Wappie Pieter Kuit en wappie Jade Kuit opgepakt om achteroverdrukken donaties andere wappies
Wip wap wip wap
Trouble in waparadise! Dat het coronageleuter [nog uitzoeken wat dat ook alweer was, red.] het naarste in mensen naar boven haalde weten we inmiddels wel. Ook stonden er ineens een heleboel nieuwe sterren aan het firmament. Wimpie Engel natuurlijk, en nog een paar van die zwakzinnige Tinusjes, maar ook Pieter Kuit en z'n dochter Jade. "Bekende namen uit het demonstratiecircuit", nou, en dan weet u het wel: ze werden vroeger steevast als laatste gekozen met gym, maar tijdens de gathering van de dorpsidioten kwamen ze helemaal tot wappiewasdom. Deze Pieter richtte een 'Buitenparlementaire Onderzoekscommissie' op om door middel van interviews met types als dokter Els Poephoofd aan te tonen dat het coronabeleid een groot complot van kwade geesten was. Welnu, ER KOMEN TRIBUNALEN! En wel tégen Pieter en Jade, wegens het aftroggelen van geld van dolende wappies, iets waar Marc Van Ranst in 2021 al achter was. Meer weten over Pieter Kuit? Lezenswaardig stukje pareltjes rapen bij Sikkom hierrrrr. Tri-bu-na-len!
Social
Reaguursels
InloggenIk dacht dat die wappies altijd alles doorzien? Blijkt dat ff tegen te vallen.
Veel succes dan met het ontmaskeren van de rest van de wereldcomplotten.
www.rtlnieuws.nl/economie/artikel/523...
Nog oplichter
Uit het artikel wordt helaas niet duidelijk of de Chinese tribunalenfabriek intussen weer kan leveren of niet. Nog steeds roepen sommigen dat er tribunalen komen, maar wanneer ze nu eindelijk in de haven van Rotterdam aankomen weet niemand, zo lijkt het.
Deze lul was mijn trouwdominee 4,5 jaar geleden. Ik wilde graag in de kerk trouwen en mijn vrouw heeft deze pisvinger op internet gevonden. Zij is niet gelovig en ik wel en Pieter (toen Pedro) zette zichzelf in de markt als zijnde interconfessioneel trouwdominee. Toen hij het huwelijk kwam bespreken kreeg ik al rechtopstaand nekhaar maar mijn eega keek zo hoopvol… de trouwdienst was met 15 minuten gedaan en ik moet nog steeds een trouwbijbel van hem krijgen. Dit is een ware charlatan en als hij, voor mijn auto, wil oversteken rem ik in ieder geval niet. Ik ken trouwens nog een boekhandel die een boel centjes van dit sujet krijgt. En dat noemt zichzelf een dominee…
je had in de eerste plaats daar al niet eens moeten zijn. want als niet-gelovige in een kerk dingen staan beloven is hypocrisie ten top...
Deed ze voor mij maar daar gaat t nu toch niet om?
Ik hoop, dat het huwelijk wel gelukkig is.
Zie het positief. U bent voor de (een) kerk getrouwd, dat is het belangrijkste.
Wanneer U wilt, dan krijgt U een bijbel van mij.
Wanneer is iets nou oplichting als het in hetzelfde geval ook had kunnen zijn dat ze zichzelf gewoon riante salarissen hadden toegekend?
In beide gevallen steek je het geld in eigen zak.
Nu Hugo de Jonge nog, iets met 5 miljard...
Ik wacht de rechtzaak af.
Onzin, paspoort afpakken en uitleveren aan Poetin dit volk. Kunnen lekker met schep aan het werk.
@Ndranghitiari | 09-03-23 | 17:12:
Geestig, je weet dat ik stop binnenkort?
Wel even een show verzinnen die publiek vermaakt... succes.
Goh, eigenlijk al even zinvol en effectief als een echte Parlementaire Onderzoekscommissie.
Kost bakken met geld, heb je nog niks.
Ik vind die 2 hilarisch. Kijk af en toe wel eens een paar minuten naar hun video’s. Die kerel had zo een typetje van Kees van Kooten kunnen zijn. Ook hebben de video’s steeds nieuwe intro’s. Die het geweldig zouden doen op een cursus videobewerking als het toppunt van amateurisme. Ik zie die meneer Kuit in gedachten dan ook al zwoegen op zijn Windows XP pctje, tong uit de mond om weer een pareltje van een amateuristische intro te volbrengen.
Heerlijk toch? Ook denk ik dat deze twee zwakzinnig zijn en zwakzinnigen en boekhouden gaat zelden goed. (Als de term zwakzinnig niet meer kan, mea culpa! dan hou ik het graag op simpel).
Persoonlijk vind ik het meer laakbaar als een minister miljoenen kwijtraakt.
Ken U de video's voor van de Centrumpartij nog? Hans Janmaat naast een vaas met bloemen.
Dat niveau, zo'n beetje.
@Frau_Ferkel | 09-03-23 | 16:54: Beter dan een koning zonder kerstboom
Dat is inderdaad laakbaar, net als demoniseren van vaccineren.
Marc van Ranst.
Botte hork, edoch een aimabel mens.
Fantastische docent.
En een van de highlights tijdens de pandemie.
@BrulSpin | 09-03-23 | 16:54: Waarom resulteert een afkeer van een persoon meestal in een commentaar op zijn uiterlijk? Of, haar uiterlijk, in het geval van mevrouw Koopmans?
Misschien omdat ze inhoudelijk gelijk hebben?
Gelukkig krijgen de totaalidioten natuurlijk altijd gelijk. Dit was immers een actie van de illuminatie reptielen om hun het zwijgen op te leggen.
Nee. Niet lachen. Dat geloven ze echt.
Sterker. Wedden dat als de FVD straks faalt op alle punten dat ze een "Donald Trump" doen?
Het zwaarste moet nog komen als je door wilt als democratie.
Wordt al op voorgesorteerd. www.dumpert.nl/item/100055660_799743b...
Eindelijk tribunalen waarvoor ze zijn bedoeld.
Een kruimeldieventribunaal.
Ik mis een doneerknop onder dit artikel.
Wappies die wappies geld aftroggelen. En dat is een probleem omdat?
Theo & Thea zonder de tandjes.
Komt inderdaad in de buurt!
Kan die bolle Marc zich niet gewoon met zijn eigen land bemoeien? Aan mensen met een meninkje hebben we hier in Nederland echt geen gebrek.
Dat laatste klopt, maar mensen met een geïnformeerde mening zijn er dan weer wat weinig dus dus bijdragen van Van Ranst zijn wat mij betreft welkom hier.
Ach, de bedreigingen vanuit Nederland aan het adres van Van Ranst waren niet van de lucht. Dus dat hij ook in Nederland nog een appeltje te schillen heeft met de wappies kan ik me goed voorstellen.
Iedereen in dit verhaal is een lul.
Met een bochel. Fraai dit.
BPOC is dus al veroordeeld. Niet erg chique.
Dat hele complotwappie gedoe is gelukkig aan mij voorbij gegaan. Vermoeiend.
Ook Pieter en Jade Kuit worden als gewone burger bedreigd door een elite die zich voordoet als mensen, maar die in werkelijkheid uit verklede reptielen bestaat en het nepnieuws verspreiden dat zij de boel hebben opgelicht. De heersende klasse die uit buitenaardse wezens bestaat, probeert doelbewust deze mensen kapot te maken. Ik wil dan ook graag Pieter en Jade steunen in hun strijd en doe een beroep op de reaguurders van GS om een kleine bescheiden bijdrage naar mij over te maken zodat uit dit fonds de juridische bijstand kan worden betaald.
Mensen kunnen ook storten op mijn girorekening. Worden goede dingen mee gedaan.
Nou nee de mazzel
Ik heb zojuist 1 miljoen miljard ronde eurootjes telepathisch overgemaakt.
T.V. dominees zijn ook oplichters, maar die mogen dan weer wel. Reclamespotjes zijn trouwens ook erg misleidend, want iedereen is altijd hartstikke blij en vrolijk als men het juiste product gebruikt, terwijl ik gewoon hartstikke depressief blijf als ik Fanta drink. O, en je wil echt niet weten hoeveel vrouwen ik al weggejaagd heb met die muffe Axe deodorant. Oplichters. Allemaal!
Zo, kan er weer eens lekker wappie worden geroepen.
Geen idee, op block. De man is net zo'n doodlopende weg als bv Gerrit Hiemstra. Het toetert wat, je geeft repliek, netjes zonder schelden, hop: je bent geblokt. Nah, dan niet, hoef ik die vuiligheid ook niet te lezen.
Nee helemaal niet, maar hierin had hij gewoon gelijk. Als je geld geeft wordt je meestal gewoon bestolen, of het nu aan dit soort figuren is of aan giro 555.
@Sinterbikske | 09-03-23 | 16:01:
Dus u wil beweren dat die kerel die ik met kerst twee euro gaf voor het sufferdje bezorgen dat gewoon in eigen zak steekt?
Ik wist het, de hufter!
Velen hebben het niet in de gaten maar door het aanwijzen van zgn. wappies komt Hugo op zijn sloffen weg met 2 jaar wanbeleid. Als het volk maar een paar bewezen foutkloters opgediend krijgt.
Je ziet het pas als je het door hebt.
Prima. Zolang we maar van de wappies af zijn.
Hint voor het OM, ze blinken daar niet echt uit in bekwaamheid: overtreding van de colportagewet. Geeft meteen nuttige jurisprudentie tegen Jehova getuigen en andere gristengekkies. U weet wel, die lui die boven de quarantainemaatregelen stonden, want wel vrijheid van godsdienstwaanzin.
Slim bedacht maar niet slim gespeeld. Oplichting lijkt me trouwens onbewijsbaar. De afnemers kochten, kregen en lazen toch wat ze wensten?
Ja, maar er moeten koppen rollen zodat hugo&co verder kunnen klooien.
@Veepert | 09-03-23 | 15:52:
Wat vape jij precies? En hoe lang ben je al wakker?
Ja, een paar miljoen achterover drukken van goedgelovige dombo's, daar droom ik ook al jaren van! Alleen zorg ik er in mijn dromen wel voor dat ik in Brazilië zit tegen de tijd dat het uitkomt.
Hoi, ik ben een erfgename van een rijke Brazilliaanse prins en wilde je iets vragen...
Hugo heeft anders ook vertrouwen in het systeem dat er op is ingericht om er mee weg te komen.
@elfenstein | 09-03-23 | 15:44: Sinds wanneer wonen Nigerianen in Brazilië?
@goedverstaander | 09-03-23 | 15:53:
Die prinsen zitten echt overal, vergis u niet.
Wappies zijn te dom om te poepen dat blijkt maar weer eens.
@Gaat het niet dan? | 09-03-23 | 15:44: Nee, niet alles gaat goed. Er gaat zelfs heel veel verkeerd. Maar wappies blijven wappies.
@Gaat het niet dan? | 09-03-23 | 15:44:
Begint het je niet te dagen dat wappies ook de schapen zijn?
Hoe melk je een schaap? Met een donatieknop.
"Bekende namen uit het demonstratiecircuit"
Beroepsdemonstranten dus. Betaalt dat nou ook nog een beetje of zal ik mijn huidige baan nog maar niet opzeggen?
En moet je nou ook echt achter het onderwerp staan waartegen je demonstreert of mag je ook doen alsof?
Haha, volgens de wappies en idioten natuurlijk weer een complot vanuit de RoVeRhEiD
of de elite! Iets breder pakken.
Ik dacht al..... wat zie ik nou precies aan die twee brillenhoofden en tijdens het lezen van het artikel stuit ik al direct op het antwoord -vooral populair in reformatorische kring-
Familie van Hugo? Kan zijn schoenen niet zien op de foto. Hebben ze meer of minder dan 5 miljard achterover gedrukt?
Tegen betaling worden gevoed met onzin en die dan gaan verkondigen in je vrienden en kennissenkring of erger nog, in de reaguurderspanelen. Ik heb geen medelijden met ze, die wappies. Het zijn allemaal potentiele piramidespelslachtoffers. Het is gewoon wachten op de dader die inspeelt op hun paranoide wanen en hun gevoelens van ontevredenheid over hun mislukte leventjes. Het moetkennelijk wel fijn zijn als je iemand anders de schuld kan geven van je eigen falen. Het is ook het verdienmodel van Baudet en zijn cronies.
Dan zou Hugo toch beter gewoon die appjes kunnen openbaren, door ze geheim te houden voedt hij de wappies.
"Tegen betaling worden gevoed met onzin"
Dat gebeurd met iedereen die NOS kijkt. En je moet er nog verplicht voor betalen ook.
Gelukkig hebben de beleidsmakers en uitvoerders van ons coronabeleid er geen cent aan verdiend en zijn er exact nul fouten gemaakt. Er is zelfs vijf miljard euro over.
Heerlijk stuk van Mosterd
In hun ogen opgelicht door de overheid, opgelicht door het systeem en nu ook opgelicht door hun medewappies. De ironie.
Aan het eind van deze oplichtings reeks is er nog vertrouwen in overvloed... kennelijk door niets geraakt of geen empathie. Mijn felicitaties.
Wappies die geld geven aan opperwappies.
Kan er niet wakker van liggen.
JE mag ook niks meer illegaals doen tegenwoordig...
Waar zijn de 70’er jaren als je ze nodig hebt?
Ik had het al voorspeld. Maar ja, Wappies willen niet luisteren.....
De wappies van de VVD zijn met open ogen in de zéér opzichtige val van de WHO getrapt. Een ezel stoot zich geen 2 keer maar de VVD veel vaker.
Ik zag gisteren een 'grappig' fragment met Midas Dekkers over de Mexicaanse Griep waarvoor de regering destijds ook miljoenen vaccins had ingekocht.
De tijd was nog niet rijp voor massahysterie.
Midas Dekkers over de griep:
www.youtube.com/watch?v=7QSIdlCSfKk&a...
@keestelpro | 09-03-23 | 15:37: Je lacht zeker ook over al die reddingsboten op een ferry. Alsof je daar ooit gebruik van maakt!
@keestelpro | 09-03-23 | 15:37: De Mexicaanse griep, daar is ook iemand heel erg rijk van geworden.
@BobDobalina | 09-03-23 | 15:41:
Ook al worden wappies als keestelpro voor hun ogen bestolen door Willem Engel; trekt hij ze de portomonnee voor hun ogen leeg; dan zal nog hun eerste reactie zijn dat de WHO de boel beflikkert en dat ze ergens een filmpje hebben gezien. Ze willen gewoon genaaid worden.
@blendedperfection | 09-03-23 | 15:43: Heeft u @keestelpro ooit steun horen uitspreken voor Willem Engel of bent u gewoon dom aan het framen?
@blendedperfection | 09-03-23 | 15:43:
Ik zal nooit een cent betalen aan anti ceaureana messiasen als hen-die-niet-genoemd-mogen-worden. En zoals je al waarschijnlijk probeert te zeggen moet je altijd uitgaan van de goede intentie van mensen en niet overal HeT kWaAd achter zien. In de politiek en de wetenschap is het net zo als in de muziekwereld: er zijn mensen die in de business zitten voor het grote geld en er zijn mensen die in de business zitten uit liefde voor het vak. Voorbeeld: zo'n type als Ab Osterhaus heeft bewezen een grote geldwolf te zijn en zo'n goeierd als Diederik Gommers is iemand die echt begaan is met mensen.
Integriteit is het sleutelwoord.
@blendedperfection | 09-03-23 | 15:43: Precies. You can't read the label when you're inside the jar.
@keestelpro | 09-03-23 | 15:49: Die beschuldigingen aan het adres van Osterhaus zijn onderzocht door FTM. Conclusie: geen bewijs. Heb dat destijds behoorlijk vaak onder de aandacht gebracht hier. Net als het nepnieuws dat Rutte strafrechtelijk zou zijn veroordeeld voor 'discriminatie' blijven sommigen het maar herhalen. Het is hardnekkig fake news waarmee het "ik stel alleen vragen-volk" zich wel een beetje te kijk zet. Ik heb jou overigens hoger zitten.
"Van de verhalen dat Ab Osterhaus momenteel financiële belangen heeft bij de coronapandemie, blijft bij beschouwing geen enkele concrete aanwijzing over. De viroloog doet op zijn instituut in Duitsland mee aan onderzoek naar een mogelijk vaccin, maar dat is zijn werk.
Kunnen we dan wel concluderen dat Osterhaus in 2018 de miljoenen op zijn rekening kreeg gestort die hij vergaarde dankzij de massale aankoop van tientallen miljoenen Mexicaanse griepvaccins door regeringen over de hele wereld?
Ondanks het gegeven dat Viroclinics een bedrijf is dat in de farmaceutische wereld opereert, verkocht – en verkoopt – het geen vaccins. Het is een laboratorium dat onderzoeksdiensten verleent aan farmaceutische bedrijven. Het bedrijf was voor het grootste deel in handen van het Erasmus MC, waar het een spin-off van was. ‘Toen we Viroclinics oprichtten, was er helemaal niet het perspectief dat zo’n soort bedrijfje ooit veel geld waard zou worden,’ zegt Osterhaus er zelf over. ‘En ik heb 20 procent van mijn betaalde vaste baan opgegeven om het mee te helpen opbouwen.’
Het werd een succes: private-equityfonds Gilde Healthcare zag potentie in Viroclinics en kocht in 2013 het meerderheidsbelang van het Erasmus MC. De waardestijging vanaf dat moment is te danken aan de inspanningen van Gilde Healthcare. ‘Gedurende onze investeringsperiode hebben we geïnvesteerd in de uitbreiding van faciliteiten, het aantal werknemers verdubbeld en ingezet op extra commerciële inspanningen om aanvullende virale markten te bedienen,’ aldus managing partner Jasper van Gorp in 2017 in een persbericht over de verkoop van Viroclinics voor tientallen miljoenen aan investeerder Parcom. Dat was ook het moment dat Osterhaus zijn aandelen verkocht. De 5,6 miljoen euro is de beloning die hij als aandeelhouder ontving voor het bedrijf dat hij zelf hielp opbouwen.
Argos blikte in 2013 in de serie Medialogica kritisch terug op de uitzending waarmee het allemaal begon. Was het wel fair geweest om als ‘feit’ te stellen dat Osterhaus economische belangen had bij de grieppandemie? ‘Misschien was dat te kort door de bocht,’ zegt journalist Eric Arends van Argos in die uitzending. ‘Wij hebben niet kunnen aantonen dat Viroclinics miljoenen extra heeft verdiend door die Mexicaanse griep.’
Het was ook allemaal goed uitgezocht en netjes geregeld, benadrukt Osterhaus. ‘Dat heeft geleid tot een aantal zeer waardevolle bevindingen in het verleden, waarvan Matrix-M er overigens een van is. Dat is een van de belangrijke adjuvantia die nu in de wereld gebruikt gaat worden in de bestrijding van Sars-cov-2. Viroclinics is uitgegroeid tot een lab met honderden werknemers waar belangrijk onderzoek wordt gedaan.’
En daar is Osterhaus trots op. ‘Dan kun je zeggen: ja, u bent wetenschapper, het is u verboden om aan commerciële activiteiten mee te doen. Maar is het niet gewoon mijn burgerrecht om dat te mogen doen?’"
@BobDobalina | 09-03-23 | 16:02: De crux zit hem in de laatste alinea.
@keestelpro | 09-03-23 | 15:37:
Jij hebt gedoneerd, hè?
@blendedperfection | 09-03-23 | 15:43: Sorry, maar jij hebt duidelijk niet echt aandacht besteed aan de tegels van Kees, want dan had je wel geweten hoe hij aankijkt tegen de Engeltjes van deze wereld. Kees is prima in staat om zelf van zich af te bijten, maar ik bijt nogal graag en vaak, dus ik dacht: Happen naar Peijnenburg!
@omanders | 09-03-23 | 16:07:
Ik doneer niks. [Heisenberg stem] 'If someone knocks on the door and asks for money, who do you think is the one who knocks?!?'
@Kabouteraap | 09-03-23 | 15:58:
'Je kunt het etiket niet lezen als je zelf in de pot zit.'
Dat is een prachtig gezegde kabouteraap!
@keestelpro | 09-03-23 | 16:25: Wel als je een flexibele telescoop in elkaar knutselt.
*knipoog*
@BobDobalina | 09-03-23 | 16:02: Mooi betoog. En Kees is sympathiek, hoewel ik het vaak oneens met hem ben.
Werd hij zelf niet beter van.
@Après toi | 09-03-23 | 15:31: Dat weten we niet.
@Après toi | 09-03-23 | 15:31: wij betalenden ook niet. Of was het zijn eigen geld?
@Veepert | 09-03-23 | 15:55: Maakt u zich geen zorgen. Alles zal aan het licht komen tijdens de Parlementaire Enquête Corona. Gelukkig wordt dat onderzoek geen strobreed in de weg gelegd.
Van Ranst tweets kan je beter niet klikbaar maken maar een screenshot nemen.
Het demonstratiecircuit. Dat ook vooral.
Dat is toch dat stuk snelweg bij Den Haag?
@elfenstein | 09-03-23 | 15:34: Nee toch. Dat is toch ergens in Zandvoort tussen de duinen. Of worden de demonstraties al in Assen gedaan ?
@grapo | 09-03-23 | 15:58: Op het circuit van Zandvoort demonstreert Max zijn absolute heerschappij en de rest demonstreert op verschillende manieren hoe om te gaan met teleurstellingen.
REAGEER OOK