
Een paar weken terug hielden wij alhier een
inzamelingsactie voor eenzame BREIN-bestrijder Tristan. Die had geld nodig om een zwarte kip te kunnen betalen in zijn Pirate Bay proxy-zaak tegen de dansende hoerrr van de entertainment-industrie, Tim Kuik. No problemo, doel + bonusgeld
gehaald binnen een paar uur. Dus wat doet BREIN? Ongezien beslag leggen op de bankrekening van Tristan. Eenzijdig, zonder hem wat te laten weten en zonder dat zijn bank (Triodos, bekend van het antroposofisch
islamiseren) hem op de hoogte bracht. Hier, lullige pennenlikkerpost
deel 1 &
deel 2. Zo rolt de entertainment-maffia. Te laat, moguls. Tristan had de poet al gepind. En dan nog eens wat. Schop die buklaaf van een Tim Kuik eens van je loonlijst en investeer zijn loopjongensloon godverdomme een keer in innovatie. Hersenloze rap en kapotgeproduceerde autotune popmeuk verkopen om de hitlijsten mee te domineren kan iedereen, maar eenlingen aanpakken via gesubsidieerde lobbyclubjes om die massamarkt vervolgens te gaan beschermen tegen 'piraterij' is een lage judasstreek van een stervende industrie vol grootgraaiende zelfbeschermers. Als je zo'n grote smoel en zulke oprechte bedoelingen met 'artiesten' en 'auteursrechten' hebt, kom dan eens achter onze Pirate Bay forward portal op
FuckTimKuik.org aan. Die is al een
jaar in de lucht, maar aanpakken durven jullie niet. Liever sturen jullie je BREIN achter veel makkelijker te intimideren individuen aan, en zelfs dan bijt schootkeffertje Kuik zich nog stuk op vechtjas Tristan. Corrupt zootje vooruitgang blokkerend, concurrentie vervalsend en creativiteit kapot vermoordend witteboordentuig. We spugen op jullie, jullie huis en iedere rechter of politicus die zijn handen in jullie zak met geld heeft zitten. Tfoe. Ga eens DEAUD.
Reaguursels
Inloggen@drunkenpaws | 03-04-13 | 18:12
Je kunt dan de films alleen in windows mediaplayer bekijken, op de computer dus, persoonlijk zie ik veel liever een film op de tv
oftewel je kunt helemaal niets doen met "jouw" gedownloade film, crasht je computer of je koopt een nieuwe dan moet je die betreffende film opnieuw aanschaffen (geen één van die sites is daar in de voorwaarden duidelijk in)
het zou logischerwijs, wat Vleeschlapje ook opmerkt, veel handiger zijn als je de film gewoon kunt downloaden (zelf op jouw hd zetten op een plek waar je gewoon bij kunt).
als je kijkt hoe groot het bestand is van gestreamde "hd" content tot 2gb dit in vergelijking met een blu-ray, dat kan natuurlijk nooit
hier gaat het dus al faliekant mis, dan komt het aanbod, de prijs nog en de werking van de sites nog..
@TristanP
Ik hoop dat je mijn bijdrage goed besteedt. Waaraan dan ook.
RESPECT!
LOL@picatag
@Bosch | 03-04-13 | 14:13
Die uitspraken liggen er doordat BREIN koos voor een ex parte procedure. Hierbij wordt de tegenpartij niet gehoord. Men had toen al kunnen kiezen voor een kort geding, waarbij ik als wederpartij zou worden gehoord.
Hangende de bodemprocedure over _exact_ dezelfde zaak kiest BREIN er opeens voor om willens en wetens beslag te leggen op rekeningen, waarop gelden verzameld zijn voor de verdediging. Dit op een moment dat de crowd funding campagne op z'n eind loopt en de tegoeden op z'n hoogst moeten zijn.
BREIN pleegt gewoon obstructie van de rechtsgang. Om diezelfde reden hebben ze mij ook nooit het herstelexploot toegezonden met de nieuwe datum, 5 juni a.s..
drunkenpaws | 03-04-13 | 18:12 |
Huren? HUREN?
Een film HUREN? Wie doet dat nog. Huren is van de vorige eeuw, dan ging je naar de videotheek om een film te huren en naar de bieb om een boek te huren, als je geen cent te makken had. In deze tijden moet je gewoon een film kunnen HEBBEN, downloaden dus. Je koopt iets maar het is niet van jou, wat voor bullshit is dat dan?
Misschien moet Tristan een rekeningetje bij de snsbank openen. Waar kunnen we storten?
Hoe bedoel je downloaden niet mogelijk? Op kijk.nl kan je huren en kopen en op www.pathe-thuis.nl kan je huren. Daarbij zeg ik niks over de prijs en het aanbod van die sites, maar waar is jouw opmerking op gebaseerd? Als jij graag wilt betalen voor het downloaden van films, kan dat op die sites.
gelukkig zit ik nogsteeds bij de enige provider die niet is bezweken voor tim's nsb-er offensief
voor de mensen die het graag willen weten welke: zeelandnet
onderstaand lijstje is afkomstig van anti-piracy.nl (niet bezoeken die site)
www.pathe-thuis.nl - downloaden niet mogelijk
www.ximon.nl - downloaden niet mogelijk
www.veamer.nl - site opgeheven linkt naar kijk.nl - downloaden niet mogelijk
www.kpn.com - downloaden niet mogelijk
www.ziggo.nl - downloaden niet mogelijk
www.tele2.nl - downloaden niet mogelijk
www.upc.nl - downloaden niet mogelijk
www.apple.com/nl/itunes/download/ - downloaden niet mogelijk
www.moviemaxonline.eu - downloaden niet mogelijk
www.rtl.nl/xl/#/films - downloaden niet mogelijk
www.mejane.com - downloaden niet mogelijk
www.stervideotheek.nl - downloaden niet mogelijk
www.videolandondemand.com - downloaden niet mogelijk
www.zune.net/nl-NL - downloaden niet mogelijk
Waar blijven de mogelijkheden om films tegen betaling te downloaden?
Nog cyprus komt tim kuik. Ik ga voor en kluis in huis en eens bedenken waar ik mijn geld buiten europa het beste kan parkeren. Artiesten worden er niet armer op en als ze wel arm worden verkopen ze dus een product dat niemand wil kopen.
Wat een baas dat die alles al had opgenomen.
Als je nu nog denkt dat het geld op je bankrekening van jezelf is ben je op je achterhoofd gevallen, ik ga alles opnemen.
Ik vind wat Larry Lessig (Zie Youtube) er over te zeggen heeft heel waar:
Door zo abnormaal extreem strikt te zijn, krijg je alleen maar een extreme tegenreactie. Het effect van de BREIN/MAFFIAA is dat nu vrijwel iedereen onder de 40 gelooft dat copyright maar afgeschaft moet worden.
Laat je stem horen: Stem Piraten Partij of Groen Links, die zijn zo ongeveer de enige met normale ideeën over copyright.
En daarom zeg Niak: doe eens gek, en koop wat bitcoins. Al pakken ze je al je geld af, dan heb je tenminste nog iets ...
Laatst was Tinimam op de verjaardag van zijn schoonmoeder, die pakte een cd'tje om gezellig muziekje te draaien.
Wat denk je, heeft ie zijn schoonmoeder geript, was een gedownload muziekje. Ze staat nu voor de rechter.
Echt familie bedrijf dit.
Bosch | 03-04-13 | 14:13 | + 0 -
nu.nl is niet bepaald een betrouwbare bron voor informatie. Dat is zacht uitgedrukt, die veramerikaanse fascisten kleuren alles in het nadeel voor de burger als het om digitale rechten gaat.
Auteursrechtenorganisaties van vandaag zijn er de reden van dat ik niet betaal voor muziek en films. Ik betaal de auteurs nog liever direct in handen plaats van die dieven van geld te voorzien zonder dat ze ervoor werken.
Tim Kuik.....
... laat ik me maar van commentaar onthouden, is dit sujet niet waard, nachtelijk flitsbezoek van arrestatieteam voorkomen..
lul.
"Een rechter oordeelde dat de proxysite offline moest worden gehaald, maar de eigenaar weigerde dit en betaalde enkele dwangsommen niet. Daarom kon een gerechtsdeurwaarder beslag leggen op zijn bankrekening"
Zomaar een quote uit dit: www.nu.nl/internet/3387862/stichting-b... artikel op nu.nl
Buiten het feit dat ook ik tim kuik en z'n hele duivelsde bende verafschuw, als een rechter oordeelt dat... dan oet je je daar aan houden. Dat er nu beslag op de bankrekening is gelegd, daar kan kuik en consorten niets aan doen.
Hey Tim...... f*ck you en je rovers bende.
Als DWDD deze fagot nou eens uitnodigt en hem interviewt.
ben ik wel eens benieuwd wat deze blaaskaak hier allemaal op te zeggen heeft!
Als ik een spaarrekening bij Triodos had, stond nu alles op de ING.
Mr Dixit | 03-04-13 | 09:46 | + 22
Conservatoir (als ook executoriaal) derdenbeslag dient binnen 8 dagen overbetekend te worden aan de beslagene (niet binnen 3, dat is bij beslag onroerende zaken) Pas dan wordt de beslagene formeel op de hoogte gebracht van het gelegde beslag. Helaas is het zo, alhoewel de regels iets strenger zijn geworden, dat er toch redelijk eenvoudig is om verlof (toestemming van de voorzieningenrechter om beslag te mogen leggen) te krijgen voor het leggen van een conservatoir beslag (eerst beslag, dan pas procederen)
Het is triest en frustrerend om te lezen dat Tristan nu wederom wordt "gedwongen" kosten te maken om actief actie te kunnen ondernemen. Een probleem wat Kuik niet lijkt te kennen of hem in elk geval geen reet kan schelen.
-weggejorist-
Iets met kinderen school en niet mogen zeggen waar die school staat.
Zo zo, dat Triodos solliciteert wel nadrukkelijk naar een bankrun
Klasse, van Rossem, dat je gewoon keihard Tim Kuik in z'n bek schijt. Zit geen woord Spaans bij, dus ten tweede male: KLASSE!
Braakwater | 03-04-13 | 11:39 | + 0 -
Ik ben het echt oneens met je mening over privateinternetaccess.com. Ik heb geen enkel noemenswaardig snelheidsverlies, de helpdesk is erg behulpzaam en de jaarprijs erg schappelijk. Portforwarding voor ftp werkt erg makkelijk en je hebt keuze uit er veel gateways.
@Electric Wizard
Dat linkje van de VPN's torrentfreak.com/which-vpn-providers-r...
die ken ik.. ben de vpn providers aan het testen, elke maand weer 2 andere.
De meest slechte tot nu toe: privateinternetaccess.com en proxy.sh (RUKkers!)
Vet traag (ook het dure 10$ prosy.sh abbo is knudde)
Grappig hoe Kuik blijft denken dat hij met zijn eenmansacties het internet kan beteugelen. Voor iedere proxy die hij onderuit haalt worden er 10 nieuwe uit de grond gestampt.
Ohja en @MANK | 03-04-13 | 10:46 | + 1 :
Het is een luizen job (en iedereen die anders beweert lult uit zijn nek) die niet meer dan minimum loon zou mogen opbrengen + donaties ofzo.
Laat me raden, je speelt 3 jaar gitaar en je denkt dat "Sweet Child 'O Mine" spelen op gitaar moeilijker is dan de grote oude klassieke concerten, zoals bijvoorbeeld Rachmaninov Piano Concerto 2. Lui die dat kunnen spelen voor een concertzaal hebben geen 'luizen' job. Jij met je solo in E mineur wel ja...
Wie nog enige illusie heeft na Cyprus en dit akkefietje dat je bankrekening veilig is voor overheid, banksters en entertainment maffia is volkomen idioot,
Ik kan hier zo kwaad om worden he. Ze pakken express iemand waarvan ze denken dat ie ze niks terug kan maken, en zodra hij bijval krijgt van het roze legioen drukken ze er weer een of andere bullshit doorheen om zijn rekening te blokkeren.
Helaas voor die royale eikels was de poen blijkbaar al veilig, ik hoop echt dat het tot die rechtzaak komt want de mensen van Brein doen er zo te zien alles aan om te voorkomen dat het uberhaupt voor de rechter gaat komen.
Het is gewoon pure intimidatie door een bedrijf wat zichzelf boven de wet vind staan en ik zeg dit niet vaak maar ik hoop dat ze allemaal doodvallen.
necrosis | 03-04-13 | 10:24 |
Dank je wel! Proost! :-)
@JorisWorstNightmare | 03-04-13 | 09:36
Zo jammer. Muziek van een schijf, bij voorkeur vinyl, klinkt zoveel beter.
De echte reden is dat verhuurders van winkelpanden nog pre-crisisprijzen durven te vragen waardoor producten te duur worden t.o.v. internetverkoop.
Ik ben zelf ook muziekant en heb nooit begrepen waarom een muziekant/entertainer + alle management en ander meuk die er omheen zit zo belachelijk veel moet verdienen. Tot midden jaren 50 was het anders.
Het is een luizen job (en iedereen die anders beweert lult uit zijn nek) die niet meer dan minimum loon zou mogen opbrengen + donaties ofzo.
Fuck Tim Kuik (.org) en alles waar hij voor staat.
Ik wil best betalen voor entertainment dat ik echt leuk vind, ik vind alleen vaak de prijsstelling onrealistisch en de logistieke oplossing zwaar klote.
dugo | 03-04-13 | 10:12
Ook niet juist, er is wel een uitspraak nodig, van een voorzieningenrechter. Maar dan nog moet het binnen drie dagen overbetekend worden. En wordt het net zo snel weer opgeheven als dat het is gelegd als de beslagene voldoende verwarring kan zaaien over de aard en zwaarte van het beslag.
Het is duidelijk dat het scenario geschreven is door de filmindustrie. Eerst mag monster Timmie talloze weerloze burgers doodbijten, maar uiteindelijk kan hij een confrontatie met onze held, het GS forward portal, niet langer vermijden, en gaat in een daverend treffen zijn kop eraf.
Hier wat van Rossem schrijft, maar dan op prachtige gitaarmuziek om ff lekker van je bureau af te stagediven. Fuck Tim Kuik, Fuck de muziekindustrie, Fuck je baas! youtu.be/dlAeN3Qxlvc
@hölzenbein | 03-04-13 | 10:15
Ondanks alles ben je ruim 8 jaar actief op GeenStijl, repsect ouwe!
*drankje naar keuze aanbieden doet*
Slechte beurt voor Triodos. Wat natuurlijk ook vanaf het begin maar gewoon een bank is.
@odulator | 03-04-13 | 10:11
www.ad.nl/ad/nl/1401/ad/integration/nm...
Weer een bewijs dat banken voor geen cent te vertrouwen zijn, en 'zomaar' je met hard werken en belasting betalen verdiende geld kunnen confisqueren. Ik kan het niet vaak genoeg zeggen: Werk met cash geld, buitenlandse rekeningen, zoveel mogelijk goud en zilver. De ouderwetse Nederlandse zilveren gulden is nu EURO 3,50 per stuk waard aan zilver. Al duizenden jaren wordt goud en zilver overal ter wereld graag geaccepteerd. Dit in tegenstelling tot de monopoly gelden zoals EURO's. Meestal houden dit soort 'munten' zonder onderpand het niet lang uit.
'necrosis | 03-04-13 | 10:06 |
Nou daar mag ik dan trots op zijn, zucht.
Zou ook niet onder een andere nick reaguren want zo zit ik niet in elkaar. Hou niet van spelletjes met ienand spelen. Geenstijl blijkbaar wel.
@Mr Dixit | 03-04-13 | 09:46
Voor conservatoir beslag is geen uitspraak nodig.
@necrosis | 03-04-13 | 09:59
Virgin = Richard Branson
Free Record Shop = Hans Breukhoven, de ex-vent van Vanessa.
Sabam (Belgische Buma Stemra) op de hak genomen door het programma Basta. Hilarisch inzicht in de achterlijkheid van deze organisaties. Echt de moeite waard om een keer te kijken ik lag dubbel.
www.youtube.com/watch?v=ouj4paDQ_I8
@toetanchamon | 03-04-13 | 10:01
Een deurwaarder vraagt niet waarom. Die doet gewoon wat hem door de rechtbank wordt gevraagd. Conservatoir beslag leggen op iemands rekening kan zonder raadplegen van de betreffende persoon of instantie. Pas na de beslaglegging kun je via de rechtbank proberen om het beslag weer ongedaan te maken (via een advocaat). En daar gokt zo'n beslag leggende partij dan op, want waar moet je je advocaat van betalen als je niet bij je geld kunt?
@hölzenbein | 03-04-13 | 09:54
Volgens mij ben jij de enige met een IP-ban die nog steeds onder eigen nick kan reaguren (weliswaar met zonder hoofdletter).
Dat feit kan je in ieder geval op je CV zetten.
Als ik een legale dvd/brd koop en af wil spelen, wil ik dat die vervelende onzin met dreigementen en waarschuwingen niet verplicht gekeken moet worden of helemaal geen opslagruimte verprutst, plak maar een sticker op de hoes . vervelende buma stemra en co.
Wat ik niet begrijp van die deurwaarder, dat na alle rechtzaken en discussies hij/zij "gewoon"zo'n beslaglegging er door drukt.
Ook in deze branche zou je verwachten dat mensen op de hoogte zijn met wat er in de wereld speelt.
Iemand die zonder pardon en zonder enige berichtgeving bij mij beslag zou leggen, krijgt een koekje van eigen deeg terug.
sjaakdeslinksesul | 03-04-13 | 09:47
Amen, Sjaak.
"Hersenloze rap en kapotgeproduceerde autotune popmeuk verkopen om de hitlijsten mee te domineren kan iedereen,"
Als het toch meuk is, snap ik niet waarom je het dan zo nodig moet hebben... Als het te slecht is om voor te betalen, hoef je het toch ook niet de DLen?
@panadol | 03-04-13 | 09:50
Ik ben nog van de oude punkstempel, een aantal bands zette een tekst als 'do not pay more than....' op de hoes.
Ik zag destijds een nieuwe plaat van Conflict in de schappen van Virgin (eigendom van die vent van Vanessa) liggen voor bijna het dubbele bedrag.
Ik stuurde een briefje naar één van de bandleden en kreeg de plaat op een tape, door simpelweg een lege tape te sturen en een paar IRC's voor de porto.
Publiceer nu eens de namen van degenen die de sukkel Kuik in het zadel houden.
Geenstijl blokkeert (ip ban) al maanden onterecht MIJN vrijheid tot reaguren. Daar heeft niemand het over. Is ook creativiteit kapot vermoordend op den duur.
@AlphaKenny 1up
Ja, precies, zo ga ik elke zaterdag nog met de trekschuit omdat ik die manier van reizen prettig vind...... oh wacht!
Als tie maar geen beslag legt op mijn pr0n vind ik het best
Dankzij Tim Kuik & co koop ik principieel niks meer wat ik ook kan downloaden. Het enige dat ik dus nog koop qua audiovisuele media is af en toe een vinyl LP. Voordat deze lul zich er ermee ging bemoeien heb ik honderden CD's gekocht. Nu jij weer Timmeh.
dubbert | 03-04-13 | 09:42
Volslagen nonsense, beslag kan uitsluitend op basis van een titel. Los daarvan heft een voorzieningenrechter bij de minste twijfel het beslag op. Bezit en eigendom is in Nederland juist sterker beschermd dan in veel andere landen.
Tja, als je het dreigt te verliezen, ontneem je toch iemands mogelijkheden te procederen.
Aso's, die rechter die toestemming heeft gegeven voor deze beslaglegging moet je ook uit zijn ambt ontheffen en publiekelijk aan de schandpaal nagelen
Tim Kuik is een zeer capabel man. Alleen zijn loon is afhankelijk van het feit dat hij de zinnige argumenten niet begrijpt.
@Mark Smith | 03-04-13 | 09:25
Wat je zegt, alleen Koos Spee is zijn gelijke.
Gewoon de hoon van het volk over je heen laten komen en ondertussen rechtsgetrouw en nauwgezet je taken naar eer en geweten uitvoeren. Waren al onze politici en bankiers maar zo zuiver op de graat als deze twee helden.
Bankbeslag moet door de gerechtsdeurwaarder binnen drie dagen overbetekend worden aan de beslagene, anders vervalt het beslag. Bovendien kan er geen beslag worden gelegd op basis van de vage uitspraak die de buma vorig jaar heeft gekregen. Voorzieningenrechter, beslag laten opheffen, bodemprocedure. Kost een paar centen, maar dan heb je ook wat. Ik lap wel mee, who's with me?
@frank87 | 03-04-13 | 09:41
Ik heb plenty materiaal op tape, en kan niet wachten om Tim te laten gillen om zijn moeder.
Voorbeelden kan ik helaas niet plempen, dat vind Joris vast niet leuk.....
@ cuyahoga 09:36
Maar dat past in anatomische zin toch helegaar niet, waarde medereaguurder?
Allen in Nederland (letterlijk) kan iedere mongool beslag leggen op de bezittingen van iedere burger. Zorg dus altijd voor een buitenlandse rekening (ernaast).
@necrosis | 03-04-13 | 09:10
Beter, muziek die nooit op CD gestaan heeft.
@Kaas de Vies | 03-04-13 | 08:53
Fred Teeven is er mee bezig:
www.joop.nl/opinies/detail/artikel/122...
@bijscholing | 03-04-13 | 09:07 | + 12 -
Hetzelfde met Monty Python, die zagen met lede ogen toe hoe talloze van sketches op Jouwbuis terecht kwamen, starten vervolgens hun eigen kanaal met een selectie sketches in hoge kwaliteit. Het gevolg was dat de DVD verkopen door het dak heengingen.
Zeg, Redactie, ik neem aan dat jullie in contact zijn met Tristan en dat advocaatje dus even voor 'm betalen?
Doe eens wel!
zeg maar jansen | 03-04-13 | 09:23
Moeder?
Ik dacht dat Tim Kuik het resultaat was van anale sex tussen een hyena en een schijtlijster.
necrosis | 03-04-13 | 09:20 | + -1 -
Tim Kuik of iemand anders, maakt niet uit ;)
Zelfs al denk je dat je niets te verbergen hebt blijft het belangrijk om jezelf te beschermen. Het gaat overheidsinstanties, bedrijven & wie dan ook nu eenmaal geen ruk aan wat je doet op het internet. Bij post en telefoongesprekken vinden we dit vanzelfsprekend, op het internet is dit helaas niet het geval.
@AlphaKenny 1up | 03-04-13 | 08:55 | Dat muziekwinkels het loodje leggen komt niet door piraterij, maar doordat ik alles online kan kopen en zo op mijn iPod/Pad/Phone kan plempen zonder eerst dat zilveren stuk antiek ergens in een tochtige winkelstraat te moeten kopen en dan te rippen. Maar ja, als je de 80 gepasseerd ben kan ik me voorstellen dat je nog vasthoudt aan zo'n zilver schijfje. Heb je ook nog van die zwarte, met die ribbels erin?
Balsaq | 03-04-13 | 09:33 Dat helpt dus niet. Tenzij ergens in verweggistan waar de deurwaarder er geen beslag op kan leggen. Het risico bestaat dan wel dat de bankier er met je geld vandoor gaat. Of een Minister, dat kan ook.
@Balsaq | 03-04-13 | 09:33
En cash onder het matras
@frank87 | 03-04-13 | 09:31
Dat is overigens doneren tegen Kuik, niet voor Tristan
liegende hollander | 03-04-13 | 09:31 Even bewaren.
Voor wanbetalers die je als klant toch nooit meer wil zien.
Nog een reden om meer dan 1 bankrekening te hebben.
Voor mensen die nog willen doneren: pirati.hr/category/eu-parlament/inter...
@Mark Smith | 03-04-13 | 09:25
*schrapt Mark Smith van verjaardagslijstje*
*Zet Lawpoint gerechtsdeurwaarders in het lijstje "nooit zaken mee doen"*
40$ per jaar voor privateinternetaccess.com / goede ervaring mee - ook nooit meer gezeik met "This is not available in your country".
zeg maar jansen | 03-04-13 | 09:10
Ah, soort van FolkertBank dus. #Triodos
@zeg maar jansen | 03-04-13 | 09:23
Wat ik graag wil weten:
Heeft de componist van het muzakje dat op elke legale DVD staat als 'tune' voor die anti-piraterij inmiddels betaald gekregen door Brein/ Tim Kuik?
Anders wordt het hoog tijd om de bankrekeningen van Brein/ Tim Kuik eens te plunderen....
@Mark Smith | 03-04-13 | 09:25 | + 1 -
Hij zou een waardeloos integratie model zijn voor de immigranten.
De entertainment industrie is een kalf dat al veel te lang aan de uiers van een koe (wij de consument) lurkt, ze past eigenlijk niet meer met haar kop onder de koe, de uiers staan droog en raken door het constante lebberen aardig ontstoken. En wat de Timmies van deze wereld moeten leren is dat zij ondertussen niet het enige kalf zijn die melk nodig hebben en dat ze zeker geen recht hebben op melk, je kan het niet nemen, melk van koeien moet gegeven worden.
Dit is het begin van het einde, censuur naar chineesmodel .
- Zonder piraterij heb ik nooit mijn favo band ontdekt, waar ik nu elk album van gekocht heb.
- Zonder piraterij heb ik nooit een paar fantastische series ontdekt, waar ik nu elk seizoen van gekocht heb.
- Zonder piraterij heb ik nooit een paar van m'n favo games gekocht, omdat ik nooit zeker wist of ze goed zouden draaien op mijn PC.
Tim Kuik is gewoon de marionet van Hollywood graaiers. Des te sneller dat hij dat beseft, des te beter (tenzij hij het al weet, dan is hij gewoon corrupt). Ik heb nu al medelijden met zijn kinderen... Nu maar hopen dat hij zo'n dwarse emo-puber krijgt die alles download naar hartelust.
Het zal je vader maar zijn...
Ik mag die Tim Kuik wel. Tegen alle stormen in op koers blijven en gewoon handhaven waar hij in gelooft.
Stomme forward, does een echte mirror draaien dan als je er zo graag op wil tuffen..
De meeste belanghebbenden van de entertainment industrie zijn geen artiesten maar nabestaanden. Auteursrecht loopt vaak langer door na het overlijden van de artiest dan dat ie oud geworden is namelijk. En die nabestaanden hebben geen fuck zin in innovatie en willen geld uit die erfenis.
necrosis | 03-04-13 | 09:20 Vijf mille en twee Albaniërs.
Bij zulke mensen vraag ik me altijd af of z'n moeder trots op 'm is.
Dat zal toch niet?
@Electric Wizard | 03-04-13 | 09:16
Ik zie er meer heil in om Tim Kuik permanent te verwijderen.
Enige tips?
Tristan for president.
Proxies zijn leuk en aardig, maar ook niet meer dan dat.
-
torrentfreak.com/which-vpn-providers-r...
-
Voor de prijs van twee bier per maand ben je volkomen anoniem. Een goede vpn client hoeft niet duur te zijn, een open dns server vind je hier:
-
pcsupport.about.com/od/tipstricks/a/fr...
-
En voor wifi en/of de Jack Bauer's hier een gratis freeware toolje om je Mac adress te spoofen:
-
www.technitium.com/tmac/index.html#dow...
-
Disable of verwijder Java plugins en zet Geolocation uit in je browser.
-
Enjoy & Seed! Als je alleen maar graait en niks terug deelt ben je net zo erg als Brein ;)
@Bluto Blutarsky | 03-04-13 | 09:07 |
Tot kortgeleden was ik er zo eentje. Uiteindelijk tot inkeer gekomen en mijn bankzaken naar elders verhuisd. Na wat inlezen lijkt deze organisatie net zo corrupt te zijn, overigens. Blijkbaar geldt in het bankwezen de wet van behoud van corruptie...
hoe kan hij in hemelsnaam beslag laten leggen op die bankrekening???
Canis Spurcus | 03-04-13 | 09:09 Soort van milieuvriendelijke bank. Voor al je groenlinkse activa.
@Cuyahoga | 03-04-13 | 08:59
Zet Kuik in een klein kamertje en laat hem 24 uur non-stop naar necro-muzak luisteren die ik illegaal van internet geplukt heb!
DAT zal hem leren....
Wat bent u van beroep?
-"Ik ben Tim Kuik, ik ben..".
Ah, die lul dus.
Wat is Triodos en hoe zeg ik dat op?
Deze meneer was vroeger rechter.
Dan kun je toch postuum kokhalzen bij het rechtvaardigheidsgevoel van deze drol.
lief die 2de email op een een offcieel verzoek MOGEN wij dit uitvoeren.
Gewoon alle reaguurders met een Triodos rekening opzeggen dat je geen klant wil zijn bij een bank die slaaf is van de witteboorden hoeren.
Ben alleen bang dat er niet veel reaguurder zijn . . .
codedelight | 03-04-13 | 08:54 Je zal familie van Tim Kuik zijn.
Komt ie op al je feestjes. De horror.
Tim Kuik, doe eens modern worden, lees dit over Game of Thrones:
"HBO laat in een reactie overigens weten het hoge aantal downloads als een compliment te zien. De serie was over heel 2012 ook al de meest gedownloade show. De zender stelt dat de downloads geen negatieve invloed hebben op de dvd-verkopen en dat het downloadfenomeen erbij hoort."
Volgende keer doen we het via Paypal dus jongens?
@sinar2 | 03-04-13 | 08:56
En toch betwijfel ik of ik als particulier beslag kan leggen op de rekening van Timmeh. Debiel rechtssysteem.
Ligt het aan mij of hebben jullie het niet zo op Tim Kuik?
Hulde @Van Rossem!
Een ouderwetsch 'U zuigt, wij zuigen terug' Topic!
Nederland gaat kapot aan dit soort parasieten.
@Kaas de Vies | 03-04-13 | 08:57
Ik heb er niet de onbeperkte financieele middelen voor die Brein wel heeft. Nog afgezien van het feit dat het tegen mijn aard in gaat om anderen kapot te maken.
Ghe. Vertel het ze!1!!
Mischien moet Cyberbunker meneer Tim eens aanpakken met 300.000.000.000 bytes per seconde.
Timmeh is zo'n geval die als ie zich morgen dood rijdt tegen een boom omdat ie gezopen heeft, iedereen hem nog naspuugt tot in zijn graf. Net zoals Koos Spe. Of die penis van de SNS.
Kuik vecht voor z'n baan, en komt er straks achter dat ie wegens incompetentie een andere mag gaan bedelen.
Misschien wel bij één van de reaguurders ghe ghe.
Go Tristan!
Uit de emails:
"... mogen wij beslag leggen op..."
Het HOEFT dus niet!
"We nemen aan dat de deurwaarder contact met u heeft opgenomen"
O.o
"Om tot een oplossing te komen moet u contact opnemen met een van beide partijen [brein of deurwaarder]"
Chantage?!?
Tijd voor een Triodos bankrun?
Overigens ook erg klantvriendelijk van Triodos om niet te melden dat er beslag is gelegd op je rekening.
Zo zie je maar weer dat ook de 'duurzaamste' bank van Nederland schijt heeft aan z'n clientèle.
Zet kutkeffertje Kuik een minuut alleen in een kamer met pitbull Tristan en er blijven slechts wat muffige stofresten van hem over.
De bloedhonden waarachter hij zich verschuilt knappen het vuile werk voor hem op en laten een eenzame pittbull kansloos.
Het linkje 'FuckTimKuik.Org' doet het niet meer.....
De wraak van Timmeh?
De Nederlandse muziekindustrie is altijd al een zelfvergenoegd clubje graaiers geweest. Ze zijn er helemaal verslaafd aan geraakt. Er komt me toch een potje klotezooi uit de radio en tv. En op de markt moet je echt heel goed zoeken om iets redelijks te vinden.
Die muziekboys zijn voor mij de spiegel van de nederlandse kak met veel geld die altijd al een makkelijk leventje hebben gehad in ons land en die sinds de jaren 60 gezelschap hebben gekregen van de VARA-Veronica-Tros etc. coryfeëen die ook mogen meegraaien. Een wanstaltig inteelt groepje graaimonsters bij elkaar. ZUM KOTZEN.
Een volk dat voor tirannen zwicht...
@sinar2 | 03-04-13 | 08:56 | + 0
Maar je kan ook beslag leggen op al hun rekeningen hoor.
@codedelight | 03-04-13 | 08:54 | + 0
Denk je dat werkelijk? Deze man leeft echt in zijn ivoren toren waar hij geniet van zijn juridische spiegels die zijn immorele gedrag ombuigen in zijn gelijk.
Eigenlijk best wel eng dat een particuliere organisatie in staat is jouw leven helemaal kapot te maken voordat er zich ook maar één rechter over de zaak gebogen heeft.
Ik koop nog al mijn cd's origineel en zou er dus gebaat bij zijn als piraterij niet meer zou bestaan, want dan zouden er nog wat muziekwinkels open blijven in Nederland.
Ik vind BREIN echter het zieligste clubje zakkenvullers van Nederland, een straatlengte voorsprong op Stivoro, en Tim Kuik is de definitie van 'minkukel'.
Wát een droevig gezelschap.
je zal maar Tim Kuik zijn. iedere dag een klotedag.
Meneer Meeuw | 03-04-13 | 08:53 | + 0 -
Een allemachtige lul wel te verstaan.
"Kop koffie halen doet"
Misbruik van recht.
Maar niemand kan Brein wat maken, of je nu "no cure no pay" invoert of niet, niemand doet ze wat. Politici hebben ze duidelijk in de zak, want die houden zich liever bezig met "belangrijke" zaken.
Heb ik al gezegd dat ik Tim Kuik een allemachtige vind? Nee? Bij deze dan.
Tim Kuik is en blijft een naar sujet. Maar goed, ik haal m'n zooi van usenet en dat werkt nog steeds prima!
Ongezien de tyfus voor Kuik, Brein en de Buma.
Zou die Kuik vroeger veel gepest zijn op het schoolplein, ofzo??? Anders kan ik zijn gedrag niet verklaren........
REAGEER OOK