Kelly gaat niet mee op testvakantie Gran Canaria
Wij zijn allemaal: Kelly
Alsof je bij de All You Can Eat voor de vierde keer minifrikandelletjes hebt opgeschept en er bij je tafel pas achter komt dat je eigenlijk helemaal geen zin hebt in minifrikandelletjes. Zo voelt Kelly zich nu, en zo voelen we ons allemaal wel eens. Want Kelly mag voor de tweede keer mee op testvakantie maar ze wil niet meer. Dat is de kop van het artikel van Omroep Brabant en nooit eerder in de geschiedenis van het internet dekte de kop van een verhaal de lading zo treffend. Natuurlijk zijn er nog onthullende onthullingen zoals "Ik ben geschrokken van de reacties op sociale media" of "Ook een promotiefilmpje dat na de Rhodostestvakantie circuleerde deed de wenkbrauwen van Kelly fronsen. "Ik zag hoe de gasten met mondkapje tafeltennisten en door de gangen liepen en hoe er continu een begeleider aanwezig was. Dat was in werkelijkheid niet zo."" Maar uiteindelijk gaat het gewoon om waar het om gaat: "Deze reis naar Spanje is twee keer zo duur. Dat was tijdens de inschrijving niet duidelijk. Bovendien kan ik nu precies zo'n zelfde reis boeken inclusief testen voor 50 euro meer." Groot gelijk Kel.
RIVM Update: +7830 Fieldlabbende Vakantiegangers
Reaguursels
InloggenKelly Kelly Kelly, ... *zucht* Bij AliExpres verkopen ze nu instant intelligentie tegen korting.
Nou, het werkt anders verdomd goed hoor, al zeg ik het zelf.
Omroep Brabant: Artikel bestaat niet.
Nou, de link werkt niet meer ...
Spiegeltje?
Heeft iemand al getegeld dat Kelly een kudtwijf is?
Anders bij deze dan.
Je suis Kelly.
En er moest gebeft worden met mondkapje, dat beviel ook niet.
heb jeuk aanme Kelly
De bovenlip van Kelly is nog op vakantie. Waar is die?
Die zit nog in de spuit van de dokter.
Ze krijgt telefoontjes van journalisten en heeft daar hekel aan. Nou, bij mij moeten ze best doen om een nummer te ontrafelen van mij. Wanker.....
Kelly watch the stars.
Nou zeg, niet zo onaardig over Kelly.
Ik zou je doen hoor Kelly!
Volwassenen vrouw die nog steeds Kelly heet = altijd -1.
Ja €399 voor een week all-in is echt veuls te duur.... zucht wat een droef.
Voor diehards:
youtu.be/hbII4jEuBH0
Ja zeg, zo krijgen we schiphol en de KLM natuurlijk nooit terug winstgevend.
Reken maar van yesje dat dat andere maatschappijen zijn die op die vieze bestemmingen vliegen.
Transavia snoes...
Kelly zoekt zelf de publiciteit en vindt het dan vervelend dat ze negatieve reacties krijgt..
Als die vrouw 31 is eet ik de clowns schoen van Hugo op.
Als die 31 is, dan moet ze eens ophouden met die twee pakjes per dag.
Kelly? Is dat die vrouw met die piemel?
Die is er niet knapper op geworden.
Het voelt een beetje als het schoolreisje op de basisschool. Je gaat ergens naartoe waar je eigenlijk niet naartoe mag, je mag geen snoep meenemen, je mag geen frietje eten maar alleen hetgeen de school heeft meegenomen. Je mag bij aankomst niet doen wat je wilt, moet bij de groep blijven en doe je een beetje gek krijg je straf of bellen ze je ouders.
en als de bus op het schoolplein terugkomt, allemaal verplicht onder de banken duiken. Ik heb e rnog steeds blauwe plekken van, het gaat nooit, nee nooit, over.
Tenerife is trouwens veel mooier.
Dat bepaalt de overheid wel voor jou wat mooi is .
1977, 27 maart?
@dathoujetoch | 30-04-21 | 16:01: Ligt er een beetje aan. Hoe laat was het?
@dathoujetoch | 30-04-21 | 16:01:
Je was nog maagd had je gezegd.
Het ergste aspect van Gran Canaria is het aantal Inglés in/op playa del Inglés.
Waarom hangen er tampondraadjes uit haar oren?
Reserve. Je weet maar nooit.
Kelly snapt de bijsluiter niet.
Zo'n tafeltennis bat verspreiden ook wel de meest gruwelijke varianten van het virus je hoort die pingpong chinezen er nooit over en dat is nou net de reden voor argwaan.
Kelly, de meest voorkomende naam in het vliegtuig naar Gran Canaria. Altijd.
Wanneer gaan we trouwens covid eens sensibiliseren?
Wat lees ik nou? Ruim 17.000 doden door covid? Klopt dat wel? Dat zou voorpagina nieuws zijn, dan toch?
Neejoh, het is maar een griepje
op 17 miljoen mensen in een jaar tijd, 1 op de 1000 dat kan wel kloppen.
Ik denk dat het weer mis gaat met tellen/schatting.
Zal wel bijgesteld worden naar ongeveer 3man ofzo.
@SoepKip | 30-04-21 | 15:44: niemand gaat meer door door de griep
@SoepKip | 30-04-21 | 15:44: geen griepje..... griep... niet meer dan dat, stront vervelend dat zeker
En vergeet ook deze 'vakantieganger' niet te vermelden. In haar wanhoop schreef ze creperend van de pijn een brief naar minister De Jonge.
www.gelderlander.nl/binnenland/linda-...
Daar kwam een antwoord op: Hoi! ik ben Ingrid, de assistente van minister Hugo. U moet maar een privé kliniek gaan, het ministerie van VWS kan verder niets voor u doen. Een prettige voortzetting van uw vakantie en succes ermee. De groetjes van Ingrid.
Had ze er ook nog corona bij gehad dan was ze wel direct geholpen.
De leeftijdsopbouw van de personen die zijn overleden in de periode van 29-04-2021 tot 30-04-2021 is;
50-59 0 personen
60-69 4 personen
70-79 12 personen
80-89 6 personen
90+ 2 personen
< 50 0 personen
Totaal 24
Waarvan 11 in het ziekenhuis
Waarvan 2 in het verpleeghuis
Waarvan 17 boven 70 thuiswonend
De leeftijdopbouw van de personen die in het ziekenhuis zijn opgenomen is, volgens GGD;
0-9 0 personen
10-19 0 personen
20-29 1 persoon
30-39 5 personen
40-49 2 personen
50-59 16 personen
60-69 19 personen
70-79 26 personen
80-89 6 personen
90+ 3 personen
Totaal 78
Genoeg jullie-zijn-welkom-in-mijn-land vrouwtjes hier die dat heerlijk vinden.
Geschrokken van de reacties op sociale media? Heb zelf geen social media (op een sneu GS account na), maar is dat dan zo erg?
Ik krijg waarschijnlijk ook heel veel reactie op social media en ben misschien zelfs af en toe trending.
Maar geen idee omdat ik zelf geen social media heb, dat zouden meer mensen moeten doen.
Af en toe gooi ik wel eens een bom ergens op Facebook waarvan ik weet dat er negatief op gereageerd wordt. Zo heb ik al eens ergens gezegd dat er w.m.b. niet genoeg moslims het land binnen kunnen komen. Ik kreeg twee prive berichten die nogal bedreigend waren. Ik moest er vooral om lachen.
Zodra zeg maar een Terrorc0rps321 of WokeRobloxQu33n op Twitter het op je gemunt hebben--dan wil je familie en werk niets meer met je te maken hebben.
Social media is zeg maar een oord waar Trollen, viespeuken en cancel culture wokels wonen. Blijf er ver van weg. Voor je het weet zit je in een bubbel en word je aangevallen door jan en alleman voor zelfs de meest triviale sh*t.
@Graaf_van_Hogendorp | 30-04-21 | 15:43: en ze hebben allemaal valsche nick-names. Lafjes, dat wel.
Ze testen een vakantiesituatie die straks als je echt weer vrij op vakantie mag toch niet meer voorkomt. Want tegen die tijd is de overgrote meerderheid al gevaccineerd.
Is ze daar ook normaal te vinden, op dat parkeerterrein? Dan rijd ik wel omheen, dankuwel.
Ze was dus een beetje naief en komt nu enigszins tot het besef.
Kelly (31)... ik zou haar 51 geven. Of ze bedoelen 31 jaar in de zon gelegen.
51??? en doe nou je bril es op en kijk dan nog es weer.
Kijk dan nog eens weer en zul je zien dat het een exacte kopie is van Neelie Kroes.
@Simon_Ketellapper | 30-04-21 | 15:53: Wat je krijgt als Neelie Kroes en Floortje Dessing samen een kind krijgen.
Net gebeld. Ik mag gratis mee; Kelly krijgt een voucher.
Ik geef mij op voor testdemonstraties op het Museumplein.
Nee. Grasmat. Nieuwe grasmat.
Zat in het vliegtuig, iedereen een mondkapje op. Één dame had 'm al af gedaan, met haar boek open: 'De Meeste Mensen Deugen.' van R. Bergman.
Vanaf dat moment wist ik dat ik gewoon thuis had moeten blijven net als de rest.
Ken ook genoeg mensen die het boek gelezen hebben en daarna vinden dat ze niet deugen, genoten van de reis?
Ik doe maar even niet mee...
En je bent er ook zo hard aan toe, he, Kellykind (zo'n naam al), na al je harde werken voor de toeslagouders, en he tkabinet, en Mark, en geen terrassen en in de zorg, en d ePrimark dicht, en allenstaande moederbijstandsdrama, ohoh wat ben je aan vakantie toe. Bonjour tristesse.
Toch haalt deze dame kastanjes uit het vuur
"Geschrokken van reacties op social media"... nou... smile; dit is Geenstijl. Of vallen wij meer onder de asocial media?
"Vakantie"
Je moet er toch niet aan denken om zo op verkansie te gaan. De horror.
Ze is 31!? - lijkt wel 50.
De reis gaat toch ook naar Granny Canaria
Kelly moet eerst eens wat nieuwe wenkbrauwen aanschaffen.
Ik heb hier een briefje van 50 euro, komt wel heel dichtbij zo.
Ehm? Wat?
Is dit de nieuwe manier van vakantie vieren? Wazig artikel.
31 jaar oud en er dan al uitzien als Kajsa Ollongren, pfoe...
"Over het onderzoek heeft de ze ook de nodige vraagtekens. "Ik moest drie enquêtes invullen. Bij de laatste meldde de computer 'bedankt voor het invullen' voordat ik een letter getikt had. Toen ik hier navraag naar deed, was het niet erg en hoefde ik niet opnieuw die vragenlijst in te vullen. Dan vraag ik me af: hoe serieus is dit onderzoek eigenlijk?"
Bedankt voor uw stem op Hugo de Jonge.
Kelly is dus of heel scherp en ziet dat soort dingen meteen of Kelly snapt dermate weinig van computers dat zelfs het personeel dacht van laat maar waaien; die ene foute vragenlijst doet er nu ook niet meer toe.
@Lorejas | 30-04-21 | 15:13: Denk eerder ervaringsdeskundige, zij heeft het meegemaakt, en jij? Was je er ook? Laat het weten
Kelly? Die zat vroeger toch bij Kinderen Voor Kinderen?
Big Brother.
De Bereboot
beferly hills 90210
Married with Children
Walking dead
Gastvrouw bij de White's...
In minderjarige meisjes
Kelly? Daar heb je een hele familie van.
Ik weet eigenlijk niet wat ik met dit "nieuws" moet? Snap het gewoon niet.
Het komt bij mij ook lastig binnen. Kan het ook nog niet helemaal een plekje geven.
De wereld op zijn kop. Als je meedoet aan het testen van medicijnen, dan krijg je daarvoor een vergoeding. Het gaat om gezondheid. En daarom vind ik vakantietesten en fieldlabs die verband houden met corona hetzelfde. Als je meedoet, moet je betaald worden. Betalen voor drankjes? Kan. Als je er uiteindelijk netto maar aan overhoudt. Je bent immers een menselijk proefkonijn.
Niet dus. Je bent geen proefkonijn want de uitkomst is vooraf volkomen helder. Het is een zoethoudertje voor demense zodat ze even stoppen met zeiken over dat ze naar de Costa willen. Kan namelijk prima, zeker buiten. En als je voortdurend iedereen test dan kun je zelfs zonder condoom naar de hoeren. En toch doen we dat laatste niet, vreemd hé?
@Bakkeleures | 30-04-21 | 15:17:
Nee hoor, is helemaal niet vreemd. Hoeren hebben daar een ruime voorraad van liggen. Dus waarom zou je die meenemen? Is nog bij de prijs inbegrepen ook, hoorde ik laatst op een terras.
Ik heb net voor de eerste keer meegemaakt dat een kaas soufflé openklapt in de frituurpan. Maar ja, voor alles moeten een eerste keer zijn, plop!
Beste,
Kunt u misschien een aantal foto's verzenden van uw bakdebacle? We maken een collage van bier- en frituurincidenten voor een vrijdagmiddagtopic. Van Oeffelen stuurde al een prachtige foto van dat hij zijn vinger had opengehaald aan het lipje van zijn Schultenbräu-blik. Uw akkefietje kan een mooie toevoeging zijn.
Mvg, redactie
@Van Urk | 30-04-21 | 15:17: een beetje vent laat zijn blikje opentrekken dooor vrouw of personeel. Prutsers.
@Van Urk | 30-04-21 | 15:17: U was net te laat, ik heb em al opgevroten en afgeblust.
@dathoujetoch | 30-04-21 | 15:20: Doet me denken aan een woonboot in Utrecht, 25 jaar geleden.
Ik zou ook niet gaan, ik heb gezien waar die testvakantie naar Rhodos naar toe ging.
Quelle horreur!
"Als ik zelf ga, krijg ik geen telefoontjes van journalisten,..."
Maar wel weer een interview afgeven in het BD.
Tafeltennissen met mondkapje, de horror.
En dat je niet eens het hotel uit kunt... gaan in juni weer naar la douce France, heerlijk
Mag bij u op de camping niet?
Nudistencamping, dan streng zijn he? Naakt moet naakt blijven.
@Lorejas | 30-04-21 | 15:30: groot gelijk.
Kwelly.
Ben inmiddels al een jaar of vijf op testvakantie. Bevalt prima
Als het maar niet voor tien uur in de ochtend is vind ik alles wel best.
Nou mooi,
Ik moet ook denken aan dat AD artikel met die vent van 70 die alleen maar bij een ijskoud zwembad mocht zitten. Intens treurig.
REAGEER OOK