Geert Wilders: "Bruls = ongekozen DICTATOR"
Voorzitter Veiligheidsberaad wil uw zolder confisqueren voor "vluchtelingen"
Zo. Daar is eindelijk antwoord uit Den Haag op de malle uitspraken van Hubert Bruls. De bal gehakt/voorzitter van het idiote bestuursvehikel Het Veiligheidsberaad riep op de Staatsomroep dat er een NOODWET moet komen waarmee er zolders, slaapkamers, tuinhuisjes, en kelders GEVORDERD kunnen worden voor het huisvesten van goedkope arbeidskrachten, aspergestekers, bollenpellers, paprikaplukkers, dozensjouwers vluchtelingen. Ja mevrouw, uw dochter krijgt 4 Somaliërs uit Oekraïne op de slaapkamer. Wen er maar aan! Geinig weetje: het is deze week exact zes jaar geleden dat "burgemeester" Bruls (0 voorkeursstemmen) potsierlijk aangifte deed (stoet!) tegen Geert Wilders (1.004.604 voorkeursstemmen) Bewijsfoto na de break.

25 Maart 2014 (10:38)
Nederland, Nijmegen,25-04-2014 NIJMEGEN - Burgemeester Bruls met rode stropdas, was een van de eersten die aangifte deden. '.Zeker 250 mensen, onder wie veel mensen van Marokkaanse afkomst, kwamen dinsdag naar het politiebureau in Nijmegen om aangifte te doen tegen PVV-leider Geert Wilders. Het was een initiatief van het college van burgemeester en wethouders van Nijmegen. Dat had zaterdag aangekondigd dinsdag aangifte van discriminatie te zullen doen naar aanleiding van de Marokkanen-uitspraak van Wilders. De stoet vertrok rond 11.30 uur vanaf het Stationsplein naar het politiebureau aan de Stieltjesstraat (ANP)
Reaguursels
Dit wil je ook lezen



De GeenStijl Podcast: Dilan Yeşilgöz over de val van kabinet-Schoof
Een podcast die vandaag even alleen over het politieke gaat.

LIVE! Dick Schoof over het kabinet-Schoof
Schoof biedt ontslag PVV-bewindslieden aan bij koning +++ Gaat zelf demissionair door +++ Noemt actie Geert Wilders 'ontverantwoordelijk en onnodig'

Kabinet-Schoof. DE TIJDLIJN
Met alle hoo... dieptepunten

KABINET-SCHOOF GEVALLEN
Het waren elf volstrekt zinloze maanden

Nachtje geslapen. 09:00 uur CRISIS-OVERLEG
DIT ZIET ER NIET GOED UIT, part deux

Syriërs gaan NIET terug naar hun eigen land
STRENGSTE ASIELBELEID OOIT: werkt niet