
Geen groter gajes dan Leidse
corpsstudentjes. Beetje eerstejaars kaalscheren, beetje wijven met dikke reten neuqen, beetje domme
liederen aanheffen. Door de week op kosten van pa fust na fust wegtikken en in het weekend puntjes drukken op de roei- danwel hockeyclub. Omdat die ouwe relaties bij het OM heeft, komen ze overal mee weg en kunnen ze met gemak zes jaar lang dronken aan het verkeer deelnemen. Na de studie *kuch* zorgt diezelfde ouwe ervoor dat ze een aardig baantje krijgen via het old boys net work. Als ze dat werk een tijdje goed doen worden ze uiteindelijk minister, zo niet diplomaat. Om allejezus jaloers op te worden, eigenlijk. Gelukkig kunt u - GS-reagurende kantoorklerk tegen dagloon - voor één keer een Van Binsbergen, een Kerstens of een Kamphuijs zijn. Denk champagne. Denk kerstdiner. Denk calvados met sigaar. Trek uw beste smoking aan, slinger vier vingers wax in uw haar en lach naar het vogeltje. Uw piccas uploaden doet u
hierrr...
Reaguursels
InloggenYerOldeNewspaper:
het is trouwens Ye old newspaper. en bij dezen neem ik graag even de gelegenheid mijn ongenoegen uit te spreken over types zoals jij: de lokale bevolking zuipt zich in het weekend ook plat. vrijdag zaterdag en misschien ook wel zondag. Leg het verschil eens uit met een student die op woensdag avond bij de Mc. een burgertje haalt en een Local die hetzelfde doet op zaterdag avond. Het zegt iets over jezelf dat je er trots op bent studenten in elkaar te beuqen. Je wil serieus genomen worden? moet je vooral even je onmacht tentoonstellen door je knuistjes om je heen te slingeren en dan danken dat je het opgelost hebt. zucht... ik studeer in maastricht. de verhouding student/local is hier echt om te janken! en dan te bedenken dat de hele maastrichtse economie floreert dankzij de universiteit. true, het was afgelopen jaar de beste uni ven het land (waarvoor hulde) maar in eerste instantie was het niet meer dan één groot werkverschaffingsproject. daarenboven zou de horeca kopje onder gaan zonder de duizenden studenten die de waard van zijn fust verlossen. zeik dus niet zo en laat studenten naast het studeren ook gewoon van hun biertje genieten (net zoals jullie dat op vrijdag doen in de hooizolder of hoe die tent ok heten mag). en ja, het gaat er soms wat elitair aan toe.. nou en! ge jij anders het land regeren? iemand moet het toch doen? of denk je dat ons aller Balkie geen lid is geweest? slaap lekker!
Wat een gefrustreerd stel knorren zijn jullie! mijn ouders zijn beslist niet rijk en ik ben ook lid. het feit dat jullie gefaald hebben is geen reden om hersenloos alle "kakkers" aan de schandpaal te nagelen. een vereniging is gewoon werken aan je toekomst en terwijl je dat doet heb je ook nog eens een veel rijkere studententijd (qua ervaringen en niet qua geld van papa, rukkers!) Probeer dus je frustraties binnen de perken te houden en accepteer dat niet ieders vader de officier van justitie kent. Zelden heb ik zo'n zielig zootje clichés bij elkaar gezien. triest. ik heb gezegd.
@ bring it on; inderdaad; soms moeten die "hard-werkende" mensen die nu studenten afzeiken zich meer realiseren dat er altijd "ballen" geweest zijn en vereenigingen.. LID zijn verrijkt je studentenleven op vele fronten, en jammer voor die rukkers die dit niet snappen nou gefrustreerd zijn en uiteraard spijt hebben!! IO-VIVAT.... ! xD
@ Superjan
Kommmmmmmmmmmmmt...
He... Evil D. jij hier ?... idd kansloos knorrig Pritt Stift !!! ASC-AVSV HOOGH !!!
Wat een kansloos knorrig gedrag Pritt Stift...
Heb in eigenlijk weinig last van studenten.... Meestal zijn ze allemaal te arm om een keer lekker een meier of 2 stuk te gooien in de kroeg. Ik studeer zelf ook, heb geen papa met 14 zeilbeauten, maar kan door gewoon er veel bij te werken wel lekker op stap. Meeste studenten hier laten zich voor 80 eurocent per biertje (sorry.. pils) vollopen in "de kroeg' . Prima, heb ik er geen last meer van.
Mensen moeten gewoon niet janken.
Hehe... kijk uit he, Pritt... Volgens mij heeft Bea zelf persoonlijk nog op Rap4 gewoond... Maar toen was het natuurlijk nog allemaal anders... *kuch*...
Zeker. Wat een drukte om niets. Zoals al eerder opgemerkt is dit stuk is geschreven om het schrijven en dat is eraan af te zien...
ohja. Bij aangeboden fusten bier doet ie et meestal goed.
@Think
Dat lied is gewoon "Hulde" en doordrinken. Algemeen studentenlied. Het klinkt achterlijk omdat t in t nederlands vertaald is
Leuk Pritt leuk... Elke stad heeft zo zijn corpsballen. Een huisgenoot van mij is een paar weken geleden daar lid geworden en woont dus nu ook in zo'n Minervahuis. Bij de ontgroening was dit jaar geen kaalscheren naar mijn weten. Verder zijn de meeste meiden die ik voor hun gebouw zien lopen wel oke. Je derde punt is al helemaal belachelijk. Dat achtelijke lied is het universiteitslied van Leiden, beste jongen...
Ga toch lekker literatuurprijzen verneuken, daar ben je veel beter in!
@ayaan> er is een dispuut speciaal voor hbs-ertjes.
vandaar.
One for Leiden, Leiden voor Leidenaren; heb vaak zat liggen knokken met die vadsige typjes die denken dat ze in een mooi krijtstreep-pak wel eventjes jouw plekkie in kunnen nemen in de Mcdonalds/kroeg/disco/parkeergarage.
Blijkbaar wordt je dan ook onschendbaar want nog geen enkele keer op het politiebureau beland na het beschadigen van zo'n lopende combinatie bier, kroketten en hete aardappel in den keel.
@theace
Het was prachtig bij een vereniging te horen, maar het is nog mooier daar weer weg te zijn. Ter geruststelling van een ieder die denkt dat een corpslidmaatschap een ticket naar de top is, vermeld ik dat het hier (aan de fukking top) niemand ene kloot interesseert waar je hebt gestudeerd, waar je lid bent geweest en in welke commissie je hebt gezeten.
Hoe mooi is het om bij zo'n vereniging te horen, alleen niet uit Leiden, maar uit Utrecht.
Denk dat er veel mensen hier zijn die met afgunst naar ons kijken. Maar de reacties zo lezend, zijn er ook genoeg van ons die reageren.
Volgende keer misschien een positiever stukje over de corpera?
ik zie nix :S
@ Superjan
HBS-ertje?
Mirror was wenselijk geweest, uit met de pret, al snel zo ik begreep uit de reacties van reaguurders. Goede maandagmorgen een ieder; aan het werk!
Van Binsbergen heerscht!!!!! En wat dat neuqen betreft: als het maar een hartslag heeft, nietwaar???
En wat zegt Mare?
@zweefvlieger
O, ik lees niet goed. I quote: "Wat ik dan tegen links heb? Nou, kijk maar eens naar zaken als energie"heffing", door links (Paars) in het leven geroepen, en gelijke boetes voor iedereen en zo." Als je niet verwacht dat rechts het anders aanpakt, waarom plak je er dan het stempel 'links' op, sufferd. Naar he, iemand die het niet met je eens is of je simpelweg niet begrijpt omdat je onzin uitkraamt. Doordat je continu de 'kleine man' of de 'gewone man' (ja IK noem ze niet zo betuttelend hoor) als zieligerds bestempelt die niet krijgen waar ze toch echt RECHT (jank) op hebben, bespeur ik inderdaad een minderwaardigheidscomplex. Dat is gewoon een objectieve constatering. En wat jouw leven betreft, ga er vooral zo mee door. Doodgaan hoef je zeker niet. Vast en zeker sta je weer vooraan de rij te bleren dat vrijheid van meningsuiting het hoogste goed is, dat je niets meer mag zeggen in dit land en dat de democratie is vermoord. Maar Mare die mag wel doodgaan, om wat hij typt op een forum. De heren van Jiskefet zouden zeggen: RAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRR.
@Mare
Ik weet het, lezen is moeilijk. En conclusies trekken nog veel meer. Jij trekt conclusies die nergens in mijn bericht staan. Sterker nog, ik zei op een gegeven moment dat ik nogal linkse stellingen had.
Maar conluderen dat ik zou zeggen dat rechts iets wel zou doen omdat links het niet doet, is achterlijk. Net zo achterlijk als te denken dat ik een minderwaardigheidscomplex zou hebben.
Lees eens zorgvuldiger en kwaak niet zo hautain als je niet weet waarover je praat.
Get a life of ga dood, een van de twee.
"het Io Vivat niet specifiek bij het Corps hoort maar een universeel lied is voor studenten"
Oooooh! Dus daarom voelde ik mij nooit volledig als student! Ik had gewoon oudbakken latijnse liederen moeten gaan blaten dan was ik veeeeeeel gelukkiger geworden!
. Lucasdelinkselul 08-10-05 @ 16:24
====
:-) Iedereen wordt gelukkig op zijn eigen manier met of zonder Io Vivat (in wat voor versie dan ook). En als je niet blij wordt van het Io Vivat hebben we voor jou altijd nog de 'Internationale'. ;-)
Leuk. Iedereen die m'n tekst hierboven heeft gelezen over corpsballen gaat nu het verhaal De corpsstudent en de dikke Duitse dame lezen op www.nederlands.nl waar de eerste vijf afleveringen van het verhaal staan. Maar op die site mocht ik geen afleveringen meer plaatsen. Niet getreurd: LucasdeLinkseLul gaat het gehele verhaal op zijn website zetten zodat iedereen kan lezen hoe het afloopt.
Komt er nog wat van Lucas???
Tis allemaal lafjes.
En het probleem is dat die dikke wijven van het meiden-corps zo verdomd lelijk zijn.
Verder werd het linkje niet (meer). Dus... Jack in de box, elleboog op tafel, STIFT en wegwezen.
Rabarberke 09-10-05 @ 11:30
Leuk bedacht maar dat waren echt tampons.
Stonden ze nog uit mekaars doosjes te bietsen ook, om te onderzoeken welk merk het smaakvolst was.
Rabarberke 09-10-05 @ 13:15
Je vergeet een rijke vent neuqen.
Vervelende corpsballen zijn sneu en kijken inderdaad neer op niet-leden, etc. Maar een stelletje Friezen, Groningers, of andere stadse proleten zijn net zo erg en geven net zo hard af op mensen die niet passen in hun treurige wereldbeeld. Ik verbaas me er alleen altijd over dat mensen zich zooooooo druk kunnen maken om een paar studentjes, get a life zou ik zeggen. Tenslotte heeft iemand als Freek de Jonge ook bij het corps gezeten en dat is toch niet je gemiddelde ouwe bal (hoewel stinkend rijk en invloedrijk).
@Folkert Meinhof @ 14:33
Jij vuile lafbek!!!
Als je een paar doping misbuikende maatjes in de buurt hebt, wil je onze Assenaar best ontmoeten, hè lutser?!
en voor de heren hier nog even het geilste leidse meissies huis.
www.rap120.nl
Die pica servert issuh beetje ziek, da's jammer want ik wilde net aan de upklooi toernee beginnen.
@Folkert Meinhof
Waarschijnlijk aan de vuist die je neus breekt.
@mafkees, vergeet Lewenborg , onnodige omweg, om 14:00 pump ik wat irion in The Total Work out( zoek maar op ), ik wil je well ff ontmoeten voordat ik dat doe, hoe herken ik je?
rap 4 zuigt, het wallon is pas een geil huis
www.wallon.nl/
-weggejorist-
@rabarbeke
Gelukkig wachtte ik tot de politie er was en werd het balletje meegenomen en mocht ik mijn K.O. geslagen vriend naar huis dragen
@praesipower
lees andermans stukjes beter
@Folkert M
Groningen, Lewenborg, 2 uur woensdagmiddag
Ach Rabarber, dat eeuwige geld... als iemands wereld dar om draait kan hij/zij maar beter bij het corps gaan, dat is waar ja. Maar alles kunnen kopen, dat gaat toch maar vervelen denk ik zo...
Jammer dat ik niet naar m'n eigen site mag linken, maar ik heb goede redenen om aan te nemen dat de bal zijn persoonlijkheid opoffert voor het geld en de relaies.
Trouwens, er zijn ook zat selfmade mensen aan de top. Joop v/d Ende voor mijn part.
@Rabarbeke
Aan die bussen uit Friesland.
@Rabarbeke
Daar zou dan ook zeker paal en perk aan moeten worden gesteld.
@ziurdt
Ja helaas is het in Nederland nu eenmaal zo dat er twee carrierepaden zijn. Eentje via de kruiwagens van paps, het old boys network en de ballenvereniging naar de top, en de andere daarbuiten, naar de bodem dienend onder de balletjes, of naar de top van de self-made (wo)man.
Het grappige overigens is dat niet-leden ook neerkijken op wel-leden. Het is een wederzijds neerkijken en afkeuren, met het verschil dat de wel-leden het financiee. al of niet ten onrechte, doorgaans beter voor elkaar krijgen dan niet-leden.
@mare
Ik kom ook nooit in Friesland. Het probleem is dat er wel eens zo'n bus uit ontsnapt.
Een ding is wel storend, dat ze praten alsof hun tong aan achter in hun keel is vastgenaaid. De Nederlandse taal heeft hier erg van te lijden. De gewone nederlandse R is al verdreven door de 'eeur' en veel ballen en ballerina's raken het in hun verenigingstijd opgelopen accentje niet meer kwijt. Zo klinkt Melanie Schulz b.v. alsof ze net terug is van een week ontm.. eh ontgroening.
@Rabarbeke
Nee. Maar ik kom ook nooit in Friesland.
@praesipower
Wellicht. Ik woon ook in Utrecht en ik ken corpsballen alleen als uniform geklede, identiek gekapte plakjes van dezelfde walmende eenheidsworst. Maar het zou best kunnen dat zij niet een juiste afspiegeling vormen hoor.
Oeps: tafelkleed = tapijt LOL
@Rabarberke
Jij begrijpt het niet he? De corpsbal kijkt neer op ons niet-leden. De corpsbal noemt ons "knorren", behandelt ons uit de hoogte, áls hij ons al te woord staat en niet gewoon negeert. De corpsbal is lid van zijn "vereeniging" en gedraagd zich naar de regels van die klup; dit maakt uitwassen als de jaarlijkse ontgroeningsdoden mogelijk. O ja, de zwaargewonden worden gewoon onder het tafelkleed geveegd.
Dit georganiseerde, gesmeerde en geïnstitutionaliseerde anders-zijn - pardon, zich-verheven-voelen maakt een groep corpsballen toch wel ietsje erger dan een groep Friezen.
Mare misschien ligt dat dan aan de stad. Ik woon in Utrecht en daar lopen ze ook rond maar alleen de trieste mannetjes, die binnen de vereniging niets klaarspelen, doen soms zo. Voor de rest valt het mij. Misschien is het in Leiden gewoon erger ofzo. Dus de vergelijking gaat wel op. want in Utrecht verpesten de trieste mannetjes het voor het grotere deel van zon vereniging
@mare
Heb je wel eens een stel Friezen meegemaakt tijdens het stappen?
Jan-Joris-Jaap-Joop 09-10-05 @ 12:44
JJJJ met 'hier' bedoel ik in Nederland. Omdat het een beetje apart is dat een jongen uit assen het mooi vind om uit het niets een daarop lijkende corpsbal een bloedneus te slaan! Hier mag van mij zoveel discussie zijn als er maar zijn kan maar wel meet een beetje normale nuanceringen als het kan!
@praesipower
Het probleem is een beetje dat de heren van het corps het (uitgaans)leven van anderen er niet gezelliger op maken. Ik generaliseer niet snel, maar ik zie onder corpsballen toch echt niet veel variatie hoor. Veel geschreeuw, gebral, oppervlakkigheid, lompheid en arrogantie. Dit gedrag uit zich echt niet alleen binnen de muren van de Vereeniging of het studentenhuis, ook corpsballen bewegen zich namelijk in de openbare ruimte. De link met het stigmatiseren van alle Marokkanen of linksen gaat niet op, het gaat hier namelijk om vervelende corpsballetjes, en niet om studenten in het algemeen.
@ praesipower 09-10-05 @ 12:37
En heb je Vossies tekst gelezen? Ik vond 'm goud waard, maar misschien speelt mijn wansmaak mij ook hier parten.
@praesipower 09-10-05 @ 12:37
Laat mij dan ook mijn dingetje doen en ruk mijn posts niet uit hun verband wil je?
1: We zijn hier niet heerlijk kortzichtig met elkaar. Wij bestaan net zo min als 'de bal', 'de Mocro' en 'de linkse'.
Het is nogal onnozel om posters hier de les te lezen over een vermeende fout die jijzelf daadwerkelijk maakt!
2: Moet het hier dan gezellig zijn?
Wat zijn we toch weer heerlijk kortzichtig met elkaar. En wat een haat tegen die corpsballen! Of toch gewoon studenten? Waarom vergeet iedereen in Nederland keer op keer dat één ballerige corpsbal niet betekent dat iedereen zo is! Net al met Marokkanen en net als met 'Linksen'. En waarom vinden de voor mij altijd zo tolerante geenstijlers het zeer legititem zo iemand die er maar enigzins op lijkt ongeneerd op hun bek te rammen? Zolang die gasten in hun huisje lekker lopen te zuipen, te brallen of dikke wijven in hun reet te naaien laat ze lekker! Daar hebben jullie toch geen reet mee te maken of wel? En deze smakeloze tekst van Ziurdt: "Het IS gewoon smakeloos walgelijk tuig, met uiterst fascistische trekjes. Als er één charismatische gek een tampon opsteekt bij wijze van sigaar, en hij weet er de juiste corporale draai aan te geven, dan doen ze het allemaal, want: regels zijn regels, Befehl ist Befehl. En een lol." Lees het zelf nog eens na en denk na wat voor ontzettend dom en kortzichtig stukje je hebt opgeschreven die 0,0 iets toevoegt aan de discussie.
Overigens vind ik de topic ook erg makkelijk,
Pritt Stifft ik kan je nog honderden van dit soort onschuldige sites geven die je van het internet mag af pesten, aangezien je dit grappig schijnt te vinden. Ik moet zeggen dat ik de andere stukjes origineler vindt. De laatste keer zaten jullie er ook naast toen jullie foto's plaatsten van een of ander nerderig Studiekamp in Delft, dat UITERAARD meteen maar weer het corps. Of de Telegraaf die een keer kopte metL "Het Utrechts Studenten Corps Veritas." Je ziet maar, beeldvormig is snel gemaakt.....
Laat iedereen lekker zijn dingetjes doen, bemoei je niet (te) veel met anderen, dan wordt het hier een stuk gezelliger.
@Ziurdt
Uiteindelijk vliegt de discussie altijd alle kanten op, en daar is ook niets mis mee. Bij sommige topics gebeurt dit echter zo snel, dat ik me afvraag wat de waarde van die starttekst is, that's all.
@Rabarberke, ja ik vind ballen ook schitterend hoor, maar het mooist is het altijd nog om ze een beetje te narren, dan zijn ze nl. op hun best. Nou ja en in alle eerlijkheid, ik zit er al 5 jaar tussen, op een gegeven moment gaat het toch vervelen. Maar ik neem binnenkort de benen, ga lekker tussen de Mocro's wonen in Rotterdam. En wat betreft Mare, het viel me toevallig op dat hij/zij dat eerder gezegd had, en dan toch... nou ja, ik bedoel er verder niks mee, vond het gewoon wel lollig.
@ziurdt
Eh ja alsof een gesprek niet leeft en wendingen kent die soms de vage grenzen van zo'n topic overschrijden. Wat is daar mis mee? Je kunt een topic zien als een inspiratie, je kunt hem ook zien als een dranghek.
Kennelijk leven sommige onderwerpen onder de bezoekers hier zo sterk, dat ze in een aantal topics aanleiding vinden om weer boven te komen drijven.
. Mare 08-10-05 @ 15:35
"Maar het grote nadeel van topics die eigenlijk nergens over gaan is dat er in een mum van tijd weer georakeld wordt over allochtonen, Bush of hypotheekrenteaftrek."
@ziurdt
Ik was er niet bij, maar ik ken wel mensen die nog met plezier denken aan hun studententijd, al of niet vanwege dispuut, jaarclub en andere verenigingsshit. Sommigen hebben nare ervaringen opgedaan, anderen hebben zich doodgezopen.
Al met al vind ik de cultuur bij een studentenvereniging karikaturesk genoeg om het te kunnen pruimen en soms zelfs leuk te vinden, wat voor corrutpte of incompetente malloten er later ook uit voortkomen. Liever zo'n ballenparade waar je om kunt lachen, dan dat zure, nare, sjagrijnige, giftige kutvolk wat in de gesubsidieerde of non-profit sector de manager uithangt. Liever zo'n bal in pak, dan zo'n grijze muts in een tuinbroek, gedeformeerd door jarenlang tegen de klippen opzeiken, koffieleuten en shagroken.
@Zweefvlieger
En waarom je denkt dat rechts er een voorstander van zou zijn de hoogte van boetes te relateren aan het inkomen, is mij een waar raadsel.
@Zweefvlieger
Gewone man, kleine man, bladibla. Recht je schouders eens, dan valt dat minderwaardigheidscomplex er misschien vanzelf wel af. Overigens was Paars bijna even rechts (VVD) als links (PvdA). Of wil je stellen dat de VVD weinig in de zure linkse melk te brokkelen had?
@Zweefvlieger
Waarom vindt de gewone man het zo vanzelfsprekend dat hij mag delen en meeprofiteren van alles wat door de iets meer ontwikkelde man is uitgevonden en geproduceerd? Met alleen maar 'gewone mannen' WAS er niet eens gezondheidszorg, lutser. En laat dat rechtse masker nou maar vallen, het past je echt voor geen meter, blijkens je uitspraken.
Het IS gewoon smakeloos walgelijk tuig, met uiterst fascistische trekjes. Als er één charismatische gek een tampon opsteekt bij wijze van sigaar, en hij weet er de juiste corporale draai aan te geven, dan doen ze het allemaal, want: regels zijn regels, Befehl ist Befehl. En een lol.
Euh Rabarberke ik heb nieuws voor je...
@pannie
Ik weet niet of jouw vrouw nog een partijtje tampons uit Oost Duitsland heeft geritseld vlak voor de eenwording? Dat spul van ongebleekt geperstgemalen vlaskarton? Wat jij in die scene zag waren sigaren. Een sigaar een soort van sjekkie wat al voorgerold is in een tabaksblad i.p.v. een vloeitje.
Ik ben ooit eens op zo'n groot ballenfeest geweest, daar rookten die bolle in driedelig pak gestoken plofkoppen tampons! Knipten ze met zo'n sigarenschaartje het touwtje eraf, ronddelen en paffen maar...
Is dat gebruikelijk in die scene?
Ik heb Donner het nooit zien doen.
@zweefvlier
Het antwoord is heel simpel. Zonder studenten geen hoog opgeleiden, zonder hoog opgeleiden geen bedrijven, zonder bedrijven geen werkgelegenheid, zonder werkgelegenheid geen kleine man.
M.a.w. je mag blij zij dat je sorry ass werk heeft dankzij die mensen die met hun intellect en opgebouwde kennis bedrijven draaiend houden, zodat jij met eenvoudig werk te eten krijgt en je genen een generatie verder kunt helpen, in de hoop dat er over een paar generaties ook eens wat slims uit voort komt.
Het is weer lachen hier. Stel je aan de kaak dat studentjes zich tijdens hun studietijd uiterst links opstellen zolang zij er persoonlijk voordeel van hebben, en daarna uiterst rechts omdat zij er dan weer aan de andere kant persoonlijk voordeel van hebben, zie je ineens een aantal reaguurders giftig reageren. Duidelijk studentjes dus. Die dulden geen tegenspraak, maar dat wisten we al.
Waar het echter om gaat, is dat ze geen enkel sociaal gevoel hebben. Van de wieg tot het graf: ikke, ikke, ikke, en de rest... jawel!
Studentjes worden door links een beetje al te stevig omarmd, dat is wat ik niet begrijp, want links moet toch weten waar dat op uitdraait later.
De gewone man is de klos. Die mag steeds weer betalen. Eerst om die studentjes te laten studeren, later voor hun vette inkomens.
Ik ben er helemaal niet jaloers op, ik vind dat er andere dingen in het leven zijn die veel belangrijker zijn, zoals gezondheid bijvoorbeeld. Maar dat wordt voor die gewone man steeds moeilijker. Kijk maar eens wat de genees"heren" verdienen. En kom niet aan met hard werken, er zijn hele volksstammen die even hard werken, maar voor veel minder inkomen.
Het klinkt uiterst links, ik weet het, maar gezondheid zou voor iedereen volkomen toegankelijk moeten zijn. Wie niet kan betalen, betaalt niet, de rest maar wat meer. En studenten moeten na hun afstuderen hun studie met zoveel rente terugbetalen, dat alleen zij de volgende lading studenten weer aan hun studie kunnen helpen. Dat zou pas eerlijk zijn. En dat zou helemaal niets met politiek te maken moeten hebben.
Wat ik dan tegen links heb? Nou, kijk maar eens naar zaken als energie"heffing", door links (Paars) in het leven geroepen, en gelijke boetes voor iedereen en zo. Waarom moet de kleine man dat veel meer voelen dan mensen die dankzij deze kleine man konden studeren om daarna een veel te hoog salaris te kunnen verdienen? Maar daar hoor ik links nooit over.
De ceremonie kon beginnen. Maria trok haar gewaad uit. De aanwezigen keken met ontzag naar haar enorme naakte lijf.
`Warum glotzt ihr? Schaut doch nicht mit solchen gierigen Blicken!? plaagde ze.
`Iedereen ter plekke uit de kleren!? gebood Jürgen. Hij gaf zelf het goede voorbeeld. De anderen volgden.
`Alsof we met z?n allen de gaskamer in moeten,? morde Daniël.
`Niets daarvan. Dit is iets heel anders.? Jürgen gebaarde dat ze moesten zitten, allemaal met het gezicht naar het grote bed achter in de kamer. `We spelen het spel zo...?
`Der Führer führt das grosse Wort,? bromde het lastige joodje. `Alleen dat snorretje nog...?
Jürgens secondant, de forsgebouwde jongen die aan rugby en boxen deed, keek dreigend zijn kant op. Daniël hield verder zijn mond.
Maria waggelde koddig in haar blote kont naar het bed en ging er breeduit op liggen. Ze wachtte met een geamuseerde glimlach op haar eerste klant.
Jürgen gaf zijn instructies. `Terwijl de anderen rustig hun beurt afwachten en ondertussen het Io Vivat ten gehore brengen - de buren moeten begrijpen dat het om een studentenkoortje gaat dat hier even is komen oefenen -, komen jullie op een teken van mij een voor een op deze grote vrouw liggen om met haar iets groots te ervaren. Ik had haar jullie al aangekondigd als De Zondares Zonder Naam. Welnu, ik zal jullie een groot geheim verklappen. Deze vrouw is in werkelijkheid mijn bloedeigen moeder, die op mijn verzoek speciaal voor deze gelegenheid uit Düsseldorf is overgekomen, waar zij als gerontosekstherapeute werkzaam is. Oude mannen die ?m niet meer omhoog kunnen krijgen, heeft zij in behandeling en die krijgen het na en aantal sessies bij haar gewoonlijk wel weer voor elkaar. Zo zijn prins Philip en prins Bernhard al eens bij haar geweest, alsook enkele groten uit de Nederlandse literatuur: Mulisch, Claus en Wolkers.
`Niet alles is waar wat hij zegt,? merkte Daniël fluisterend op.
`Wat dan niet?? wilde een bankierszoon weten.
`Nou, dat van Wolkers, dat is vast niet waar. En die Claus zal wel prins Claus moeten zijn. De rest zal wel kloppen.?
`Als ons joodje uitgesmoesd is...? Jürgen keek met een schoolmeestersblik de kring rond en vervolgde: `Jullie pompen je dus een voor een leeg in meine Mutti, terwijl ik gezeten op die stoel naast het bed erop toezie dat dat alles precies volgens de regels van ons corps gebeurt. De andere pompgasten blijven dus het corpslied zingen totdat ik op het moment suprème de plechtige Latijnse corpsspreuk intoneer. Over zingen gesproken: niemand hoeft zich over dat andere soort zingen te bekommeren, niemand hoeft voor het zingen van het Wilhelmus de poort uit... keine Torschlusspanik! Geen knellende condooms. Alle voorzorgsmaatregelen zijn reeds genomen.?
`Welke dan?? vroeg het lastige joodje.
`Mutti neemt na afloop de morning-after Anti-Baby-Pille.? Jürgen stond wijdbeens voor hen, zijn bundeltje kleren tussen zijn voeten, met alleen zijn muts op het hoofd. Hij monsterde zijn manschappen. `Zijn er nog vragen?? Er heerste een drukkende stilte. `Zijn jullie er klaar voor?? Iedereen knikte. De ceremonie kon beginnen.
Jürgen nam het corpsvaandel over van zijn secondant en schreed ermee naar het bed waar Maria open en bloot lag te wachten. Hij stelde het vaandel op bij het hoofdeinde ─daar moesten de ogen van de copulerende corpsleden zich straks op fixeren─ en zette de vrouw zijn muts op. Hij trok het hoofddeksel tot diep over haar ogen. `Zodat ze niet weet wiens vlees ze in de kuip heeft,? legde hij hun uit. `Dat moet ze namelijk raden en achteraf, als alles voorbij is, aan ons vertellen. Ik ben benieuwd of ze die van haar eigen zoon er tussenuit pikt. Want ik doe natuurlijk gewoon met jullie mee.? Hij wees de eerste aan, de magere bankierszoon met het strakke gezicht van een pilaarheilige. `Toe maar. Ze wacht op je met open... vulva. Met haar vagina wagenwijd. Ze is bijzonder goed gemutst... van onder en van boven.? Na nog enig verder aandringen kwam de jongen overeind en ging stilletjes naar Mutti. De overige corpsleden keken toe, zongen het Io Vivat, en dreunden samen met Jürgen op het juiste moment de corpsspreuk op. Toen de jongen bewezen had wat hij waard was en het eerste schaap dus over de dam was, volgden de anderen. De een na de ander belandde in de mollige armen van Maria, die geduldig als een lastdier het allemaal over zich heen liet komen. Alleen Daniël stribbelde tegen, hij liet zich niet zomaar naar haar goddelijke walhalla lokken. De forse rugby-speler moest eraan te pas komen om Daniël, die alvast wel zijn keppeltje had opgezet, overeind te sleuren en naar het bed te duwen. Robert-Jan was de twee na laatste, gevolgd door de krachtpatser met Jürgen als hekkensluiter, die haar nu op de gewone manier nam en niet van achteren.
`Jetzt schlägt?s dreizehn!? riep Maria. Ze kwam half overeind, duwde de muts van haar gezicht en keek tussen haar
benen. Eén kliederige troep van sperma en vulvavocht gutste uit haar genotsopening. Robert-Jan haalde een schaal uit de keuken en lepelde hun genitaliënvocht op. Allen kwamen er om heen staan.
`Nog één kleine ceremonie,? improviseerde Jürgen. Hij doopte zijn voorvinger in het sap en bracht bij ieder een kruisje op het voorhoofd aan onder het uitspreken van de corpsspreuk. Alleen Daniël wilde niet, géén kruisje. `Toe nou, stel je niet aan. Dit is niet de plaats en de tijd voor Prinzipienreiterei. De meesten van ons zijn van christelijken huize...?
Maar Daniël hield hardnekkig vol. `Je schijnt vergeten te zijn dat ik van joodschen huize ben...? Hij wilde dat verfoeide christenkruisje niet op zijn joodse voorhoofd, beslist niet.
`We kunnen niet altijd rekening blijven houden met je tere joodse gevoelens, zei Jürgen, maar hij bond toch in. `Nou ja, dan maar een davidster.? Hij bracht de twee driehoeken aan, waarvoor hij zijn vinger tweemaal extra in de schaal met kruisvocht moest dopen.
Toen dat dus naar ieders tevredenheid voor elkaar was, sprak Jürgen zijn mannenbroeders voor de laatste maal toe. `Alle banden van vroeger,? zei hij, `van huis... kerk... ouders... zijn hierbij verbroken en ontbonden. Wij leven nu in een nieuw verbond. Ons leven lang zullen wij elkaar steunen, door dik en dun, niet alleen tijdens onze studiejaren, maar ook daarna, wanneer wij carrière maken als arts, advocaat, noem maar op. Als wij allang hoge maatschappelijke posities bekleden, zullen wij nog steeds een broederschap vormen en op onze bijeenkomsten terugkijken op deze avond.?
`Daar moeten we op drinken,? riep iemand.
Robert-Jan goot de inhoud van de schaal, die hij nog steeds in de hand hield, door de brede hals van een leeg weckflesje waarin kersen op siroop had gezeten, lengde Maria?s heilbrengende geilvocht, vermengd met hun aller sperma, aan met een scheut berenburg, een slok jenever en een bodempje advocaat, schudde het brouwsel en topte het op met Spa-rood. Er werden glazen uit de keuken gehaald, en omdat er niet genoeg waren, wat kopjes. Robert-Jan ging de kring rond en schonk in.
`Proost!?
`Prosit!?
`Lechaïm!?
Daarmee was de plechtigheid over. Er werd nog wat nagepraat. Het werd een gezellige boel.
`Hoe gaat zoiets nou bij de corpsmeiden?? wilde het nieuwsgierige joodje weten.
`Die hebben zo hun eigen geheime gebruiken en rituelen, die nog veel verder gaan dan de onze,? verklaarde Jürgen. `Daarbij komen dildo?s en vibrators aan te pas, en een speciaal afgerichte herdershond.?
Maria was ondertussen opgestaan, wankelend op haar benen, en kwam naakt bij haar naakte gasten in de voorkamer zitten.
uit: De corpsstudent en de dikke Duitse dame
Ennuh, als ik nou over Mengele begin en ik klei dat een beetje on topic, win ik dan ook wat Pritt ?
We hebben een winaarrr. Folkert M. gaat er vandoor met de Godwin-Award.
*einde discussie*
en voor die mafkees uit assen , any time any place , ANY TIME ANY PLACE
LOL één ding is nu wel duidelijk , LLL = Pritt Stift , dus GO GO GO!!! boekenbal-maffia en neem m te pakken.
Verder noemt LLL korpsballen "half mensen", wat voor mij erg dicht in de buurt komt van "Unter mensen". Ja Lucas de concentratiekampen van het derde rijk zijn de grootste schande die onze aarde ooit gezien heeft of niet? Of was het misschien een schande omdat niet de juiste HALF oeps ik bedoel natuurlijk UNTER mensen er in werden gesmeten. Geen woord over Pol Pots Linkse killing fields natuurlijk. Tja met je quote : "Het definitieve failliet van de maatschappij en de volledige mislukking van de mensheid wordt toch wel aangetoond door dit soort half-mensen" van 16:22 laat je toch wel weer eens je lelijke linkse gezicht zien, het leijke gezicht van Links in het algemeen eigenlijk. Lucas je bent niks anders dan een intollerante ultrahypocriete linkse fascist, die alles wat je niet aanstaat en je tegen je linkse been stoot het liefst van de aarde wilt laten verdwijnen. Voor de rest van de wereld maar goed dat we op Radio Wageningen konden horen dat je een niet zeer masculien piep stemmetje hebt die uit een niet zeer groot borstkasje moet voortkomen. Het blijft voor jou gelukkig bij de hele dag op G.S. gefrustreerd F5-en om je gestoorde mening te ventileren en zo te inflateren. Echte macht voorbij dit punt is gelukkig voor sicko's als jou niet weggelegd klein Hitler, sorry Stalintje.
En waar haal je het lef vandaan om een "bevolkingsgroep" die via de belasting voor jou en je krakersvriendjes de bijstanduitkering betalen aan te duiden als "half mensen" en "de volledige mislukking van de mensheid" terwijl je voor elke criminele Marrokaan die een conrector door het hoofd schiet oneindig links begrip op kan brengen!!???????
Ja stoer. Vooral als je na zo'n akkefietje een paar maanden mag schoffelen of de cel indraait, een strafblad hebt en een smak geld schadevergoeding moet betalen. Van je kutuitkering of hongersloon.
Ik vind die stoerheid vooral leuk als zo'n sukkel die iemand mishandelt heeft in de rechtzaal spijt betuigt.
@Mafkees uit Assen
.
Goed zo. Die klojos hebben over het algemeen toch een bek om op te slaan. Vuile gore ranzige smerige debiele pleuris balletje. bah.
@preacher
We kunnen elkaar hier alles wijsmaken, is het niet? Zo privé vind ik mijn verhaaltje trouwens niet.
@Amstel idem dito, en daarbij: ik ben hier voor me lol hoor :)
stoer he
-weggejorist-
hahaha er is een heel groot verschil tussen studenten en balletjes sorry hoor... en wie zei dat balletjes kunnen vechten? Afgelopen jaar in groningen gewooond en gestudeerd, en TE vaak die arrogante konkahlijahs naar de tering getrapt. Vooral de vindicatters waren schijt irritant, maar de albertusmagolen konden er ook wat van. Bij deze wil ik de groeten doen aan de kakker die ik bloedend uit neus en ogen op de vismarkt heb achtergelaten nadat hij een maat van mij om niets een elleboogstoot had gegeven. de groeten
Dikke reten neuqen? Mwah, deze ouwe lul zou er geen moeite mee hebben:
www.rapenburg4.nl/Imageview5/imageview...
-edit bek dicht!-
-weggejorist-
@Ziurdt: Mag ik een tip geven? Als je als free-lance woordenproducent je boterham binnen wilt krijgen, zou ik toch maar een iets andere schrijfstijl aanleren/gebruiken... Dit is wel erg wollig en dat maakt het een beetje onleesbaar, imho. Verder veel suc6 gewenst.
gezeur.
Zeker de helft van de studenten kan wel direkt stoppen, wel even afrekenen graag, want u studeerde op onze gezamelijke kosten namelijk.
Ga eens wat doen !.
Euh, Ziurdt, bijna niemand gooit z'n prive-leven op de voorpagina, maar ik vond het wel int. om te lezen en die andere duizenden waarschijnlijk ook...
In ieder geval succes met je plannen !
Ok op het gevaar af vervelend te worden wil ik toch nog even wat recht zetten:
Amise, ik heb niets met enige studentenvereniging uitstaande, mijn vader heeft geen boot laat staan veel, is al ruim 30 jaar min of meer gelukkig getrouwd met mijn moeder, uit welk huwelijk o.a. ik ben voortgekomen; ik ontvang een bescheiden studietoelage van hen benevens van het rijk en verder teer ik in op mijn schamele spaarcentjes die ik met hard werke heb vergaard. Het is sappelen maar het gaat. De positie vanloonslaaf hoop ik op vernuftige wijze te ontlopen door het bemachtigen van allerlei freelance arbeid in de schrijvende sector, niet in de laatste plaats de fictionele onderafdeling daarbinnen. De eerste stappen hiertoe zijn reeds gezet maar daar ik het allerminst voor het zeggen heb moet ik er maar het beste van hopen.
Misschien ben ik te aardig om op GS te reageren maar in je laatste post meende ik toch een zekere wnhoop c.q. akeer te bespeuren. Moge die bij deze smelten gelijk de sneeuw voor de zon, en dat we ons allen scharen onder vuistneuqers banier om ten strijde te trekken tegen het corpsballendom.
(Hoewel het over een paar jaar vanzelf wel ophoudt, magoe)
alweestrak, held. Wat heerlijk toch dat er altijd weer een volbloed rasmongeaul opduikt om alle vooroordelen over ballen geheel ten overvloede nogmaals te bevestigen - wat zeg ik? te overtreffen. Dank, dank.
Vind een kat ?
@pietro
VINDICAT
-weggejorist-
Kijk, je moet gewoon lid van het corps zijn, in Groningen dan, maar er niet te veel tijd doorbrengen!
supermooi!! Hatseklatse...
@Alweestrak
Kan je geen neaurmaal keyboardje aanschaffen kaerel ? Wordt tijd dat pae weer eens met wat centjes over de brug komt niewaar... Doe in de tussentijd eens bukken en gillen als een knorretje...
jalours? jesus op die lelijkert........ dacht het niet en al helemaal niet als ik van mijn pa afhankelijk moest zijn.
-edit ga eens deaud-
-weggejorist-
Ja Amise ben je nou een corpsbal of niet? Niet geheel duidelijk. Voor diezelfde duidelijkheid: ik... laat ik zeggen, niet bepaald. Hehe.
@Ziurdt
Wat lul je nou dom man.
Doe maar normaal dan doe je gek genoeg.
Ik ga m'n administratie doen. Ik heb helaas geen butler die het voor me doet en ook geen fantastisch salaris waar ik een Audi van kan betalen.
Bedankt dat je me weer even met m'n neus op de feiten drukt. Dat ik desondanks ook net zo'n loonslaaf als jij bent. Je wordt bedankt. En nu wil ik je niet meer spreken.
Och Heer, moge deze topic voor eeuwig blijven bestaan. kudtknorren! je verzint het niet. Zou cloggie42 zich nog ergens, vanuit een mistige krocht van het door alcohol en brallen verwoeste brein, herinneren dat in de normale, beschaafde, ontwikkelde wereld het woord "tering", evenals het woord "vereniging", met 1 "e" in de beklemtoonde lettergreep geschreven wordt? Al sinds 1934?
wat een stelletje kudtknorren die reaguurders van geenstijl
ga zo door en ongezien de teering
@amise
Kaerel, dat doet me deugd. Zullen we even netwerken? Mijn pae heeft 17 zeilbeauten, en ik zou hem wel even willen bellen over het puntje speedbeauten maar zijn saeteliettelefeun staet uit: hij ligt zeker weer ergens op de Mediterranean te ballen met hoe heet dat gleufdier eauk alweer. Dus. En jouw pae?
waarom organiseren we geen anticorporale beweging, ik ben blijkbaar niet de enige die kotst van dat tuig
@Ziurdt
Hey gezellig man. Ik heb me ook net pas aangemeld i.v.m. het onderwerp. Schept toch een band zo tussen ons tweetjes he?
Kom, laten we er op de zaak gezellig een pilsbier op drinken.
Wel even beloven dat je het niet doorverteld (mag met gekruisde vingers hoor!)
@preacher
Klopt heb me vandaag aangemeld ivm ballen-bashen en geniet met volle teugen.
Kijk maar:
@amise
Nee kroens eerste daad in de ontgroening was ongetwijfeld een eed van geheimhouding over het geziene, en dat hij nooit kwaad zal mogen spreken van de vereeniging. Wat jammer nou dat niet iedereen de verachtelijke mores van jullie trieste kluppie respecteert.
@Kroen
Het feit dat je de ontgroening niet hebt volgehouden wil niet zeggen dat je nu moet gaan fulmineren over je ex-vrienden.
@Ziurdt
Ik ben je hier nog niet eerder tegengekomen, maar je bent lekker bezig !
Complimenten en welkom voor zover dat van toepassing is...
Die vuile Minerva-kwallen, ik hoop dat ze stikken in hun arrogantie.
Billy Stardust, de zoon van een flesje gelig goed van afgekeurde eieren. En dan zo'n hoofd.
Sommige mensen hebben het niet makkelijk. Gelukkig is er nog het corps.
Ik vind Beau overigens een prima vent hoor. Niets mis met die gozert.
Het gaat steeds slechter met Minerva, ze hebben nu zelfs al leden die niet van adel zijn.
advocaat zit in een flesje en word gemaakt van afgekeurde eieren.
Als ik ergens ziek van word zijn het die godvergeten vetzakken van het corps. De meest hersenloze uvsv-wijven vervuilen het utrechtsche nachtleven nacht na nacht, neqschoten zijn geoorloofd wat mij betreft
Advocaet schrijf je met ae. Zoals je het zegt.
Zouden jullie die foto van mij die bij dit artikel is geplaatst onmiddelijk weg willen halen ja. Mijn pa is trouwens advocaat, het is maar dat je het weet.
@ edit
Aahhh het was toch leuk
Ok doe dan toch maar die moslims.
Wegens administratieve redenen ? kan anarchez even niet posten, dus bij deze....
-
@Conan de Rabarber 08-10-05 @ 17:11
prima analyse makker, had het niet beter kunnen zeggen, doe ik dan ook niet..
. anarchez 08-10-05 @ 17:54
-
Goed gezegd, Ceaun !
MarkJan, heerlijke bijdragen lever jij! Stinkt het nog naar knorren, of is het eigenlijk wel aangenaam na de pislucht in de "Tent"?
Goeie actie van Pritt...
Maar wat is dit ?
gallery.myassoff.com/data/media/1/pp_c...
Weesie is die gast die de Pimp My Room Corpsbal aflevering had gewonnen.
Hey, een van de bewoners heet D. Weesie. Was Dominique Weesie niet heel toevallig de echte naam van Fleischbaum?!?
ik neuq helemaal geen dikke konten ! ben ik nou naar en arrogant ? :)
Rare jongens die Leijenaren. Leijers...
@Ziurdt, geweldige link.Ik had bijna medelijden met die beginnende corpsbal op het einde.
"Links" en "Rechts": ze zijn alletwee uit op het uitbuiten van de arme klootzak op de werkvloer. Die rechtse linkmiechels door het plebs veel mogelijk te laten zweten voor een zo klein mogelijk loontje en zo weinig mogelijk personeel (om de loodzware top van NIMA-klootzakken te kunnen onderhouden) En links is geen haar beter, want die praten die zelfde uitgewoonde en uitgebuite plebeëer een of ander complexje of syndroompje aan, wat door zo'n mede-geitewollen sojaboon bedacht is op zo'n tofu-baarden universiteit, zodat ze hun scheerwollen zakken kunnen vullen zonder echt moe te worden. (RIAG, GG&D, Djembeëen, meditatieclubje etc)
Een grote pot pisnat dus, en allebei uit op overheersing van de, in hun ogen, domme "onderklasse"
Allemaal de tering dus.
-edit spamhoerrrr doe eens niet-
@Jan-Joris-Jaap-Joop
Tis toch niet te geleuvuh dat hij Kate Moss aan de haak heeft geslagen.
@doktersnuggles @ 17:03
Van die luitjes hoef je in ieder geval niet te vrezen dat ze ooit in topposities geraken.
Ik woon in Leiden en het valt me op dat het altijd van die lelijke, vatsige kneusjes zijn, die ballen. Ik bedoel, je herkend ze overal, geen een normaal denkende vrouw wil iets met ze en de zijn gehaat bij -praktisch- geheel overig Leiden. En dan neemt niemand ze nog serieus ook....
Eigenlijk heel sneu.
Bedoel, soort zoekt soort, meer niet.
@ da wizard
Dat is onze toekomstige elite!
Nee, dat linkse tuig is gezellig
www.bothsidesnow.co.uk/xrrf/doherty.jp...
pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/0018...
www.yorkshiresoul.org/pete%20doherty.j...
@Jan-Joris-Jaap-Joop
Dat is eng!...
Ik wil anders wel eens weten welke liedjes Jan Marijnissen allemaal heeft meegezongen.
Gezellig hòòr, daar:
www.rapenburg4.nl/Imageview5/imageview...
@Der Icebear
In onze achtertuin gordijnen zat :-)
Ik wil nl niet stigmatiseren :)
@superjan
ik mag het hopen, zit al een tijdje niet meer in the scene (gelukkig)
Leuk topic, even zonder godsdienstwaanzin en aanverwante herhalingen.
@2sick
Het stinkt nergens zo als op een studentenvereniging. Avond rook, bier gooien en tegen de bar zeiken. Trekt lekker in de houten vloer en de gordijnen (in Amsterdam geen gordijnen geloof ik)
Yo lucas, dit is een alleraerdigst stukje leesvoer mijn waerde:
www.euronet.nl/users/bc/boek/solli.htm...
Gelukkig is een enorm verschil tussen ballen uit Leiden en Amsterdam. Hebben jullie daar wel eens aan gedacht? En wees maar blij dat leden altijd leden uit een andere stad op hun bek proberen te slaan. Daarmee worden krakertjes relatief ongemoeid gelaten!
Mariska; 1 is goed 5 is slecht? OF hoe zit dat?
@dr snug> is t nog steeeds zo erg gesteld
met heaumerus?
he, wat? stinken fascisten ook al? Ik dacht dat die lui juist heel anaal (leuke link naar heaumeaux he?) op persoonlijke hygiene waren?
Ik mag aannemen dat het hedonisctisch-masochistisch vermogen van de gemiddelde Minerva-bal stukken erger is dan dat van die twee Utrechtse meisjes uit dat dagboek?
Oh ja
Categorie5: krakers
dan is het wel compleet.
Icebear: jaja, maar we voerden even een rolletje op toch? (kakker vs kraker) Vandaar: vuile stinkfascist!
@. Mariska vd P.
De schaal van triestheid...
@LLL
Geintje man, doe even normaal.
Categorie1: kakkers
Categorie2: kantoorpikkies
Categorie3: Heaumeaux
Categorie4: de rest (incl. bi)
@superjan
sociaal bij Homerus, kan het erger?
"Toen ik het horst wessellied daar ten gehore bracht" en dat persoon begrijpt het morele faillite van de maatschappij niet. Je hebt de term dichtgetikt zojuist een geheel nieuwe lading gegeven.
@lucas
Ik denk dat mensen wel van jouw lijf afblijven hoor als je uit een poe o nee kraakpand komt.
@lul
Ik zal eens langskomen met mijn vriendjes in dat stinkhuis van jullie. Ben benieuwd welke stroke technieken het gaan maken in 2006!
@mariska>nee bimeisjes zijn juist een reden om lid te worden ivm de bonus factor die je ten deel kan vallen.
Is dit topic trouwens bedoeld om de kakkers van de kantoorklerken te scheiden...
Vreemd dat iemand veronderstelt dat ik "hem een pilsener aanbiedt" nadat hij mij geslagen heeft. Ik doe liever aangofte van mishandeling eerlijk gezegd.Van mijn lijf blijf je af.
@mariska
Nee, Jan Mao
@LLL
Als je een keer het corps bezoekt merk je dat er ook heaumeaux zijn die zich niet verwijfd gedragen.
@superjan
Toen ik het horst wessellied daar ten gehore bracht werd ik bijna geslagen, dat vond ik behoorlijk links.
@l de LL>van Baalen had het in amsterdam niet verder geschopt dan dispuutsloos of iets heel sufs.
@superjan
Niks mis met bi-meisjes toch als je maar goed over je schouder blijft kijken of er geen bi-boy achter je staat.
Op deze manier kan ook een man zich omhoog neuqen.
Tsja aan de reacties te oordelen op dit item: een hoop lange tenen van een hoop corpsballen.
Homo's zijn toch inferieur? Dat die lid mogen worden... Zo verzwak je dat prachtige BLANKE Leidsche baalenras...
@dr snug> in mijn tijd sloegen we gewoon.
Jaja, snuggels. En vergeet stinken niet he. Stinken. Want dat kunnen ze goed hoor, die rakkers van een krakertjes. Lekker linzen eten, niet douchen en dan maar stinken. Overal poepen waar je wilt in dat kraakpand, want op de WC zitten is zo enorm volgens 'the system'.
Fight the power!!
@lde LL>niet verder vertellen maar volgens mij ligt het % heaumeaux corporaal hoger dan het landelijk gemiddelde. veel bi meiskes ook. daarom wordt je immers lid.
dat homo vechten is compleet goed geïnterpreteerd ja, had het ook graag anders gezien :-)
Ja wat heb je nog meer voord oelen in het leven behalve dichtgetikt zijn. Fuck het menselijk denkvermogen, blijven hangen in je eigen idee wordt het helemaal in 2006!
@lde LL ik weet niet of je de HP gelezen hebt, maar volgens mij stikt het in het walon en in van zuilen van de heaumeaux.
Neuh, kan me voorstellen. Jullie liggen elkaar liever af te trekken in een krakerspandje?
en waterzooi is een gerecht bij onze zuiderburen.
Heaumeux vechten???
Er zijn toch geen homo's lid van het corps?????????????????
@Lucasdelinkselul: Dat heet studentikoze dichtgetiktheid. I love it.
een pilsner is een biertje
zooien is een soort heaumeux vechten.
@Der Icebear
Jan M. = Jan Molendijk???
"Ter correctie"... Inderdaad het beste kunnen we 17e eeuwse opvoedingswetten in ere houden. Daarbij is het goed te weten wie je meerdere is, hij heeft immers een pappa met 14 ipv 12 zeilboten.
Wat is overigens een "pilsener" en wat is "zooien"?
Ik ken uiteraard uw kinderachtige "geheime-jongens-club-codes" vocabulaire niet.
@der icebar> ken beheurlijk veel leden... geen links geluid te bekennen (nou ja, soms bij meisjes)
@lucas
28k lieverd, 28k.
www.berekenhet.nl/modules/werken/wwuit...
@LLL
15 jaar later zijn al die brallende aapjes zwaar verantwoordelijke ouders, beetje links ook nog en ze schreeuwen nooit meer. Op zo'n ontwikkeling durf ik bij Jan M. niet te hopen.
Mariska: i rest my case.
50 k dat geeft een normaal mens per jaar aan benzine uit.
Ik geloof dat die linkse lul een pak slaag op zijn trommelvlies met de vlakke hand nodig heeft. Ter correctie. Mag ie me daarna een pilsener aanbieden aan de bar. Zooi ik hem daarna nog even de vereeniging uit.
@2Sick4uBro: als je een achteruitgang van 50K naar 15K per jaar aankunt (vrijwillig!) ben je inderdaad geen schrapert, dat ben ik voleldig met je eens.
@LdLL
Na de nodige palmpjes en bokjes wordt er zelfs Fransje B gezongen.
En dan de volgende prangende vraag. Hoe de neuq zien we eventueel upgeloade picca's?
Jan en Agnes komen niet aan de macht. want er is niemand die met ze wil reguuren
Icebear, ik kan de termen "leuk" en "menselijk" helaas niet verbinden met dronken aapachtigen die gaan staan schreeuwen. Vooruit, het failliet van de samnleving laten we weg, laten ze zeggen: de totale mislukkig en teloorgang van de evolutie.
@lucas
Als Jan en Agnes aan de macht komen gaat meneer 2sick4ubro echt niet blijven werken en nog meer afdragen van zijn 50k (neenee, ik ben niet zo'n schrapert als je denkt). Dan gaat die eens even lekker genieten van een tijdje WW, want reken maar dat die groep het riant krijgt dan en dat er niet zo heel streng omgegaan zal worden met de solicitatieplicht. Jahoe!! Eindelijk een sabbatical. Kunnen we samen elke dag bieren hier in Eurodusnie Lucas! Gezellie.
Maakt niet uit wie er aan de macht is in dit land, het is gewoon een kwestie van slimme persoonlijke keuzes maken......
@L de LL> volgens mij was pro patria behoooorlijk rechts van het midden.
@dr snuggles> t is heaumeaux.
Volgens mij hebben vooral HANS VAN BAALEN en PRO PATRIA heel veel raakvlakken. En er werden HEUS geen rechts extremistische liederen gezongen heur.
@LLL
Beiden hebben gewoon een leuke middag/avond en gaan de volgende dag weer werken of studeren. Tragisch vind ik het pas als mensen daar een moreel faillissement aan verbinden.
@superjan
neen, liever niet. al die homo's met te lange haren!
"het Io Vivat niet specifiek bij het Corps hoort maar een universeel lied is voor studenten"
Oooooh! Dus daarom voelde ik mij nooit volledig als student! Ik had gewoon oudbakken latijnse liederen moeten gaan blaten dan was ik veeeeeeel gelukkiger geworden!
@Dr snug> neeuh hbs ertje.
@Der Icebear
Laat ik nou geen witte plekjes hebben...
Gelukkig ook Universiteit gedaan dus ook een zonnebank.
:)
@superjan
Gij, nisita? eneaus? bebe?
@dr snuggles> nu weet ik het je bent van Vespa.
" Onze kroeg gaat nooit verloren!"
Je vraagt je af wat tragischer is: een baviaan die JODEN JODEN roept als zijn "cluppie" tegen Ajax moet spelen of een onzekere macho die in ondergekotst pak roept: "ONZE KROEG GAAT NOOIT VERLOREN!"
Het definitieve failliet van de maatschappij en de volledige mislukking van de mensheid wordt toch wel aangetoond door dit soort half-mensen. Hoe tragisch en bescheten moet je leven zijn als je als enige doel nog " je koreg" hebt? Zelfs een dementerende bejaarde ziet nog meer uiticht, doel en heil in het leven.
@LLL
ProPatria en Jan M. hebben meer raakpunten dan jij wenst toe te geven.
@der icebar>heb ik een wit plekje? misschien nog tussen mijn billen waar mijn string zat.
Pffff. Wat een jaloerzigheid weer zeg. En degene die niet snapt dat het Io Vivat niet specifiek bij het Corps hoort maar een universeel lied is voor studenten heeft het helemaal niet begrepen.
@rabarberke> vd hoeven is toch vindicat?
Als Jan en Agnes aan de amcht komen mag meneer de zielige Elsevierlezer 2sick4ubro (whats in a name) lekker nog meer belasting gaan betalen van zijn door pappa met drie zeilboten geregelde 80K+ baantje. Wat heel, heel, heel, heel, erg juist is. Agnes en Jan BRAVO!
Mogen we na de revolutie ook wat Io Vivat zingende pro-patria leden opknopen bitte? BITTE??
@dokter snuggles>atomos? neu. dan is het vast dat eeh dispuut met huis op de wallen, die hele flexe.
@superjan
Helemaal mee eens.
LdLL is geestelijk ook *rijk* en dat is ook wat waard.
@der icebar
Hahaha. Wel eens van Cees van der Hoeven van AH gehoord? Of van die mongool die Getronics naar de afgrond heeft geholpen nadat ie zijn positie bij Coopers & Lybrand onmogelijk maakte met de Chipshol affaire? Wel eens van Enron gehoord?
Naast deze blunderaars en charlatans lopen er nog duizenden nietsnutten rond die van het ene bedrijf naar het andere hoppen, bonussen en salarisverhongingen toucherend, zonder ooit iets te presteren.
Heb jij je nooit afgevraagd waarom een gewone werknemer er uit getrapt wordt als hij niets presteert en een baasje other career opportunities pursuit als ie het verprutstm net medeneming van een vette bonus niet te vergeten? Omdat je eenmaal in dat netwerk alles kunt maken. Het is een ons kent ons wereldje. En in dat wereldje is wat je kunt niet belangrijk maar wie je kent.
En natuurlijk zitten er goeie tussen. Frans Swarttouw was wel goed.
@2sick4ubro: get to the point
@superjan
Gelukkig bestaat er ook zoiets als de witte driehoek.
@doktersnuggles> dido dus. te creatief voor viator en een thaliaan zou nooit iets over bo schrijven.
@Der Icebear
SSRA zul je bedoelen...
@Mariska>sommige mensen zijn rijk, gun ze dat toch. Ik gun de armen ook hun armoede. dus...
het stinkt hier naar knorren
@doktersnuggle
Optieften in gezamenlijkheid met Bo van Erven, de SSR onder de presentatoren.
@superjan
Nope, wel een bepaalde driehoek. Muhaha
@superjan
Moet knorretje er nu ook weer bijgehaald worden?
Oooo nee. Ik kijk zojuist naar buiten hier in Leiden. Zit er een sloeber op de straat te poepen. Hij zal wel niet genoeg geld hebben voor een toilet thuis. Dat het hiertoe moet komen! Schaamt u maatschappij!!
Wacht, ik zie een kindje met een stokje en een hoepel op straat. Met een oud jasje aan en een petje op.... het is..... even goed kijken....... Kruimeltje!! O nee, en dat anno 2005. Wat een arre-moede, wat een arre-moede. Laten we hopen dat Jan en Agnes ons hier spoedig van verlossen.
@2sick4ubro: Wat the fuck maakt het nou uit of je naar de uni gaat of niet?! Wat ben jij een domme, kortzichtige knakker.. Ben je dr zelf ook een? Heet je soms Jan-Diederik?? Jezus..
@Beidehandjes
Geldelijke straf kan wel helpen. Men moet gewoon instellen dat in het vervolg boetes worden uitgedeeld in verhouding tot het jaarloon van de persoon die de boete ontvangt. Bijvoorbeeld een bouwvakker krijgt 115 euro bekeuring bij 26 tm 30 km te hard, en een bedrijfsleider 5000 euro. Het werkt ook, hier in Finland heeft een van de bedrijfsleiders van Nokia onlangs een boete van 76000 euro ontvangen voor te hard rijden.
@blawa|
Als je president VS bent heb je maximaal gepresteerd. Dat jij en velen met jou die man incapabel vinden, verandert daar niets aan, ben ik bang.
@Blawablawa 16.06; ROFLOL
@doktersnuggles> laat me raden... Sirius?
@mariska> vuile knor
Waar komt dit nu opeens vandaan? In het licht van het mogelijk schuilgaan van Beau van Erven Doorens achter het fenomeen pritstift gaat er bij mij een lichtje branden. Probeert Beau de aandacht van zijn persoon af te leiden door het corps aan te vallen? Beau was nl een fervent corpslid bij ons op het Amsterdams Studenten Corps. De beste man was behoorlijk dichtgetikt in zijn THALIA dispuutje. Beautje sprong eens hup van de ballustrade af om pardoes terecht te komen in het nietsvermoedende borrelpubliek. Ik meen dat hij daar een enkelbreuk aan over heeft gehouden. Beau schreef ook altijd leuk stukjes in ons blaadje. Zo nam hij eens een gast op de korrel, die hem vervolgens tracteerde op een flinke buts op het oog. Het sierde Beau vervolgens wel om zijn blauwe oog te laten fotograferen en de foto in het desbetreffende blaadje te zetten. Beau kon ook heel goed drinken. Flesje wijn adje doen tegenover phoeten. Kistje vodka achterover hakken tijdens een leuk insmijtfeestje, om vervolgens even auditie te gaan doen voor Goede Tijden Slechte Tijden. Leuke vent hoor, die Beau. Als het hem werkelijk is, zou ik dit stukje met een beetje zout nemen.
ONZE KROEG GAAT NOOIT VERLOREN
Al die BS van de "Corpsleden" (en overige studenten) over *mijn studiefinanciering is niet toereikend*...
pfff ga goedverdoeme een baantje nemen ipv feesten, zuipen en neuqen
(na jah neuqen mag erin blijven)
Heb het idee dat veel minervianen in de ambtenarij terechtkomen anders weet ik het niet, top bedrijfsleven bestaat voornamelijk uit ASC RSC USC en vindi.
@Der Icebear 08-10-05 @ 16:06
Of president worden van de VS? Echt niet!
@Rabarberke
Denk je dat je, eenmaal in het zadel, kan blijven zitten als je niets presteert?
minerva, ach je kon er prima uit neuquen gaan.
Wat pritt schrijft is absoluut de spijker op zijn kop. Hoe kan anders zo'n nietsnut de baas bij Cisco Systems worden. Dan moet je wel in het zadel geholpen zijn.
@Pyro
Haha, was inderdaad de eerste keer dat ik het woord ' roeleert' gebruikte. VMBO roeleert. Mensen die op Minerva zitten roeleren maximaal.
jakkers zijn stom!!!!!!!!!!!!
Nu begin ik zelf ook te geloven dat ik Pritt Stift ben...
@pritt> niet zo mekkerren beau, je was zelf ook behoorlijk lid.
Go, Lucas jongen enig stukje.
O sorry Pritt...
@Der Icebear 08-10-05 @ 15:54
Maar Pritt 'roeleert' wel.
Maak je VMBO eens af voor je onzinnige gametermen uitkraamt.
@zweefvlieger
Volgens mij is het tot een km of 10 te hard (dus tot en met 9) 27 of 28 euries. Die gasten rijden vast niet zo weinig te hard, de boetes zullen wel wat hoger liggen derhalve. Maar eens als je zegt dat zij het niet of nauwelijks voelen in portemonee, en zij is dan die mensen die in hele dure wagens rijden. Geldelijke straf helpt niet, welke andere dan wel? Geen idee. Rijbewijs invorderen werkt ook niet. Statistisch gezien word je 1 x per 8 jaar door pliesie aangehouden waarvan nog niet eens altijd om rijbewijs gevraagd. Rijden zonder rijbewijs is dus net zo makkelijk als met.
@bla
Ik woon in Leiden. Veel sloebers hier onder de lokale bevolking. Heb er niet 1 zich ooit druk horen maken over economische ziektes en zeker niet over het aanwenden van de overschotten uit de aardgas-opbrengst. Heb zo ook het idee dat ze niet vaak bijv. Elsevier lezen, waarin dat soort zaken behandeld wordt. Ik heb ze zich wel druk horen maken over de te lage 'tyfusuitkering' en die 'kankerambtenaar' van de sociale dienst. Ik snap je punt. Ik denk alleen dat hun kaders iets anders zijn.
@2Sick4uBro 08-10-05 @ 15:45
Sinds wanneer is het woord 'deugdelijk' van toepassingen op de logs van GeenStijl? Als ze al een deugdelijk artikel hebben, halen ze zelf wel wat feiten weg om het demagogisch effect op te krikken.
Het corps roeleert. Minerva is overigens geen echt corps, maar een gemengde vereniging. Maar gegarandeerd dat je daar geen bekeerde moslims of krakers treft. Wel veel correct links, gek genoeg. Dat Minerva een clubje is voor de kinderen van diplomaten mag ik graag rechtzetten. Het is eerder zo dat je daar lid werd als je vader aannemer/groenteboer/NSB-adel was. Actualiteitswaarde van Pritt is opnieuw nul.
@2Sick4uBro 08-10-05 @ 15:50
Ja, dat maakt wel degelijk uit. Gratis inkomsten leiden tot economische ziektes. Kijk maar naar het aardgas.
@bla
Wow. Dus wat iemand achter zijn bureau op zijn werk doet is van invloed op het quotum dat hij/zij afdraagt aan de maatschappij en het nut dat anderen daar van ondervinden. Zou het niet zo zijn dat 30K naar de sloebers via de staatskas 30k is, en dat het geen moer uitmaakt of je daarvoor zat te kintikken of kijkhard zat te werken. Weet je, vraag het eens aan de sloeber die aan de ontvangende kant staat, kijk eens of het hem/haar iets kan schelen wat er voor dat geld gedaan is.
Welke pauper zet het Io Vivat nou op tmfweb. Verder weet Pritt het geheel wel mooi in burgertaal te verwoorden.
@2Sick4uBro 08-10-05 @ 15:45
Toch wel. Ik ben ie-er-punt in 2 technische studies, mijn spelfouten ten spijt. Met het bijbehorende salaris.
Ziehier.
De achtergrond of 'slechte jeugd' van de hedendaagse bestuurders en politici...
hee gaat GS weer op world tour?
@zweefvlieger
bevalt de slachtofferrol waar je je zo lekker diep in wentelt?
@blawablawa
Zeker wel, maar jij duidelijk niet op een universiteit he? Want je weet niks af van de beginselen van een deugdelijk onderzoek. Pas als dat deugt, kan je zaken vergelijken. Tot die tijd kan iets dat anders lijkt, wel degelijk hetzelfde zijn.
@2Sick4uBro 08-10-05 @ 15:39
Belasting betalen is alleen interesant als er ook werk verzet wordt. Anders is het alleen maar rondpompen en devalueren van geld.
Kijk, zweefvlieger maakt al een beginnetje. Daar kun je wat mee.
@zweefvlieger: de beste oplossing is natuurlijk om zelf lid van "de club" te worden.
@2Sick4uBro 08-10-05 @ 15:29
Als iets anders is, heet het niet hetzelfde. Ik weet niet of je ooit op de lagere school hebt gezeten?
.
@NeefSteef 08-10-05 @ 15:30
Het en?-punt is dat het opmerkelijker is dan deze log. Maar bovenal is het een berichtje met een vraagstelling, een opmerkelijk onderzoek, een conclusie en nieuwswaarde. Iets waar je dus ook op kunt reageren. De huidige log raakt kant nog wal.
@zweefvlieger
En dat die corpsballen met hun salarissen van 80k+ in ABSOLUTE en RELATIEVE (prijst het progressieve belastingstelsel)zin gedurende hun werkzame leven veel meer belasting betalen en zo een bijdrage aan de publieke voorzieningen leveren dan die door jou zo geliefde sloebers, vergeet je dan voor het gemak maar even he? Te makkelijk, en te links, zo'n kortzichtigheid
@zweefvlieger
Ik snap je laatste vraag niet. Je betoog doet namelijk vrij links aan.
Maar het grote nadeel van topics die eigenlijk nergens over gaan is dat er in een mum van tijd weer georakeld wordt over allochtonen, Bush of hypotheekrenteaftrek.
Effe de dingen op een rijtje: de heren en dames studenten moeten alles voor niks krijgen, ze moeten alles kunnen doen zoals dronken aan het verkeer deelnemen (wie zei daar iets over ouderen in het verkeer?) en waarvoor? Om na hun studie een zeer vet salaris op te strijken. De studiekosten hebben de gewone sloebers in de maatschappij betaald via de belasting.
Maar zodra ze dat salaris hebben, zijn ze alles en iedereen vergeten en vechten ze voor belastingverlaging van de rijken der samenleving.
Waarom zou ik nou toch zo'n hekel hebben aan die schreeuwende korpsballen? Jaloezie is het in ieder geval niet, wel kwaadheid vanwege de onrechtvaardige verdeling in de samenleving.
Want straks krijgen ze een boete omdat ze te hard met hun dure bolide rijden, maar daar lachen ze om. 60 euro voor 5 km te hard komt heel hard aan bij de gewone man, maar zij merken het niet. Waarom moet iemand die weinig te makken heeft, relatief veel zwaarder gestraft worden voor eenzelfde overtreding? Hallo links Nederland, bent u daar nog?
Sollie preacher, zal het nooit weer doen.
Mag ik vanavond wel mee eten?
Zonder eten naar bed zuigt nogal, net als mr. Soap FM Droog. :)
@ blawablawa:
en?
Shit, ~Pyro~, je was me net voor...*grmbl*
Inderdaad, een echt Lucas stukkie..
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat dat vergrijp bij die allochtone jongeren een 15e vergrijp betreft en bij de vergeleken autochtone jongeren een 1e of 2e vergrijp. Daar gaat het onderzoek een beetje mank. Maar daar zal de 'progressief' in het vormen van zijn verongelijkt wereldbeeld niet zo mee zitten, toch?
Als je te minste die kop op die foto zie
dan krijg je wel de indruk dat er tijdens de geboorte iets goed fout gegaan is.
Pritt.... maak het Bart FM Droog nou niet te moeilijk met Lukas zijn stijl postings. ;)
Ik vind het nieuws van gisteren (allochtonen jongeren gemiddeld 53 dagen langer in de gevangenis dan autochtonen voor hetzelfde vergrijp) toch wel iets interessanter en opmerkelijker. Maar daar lees je niks van op GeenStijl. Sterker nog, de link naar het nieuws werd direct verwijderd want het 'boeide niet'. Het wereldbeeld van GeenStijl is toch dat allochtonen veel te goed behandeld worden en als ze al gestraft worden, dat zo'n straf hooguit bestaat uit drie dagen schoffelen. Daar past zo'n berichtje natuurlijk niet tussen.
Plus het feit dat meneer Blokkert konten schopt in zijn jaarverslag.
Het zijn over het algemeen strontvervelende, nare arrogante kuttekoppen. Die mogen zo nu en dan best eens lekker gedist worden.
@Goldratt 15.18:Ik bedoel ermee te zeggen dat de meeste topics nog wel enige nieuwswaarde of actualiteit in zich heeft. Dat laatste topic over J.Blokker was ook al zo vreemd, gewoon een samenraapsel van eerdere topics, totaal geen reden om het weer te vermelden.
En nu dus weer, begin van het studiejaar kan ik me er iets bij voorstellen, maar nu ?
Jammer de link doet het niet meer...
Ik krijg toch een gevoel van nostalgie bij deze post...
"Waar is die goeie ouwe uploadtournee-tijd gebleven?" vraag ik mij dan af.....
Zij zijn in ieder geval wel erg stijlloos
De waarde van deze log ontgaat me geheel. En voor zover de links werken zijn ze al net zo oninteressant.
De vorige keer dat Lucas de corpsballetjes aanpakte liepen de gemoederen hier aardig hoog op. Kijken wat er vandaag weer gebeurt.
@Thygros 08-10-05 @ 15:12
"waar gaat dit over en waarom?"
tja, als je jezelf dit soort vragen gaat stellen op geenstijl.... zijn wel dan wel goed bezig???
:-)
@ Mare:
Tsja, in het kader van traumaverwerking is alles geloorloofd ;)
Leuk leid, die link. Mag dat wel; "gezondheid van de onzen". Geen gezondheid voor anderen, of voor iedereen, nee, voor de 'onzen'.
Zij maken tenminste een duidelijke keuze in dit land waar iedereen altijd maar in gelijke mate recht heeft op alles. Proost!
@Kbee
Ik vermoed dat het hem gaat om het prachtige totaalpakket aan voordelen.
Ik begin steeds vaker de nieuwswaarde te missen in de posts, ik bedoel waar gaat dit over en waarom?
@ Mare:
Hmm. Of doelt Pritt op het feit dat al die corpskakkers hoge baantjes bij de klatoera krijgen?
Not a valid image type! (Only JPEG/PNG)
Tsja, als alle plaatselijke IT'erts nog last hebben van de vrijdagsche borrel...
-weggejorist-
@Kbee
Vandaar dat hij ook zegt "Om allejezus jaloers op te worden, eigenijk."
Zo slim zijn ze ook weer niet, waarom zet je volledige namen en adressen online
Ik proef diepe jaloezie, meneer Pritt Stift. Misschien wilde je zelf ooit ook wel VWO'ertjes met academische pretenties en dikke konten neuqen?!
REAGEER OOK