D66 zoekt via castingbureau 'mix van de samenleving' (want zelf hebben ze die niet)
Deel veel in het dossier
Ze zijn bij D66 weer eens op zoek naar mensen van couleur. Die hebben ze zelf niet, want allemaal zo blank als een pak vla. Ze bestellen de mensen van donker gewoon op het internet en dan doen ze net alsof het keiharde D66'ers zijn met een lidmaatschapskaart en een gratis ijsje van Kees Verhoeven. Neem ook deze cringeshow met allemaal ingehuurde acteurs die door Daan Bonenkamp opgestuurde scriptjes uit hun kop moesten leren. Enfin, nu zoekt D66 - via Dynamic Casting, Job Kemna is niet cool genoeg meer voor D66 - weer eens naar de welbekende 'mix van de samenleving' om uit te stralen dat ze zo ongelooflijk divers & inclusief zijn. Roflol!
Klein voorbeeldje: 'Den Haag' heeft alleen Assad
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Het kan wél: honderden berichten Rob Jetten en D66 door AI geschreven
Rob Jetten bijna net zo veel AI als de opiniepagina van de Volkskrant
Hanneke van der Werf (D66) wil Nederland in oorlog Oekraïne sleuren: 'Desnoods zelf maar op lanceerinstallaties gaan schieten'
Hollandse jongens uit plaatsen als Haaksbergen en Rekken die eerloos ten onder gaan in modderige massagraven in de strijd om Pokrovsk
LIVE! Het grote WAT HIELD D66-PARTIJLEIDER MELANIE VAN DER HORST ACHTER-debat
Voor de bühne, want PRO zit in de dikke bips bij D66, en andersom
Menigte herdenkt Jason Arday, sprekers wijzen unaniem naar 'racistische media' als moordenaar
Over de doden niets dan goeds maar we vonden het dus ook al een prachtvogel toen hij nog leefde, want fantasten zijn de laatste poëten van een onttoverde tijd. Het systeem dat hem faciliteerde daarentegen..
Mannentranen om de dood van deze vrouwelijke kameleon
Ergens zijn we allemaal kameleons
