
We zijn er uit. Het was regeringspartij PvdA die de Miljoenennota naar Frits Wester lekte. Normaliter krijgt Frits Wester de nota altijd van een hoestende man in een
CDA-regenjas. Maar dit jaar dus van de PvdA, zo blijkt uit onderzoek van GeenStijl. Vanochtend stond
DIT DOCUMENT op de website van RTL Nieuws. Montere reaguurders en Matlab-virtuozen gingen er meteen mee aan de slag. Binnen no time was het watermerk bekend. En daar staat toch heel groot PvdA.
Bewijs A,
Bewijs B,
Bewijs C,
Bewijs D. RTL Nieuws haalde in de loop van de dag het originele document weg en zette er een kleinere minder verdachte .jpg
zonder watermerk voor in de plaats. VERDACHT! Mogen we soms niet meer zien dat er een PvdA-watermerk op staat? Onbekend is wat Frits Wester de PvdA-mol heeft toegezegd in ruil voor de Miljoenennota. Want beste mensen, graties bestaat niet. Zo heeft een niet nader te benoemen nieuwszender onlangs de Partij voor de Dieren free airtime geboden in ruil voor de Miljoenennota en sommige kranten boden zelfs gratis full colour redactionele advertenties aan. Blijft over de vraag: Wie van de PvdA (
Eerste Kamer), (
Tweede Kamer) was het en waarom? Daarom EIST GeenStijl een Spoeddebat en een Parlementair Onderzoek. Welke PvdA-druiloor heeft Prinsjesdag 2009 verpest. Wie bij de PvdA heeft zijn reedt afgeveegd met de
Kamerbrief (pdf) van Minister-President Jan-Peter Balkenende? Akkoord, mevrouw Verbeet?
Reaguursels
InloggenVreemd hij staat nog niet bij de stijlloze klassiekers?
-weggejorist-
@Carpa
Jammer jongen :)
Ik wil nu wel eens weten wie de Miljoenenota aan de NOS heeft gelekt. Daar horen we niemand over.
Paul Tang dus. tinyurl.com/nxk3kl
-weggejorist-
Zo. Als jullie zelf als eerste de miljoenennota hadden gehad waren jullie maar wat trots op jezelf geweest. Maar goed, pvda bashen is nu natuurlijk wel erg makkelijk.
Zo zie je maar hoe de politiek en de media samenwerken, en wij maar geloven dat de media objectief is. Leugens leugens leugens.
PvdA. Blijft onbetrouwbaar volk.
wat een gel*l dat de miljardennota zou zijn uitgelekt.
Het gaat hier om een paar dagen voor "prinsjesdag"
Ik kan je nu alvast vertellen wat er in de miljardennota van het jaar 3598 komt te staan.
Iedereen moet de broekriem aanhalen, het gaat slecht met de economie, en alleen de uitkeringen (oh nee, dat noemen we salaris) van de declaratieinvullers (ook wel eens gekscherend "ministers" genoemd) gaan er met 28 % op vooruit.
Wheoehahahaha, de Haagse matras.. Het is absoluut niet belangrijk om te weten wie nu wie verneukt.. Uiteindelijk is het de gehele Nederlandse bevolking die massal en constant door verneukt wordt door zowat alle politici. Een vierdehandsautoverkoper op een woonwagenkamp komt langzamerhand nog betrouwbaarder over dan een politicus of iedereen die tot zijn schouder diep in de aars van politici kruipt.
Met die kudtauto kan je desnoods met dertig man nog even je geld gaan terughalen, maar dit kudtkabinet mobileert desnoods het leger om maar de macht te houden.... Nederland bananenkoninkrijk!
saugleistung | 14-09-09 | 09:23
Okay, je mag ook gewoon goud kopen.
Vieze Tonnie | 14-09-09 | 09:10
En die kunnen het dan weer beleggen en kwijtmaken?
Dacht het niet he?
verdomme, was ik zelf maar eens uit gelekt.
Geld is wc-papier geworden en aan een miljoen veeg je hooguit twee weken lang met het hele gezin je poepert af.... Nee, de ouderwetse goeldentjes dat was geld en toen kon je je nog verheugen op de echte miljoenennota.
Miljoenennota?.. Triljoenennota!
Kan dit even uitgerechercheerd worden, met vingerafdrukken en DNA en zo?
De betreffende politicus mag dan voor het leven geroyeerd. En dat flauwe ei, frits wester, als iedereen nou eens even niets meer zou zeggen tegen die oud cda spindoctor.
Rammstein naakt... ik ben pleite.
Tel het aantal mannelijke kabinetsleden, vermenigvuldig dat met 6 en je weet genoeg.
wakkere_nederlander | 14-09-09 | 09:07
Schaf dan die hele AOW maar af. Als iedereen voor zichzelf spaart, dan kunnen pensioenfondsen het werk toch doen? En maak het dan verplicht, net als met ziektekosten.
Gerard4921 | 14-09-09 | 07:34
Heel goed stuk Gerard.
De oplossing voor het AOW gezeur is mijn inziens heel simpel:
Al het geld dat van je loon wordt ingehouden voor de AOW premie wordt ook daadwerkelijk voor jou persoonlijk vastgezet.
Iedereen die hard gewerkt heeft krijgt dan waar die recht op heeft.
En ook bij arbeidsongeschikten en werklozen wordt een klein percentage van de uitkering vastgezet voor de AOW.
Misschien niet zo'n socialistisch plan maar dat ben ik dan ook niet.
Mevr Verbeet vond deze publicatie - zoals ze vanmorgen in goedemorgennederland zei - geen stijl.
Doe es wakker worden, luie redacteurtjes. Ik zit hier maar te f5en en er gebeurt niets..
PinoVanSesamstraat | 14-09-09 | 08:56 Dat moet ze niet doen, zulke onderzoeken kosten altijd meer dan ze verwachten en je draait er de zaak niet mee terug.
@fuckje: Balk is een lul. Slechtste leider die we kunnen hebben ten tijden van een crisis.
En de koffieautomaat is ook naar kleaute.
MogguhRick! vermeld net dat die Kamerbaas een onderzoek gaat instellen.
Heau even | 14-09-09 | 08:37
Ik weet 't.
De crisis, de opwarming van de aarde, de deaud van MJ, de staatsschuld etc etc.
Zelfs met de kondT van Mariëte Hamer schijn ik iets te maken te hebben.
*tevreden nog een kopje koffie halen gaat*
tja... waarom kijk ik niet verbaasd
@rzerO |08:42
Nee hoor, Balk ziet dat heel anders.
Alleen Giel Beelen en 9 PVV- Kamerleden zijn rechts, de rest is vóór!
Goedemorgen collegae, mijn kater heeft nu een kater.
Minister Bos is hetzelfde aan het doen als de 419scam Nigerianen, die banken betalen we gewoon twee of drie keer.
Mogguh.
Net Giel Beelen op de radio horen klagen over extra geld voor asielzoekers ten tijde van crisis.
Zo zie je maar; die van binnen zijn we allemaal Rechts.
*Thee drinkt*
Teun van het Tuinpad | 14-09-09 | 08:10
Het is allemaal uw schuld Teun, echt allemaal.
*koffie halen gaat*
~Strotgondel Sr.~ | 14-09-09 | 07:46
Je vergeet te zeggen dat het allemaal mijn schuld is.
Echt allemaal.
De pvda lekt altijd: ze lekken geld naar eigen hobbies en nu lekken ze ook al nieuws dat onder embargo is. Conclusie; de hele pvda is zo lek als een mandje. Het intellect was allang weggelekt door de gaten van de partijzeef......
Lekker zooitje daar bij die linxe relitruttenpartij.
Het slechte nieuws is dat de crisis samenvalt met het vooruitduwen van oplossingen voor de vergrijzing en woningbouw.
Het goede nieuws is dat we onlangs weer een gasbel hebben gevonden ongeveer even groot als de vorige.
Teun van het Tuinpad | 14-09-09 | 07:19
van dal hangt rond, jane 'bloedjelink' vast en jij begrijpt er geen rúk van.
Maar je nbent best lief hoor. Tog?
Hmmm een vat Brent olie voor 2010 op 65 usd, is best optimistisch.
Piet Hein Donner is de vleesgeworden promotor van langer doorwerken. In zijn enthousiasme maakt hij er een gedraaide vleesboom van: Donner Kebab. Van oorsprong een eerlijk gerecht. Maar tegenwoordig weet je niet meer wat er op je pitabroodje zit.
www.gerardboerhof.nl/wp/2009/09/14/don...
Strotgondel Sr.~ | 14-09-09 | 07:16
Deze: Teun van het Tuinpad | 14-09-09 | 07:19 was grappig bedoeld.
Maar dat had je al in de gaten denk ik zo.
Ik ga 'an die Arbeit',
Teun, zet hem op!
Tschüss.
Het koningshuis is weer solidair www.volkskrant.nl/binnenland/article12...
Strotgondel Sr.~ | 14-09-09 | 07:16
Waarom zo vaak wat.....
Lucht je hart, vertel.
Teun, waarom zo vaak. ..?
Ook namens van Frikschoten, Jane, Ace, plunk, plop, piq, van dal.
Tjonge jonge jonge, jullie zelfgebreide aluhoedjes werken gewoon veel te goed. Geen enkele andere mogelijkheid van de waarheid kan tot jullie dakpan doordringen. Heeft een PvdA'ert het document misschien 's avonds op zijn of haar bureau laten slingeren en heeft de schoonmaakster of beveiligert misschien een ommetje langs het scanapparaat gemaakt? Waarschijnlijk kon Frits Westers gewoon kiezen uit de diverse gescande watermerken. Die van de PvdA was waarschijnlijk het goedkoopst, die van de PVV en de VVD het duurst.
Scuzi niet nodig Teun;
daar ben jij altijd eerlijk in
en mag een paar potjes breken;
Frau Antje | 14-09-09 | 07:00
Je hebt gelijk.
Ik dacht; Kom laat ik de druk van dit tragische nieuws even weghalen.
Maar dat is niet echt mogelijk.
Scuzi daarvoor.
Maar, er is ook goed nieuws...........
www.hln.be/hln/nl/960/Buitenland/artic...
*telefoonnummer van dichtsbijzijnde Ferrari-dealer opzoekt*
Nou Teun van het Tuinpad 06:55
Daar kan ik dan een héle bos rozen opzetten.............
helpen zal dat niet..
En de serverT is ook van slag.
-weggejorist-
Frau Antje | 14-09-09 | 06:51
Te triest voor woorden, echt.
Morgen trouwens.
Het enige goede is dat je door dat schrikken in ieder geval een hoedje voor morgen hebt.......
Teun van het Tuinpad | 14-09-09 | 06:49
Dank dank.
Goedenmorgen allen,
Schrik me pardoes 3 hoedjes bij het lezen van link DANNY3960 06:37.
*halleleluja*......... en klaar wakker... en boos
Teun van het Tuinpad | 14-09-09 | 06:41
Sorry hoor, ik dacht t te plempen en zag toen jouw Grand Slam verbazing.
DANNY3960 | 14-09-09 | 06:37
Naast dit treurige bericht wil ik je toch nog even feliciteren met de overwinning van Kim.
Ik hoop dat je genoten hebt..
DANNY3960 | 14-09-09 | 06:37
Daar worden we even koud van.
Tjesses......
Man man, wat een wereld....
*zachtjes goedenmorgen mompelt*
De Miljoenennota brengt in ieder geval weer duizenden studenten op de been.
*op zoek gaat naar een huis vol maagden*
Teun van het Tuinpad | 14-09-09 | 06:30
Goede morgen, waarschijnlijk wil je met iets anders wakker worden, maar ik kwam net dit tegen. www.hln.be/hln/nl/960/Buitenland/artic...
Volgens mij heeft er iemand een Grand Slam gewonnen......
;)
Dus niet iedereen is zo lek als een mandje.
Tranen in ogen krijgt. Geweldig!
Eerste keer een winner in Grand Slam op een wild card.
AMaaai. CHAPEAU!!!!
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
Wordt een kwestie van uitserveren.
GOOOOOOOOOO!!!
Bij winst schuift ze waarschijnlijk de Top-20 binnen.
-weggejorist-
LOL @ Sinar | 13-09-09 | 17:45
-weggejorist-
Den diesel komt op dreef.
'T is niet echt mooi, maar wel weer spannend.
-weggejorist-
-weggejorist-
Parsons | 14-09-09 | 04:00
Ja, vind ik ook dat ze zenuwachtig is, toch de druk? Alhoewl ze niets te verliezen heeft.
-weggejorist-
GOOOOOOOO, Kim.
-weggejorist-
Clijsters moet nog even warmdraaien dacht ik zo.
-weggejorist-
De zakkenvullers de witte boordenmafia zijn die dan al klaar met hun zakken vullen ?
anders kunnen ze beter effe wachten met het touw om de nek van jan met de pet te doen je kan de wel hardwerkende man maar een keer ophangen toch ?
En eindelijk vindt Papageno de ware liefde, zo leuk en prachtig..
www.youtube.com/watch?v=OL7YF0Djruk
*klaarzitten gaat voor de Kimback*
www.youtube.com/watch?v=C2ODfuMMyss
@DANNY3960 | 14-09-09 | 02:47 : Mozart is compleet crisis-bestendig, dus ik ben er klaar voor.
Steerpike | 14-09-09 | 02:39
Dat bedoel ik, f*ck de crisis!
Wie niks te doen heeft,
www.blogtv.com/people/ndepaul99
Kan me indenken dat er morgen mensen zijn die het Kruidvat bestormen want dit is echt ongehoord!
Elke avond Mozart achter de pc, welk een genot!
Dit heeft hier allemaal niets mee te maken, maar wil het toch even kwijt. Heb vorige week de complete Mozart van Brilliant grkocht voor 25 (vijfentwintig) Euro bij het Kruidvat, 170!! cd's en absolute top.
www.amazon.com/Mozart-Complete-Works-1...
Onbegrijpelijk, en je betaalt voor J. Smits, A. Hazes en andere Hilversumse schandknaapjes hetzelfde voor hun brabbels.
@~Strotgondel Sr.~ | 14-09-09 | 02:13 :
Neem een klappertjespistool mee, kunnen we nog lachen.
*In memory of Karst T.*
koerbagh ® | 14-09-09 | 01:29
Ik heb een omafiets, ik woon er vlakbij, snoepje.
respect Koerbag.h
wakkere_nederlander | 14-09-09 | 01:32
genaaid is met een T mongool *klatsch* ik bedoel downie
PS Jammer dat Mark Twain er niet meer is..
*Wouter Bos modus, we gaan winst maken op de aan en verkoop van de banken, echt waar*
koerbagh ® | 14-09-09 | 01:29
De realiteit is dat we in 2008 83,7 MRD tekort hadden maar net deden of dat niet zo was (en dus de staatsschuld met dit bedrag toenam. 2009 verloopt al net zo, en uiteindelijk zal de staatsschuld nogmaals met tientallen miljarden toenemen. Idem 2011. De koningin gaat een verhaal voorlezen wat dit PvdA / CDA / CU kabinet zelf niet oplost maar voorschrijft wat de kabinetten na hun moeten bezuinigen.. Maar zelf gaan ze nog 2 jaar door met verbrassen..
Ja, en Wim-Lex met zijn waterbeheer; om in de Champagnekoelers te gieten zeker?
Ach zie het maar zo:
Er komt een tijd dat de PVV info over de miljardennota uitlekt naar Ruktor :-)
*a dream I have*
@koerbagh ® | 14-09-09 | 01:29 : LOL
koerbagh ® | 14-09-09 | 01:29
Leuk ja!
Ik zie/zag het zeau:
"Landgenoten:
U wordt van alle kanten genaaid, u betaalt belasting over belasting over belasting. Maar die mooie tijd is voorbij want vanaf 2010 komen daar nog meer belastingen bij.
Maar ik heb niet alleen slecht nieuws.
"Medelanders: vreest niet. U zult uit de wind gehouden blijven. Zij die een uitkering hebben hoeven niet bang te zijn gekort te worden. Ook zullen wij er alles aan doen om te verhullen wat uw aanwezigheid in dit land kost."
Leden der Staten-Generaal, het afgelopen jaar was zwaar kut en het wordt het komend jaar alleen maar nog kutter. Dus... Dat was het wel, wij gaan terug naar Noordeinde, zwaaien en dan zuipen, u zoekt het allemaal maar uit.
De groeten.
Niet echt relevant allemaal hoor, de boodschap is gewoon dat het de komende jaren kutter gaat worden, en dat wisten we wel.
Auw, MacallAn
lol
Parsons | 14-09-09 | 00:49
Nee dank je ik heb het niet zo op die kereltjes. Er zijn andere manieren.
Parsons | 14-09-09 | 00:56
Macallen bedoel je?
-weggejorist-
PS Ik bedoel de uitspraken van Ron dan..
Fleauxe | 14-09-09 | 00:41
Lol, ach is toch humor.. Als je de politiek in wil weet je hoe de pers je kan naaien ;)
PS D.G. Neree is het kennelijk niet eens met de weergave van zijn interview in dat blad..
AntiSoof | 14-09-09 | 00:28
Je bent een liefje, denk ik.
Elisabeth2 | 14-09-09 | 00:47
Indien het Whisky moet zijn komt deze op tafel en daar cola bijgooien is een doodzonde.
www.whisky.com/brands/macallan_brand.h...
@hero_of_heaven | 14-09-09 | 00:45
Kijk liever www.youtube.com/watch?v=_NOGqVMfagc&am...
AntiSoof | 14-09-09 | 00:32
Hoi Antisoof, dat is lang geleden.
Kouwes en de godv. empel .
schaamteloos.
DANNY3960 | 14-09-09 | 00:43
Oh, zucht, gelukkig. Ik ken Jack Daniels niet als drank en moet het maar zo houden als er cola in moet.
Genieten doet van fenomenale Federer.
Een kamerlid is verantwoording verschuldigd aan de maatschappij, niet aan een mp. niet aan een vice premier.
De enige verantwoordelijkheid die een kamerlid heeft is aan het volk.
-
Ergo: Er kan helemaal nooit iets strafbaars gebeurd zijn als een kamerlid een dokument in de openbaarheid gooit.
-
we wilden af van de achterkamertjespolitiek. De PvdA heeft het begrepen.
=
Daar over klagen is hypocriet
off topic
we hebben een wedstrijd te winnen.
www.maroc.nl/forums/showthread.php?t=2...
ik ga voor Party tegen Vreemde Vogels
Elisabeth2 | 14-09-09 | 00:41
Neen, zeker niet, maar wel bij Jack Daniels.
Parsons | 14-09-09 | 00:39
Gaat er niet meer in, heb nogal zwaar getafeld.
DANNY3960 | 14-09-09 | 00:37
Jij gooit geen cola bij whisky, hè. Nee toch.
@seven | 14-09-09 | 00:34: Was tijdens een praatje, fotograaf maakte een grapje. Ik dacht dat hij geen foto's nam...:(
Danny, vergeet het bier niet!
Jack Daniels: tsjek
Cola:tsjek
Knabbels: tsjek
Fleauxe | 14-09-09 | 00:26
Hoe ging dat nu eigenlijk, die foto's voor dat artikel? Vroegen ze aan je van ehh zou je een gebaar kunnen maken oid, of was het een spontane opwelling..?
AntiSoof | 14-09-09 | 00:23
Oops 'registreert' moet zijn 'regiseert'
Dit bericht mist natuurlijk het nieuwsitem wat RTL nieuws / Frits Wester er van gemaakt heeft www.rtl.nl/(/actueel/rtlnieuws/binnenl...
*Regeren is vooruitschuiven*
Danny, jazeker! Zit er helemaal klaar voor. Om 3am Kimmetje!
Zak chips erbij pakt.
Parsons | 14-09-09 | 00:23
Hallo, ook weer van de partij?
@Elisabeth2 | 14-09-09 | 00:22
Nou zeg! Kom ik zó bot over?
Fleauxe | 14-09-09 | 00:26
Oh, das wat anders. Ja, lekker.
Vampire69 | 14-09-09 | 00:17
Dan ben je inderdaad WERKzoekende, maar die gasten zoeken geen werk hoor, hoogstens een regelmatig inkomen. Allez, dat vind ik dan hé.
Er zit een flinke neut in, Betty...
Fleauxe | 14-09-09 | 00:23
Ik wil dat niet. Is boos.
Plop, 2-0 in sets.
En bovendien is het lekken, volgens mij dus helemaal geen "lekken" maar eerder laten stromen. 'Men' registreert het laten 'uitlekken' van info natuurlijk. Zo gaan die psychologische dingen, vgs mij. Het ligt er ook dik bovenop.
*warme choco met toefje slagroom naar E2 schuift*
Niet dat je dan ooit eens een aardig antwoord krijgt van Antisoof. Kijkt verdrietig uit het raam naar de donkere boze buitenwereld.
@AntiSoof | 14-09-09 | 00:17: Beste AntiSoof, zo bezien valt alles te vergoeilijken. Heerlijk voor rond het kampvuur met je besandaalde vrinden, ik blijf liever even in het hier en nu. Ok? Iedereen z'n 'ding'.
@Fleauxe,
Ik zie cultuur als een evolurionair gegeven, dus die is niet heilig, wmb. Cultuur is in wezen immers toch ook een verlangen van het ego van de persoon naar "zo hoord het, zo is het goed", is het niet? En dat is natuurlijk wel begrijpelijk, maar ook wat 'banaal'. Denk ik.
Tjonge jonge... en dit soort lieden (kamerleden/ministers en andere minkukels van de regering) krijgen giga betaald (en sinds een jaar of 2 ook nog eens 30% extra!!). Maar 1 stuk per jaar geheimhouden, da's erg moeilijk. Direct degraderen zo'n persoon.
Voor de democratie vind ik het prima hoor; van mij mag de begroting in januari al vrijgeven worden, maar dit gaat om het principe: als ik wat privé-gegevens over het bedrijf waar ik werk, vrijgeef, dan ben ik toch zeker binnen 48 uur werkzoekende...
AntiSoof | 14-09-09 | 00:12
Hoi
De gene die het heeft gelekt verdient juist +1 .... mooi toch om balkenende even op z'n plaats te zetten :P
Prinsjesdag is een traditie, noem het cultuur. Nu is het lekken van een nota geen flagrante minachting van de staat, maar als de PvdA het doet is het toch wat wrang. Het zal niet de eerste keer zijn dat de PvdA zich inzet voor het decimeren van onze gewoonten.
de honden blaffen... | 14-09-09 | 00:10 ZXe hadden hem beter maandag kunnen lekken, nu hebben ze van een hoop mensen het weekend bedorven.
Ave, lotgenoten.
Wat is de ServerT weer KudT.
Tennis! Go Roger!
De miljoenennota uitgelekt?
Dat ding lekt aan alle kanten...
DANNY3960 | 14-09-09 | 00:06
Hoi, Danny, nee, ja, allemaal hetzelfde.
Heb ik iets gemist na een uur of zeven? Neen zeker?
zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:53
Mijn net gewassen spijkerbroek lekt een beetje op het droogrek. Is dat ook leuk?
Heeft er nog iemand wat te lekken? Smeuïge details graag.
Hoi!
oft/
Tennis, nu. Federer vs Djokovic, halve finale.
bij de vlamingen, nota bene.. Sporza.
titsme | 13-09-09 | 23:42
Gna.
@ seven | 13-09-09 | 23:41
Nog niets over gehoord, maar ziet er leuk uit idd...
thx voor de tip!
Fraai bootje trouwens...
Rammstein | 13-09-09 | 23:40
www.youtube.com/watch?v=tpxp-obu1Lo&am... Extra Cold - ZERO°
Rammstein | 13-09-09 | 23:40
Bye, lievie, sweet dreams.
*deaud* & *plop*
Elisabeth2 | 13-09-09 | 23:37
Het doet met deugd te constateren dat Jeroen Mirck je noopt tot spitsvondig deadwensen.
De beagle beagle.vpro.nl/ wordt volgens mij een tv serie die nu eens wel de moeite van het kijken waard is..
titsme | 13-09-09 | 23:38
Nope. Eis- und Eiskalt.
Bye now *aus*
Rammstein | 13-09-09 | 23:38
LOL.
RaerWijf | 13-09-09 | 23:38
Succes evenwel!
Zinloos gezwets en zinloos geweld moeten nodig gezelschap krijgen van zinloos gezag. Tijd voor SIRE spotjes die ons waarschuwen voor dit nodeloze respecteren van de authoriteit. Dat er hoedjesdag komt op dinsdag betekent dat de inhoud van een crisispakket niet gepubliceerd mag worden zodra het beschikbaar is? Wat voor redenen heeft dit ongrondwettelijke spreekverbod eigenlijk? Moet Bea iets nieuws te vertellen hebben? Is het dan zo erg dat de majesteit jaar op jaar oud nieuws moet uitkotsen in September?
Kortom, hulde PVDA voor het publiceren van de stukken en steek een middelvinger op naar JPB en Oranje.
Godsame wat een kuttiming, ik weet namelijk zeker dat als Rammstein niet net weg was gegaan, ik over een uurtje de man was geweest.
titsme | 13-09-09 | 23:37
Thanx, but no thanx
Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:37
"Do you take random drugs tests" - ook een treffer.
*schroeft de fles bacardi open...
- cu all!
Rammstein | 13-09-09 | 23:37
Trust'n en sweet dreams.
titsme | 13-09-09 | 23:33
Geeft titsme een paar slokjes Glorix en spoelt hem door.
Rammstein | 13-09-09 | 23:34
"Waarom wilt u dat eigenlijk weten?" werkt ook niet echt promoverend.
Rammstein | 13-09-09 | 23:35
Ow. Nou ik wil je best naaien.
...... of je belt Tony Soprano .......
*aus*
RaerWijf | 13-09-09 | 23:31
Adds
* Heb jij cement in je oren ?
RaerWijf | 13-09-09 | 23:33
Hm, over een maand of anderhalf heb ik weer een nieuwe opdracht nodig. Maar ik weet niet of mijn vaardigheden matchen met jouw vacature eisen..
RaerWijf | 13-09-09 | 23:34
Daar zit 'm dan de kneep; uitstralingsgewijs.
titsme | 13-09-09 | 23:33
Nee pop, werkt alleen als iemand je probeert te naaien op een figuurlijke manier.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:31
Of "ik herken mij niet in het profiel wat U nu schets" en de tijdloze "dat moet voor mij gebeurd zijn/toen was ik op coursous"
@ Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:32
Zou je denken he? Maar zo noem ik ze alleen in het nederlands.
RaerWijf | 13-09-09 | 23:31
Ah, een bouwbedrijf dus. Dan moeten ze helemaal niet zeiken, maar uitvoeren wat er gevraagd wordt.
*ziet RaerWijf en Teun van het Tuinpad over de Atlantische oceaan BKK's overgooien*
Rammstein | 13-09-09 | 23:25
En als je als man nu in de kroeg zit, de hele avond haar drankjes betaalt omdat je haar wilt zoenen, je het vervolgens probeert waarop ze afweert.. Kun je dat dan ook zeggen?
RaerWijf | 13-09-09 | 23:29
Die vraag ga je morgen niet stellen. Ik heb een paar tips:
* Stotter ik of zo ?
* Spreek ik Chinees ?
* Moet ik het nog een keer herhalen ?
* Goed idee - stel het maar voor wanneer je zelf chef/baas/usw bent.
en als alles failt
* Dan zoek je toch iets leukers ?
@ JosVerbeek | 13-09-09 | 23:31
Dank je wel... zoek je nog werk?
RaerWijf | 13-09-09 | 23:31
Wellicht heeft de onwilligheid van deze biggenjongens iets te maken met hoe je ze noemt?
@ Rammstein | 13-09-09 | 23:30
LOL en nu dus de rest van de dag ook al niet meer....
RaerWijf | 13-09-09 | 23:29
Voor sommigen blijkbaar wel. Als ik het zo lees ben jij degene die het risico neemt, dus dan moeten ze gewoon doen wat jij zegt.
"Ik stel dit gesprek bijzonder op prijs" en dan de tafel onderbarfen.
@ Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:29
Ehm... dat pik ik van geen van mijn bouwvarkens, dus laat ik daar dan zelf ook niet mee beginnen...
Zo, de tactiek is bekend. Ik heb morgen een gesprek met m'n cheffin. Fijn om te weten wat de methode van aanpak is.
RaerWijf | 13-09-09 | 23:26
Keep in mind: thuis hebben ze geen reeDt te vertellen, op die arabier na dan.
@ Rammstein | 13-09-09 | 23:27
Tnx! Ik ga in dit geval voor de "My way, or the highway" approach. Ik heb ze uitgelegd hoe we de dingen gaan doen, ze hoeven alleen maar te doen wat er gezegd wordt. Is toch niet zo heel moeilijk?
Rammstein | 13-09-09 | 23:21
Boerend en schijtend binnenkomen en zeggen dat je graag authentiek bent en niet van huichelen houdt. Fijntjes er aan toevoegen dat mensen gemiddeld zo'n 15 ruften per dag laten. Dat moet 't 'm doen toch?
RaerWijf | 13-09-09 | 23:24
Geef ze van Jetje! Maar ik heb zo het idee dat jij zelfs met een kater ze ook nog met gemak van de tafel veegt. Go girl....
@ zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:26
Okay, dat wordt een beetje crea wegrijden morgenochtend, maar dat kan geregeld worden...
RaerWijf | 13-09-09 | 23:24
Pak het aan met de "save the drama for your mamma" slag. En .... met een lach kan je heel veel zeggen.
"Wat nou "susannetje"!
@ Rammstein | 13-09-09 | 23:25
LOL, ik zie die koppen al voor me! Een d'r van is een hele lelijke schele arabier, dat wordt een echte verrassing voor 'm! LMAO!
RaerWijf | 13-09-09 | 23:24 Volgens een wat ouder reclamespotje moet je aan komen in een bemodderde 4X4 auto.
RaerWijf | 13-09-09 | 23:24
Pak ze op de bek met de mededeling "als ik genaait word, wil ik zoenen ook.
JosVerbeek | 13-09-09 | 23:23 Terwijl je er een scheut uit een heupflesje bij gooit.
@ Elisabeth2 | 13-09-09 | 23:09 & Rammstein | 13-09-09 | 23:19
Och nee, voor mij maakt het niet uit... ik moet er weer es een paar gaan uitleggen dat we de dingen op MIJN manier doen en niet op hun manier. Is soms een lastig concept voor mannen met een ego. Neemt niet weg dat ik er dus ff helemaal geen zin in heb. Waarom kunnen mensen niet gewoon doen waar ze voor aangenomen worden...
Elisabeth2 | 13-09-09 | 23:23 Weer een geel memootje aan je boom.
Rammstein | 13-09-09 | 23:21
Zeggen dat het kopje koffie dat je (misschien) krijgt naar slootwater en uilenzeik smaakt.
Rammstein | 13-09-09 | 23:19
Ja, RaerWijf moet gewoon op ramkoers liggen. Ik doe dat ook af en toe en het helpt.
Rammstein | 13-09-09 | 23:21 Vertellen wat je op Geenstijl gelezen hebt.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:19
Vragen of ze een cd op willen zetten.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:19
Zeggen dat je elk jaar de miljoenennota lekt.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:19
Of een boekje gaan zitten lezen, terwijl je zucht en aan je reeDt krabt.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:19 Dat is wel slim, dan kun je hem intrappen.
zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:18
O, oké. Deze dan: achter de open deur blijven staan...
Elisabeth2 | 13-09-09 | 23:17 Was dat in een echt kantoor of was het meer een loods op een industrieterrein?
RaerWijf | 13-09-09 | 22:56
Als het een kansloos gesprek wordt, kies de aanval, kom binnen met een cut the crap and to the point please. Hoofd omhoog en schijt aan de wereld.
Well even mints kopen voor je kegel.
Vanaf het blogje van onze reaguurder seven
_________
GeenStijl discussies van reaguurders waardevol voor de opinievorming en politieke democratie volgens onderzoek van de Universiteit Utrecht
sevenxseven.wordpress.com/2009/09/10/g...
JosVerbeek | 13-09-09 | 23:14
Alles is relatief. Voor de incontinente medemens is het afsluiten van zichzelf een godsgeschenk. Dan wil je best je benen over elkaar doen hoor.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 23:16 Dat spreekt vanzelf.
zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:11
De enige keer dat ik echt moest solliciteren was bij de BEA als stewardess. Daar zat ik middenin de kamer op een stoeltje en moest rare vragen beantwoorden. Waarom zo weinig make-up, wat drink je als je uitgaat, en lachen die lui....
zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:15
Of met de rug naar je gesprekspartner toe: geeft een bepaalde onverschilligheid aan.
JosVerbeek | 13-09-09 | 23:14 Ook niet met je armen over elkaar gaan zitten, dat is ook afwerend.
titsme | 13-09-09 | 23:11 Ja, dat is giechelen.
zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:11
De toppen van je vingers tegen elkaar aanhouden wil ook nog weleens helpen. Niet met je benen over elkaar gaan zitten, dat is een teken dat je jezelf afsluit.
*boekje over lichaamstaal weleens gelezen heeft*
JosVerbeek | 13-09-09 | 23:12 Of bij "beschaafd" op zoek gaat naar een verbandtrommel.
zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:10
In ieder geval iemand die bij het horen van het begrip 'Algemeen beschaafd Nederlands' met een onverschillige blik uit het raam blijft staren.
Of zal ik anders iets inhoudelijks over de Monopoly-nota schrijven?
Woonwaardeforfaitretourtoeslagwijzigingsformulierdatabaseveld.
Zeauw. Goeie Scrabbelaar die dat verbeturt.
Elisabeth2 | 13-09-09 | 23:06 En je handen niet onder tafel, wie z'n handen verbergt heeft meer te verbergen. Gewoon rustig voor je op tafel.
zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:04
Jaja, ik had al het vermoeden dat de klemtoon-incompetentie je kon bekoren :p Verbazingwekkend dat ze reppen/rappen over utópisch. Uto-píes was toch veel leuker geweest?
www.youtube.com/watch?v=Jc9I2dB9r28&am... Hier komt zijn ongeschminkte koppie in beeld.
Je kunt je ook gewoon voorstellen dat de vraagsteller(s) in een roze tutu en verder nakend voor je zit(ten). Levert altijd een gulle lach op.
Geert waarschuwt nu ook al de Amerikanen voor het gevaar van de Mekkanen..
Als je niet beter zou weten, zou je zo maar kunnen denken dat Geert links is, met z'n gewaarschuw. Maar toch, hij heeft een punt.
RaerWijf | 13-09-09 | 23:06
Dat kan en mag, als ik dat zo even mag zeggen. Als het jouw gesprek betreft waar de uitkomst al van vast staat. Ja, de ballen voor ze.
zeg maar jansen | 13-09-09 | 23:01
Dat is een goeie "geaard" gaan zitten. Wat ook helpt is trouwhartig in de vraagsteller zijn ogen kijken. Iedereen heeft wel een huisdier waar hij/zij veel van houdt.
@ Elisabeth2 | 13-09-09 | 22:59
ja.. je hebt een punt. Maar ik heb zin om dronken te worden... wat nu?
*Tien pond scheten te visualiseren probeert*
titsme | 13-09-09 | 23:01 "Clinty Swoot" is wel crea anders. Vind ik dan hè?
zeg maar jansen | 13-09-09 | 22:54
Nah, je kan veel van Kamphues zeggen, maar dit is wel heel slecht. Geripte beat en dan vooral niet gehinderd worden door enige taalkundige creativiteit, dat zou zelfs voor Kamphues een belediging zijn. Dit is van 'rotkop, je moeder bla bla'. Te slecht. Tsja, opeens heb je het, je wordt rapperT.
Elisabeth2 | 13-09-09 | 22:59 En 'geaard' gaan zitten, recht in de stoel met je voeten vlak op de grond voor je stoel en rechtop.
Nadenken voor je wat zegt en niks teveel mompelen.
Zo ben ik lastige gesprekken altijd doorgekomen.
De PDF komt vanaf een printer/kopieerapparaat? Dan staat het apparaatnummer er in.
RaerWijf | 13-09-09 | 22:56
Ik begrijp wat je bedoelt, maar kun je er niet beter fris bij zitten en dan enorm van repliek dienen? Is nog niet te laat, neem een paar paracetamollen en veel water.
Maar wat ik veel erger vind: Mafia Wars laadt retetraag... dat vind ik dus heel erg!
@ Elisabeth2 | 13-09-09 | 22:38
Eh... jaaa... een paar zware gesprekken waar ik helemaal niet bij wil zijn. Dus dan kun je je maar beter op voorhand kudt voelen, dan achteraf ;)
titsme | 13-09-09 | 22:52 Is dat Rob Kamphues onder al die make-up?
lefute | 13-09-09 | 22:47
Je kan met dat soort figuren twee dingen doen: helemaal afbranden in een stijlloos topic, of gewoon negeren. Dat laatste lijkt mij het beste.
Vieze Tonnie | 13-09-09 | 22:13
You're welcom Tonnie. En ROFL: hij heeft er iets van hè?
zeg maar jansen | 13-09-09 | 22:50
LOL. Ja zo gaat dat en zo komen de praatjes in de wereld.
lefute | 13-09-09 | 22:47
Het jammere is dat zulks een D-artiesten doelbewust dissen in de hoop hiermee juist een topicje op GS te scoren.
Zal ik het dan maar uitleggen? Het is niet te zeggen wie er gelekt heeft, het gaat zó: De fracties zitten allemaal met hun kamertjes aan een en dezelfde gang. daar zitten ook de tikmiepjes en copysletjes.
Op een dag was bij één der partijen hun secretariaat het kopieerpapier op en hebben ze een doos geleend bij de PvdA.
Simpel komme bonsjoer.
Weer de PvdA. De partij de het grote geldverspillen heeft uitgevonden en ingezet. Denk hierbij aan 1973. Kabinet de Uyl van 1973 tot 1977. Dit linkse kabinet startte de ongecontroleerde staatsuitgaven. Het bracht het financierings tekort van praktisch nul in een paar jaar naar 5%. En dat vrijwel alleen door Surinamers uit te nodigen naar Nederland te komen en hun een som geld te geven bij aankomst in Nederland ( en ook huisvesting, een uitkering en kinderbijslag) De aardgas baten waren toch enorm!
Aan dit ongecontroleerd uitgeven deden de volgende kabinetten driftig mee. (van Agt/Wiegel-dus CDA/VVD ). In 1982 was het financieringstekort al gestegen naar 10%!
Lubbers en Ruding hebben er jaren over gedaan om het tekort weer enigszins in een beheersbaare vorm te krijgen. Dit kabinet presteert het om in enkele maanden tijd alle records te verbreken en het financieringstekort tot een ongekend hoog niveau te verheffen. Wij mogen in de toekomst bloeden? De mensen die echt een loon naar werken krijgen, dus NIET de ambtenaren, die worden betaald uit de opbrengst van de belastingen opgebracht door de werkende Nederlander. Advies bij een komende stemmingsronde: geen PvdA, CDA, VVD, SP, Groenlinks. Er is maar 1 partij die het doorziet en dat is de PVV.
PDF demonteren, "watermerk" substitueren, PDF opnieuw opbouwen. Dat kost bij een versleutelde PDF 2 tot 4 uur. Een vluggertje kost 10 minuten, maar dan heb je verschillen in de opbouw van de broncode.
ff off topic:
Kwam dit tegen op de hyve van Hoxa
www.youtube.com/watch?v=X2pmmzx_S5g&am...
Die kale fatte shit ouwe gast probeert als rappert doortebreken.. hij "dist" in straat taal geenstijl. althans hij doet een poging
Nou, het valt me niet tegen dat iedereen zo lang naar het Urker Mannenkoor kan luisteren. Ik heb het precies 6,93 seconden volgehouden.
JosVerbeek | 13-09-09 | 22:40
Hmm, persoonlijk vind ik dit een van de mindere werken van het Urker Mannenensemble. Er bestaan ook arrangementen waarbij de harmonie meer solide is en enkele kopstemmen beter tot hun recht komen.
titsme | 13-09-09 | 22:30
Wat een teringherrie. Dit is pas echte muziek: www.youtube.com/watch?v=G3oq7TnYQP0
*kucht hevig*
Dit moet een rel worden. Vreemd dat het zowel het 20:00 als het 22:00 journaal geen aandacht hebben besteedt...
RaerWijf | 13-09-09 | 22:20
Waarom morgen een fikse kater nodig? Pokkedag morgen?
RaerWijf | 13-09-09 | 22:28
Hij is liev soms, en hij lekt geen miljoennota's .
@titsme
alles beter dan driekwart.
vanwaar 2 topics over hetzelfde? De eerste gaf niet genoeg publiciteit? GS begint een beetje gewend te raken om minstens 1x per week door oude media opgepikt te worden, beetje mager weekje krampachtig aan't compenseren?
JosVerbeek | 13-09-09 | 22:23
Vijfkwartsmaten zuigen grote tijd. Ik gooi er toch even heel ondeugend een stampende vierkwarts in www.youtube.com/watch?v=yDok1rLKOdQ
@ Rammstein | 13-09-09 | 22:26
Ik dacht dat die voor straf in Southpark moest blijven? Saddam dan... niet die Grijze... Hoe heettie? Gandalf?
@ JosVerbeek | 13-09-09 | 22:23
Potdomme, zit ik maar weer naar van die reclamemuziek te luisteren...
RaerWijf | 13-09-09 | 22:25
Ik denk dat ene Sadam H. te I. in deze kater is gereïncarneerd.
@ Rammstein | 13-09-09 | 22:21
Alstie maar niet vecht met mijn poes! Mokkel is niet zo goed met vreemden...
Gisteravond al geplempt door die misselijke kwal van een Fleauxe, maar de moeite van een herhaling waard: www.youtube.com/watch?v=vmDDOFXSgAs
*vijfkwartsmaat kan waarderen*
Rammstein | 13-09-09 | 22:21
Volgens mij verwar je een kater met een bever.
RaerWijf | 13-09-09 | 22:20
Ik heb een enorme grijze voor je.
ethan_joy | 13-09-09 | 21:45
Leuk toch die fittie met Meulenbelt (zie CoffeePatch | 13-09-09 | 19:04 )
De crisis is eigenlijk al lang voorbij.
Maar dankzij het het gebras met de staatskas van Bos gaat de crisis nu echt beginnen voor ons Nederlanders.
Morgen zal ons aller geliefde Hare Majesteit met een diepgerimpel en zuur gezicht op droeve toon ons vonnis voor 2010 vellen.
"Landgenoten:
U wordt van alle kanten genaaid, u betaalt belasting over belasting over belasting. Maar die mooie tijd is voorbij want vanaf 2010 komen daar nog meer belastingen bij.
Maar ik heb niet alleen slecht nieuws.
"Medelanders: vreest niet. U zult uit de wind gehouden blijven. Zij die een uitkering hebben hoeven niet bang te zijn gekort te worden. Ook zullen wij er alles aan doen om te verhullen wat uw aanwezigheid in dit land kost."
Tsjongejonge... ik geef toe, het is niet zo'n onnozel onderwerp als gisteren, maar dit houdt de gemoederen ook weer danig bezig.... GAAP!
Kan iemand de muziek opzetten en een fijn bacootje voor me inschenken? Ik heb morgen een fikse kater nodig...
titsme | 13-09-09 | 22:18
Goed dat te weten waarde titsme, en dat causaal verband kan heel goed aanwezig zijn, maar blijkbaar is 'de rest' naar iets op de tepelvisie aan het loeren.
*weer aan de slag gaat*
ethan_joy | 13-09-09 | 22:09
Klopt, op 19 september, de eerste zaterdag na Prinsjesdag, gaan PvdA-leden en politici in heel Nederland de straat op om te laten zien hoe de PvdA de economische crisis aanpakt. www.pvda.nl/nieuws/nieuws/2009/09/Bos+...
JosVerbeek | 13-09-09 | 22:09
Ik doe juist ontzettend mijn best, maar wellicht dat er juist daarom een causaal verband is.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 21:47
Dank voor het lied Jaap.
Wist je dat Ronald Reagan ook zo mooi kan zingen? Helaas alleen maar over politiek. www.youtube.com/watch?v=OETwbVBPI1U&am...
ethan_joy | 13-09-09 | 22:09
Het rommelt waarschijnlijk al een tijdje in de coalitie, niet vreemd als je bedenkt dat het gaat om een onmogelijke combi van gristenbroeders en socialisten (nou ja, wat er bij de PvdA nog aan socialisme over is althans). Er zitten buitenproportioneel veel allochtonen in het nieuwe kabinet, dat dan weer wel.
*mompelt iets over doorgeschoten policor*
JosVerbeek | 13-09-09 | 22:08
Mwaoh, als geldverslindende partij zal het kwijl er waarschijnlijk niet bepaald bovenop zijn gedropen, vermoed ik.
By the way; 12 minuten tussen een reactie? Wat is dat voor schandalige vadsigheid?
*BREKEND*
Balkende presenteert zn nieuwe kabinet
_________________________________
Naar aanleiding van de opstand van Hamer, die aangaf voortaan liever met de oppositie zaken te doen.http://www.elsevier.nl/web/Nieuws/Politiek/245774/PvdA-Kabinet-kan-ons-wat-wij-zetten-plannen-door.htm
Heeft Balkende besloten een nieuw kabinet te formeren en deze vandaag gepresenteerd aan het Nederlandse volk
azady.nl/azady_foto/nieuws/110909Baxti...
Osdorpertje | 13-09-09 | 21:46
Als iedereen naar zijn buurman zal wijzen is dat inderdaad niet mogelijk. Alhoewel met een forensisch onderzoek wellicht valt aan te tonen wie de doosboener is geweest..
Puik werk GS!
Wat een hypocriet gedoe hier allemaal. Als Geert had gelekt dan was het volgens GS vast een vaderlandslievende actie geweest!
Jaap de Paap | 13-09-09 | 21:47
Verdomme! Wat moet ik met een slip van Sharon Dijksma in een plastic tas van carpetland?
Vieze Tonnie | 13-09-09 | 21:44
Lol :p
Osdorpertje | 13-09-09 | 21:46
Ergens heb ik he tvermoeden dat men zélfs bij de PVDA bekend is met het fenomeen kopieermachine.
Kwart voor tien, draadje dood.
titsme | 13-09-09 | 21:39
*kuchend koffertje kantelt*
Er zijn dus 5 exemplaren in omloop bij de PvdA. Eens kijken wie hem morgen nog terug kan geven.
Ik ga er van uit dat het lek niet te traceren valt en dat er geen dader aangewezen kan worden.
Kaakklem bedelt om wat aandacht
www.femkehalsema.nl/2009/09/12/vrijhei...
Dat gehoest in garages, het gebeurt hopelijk wel netjes in de elleboog. Zo krijgen we grip op griep.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 21:32
Psst.. Nog niet, maar je hebt het niet van mij. *koffertje van Jaap in ontvangst neemt en hoestend tochtige parkeergarage verlaat*
Goed: uitgelekt dus.
Is Merlot alweer beter?
@danceart | 13-09-09 | 18:56
Mooi verhaal.. maarre.. Europa.. Das dus ons land.
Kan allemaal dus nie, geef je ouderz maar de schuld. O.a. hun generatie hebben het verpest. Nederland is een provincie van Europa, wen er maar an.
Die sukkels hadden er meteen een bitmap bestand van moeten maken...
PvdAllochtonen had gewoon wat extra centjes nodig om het begrotingstekort wat te dichten. Heel vaderlandslievend van de persoon in kwestie.
*Off topic*
TV tip:
Darwin op Ned2
www.nederland2.nl/actueel/15904/de-bea...
seven | 13-09-09 | 21:17
Ach, oud nieuws.
Er word wat onderzoek gedaan, De nieuwe media worden meegenomen.
Rechts is voorlijk op dat gebied en profiteert als eerste.
Einde van de Domheid | 13-09-09 | 21:16
Nog bedankt voor je linkje naar die PDF van de UU..
Niesco Dubbelboer deed een Ton Hooymaijertje....
*Altijd handig, een voorraadje PvdA briefpapier *
Het is een complot van Femke Halsema. Dat MOET het gewoon zijn!
Balansen dus. PS Hoe erg dat is merk je nog niet omdat ze nog even doen alsof er wel geld is maar na de verkiezingen mag je alles met rente op rente terugbetalen wat PvdA-ers namens jou hebben uitgegeven..
Geenstijl +999999999999!!
FalderalderalderAAA | 13-09-09 | 21:05
Jawel, de balans van de staat staan door de PvdA tegenwoordig in het dieprood geschreven..
Wat nog leuker is als dat op het zelfde watermerk op elke miljoenen nota zit, gewoon om de PvdA een oor aan te naaien.
@Le-Berry | 13-09-09 | 20:57
PvdA is al lang niet rood meer.
panadol | 13-09-09 | 20:55
Maak kennis met de ongeschreven huisregel: Je mag alles vinden van de PVDA, als je het maar kut vindt. (vrij naar Henry Ford)
-weggejorist-
Totaal niet boeiend wie het gelekt heeft. Ik bedoel, leuk hoor die photoshop puzzel maar als het gaat om dit soort dingen is lekken goed, we hebben allemaal dacht ik wel recht om dat soort informatie te hebben zodra het beschikbaar is.
Beetje raar dat juist GS hier tegen 'protesteert', druist een beetje in tegen hoe ik GS ken, het beschikbaar maken van informatie ook al is het niet voor alle partijen prettig dat het lekt, is GS redelijk eigen dacht ik. Beetje jaloers dat frits wester er met de scoop vandoorging of wat?
PS, Britten willen afvallige anti-Islamactivist terug naar Afghanistan sturen.
richarddawkins.net/article,4298,n,n
Het was Arib. Die is immers onderhorig aan Mohammed VI en niet aan JPB.
Het publicatieverbod is immers haram en moet dus genegeerd worden.
RaerWijf | 13-09-09 | 20:44
Huh?
Chiant | 13-09-09 | 20:36
Stuur maar langs, ik krijg ze wel weer soepel en vlot. Of ze stofzuigen hun toetsenbord es een keer. Dit helpt enorm wanneer je deze al jaren als broodplank gebruikt.
RaerWijf | 13-09-09 | 20:45
Sorry hoor. *op de vlucht slaat voor het damessyndicaat*
Ik gok op die oetlul van een Diederik Samson, die valt gezien zijn Greenpeace achtergrond niet op een leugentje meer of minder.
Paul Tang en Li Mai sluit ik uit, dan hadden er andere vlekken op gezeten.
Dijselbloem zal zich wel hebben laten uitwonen door een Jack Spijkerman bij NSB4 voor dit stuk ranzig wc-papier
@ @ titsme | 13-09-09 | 20:43
Beetje alle vrouwen over mijn kam scheren... tsk tsk
@ titsme | 13-09-09 | 20:43
En jij ook, laat mij d'r buiten!
@ Elisabeth2 | 13-09-09 | 20:38
Sweety, laat mij d'r buiten...
Elisabeth2 | 13-09-09 | 20:39
Powned :p
Elisabeth2 | 13-09-09 | 20:38
Ja! In relatie tot de idiotie rondom prinsjesdag wel. Wellicht dat mijn afkeer van die lompe opsmuk ietwat doorsijpelde in mijn comment. Ik heb geen zin om te kijken naar steunkousen met allemaal rariteiten op hun kop. Met Erica Terpstra uiteraard met de meest debiele indianentooi van allemaal. En dan die Bea, die voor de vorm uit haar kastje wordt gehaald. Ophouden daarmee! In welke tijd leven we nou? Plemp dat ding gewoon online en ga wat nuttigs doen.
Ik zit dat lijstje met 2eKamerleden van de PvdA door te scrollen en kom tot de slotsom dat ik 90% van die mensen niet ken, en nog nooit iets zinnigs van ze heb gezien of gehoord. Kan aan mij liggen, al ben ik -denk ik- wel redelijk politiek ingeleefd. Wat doen al die mensen daar in de Haagse Zandbak... En dan heb ik het alleen nog maar over de PvdA... O ja, stukken lekken, daar is er eentje in elk geval WEL goed in. Djeeezzz, wat een zooitje...
Frits is van het CDA en was 2 kabinetten bijna staatssecretaris geworden. Toen hij dat op het laatste moment niet werd, is hij toch zo verschrikkelijk boos geworden. Vandaar dat RTL telkens weer met die Catshuis brand op de proppen komt. Gewoon eigenbelang en prive-oorlogjes.
titsme | 13-09-09 | 20:30
Die was onder de gordel en dat weet je.
superjan | 13-09-09 | 20:31
Ja, en en. Is dat een reden om vrouwen voor slet en wijf uit te maken.
Watermerk ??? Volgens mij zijn dit gewoon koffievlekken
@Stroopdoos | 13-09-09 | 20:14
Ja, ging tussen een paar reaguursters die het helemaal het einde vonden om lange draden over hun schaambotjes geplempt te krijgen en toen heb ik jou aanbevolen.
Weten we nog dat deskundige Bos zei dat de crisis Nederland niet zou halen.
Daarna ging hij alles wat we hebben en in de toekomst zullen hebben aan banken geven, zogenaamd om er winst mee te maken. Wat niet gelukt is zodat er nu weer op alles bezuinigd gaat worden waren Nederland trots op kon zijn.
Nu het zuur van kreng Bakellende, nog veel meer zuur.
Zelden is een volk zo hard bedrogen.
@elisabeth2 *kuch* brinkhorst...
EUR 36.5 miljard begrotingstekort haal je niet zomaar in en de economie groeit ook al niet. Dus de paniek moet zijn uitgebroken bij het kabinet, zou je denken. Het wordt voorlopig niet meer zoals het was:
mens-en-samenleving.infonu.nl/politiek...
Elisabeth2 | 13-09-09 | 20:27
Pff, sorry hoor. Ik bedoelde een esthetisch verantwoorde dame en een voorleesmejuffrouw. Slecht zeg, dat plastisch taalgebruik van me. Straks ga ik nog iemand dood wensen.
titsme | 13-09-09 | 20:21
Wat is jouw beeld precies van vrouwen? Ik zie in je bericht een "wijf" en "slet" voorbij komen. Beatrix is zeker geen slet.
Interesseert me geen zak wie gelekt heeft. Ik zou graag zien dat er eens een lekker wijf die droge materie opratelt, i.p.v. zo'n opgeprikte voorleesslet met aardappel in de keel.
Lekken is goed. ze zouden dat ding sowieso gewoon moeten vrijgeven zodat er goede vragen gesteld kunnen worden. De troonrede houd je dan geheim en geef de Koningin daar de ruimte om een meer visionair stuk voor te lezen. Dat was volgens mij ook het idee ooit. Was een goed idee. Maar los daarvan, lek is lek en dus moet er iemand op zijn bek ! onderste steen boven of moeten we ons vooral zorgen maken over het feit WAT er in die nota staat. Godver hee, pretty serious sheit. 40 mld bezuinigen.. HOE KAN DAT? al die jaren broekriempje aan want.. is dat echt allemaal in 1 zucht weggefietst door die pomperij naar de banken.. nee dat is toch onmogelijk. Wat is er gebeurd?
Je zou toch zweren....
www.filefactory.com/file/ah802e4/n/fri...
@ Maaier | 13-09-09 | 19:42
Je hebt wel eens eerder zoiets gemaaid.
Ik ben het wel met je eens, niet dat ik erin trap, maar dat het volk er in trapt. Het is een CDA-strategie een low profile aan te houden, en zich een ethisch hoogstaand smoelwerk aan te meten. Maar het zijn natuurlijk huichelachtige volksverraderlijke calvinisten, die zelfs niet schromen hun eigen achterban bloot te stellen aan de gevaren van een opkomende religie van vrede. Laatste staaltje volksverlakkerij die al bijvoorbaat wordt goedgepraat door de CDA-mannenbroeders:
www.nrc.nl/binnenland/article2357745.e...
www.nrc.nl/binnenland/article2357914.e...
Maar het zijn de andere partijen en het policorre journaille die dat CDA-spel toestaan. Leer er maar mee leven.
Ik hoor mijn naam *wijst naar Ciant*
@ Chiant |13-09-09 |19:58
Ah,dat verklaart.
Thanks.
De PvdA lekt omdat ze erop rekenen dat het volk weer massaal bij vadertje staat, lees de socialisten, zal komen schuilen als ze het nieuws over de bezuinigingen en andere ingrepen horen.
www.telegraaf.nl/binnenland/4823242/__...
Pure manipulatie van deze walgelijke bak regenten.
@snoes | 13-09-09 | 19:56
Stroopdoos.
Elisabeth2 | 13-09-09 | 19:51
Hoor net op het weerbericht dat deze dag niet echt droog is verlopen.
*ook even in broekje kijkt*
@ Elisabeth2/19:45
Valt mij ook op,dat het steeds langer duurt eer mijn plempsel het einde van het draadje bereikt heeft.
wie zou hier achter zitten?
fuckje | 13-09-09 | 19:54
Point taken.
@Elisabeth2 |19:51
Ik heb dat zelf ook wel eens wegens plaatsvervangende schaamte als ik iets vaags plemp.
fuckje | 13-09-09 | 19:48
Oh, help. Kijkt stiekem even in het slipje of alles nog op zijn plaats zit.
@ Boer in Amsterdam |13-09-09|19:30
Op geennieuws.nl, staat een leuk stukje over een optocht in de usa.
Kunnen wij mischien nog wat van leren.
@Elisabeth2 | 13-09-09 | 19:45
Yep... Ik ook.
OT, Goed werk weer !
@Elisabeth2 |19:45
Ik denk je schaambotjes?
-weggejorist-
@pritt
*bloost*
maar vind je echt cool.
Hang them high. Yahoo!
OT
Horen jullie ook steeds een krakachtig geluid als je ge-F5ed hebt?
Marcel van Dam himself? Het gaat hier om de achterkanT van het gelijk immers.
Zo zie je maar, die oude doos beatrix heb je helemaal niet nodig.
Prinsjesdag is toneel zonder inhoud.
Dat je de PvdA niet kunt vertrouwen mag nu wel bekend zijn.
Fijnstoffer | 13-09-09 | 19:14
Jij trapt dus in de CDA-strategie.
De NOS had de nota eerder.
Iemand toevallig die weet(mét bewijs) van wie die afkomstig is?
En wat stemmen we allemaal weer????? PVDA en CDA, want we weten niets beters te bedenken, en laten ons belazeren en beroven door dit soort ambtenaren of het normaal is, en wie doet er wat aan, geen sterveling, want we zijn allemaal een beetje DOM.
Krediet problemen waren er toch niet volgens ons Bosje, we hoefden ons geen zorgen te maken, onze Crimie van de Nederlandse bank wist ook van niets, kon er ook niets aan doen, wist van niets.
Maar wie zitten er nu op de blaren, niet die lullo's in den Haag, en de Nederlandse Bank.
Maar de Belasting betaler, die mag nu alles ophoesten.
Donner souffleert het RTL-nieuws. Pak dat dan meteen effe mee.
Ik wil niet tot geweld oproepen, maar er zou toch eens een optocht richting de Zuid As georganiseerd moeten worden met rieken en dorsvlegels.... ik ben altijd links geweest, maar betrap me zelf er op steeds meer en meer rechtse volkse taal uit te slaan. niet omdat ik achteruit ga, maar omdat het land om mij heen achteruit holt. En ja, IK HOU VAN DIT LAND. Daarom ben ik zo boos. Hoe is het mogelijk dat de graaibandieten nog steeds elke dag naar hun werk gaan en cartoonisten door TIEN PLEISIES worden opgepakt?
*rookt als een dumpert-servert met blote tieten*
H t is die Mi Lay
40 jaar geleden ging het ook al fout daar
Bewijs D.
Lat dit de mensen zien, bv. een simpele versie of debielen zender SBS 6.
Dan kunnnen mensen zien waar de problemen zitten. Dan kunnen ze zelf meehelpen ipv. alsmaar lopen zeiken.
@mezelf 19:22
* 19:26 kudt zegt *
"Roet is zwart (behalve roze, maar die moet je mijden en bruine die bijna geen roet meer is)."
Als ik stijlloos was zou ik ook een pvda watermerk faken...
@fuckje je bedoeld denk ik ook dat Wouter de Belgen oplicht met Fortis??
Onbetrouwbare gast, met een korte termijn visie... lekker bankjes helpen en vervolgens geen / onvoldoende toezicht houden.....
Snap het werkelijk niet... de banken zijn de veroorzakers van deze tering zooi, en zijn de branche die de grootste steun hebben gekregen, de anderen zoeken het maar uit. Ongelooflijk en onverkoopbaar... en nu moeten wij daar ook nog voor op de blaren zitten terwijl de bonussen weer rijkelijk vloeien in de bankenwereld.
Snap jij het nog? en wij kijken met open ogen toe en doen niks..... nu mogen de jan-modalen en kees-bovenmodalen het weer oplossen en ophoesten terwijl dit nu juist de groep is die het land op sleeptouw moeten nemen. lagere inkomens blijven buiten schot, en uitkeringen gaan omlaag.
Ik vind het ook van groot belang dat ik nú al weet (en niet pas aanstaande dinsdag) dat het geld weer wordt opgehaald bij de zwakken en kwetsbaren in de samenleving, dat het onderwijs nóg verder gemold wordt en dat de bankiers GOEDVERDOEMME vrijuit gaan. Dat is wat ik weet. Wij betalen voor hun geknoei. En wij (in dit geval ik als ZZP-er), mag weer gekort worden op aftrekposten, de ziektekosten schieten omhoog, een arbeidsongeschiktheidsverzekering is onbetaalbaar en de BTW aftrek wordt steeds minder. Welkom in ondernemend Nederland, waar je als luie flikker nog meer geld krijgt dan iemand die wat van zijn leven wil maken. Als ik die JPB nog één keer over 'ondernemingsgeest' hoor praten, word ik gek. Het zijn de ondernemende Nederlanders die gefrustreerd worden, Mr. Balkenende!
Ik vraag me af of er ooit een keer is geweest waarin iedereen het erover eens was dat "we erop vooruit gingen." volgens mij roepen ze iedere keer dat het slechter gaat, maar stiekem zijn we iedere 5 jaar gewoon weer nóg rijker, hebben we nóg meer luxe en kan je gewoon een beetje zitten f5en.
*danceart de politiek instuurt*
Nota ? wie gaat dat nu serieus nemen,als je de helft van de uitgave niet bekend wil maken.
@ Roer | 13-09-09 | 18:33
Roet is zwart (behalve roze, maar die moet je mijden en bruine die bijna geen sneeuw meer is).
Wijven roddelen.
Bankiers willen vooral bonussen krijgen.
Linksen willen PVV bashen.
Anti-rechts topics zijn er in overvloed (al sinds links de media veroverde).
GS + 10
Kan me niet voorstellen dat ze zo dom zijn bij RTL.
Joris, kan er iets gedaan worden aan die trage ad.clickdistrict.com, een load balancer inzetten of zoiets?
danceart | 13-09-09 | 18:56
Helemaal goed.
Die Antilliaan, ies koeltoer.
@fuckje | 13-09-09 | 17:53
"Het zal mij tussen mijn billen oxideren, ..."
Een in koninklijke taal gebezigde tokkie-uitdrukking; prachtig!
.
Maar het was Wouter Bos.
Die verkoopt, verraadt, liegt en bedriegt; het is zijn natuur (EU-Grondwet geen referendum, toch in 1 kabinet met Balkenende, Ella een schop onder haar reedt, de Belgen een poot uitgedraaid met ABN-AMRO, het volk opgezadeld met >= 35 miljard staatsschuld).
Maar hij liet 't doen door een hulpje. Kan 'ie alsnog zijn poten in onschuld wassen.
@ Chiant | 13-09-09 | 19:02
Hij wilde de geschiedenisboeken in... da's gelukt. Be careful what you wish for ;)
@danceart helemaal mee eens, je slaat de spijker op z'n kop.
Laat AUB die graaiers in Den Haag opstappen en zet een een frisse jonge club neer die wel ziet hoe het in de werkelijkheid aan toe gaat, wel een club mensen die alles aan de lijve hebben ondervonden.
@ danceart | 13-09-09 | 18:56
Is u Geert Wilders himself?
- Dubbel paspoort alsnog strafbaar stellen
Bea heeft een Brits, en Màxima heeft een Argentijns paspoort.
Veel succes met de aanklacht.
Leuk, Balkende staat weer eens voor joker.
Gaat weer verder met lezen van bitchfight tussen Femke en Anja www.frontaalnaakt.nl/archives/kooien.h... . Zet hem op Femke.
En iemand heeft of op deze lekpartij of op de lekkert zelf gestemd. Beschamend dat het gebeurt, maar een cadeau als tegenprestatie zal wel verleidelijk zijn geweest.
Have fun, en ik hoor nog wel hoe het afloopt *aus*
danceart | 13-09-09 | 18:56
Je kunt ook gaan schrijven voor caberatiers. Je krijgt mij aan het lachen in ieder geval.
Maaier | 13-09-09 | 18:35
Zou best kunnen.
Ik zie die Kruisridders er best voor aan.
Ik vraag me wel eens af wat er in het hoofd van Balkenende omgaat.
Na de periode Fortuyn kon hij tijdens zijn kabinetten I en II toch redelijk scoren. Niet alleen nationaal, maar ook internationaal verwierf hij als staatsman toch behoorlijk aanzien. En nu? Hij moet toch zelf ook zien dat het kabinet Balkenende IV slechts hoongelach en kritiek oogst? Een gulden regel is dat je moet stoppen als je piekt. Ik denk dat onze premier dagelijks voor de spiegel staat en zich de haren uit de kop trekt.
Nu gaat hij niet de geschiedenisboeken in als één van 's vaderlandse grootse wereldlijke staatsmannen, maar juist als de premier die de staatsschuld tot onverantwoordelijke hoogte liet oplopen leider was van het kabinet dat geen enkel besluit nam.
't is nogal een verschil...
Het venijn zit em in de staart! Is hen niet mevrouw Verbeet?
Wester is (s)pion.
Thomas Chatterton | 13-09-09 | 18:36
QED, je bedoelt, D.I.M.M.
Dit is mijn mening, want je toont niets aan.
waar is de hond?
Ik hoop echt dat niemand ooit meer op voornamelijk de PvdA stemt, of CDA.
Wat een walgelijke geldverspilling binnen dit kabinet zelf, de te hoge lonen, wachtlijst wat makkelijk verkort kan worden zoals in Spanje ook is gedaan, de achterlijke graaicultuur met de creditcards.
Daarnaast moet de politiek stoppen met het geven van subidies voor elk vreemd clubje, stichting, organisatie, verhoging van de AOW leeftijd, stoppen met onzinnig veel extra verboTen regeltjes door te voeren die toch niet controleerbaar of goed uitvoerbaar zijn.
De publieke omroep meer op eigen voeten laten staan, aangezien men toch reclame inkomsten heeft en op een achterbakse manier toch makkelijk boven de balkenende norm uitkomt. Bijna 1 miljard Euro is gewoon teveel, teveel programma's en 1 zender minder kan makkelijk.
Vervolgens gaan wij kijken naar de kindertjes in NL en de FOK Cultuur. Kinderbijslag na het 3e kind stopzetten, dit was misschien ooit in de jaren 50 na de 2e WO handig, maar is nu allang niet meer nodig. Vervolgens nu wij toch hier naar kijken, kan gelijk de kinderbijslag wat nu ook vaak onterecht naar het buitenland per direct stopgezet worden.
Uitkeringen? veel betere en strengere controle. Er zitten nu veel mensen thuis niets te doen met hun leven en maar het handje ophouden. Ze kunnen makkelijk werken, maar een zielig verhaaltje ophouden en ze krijgen weer 1000 Euro netto en korting op alles wat je maar kan bedenken.
Zwervers... ook die krijgen iets van 500 Euro pm. Dit blijft een eigen keuze en die 500 Euro gaat toch enkel op aan drugs. Stopzetten dus.
De overheid kan vast ook nog iets doen aan energiebesparing op de wegen, betere doorstroming van het verkeer (meer lussen, overwegen, tunnels en intelligente stoplichten).
Winkels meer vrijheid geven in de openingstijden.
Dubbel paspoort alsnog strafbaar stellen => of terwijl het land uit of inburgeren.
Criminele allochtonen het land uitkicken, 3 strikes out, 1 strike voor zware vergrijpen.
Immigranten verplicht op eigen kosten laten inburgeren, verplichting dat men zichzelf kan supporten en dus geld en scholing heeft. Gelukszoekers zijn niet meer welkom, waarvan een groot deel ook nog eens crimineel is.
De pardonners alsnog (waren illegalen waarvan veel crimineel) het land uitzetten. Al die 20.000 gratis huizen die al weggegeven zijn met alle gemakken om gratisch te kunnen leven kunnen veel nederlanders in deze zware tijden ook goed gebruiken.
Meer stimulans voor hoger onderwijs en eventueel een 2e studie. Betere aansluiting en voorlichting op de middelbare scholen en de lat voor MBO-4 hoger leggen. Stufi iets verhogen zodat de aankomende studenten minder hoeven te lenen en te werken, waardoor de slagingskans toeneemt. Verder wel verplichten dat men minimaal de P haalt binnen 2jaar, anders alles terugbetalen.
Op het MBO de OV jaar kaart ontnemen en de stufi flink verlagen. Bekend is dat veel MBO'ers enkel naar het MBO gaan voor het vele gratisch geld en OV. Ook deze lui verplichten alles terug te betalen als zij hun eerste jaar niet binnen 2 jaar weten te behalen.
Kwartje van kok alsnog terugdraaien en verlagen accijns op benzine. Daarmee stimuleer je de economie op vele manieren.
Plaatsen extra kerncentrale, en zo mogelijk plaatsen nieuwe goedkope type zonnepanelen.
Zorgkosten verlagen en ook invoeren dat mensen met veel overgewicht (niet door ziekte maar door keuze) vanaf een bepaald gewicht meer zorgkosten mogen dokken en mensen die op een gezond niveau uitkomen wat minder. Het is van den zotte dat anderen moeten betalen voor een duur en slechte levensstijl van anderen. Natuurlijk mag deze wet nooit extreme vorgen gaan aannemen wat vrij makkelijk kan. Zo kan er op alles gemeten gaan worden, wat mijn intentie niet is.
Meer goedkope woningen, eventueel prefab in gebieden die zich hiervoor lenen.
Tijdelijk tegengaan extreme bonussen.
Personen die hier al een tijdje wonen en alsnog niet integreren (de taal spreken, werk hebben etc) de keuze geven om binnen 1 jaar aan alle eisen te voldoen of anders het land uitzetten.
Indien mogelijk tijdelijk de grenzen dicht en stopzetten humaniraire hulp.
Terugtrekken troepen uit Afghanistan e.d. en inzetten in de achterstandswijken.
Samsom heeft natuurlijk een activistische achtergrond, dus dat maakt hem nog verdachter dan zijn fractiegenoten. Is wel lachen. Ben benieuwd hoe Bos hierop reageert.
bla bla bonus,bla bla euro, bla bla democratie?????,bla bla miljoenennota,bla bla bla tot volgend jaar.......
Elisabeth2 | 13-09-09 | 18:48
Maar, het is weer eens iets anders. Een uitgelekte miljoenennota is bijna een pleonasme.
Cazi | 13-09-09 | 18:43
Is ook redelijk voorspelbaar. Offers gevraagd, tolerantie tegenover minderheidsgroepen etc. etc.
Tweede Kamer > John Leerdam
@ Cazi | 13-09-09 | 18:43
Hear-hear!
Iemand een kotex momentje in het paleis?
Werkelijk waar hoe bedoel corrupte ego tripperij in dat schijnheilige DenHaagse geneuzel dorp. Moet je in het bedrijfsleven eens doen betrouwbare informatie op straat gooien, kost je ten eerste je baan en ten tweede krijg nog eens een lekker boet clousule er overheen van een paar duizend euroos.
Hoe serieus ben je dan in hemelsnaam met het besturen van je land bezig, hoe egoistisch ben je dan en waarom zelf verrijking boven landsbelangen... opzouten met die PVDAer vroeger noemende we die ook wel NSBers.. verraders als ze er zelf maar beter van worden.
Als er niets mee gedaan wordt moeten we dit zeker niet accepteren met allen en die poppenkast in denHaag maar eens over de kop gooien met nieuwe stemronden.
Cazi | 13-09-09 | 18:43
Eensch.
Neuq de nota; ik wil de troonrede wel 's vooraf lezen.
Hans Spekman natuurlijk, want die is voor openheid en transparantie. Ik vermoed in ruil voor een nieuwe slobbertrui.
Even volledig off topic, maar ik wil hem de reaguurders toch niet onthouden: WA Van Buuren en A. Van Buuren op 1 podium. Hups hups! www.youtube.com/watch?v=XoF_M4-NOag
@Chiant | 13-09-09 | 18:40
Je was de sharia nog vergeten in je laatste zin.
Depla de fietsenhokpijperT veaur nog een beurt tussen de fietsen
van Frits met de ogen dicht.
Corruptie en machtspolitiek komen alleen voor in derdewereldlanden en in oost-Europa.
Daar komt bij dat sociaal-democraten het meest integer zijn. Zij wijzen immers altijd juist naar alles wat fout, fascistisch, corrupt, populistisch, asociaal, deugniet, kapitalistisch, egoïstisch, nazistisch, xenofobisch, militaristisch, rechtsextremistisch, minarchistisch en realistisch is.
Op hun kan dus geen enkele verdenking rusten, want zij hebben het morele gelijk per definitie aan hun zijde!
En nu rap weer schelden op bliksemafleider Wilders, de subsidiekranen open, het geld over de balk en inhalen. Met vrachtschepen tegelijk. Wie het eerst binnen is heeft gewonnen en na ons de zondvloed! Maar we zijn wél tegen kernenergie, want de generaties na ons zúllen creperen. Is het niet van de torenhoge schulden, dan is het wel vanwege het verpeste klimaat.
Heeft WouterT niet een wekelijks gesprek met Westers? Zal mij niets verbazen als er een dealtje is gemaakt, om de PvdA positief in het nieuws te brengen de komende weken.
Hamer, voor de aanbetaling van een neus correctie
Het pleit voor het PVDA dat ze schijt hebben aan Balkenende,toch?
Waardeloos GS. Dit is nu juist die ene keer dat we de PvdA gewoon moeten complimenteren:
- voor het om zeep helpen van het schijnheilige, achterhaalde concept Prinsjesdag
- voor het boycotten van dat zinloze embargo
- voor het uit de school klappen en eens niet opgelegd meedoen aan de onzinnige ongeschreven regels van een kabinet
QED
Wat maakt het nu helemaal uit dat het gelekt is. Je hoeft heus geen helderziende te zijn om te weten wat de strekking van de miljoenennota is.
Teun van het Tuinpad | 13-09-09 | 18:08
Precies. En over 1,5 jaar den ze precies dezelfde truc als WIlders nog hoog staat. Dan gaat het CDA snoeihard winnen, omdat de niet Wilders-stemmers dan denken: dan maar CDA ipv PvdA, VVD etc., opdat Wilders niet de grootste wordt.
Wat een verontwaardiging weer.
Sneeuw is wit (behalve gele, maar die moet je mijden en bruine die bijna geen sneeuw meer is).
Politici lekken.
Bedrijven willen vooral geld verdienen.
Reaguurders willen PvdA bashen.
Moslimtopics zijn meestal lang (kort na het begin van de 21e eeuw).
MATlab bravo
De held die met matrices plaastjes bewerkt +1
Prinsjesdag is alleen nuttig voor de eencelligen die langs de route naar die Bladgouden koets staan te gapen en nog dagenlang napraten over de jurk van Frau Von Amsberg.
@ JosVerbeek | 13-09-09 | 18:29 & Rammstein | 13-09-09 | 18:27
Kortom... PvdA zijn gewoon loserTs... maar ze hebben wel sex.
Ik vermoed dat Balkenende een heeft lopen lekken. Wie heeft de watermerken er in laten zetten? En waarom maakt RTl deze "fout"?
*zet aluhoedje op*
RaerWijf | 13-09-09 | 18:26
.. en vervolgens door een VVD-mevrouw na het oraal verwennen van een PvdA-erT van het bureau achterover gedrukt..
Nu rest mij de vraag, waarom geven ze niet gewoon iedereen kamerlid een exemplaar met verborgen 'functionaliteiten'? Zodoende kunnen wij er altijd achter komen wie onze Prinsjesdag verneukt! Dit moet opgehouden zijn en wel NU!
RaerWijf | 13-09-09 | 18:26
..... the plot thickens ......
Een professor die zaterdags in de Telegraaf schrijft
geeft ook altijd de PVDA de schuld. Die club heeft ca 20 procent van de stemmen, maar om ze nu overal de schuld van te geven? Doen die andere partijen (80 procent)
dan helmaal niks? Want als je niks doet dan enz...
Ik denk dat het CDA het briefpapier van de PVDA heeft gejat...
Wat boeit het nou ene fuck of je een paar dagen eerder weet dat je weer lekker hard in je anushol genaaid gaat worden door den Nederlandsche staat. Veur volk ende vaderland!
Wouter Bos voor een gratis rondje 'verwennen' in een zekere, slechts in naam Reguliere, 020-se dwarsstraat..
het is een miljardennota, balkenende heeft het over de miljoenennota. dus
Het was vast niet Diederik Samson, want die is slim genoeg om een watermerk weg te verfalsificeren.
De fractie heeft 5 exemplaren gekregen.
Daar zit het lek ergens, niet bij staatssecretarissen/ministers...
Ik zou zeggen nu een keertje die hele prinsjesdag gebruiken om live op tv het lek boven water te halen. Iedereen onder ede en dan één voor één aan de interruptiemicrofoon zweren dat je het niet gelekt hebt. Eens kijken wie er het langst in de bankjes blijft zitten dan.
Sinar | 13-09-09 | 17:45
Geert is nu met andere dingen bezig om zich belachelijk te maken dit hoeft Nova
dus niet te doen.
crankshaft | 13-09-09 | 17:53
Wat dacht je hiervan?
Nederlandse staatsschuld stijgt met 87 miljard euro
24-04-2009 | MACRO ECONOMIE
De Nederlandse staatsschuld is vorig jaar opgelopen tot 346 miljard euro. Dat is een toename van 87 miljard euro. Deze toename is met name te wijten aan de economische neergang en de forse miljardensteun aan de bankensector.
Toename schuld
De schuld per gemiddelde Nederlander is gestegen met 5.300 euro tot 21.000 euro ten opzichte van het jaar daarvoor. Uit de berekeningen van het Europese bureau Eurostat blijkt dat de voorganger van minister Bos van Financiën, Gerrit Zalm de staatsschuld wist te verlagen. Hij wist in zijn ambtstermijn de staatsschuld te verlagen van 65 procent tot 50 procent van het bruto binnenlands product.
Fors begrotingstekort
In 16 landen van de Europese Unie is de toename van de schuldcijfers gemiddeld met 8 procent gestegen. Op Ierland na is er geen land in Europa waar de schuldenlast zo is toegenomen. In Nederland is er sprake van een schuldtoename van 33 procent. Hiermee zou Nederland door het forse begrotingstekort zich op dit moment niet mogen kwalificeren tot deelname aan de euro. Dat maakte het Europese bureau Eurostat gisteren bekend in een toelichting van de schuldcijfers van de 27 landen in de Europese Unie.
Ach ja de Miljoenennota hadden ze ook gewoon op 1 A4 kunnen doen want het komt
erop neer dat ze ons voor jaren gaan uitknijpen omdat een paar van die arrogante bankiers het allemaal zo goed wisten.
Geen enkele van de oude media (lees dode boom) durft dit grote nieuws al te brengen. Zijn er alleen junior-junior redacteurs op zondag aan het werk die alleen mogen copy-pasten vanuit andere dode boom media? Heeft Geenstijl haar krediet bij de dode boom verspeelt met de Felix Meurders Hoax? Als er 1 schaap (dode media) over de dam is dan staat het binnen 30 minuten ook bij alle andere.
-
Bij welke PvdA'er gaat het dun door de broek en is het avond eten niet gewenst vanavond.... 'Frits had me verzekerd dat hij absolute bronbescherming bood'.
-weggejorist-
-weggejorist-
Och, hij heeft gewoon het bovenste exemplaar van de stapel op z'n bureau gepakt. Dat dat nu net een PvdA exemplaar is, daar kan Frits ook niks aan doen.
Maaier | 13-09-09 | 18:04
Het gedrag van JP ten tijde van Pin zegt genoeg.
Eberhardt is weer eens de cijfertjes door elkaar aan het gooien..!
Ik geloof wel heel erg in de CDA theorie. Waar het precies goed voor is weet nou nog niemand, maar het CDA doet alles om links en rechts in de reet te neuken. Het CDA is daar zo razend knap in.
-weggejorist-
de heler in dit geval is net zo erg of ook niet , weer een storm in een glas water of het zoveelste opgeheven vingertje van GS
Cortes | 13-09-09 | 17:55
Het is een hermafrodiet.
En plast zittend.
Ik denk zelf Guusje nadorst, voor een half litertje jenever
Einde van de Domheid | 13-09-09 | 17:51
EaukU.
Dit ruikt naar corruptie en propaganda...
Frits Wester's carriere is OVER.
Jaap de Paap | 13-09-09 | 17:42
Ik geef het niet graag toe, maar.... LOL!
Het zal mij werkelijk tussen mijn billen oxideren, maar het was Diederick Samson.
Einde van de Domheid | 13-09-09 | 17:51
Mislukte partij zoekt electoraat
Ach, omdat het kan, even doorredeneren. Het heersende pluche heeft belang bij een zachte landing van deze kabinetsperiode, met zo min mogelijk vuurwerk. Lekken van de nota zorgt voor wat ontluchting van de snelkookpan vol Balkellende. In belang van zowel CDA als PVDA dus. Als er shit is zie je geen CDA-er. Die verstoppen zich, remember Melkert en Fortuyn. Geen Balkenende te bekennen. Dus wederom typisch dat een PVDA schlemiel zich laat betrappen terwijl lekken in het belang van het CDA is.
Belgie was al bijna failliet met een begrotingstekort van 7%. Nl gaat dezelfde kant op, als er nietz gebeurt aan het belachelijke aantal ambtenaren, om te bezuinigen.
Een cunning counter-intelligence operatie onder leiding van de gevreeschde Kolonel Ernesto Hirsi Ballin. Alles ter meerdere eer en glorie van het CDA.
Ik voorzie een trend, elk jaar een week voor prinsjesdag een exclusieve uitzending van bassie en adriaan; Bassie en Adriaan en de lekkende lulhannes.
Mislukte PvdAer zoekt partij.
Ik denk Mariëtte Hamer in ruil voor een goede beurt van een kale man......
Wie is de mol? Ik zeg Mei Li Fox!
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat het CDA hun all-time vriend Frits Wester een PvdA exemplaar gegeven heeft om de PvdA een zetje richting electoraat-afgrond te geven. Want ik geloof niet dat het CDA zin heeft in een volgende kabinetsperiode met onze rood-wit-zwarte kameraden.
Herstel: separation.
Niks anders dan andere jaren behalve dat het nu de Bos Posse de nota heeft gelekt. NEXT!
Misschien zit het lek wel in de drukkerij..
Sinar | 13-09-09 | 17:45
LOL!! Six Degrees of Seperation.
Tijd voor een POLL?
JP heeft de mogelijkheid om als regering over een PvdA-exemplaar te beschikken (voor het aan de PvdA wordt overhandigt), dus dit kan evenwel een steekje onder de gordel binnen de coalitie zijn.
Verder: vraag je immer af wie er beter van wordt. (Fuck zendtijd en pagina-advertenties - PERSOONLIJK!) Verder: always follow the money trail...
Maxime Verhagen. Die heeft eerst zijn exemplaar verwisseld met dat van Eberhardt en het daarna aan Frits Wester gegeven.
Dit laat onverlet dat de pvda deaudt moet, natuurlijk.
Nova heeft tot morgenavond de tijd om iets te bedenken om het in de schoenen van Geert te schuiven.
Eerst als Sinterklaas miljarden stoppen in die k*tbanken en Nederland opzadelen met een schuld van hebikjoudaar. Het hele spul al jaren bij elkaar liegen en bedriegen. En nu ook nog zoiets... It's a bloody shame!
Ik stel voor: In november naar de stembus!
Nou, als de Televaag dan even paginagroot, op de voorpagina dit bekend maakt, dan komt er vanzelf een spoeddebat aan. Laat de PVDA'ers maar DIEP door het stof gaan!
Of heeft Frits dit weer naar Rutger gelekt ?
Khadija Arib: Racisme en discriminatiebestrijding, Vrouwenmishandeling, huiselijk geweld en zedendelichten, speciale aspecten van zorg
Kan niet missen.
Ja, alsof Balkie zelf achter de PC is gekropen om een brief te schrijven. Sure.
Dat heeft een tikgeit voor hem gedaan...
Lekker belangrijk, gen%^&%d wordt je toch wel.
verwilderd | 13-09-09 | 17:40
Eberhardt... denk ik ook. Voor een strippenkaart bij de logopedist.
Oehh dit is spanneeeend jongens!
Ik zeg Eberhardt.. duidelijk
Het maakt Bos niet echt uit wat hij weg kan geven, zolang hij maar iets weg kan geven.
Spekman, zonder enige twijfel.
Frits Wester was dat niet die kale man die ook al met voorkennis de nieuwsquiz van de NCRV in 2004 had "gewonnen" ? En daarbij op heterdaad betrapt werd door Peter R. de Vries ? Fris heerschap is die Frits daar bij RTL, en nu dus cheque-boek journalistiek bedrijven met de politieke partij die het meest gevoelig is voor corruptie ?
Wouter zelf natuurlijk.
De PvdA veegt zijn linkse reedt af aan de getekende geheimhoudingsverklaring.
Met zulke onbetrouwbare mensen moet je dan regeren.
Waar rommelen ze nog meer mee?
matlab +1
T was Bos voor een nieuwe zonnebril
Ach, een diepgaand gesprek, met wederzijds respect, en niemand die er nog een woord over rept!
Dijselbloem, no doubt.
who cares??? We gaan er toch allemaal op achteruit??? he? NOUT!?
Ik denk toch dat Sharon overstag is gegaan voor 12 schnitzels.
Mijn gok is dat Guusje ter Dorst het documentje heeft geruild voor een kistje wijn..
REAGEER OOK