Proosten op de principiële nieuwe baan van Rosanne 'Principe' Hertzberger in het Stamcafé
Ze zeiden dat ze een principieel Kamerlid wilden, we gaven onszelf een nieuw baantje bij het wetenschappelijk bureau.

Even een wetenschappelijk hypothetische kwestie: stel, iemand stapt om principiële redenen uit een Tweede Kamerfractie. Stel hoor. Dan heeft die iemand dus andere principes, dan mensen die niet uit die Tweede Kamerfractie stappen, omdat er volgens hen geen sprake is van racisme in het kabinet. En ook andere principes dan mensen die in een kabinet blijven zitten, omdat er volgens hen geen sprake is van racisme in het kabinet. En ook andere principes dan voorlichters, die aan journalisten vertelden dat er sprake was van racisme in het kabinet, omdat ze dat van journalisten hadden gehoord. Stel nou, dat zo iemand gaat werken voor een wetenschappelijk bureau waarvan de topman juist om principiële redenen is opgestapt, en waar dus alleen nog maar medewerkers zitten die juist niet om principiële redenen zijn opgestapt? Wie heeft er dan eigenlijk de minste principes? Degene die voor dat wetenschappelijk bureau gaat werken? Of degenen bij dat wetenschappelijk bureau, dat werkt voor een fractie met andere principes dan die iemand, bewindspersonen met andere principes dan die iemand en voorlichters met andere principes dan die iemand, dat die iemand aanneemt?
Interessante principiële materie dunkt ons, en misschien een mooi onderwerp voor de eerste bijdrage van medewerker dr. R. Hertzberger van het met belastinggeld betaalde wetenschappelijk instituut van Nieuw Sociaal Arbeids Contract (tenminste, als ze niet alsnog opstapt na de volgende rijsttafel). Bespiegelingen mogen in het Stamcafé, zolang u tenminste onze adverteerders niet belt.
PS - Joost gestopt met Draaijen
Willem van Kooten overleden: https://t.co/EJTPbvTkuj
— Spreekbuis.nl (@Spreekbuisnl) January 3, 2025
Reaguursels
Dit wil je ook lezen

Dwingende leestip in het Stamcafé. Ayaan Hirsi Ali over islamisme en integratie in EW
De olifant weer heel even terug in haar oude porseleinkast, en dat bedoelen we zo positief als maar kan, want zonder de Ayaans van deze wereld verandert er nooit iets

Ach, was ik maar een politiehond in Nijmegen
“Grijp Harry Pettit de antisemiet!”
(tevens Stamcafé, Songfestival hierrr)

Proost op Pieter in het Stamcafé
Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan

Dromen in het Stamcafé: de Volonaut luchtmotor
Enige nadeel: te laat door 'files' wordt wat ongeloofwaardig

Don’t stick your dick in crazy
Soep van de Week in het StamCafé

Pauselijk StamCafé
Paus dood na het zien van The Passion Terneuzen

BREEK - Pieter Omtzigt stopt per direct als politicus
'Echt herstellen van mijn burn-out lukt niet'

Wereld Hemofilie Dag in het Stamcafé
Foto: niet de hemofielen in het verhaal

GSTV Stamcafé. Hoe is het in... Den Haag
Oh ja er zijn een soort van onderhandelingen