achtergrond

Geenstijl

ingelogd als

lid

logout

nachtmodus

tip redactie

doneer

Welja. Motor-escorte (8x) voor Pallie-stoet

Het kan in Amsterdam-West

En we hebben antwoord op de prangende vraag: Gaat Femke Halsema optreden tegen de toeterstoeten voor Gaza? Antwoord: JAZEKER! De stoet gisteravond laat - er moest eerst een vorkje geprikt worden - kreeg begeleiding van maar liefst 8 motoragenten en een commandowagen der sterke arm. Lawaaimaken, met volledige gezichtsbedekking vendelzwaaien door het car roof systeem middels uitstekende delen, statiegeldblikjes uit de auto gooien (filmpje 3). Het mocht allemaal van de pliesie die met 6 FTE op bezoek ging bij de komiek met het klappertjespistool. En dat in de stad waar je al een vette prent krijgt voor rijden met een aanhangert zonder netje! Vanmiddag deel II op Plein 40-45, bij daglicht, én een lege maag. Succes!

Reaguursels

Praat mee in het Stamcafé

Word de held van GeenStijl en word GeenStijl Premium. Dan ben je onderdeel van het roze legioen en kun je tevens genieten van:

  • Het befaamde roze kroontje
  • Een bannervrije website
  • Extra reaguurfuncties
  • Eerste rang bij acties
  • En bovenal: Jij houdt GeenStijl onafhankelijk!

Ik kies voor het volgende premium pakket:

Dat is € 9,89 korting!

Dit wil je ook lezen

KNALSTERDAM. Derde explosie in korte tijd bij filiaal De Pizzabakkers

Als iets één keer gebeurt is dat een incident, als het twee keer plaatsvindt is dat heel toevallig, als het drie keer gebeurt is er sprake van een PATROON

@Dorbeck | 12-09-25 | 21:00 | 137 reacties

Brante & Immink - Niets doen voor Gaza

Immink en aanhang hangen onderhand in chorizo-county, een leegte die deze week wordt opgevuld door x.com/StefKeij.

@Brante en Immink | 31-08-25 | 18:00 | 84 reacties

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.