GS-prijzencircus, met dank aan WC-Eend

Ja, zij van WC Eend weten wel hoe ze hunnie van WC Eend weer eens flink in de aars moeten graaien om elkaar te complimenteren met zoveel betrokken journalistiek zonder welke de democratie verloren gaat. Het aantal prijzen dat "de journalistiek" jaarlijks aan zichzelf, zichzelf en zichzelf uitreikt is nog hoger dan het aantal échte lezers van het karaktermoordblad voor in ontbinding verkerende dakduiven en ander schilferend fossielenvolk Vrij Nederland (waar de christelijk betrokken hoofdredacteur heel tolerant freelancende topschrijvers wegcensureert als ze een te succesvol boekje (leestip!) schrijven). Hoelang moeten echte journalisten, zij die schrijven voor hun passie, omdat ze wél talent hebben of omdat ze wél objectief kunnen zijn, eigenlijk nog aanzien dat dit eens zo edele beroep wordt dichtgekit door de schier oneindige reeks met glijmiddel en subsidie gefinancierde ouwezakkenbijeenkomsten waar jaarlijks Argos, alles van radio 2 of 6 en die ene brave knuffel-SvJ'er hun incestprijsjes mogen komen halen maar RTL natuurlijk lekker niet want die zijn commercieel? Hoelang nog wordt de Nederlandse journalistiek gegijzeld door die talloze jury's vol Ciska Dresselhuysjes, Pieter Broertjes, Frits van Extertjes, Joop den Uyls, Joep Dohmens, Anet Bleich's, Max de Wezel's of hoe al die uitgerangeerde volgevreten, elitaire, van verwaandheid en statusgeilheid uit elkaar knappende Wilders-hatende baantjescarrouselgangers en ouwe PvdA-lijken uit de uitgedunde Oude Media gelederen met vakbondspasjes ook mogen heten? Wij zijn het zat (Ce'st ca!). En daarom komen wij met onze eigen Grote GS Journalistiekerige Persprijs. De journalistiekerige prijs die alle andere journalistiekerige prijzen overbodig maakt. Jaarlijks uitgereikt door een vrouw naar keuze, naakt.
Hoe u kans maakt op deze Enige Echte Gezaghebbende Journalistiekerige Prijs? Simpel: zorg gewoon dat u het meeste aantal punten scoort. Wie over exact 365 dagen na nu de meeste punten heeft weten te verzamelen door het vervullen van onderstaande opdrachten, mag zich officieel de winnaar van de eerste Nederlandse GS-Pullitzer noemen. Uw tijd gaat NU in:
1 punt:
- coke versnijden met je NVJ-pasje
- BNR luisteren i.p.v. PO-radio
- oude media uitsluitend via iPad/Macbook lezen
- contactlenzen/Joost Eerdmans-lasbril nemen ipv van een hippe moeilijke bril
- freelancer/zzp'er/eindbaas in journalistiek worden
- aan een docent journalistiek vragen wat dat precies is dat zogenaamde "papier"
- een tegel uit het trottoir halen, aan de muur hangen en zeggen dat je hem hebt gewonnen
- sollicitatiebrief naar NRC sturen en ondertekenen met "Micha Kat"
- als journalist een persbericht eens een keer niet 1 op 1 overnemen
100 punten:
- Vrij Nederland-nummers van vorig jaar bij de kiosk in de schappen leggen
- NVJ-lidmaatschap opzeggen
- een weblog opzetten, bijhouden en een jaar lang succesvol laten draaien
- I ♥ GS twibbon in je twitteravatar zetten
- met je hbo journalistiek stoppen en succesvol journalistiek ondernemer worden
- met een master journalistiek bij RTL gaan werken
- bij de Bruna vragen of ze ook "buitenlandse kwaliteitscouranten" hebben en als ze "ja" zeggen hard lachend wegrennen
- met een De Pers naast een Volkskrant/NRC/Parool-lezer in de trein gaan zitten en dan vragen wat een abonnement op De Pers eigenlijk kost
- je hummer stationair laten draaien voor het huis van Joris Luyendijk
1000 punten:
- PvdA-lidmaatschap opzeggen
- willekeurige rechtse meningen publiceren
- op villamedia.nl trollen
- lid worden van Nieuwspoort, de code doorbreken en de roddels aan ons doorbriefen
- als hbo-journalistiekscholier abo nemen op Telegraaf en Elsevier en dat iedereen mededelen
- als hbo-journalistiekscholier weigeren jeugdlid van de NVJ te worden
- Mark Deuze heten
- Als journalistiekstudent weigeren stage (= gelegaliseerde slavenarbeid) te lopen
- Volkskrant-ombudsman worden en bij dreigend ontslag naar de ombudsman stappen
- gewoon eens niet gratis voor het zwaar gesubsidieerde 3voor12 schrijven maar geld eisen voor je noeste arbeid
- naar de redactie van Vrij Nederland bellen en vragen of Joris van Casteren er ook werkt
- debuteren met een roman bij een leuke uitgeverij met ballen ipv een elite-uitgeverij met uitsluitend gaapopwekkende omhooggevallen grachtengordelallure
- een stiftdichtbundel uitgeven en vervolgens de ballen uit je broek lachen vanwege de pathetische prententieuze hijgerige recensies van zelfbenoemde literatuurpausjes
- als hoofdredacteur de correspondentie tussen jou en een ontslagen Coen Verbraak/Max Pam/Jan Kuitenbrouwer online gooien
- polemiek op het niveau Jeroen Brouwers kunnen bedrijven en toch onder de 40 zijn
- iets in de journalistiek doen en toch niet links zijn of in maakbaarheidsillusies geloven
100 miljoen miljard punten:
- nog nooit een abonnement op oude media hebben gehad
- GS redactie proberen om te kopen
- Kees Driehuis naakt fotograferen
- een van de genoemde WC-eend awards winnen middels een volledig verzonnen artikel
- Anil Ramdas onder tafel zuipen
- een roddelblad beginnen
- zeggen wat je helemaal niet MAG zeggen omdat we dat niet moeten willen enzo
- je kind Pritt Stift noemen
- een mooi menselijk portret over de Damschreeuwer schrijven en vervolgens elke prijs ervoor weigeren omdat je nou eenmaal niet schrijft voor de prijzen
- een Tegel winnen en deze vervolgens in de gracht flikkeren (of door een ruit)
- oorlogscorrespondent voor commerciele media worden
- gewoon gaan liggen pitten tijdens de Nacht van de Journalistiek
- inloggegevens voor een gemeentewebsite aan GS lekken
- een Trouw uitlezen
- een goed boek schrijven zonder een beroep te doen op het Fonds voor de Letteren
- als uitgever iedereen boven de 55 ontslaan en vervangen door twintigers
- een brandende poppenwagen haar kutwerk binnenrijden
SUCCES!
Reaguursels
Inloggenik heb driehonderdmiljoenmiljard en één punt, en nu?
En de journalisten zijn niet de enige die elkaar veren in de r**t steken.
Met dank aan de wikipedia: Beste lange speelfilm, Beste regie, Beste acteur, Beste actrice, Beste mannelijke bijrol, Beste vrouwelijke bijrol, Beste scenario, Beste korte film, Beste lange documentaire, Beste korte documentaire, Cultuurprijs, Beste televisiedrama, Beste acteur in televisiedrama, Beste actrice in televisiedrama, Beste acteerprestatie in tv-drama, Beste sound design, Beste montage, Beste production design, Beste muziek, Beste camerawerk, Speciale juryprijs, Vakprijs, Publieksprijs, Beste Europese film, Speciale prijs van het bestuur, Beste commercial, Eervolle vermelding, Gouden kalfspeld, Prijs van de Nederlandse filmkritiek.
En zo zijn er nog talloze 'cultuur' prijzen.
Bert, eerst een bijlesje Frans volgen, dan Franse woordjes gebruiken. We leggen het nog 1 keer uit: het is "C'est ça!".
100 miljoen miljard punten:
- nog nooit een abonnement op oude media hebben gehad
Dat was makkelijk.
In het kader van het de laatstgenoemde mogelijkheid 1 punt te scoren: www.telegraaf.nl/binnenland/10170980/_...
Volgens mij is er iets mis met de volgorde in dit artikel.
Als die prijsuitreiking door naakte dame van mijn keuze een kind oplevert, ben ik best bereid dat Pritt Stift te noemen.
Frau Antje | 10-07-11 | 09:03 |
Gelukkig zijn de journalisten mild over die Frauschaft.
@Rammstein | 10-07-11 | 08:55
IK OOK
Dat hebben ze niet verdiend, en dan ook nog door Japan..
Blijft een topwijf kozmedia.com/world-coach-of-the-year-2...
hoe ze Die Mannschaft moed in spreekt. Alle Achtung!
Frau Antje | 10-07-11 | 08:41 |
Ik baal nog steeds een beetje. Die tranen van die meiden.
Verdammt noch mal Antje!
Dass hab ich nicht verdient!
@t.e. stikel | 10-07-11 | 08:37
*gooit eerst nog ei naar hoofd van t.e.stikel*
'Damit ist nicht zu spaßen'.
Punkt.
Dan ga ik nu maar eens Eier & Speck bakken;
zoals het een goede huisvrouw betaamt.
Fijne dag @ all.
ff offtopic
Deutschland ausgeschieden; es gibt kein Sommermärchen.
Der Traum ist vorbei.
Huil huil.
www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/101...
@Wedstrijdkrokodil | 10-07-11 | 08:16
Nou,
Bedankt.
En voortaan beter opletten, hè.
Sinds ik de tegels koekeloer met een superslimme telefoon met aaischermpje raak ik met elke veeg wel een plus- of minknopje. Ik moet dan ook na elke refresh keihard aaien om weer helemaal naar beneden te scrollen. Dat is zo irritant dat je steeds onvoorzichtiger wordt. Het betreft dus een soort collateral damage. Nothing personal.
@necrosis | 10-07-11 | 07:57
Toch niet op X -Ypsilon ungelöst?!
Mogguh @ All,
Lijkt me wel wat als zo'n prijswinnaar zijn gewonnen prijs met een vierduimer publiekelijk op zijn voorhoofd plaatst.
Lijkt me nu net de aangewezen plaats en handeling daarvoor.
@Che_cuevara | 10-07-11 | 07:52
Vriend!
*biertje aanreiken doet*
@Frau Antje | 10-07-11 | 07:47
*van pure angst op X drukken doet*
@necrosis | 10-07-11 | 07:28
Volgens mij is Osama min kudo al wakker.
Zie allemaal minnetjes bij jou verschijnen.
*even wegpoetsen gaat*
@necrosis | 10-07-11 | 07:25
Je maakt een kans.
Maar er zijn wel een paar goeie hier.
Vraagstaart heeft ook een grote kans volgens mij.
Het hangt er van af natuurlijk wat je precies allemaal doet, als je één of meer van die dingen doet waar je een miljoen miljard punten voor krijgt tikt dat wel hard aan.
@Frau Antje | 10-07-11 | 07:44
Geloof het of niet maar er zijn genoeg vrouwen die dit kunnen waarderen.
Ze zijn zeldzaam, maar ze bestaan!
@necrosis | 10-07-11 | 07:36
Halt die Ohren steiff!
www.youtube.com/watch?v=DD0A2plMSVA
@Frau Antje | 10-07-11 | 07:41
Ik ga ervan uit dat een echte Frau geen piemol heeft...
*niet meer durft te slapen*
@necrosis | 10-07-11 | 07:42
Zo.......... Jessus....
heb ff de oren uitgepulkt.
Zo krijg je toch nooit verkering?!
@Frau Antje | 10-07-11 | 07:37
Volgens mij BEN je de zus van Rammeltje, je hebt dezelfde slechte smaak.
Speciaal voor jouw uitgezocht:
www.youtube.com/watch?v=JMLPbkVG9o8
*gnehehehe en moehahahaha*
@necrosis | 10-07-11 | 07:38
Of de broer,
wie weet:)
@Frau Antje | 10-07-11 | 07:35
-1 voor jou, dat zal je leren.
Je lijkt de zus van Rammstein wel....
@necrosis | 10-07-11 | 07:33
Okay,
met gevaar voor eigen leven...:
www.youtube.com/watch?v=6xTkyrW9lpU
@Frau Antje | 10-07-11 | 07:31
Pas je wel op de scherpe puntjes, ik ben geen liefhebber van pijn!
@necrosis | 10-07-11 | 07:33
Haha.
MuTs.
@Frau Antje | 10-07-11 | 07:31
*vrijwillig gebukt gaat staan, ende grinnik*
@BertBrussen
Hoe kan ik punten verdienen als ik nooit lid van de PvdA ben geweest.
Ik ben geen lid en kan mijn lidmaatschap dus niet opzeggen, daarmee boor je me 1000 punten door de neus.
*dikke boehoe doet*
@necrosis | 10-07-11 | 07:28
Lieve schat, ik zou niet durven.
*houd pluimen gereed om in jedermanns r**dT te steken*.
@Frau Antje | 10-07-11 | 07:03
Je hebt toch niet stiekem een paar minnetjes uitgedeeld?
*versch geslepen [!] paraat houden doet*
@Che_cuevara | 10-07-11 | 05:58
Op wie zet jij je geld, hopelijk niet op mij.
Ik heb net een -1 weggepoetst.
Wow,
heb de holy nightshift door gelezen en moet zeggen;
dát zou men vaker moeten doen.
Lol bis zum geht nicht mehr.
Danke!
@chigurgh | 10-07-11 | 01:33
LOL!
Kan er niks aan doen; rol hier van de bank, malloot.
Mogge @all,
Die prijs ga ik nooit winnen. Jammer
Maar ik voorspel wel een paar weggejorist-en.
En weer even on-topic : 'In America the president reigns for four years, and journalism governs forever and ever' (Oscar Wilde) (attributed)
@DeRustige | 10-07-11 | 04:33
1.bp.blogspot.com/_uR_ZWckQlUI/StN1RZ4...
@necrosis | 10-07-11 | 04:32
Guppie :)
*uit*
@necrosis | 10-07-11 | 04:28
Inderdaad mijn voorstelling zat er geheel naast dan :) Toch knap van 'm..
@atm0s www.youtube.com/watch?v=JBfjU3_XOaA Mak an.
@atm0s | 10-07-11 | 04:27
Als je Amy Wijnhuis gaat plempen zijn je zakken genoeg gevuld.
Nog maar een gratis tip: niet meer doen, je loopt het risico dat je een andere nick moet verzinnen.
En nee, ik heb NIET op je [!] gemept....
Ik bedoel maar
www.youtube.com/watch?v=KuDwsiXP00A
@atm0s | 10-07-11 | 04:20
Je kunt je niets voorstellen als je niet weet waar het over gaat.
Tony werkte in een fabriek voordat hij bij Black Sabbath ging spelen, zijn rechterhand kwam in een machine terecht en zijn (logische) reactie was het terugtrekken van zijn vingers, daarbij werden zijn vingertoppen afgescheurd.
Dat is de reden dat hij "links" ging spelen....
Sommige nummers weten gewoon iets te raken..
www.youtube.com/watch?v=Ll7UFxqI2pM
It's not all metal that rocks..
www.youtube.com/watch?v=Ll7UFxqI2pM
@necrosis | 10-07-11 | 04:19
Ik kan me er iets bij voorstellen, nee echt, maar verwoorden is een ander verhaal.
@atm0s | 10-07-11 | 04:08
Dat was al een stuk beter, er valt echter nog genoeg te ontdekken.
Weet jij bijvoorbeeld waarom Tony Iommi linkshandig gitaar speelt terwijl hij rechtshandig is?
@necrosis | 10-07-11 | 04:13
Die was ook niet voor jou bedoeld, al zijn we geloof ik alleen hier.. Ik zal wel eens kijken tzt search-geenstijl.thruhere.net/#href%20...
@necrosis | 10-07-11 | 04:08
mm... doe ik nog zo mijn best,
ik zal het goed maken:
www.mojvideo.com/video-28-12-09-therap...
@atm0s | 10-07-11 | 04:05
Volgens mij moet je hoognodig je kussen gaan knuffelen, je linkjes worden er namelijk niet beter op.
Tip: zoek eens op je eigen tooltje naar de muzakjes die ik sinds 2008 heb geplempt, daar zitten enkele juweeltjes bij en het scheelt me een -weggejorist-
@atm0s | 10-07-11 | 03:31
WTF
Corectie:
Opslaan als
c:\windows\system32\drivers\etc\hosts
dus zonder .TXT en als hij vraagt om te overschrijven, JA/Yes zeggen.
Kan geen kwaad, trust me.
@necrosis | 10-07-11 | 04:05
wow dat klinkt op het moment wel lekker..
Goed alternatief..
Ik zal een poging wagen, al ben ik niet zo in die muziek, nog veel te ontdekken..
www.youtube.com/watch?v=_aIhh9nFYv4
@atm0s | 10-07-11 | 04:02
Dat kost je strafpunten, zo win je het GS prijzencircus natuurlijk nooit!
Deze vind ik de laatste tijd wel leuk:
www.youtube.com/watch?v=OTyJ9DA27J8
@atm0s | 10-07-11 | 03:55
Dergelijke muzakjes zijn slecht voor mijn algemeen functioneren.
Mag ik je een alternatief aanbieden:
www.youtube.com/watch?v=feq39KqDl9k
Een van de beste bands ooit uit Duitsland, al zal rammstein het niet met me eens zijn.
*what's new*
@necrosis | 10-07-11 | 03:57
Cool.. Volgende linkje is vast niet erg ok, of vergis ik me?
www.youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4
@atm0s | 10-07-11 | 03:50
Ik ben nog lang niet *out* en sta even heftig te bouncen op je linkje.
@DeRustige | 10-07-11 | 03:36
Is dit rustig genoeg?
www.youtube.com/watch?v=qsTk2xp0nvY
Gaat iedereen nou al *out* zonde
www.youtube.com/watch?v=5Bcpj-q0Snc
@Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 03:43
Ik ook niet!
*[!] nog eens slijpen doet ende moehahahaha*
@necrosis | 10-07-11 | 03:40
PS: wtf is de BB lijst?
@necrosis | 10-07-11 | 03:40
Thanks..
@DeRustige | 10-07-11 | 03:40
Maak je geen zorgen, als TNT zijn werk goed heeft gedaan zit GU as we speak te genieten van een goede fles Single Malt en een sigaar van La Aurora....
En zo niet, dan ga ik mijn advocaat bellen en TNT aanklagen.
@necrosis | 10-07-11 | 03:43
Nee, dankje. Val niet op mannen.
Is het geen schatje?
www.youtube.com/watch?v=6PHOeXIPNZE
@Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 03:39
Ik krijg je nog wel, luie student!
*AVU op "to do" lijstje noteren doet*
necrosis | 10-07-11 | 03:38 |
Da's nou wat minder... *vreest sabel van GU*
@atm0s | 10-07-11 | 03:31
Juist ja....
*triljoentriljard pluskodu's overmaken doet*
@necrosis | 10-07-11 | 03:38
*op [!] rammen doet*
*uit!* ;)
@atm0s | 10-07-11 | 03:31
daarna browser herstarten en testen maar.. zou moeten werken.
@necrosis | 10-07-11 | 03:35
2 keer een foutmelding en ineens een dubbelpost....
Dat gaat me punten kosten.
1 miljoenmiljard kudo's voor www.youtube.com/watch?v=Dbieg0txcqg&am...
@DeRustige | 10-07-11 | 03:24
Wil jij postuum nog even op het hakblok?
*liever kip dan haan eet voor ontbijt, ende grinnik*
1 miljoenmiljard kudo's voor www.youtube.com/watch?v=Dbieg0txcqg&am...
@DeRustige | 10-07-11 | 03:24
Wil jij postuum nog even op het hakblok?
*liever kip dan haan eet voor ontbijt, ende grinnik*
@necrosis | 10-07-11 | 03:16
Ah fuck it, vergeet de command prompt,
rechter muisklik op firefox, chrome of internet explorer -> run as administrator -> dan surfen naar url search-geenstijl.thruhere.net/search/b...
dan rechter muisknop -> opslaan als -> als bestandsnaam kies je c:\windows\system32\drivers\etc\hosts.txt
*klaar*
@necrosis | 10-07-11 | 03:16
vooruit dan..
weet je hoe je een commando prompt kan openen in administration mode? (als je xp hebt hoef je dat niet te weten)
Ik heb eergisteren nog een hele vieze warme wind in de kamer van Rob W gelaten en heb niet eens gedaan of ik het niet was.. hoeveel punten levert dat dan op?
Hellraiser!(de jas) Epic! www.youtube.com/watch?v=H1Kj5t3RUPg&am...
@necrosis | 10-07-11 | 03:20
Jazeker. Ongeveer.
Maar was niet de aanleiding voor de ban. Dat was een fittie (al zag ik dat niet zo) met BB.
@Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 03:15
Mijn geheugen laat me even in de steek dankzij de triple van Mindy, maar ik herinner me nog iets over een comment over een zekere Fatima uit 020....
*heb ik gelijk of heb ik gelijk?*
@atm0s | 10-07-11 | 03:09
Niet te "nurdy", ik snap er gewoon geen zak van.
Maar je staat op het punt om flink te scoren op de BB lijst.
Dus doe die informatie eens plempen in Jip & Janneke taal, dan zal ik vast wat miljoenmiljard kudo's voor je reserveren.
Deal?
@necrosis | 10-07-11 | 03:10
Dit was GU niet, vriend.
Maar GU heeft wel altijd gelijk, dat klopt. Daarom kan ik dit nu ook hier tegelen.
@DeRustige | 10-07-11 | 03:04
Erg rustige muziek, maar toch best lekker op 't moment.. +1
@Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 03:02
*terugkucht*
GU is always right!
*gnehehehe*
@necrosis | 10-07-11 | 03:04
Ik heb de meeste dns namen van de ads servers van youtube in mijn windows hosts file ingesteld op 127.0.0.1 dan zijn ze weg, maar dat is vast te nurdy gezeur voor je of vergis ik me?
@atm0s | 10-07-11 | 02:59
Jij bent hier min of meer de pc specialist, wat kan ik doen tegen die vervelende Arke reclame, elke keer als ik een liedje af wil spelen op JijBuis....
*Kan je punten mee verdienen, ontopic*
atm0s | 10-07-11 | 02:59 Geen melk vandaag, niets nodig. www.youtube.com/watch?v=ClQepFF-Sr0
@necrosis | 10-07-11 | 02:58
Ja dat is zeker wel een lekkere plaat..
Ik vind alles goed van hun, vooral Bad Mother en 30 seconds, alleen op youtube geen goede versies.
Dit doet het altijd goed:
www.youtube.com/watch?v=EzgGTTtR0kc
@necrosis | 10-07-11 | 03:01
*kuch*
Ik weet van niets.
@Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 02:53
Volgens mij nog nooit, al schijn je onder een andere nick wel de volle laag te hebben gekregen.
*iets met veren mompelen doet*
Gewoon gezellegitos! www.youtube.com/watch?v=swghsu7LXSs
@DeRustige | 10-07-11 | 02:50
LOL
www.youtube.com/watch?v=WANNqr-vcx0&am...
@atm0s | 10-07-11 | 02:52
Het komt dichter in de buurt dan je denkt, goede band maar verkeerde song.
Dit is meer mijn stijl:
www.youtube.com/watch?v=8ZwXCDqlE9I
Die hele plaat is trouwens één van de beste platen ooit gemaakt wat betreft bepaalde emoties.
@necrosis | 10-07-11 | 02:52
Dan heb je vast een goed geheugen, omdat je nog weet hoe vaak je DeRustige een [!] hebt gegeven.
Hoe vaak is mij die eer ten deel gevallen?
@Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 02:44
Ik heb/ gebruik Excel, maar niet om mijn "zegeningen" op te slaan.
@necrosis | 10-07-11 | 02:46
Was wel wat kort, maar je smaak is me duidelijk.
Er zijn momenten dat ik dat wel kan waarderen, maar dan meer metallica of zo..
Dit komt ook vast niet in de buurt.
www.youtube.com/watch?v=KVmNXJIG1vA
@chigurgh | 10-07-11 | 02:15
Kudt,die z hat een s moeten zijn. Zpoelwurmpie...
oh wacht...
@Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 02:44
Mooi hè? *grinnikt*
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 02:44
Ghi ghi ghi;)
@necrosis | 10-07-11 | 02:41
Wat een jolijt, heb ik effe geboft! :) Maaruh, hou een sop met dat vreselijke gegrinnik...
@atm0s | 10-07-11 | 02:37
Op jouw nadrukkelijke verzoek bied ik je een echt necromuzakje aan:
www.youtube.com/watch?v=OTuEXFRAZEA
*move over, Rammstein (de band, niet de reaguurster), here's the real thing*
@necrosis | 10-07-11 | 02:41
Heb jij een Excelsheet of zo?
Van iedereen bij wie je op de [!] hebt geramd, en hoe vaak?
@atm0s | 10-07-11 | 02:42
whoops clipboard fuckup
www.youtube.com/watch?v=2hJO-Nj2KFk
En een niet muzakje voor de niet nuchtere onder ons..
www.youtube.com/watch?v=AF-KagTq7qY
@DeRustige | 10-07-11 | 02:35
Die nick kan ik me wel herinneren en ik kan je tevens vertellen dat ik nooit op je [!] gehamerd heb.
En wat betreft je "kuifje", goed insmeren, elke dag:
www.deonlinedrogist.nl/images/res/_pro...
*grinnik*
Muzakje, voor alle attentie hoeren. www.youtube.com/watch?v=QI4O8byPw7g
@necrosis | 10-07-11 | 02:36
Jij mag alles zeggen :) waar houd jij dan van, doe is iets van jouw bodem?
@atm0s | 10-07-11 | 02:26
Leuk gevonden, zo ben ik dan ook weer.
Maar je muzakkeuze vind ik waardeloos.
*mag dat, ja dat mag ik zeggen*
necrosis | 10-07-11 | 02:31 |
Tuurlijk jongùh. HaanzonderkoP = ingelogd als:DeRustige
Incluis zwitzalf, dat dan weer wel.
Beetje rustig... dan maar een muziekje..
www.youtube.com/watch?v=TS9_ipu9GKw
@DeRustige | 10-07-11 | 02:26
En mag ik weten onder welke nick je voorheen reaguurde, wellicht kennen we elkaar....
necrosis | 10-07-11 | 02:22
Is me bekend. Ik loop al een poosje mee heur... Oude account = defect.
@DeRustige | 10-07-11 | 02:14
*plop* nice atm0sphere :)
@necrosis | 10-07-11 | 02:24
true but it is blizz
@atm0s | 10-07-11 | 02:22
Ignorance is NO excuse!
@Rammstein | 10-07-11 | 02:18
Nice..!
www.youtube.com/watch?v=uloNaUWGP3c
@DeRustige | 10-07-11 | 02:14
Het is hier heel gezellig, laat je emoties gaan en deel het met ons.
ignoring obvious @necrosis | 10-07-11 | 02:17
@Rammstein | 10-07-11 | 02:18
Tschüß
DeRustige | 10-07-11 | 02:11
Hoi Adriaen.
atm0s | 10-07-11 | 02:12 | + 0 -
Lovely sweetee, here's my lullaby
www.youtube.com/watch?v=3FkApmj8K1M
Schöne nacht, y'all, minus one.
*fraus*
chigurgh | 10-07-11 | 02:15
Goed te zien dat je weer aan het opereren bent.
In sommige gevallen adviseer ik zonder narcose.
Al ben ik natuurlijk geen chirurgh. Uhh Chigurgh.
chigurgh | 10-07-11 | 02:15 |
Bonne nuit, mon copain!
@atm0s | 10-07-11 | 02:10
En waar kan ik "groen" mee verdienen?
Ik stem niet op GL en weiger om te bukken voor wie dan ook.....
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 02:11
Gehgeh.
Nee, ze zullen blij zijn met 'Frieze'. Toch eens woordenboek nakijken moeten doen.
DeRustige | 10-07-11 | 02:11
Gaar als aap. Good night, neem nog een whiskey/whisky op de dolende zielen.
Gaat het hier dan eindelijk weer gezellie worden? Vooruit, *plop*
@pius | 10-07-11 | 02:12
En dan gaat-ie precies op dat moment aan de /mezcal/
Kun je je klok op gelijkzetten.
WTF?
Rammstein auch wieder da. En ik ontwaar chirurgische precisie.
Go see the doctor. Yeah.
@Rammstein | 10-07-11 | 02:00
Wist niet dat je weer terug was.. lang hier niet geweest.. maar top!
www.youtube.com/watch?v=TlLWFa1b1Bc
Sleep well. Does that make me crazy?
dai.ly/gU4vP
/mezcal/
chigurgh | 10-07-11 | 01:49 | Nice wet beaver!
@boeglul | 10-07-11 | 02:10
Wat een hoop pleonasmes.
@chigurgh | 10-07-11 | 02:00
Ik zal je reactie doorgeven aan mijn niets begrijpende en stomverbaasde Frieze ouders.
@necrosis | 10-07-11 | 02:02
Groen moet je verdienen..
@necrosis | 10-07-11 | 02:05
Dat kan je niet menen, niet te vergelijken, MT was/is een houtenpoot zoo zuuurrrr en op de man/vrouw. Not dus Hot is back.
Wat? Is Stewie weer terug?
@Mindy | 10-07-11 | 01:55
HoT?
Ik hoorde net dat het mt was.... alhoewel ik hoorde dat HoT één dezer dagen weer mocht reaguren.
#geruchten
@atm0s | 10-07-11 | 01:59
Welk groen, heb ik een update van je tooltje gemist?
Of krijg ik die gewoon niet op persoonlijke titel?
*[!] slijpen doet*
En de poedelprijs gaat naar de ondernemer die ondanks zoveel tegenslag toch doorzet?
bit.ly/rtP4Yf
boeglul | 10-07-11 | 01:55
Als je mohammedaan bent, Jemen. Prachtland. Als je geen mohammedaan bent, maar behoort tot het PvdA-stemvee dan is Engeland wel een optie. Daar zijn ze nog gekker dan hier.
Ben je gewoon een autochtone Nederlander met opvattingen uit het jaar nul (een socialistisch angehauchte ruifvreter o.i.d.), dan adviseer ik je eens bij de Gamma te gaan neuzen om te kijken of ze daar geen mooi, sterk touw in de aanbieding hebben dat je aan je nokgording kunt bevestigen. De rest staat wel op de verpakking.
atm0s | 10-07-11 | 01:51 |
Yay !!!!
@atm0s | 10-07-11 | 01:51
Doe eens niet!
@necrosis | 10-07-11 | 01:55
very true.. jij weet dus wel hoe schoon ship te maken.. geloof je meteen.. maar veel groen zie ik niet voor je nick.. hoe komt dat nou?
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 01:53
U = goed! Merci.
*zich langzaamaan beter voelen gaat*
@necrosis | 10-07-11 | 01:51
Ach er is tenminste weer 's wat te doen hier, goh die hot toch...
Goffer, ik was weggedommeld op mijn kana pee.
Dan kan ik net zo goed in bed gaan liggen.
*Gaat tandenborstel zoeken*
@atm0s | 10-07-11 | 01:43
Ik ben ook omkoopbaar, maar jij bent GU niet (ik helaas ook niet).
Ik geef GeenStijl een triljoentriljard punten als ik een dagje met De Grote Rode Knop des Doods mag spelen.
*jawel... grinnik*
@chigurgh | 10-07-11 | 01:45
Ik begin je te begrijpen, de grenzen moeten open zijn voor ongeletterd stemvee van de PvdA en mohammedanen maar dan alleen van binnen naar buiten. Weet u ook naar welk land van "herkomst" ik nu moet gaan? (geboren in Alkmaar)
@Whisper | 10-07-11 | 01:50
Haha, nice.
Inmiddels is het al vrij duidelijk wie het betreft, hè. Ik denk, ik zeg het effe.
harry pikkel | 10-07-11 | 00:19 | Beter laat dan nooit: LOL!
Hoe laat is het eigenlijk
www.youtube.com/watch?v=gcrEgE-MdOA
@Mindy | 10-07-11 | 01:45
Triples scoren altijd bij mij, waarvoor +1.
Over dat ruziemaken kan ik je niets beloven....
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 01:42 |
Excuse me. Er ging ff iets niet helemaal goed... 't Is zo erg dat ik het zelf ook nog eens moet gaan terugkijken... Een WTF momentje toen ik dit zag zag staan... Ik vind mijn nick erg mooi; maar je hebt reaguren en reaguren... My mind is puzzled ff right now...
"Eens zo edele beroep"
Ach gut Bertje, moet ik nou medelijden met je krijgen omdat jíj niet genomineerd bent voor die prontosaurus prijs? Journalisten zijn overbodig, lang leve het internet!
DeRustige | 10-07-11 | 01:44
Jemand musste K. verleumdet haben?
goh, ik hoor eindelijk ergens bij
snik
Osama Min Laden is ook weer wakker zo te zien....
*ventilator vast aanzetten doet*
@necrosis | 10-07-11 | 01:43
Was jij toch van de triples? Geen ruzie maken met Rammie hoor.
boeglul | 10-07-11 | 01:39
Wolkers zei ooit met een prachtige metafoor dat grenzen de littekens van de oorlog zijn. Die zijn er dus niet zomaar.
Waar jij met je waarschijnlijk ook nog goedbedoelde en daarmee extra verwerpelijke gelul naar toe wil, is dat NL, één van de dichtsbevolkte landen op aarde, maar door moet blijven gaan met het importeren van ongeletterd stemvee voor de PvdA.
Welnu boeglul, daar ben ik geen voorstander van. Zou het niet van wat meer ondernemersgeest getuigen als je van mohammedanen een A1-exportprodukt zou weten te maken? Hoeven we het ook niet meer over het voltage te hebben.
Komt de kenniseconomie in beide contreien ten goede, haha.
Terug.
@necrosis | 10-07-11 | 01:42
Oja dat was wel geinig ja.. Maar what is your point?
Ik ben omkoopbaar hoor. :)
@Mindy | 10-07-11 | 01:41
Riep je "triple"?
*ontkroonkurker tevoorschijn halen doet*
ben hier al een tijdje niet meer geweest, youtubejes, mag dat nog? * zich in een muzikale stemming voelt *
zovoklets | 10-07-11 | 01:31 |
Laat maar, het enthousiasmeert hem alleen maar.
@atm0s | 10-07-11 | 01:34
Ik plempte al eerder dat ik niets vergeet, ik ben nl. ook niet vergeten dat jij me een dag van je tooltje heb -weggeatm0st-.
*iets mompelt over een skelet met middelvinger*
@Whisper | 10-07-11 | 01:40
Holy fuck!
Wat kom jij nu met iets obscuurs aan zetten?
Mezcal, triple en witte wijn aanbiedt plop.
Jelle Brinkhuis op woensdag 28 november 2007 23:20
Nu ik niet meer kan reaguren op GeenStijl, moet ik mijn taalgebruik aan gaan passen aan de elsevier-site.
*ontwenningsverschijnselen krijgt*
Jelle? is that you? Welkom terug...
*grin*
www.elsevier.nl/web/10148335/Nieuws/
zovoklets | 10-07-11 | 01:31 |
Schaterlach hiero, waarvoor dank!!
@chigurgh | 10-07-11 | 01:21
Euh, grenzen zijn toch gewoon streepjes op de kaart? U wil klaphekjes? Nederland is plusminus 300 kilometer lang en de grenzen van ons landje zijn minimaal 1000 kilometer. Hoe moeten wij als belastingbetaler dat hekje realiseren? Schrikdraad aanschaffen? Duizend kilometer onder stroom zetten? Hoe hoog moet het voltage zijn chirurgh?
@La Vie En Rose | 10-07-11 | 00:55
Duiden. Net als ik. Alhoewel daar de laatste tijd dan weer (te) weinig sprake van is.
@zovoklets | 10-07-11 | 01:31
Het wordt steeds beter. Ik blijf nog even.
@chigurgh | 10-07-11 | 00:54
Je kunt tegenwoordig een e-mail laten sturen naar je met wachtwoorden en shit (is een knopje voor). Meer weet ik er ook niet van, het is tenslotte m'n vak.
@zovoklets | 10-07-11 | 01:31
Is dat alles?
*er goed voor gaat zitten*
@chigurgh | 10-07-11 | 01:33
Goed dat je terug bent dus.
@necrosis | 10-07-11 | 01:33
Wat schuift het?
LOL @ "Een Trouw uitlezen"
@Reinaert | 10-07-11 | 01:29
Prachtig epistel, helaas slechts 1 punt omdat ik niet meer mag geven.
Wellicht kan dat aantal omhoog als ik Joris weet om te kopen.....
*gnehehehehe*
zovoklets | 10-07-11 | 01:26
Waarom doe jij niet aan Liefde? Mensen doodtrappen, ja, da's makkelijk. Ik sta zelf altijd als hulpje naast een Bulgaarse krantenverkoperT bij de Appie en leg de mensen uit dat die Bulgaar het ook niet makkelijk heeft en wat geld nodig heeft om te kunnen overleven in deze barre kapitalistische, door het monopoliekapitaal en militair-industriële complex geregeerde samenleving.
Tegen sluitingstijd geef ik hem dan een ram voor z'n harses en neem het geld mee. Je kunt het geloven of niet, maar de volgende dag weet hij er niks meer van en ga ik gewoon weer naast hem staan, lullend over de bikkelharde samenleving en de moeiten van het bestaan. Dan weer: Knal!
't Is eigenlijk een vrij simpele vorm van broodwinning. Waarom zou je mij dat misgunnen?
necrosis | 10-07-11 | 01:26 |
Fucking hell. Alleen al om dat gegrinnik moet je lul in het zoutzuur.
@Canis Spurcus | 10-07-11 | 01:24
Ja inderdaad.. wat een lap tekst, te lam voor..
@necrosis | 10-07-11 | 01:30
Ja.
@La Vie En Rose | 10-07-11 | 01:25
Niet goed?
mark twain dan?
@chigurgh | 10-07-11 | 01:21
Ik wind me niet op. Ik heb hedenavond al mijn hooivorken in het vet gezet, de fakkels in petroleum gedrenkt, de strontkar klaargezet en mijn vier Friesche hengsten ingefluisterd dat er morgen weer werk voor ze is.
Dus het is te laat om te gaan downplayen. Dunkt me.
chigurgh | 10-07-11 | 01:22 |
It does and I thank U for that bonding.
@zovoklets | 10-07-11 | 01:21
Ik heb een lul , en 10 vingers.
Hierrrrrr met die punten!
*grinnik*
chigurgh | 10-07-11 | 01:17 |
Pardonnez moi. (Moet even oefenen voor de niet-te-vermijden aanstaande verkansie in het land van kutbrie, kutlui, kutplee's en lulbrood)
Liefde doe ik niet aan. Het laagste krantenverkoopvolk moet doodgetrapt met glimmende zwarte laarzen.
necrosis | 10-07-11 | 01:20
*zucht*
Iemand een uittreksel?
@Rammstein | 10-07-11 | 01:19
Ik vergeet helemaal niets!
Rammstein | 10-07-11 | 01:17
Laten we 't er op houden dat ik ook niet helemaal goedt bij het hoof ben. Dat bindt.
Reinaert | 10-07-11 | 01:16
Zou me niet zo opwinden. Beetje ironie zou je toch wel moeten kunnen herkennen. Ik ben trouwens zelf ook overgevoelig voor grenzen. Zo vind ik bijvoorbeeld dat de grenzen gesloten moeten worden voor mohammedanen. Dat wil zeggen, niet naar binnen, wel naar buiten.
Zijn we het toch eens, of begrijp ik je verkeerd?
Gaan we weer?
Mag, heur. Vrijheid blijheid. Maar doe ik even een bouwvakkershelm op.
necrosis | 10-07-11 | 01:17 |
Mofo is negeriaans voor lul met vingers. En ja, dat is veel punten waard.
@La Vie En Rose | 10-07-11 | 01:17
Je bedoelt HoT, NatteBever, etc?
necrosis | 10-07-11 | 01:13 |
Je vergeet "self-proclaimed"
zovoklets | 10-07-11 | 01:10
Het zou geen kwaad kunnen als jij hier in de panelen wat meer Liefde zou verspreiden in plaats van te gaan schelden op een arme, vermoeide straatkrantenverkoperT als ondergetekende.
Hebben we dat?
@zovoklets | 10-07-11 | 01:14
Wat is een "mofo" en win ik er een miljoenmiljard punten mee?
chigurgh | 10-07-11 | 01:09 |
Dat is een alleraardigste mevrouw.
Ieder zijn fetish, zal ik dan maar zeggen. En jij, of all people, moet weten, dat ik doorgaans niet aan te trappen ben. Dus gun mij ook mijn buzz.
necrosis | 10-07-11 | 01:13 |
Als je wat beter op stijl en inhoud had gelet, i.p.v. op dat [!] had je het allang geweten!
@Rammstein | 10-07-11 | 01:14
Goed dat je me herinnert aan spaarzaam jijbuisgebruik.
Je zou denken dat m'n eerste ban me wijzer had gemaakt.
@chigurgh | 10-07-11 | 01:07
Afgekoeld en wel lees ik even terug en vind daar een dubieus stukje "duiding". Nog steeds op m'n teentjes getrapt overigens, maar dat is mijn stiel.
Ik heb A.D. 2010 ook een maand of negen niet gereaguurd omdat ik het gevoel had op een extreem-rechts blog verzeild te zijn geraakt en daar wens ik te nooit en te nimmer mee geassocieerd te worden.
Ongenuanceerd: ja. Rabiaat: uiteraard!
Maar wat mij betreft zijn er grenzen. En wat betreft die grenzen ben ik overgevoelig. Tenen langer dan die van de meest 'gevoelige' Marokkaan. En daar doe je het maar mee.
*** Nog steeds pissed-off is. ***
boeglul | 10-07-11 | 01:10
Een kruimel meel in een oude oesterschelp?
Je weet je metaforen wel te kiezen. Maar toch, toch boeglul, heb ik wel een zwak voor je. Volgens mij hou je heel veel van je moeder, om maar wat te noemen. Dat zijn dingen waarvan ik zeg: Top!
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 01:08 |
Wellicht een keer bij een muziek topic. Ik wil de journalist in Brussen niet boos maken. Maar op You Tube staan een hoop genânte zaken. Voor op een regenachtige middag.
De relatie tussen de heren & de journalisten is iets verbeterd, maar ze hebben jarenlang op voet van oorlog gestaan en vastgezeten voor gijzeling van een journalist.
Heb ik me laten vertellen.
Toen er nog wel eens gepraat werd.
@chigurgh | 10-07-11 | 01:04
Ik ga met een gerust hart naar m'n nest. De pastoor ontmoet ik morgen om 11:30. verdere duiding lijkt me hier wel toevertrouwd. Welkom terug dan maar.
Met een compliment voor de nieuwe nick..
necrosis | 10-07-11 | 01:13 |
Call it, Mofo!
chigurgh | 10-07-11 | 01:07 |
Of dat je kanarie dood is. Of je goudvis.
@chigurgh | 10-07-11 | 01:04
1200 keer geband?
Dan moet ik je kennen, als [!] expert....
@chigurgh | 10-07-11 | 01:04
Wie kan daar niet mee slapen? Je bent net zo vaag als een kruimel meel in een oude oesterschelp.
chigurgh | 10-07-11 | 01:04
Kun jij je kop niet houden en terug kruipen naar je miserabele, dakloze hok dat je moet delen met Vietnamese riooljournalisten?
Waar Vietnam nu vandaan komt weet ik ook niet. Dat klinkt wel eng, benauwd smoezelig Khe-Sannerig ofzo.
Rammstein | 10-07-11 | 00:56
Dah ken. Ze zijn in elk geval authentiek en dat vind ik al heel wat. Verder kwestie van smaak etc.
Ik ben meer van Dolly Parton.
@Rammstein | 10-07-11 | 00:56
Doe eens.
S.v.p. (uiteraard)
La Vie En Rose | 10-07-11 | 00:55
Zeggen dattie de koffie niet te zuipen vond? Tweet-tweet!
-Straatverlichting- | 10-07-11 | 00:55
Voor 'duiding' adviseer ik je de locale pastoor te raadplegen. Ik ben daar niet zo goed in. Ik ben een keer of 1.200 geband, dus ik doe de dingen journalistiek rustig aan. Als je dat niet doet, moet je elke keer een nieuwe nick kiezen, wat de continuïteit niet ten goede komt - edoch, een beetje profiling en je weet wie je voor je hebt.
Verder, wat maakt het uit wie wat zegt? De anonieme reaguurder heeft mij nooit zo geboeid, wel de comments. Uiteraard hep een mens op zeker moment z'n favorieten. Kun je daar mee slapen?
La Vie En Rose | 10-07-11 | 00:55 |
Mooier had ik het niet kunnen zeggen.
Kutwijven met tanden. Allemaal!
chigurgh | 10-07-11 | 00:51 |
Ik vind het écht mooi én raak er opgewonden van.
How's that for an answer.
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 00:53 |
Oh, ik kan je dingen laten zien, tenenkrommend.
Parsons | 10-07-11 | 00:48 |
Twitter is the the Unbearable Emptyness of Being, vinnik dan - een paar uitzonderingen daargelaten.
Wat moet een schrijverT als chigurgh met 140 tekens?
@chigurgh | 10-07-11 | 00:40
Beste mijnheer Chigurgh. Graag wat meer info over uw digitale identiteit. Warm bad en en nasale-boter-happening is prettig om te lezen maar de medium en low guurder heeft ook zijn behoeftes.
U voorziet in een behoefte.. dat lijkt duidelijk. Graag wat meer duiding.
Parsons | 10-07-11 | 00:48
Overal alle accounts opgedoekt, was het zat. Ik ben hier nu ingelogd, maar zou bij Godt niet weten wat m'n inloggegevens zijn, dus ik log voor de zekerheid maar niet uit.
Weet jij hoe je daar achter kunt komen, mailtje naar GS?
@Dhr. Z. Wijn | 10-07-11 | 00:40
Is Bert nu ook al Jezus? Inflatie,GVD.
@Rammstein | 10-07-11 | 00:38
Het verschil is ook dat ze er twee jaar later ook iets beter uit zagen.
Dat hoedje en die geblondeerde haren zijn wel heel fout.
Rammstein | 10-07-11 | 00:38
Los van de lust, vind jij dit nou wat je 'muziek' zou noemen? Ik kan me voorstellen dat een mens er opgewonden van raakt, maar 't is niet meer dan een ongehoorde tyfusherrie, dat Rammstein.
Je mag het natuurlijk rustig met me oneens zijn, als je denkt dat het niet schadelijk is voor je geestelijke volksgezondheid.
@chigurgh | 10-07-11 | 00:40
Ja, dat heb ik ook wel eens geroepen, ja.
Het tuigh zit op twitter trouwens. Alleen vanavond niet. Zullen wel dingen aan het doen zijn en zo.
Uitslovers.
@chigurgh | 10-07-11 | 00:31
Jij weet dingen. Dat heb ik al die tijd al lang geweten. Wat is er met je twitterhipsterdinges gebeurd eigenlijk?
De redactie van NRC, Volkskrant en Trouw verslaafd krijgen aan de Krokodildrug en dagelijks de voortgang van het rottingsproces uitzenden
Dat moet toch ook een paar punten scoren
Bertje, vroeger op school was jij altijd al het achtergebleven kindje dat altijd gepest werd. Jij bent het levende bewijs dat het lelijke eendje verhaal dus echt bestaat. Met het zweet nog in mijn reet van het lachen wil ik jou bedanken voor dit artikel. Jjj hebt mij even het gevoel gegeven dat god bestaat Complimenten voor dit stuk. En schaam je zeker niet dat het schrijven paar maandjes duurden. Het gaat om kwaliteit terwijl de kwantiteit precies ok was. Slaap lekah!
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 00:35
De Geweldigen uit de Voortijd, waar zijn ze gebleven? They went on, you know. Heb het met lede ogen aangezien.
Ik sliep al, ook dat moeten we niet vergeten. Die nachtbrakerij, daar ben ik wel een beetje klaar mee. Deze avond is uitzondering, na lange afwezigheid.
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 00:19 |
Uit de tijd dat menig journalist ze nog doodwensten, en "the feeling was mutual". Excuus voor het crappy geluid. www.youtube.com/watch?v=BkUiI-wV9M0
En het verschil twee jaar later al. www.youtube.com/watch?v=lotWes-_lls&am...
Frau Antje | 10-07-11 | 00:35
We blijven wel heren, hè Frau?
boeglul | 10-07-11 | 00:28
Probeer ik je iets uit te leggen, begrijp je het niet. Dat kan aan mij liggen, maar laten we daar maar niet van uitgaan, want dat zou wel heel onnozel zijn.
Wat zit jij nou te zwammen over een 'multi-talent'? Kan hij ook bongelwuppen of zo?
@chigurgh | 10-07-11 | 00:28
Ga jij ff je eigen zeurzak repareren, sjirurrgH.
En toch mis ik nog wat namen voor een authentiek nachttopic.
Wellicht ben je het eerste dominosteentje, chigurgh.
@Rammstein | 10-07-11 | 00:25
O, godt. Die heb je natuurlijk, hè? Van die mensen die straks gaan vragen of ik weer wil gaan zitten.
Dan zal ik ze wat Brabantse gemoedelijkheid geven. Met een vleugje Roze Khmer.
Parsons | 10-07-11 | 00:27
Meer dan een manier van doen is het natuurlijk ook niet. De een plempt kort, de ander wat langer.
Ik hou wel van 'bold statements', daarbij vanzelfsprekend altijd de nuance en subtiliteit in het oog houdend. Wij komen nergens als we niet genuanceerd en subtiel blijven.
*Markermeer*
@chigurgh | 10-07-11 | 00:18
Jij hebt nog altijd Soft Drukkies van Max Tailleur als lectuur in je schijthuis liggen. Ik ga hier verder niet uitleggen hoe ik aan die kennis ben gekomen; ik rij nog liever een poppenwagen in je kutwerk...
Morgen moet natuurlijk zijn 'vandaag'. Ik leef nog op zaterdag. Eigenlijk leef ik buiten de tijd, dus het zij mij vergeven.
@chigurgh | 10-07-11 | 00:24
Dank, ik heb je dan ook node gemist, maar intussen is er qua privé en zaak eea ter drukte dat zich op onbegrijpelijke wijze aan me heeft opgedrongen.
Tsja, volzinnen waren nooit mijn sterkste kant.
Ja, dat gelul uit de bijbel is natuurlijk omdat het al zondag is. Morgen ga ik als een dolle stier de Heer loven en prijzen en misschien krijg ik dan wel een medalje, je weet het niet.
Mocht dat zo zijn, dat zal ik dat zeker journalistiek verantwoord publiceren - om OT te blijven.
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 00:19 |
Mind U, ik verlang terug naar de tijd dat ik nog verrot gescholden werd, wanneer ik een t-shirt van de band aanhad, en ze niet salon-fähig waren.
Ik zat ooit voor een mevrouw die vroeg of ik wilde gaan zitten tijdens de show. Was zeker een bedrijfsuitje. Ik heb haar vervolgens in het Duits (hèhèhè) duidelijk gemaakt dat ze niet bij André R. met viool was, maar bij de boys from Berlin.
(Mocht ze meelezen: je bent nog steeds een scheitwijf, en dan druk ik me netjes uit. Kút !!)
Parsons | 10-07-11 | 00:15
Vond dat je de traditie mooi voortzette. Ik keek af en toe nog wel eens mee. Zorg ervoor dat je niet vertwittert/beperkt.
*Laten er vele woorden zijn, zij vermeerderen slechts de ijdelheid*
Oeps, die laatste was voor Willianus Wortelus | 10-07-11 | 00:05
@Rammstein | 10-07-11 | 00:15
Ik denk het ook wel, ja.
Ondanks de plaatsen ben ik al lang blij dát ik ze een keer ga zien.
Mocht ik 'm dit jaar bij het ontbijt tegenkomen, die Simon Brownlee, dan haal ik 'm als een Ierse priester uit de wedstrijd. On general principle.
www.youtube.com/watch?v=Cx1TDFV5Vhk
boeglul | 10-07-11 | 00:10
Ik heb z'n 'Kleine Dingen' op de plee liggen, voor als ik moet schijten en wat wil lezen, maar 't is geen vergelijk met de eenvoudige en mooie dingen die hij vroeger op GS als dichterT plempte.
Publish or perish - het Koninkrijk der Hemelen is maar voor weinigen weggelegd.
De chigurgh is terug.
Ik rust mijn kaas.
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 00:13 |
You'll love it.
boeglul | 10-07-11 | 00:10
Heb je al een handtekening weten te bemachtigen?
@Rammstein | 10-07-11 | 00:12
Nope.
boeglul | 10-07-11 | 00:10
De melancholie en wanhoop van weleer is hij aardig aan het kwijtraken. Dat maakt hem er niet boeiender of leuker op.
boeglul | 10-07-11 | 00:10 Hij eet geen Bertjes meer, hij eet mee uit de met pannenkoekjes roomkaas gevulde subsidieruif.
*zwaait naar Osama Min Laden*
Hoi hoi.
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 00:08 |
Zonde. Heb je ze eerder gezien ?
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:53
Hier was hij slechts een riooldichtertje in de krochten van internet nu kennen de mensen hem ook als multi-talent. Hij eet de Bertjes van deze wereld als bijgerecht tijdens het ontbijt.
@Rammstein | 10-07-11 | 00:04
www.ahoy.nl/webfiles/9/sportpaleis-pla... (pdf alert!)
In de 'E'-sectie in het midden. Niet geweldig, I know.
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 00:03 |
Daarom lag, stond of zat ik twaalf uur voor een postkantoor, tot voor kort.
En het gaat er echt niet beter op worden.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:53
Ik sliep al, maar eensch. Bewijst maar eens te meer dat geld en openbare beroemdheid alles corrumpeert.
"Morgen voor half negen moet ik leuk zijn"
harry pikkel | 09-07-11 | 23:55 | Iets voor half tien.
Laat je niks wijsmaken: de eerste-binnen "loper" van de afgelopen jaren, Simon Brownlee, speelt elk jaar vals. Ongelofelijk dat deze marathonloper nooit de wacht is aangezegd. Deze minkukel loopt hele stukken hard. Blijf dan thuis...
@zeg maar jansen | 10-07-11 | 00:01
Ik heb het over www.geenstijl.nl/mt/archieven/2010/02/...
Inmiddels zijn er al weer een hoop bij ook.
Art Vandelay Ultor | 10-07-11 | 00:03 |
Welke rang zit je, en waar ongeveer ?
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:53 |
Never is, never was, never will be.
@Rammstein | 10-07-11 | 00:01
Aah, kijk. Maar dan blijft het 30x ruk dat die site van teleticketservice het niet kon dragen. Daar kan ik anno 2011 dus niet meer zo goed tegen.
Enfin, ik ga toch niet veel zitten daar in Ahoy.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:45 |
De voorverkoop voor Antwerpen was twee dagen eerder begonnen voor leden van de site van de heren. De vloer was al uitverkocht, voordat de voorverkoop officieel van start ging.
AntiSoof | 09-07-11 | 23:47
Jij kan ook lekker ouwehoeren heur. Anders, maar ook gezegend met een geheel eigen stijl!
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:59 Die tien miljoen miljard mocro's (4ever) moet je dan niet meetellen natuurlijk.
@zeg maar jansen | 09-07-11 | 23:59
Haha, no way.
boeglul | 09-07-11 | 23:52
Nico is te gek zolang ie over onzin praat. Zoals Kouwes, voetbal en vogels. En die column ook Bart Brussel was ook wel grappig. Maar inhoudelijk slaat het nergens op.
chigurgh | 09-07-11 | 23:56 Er moest een prijs zijn voor het grootste aantal nick's aangemaakt op GS.
Dan had je die alvast binnen.
AntiSoof | 09-07-11 | 23:47
Nog even op de valreep, Antisoof. Zijt gij horende blind en weet ge niet met wie ge spreekt?
Awareness, Antisoof.
Willianus Wortelus | 09-07-11 | 23:50
Okay dan. Wat is je record op vrijdag?
@boeglul | 09-07-11 | 23:52
Nico was leuk óp GS. Daarna, not so much.
Not at all, actually.
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:27
Nico is by far de leukste die ooit groot is geworden door GS. (Is ook maar een mening natuurlijk.)
harry pikkel | 09-07-11 | 23:35 | Ik sla dit jaar over Harry. Te druk met werk vrouw kids en andere hobby's.
Ik ga mijn wandelmaten wel supporten uiteraard.
chigurgh | 09-07-11 | 23:36
Planten en beestjes zijn kewl en de moeite waard om tegenaan te praten: www.youtube.com/watch?v=0WCx6GjD8d4
Goh, die chirurgh schijnt nogal popiejopie te zijn. Maar ja. Als een idioot mij om mijn wijsheid prijst, dan ga ik ook maar simpeler zaken ondernemen.
@Rammstein | 09-07-11 | 23:41
Ik zit. Jammer genoeg.
Maar eigenlijk was het al uitverkocht - dat stond er letterlijk - en was ik alles en iedereen aan het vervloeken toen ik uit koppigheid toch nog 2 kaarten invulde en hij me doorliet.
Dus ik zal maar niet te veel klagen. Al lukte Antwerpen ook al niet.
chigurgh | 09-07-11 | 23:41 |
Give 'm hell & see U zoen.
@chigurgh | 09-07-11 | 23:41
Truste en van die dingen.
De enige tegel die er toe doet is de 'lang leve jij tegel' van Rob Stenders, en verders niet.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:36 |
Ik kon de voorverkoop niet doen, vanwege werk, maar ik heb kaarten voor drie andere data, in die Heimat.
Sta je, of zit je ?
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:38
*Roken/mezcal/out*
Wonderlijk, je snelle 'Call it' eerder op de avond.
Wij spreken. Sleep wel 2U & All.
Thuis heb ik nog een ansichtkaart etc.
www.youtube.com/watch?v=LIRmSnhnydo&am...
@Rammstein | 09-07-11 | 23:35
Yep,
fassungslos, maar met opgeheven hoofd.
@chigurgh | 09-07-11 | 23:32
Nouja zeg.
Deze strohond kent zijn plek weer.
Hee, ik zie een grote letter 'B' in de lucht. Riep iemand mij?
AntiSoof | 09-07-11 | 23:30
Ik praat altijd tegen m'n (schaars aanwezige) planten en geef ze af en toe een streeltje.
't Zijn geen dingen die je in het openbaar kunt zeggen en de kranten schrijven er ook maar weinig over.
De 'informatiemaatschappij' is volstrekt doorgeschoten. Elke e-mail zie ik als een persoonlijke belediging. Nou ja, lullen op GS, dat kan er mee door.
@Rammstein | 09-07-11 | 23:33
Het is me trouwens gelukt. Jouw jongens in maart in Rotjeknor.
Wat een hel dat ticketservice.
Willianus Wortelus | 09-07-11 | 23:30
Gaat er volgende week nog gewandeld worden?
Frau Antje | 09-07-11 | 23:33 |
Dat is een super-wijf.
chigurgh | 09-07-11 | 23:18 |
Hooguit op een verjaardag.
Maar goed, vooralsnog ..... : www.heineken-music-hall.nl/agenda/
@Rammstein | 09-07-11 | 23:29
Geloof ik niet; ze hebbes alles gegeven.
En weet je,
ik vind de de trainer, Silvia Neid, een vrouw met ballen.
Toch lang gelegen dat ik op de commerciele radio of tv een goede onderzoeksdocu heb gehoord of gezien. Brusse! Doe er wat aan!
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:26 |
Dood moet je.
Frau Antje | 09-07-11 | 23:25 |
Bild: "Fraus"
plaspop | 09-07-11 | 23:15 | Die kans acht ik nul. Wel zijn zijn beste creaties nog steeds te bekijken in zijn altaartje ongeletterdeboer.blogspot.com/ in hires, als u dat wilt.
@chigurgh | 09-07-11 | 23:21
Mee eens. Weet je, ik krijg soms wel eens een gratis krantje aangereikt tijden de zaterdagse stadswandeling. Zo nu en dan neem ik die aan. Want de ramen moeten dan weer gezeemd worden en krantenpapier is goed tegen de laatste strepen. En dat NRC-jongetje maar denken dak 'm ga lezen. Nee hoor, ik ga 'm núttig gebruiken. Zo zou het ook met de radio moeten zijn. wat doen we met zo een brei aan non-info? Misschien groeien de plantjes wel goed bij al dat gelul.
Frau Antje | 09-07-11 | 23:25 |
Echt jammer. Hè getver. Morgen zullen de journalisten wel weer over ze heen vallen.
chigurgh | 09-07-11 | 23:23
Plus dat sfeertje van 'we gaan vanavond uit en het zal gezellig worden dus lachen we om alles wat klaarblijkelijk grappig bedoeld is.' Daar heb je met de dvd ook geen last van.
Als de techniek zich nog iets verder ontwikkelt, zie ik geen noodzaak meer om uit te gaan voor welke kunstvorm dan ook.
@boeglul | 09-07-11 | 23:26
twitter.com/#!/ArtVU/status/7091494521...
Is ook maar een mening, hè.
@chigurgh | 09-07-11 | 23:23
Iemand moet op komen draven, zodat er genoeg verdiend wordt en die dvd's gemaakt kunnen worden.
Weet ik veel, ik loop ook alleen maar mee met de meute. Zo heb ik op iemands advies ooit een hele pallet Bavaria Malt witbier aangeschaft.
Niet te zuipen dus.
Zou Bert kwaad zijn omdat Nico het volgende stukje schreef? www.nu.nl/column-donderdag/2546908/lin...
@Rammstein | 09-07-11 | 23:23
Kannst'st wohl laut sagen.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:19
Vind jij het de moeite waard om in een zaal te gaan zitten en te wachten tot er iemand op komt draven die leuk gaat doen?
Ik niet. Op z'n best koop ik dan nog wel eens de dvd, als ik er goeie verhalen over gehoord heb. Kan ik tussendoor ook nog eens gaan zeiken, als dat nodig is.
Frau Antje | 09-07-11 | 23:18 |
Scheiße.
AntiSoof | 09-07-11 | 23:12
Dat is denk ik ook de reden waarom ik geen kranten lees en de t.v. het raam heb uitgedonderd. Ik krijg nog wel eens wat 'nieuws' mee via de radio, maar dat ben ik zo snel zat dat ik binnen twee minuten Dolly Parton op zet.
@widtvoet ® | 09-07-11 | 23:13
Komt Rutger ook voor een interview?
@chigurgh | 09-07-11 | 23:18
Nee, Teeuwen heeft gewoon wat geld nodig voor zijn cokeverslaving, dat was duidelijk.
Maakte het niet minder grappig, trouwens.
Mannn,
unglaublich aber raus aus dem Turnier.
Toi, toi, toi, voor Le Bleu Blanc Rouge.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 23:10
Ik weet niet precies hoe het zit, maar ik heb een hekel aan mensen die op een podium gaan staan om daar al grappend en grollend wat centjes bij elkaar te gaan staan harken. Nou ja, het hele cabaretgebeuren.
Teeuwen is in feite in de afgelopen 50 jaar de enige geweest die ik kon waarderen. Naar mijn idee is hij het ook allang zat. Al die broodartiesten, wie zit daar op te wachten? Nou ja, 99% van NL, maar ik dus niet.
Dat het leven absurd is, daar ga ik geen euro 25 of wat het is voor betalen - dat weet ik zelf ook wel.
Zouden ze het ook doen als ze er niet voor betaald kregen?
Klinkt als een klus voor: ongeletterde boer!
Helaas is van hem al reeds 4 jaar niets meer vernomen. Ik vraag mij derhalve wanhopig af of hij ooit zal wederkeren en de wereld wederom zal redden...
*Projecteerd grote hoofdletter B in de lucht*
Trouw blijven aan Geenstijl, ook al word je uitgekotst door de oude media en verkloot je ermee de reputatie van "keurig slaafse lieden" +0.5 (die zelf een schuil leven leven waar iedereen op kotst!).. Verder iedereen een goede Avond.
@Art Vandelay Ultor 23:00
Heb de met ganzenveer geschreven uitnodiging net met de koets meegegeven dus dat zal nog wel even op zich laten wachten maar ik ben hoopvol gestemd. Zeker nu ik níet vergeten ben tussen de regels door gewag te maken van de die dag tevens uit te reiken "Gulden Pleister" waarvoor een zeker frontaal persoon zich een plaats op de shortlist heeft weten te verdienen.
Vanity is a bitch.
@chigurgh | 09-07-11 | 23:04
Journalistiek is een nogal negatieve bezigheid. Dat soort denkt dat de mens blij wordt van moord en doodslag. Het het bijna net zulk tuig als reclamemensen. Die laatsten zijn bijna net zo erg als verzekeringsagenten, die bijna even slecht zijn als beursmannetjes, die dan weet bijna allemaal een van speciaal soort zijn, dus die tellen dus eigenlijk niet mee hè?
@chigurgh | 09-07-11 | 23:04
Ik weet dat je hem ruk vindt, maar Theo Maassen heeft hier dus een stukje over.
Ben je trouwens al naar de nieuwe Hans geweest? De absurditeit van het leven, toch? Goed, dat komt weer ruim en bod. Ruim.
Was mooi.
Volgens mij schiet ik al aardig op als ik die eisen zo es op me laat inwerken.
Wat is nu belangrijk:.... voetbal en de Tour de France
Kom op dames;
'Die Hoffnung stirbt zuletzt'.
Enfin, op het schoolpleintje vertellen dat je vader een universele homo is, dat is natuurlijk ook niet alles.
Toch lijkt het me een wonderlijk bestaan, dat van journalist. Je bent ergens en 'er gebeurt wat'. Er ontploft bijvoorbeeld een bom. Jij daar naar toe, kijken en dan bellen met de radio dat er een bom ontploft is en er een heleboel slachtoffers zijn, maar dat niet duidelijk is wie er achter zit.
Ben je van de t.v., dan maak je daar een filmpje van en dat laat je zien.
Allemaal dingen waar mensen een paar honderd jaar geleden prima buiten konden. In feite nu nog steeds. Meer dan entertainment is de journalistiek nooit geweest en zal het ook nooit worden, een paar uitzonderingen daargelaten.
Nog een wonder dat die jongens en meisjes niet elke week een Oscar krijgen. Sneu, welbeschouwd. Toch? Stel je voor dat je aan je vriendjes op het schoolpleintje moet vertellen dat je vader geen brandweer of politie is, maar een journalist - the horror!
@widtvoet ® | 09-07-11 | 22:58
En wat antwoordde @Frontaalnaaqt?
....... crap .........
BertB, jouw tijd komt nog wel. Zeker na dit stuk! En als je een prijs krijgt, pleur je die gewoon weg. Net als Rijk de Gooyer!
Net Peter Breedveld gevraagd binnenkort dagvoorzitter te zijn van een symposium over racisme, diskriminatie en intolerantie in het Nederland van na Den Uyl.
Alleen vergeten te vermelden dat het zal gaan over de geimporteerde, uitheemse "varianten" en dat het symposium mede georganiseerd wordt door de PVV.
Lijkt me toch ook wel een half puntje waard.
Hoezo Mark Deuze heten? Die man ken ik van zijn schrijfsels omtrent ethische journalistiek.. Saaie bullcrap om te moeten leren, zeker geen potentieel GS-kandidaatje..
Oja, de Telegraaf had ik zeker. Ik sleet zelfs hun abonnementen op straat. Maar journalistiek blijft nog steeds een nutteloze opleiding. Hoeveel punten je er ook voor uittrekt.
Coke
*Homer drool*
zeg maar jansen | 09-07-11 | 22:51
't Is een zwaar bestaan, jansen, ik zweer het je. Bij al die bezigheden ook nog eens aandacht besteden aan je zakjeuk - ik geef het je te doen.
number one | 09-07-11 | 22:50 |
Leg je er maar bij neer, you'll never know. Maak je er niet al te druk om.
Willianus Wortelus | 09-07-11 | 22:49 Nat en berserk en in twijfel of ie nou kop of munt zal zeggen.
Rammstein | 09-07-11 | 22:25 | + -1 -
Die -1 voor u was niet van mij! Wie heeft daar nu weer op geklikt en waarom?
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 22:45
Dat heb je snel gevonden. Ik weet nooit hoe dat moet en herinner me ook zelden wat ik geschreven heb.
Is ook totaal overbodig in mijn geval, want het is altijd zo consistent dat je d'r doodziek van kunt worden. Ja, en dat is soms maar beter ook.
@Willianus Wortelus | 09-07-11 | 22:49
Natgespoten door spuit 11?
De bever is nat. Ik herhaal: de bever is nat.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 22:37 |
Klopt!!
Rammstein | 09-07-11 | 22:39 |
Weet niet of dat zo is. Wel dat je een fan bent!
dit doet me denken aan vrouw heeft seks met hond en sterft.
een en al geneuzel.
ZonderNaam | 09-07-11 | 22:44 | Ik wacht op talloze Raad de Reet-prijzen.
Godtverdomme, is dat alweer zo lang terug?
Nouja, /mezcal/
@Rammstein | 09-07-11 | 22:39
Nein, bloß nicht; das arme Tier.
Habe gerade meinen Hund das Elfmeterschiessen beigebracht.
Vorsichtshalber, hè.
Und Daumen drücken!!!
@chigurgh | 09-07-11 | 22:43
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2010/09/...
Deezjavoe.
Ik wacht nog steeds op een feauteaufuck vrijdag prijs van 4 jaar geleden
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 22:32
In elk geval minder dan een kilo, tenminste dat denk ik. Het is alweer een tijdje geleden. Zo gaat dat. Heeft ook te maken met doorstroming.
En naar binnen proppen doet alleen een "rupsje nooit genoeg" en die mag ik sowieso niet.
Komt nog bij, Art, dat het in feite de kracht illustreert van het noodlot. Ja, dat zijn wij vergeten en veel mensen denken dat ze met een verzekering wel geramd zitten, maar zo werkt dat niet.
Als bij de Grieken, het noodlot regeert alles en jij hebt in feite niets in de hand (ik ook niet, maar daar gaat het nu even niet om). Die film illustreert dat perfect en is in dat opzicht een eerlijke film. Films die goed aflopen zijn slechte films en zouden verboden moeten worden.
Ik ga voor de Pemela-Hemelrijk-award voor indrukwekkende onderzoeksjournalistiek!
www.theovangogh.nl/hoogeraad.html
chigurgh | 09-07-11 | 22:34
Had niet anders verwacht. Vond het overigens een onterechte, gezien het oeverloze geoudehoer van vele anderen, en daarnaast veel te zwaar gestraft.
Enfin, we lullen dur niet meer over. Good to see ya, en leuk dat het goed gaat met je jonge Godt!
@chigurgh | 09-07-11 | 22:39
I won't judge, dat weten jullie.
Behalve als je van de Partij van... enfin.
Frau Antje | 09-07-11 | 22:38 |
Ik zit op de staart van mijn kat te kauwen van spanning.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 22:37
Hee pikh, het gaat in die film alleen maar om de 'gasstation-scene', de rest geloof ik ook wel.
Aber, ik ben wel een zwak voor psychopaten en volgens mijn huisarts is dat helemaal niet erg en kun je er heel oudt mee worden.
La Vie En Rose | 09-07-11 | 22:34 |
Ik was, geheel volgens vorm, the last to know ......
@Rammstein | 09-07-11 | 22:25
Ga ff storen; und jetzt Ruhe bewahren...
Verlängerung
@La Vie En Rose | 09-07-11 | 22:34
Onmiskenbare stijl.
En die draak van een film moet er nick-technisch weer bijgehaald worden, dus ja. Maar dat houd je blijkbaar toch.
La Vie En Rose | 09-07-11 | 22:31
Heb me in de tussentijd nogal misdragen, maar niet hier. Plus andere dingen die onbesproken blijven.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 22:32 |
Iets anders: Je had het als eerste door. Goed van jou. Goede lezerT, that is! ;)
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 21:47
Doe allebei maar gewoon, Art.
Ok, Art.
Bij deze.
Ondanks de heldere opsomming zie ik de 'pleerolwisselbokaal voor het gehele schijtoeuvre' niet in deze lijst terug. Misschien over het hoofd gezien?
chigurgh | 09-07-11 | 22:31
Goed om te horen slash lezen.
Je grap is nog steeds kut hoor, maar het doet me erg goed om je te zien slash lezen.
Erg goed.
@dantochmaar | 09-07-11 | 22:31
Dat ligt er dus maar net aan hoeveel je naar binnen hebt gepropt.
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 22:24
Hoop het niet, anders gaat het niet goed. Je weet wat ze zeggen: ieder pondje gaat door het mondje.
Dan zou een kilo wel een groot verlies zijn.
chigurgh | 09-07-11 | 22:24
Had uit betrouwbare bron vernomen dat gij helaas een half jaar aan de vochtige GSkerkermuren was vastgeklonken.
Vervroegde vrijlating i.v.m. goed gedrag, I suppose!
Welcome back! Je werd node gemist!
Rammstein | 09-07-11 | 22:27
Gaat uitstekend met Jonge Held. Hij lult de oren van m'n kop, nog erger dan ik. Hij zal zeker geen journalist worden. Denk dat hij de eerste man op Mars gaat worden - desnoods gaat hij lopend, zo barstensvol energie als hij is.
Tnx for asking.
*kleitabloid beginnen gaat*
chigurgh | 09-07-11 | 22:24 |
You sandbagged me, you.
How's mini-you doing ?
Zorg je dat hij later geen journalist wordt.
number one | 09-07-11 | 22:21 |
U geeft de reden zelf al: oude doos.
@dantochmaar | 09-07-11 | 22:11
Kilo lichter?
chigurgh | 09-07-11 | 22:18
Ban van maand of 3-4. Opeens zag ik dat ik weer ingelogd was. Lulde te veel OT, maar dat zal bij een stukje over journalistieke prijzen nog niet eens eenvoudig zijn en is overigens ook niet mijn streven.
Had me trouwens tegelijkertijd maar helemaal teruggetrokken van alle interwebse activiteiten.
LOL! Kunnen mensen mij uitleggen waarom ze op de -1 button klikken als ik iets vertel waarvan ik denk dat het een leuke anekdote uit de oude doos is?
chigurgh | 09-07-11 | 22:18 |
I'll gíve you a prize allright .... where the fúck have you been ???????
aceofspades | 09-07-11 | 22:17
Onjuist. Is van Reve, die een bezoekster die zich laatdunkend uitliet over dorpsbewoners toewenste dat men 'een brandende poppenwagen haar kutwerk zou binnenrijden'.
Letterlijk. Dat van Moonen lijkt er op z'n best in de verte op.
Wel je klassiekers kennen, aceof.
Rammstein | 09-07-11 | 22:16 |
Mee eensch!
Rammstein | 09-07-11 | 22:16 |
hmmmm.... *search eens gebruiken gaat en prijzen nog eens doornemen gaat*
chigurgh | 09-07-11 | 22:10
Mooi dat je terug bent. Verder heb ik on topic niks te melden, ze vermaken zich maar met mekaar.
aceofspades | 09-07-11 | 22:17 |
Nu weet ik waarom het zo bekend voorkwam: Theo van Gogh.
Dank u voor de reminder.
"Hemel en aarde zijn niet menslievend.
Voor hen zijn alle dingen als de strohonden.
De Wijze is niet menslievend.
Voor hem zijn alle mensen als strohonden."
- Lau Tze
Ook mijn motto, maar niet dat van de doorsnee journalist. Die denkt dat iets belangrijk is omdat het zich voordoet. So sad. Geef die mensen nog meer prijzen, zou ik denken.
know.
Die brandende poppenwagen is vrij naar wijlen A.Moonen, die een zekere Wies "een fikse kutbinnenbrand toewenste, die zich moeilijk blussen laat"
@Rammstein | 09-07-11 | 22:13 |
As always, it doesn't matter, you knows! ;)
Whisper | 09-07-11 | 22:14 |
I'm not sure yet, but if so, de man die voor alle prijzen, bovenstaand, in aanmerking komt.
Verneukt weer mijn avond dat ik pas na een reeks berichten erachter kom dat het Journalistiek getrol/kut is.
Verneukt weer mijn avond dat ik pas na een reeks berichten erachter kom dat het Journalistiek getrol/kut is.
Is journalist een beroep dan ? O...!
@Rammstein | 09-07-11 | 22:10 |
You are welcome. 't is gemeend, hoor.
*zich afvraagt wie er nu terug is (begrijp code-taal niet)...?*
Bert, journalisten die grapjes maken over andere journalisten is net zo oninteressant als journalisten die prijzen geven aan andere journalisten.
@Rammstein | 09-07-11 | 22:09
La Vie En Rose | 09-07-11 | 22:10 was voor jou.
La Vie En Rose | 09-07-11 | 22:10 |
If that's really him, he is looking at the business end of a giant hissy fit.
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 21:48
Heb ik net uitgebreid gedaan. En het lucht op.
Draadje is een mooi voorbeeld van de invloed van autoriteit boven inhoud.
Ja, kreeg het er WARM van!!;)
Whisper | 09-07-11 | 22:05 |
.... eh ..... dank u ?
harry pikkel | 09-07-11 | 22:03
Art en jij (en mogelijk Rammstein) weten dat. De rest slaapt of zit zich suf te rukken - ik weet niet precies wat de jeugd van tegenwoordig allemaal uitvreet als ze zich vervelen.
Anyway, 't maakt ook niet veel uit.
La Vie En Rose | 09-07-11 | 22:07 |
..... you're kidding me ? B. is back ?
Rammstein | 09-07-11 | 21:36 |
Kijk goed! He's back!! Hallelujah !!! ;)
Ohm | 09-07-11 | 22:01
Je hoeft geen 'antwoordt'.
Hmm, ik begrijp wel waarom, en ook waarom je 'out' bent.
@Rammstein | 09-07-11 | 21:59 |
Mw. Rammstein; uw 'in-balans-zijn' maakt dat ik u graag een + uitreik. Altijd bereid tot discussie, maar nimmer te beroerd voor rede.
*dat zouden meer mensen moeten doen*
chigurgh | 09-07-11 | 22:01
Had je het niet ff kunnen rekken? Het begon net grappig te worden.
Die trouw uitlezen is het hoogst mogelijke haalbaar voor mij....
chigurgh | 09-07-11 | 21:50
Nou, ok, jammer. Maar waarom vrees je dat? Heb je jezelf dan niet in de hand of zo? Ik hoef geen antwoordt btw, ik heb eigenlijk spijt dat ik sowieso gereageerd heb op je gezwam. *out
Rammstein | 09-07-11 | 21:58
Down the shore everything's allright.
Met bulldozer dan: Call it!
chigurgh | 09-07-11 | 21:59 |
Ook flauw, maar nog een stuk beter dan uw eerdere `grap`.
chigurgh | 09-07-11 | 21:55 |
Ach, zo lang u geen berserker bent, maak ik me niet al te druk over u. Dat dan weer niet.
Reinaert | 09-07-11 | 21:53
Niet zo zwaar aan tillen, Reinaert. 't Is een grap met een baard, te vergelijken met die Theo van Gogh ooit maakte toen hij zich afvroeg wat je moet doen als een epilepsie-patiënt in bad een aanval krijgt.
Je was d'r bij doen.
Lijkt mij een heel duurzame, CO-2 neutrale en maatschappelijk verantwoorde benadering van het leven. Ook dat hele cradle-to-cradle gedoe; man, it rocks!
harry pikkel | 09-07-11 | 21:49 |
... oh ja, wellicht ten overvloede, ik had de muslim versie ook niet leuk gevonden.
Het gezelschap is aangenaam doch één iemand stinkt.
Teneinde niet uit de spijkerlaars te schieten trek ik mij discreet terug. Ik wens u allen geen aangename voortzetting toe, voor zo ver mogelijk uiteraard.
De lust is mij inmiddels vergaan. Later maar weer eens.
Reinaert | 09-07-11 | 21:53
Vreemd. Ze hebben er zelf ook wel een handje van: www.facebook.com/video/video.php?v=274...
harry pikkel | 09-07-11 | 21:49 |
Natuurlijk niet, maar a) het was geen grappige grap en b) ober-flauw en c) niet meer van deze tijd, oder ...
Rammstein | 09-07-11 | 21:49
Ja, dat klopt, dat kan veel betekenen. 't Verbaast me eigenlijk dat je m'n handschrift niet herkent.
@harry pikkel | 09-07-11 | 21:54
Juist.
Oh verrek. I call it.
@harry pikkel | 09-07-11 | 21:49
Er zijn grappen en grappen.
Voor bepaalde grappen ben ik allergisch. Shoot me.
En inderdaad, ik heb soms verdoemd weinig gevoel voor humor. Wen er maar aan want dat gaat ook echt nooit veranderen. "Jodin", "ham aanbieden": over het randje.
Met mij geen discussie meer over mogelijk. Want FOUT.
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 21:50
Nee.
@chigurgh | 09-07-11 | 21:24 |
't Is nog een jodin ook, dus kun je haar wat gratis ham aanbieden. Iedereen blij.
Wat zegt u nou eigenlijk, behalve dat u, bij wijze van 'hobby', dagelijks discrimineert? Ik heb zelf ook hobbies en ik weet van anderen in mijn directe omgeving dat ook zij hobbies hebben. De uwe is echter niet gekend en wordt alhier als 'ongewenst' bestempeld bovendien.
Ohm | 09-07-11 | 21:45
Ik vrees dat je nog veel van mij gaat horen, en jawel, dat zullen zeer dikwijls misplaatste sick jokes zijn en andere larie. Je moet weten dat ik ook een abonnement heb op de ANP-nieuwslijn, dus mijn gelul is oeverloos.
Al blijf ik natuurlijk wel een heer van stand en on topic.
@harry pikkel | 09-07-11 | 21:49
Maar do you see what I see? Alleen ja of nee.
Ook geen komiek trouwens.
chigurgh | 09-07-11 | 21:44 |
Ja, maar dat kan zoveel betekenen.
Reinaert | 09-07-11 | 21:39
Een grap over joden maakt iemand nog geen antisemiet.
100 miljoen miljard punten, yay
Misschien een stomme vraag maar heeft iemand hier een Trouw liggen die niet gebruikt wordt?
@dantochmaar | 09-07-11 | 21:42
Over politiek moet je eigenlijk niet te veel denken.
De onderbuik, die moet je ongecontroleerd de vrije loop laten bij dat soort zaken. Veel efficiënter.
Reinaert | 09-07-11 | 21:45
Je vergist je als je denkt dat ik een troll ben. Ik geef niks om winnen. Eigenlijk vooral omdat ik zelden tot nooit verlies - gewoon geen gave voor.
Heb compassie!
'Ongezien de tyfus' of 'welkom terug', wat is netter?
Of gepaster, net wat.
@chigurgh
Hou toch is op man met je misplaatste grapjes.
@chigurgh | 09-07-11 | 21:42
Daar houden we het dan maar op. Jij wint.
Discussies met trollen gaan me toch ver boven de pet.
@chigurgh | 09-07-11 | 21:42
Lees ik daar toch zomaar "antisemititsme".
*tiet veur'n biertje*
- sollicitatiebrief naar NRC sturen en ondertekenen met "Micha Kat"
Epic.
Ja, toen was Jersey-girl even de weg kwijt.
Innit?
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 21:38
Vandaar. Geeft alleen wel aan dat het niet kunnen omgaan met nieuwe media diep geworteld is. En zelfs als er een poging wordt gedaan om er iets over te zeggen (netneutraliteit) gaat het mis. Geeft toch te denken.
Reinaert | 09-07-11 | 21:39
Ik vind het allemaal prachtig, Reinaert, maar dat jumpen to conclusions bevestigt alleen maar het feit dat je oliedom bent en geen idee hebt van wat antisemitisme in feite is.
You don't know what you're talking about.
Als ik mee zou doen krijg ik het gevoel een journalist te zijn en iets te willen winnen, nee bedankt.
@chigurgh | 09-07-11 | 21:36
Dan ben ik maar dom.
Liever dom dan antisemiet namelijk.
@Rammstein | 09-07-11 | 21:27
www.goeievraag.nl/vraag/islam-legt-ver...
verband.
Rammstein | 09-07-11 | 21:36
Als jij het zo belieft te duiden, mij best.
Jersey-girl.
Is er ook een samenvatting beschikbaar van dit topic?
@dantochmaar | 09-07-11 | 21:36
Klassieker. Stompzinnigheid is een vereiste voor iedere PvdA'er die hogerop wil komen.
Daar wordt op geselecteerd.
chigurgh | 09-07-11 | 21:33 |
Dus je lult de hele dag uit je nek. Da's interessant.
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 21:28
Whatever.
Dit is trouwens ook wel leuk.
www.dumpert.nl/mediabase/10692/724417d...
Reinaert | 09-07-11 | 21:27 |
Zou m'n domheid niet zo etaleren, als ik jou was.
Graties tip voor jou.
@Uriël Fack | 09-07-11 | 21:34
Maar een 55'er van nu is een babyboomer. En mensen die nog 55 moeten worden dus niet.
Jij schnap?
Dat leeftijdsgedoe heb ik begrepen. Er komt een tijd dat je 55 wordt, Bert.
@Reinaert | 09-07-11 | 21:31
Doe eens niet. Jullie beiden.
Rammstein | 09-07-11 | 21:26 |
Nou, als zij geen jodin zou zijn, zou de grap van de gratis ham verloren gaan. Wel jammer dat er zo weinig mohammedaanse journalisten zijn, want die zou je hetzelfde kunnen aanbieden.
Als speelt bij die laatste groep de aangeboren gierigheid en hebzucht (zie Shylock) niet zo'n rol, dus je kunt toch beter een jodin als voorbeeld nemen.
Verder alle liefs voor jodinnen hoor. Onder m'n beste vriendinnen zitten jodinnen, allemaal even lief, al lullen ze je de oren van je schedel. Komt bij dat ik zelf een jood ben, dus dan kun je je wat meer veroorloven - ik begrijp althans dat je het discriminerend vindt of iets soortgelijk stompzinnigs.
Ik discrimineer de hele dag. Soort hobby.
@Rammstein | 09-07-11 | 21:30
Countdown loopt. 10-9-8-7-.......
@Reinaert | 09-07-11 | 21:19 |
Nope. Geen installatie. Triples... Lekker!
Mw. Whisper vraagt of en zo ja, welke versnaperingen u belieft...?
Overigens, het onder de tafel zuipen van A.R. is inderdaad één van de meest eenvoudige 'opdrachten.'
Reinaert | 09-07-11 | 21:27 |
..... wedden dat-ie weg is ?
AnderE hangplek that is.
M'n toetsenbord moet in de revisie of ik moet naar de shrink.
Waarschijnlijk allebei. Excuses voor de vele typo's.
@dantochmaar | 09-07-11 | 21:27
Allicht.
Ik ruik jakhals.
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 21:24
OK, jij wint.
antikroon | 09-07-11 | 21:18 |
Ik zie het verband niet.
@chigurgh | 09-07-11 | 21:24
"t Is nog een jodin ook"
Volgens mij doe jij er goed aan een ander hangplek te zoeken. [!]
voor 1000 punten had ik toch graag mijn pvda lidmaatschap opgezegd, zelfs met het verknippen van mijn partijkaart voor de neus van job cohen.
Ik zit met maar één probleem, ik ben geen lid en in het weekend doen ze niet aan ledenwerving.
@chigurgh | 09-07-11 | 21:24
Jij!
Call it.
chigurgh | 09-07-11 | 21:24 |
@ laatste zin .... en dat doet er toe, omdat ..... ?
@Willianus Wortelus | 09-07-11 | 20:34
Als je iets in je reet geschoven krijgt moet je het zelf uit je WC Pot vissen na het schijten. Mede mogelijk gemaakt door wij van WC Eend.
Heb daarnet even zitten kijken naar wat foto's van Anet Bleich. Volgens mij krijg je daar geen brandende poppenwagen in, en als dat wel mocht lukken dan zou ik de Held van Dienst zonder voorbehoud die GS-prijs geven.
't Is nog een jodin ook, dus kun je haar wat gratis ham aanbieden. Iedereen blij.
- 's Nachts om half vier, onverwacht, een 'Stoeptegel van Verdienste' via het slaapkamerraam van Huub Elzerman (voorzitter NVJ) uitreiken
Hoeveel punten is dat?
Wat zegt u? De onbetwiste hoofdprijs?
*stoeptegel alvast onder snelbinder binden doet*
@dantochmaar | 09-07-11 | 21:22
Doe die tegel maar.
Flikker ik 'm bij winst meteen een gracht in.
@seven | 09-07-11 | 21:21
Open deur. Desalniettemin kun je het niet te vaak roepen.
Er schijnen mensen te zijn die daarvan nog niet op de hoogte zijn.
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 21:19
OK. Voor 1000 miljoenmiljard punten of een gratis tegel. Kies maar. Ik daag je uit.
Meri59 | 09-07-11 | 21:02 |
Nogal. Loopt al 'n dikke week, dat nieuws, en morgen verschijnt de laatste editie.
Het Ons kent ons, i scratch your back, you scratch mine zelffeliciteerders gehalte is hoog in de (linkse) NL media. Driekwart vd tijd elkaar gesubsidieerde baantjes en prijzen gunnen.
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 21:19
Check it out. Ik hoor het bij gelegenheid wel.
Heb *kuch* helaas geen gelegenheid zelf een onderzoek in te stellen.
Then again, Anaal Ramjas onder tafel zuipen lijkt me nou niet echt een probleem.
die 100 miljoen miljard punten zijn overigens op meerdere punten relatief eenvoudig te vergaren..
De Stalinistische Zelf-decoreerders-orde
@Whisper | 09-07-11 | 21:13
Geen kelderbierinstallatie, m'n waarde?
Ik ook niet, maar Slot Reinstein heeft gelukkig gigantische bierkelders. Ik mot alleen zo af-en-toe iemand laten lopen. Maar ach, het volk in de kerkers moet ook gevoederd worden dus m'n loopvogels komen toch wel in de buurt. Kruimeltjes zijn ook brood hè.
*** Kratje tripels op de teleporter knalt en Scotty wekt ***
@dantochmaar | 09-07-11 | 21:06
Wedden dat ik er bonuspunten voor krijg?
@Reinaert | 09-07-11 | 21:09
Wedden dat Anil een kudt heeft? Check zijn vrouwelijke kaaklijn en jukbenen; duidelijk hermafrodiet. Op z'n minst.
Beste GS,
als ik u een mistery box opstuur, plaatst u dan mijn stuk over gesubsidieerd verband voor vrouwen?
Een journalist wordt niet ten onrechte een 'hoernalist' genoemd. In de letteren staat hij op de onderste plaats, want 't enige wat zo'n sukkel doorgaans doet is het herformuleren van ANP-berichten.
Iets wat elke aap kan leren in 3 minuten. Bon. Fijn dat ze dan toch af en toe een prijsje kunnen krijgen, want zo'n bestaan - wie zou niet liever dood wezen?
@Reinaert | 09-07-11 | 21:11
+!!
*jasje met versterking op ellebogen aantrekken gaat*
*zich afvraagt of er voldoende in huis is, of bijhalen zal*
Argos (vpro radio) pronkt graag met andermans veren en werd nb genomineerd voor de Tegel na de inzending van een gejatte scoop.
"De jury van de Tegel 2009 heeft uit 269 inzendingen 21 journalistieke producties genomineerd. Vier nominaties zijn voor de VPRO, waaronder drie van Argos. Zij dingen binnen hun categorie mee naar de hoogste waardering voor de beste journalistiek in 2009.
Genomineerden Radio Achtergrond:
- Argos: aflevering Ab Osterhaus en het Paniekvirus weblogs.vpro.nl/argos/2009/09/25/26-se... (zie ook m'n comment daar)(26sep2009), door Eric Arends en Kees van den Bosch." weblogs.vpro.nl/nieuws/2010/04/01/vier...
De Tegel heeft nml voor het jaar 2009 VPRO Argos genomineerd voor de scoop dat Osterhaus aandelen had, 1op1 overgenomen van mijn 6wkn eerdere blogpost (& nog iets oudere reaguursels). Plagiaatradio 101.
*Bij VPRO alle Tegels vd muur rukt en ala Rijk de Gooyer uit rijdende taxi smijt; hoeveel punten is dat?*
@Whisper | 09-07-11 | 21:09
Bier? Lekkâh!
*** Pijp in de hens zet en Setter een trap verkoopt ***
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 20:59
Dat wordt Anaal Rammendan!
Mot kunnen. Moderne tijden. Wij kijken nergens meer van op, toch?
@Reinaert | 09-07-11 | 21:07 |
Nou, bier dan maar? *plop*
-weggejorist-
@Whisper | 09-07-11 | 21:00
Ik ben geen hoernalist, God beware!
Ik plemp onzinnige tegels, hier en in de donkerste krochten van het internet, maar daar houdt het dan toch echt mee op.
En last but not least zou ik nog liever lid zijn van de NSB dan van de NVJ. En dát wil wat zeggen. Want ik heb een hekel aan Volk en Vaderland-verkopers en hun entourage.
-weggejorist-
En flesje bier openen met een effi? Das heel geen hoernalistiek, maar marketing.
@Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 20:59
Nee. Dat voldoet niet aan het zevende punt.
@ BertBrussen | Je punt is: de 'gevestigde journalistiek', PO en andere oude media, gedragen zich als kunstenaars. Die delen ook prijzen aan elkaar uit om de kleding van de keizer te showen. De ergernis daarover is terecht maar overdreven. Bij die journalistieke prijzen kan er niet één zijn die je zelf zou willen winnen. Je zou jezelf kapot schamen! En daarom worden jullie uiteindelijk meer gewaardeerd dan die 'Tegel-winnaar' die iedereen de volgende dag weer is vergeten. Hoe sneu staat het op een journalistiek CV - winnaar van De Tegel? Conformistische journalistiek wordt uitgelachen en beschimpt of domweg niet serieus genomen. Zie daar de situatie van NOS Journaal en actualiteiten rubrieken. Gun die kunstenaars onderling hun eigen lofzang terwijl de rest van de wereld hun zwanenzang hoort.
Irritantvindikhetnie | 09-07-11 | 20:38
Die zwitsal ben je voorlopig nog niet kwijt. Eerst maar eens leren tellen.
.
OT: Als kind van de digitale 'revolutie' is "nog nooit een abonnement op oude media hebben gehad" wel heel erg makkelijk. Nu nog de schijn van journalist zijn. Telt reaguren als een 'journalistiek wapenfeit' want dan wil de prijs graag ontvangen van Zooey Deschanel.
Hoeveel punten krijg je eigenlijk wanneer je ouders van vermoorde meisje valse hoop geeft door haar mobiel te hacken.. Heb ik dat topic over News of the world gemist of zo?
Hebben jullie dat nu ook? Dat gevoel dat je in een psychiatrische instelling beland bent na het lezen van dit stuk? Of ligt dat aan mij?
Een uitreiking meegemaakt olv Joris Luyendijk. Een Russische prijswinnaar was aanwezig en heeft niet doorgehad waar de geldprijs precies over ging.
Was erg jammer want het onderwerp was mooi maar liep vaak stuk op GW. Verder oa nog wat zelfbevlekking van Karskens.
Is 't er niks zinnigers te melden dan dit, Bert?
Versnijden met je bonus-kaart, telt dat ook ?
Art Vandelay Ultor | 09-07-11 | 20:59 |
LOL! @ poppenwagen.
Anil Ramdas,u bent bij dezen uitgedaagd. Noem uw tijd en uw plaats. (Eventuele andere geïnteresseerden kunnen meedoen. Toegang is twee flessen tenminste 12 jaar oude goede whisky. Als u meer wilt drinken, kunt u meer meenemen.)
Opgevist@20:35 zegt alles wat er te zeggen valt over deze rant...
+10 voor mijn gabber Jasper Mooren!
www.dejaap.nl/2011/07/08/de-nederlands...
@Reinaert | 09-07-11 | 20:54 |
Die kleding kan ik hier (1261) wel op de kop tikken, een Saab 96 moet ook wel lukken... een Ierse Setter wordt iets lastiger maar is zeker niet ondoenlijk...
Maar tegen dat lidmaatschap van NVJ... tsja, daarvan krijg ik pijn aan m'n buik.... Ik zie mezelf niet tussen dat rapaille...
U bent geïntegreerd? Of voelt daar behoefte toe?
*zich het niet voorstellen kan*
Eerst zuip ik Anil Ramdas onder de tafel, en als-ie knock out ligt rijd ik een brandende poppenwagen zijn kutwerk in.
Win.
@Kopschimmel | 09-07-11 | 20:53
Misschien eens een douche nemen en dan opnieuw lezen.
Moet even denken aan Acteur Rijk de Gooyer doet zijn naam eer aan, en werpt zijn gouden kalf uit de taxi van Maarten Spanjer.
www.youtube.com/watch?v=zz1XuiysO2o
- je kind Pritt Stift noemen
Altijd nog zoveel beter dan Bert Brussen.
@tittn | 09-07-11 | 20:49
En de ç toevoegen natuurlijk.
@Whisper | 09-07-11 | 20:51
Zo'n Saab 96 is echt nog wel op de kop te tikken hoor.
Koop er een ribbroek bij en een dito jasje (met lederen versterkingen op de ellebogen), laat je baard staan, leen de Ierse Setter van de buren, stop die pijp en voor je 't weet ben je erelid van de NVJ.
Het is allemaal niet zo moeilijk, gewoon een kwestie van integreren in de scene.
niet echt weekendmateriaal dit. kom er niet doorheen.
@Reinaert | 09-07-11 | 20:46
Heroïne stond niet in 't lijstje... Maar, soi, ik begrijp je punt.
Pijprokers rijden Saab en die worden voorlopig niet meer gemaakt.
Van snuiftabak moet ik niezen, dus die sla ik over.
Oh, en mijn kind heet gewoon Bizon kid, omdat het kàn.
"gewoon gaan liggen pitten tijdens de Nacht van de Journalistiek"
Aight, die 100 miljoen miljard punten zijn zo goed als in de pocket.
Doe je het alwéér fout. Het is "c'est ça", verschuif de apostrof even.
@Whisper | 09-07-11 | 20:43
Yep, en het liefst zo vers mogelijk. Met stam en al.
@Whisper | 09-07-11 | 20:43
Coke is voor mietjes. Voor draaikonten. Wel willen, niet durven.
Echte kerels raggen gewoon een heroïnespuit in hun arm.
Gewoon omdat het kan en omdat ze bereid zijn de consequenties te dragen. Daar mot je bij hoernalisten trouwens niet om aan komen.
Die roken pijp. En snuiven snuiftabak. Maximaal.
Ik heb mijn kind honderdduizendmiljard maal "prit stift" genoemd. En ik heb 2 kinderen. Doet de prijs maar op dinsdag afleveren. Adres bij gs bekend.
"een Tegel winnen en deze vervolgens in de gracht flikkeren (of door een ruit)"
Reclamebureau waar ik werkte won ooit een Effie. Werd ergens de volgende ochtend gebruikt om een flesje bier mee open te maken tijdens de after-after-afterparty. Telt dat ook?
@Bert
Alles dat 1 punt oplevert heb jij gedaan, moeten wij de rest doen? Of moet het echt een oneven getal zijn.
Die brandende poppenwagen spreekt mij wel aan. Volgens oom Gerard moet je die het kutwerk van elke pseudo-intellectuele vrouw inrijden - in 99% van de gevallen dus.
Hoeveel gelijk wil je hebben?
Coke moet je niet versnijden. Coke moet je snuiven; 't liefst zo puur mogelijk.
Waar de neuq vind ik op dit tijdstip een poppenwagen?!
"- willekeurige rechtse meningen publiceren"
Geldt dat ook voor tegels op GS?
- een tegel uit het trottoir halen, aan de muur hangen en zeggen dat je hem hebt gewonnen.
- een Tegel winnen en deze vervolgens in de gracht flikkeren (of door een ruit)
Hoeveel punten heb ik nu?
Ben benieuwd. Dit zijn toch wel een hele hoop vernieuwende dingen, waar de punten op gehaald worden. Dat gaan dooiboom media nooit redden, ik zet 10 kudo's in dat het een digitale journalist gaat worden.
"Gewoon gaan liggen pitten tijdens de Nacht van de Journalistiek"
Tsjakka. Dát levert me een hoop punten op! Ik slaap al jaren als een roos tijdens evenzovele nachten van de hoernalistiek.
Goed, ik ben dan ook geen hoernalist, maar ik had het wel kunnen zijn, ware het niet dat ik m'n school wél heb afgemaakt. En daarna nog een vak heb geleerd ook. Shit happens.
10 triljard punten: ipv dit soort onzin gewoon lekker jackass kijken op Veronica
Scoren is voor junkies en voetballers, niks voor mij.
Ik proef hier enige frustratie Bert. Nooit wat gewonnen?
Ik heb tientallen GS prijzen gewonnen in m ijn carriëre maar nooit wat gekregen.
REAGEER OOK