"Lodewijk Dijkstra" blijkt toch gestoorde Mocro
JVHN, hè?
Social
Ja Eef, we weten inmiddels wie "Lodewijk Dijkstra" is en het is een Marokkaanse Nederlander die Ouassim T. heet. Die T. staat voor Teringlijer. Of Triesteling. Of Tijdverzieker. En die T. stuurde allemaal onaardige berichtjes als ware hij de eerste de beste agressieve antivaxxer, of Peter Breedveld, of Jan Bennink. Want Ouassim T. bleek uiteindelijk een - goh je verwacht het niet - toetsenbordriddertje die bij mama woont en "zijn studie op een laag pitje had gezet." Ondertussen zat ie vanaf zijn slaapkamer brandende busjes bij Wierd Duk door de timeline te rammen en Eva Vlaar virtueel aan te randen en het CIDI te porren om in actie te komen (lol, alsof daar zo veel voor nodig is) - eigenlijk kreeg ie alles wat een domme haatzaaitrol wil bereiken voor elkaar. Totdat ie een foeigesprek kreeg ("Tegen Ouassin T. is een voorwaardelijke straf geëist van vier weken en 200 uur taakstraf"), toen was het ongetwijfeld huilen geblazen. Maar hee, toch lekker gescoord, want zonder aandacht geen aandacht. Lodewijk Dijkstra, die geen Lodewijk Dijkstra heet, was nooit ooit ever bij iemand op de radar gekomen, als we de eerste wet van het wereldwijde web niet ooit ergens onderweg waren vergeten: "Don't feed the trolls". Maar ja. Toch weer een topic. Want NIEMAND KOMT AAN VLAARKANTJE!!1!
UPDATE: Lolo krijgt 200 uur werkstraf en 6 weken voorwaardelijk.
Social
Rechter die het probleem niet, is ook een probleem
Social
Reaguursels
InloggenWat een weirdo die rechter.
T staat voor Trol
Ben je een racist als je moeite hebt met een geloofsovertuiging? Dat is nieuw voor mij.
Met een ras, in dit geval: Joden.
Al lang het sociale contract opgezegd, geen enkel vertrouwen in deze competentie overheid. Je kunt het die lui niet kwalijk nemen dat ze op een bootjes stappen, maar de overheid zou de burgers tegen al deze gelukszoeker moeten beschermen. Maak het zo onaantrekkelijk mogelijk het liefst onmogelijk om hier in Nederland je te vestigen als niet-westerse allochtoon.
Verder ben ik blij dat ik zo min mogelijk belasting betaal waar kan, de overheid faciliteert de verkeerde bevolkingsgroepen. Ik voel me niet moreel verplicht aan dat circus mee te betalen.
competentie = incompetente *iets te snel getyped
wordt je lekker een laffe toetsenbordridder door je eigen advocaat genoemd, dat dan weer wel...
Helemaal niet relevant, maar wat is die Eva V. een uniek mooie verschijning van een vrouw. En niet alleen vanwege haar vlekkeloze uiterlijk, maar ook vanwege de combinatie daarvan met een enorme intelligentie en heerlijk rechtlijnige conservatieve opvattingen. Wat een potentie. Als dat mens niet de komende jaren ten prooi valt aan het te sterk geloven in haar eigen (kans op) succes (zie Terry Bidet) kan ze het nog ver gaan schoppen.
Met haar bruinhemdige kaalkop-lover zal ze ongetwijfeld punten scoren bij de achterban van Terry.
@de IJsman | 09-12-21 | 16:22: Stereotype extreem domme linkse opmerking
"U lijkt mij geen Nederlander" was een beter aanspreekpunt geweest.
En dan, eenmaal voor het hekje, gaan lopen miemelen dat ie "laf en dom"is geweest. Kansloos figuur.
Gebeurt niks mee. Verkeerde partij. OM valt nu eenmaal als directoraat onder de deug partijen
28 jaar, is dat niet de leeftijd waarop dit schorem, na de zoveelste keer terug uit de bak wegens hosselen, of de zoveelste keer van een "studie" afgetrapt te zijn ff een maandje richting het rifgebergte gaat om een nichtje uit te zoeken en daarna "voor de moskee gaat werken", en zo een -kuch- waardevolbijdragend lid van onze Nederlandse maatschappij word? Zullen wel geen nichtjes meer over zijn.
Ah, de normaal door gutmenschen verzwegen "Arabische" werkelijkheid
komt weer eens helder in het nieuws.
Heel mooi, zullen we maar zeggen.
.
PS En nee, dit is geen "incident".
radar.nl/antisemitisme-onder-jongeren...
Hitler was toch ook alleen uit frustratie antisemitisch?
www.youtube.com/watch?v=jclPWidTfak
Belangrijk om te onthouden
En dan die verschrikkelijke subjectieve rechter.
Die moet ,met zijn foto in alle kranten, maar eens uitleggen waarom dat er 2 strafmaten zijn.
1 voor autochtone blanken en 1 voor gekleurde mensen.
We zijn allang geen rechtsstaat meer ,badjakker.
Ik heb twee vragen:
1) Waar zijn alle 'powerfeministen' om dit stuk schorem aan de paal te nagelen?
2) Als die 'powerfeministen' als het erop aankomt dan toch niet zo 'power' of 'feminist' blijken te zijn, zullen we dan als verstandige mensen onderling niet gewoon effe afspreken dat we in ieder geval het 'voorwaardelijk' van het fopstrafje weglaten? Laat die lamstraal maar schoffelen. Uiterlijk half januari beginnen, want het moet natuurlijk wel koud zijn. Anders koelt ie niet af.
Het taalgebruik van Lodewijk is dan ook foutloos Marrokaans-Nederlands.
Tuurlijk is hij geen racist, alleen blanke (sorry, witte) mensen kunnen racist zijn anno 2021.
“We will turn over every stone to break segregation – and the violence that has eaten its way into the body of our society.”
- PM Magdalena Andersson -
Aan deugen komt ook een eind en zo ziet het eruit. Zweden wil zo graag humanitaire koploper zijn maar de sociaal democraten kunnen domweg niet langer wegkijken omdat de misdaad uit immigrantengetto's in hun gezicht ontploft. Premier Andersson formuleert het nog heel voorzichtig, het streepje in het midden van de zin kan zij nog niet uitspreken maar verbindt segregatie(=problemen met migranten) met geweld.
Uit het gebruik van het K-woord kun je al herleiden dat het hier een kansenparel betreft.
Vorige week zat ik om 10.30 uur in bus 51 op weg naar het ziekenhuis i.v.m. met nacontrole op de afdeling oncologie. Bij de halte Rijswijks Lyceum, waar enkele jaren terug een middels positieve discriminatie aangestelde docent werd ontslagen omdat hij niet van de jonge meisjes kon afblijven, stapte er een complete horde jeugdige pigmentverwenden in, die blijkbaar alweer uitgeleerd waren, die gelukkig achterin de bus plaats namen. Maar al snel gingen ze los: druk, schreeuwen en de kanker was doorlopend aanwezig. De door links gedroomde toekomst van Nederland. Als, hopelijk ex, -kankerpariënt zat ik me te verbijten over dat constante gebruik van het k-woord. Ik gun die ziekte overigens niemand, noch het getinte schorem in de bus, noch Ouassim, maar hun gedrag is tekenend voor het verval van de beschaving, gefaciliteerd door links en het immer tolerante goedvolk.
De Marokkaanse jongens zijn de joden van deze tijd.
Vinden ze zelf...
Ouassin Taghi ?
Blij dat die gozer ontmaskerd en gepakt is, was al jaren bezig.
En die 200 uur taak straf zal hem leren
De jodenhaat steekt weer de kop op. Tijd dat Thom de Graaf er iets van gaat zeggen.
Gezien het vrijuit gaan voor racisme en bedreiging...
Weten we zeker dat het Akwasi niet is?
Bange rechters: Stockholm syndroom
Wat het gebruik van namen betreft verloopt de integratie net iets minder slecht.
Knappe vraag van de rechter. Bekent hij wel weer kleur.
Is dat niet de naam van zo'n PLO raket?
Moslim strijder bij zijn mamma op de zolderkamer, overdag bij zijn vriendje achter op de scooter, diep in zijn billen gedrukt spugen naar Nederlandse meisjes .
Na korte criminaliteit carrière blijvend aan het uitkeringsinfuus samen met besnorde nicht en scheef geoogde kinderen .
Volgens onze regering een waardevolle aanvulling van de samenleving .
*besnorde nicht en scheef geoogde kinderen* lol
Zou me niets verwonderen als zijn papa en mama ook neef en nicht zijn. Ja, dan krijg je ook dergelijke nakomelingen.
Een vriend die politieagent is komt ook zo nu en dan thuis bij die mensen waar zoonlief een IQ van 80 heeft en amper zijn veters kan strikken. Moet je eens kijken wat er allemaal voor je geregeld kan worden opeens. Feit is dat we in Nederland ons scheel betalen aan het onderhouden van legio onrendabelen. Waarom nog meer importeren zou ik mij ook afvragen. Blijkbaar zit er toch meer achter.
@liggend_streepje | 09-12-21 | 11:07: De bestuurlijke en intellectuele elite heeft een onderklasse nodig om op te kunnen schijten en ook om het slaafse werk te doen in de maatschappij. De allochtonen trekken ook de Nederlandse onderklasse/middenklasse lekker omlaag, zodat deze niet te rijk worden en het land gaan verlaten. Zoiets is het denk ik.
Standaard tegenwoordig, zie het vaker, useraccounts met "Nederlandse" namen daar zit vaak een allochtoon achter die komt trollen.
Niet alleen om te trollen heur, ook scammed van mensen gebeurt onder Nederlands-ogende namen. Zie YT “Opgelicht witgoed” aflevering. Die maf begint ook gewoon allemaal “Rassies”, “Jews jews” en “Free Palestine” te roepen wanneer geconfronteerd met zijn oplichtingspraktijken.
Als 'witte' man schaam ik mij voor deze exotische inteeltman.
Als Oassim zich identificeert als "witte" man mag hij ook als "witte" man gestraft worden.
Keep on dreaming.
Probeer je de kaaskop uit te hangen en dan gebruik je woorden als kech en kkk. Gefrustreerd naar ventje.
En ergens heeft die Ouassim vast wel eeb paar brieven mogen ontvangen met 'in naam van de Koning' of iets dergelijks. Er zijn ook zeer waarschijnlijk meerdere signalen niet 'goed' opgepakt door de door de overheid betaalde ambtenaren.
Oftewel hoezo is Rutte niet in een mate verantwoordelijk voor deze onveiligheid?
Quassim heeft een hekel aan Nederlanders omdat hij voelt dat hij niet kan heersen. Dat is een probleem van veel moslims die door hun geloof menen dat ze eigenlijk beter zijn. Die hekel uiten is geen racisme. Hekel is hier door gebrek aan zelfreflectie, een bekend verschijnsel bij moslims, trouwens ook bij domme mensen. We hebben dringend een duidelijke definitie van racisme nodig, dat zou je alleen moeten gebruiken als iemand meent dat mensen met bepaalde gemeenschappelijke kenmerken minder rechten zouden moeten hebben. Misschien dat de rechter het begrip racisme in de zuivere vorm gebruikte. Ze had het in dit geval beter buiten de discussie kunnen laten, ze leek nu vriendelijk te willen doen, waarvoor geen reden was.
".. omdat hij voelt dat hij niet kan heersen. Dat is een probleem van veel moslims die door hun geloof menen dat ze eigenlijk beter zijn."
Deze logische en voor de hand liggende reden ter verklaring van al die aggressie komende van van oorsprong Noord Afrikaners, zouden veel meer mensen vaker moeten horen.
LOL weet deze toetsenbord held niet dat er zoiets bestaat als een IP adres waarmee je gemakkelijk te traceren bent? Wellicht kan hij na het uitzitten van zijn straf net als Soumaya Sahla bij de VVD aan de slag als beleidsadviseur op het gebied van justitie en veiligheid.
Helaas, hij is te licht bevonden.
S5 en terug naar huis.
Eerder een zetel in de kamer voor GroenLinks.
u weet hoe een vpn werkt?
Het K woord verraadde de sukkel.
Ja, dat kunnen ze niet laten. Een enkele keer zit ik in een trein rond 15:00 uur en als dan de MBO's van de provinciestadjes leeglopen hoor je vaker het k woord, dan op een afdeling oncologie...
Ouassim heeft een kleur. Ouassim is marrokaan. Ouassim krijgt dus geen straf.
De witte mannen die Sylvana Simmons destijds via facebook bedreigden werden veel zwaarder gestraft.
Zo niet Ouassim. Hij is gekleurd, daarom zielig en moet dús anders behandeld worden. DAT is pas kolonialimse en racisme beste rechter.
Zal hij daarom een pseudoniem hebben gebruikt.
Kijken hoe de uitspraak eruit zou zien?
@Zitvlak | 09-12-21 | 09:48: een beetje zoals solliciteren met een Nederlandse naam?
Die paar hadden ze allemaal binnen twee weken gepakt en voor de rechter , Wilders word door honderden al jaren bedreigd maar er wordt er amper een gepakt . Moeilijk .... moeilijk hoor je dan .
Hij is van kleur en Eva is rechts. Dan scoor je twee keer de rechtsstaatsbonus. Bedreig je Sigrid Kaag, dan zul je het berouwen, maar bedreig je Eva Vlaardingerbroek, dan kom je weg met een fopstraf.
SterF is ook mijn artiestennaam. In het echt heet ik Tommy Stardust.
Zou zo een normale naam kunnen zijn: Thomas ter Stof.
Blijkt een ......... pleonasme............
Lodewijk heeft waarschijnlijk gespijbeld tijdens de lessen waarin het woord kankerslet behandeld werd en het verschil tussen jou en jouw werd uitgelegd.
Dat was de enigste les, die hij wilde volgen.
Zijn woordenschat werd tijdens de les, vermeerdert met het woord.
@Zitvlak | 09-12-21 | 09:46: Nu bent u gelukkig niet de enige die deze fout maakt.
Mag Ouassin opeens niet meer zijn wie hij wenst te zijn? Als hij zich een Lodewijk voelt is hij wat mij betreft een Lodewijk.
Jarenlang intimideren en bedreigen… hoeveel geld is daar in gaan zitten qua onderzoek, tijd en energie en HOE staat dat in verhouding met de straf!??
Huh?
Hoi Lodewijk.
Mafketel
Hoe ver moet je gaan als lichtgetintier om dan wel als racist over te komen?
Of bestaat dat niet?
Op deze manier gaat dat vanzelf.
Kleurige tekst brengt je er wel.
28. Thuiswonend. Studie op een laag pitje. Man, man man.
Een sneue haas.
De frustratie moet ergens vandaan komen. Het meest voor de hand liggend is dat het hem nooit is gelukt in het broekje van een blonde dame te komen...
Ja Zadkine startcollege. De allerlaatste diehards leraren die voor dat soort gasten nog een keer hun nek uitsteken. Mwa zet mijn opleiding maar op een laag pitje poe poe.
Leven we echt in een eerlijke rechtstaat?
Vorige maand: "Een negentienjarige man uit Hilversum heeft van de rechtbank in Lelystad een celstraf van 180 dagen opgelegd gekregen, waarvan 136 voorwaardelijk. Hij kreeg de straf omdat hij racistische en antisemitische teksten, afbeeldingen en filmpjes op sociale media heeft gezet."
Een blanke jongen van 19 vs een Marrokaanse man van 28, 9 jaar ouder en wijzer. Waar de laatste individueel mensen bedreigt met verkrachting vs generieke uitlatingen van de eerste. Waar de eerste 6 keer zoveel straf krijgt opgelegd. (de 30 dagen is een eis, geen uitspraak)
Ik ben geen jurist, maar ik krijg steeds meer het gevoel dat ik in een land leef waar we als blanken aan een andere standaard worden gehouden dan de buitenlanders in dit land. Waar zelfs de rechter tegen de Marrokaan zegt: "u lijkt me geen racist"
Juristen hier die me kunnen uitleggen hoe dit zit? Of is het het OM van het padje af?
Witte schuld. Niet te verwarren met witte vloed, daar denk ik vooral aan bij Debbie Gerritsen.
Heeft met de omvolking te maken.
Zijn alvast aan het voorbereiden, voor de toekomst.
Ik vermoed dat het OM met twee maten meet. Net als de rechter.
Het woord 'wijzer' moet je even aantonen.
Aangifte van dreiging met verkrachting? Ex had twee weken geleden corona en grote bek tegen mij. Ik zeg ik ga je op de bek nemen en keihard neuken om immuun te worden. Moet ik beter op mijn woorden passen?
Ja. En op jezelf.
Zolang je ex een fictief persoon is maakt het niet zoveel uit wat je tegen haar/them zegt.
@JanVergoor | 09-12-21 | 09:48: Als ik een fictieve ex zou hebben, zou ik ook een fictieve relatie hebben gehad. Ik heb geen fictieve relatie gehad.
Hoe was de scheiding?
Lodewijk Dijkstra, is dat geen familie van Henk en Ingrid? Of haal ik nou dingen door elkaar? Is hij de broer van Fatima Dakmar dan? Komt me zo bekend voor, die naam.
Over vijf jaar heeft die jongen vast een baan als tafelvoorzitter terrorisme en radicalisering bij de VVD.
Meneer is gewoon eikel. Gewoon wel straffen ipv voorwaardelijk geven. Ter lering van consequenties.
De rechter zocht en zocht en onderzocht; wat beweegt deze mensch? Door de wimpers van haar samengeknepen oogleden zag ze echter geen racist. Goed dat ze dat even checkte.
Maar Sander Terphuis (PvdA) heet toch wel echt Sander Terphuis?
mijn tarotkaarten voorzien een glansrijke carriere als politicus bij Groenlinks of VVD, derdicaliseringexpert voor een gemeente of filiaalmanager van een super maar het ligt aan Quassim zelf welk pad hij kiest
Uw kaarten vergeten "Woordkunstenaar".
Hij kan ook een talentvolle (drill)rapper worden. Genoeg kansen voor Lodewijk Dijkstra, herstel Quassim in dit land.
Wat zou u denken van ,, de nummer een van de mocro maffia ,,,.
Omdat zijn puddingbuks is gemolt, gedraagt hij zich als anderen?
Gewoon een smerig ventje, met zijn teksten.
@Zitvlak | 09-12-21 | 09:33: begrijpend lezen is best moeilijk voor velen
Zijn advocaat noemde zijn cliënt „een toetsenbordridder” die achter zijn computer dapperder is dan in het echte leven....... een 'born loser' dus. Beter gezegd weer zo'n k*tmarokkaan, die niks van z'n leven bakt en er plezier in schept de rest van zijn kutleven de hardwerkende samenleving te treiteren. En dan een belachelijke eis van vier weken voorwaardelijke cel (!) en 200 uur taakstraf. Nedelanderschap afpakken en het land uitzetten.. .. terug naar de Islamitische heilstaat Marokko.... of uitleveren aan Israel .. dat mag ook.
Wat is er dapper aan het bedreigen van vrouwen? Het is eerder het toppubt van lafheid.
Mee eens, weer een van de 95% die het voor de welwillende 5% verpest.
Ik moest bij toetsenbordridder toch wel even aan een ballonnetje met zelfbewustzijn
Als die taakstraf nu was, 200 uur werken in een varkensslachterij, de boel daar aandweilen en zo... zou ik mij daar wel in kunnen vinden.
Knap staaltje Taqiya van Lodewijk. De straf is niet zo hoog alleen. Lijkt me niet echt afschrikkend werken, maar dat zijn we wel gewend hier.
Alle "legale" import heeft vóór komende zomer een woning.... zei Ollie-elders gisteren... Niet in ons dorp kan ik haar verzekeren, de jeugd is wakker aan het worden en de sprookjestijd is kompleet voorbij.
Bedreigen van Kaag is 5 maanden cel. Hier is de eis 4 weken voorwaardelijk?
Partijgenoten van rechters bedreigen wordt natuurlijk strenger bestraft of strafkorting wegens Marokkaanse achtergrond (=slachtoffer)?
D666 Rechter,dader nog 66 kansen want zielig,slachtoffer trap na.
Mand.
Het verschil is inderdaad opzienbarend en gezien de feiten in beide gevallen gewoon niet uit te leggen. Behalve dan als je rekening gaat houden met de politieke achtergronden.
Die bedreiger van Kaag was nog dapperder op z’n toetsenbord, aldus de rechter. Je schijnt daar gradaties in te hebben
Och, als je Kaag dreigt aan te randen spoor je ook qua smaak niet helemaal. Mag gerust hoger gestraft worden.
LOL: taakstraf verplicht laten uitvoeren in AH. Als winkelmanager met heel groot de naam Lodewijk Dijkstra op z'n rug.
Gaaf land! Zulke kansloze importiërs uit rifgebergte die kennelijk hier alles kunnen doen en roepen en die straffen zijn ook een lachertje, gooi een waxinelichtje naar een koets en je zit een jaar vast maar dit soort tuigh komt er gewoon mee weg!
Is dat wel bij een jaar gebleven? Nooit meer iets gehoord van die man, dus kan net zo goed in een heropvoedingskamp zitten. Je weet het niet in NL de laatste tijd.
Is dit niet het een of andere empirisch onderzoek onder auspiciën van een heel geleerd iemand, kaliber Roos Vonk, binnen de sociale wetenschappen aan de UvA of de VU? Kijken wat er gebeurt als je onder een Hollandse naam gaat schelden en dreigen, uitgaande van de hypothese dat je als Nederlander-met-een-migratie-achtergrond dan zwaar gediscrimineerd wordt?
Of misschien dacht die jongen dat als het bij een sollicitatie beter uitpakt om de naam van een kaaskop aan te nemen het bij schelden en dreigen op het internet ook wel zo zal werken?
Ik weet het niet.
Wat drijft een Quassim om zich Lodewijk te noemen? En hoe komt hij aan Lodewijk Dijkstra? Wie heeft hem verteld dat dat de meest kaaskoppige naam is die je kunt bedenken? Fatima? De Imam?
En waar is zijn eergevoel? Zo ging Eva toch denken dat ene Lodewijk haar wilde gaan verkrachten, een Hollandse kaaskop, een ongelovige die zal branden in de hel, en niet Quassim. de grote held, de echte man, de baas die het vrouwtje eens even zal vertellen wie er hier in Nederland eigenlijk de baas is?
Vragen, vragen.
En straks roepen inkse partijen weer dat Nederlanders racisten en antisemieten zijn en meer geld nodig is voor bestrijding ervan, terwijl de echte racisten een dubbel paspoort hebben en moslim zijn.
Linkse partijen roepen alleen maar racisme. Antisemieten zijn ze zelf al.
Quasimodo deed zich voor als blanke, correctie: witte Hollandse AH winkelmanager in 020. Dan weet je eigenlijk al dat het nep is.
Daarbij nog eens een hele beperkte taalschat.
Dat onder pseudoniem reageren op internet gaat nog eens heel groot worden!
Ik voorzie voor deze jongen een loopbaan in de politiek.
Bij1
Nieuw leiderschap?
Elke bedreiger via Twatter, Instagram of welk medium dan ook kan je moeilijk echt serieus nemen. Het is altijd stoerdoenerij. Het is een soort opgefokte versie van iedereen die in real life wel eens te veel heeft gezopen of in een verkeerde trip terecht is gekomen. Je denkt dat je alles kan maken en doen. En dan blijkt het mogelijk te zijn je op te sporen en dan is er weer een sneu varkentje dat achter z'n toetsenbord stoer zat te doen. Het is alleen treurig... Meer niet. Maar goed, vandaag de dag kan je als veroordeeld terrorist zo aan de slag in de Tweede Kamer, dus wat maakt het allemaal uit.
Welke veroordeelde terrorist werkt er in de tweede kamer?
@Klaas_de_Waal | 09-12-21 | 09:05: jenv.vvd.nl/mensen/8741/soumaya
Ze is 2 keer veroordeeld en haar zus zit in de tweede kamer.
Als ik uw reactie lees heeft u er kennelijk nog begrip voor ook ...
@Klaas: lees dit topic even.
www.geenstijl.nl/5162425/dit-is-niet-...
De straf had moeten zijn: "We veranderen officieel je naam in Lodewijk Dijkstra"
Dan komt hij nooit meer aan een baan.
@Jos Tiebent | 09-12-21 | 09:04: nu wel dan?
@Jos Tiebent | 09-12-21 | 09:04: zolang ze uitkering krijgen willen ze ook geen baan
@Klaas_de_Waal | 09-12-21 | 09:06: ach, met die hele diversiteitsflauwekul is hij/zij/x met zo'n naam toch uitgesloten van de samenleving?
Maar die profielfoto is wel van hemzelf? Zou niet netjes zijn dit zo te brengen als dit een gejatte profielfoto is, toch?
De belangrijkste vraag is uiteraard of OT ooit wel gewoon netjes een stageplaats heeft gekregen, zoals hem rechtens toekomt als achter(lijk) gestelde minderheid.
Benieuwd naar de reactie van Appie Heijn.
Leuk pseudoniem, je zou denken dat het nu een hollander is.
Helaas pindakaas, het blijkt weer een dubbelpaspoortier te zijn.
Aan het scheldepistel is op te maken dat er weer een eencellige aan het pennen is.
Gelukkig is er helderheid door het i net.
Oppakken en even aan Bubba melden dat hij onder de douche staat, zeepje iemand?
Annie M. G. heeft er destijds al een leuk liedje over geschreven.
www.youtube.com/watch?v=FjWCwkdq2nk
Vanavond in de talkshows:
Een BN-er van Marokkaanse afkomst en een "deskundige" die ons komt vertellen dat dat allemaal komt omdat ze geen kans hebben in Nederland en dat wij als blanken ons moeten schamen.
Verder zijn het allemaal schatjes.
Typische reaguurder.
Straffen inzake dit soort bedreigingen zijn in der loop der jaren wel 'keihard' omhoog gegaan. In 2014 kreeg een rapper die via YT video de heer Wilders met de dood bedreigde slechts een taakstraf van 80 uur en twee maanden voorwaardelijk.
Institutionele discriminatie!
Ze durven tegenwoordig geeneens meer voor hun prachtige Marokkaanse roots uit te komen.
Waarom zou dat zijn?
Nou dat zit als volgt. alles zonder hoofddoek uit de grote steden genieten van hun roots en delen die. Wij geven gastvrijheid aan de rurale bevolking. De roots van deze groep bestaat o.a. uit overleven en veel kinderen om straks voor de ouders te kunnen zorgen. Onze weldadige gastvrijheid heeft voor een toename van 7000 gastarbeiders in 1970 (zouden volgens het verdrag ook weer vertrekken) naar de 417.000 die er nu zijn. Een analogie van de huidige economische vloedgolf van uitwijkelingen/emigranten. Simpel toch?
Mijn geestesoog ziet hem al over de stoepen slalommen op zijn gejatte scooter. Hoodie op en manwijventasje om de nek.
Je kan het type zo uittekenen want er zijn er zoveel van.
Grote slippers.
Wat leuk! Nog een internet gangster....
Lieve Eva, Wil je een keer een cola met me drinken? Groet, Floris Jan van Linksnaarrechts
Het eloquente taalgebruik verraad toch wel een beetje in welke hoek je het moet zoeken.
verraadt
@Jezus_Boeddha | 09-12-21 | 08:45: Jezus, dat D en T gedoe, Nederlands blijft lastig.
Als je eloquent wil zijn, moet je ook hij, zij, het verraadt zeggen.
Het zijn stuk voor stuk ook woordkunstenaars, die Dijkstra's. Zit in de familie.
@Jezus_Boeddha | 09-12-21 | 08:54: Woordenboek zoekend.lol.
Eloquent betekent welsprekend. Mooi kunnen lullen.
@Jezus_Boeddha | 09-12-21 | 08:45: Dank. Ik moet bekennen dat d/dt me nog wel eens opbreekt.
lol, "Volgens reclassering bestaat er een 'gemiddelde kans op recidive'."
Dus maak u maar op voor nieuwe berichten van Herbert Dijkstra (de broer van) binnenkort.
Waarom gaat die Marokkaan niet gewoon naar naar Marokko forum punt en el. Daar gaan ze ook meestal ongestoord los op Joden en Israël.
Dit stuk schorem slaat gewelddadige racistische wartaal uit op de internets. Niet teveel aandacht aan besteden, paspoort afpakken en tot ongewenst vreemdeling verklaren. Doei.
Dan kan je wel aan de gang blijven. Mensen moeten minder twitteren en feesboeken. Allemaal verspilling van energie, letterlijk en overdrachtelijk.
Bedreiging wordt door de wetgever gezien als een serieus delict, iets dat tot uitdrukking komt in de forse maximumstraffen. De maximumstraffen variëren van 2 tot 8 jaar. Daarnaast is poging tot bedreiging ook strafbaar én wordt recidive zwaarder bestraft.
Dubbel paspoort? Nou, het Nederlandse afpakken, dan. Maakt me geen reet uit of meneer in NL geboren is of niet.
Ik vind overigens dat er een register moet komen 'Preferent Paspoort'. Daarin moeten mensen met een dubbel paspoort, die geen afstand kunnen doen van hun andere paspoort, dan aangeven of ze hun Nederlandse of hun Andere primair achten.
Een hom-of-kuit lijst die gewoon gedeeld kan worden met het land van het Andere Paspoort, maar die gevolgen heeft van intrekking bij pleging strafbaar feit als men het Andere Paspoort primair acht.
Gewoon even middelvingertje terug naar die landen die vinden dat geëmigreerde onderdanen en hun nageslacht een soort voetvolk blijven.
Prima idee. Misschien ff mailen naar Rutte en Kaag Al Quac om dit in het regeerakkoord op te nemen.
Op die manier los je het probleem niet op. Het zou zo moeten zijn dat je alleen een NL paspoort kunt krijgen als je geen ander paspoort hebt. Dus heb je een Amerikaans paspoort, dan moet je daar éérst afstand van doen en dán pas krijg je een NL paspoort. En word je hier geboren, krijg je een NL paspoort en vervolgens óók een Marokkaans paspoort, dan wordt je NL paspoort onmiddellijk ongeldig.
Het fenomeen dubbele nationaliteit kan namelijk gewoon niet bestaan. Dat landen dit toch doen is bizar en een grove denkfout waar we snel komaf mee moeten maken.
Not gonna happen natuurlijk.
Je krijgt alleen een Nederlands persoonsbewijs als er een gaatje is geknipt in dat andere. Marokko frustreren, wij frustreren. Die weg hadden we al moeten kiezen toen Marokko in het verleden niet wilde helpen bij het onderzoek naar fraude met kinderbijslag.
@Bakkeleures | 09-12-21 | 08:56: Ach, een paspoort is een reisdocument. Aan het einde van de rit is van belang waar je belasting betaalt. Daar zou je rechten op moeten bouwen. Nieuw in een land, wel een paspoort maar nog niet lang? Weinig rechten, dan. Wel een paspoort maar geen ingezetene? Geen rechtenopbouw. Het idee 'nationaliteit' doet er dan niet zoveel meer toe.
@Knufter | 09-12-21 | 09:02:
'Hurt them where it hurts the most'? Klinkt als een plan. Eens kijken hoe schatplichtig ze dan nog zijn richting het moederschip.
Rechter die het probleem niet ziet , had geen rechter mogen worden.
"Ja u heeft dus Pim Fortuijn vermoord, maar u lijkt me slecht mens noch moordenaar".
Uitgesproken is het niet. Maar gedacht wel. Daarom loopt meneer alweer een jaartje of 10 vrij rond ipv gewoon levenslang vast te zitten wegens het plegen van een politieke moord.
Ik blijf nog steeds met een vage verdenking zitten dat de moordenaar in opdracht van anderen handelde zoals gesuggereerd in de film van Theo van Gogh.
Dat die persoon dan een voorwaardelijke straf krijgt vind ik best opzienbarend of eigenlijk misschien ook weer niet. Ik heb geen idee of straffen hier helpt, maar een maatschappij heeft gewoon heel weinig aan dit soort figuren.
Vroegâh werd je voor veel minder uit de stad verbannen.
Die rechter is niet veel beter dan dat marrokaantje.
Ouassim klinkt als het product van een relatie tussen derdegraads familieleden.
*proest*
Zijn tweede naam is vast Odo
@Roos | 09-12-21 | 09:00:
Lol. Die had van mij moeten zijn!
Ik moest even goed lezen maar hij is geniaal, Odo.
Betekenis Ouassim
Geslacht: Mannelijk
Oorsprong: Arabisch
Betekenis Ouassim: Ouassim is een Arabische jongensnaam met als betekenis "de knappe".
Afgeleide namen: Qasim, Kasim, Kassim
Qasim etc. is niet afgeleid van wassim.
Condoomkwestie zeker?
'frustratie wegens discriminatie'
De oorzaak buiten jezelf leggen. Daar gaan we weer.
'Ja maar als hij dat zegt dan mag ik ...'
Nee gast, het blijft jouw eigen keus om dan op deze manier te reageren.
En ook je eigen verantwoordelijkheid.
Draai het allemaal eens om. Dat een blanke man die dingen had gezegd tegen prominente buitenlanders, en en passant een moslimorganisatie. Mag je een jaartje zitten hoor.
Je gediscrimineerd of beledigd voelen is een vrije keuze, je hoeft de schuld daarvoor niet bij een ander te leggen. Er zijn echter bepaalde groepen - meestal gelovigen - die dat wel doen. Juist omdát hun opperwezen denkbeeldig is, moet de fout wel bij een ander liggen. Het doden uit naam van het opperwezen kan dan weer wel. Logica en rede zijn aan die lui echt niet besteed.
@Badd Pritt | 09-12-21 | 08:42:
en als je vrij komt waarschijnlijk je leven niet meer zeker
Zo scoor je geen chicks, Ouassim.
Zal bij dit soort sneuhazen toch wel een gepasseerd station zijn dunkt me!?
Hoeft niet, er is al bij geboorte een nichtje aangewezen als toekomstig eigendom.
@Van Rossem...
Rechter die het probleem niet ZIET, is ook een probleem.
Toch?
Meer of minder ?
Zijn er eigenlijk wel normaal functionerende en goed geïntegreerde Mocro's in Nederland?
Of heeft Rob Oudkerk gewoon gelijk met zijn uitspraak over kutmarokkanen van jaaaren geleden.
Blijkbaar mag je ze wel kutmarokkanen noemen maar dan weer niet dat je er minder van wil.
Nederlandse rechtspraak is nogal inconsequent en afhankelijk van de politieke visie van de "dader".
Ja, die zijn er zeker en die hebben net zo'n, of zelfs grotere hekel aan dit soort maatschppelijke teleurstellingen omdat ze er ook nog eens op aangekeken worden naast dat ze er last van hebben.
Het is triest dat een kleine heel erg zichtbare minderheid het voor een groep die wel goed wil meedien het op alle manieren verziekt.
@Dezenaamhier | 09-12-21 | 08:57:
Kleine minderheid? Volgens het CBS is de helft van de marokkaanse jongens in aanraking met de politie geweest. Noem dat maar een kleine minderheid.
@Dezenaamhier | 09-12-21 | 08:57: Kleine??
@Dezenaamhier | 09-12-21 | 08:57: Ik denk dat het nog zwaar tegenvalt, met je ""kleine heel erg zichtbare minderheid""... natuurlijk zijn er ook Marokkanen en Turken die goed meedoen in de samenleving, hebben werk (goede baan), gezin en een huis.... maar toch hoor en lees je berichten dat het in de werkkring niet allemaal koek en ei is, nog steeds taalproblemen of snappen ze Hollandse grappen niet.
We hebben hier in NL eigenlijk maar 1 voorbeeld van een geslaagde Marokkaan en dat is Aboutaleb en bij Marokkaanse 2e kamerleden zitten er allerlei luchtjes aan (zie bericht gisteren van Wilders over die dame bij de VVD)... dus helaas, het ligt niet aan ons maar aan hen... de goeden onder hen zouden zich veel vaker en feller moeten afkeren van hun landgenoten van Marokkaanse afkomst.
Ik heb dit zo netjes mogelijk geschreven.
Abou is ook maar een wolf in schapenpakje.
Ik vermoed dat de laatste kop "Rechter die het probleem niet ZIET, is ook een probleem" moet zijn.
Ze zien het probleem wel, maar hebben hoogstwaarschijnlijk instructies gekregen in sommige gevallen blind te zijn, want anders kunnen de bijbaantjes met extra inkomsten wel eens in gevaar komen of openbaar gemaakt worden.
Gedwongen deugen vanwege chantabelheid door deugers, daarom kromspraak, wat een prachtig land leven we in.
Je zou maar rechter zijn, dan leef je in een parallelle samenleving.
En de goeien onder hen leven in twee samenlevingen parallel.
Sneue zak, die Lodewijk Ouassim (Leuke dubbele voornaam).
Ik wil geen contact met Lodewijk
Precies, voor hetzelfde geld is ie echt teammanager bij Albert Heijn!
REAGEER OOK