiden tot een nog groter wantrouwen van de Pinokkioos in 070. Macht, macht, macht is het enige waar onze policorruptici zich druk over maken.
En lulletje pechtold zal ons ook nog proberen te bestelen van 5.000.000.000 euries.
BAH!
-weggejorist-
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:25
Alweer, prima beargumenteerd. Goed bezig man. Als je verder niks zinnigs te melden hebt: hou je dan stil.
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:39
Want?
@Stormageddon | 17-11-15 | 15:36
Wat een andere moslim daarvan vindt, is voor deze zelfbenoemde expert niet van belang - waarom moet IS dan per se de islam vertegenwoordigen? Waarom moeten moslims hun daden keer op keer publiekelijk afkeuren - waarbij ze door mensen als u natuurlijk nog steeds niet geloofd worden?
Wie is er nou een opportunistische en hypocriete flikker?
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 15:31
Sorry hoor, maar jij begint hier in dit topic letterlijk met mij neer te zetten als een prutser en mijn tegel af te doen als een jankverhaal. Je houdt helemaal niet van pittige, goed onderbouwde discussie; je legt mensen woorden in de mond en gaat daar vervolgens eindeloos op doorhameren. Een ieder die het niet met je eens is, zet je neer als dom. Iedere mening die niet in jouw straatje past, doe je af als rechts gezwets en/of vreemdelingenhaat. En hier doe je het weer. Je sluit mooi aan in het rijtje waar ik Bakito en Eurotokkie ook al in geplaatst heb.
Doek gevallen voor poppenkast.
De simpele nucleaire waarde LZVE is te hoog gegrepen voor zowel !slam als voor vigerende poppenkast.
Zoveeljaarlijks een aangekruisd stuk papier in de ton gooien is toestemming geven aan de poppenkast. De poppenkast faciliteert de volgende editie van het treurspel met behulp van uw toestemming.
-weggejorist-
@MarcS | 17-11-15 | 15:32
'De jongens die de aanslagen pleegden waren ook vreedzame Moslims. Vraag maar aan hun ouders.'
Het lijkt me evident dat je maar eens een biertje tot je moet nemen om af te koelen. Vreedzame moslims my ass. Waren ook al geruime tijd niet voor de aanslagen. *plop*
'Oh dus we gaan geradicaliseerde moslims pesten tot ze weg gaan als ze de wet overtreden. Daarmee wakker je de haat dan weer niet aan? Daarmee duw je ze niet in een positie waarop ze wel moeten acteren?'
Waar zeg ik dat? Ik zeg dat extremistische mensen geen plek hebben in onze samenleving. Als ze weg kunnen moeten ze weg of in de kliniek of naar verweggistan.
@Lupuslupus | 17-11-15 | 14:04
Kinderachtig! Zeer kinderachtig. Die vrouw wordt ook maar onderdrukt, door haar man en haar geloof.
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:25
Als je hier ooit nog serieus genomen wilt worden zou ik het maar heel snel wel onderbouwen.
@Kat van T | 17-11-15 | 14:03
Sorry, ik zag het bij iemand op zijn telefoon, hij reageert (nog) niet. Zodra ik hem heb zal ik hem delen uiteraard.
-weggejorist-
@De Eindbaas | 17-11-15 | 15:22
Behalve dan die documentatie er niet is, en voor zover het is gedocumenteerd slechts bestaat uit opiniestukjes van zelfbenoemde experts.
En nogmaals, ik vind verschillen in exegese niet boeiend. Die verschillen zijn er al 1400 jaar. Ik baseer me slechts op feiten. Feit is en blijft dat IS zich op hetzelfde boekje baseert, dezelfde verzen aanhaalt, naar dezelfde god bidt en dezelfde profeet aanhangt. Ze zeggen het, en ze doen wat ze zeggen en wat ze doen wordt goedgekeurd met koranverzen. Wat een andere muzelman daar van vindt, boeit mij geen zak.
Dat is een beetje hetzelfde als de sprookjesdeskundige die vindt dat de wolf Roodkapje wel had mogen opeten, en een andere die vindt dat de jager de wolf niet mocht doodschieten, op basis van een ander sprookje van Grimm. I don't fucking care.
Wat ik wel weet is dat die ondertekenaars van jouw briefje helemaal geen fuck gedaan hebben om extremistische terreur te voorkomen of te ontmoedigen, maar in tegendeel, veelal hebben genegeerd en in sommige gevallen hebben aangemoedigd. En nu ineens gaan ze het veroordelen. Dat hebben ze in de drie jaar van het bestaan van ISIS/Deash nog niet eerder gedaan. En dat zou dan nu opeens uit diep beleefde islamitische motieven beweren dat ISIS niks met de islam te maken heeft. En dan mag ik niet zeggen dat het hypocriete en opportunistische flikkers zijn?
Sodemieter. Toch. Een. Heel. Eind. Op.
@Sjefke7807 | 17-11-15 | 14:17
U raakt een gevoelige snaar bij de anonieme minners. Maar trek het u niet aan, minnetjes zonder een mening een discussie zijn niet meer dan dat minnetjes. Diegene die ze uitdelen zijn minnetjes die na het klikken op het minnetje denken: "Zo! Dat zal ze."
McMarx | 17-11-15 | 14:11
Precies mijn punt.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 15:19
Dan krijg je van me een kusje!
Wel, van mij mag iedereen geloven wat ie wil hoor, ik doe er niet moeilijk over, want mijn god = vrijheid.
Maar, de islam is werkelijk levensgevaarlijk en dodelijk, het huidige beleid van het westen kan niet zo doorgaan, de islam mag niet meer getolereerd worden, want het is een zeer intolerant ideologie, de islam wordt steeds groter en groter dankzij de vele westerse sukkels die prima vinden om nog meer islam toe te laten, dat gaat echt een keer flink fout aflopen, de islam is een fascistisch en gewelddadig ideologie, zodra de islam voor het zeggen krijgt, dan zijn wij allemaal de klos.
De azijnbode zou verboden moeten worden. O nee, geen censuur. In ieder geval zo'n hoofdredacteur die ook weer bij DWDD zat en vertelde over Molenbeek.
Ik woonde 30 jaar geleden in Brussel. Op grens St Gilles, Vorst. Moest aantal keren in Anderlecht en Molenbeek zijn of reed er doorheen. Toen wilde de noord Afrikanen geen blanke in de wijk zien en al zeker geen vreemdelingen. Toen al dacht ik toen ik de eerste keer op een markt kwam dat ik door Scotty (Startrek) over was gestraald want ik stond ineens in Casablanca zo leek het wel. Toen al had men aldaar schijt aan onze wetten en regels en toen al zette deel van de inwoners zich af tegen het westen. Nu zijn we 30 jaar verder en wordt er gesproken van hoe kon het zo fout gaan. Nou zo moeilijk is dat niet. Wel als je zand in je ogen hebt en zaken niet wil weten zoals de Socialistische Partij die veel meer over de kop hebben geholpen.
De mooipraters en betweters van de Volkskrant zouden daar eens moeten gaan wonen en met mensen praten die er gewoond hebben dan weten ze direct dat ze een verkeerd wereldbeeld hebben en met hun zgn. vrije gedachten alles goed zien. Maar of ze het WILLEN zien?
@MarcS | 17-11-15 | 15:28
Dat zeg ik niet Marc. Ik zeg dat het best mogelijk is dat toch al woedende bewoners vlakbij een AZC in hun emotie met een paar biertjes op hun gram willen gaan halen na deze aanslagen.
Inderdaad! Het zal het moeilijke wegkijken zijn, van een dergelijke foto! Recht in ons gezicht. Hoe kijkt het volk daar nu van weg heh? Dan maar censureren, met georkestreerde foto's van nepgelukszoeker als vervanging. Doet me denken aan tactieken van dictators. Deze omgekomen mensen, alsmede de omgekomen veiligheidsmensen, zijn niet voor iets gestorven! Dat soort censurerende macht bestaat niet, alleen in fantasieboeken.
De Eindbaas | 17-11-15 | 14:13
Dit zijn de moslims die de gemeenschap nodig heeft!
-
www.daserste.de/information/wissen-kul...
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:26
Oh dus we gaan geradicaliseerde moslims pesten tot ze weg gaan als ze de wet overtreden. Daarmee wakker je de haat dan weer niet aan? Daarmee duw je ze niet in een positie waarop ze wel moeten acteren?
De jongens die de aanslagen pleegden waren ook vreedzame Moslims. Vraag maar aan hun ouders.
@tipo | 17-11-15 | 15:25
Dat klopt. Maar daarmee valt IS dus buiten de reguliere islam. Ja, ook buiten de uitwassen als Al Qaeda en het wahabisme.
Ergo, deze foto het gezicht van de islam noemen is gevaarlijke haatzaaierij. Waarom moet die koppeling anders per se gemaakt worden, tegen zowel de feiten als beweringen van moslims zelf in?
@ Tja Poetin's marine is daar bezig met kruisraketten afvuren. En dit is nog maar het begin, de beer is nu echt los (kunnen we wel stellen).
Lupuslupus | 17-11-15 | 15:24
Die ontploffingen met een kleine paddenstoel als rook ontwikkeling zijn inderdaad (niet nucleaire) kruisraketten.
@Le Roi | 17-11-15 | 15:03
"Constant olie op het vuur gooien, neerbuigend naar anderen, lekker zaken verdraaien of verzinnen, mensen die er een andere mening als jou op nahouden neerzetten als dom of links, et cetera. Ik kan me haast niet zo veel onredelijkheid, kortzichtigheid en frustratie bij een persoon voorstellen."
Ik denk dat dit wel een correcte definitie is van veel reaguurders ja.
Een korte analyse:
'Constant olie op het vuur gooien' - 'We zijn in oorlog met de hele islam!!!' 'Nederland gaat kapot!!!' - CHECK
Neerbuigend naar anderen - Linkse trol, NSB666, Sletje, etc. - CHECK
Lekker zaken verdraaien of verzinnen - 'Moslims liegen altijd, dat heet Taqiyya.' 'Moslims moeten ongelovigen doden dat staat in de Koran' etc. - CHECK
Mensen die er een andere mening als jou op nahouden neerzetten als dom of links, et cetera. - 'Slaap jij maar lekker' 'Wegkijkert' 'Wat loopt je weer dom te zwammen linkse slet' 'Rot eens lekker naar Joop' etc. - CHECK
Ik kan me haast niet zo veel onredelijkheid, kortzichtigheid en frustratie bij een persoon voorstellen. - Ikke wel. De draadjes op GeenStijl lopen er vol mee. Elke keer weer. - CHECK
Kortom ronduit hypocriet wat je hier probeert te framen. Ik hou gewoon van een pittige discussie maar ik reageer nagenoeg altijd inhoudelijk en met onderbouwing. Dat die onderbouwing of liever gezegd de inhoud daarvan jou niet aanstaat is een ander verhaal.
De beste benadering van het hakbar gespuis is:
www.telegraaf.nl/buitenland/24754046/_...
(vertaling: Zij hebben de wapens; wij hebben schijt aan ze want wij hebben de champagne)
'Je hebt een hele racistische toon hoor !', kreeg ik laatst te horen als 2e generatie surinamer in een discussie over islamitische vluchtelingen en terrorisme dreiging.
Ik bevond mij in gezelschap van extreem politiek correcte PvdA-stemmende yuppen in een grachtenpand, je kent het type wel.
'Besef je wel dat jou ouders ook vluchtelingen waren en in de 70-er jaren als ongewenst tuig werden gezien en behandeld ?', dit als ultieme dooddoener omdat ik van mening was dat politici structureel oogkleppen op hadden mbt de enorme sociale problemen die de vluchtelingen zullen veroorzaken als ze over 5 a 10jr nog steeds een vluchtelingen status hebben zonder vooruitzichten, dan heb ik nog niet eens gehad over de terrorisme dreiging van werkloze jonge vluchtelingen. Een antwoord hadden ze niet, dan maar surinamers gaan vergelijken met moslims uit oorlogsgebied.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:57
Kijk eens aan, Koreaanse sletje in al haar glorie!
U vind het terecht dat azc beschermd worden omdat er geen dreiging is, behalve in uw hoofd. Als ik u daar op wijs dan kunt u weer niet, zoals het volwassen mensen betaamt, gewoon eens zeggen "Verdomd je hebt gelijk, ik luister ook naar mijn onderbuik".
-weggejorist-
@Le Roi | 17-11-15 | 13:07
Gewoon doorgaan met beargumenteerd discussiëren om mensen wakker te schudden, doe ik al ruim 16 jaar ook hoor, het is wel vermoeiend, want ik ben ook beschuldigd van islamofobie etc.. bla bla van die onzin door die ontkenners van de feiten en de wegkijkers.
Maar goed, het is niet anders, want de islam is al 1400 jaar lang in oorlog met de mensheid, dus wij moeten nooit opgeven, het is oorlog. Ook als ze liegen en beweren dat wij niet in oorlog zijn met de islam, of de islam niet in oorlog is met de mensheid, maar liegen en bedriegen hoort ook bij de vijandelijke islam www.thereligionofpeace.com/quran/011-t...
-weggejorist-
@De Eindbaas 15:14
Het enige waar de zogenaamde 'main-stream-islam' het over eens kan worden is het aanwijzen van tegenstanders. IS, Israel vaak, Iran, moslimbroederschap, Saudi-Arabie en zo voort. Maar dat is dus steeds een andere coalitie.
<bijv. we bombarderen een hele regio in Syrie en roeien IS daar uit, dan zijn er broertjes van de doden die in Europa wonen die weer gaan radicaliseren.... juist DOOR onze reacties! en over 5 tot 10 jaar is er dan weer een nieuwe IS! en hebben we dus weer hetzelfde probleem...>
bArAbAts | 17-11-15 | 14:28
In deze laatste alinea legt u de inhoud van het gezwel genaamd "islam" geheel bloot.
In plaats van zelfreflectie, eigen geweld, misdaad en terreur ten strengste af te keuren wensen moslims "hun" slachtoffers wel te wreken. Zelfs op verbale kritiek leggen zij de doodstraf.
In plaats van hun broertjes die zich aansloten bij de moordenaars, verkrachters en koppensnellers van IS af te wijzen en te veroordelen, beschouwen zij deze foute broertjes als goede moslims, als martelaren. Martelaren die met aanslagen op onschuldigen gewroken moeten moeten worden... Dat is de ware religie van de "vrede".
-weggejorist-
Democratuur | 17-11-15 | 15:07
Ja daarvoor gaf ik ook aan dat ik er ook zo over denk. Maar ik had inderdaad wel beter de naam van degene erbij te zetten waar op jij reageerde. Tweetybird maakt ook soms wel eens een heel stom foutje.Ik hoop dat he het mij vergeeft.
Laten we er niet aan voorbij gaan dat dit natuurlijk allemaal door de joden is voorbereid en uitgevoerd hè www.niburu.co/index.php?option=com_con...
Blij dat er nog mensen zijn die door de propaganda heen kijken...
[een of andere zieke modus off]
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 15:19
Goeie argumentatie ook. Briljant hoor. Ik ben onder de indruk. Ga je nu even bij een ander om aandacht jengelen? Ik ben je wel zat namelijk.
@mysteryposter | 17-11-15 | 14:37
Tja Poetin's marine is daar bezig met kruisraketten afvuren. En dit is nog maar het begin, de beer is nu echt los (kunnen we wel stellen).
www.rt.com/news/322413-russia-missile...
@Stormageddon | 17-11-15 | 15:17
Er mag geen hiërarchie zijn, er is zeker wel een netwerk van gezaghebbende soennitische geestelijken en theologen. Hoe vaak u ook het tegendeel beweert.
Natuurlijk, u wilt dat niet geloven, want dan is de link tussen IS en islam ineens weg. En u laat uw hatelijke circle jerk natuurlijk niet verstoren door feiten.
Of ze behalve deze brief - in deze wereld trouwens echt een paardenmiddel want er is inderdaad geen strikte hiërarchie - veel hebben gedaan om IS en AQ te stoppen weet ik niet.
Dat het Westen en haar bondgenoten alles hebben gedaan om IS in het zadel te helpen wel; dat is een goed gedocumenteerd feit.
-weggejorist-
Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:13
Nee een gemanipuleerde foto van een verzopen jongetje misbruiken door de zieligheidsindustrie en de gutmenschen misbruiken voor een welkom voor vluchtelingen is smakelijk.Ze hebben die foto zelfs voor hun onsmakelijke campagne gebruikt op posters. Ze vergaten er alleen bij te zetten. Pappa was niet op de vlucht,maar pappa wilde een gratis nieuw gebit.Nee zei kwamen met de tekst. De vluchteling krijgt een gezicht.Niet omdat ze het zo goed op hebben met de vluchteling. Maar om het feit dat voor de zieligheidsindustrie de vluchteling flink euro's in het laatje brengt. Het voor de gutmensch een hernieuwde status betekent van kijk eens hoe goed ik ben. Bnn gutmenschen het ook gebruiken voor hernieuwde status en meer bekendheid want dat levert gekd op. Je mag dan voor 2500 euro 5 minuten komen duiden bij dwdd.Nee juist dat soort mensen gaat echt over lijken. Hoe meer ellende hoe beter. Ze hopen dan ook dat de oplossing nooit komt. Het levert hun namelijk veel geld en status op. De zieligheids industrie.En daarvoor is deze foto heel goed om te laten zien om te laten zien wat wel de keiharde waarheid is.Niet gemanipuleerd maar echt. Geen film. Maar echt.Het moet over zijn voor het wegkijken .Deze foto geeft meer eer aan de onschuldige slachtoffers als wegkijken. Zeg maar de tekst zou moeten zijn dit gebeurt nu als je wegkijkt voor de echte realiteit.
De Eindbaas | 17-11-15 | 14:13
Goed, IS is volgens u niet de islam. Maar hoe zit het met clubjes als Al quida, Al Nusra, Boko Haram, Hamas, Hezbollah, enz? Heeft dat wel met de islam te maken? Hebben geestelijken ook een open brief verstuurd die het extremistische geweld van deze terroristen afkeurt?
De Groot Moeftie van Egypte veroordeelde gisteren de aanslagen en zei nadrukkelijk dat voor extremisme geen plaats is in de islam. Dit is dezelfde Groot Moeftie die voor invoering van Sharia wetgeving is. Bij Sharia horen stenigingen, onthoofdingen, ledematen afhakken, zweepslagen, homo's verhangen in het openbaar, enz, enz. Vindt u dit extremistisch? Wanneer heeft het wel en niet met de islam te maken? Wat is het criterium? Met hun letterlijke interpretaties van de islam zijn deze beroepsmoslims hoofdverantwoordelijk voor het extremisme. Zij zijn de geestelijken die met hun Mohammed verheerlijking die ruimte bieden aan het extremisme. Uiteindelijk ligt het probleem in de islam zelf en alleen (beroeps)moslims kunnen het oplossen.
@De Eindbaas 15:14
IS is een hele kleine minderheid in de Islam. Dat klopt uiteraard. De meeste slachtoffers zijn andere moslims. Dat geldt overigens voor alle stromingen, want er is geen stroming in de islam die de meerderheid vertegenwoordigt.
Er is niet zo iets als mainstream-islam.
De Koran is dualistisch bij heel veel onderwerpen. De regel in dezelfde Koran is helaas dat het voorschrijft dat de later geschreven (negatieve) verzen voorrang hebben op de eerdere verzen. Beide verzen zijn waar volgens islam maar de latere verzen zijn sterker of wegen zwaarder.
youtu.be/YjBDDC4wVxk?t=491
-weggejorist-
@Wonderful-Life | 17-11-15 | 15:09
Ik vind alle religies slecht en verwerpelijk. Daarom ben ik atheïst. Maar wat nu dan?
@De Eindbaas | 17-11-15 | 15:01
Het is wel waar. Er is geen hiërarchie. Geen pausdom. En dan netwerk is los zand. Elk zandbakachtige heeft zijn eigen ministerie van relizaken die de boel een beetje coördineert en in het buitenland (lees: de emigratielanden in Europa) zoveel mogelijk de zieltjes bij elkaar houdt. Marokkanen gaan niet naar een Turkse moskee. Jordaniërs komen niet bij de marocjes op de thee.. Enzovoorts. Dat "netwerk" van je is een gelegenheidsdingetje, politiek gemotiveerd. Datzelfde netwerk heeft er geen flikker aan gedaan om het ontstaan van IS, Al Qaida en aanverwant te voorkomen of te ontmoedigen, integendeel. Ze hebben het aangewakkerd en gestimuleerd en nu huilebalken... De reden mag je zelf bedenken.
-weggejorist-
@Joris Draaksteker | 17-11-15 | 14:57
Ik zal het niet erg vinden hoor als moslims helemaal uit het straatbeeld verdwijnen. Maar het is niet realistisch.
Het is veel belangrijker om zeker hier in Europa de extremistische moslims uit te bannen en te zorgen de moslims zelf ook een prettigere manier vinden om hun geloof te belijden. Overigens zijn veruit de meeste moslims vooral 'muslim-by-culture'. Vrijdag naar de moskee (wat dat moet echt) in de avond een wijntje of een biertje drinken en naar de hoeren of een potje gokken. Het zijn soms net mensen.
Zwevend door de ruimte op onze planeet, klaag ik wel eens over iets dat religie heet. Stop met discussies over wat wel en niet goed is van een geloof, uiteindelijk zijn we allemaal gelijk en moeten we samen werken aan een beter toekomst. - The world is my country, science is my religion -
-weggejorist-
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:13
Hi dommertje,
.
Ik heb u al veelvuldig gevraagd voor u zelf te spreken en mij niet woorden in de mond te leggen. U kunt immers uw eigen mening al amper fatsoenlijk onder woorden brengen, laat staan die van anderen.
.
Vandaag blijkt u opnieuw te min voor mij.
.
Dag.
.
PS u weet trouwens dat al deze discussies gewoon terug te vinden zijn en dat u vooral uzelf nog meer voor lul zet dan u op powned al deed?
Heel Nederland is gegijzeld...
Angstige burgemeesters en politici die Wilders de schuld geven van de aanslag alles om te voorkomen dat zij dadelijk op "de lijst" komen van de religie van de vrede.
Het Stockholm-syndroom in al zijn duidelijkheid.
Sjeeses wat een gevoelens weer, bij het lezen van dit stuk. En waarom deze foto niet? Dat is een hele goede en prangende vraag. Wat gaat er om in de hoofden van onze touwtjestrekkers. RIP onschuldigen.
-weggejorist-
@tipo | 17-11-15 | 15:09
U verandert het onderwerp. Het ging er niet om of ik ook maar enig begrip op kan brengen voor de sharia. Het ging erom of ideologie en praktijken van IS in de islamitische mainstream - al dan niet extremistisch - steun genieten. En dat doen ze aantoonbaar niet.
@De Eindbaas 15:01
U komt met een theologische brief (eerder een boekwerk). In de straffen verschillen IS en Wahabisme niet zo heel veel. Wel in de machtsvraag.
Als ik hatelijk ben, omdat ik onthoofdingen van overspel-plegers niet proportioneel vind, dan is dat zo. Wat u wilt.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 13:35
Ja, islam is slecht, heel slecht zelfs, als je het volgende niet slecht en walgelijk vindt, dan ben je zwaar ziek in je bovenkamer www.thereligionofpeace.com/Quran/023-v...
tweetybird | 17-11-15 | 15:02
Ik zeg juist niet dat hij te ver gaat... ik vind van niet in ieder geval.
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:38
Wat gaat ie doen dan die Poetin? Syrië en Irak nuken.
Je gelooft toch echt niet Poetin op zijn blote ogen dat hij Daesh gaat bevechten. Veel te complex. Kan geen grondtroepen inzetten, vinden de Russen ook niet leuk, en het leger van zijn maatjes in Irak en Syrië zijn verzwakt en hebben geen moraal meer.
@De Koreaanse Slet
Af en toe vraag ik me stiekem wel eens af of typetjes als jij niet gewoon trollaccounts van GS zelf zijn om de activiteit hier op gang te houden. Constant olie op het vuur gooien, neerbuigend naar anderen, lekker zaken verdraaien of verzinnen, mensen die er een andere mening als jou op nahouden neerzetten als dom of racistisch, et cetera. Ik kan me haast niet zo veel onredelijkheid, kortichtigheid en frustratie bij een persoon voorstellen.
@Willy_Alex_Ander 14:47
Ik weet het niet precies nee. Behalve dat het principe van Naskh op verschillende manieren wordt opgevat in verschillende islamitische stromingen en dat de een daardoor tot een Disney-islam komt en de ander tot een Armageddon-islam. En dat ze alletwee zichzelf gelijk kunnen geven, omdat de contradicties in de Koran die ruimte biedt.
@tweetybird | 17-11-15 | 14:01
Well slap my ass and call me Sally.
"IS is niet zo maar een terreur organisatie. IS is een bedreiging voor de gehele mensheid.Die alles en iedereen bedreigt waar ze het niet mee eens zijn. Dan bedrijven ze ook nog eens grove wreedheden en moorden er op los. Niks of niemand is veilig voor ze. En dat moet je als mensheid dus keihard bestrijden. IS is een gevaar voor iedereen. Voor zo wel moslims ,christenen,westerse waarden ,homo's vrouwen en kinderen.De enigste gewenste manier is ze volledig te vernietigen.Keihard.Hun ideaal is namelijk moorden en verkrachten en vernietiging. Een ander ideaal is er niet."
Taalvautjes eruit en inlijsten!
Democratuur | 17-11-15 | 14:52
Nee hoor deze foto gaat niet te ver. Dit is de keiharde waarheid en echte realiteit.Deze foto is overal te vinden op internet en maakt dat ook al weel de gutmensch dat nodg steeds dat het niet meer te ontkennen valt of het weg te baggataliseren.De mensen trappen er steeds minder in. De gutmenschen verliezen met hun welkom omdat de keiharde waarheid steeds meer in hun gezicht knalt. Laat maar zien wat er gebeurt als je je achterhoede niet op orde hebt. Niks geen ontkenning meer.Soms is het belangrijk om een zeer wrede en onsmakelijke foto neer te kwakken om wakker te maken.En te laten zien hoe wreed deze terreur organisatie tegen de menselijkheid is.Dit waren allemaal onschuldige jonge mensen.Die van muziek hielden.
@MarcS | 17-11-15 | 14:57
Ik ga u niets uitleggen. U weet het allemaal al. En zo zeker.
-weggejorist-
-weggejorist-
@tipo | 17-11-15 | 14:44
De Koran en Hadith schijnen altijd integraal bestudeerd te moeten worden. Wahabisten keuren IS ook af. Maar theologie interesseert me verder allerminst. En u bent toch niet te overtuigen - want moslims liegen immers altijd, of ze veinzen, of ze bedoelen iets anders met nochtans eenduidige termen.
Geen enkel onwelgevallig feit dringt nog tot uw hatelijke wereldbeeld door. Net als trouwens bij
@Stormageddon | 17-11-15 | 14:50
Dat is gewoon niet waar, de islam kent zeker wel een uitgebreid netwerk van gezaghebbende theologen - van wie verreweg de meesten de gelinkte brief hebben ondertekend.
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:40
Ten eerste ben ik niet jong, ten tweede is dat argument "zou jij dat willen als nabestaande" al zo oud als het internet, en het is amper een argument te noemen, maar een soort appèl op gevoel/medelijden: een drogreden. nl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_m...
Ten derde trok ik geen conclusie, maar deed ik gewoon een constatering. De foto van het jochie op het strand stond pontificaal op de voorpagina's van alle goedmensenkranten, en geen hond kwam toen met de vraag "hoe zou jij het vinden als het jouw familie was". Niemand. Dat was toen opeens geen argument, omdat die foto het "juiste" gevoel opriep voor een intens goede politieke doel om iedereen maar toe te laten tot de EU.
Dus de vraag stellen in dit verband is hypocriet, gewoon een constatering. U is een huichelaar.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 13:38
Soms hoef je maar 1 punt te lezen, om vervolgens het hele stuk niet meer serieus te kunnen maar zeker mogen lezen:
2. It is forbidden in Islam to issue legal rulings about anything without mastery of the Arabic language.
100% molsims vinden de koran en islam belangrijker dan wetten in het land. U gaat mij nu uitleggen dat ze bedoelen, maar dat hoeft niet ik weet exact wat hier staat en wat ze bedoelen.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 13:42
Tuurlijk, de terroristen hebben prioriteit. Maar dat sluit niet uit dat de - naar eigen zeggen - grootste groep moslims niet meer kunnen ontkennen dat hun geliefde godsdienst heel erg foute kanten inspireert bij veel te veel mensen. En dat zij daar iets aan zouden moeten willen doen.
Nu roepen hun voormannen wel dat "de islam verbiedt om onschuldigen te doden", maar wat bedoelen zij dan met onschuldigen? Waarom voegen zij elke keer dat woord toe? En als deze voormannen niet 'de gematigde moslims' vertegenwoordigen, wie doet dat dan wel? Waarom organiseren die zich dan niet op de sociale media? Waarom beginnen zij geen beweging die delen van de koran publiekelijk afwijst om het conflict met het westen te verkleinen? Waarom schrijven zij geen geweld-uit-de-koran-manifest? Waarom ontwikkelen zij geen social media campagne of ontwerpen zij een symbool dat dat uitdrukt? Zolang zij dat soort dingen niet doen hebben zij de verdenking op zich dat zij hierin niet geïnteresseerd zijn, en misschien wel dat zij ergens hopen dat hun geweldsinspirerende geloofje het wint van degenen die de koran aanwijst als kaffers.
En waarom moeten gewone, niet-terroristische moslims dit doen? Tegen de wil van hun ouders en imam? Omwille van de vrede waarin zij hun kinderen willen laten opgroeien. Waarom wonen zij anders in het Westen?
-weggejorist-
@tweetybird | 17-11-15 | 14:42
Je hebt me door. Wat ben jij scherp zeg.
@MarcS | 17-11-15 | 14:47
Ik vind het een jankverhaaltje van een prutser. Ik geef aan waarom ik het een jankverhaaltje vind. Jij vind van niet want er zijn meer slachtoffers gevallen door islam dan door extreem-rechtse tokkies. Goed het lijkt mij stug dat asielzoekers aanvallen gingen plegen maar misschien was die bewaking er wel om ze binnen te houden. Het blijft een zeikerig jankverhaaltje.
Hoe dan ook slaap lekker (nu of straks)
@JohnnyBGood | 17-11-15 | 14:49
Oeps... inderdaad, toch nog een typefoutje er tussendoor geglipt. ;)
-weggejorist-
@ITEACHYOU | 17-11-15 | 14:07
Weinig woorden, nog veel minder zeggend, maar u hebt u hart weer gelucht.
Onderbouwing mn hol voor deze foto , dit gaat gewoon te ver
Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:20
De daad zelf gaat te ver. Het wegkijken gaat te ver. Ervaar wat is aangericht en handel daarnaar. Iedereen zal achteraf worden afgerekend op zijn of haar keuzes. Het zijn niet deze mensen die hebben gekozen daar te sterven, maar de ratten die het hebben uitgevoerd.
Het is aan Geenstijl om de keuze te maken deze foto wel of niet te plaatsen. Met het plaatsen laten ze de ware aard van het beest zien. Naar mijn idee de juiste keuze, hoe hard ook.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 13:32
Misschien dacht je dat ik het niet gelezen had, of lees je zelf niet goed maar... de stelling dat het niets met de Islam te maken heeft is onjuist. Zij geven hier een aantal punten waar je direct hapt op onweerlegbaar bewijs zie je wel vrede, terwijl er ontegenzeggelijk een Islam is die met hetzelfde schrift in de hand de woorden omzet in een gruwelijke realiteit. Ook dat is Islam.
@Halal gehaktbal | 17-11-15 | 13:31
Heel eerlijk?
Kent u het verhaal van de vrouw die een zieke slang vond? Zou u eens moeten opzoeken en lezen.
Daarbij niet alle muizen knagen door mijn bedrading en niet alle ratten ondermijnen de dijken, maar maakt u mij nu wijs dat u onderscheidt maakt tussen de muizen?
Ik ben 46, mijn waardevolste les in het leven is vertrouw niemand. Verwacht niets van mensen, ze zullen jou teleurstellen op enig moment.
Overigens Moslims die wijn drinken zijn geen moslims. U hebt hun tijdens het eten niet gevraagd waarom ze als christenen moesten vluchten uit Iran?
@vinzDH | 17-11-15 | 14:40
Nee de extremistische fundamentalistische moslims halen extremisten en radicale imams binnen.
Maar je hebt wel gelijk. Er blijft een soort van hoop dat radicale moslims zich en masse gaan matigen en deel gaan uit maken van de maatschappij. Dat lijkt mij enorm naïef.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 14:38
Er is geen hiërarchie, geen top in de "geestelijkheid" in de islam. Iedereen mag zichzelf leermeester noemen, er is geen kerkelijk gezag, geen pausdom, geen vertegenwoordiger Gods op aard, zoals de kattelieken dat hebben. Anything goes. Je hoeft heus niet lang te zoeken om honderden al dan niet zelfbenoemde islamgeleerden te vinden die precies hetzelfde beweren als Baghdadi c.s.
Sterker nog, met grote regelmaat worden deze als "gastspreker" uitgenodigd in Europa. www.geenstijl.nl/mt/archieven/2015/07/...
De enige goeie moslim is een ex-moslim. Iemand met een beetje gezond verstand wil toch niets te maken hebben met die mafklapperij, die idiotie en gekte van een godje van een oud boek? Weg met religie in het algemeen en de islam in het bijzonder. Ik heb mijn buik wel vol van stompzinnige apologetiek.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:40
Nou als jij denkt dat ik dat enkel haal uit het woord daesh mag jij je bovenkamer wel eens laten nakijken. Nee het is een combinatie van je reaguursels waarbij ik je gelijk er tussen uit haal.Je reaguursels zijn daar hetzelfde met dat verschil dat je daar juist de gutmensch loopt uit te hangen maar bijvoorbeeld op tegen reacties vervalt in hetzelfde als je hier doet. Mensen als dom weg zetten. Mensen te laten denken dat jij zo intellectueel bent. Dit probeert te staven met vaak wat verdraaide feiten en zo zijn er nog wat zaken waaraan ik je gelijk herken.Nee ik hoef niet naar de huisarts. Maar een breinchirurg uit syrie zou jou geen kwaad doen.
Le Roi for President. Wijze woorden, ik voer dezelfde discussies, en ik word uitgemaakt voor rascist. Alsof de islam een ras is.
Ik denk alleen dat Roi met 'voordelen' vooroordelen bedoelt. Waarvan akte.
-weggejorist-
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:03
De meesten mensen die mij kennen, wisten dat u mijn reaguursel als ter kennisgeving had moeten aannemen. U wilt mij blijkbaar ergens van overtuigen, ook al ben ik niet gedesinteresseerd in uw verhaal. Maar omdat het toch al zo'n troosteloze dag is, het volgende:
"De beveiliging bij asielzoekerscentra werd aangescherpt, uit angst voor wraakacties van rechtsextremisten." - Lijkt me vrij logisch het stikt van de debielen die zinnen op wraak
Voorlopig zijn er meer slachtoffers gevallen door die idiote islam dan door de kaalkoppies in NL. Ik ga geen feiten voor u opzoeken, maar de keren dat er eerwraak gepleegd is was het telkens door moslims. De aanhangers van de religie van de liefde. De 'angst' voor aanvallen op de azc's is dan ook niets meer dan een hersenspinsel en onderbuikje. *Gefeliciteerd*.
"Ze zetten me neer als racistisch, discriminerend, guurrechts, tokkie, extremistisch en provocerend als ik kritisch reageer, al helemaal als ik ze met linkjes met feiten en cijfers bestook."
Opvallend genoeg, deklassificeerd u altijd andermans linkjes. Terwijl u er zelf ook mee strooit. Dat is in de gevallen dat u linkjes kunt vinden. Ik wacht nog steeds op de atoombom aanval van Putin op Egypte. Dat zou hij immers bij ons ook doen als wij hem boos zouden maken. Uw onderbuikje is soms erg actief.
Uw denktrant volgend de volgende mededeling:
Als u vind dat de Islam niet vol potentiele gekken zit, waarom dan wel de mensen die tegen azc's zijn betichten van aanslagen die ze niet begaan hebben?
Nogmaals uw onderbuik is selectief, daar kunt u niets aan doen maar verwijt een ander de splinter in zijn oog, enfin het spreekwoord mag bekend zijn.
Uw slotnoot, wederom mijn vraag: Waarom denkt u mij ook maar van iets te moeten overtuigen? Zet uw mening neer, doe uw ogen dicht en aanschouw de fucks die ik er om geef.
Ondanks dit ietwat scherpere antwoord wens ik u toch een fijne dag verder, een goede nachtrust en dat ook u morgen weer gezond weer opstaat.
-weggejorist-
Dit soort foto's hoef ik niet te zien...
@De Eindbaas 14:13
IS beroept zich, net als Wahabisten overigens, op de chronologische volgorde van de soera's en dat bij een contradictie de laatste soera in de chronologie telt, omdat de de eerdere soera vervangt. Dit concept heet Naskh (نسخ).
Als in de chronologisch eerste soera staat: "Moslims moeten lief zijn voor de Ander." en in een latere Soera "moslims moeten alle niet-moslims vermoorden." staat, dan geldt dus die laatste Soera volgens Islamic State en de staatsgodsdienst in Saudi Arabie (het Wahabisme). Als een Wahabist zegt dat een onschuldige niet vermoord mag worden, dan bedoelt hij iets anders met 'onschuldig' dan u denkt.
De moslims uit uw brief bekijken de Koran en hadith wellicht meer als integraal geheel, waarin contradicties worden uitgelegd en er een draai aan gegeven wordt in de wenselijke richting.
waarom is heel simpel, omdat het niet over de islam gaat. We willen niemand kwetsen en de islam is alleen maar positief. Foto's als deze passen niet in het ideale wereldbeeld en misschien moet men dan de 'immigratieagenda' wel aanpassen. Dat is veel te moeilijk voor de hoge heren, snap dat dan toch.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:30
JAja is het enigste wat ik zeg. Het zal allemaal wel.Maar mij houd je niet voor de gek.Dat je denkt dat je andere wel voor de gek kan houden met je zogenaamde intellect moet jezelf weten. Maar ik denk dat je jezelf aardig overschat.
Le Roi | 17-11-15 | 13:07
Toptekst, hamer spijker kop!
-weggejorist-
@tweetybird | 17-11-15 | 14:25
Om je helemaal gek te maken. Hier een paar linkjes met reaguurders die Daesh gebruiken.
De eerste meldingen van Daesh ipv ISIS: www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/06/...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/09/...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/10/...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/10/...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/09/...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/10/...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/10/...
Etc.
Bron: search-geenstijl.thruhere.net/#daesh
Ben ik uiteraard allemaal? ;) Of toch niet? Eerste melding "Daesh" van DKS www.geenstijl.nl/mt/archieven/2015/05/...
Oh nee toch niet. Daar zitten tussen reaguurder 'bij gelegenheid' 'Evocatus' eerste twee reaguurders die als eerste Daesh gingen gebruiken, 07/2014 en DKS 05/2014 bijna 9 maanden tijdsbestek tussen.
Tijd voor de huisarts dus! Doei!
Terroristen - Jihadisten actief opsporen denaturaliseren en / of uitzetten als zijnde staatsgevaarlijk en een bedreiging voor de westerse samenlevingen.
Fundamentalisten - wederom staatsgevaarlijke imams en hun volgers oormerken en bij overtredingen van de wet dermate pesten dat ze of weggaan of (dreigen te) radicaliseren en vervolgens denaturaliseren en / of uitzetten.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:26
en jij denk dat de zogenaamde "gemachtigde moslim" in Nederland akkoord gaat met denaturaliseren en uitzetting van radicalen moslims en imams!! u bent wel heel naïef.
De zogenaamde Nederlandse moslimgemeenschap halen massaal radicalen imams naar Nederland om te spreken.
Trouwens de linkse politiek zullen dit nooit toelaten want zelfs nu worden van IS strijders met een Nederlandse nationaliteit waarvan bekend is dat ze in Irak/Syrië zijn om te vechten of zijn geweest niet de Nederlandse nationaliteit afgepakt en dat kan gewoon wel volgens de wet.
-weggejorist-
Zolang ik niet zie dat de moslims nu massaal afstand nemen van hun geloof vertrouw ik ze niet !! ik zal me kapot schamen als ik nu in een lange jurk en of hoofddoek over straat moet "zie ik ben moslim" zolang dit niet gebeurt mogen ze van mij allemaal oprotten .
-weggejorist-
@Stormageddon | 17-11-15 | 14:32
Dat is gewoon niet waar - de ondertekenaars vertegenwoordigen de top van de islamitische geestelijkheid. Als je anderszins meent verneem ik graag welke 100 gerenommeerde islamitische theologen de ideologie en praktijken van IS steunen. Of doe maar 10.
Ook de Parijse islamitische gemeenschap demonstreert vandaag:
www.theguardian.com/world/live/2015/no...
Maar dat is natuurlijk allemaal, hoe heet het, taqqiya. Jullie eeuwige beschuldiging van vals bewustzijn die garandeert dat een moslim zich NOOIT tegen jullie haat kan verweren.
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:34
Nee.
Het gaat niet om "fijn voelen".
Het gaat om feiten, om de realiteit.
GeenStijl is geen safe space, dat hoort iedere Nederlander onderhand wel te weten.
Parel van het Zuiden | 17-11-15 | 13:49
In appeasement zou ik grondgebied weggeven in de hoop op vrede. Volgens mij verzoek ik dat de Islam haar eigen grondgebied terugveroverd op barbaren. Ik reageerde op iemand die IS graag niet als onderdeel van de Islam ziet, en daar zelfs argumenten en linkjes voor gaf.
Voorts kan ik het boek Lof der Zotheid aanraden...
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:34
Dat stompzinnige argument is ook onuitroeibaar. Alsof de nabestaanden daar mee bezig zijn. En zelfs indien wel: ja! Als het mijn familie was, dan moet iedereen dit zien.
Merkwaardig dat deze vraag niet werd gesteld toen het over dat jochie op het Turkse strand ging. Dan geldt dat argument opeens niet meer of zo? Hypocriet.
-weggejorist-
Grote ontploffingen in raqqa
www.youtube.com/watch?v=ddR_4R7meKE
bArAbAts | 17-11-15 | 14:28
DE EU gaat het niet worden met hun knuffelbeleid om IS uit te roeien. Gelukkig heeft IS zelf zijn hand overspeelt door een partij boos te maken die dat wel doet. Namelijk rusland. Dat dat een grote fout blijkt zal u komende weken gaan mee maken. Putin gaat IS uitroeien. Met Putin spot je niet.Een vliegtuig met Russen neerhalen met een bom en rusland toont geen genade. Die zijn niet zo dom als die zwakke pleuris EU.Putin doet namelijk wat hij zegt en beloofd.Het is geen fijne vent maar komt in dat soort gevallen ten alle tijden op voor zijn land en volk.Dat is geen leider met een ruttegraat. Maar een leider met een ruggegraat.Nee maxima zou zeggen IS is een beetje dom geweest.
Ja, de foto is te afschuwelijk voor woorden.
Maar ik vind dat de buitenwereld moet weten wat deze mensen hebben meegemaakt. Ongeblurred.
Wie deze foto blurt, is een totale wegkijker.
De NPO is laf.... héél laf.
Want deze foto vertelt wél het hele verhaal.
Het urenlange drama wat als een hel voor ze was.
Ze werden bruut afgeslacht. Langzaam...één voor één.
En dat is een ander verhaal dan die van dat verzopen kindje wat slachtoffer was, omdat zijn vader een nieuw gebit wilde.
De overlevenden van Bataclan kunnen terecht bij kranten en kunnen hun verhaal doen op tv.
Deze mensen hebben geen stem meer.... nooit meer.
Laat ons die stem zijn!
Daarom respect voor degenen die de foto wél durven laten zien.
-weggejorist-
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:03
En nu ga jij beweren dat we een premier moeten vertrouwen die 1 dag na wéér een bloedige islamistisch aanslag glashard gaat beweren dat we echt geen oorlog met de islam hebben.
-
Vrijwel alle aanslagen in Europa zijn islamistische aanslagen.
Nationaliteit van daders en terreurorganisaties is heel divers en niet alleen IS zoals Rutte roept.
De bevolkingsgroep die in héél Europa voor de meeste ellende, onkosten, veiligheidsmaatregelen en criminaliteit zorgt zijn de moslims.
In geen enkel islamitisch land wordt een andere religie naast de islam gedoogd.
Hoe serieus ze dat nemen kan je in letterlijk iedere islamistisch land zien.
De islam verbiedt namelijk andere religies naast zich
Dus ook in Europa zal uiteindelijk geen andere religie dan de islam mogen zijn.
-
Ja, ja, je heb gelijk... Wilders praat inderdaad alleen maar onzin. Politici die koste wat het kost weg blijven kijken zijn véél beter.... ik snap je redenatie.
-
Maar kan het zijn dat je Rutte en Wilders door elkaar haalt?
@De Eindbaas | 17-11-15 | 14:13
Tegenover al die ondertekenaars kun je er 100 zetten die het wel met Al Baghdadi eens zijn en wel degelijk vinden dat ISIS/Daesh whatever wel degelijk islamitisch is. Het zegt allemaal niets, het is een verschil in exegese, maar dat is er al 1400 jaar in die godsdienst. Tegen elke mening en uitleg van en over een koranvers kun een tegenstelde visie vinden. Wat ISIS doet, beweert en laat zien is allemaal te rechtvaardigen met een beroep op Koran en Hadith en dat doen ze ook. Dus gezeik dat het niets met de islam te maken heeft is kattengejank. Zeker als dat komt van andere islamieten die een andere tak van dezelfde wortel vertegenwoordigen en in ISIS een bedreiging zien voor het eigen gezag en een afkalving van de eigen aanhang. De ondertekenaars van dat ding van je bidden naar dezelfde god als de lui van IS, reciteren dezelfde verzen, hetzelfde boekje. Ik ga me niet mengen in welke interpretatie de juiste is, dat boeit me niet, ik vind het hele boekje kut, de grondgedachte en en de principes van de islam waardeloos (net als alle godsdiensten overigens, maar daar gaat het nu even niet om). Dus welke exegese er ook wordt gekozen, ik wil helemaal niks met de islam te maken hebben. Dus op het moment dat de islam zich opdringt in deze vrije samenleving, in welke vorm dan ook... Met een kogel of een bom, of met het eisen van respect en censuur, met het toegeven aan welke eis dan ook, halal vlees, geen wijn op tafel, gescheiden loketten, hoofddoekjes en relisymbolen in publieke functies: fuck off, niks mee te maken: oprotten naar zandbak van keuze. Simpel zat.
Verder: wat Hafid zegt.
media.tpo.nl/2015/11/17/hoe-ahmed-marc...
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:28
Ik vind dat het moet kunnen, u vindt dat het niet moet kunnen. U bent degene die hier voor censuur pleit, dus ik zie niet in waarom ik me moet verantwoorden voor mijn keuze voor vrije informatie.
@tweetybird | 17-11-15 | 14:18
Nogmaals je spoort niet. Daesh is in het nieuws omdat president Hollande het gebruikte en veel mensen dat opviel. Veel mensen gebruiken (behalve bij de VARA) het nu bij voorkeur om de redenen die ik al eerder aangaf.
Zoek hulp. Het lijkt me erg ongezond als je overal spoken van DKS ziet en simpelweg niet meer logisch kan redeneren dat ik niet de enige ben die Daesh gebruikt i.p.v. IS, ISIS, ISIL etc.
@ITEACHYOU | 17-11-15 | 14:17
Die stelling kun je net zo goed omdraaien. Immers, wat zegt het over de Islam als aanhangers van verschillende stromingen daarin, elkaar de koppen afhakken? En dat überhaupt doen uit naam van een religie. In 2015?!
.
En nogmaals, de gematigde moslim bestaat niet. Wat zegt het over je als jij lid wilt blijven van een doodscultus die de ene gruwel na de ander op haar naam heeft, laat staan daar geen afstand van neemt? Hoe verwesterd, gematigd en modern een moslim ook is, het is en blijft een moslim die op het einde van de rit een hoge dunkt van dat barbaarse geloof heeft. Nigel Farage heeft dat al onderzocht gehad ( zie www.youtube.com/watch?v=G7LA_P3Kljg ). Ook de gematigde moslim, ziet liever dat elk land waar hij/zij neerstrijkt, de Islamitische normen en waarden (of het gebrek daaraan) zal hanteren, desnoods ten koste van die van het betreffende land zelf.
.
Dus ja, ik gooi ze op één hoop. Het moet maar eens afgelopen zijn met alle religieuze idioterie. Het hoort niet thuis in een moderne, vrije samenleving.
@lanexx | 17-11-15 | 14:26
Het valt wel op dat die door de NPO ingehuurde sociologen allemaal dezelfde (cultuureel marxistische) mening hebben.
-weggejorist-
@tweetybird , en daar ligt dus precies het probleem... u heeft mijn bericht niet goed gelezen.... is zeg niet dat IS niet fout bezig is ofzo.... maar de manier waarop wij reageren.... kweekt nieuwe terroristen! en IS compleet uitroeien is gewoonweg niet meer mogelijk!
.
bijv. we bombarderen een hele regio in Syrie en roeien IS daar uit, dan zijn er broertjes van de doden die in Europa wonen die weer gaan radicaliseren.... juist DOOR onze reacties! en over 5 tot 10 jaar is er dan weer een nieuwe IS! en hebben we dus weer hetzelfde probleem...
@tweetybird | 17-11-15 | 13:42
Bij RTL nieuws? Je bent niet goed snik. Laat je nakijken.
En Nederland komt niet verder dan, nu op radio1, onze leger sociologen naar de Banlieues sturen om vooral te duiden hoe erg de moslims worden behandeld!
Weer het zoeken naar een uitgang, ze willen niet leren!
@telelezer | 17-11-15 | 14:17
Jammer dat je het weer moet vragen.
Nieuwkomers - Asielzoekers alleen opvangen in de regio. Asielzoekers kunnen enkel en alleen via veilige landen in de regio immigreren danwel asiel aanvragen. En uiteraard de landen in de regio ondersteunen om die opvang zo menselijk mogelijk te houden.
Terroristen - Jihadisten actief opsporen denaturaliseren en / of uitzetten als zijnde staatsgevaarlijk en een bedreiging voor de westerse samenlevingen.
Fundamentalisten - wederom staatsgevaarlijke imams en hun volgers oormerken en bij overtredingen van de wet dermate pesten dat ze of weggaan of (dreigen te) radicaliseren en vervolgens denaturaliseren en / of uitzetten.
Vreedzame moslims - betrekken in de samenleving en derhalve betrekken bij het deradicaliseringsproces van potentiele jihadisten en het opsporen en uitzetten van jihadisten.
Dan wordt heel de EU een stuk prettiger voor moslims en vooral voor ons.
20 miljoen moslims deporteren gaat je niet lukken. 20 miljoen moslims overtuigen/forceren zich te bekeren gaat je ook niet lukken. De oorlog verklaren aan de islam is sowieso uiterst onverstandig (om het heel zachtjes uit te drukken).
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:15
Ga nu niet de domme uithangen.Sterker nog je doet daar exakt hetzelfde op tegen reacties. Mensen voor dom neer zetten.Iets wat je hier ook doet.Jij dacht dat ik gek was dat ik je op andere plekken op internet niet zou herkennen omdat je een andere naam voert.Nou daar ben ik een beetje te doorgewinterd voor.Tweetybird zit al op internet toen het nog text georienteerd was. Zeg maar in bbs vorm.
Het Parool, wijkblaadje van Amsterdam. Waarom zouden die belangrijk zijn?
""De drijvende kracht achter ongelimiteerde massa-immigratie is een duivelspact tussen corporatisme en idealisme.
Daarom is er ook geen fatsoenlijke partij links of rechts om op te stemmen teneinde beleidsmakers te corrigeren. Niet hier, en ook niet in de rest van Europa.""
@ De Eindbaas | 17-11-15 | 14:19
Helaas heb je gelijk..!
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:18
Nee. Het is namelijk de realiteit.
Alles wat Le Roi zegt!
Wie wegkijkt is mede-schuldig en zal zich hier voor moeten verantwoorden. Tenzij het kalifaat zegeviert, dan zijn we gewoon allemaal dood.
-weggejorist-
@telelezer | 17-11-15 | 14:14
De drijvende kracht achter ongelimiteerde massa-immigratie is een duivelspact tussen corporatisme en idealisme.
Daarom is er ook geen fatsoenlijke partij links of rechts om op te stemmen teneinde beleidsmakers te corrigeren. Niet hier, en ook niet in de rest van Europa.
-weggejorist-
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:03
De dame die op vele forums het woord daesh loopt te propageren om het woord islamitisch maar te verbannen om te ontkennen dat het met islam te maken heeft. En dan met drogredenen komt ja het woord daesh is beledigent voor ze en meer van dat soort kul. Wij domme burgers zien het woord meer als een goedkoop wasmiddel en dekt daardoor de lading niet. IS wel. En dat steekt wegkijkers zoals de koreaanse slet.Want hoe je het went of keert het heeft alles met islam te maken want IS opereert uit naam van die islam.Ze hebben hun wrede groep er zelfs naar vernoemd.Niet wij maar IS linkt hetzelf aan hun godsdienst.Alleen de gutmensch ontkent dat.Zoals we allemaal kunnen zien.
De VARA, PVDA, NPO en alle andere Politiek Correcte groepjes en mensjes zoals die bejaarde lapzwans Pauw. Hebben hun hand verspeeld. De TV is NIET meer leidend en heeft nog maar een beperkte invloed. Het is gewoon een kwestie van tijd. Ze kunnen 100-en propaganda programma's maken, ze kunnen 1000 keer dezelfde talking heads op TV gooien en ze kunnen Peter R. 10.000 euri voor zijn mening geven. Het heeft geen nut meer.
--
Internet is aan zet, en Internet valt niet te managen. En daar halen mensen nu echt hun nieuws en info vandaan. De NPO is net een stapje te ver gegaan in hun propaganda oorlog. De ogen zijn open, de geest is uit de Fles.
@ De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:13
Geachte slet, wat is dan UW oplossing? Pappen en nathouden en er nog honderdduizenden meer binnenhalen totdat zij en hun gezinsherenigings-aanhang in de democratische meerderheid zijn en wij allemaal in jurken moeten rondlopen en naar Mekka moeten bidden, zo niet kop eraf; is DAT dan wat u wilt?
Over de foto: GODVERGODVERGODVER!!!! (sorry Joris. Moest ik even uit m'n systeem halen anders klapt er hier dalijk ergens een zekering.) Een Frans meisje dat hier in Breda op de Avans Hoge School voor Internationale Studies zat ligt daar dus tussen met haar vriend. Ze waren naar dat concert en zijn daar beiden afgeslacht.
@Zeeman73 en LeRoi: Waar kan ik u +1000 geven?
Le Roi | 17-11-15 | 14:09
Eentje dan waarmee ik uw angsten jegens de islam an sich in een keer wegneem. Hoeveel moslims zijn er reeds vermoord door IS? Is de Islam van de terroristen anders dan die van de dode onschuldige moslims? Ja toch, of pleur je alles liever op 1 hoop?
Deze foto is niet de enige in zijn soort.
Hier eentje uit Kenya. media.indiatimes.in/media/content/2015...
En wat lees ik vandaag?
Eoa blogger schrijft daarover: 'African lives don't matter'. antoinespeaks.blogspot.nl/2015/04/most...
Westerse media heeft dit nieuws niet opgepakt, daar heeft de blogger gelijk in maar wat hij doet is de bloederige terreurfoto's kapen voor een ander politiek doel; het racisme debat.
De waarheid is 'non-muslims lives don't matter!'.
Maar dat zullen de westerse media en onze politiek nooit zeggen. Het volk moet dom blijven.
De soft-linkse wegkijk-regenten en de soft-linkse wegkijk-media drijven ons tegen onze zin in de handen van rechts, rechtser, extreem-rechts.
De tijd van deze zachte heelmeester met hun spoor van stinkende wonden is hopelijk heel snel voorbij.
Terugkerende Syrië-gangers tegenhouden bij de grens dan wel uitzetten!
Strenge straffen voor het oproepen tot jihad en het invoeren van de sharia in westerse landen!
Hekken om Europa!
@Willy_Alex_Ander | 17-11-15 | 14:13
De onderbouwing is the vinden in The Post Online. Er staat een hyperlink in dit artikel (roze lettertype), u kunt daarop klikken en vervolgens zal uw webbrowser u naar die website navigeren.
Godverdomme, Godverdomme.
@tweetybird | 17-11-15 | 14:09
Waar heb jij het in godsnaam over?
De ware schuldigen van de immigratie en daarmee samenhangende moorden zijn de smeerlappen van de corporaties, banken en hun trawanten: de overheden, allen uit macht en/of op vuig gewin ten koste van het volk.
ik citeer:
"De miljoenen migranten die naar Europa komen mogen bewoners zorgen baren, vermogensbeheerder Robeco ziet hen als een 'welkome conjuncturele impuls' voor de ingezakte Europese economie."
en
"De miljoenen asielzoekers jagen de kooplust in Europa aan. In Duitsland alleen al komen er met de migrantenstroom vanuit vooral Syrië 2,5% vooral jonge arbeidskrachten bij de beroepsbevolking, becijfert Cornelisse. De volledige integratie in de arbeidsmarkt kan nog drie tot vijf jaar, is de schatting.
Robeco ziet tegen deze achtergrond de meeste kansen in Europese aandelen"
www.telegraaf.nl/dft/nieuws_dft/247540...
@Parel van het Zuiden | 17-11-15 | 13:49
Het lijkt er steeds meer op dat jij en je collega's gewoon aan het wensen zijn om in oorlog te zijn met islam. Lekker verstandig. Bij de keuze enkele duizenden geradicaliseerde moslims in Europa opsporen en uitzetten en daarna blijven weren roept u heel verstandig 'we zijn in oorlog met islam'. Daar is over nagedacht dat zie je zo.
@McMarx | 17-11-15 | 14:11
Volgens zo'n beetje iedere soennitische geestelijke van betekenis is IS volstrekt onislamitisch.
Hoeveel meer afstand moeten ze nemen van jou?
www.lettertobaghdadi.com/
-weggejorist-
@doskabouter | 17-11-15 | 13:47
Het punt is dat het WEL islam is. Dus, afstand nemen zonder terughoudendheid aangaande de koran is geen optie voor moslims.
@ITEACHYOU | 17-11-15 | 14:07
Gelukkig dan maar dat we goed onderbouwde, veelzeggende reacties als de uwe hebben om mijn lege plempsels te compenseren.
1+1 | 17-11-15 | 14:06 weet je ik geef je gelijk, ik zie van de week Asscher en van der Steur een bloemstuk leggen en weet je wat mijn 1e gedachte was flapdrollen, je betaalt dat stuk gvd niet eens zelf.
De socialisten en gutmenschen zijn ziek.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 14:03
Zei de dame met de dubbele agenda die op rtlnieuws de gutmensch loopt uit te hangen.Die daar precies andersom vindt dat we meer vluchtelingen moeten binnenhalen omdat ze zielig zijn. I rest my case. Marcs heeft gelijk.Ze lult echt uit haar nek.Dat zat hij in het geheel niet fout mee.
Heerlijk stuk van Bert Brussen.
@De Koreaanse Slet
U legt mij nogal wat woorden in de mond en maakt nogal wat rare assumpties. Maakt niet uit hoor, dat ben ik inmiddels wel gewend van wegkijkers. Maar in één ding heeft u gelijk, en dat is dat ik in Islam wel degelijk het kwaad zie. Vanwege voor de hand liggende redenen, uiteraard.
Le Roi | 17-11-15 | 13:07
Hoop woorden maar niets zeggend.
Ik begin mezelf toch wel ernstig zorgen te maken dat dit soort foto's/pulicaties mij totaal niet meer deren.
'The face of evil'.
Peter Sutherland; oud directeur Goldman Sachs, oud directeur van de Werelds Handels Organisatie (WHO), eervol mecenas van het Joods-Iers museum. Dit was een kleine greep uit zijn indrukwekkende cv. Leer hem kennen, uit zelfbehoud! en.wikipedia.org/wiki/Peter_Sutherlan...
Namens de VN, is hij natuurlijk een van de grote gangmakers van deze vijandelijke invasie.
Een ontluisterende compilatie van zijn kwaadaardige visie.
www.youtube.com/watch?v=af2qRCTfTCo
Goed dat deze foto gepubliceerd is, deze keiharde realiteit moet overal gepubliceerd worden.
@oranjerood | 17-11-15 | 13:42
Heel D66 past zo in t boek van Houellebecq; Soumission.
@MarcS | 17-11-15 | 13:16
Die boerkavrouw had van mij mooi haar boodschappen zelf kunnen oprapen. U denkt toch zeker niet dat ik iemand - op wat voor manier dan ook - ga helpen die mij dood wenst?
Ik wil *niets* met ze te maken hebben, koop nooit in hun winkels en ga ook nooit meer naar de markt omdat ik mij daar in het buitenland waan. Wel jammer natuurlijk want ik vond het altijd wel leuk om 1x in de week kraampjes te kijken, daar kaas te kopen enz. Maar helaas, kan niet meer.
Ik boycot alles waar het stempel islam op staat.
MarcS | 17-11-15 | 13:16
Link pls?
Prutt Sufkut | 17-11-15 | 13:56
Waarom ga je niet moreel superieur doen tegen de vader die dit joch liet verzuipen omdat hij graag Duitsland zijn nieuwe gebit à 14.000 Euro wilde laten betalen?
-
Overigens... die vader "Vluchteling" is na dit debacle weer gewoon naar huis vertrokken... kennelijk was er ineens geen reden meer om te "vluchten".
@MarcS | 17-11-15 | 13:45
Tja veel reaguurders hebben zichzelf kennelijk gehersenspoeld en zijn zover geradicaliseerd dat ze echt denken dat het meest acute probleem islam in zijn geheel is. Dat we allemaal doodgaan als we niet op Wilders stemmen (want die gaat het regelen). En vooral dat er sprake is van een 'links' complot van de elite die deze misère bewerkstelligd. Want dat is zijn hele jankverhaaltje.
Voorbeeldjes:
"De beveiliging bij asielzoekerscentra werd aangescherpt, uit angst voor wraakacties van rechtsextremisten." - Lijkt me vrij logisch het stikt van de debielen die zinnen op wraak
"En als kers op de taart hield Minister-President Rutte zaterdag 14 november een persconferentie, om expliciet te benadrukken dat we in oorlog zijn met IS en vooral niet met een geloof, en dat we al helemaal niet bang moeten zijn." - Nee, het lijkt mij erg verstandig als de premier zegt 'we zijn in oorlog met islam' want we zijn helemaal niet in oorlog met slechts bepaalde moslims die een bepaalde extremistische vorm van islam aanhangen waarvan de meeste islam-geleerden (zelfs soennieten en salafisten) zeggen dat het juist onislamitisch is en ze alles volkomen verkeerd interpreteren voor hun eigen gewin. Nope we zijn in oorlog met de gehele islam en dus alle moslims. Verstandige mensen dit soort figuren.
"Met familie, met collegas op het werk, met Facebookvrienden- en kennissen en met wildvreemden op de social media paginas van grote nieuwswebsites. Ik discussieer me suf met mensen die in die politiek correcte reflex blijven hangen, mensen die, ook bij volgende aanslagen, braaf hun profielfoto weer zullen veranderen en hopen dat ze vooral niets doen of zeggen waar ze potentieel iemand voor de kop kunnen stoten, mensen die nog steeds in de veronderstelling zijn dat terrorisme een ver van mijn bed-show is en de bloedige aanslagen afdoen als incidenten." - Nee, hij discussieert helemaal niet hij probeert mensen ervan te overtuigen dat islam een gewelddadige ideologie is en dat alle moslims (potentiële) terroristen zijn omdat hij dat ergens gehoord of gelezen heeft. Zinloze actie dus. Ten eerste omdat die stelling te simpel is en het grotendeels niet klopt.
"Ze zetten me neer als racistisch, discriminerend, guurrechts, tokkie, extremistisch en provocerend als ik kritisch reageer, al helemaal als ik ze met linkjes met feiten en cijfers bestook." Waarschijnlijk omdat meneer dat gewoon is. Typisch jankverhaal. Ik word niet begrepen maar ik heb gelijk. Natuurlijk.
Dan mijn slotnoot. En iets wat ik regelmatig zeg. Ik zie helemaal geen heil in meer vluchtelingen (christenen, moslims of anderzijds paupers) of meer islam en al helemaal geen extremistische islam. Daar is in een moderne samenleving geen plaats voor. Voor dat ik wederom de gebruikelijke D66, moslim, links e.d. verwijten naar mijn kop krijg gesmeten.
Waarom ga je niet moreel superieur doen tegen de vader die dit joch liet verzuipen omdat hij graag Duitsland zijn nieuwe gebit à 14.000 Euro wilde laten betalen?
-
Overigens... die vader "Vluchteling" is na dit debacle weer gewoon naar huis vertrokken... kennelijk was er ineens geen reden meer om te "vluchten".
bArAbAts | 17-11-15 | 13:51
U maakt 1 hele grote fout. IS is niet zo maar een terreur organisatie. IS is een bedreiging voor de gehele mensheid.Die alles en iedereen bedreigt waar ze het niet mee eens zijn. Dan bedrijven ze ook nog eens grove wreedheden en moorden er op los. Niks of niemand is veilig voor ze. En dat moet je als mensheid dus keihard bestrijden. IS is een gevaar voor iedereen. Voor zo wel moslims ,christenen,westerse waarden ,homo's vrouwen en kinderen.De enigste gewenste manier is ze volledig te vernietigen.Keihard.Hun ideaal is namelijk moorden en verkrachten en vernietiging. Een ander ideaal is er niet.Dus je wijst verkeerd met het vingertje.
-weggejorist-
Zolang onze veiligheid ergens achteraan bungelt in plaats van de eerste plaats bij beleidsmakers zal er niets veranderen.
De islam wordt als godsdienst goedgekeurd terwijl het een waanzinnig wreed spektakel is vele malen bloeddorstiger beschreven dan mein kampf. (en die is verboden) Waar we in de praktijk dagelijks mee geconfronteerd worden en sommige staten de wreedheid zelfs geïnstitutionaliseerd hebben. Deze loserislam van milde vorm...1, maar toch afkeurenswaardig tot... 10 psychopathische moordenaars zoals die in Parijs toesloegen moet terug naar beheersbare proporties.
Dan moet als eerste onze veiligheid bovenaan staan.
Wat betekend dat elke vorm van islamisering stop gezet moet worden en teruggedrongen. De bron van al het kwaad is de islam. Punt. Iedereen daar over eens. Mooi!
En dan nu actie ondernemen!!
Mensen die het nu nog voor de islam opnemen gelijk uit hun functie zetten en oppakken voor het steunen van onmenselijke wreedheid en haat.
Wordt het onderhand niet eens tijd voor 1 bom.
@Berkemef | 17-11-15 | 13:15
Alle foto's van islam-lachtoffers over de hele wereld zullen niets veranderen voor degenen met hun kop in het zand. Pas als het henzelf - of hun familie - overkomt gaan héél misschien de ogen open. Maar zelfs dat laatste betwijfel ik.
De Franse president heeft maatregelen genomen maar voor hoe lang?
Wat er dagelijks in de islam-hoofden wordt gestampt gaat gewoon door, op de islam-scholen, in de moskeeën en in de islamitische huisgezinnen.
Die verontschuldigende praatjes van de moslim-leiders en anderen zijn taqqyia en de linkse meute jankt mee en komt weer met hetzelfde rot-excuus over "geen kansen krijgen" etc.
Ze hebben *alle* kansen hier gehad die de autochtone bevolking óók kreeg en krijgt. Maar ze verdommen het om de Ned. taal te leren (zelfs de 4e generatie!!), kruipen al tientallen jaren bij elkaar in wijken waar geen autochtoon zich meer kan vertonen omdat zij! daar de baas zijn.
Zij kruipen keer op keer in de slachtofferrol omdat hen in dat vreselijke boek wordt wijs gemaakt dat zij übermensen zijn en alle niet-islamieten dood moeten.
Ik ben er helemaal klaar mee!
-weggejorist-
@Feynman | 17-11-15 | 13:44
IS is gefinancierd en bewapend vnl. vanuit Turkije en de GCC. Dat wil niet zeggen dat ze de ideeën en praktijken van IS ook steunen, evenmin als de VS dat doen - en die bestrijden IS tot nog toe hoogstens symbolisch. Ze willen simpelweg allemaal IS gebruiken om Assad te verwijderen.
De meeste slachtoffers en de meeste serieuze bestrijders van IS zijn inderdaad moslims zelf. Maar de landen die je noemt hebben wel wat anders aan hun hoofd.
Salafisten zijn doorgaans niet militant trouwens. Zie bijvoorbeeld dit artikel:
www.newstatesman.com/world-affairs/201...
Er is een loepzuiver potje verdeel en heers gaande.. volgens het boekje, en iedereem trapt er volgens het boekje ook in.
De laatste jaren waren we steeds eensgezinders met elkaar boos op de bankiers en hun corrupte politici.. nu zijn we boos op elkaar.
Maar wie laten al die vluchtelingen hier eigenlijk naartoe komen?
#vechtende honden#bot#de lachende derde
@oranjerood | 17-11-15 | 13:42
Kolere! Deze mongool was dus drie jaar lang, van 2007 tot 2009, de Invloedrijkste Nederlander (Volkskrant).
(Momenteel nog nummer 20: www.volkskrant.nl/binnenland/de-volled... )
De Eindbaas | 17-11-15 | 13:38
hoewel je laatste woorden eigenlijk geen antwoord verdienen doe ik het toch.
I stand corrected!
Had inderdaad alleen de punten gelezen de inhoud op die punten niet ontdekt. Nu wel, my bad.
@De hersenloze | 17-11-15 | 13:39
Rot toch op man.
Vreselijke foto
Er gaat helemaal niks veranderen. De Heilige Linkse Kerk masseert de schok van weer een islamofascistische geweldsxplosie gewoon weer weg via de geijkte methodes en de kolonisatie door islam van West-Europa gaat gewoon door. Alleen een revolutie kan hier verandering in brengen en daarvoor hebben we het voorlopig nog te goed. Daar zijn wij, de West-Europese bevolking, nog veel te lethargisch voor na 5 decennia weg-met-ons rethoriek.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 13:45
Ach ja ik denk dat marcs het al goed heeft verwoord.Hoe wist hij dat ik dezelfde mening had en deel. Hahaha. En tweetybird dacht nog wel dat hij ondoorgrondelijk was. Niet dus.
Wel ben ik het met je eens dat veel conservatieve stromingen van islam sowieso niet in het westen passen. Maar waarom beginnen we niet eens met het directe gevaar namelijk de geradicaliseerde / jihadistische moslims?
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 13:42
Wat wil je daar tegen doen dan?? kom is met een oplossing en niet theedrinken en praten want dat help geen zak.
Nagelharde maar terechte analyse van de hypocrisie van de Volkskrant.
Helaas is het bestrijden van isis niet meer dan symptoom bestrijding. Het is een gezwel dat je weg haalt. Meer niet.
Zolang de oosterse landen ruimte laten voor dit soort groeperingen / uitwassen. Zal er niet veranderen en krijgen we dezelfde ziekte met een andere naam.
is er nou niemand die beseft dat wij net zo hard terreurdaden doen in Syrie!? er is geen oorlogsverklaring en we bemoeien ons met een burgeroorlog... we schieten raketten af vanaf Zee of hoog uit de lucht... terrorisme wordt gekweekt op deze manier.... ook de bovenstaande foto creeert weer nieuwe agressievelingen (en op termijn dus terroristen!) en zo gaat alles dus naar de klote omdat iedereen vanuit zijn emotie reageert... ipv goed na te denken!
.
Kijk allemaal de docu Dirty Wars even... dan weet hoe terroristen gemaakt worden!
@oranjerood | 17-11-15 | 13:42
Over een mongool gesproken... www.telegraaf.nl/binnenland/24750768/_... ...
Nu heb ik het zelf ook niet op die FB avatars in Franse kleuren, maar iedereen moet het zelf weten. Maar zo'n Nederturk die in het Turks zijn landgenoten de maat neemt en er blijk van geeft schijt te hebben aan Europa en alleen maar de Turkse belangen en de islam te steunen en spuugt op de Koerden die wel wat doen aan IS... Tja, ik vind daar wat van.
Als het aan mij zou liggen werd die meneer vandaag nog persona non grata in Nederland. Wegwezen. En diegenen met dezelfde ideeën: ga weg. Het liefst naar de Chinese westgrens waar je volk vandaan komt. Aufsalzen, bitte.
Mooi Pritt Stift, hoe primitief jij met je verontwaardiging omgaat. Je denkt de enige te zijn die de ernst van de zaken inziet. Die de tragedie werkelijk begrijpt. De bewijzen hiervoor denk je overal om je heen te zien. Bijvoorbeeld het feit dat deze foto niet op de voorpagina stond maar die andere wel. En daarmee denk je een heel nobel put gemaakt te hebben.
Charlie Hebdo was ook snel weer vergeten door de goedpraters.
Twee dagen geef ik het, daarna hoor je de Volkskrant er niet meer over. En D66/GL zal wederom roepen dat het eigenlijk de schuld is van de Westerse man.
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 13:45
De D666-wegkijkert bagatelliseert zoals gebruikelijk hiermee de islamisering binnen de EU.
-weggejorist en opgerot-
@Feynman | 17-11-15 | 13:44
De tweedeling en die oorlog zijn er al lang. De Islam start met die tweedeling.
.
Hoe langer we dit ontkennen des te zwakker beginnen wij aan de oorlog die zij al voeren.
.
U redeneert in appeasement.
Al Caida, ISIS, Fatah, Hamas, Daesh etc etc...... Intifadah en Al fatah zijn een rode draad door het verhaal. Dominantie van een geloof prediken en nastreven. De een wat fanatieker dan de ander. Intussen dod en verderf zaaien en zich afzetten tegen Westers normen en waarden. Liefst met een eigen wetgeving, de Sharia, door iedereen anders uitgelegd. Wat hebben ze gemeen? Precies, de Islam als basis. Ben je kritisch en heet je Rushdi, van Goch of Wilders, dan moet je dood. Iedereen moet dood die anders denkt. En om dat af te dwingen moord je net zolang totdat anderen overstag gaan. Onze overheid kan onze veiligheid niet langer waarborgen, want de correctheid verbied zaken hierin te benoemen. Doe je dit wel, dan ben ook jij vogelvrij. Daarom houden politici liever hun mond en laten ze het vuile werk aan anderen over. Kleur bekennen is een politieke doodzonde. Alles in het midden laten. Bagatelliseren en doorgaan. Burgers leven in angst, politici nemen geen stelling. Nederland anno 2015. Ben benieuwd wat er nog moet gebeuren willen we hier wel iets gaan doen tegen de toenemende dreiging, die we toestaan. Door niets te doen, door de grenzen open te houden, door te doen alsof het het hier allemaal wel meevalt. Pas wanneer hier 100 doden vallen zal de politiek wakker worden en dan nog valt te bezien of ze het afzwakken of niet. Feit blijft dat de angst er bij hen blijkbaar al goed inzit. Want men is bang voor of een positie, of voor vergelding. Slapjanussen in een pak. Geldwolven die opportunistisch zijn, en zelfs een graantje proberen te slaan uit de ontstane situatie. Het volk sussend met loze woorden. Geen leiders, maar volgers. Het is 5 minuten voor 12. Gaat men inzien dat er wat moet gebeuren nu? Of blijft het stil? Oorverdovend stil.
Dit artikel sharen op social media!
Heb t net gedaan. "Why do we portrait the tradgedy of a dead Syrian boy, front page news, but not our own teenagers, slaughtered in the name of his Islamic countrymen?!"
-
Ja, het is bruut. Maar dit is de realiteit. de realiteit die eindelijk eens gezien MOET worden. Mensen moeten van die oogkleppen af! Het wordt tijd het grijze midden, de massa, wakker te schudden en de policor soldaatjes moeten we eens massaal gaan negeren. Het gaat hier nu niet meer om praatjes, maar om daden, om ons zelf en onze toekomst veilig te stellen.
Dit artikel sharen op social media!
Heb t net gedaan. "Why do we portrait the tradgedy of a dead Syrian boy, front page news, but not our own teenagers, slaughtered in the name of his Islamic countrymen?!"
-
Ja, het is bruut. Maar dit is de realiteit. de realiteit die eindelijk eens gezien MOET worden. Mensen moeten van die oogkleppen af! Het wordt tijd het grijze midden, de massa, wakker te schudden en de policor soldaatjes moeten we eens massaal gaan negeren. Het gaat hier nu niet meer om praatjes, maar om daden, om ons zelf en onze toekomst veilig te stellen.
GateKeeperNL | 17-11-15 | 13:05
Ik zag al weer moslims voorbij komen die het niet nodig vonden om er afstand van te nemen omdat het logisch zou zijn dat ze er afstand van namen. Maar godver, denk nou is na! Iedereen die moslim is en er geen afstand van neemt zou wel eens voor kunnen zijn. Als je niets zegt gaan mensen vaak van het negatieve uit. Ik zou graag schouder aan schouder willen lopen met moslims die er openlijk voor uit komen dat dit geen Islam is en dat ze hun godsdienst terug willen. Met zijn allen opkomen voor vrijheid en protesteren tegen barbaren en moordenaars in naam van Allah(d66). Maar het gebeurt niet, het gebeurt niet.
@oranjerood | 17-11-15 | 13:42
Inderdaad, weer zo'n mafkees die denkt dat de economie een demografisch piramidespel is. En dat massa-immigratie dus noodzakelijk is.
Terwijl Japan in die twee 'verloren decennia' meer reële inkomensgroei heeft gekend dan de meeste westerse landen. En meer innoveert door de vervanging van menselijke arbeid, bijv. robotica.
Fout: De moslims zijn het slachtoffer. Daarom ruim baan bij de staatsmedia (NOS, Vara, Radio1, 1Vandaag) voor de zielige moslims. Wij moeten zij aan zij met hen strijden zodat de niet de schuld krijgen van ons.
Walgelijk, maar echt waar. De echte slachtoffers komen niet eens aan het woord.
@oranjerood | 17-11-15 | 13:42
Leren lezen was moeilijk begrijp ik. Als je kon lezen dan had je begrepen dat hij (geheel terecht) de kans vele malen groter inschat dat de EU japaniseert (totaal stilstand groei economie) dan islamiseert (meerderheid moslims binnen de EU). Daar heeft hij volkomen gelijk in.
@De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 13:35 - en wat u vind maakt mij iets uit omdat?
U heeft van de week zo afgedaan voor mij aangezien uw plempsels veelal leeg en zonder feiten zijn. Daarnaast bent u een ieder die het oneens is met u altijd aan het afschilderen en wegzetten als dom.
Doe je ogen eens dicht, dan zie jij precies hoeveel fucks ik geef om wat jij ook maar ergens van vind.
ProAsfalt | 17-11-15 | 13:30
U bent onterecht overgeslagen in de aanhef van
Feynman | 17-11-15 | 13:44
Kan iemand niet die 2 foto's naast elkaar shoppen met een passende tekst?
'Tegen armoede - foto kindje' en 'Tegen vrijheid - deze foto' ofzo?
Brrrr zeg, wat een erge foto.
En Samsom beseft, met dank aan deze foto, eindelijk hoe erg de aanslagen waren in Parijs.
De Eindbaas | 17-11-15 | 13:13
Suni/Shii is een hele vroege splitsing binnen de Islam. (daarnaast nog twee groepen, maar die hebben geen relevante aantallen aanhangers.)
Rond de achttiende eeuw is het Wahabisme ontstaan in Saudi Arabië. Hierbij wordt de interpretatie van de eerste generatie moslims uit de zevende eeuw niet alleen verzonnen, maar ook als leidend genomen. Immers, je hebt helemaal geen nauwkeurige geschiedenis hoe mensen twaalf eeuwen eerder dachten. Deze stroming doet dus al actief afstand van alle verlichting die in de rest van de Islam aanwezig is.
Uit deze extreem fundamentalistische Soennitische stroming is IS een staats gefinancierde en nog extremere afsplitsing. www.huffingtonpost.com/dr-yousaf-butt-...
Eigenlijk is het de derde generatie afsplitsing van een steeds extremer deel van de Islam. Een kankergezwel dat uit dat geloof gesneden moet worden. Om te zeggen dat het geen onderdeel is van de Islam, en een toonbeeld van het gebrek aan zelfreinigend en kritisch vermogen van de Islam.
Om te zeggen dat het geen onderdeel is, is me net een stap te ver. Het zou geen onderdeel moeten zijn. IS zou vanuit puur lijfsbehoud al uitgemoord moeten worden door andere moslims. Die willen immers niet onderworpen worden aan IS, niet vermoord worden door IS, maar ook niet de rekening dragen van IS.
De Koerdische gemeenschap is nu vele malen meer IS aan het uitmoorden dan onze NAVO bondgenoot en beoogd EU lid Turkije, een defacto Islamistisch land. Die Koerdische gemeenschap bestaat uit een klein deel Yezidi`s en een meerderheid van islamitische strijders.
IS wordt dus al uitgemoord door andere moslims, de eerste vraag is alleen waarom landen zoals Turkije, Saudi Arabië en andere IS nog met geld en wapens kunnen steunen zonder angst voor represailles uit de Westerse of islamitische gemeenschap.
De tweede vraag is waarom landen zoals Marokko, Iran, Jordanië, Libanon, Egypte, India en Indonesië niet vooraan staan om deze barbaren naar het hiernamaals te werpen. Om zelf de grondoorlog te voeren om hun eigen geloofsbroeders te bevrijden van deze barbaren. Je wil als Moslim toch niet dat je broeders bevrijd worden door heidenen?!?
Mensen die oproepen tot een oorlog met de complete Islam begrijpen het getal anderhalf miljard niet. Begrijpen niet dat ze de wereld in twee kampen verdelen ten behoeve van de derde wereld oorlog. Precies doen wat IS graag wil.
Een oorlog die gevoerd wordt zonder frontlinies, zonder landsgrenzen. Het dichtgooien van die grenzen is dus ook een voorbeeld van ratio die in de eerste en tweede wereldoorlog heel nuttig is geweest, en in deze derde achterhaald begint te worden.
Amerika had namelijk zo`n grens, een compleet Visa systeem, maar liet toch alle daders van elf september door de paar gaten in het hek gewoon binnen.
Zijn we trouwens de kinderen van Beslan alweer vergeten? www.youtube.com/watch?v=QgzB5srK1uU
i know the feeling.
@Joris Draaksteker | 17-11-15 | 13:38
Dat doen er zat in Europa.
Wel ben ik het met je eens dat veel conservatieve stromingen van islam sowieso niet in het westen passen. Maar waarom beginnen we niet eens met het directe gevaar namelijk de geradicaliseerde / jihadistische moslims?
Ik zie alweer reaguurders briesend van woede oproepen tot 'den totale krieg mitt islam.' Lijkt me niet zo handig om in oorlog te gaan met 1,6 miljard mensen wereldwijd en 20 miljoen binnen de EU grenzen waarvan de veruit meesten niet rondlopen met plannetjes om aanslagen te plegen. En gelukkig maar trouwens.
Inderdaad Pritt, weinig woorden en O zo WAAR.
Nog zo'n mongool: "Japanisering van Europa lijkt mij een groter risico dan de islamisering": www.telegraaf.nl/binnenland/24753598/_...
De Koreaanse Slet | 17-11-15 | 13:38
HMMM had ik jouw daar gisteren niet ook op betrapt bij rtlnieuws waar je het nieuwe woord daesh aan het spammen en aan het propageren was.Ja ik dacht het wel.
Wat ouder nieuws maar ik deel het graag met mensen die hier lezen.
www.france24.com/en/20150405-france-do...
In het kader van de globale taakverdeling is het de bedoeling dat Europa één groot opvangcentrum slash ziekenhuis wordt. Iedereen met een schrammetje, een smetje of een baaldagje mag naar ons toe komen, wij vangen de hele wereld op.
Anders dan anders worden de kosten voor deze bedrijfsvoering opgebracht door het personeel zelf, de behandelend artsen, verpleegkundigen, bewaking. De patienten leven gratis, zij zijn zielig en bovendien hebben ze al hun geld uitgegeven aan bevriende taxi's om in het ziekenhuis te geraken.
Omdat dit economisch geen duurzaam verdienmodel is, wordt er iedere maand 60 miljard bijgedrukt door de centrale dokterescentrale om zichzelf te betalen.
De rest van de wereld heeft geen dienst en mag zich concentreren op het eigen geluk en het maken van dingen.
Zonder wederbericht wordt dit het leven de komende 300 jaar.
@Halal gehaktbal | 17-11-15 | 13:31
Deze hoor ik vaak; "Ja maar ik heb vrienden die moslim zijn en die zijn normaal". Die hebben we allemaal, mezelf incluis. Überhaupt het feit dat we het voor deze mensen op moeten nemen, spreekt boekdelen. Je kunt je afvragen in hoeverre de 'gematigde' moslim wel bestaat. Zeker zullen deze 'gematigde' moslims slachtpartijen als Parijs afkeuren, zeker zullen ze tot bepaalde hoogte deelnemen aan onze maatschappij. Maar aan het einde van de rit zijn en blijven ze wel moslim. En zeg nou zelf, zou jij lid willen zijn, al is het maar op papier, van een sektarische beweging die gruwel na gruwel op haar naam heeft? Een ieder met gezond verstand neemt daar ver afstand van, maar moslims niet.
@potloodvent | 17-11-15 | 13:09
Wat compleet verzopen moet je verstand zijn om dat kind als reden te zien om hordes mensen in W-europa toe te laten. Mensen die in het gunstigste geval een grote last zijn voor onze verzorgingsstaat. Die foto is als propaganda gebruikt en veel mensen zijn het zat om zo bespeeld te worden. Terwijl dat jochie niet eens richting Europa zou komen als het asielbeleid was herzien.
De nieuwe Charlie Hebdo cover:
i65.tinypic.com/ic33b9.jpg
Zij hebben de wapens,
Hebben wij schijt aan.
Wij hebben Champagne!"
De foto is te echt. Een beetje photoshop doet wonderen... beetje meer accent op rood kan geen kwaad
Zo treffend Brussen, zo treffend. Het wegkijken als beeld van een generatie.
@GraafTel | 17-11-15 | 13:27
Spamhoer.
De gematigde islamieten moeten massaal de onmiskenbare rotte kanten van hun geloof publiekelijk ter discussie stellen; hell, afzweren! Niet het hele geloof, maar de delen de haat-en-wreedheid-inspirerend overkomen op de rest van de wereld. Jodenhaat, homohaat, vrouwenonderdrukking, overspelbestraffing, onthoofding, rituele slachting, handafhakking, steniging, en zo zijn er vast nog een paar.
Allemaal zaken die niets te maken hebben met het belijden van een barmhartige godsdienst. Dat kan dus ongestraft de prullenmand in.
Daadwerkelijke toenadering tot de moderne wereld en niet de bekering daarvan is de enige manier waarop de terroristen verder van hun doel afraken. En waarop moslims óók geestelijk gezond blijven.
Volledig eens met wat zeeman73 | 17-11-15 | 13:15 zegt.
@ox | 17-11-15 | 13:35
Je hebt hem duidelijk niet gelezen dus. Lekker feitenvrij agiteren dan maar.
Natuurlijk gaan de linkse darwinaward-aspiranten het hier niet over hebben, want dit, zoals de politiek correcten in amerika zeggen, 'Doesn't fit the narrative'
Tsja je moet natuurlijk niet denken dat gutmenschen hun grote falen gaan propageren in de media. Het feit dat hun welkom mede heeft bijgedragen aan deze ellende.Het wordt dus massaal zoals ik in mijn scenario al had voorspeld gedownplayt.En dan natuurlijk groot in die media dat we de vluchteling er niet op moeten aankijken. Dat het niks met islam te maken heeft. Dat de moslims de slachtoffers zijn van dit drama inplaats van de onschuldige mensen in parijs.En dat het voor al komt omdat de cultuurparels te weinig kansen krijgen. Want ja geen tv en mercedes.Maar als gutmensch natuurlijk wel weer voor op staan hoe zielig het allemaal wel niet is.Zeg maar hand in hand met krokodillentranen.Nee ik blijf erbij. Die merkeltjes zijn schadelijk als de pest.Die maken alles kapot. Zelfde met die EU elite club. Je hoeft er niks van te verwachten. Iets wat frankrijk ook door heeft. En naar Rusland stapt. Een putin die namelijk wel doet wat hij zegt.Onze nieuwe achterhoede.IS heeft met Rusland namelijk zijn hand overspeelt.Die weten namelijk wel de gepaste keiharde maatregelen te nemen die nodig zijn.Eerst werd putin vergruist door dat Europa en nu hebben ze hem ineens keihard nodig en is het koek en ei. Nee die putin is een vreemde man maar je weet dat hij wel doet wat hij belooft en zegt. Die is meer te vertrouwen als die hele EU elite Club.Ik stel dan ook dat hij de winnaar is in het conflict krim en oekraine. Hij heeft nooit toegegeven en uiteindelijk gewonnen. Niet hij had de EU nodig maar het blijkt weer de EU heeft Rusland nodig.Denk daar maar eens over na.Want ook amerika speelt weer gekke henkie.En ketsen hulp aan frankrijk in weze af.
Een deel van de islamieten in Europa zijn hun hand aan het overspelen. Onder hen heerst een juichstemming, in de eerste plaats over de massale intocht van hun "broeders" en sinds afgelopen vrijdag ook over het "succes" van IS.
Het andere deel van de islamieten die niet in juichstemming zijn, want die zijn er ook, moeten echt hun agressieve "broeders" gaan aanpakken, op alle mogelijke manieren.
Het punt is namelijk dat er 50 miljoen islamieten in Europa wonen en 450 miljoen niet-islamieten. De verhouding is dus 1:9. De agressieve en niet agressieve broeders moeten zich realiseren dat zij heel erg in de minderheid zijn.
Als dit nog langer doorgaat, dan hoeft maar 2/9 van de niet-islamitische Europese bevolking het beu te worden en dan is het islamitische feestje in Europa afgelopen, goedschiks of kwaadschiks.
Laat mij duidelijk zijn, dit is geen oproep tot wat-dan-ook, dit is een kort-door-de-bocht analyse van wat de realiteit is. Want ik wil helemaal geen oorlog en ellende, niemand wil dat, iedereen wil gewoon zijn leven leiden, zelfs de "goede" islamieten in Europa. Maar laat de islamieten in Europa zich dan wel gaan aanpassen. Ga mee in de vaart der volkeren, want de enige die er nadeel van gaan ondervinden zijn de islamieten zelf.
Rollins | 17-11-15 | 13:07
Bah, wat een vreselijke foto van jonge mensen .. voor de nabestaande en ouders van deze moordpartij en dat op zo'n fijne heugelijke 29e jaardag van Frans zijn eerstgeborene.
@Romaap | 17-11-15 | 13:17
@je suis bier | 17-11-15 | 13:10
@MarcS | 17-11-15 | 13:08
Vinden jullie dat echt? Hoewel het knap is om in 3-4 minuutjes zo'n lang stuk te tikken vind ik de inhoud uiterst matig. Het is gewoon weer meer van het boehoe islam is slecht en ik ben zielig omdat ik dat constateer want linkse mensen noemen mij slechte dingen.
De Eindbaas | 17-11-15 | 13:13
Die zogenaamde "open brief" is slechts een slap excuus en niet meer dan een opsomming van regels. Dit kan op geen enkele wijze uitgelegd worden als een keiharde veroordeling van IS of aanhangers.
Niet veel Gutmenschen zullen deze foto zien. Ik ken mensen die De GeenStijl enkel kennen evan horen zeggen en doodsbang zijn de site te bezoeken.
Hun brein, *kuch* ik bedoel computer zou geïnfecteerd kunnen worden met al die realiteitszin.
Moeten we blijven huilen dan? Kom op, vier je vrijheid!
Le roi, Wijze woorden
Le roi, Wijze woorden
Halal gehaktbal | 17-11-15 | 13:31
totdat je hun dochter eens lekker uitwoont. dan worden je ballen onder aanroep van allah akbar aan de kerstboom gehangen. islam in een man is als rabies in een hond, zei een wijs man ooit.
Mensen, we zijn te verwijfd om dit nog stoppen. We zijn niet eens echt boos meer. Ik dacht na de aanslag op Charlie Hebdo ook dat er dingen zouden veranderen. Het tegenovergestelde bleek echter het geval te zijn, er werd nog maar eens bevestigd dat de islam iets speciaals is wat niet beledigt dient te worden. Ondertussen zijn we wederom hard op weg naar een nieuw multicultureel drama door tienduizenden Arabieren en Afrikanen is ons land te laten, We hebben werkelijk niks geleerd van afgelopen decennia!
Russische kruisraketten afgevuurd vanuit de middellandse zee op IS hoofdstad Raqqa
www.rt.com/news/322413-russia-missile...
Omdat je er niets mee opschiet, misschien? Omdat we al lang weten dat er iets mis is? Omdat die foto misschien niet heel erg geschikt is voor iedereen? Kies maar. Ik ben in ieder geval blij dat ie er niet is gekomen. Als ik naar dit soort foto's op zoek ben weet ik waar ik moet kijken.
@Brulboei_61SB | 17-11-15 | 13:08
Als slappe partijen aan de macht blijven polariseert de maatschap ook wel. Salafistische moskeeën sluiten en massa-immigratie stoppen, dat is wat zowel Wilders als le Pen willen. Goede plannen, ik weet niet of het kan lukken, maar ik ga met genoegen PVV stemmen. Het risico dat de maatschappij nog verder polariseert vind ik geen goede reden om nog decennia het wanbeleid van het redelijk midden aan te zien.
@Wiggin | 17-11-15 | 13:24 en
@ProAsfalt | 17-11-15 | 13:30
Nog maar een keer dan:
www.lettertobaghdadi.com/
onderwontikkelde? gggg... maar u begrijpt wat ik bedoel.
Zo lang "we" leiders kiezen die ons zonder problemen op het Islamofferblok leggen, komen "we" op dat offerblok te liggen.
.
Er gaat pas wat in Europa veranderen als we ons gedrag veranderen. Dus ook stemgedrag.
@Abject | 17-11-15 | 13:19
Niet tot icoon verheffen inderdaad, maar wel gewoon laten zien! Laten zien aan de mensen die denken dat terroristen lief zijn, dat terroristen mensen humaan onthoofden etc.
Al die onthoofdings-, verdrinkings-, verbrandingsfilmpjes worden niet gezien door de gutmensch. De gutmensch heeft dus geen idee wat ze moeten denken als terroristen mensen koelbloedig afmaken. Ze hebben geen idee wat de hulpverlening aantreft als ze zo'n gebouw binnen lopen. De gutmensch kijkt liever naar zo'n ge-etaleerd jongejte.
Ze hebben gelijk, het is oorlog. Een andere conclusie kun je niet trekken zeker niet na het zien van zo'n foto. Dit is dus volgens de mainstream media hier het gevolg van het opgroeien in achterstandswijk waar je te maken hebt met sociale achterstand hoge jeugdwerkeloosheid en discriminatie. Minder minder heel graag wat minder.
@Le Roi | 17-11-15 | 13:07 U hebt absoluut gelijk maar toch zijn er ook uitzonderingen. Zoals mijn buurtjes uit Iran. Ik heb nog nooit aan ze gemerkt dat ze in hun Allah geloven en dat doen ze toch echt.
Maar wel op een heel andere manier dan in het land waarvan ze gevlucht zijn. Het zijn gewoon normale mensen als u en ik.
Ze hebben me eensch uitgenodigd om te komen eten en we hebben een heel gezellige avond gehad met een goed glas wijn erbij.
Het gaat meer om de onderwontikkelde club die niet goed samen gaat met dat boekwerkje en hun profeet.
Inderdaad, juist policor mensen moet je zoveel mogelijk dit soort foto's in hun gezicht duwen. Een deel zal het nóóit in gaan zien, maar ik denk dat de meeste mensen toch ooit wakker zullen worden.
@Feynman | 17-11-15 | 13:08
Ik krijg de indruk dat de Islam het wel best vindt wat IS doet.
je zou verwachten dat ook de hipster millenials nu wakker zouden worden uit de nachtmerrie die het multiculturalisme is. In plaats daarvan staan ze met semi diepzinnige blik in de ogen bij een wake om als hazen ervandoor te gaan wanneer een auto met lekke uitlaat langsrijdt. de lafheid en de wereldvreemdheid is hun in de ogen af te lezen. kop in het zand zou kwaadspreken van struisvogels zijn, dit is nog veel erger - appeasers zoals appeasers het best omschreven worden als de voeders van de krokodil.
Een kleine pleister op de wonde....
www.powned.tv/nieuws/foto/2015/11/zo_k...
@beetjemoe | 17-11-15 | 13:16 Het is Wim van Rooy en Erik de Vlieger.
Het interview liet Pauw, Buitenhof en al die andere prutserpraatprogramma's 'dead in the water' achter, dat zijn we eens.
De linkse opiniemakers doen huilie omdat de moslims zogenaamd achtergesteld zijn, veel werkloosheid en geen kans op (door)studeren, echter de aanslagen worden vaak gepleegd door hoog opgeleide beleefde goed geintegreerde klootzakjes.
michael8161 | 17-11-15 | 13:12
Daar wil ik nog aanvulling opgeven. In dezelfde armenwijken wonen ook afrikanen met een christelijk geloof. Die zijn even arm, werkeloos en achtergesteld. Deze christelijke afrikanen schieten niet met machinegeweren westerse burgers overhoop en plegen geen bomaanslagen. Dus het heeft niks met die arme kanslozenachtergrond te maken het die links ons wilt voorspiegenen. Het heeft met die islam te maken...
Mensen afgeslacht, maar de zielige wetsdienaren die in ons trieste policorverziekte land verondersteld worden het laatste bastion van de wrakke beveiliging van ons land te zijn kunnen niet verder controleren want "we hebben geen tijd" omdat er geen personeel genoeg is.
-
De arrogante Haagse "Varkens van Orwell" brengen het Nederlandse volk, (dankzij de idioten die zo stom waren om hen te kiezen) in levensgevaar omdat deze Haagse trawanten van Brussel te lam en te beroerd zijn om het probleem "geen tijd" op te lossen, hetgeen niet al te moeilijk moet zijn als men de Marechaussee en het leger inzet.
Maar ze hebben het immers te druk met Wilders te bashen omdat die de waarheid zegt en hun zetels afsnoept.
-
Heet dat niet "Grove Nalatigheid"? en is dat niet strafbaar bij de wet..?
Ondanks dat overal op de wereld waar de islam zich manifesteert de pleuris uitbreekt is het toch zo'n lieve religie *islam is vrede*.
.
Helaas is de realiteit dat iedereen en zn moeder aan het Stockholmsyndroom begint te lijden en de realiteit kwijt aan het raken is. *Schiet me maar dood want je bent zo lief*
Dat is wat men met psychlogische oorlogsvoering wil bereiken. En ik moet zeggen dat velen er met open ogen intrappen.
-weggejorist-
And we're not gonna TAKE it anymore!!
-weggejorist-
Er is geen reden om zo respectloos over dat verdronken jongetje te schrijven, het ene drama doet niets af aan het andere. Onze echte vijanden zijn onze eigen politici en journalisten die keer op keer de werkelijkheid proberen te verbloemen uit angst dat hun gedroomde samenleving mislukt.
Eén foto zegt meer dan duizend woorden.
@edelweiss | 17-11-15 | 13:19
Jaleukm edelwitje maar vergeet je niet dat je op een nl bolkje zit?
Als je dan toch de Koran vertaald doe het dan in het NL.
Gister nog removed en nu pontificaal geprojecteerd? Ik vind moderatie sowieso overbodige luxe. Ben ik niet aan gewend en is 1 van de puur technische redenen waarom GS & co in mijn ogen zaadsites zijn.
exacter konden mijn gedachten dit weekend niet verwoord
@De Eindbaas | 17-11-15 | 13:13
Je mag het hier best zeggen, alleen het is feitelijk onjuist. IS baseert alles op de Islam, het is aan andere moslims dit te weerleggen en gedeelten uit de Islam te verwerpen.
Ik word schijtziek van die quasi-spirituele tegeltjes-wijsheden op FB. Alles om maar niet de oorzaak te hoeven benoemen. Nee WIJ moeten weer de wijste zijn. Alsof je niet bang en boos mag worden want dan speel je die of die weer in de kaart. Eerst een kogel/bom om je oren, dan een preek.
Die Bataclan-bezoekers waren ruimdenkende jongeren die niet in hokjes dachten en iedereen in zijn waarde lieten. De overlevenden zijn hun onbevangenheid voorgoed kwijt.
Waar blijft de live verbinding met Raqqa om met chips en bier naar het bommentapijt op de hoofden van deze mohammedaanse pissebedden te kunnen kijken ?
Prima actie, spread the picture.
@miko | 17-11-15 | 13:14
Inderdaad precies die ja. Wat een treurnis, de arme drommels.
De foto van het dode kind van een criminele klootzak,die zelf verantwoordelijk was voor die dood,maakte veel los.
Uiteraard kwam nooit de waarheid ter sprake bij de NPO.
De huichelaars die mede verantwoordelijk zijn voor het moslimgeweld praten nu hoe ze dit kunnen oplossen (WC- eend methode)
Het wordt de hoogste tijd voor een nieuwe TV zender. Een waar de wezenloze,hypocriete en 1 kant uitkijkende arrogante prutsers,niet te horen of te zien zijn.
Wat zou dat heerlijk zijn,keuzes hebben.
Het feit dat we de grenzen nu niet dicht klappen is voor mij een teken dat deze ontwikkeling een 'gewenste' ontwikkeling is, anders had je meteen actie ondernomen, zoals de Fransen doen. Dit is met je gezonde verstand niet langer meer te rijmen. Bij elke poep of zucht die een brave burger laat worden er maatregelen genomen (roken, regels, verkeer, noem maar op) en nu doet men niets. Alles wat raakvlakken heeft met de term 'moslim' laat men ongemoeid. Bang of opzet?
Deze foto zou de islam moeten veranderen, met Europa is (zo goed als) niets mis.
@De Eindbaas | 17-11-15 | 13:13
Zelfs onfrisse terroristenclubjes zoals Hezbollah, Hamas, Islamic Front en Al Nusra vechten tegen Daesh.
Europa, ons deel van Europa tenminste, gaat zeker veranderen...
Alleen maar liefde de Koran. Echt !
Der jihad kommt nach europa.
Sure 8, Vers 12: Wahrlich in die Herzen der Ungläubigen werfe ich Schrecken. So haut ein auf ihre Hälse und haut ihnen jeden Finger ab". Sure 2, Vers 191: Und erschlagt sie (die Ungläubigen), wo immer ihr auf sie stoßt, und vertreibt sie, von wannen sie euch vertrieben; denn Verführung zum Unglauben ist schlimmer als Totschlag".
Op de vraag waarom: De ouders van dat joch hebben willens en wetens hun levens in de waagschaal gelegd, en waren al bekend met de beelden. Deze foto confronteert vele honderden nabestaanden en duizenden direct betrokkenen keer op keer met de aanblik van hun geliefden in de meest pijnlijk denkbare situatie.
Dat wil je niet tot icoon verheffen.
@beetjemoe | 17-11-15 | 13:16 'Ome Henk' de Vlieger voor jou!
En bij dit alles moet je nog uitkijken wat je zegt ook.
Bizar.
Niemand vraagt om dit soort aanslagen. Anderszins suggereren is bizar.
En bij dit alles moet je nog uitkijken wat je zegt ook.
Bizar.
Niemand vraagt om dit soort aanslagen. Anderszins suggereren is bizar.
Le Roi | 17-11-15 | 13:07
Goed gezegd, daar heb je behoorlijk wat spijkers op de kop geslagen.
Ik ga niet alle moslims over 1 kam scheren. Maar eerlijk gezegd denk ik wel bij die moslimmannen in jurk en met baard en vrouwen in niqab: flikker op naar een moslimland. Sorry.
Van de week, zag ik een filmpje waarin men de opnames van een sociaal experiment aan het filmen was. Ja ingewikkeld maar denk even mee.
Het experiment was om te kijken of een vrouw die haar boodschappen laat vallen geholpen werd door omstanders. Daarna zelfde voorval maar dan met een vrouw in een Burka.
De filmers die de filmers filmden (hehe) registreerden dat toen allerlei mensen de vrouw in Burka wilden helpen de regisseur net buiten beeld de mensen maande om door te lopen. Er was hoegenaamd niets aan de hand.
I rest my case.
Een reaguurder wees mij gister op de radio 1 uitzending van opvliegers. Ondanks de tranentrekkende slechte interviewer Henk de Vlieger, verwoorde gast Wim de Rooy precies mijn gedachten en die van velen hier denk ik. Het is ongelooflijk dat die gereformeerde tuthola die nog nooit een oorlogsgebied van dichtbij gezien heeft als enige spreekrecht krijgt als het gaat om terrorisme. Er moet meer zendtijd komen voor mensen als Wim de Rooy die in mijn ogen de feitelijkheden durven te benoemen.
www.radio1.nl/popup/terugluisteren-ure...
Door onze welvaart en meerdere generaties vrede zijn we niet meer gewend aan agressie en geweld, en reageren we angstig en vermijdend op geweld dat zich tegen ons richt. We zijn ook vredelievend en verwend geworden, en vluchten dan in links idealistische en naieve prietpraat.
Maar de tijden van vrede en welvaart zijn voorbij. dat is wel duidelijk geworden de laatste jaren.
We zullen als europeanen weer moeten leren om ons te verdedigen, en daarbij ook geweld toe te passen, en onze angst overwinnen.
Het alternatief is dat onze cultuur wordt vernietigd en we worden afgeslacht, zoals op die verschrikkelijke foto.
Daarom ben ik ook voor keihard reageren. oorlog.
Weet je wat het is Pritt, als de IND ea zoals GS zelf al heeft geschreven en hier opiniez.com/2015/11/17/de-terroristen-... ook dan mag en kan je verwachten dat deze foto geen fuck zal veranderen, helaas....
Wat een sensatie weer zo op een druilerige dinsdagmiddag.
Niemand van de politiek correcten heeft de horror van deze foto op zich laten inwerken
Ze beginnen alweer over het feit dat je als immigrant in Frankrijk toch minder kansen hebt enzo. Dus economisch. Het gegeven dat Frankrijk als enige boven de 10% moslims heeft is nog niet besproken, maar wij weten wel beter, de chart over de percentages zijn ons wel bekend.
@Maria.1 | 17-11-15 | 13:11
Hij heeft wel een punt. Er zijn al zoveel aanslagen gepleegd (niet alleen in Europa) maar nog steeds nauwelijks reactie van de oorspronkelijke europese bevolking. Net zoals die kerstliedjes, walgelijk maar je bent te beroerd om de radio dan maar op een andere zender te zetten.
Ja een beetje klagen op een forum. Poeh, daar schrikken de terroristen wel erg van.
Een horde gnoes die migreren over de Savanne in Afrika kun je ook niet op de Veluwe kwijt. Nouja, volgens de linkse gutmensch wel.
@Driewerf Hoezee | 17-11-15 | 13:07
en.wikipedia.org/wiki/Garissa_Univers...
deze foto?
newswirengr.com/wp-content/uploads/201...
O.m.g.... schrik me eigen kapot, wat vreselijk erg voor de nabestaande deze foto.
Als het mij al zoveel verdriet en pijn doet, wat moeten de nabestaande dan wel niet voelen.
R.I.P. voor alle slachtoffers.
Wat ik die moslims wens ga ik hier maar niet neer zetten, ik ga me niet verlagen tot hun niveau.
@Feynman | 17-11-15 | 13:08
Exact. Zo'n beetje iedere geestelijke in de soennitische wereld heeft IS trouwens veroordeeld, in voor hen niet mis te verstane termen, want gebaseerd op Koran en Hadith:
www.lettertobaghdadi.com/
Je mag het hier niet zeggen, maar IS heeft toch echt verdomd weinig te maken met islam, extreem of anderszins.
En dat verzopen joch was nog in scene gezet ook, ze hadden zijn lichaam ergens anders gevonden en hem daar neergelegd voor een dramatische foto.
vansuyle.com |
je weet dat dat zijn broertje was? (kijk maar naar de schoenen)
De linkse opiniemakers doen huilie omdat de moslims zogenaamd achtergesteld zijn, veel werkloosheid en geen kans op (door)studeren, echter de aanslagen worden vaak gepleegd door hoog opgeleide beleefde goed geintegreerde klootzakjes.
Die linkse mafketels zeggen steeds dat we niet bang moeten zijn, terwijl zij juist degenen zijn bij wie het dun door de broek loopt. Appeasers van de ergste soort.
Misschien, deze documentaire van bijna 3 uur lang, helpt ook om de Europeanen wakker te schudden?!
www.youtube.com/watch?v=ky3ZresFd2k
@Iftert | 17-11-15 | 13:08
Oud Gronings spreekwoord, vrij vertaald: "Het grootste Mirakel duurt maar 3 dagen" M.a.w. daarna is het normaal, zo ook hier.
Sorry maar ik begin steeds meer een algemene hekel te krijgen aan moslims. Er zullen vast wel goede tussen zitten maar in de media zie ik alleen maar slechte.
Dit soort beelden maken mij echt woest. Blijkbaar zijn er mensen op deeze aardkloot die zich beter dan anderen voelen, puur vanwege een geloof in iets wat niet bestaat.
@Iftert | 17-11-15 | 13:08
"En ja ik ben nu ook al weer klaar met kerst, de 1e kerstmuziek gehoord op de radio. Daar hoor ik jullie ook niet over.
Iftert | 17-11-15 | 13:08"
Ja, dat kun je ook echt met elkaar vergelijken... idioot!
Dat ventje had geen headshot, dus weinig bloed aanwezig. Dit is te gruwelijk voor je dagelijkse portie realiteit. Althans dat denk ik.
Cohen moet weer 's op de thee. Sinds hij met z'n theerondjes is gestopt, loopt het gierend uit de klauwen.
Le Roi | 17-11-15 | 13:07
Goed verhaal.
-weggejorist-
Toch wel jammer dat Bertje is weggegaan.
Maar inderdaad die vraag had ik me al gesteld waarom dat jochie,ook zielig, dat ntabene door zijn pa om zeep is gebracht wel alle aandacht verdient en alle slachtoffers van moslim terreur in -nigeria kenia- Frankrijk niet?
Jongens het is al lang duidelijk dat we van de MSM niet veel mogen verwachten.
de berichten over Parijs worden geplaatst omdat ze er niet om heen kunnen. Dan ligt het aan ons, we bombarderen IS we geven ze geen stageplaats en noem maar op.
Maar de voortdurende golf,wat zeg ik? Stroom van aanslagen in bijvoorbeeld India, Nigeria, Kenia en vele andere landen word dood gezwegen. Waarom? tja wat zouden die hebben gedaan,in ieder geval niet IS gebombardeerd.
Spreken over "dat verzopen joch". Wat compleet verzopen moet je moraal zijn om zo over een kind te praten!
En ondertussen zijn de grenzen nog wagenwijd open en vinden Links en de multinationals/werkgevers het goed.
@Le Roi | 17-11-15 | 13:07
Hear! Hear!
Oeps, ik dacht even dat het bericht van de Volkskrant afkwam, waarom het jongetje wel en slachtoffers van Parijs niet getoond werden. Dom, dom, dom.
Het verschil tussen propaganda en realiteit. We weten inmiddels allemaal dat dat dode jongetje wat beter is neergelegd voor de foto en dat zijn vader mensenhandelaar was. DAT komt niet in de krant. En daarom is die foto propaganda. Deze niet, dit is de realiteit. En de maakbaarheidsmaffia wil liever niet dat u dat ziet. Ook dat is propaganda.
"in" vergeten tussen Goebbels en Duitsland.
Het klinkt erg Volkskrant achtig, maar juist hier de verkeerde aandacht aan besteden is juist wat IS wil: het polariseren van de Westerse Maatschappij. Met z'n allen achter Wilders LePen en Pegida aanhobbelen zodat dit soort partijen in de nationale parlementen gekozen worden. Vervolgens kan IS doodleuk doorgaan met bevolkingsgroepen dmv. dit soort criminele acties (want dat zijn het) ons nog verder uit elkaar te drijven.
Dit mag niet van de opiniemakers want het bevordert hun opinie naar het volk toe niet. Dat meet heel nauw. Wat zijn jullie lastige burgers zeg. Buk nou gewoon.
Ik ben er al lang al weer klaar mee. Het leven gaat verder. Hoe langer we bij dit soort aanslagen stil staan hoe meer angst we er voor krijgen.
Ja het kan weer gebeuren, ja het gaat weer gebeuren. Maar nee ik laat mij niet bang maken en zal mijn leven nooit aanpassen aan deze idioterie. Ik blijf nog steeds mijn mening over alles geven.
En ja ik ben nu ook al weer klaar met kerst, de 1e kerstmuziek gehoord op de radio. Daar hoor ik jullie ook niet over.
De Islam en het Westen moeten samen IS postnataal aborteren, anders krijgt IS wat het wil, een oorlog tussen anderhalf miljard moslims en de rest van de wereld.
Doet me erg denken aan die foto van die schietpartij op die school in (waar was het, vergeef me) Nigeria of Kenia... Zelfde tragedie, maar voelt iets meer nabij. Opdat velen deze foto mogen zien.
De Leni Riefenstahl award voor politieke correctheid gaat naar Het Par(i)ool!
Braafjes overtikken wat de politiek van je verlangt en alle critici verketteren, ik zie weinig verschil tussen de huidige mainstream media en het propagandabeleid van ene Joseph Goebbels Duitsland in de era 1933-1945...
Lees anders effe Animal Farm en Nineteen Eighty-Four van George Orwell, dan weten we meteen wat ons te wachten staat in Nederland en de EUSSR!
Kinderen. Met ouders. Allemaal.
De aanslag, of beter gezegd het bloedbad, in Parijs van afgelopen vrijdag de 13e, heeft veel discussie opgelaaid. Ik maak er in het dagelijks leven geen geheim van dat ik kritisch ben en maar weinig goeds zie in (het excessief beoefenen cq. aanhangen van) religie, de Islam in het bijzonder. Het feit dat de daders achter deze gruwelijke aanslag moslim waren, dat IS de aanslag op heeft geëist en dat ooggetuigen en overlevenden de daders Allah Ahkbar hoorden schreeuwen, bevestigd wederom mijn voordelen over de Islam. Deze zoveelste aanval op vrijheid en het Westen vind ik verderfelijk, maar de nasleep en in het bijzonder de reactie (of eerder het gebrek aan een adequate) van zowel de politiek als de maatschappij, over heel de wereld, vind ik misschien nog wel walgelijker.
Zoals altijd schiet men in een politiek correcte reflex en durft nog steeds niemand de gigantische olifant in de kamer te benoemen, waar een grote strik met de tekst Islam om heen zit. Terwijl de lijken van de slachtoffers nog niet afgekoeld waren, liep Twitter vol met bagatelliserende tweets van (semi) bekende Nederlanders, activisten en zelfs politici, roepend dat dit vooral niets met de Islam te maken had. De beveiliging bij asielzoekerscentra werd aangescherpt, uit angst voor wraakacties van rechtsextremisten. En als kers op de taart hield Minister-President Rutte zaterdag 14 november een persconferentie, om expliciet te benadrukken dat we in oorlog zijn met IS en vooral niet met een geloof, en dat we al helemaal niet bang moeten zijn.
Wat volgde was een weekend met massale als solidariteit vermomde zelfpijperij. Profielfotos op Facebook kleurden rood-wit-blauw, men plaatste massaal plaatjes met mooie spreuken, veelal in combinatie met een foto van Eiffeltoren, grote, bekende websites kleurden hun logos naar de Franse vlag, en ga zo maar door. De echte fanatici schreven er nog een gedicht tegen aan, of plaatsen een bericht op social media om hun medeleven te tonen. Het is een soort race; degene die het meest maatschappelijk betrokken is, die wint.
Wat ik hier verkeerd aan vind, is dat dit het probleem niet oplost. Het is wachten op de volgende aanslag, waar weer honderden, of misschien zelfs duizenden onschuldige mensen uit naam van een als religie verkleedde haatideologie afgeslacht worden. Gezien de gespannen sfeer die in Europa heerst is dat, hoe erg ik het ook vind, een kwestie van tijd. We hebben keiharde en daadkrachtige oplossingen nodig, geen goede bedoelingen. Zo lang we als maatschappij, zij het de Nederlandse of de Europese (in zoverre die er überhaupt is), niet de koe bij de hoorns vatten en er daardoor aanslagen blijven volgen, hebben 'we' allemaal bloed aan onze handen. De volksvertegenwoordigers en wereldleiders die onze grenzen wagenwijd open zetten en zonder blikken of blozen een ieder in Europa en Nederland willen opvangen, in het bijzonder.
Ondertussen discussieer ik me suf. Met familie, met collegas op het werk, met Facebookvrienden- en kennissen en met wildvreemden op de social media paginas van grote nieuwswebsites. Ik discussieer me suf met mensen die in die politiek correcte reflex blijven hangen, mensen die, ook bij volgende aanslagen, braaf hun profielfoto weer zullen veranderen en hopen dat ze vooral niets doen of zeggen waar ze potentieel iemand voor de kop kunnen stoten, mensen die nog steeds in de veronderstelling zijn dat terrorisme een ver van mijn bed-show is en de bloedige aanslagen afdoen als incidenten. Ze zetten me neer als racistisch, discriminerend, guurrechts, tokkie, extremistisch en provocerend als ik kritisch reageer, al helemaal als ik ze met linkjes met feiten en cijfers bestook. Het is een moeizaam proces, maar ik hoop hier en daar op deze manier oprecht iemand zijn of haar ogen te openen.
Maar anders spelen we Geert Wilders in de kaart...
Neem ik net een hap van mijn bammetje, refresh GS automnatisch en zie ik dit. Ik moet zeggen, dat het mijn eetlust niet bederft, blijkbaar ben ik inmiddels immuun voor dit soort beelden, met dank aan die kut Islam (of niet).
+1
Zolang de Islam en zijn moslims er niks aan doen, zal dit blijven gebeuren.
Alleen de moslims kunnen er wat aan doen.
Glas, plas, was.
Morgen suggereren ze weer dat Parijs eigenlijk ook wel kwam vanwege die ellendige vrijheid van meningsuiting, die moslims zo kwetst dat ze wel gewelddadig móeten worden.
Spijker op de kop
REAGEER OOK