
Helaas fromage d'pinda. Na Engeland wordt ook Frankrijk een no go area voor Geert Wilders. Een Franse mensenrechtenorganisatie gaat de PVV-voorman voor de rechter dagen wegens
haatzaai jegens moslims. Advocaat Yassine Bouzrou: "Wilders heeft uitspraken gedaan over Franse moslims, over moslims in Parijs en Marseille die aanzetten tot rassenhaat. Aanleiding voor deze aanklacht is een uitspraak van Wilders, vorig jaar september, tijdens een toespraak in New York. Komt ie dan:
"Parijs is omcirkeld door een ring van moslimwijken. Veel wijken in Frankrijk zijn no-go areas voor vrouwen zonder hoofddoek. Deze ver-schrik-ke-lijk-e quote is tegen het zere been van de alpinopet René Danens te Frankrijk. Het is namelijk helemaal niet waar. De Franse voorsteden zijn oases van vrede en gezelligheid, waar nooit een auto in de fik gaat, en waar
groepsverkrachtingen van middenstanders nooit voorkomen. Had u trouwens die Wilders-foto met allemaal naakte vrouwelijke PVV-stemmers al gezien? Non?
ICI.
Reaguursels
InloggenIk ben het eens met Al Bundy : allemaal flickers die Franschen. Laten zich met hun gepoederde pruiken op hun kop anaaliseren door kleine negertjes met grote ... betalingsachterstanden
Haatzaaien tegen moslims doe je al als je zegt dat de islam een achterlijke cultuur is. Maar om daar nou je vrijheid van meningsuiting voor op te geven.
Fransen zijn dom, ze denken de islam in toom te kunnen houden door ze stroop om de mond te smeren. De toekomst zal het uitwijzen als de voorsteden zo groot groeien dat de binnenstad niets meer is dan een mooie straat in de banlieu.
Maar dan is het al te laat om het tij van de achterstand en de onderdrukking te keren.
Pearly | 24-03-09 | 22:41
Het gaat niet om Wilders maar om wat hij aankaart.
De enige die oproepen tot rassenhaat zijn moslimmetjes...
kill all the white people, then we will be free
waandacht | 24-03-09 | 19:43
Beetje vanzelfsprekend eigenlijk. Ouders die niet meer hebben dan een geschiedenis tussen de geiten en hutjes kun je niet veel van verwachten uiteraard.
Als je eenmaal begint met het verhuizen van mensen over grenzen ben je al te laat.
Kolonisatie van de Europeanen overal ter wereld heeft ook niet geholpen en is zelfs vandaag nog een grote last voor velen.
Het gelijk van Geert wordt keer op keer weer door zn tegenstanders bewezen.
@Stroopdoos | 24-03-09 | 14:50
Mooi gezegd ! Zo beleef ik de Islam ook. Het is een blok aan het been van de vooruitgang. Dodelijk... ja dodelijk... vermoeiend die lui met hun narcistische macho cultuur... zo snel gekwetst.... alleen in de misdaad voelen velen zich nog iemand.... zielig gewoon.
*gaap*
Erik S | 24-03-09 | 23:18hahahahahahaaha
Die foto maakt het artikel trouwens niet veel beter. Zit je dalijk, min of meer, te fappen op Wilders!
Pearly | 24-03-09 | 23:15
Muts! Bijna m'n nachtmuts vergeten! Danku
v Maerlant | 24-03-09 | 23:13 astu
Pearly | 24-03-09 | 23:10
Bedankt Pearly, zo komt het vast wel weer goed
*helemaal gerustgesteld dromen over bloemetjes en bijtjes gaat*
dat werk doe ik dus
v Maerlant | 24-03-09 | 22:59 bijv .. en ze vertellen wat de regels in nederland zijn
wie een hond wil slaan vindt licht een stok. Advocaten an aanklagers al helemaal.Vive not la France, maar zal het gezond verstand daar dan wel zegevieren... of ook al overgenomen door de lange-tenen-gelovige-mensen?
bottehond | 24-03-09 | 22:24
Een paar vragen:
Waar zit het geld ?
Waar zit de slimheid ?
Zijn dit niet de twee belangrijkste basisvoorwaarden voor macht?
Pearly | 24-03-09 | 22:56
En als we daar last van hebben zeggen we 'Foei, dat mag helemaal niet'?
iedereen die geweldadig zijn geloof uit is bij mij extreem
Pearly | 24-03-09 | 22:50
Aangezien de cameraploeg door de politie geadviseerd werd om in de auto te blijven loopt Molenbeek dus vol extreme moslims? Als jij het zegt.
v Maerlant | 24-03-09 | 22:47 extreme moslims zijn overal gevaarlijk
maar door iedereen in een hoek te duwen is een dom iets
Pearly | 24-03-09 | 22:41
Denk jij nu werkelijk dat het een 'Nederlands' probleem is? Doe me een lol en lees eens diagonaal door de zowat 50 reacties op het artikel dat ik om 22:39 postte; 5 minuten maar.
bottehond | 24-03-09 | 22:26
het westen laat zich echt niet zomaar kaas van onze brood eten hoor.
en deze discussies ben ik beu
teveel aandacht voor een wilders.
maar die kruipt mooi in zijn schuilkelder als iedereen overhoop ligt met elkaar
door zijn extreme uitspraken
en daarbij ondertussen is het sooitje zo opgefokt sluit hij de koffieshops haha
met gevolg een half ned al opgefokt van het niet blowen
het wordt hier een grote klere sooi
en daarbij ik vertrouw wilders niet
Filip Dewinter op Foxnews:
www.hln.be/hln/nl/957/Belgie/article/d...
De zelfverklaarde Vlaamsche kwaliteitskrant De Standaard ziet het zo:
'De Blonde Dolly uit Venlo' is in Nederland al vervolgd voor het aanzetten tot haat en discriminatie jegens moslims.
www.standaard.be/Artikel/Detail.aspx?a...
Mooie illustratie van wat repulse | 24-03-09 | 11:00 zegt.
Pearly | 24-03-09 | 22:21
Met angst heeft het niets te maken. Verre van.
Kennelijk meen je dat de islamisering een hoax is.
Het zou een stuk schelen als je daar duidelijk over bent.
Mij lijkt het me voor een jeaudin nogal merkwaardig.
www.israelnationalnews.com/News/Flash....
pielewaaier | 24-03-09 | 18:59
Nergens. Het is een metafoor en er is geen Jeaudsch complot. Neem mijn advies liever ter harte. Of kun je er niets mee?
bottehond | 24-03-09 | 22:19 nee hoor maar ik ben gewoon niet bang en dat is echt joods he
Pearly | 24-03-09 | 21:44
Als jij echt jeaudsch bent ben je het spoor zeer, zeer bijster.
Pearly | 24-03-09 | 21:49
Overbodig advies, hoewel erg liev.
@Pearly | 24-03-09 | 22:03
Zonder leven ook.
Andre8191 | 24-03-09 | 21:58 zonder geld kan je erg weinig hoor
perfectlyhuman.multiply.com/video/item...
ik zit meer over de moslimcrisis in dan de krediet crisis
dat=dan
bottehond | 24-03-09 | 18:38 doe dat ook zoals israel. lach en leef
@harry1588 | 24-03-09 | 13:08
De moord op Van Gogh vind je niet erg, maar een in de fik gestoken moskee wel.
Dat is een typisch islamitische zienswijze. Vanuit die attitude wordt jaarlijks een miljoen moorden gepleegd door islamaanhangers. Daar zitten ze niet mee. Voor deze overgevoelige sukkels telt alleen allah, de profeet en de moskee. Die mogen niet beledigd worden. Gebeurt dat wel, dan nemen ze bloedig wraak.
Ben jij er ook zo eentje, harry?
hahaha dit is weer voor het eerst dat ik vrezelijk moet lachen om die mafkees
wilders ga op toneel ofzo je bent echt funny
dus de problemen die ze hebben met hun moslims lossen ze zelf op snap je dat wilders .
haha die wilders .
wist u niet dat frankrijk nog al arrogant is en ijdel over heel frankrijk
zelfs de moslims zijn nog altijd hun moslims
Frankrijk? Het lijkt gvd Nederland wel!
tipo | 24-03-09 | 20:22
Ik vind wat ik op deze site tegenkom, en dan vooral het sfeertje, onrustbarend. Allemaal lieve moslims die andere lieve moslims, christenen en seculieren toespreken en bedwelmende taal spreken. Spirituele lucht wordt er ingeademd, en de argeloze verdwaalde westerling, op zoek naar een vleugje spiritualiteit, wordt warm van binnen en voelt dat dit De Nieuwe Weg is. Ook meneer Ramadan is weer van de partij. Dit zijn geen suicide bombers, dit zijn geen figuren als Mohammed B. die met messen zwaaien, nee dit is puur gif.
www.radicalmiddleway.co.uk/videos.php?...
"We need to have a critical contribution. We live in societies where there is freedom, where there are rights. But we have to be involved in all the levels as citizens. But our critical contribution is also to ask ourselves, where our societies are leading, or heading. When you see all these new laws and politics, putting us under political pressures, we need to ask ourselves, yes we want democracies, but we need to be critical towards the type of democracies we have now. And this isnt a Muslim issue by the way, its an issue of justice, so its a British issue. You have to be critical of all your fellow citizens, to be able to have something that is a critical contribution to what our democracies are....
There is no way, but this way. To stand up. And this, this is engagement. This is the way the people are going to say yes, these Muslims are a question for my mind, and despite all the fears, I want to know them better. Meaning by that, getting to know our religion better, and meaning by that, coming back to the universality of our Message."
Nergens, maar dan ook nergens wordt maar de kleinse opening gemaakt naar dialoog zoals wij dat begrijpen. Het probleem is niet de moslim, het probleem is hoe wij, kufars, de Islam misverstaan. Het is eenrichtingverkeer dat gepredikt wordt, eenrichtingverkeer.
Een mensenrechtenorganisatie die islamcritici aanklaagt, orwelliaanser kan het haast niet.
inzoomen op wilders was nog nooit zo prettig.
mark twain | 24-03-09 | 19:41
Saai en obligaat, dat zal ik niet ontkennen. Iedere keer dezelfde linkjes, dezelfde argumenten en tegenargumenten. En uiteindelijk verschijn jij op het toneel. Allemaal vrij voorspelbaar. Maar daarom kunnen ze nog wel een punt hebben. Je kunt toch moeilijk ontkennen dat er een gevaar schuilt in een religie die puur gebaseerd is op macht en groepsdruk. Mischien wordt die hele islam wel hun Cassandrasyndroom.
-weggejorist-
OMG: www.radicalmiddleway.co.uk/events.php?...
Wat een monster.
Ik ben regelmatig voor het werk in de Parijse voorsteden geweest en dan meestal in de nacht, wat een ongelofelijke kankerzooi is het daar en Franse linksmensen zie je daar echt niet, veel te gevaarlijk.
@Schoorsteenveger | 24-03-09 | 19:56
De humaniteit had tevens een boodschap aan God: 'arafa nafsahu arafa rubbuhu- whoever knows himself knows his Lord.' Jammer dat moslims doof zijn voor deze boodschap. Ze noemen hem zelfs 'niet-authentiek', wat bewijst dat ze de boodschap niet begrijpen.
@Schoorsteenveger | 24-03-09 | 19:56
Ik heb even je linkje gevolgd, maar het is allemaal geneuzel over wat de islam zal kunnen zijn in europa.
Wat de islam is, is eeuwen geleden al beantwoord door de kerk: Islam is het antwoord van de hel op het christendom.
Nog een leuk slaapliedje voor al diegenen die menen dat hier maar wat gezeurd wordt.
www.radicalmiddleway.co.uk/videos.php?...
Socrates, Plato, Aristoteles, zij waren allen profeten, zo leren wij.
Vooral de inbedding van democratie en secularisme in de grote universele boodschap die Islam heet is ook erg leerzaam en vooral geruststellend.
Het hele initiatief, Radical Middle Way, inclusief de lief ogende web site, wordt gesponsord en gesteund door o.a. het Home Office. Kan me voorstellen dat Geertje er niet meer binnen mag, in de UK.
www.radicalmiddleway.co.uk/partners_su...
Helemaal geahk geworden die fransen.
Wat die zegt is toch waarheid, en mijn mama zegt dat je altijd de waarheid moet zeggen! tenzij je met liegen geld krijgt of er zelf beter van wordt
Zeg stroopdoos;
Vergeet ook effe niet de grootste schuldige te vermelden; de ouders van die sukkels die hun kinderen dezelfde opvoeding geven als in hun boerengat in het rifgebergte. 0,0000000 normen noch waarden, 0,0000000 stimulans voor een beetje opleiding etc... Met zulke ouders ben je al kansarm voor je geboren bent. Dat zijn de eigenlijke schuldigen van het multikuldrama.
@harry pikkel 18:59
Op wie in godsnaam. Op andere gelijkgestemden? Zeuren over de islam en de moslims is zo saai en obligaat .
foto wilders +1
bottehond | 24-03-09 | 18:38
Als Israel de frontsoldaat is in de strijd tegende islam... waar zitten de generaals,de staf en de beleidsbepalers dan ?
@Mark Twain
Jij begint de Ad Melkert van dit weblog te worden. Als je zo slecht tegengas geeft aan je opponenten en nooit inhoudelijk reageert, dan komen zij alleen maar sterker over. Is dat wat je wilt?
Wat een misselijk nieuws makend zeg. 'Maar Wilders doet gevaarlijk uitspraken over iets waar hij geen verstand van heeft.'
Pfff, als er íemand verstand van zaken heeft....
Houthakkert | 24-03-09 | 17:26
Eerlijk is eerlijk: Einde van de Domheid deed dan tenminste toch een poging tot handreiking op de draad van Wilders +20. Jammer dat er niemand is op ingegaan.
@ mark twain; lees je eigen posts nog es. Mooi hoor... erg knap. - Kudo
Nietvoordekat | 24-03-09 | 18:35
Dat zei mt ook al. :-)
... nou ja, ik hoor het later wel. Ik ga eten.
mark twain | 24-03-09 | 18:35
Oeverloos lullen heb ik geen zin in. Heb je überhaupt nog iets inhoudelijks te vermelden? Of is dat teveel gevraagd? Wat gênant zeg, dat de inhoud van mij, het kleine onderkruiperige scholiertje moet komen, in plaats van van jou, de volwassen mens met volgroeide hersenen. Voel je je nu niet enigszins op je plek gezet? Aangezien je niet eens op inhoud kan duelleren met een 18-jarige, doe je het enige waar je ongetwijfeld bijna iedereen mee overtroeft: irriteren. Ik mag hopen dat je je IRL toch net iets anders gedraagt. Kan me niet voorstellen dat iemand als jij veel vrienden heeft.
pielewaaier | 24-03-09 | 18:26
Kijk naar het grote plaatje. Israel is de frontsoldaat in de clash met de islam.
Met andere woorden: we zitten in hetzelfde schuitje. Shift yer perspective, laat je oude/andere overtuigingen helemaal los: anders ga je het niet zien. Time is running out.
Roaldt | 24-03-09 | 10:14 Roald, klik eens op de link? Je hebt argumenten en je heb argumenten met een voorhamer erin rammen? Hoe wil jij het? Of kijk je ook alleen maar de andere kant op als er iets gebeurt? Ik kan niet begrijpen dat groepsverkrachtingen goedgepraat worden alleen omdat het ethnische minderheden betreft.
bottehond | 24-03-09 | 18:34
Oh? nou ja, lolbroek = grapjurk dan.
@NietvoorKat
Zo jong nog en nu al een beroerd geheugen. Dat belooft weinig goeds.
En taalvondsten zijn aan jou ook al niet besteed.
Schoorsteenveger | 24-03-09 | 18:27
Je verspilt je tijd.
Nietvoordekat | 24-03-09 | 18:24
Dude. mark twain is een gleufdier.
pielewaaier | 24-03-09 | 18:26
Ik weet niet of hij in staat is om het zelf te maken. Maar dat hoeft ook niet echt, of wel? Z'n beste PR-mensen zijn types als Rene Danen en Harry de Winter, met hun continue pogingen om hem een berufsverbot op te leggen. En types als Balkenende, die hem het zwijgen op proberen te leggen, zolang het z'n eigen electoraat maar niet schaadt. Mensen zien dat hier de vrijheid van meningsuiting gevaar loopt, en kijken naar de enige die hier ook daadwerkelijk wat over te zeggen heeft. Wilders verkoopt z'n mening voor een te hoge prijs, dat moet niet mogen in dit land. Da's bijvoorbeeld één van de redenen om op hem te stemmen, vrijheden. Geen andere partij schijnt onze vrijheden iets te boeien.
Overigens snap ik niet wat er zo erg is aan joods geld? Is joods geld minderwaardig, of gevaarlijk, verkeerd gekregen, giftig, eng? Het is gewoon geld hoor. Of Wilders nou joods geld krijgt of niet, ik zie überhaupt niet in wat daar mis mee zou zijn.
www.hetvrijevolk.com/?pagina=8173
Haha. Euh.... ik bedoel: Sapristie!
Mmm, dus dat wordt oorlog met Groot Brittannië en Frankrijk als Geert MP wordt. Misschien dat Duitsland onze kant kiest als het zover is. Anders gaat het wel heel erg lijken op het rampjaar 1672.
nl.wikipedia.org/wiki/Rampjaar
mark twain | 24-03-09 | 18:18
Ja, ik ben een slecht verliezer, en wij weten beiden precies wat dat betekent.
Je hebt met glans de wedstrijd gewonnen.
De echte Mark Twain zegt over de Franse revolutie o.a. het volgende:
"When I finished Carlyle's French Revolution in 1871, I was a Girondin; every time I have read it since, I have read it differently being influenced and changed, little by little, by life and environment ... and now I lay the book down once more, and recognize that I am a Sansculotte! And not a pale, characterless Sansculotte, but a Marat".
Bij voortgaande forumdiscussies gaan de mentale ontwikkelingen ook verder ook al lopen ze misschien niet synchroon.
repulse | 24-03-09 | 16:38
Ik ben nog niet erg overtuigd van de capaciteiten van en goede bedoelingen van Wilders.De meer dan warme kontakten met Israel al of niet in de ambassade maken de overtuiging niet bepaald sterker.
Ook over de bedoeling van zijn laatste (bedel?) reis naar de VS zou ik wel wat meer willen weten.Waarom moet er vreemd,waarschijnlijk joods geld aan te pas komen om hier de verkiezingen proberen te winnen ?
Welke prijs moet daarvoor betaald worden? Dat hij het geld nodig zou hebben voor de hangende rechtzaken is volgens mij flauwekul.
Kortom de persoon Wilders lijkt mij eerder een door "hoger echelon" gebruikte pion dan een figuur die in staat is om het zelf te maken.
Overigens dacht ik dat we dit station al gepasseerd hadden, een paar weken terug, nietwaar markie? Weet je nog, toen lachte iedereen je ook al uit. Wat ben jij zielig zeg.
mark twain | 24-03-09 | 18:21
Oh, jij was die lolbroek met z'n "letterlijk suggereren". Nu weet ik het weer... Maar goed, vertel mij eens waar ik dat "letterlijk suggereer".
@NIetvoorde Kat 18:19
Maar wel hier suggeren dat je niet meer op school zit.
uninvited guest | 24-03-09 | 10:21
zou eigenlijk wel zo moeten zijn ja.
mark twain | 24-03-09 | 16:23
Klein, nee. Meeloperig, nee. Onderkruiperig, nee. Schepsel, nee. Ik ben 1m93, zo dwars als maar kan, met een grote bek en ik geloof niet in het scheppings-verhaaltje. Zo goed?
Of was je jezelf aan het beschrijven? In dat geval vind ik het grappig dat je om jezelf kan lachen, je zult de enige zijn.
@Schoorsteenveger 18:15
Kom je een beetje klieren na je kansloze gezeur van vanmiddag? Je bent een slecht
verliezer.
@tasmaniadevil 18:09
Noem mij dan een andere reaguurder, die zich dezelfde vraag stelt. Natuurlijk niet; wij zijn het er allemaal over eens dat we o zo nuttig bezig zijn en dat onze bijdragen telkens weer nieuwe vergezichten ontsluiten . Nou, nou>
mark twain | 24-03-09 | 18:13
Dan doe er je voordeel mee, zoi ik zeggen.
@Schoorsteenveger 18:08
Nou; die is nieuw voor mij.
@Stroopdoos 18:04
Ik vind die hele moslimsdiscussie hier pathetisch, belachelijk, saai en nergens toe dienend. Dus van geen enkel nut. Dat standpunt bevalt jou niet. Ik niet in waarom
ik dat niet zou kunnen vinden. Dat jij denkt dat je wel iets belangrijks aan het doen
bent,soit.
mark twain | 24-03-09 | 17:58
Als je het onderwerp niet van belang vindt reageer dan niet. Alsof jouw bijdrage waardevol is. Op het speelgoedtreintjesforum ben je waarschijnlijk wel nuttig met je inbreng.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." Mark Twain
mark twain | 24-03-09 | 17:17 en meer
Het gaat erom zelf iets toe te voegen ipv alleen maar je gal te spuien, humor is altijd welkom. Jij zeikt alleen maar, niets anders, puur sang zeikert. Wat wil je daar nou mee?
ik put hier slechts 1 troost uit. Dat Nederland niet het enige land is waar het linkse tuig diep geworteld zit.
@openbaarminiserie 17:43
Ik zou wel eens willen weten wat al die reaguurders bezielt, die denken dat
hun bijdrage hier in het zogeheten islamdebat er iets toe doet.
Op die vraag heb ik nog nooit een antwoord gekregen. Dat zal ook wel niet gebeuren. Dat hele debat gaat al jaren voort en het heeft tot toe niets anders opgeleverd dan uitgekauwde en o zulke saaie en vervelende observaties.
mark twain | 24-03-09 | 17:40
Als je de comments nu eens terzijde legt en een aantal gegeven links leest, begrijp je misschien waar dat 'eindeloze gezever' vandaan komt.
Niemand is namelijk alwetend, ook jij niet.
Je vergroot je visie en kennis door bijvoorbeeld te lezen of te reizen.
Je hoeft het er niet (direct) mee eens te zijn, maar geef het 'eindeloze gezever' op zijn minst een eerlijke kans door de gegeven artikelen te lezen en inhoudelijk daarop te reageren.
Houthakkert | 24-03-09 | 17:41
*het toch probeert*
Hup Holland hup
@mark twain | 24-03-09 | 17:42
Doe jij watjes tussen je tenen als je ze lakt? Gewoon een vraagje om op te kauwen, speciaal voor jou.
mark twain @17:40
Misschien een al eerder aan je gestelde vraag dan maar waarom blijf je hier dan terug komen?
@tipo 17:39
Het zou kunnen zijn dat dat het enige is waar je verstand van hebt. Maar zelfs dat betwijfel ik. Dus laat maar.
Als ik het zo eens lees... Frankrijk, Engeland... daar zullen de mensen toch ondertussen ook wel godvergeten moe worden van dit achterlijke gedoe?
Wilders mag tegen de EU zijn.... misschien dat hij het zelf op het Europese politieke toneel juist wel heel goed zou doen.
DeGriek | 24-03-09 | 17:34
Goed artikel! Echter niet besteed aan mark twain.
DeGriek 17:34
Ik ga helemaal niks lezen; mijn punt is dat het eindeloze gezever hier op GS over de islam
uiterst vervelend is en niets oplevert en dat ik werkelijk nog nooit iets heb gelezen, wat de moeite van het overdenken waard is.
@mark twain
Zullen we het dan eventjes over nagellak hebben?
Mooi he? Nagellak.
mark twain | 24-03-09 | 17:30
Lees het gewoon eens.
antivenin.blogspot.com/2008/09/de-eura...
mark twain | 24-03-09 | 17:30
Ik citeer mijzelf nog maar eens: ik heb niet de illusie dat jouw ogen, of die van bijvoorbeeld Sikkeneur of Einde van de Domheid, ooit geopend worden ten aanzien van de Islam, maar bij heel veel mensen lukt dat wèl.
@Houthakkert 17:29
Een beetje leuk schelden kan je ook al niet. Wat kan je eigenlijk wel behalve roepen dat de moslims en de islam kut zijn. Kan ik ook.
@Houthakkert 17:26
je kan ook een probleem geweldig opblazen> heb zelf niks met de islam, maar het eindeloze gezever en gezer en het alsmaar hetzelfde. Het is gewoon geestelijke armoe.
Bottehond heeft nooit iets oorspronkelijks te vertellen. Had ie als communist niet en nu weer niet.
mark twain | 24-03-09 | 17:22
Uit jouw mondje is het woord angsthaas en spookrijder een groot compliment!
FYE: het kenmerkende van de Islamisering is nu juist dat het sluipenderwijs gaat. Stapje voor stapje. Dat leidt ertoe dat randdebielen als jij zich de autoriteit gaan aanmeten om te roepen dat er helemaal niks aan de hand is!
"Frankrijk is Europa, de motor van Europa en die versla je niet.
Frankrijk levert vliegtuigen aan Israël en de raketten om ze neer te halen aan de vijand, ze zitten nergens mee."
Koningsluis | 24-03-09 | 15:47
Sinds waneer worden F15's, F16's en SAM6 raketten in Frankrijk geproduceerd?
Frankrijk is economisch gezien het 'doodzieke broertje' van Europa.
De Fransen zijn opportunistisch/nationalistisch/egoïstisch uit puur lijfsbehoud.
Zonder deze eigenschappen zouden ze zo arm zijn als een kerkrat.
Jeetje, alwéér? Hebben die huilerds niets beters te doen?
mark twain | 24-03-09 | 17:17
Het is van levensgroot belang om steeds meer ogen te openen. Om dat te doen moet je man en paard kunnen noemen en dat kan vrijwel uitsluitend op GS. Op alle krantensites - ja, zelfs bij de Televaag is de waarheid niet altijd meer gewenst - worden erg kritische reacties t.o.v. de Islam weggejorist !!!
Kijk, ik heb niet de illusie dat jouw ogen, of die van bijvoorbeeld Sikkeneur of Einde van de Domheid, ooit geopend worden ten aanzien van de Islam, maar bij heel veel mensen lukt dat wèl.
Nou nou, waar gaat dat heen, is de waarheid ook al haatzaaiend? Ik zie een vicieuze cirkel. Ik stel voor om een sprookjesbos te bouwen, dan kunnen ze in hun eigen wereldje blijven leven.
@Houthakkert 17:14
Tuurlijk. Is ok al heel erg belangrijk he.Dat grote fundamentalische gevaar.
Vooral in Nederland. Lijkt wel of ze weer voor de poorten van Wenen staan.
Jij bent niks anders dan een angsthaas en spookrijder tegelijk.
@mark twain | 24-03-09 | 17:19
dank je.
@tipo 16:47
Natuurlijk bestaan er meerdere soorten logica in jouw brein. Dat is goed te merken.
@Stroopdoos 16:58
Ga gezellig door met alsmaar hetzelfde. zo boeiend en interessant die -
zogenaamde islamdiscuusie. Tot nu toe niks anders gelezen dat de islam is kut.
En dat tot uitentreure herhaald.
O ja; en dat ik dead moet, is ook al zo reuze origineel.
Sikkeneur | 24-03-09 | 16:57
Ik gebruik het voorbeeld niet graag, maar in deze context past het:
Je hebt de vrije wereld aan de ene kant en de radicale/fundamentalistische/fascistische Islam aan de andere kant.
De PVV komt op voor de vrijheid van de vrije wereld en bestrijdt de andere kant
Een middenweg is niet mogelijk.
Dan is het: you're with us, or against us!
Dan kies ik voor de PVV!
"Lawfare is a serious assault on the ability of free nations and their citizens to exercise their legal rights under both international and domestic law and to live, speak, travel and defend themselves."
www.themedialine.org/news/news_detail....
Rare jongens die Galliërs.
@mark twain- Ga rustig en vooral langzaam deaud met je vervelio gedrag, je voegt hier niets toe en kan me niet voorstellen dat je dat ergens anders wel doet.
Uiteraard allen stemmen op de Partij Voor Vrijheidsbeperking, per slot spreekt deze uit eigen ervaring...
bottehond | 24-03-09 | 15:29 Kudo! Helder verhaal met onderbouwing die past.
Geert Wilders hoeft geen spijt te hebben dat hij niet bij die chagrijnige Fransen op bezoek mag gaan. Dat is een volk met een sterke nazistische en islamitische achtergrond.Dus was het te voorspellen dat hij daar niet welkom is. Het is en blijft een achterlijk,arrogant en chagrijnig volk en het is bij ons gelukkig alleen maar goed voor een stevige zetelwinst.
De islam is tegen anders denkenden, logisch in een wereld waar we gelijkwaardig met elkaar om willen gaan, botst. Zij voelen zich superieur tov iedereen. Dan gaan bangerikken knielen voor hen en dank rijg je wereld op zijn kop... geert mag niet binnen komen.
@mark twain | 24-03-09 | 14:23
Islamitische architectuur heeft een andere beeldtaal en grammatica dan neo-classisisme, modernisme, post-modernisme, deconstructivisme etc. Islamitische logica is een andere logica dan humanistische logica en DUS is ook de betekenis en gramatica van de zinnen en woorden totaal anders.
.
Dezelfde woorden hebben in de Islam een andere betekenis dan in het humanisme. 'Universeel' is zo een woord. Het universum van de Islam is het gebied en zijn bevolking waar de sharia min of meer geldt. Het universum in het humanisme is de hele mensheid. 'belediging' en 'eerlijk' zijn ook zulke woorden. Hollandse eerlijkheid wordt door moslims opgevat als beledigingen.
.
Aldus heeft elk idee zijn eigen taal. Tariq Ramadam spreekt een taal die zowel in de Islam als in het humanisme aantrekkelijk klinkt, maar die door humanisten heel anders wordt uitgelegd dan moslims, als puntje bij paaltje komt.
pielewaaier | 24-03-09 | 15:57 Eensch, maar goed, Amsterdam Zuid!?
Lijkt me een inkoppertje.
pielewaaier | 24-03-09 | 15:01
Als je de naam Wilders nu alvast besmeurd in het buitenland, weet je dat wanneer hij aan de regering mag deelnemen hij grote weerstand in europa zal krijgen. Iets wat de mensen in de betreffende landen dan ook gewoon als normaal zien.
Als je bezuinigingen doelbewust nu niet inzet maar wel afspreekt voor het volgende kabinet, weet je dat dat kabinet uiteindelijk de rekening van jouw bezuinigingen krijgt.
Voor de dingen die wilders wil zijn twee dingen behoorlijk belangrijk, publieke opinie en de ruimte binnen de europese verdragen.
Wat dat betreft hoop ik op een meesterzet van Geert en dat is dat hij na de verkiezingen niet zelf in een kabinet gaat zitten, aangezien zijn naam al te veel is aangetast in europees verband(ook al is die aantasting onterecht!)
Nou en laat die man nou lekker minister president worden van NEDERLAND laat die andere landen lekker als wilders minster president is komt hij der toch wel weer in
Ik heb altijd gedacht dat iedere Nederlandse man over pak 'm beet 20 jaar onder druk van de Islam / PvdA een besneden piemel moet hebben van de overheid, maar nu ik dit lees het is nog veel erger: Over 2 jaar ligt de oproep van de overheid al in de brievenbus om je pik halal te ontdoen van z'n voorhuid.
Geert heeft bij deze mij stem!
Word straks nog lachen als ze een minister-president wijgeren om een EU land te betreden!
@Nietvoorde Kat 15:49
Zo, zo; laat me niet lachen .Klein onderkruiperig opscheppertje en meelopertje.
Ik haat moslims... en engelsen... en fransen!
GW 4 MP!!
@Nietvoordekat | 24-03-09 | 15:59
Ja, je hebt gelijk, taalklaas.
@ Koningsluis | 24-03-09 | 15:47
Misschien is het juist heel goed omdat veel Fransen beginnen door te krijgen hoe het zit.
Trouwens er zijn er genoeg die begrijpen dat de islam een bedreiging is. Terwijl ik midden jaren 80 met veel Franse vrienden goeie tijden beleefde was ik zeer verbaasd hoe die aardige vrienden ineens zo afwijzend konden zijn tegenover arabieren. Ik beschuldigde hun van racisme. dat is nu bijna 25! jaar geleden.
Een jaar of 6 terug begon ik pas te snappen wat ze toen bedoelden.
Wanneer er Europa breed een tegenbeweging op gang komt (Angelsaksen, Vikingen, Germanen, Franken, Iberiers, Italianen, Kroaten, Grieken, ..) en de media worden ontmaskert dan zal het leger ontevreden burgers toenemen en zullen de islamieten het moeilijker krijgen zich als onschuldigen op te stellen die zogenaamd systematisch gediscrimineerd worden.
Misschien dat het dan gaat lukken om de onwillige saboterende islamieten weer terug te sturen naar de bakermat van hun beschaving en dat is buiten Europa.
Keert Wildeurs zzall ierien één belangrreike roolle spélèn.
Main stream,5e colonne..... zo te begrijpen geen lieverdjes.... komen we op het terrein van de Alu-hoedjes?
J.N. de Kabelpen | 24-03-09 | 15:55
"noch onvergelijkbaar" moet zijn "noch vergelijkbaar" of "en onvergelijkbaar", anders is het een beetje vreemd. Verder wel volledig met je eensch.
Stroopdoos | 24-03-09 | 15:34
Eerst de feiten stroopdoos en dan zo mogelijk het oordeel;vooroordelen hebben we,hoe voor de hand liggend ook,niets aan.
@Nietvoordekat | 24-03-09 | 15:50
Eigenlijk hoop ik op juridische gevechten waarbij de rechter de zoveelste beledigde islamist ongelijk geeft en de vrijheid van meningsuiting laat prevaleren boven de vrijheid van godsdienst. Tot nu toe ziet het er echter naar uit dat rechters genegen zijn moslims tegmoet te komen. Als deze trend zich doorzet, is het einde oefening. Linksmensen, Gutmenschen en andere dhimmi's moeten nu rap gaan leren dat moslims geen ras vertegenwoordigen noch onvergelijkbaar zijn met Joden in WOII.
@Technic0l0r_Jozef | 24-03-09 | 15:48
Laten we 't hopen. Er moet toch íets gebeuren om de oogschellen weg te nemen en een drastisch gewijzigde aanpak te bewerkstelligen. Het kan nu nog, maar het is één voor twaalf.
J.N. de Kabelpen | 24-03-09 | 15:49
Hoop het zo. Er moeten nog een boel mensen overtuigd worden, en dat lukt niet als de mossels niet een beetje meewerken.
Technic0l0r_Jozef | 24-03-09 | 15:48
... maar dan met mensen die ECHT gevaarlijk zijn. Vergeet je niet je zin af te maken?
Ach, als je bekijkt op welke gronden deze zogenaamde mensenrechtenorganisatie Wilders aanklaagt, kun je niet anders concluderen dan dat 'ze' niet beter weet. Wilders doet in de hoedanigheid van politcus enkele uitspraken die zich ver houden van racisme, maar slechts de feiten beschrijven. Maar kom op moslims, wees beledigd, toon je ware aard. Wederom.
mark twain | 24-03-09 | 15:33
Hebben we jou ook weer. Jij verdient een dikke banhamer op je neus wegens vervelio-gedrag. Gun ik je niet, ik wil je zelf namelijk nog martelen, maar je verdient het wel.
Wat een naar bericht!
Als meneer Wilders hier aan de macht komt gaan dit soort dingen JUIST plaatsvinden.
Nederland heeft van oudsher de onbedwingbare behoefte zich met alles te bemoeien, en heeft daar in het heden en verleden een zeer hoge prijs voor betaald. Frankrijk is Europa, de motor van Europa en die versla je niet.
Frankrijk levert vliegtuigen aan Israël en de raketten om ze neer te halen aan de vijand, ze zitten nergens mee.
Wilders stop eens met op (te) veel fronten tegelijk te vechten, dat wordt je Waterloo of je Stalingrad. Voorbeelden te over.
Ruim de zooi in Nederland op, het straat terreur, de Antillen, de uitvreters en laat zien wat we kunnen, wees een voorbeeld naar Europa.
Als je het doet om stemmen te winnen dan ben je korte termijn politiek aan het spelen, en pleeg je verraad.
Als je Frankrijk tegen je krijgt verzwak je enorm en bij een kabinetsformatie is een minister van buitenl. zaken een hele belangrijke.
Maar ja je luistert niet en velen van je aanhang laten zich maar al te graag opzwepen. Jammer.
"Een volk dat voor korannen zwicht..."
mark twain | 24-03-09 | 15:33
Zeg dhimmitude mutsch, wanneer ga jij nou eens een keer inhoudelijk reageren als het over de Islam gaat in een draad ? En met inhoudelijk bedoel ik niet met oogkleppen op en tampons in je oren de braille-computer bedienen en dan als een dorpsidioot maar keihard 'het is niet waar, het is niet waar' blijven roepen !!!
Hetgeen wat Bottehond schetst is geenszins onrealistisch.
@mark twain | 24-03-09 | 15:33
Heb jij de peop al uit je ogen geveegd?
Tegen dat er vekiezingen zijn is heel europa een no go area voor Geert.Maakt mij niet uit,stem er toch op.Laat die buitenlanders maar de hik krijgen.Het zijn overigens altijd dezelfde groeperingen die een aanklacht indienen.En als die eenmaal aan de macht zijn,gebeurd er met onze aanklachten niks meer.
WAKKER WORDEN SLAAPKOPPEN.
bottehond | 24-03-09 | 15:32
Vanaf vanmorgen, zonder aankondiging, mocht ik weer reageren.
Het is fijn weer terug te zijn!
mark twain | 24-03-09 | 15:21
Taal berust op afspraken. OK, ik ben een mierenneuker, en we weten allebei exact wat hiermee bedoeld is.
The Prisoner | 24-03-09 | 15:19 Messen zijn het wapen van de moslim, de rest is of te duur of te moeilijk. De prijs van het wapen is uiteraard doorslaggevend voor arme paupers en moslims. Die steekpartij die jij daar aanwijst is hoogst waarschijnlijk een mediterraan manneke met erg klein pikkie die zijn mes es wilde proberen. Sneu voor die ouwe en zijn familie, RIP.
@bottehond 15:29
Hen jij nooit iets van enig belang te zeggen?
DeGriek | 24-03-09 | 15:30
Je bent er weer!
Heel goed.
Ik mot naar weer een tevreden cliënt, laterz.
pielewaaier | 24-03-09 | 15:01
Pin zei in de beroemde "speech" bij zijn afscheid van Leefbaar Nederland.
"We hebben hier te maken met een 5e colonne. Ik zwijg er niet meer over. Men kan mij uit de weg ruimen. Maar daarmee is het probleem níet weg".
Wat je vandaag ziet/leest in Frankrijk m.b.t. de islam, begon al veel eerder:
www.meforum.org/338/islam-in-france-th...
www.westernresistance.com/blog/archive...
En maar oogkleppen ophouden.
De zaak is simpel.
De islam is in haar aard een koloniserende "religie"
Daarmee is de kern van de zaak helder.
Wie het dossier beheerst zal dit beamen.
Op verschillende manieren probeert zij haar doel te bereiken
In dit geval middels de juridische jihad.
Er is binnen de islam in principe geen waardehiërarchie over het in te zetten middel.
Sluipmoord, aanslagen,sociaal werk, iintimidatie het is allemaal toegestaan indien daarmee het doel: islamiseren gediend is.
Dit zijn geen veronderstellingen maar feiten.
De volgende vraag is of deze islamiserings-agenda door het gros der moslims gedeeld wordt of niet.
Die vraag kan slechts met "ja" beantwoord worden, al zal lang niet iedereen voorkeur hebben voor geweld. Sterker: ook islamisten geven de voorkeur aan overtuigen. Maar wie zich moslim acht impliceert daarmee te wensen dat de gehele menschheid geislamiseerd wordt.
De laatste vraag is of de meeste moslims gematigd zijn of eigenlijk niet én of hun loyaliteit, als het er op aankomt, in eerste instantie bij de Ummah hoort of bij hun andere lidmaatschappen, bv. het Nederlanderschap.
Tenslotte is de vraag of een individuele moslim keuze heeft om wel of niet voor de islamiseringsagenda te kiezen.
Het zijn allemaal vragen die los van elkaar bediscussieerd kunnen en moeten worden, maar wel een onderlinge samenhang hebben. Ze vloeien uit elkaar voort.
Wie voldoende weet over de islam, over haar aard en haar (ook de recente) trackrecord staat voor een dilemma.
Als het allemaal klopt, in min of meerdere mate, dan implicert dat appeasen of bestrijden.
Appeasen is aantoonbaar nutteloos en slechts uitstel van het moment dat de showdown komt. Maakt U zich geen illusies: als het westen de islam gaat containen of anderszins tegen wil houden zullen de islamisten hun gewonnen terrein nooit zomaar opgeven. Het is buigen of barsten. Voor het westen én voor de islam. Wie denkt dat te kunnen vermijden draait zichzelf om hem of haar kennelijk moverende reden een rad voor ogen.
@Schoorsteenveger 15:01
Je weet best dat je aan het mierenneuken bent. Zo niet; tant pis. Bovendien haal je weer andere zaken door elkaar. Je denkt zeker ook dat de relativiteitstheorie een bewijs voor jouw taalnonsens oplevert.
@ Stroopdoos | 24-03-09 | 14:50
"Lief en zacht komen ze over maar zodra ze iets horen wat niet in het straatje past klappen de stoppen eruit en laten ze je op giftige wijze weten dat ze daar niet van gediend zijn (mes in aanslag). Angst cultuur!"
---------------------------
Ik hoop niet dat onderstaand bericht er een voorbeeld van is. Typisch is wel dat er de laatste jaren verdacht veel messen in het nieuws komen zoals zojuist bij Telegraaf.
www.telegraaf.nl/binnenland/3552730/__...
@ mezelf
Maak daar maar mainstream van.
pielewaaier | 24-03-09 | 15:01
'msm' = mainsteam media.
repulse | 24-03-09 | 13:46
Bedankt voor je reactie.Ik heb jou stukje ook niet echt opgevat als een anti-Wilders verhaal;ikzelf verbaas me over zoveel anti-Wilders gedoe,wat hem uiteindelijk alleen maar meer zetels zal opleveren;dat vind ik niet zo snugger dat je een taktiek gebruikt die alleen maar in het voordeel van je tegenstander is.
Ik hoop dat de rest van het verhaal wel duidelijk is.
Als ik je redenatie goed begrijp is het de bedoeling om allerlei rottigheid over Wilders uit te strooien,zodat het kiezersvolk boos wordt en wat uiteindelijk op regeringsmacht uitdraait en dan halen ze hem onderuit waarbij het doel de middelen heiligt en een gedesillusioneerd en apathisch volk achterblijft dat rouwt om zijn verloren leider.
Zo wordt het z.g.onmogelijke mogelijk net als de huidige crisis die ook voor onmogelijk werd gehouden.
Waar staat de afkorting msn voor?
mark twain | 24-03-09 | 14:49
Voor degenen die afgesproken hebben hoe de kalender en de tijd worden geijkt aan de bewegingen in ons zonnestelsel is het nagenoeg zeker dat over hetzelfde gesproken wordt. De kans dat eenzijdig aan deze afspraak gemorreld wordt is ook ontzettend klein. Maar toch, overgang naar de zomertijd geeft hier en daar de nodige verwarring, en zelfs de atoomklok wordt eens in de zoveel tijd bijgesteld. Ga je sneller dan het licht reizen, dan wordt het helemaal een moeilijke kwestie.
Puur formeel gezien is er geen absolute relatie tussen de datum die jij opgeeft en de stand der planeten. Het had net zo goed 24 maart kunnen zijn als Gregorius anders had besloten. Zie ook het doemdenkers rond de milenniumwende.
@scottydepotty | 24-03-09 | 14:52
LOL
Zelfs de meeste nederlanders kunnen niet met elkaar overweg.....
Geert Wilders,tja,onze eigen Mozart-kugel zoekt de media en wie zoekt......
dommage fromage 'd caccahuettes
Moslims zeuren over racisme terwijl ras er nix mee te maken heeft. Moslims klagen over achtergesteld worden terwijl ze dit zelf doen. Moslims vallen aan omdat ze zichzelf constant aangevallen voelen. Moslims, Moslims, Moslims, een vermoeiend slag wat maar niet wil begrijpen dat zij zelf verantwoordelijk zijn voor de misère die ze over zichzelf afroepen. Een gewelddadige religie/cultuur (geen ras) die de wereld wil onderwerpen aan hun kortzichtige houding en totale gebrek aan sociale vaardigheden. Vrouwen moeten beton staren omdat mannetje bang is jaloers te worden omdat hem dat pijn doet. Dat mag niet, de wereld moet onbeweeglijk blijven staan zodat hij er mee om kan gaan. Eigenlijk kun je de Moslim man van totale incompetentie beschuldigen en de vrouw van stompzinnige volgzaamheid. Dit omschrijft zo'n beetje welk stompzinnig en achterlijk gedachtegoed de moslim aanhangt. Dat links gepaaid is heeft alleen met intimidatie en bedrog te maken. Lief en zacht komen ze over maar zodra ze iets horen wat niet in het straatje past klappen de stoppen eruit en laten ze je op giftige wijze weten dat ze daar niet van gediend zijn (mes in aanslag). Angst cultuur!
Waar dit naartoe gaat..... Links heeft wakker te worden dat is een ding wat zeker is.
@Schoorsteenveger 14:34
Het is vandaag in Nederland heus 23 maart 2009.
Eurabia is stilaan aan het uitbreiden.
mark twain | 24-03-09 | 14:20
Ik zal me laten nakijken.
Eén invalshoek is die van de Saussure. Beweerde dat er geen vast verband bestaat tussen signifier en signified. en dat het teken dus altijd arbitrair is.
changingminds.org/explanations/critica...
massthink.wordpress.com/2007/06/03/the...
Zo! Wat een afschuwlijke opmerking! Wat een V-R-E-S-E-L-I-J-K-E man, die Geert!! Hehehe, Geert pwnd gddmmt. Volgens de Hoge Raad mag hij, dus fok Frankrijk. Alle watjes buigen naar Mekka, dus Frankrijk ook. Dat land is het overduidelijk niet waard om heen te gaan.
Goh de hele wereld is tegen culturele terreur (schoppen tegen iets wat heilig is in een andere gemeenschap/volk) en barbarisme. Behalve natuurlijk NL en Denemarken. Ik stel voor om reservaten aan te leggen voor PVV volk die niet mee kunnen met de modernste ontwikkelingen zodat zij hun NL traditie van het platteland kunnen voortzetten. Lekker vredig en zij zijn natuurlijk de baas in hun gebied. Ook nog een paar moslimdorpen voor mensen die verdwaalt zijn en denken dat ze in een buitenwijk van Mekka leven. Venendaal voor de Hindoes en Amstelveen voor de Joden. De rest van de Nederlanders kunnen wel normaal met elkaar overweg.
mark twain | 24-03-09 | 14:20
rofl...
@tipo 14:12
Wat heeft dat mijn opmerking van doen dat ik jouw opvatting dat ieder redelijk idee-
zijn eigen taal heeft, krankzinnig vind?
Dit zorgt er alleen maar voor dat Geertje nog maar aandacht en stemmen krijgt. Het is enorm grappig om te zien hoe al deze 'mensenrechtenorganisaties' het tegenovergestelde realiseren van wat ze willen.
@Schoorsteenveger 14:10
Taal is nooit absoluut? Laat je nakijken.
Ik heb het ook een beetje erg veel gehad met deze haatzaaiende, intolerante, racistische "mensenrechten" clubjes die inspelen op de onderbuikgevoelens van le Jean-Pierre in de straat.
@mark twain | 24-03-09 | 14:01
Kijk in de panelen, kijk naar politieke partijen, is dat geen Babylonische spraakverwarring?
Houthakkert | 24-03-09 | 14:10
Die constatering stemt tot grote treurnis. Ik denk dat je gelijk hebt.
mark twain | 24-03-09 | 13:59
Taal is nooit absoluut, taal is ambigu. Dat is nou juist het probleem. Je moet maar veronderstellen dat je het over hetzelfde hebt als je dezelfde woorden gebruikt.
Om maar eens een voorbeeld te nemen, hebben we het vandaag de dag wanneer we het over racisme en fascisme hebben nog steeds over hetzelfde als toen, net na de Tweede wereldoorlog?
VonSwaffelaer | 24-03-09 | 12:01
Denk ook dat het helaas zo zal gaan. Charismatische leiders zijn dungezaaid, zeker als je een geluid moet durven vertegenwoordigen wat door het establsihment met alle middelen wordt bestreden. Als Geert wegvalt, dan is de PVV verloren; net als toen bij de LPF.
Als je het rijtje bekijkt van de symboolfiguren in de strijd tegen - en die uiteindelijk in die strijd het onderspit hebben moeten delven - de uiterst machtige combine van het 'Ad Melkert-gedachtengoed ' samen met de radicale/conservatieve Islam... Ayaan, Theo van Gogh, Pim Fortuyn... Buiten Geert zie ik niemand die net zo invloedrijk kan zijn. Betekent dus dat als Geert wordt omgelegd, dat dan 0031 definitef verloren is en de aanhangers van de profeet vrij spel hebben om uiteindelijk symbolisch hun vlag op het Binnenhof te planten.
@harry1588 | 24-03-09 | 14:00
Lijkt me logisch. Als mijn moeder thuis zo wonen, kan ze gelijk aardappels schillen en op mijn kindje passen. Of voorlezen. Alleen overschrijd ik de gemeentelijke parkeernorm in mijn straat als ik haar in huis zou nemen, dus gaat het hele feest niet door.
.
Punt is dat het collectivisme verplicht is en dat het zelfstandig dingen oplossen vrijwel onmogelijk wordt gemaakt. Solidariteit moet niet geïnstitutionaliseerd, maar eigen gemaakt worden.
@tipo 13:53
Je bent een warhoofd. Als ieder redelijk idee gevat zou zijn in een eigen taal, bestond er alleen maar een babylonische spraakverwarring.
@ tipo overigens in de theorie van Cojones heb je ook geen verplegend personeel. Je wordt geacht dat naast je kinderen, huishouden en baan ook nog even zelf te doen.
@Schoorsteenveger 13:51
Als die speciale Vrlichtingstaal van jou zou bestaan, zou Tariq dat kunstje helemaal
niet hunnen uithalen. Dus..
@tuurlijk cojones zodra jij je bejaarde moeder, gehandicapte neefje of achterlijke buurman in huis neemt is het tijd al die collectieve maatregelen af te schaffen. Je hebt makkelijk lullen, maar het begint bij jezelf en oordelend naar aanleiding van je commentaren heb jij er geen last van, anders zou je wel anders piepen.
Waar woon je? Dan ga ik wel vinden dat alle moslims daar in de buurt kunnen wonen, want dat is niet bij mij in de buurt (gok ik) en ik heb er dan gelast van. Je kunt dingen wel over de schutting gooien maar uiteindelijk stapelt zich dat zo hoog op dat de schutting het begeeft en alle shit als nog je tuin in flikkert.
Sociale maatregelen zijn niet verzonnen omdat we zo begaan zijn met onze medemens. Dat is er in de jaren zestig van gemaakt. De eerste wetten op dat gebied waren echter om te voorkomen dat het plebs met fakkels voor de deur van de rijken stonden. Pure noodzaak.
Maar goed mensen als jij missen totaal enige context, lijken vergeten hoe zaken geregeld waren vóór WOII en vergeten dat de hele middenklasse, sterker nog alles onder de absolute top uberhaupt mogelijk is geworden door sociale voorzieningen. Collectivsme is misschien geen schone zaak, maar van het afschaffen krijg je alleen maar meer rotzooi. Of wil je alle mensen die nu in de bijstand zitten op rooftocht gaan om in hun inkomen te voorzien"?
Wat dat betreft ben je geen haar beter dan die moslims. Andere ideologie, maar net zo dwingend en net zo afwijzend van een tegengeluid.
mark twain | 24-03-09 | 13:42
Elk redelijk idee heeft zijn eigen taal. Dat hebben de filosofen 'ontdekt'. Zonder taal geen rede, zonder rede geen idee.
mark twain | 24-03-09 | 13:42
Nee, ik verwaar taal helemáál niet met ideeën. Integendeel zelfs. Figuren als Tariq Ramadan zijn heel erg goed in staat om taal voor hun ideeën te laten werken, door te suggereren dat volstrekt duidelijk is welke ideeën achter de woorden schuil gaan.
Advocaat Yassine Bouzrou... ah, die ja...
Hoe ging dat spreekwoord ook alweer: al draagt een hakbar een gouden ring, het is en blijft..
Dat advocaatje is de zoveelste Islamist die denkt dat hij, door een pak aan te trekken en niet zijn haatbaard te laten staan, niet meer als zodanig herkend wordt. Stumperd. Hij heeft teveel naar Tariq Ramadan geluisterd.. FAIL!
@CoJoNes | 24-03-09 | 13:41
Als je solidariteit in regelingen en instituten doet, met een slogan erbij, dan is het geen solidariteit meer. Solidariteit is dat je je moeder in huis neemt als ze niet meer helemaal alleen kan wonen. En inderdaad, probeer je garage maar eens om te bouwen voor je oude moeder. Mag niet in bijgebouwen, he? Parkeernormen laten het niet toe. Bovendien, is die garage wel Arbo, voor verplegend personeel?
@Redoutable | 24-03-09 | 13:44
In dat geval: Welkom!
Kun je hier lekker bijlezen.
pielewaaier | 24-03-09 | 13:12
Mijn stukje was geen stukje tegen wilders, maar een stukje wat uitlegde hoe de anti islam organisaties binnen europa uit elkaar worden gespeeld door de msm. Een stukje dus om te verklaren waarom wilders binnen nederland regelmatig schandalig word behandeld door die msm, wij kunnen die dingen inmiddels redelijk relativeren doordat wij meerdere bronnen hebben. In andere landen komt alleen het verhaal binnen dat wilders een neonazi zou zijn, zonder de rectificaties/ nuanceringen die er binnen nl wel zijn. Dit zelfde verhaal gaat op voor bv jean-marie le pen, van wie in nederland de msm een nauwelijks passend beeld heeft gecreerd. Ik hoop dat mijn plempseltje nu iets duidelijker is voor je...
Tjonge, toch jammer als je wereldbeeld alleen gevormd wordt door artikeletjes uit De Spits/Telegraaf/GS!
Ben het gezeik en gepiep van moslims ook meer dan zat! Als het je niet aanstaat, dat vrijheid van mening ding enzo, dan rot je toch ff lekker snel op naar zandbakistan?! Daar komt bij dat ik mij al geruime tijd erger aan de tering houding van Mocro's. Oprotten met je twee paspoorten, anders ook oprotten naar zandbakistan! Crimineel? Ook oprotten! Dat laatste geldt trouwens voor alle allochtonen die de boel verzieken of langer dan een jaar een uitkering hebben... En de meeste mensen die ik ken denken er zo over... Dit verklaart ook gewoon de winst van Wilders...
@Schoorsteenveger 13:37
Je verwart taal met ideeen..
@harry1588 | 24-03-09 | 13:37
Collectivisme werkt individualisering in de hand. Door een allesomvattende staatsbemoeienis zal de familie van een gehandicapte niet de noodzaak voelen om een uitbouw te metselen op de begane grond voor een slaapkamer. Bovendien krijgen ze daar waarschijnlijk toch geen bouwvergunning voor van de welstandscommissie.
Heeft Frankrijk geen grotere problemen om op te lossen.
Trouwens, van Sarkozy wordt je blij...
van Maerlant | 24-03-09 | 13:29
Je wilt me te snel plaatsen, Maerlant. We zijn het niet zo oneens. :-)
@ballen, dan hoop ik dat je er nooit gebruik van hoeft te maken. Collectivism is een van de redenen waarom we bijvoorbeeld belasting geld uittrekken om voor gehandicapte mensen te zorgen, maar in jouw redenering is dat dus de reden waarom gehandicapten niet voor zichzelf kunnen zorgen. Je hebt een beperkt wereldbeeld. Moslimhaat is één ding, maar de zwakkeren in de samenleving laten stikken..... En nee dan bedoel ik niet eens de bijstand, huursubsidie of andere inkomenstrucjes. Dan heb ik het meer over de AWBZ, nabestaande pensioen, zorg voor gehandicapten....
Blijkbaar wil je in een Amerikaanse samenleving wonen. Dat is een keuze, maar ga dan niet lopen janken als er iets fout gaat met jou en je familie. Personen als jij zijn altijd sterk in het ontzeggen van dingen aan anderen, maar weegebeente als het jezelf treft dan sta je een potje te janken over oneerlijkheid. En zeg eens eerlijk maak jij werkelijk geen gebruik van die voorzieningen? (kinderbijslag bijv. studiefinanciering als je jonger bent). En zou je ze willen missen?
En anderen hier? Afschaffen? Alle huursubsidie, studiefinancering, kinderbijslag, nabestaanden pension, AOW, WAO, bijstand, AWBZ en ga zo maar door.
Voorzetje: als we alle huursubsidie e.d. afschaffen kunnen de belastingen omlaag en voor mensen die te weinig geld hebben om een woning te kunnen betalen kunnen we een leuke wijk ergens inrichten.
mark twain | 24-03-09 | 13:26
Ja, die bestaat. Ik geef je één voorbeeld en daarna mag jij nog steeds vinden dat ik óók maar een eind weg lul.
De Verlichting heeft het westen zoiets als universele waarden gebracht, waarden die zouden moeten gelden voor elk individu, ongeacht ras, stand, religie of wat dan ook. Op basis van die universele waarden zijn onze seculiere staten gebouwd, en op basis van die waarden hebben die staten het aangedurfd het multiculturele experiment aan te gaan.
Een figuur als Tariq Ramadan, want over deze Duivel gaat de discussie tussen mij en Maerlant, heeft een uiterst geslepen tactiek om met het begrip 'universeel' aan de haal te gaan, naar ons westerlingen suggererend dat hij het over die good old universele waarden heeft en dus de Islam wil integreren, maar aan de eigen achterban predikend dat de islam die universele waarden vertegenwoordigt.
Dit is een bedenkelijke vergiftiging van taalgebruik, zeker als deze wordt overgenomen door mensen de geacht worden te weten waar ze het over hebben.
@kwark001 | 24-03-09 | 13:35
Da's des donderdags.
CoJoNes | 24-03-09 | 13:32
Haha, ik ook! Zeer vermakelijk zo!
CoJoNes | 24-03-09 | 13:32
Heb je geen pappa-dag? Just a joke my friend.
@Doc Damage | 24-03-09 | 13:30
Dank je, ik heb even een uurtje kapot te slaan voor ik de volgende bespreking in moet.
CoJoNes | 24-03-09 | 13:28
Wederom +1
Man wat leuk dit!
Schoorsteenveger | 24-03-09 | 13:21
Ah, je doelt op het treurige volkje dat begrippen als 'verlichtingsfundamentalisme' heeft gelanceerd? Alleen al aan de oorsprong van dat soort woorden begrijp je vanwaar de wind komt. Ik las net nog in Van Rooy (de malaise van de multiculturaliteit) dat wie nu nog schermt met spruitjes en boerenkool, terwijl we al meer dan de helft van de tijd exotisch eten, echt wel van slechte wil is. Zelfde soort volk. Ergo: discussiëren, redelijkerwijze, met these, antithese en synthese op een hoger plan en zo, kan je daar niet mee. Hun verdraaien van de werkelijkheid aantonen wel, daar heb je een punt. Alleen vindt de cultuurrelativist in de door soortgenoten bevolkte burchten van de MSM een belangrijke bondgenoot. Er is een verschil tussen gelijk hebben en gelijk krijgen, Schoorsteenveger. En zo belandt een mens dus uiteindelijk op GeenStijl. Niemand echter die je tegenhoudt in je pogingen om een plaats te versieren op de opiniepagina's van NRC, als je dat nuttig vindt.
@harry1588 | 24-03-09 | 13:25
Socialisme is nivellering, socialisme is staat, socialisme is collectivisme en socialisme is repressie. Daar kots ik dus op.
Dan kun jij verder de wiskunde doen en in je lijstje omcirkelen welke regelingen voortkomen uit die misdaad tegen de menselijkheid.
Bijstand bestaat bij gratie van belastingheffing en belastingheffing is oorzaak van het feit dat mensen hun eigen broek niet op kunnen houden. Huursubsidie is nivellering, in de 19e eeuw woonde je niet aan de gracht als je het niet kon betalen. Moet ik doorgaan? Jij draait oorzaak en gevolg coinsequent om.
@poepomgeving, sorry hoor maar als je over dat soort dingen gaat zeiken dan ga ik schelden. Lul.
@Schoorsteenveger 13:21
Zo, zo. Bestaat er een speciale taal van het " Verlichtingsdenken" ?
Is helemaal nieuw voor mij. Volgens mij lul jij ook maar eind weg.
CoJoNes | 24-03-09 |13:19
Zo, die zit!
Kots op socialisme.... bedoel je dan simpelweg de PvdA enzo of moeten we de bijstand, huursubsidie, kinder- en zorgtoeslag, nabestaandenpension, AWBZ etc maar afschaffen. Vind ik prima hoor, ik heb ze niet nodig en hopelijk zal ik het NBP en de AWBZ ook nooit nodig hebben.
Één ding kunnen we het over eens zijn, religie is kut. Religie gaat per definitie uit van ongelijkheid tussen mensen, al beweren ze van niet (iedereen kan toch geloven?). Als er maar een islam is, is er ook maar een christendom (kort door de bocht) en een jodendom. Dus het jodendom is dan ook pervers. Vind ik overigens wel hoor, al dat gezeur met twee keukens en ongestelde vrouwen. Ik ben slechts voor gelijke behandeling, mag wat mij betreft ook de andere kant op (alle religies verbieden).
harry1588 | 24-03-09 | 13:08
'Eikel'? 'Overgevoelige sufferds? Doe even normaal man. Je bent blijkbaar net zo snel aangebrand als de meeste islamieten. Over overgevoelige sufferds gesproken.
CoJoNes | 24-03-09 | 13:19
Zo! +1 dan!
Ik zou zeggen laat allemaal ff een vriendelijk berichtje achter:
ghascoet[arobase]nordnet.fr (remplacer "[arobase]" par @)
ghascoet@nordnet.fr
van Maerlant | 24-03-09 | 13:11
Ik had het over de academici die volgens jou reddeloos verloren zijn. Dat zijn degenen die het geplante gif verspreiden en door hun taalgebruik de discussie verarmen. Hier zijn krachten aan het werk die ook onze taal, en dan bedoel ik niet de nederlandse taal, maar de taal van het Verlichtingsdengken, aan het assimileren zijn.
@harry1588 | 24-03-09 | 13:08
Zal ik dan maar eens heel eerlijk zijn, beste harry?
Hoewel ik niet de meest fanatieke, meest rabiate of meest activistische islamhater ben, hoef ik ze niet meer. Niemand meer van dat tuig. Ik kots op die hele ideologie die islam heet. Daarnaast kots op de hele ideologie die socialisme heet en uiteraard kots ik op religie in het algemeen.
Voordeel voor die andere fascisten is, dat ze moeilijk als zodanig herkenbaar zijn. Zo niet de moslim. Ik tuf in die kudtsnor, ik swaffel die hoofddoekjes en niqa'abs en ik pis tegen de 8 jaar oude BMW met een M3 badge van de AVA. De tiefus voor ze, stuk voor stuk. Lieden die het verwerpelijke ideaal van een kalifaat aanhangen, die vrijheden willen offeren voor een chemische disbalans in de cortex mogen van mij allemaal subiet kapotvallen. Een moslim is aanhanger van de islam. Er is maar een islam en die is tot op het bot pervers. Hence.
hoe kun je als bevolkingsgroep jezelf steeds belachelijker maken...
Het maakt me misselijk... helemaal de 2de link.
Ik zit vandaag heel even bij de wegkijkers...
repulse | 24-03-09 | 11:00Iedere keer blijf ik mij steeds meer verbazen over zoveel domheid in de bestrijding van het Wilders-gedachtengoed... en die domheid gaat maar door,zo ver dat ik me zo langzamerhand ga afvragen.... zoveel domheid is zelfs voor politici en machthebbers te gek.... zit daar misschien meer achter en dan lees je het bovengenoemde commentaar van repulse... en komt de twijfel... misschien ben ik wel degene die dom is en laat ik me weer eens bij de neus nemen.
Voor politici acht ik langetermijn denken een onmogelijkheid.. maar de echte machthebbers hebben waarschijnlijk meer kaliber
Schoorsteenveger | 24-03-09 | 13:05
Ik heb gezegd dat figuren als TR d'eruit moeten. Dat is iets anders dan hun gang laten gaan. Wat de taal betreft: m'n moedertaal is me lief, ik kijk met lede ogen naar de verengelsing aan de universiteiten (bedankt, Nederland) maar da's een andere kwestie, hangt ook samen met globalisering, de eerste tekenen van een mogelijke kentering, hoe schuchter ook, zijn er, afwachten maar even.
@lewinski, misschien op het platteland niet eikel, maar in steden als den haag en amsterdam stonden de kaalkopjes en tokkies al klaar. Ook menige moskee of islamitische school is in de fik gegaan, mensen bedreigd en zo. Dus de dreiging van anti-moslim geweld zat zeker in de lucht. Misschien een verzoek aan de internetters met tijd onder ons om wat blogpostjes en reacties op allerlei fora terug te vinden. Menige mening ging over het aandoen van 'de' moslim wat 'zij' Theo van Gogh hadden aangedaan.
Vermoord, hartaanval wat ever dood is dood en blijft dood. Moord zegt wat over de oorzaak, maar het blijft de dood van van Gogh d.m.v. moord. Stelletje overgevoelige sufferds. Overigens vonden niet alle mensen het erg dat ie dood was, wel dat ie vermoord is.
van Maerlant | 24-03-09 | 12:58
Ik zeg dat zij degenen zijn die het gif verspreiden, misschien wel het gemeenste gif. Wat jij zegt is dat je die verspreiding gewoon zijn gang moet laten gaan, omdat dat toch niet meer tegen te houden is. Nou, daar verschillen wij dan van mening over. Al zijn ze niet te bekeren, ze zijn wel te bestrijden en dat is nodig.
Al is het alleen al om ervoor te zorhgen dat we een taal overhouden die in staat is om nog enige nuance aan te brengen in wat er nu in Europa gebeurt. De taal is aan het verschralen, Maerlant, we hebben het alleen nog maar over racisme en fascisme, verder weten we niet meer hoe we een en ander moeten benoemen.
@inktpot | 24-03-09 | 13:03
Socialisten en religieuzen hebben een broertje dood aan democratie.
Gaan ze hier straks ook doen Geert krijgt steeds meer stemmen en zetels (jeetje hoe zou dat toch komen zeg?)
straks met de verkiezingen leggen ze er ook gewoon een cordon sanitair om heen.
Kweet niet hoe dat daar in de nederlandse politiek werkt
Maar zo hebben ze het hier gedaan met het Vlaams Blok
Wel heel democratisch trouwens dat iets waar mensen op stemmen waarvan ze willen dat het aan de macht komt niet aan de macht kán komen.
rijk | 24-03-09 | 12:52
Inderdaad.
Politiek correct Nederland blijft maar emmeren dat het "slechts een heel kein groepje is dat het voor de meerderheid verpest".
Maar ze verzuimen erbij te zeggen, dat de islam helemaal geen democratisch instituut is, en het dus geen zak uitmaakt wat de meerderheid van de moslims denkt.
Slechts weinigen beslissen over velen in de islam.
Met die weinige beslissers -als altijd vergezeld van hordes agressieve knokploegen om de massa's gedwee te houden- hebben we te maken.
DIe "overgrote meerderheid" wordt met angst en sociale chantage onder de duim gehouden.
@koerbagh ® | 24-03-09 | 12:54 ,
tja, kleine mannetjes met compensatie drang en macht,
vaak een zeer destructieve combinatie.
Schoorsteenveger | 24-03-09 | 12:52
Dat is allemaal waar. Waar jij, vermoed ik hè, uit de bocht gaat is door aan te nemen dat ze, mits maar goed voorgelicht, hun dwaling zouden inzien. Maar er lopen er nu éénmaal een hoop rond die niet zo hoog op lopen met onze beschaving Schoorsteenveger, dat is waar ik Houthakkert de afgelopen dagen enkele keren op attent gemaakt heb. Meestal zijn het de vertegenwoordigers van het 'culturele marxisme' waar Zware Guy het over heeft - niet toevallig staat er een paar keer 'academici' en 'universiteiten' in je post. Waar vind je meer wereldvreemde radicalo's bij elkaar dan daar? Die ZIJN niet te bekeren, net zomin als we de MSM voor ons zullen winnen. Dat is verloren energie.
@harry1588 | 24-03-09 | 12:47
Je schrijft: "de dreiging van anti-moslim geweld die aanwezig was na de dood van van Gogh". Einde citaat.
Ben je wel helemaal goed? Theo van Gogh is vermoord, door een moslim, in de naam van de islam. Omdat hij de profeet (wtf) beledigd had. Er was moslimgeweld, maar geen antimoslimgeweld en ook geen dreiging van antimoslimgeweld.
Kun je proberen dat te onthouden?
@ koerbagh ® | 24-03-09 | 12:36
Verdomd je hebt gelijk. Zo had ik het nog niet gezien. Bedankt voor deze les!
Het blijft de moeite waard hier af en toe te reageren en reacties te krijgen die hout snijden. Het genereren van voortschrijdende inzichten. Bravo.
@vander F | 24-03-09 | 12:50 :
Oh ja, maar dat kwam door een megalomane Corsicaan met een minderwaardigheidscomplex die zichzelf keizer kroonde over de rug van de revolutionairen. De geschiedenis is niet zonder ironie, inderdaad.
Tja. Ik was enorm verbaasd van de Britse reactie maar van de Fransen.... wat zal ik zeggen, die hebben een hele historie van zich overgeven, verraad met de vijand heulen en algemeen lafaard zijn. Verbaast me niets dus.
@harry1588 | 24-03-09 | 12:47
"de dood van van Gogh"
Was ie ziek of zo?
Muslims are the victims of islam
van Maerlant | 24-03-09 | 12:45
In heel Europa laten zich talloze hoog opgeielde academici in de luren leggen. Die hebben niet eens door dat het contract op het spel staat. Die gaan lekker mee in het demoniseren van het Blonde Beest en huilen met de wolven terwijl ze denken een dialoog te voeren op basis van een voor beide partijen duidelijk contract. Die lui verspreiden het gif zonder dat ze dat doorhebben. Geef mij maar antwoord op de vraag waarom die TR nog niet vierkant buitengeflikkerd is uit alle universiteiten in Europa. Vertel mij maar waarom we moeten afdalen tot een paar vrouw-onvriendelijke en homo-onvriendelijke uitspraken op één van zijn tapes. Vertel mij maar waarom de man niet op basis van het brede programma dat hij ten uitvoer brengt wordt afgeserveerd.
CoJoNes | 24-03-09 | 12:48
Grappig en touché. Je wil toch al meegaan in de redenering, schept tenminste perspectief.
@koerbagh ® | 24-03-09 | 12:36 ,
zeg er ook nog even bij dat Nederland eerst en vooral een republiek was,
en de Fransosen er weer een koninkrijk van gemaakt hebben (oh ironie)
@ Jan Sobieski | 24-03-09 | 12:29
Klopt wel denk ik. Maar het waren toch echt islamieten die Jeruzalem al in een vroeg stadium hebben veroverd.
Het gaat denk ik altijd om machtsblokken. het belangrijkste middel va de arabische wereld lijkt toch de Islam te zijn. De westerse wereld heeft lang de kerk als belangrijk instrument gehad maar had daarnaast nog veel andere middelen om te imponeren zoals de technologische ontwikkelingen en de financiële kracht. Daar kan de arabische wereld slechts de olie tegenover zetten die m.b.v. wetserse know-how wordt gewonen en verwerkt. Qua regeren zijn de arabieren niet veel verder gekomen dan hoogstens veredelde dictaturen terwijl wij in het westen toch zoeits kennen als democratie dnkzij de Grieken, de nog steeds mooie en wijze mensen die godzijdank deel uitmaken van Europa en die als geen ander weten wat de kleinasiatisch catastrophe betekent.
Elsevier: interview Mark Steyn, Canadese columnist waarschuwt tegen de oprukkende Islam 'Europa geeft zich over'
@van Maerlant | 24-03-09 | 12:45
En ondertussen maakt iedereen ongevraagd gebruik van onze artiesteningang.
Als Wilders afgeknald wordt (te veel eer maar goed) of als er een aanslag gepleegd wordt (denk het niet, nederland onderduik c.q. doorvoerland) dan vrees ik voor de moslims in Nederland. Of denken jullie niet dat de dreiging van anti-moslim geweld die aanwezig was na de dood van van Gogh zich dan daadwerkelijk vertaald in harde retaliatie?
Of misschien hoef ik daar niet bang voor te zijn. De meeste hier blijven toch alleen anoniem discussieren en/of schelden achter hun computer. De reden waarom moslims zo succesvol zijn in het gebruiken van de democratie is ook omdat de Nederlander passief achter overleunt en elke keer, tussen het slokken bier en handen vol chips nemen, roept dat de politiek er wat aan moet doen om vervolgens fijn te zappen naar prachtige oud Hollandse programma's als Zeg eens Schaaaaap, de geit met de vijf poten en ik hou van Intifada. Oftewel klagen alleen helpt niet. Als moslims zeuren over kruizen als monument, dan moet je als nederlander harder gaan zeuren over het feit dat je Erfgoed wordt afgepakt.
De beste stuurlui staan aan wal. Klagen dat de buurvrouw verkracht wordt, maar weigeren er iets aan te doen.
Vrijevolk is vol.
mirrorrrrr ziel voe ple
Schoorsteenveger | 24-03-09 | 12:39
Probeer jij mij nou ook eens te volgen. Ik zal het met een voorbeeld proberen.
Ooit behandelde ik voor een werkgever facturen van artiesten. Die toonden zich ook uitermate creatief in het vinden van kostenposten. Als je jezelf dan niet verloren wil rijden, dan beschouw je je contract als de bijbel. Staat het in het contract of niet? Nee? Jammer. Als ik met die gasten zou meegaan in die soms pathetisch mooie verantwoordingen was ik m'n kompas kwijt, suggereerde ik een mogelijk gelijk en schepte ik een precedent (het contract is niet alleenzaligmakend), ging ik mee in een jargon en een thematiek waarin ik minder beslagen ben. Maak nu van contract 'grondwet' en je begrijpt waar ik naartoe wil. Wil je een nuttige bijdrage leveren? Doe dan suggesties ter verbetering van de grondwet voor die passages - en dat zijn er nogal wat - die kreunen onder het gebeuk van de 'artiesten van slechte wil'.
Gerrrt heeft die uitspraken gedaan in de VS, waar vrijheid van meningsuiting WEL nog gewoon mag. Dus geheel kansloos weer die Fransen.
Link kaput!!!
repulse | 24-03-09 | 12:40
Exact my friend, zo werkt het.
Ondertussen in 020: de pvda amsterdam heeft een levendige discussie over het woord 'spleetogen' gesloten. Stelletje spleetogen! www.amsterdam.pvda.nl/nieuwsbericht.ph...
@van Maerlant 12:33
Wilders rethoriek is een mooie aanleiding, maar als je naïeve liberalen of linkse progressieven wil overtuigen, (en die plicht heb je als je serieus bent), dan moet je met liberale en progressieve ideologische argumenten de islam ontmaskeren als gevaar. En dat kan heel makkelijk.
Schoorsteenveger | 24-03-09 | 12:26
Het verhaal van tr is gestoelt op 2 pijlers. 1 alle wetgeving binnen westerse landen die niet in tegenspraak is met de sharia mag kan en moet worden omarmd als zijnde islamitische wetgeving. 2 binnen de islam is het toegestaan aan moslims wanneer zij in het dar el harb wonen om zich tijdenlijk niet aan islamitische regelgeving te houden. Tot het moment dat zij niet langer in de minderheid zijn, waarna het gebied niet langer dar el harb maar dar el islam is.
Taqqiya, dus in ieder opzicht.
van Maerlant | 24-03-09 | 12:33
Laten we maar eens goe nagaan waar het drijfzand zich bevindt, en waar we nog stevige bodem onder de voeten hebben. Voor je het weet staan we alleen nog maar te schreeuwen, met het zwaard in de hand, en hebben we niemand meer die achter dat geschreeuw aan komt met een zinnig verhaal.
Eerst moet ik een stedentripje naar Londen annuleren omdat de Britse overheid ieder contact met de realiteit blijkt te hebben verloren, gaat nu Parijs ook al niet door om die reden. Zal m'n dochter leuk vinden als ze straks uit school komt.
*zucht. gooit frans servies uit het raam op een hoop met engels porselein*
@The Prisoner | 24-03-09 | 12:20:
"De Fransen hebben toch maar mooi een revolutie gehad. Daar kan het nederlandse klootjesvolk helemaal niet op bogen."
Toch wel. De 80-jarige oorlog is niets meer dan een opstand en revolutie tegen het gezag. Het was geen volksopstand maar eentje van de adel en een bevolkingsdeel dat voorheen in Europa niet bestond: de middenklasse, maar het effect was min of meer hetzelfde. En dan hebben we in de 18e eeuw nog de patriotten gehad, dat ook een revolutie genoemd kan worden.
Daarbij, de Franse revolutie wordt altijd voorgesteld als een volksrevolutie, maar dat is zeer betrekkelijk. Ook die revolutie werd voornamelijk geleid door lagere adel en legeraanvoerders.
Wat een rotdag. Wilders aangeklaagd in Fransenland. En ook Kots3 uiteen.
Jan Sobieski | 24-03-09 | 12:29
Diezelfde machtspolitiek kun je dus ook aan de kant van het kalifaat leggen. Mecca is nog al wat verder weg van jeruzalem als dat rome is...
wij in het westen komt wonen, omdat ze het in hun eigen land zo slecht hebben, moet zich aanpassen. De eigen religie kan/moet behouden blijven maar de daaraan verwoven normen en waarden moeten worden bijgesteld naar westerse maatstafen. Doet men dat niet dan zullen ze altijd een outsider blijven. Helaas zijn er teveel linkse instanties die dit soort recalcitrante mensen het hand boven het hoofd houden en hiermee dus de intergratie tegen werken. Als ik naar een islamitsch land ga moet ik mij ook aanpassen, geen alcohol, lange mouwen geen korte broek. Wanneer die mensen hier komen mogen wij toch het zelfde respect verwachten?
Deux Français sur trois préfèrent l'islam á croquer.
*Blijft een moeilijke taal*
Schoorsteenveger | 24-03-09 | 12:26
Voor de goede orde: ik verwijt je niets, laat staan dat ik je iets in de schoenen zou willen schuiven. Al wat ik wil zeggen is dat je je op een glibberig pad begeeft. Voor je het weet zit je in het drijfzand en daar wint het Moerasmonster. That's all.
kwark001 | 24-03-09 | 12:09
Dank, mooi samengevat.
In mijn beste frans: islam sucks!
l'islam est le cancer du monde
De Volkskrantslezers weten nog van niks. Niet dat wilders op 28 zetels staat en niet dat de franse *kuch* mensenrechtenorganisatie ADHD hem heeft aangeklaagd.
De Volkskrant doet voorkomen alsof het grootste probleem in de wereld het uiteenvallen van K3 is. Is voor hen ook erg.
@sloppy josef | 24-03-09 | 12:15 hou maar op, niemand neemt jou serieus als clown van GS/SN.
Geloof is het struikelblok voor de op religie gebaseerde partijen in Nederland en Europa. Ze weten onderhuids wel dat de islam een verkeerde bij in de korf is, maar kunnen niets doen zonder zichzelf te steken.
-weggejorist-
Niemand mag natuurlijk mevr. Marie-Neige Sardin verkrachten, ongeacht geloofsovertuiging, huidskleur, etc.
Misschien is het mogelijk dat bij de volgende groepsverkrachting er opnames gemaakt worden als bewijsmateriaal.
Haar winkel is hier te vinden:
maps.google.nl/maps?f=q&source=s_q...
tipo | 24-03-09 | 12:25
Laten we die ook in de gaten houden dan.
Moslims come, but they do not go
Echt wel een no-go area dus.
@kopkaasknabbelaar | 24-03-09 | 12:23
Op mijn potje staat: beurre de cacahouètes.
*zich afvraagt wat hij gegeten heeft*
van Maerlant | 24-03-09 | 12:20
Ik snap 'm even niet.
'In dialoog' kan heel veel betekenen.
Als je mij in de schoenen wil schuiven dat ik in dialoog zou willen met TR op de wijze waarop multiculti-links via dialoog geprobeerd heeft een Heile Welt te creëren, dan denk ik dat onze recente discussie weinig zin heeft gehad.
Ik wil het vertoog snappen dat TR na twintig jaar noeste arbeid in elkaar gesleuteld heeft, een taal die ragfijn is afgestemd op onze manier van dialoog voeren. Als ik die doorzie, dan heb ik één wapen méér om dat gezwel te bestrijden. Met alleen Wilders gaan we het niet redden.
Voor straf ga ik de hele dag geen Franse producten eten & drinken.
Geen brie of camembert, geen wijn, geen cognac, geen nix nie !
@Schoorsteenveger | 24-03-09 | 12:04
Maar die dhimmi heeft wel tientallen nieuwe dhimmi's 'opgeleid'.
We krijgen nu een gelegenheid om de Fransen erbij te halen net als dat we er Brite bij hebben gekregen. De internationale Wilderfenis kan de motor worden achter het ontmaskeren va de islam. van moskee naar moskeet: sluiers af en opnieuw buikdansen leren. De verbroedering kan beginnen rondom de waterpijp, desnoods bij een koppie slappe thee.
Ils sont fou. Knetterfou.
Wie gaat eigenlijk de moslims voor het gerecht dagen wegens haatzaaien...
Het moet zijn: Fromage du Cachuettes...
@kwark001 | 24-03-09 | 12:09
De islam is inderdaad een kankergezwel dat met alle middelen bestreden dient te worden bestreden.
Toch even mijn steentje bijdragen. Dit is inderdaad een klacht van ene groep mensen wat hier Groenlinks of wereldvreemde PVDA-ers zouden zijn. Espace heeft in Frankrijk gestudeerd (op hoofddoekvrije universiteit) en ben dara veel omgegaan met wat wij ' allochtone fransen ' zoudne noemen, maar hoe zij zichzelf absoluut niet zien, omdat zij zichezelf ook en /of vooral als frans zien. Het gelijkheidsbeginsel is zeer ver doorgevoerd, wat ook wil zeggen dat er met buitenlandse studenten als ik niet heel extra coulant wordt omgegaan qua taalfouten etc, ' want iedereen is gelijk' . Lastig soms voor mij, maar zo zit men daar in elkaar. Ook daar heb je moslimtrash, maar ook, en meer dan hier naar mijn idee, een grote groep die heel goed meekomt.
En ik zou ook niet afgrekend willen worden op de PVDA als nederlander eerlijk gezegd.
Die mensenrechtenorganisatie wordt betaald door wie?
Follow the moneytrail ;o)
"For the most part, Muslim publics feel more embittered toward the West and its people than vice versa."
Het is niet frankrijk maar een import k.. die hier een zaak van maakt!
sloppy josef | 24-03-09 | 12:15
Als je Nederland nog een toekomst toewenst op basis van de grondbeginselen en normen en waarden voortkomend uit de Nederlandse cultuur dien je vooral NIET te stemmen op de huidige partijen, en zeker geen GL.
Toch je stem uitbrengen op deze partijen is tevens je akkoord verklaring tot Islamisering van Nederland en jezelf als autochtoon op de 2e plaats zetten.
Na de kruistochten kon Europa eindelijk weer een Renaissance beleven. De moslims hebben het arabische erfgoed naar de filistijnen geholpen. Zeer triest. Die arabieren heben een tijdlang een behoorlijke beschaving gekend, maar daar heeft de idiote profeet M. een einde aan gemaakt. Hoe dom kan een reliverslaafde zijn (:-
De Fransen hebben toch maar mooi een revolutie gehad. Daar kan het nederlandse klootjesvolk helemaal niet op bogen. Stakkers en HPA angsthazen zonder karakter die massaal CDA stemmen of inmiddels ook PvdA dat nu ok zo'n VU Amsterdam gereverkeerde zichzelf knevelende breinmonopolie heeft gekregen gelijk een Rouvoetviespeukhersenvirus.
Liberté Fraternité Égalité !!!
@sloppy josef | 24-03-09 | 12:15
Grote grutjes, weder een scholiertje die zijn meninkje komt verkondigen.
...
Nu is de vraag: welk weldenkend mens wil nog met het gezwel dat islam heet in dialoog?
kwark001 | 24-03-09 | 12:09
.
@Schoorsteenveger: this one is for you. Met dank aan Kwark001.
Geert zal toch wel een eigen talkshow krijgen op dat poont mag ik hopen?
@MaartenTerminator | 24-03-09 | 11:35
Feiten: pewglobal.org/reports/display.php?Repo...
Die Franse mensenrechtenorganisatie mag wel eens naar de feiten kijken. Of is de werkelijkheid een belediging van de Islam? Blijkbaar.
internationaal reisverbod voor Geniepige Populist Wilders. artile 137c gaat over grenzen, blijkt toch echt een gevalletje normen en waarden te zijn. stem dus op een reguliere politieke partij ipv op pvv. als je jezelf serieus neemt. en nederland. 's neerlands' clown
@ Jan Sobieski | 24-03-09 | 12:13
Als jij de Jihad als massavernietiginswapen ziet. JA !
"du pinda" zou wat beter zijn. verder natuurlijk weer in en in triest dit..
-weggejorist-
De gewraakte Speech:
www.openbaring.org/geertwildersspeechn...
De citaten die tot de aanklacht hebben geleid:
"Paris is now surrounded by a ring of Muslim neighbourhoods."
"In France school teachers are advised to avoid authors deemed offensive to Muslims, including Voltaire and Diderot."
"Many neighbourhoods in France are no-go areas for women without head scarves."
"Jews are fleeing France in record numbers, on the run for the worst wave of anti-Semitism since World War II. French is now commonly spoken on the streets of Tel Aviv and Netanya, Israel."
"The Pew Research Center reported that half of French Muslims see their loyalty to Islam as greater than their loyalty to France. One-third of French Muslims do not object to suicide attacks."
"Paris has seen its uprising in the low-income suburbs, the banlieus. Some prefer to see these as isolated incidents, but I call it a Muslim intifada. I call the perpetrators settlers. Because that is what they are. They do not come to integrate into our societies, they come to integrate our society into their Dar-al-Islam. Therefore, they are settlers."
.
Het onderzoek waar Wilders naar verwijst, waaruit blijkt dat 1/3 van de Franse moslims niet PER DEFINITIE tegen zelfmoordaanslagen is:
pewglobal.org/reports/display.php?Repo...
.
Overigens slordig en dom van Wilders, dat hij in deze speech het onderscheid tussen de Islam (het idee) en moslims (de mensen) niet zuiver houdt.
maar we dwalen af inderdaad
@ Jan Sobieski | 24-03-09 | 12:09
De kruistochten zijn uitgeroepen door de Paus om geheime documenten onder de tempel van Salomon weg te halen en het veroveren van het heilige land was "slechts" een excuus.
Tot 5% islam in een samenleving --> sociale onrust, intolerantie en bedreigingen.
5% tot 10% islam --> vrijheid van meningsuiting wordt aangetast, oorspronkelijke bewoners weggejaagd, segregatie en politieke onrust.
10% tot 25% islam --> verregaande onlusten en destabiliteit van de samenleving.
25% en meer islam --> Zie Kosovo en voormalig Joegoslavië.
50% of meer islam: Totale dictatuur, verval van wetenschap, onderwijs, gezondheidszorg en welvaart. Andersdenkenden worden vervolgd, geïsoleerd of gedood. Zie Saoedi-Arabië, Iran, Pakistan etc.
En zo gaat het op de hele wereldbol, overal waar de islam als sprinkhaan neerstrijkt gaan hele samenlevingen kapot.
Nu is de vraag: welk weldenkend mens wil nog met het gezwel dat islam heet in dialoog?
En verder: hoezo zou de islam in Nederland wel vreedzaam kunnen samenleven met de oorspronkelijke bevolking, terwijl dat op de hele wereldbol niet lukt?
-weggejorist-
CoJoNes | 24-03-09 | 12:03
LOL.
triggered: 1 slachtoffer is een tragedie. 50.000 een publieke omroep. (Vrij naar uncle Joe)
@-Infedelius- | 24-03-09 | 12:07
Je dwaalt af, we hadden het over onze eigen Kruisvaarders
De gehele speech van Geert in New York waar het over gaat.
www.openbaring.org/geertwildersspeechn...
Nou, als je dat allemaal niet meer in het openbaar mag zeggen, zelfs niet in het land dat de vrije meningsuiting expliciet in de grondwet garandeert, daarvoor aangeklaagd wordt in een land waar de mening niet eens is geuit... Dan gaat het licht in Europa niet uit, dan IS het al uit.
Ik zie als grootste voordeel toch dat veel tokkies nu uit protest hun vakantie in Duitsland gaan doorbrengen.
Verdomd slimme zet van die Fransen.
"New opinions are always suspected, and usually opposed, without anyother reason but because they are not already common."
-John Locke
zoek maar ns op internet op Saladin. Die heeft menig gristen met de scimitar op zijn lazer gegeven
@Jan Sobieski | 24-03-09 | 12:04
Ah, de beweegredenen. Het veroveren van Jeruzalem opdat de Messias weer neder zou dalen; nee je hebt gelijk, dat was een proeve van verlicht westers denken. *kucht nog eens diep*
Frankrijk staat nu op nummer 1 in het rijtje "landen waar ik zelfs voor geen miljoen op vakantie zou gaan", overigens ook als enige.
@de laatste man
nee hoor. dat was de gewoonte toen en voor die tijd waren ze nog zeer mild. lees maar eens wat regulier gebeurt bij de ottomanen als ze weer een stad in nemen....
@de laatste man | 24-03-09 | 12:01
Andersom waren de moslims uiteraard lieverdjes die, hoe kan het anders, he-le-maal niet in eerste instantie duizenden christenen een kopje kleiner maakten....
VonSwaffelaer | 24-03-09 | 12:01
neej hr, over paar jaar richt ik iets extreem rechts op ^^ ik reken op je stem !
-weggejorist-
Eén van de dhimmies heeft gisteren afscheid genomen.
www.nd.nl/artikelen/2009/maart/23/gema...
Je hebt maar 10 duizend mensen nodig om een revolutie te ontketenen.
50 duizend als je een publieke omroep wilt beginnen.
Overigens.. wie weet waar je Villa Marlier kan reserveren voor lunches betreffende staatszaken?
-weggejorist-
En maar klimmen in de polls hier. Ik hoop echt dat mensen met hun hoofd gaan stemmen tegen de tijd dat het echt moet. Ik zie weinig goeds in een G.W. als premier, maar dat is maar mijn "humble" mening.
@ VonSwaffelaer | 24-03-09 | 12:01
Nou hier ben ik het volledig mee eens.
@Octavianus | 24-03-09 | 11:59
Die jongens van de kruistochten hebben als wilde beesten huisgehouden in het Midden-Oosten: joden én moslims zijn er bij tienduizenden over de kling gejaagd. Heerlijk om bij zo'n hoogstaande cultuur te horen, hè?
@ Infedelius
Als Wilders (een) extra luchtgaatje(s) krijgt dan kan ik je voorspellen hoe het zal gaan:
betogingen, huilende mensen die kaarsen opsteken in Den Haag, het spook van de ongeloof die de eerste weken door dit land zal waren, condoleances van buitenlandse politici. Na een paar uur zal de zgn. tweede man van de PVV zijn zegje doen en beloven dat het gedachtegoed van Wilders voortgezet zal worden. Na een paar dagen doen de eerste intriges zich voor, komen de eerste schandalen naar buiten, kortom wordt de vuile was van de partij buiten gehangen. Na een paar weken is de PVV ten ziele.
En Balkenende, Rutten, etc, krokodillentranen huilde zij op zijn begrafenis, maar lachen zich van binnen ook dood. Het is immers weer duidelijk wie er op het pluche van het Binnenhof zullen zitten.
Een glas, een plas, een paar schoten en alles bleef zoals het was.
-weggejorist-
die jongens van de kruistochten hadden het toch goed gezien. het is een kwade, intolerante cultuur die je moet inkaderen en een groot hek om moet zetten.
repulse | 24-03-09 | 11:55
Ik mag het hopen waarde reaguurder, ik denk alleen niet dat het zo werkt.
Als Wilders inderdaad wordt omgelegd hoe zeer ik dat ook zou betreuren ( aangezien we erg veel waarde hechte aan een goed politiek stelsel en de vrijheid van menginsuiting) kan ik maar 1 ding zeggen. Mission FAIL
@Infedelius- | 24-03-09 | 11:53
Daar zou jij je wel eens sterk in kunnen vergissen. Geert heeft fans over de hele wereld, tot in Saoedie-Arabie en Iran aan toe.
Als je dat artikel leest lijkt het mij een hele 'linkse' dobber om het idee van Moslim intergratie nog enigsinds geloofwaardig over te laten komen. Ze dwingen alles doormiddel van geweld en systematische onderdrukking. Die mensen horen hier niet! Laten ze AUB op hun eigen eiland blijven. Dat is voor beide partijen de beste oplossing.
-Infedelius- | 24-03-09 | 11:53
Denk je dat de meerderheid van de engelsen blij zijn met de islam? de denen? de fransen? de belgen? de duitsers?
Europa is 1 groot kruidvat momenteel als nederland zou ontploffen kan dit een kettingreactie op gang brengen die niet te stuiten is.
Sacre Cordon Bleu !!
Frankrijk, mooi land jammer dat er zoveel moslims wonen.
@ repulse | 24-03-09 | 11:50
Mij ontbreekt alleen 1 ding , ALS wilders inderdaad een aantal luchtgaatjes extra krijgt door een moslim, wat denk je dan dat de hele wereld in opstand komt? Hier in Nederland zal het nog maandenlang onrustig zijn maar de wereld veranderd er niet door. Wilders? Wilders? who the F*** is Wilders zal de rest van de wereld denken na een aantal maanden.
Laat heel de wereld Geert maar snel aanklagen, des te sneller liggen we allemaal met onze koker naar Mekka. Zie het als een soort nazificering: ubermenschdenken, Jodenhaat, dictatuur, geweld en oorlogsverheerlijking. Ik ben er klaar voor. Eindelijk geen welvaart, vrede en vrijheid meer.
@The_Challenger | 24-03-09 | 11:40
Niks hoor, Wilders bepaalt zijn eigen mediastrategie. Dat hij zich op islamofobie concentreert, is zijn eigen keuze, niet die van de media. Dat hij niet naar tv-studio's komt, is zijn manier om de mythe rondom hem in stand te houden.
-Infedelius- | 24-03-09 | 11:40
Een van de beste verdedigingen is soms wel je niet al te divers profileren.
Weet je nog welke groepen er allemaal in beeld kwamen rondom de moord op Pim? Bij pim waren de mogenlijke motieven: het islam debat, de jsf, en de kleinste groep waar de bevolking niet rechtstreeks achteraan kon gaan de milieu activisten.
Wat was er gebeurt als er was uitgekomen dat een islamist Pim had vermoord?
Wat was er gebeurt als er was uitgekomen dat Pim op het hakblok was gelegd door mat herben voor de jsf?
Wat is er gebeurt nu het een eenling met een millieumotief?
Als geert wilders wat overkomt kan het maar uit 1 hoek vandaan komen, dat is zijn beste beveiliging.
Goebbels? goebbels? was dat ook niet zon flamboyante probleem-aanpakker ergens in de redelijk recente geschiedenis ?
Islam. Can't live with her, can eliminate her.
-weggejorist-
quelle dommage geertje
MaartenTerminator | 24-03-09 | 11:35
"Parijs is omcirkeld door een ring van moslimwijken. Veel wijken in Frankrijk zijn no-go areas voor vrouwen zonder hoofddoek.
Zijn dit leugens? Lijkt me niet
Lult wilders hier uit zijn nek? Het lijkt mij de waarheid en niets anders dan de waarheid
Graag even met argumenten onderbouwen graag, en niet van die nos/nps/vara/vpro propaganda graag
Joseph Goebbels is momenteel hoofdredacteur van de NOS onder de naam Hans Laroes
Moslims zijn zielig. Moslims moeten altijd huilie huilie doen. Je zou denken dat het om een minderheig ging, maar wereldwijd zijn er 2 miljard moslims en in Frankrijk alleen al 10 miljoen. Zoals ik al zei. Moslims zijn altijd zielig.
@MaartenTerminator | 24-03-09 | 11:35 ,
welke leugens?
Nou dit weer, terwijl we hier in Nederland kleine stapjes de goede richting opgaan.
www.nos.nl/nos/artikelen/2009/03/art00...
@MaartenTerminator | 24-03-09 | 11:35
Grutjes. Ik kijk anderhalve week niet op deze site, zijn er opeens allemaal scholieren aanwezig.
Heb het altijd al een blotebillengezicht gevonden
@keeskooskaas | 24-03-09 | 11:24 ,
wat voor gekke dingen zei gekke Geert dan aangaande dit topic?
Les Putain du Halal fumes le pipe de Imam sans les banlieus.
verre, pipi, lavage
@MaartenTerminator |24-03-09 | 11:35
Het zijn geen leugens. Het is de sociale toendra van de banlieus; de voorsteden met sociale verloedering, criminaliteit en repressie.
MaartenTerminator | 24-03-09 | 11:35
René Danen komt meer bij mij op, of Harry van Bommel. Goebbels is een goede derde, dat dan weer wel.
Dit wil niet zeggen dat ik niet achter Wilders sta, het kan alleen allemaal wat minder schreeuwerig, herinnert u zich Pim Fortuyn beste leden? Wilders kan erg ver komen alleen moet hij het wat genuanceerder weten te brengen is mijn mening. En ook met andere politieke standpunten naar buiten toe treden.
Infedelius- | 24-03-09 | 11:35
Zou dat mischien kunnen omdat hij niet naar de tv-studio's komt ? Omdat bijvoorbeeld de media juist de schijn wil laten ophouden dat hij een one-issue partij is en daardoor geen vragen WIL stellen over andere onderwerpen.
Is het niet zo dat zijn partij woordvoerders heeft over de andere kwesties in de kamer?
Ik begrijp dus dondersgoed hoe dat komt..
Hebben die lui geen chatbox waar je plaatjes kan uploaden??
oei, links wordt weer bang!
@ El Gerente | 24-03-09 | 11:34
Deels klopt dat wel , alleen Wilders doet publiekelijk ook niet erg zijn best om zijn andere politieke kant te laten zien. Dat dat nu geen zin meer heeft dat is wel zijn eigen schuld
Waarom verspreid Wilders van die leugens? Waarom lult ie zomaar uit z'n nek? Kan hij zich niet bij de feiten houden ipv hele groepen zwart te maken door zijn leugens als feiten te presenteren? Goebbels, anyone?
@ The_Challenger | 24-03-09 | 11:33
ik snap dat de partij een website heeft, alleen hij verkondigd zijn standpunten nooit zo fanatiek als zijn anti-verislamiserings campagne, begrijpt u ?
@Roaldt | 24-03-09 | 10:14
Dwaas! Wilders mag zijn mening vormen over alles en iedereen, zoals jij dat ook mag.
-Infedelius- | 24-03-09 | 11:25
Die punten zijn er wel degelijk, maar links is alleen gebaat bij PVV's standpunten jegens de problematische moslims.
Overige partijpunten interesseert de publieke omroep geen ene reet, want men ziet de PVV als een gevaar voor het linkse keizerrijk.
Het enige punt waar men de PVV dan op wil en kan aanvallen is het eerder genoemde, aangezien dit beukt tegen de linkse doordrechte vesting hetgeen uiteraard in deze dictatuur (wij bepalen, u volgt en gehoorzaamt) niet toegestaan is.
Octavianus | 24-03-09 | 11:25
Wat moet hij anders? De demoniseringen, all over Europe, blijken weinig effectief. Het is met de moed der wanhoop.
Infedelius- | 24-03-09 | 11: nog wat
probeer www.pvv.nl eens...
@BigBananas | 24-03-09 | 10:43
dommage, beuree d'arachides
dat worden weer meer zetels voor geert.
Zippy | 24-03-09 | 11:02
Nederland dient waakzaam te zijn, Europa dient waakzaam te zijn. Helemaal mee eens. Maar dan toch graag ook échte waakzaamheid, liefst alle kanten op. De blinde vlek van tanend links is levensgevaarlijk, gevaarlijker dan Wilders ooit zou kunnen zijn. The Postman Always Rings Twice.
WoutH | 24-03-09 | 11:27
Dat zou een aantal mensen wel plezierig vinden inderdaad. Dat we vooral politiek correct blijven en intussen de problemen onder de mat blijven schuiven.
Verder wat repulse | 24-03-09 |11:00 zegt.
@vander F | 24-03-09 | 11:20
Erg vervelend, vooral omdat veel mensen er in trappen. Laten we het positief bekijken: Met Moslims in een debat hoef je nooit bang te zijn voor vogels.
Beatrix is een jaar voor de verkiezingen al de mogelijkheden van een minderheidskabinet aan het onderzoeken. Die zou moeten bestaan uit
sp-gl-pvda-d66-cu-cda-vvd-ton-sgp die samen 74 zetels krijgen.
Die wijken in marseille zijn no-go areas voor iedereen, de gendarmerie komt er niet eens. Vind de vergelijking met Engeland toch een beetje misplaatst, aangezien dit het standpunt is van een organisatie en niet de Franse regering.
WoutH | 24-03-09 | 11:27,
Vervelend he? Dat mensen zomaar mogen zeggen wat ze denken...
.
Dat hebben ze in Noord-Korea toch beter voor mekaar, nietwaar?
"We hebben in Frankrijk al aanslagen op moskeeën en tegen islamitische begraafplaatsen gehad".... de schuld van Wilders?
-weggejorist-
@ GraDuZ | 24-03-09 | 11:15
Wilders wordt gedekt door een legertje vrouwen ( waar de moslimjurken niet van terug hebben!
Gezonde koeienmeisjes uit het vochtige land van melk en honing dus geen geitenboerkas uit het droge land van geitenbreiers (:-
Als dat haatzaaien is, moet Nederland een no-go area voor vrijwel alle moslims worden.
Ik krijg dagelijks groffere teksten door moslims naar mijn hoofd geslingerd.
Ik vind de moderne kruistocht van Wilders tegen de verislamisering van Nederland en geallieerde staten niet bijster schrikwekkend. Ik zou het alleen wel leuk vinden als onze flamboyante minister-president in de maak ook eens met andere stanpunten kwam? economie? zorg voor ouderen, die de fundamenten voor de huidige maatschappij hebben gelegd en nu zitten weg te rotten in afgedankte bejaardenkrotjes? defensie beleid? vragen,vragen,vragen.....
bouzrou moet zijn eigen volk wel erg haten. dit heeft natuurlijk een gigantisch averechts effect
Zippy | 24-03-09 | 11:02
We kunnen beter waakzaam blijven voor fascistoïde haatzaaiers als jij en de publieke omroep. Een derde politiek/ideologische moord is scheepsrecht...
Wat een schrijffert is die Pritt. Ik zit gewoon te lachu, terwijl je hoort te huilen natuurlijk.
Heel West-Europa onder het juk van het Cordon Guillotine.
vander F | 24-03-09 | 11:05
Daarom zeg ik het dus ook wijsneus, de tekst in dit GS-artikel alleen is licht misleidend. De Franse aanklagerT is niet wijs, maar Gekke Geert is dat evenmin.
Zippy = bullshit
game set match. er blijft geen enkele zetel over voor andere partijen.
repulse | 24-03-09 | 11:00
+1
@Framoes | 24-03-09 | 11:13 ,
volstrekt normaal Islamistisch gereutel,
altijd, maar dan ook altijd wegduiken voor de geponeerde stelling door hem anders te interpreteren en dan daar over te zeiken, niet de initiële stelling.
Stromannetjes in de ogen strooien.
Zippy | 24-03-09 | 11:02
Wat een gelul man, je lijkt de Iraakse minister van informatie wel.
Ook zo'n leugenaar die de waarheid niet durfde uit te spreken.
@repulse | 24-03-09 |11:00
Je hebt een punt, spijtig dat veel mensen dit niet door hebben.
Ben toch wel benieuwd hoeveel Saoedisch geld er naar dit soort mensenrechtenclubs gaat.
The Prisoner | 24-03-09 | 11:12
De eerste keer dat ik mocht stemmen, apen trots natuurlijk heb ik op de PSP gestemd, vanwege dat koeien meisje poster. hahaha! stijl.. +1
ehm alle hysterie hierboven terzijde, volgens mij staat hier toch slechts dat er een rechtzaakje aangespannen gaat worden in Frankrijk tegen Wilders wegens haatzaaierij. Maw, er is nog helemaal niets besloten en al helemaal niet over het wel of niet toestemming krijgen het land te betreden.. 'Fox News' kom er maar in..
@ Zippy | 24-03-09 | 11:02
Een echte vent strijdt tegen de mensen die onze vrijheid willen beperken en gaat dus door ondanks dat hij al 5 jaar met de dood wordt bedreigd en ondergedoken moet zitten. En dan heb ik het dus niet over al die laffe honden die bang zijn voor aanslagen en daarom de islam op een voetstuk zetten. Tolerant zijn voor intoleranten. Dommer dan dom.
Geef eens een link van dat onderzoek, want daar ben ik erg benieuwd naar.
@ Roaldt | 24-03-09 | 11:11
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2009/03/...
@Fleauxe | 24-03-09 | 11:05
Alstublieft *blijft vriendelijk lachen voor de dekmantel*
@vander F | 24-03-09 | 11:05
Hij zegt dat Wilders cijfers verzint, en drogredeneert vervolgens dat Wilders 1 op de 3 Moslims een potentiële terrorist noemt. Lekker bezig, noem ik dat.
Hmmm, die naam van die advocaat lijkt mij ook een beetje noord afrikaans en die rellen van toen, dat waren ook allemaal autochtone Fransen, toch!? Beetje bij beetje krijgt Geert gelijk. Ben benieuwd wat Nova en Pauw en Witteman, de nederlandse kwaliteitsmedia, er over zegt...
Een hedendaagse versie van de poster van de PSP destijds: ontwapenend.
Die laatste vond ik beter maar we leven nu eenmaal in deze powertijd.
images.google.nl/imgres?imgurl=http://...
Overigens ligt de situatie in Frankrijk anders dan bij ons. de Fransen heben de noord-afrikanen gekoloniseerd terwijl zij juist ons land hebben gekoloniseerd.
Voor de rest is het hetzelfde. Europeanen worden lastig gevallen door de islamisering met alle geweldadige e negatieve financiële en sociale gevolgen van dien.
Kaddouri verwacht dat het publiek elektrisch geladen zal worden.'
Schoorsteenveger | 24-03-09 | 11:09
______________________________________________________________
LOL, kijk dat zou mooi meegenomen zijn.
franse ceauck sukkeurs.
Moslims lijden aan een collectief minderwaardigheidscomplex.
@ TrueWorld | 24-03-09 | 11:09
Welk wijf?
Tegelijkertijd wordt de nieuwe Führer als held binnengehaald:
www.gk.nl/index.php?id=9&a=bericht...
'Vrijdag zal hij (Tariq Ramadan) preken in de Mosquée de Plaisir, een moskee in Parijs die vooral bij orthodoxe islamitische jongeren erg geliefd is. Hij zal er spreken na het Icha-gebed over de relatie tussen de generaties. Na afloop is er een discussie. De voorzitter van de moskee, Abdelmajid Kaddouri, is erg blij met het bezoek van Ramadan: Hij is erg populair bij onze jongeren. Ze zien in hem een soort rolmodel." Kaddouri verwacht dat het publiek elektrisch geladen zal worden.'
Freaky | 24-03-09 | 11:06
Ik zeg; Verbied iedereen die de nederlandse taal niet machtig is.
@ Roaldt | 24-03-09 | 10:14
Je bent net als dat wijf die om oplossingen vroeg maar er zelf geen gaf, terwijl de oplossingen die Geert aankaartte in haar ogen weer geen oplossingen waren. Zo lust ik d'r nog wel een paar..
Boycotten die stinkende knoflookvreters. Geen Franse wijn meer!
.
(Keuze genoeg: Spaans, Australisch, Chileens, Zuid-Afrikaans, Italiaans, etc..)
@Het CDA | 24-03-09 | 10:52 ,
dat is maar de vraag,
lui als Tariq Ramadan Islamiseren de moderniteit,
bewust.
-weggejorist-
random gast | 24-03-09 | 10:30
Zolang het overige nieuws in nederland 100% anti-wilders is lijkt me dat juist heel verstandig. Anders lijkt het net of we in noord-korea zitten.
Dacht ik dat het alleen Engeland was, die gek geworden is. Zwicht nu ook Frankrijk, die het woord VRIJHEID nog in z'n slogan heeft staan, voor moslimradicalen. Dacht ik dat Engeland een zwarte dag voor de vrijheid was, nee die moet nog komen. Let op m'n woorden, dit staat niet op zichzelf.
@ Roaldt | 24-03-09 | 10:14
Argumenten? Het is al een argument of onderbouwing op zichzelf. Zou jij daar in die banjelieus je vrouw, moeder, zus of dochter alleen zonder hoofddoek laten rondlopen? Of dat je er als autochtone fransman met je laptop loopt? Het laatste kan in Nederland al niet meer en dan praat ik niet alleen over
En wat bedoel je met gal spuwen over andere landen? Als je uit Nederland komt en in Amerika voor een internationaal publiek een toespraak houdt kan je moeilijk een 'incident' als wat er in Gouda gebeurde als voorbeeld stellen omdat de toehoorders dat niet kennen
"aanzetten tot haat"????? Hebben zij ooit 1 iemand gevonden die door het handelen van wilders moslims zijn gaan haten?
Nee mensen gaan moslims haten door dat zij zelf aanzetten tot haat bijvoorbeeld door hun eigen gedrag. De voorbeelden kent iedereen.
Ik zeg VERBIEDT alle GELOVEN! Geloof moet gaan over liefde en zorgzaamheid, maar het brengt niets dan DODEN. Kijk naar alle oorlogen in de in de afgelopen eeuwen zijn en nog steeds worden gevoerd! Is dat naaste liefde, een ander vermoorden omdat hij of zij jou geloof niet aanneemt? Ze zijn allemaal stapelgek.
Ik zeg Geert +5 zetels.
@Zippy | 24-03-09 | 11:02
En ik maar denken dat we op moeten passen voor Moslims en hun gewoonte om te eisen dat iedereen zich aan ze aanpast, waar ze ook gaan wonen.
@keeskooskaas | 24-03-09 | 10:33 ,
beter lezen knaap
,,Wilders zei in die toespraak ook dat één op de drie Franse moslims voorstander is van zelfmoordaanslagen"
Vervolgens verzint Yassine Bouzrou terplekke:
"Daarmee suggereert hij dat één op de drie Franse moslims een potentiële terrorist is."
Yassine Bouzrou moet een lesje logica krijgen,
meneer begint zelf over potentiële terroristen, Geert niet.
Wat betekent dat Yassine Bouzrou moet uitkijken zelf geen proces aan z'n broek te krijgen.
@Agent327 | 24-03-09 | 10:59: Ik heb gehoord dat er in 020-Gaza inderdaad sprake is van zo'n situatie. Er is geen stoppen meer aan met de huidige leiders aan het roer. Tijd voor de PVV om deel te nemen aan een kabinet.
@Framoes | 24-03-09 | 11:01: Met achterham en boter graag.
Menschen, Menschen toch..
Waar slaat dit allemaal op!?!?! Moslims zijn niet liev, dat merk ik aan alle kanten zoals die zwarte baardemans met dat kletsverhaal gisteravond op tv, tegenover een publiek van jonge Finnen, die door ons belabberd pvda onderwijssysteem totaal niet het moraal begrijpen van wat hij precies zegt; onderscheidt maken tussen mensen die op aarde leven. Tjonge, het ergste is dat de onderwaardering tegenover vrouwen in het algemeen toeneemt. Nou Nou Nou al die vrouw menschen in Europa hebben hard gewerkt om stemrecht te krijgen en nu kijkt iedereen stil toe.
Wedden dat Geert abgeknalt wordt!?!? Het huidige dilemma is grootser dan in de tijd van Pim.. Ik hoop het niet, ik hoop op change maar dan van een Limbo en niet van een zwarte.
tiefuusfransen, ooit eens met auto door Frankrukkers naar Spanje gegaan,
Zak crokychips= 6 euro
fles coca cola (1lt)= 4 euro
Douche= 3 euro (incl. condooms gevuld met zaad)
bier (halve lt) = 5 euro (en niet te zuipen)
Tol = 300 euro
WC= 1 euro (rioolgat zonder pot)
kudtfransen die met hun peugootje 106 van de wegdrukken.
Kwam bijna kapot en berooid aan in Spanje.
pak nu lekker Transavia (alleen eroverheen vliegen krijg ik het al moeilijk )
Mensen die zeggen dat ze nu Frankrijk gaan boycotten zijn erg slim bezig. Er is één bepaald groepje mensen die Wilders wil gaan weren, niet heel Frankrijk. Dat is hetzelfde als dat mensen niets meer uit Nederland gaan kopen, omdat we hier Wilders hebben (die ook niet de gehele Nederlandse bevolking vertegenwoordigt).
Overigens zijn veel Fransen niet zo sacherijnig als jullie denken, maar goed, het stikt hier dan ook van de vooroordelen.
Daarnaast ging het inderdaad niet alleen om dit citaat, maar GS laat het voor het gemak weg (kijk bv. naar het AD).
@frenkie4alllll | 24-03-09 | 10:50: Een echte vent laat zich niet het schijt dun in de broek lopen door gekleurde media die van een mug een olifant maken.
Het echte gevaar zit in intolerante haatzaiers als Wilders, die deze 'olifant' maar wat graag gebruiken om dat gedeelte van de bevolking, dat niet voor zichzelf kan nadenken, voor zich te winnen.
Gelukkig is dat gedeelte te dom om te poepen laat staan om te stemmen, bleek uit een onderzoek van enkele dagen geleden.
Maar toch, Nederland en Europa dient toch waakzaam te zijn en te blijven voor deze populistische haatpruik .
Frankrijk is toch al een k*tland.
Chauvinistisch als de pest (Disneyland in Parijs plaatsen is al een grote fout) en ook zeer hypocriet; in bepaalde wijken heeft de regering niets meer te vertellen, en het dan nog voordoen alsof er niets aan de hand is.
Echter, als een politicus dit wél meldt, voelt men zich opeens aangesproken.
Lutsers
@Fleauxe | 24-03-09 | 10:57
Iemand een broodje? *lacht vriendelijk naar Roaldt*
La France, créateur de zeeteuls pour la Pée Double Vee.
Vraag ik me toch altijd af, hoeveel van de mensen die nu voor gw zijn hebben een negatieve mening over bv Jean-Marie Le pen? of over Haider?
Veel van de informatie die bv de nos neerplettert word zonder problemen overgenomen door buitenlandse nieuwsdiensten. Dat zelfde geld de andere kant ook op en mensen nemet het klakkeloos voor waar aan.
Ten tijde van Pim Fortuyn dachten vrienden van mij in denemarken en oostenrijk, dat hij echt een neonazi was. Dat nederland een bolwerk van vreemdelingenhaat was geworden.
Denk er eens over na, denk eens na over de rol van de p.o. en newsagency's.
Deze aanklacht tegen wilders en de publiciteit die het krijgt is alleen maar om de publieke opinie in het buitenland te bespelen. Voor wanneer het kabinet wilders een feit is.
-
Tuurlijk is het kabinet wilders een feit, waarom denk je dat ze in den haag nu besloten hebben alle bezuinigingen vooruit te schuiven naar het volgende kabinet?
Niets prettigers als je opvolgers met torenhoge lasten op te zadelen, te samen met een negatieve beeldvorming in het buitenland, zou dit al de doodsteek voor wilders1 kunnen zijn nog voor de verkiezingen zijn geweest.
@Fleauxe | 24-03-09 | 10:57
Roaldt denkt dat zijn vrouw/vriendin zonder kopvod en in kjurkje/rokje veilig door de buitensteden van Parijs kan lopen. Lukt niet eens hier in NL.
Ik word echt een beetje moe van dat gejank van Moslims. Het zijn net verwende kleine kinderen die beginnen te huilen en stampen als niet alles precies gaat zoals zij willen.
Geert! Ik ga met de tent weg dit jaar, ga je mee?
Zo maar een dag in Le Bourget
Én Muslim-Up, tegenhanger van Seven-Up, 'die imperialistendrank'. Het Westen en vooral de VS zijn de grote boosdoeners. Er is zelfs een stand waar producten staan uitgestald die rechtgeaarde moslims dienen te boycotten: Kit Kat, Ariel, Ajax, Elsve en natuurlijk Coca-Cola. In de stand van Mecca-Cola benadrukt uitvinder-producent Tawfik Mathlouthi dat hij zijn alternatieve brouwsel niet op de markt brengt uit religieuze overwegingen. Hij wil 'het industriële neokolonialisme van Bush en Co' helpen doorbreken. ,,C'est tout!''
www.trouw.nl/archief/article1313845.ec...
Lol @Ariel | 24-03-09 | 10:50 : moslims zijn geen ras, iedereen kan achterlijk zijn.
@Roaldt | 24-03-09 | 10:30: Was!? Ik zit hier nog steeds in de bunker hoor. Zijn we verslagen?
@grote regelneger | 24-03-09 | 10:32: En waarom ook niet? Op deze manier verliezen we het hoe dan ook. De Rene Danes van Nederland staan al, hand in hand met de soldaten van Allah, klaar om de kromzwaarden te slijpen. Je bent tegen de islamisering of je bent voor Wilders. Een andere mogelijkheid is er niet meer. Mensen moeten maar eens laten zien waar ze staan.
Roaldt heeft duidelijk al voor de vijand gekozen. Weten we dat ook weer.
Pastor Sippenhaft | 24-03-09 | 10:54
U denkt veel te genuanceerd, soms moet je -om een punt te kunnen maken- de zaken wat scherper aanzetten. /Wilders vergoeilijking modus uit
Pritt? Het vrijevolk.nl? Serieus?
Excuses voor mijn negatieve commentaar over een eventuele vacature voor Floortje Dessing. Ik heb in deze een "wouter Bosje" gedaan, en mijn mening volledig bijgesteld. Zelfs aan een invulling voor een leuk programma-idee voor haar heb ik gedacht. Naar goed links gebruik mag ze een reisprogramma presenteren om de uitspraken van Wilders te ontkrachten. Floortje in een sarong wandelend door de banlieus, om aldaar de noord-afrikaanse europeanen te vragen naar hun beleving van de westerse normen en waarden. Mocht ze hier een uitdaging in zien, dan ben ik alvast aan de buis gekluisterd.
Minimaal 10 zetels erbij voor Geert... merci France!
lees dit maar eens;
nl.wikipedia.org/wiki/Menselijk_ras
Een foto met een baard als U het mij vraagt!
Er wordt door sommige reaguurders wel erg over één kam geschoren...
Niet alle Fransen zijn fout en ook niet alle Engelsen zijn fout. De mensen die daar wél een fatsoenlijk stel hersenen hebben zien ons hopelijk na een René Danen-achtig bericht uit Nederland ook niet aan voor linksche paupers?! We hebben de weldenkende mensen in deze verloederende landen wel nodig in de toekomst, vergeet dat niet.
@Lavatherm | 24-03-09 | 10:50
IJdele hoop, leer je geschiedenis!
nl.wikipedia.org/wiki/13._Waffen-Gebir...
Als er ergens een land te vinden is waar een men 'over het algemeen' een vlammende bloedhekel heeft aan afwijkende religies en culturen dan is het Frankrijk wel!
Kan iemand even de franse vertaling van hypocriet opzoeken?
Het vermelden van de waarheid is ook in Frankrijk blijkbaar verboden. Dit toont eens te meer aan dat Geert gelijk heeft.
Dank je frenkied;
maar ik word er een beetje mies van...
: (
Hehehe :-) De moslims kiezen een Westerse methode, namelijk een rechtszaak beginnen. Ze verschijnen in tv-programma's, leren discussiëren over hun meningen en die van anderen. Zo gaat het prima. Langzaam maar zeker worden de moslims het Westerse leven ingezogen. De jongeren gaan nog maar amper naar de moskee, maar ze hebben wel mobieltjes, kijken MTV en kopen bij voorkeur een Duitse auto. Europa islamiseert niet. De islam verwestert.
Nederland loopt weer eens hopeloos achter op haar buurlanden...
Aha, vanaf nu koop ik niets meer dat uit Frankrijk komt.
Lees hierbij Sylvain Ephimenco's 'Rokjesdag' in Trouw
en
"Oprukkende islamisering doet wél iets met ons!"
Wie houdt Jet voor de gek?
In Reformatorisch Dagblad of hier:
hoeiboei.blogspot.com/2009/03/wie-houd...
@ harry1588 | 24-03-09 | 10:34
Zoiets?
FRANCE URBAN VIOLENCE . MUSLIM AND AFRICAN RIOT
www.youtube.com/watch?v=Rf1dC1vkvQM
Emeute villiers le bel (french urban violence)
www.youtube.com/watch?v=Mv9VF6XxGbg
BBC: Paris riots
www.youtube.com/watch?v=zp_abyD-FeA
Islamic violence in Paris
www.youtube.com/watch?v=DnZNpueA64k
Immigrant invasion and attacks in France
www.youtube.com/watch?v=-KbmDon21w0
France, immigration ratée
www.youtube.com/watch?v=5m2u_5hbrrU
En niet alleen in Frankrijk.
Riot in Sweden Following Mosque Closure
www.youtube.com/watch?v=6hhIPmlrjz8
Muslims riot in Norway
www.youtube.com/watch?v=8dPJfe2Byjs
1000 Muslims Oslo Norway with knives clubs Molotov Cocktails
www.youtube.com/watch?v=_jksJXJ08i8
LONDON January 2009 Muslim go crazy
www.youtube.com/watch?v=lgmr1mtBqxo
Orlando Florida Muslims want Jews in Ovens
www.youtube.com/watch?v=YS186n9r8xY
MoslimsToronto Canada say Hitler did bad job
www.youtube.com/watch?v=Va5-HQoxwDQ&am...
Europe Will Become Muslim Eurabia Within 20 Years (ABSOLUTELY SHOCKING).
www.youtube.com/watch?v=UccdW0qPgCQ
-weggejorist en opgerot-
Moslims die een beetje lopen te verkrachten, smerige lui. Opeens heb je wel begrip voor Servische elite eenheden die moslims hun eigen graf lieten graven. Als ze maar lang genoeg blijven door jennen komt die dag voor ons vanzelf. En nee moslims zijn geen ras, iedereen kan achterlijk zijn.
@ Roaldt
Ah, u is een weldenkend ubermensch dat de waarheid dusdanig in pacht heeft dat u zelf niet onderbouwende links (huhuhuhuh) hoeft te lezen? Groei op, denk na en leer spellen, lutserT.
Zie hier de juridische jihad in vol bedrijf. Let op uw saeck![/botte mode]
In de 18e eeuw joegen de Fransen Voltaire het land uit omdat hij zich verzette tegen de toen zeer intolerante katholieke kerk. Hij nam de wijk naar Engeland waar hij het parlementaire stelsel ontdekte en het beschreef en vertrok vervolgens naar de grens met Zwitserland - om te kunnen vluchten - waar hij de regio waar hij woonde tot bloei bracht. Nu wordt hij alom geëerd en geprezen vanwege zijn stellingnames tegen kerkelijke inquisitie ( sharia ? ) en intolerantie. Er is de afgelopen 250 jaar niet veel geleerd kennelijk.
@lssr erg logisch, ten eerste zijn er 60 miljoen Fransen, ten tweede waren Marokko en Algerije Franse colonien. In nederland zie je ook meer surinamers dan elders, komt door de vroegere band. Toch zijn de moslims 'maar' 6% van de bevolking (nl.wikipedia.org/wiki/Frankrijk).
Maar goed de verwachting was dat in 2010 de eerste islamtische president van Frankrijk gekozen zou worden. Dat is echter nog lang niet zo ver, maar dat kan in de nabije toekomst natuurlijk altijd nog. Vind het ergste van het verhaal over de boekwinkel niet eens dat het moslims waren (er zijn ook neo's die allochtonen terroriseren) maar wel dat er geen zak aan gebeurd. Maar ik blijf zeggen de autochtoon rent ook wel heel hard weg van de problemen. Allemaal beetje vingertje wijzen en de politie roepen. In hetzelfde artikel staat immers dat niemand (van de blanken mag ik dan aannemen) haar hielp. Als er inderdaad sprake is van een war on terror c.q. extremisme dan hebben wij in ons 'leger' toch een hoop zielige deserteurs.
offtopic: Cohen pakt na 6 mnd theeleuten toch ijzeren staaf krakers Vrankrijk op
www.nos.nl/nos/artikelen/2009/03/art00...
-weggejorist en opgerot-
Vooralsnog probeert de Islam het Vrije Westen te verslaan met eigenmaakte methodes...;
zelfvervaardigde methodes zullen nog volgen...
Ik vraag mij af: sinds wanneer zijn moslims een ras?
MTB | 24-03-09 | 10:43
Ze maken niet dezelfde evolutie door als de rest van het mensenras, dus 'in a way' kun je het een apart ras noemen.
Yassine Bouzrou: cette monsieur est un bite circumse sans de couilles,mijn frans is ook niet meer wat het geweest is!
kapotte_stofzuiger | 24-03-09 | 10:40
het zijn dezelfe cijfers die ik quote
nl.wikipedia.org/wiki/Frankrijk
Als gevolg van de immigratie uit Azië, Turkije en Noord-Afrika heeft Frankrijk daarnaast een grote moslimbevolking gekregen: 3 tot 5 miljoen, ongeveer 6%.
Je punt is?
René Danen zal zich waarschijnlijk wel aftrekken op dit nieuwsbericht.
Ik vraag mij af: sinds wanneer zijn moslims een ras?
he trouwens was het niet fromage de cacahuettes???
Tres bien mes amis! Avez vous un Volkert van der Graaf? Par ce que notre Volkert ne'st pas la.
* begint vouwwagencamping in een van de banlieus *
Yassine Bouzrou, een echte *kuch* Fransman die natuurlijk graag stokbrood met wijn nuttigt, en zo chauvinistisch als de neten is, net als elke Fransman.
Hij lijkt me een beetje ziek in zijn hoofd.
Deze morele imbeciel moet eens in de koran lezen. Die staat boordevol haatteksten tegen 'ongelovigen', Joden, hindoe's, boeddhisten etc. Dat is pas haatzaaien; waar de nazis nog wat van hadden kunnen leren. Vele imams en islamitische geestelijken zouden moeten worden aangeklaagd door Yassine wegens
-jihadistisch haatzaaien tegen de niet-moslims,
-het tegenwerken van de integratie,
-het opzetten van moslims tegen niet-moslims,
-het bevorderen van vrouwenonderdrukking en homohaat.
.
Elkek keer dat ze hun schaapjes voorlezen uit de koran, zaaien ze haat. Maar dat vinden Yassine en zijn soort wel best.
Deze fulltime islam-door-de-strotduwende haatzaaiende idioten moeten Europa uitgekotst worden.
Helaas fromage d'pinda
HAHAHHAHAA +3
Hoezo aanklacht? Tijdens de onlusten in de buitenwijken van Parijs werd een oude man gedood door demonstranten toen hij zijn vuilnis buiten zette( Poubelle). Op politieagenten werd geschoten, auto's in brand gestoken scholen en bibliotheken vernield buschaufferus bekogeld( dit klinkt wel erg bekend). waar was die organisatie toen? waar bleef toen hun oproep tot vervolging? Zeker weer een laskap op de ko!
grote regelneger | 24-03-09 | 10:39
Domheid die ondermeer blijkt uit taal en zetfouten.
@harry1588 | 24-03-09 | 10:34: Goed plan, ik stem voor (en ben lid). Een fair & balanced docu van Powned, ben benieuwd ;-)
Mooie Franse naam, Yassine Bouzrou.....
@Isser 10:37
Een betrouwbare wiki-link had ook gemogen:
nl.wikipedia.org/wiki/Frankrijk
Islam 7%
bennyvx78 | 24-03-09 | 10:33
Ik ben misschien een beetje dom maar leg mij nu eens uit wat haatzaaiend en discriminerend aan deze tekst is:
"Parijs is omcirkeld door een ring van moslimwijken. Veel wijken in Frankrijk zijn no-go areas voor vrouwen zonder hoofddoek.
M.i. is dit een simpele propositie die waar of onwaar kan zijn en waarvan ik het vermoeden heb dat ie waar is. En als dat inderdaad zo is, waaroms zou dat niet gezegd mogen worden? En wanneer zou jij dan je mond dan opentrekken? Pas als je zelf vekracht wordt?
Vanaf heden gaat bij mij de franse wijn door de gootsteen! Geen franse kaas meer! Dhimmi fransozen!
Je maintiendrai
@ Marcel van Dam | 24-03-09 | 10:32
Gisteren Sheik Yasin nog gezien bij Netwerk? Vertelde ongeveer hetzelfde over Wilders. Tenenkrommende tv van de PO.
Beeld: player.omroep.nl/?aflID=9159997&st...
De wereld is knettergek geworden en Frankrijk en Engeland gaan voorop. Triest.
Vuile knoflookvreters. Typhus land dat Frankrijk. Ik zeg mijn vacantie op. geert doe er wat aan. Uhhhh mis ik een opmerking?
Frankrijk heeft een moslimpopulatie van:
* Algeria 1,550,000
* Morocco 1,000,000
* Tunisia 350,000
* Turkey 315,000
* Sub-Saharan Africa 250,000
* Middle East 100,000
* Asians 100,000 (mostly from Pakistan and Bangladesh)
* Converts 40,000
* Illegals and awaiting regularisation: 350,000
* Other 100,000
* Total 4,155,000
Niet verbazingwekkend dat er organisaties zijn die Wilders willen tegenhouden.
De vraag is of de Franse regering de Engelse regering zal volgen. Ik denk het niet.
Iets met o.a. Shengen enzo.
en uhhh Rühlein von Calw | 24-03-09 | 10:26
De moslims stonden in de 1e eeuw al reeds in Frankrijk, kregen ze op hun donder dat dan weer wel.
@ Cryonic Devil | 24-03-09 | 10:31
Zozo, goed verhaal zeg! Zoiets is mij nou nog nooit overkomen, alle andere Fransen zijn immers altijd goed gehumeurd. Dit moet wel aan het feit liggen dat hij moslim was en het voor Allah deed, anders had ie je wel gewoon een duppie gegeven.
Tijd voor een cordon sanitaire om Frankrijk
Wat een verschrikkelijk verhaal in die 2e link. Echt heel bar. Zo zie je maar, dat discriminatie en racisme tegenwoordig erger zijn dan grove misdaden als verkrachting, bedreiging en mishandeling. Niemand durft iets te zeggen uit pure angst om voor 'racist' te worden uitgemaakt.
Ja en? Ik mag Frankrijk ook niet meer in. Cést dommage.
tja, uw gelijk is mijn ongelijk, blijkt u toch weer gelijker te wezen, en dat allemaal op basis van uw verheven argumenten, laten wij dus niet dralen, gaan welgemoed op weg naar de volgende afgrond, waar zich een racist verschuilt, die zich niet zo noemt.
Hoe groot mijn afkeer ook is van de drugshatende, israelische oorlogsmisdaden verdedigende blonde pruik, ik zie haast geen andere stemoptie meer.
En nogmaals, stuur de dochters van de aanklagers van Wilders maar eens die wijken in. Zonder hoofddoek natuurlijk. Pas daarna hebben ze recht van spreken.
Voorstel: Powned gaat een schokkende documentaire maken over de no-go areas in Franse wijken (of Brussel, daar heeft iemand ook al eens een boek over geschreven).
Ik ben geen Wilders stemmer, maar als je een wijk uitgeterroriseert wordt omdat je varkensvlees verkoopt dat gaat te ver. Bestaat overigens prima wetgeving tegen. Opvallend echter dat men altijd naar de overheid blijft wijzen. Veel klagen weinig doen. Vooralsnog zijn er 15 miljoen nederlanders en 1 miljoen moslims, dus als we stelling zouden nemen, en niet meer zo naar die overheid blijven wijzen, dan zouden we ze makkelijk aanmoeten kunnen. Maar nee, iedereen is bang dat hij/zij wat overkomt en laten liever excessen bestaan terwijl ze heel hard tegen de overheid zeiken.
@mezelf: anekdote natuurlijk lutser
Ach, Frankrijk is gewoon boos dat ING stopt met de sponsoring van de Renault Formule 1.
Verder vakanties naar Fransozenland annuleren, geen wijn en kaas meer van ze kopen en ipv een Renault/ Citroën een oerdegelijke Duitser kopen.
En niet vergeten de franse ambassadeur op het matje te roepen danwel het land uitzetten.
-weggejorist-
Het ging deze man helemaal niet om deze quote, maar om de uitspraken dat 1 op de 3 Franse moslims een potentiele terrorist is, en in de buitenwijken van Parijs een intifadah gaande is. Wel het hele verhaal vertellen volgende keer...
's Avonds in les Halles, hartje Parijs, ben je je leven al niet meer zeker dankzij *kanen en *rijnen... al jaren niet... gewoon doorlopen... niets aan de hand...
Fleauxe | 24-03-09 | 10:29
LOL. En een goed idee: als die jankmoslims alles aanhanig kunnen maken, zouden autochtonen ook eens los moeten gaan. Achmed grote bek? Aanklagen. Achmed voetballen met rouwkransen voor eerlijke oorlogshelden? Aanklagen? Achmed moeilijk doen over homo's? Aanklagen! Wellicht een schone taak voor iemand als Bottehond.
Nog even ter illustratie, iedereen had een hekel aan frauderende Chirac, maar een rechtse president (een "fascist") was ondenkbaar:
nl.wikipedia.org/wiki/Jean-Marie_Le_Pe...
Zo gaat het wel hard met de zetels.
Bouzrou: "Een politicus mag zijn ideeën uiten. Maar Wilders doet gevaarlijk uitspraken over iets waar hij geen verstand van heeft. Het zijn geen politieke ideeën, maar beledigingen en vooroordelen, stelt de advocaat. ,,We hebben in Frankrijk al aanslagen op moskeeën en tegen islamitische begraafplaatsen gehad. De uitlatingen van Wilders wakkeren verder extremisme tegen moslims aan."
Extremisme tegen moslims???? Ja, nou wordt ie goed!
Roaldt | 24-03-09 | 10:30 *zucht*
@ JosVerbeek | 24-03-09 | 10:23
De beschermengelen van het Kalifaat is een betere benaming voor deze huichelaars.
@Roaldt | 24-03-09 | 10:14 Een kleine annekdote voor jou; ik ben vorige zomer in Parijs geweest en zelfs bij GoSport in La Defence (groot winkelcentrum) doen die figuren irritant tegen westerse vrouwen. Mn vriendin betaalde iets (voor mij) van een paar euro in kleingeld en die haatmuts zat onverstaanbaar te zeiken en scene te schoppen. (dan heb je aan ons de verkeerde) Uiteindelijk wilde hij 10 cent wisselgeld in 1cent muntjes terruggeven... die 10 cent heeft hij dus zelf van de grond op kunnen rapen. Hij had geluk dat een kast van een beveiliger in de buurt stond want we waren beiden in staat om hem die tien cent door zn strot te duwen...
Wilders: onze held in bange dagen
Off-topic: Het gaat wel een beetje erg opvallen dat GS Hans Teeuwen aan het pijpen is middels overdadige Dumpert posts. Alles zeilen worden bijgezet om Hans naar Powned te krijgen denk.
On-topic: Franse vrouwen nemen het niet zo nauw met de hygiëne (overblijfsel van de revolutie: als je niet stonk was je rijk=kop eraf) en ze hebben grote woekerende bossen schaam en okselhaar. Geert niet naar 0033: Boeien!
@ Fleauxe | 24-03-09 | 10:27
"Gelukkig hebben we good old Duitsland nog. "
Altijd een geweldig land geweest, niet? U was ook van de NSB?
Hij heeft gelijk, ik heb het zelf mee gemaakt. Het zijn trouwens niet DE Fransen die Wilders aanvallen, maar de Franse Rene Damen en consorten.
Dat zegt genoeg.
Moslims die klagen dat hij zulke dingen zegt over moslims.
Klinkt een beetje als wij van WC eend......
Fransen en migranten hebben namelijk een belangrijke overeenkomst: ze hebben allebei een hekel aan werken.
Goh, het gaat weer over Geert.. Wordt Powned ook een soort van propaganda kanaal voor wat extra zendtijd voor politieke partijen van de PVV ofzo? Geenstijl en SN bestaat nou toch ook al voor 50% uit Geert Wilders gerelateerde berichtgeving.
Moslims en incasseringsvermogen; het blijft een ongelukkig huwelijk.
Gordon sanitaire?
zut alors!
Eigenlijk zouden wij Allah moeten aanklagen wegens valsheid in geschrifte.
@ Hellsmurfje | 24-03-09 | 10:25
Hetvrijevolk.nl ??????? HAHAHA!
De vraag is: wat denkt leen hiervan?
Bos Hout | 24-03-09 | 10:17
Precies, ik ben Rene Danens ook he-le-maal zat.
Frankrijk gaat ook langzaamaan door de knietjes. Gelukkig hebben we good old Duitsland nog. Iet in mij zegt me dat de islamieten daar pas echt een taaie kluif aan gaan hebben.
"Parijs is omcirkeld door een ring van moslimwijken. Veel wijken in Frankrijk zijn no-go areas voor vrouwen zonder hoofddoek.
Is volgens mij niets racistisch aan.
Er word geen ras benoemd, wel een gevaarlijke ideologie genaamd "islam".
Wederom extra reclame voor geert voor de aanstaande europesche verkiezen.
Er zou een klachtenbureau moeten komen waar je kunt klagen over klachten zoals deze...
Als fransman schaam ik mij nu meer dan ooit. De Engelsen en Fransen hebben het nog niet door dat hun samenleving ten gronde zal gaan als er niet snel iets aan gedaan wordt.
-weggejorist-
Het is ook een zooitje in Frankrijk met die baardapen ook wel moslims genoemd.
Zo nu mag ik dat koelere klote kudt land hopelijk ook niet meer in.
@ Dirkthai | 24-03-09 | 10:24
Ja dat zal goed zijn voor onze economie!
Mais monsieur Ephimenco, qu'est ce qui se passe ici?
Tralalala hein?
@Roaldt | 24-03-09 | 10:14
Klik eens de linkjes aan flapdrol!
Waarschijnlijk een onderonsje met Balk & Bos geweest ... die voelen de hitte van Geert al in hun nek ....
Geert gewoon de grootste partij worden en die Franse en Engelse " LINKS " laten liggen...
Nee in Frankrijk is er niets aan de hand, net als toen bij de ramp in Tjernobil overal in Europa was er radioactieve neerslag maar op wonderbaarlijke wijze niet bij de fransen.
Daarom gaan ook steeds meer fransen wonen in wijken waar er een hek omheen staat en bewaking bij de poort zodat niemand dew ik in komt die er niets te zoeken heeft.
Nee in Frankrijk is er niets aan de hand
france merde! pkoi? omdat ze altijd onvriendelijk zijn.
frenkie4alllll | 24-03-09 | 10:19
Alleen al dat woord 'collectief', alsof er geen individu bestaat. Hoe zot moet je zijn om je eigen belang op te offeren voor een groepsideaal?
Listen carefully, cause I shall only say this once: www.youtube.com/watch?v=M5gpBncR8zI
Wanneer dringt het nu eens door dat de islam Wilders helemaal niet nodig heeft om haat te zaaien. Laat Franrijk eerst zijn eigen problemen maar eens oplossen. Gelukkig kan je aan de typisch Franse naam, Yassine Bouzrou, zien uit welke hoek dit komet.
Wat lopen die fransen nou weer te zeiken? Moeten ze niet staken ofzo..? Wat weer een kansloze aanklacht!
Geen problemen met moslims in Frankrijk?
De Amerikaanse krant The Washington Post bericht deze week over de gevangenispopulatie in Frankrijk. Volgens islamitische leiders, sociologen en wetenschappers is circa 60 tot 70% van alle Franse gedetineerden, moslim, terwijl maar 12% van de Franse bevolking islamitisch is.
www.hetvrijevolk.com/?pagina=6037
Jammer dat hier reaguurders gelijk de Fransen aanvallen, de gemiddelde houding in Frankrijk is veel meer Wilders-achtig dan in NL. Alleen hebben ze ook daar een Rene Damen, Achmed Marcouch etc. Daar wil je als Nederlander toch ook niet op beoordeeld worden?
Mensenrechten in Frankrijk:
Meisje op schoolplein gestenigd omdat ze de Ramadan niet respecteerde
www.hetvrijevolk.com/?pagina=1641&...
-weggejorist-
"uitspraken over moslims die aanzetten tot rassenhaat"
Ik neem aan dat 'die' betrekking heeft op 'moslims'.
*steenkolenfrans*
Le Islam is un religion terrible..
*/steenkolenfrans*
-weggejorist-
Europa, is voor iedere... ee nee, bijna iedereen.
Dit zegt toch al weer genoeg:
Bouzrou heeft de aanklacht ingediend namens de Franse mensenrechtenorganisatie ADDH. Die werkt samen met het Collectief Tegen Islamofobie in de strijd tegen moslimhaat.
Fransozen zijn knettergek! Laat ze hun eigen boontje maar doppen.
Dat is toch fucking eng, dat vrije volk artikel. En ik twijfel niet aan de echtheid ervan. Eens te meer een reden om bij de volgende verkiezingen toch echt op Wilders te stemmen. Dit zijn toch je reinste burgeroorlogtaferelen!
Ne pas tuer le messager
leuk, alleen had van een advocaat wel wat meer intelligantie verwacht.
een moslim is geen ras.
dus mag zij mij gaan vertellen hoe heer wilders rassen haat versprijd
Wat zou dit weer gekost hebben,tenkoste van alles moet voorkomen worden,dat Geert meedoet voor de EU verkiezingen.Ik heb gisteravond nog naar een staalte staatstelevisie zitten kijken,hoe goed de sheik het voorheeft met NL,en hoe verkeert en dom Geert het allemaal ziet,wat zo`n zondagspeiling toch allemaal niet doet,uit alle hoeken en gaten komt het ongedierte gekropen.
Dit komt de PVV alleen maar ten goede hulde! Wilers +1. La douse France *braak*, was toch al een kut land. (wel mooi, walgelijke mensen)
Het is natuurlijk ook geen no-go area. Ze komen er enkel, simpel weg, gewoon niet...
Hou nou eens op over die vent!
+1 voor Wilders-foto van blote vrouwmensjes
Verder zijn Fransen het schuim der aarde met rare wc's.
Vreemd toch dat veel mensen ras en religie maar niet uit elkaar kunnen houden.
Ik denk trouwens dat Geert er totaal niet mee zit, hij is weer eens de martelaar, levert hem met een beetje geluk weer wat virtuele zeteltjes op.
Nog even en Wilders kan in zijn eentje een kabinet gaan formeren...
Dat gaat Sarko toch helemaal niet toestaan?!
Bier= lekkerder dan wijn
*klik... tsssch*
Meer zetels voor onze vlammende mozart
"Hij diende namens de organisatie een aanklacht in, die wordt onderzocht door het OM" begrijp ik goed dat de organisatie door het OM wordt onderzocht?
De PVV moet ook stoppen met gal spuwen over andere landen, houd het bij Nederland. En als je dan toch iets roept als no-go-area voor vrouwen zonder hoofddoek, onderbouw dat dan eens! Met argumenten, weetjewel?
*annuleert vakantie naar frankrijk en gaat naar reisbureau voor enkeltje Irak*
"Hij diende namens de organisatie een aanklacht in, die wordt onderzocht door het Openbaar Ministerie." Hij hangt dus zo goed als zeker. De kogels zijn op dus dan maar kapot procederen...
En dat vlak voor de zomer. Jammer hoor.
Raar dat die haatzaaiende moslims zelf nooit opgepakt worden?
Boycot Frankrijk!
Het wordt tijd dat de NL overheid Wilders een gaat vertegenwoordigen in het buitenland, en die arrogante mafkezen een draai om de oren geeft. Geen import meer van Franse wijn!
REAGEER OOK