Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Biden claimt overwinning in clichéspeech

"My fellow Americans...", en dan gevolgd door alles wat je behoort te zeggen

Geen idee of een overwinningsspeech geven een officiële victorie betekent, maar Joe Biden deed het afgelopen nacht, Nederlandse tijd. In dat opa-van-Stan timbre van 'm, waarin zinnen krachtig beginnen en in gemompel eindigen, bezwoer hij "to be a president who seeks not to divide but unify, who doesn’t see red states and blue states, only sees the United States", want dat is wat je hoort te zeggen. Net zoals een blokje familie behoort te doen, een stukje bijbel, gevolgd door een pleit om 'het virus' te bestrijden, 'institutioneel racisme' te bestrijden, gezondheidszorg te regelen en de planeet te redden van klimaatverandering, een shoutout naar Obama, Amerika als baken benoemen, en een Kennedyism: "We will lead not only by the example of our power, but by the power of our example.",Dat allemaal afgetopt met een paar regels uit een hymne over adelaars. Hier tekst integraal. Aan het einde ben je van de Trumpchaos verlost en terug in slaap gesoest met de status quo van Sleepy Joe. Zijn vertraagde verkiezingswinst is erg passend voor zijn hele politieke carrière: het momentum is er wel uit. (En alle Nederkranten die vier jaar moesten wachten op deze voorpagina, komen ook pas maandagmorgen. Hieronder al wat buitenlandse kranten.)

En tot zover de 'time to heal'...

Social

Slechte winnaars. Lelijker dan slechte verliezers

Social

Reaguursels

Inloggen
-weggejorist-
SinisterNL | 09-11-20 | 06:30

Harris klinkt haast hetzelfde als Janice uit Friends.

Ome_BW | 09-11-20 | 00:45

Die toespraken van Joe Biden bestaan dan wel grotendeels uit gemeenplaatsen, ze kunnen in elk geval geen kwaad. Hij mag proberen om de stemming wat te sussen.
Dat vrouwtje Harris vind ik onplezieriger. Die zit geloof ik meer in de richting van de Social Justice Warriors en de identiteitsdwaasheid.
Nu we het er toch over hebben: weet iemand wat Sylvana S. met haar tijd gaat doen als ze uit de raad is?

JvanDeventer | 08-11-20 | 22:30 | 1

Campagne voeren voor de Tweede Kamer.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 22:47

Eerlijk is eerlijk. Postzak Joe heeft de verkiezingsfraude gewonnen. Nu is het tijd voor verzoening en erkenning van zijn winst.

Het ontkennen van de verkiezingswinst vanaf 2016 tot vorige week is nu achter de rug. Ook de meest Deugende mensen kunnen nu stoppen met het in brand steken & plunderen van linkse stinksteden. Zij hebben gewonnen.
It's democracy, but not as we knew it.

Jan Passant mk2 | 08-11-20 | 22:30

Ik ben benieuwd hoe lang het duurt voordat BLM doorheeft dat Harris niet om haar kwaliteiten aankomend VP is, maar dat ze in feite het zwarte slavinnetje van Biden is.

Alco-de-Holist | 08-11-20 | 19:30 | 2

BLM en antifa zijn niets meer of minder dan nuttige idioten. Het enige wat mij verbaasd is dat 100 jaar na de woorden van Lenin nog steeds hordes debieltjes in het perverse sprookje van marxisme tuinen terwijl ze al weten wat hun rol zal zijn. Dat van nuttige idioot voor hun beteren. En eindigen als eersten tegen de muur.

Graaf_van_Hogendorp | 08-11-20 | 20:43

die heeft zich flink omhoog geneukt iig. Bij voorkeur met getrouwde mannen

lalalilo | 08-11-20 | 20:50

Biden President!

Let the looting begin!

oh nee, wacht...

TonyMontana010 | 08-11-20 | 19:08

Wat onder "En tot zover de 'time to heal'..." staat is zo typisch van de linkse MSM en politici. En dan noemen de commie huichelaars Trump de groot verdeler en fascist. Dat is een hoop projectie van links waar vaker wordt opgeroepen om lijsten bij te houden (zie uitspraken van AOC, of het verklikkersmanifest die Nikki Sterkenburg ondertekende als recente voorbeelden). Fascisme en communisme is dezelfde stront onder een andere naam, en het komt uitsluitend van links.

unshift | 08-11-20 | 19:07 | 15

@Rationele Mocro | 08-11-20 | 23:14:

Maar hij zei niet "you know George".
Hij zei "four more years of George"
Luister de tape zelf gewoon af, in plaats van anderen na te praten. Luister naar wat hij voor dit zinnetje zegt, en naar wat hij na dit zinnetje zegt. Nogmaals, dit is geen moeilijk Engels.

Je ziet jouw ongelijk dus je begint over "interpretatie", maar net beschuldigde je iedereen die goed Engels sprak nog van "leugens verspreiden". Dat was dus gewoon de enige echte leugen; die van jou.
En zoals gezegd, jouw claim dat rechtse commentatoren samen afgelopen jaren net zo veel leugens hebben verspreid als jij nu net ga ik niet controleren. Dan moet ik namelijk eerst uitzoeken wat zij werkelijk gezegd hebben. Van Crowder weet ik dat niet; en ik ben geen "rationele mocro" die roddels nablaat.
Ik vroeg om een leugen van Carlson of Shapiro en die heb je dus niet.
Wat jouw "teveel (leugens) om op te noemen" nogal hilarisch maakt.

De oproepen tot geweld van democratische politici heb ik zelfs vandaag al meermaals geplaatst. Deze bijvoorbeeld. www.youtube.com/watch?v=Tts1q9TgXxg
Een columnpje van Veelo vatte het nog eens samen. www.rtlnieuws.nl/economie/column/4446...
Hierboven staat trouwens een heel rijtje reacties van slechte winnaars.

Het melodramatische kwam van de voorstanders van geweld. Zij deden alsof Trump en zijn aanhangers neonazis zijn die wel even alle kleurlingen zouden vergassen. In werkelijkheid verleende Trump gratie aan zwarten die jarenlang vastzaten voor relatief kleine vergrijpen; en regelde Trump banen en hogere lonen voor de laagst betaalden; vaak zwarte Amerikanen.
Het is die valse nazi-vergelijking die geweld uitlokt en de Amerikaanse samenleving verdeelt. Maher zegt soms goede, soms suffe dingen, maar het is niet iemand die het grote plaatje door heeft.
Jouw gescheld op volslagen onbekende Republikeinen waar je niks van afweet zou Maher waarschijnlijk ook gewoon in meegaan. Dat is geen compliment.

Dandruff | 08-11-20 | 23:56

@Rationele Mocro | 08-11-20 | 21:43:

MistaRazista | 09-11-20 | 00:03
▼ 12 antwoorden verborgen
-weggejorist-
DibbusKwak | 08-11-20 | 18:55 | 6
▼ 6 antwoorden verborgen

@Watching the Wheels | 08-11-20 | 13:26: Als reactie op de Guiliani persco tussen een dildo shop en een crematorium...

Ja zeer triest, minuut 5 komt die al met 700.000 stemmen die verdwenen zijn. Er zijn geen stemmen verdwenen, want de telling ging alleen omhoog. Er zijn ook andere stemmen geteld, die je misschien moet tellen als je ze ontvangt, in plaats van een maand bewaren.

Er is geen verrassing, het was compleet voorspelbaar dat briefstemmen vooral democratisch zijn, vanwege gebrek aan stembureau`s in arme wijken, michigan een arme staat is, democraten covid serieuzer nemen, republikijnen door Trump gevraagd is niet per post te stemmen, democraten sowieso een bias hebben voor briefstemmen.

Minuut 8 heeft die het over een explosieve notitie, die hij niet laat zien. Daarna een getuige, die klaagt dat hij op ruim zes meter of anderhalve meter afstand moest staan bij het toezicht houden op het stemproces. De tweede stond op 5 meter afstand. Dan heb je dus in totaal een kwartier, bewijs. Er is al eerder op dit onderwerp een rechtszaak geweest, daarbij heeft een rechter aangegeven dat zelfs al de stellingen van de eisende partij waar zijn, er nog geen schade is aangetoond en al helemaal geen remedie mogelijk is.

Dit is genoeg om rellen te veroorzaken, en te weinig om de uitslag aan te passen.

Feynman | 08-11-20 | 17:48 | 30

@Kuifje-naar-Brussel | 08-11-20 | 22:54:
Voor bewijs moet onderzoek gedaan worden. Het is een hele rare stellingsname die inneemt. U velt het oordeel dat het kansloos is. Waarom?

lalalilo | 08-11-20 | 23:25

@lalalilo | 08-11-20 | 23:25: Omdat er geen concreet bewijs is en de verschillen in stemmen in de tienduizenden lopen. Dat zou een heel groot en heeft strak georganiseerd complot moeten zijn. En daar geloof ik niet in en de Amerikaanse rechters ook niet

Rest In Privacy | 09-11-20 | 01:43
▼ 27 antwoorden verborgen

Biden rede:
We hebben jou de laatste 4 jaren gebullied, gecensureerd, vernedert, mentaal bont en blauw geslagen, gediscrimineerd, chicaneert, belogen, bestolen, ignoreert.
En nu kom bij Papi op schoot. Ik zal je helen.
Begint al aardig walgelijk.

MistaRazista | 08-11-20 | 17:39 | 18

@Feynman | 08-11-20 | 21:49:

Met alle respect, hoe goed is je Engels?
Een "totale oorlog tegen fraude" is geen oproep tot geweld.
Niet tegen fraudeurs, en zeker niet tegen andersdenkenden.

Waters zei dat ze Trump dood wilde schieten, en riep mensen op om (mogelijke) Republikeinen met flinke meutes te "confronteren" in winkels, restaurants of thuis. Dat leidde tot een reeks mishandelingen en vernielingen, zowel op straat als bij mensen thuis.
En ze nam daar nooit afstand van, ondanks dat geweld.
Haar partijgenoten ook niet trouwens, en Harris heeft al aangekondigd de Trump-stemmers komende jaren keihard te gaan aanpakken..

Zelfs als jij gelijk zou hebben dat andersdenkenden net zo fout bezig zijn als fraudeurs, dan nog is Trump jr een zee van beschaving vergeleken bij Waters.

Dandruff | 08-11-20 | 23:08
▼ 15 antwoorden verborgen

Als ze dit hard kunnen maken heb je wel een probleem
Just an example of how brazen the Philadelphia Democrat machine is.Former heavyweight champion Joe Frazier voted in the 2018 election. He died on 11/7/18.Will Smith’s grandfather voted in 2017, 2018. He died in 2016.I bet Biden dominated this group. We will find out.

— Rudy W. Giuliani (@RudyGiuliani

Roger-Rabbit | 08-11-20 | 17:15 | 5

Guliani is verworden tot een louche zwendelaar. Het zegt veel over The Donald dat hij dit soort idioten in zijn entourage opneemt.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 18:24
▼ 2 antwoorden verborgen

Over slechte winnaars en goeie verliezers – dit twitterde Don Jr. erover: 70 million pissed off republicans and not one city burned to the ground.

Panelli | 08-11-20 | 17:11 | 21

@Kuifje-naar-Brussel | 08-11-20 | 22:56:

Eh, nee. Die gele hesjes protesten zijn later inderdaad gekaapt door antifa en islamisten, maar begonnen allemaal vreedzaam.

Bovendien is er in mijn ogen ook een verschil in doelstellingen. De gele hesjes kwamen op voor werkende mensen, daarom sloopten ze ook geen spullen van andere werkende mensen.
Antifa, BLM en dems komen op voor criminelen, en gebruiken geweld tegen werkende mensen omdat ze die verachten. Dat is een hele andere insteek.

Bovendien doen linkse clubjes alsof defunding the police en het gedogen van crimineel geweld veel criminelen het leven kan reden, maar in werkelijkheid stimuleert links zo ook dat criminelen elkaar afmaken. Een toename van 30% criminaliteit in de "autonome zones", weet je nog?
Ik vind dat ook niet zo humaan.

Dandruff | 08-11-20 | 23:20

@Dandruff | 08-11-20 | 23:20: Het waren toch echt de gele hesjes die allerlei luxe winkels aanvielen op de Champs Élysées.

Rest In Privacy | 09-11-20 | 01:40
▼ 18 antwoorden verborgen

Waarom is de reactie van KillerK weggejorist?

Verkneukelaar | 08-11-20 | 16:59 | 2

Na teruglezen van de huisregels vraag ik me dat ook af.

KillerK | 08-11-20 | 17:06

big tech

SinisterNL | 08-11-20 | 17:26

Trump kan in zijn laatste maanden nog wel wat criminele vriendjes amnestie geven. Daar had Bill Clinton ook een handje van, onder andere halfbroer Roger Clinton.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 16:51 | 3

Is de vvd censor weer even op koffiepauze?

koolteer | 08-11-20 | 16:54

Hij laat Pence de boel overnemen in zichzelf amnestie laten verlenen

Beste_Landgenoten | 08-11-20 | 17:47

Ik vond het een keurig praatje van Joe. Hij moet als ouwe rot zijn tijd vooral besteden aan het herstellen van eenheid in de Divided States of America. De rest is winst. The Donald heeft best wat ogen geopend en zaken benoemd (bijdrage Europa aan NAVO, dreiging vanuit China), maar verder is het alleen maar goed dat die criminele vastgoedclown uit het Witte Huis vertrekt.

Spiderman1 | 08-11-20 | 16:34 | 11

@Dandruff | 08-11-20 | 17:41: Kom op, de economische groei onder Trump was nauwelijks hoger dan tijdens de laatste twee jaar onder Obama. En omdat Trump de belastingen nogal verlaagde, liep de staatsschuld fors op.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 18:28

@Kuifje-naar-Brussel | 08-11-20 | 18:28:

Feit blijft dat de werkloosheid historisch daalde, en dat de minimumlonen daardoor stegen. Die feiten maak je niet ongedaan door van onderwerp te veranderen. Als jij de voordelen van Obama's oorlogen wil bejubelen begin ik ook niet over het effect daarvan op de staatsschuld. Dat is een hele andere discussie.

Dandruff | 08-11-20 | 18:55

@Dandruff | 08-11-20 | 18:55: De werkloosheid was al laag onder Obama en ging nog iets naar beneden onder Trump. Niet echt heel spectaculair. Geen enkele reden om daar zo over op te scheppen, zoals Trump deed.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 19:24
▼ 8 antwoorden verborgen

Nou ik zie die 4 jaar Obama tegemoet hoor, hij was niet voor niets zo actief aan het campagnevoeren.

Gijsbert | 08-11-20 | 16:27 | 1

Hij zou Minister van Buitenlandse Zaken kunnen worden.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 18:29

Ach over een jaar blijkt dat Biden mentaal en fysiek de zware last van het presidentschap niet meer kan dragen en dan moet die Harris het gaan overnemen..... dan pas gaat blijken dat ze er helemaal niet geschikt voor is en dat ze geen draagvlak heeft.... en dan ga ik hier deponeren... Ik zei het toch!?... want hey een slechte winnaar dat ben ik zeker....!

Witte-vla | 08-11-20 | 15:45 | 6

@Gijsbert | 08-11-20 | 16:20: Hij krijgt straks wel een boel rechtszaken aan zijn broek. En zijn onschendbaarheid is hij dan kwijt. Dus dat wordt veel negatieve publiciteit.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 16:49

@Kuifje-naar-Brussel | 08-11-20 | 16:47:
Schijnbaar vergeten wie bijna 8 jaar op de golfbaan stond ???
Ambassade werd onder de voet gelopen en dat stond maar te golfen.

Roger-Rabbit | 08-11-20 | 17:07
▼ 3 antwoorden verborgen

Grote BLM groepen bijeen bij de speech van Biden. Niemand van de Staatsomroep NPO al gehoord over dat niemand de 1,5 meter aanhoud daar. Bij Trump waren ze er als de kippen bij om dat te melden. Ineens bestaat corona niet meer, zo te zien bij al die infantiele hossers.

ofarim | 08-11-20 | 15:45 | 2

Ja, maar de BLM-plunderaars hebben wel allemaal per post gestemd.
Vanwege covid, dus dat compenseert; nu geeft groepsgewijs feestvieren en plunderen geen enkel risico meer.

Dandruff | 08-11-20 | 16:02

Er bestaat wel meer niet meer... collusion bijvoorbeeld.

JB86 | 08-11-20 | 16:26
-weggejorist-
KillerK | 08-11-20 | 15:42 | 2

You stupid basterd, clap for Biden

Astroturfer | 08-11-20 | 15:41 | 1

Buy a shotgun!

HetGewoneNormaal | 09-11-20 | 08:59

Still trying to find the section in the Constitution where it says CNN determines the President...

Conifeer | 08-11-20 | 15:36

Ik heb nog nooit zo'n naargeestige en verzuurde groep winnaars gezien..

BRR76 | 08-11-20 | 15:30 | 3

Slome Joe. Nowhere to go.

kaasfondue | 08-11-20 | 15:33

Als je nog niet zeker bent van je stuk ?

likmegaties | 08-11-20 | 15:45

Niet de Trump aanhang met 'cry more liberals' etc. bij de winst in 2016? En die sindsdien 4 jaar lang in iedereen z'n gezicht moesten schreeuwen over de fake news media, pedofiele democraten etc. met enorme vlaggen met Trump/Pence erop? Denk dat het slechte winnen toch echt daar is begonnen.

TancredvanTiberias2 | 08-11-20 | 16:49

Ik geef het een half jaar voordat de BLM crowd erachter komt dat Biden net zo rechts is als Trump.
Biden gaat beginnen met verplichte mondkapjes en lockdowns omdat hij moet laten zien dat in tegenstelling tot Trump hij het virus wel onder controle krijgt. Dit gaat leiden tot aanvaringen met law enforcement en daarmee tot protesten tegen de PD.
Vervolgens zien we de inmiddels vertrouwde nachtelijke plunderingen, maar dit keer zonder dat de politie ingrijpt. En een jaar later vraagt men zich af waarom iemand als Biden president kon worden.
Ik hoop daarom dat het virus op magische wijze verdwijnt, bijvoorbeeld door andere registratie normen. Door net te doen alsof er geen virus meer is kan de rust worden bewaard.

frank123 | 08-11-20 | 15:05 | 2

Welk virus bedoeld u ?

Witte-vla | 08-11-20 | 15:31

Je snapt toch ook wel dat de ze nu stoppen met alle doden te registreren als corona, en hele strenge eisen gaan stellen aan de definitie corona dode.

Gijsbert | 08-11-20 | 16:22

“Biden wil in de eerste honderd dagen van zijn ambtsperiode ervoor zorgen dat de zogeheten Equality Act wordt aangenomen. Deze wet moet mensen beschermen tegen discriminatie op basis van seksualiteit en gender.
Daarnaast wil Biden in het Witte Huis een raad voor gendergelijkheid instellen die erop toeziet dat het beleid van de federale regering rekening houdt met vrouwen.”

Ah leuk, een vrouwenquotum dus. Want positieve discriminatie is geen discriminatie. Iemands kwaliteiten doen er niet meer toe, want als je tieten hebt, heb je dus sowieso een streepje voor als sollicitant. Kijk, dat is nou rechtvaardigheid!

JackStick | 08-11-20 | 15:00 | 3

Kwaliteit speelt geen rol meer maar diversiteit dit zie je ook overal in Europa opduiken , de resultaten zijn dan ook navenant .

likmegaties | 08-11-20 | 15:18

Weinig nieuws zou ook onder Trump gebeurd zijn. Die hele identity politics zitten al heel diep verankerd in de Westerse landen. Van HR tot scholen en van Reclames tot Staatsomroepen. Helemaal valt gewoon al lang niet meer te stoppen.

ultraman | 08-11-20 | 16:41

@ultraman | 08-11-20 | 16:41: Trump verzette zich hier juist tegen. Verbood bijvoorbeeld "diversity training" voor ambtenaren waar ze geïndoctrineerd werden met Critical Race Theory.

Verkneukelaar | 08-11-20 | 16:57

Toch wel humor dat ze een racist hebben gekozen. Wie was meer racistisch? Trump of Biden? youtu.be/DZfzJATDmXs

Wim Venijn | 08-11-20 | 14:59 | 7

@Gijsbert | 08-11-20 | 16:24:
Die verwachten blijkbaar iets te krijgen van Biden. Zal even door hebben voordat ze door hebben dat ze geheel niks krijgen.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 16:46

Wim Venijn | 08-11-20 | 14:59

Mooi filmpje. Laat helaas perfect zien hoe corrupt de MSM zijn;
- niet vallen over tientallen racistische opmerkingen van Biden;
- wel vallen over vermeend racisme van Trump waar 0,0 bewijs voor is;
- tientallen ANTI-racistische uitspraken van Trump consequent negeren.

En maar doen alsof "Russische trollen" jaarlijks bijna half zo veel nepnieuws verspreiden als de linkse MSM elke dag.

Dit is niet alleen persoonsgerichte laster; het draagt ook bij aan rassenhaat. Want als Trump een racist zou zijn, dan zijn zijn kiezers dat dus ook. Vandaar dat veel linksextremisten in 2016 geweld gebruikten tegen blanke bejaarden ("typische Trump-stemmers"). Ook nu wordt al opgeroepen tot haat en geweld, zelfs tot het "platbranden van de enablers" van Trump.
Bepaalde "democraten" pleiten dus openlijk voor een één-partijsysteem, zogenaamd omdat andere partijen mogelijk half zo racistisch zijn als zijzelf.
Maar voor die zware beschuldiging is dus geen enkel bewijs.

Dandruff | 08-11-20 | 17:08

Het establishment gebruikt puppet Biden natuurlijk. Hij zal niet moeilijk doen als de tijd rijp is voor Harris. Biden zal dan wel zo'n beetje achter een rollator lopen. Dat hij racistische opmerkingen gemaakt heeft maakt niet uit.

KeizerTraianus | 08-11-20 | 17:23
▼ 4 antwoorden verborgen

Campagnetijd: rood is kut, rood is kut, roos is kut

Na overwinning: hey rood! Jullie zijn ook lief. Kom lekker meedoen!

Cannabooze | 08-11-20 | 14:53

Wat kleedt dat zwarte boevenkapje mooi af, mevrouw doet mij aan de Daltons denken.

Naadblaffer | 08-11-20 | 14:51

Heeft Joe Biden al de Nobel prijs van de Vrede gekregen?

Swieberj | 08-11-20 | 14:34 | 1
-weggejorist-
Nooitmeer_links | 09-11-20 | 04:07

Vanmorgen weer wat pratende hoofden in WNL op Zondag zitten beluisteren, met onder meer Sigrid Kaag, OM-baas Gerrit van der Burg en Jort Kelder. Het blijft koddig, politieke vertegenwoordigers en opiniemakers van een Europees narcostaatje die de VS de maat nemen.

Schulzie | 08-11-20 | 14:34 | 5

@lalalilo | 08-11-20 | 15:00: Echt complete onzin wat je hier schrijft. Het hele buitenlandse beleid van Obama was er nu juist op gericht om de rol en aanwezigheid van de VS in Azie te versterken en zo een tegengewicht tegen (en alternatief voor) het opkomende China vormen. Deze zogenaamde 'pivot to Asia' is uitgebreid besproken en becommentarieerd in in de vakliteratuur.

Trump heeft dat allemaal in een klap overboord gegooid en heeft daarmee China de vrije hand gegeven om in hun invloed over de regio te versterken. China was blij met Trump.

Japannert | 08-11-20 | 16:21

@Japannert | 08-11-20 | 16:21:
Ik zal U even uit de droom helpen. Clinton heeft China bij de WHO gehaald waar de Chinezen elke regel die je kan bedenken hebben overtreden. Obama had militair moeten optreden maar heeft alle ruimte gegeven aan de Chinezen om de gehele zee te claimen tegen alle afspraken in. En en passant maakt ie ook nog ff miljarden over naar Iran. Het spijt me maar U snapt werkelijk niet waar dit over gaat .

lalalilo | 08-11-20 | 18:01
▼ 2 antwoorden verborgen

Hoe de democraten het gaan doen, we wachten af, maar:
-slechter dan Trump kan niet
-en wat is het grappig om al die zure verliezers te zien. Ook hier.
-lol

captainobvious | 08-11-20 | 14:30 | 7

@BobDobalina | 08-11-20 | 14:56:
Zit al 47 jaar in de politiek, heeft altijd het spelletje mee gespeeld, ook het dwars zitten en het modder slingeren. Hij speelt nu mooi weer, maar hij is gewoon deelnemer in de verscheuring en polarisatie van de afgelopen decennia.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 16:48

@TeeJee | 08-11-20 | 16:48: Polarisatie komt van links, grotendeels door hun intolerantie jegens andersdenkenden.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 23:17
▼ 4 antwoorden verborgen

Opmerkelijk dat het NOS journaal de spreekvolgorde van vannacht zonder toelichting omdraaide.

Vannacht begon vreemd genoeg Kamala Harris en toen pas Biden, journaal net andersom.

In buitenhof mocht een extreem linkse journalist nog even helemaal leeglopen bij die linkse zakkenvuller Twan Huis. De grootste leugen was toch wel dat Rudy Giulani samen met Russische spionnen Hunter Biden vals beschuldigt.

Roze_bril_drager | 08-11-20 | 14:30 | 9

Wellicht zijn we het meer eens dan in eerste instantie gedacht. Die extreem linkse journalist beschuldigt Rudy Guiliani ervan dat hij samenwerkt met de Russen en dat ze samen vals bewijs hebben geproduceerd tegen Hunter Biden.

Dat is een ongegronde beschuldiging want als het waar is dan zat Rudy Guiliana al lang in de gevangenis.

Roze_bril_drager | 08-11-20 | 16:55

@BobDobalina | 08-11-20 | 17:45: alhoewel nu ik erover nadenk, gezien die sexshop kan het ook een bewuste keuze zijn van guliani

BobDobalina | 08-11-20 | 17:47
▼ 6 antwoorden verborgen

Een president voor alle Amerikanen. Ben benieuwd hoe hij dit gaat realiseren. Zal wel een grotere puinhoop worden dan van te voren, want je kunt absoluut nooit iedereen te vriend hebben. Het een gaat ten koste van het andere.

ET007 | 08-11-20 | 13:58 | 2

Hij gaat helemaal niks realiseren, zijn adviseurs die nu allemaal met een stijfje rondlopen gaan hun slag slaan, geldpersen aan en de ambtenaren/linkse clubs e.d. lekker graaien.

Uw Verzekeringsadvis | 08-11-20 | 14:09

@Uw Verzekeringsadvis | 08-11-20 | 14:09:
De geldpersen gaan nog harder dan nu?

* Il Principe * | 08-11-20 | 14:34

Dat getrap tegen & gesmijt met poppen ken ik van radicaal-islamitische shitholes waar ze dat zonder problemen ook met mensen doen. Bij voorkeur vanaf tien hoog.

Peter Emile | 08-11-20 | 13:53 | 3

Voor die mensen zal het nooit genoeg zijn totdat aan al hun eisen voldaan is.

ET007 | 08-11-20 | 14:00

Zelfde soort mensen dat protesteert met guillotines en poppen.

Graftak | 08-11-20 | 14:28

Goed gezien. Dat komt uit BLM hoek. BLM wordt niet alleen gevoed en beinvloed door haat tegen blanken, maar ook door het anti-semitisme en de homofobie waar voorlopers NBPP, BPP en Nation of Islam om bekend zijn.

gaffelbaard | 08-11-20 | 14:49

Ben benieuwd of Biden America op de rails krijgt.
China buiten de deur houden was nog niet eens een slechte maatregel om eigen werkgelegenheid en toekomst te beschermen.
En ook wat betreft Corona ben je meer afhankelijk van de bevolking dan de specifieke maatregelen.
Hoe wil je BLM en Antifa tegenmoet komen?
Ben echt benieuwd.

ET007 | 08-11-20 | 13:53 | 2

Daar hebben ze nu Harris voor.

MoonBeebe | 08-11-20 | 14:02

1 woord: Communisme. Kwestie van tijd als het aan de DNC ligt.

Ben_Hur | 08-11-20 | 14:15

Komt van @FrauMerkel af. Stond ergens in de antwoorden een beetje verstopt, maar de moeite waard voor degene die wat meer willen begrijpen van hoe het stemproces werkt en hoe er gefraudeerd kan worden: youtu.be/ficae6x1Q5A

Rest In Privacy | 08-11-20 | 13:49 | 3

Heel interesant. Grote vraag is als de democraten dit kunnen, waarom niet de republikeinen? Interesant om te horen dat bepaalde analytica bedrijven werden aangepakt en andere niet. De ene hielp Trump, de andere de democrates. Heel interessant allemaal. Maar het is al bekend van de 2017 midterm en er is niets aangedaan. Waarom niet? Omdat de helft van de VS er baat bij heeft.

yawni | 08-11-20 | 15:30

Ongelooflijk. Heb zelf wat zaken gechekcked, lijkt allemaal te kloppen.

Astroturfer | 08-11-20 | 18:17

Antiquerulant was de eerste!

Frau Merkel | 09-11-20 | 00:33

Wat moet die Patty Brard nou heel de tijd bij die ouwe gast, mantelzorg? nieuw format?

broervandenhollander | 08-11-20 | 13:48 | 1

Brard verzorgt zijn klisma's.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 23:18

Dat alle "linkse elites" ter wereld Trump intens haten en minachten is eigenlijk niet van belang, maar wat wel van belang is hoe dit volk tegen de "gewone man en vrouw" aankijkt. Deze houding/mentaliteit zal verschrikkelijke gevolgen krijgen, daar ben ik van overtuigt.

streknek | 08-11-20 | 13:44 | 3

Ze hebben er net als de USA Democraten weinig van geleerd, hetgeen over 4 jaar wellicht weer een Trump-alike in het WHuis doet belanden.

De Briemusketier | 08-11-20 | 13:48

@De Briemusketier | 08-11-20 | 13:48: Links, Democraat en wat dies meer zij, is intolerant en eng.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 23:19

USA verkiezing over. Klaar, omdat al die reaguurders hier er helemaal niets van zullen merken wie er in het Witte Huis zal zitten de komende 4 jaar. Ik zeg, weer terug naar die andere waan van de dag waar je nog om kan lachen en wat ons wel aangaat. Het KOZP en Zwarte Piet gedoe. En natuurlijk 'the ever closing union' met als stalmeester Rutte die ons voor gaat. En dan hebben wij ook een echte oorlog gaande aan de oostgrens van het vredige Europa. Zijn Greta en Timmerfrans nog niet voor een foeigesprek daar geweest met al die lucht en grond vervuiling die een oorlog met zich mee brengt?

forecastle | 08-11-20 | 13:41 | 1

Absoluut integendeel.
We gaan er àlles van merken.
Van ingrijpen zonder ( langetermijn ) strategie in het midden-oosten waar Europa de lijflijke gevolgen van zal ondervinden tòt opnietsgebaseerde klimaatakkoorden waardoor wij in Europa meer gaan betalen voor het milieu.
En natúúrlijk tolereert Biden blackpete niet.

Ambiorix | 08-11-20 | 14:44

Donald Trump is en blijft vanaf nu een historisch politiek bedrijfsongeval, dat nog lang bestudeerd gaat worden. De charme van Trump als president was zijn totale gebrek aan presidentieel gedrag, en het blijven porren in het wespennest van de msm-media. En niemand deed het beter. So long Donald !

De Briemusketier | 08-11-20 | 13:39 | 2

Trump fought the swamp, and the swamp won.

kaasfondue | 08-11-20 | 15:36

FF naar Kamala gekeken, begon met: We the People, tuurlijk, laat verder maar zitten..
Van Afghanistan hebben ze wel wat geleerd, gooien met poppen, sukkels.

Uw Verzekeringsadvis | 08-11-20 | 13:34 | 1

Ga voor de grap eens zoeken op: Roy Schwasinger We the People
Team BH weet dat zelf waarschijnlijk niet eens, hoewel je van die mevrouw wat meer zou mogen verwachten.
De korte versie, dat zijn de voorlopers van de Montana Freemen, geworteld in de Posse Comitatus beweging die de federale overheid zien als een buitenlandse bezettingsmacht gedomineerd door satanisten.

kindapaas | 08-11-20 | 17:14

Heeft ome Joe al een meerderheid in de senaat? Anders kan hij zijn eigen kabinet niet eens benoemen.

Volkskrant_Is_Vies | 08-11-20 | 13:34 | 5

Trump had geen meerderheid in de Senaat nodig voor het benoemen van zijn kabinet, dus Biden ook niet. Trump heeft heel wat taboes gesloopt waar Biden nu dankbaar gebruik van kan maken, het mooie is, de Republikeinen zullen er niet eens over kunnen klagen zonder voor hypocriet uitgemaakt te kunnen worden.

* Il Principe * | 08-11-20 | 14:37

@* Il Principe * | 08-11-20 | 14:37:
Hypocrisie in de politiek? Neeeee toch? Onvoorstelbaar.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 16:50

@briefpapier | 08-11-20 | 13:58: Nee hoor, dat gebeurd niet. Sterker nog, in tegenstelling tot wat velen denken is er nog geen president gekozen. Dat gebeurd pas op 14 december a.s. De bevolking heeft in hun eigen staat slechts de partij gekozen die in hun staat de mensen gaat aanwijzen die op 14 december de president gaan kiezen.

Vuurspuger | 08-11-20 | 23:24
▼ 2 antwoorden verborgen

Trump heeft wel een punt over de per post uitgebrachte stemmen. Iemand die een dag te laat naar het stembureau gaat, komt voor een dichte deur en zijn stem gaat verloren. Maar stembiljetten die in de dagen daarna worden bezorgd, tellen doodleuk gewoon mee voor het eindresultaat. Beetje krom…

Hendrick9999 | 08-11-20 | 16:55

@TeeJee | 08-11-20 | 16:53:
Goede punt. Bovendien kan je deze vorm van lafheid als verstandige conflictvermijding inkleden. Er bestaat ook onverstandige conflictvermijding.
Maar uiteindelijk gaat het om puur getallen.
In Georgia word trouwens hoe dan ook hertelt, omdat het verschil minder dan een 1/2% is.

MistaRazista | 08-11-20 | 17:23
▼ 5 antwoorden verborgen

Heeft u ook een bron uit niet radicaal-conservatieve hoek?

DeWeerman | 08-11-20 | 13:42

Nu Biden heeft gewonnen, ik ben benieuwd welk land het eerst aangevallen gaat worden. Ik hoop dat hij geen WW3 ontketend. Met Erdogan in de NAVO zoekende naar conflict als afleiding voor zijn binnenlandse problemen, gaat Biden hoogst waarschijnlijk hetzelfde doen. Niks verenigt je volk beter als een goede oorlog.

Gandalph | 08-11-20 | 13:23 | 4

Klopt. Want onder Bush is er geen enkel land binnen gevallen. Dat zouden de Republikeinen nooit doen.

Inferi0r | 08-11-20 | 13:38

@Inferi0r | 08-11-20 | 13:38:
Bush stemde Democrats deze keer. Supporters van het military industrial complex weten elkaar wel te vinden .

kaasfondue | 08-11-20 | 15:39
▼ 1 antwoord verborgen

Biden heeft niet gewonnen van Trump. Trump heeft verloren van de MSM, die vanaf zijn verkiezing 4 jaar lang oorlog tegen hem hebben gevoerd. Ze hebben 4 jaar lang geen enkel positief woord over hem geschreven, wereldwijd. Hij was gedoemd te verliezen want minstens 90% van het volk slikt alles van de MSM voor zoete koek. Nou is Trump natuurlijk wel een enorme eikel, maar het Amerikaanse volk heeft blijkbaar liever geen sterke leider, zoals Rusland, China en andere landen.

gekwetst | 08-11-20 | 13:20 | 9

Klopt, mensen gaan daar zo makkelijk/snel aan voorbij. Keer op keer bewezen dat de MSM daar en ook hier anti Trump zijn

Dwars-Ligger | 08-11-20 | 14:18

@Dwars-Ligger | 08-11-20 | 14:18: de msm is net zo anti-trump als dat ze anti-erdogan zijn. Misschien kunt u zich nu ook beter inleven in die groep verongelijkte nederturken.

BobDobalina | 08-11-20 | 15:01
▼ 6 antwoorden verborgen

Biden roept dat America een voorbeeld moet zijn voor de rest van de wereld. Ergo:
de "wereld" zal vanzelf worden zoals America. Ik zal het netjes zeggen: Liever NIET,
mijn afschuw van een dergelijke domme arrogantie slaat mij met stomheid.

Goedzo | 08-11-20 | 13:17 | 1

De wereld wordt vanzelf als Amerika, zo is het. Kijkt u eens in NL. Ook hier begint de typisch Nederlandse tolerantie snel plaats te maken voor een nationaal gedragen lichtgeraaktheid, preutsheid, en wantrouwen in wetenschap en gezag.

DeWeerman | 08-11-20 | 13:24

'Quid quo pro' Joe Biden is misschien wel de meest chantabele president in de
Amerikaanse recente geschiedenis: onverklaarbaar veel geld verdiend
tijdens zijn lange politieke loopbaan.
Zoontje Hunter, China, Oekraine, Tara Reade enz.
Iemand die denkt dat Joe zelf zijn koers mag bepalen,
als hij er toe in staat zou zijn, gaat bedrogen uitkomen.

overVolland | 08-11-20 | 13:14 | 7

@vander F | 08-11-20 | 13:17: Trump is creatief qua belastingen. Hij heeft nu eenmaal veel verrekenbare verliezen. Zolang de bank hem financiert en Trumpke de leningen kan voldoen maakt de beste man 0 euro´s winst.

EmilioEsteves | 08-11-20 | 13:51

hahaha. En Trump niet met zijn honderden miljoenen aan schulden bij Russische, Chinese en Arabische olicharchen, oplichtingspraktijken, en sexuele escapades? Biden heeft gewoon al zijn belastingaangiften vrijgegeven. Waar zijn die van Trump?

Japannert | 08-11-20 | 13:58
▼ 4 antwoorden verborgen

Complot!?
Wat een heerlijke Trol is Trump,
Witte pet- White hat en de media publiceert.
Ik wacht nog even op de officiële uitslag.
DOJ Mag Pas vanaf 14e actie ondernemen.

am*dam | 08-11-20 | 13:13

Past wel bij die grote soapopera

Nibdib Niddib | 08-11-20 | 13:19

Dat zou bewust gekozen zijn omdat ze elders in de stad te veel last zouden hebben van Biden aanhangers die te veel herrie zouden maken, was elders te lezen (NOS geloof ik).

Watching the Wheels | 08-11-20 | 13:23
▼ 2 antwoorden verborgen

"It's time for America to heal."

Dat is ongeveer hetzelfde als iemand eerst onthoofden en dan kijken of een pleister nog gaat werken. Aan de andere kant, MSNBC roept op tot het afbranden van de republikeinse partij, en er mogen geen overlevers zijn. Dus misschien zijn de pleisters niet nodig maar meer guillotines.

witdusracist | 08-11-20 | 13:07

Mensen zijn bijzondere wezens. Nu staan ze juichend in de straten, morgen gaan ze terug naar hun drie baantjes, hun twee hypotheken, hun auto en meubels op afbetaling en hun 5 lege creditcards en hopen ze dat ze niet ernstig ziek gaan worden omdat de zorg onbetaalbaar is en ze geen zorgverzekering hebben. Brood en spelen.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 13:04 | 3

De Romeinen wisten het al.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 13:32

Yup. Maar ze willen het zelf zo, dus geen medelijden, zelfs de democraten pakken dit probleem niet aan. In tijden van Truman, Eisenhouwer, Kennedy en Johnson waren er normale belastingtarieven voor de rijken, om zo goed voor de bevolking te kunnen zorgen in de nasleep van WO2. www.theatlantic.com/notes/2019/01/tax...

DeWeerman | 08-11-20 | 13:49

Bronnen dicht bij president Trump vertelden FOX News dat hij van plan is gracieus toe te geven en zich te committeren aan een vreedzame machtsoverdracht, als de juridische uitdagingen van de campagne geen weg banen voor een tweede termijn.

www.foxnews.com/politics/trump-accuse...

Swieberj | 08-11-20 | 13:03 | 2

Hij heeft ook weinig keuze. Als hij straks door 'n paar Seals uit de Oval Office moet worden verwijderd dan is de kans dat hij nog een keer de kandidaat zou kunnen worden natuurlijk gereduceerd tot 0.

DeWeerman | 08-11-20 | 13:18

Tuurlijk. Man is niet dom.

Naall | 08-11-20 | 14:21

Domlinkse grachtengordel denkt dat de 'linkse' Biden te vergelijken is met onze Jesse Klaver. Vergeet het maar. Links betekent in de VS iets anders dan in de EU. Onze rechtse VVD wordt in de VS als links-liberaal beschouwd. Dan weet je wel hoe 'links' Biden is. Ik vermoed dat al die linkse juichverhalen over een jaar of twee als sneeuw voor de zon verdwenen zijn.

Hendrick9999 | 08-11-20 | 13:02 | 5

Als Jesse op z n 80 e MP wordt ga ik verhuizen.

Uw Verzekeringsadvis | 08-11-20 | 13:37

@Uw Verzekeringsadvis | 08-11-20 | 13:37: nee. Dat doe je niet. Dat schreeuwt iedereen maar.

Naall | 08-11-20 | 14:23

Citaatje:
"Onze rechtse VVD wordt in de VS als links-liberaal beschouwd."

Dan klopt de Amerikaanse visie beter dan de Nederlandse, waar het de VVD betreft. "Onze rechtse VVD" is namelijk al lang niet rechts meer; "Onze rechtse VVD" is verworden tot een filiaal van GroenLinks.

Peter Emile | 08-11-20 | 14:33
▼ 2 antwoorden verborgen

Eigenlijk best een goede uitzending van Buitenhof daarnet. Een gebalanceerde selectie van gasten. Twan Huys kon zijn eigen partijdigheid natuurlijk niet verhullen, maar dat zijn we van hem gewend.

lekgoot | 08-11-20 | 13:01 | 2

Mee eens, die Julius Krein was erg sterk.

Panos88 | 08-11-20 | 13:04

Twan neukt de Clintons al jaren

Naall | 08-11-20 | 14:23

Met Biden gaan de USA ongetwijfeld weer oorlogvoeren, zoals onder elke Dem Potus.

van heinde en verre | 08-11-20 | 13:00 | 5

Ja, want dat doen republikeinen nooit.

The_Black_Knight | 08-11-20 | 13:31

Kim heeft uit voorzorg zijn raketten alweer klaar gezet.

MoonBeebe | 08-11-20 | 13:59
▼ 2 antwoorden verborgen

PS
Op de Twitter van Trump zie ik wel het gebruikelijke geroeptoeter van onwaarheden (71 M 'legal' votes) en onbewezen beschuldigingen ('fraud').
Maar nog niet een acceptatie danwel afwijzing van de uitslag.
.
Hij wil natuurlijk het laatste, maar durft nog niet echt.
Doe maar Donald.
Een soort afzettingsprocedure is wel een passend einde van jouw 4 jaar.

hotmint | 08-11-20 | 12:57 | 6

@Swieberj | 08-11-20 | 13:01: Tnx. Hmmm tja, er staat: "Fox News has learned that under some conditions Trump would consider an appropriate transfer of power". Hoezo? Wie? Wat?
Laat hem dat graag zelf even op Twitter zetten. Kleine moeite...

hotmint | 08-11-20 | 13:06

Je hoeft ook niet te accepteren of af te wijzen als er nog geen officiële uitslag is of wel? Daarnaast worden er nog rechtzaken voorbereid om eventuele fraude aan te tonen. Dus hoe kom je aan deze BS?

Jeespar | 08-11-20 | 13:15

De afwijzing van welke uitslag? De uitslag van de polls die onder de wat misleidende naam van presidentsverkiezing hebben plaatsgevonden? Volgens de Amerikaanse grondwet wordt de president niet door de bevolking gekozen, formeel gezien hebben er nog geen presidentsverkiezingen plaatsgevonden. Die zogenoemde presidentsverkiezingen waren opinie peilingen waarin de bevolking in elke staat afzonderlijk hun mening gaf welke partij in hun eigen staat voor die staat de kiesmannen gaat aanwijzen wat uiterlijk op 8 december moet gebeuren. De aangewezen kiesmannen komen vervolgens op 14 december elk in hun eigen staat samen om middels de nodige formaliteiten namens hun staat de nieuwe president te kiezen. www.archives.gov/electoral-college/ke...

Vuurspuger | 09-11-20 | 00:58
▼ 3 antwoorden verborgen

Saai is goed. Time to heal.
Nouja, om tot rust te komen, tenminste.
Die haatdame en die boxbal zijn uiteraard niet goed.

hotmint | 08-11-20 | 12:51

Wat een irritante schrijfstijl heeft die Uri van As. Ik kan werkelijker niet door zijn opinie heenkomen.

Aart4888 | 08-11-20 | 14:49

Belangrijk verhaal. Hoeveel van Trumps prestaties zal weer vernietigd worden? Jammer dat hij zijn karwei waarschijnlijk niet zal kunnen afmaken.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 23:26
-weggejorist-
Rest In Privacy | 08-11-20 | 12:51 | 4
▼ 4 antwoorden verborgen

NOS: "Nooit eerder bekleedde een vrouw die functie. Of een zwarte Amerikaan. Of iemand van Aziatische afkomst. Harris is het alle drie."
Een Aziatische zwarte. Een afkomst ontleedt naar etniciteit en ras. Alle mensen zijn een bruin-tint. Hele lichte en hele donkere. Om de ene helft naar de lichtste en de andere naar de donkerste uitzondering te verdelen in mijns inziens pervers. Het is het ontmenselijken van mensen, donker en licht, naar zwarte en witte.

nsfl | 08-11-20 | 12:48 | 3

Etniciteit en ras zijn de bullshit-bingo van de Dems, die niet kijken of je kwaliteit bezit maar of je wel de juiste tint hebt. Het is feitelijk niks meer dan schedel meten!

Rest In Privacy | 08-11-20 | 17:04

@TeeJee | 08-11-20 | 17:04: Gaat wel sneller, geen meetlint nodig, alleen iemand die niet kleurenblind is. Wel zo makkelijk!

Shitting Bull | 08-11-20 | 19:01

Krijgt creepy joe nu ook direct, bij zijn debieuze aanstelling, een nobelprijs voor de... euhm, ja voor wat eigenlijk.... in zijn kont geschoven, of is dit iets voor over een maand of zes, als die kameel herrie het white house betreed? Voor zolang dat huis voor die zwarte piet, al niet racistisch is.

Paaldanseres | 08-11-20 | 12:47 | 1

Hij komt in het Guinness Book of Records als zijnde de oudste gekozen president van de VS ooit. Toch ook wel een leuk prijsje, vind je niet?

Shitting Bull | 08-11-20 | 19:02

Niet fijn deze beelden, maar Steve bannon die onschuldige artsen wil onthoofden of trumps zoon die roept om total war, dat is pas verontrustend

Thomtidom | 08-11-20 | 12:46 | 7

@witte | 08-11-20 | 13:21:

“ NEW YORK – New York Attorney General Letitia James today announced that the New York Supreme Court ordered Donald J. Trump to pay $2 million in damages for improperly using charitable assets to intervene in the 2016 presidential primaries and further his own political interests. The award is part of Attorney General James’ lawsuit against the Donald J. Trump Foundation and its directors — Mr. Trump, Donald Trump Jr., Ivanka Trump, and Eric Trump.”
ag.ny.gov/press-release/2019/ag-james...

BigKnor | 08-11-20 | 14:01
▼ 4 antwoorden verborgen

“Je kunt zeggen dat corona de Democraten drie keer heeft geholpen”, schreef mijn Amerikaanse vriend. “De economie kreeg een klap, veel kritiek op de aanpak van de corona-pandemie en tenslotte de mogelijkheden om met het stemmen per post kiezersstemmen te ronselen. Je zou kunnen zeggen dat zonder corona Trump gewonnen zou hebben, maar ja…”

opiniez.com/2020/11/06/stemmen-en-ste...

Swieberj | 08-11-20 | 12:46 | 5

@Thomti dom | 08-11-20 | 12:50:
Jij bent er ook voor dat EU beleid met meerderheid van stemmen bepaald wordt?

kaasfondue | 08-11-20 | 12:59
▼ 2 antwoorden verborgen

Zonder deelname van Corona aan de verkiezingscampagne had Trump gigantisch gewonnen
Dat Biden met zijn hakken over de sloot heeft gewonnen ,ondanks de vele doden door covidprutsbeleid van Trump zou bij Democraten ook tot enige zelfkritiek mogen leiden

chausson61 | 08-11-20 | 12:40 | 3

Gigantisch... Ja, vast.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 12:47

Weet u, Biden gaat natuurlijk niet leveren waar de hysterisch-linkse agenda op had gerekend. Dus het rellen gaat na de initiele blijdschap over het uitzetten van Twamp gewoon weer door hoor. En ook Harris gaat er weinig aan veranderen; sterker nog, die was als D.A. keihard tegen zwarte criminelen, harder nog dan Twamp die ervoor geijverd heeft om lichte vergrijpen minder hard aan te pakken ( geloof dat Kim & Kanye dat onder zijn aandacht hebben gebracht. Toendertijd lachte ik erom dat je zulke tokkies ook maar het Witte Huis binnenlaat maar als je erover gaat nadenken is het een goede actie van die 2 influencers geweest ).
Nee, het onderhuidse borrelen gaat gewoon door, en niet alleen zijn Trumpstemmers nu over de zeik maar ook een deel van de aanhang van Biden zal aan het klieren blijven.

Graaisnaaiert | 08-11-20 | 12:48

Biden was de architect van 'three strikes' wetgeving waardoor tienduizenden voor minimale vergrijpen levenslang hebben gekregen. Juist mensen uit achterstandswijken en de huidskleur kunt u zich voorstellen.

KlauwnBassie | 08-11-20 | 12:55

Oh got, is dit stenigen zonder stenen? Binnenkort in ons theater. Gaan we ook voetballen met koppen!

Rest In Privacy | 08-11-20 | 12:38 | 1

Alle emoties zijn verbazingwekkend. Maar het zal bij de tijdsgeest horen.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 13:21

Het AD gaat vol Obama style op het orgel voor Harris met de kop ' Kamala Harris: Een onbevreesde strijder voor de gewone mens’.

Rennieflox | 08-11-20 | 12:37 | 5

Tja, hoe lichter getint de Indier hoe hoger de kaste.

KlauwnBassie | 08-11-20 | 12:57

Kamala heeft gekozen voor haar carriere. Uit het niks Vice President worden omdat het mooi past op het pamflet. Ze haat Biden maar puur voor haar carriere staat ze nu naast hem. Kamala heeft zich laagdunkend uitgelaten over Biden. Daar werd ze mee geconfronteerd daags na haar benoeming. Haar antwoord, it´s politics. M.a.w. ik geef niks om normen en waarden, moraal, ethiek etc. Als ik meer macht kan krijgen verkoop ik mijn ziel aan de duivel, geen probleem.

EmilioEsteves | 08-11-20 | 13:58

'She will be the first African-American women ( insert title)'
Tamil mother, Jamaican father.
De meeste Americanen weten blijkbaar niet waar Africa ligt.

MistaRazista | 08-11-20 | 16:00
▼ 2 antwoorden verborgen

Het schoppen tegen een Trump pop, lijkt op de knettergekke islamisten in Pakistan tegen Wilders. Ik zie geen verschil in mentaliteit!

lanexx | 08-11-20 | 12:37 | 5

Twee woorden: linkse agenda. Het moet en zal de wereld kapot maken. Het punt is, uiteindelijk zal de linkse agenda falen. En dan zul je zien dat de scherven weer door de rechtse mens moeten worden opgeraapt. Zo verwacht ik nog voor eind 2021 een derde wereldoorlog met deze malloot aan het roer. Ik was geen fan van Trump, maar Biden is absoluut 1000x erger.

SanderEvers | 08-11-20 | 12:51

Heel eng. Als de linkse geest uit de fles raakt dan valt er nog wat te verwachten.
De rechtse geest is oneindig geduldig. Dat is ons geluk. Voorlopig dan.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 12:53
▼ 2 antwoorden verborgen

Zullen we hier mee stoppen? Ik ben hier wel een beetje klaar mee.

Laten we een regel instellen: We geven gebeurtenissen in andere landen net zo veel aandacht, als die andere landen aandacht geven aan Nederlandse gebeurtenissen.

Kunnen we het weer over koetjes en kalfjes hebben en ons druk maken over de kleur van melkpakken of plas video's van 'zelfbenoemde' BN-ers.

FLP_du_Stok | 08-11-20 | 12:37

Het twitteraccount is een paar dagen out en heeft 3500 volgers. Het roept om hulp van software engeneers om tweets te archiveren van het TrumpTeam. Dit is gewoon een enge eenling. Die straks wel bijval gaat krijgen.

Premier Trutte | 08-11-20 | 13:13

Mexican President Andres Manuel Lopez Obrador said he would not congratulate Biden on his victory until all legal challenges are resolved.

Several prominent leaders who have maintained warm relations with Trump’s administration also kept silent on Biden’s win. That included President Jair Bolsonaro of Brazil and Crown Prince Mohammed bin Salman of Saudi Arabia.

Also noticeably absent from well-wishing were Russia’s Vladimir Putin and China Xi Jinping.
www.aljazeera.com/news/2020/11/8/no-c...

D.Onderop | 08-11-20 | 12:36 | 3

Kan me dat wel voorstellen. Safety first. Ik zou het ook prettiger vinden dat pas als de kiesmannen hebben gekozen Rutte hem had gefeliciteerd, want dan is het officieel.

Graaisnaaiert | 08-11-20 | 12:41
-weggejorist-
Henkjan1999 | 08-11-20 | 12:42
-weggejorist en opgerot-
sicktrip | 08-11-20 | 12:34 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

Maar Liev Vrienden, ik ga lekker uitloggen en het in bos wandelen. Ik begin langzamerhand een beetje genoeg te krijgen van huilende Trumpianen en die passief-aggresieve Biden Soyboys.

JJMS | 08-11-20 | 12:33 | 3

Wijs besluit.

Spring Bruissteen | 08-11-20 | 12:35

Nog knap dat je er niet volledig brui aan geeft.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 12:40

Ik ga maar even een hengeltje uitgooien.

Mr_Pikibelly | 08-11-20 | 12:47

Maar waarom zou iemand zich willen verzoenen met een extremist als Biden?

obominotie | 08-11-20 | 12:32

Fraudehotline Trump bestookt door grappenmakers. Iets met TikTok.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 12:30 | 5

@Graaisnaaiert | 08-11-20 | 12:38: Biden is niet extreem-links. En voor Europa is hij beter dan Trump. Dus we zijn blij met hem.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 12:50
▼ 2 antwoorden verborgen

Die huilende donkere presentator op CNN die het heeft over Floyd en het verstikkende gevoel zegt alles.

likdoorn | 08-11-20 | 12:29 | 4

Ja... Als je niet door een dergelijk niveau van narcisme en nepheid heen prikt dan moet je eigenlijk onder bewind staan.

Panos88 | 08-11-20 | 12:37

precies, mooie krachtige beelden.

Japannert | 08-11-20 | 12:38

youtu.be/bp3_d_3UzMg

Ander filmpje van Van Jones. Wat een eng en gevaarlijk mannetje.

Panos88 | 08-11-20 | 13:06
▼ 1 antwoord verborgen

Ik zeg altijd maar zo; als genderbenders met paars haar en een palestijnensjaal om totaal bonkers gaan als je zelfs maar de naam van Trump noemt heeft hij het als president toch echt zo slecht nog niet gedaan.

Graaisnaaiert | 08-11-20 | 12:27 | 1

Het waren 4 prachtige jaren.

KlauwnBassie | 08-11-20 | 12:59

Vrouwelijke reaguurder nu op Buitenhof

Diederik_Ezel | 08-11-20 | 12:26 | 5

Verkeerde forum Diederik. Dit is NL. Je bent in de war met de VS.

gaffelbaard | 08-11-20 | 12:37

Een Twan Huys op Buitenhof. Die reaguurder was een miljoenmiljard keer waard maar die jodelende Twan Huys maakt me miljoenmiljard kapotziek. En die Scaramucci ook.

Ikbeneenzelfbouwer | 08-11-20 | 12:44

Die vrouwelijke reaguurder zei wel tegen Twan Huys dat Trump blijft vechten tot de laatste snik. Het gaat nog heel spannend worden. Het bewijs is dat bij de laatste 5% van de stemmen zaten alleen Biden stemmen. Dat is in strijd met de regel dat alle kiezsers moeten kunnen stemmen, niet alleen Biden kiezers.

Ikbeneenzelfbouwer | 08-11-20 | 12:54
▼ 2 antwoorden verborgen

Trump heeft dan ook het uiterste gedaan om het bloed onder de nagels vandaan te halen bij Democraten en democraten. Tot en met het eisen bij zijn prive-advocatenbureau, het DOJ, om Biden te laten arresteren vlak voor de verkiezingen.

Gerf | 08-11-20 | 12:25 | 3

Hahaha.

Weet je nog? Hillary Clinton die vroegere foto's (naakt, erotisch) van Melania Trump misbruikte om toen nog presidents-kandidaat Trump's vrouw in een kwaad daglicht te zetten, om zo de campagne van Trump te besmeuren en te voorkomen dat hij president zou worden?
En diezelfde Clinton die daarna de bel vol had over "seksisme"?
En in verband werd gebracht met het pedofielennetwerk van Eppstein. www.dagelijksestandaard.nl/2020/08/wo...

Maar o o o was is Trump toch erg, en wat zijn de democraten toch 'braaf'.

gaffelbaard | 08-11-20 | 12:53

Volgens mij is het net andersom.

De Democraten en hun vriendjes in de media hebben 4 jaar lang Trump voor van alles beschuldigt. Van complot theorieën ( de Russia Hoax) tot impeachment.

Swieberj | 08-11-20 | 12:55

Uhhh.... ik meen me te herinneren dat die "democraten" bijna 4 jang om de arrestatie van Trump hebben gekrijst, daarmee mag hij toch ook wel even de bal terugkaatsen? Er zijn immers de nodige vraagtekens te stellen bij "Big Man" Biden's relaties met diverse buitenlandse bedrijven en mogelijk ook overheidsinstanties. Tenzij het weer die duivelse Russen waren die jarenlang mail zaten te vervalsen natuurlijk...

Voorgeenchanterikpeu | 08-11-20 | 13:07

Voor alle fraude roeptoeters. Laten we niet vergeten dat Trump in 2016 en nog vele keren daarna ook stellig bleef beweren dat hij enkel de popular vote in 2016 verloor door fraude met miljoenen stemmen. Al 4 jaar wachten we op bewijs en al 4 jaar hebben we niets gezien.

Trump aanhangers zijn de racisme-kaart trekkers van 2020. Al voordat verkiezingen beginnen dekken ze zichzelf in met kreten als 'verlies = fraude, winst = legitiem'.

En uiteraard komen ze nooit met bewijs. Al 4 jaar staan ze voor joker over de kreten uit 2016, maar dat wordt nu overgeschreeuwd met het 2020 verlies.

Inferi0r | 08-11-20 | 12:22 | 3

Komt ook omdat de democraten alles tegen werken,zoals.4 jaar lang over Russische inmenimg janken al was het allang al duidelijk dat er geen was.
Alle rechters enx staten hebben hetmaximale gedaan om elke stap vooruit te verzieken.
Net als die BML rellen,niets tegen doen en zelf met brandende gebouwen op de achtergrond glashard beweren dat het een vreedzaam protest is.
Of die jonge vast zetten die belaagd werd door personen die eerder waren veroordeeld en dus geen wapen mochten hebben..
Maar ipv die oppakken werd die jonge vast gezet.
Omgekeerde wereld zelf naar VS normen

Roger-Rabbit | 08-11-20 | 12:32

Groorschalige fraude waarschijnlijk niet.. maar afwijkingen en onregelmatigheden zeker... verkiezingen zijn administratieve teringzooi.. zonder id checks.. voorbeeld: in wisconsin waren tienduizenden biljetten een misdruk en moesten met de hand worden overgeschreven voordat ze in de telmachine konden.. national guard moest komen helpen overschrijven... wtf... je verwacht toch dat de drukker die shit controleert voor aflevering en dat het stemburo controleert voor uitgifte..

Rest In Privacy | 08-11-20 | 12:46

@dr fijnstof | 08-11-20 | 12:46: Wel frappant dat al die toevallige glitches, lekkende pijpen, geblokte controleurs, computerfouten en onleesbare biljetten allemaal in t voordeel van Biden vielen.

ReyNemaattori | 08-11-20 | 16:54

Als het allemaal door gaat wordt het Parijs klimaat akkoord weer ondertekend en gaat men klauwen met geld uitgeven aan het klimaat circus.
Ik geloof nooit dat die stemmingen kloppen.
Amerikanen zijn niet de aller slimste maar dit toch echt wel stom/dom.

Datgingniegoed | 08-11-20 | 12:21 | 1

Joe Biden roept op tot eenheid............................... maar je dan wel het eens zijn met zijn beleid.

Swieberj | 08-11-20 | 12:17 | 3

Biden is vrede.

El Rico Grande | 08-11-20 | 12:22

Gaat ook niet gebeuren. www.destaatsschuldmeter.nl/amerika-ve...
Jammer dat het overzicht ontbreek vanaf 2014, maar ze stonden in de VS op bijna 30 biljoen staatsschuld, Trump heeft dit (vooral pre-Corona) aardig weten af te remmen. De Dems kennende zullen met socialistische/communistische agenda dit weer teniet gaan doen. Pakken ze de plannen voor 'Pax-Americana' weer uit de kast.

First Contact | 08-11-20 | 12:31

Zodra een politicus het woordje ‘eenheid’ of ‘verbinding’ in de mond neemt moet je oppassen.

Cassandra | 08-11-20 | 15:42

Ik begreep dat er nu minder journalisten nodig zijn. Trump is weg en nu komt alles goed. Wat een opluchting minder nieuws uit de USA.

franck7020 | 08-11-20 | 12:15 | 1

Net als onder Obama. Links doet niet aan nestbevuiling. Indertijd was volgens de media Bush (junior) ook een clown, een idioot, Hitler etc. En dan heb je hier nog van die useful idiots als beste_landgenoten voor de ideologische onderbouwing die alles a la Goebbels lopen te karaktermoorden en framen. Dodelijk vermoeiend.

kaasfondue | 08-11-20 | 12:53

En wie moeten ze nu de schuld geven als een agent een zwarte crimineel dood schiet?

Nietgek | 08-11-20 | 12:15 | 6

De VAR.

spanarchist | 08-11-20 | 12:25

Trump krijgt nog 4 jaar van alles de schuld wat links niet kan waarmaken.

kaasfondue | 08-11-20 | 12:56

@MoonBeebe | 08-11-20 | 12:21: alleen als het een blanke moeder is, anders is het het systeem van de boze witmannen dat die arme zwarte vrouw ertoe dreef om 8 kinderen met 9 mannen te krijgen.

Voorgeenchanterikpeu | 08-11-20 | 13:13
▼ 3 antwoorden verborgen

Ondanks voorspellingen van veel nieuwsorganisaties zaterdag dat voormalig vicepresident Joe Biden de presidentsverkiezingen heeft gewonnen en president Trump heeft verslagen, hebben de media niet de macht om de uitslag van de Amerikaanse verkiezingen te beslissen. Juridische uitdagingen door de herverkiezingscampagne van Trump, waar ik als juridisch adviseur dien, zijn nog steeds voor de rechtbank en we wachten op gerechtelijke uitspraken over onze uitdagingen.

Met andere woorden, zoals wijlen honkbal-grote Yogi Berra in 1973 zei, verwijzend naar de wimpelrace van de National League: "Het is niet voorbij voordat het voorbij is."

We willen allemaal weten wie de komende vier jaar president wordt. Maar alle Amerikanen moeten vooral nauwkeurige resultaten willen, ongeacht wie ze in de race hebben gesteund.

www.foxnews.com/opinion/trump-electio...

Swieberj | 08-11-20 | 12:13

Als ik Biden zie moet ik automatisch aan m'n favoriete game, resident evil, denken. Hmmm, Resident evil - President evil. scheelt maar één letter. Toeval of ????

D.Onderop | 08-11-20 | 12:08 | 2

Ik moet bij hem denken aan the Muppet Show. De poppenmeesters doen er alles aan om hem scherp en fit genoeg te houden zodat hij de eerste paar maanden van zijn termijn door zal komen. Ze zuchten van opluchting wanneer hij foutloos een speech van twee minuten met de hulp van autocue heeft opgelezen. Well done Joe!

First Contact | 08-11-20 | 12:19

Trump heeft zich gemanifesteerd als de Eric Cartrman van de politiek.
Inderdaad, president evil.

Gerf | 08-11-20 | 12:29

Het NOS journaal zojuist had 2 onderwerpen; Biden en het weer. Nu direct door naar NY voor Buitenhof.

Trumme | 08-11-20 | 12:05 | 2

Wel fijn na half jaar alleen maar corona op zich.

Continuum | 08-11-20 | 12:07

Die blijven de komende maanden nog wel een poosje kringrukken. Ik zou er met een grote boog omheen lopen.

obominotie | 08-11-20 | 12:15

Na vier jaar Trump demoniseren zijn ze aan de macht gekomen. En nu zegt Biden dat we moeten stoppen met demoniseren. Denkt die man soms dat ik mesjogge ben?

Twee Jeetjes | 08-11-20 | 12:01 | 9

@vander F | 08-11-20 | 12:19: Vier jaar lang heeft alles en iedereen alléén maar Trump lopen bashen! Schandalig! Punt!

JBKiller | 08-11-20 | 12:31

Trump bashen, prima, hoge bomen enzo. De fout die gemaakt hebben is dat ze ook de mensen die voor Trump kozen en passant ook even meenamen. Democraten hebben het geheugen van een goudvis, republikeinen van een olifant.

PolarWolf | 08-11-20 | 12:54
▼ 6 antwoorden verborgen

Naar mijn mening is Trump een President geweest met hart voor zijn land en daarvoor keihard heeft gewerkt.

Misschien heeft Trump in 4 jaar tijd meer bereikt dan Biden in 47 jaar.

Hij heeft zich ingezet voor betere (handels) deals ( b.v. vervanging van Nafta); voor het afremmen van de illegale immigratie en voor vrede.

Van historisch gevangenis hervorming tot historische vredes deal in het Midden Oosten.

Maar de media willen een ander beleid en hebben nu "hun man" in het Witte Huis. En President Biden zal dan ook de volledige steun krijgen van de media net zoals Obama die heeft gekregen van de media.

Met Biden als President is weer de andere helft van de bevolking aan de macht , net als onder Obama. En die helft zal haar beleid volgen waar de andere helft van de bevolking tegen is.

Dus van eenheid zal geen sprake zijn.
============
Na een campagne waarin Trump wordt vergeleken met nazi's, roept Joe Biden op tot eenheid
www.breitbart.com/politics/2020/11/07...

Swieberj | 08-11-20 | 12:00 | 6
▼ 3 antwoorden verborgen

Met Biden aan de macht en de globalisten weer wat sterker in het zadel gaan we weer verder met onzichtbare problemen oplossen. (Waar u uiteraard voor in de buidel mag tasten)

Stonecity | 08-11-20 | 12:00 | 5

@* Il Principe * | 08-11-20 | 12:13: Het mooie is dat Trump dus naast belastingen verlagen ook regels heeft afgeschaft. Iedereen profiteerde van minder overheid. Laagste werkloosheid ooit bereikt meen ik. Helaas heeft Corona roet in het eten gegooid.

Old_Spice | 08-11-20 | 13:06

@Old_Spice | 08-11-20 | 13:06:
Het afschaffen van regels is niet voor iedereen goed. Leuk voor een bedrijf als het toegestaan wordt om gif in rivieren te dumpen, maar als je daarmee talloze dorpen toegang tot goed drinkwater ontzegt, ben je fout bezig. Wel goed voor de werkgelegenheid trouwens, al die vergiftigde kinderen...

* Il Principe * | 08-11-20 | 13:57
▼ 2 antwoorden verborgen

Uit de overwinningsspeech van Biden: "What is our mandate? I believe it’s this: America has called upon us to marshal the forces of decency, the forces of fairness. To marshal the forces of science and the forces of hope in the great battles of our time. The battle to control the virus, the battle to build prosperity, the battle to secure your family’s health care. The battle to achieve racial justice and root out systemic racism in this country. And the battle to save our planet by getting climate under control."

Het mandaat volgens Biden omvat dus als hoofdpunten het bestrijden van institutioneel racisme en klimaatverandering. Een onverhulde shout-out naar radicaal links (BLM/Antifa, Extinction Rebellion, etc.), wel het laatste wat dit verscheurde land kan gebruiken op weg naar rust en verzoening.

Wetenschopper | 08-11-20 | 11:59 | 7

@* Il Principe * | 08-11-20 | 12:14: Niks cherrypicken, ik heb bewust de *hele* paragraaf over het mandaat hier geknipplakt zodat ook guurders zoals een zekere Italiaanse vorst zichzelf zouden kunnen informeren wat er daadwerkelijk gezegd was.
Ik licht wel de punten eruit die voor mij alarmerend zijn; waar je met open deuren over welvaart en gezondheidszorg minder snel polariseert, zal een uitspraak over *systemic* racism makkelijker olie op het polarisatievuur gooien.

Wetenschopper | 08-11-20 | 12:51

@* Il Principe * | 08-11-20 | 13:59: Het probleem is dat een verwijt van *systemic* racism meer mensen dan alleen de echte racisten pissig maakt.

Wetenschopper | 08-11-20 | 15:16
▼ 4 antwoorden verborgen

“We have to collectively burn down the Republican Party. We have to level them. Because if there are survivors.... they will do it again."
En waar beschuldigingen die radicalen Trump en de Republikeinse Partij van? Iets tegen de democratie?

El Rico Grande | 08-11-20 | 11:58 | 1

Yep,
Trumpisten en de tea party Reps hebben helemaal niks met democratie, dat klopt.

vander F | 08-11-20 | 12:24

Effe Trump kiezers wegzetten als kneuzen,

Michelle Obama: "Laten we niet vergeten dat tientallen miljoenen mensen voor de status quo hebben gestemd, zelfs als dat betekende dat ze leugens, haat, chaos en verdeeldheid moesten steunen", schreef ze. "We hebben veel werk te doen om deze mensen de komende jaren te bereiken en met hen in contact te komen over wat ons verenigt."

D.Onderop | 08-11-20 | 11:57 | 7

Kreeg ze een stijve lul tijdens haar toespraak?

obominotie | 08-11-20 | 12:20
▼ 4 antwoorden verborgen

Ik hoop van ganser harte dat Trump & Giuliani gehakt maken van de leftist media.

De gedachte alleen al dat Biden met het schaamrood op de kaken moet vertrekken als hij straks alsnog (juridisch gezien) geen president blijkt te zijn daar verheug ik me op.

Anderzijds, als Biden aanblijft als president, dan vermoedt ik dat heel veel mensen niet meer zo op kijken tegen het grote boze Amerika, Land of the free. dan onder Trump het geval was. Ze zien wederom zo'n low grade bank clerk that is running the scene. Zoiets als een Juncker dat voor de EU was. Met allerlei pseudo intellectuelen welke nog nooit een deuk in een pakje boter hebben geslagen en die in my little pony appeltjesgroene weiden denken vol met eenhoorns en regenbogen.

_Zweevers_ | 08-11-20 | 11:57 | 4

Heeft Giuliani zijn hand alweer uit de broek?

Beste_Landgenoten | 08-11-20 | 12:13
▼ 1 antwoord verborgen

Minder dan andere keren, toch wordt er weer 'fraude, fraude, fraude' geroepen hier in de panelen.

Vooropgesteld, is er fraude gepleegd tijdens de verkiezingen in de USA? Ja, uiteraard! Het staat buiten kijf vast dat er fraude is gepleegd. Het zou veel meer vraagtekens oproepen als er geen énkel geval van fraude is ontdekt. Fraude hoort erbij, mensen zullen altijd valsspelen en de boel proberen te flessen. En aan beide kanten van het spectrum, Dems én reps.

Alleen, dat is niet de vraag. De vraag is of er structureel, systematisch en georganiseerd is gefraudeerd. Dus op een grote schaal, op county niveau, statelijk of wellicht federaal.

En dan is het antwoord, Nee. Hievroor ontbreekt, tot op heden elk bewijs. Ja, er is een geval bekend van een Trump stemmer die fraudeerde met het ballot van een overleden persoon. En Ja, hij zal heus niet de enige zijn. Is dat bewijs dat het op grote schaal plaats vond dan? Nee, allicht niet.

En er zal heus een stembiljet meegeteld zijn die niet voldeed. En er zal heus iemand geweest zijn die er wat losser in stond. Is dat bewijs van grootschalige fraude? Nog steeds niet, hoort er allemaal bij.
En ja, het klopt ook dat geregistreerde voters ongevraagd een ballot in huis kregen in een enkele staat. Is dat dan bewijs? Waarschijnlijk niet.

Harvey2Face | 08-11-20 | 11:57 | 22

@Harvey2Face | 08-11-20 | 15:27: Part II
Dus hoe aannemelijk is het, dat er met miljoenen stemmen tegelijk is gefraudeerd? Hoe aannemelijk is het dat dan heeft plaatsgevonden door een strak gecoördineerde actie? DAT moet Trump in de rechtszaal aantonen en tot op heden zijn daar geen enkele bewijsstukken voor.
En daarom zal ELKE journalist die ook maar iets kan bewijs willen vinden voor wat dan de grootse zwendel van de eeuw zal blijken.

Harvey2Face | 08-11-20 | 15:28

@Harvey2Face | 08-11-20 | 15:28:
Er valt niet met je te redeneren. Jouw enige tegenargument is het veranderen van onderwerp.

Nu is het 'enkel geval' ineens miljoenen. En zijn we van stemfraude nu en vroeger, gegaan naar stemfraude bij alleen deze verkiezingen, maar of dat bewezen is, dat oordeel is aan de rechter.

gaffelbaard | 08-11-20 | 19:57

@gaffelbaard | 08-11-20 | 19:57: Ja om welke verkiezingen gaat het dan anders? Het zijn deze verkiezingen waarvan Trump beweert dat er massaal is gefraudeerd. En het onderwerp is nog steeds hetzelfde, bewijs voor grootschalig, systematische, gestructureerde, georganiseerde en gecoördineerde fraudeactie. En dat moet dan met miljoenen stemmen gebeurd zijn. Want 100.000 frauduleuze stemmen (wat ook al echt gigantisch veel zou zijn!) is slechts 0.07% op het totaal. Een miljoen stemmen (10X zoveel) is dan dus 0.67% procenten 1.5 miljoen stemmen exact 1%.
Dáár moet Trump dus bewijs voor verzamelen, DAT moet hij aantonen in de rechtszaal. Dat er iemand was die stiekum ook voor zijn overleden opa een ballot heeft opgestuurd, dat moet dan wel onderzocht worden en bestraft. Maar dat zal allemaal wel, daar gaat hij het gewoon niet meer redden. Dus ook niet als zulke gevallen 100.000 keer voor zou zijn gekomen.
100.000 frauduleuze stemmen is gemiddeld 2000 per staat! Per staat gemiddeld 62 counties, dat is ongeveer 32 fraudegevallen dan.
Het is gewoon een rekensom die je maar niet wilt maken.
Waar zit dan het bewijs voor grootschalig, systematische, gestructureerde, georganiseerde en gecoördineerde fraudeactie?

Harvey2Face | 09-11-20 | 08:37
▼ 19 antwoorden verborgen

Al die biden fanboys hier. Bah.

Ins0mnia | 08-11-20 | 11:54

De Amerikanen die pro Biden zijn (die ik zelf ken tenminste) spreken ervan dat ze de 3e wereldoorlog hebben voorkomen. Kijk ik ben niet pro beide kanten maar de jonge generatie noemen Trump een fascist en hoe gevaarlijk hij is. De meesten linksers hebben Biden gestemd alleen omdat ze Trump als persoon niet mogen en gevaarlijk vinden. Maar tegelijkertijd zien zij niet in dat ze zelf nu wederom fascistische trekjes tonen: ".. We have to collectively burn down the Republican Party. We have to level them. Because if there are survivors.... they will do it again.". Ik begin de discussie niet eens, echt wat een volk.

Blauwe Wafel | 08-11-20 | 11:54 | 1

Trump heeft nog twee maanden om die door de msm beloofde kern oorlog te starten.....

P-unit | 08-11-20 | 12:01

Er zal waarschijnlijk niet veel veranderen, ofschoon ik hoop van wel. Het venijn zal in plaats van bovengronds, bij Trump, vooral gebruikelijk ondergronds gaan, zoals sowieso bij iedere charmante president. Charmante psychopathie is aldaar veel voorhanden in de wereld van de macht (of onmacht, ligt er aan welk perspectief je bekijkt). 'k Zou daar niet willen resideren.
In de Oekraine is een komediant president geworden, iemand van buiten 'het systeem'. Die heeft zich ook moeten aanpassen aan de poppetjes in deze bestuurssystemen, met als gevolg: weinig veranderingen.
Als ze nu Rick Astley hadden gekozen, zou de wereld er echt beter hebben uitgezien....

nobodiesunmighty | 08-11-20 | 11:54

Jammer dat Trump verloren heeft. Hij spreekt zich uit en komt op voor zijn eigen natie en gaat niet mee in navo, eu, who, en ander ngo geneuzel. Ik volg niet alle zaken maar juist het feit dat zijn standpunt veelal tegendraads is vind ik een mooi ding. Biden lijkt mij een kleurloze vent

Janhoo | 08-11-20 | 11:54 | 1

De VS is wel toe aan 4 jaar kleurloze politiek na Trump.

* Il Principe * | 08-11-20 | 12:39

m.youtube.com/watch?v=ficae6x1Q5A
Tegel van Antiquerulant, ere wie ere toekomt.
Dit zijn de resultaten van een privaat gefinancierd IT security bedrijf naar de gevoeligheid van de software. De elektronische verkiezingen zijn uitbesteedt naar ongeveer 6 bedrijven. De software is lek en het is eenvoudig mogelijk de aantallen aan te passen. Dit laten ze zien en ze laten zien dat het ook gebeurd is tijdens de verkiezingen, waardoor de verkiezingswinst van partij wisselde. Meer bewijs dat er gerommeld is lijkt me niet nodig. Of toon aan dat dit bedrijf zijn reputatie op het spel zet voor niets en dat de gepubliceerde gegevens onjuist zijn.

Frau Merkel | 08-11-20 | 11:53 | 6

En die machines werden bij de vorige verkiezing absoluut niet gebruikt, hmmm?

vander F | 08-11-20 | 12:28

@vander F | 08-11-20 | 12:28: Ja, met hetzelfde verhaal.

Frau Merkel | 08-11-20 | 12:59

@Spring Bruissteen | 08-11-20 | 12:20: Ik lever bewijs in vorm van een verwijzing naar een filmpje waar naar mijn idee een inhoudelijk degelijk, coherent en overtuigend verhaal gehouden wordt door een ITer met bronnen, data en al. Dat is geen omkering van bewijslast.

Frau Merkel | 08-11-20 | 13:02
▼ 3 antwoorden verborgen
-weggejorist-
pepernoot | 08-11-20 | 11:52 | 3

Al die vooroordelen, bah. Jullie wilden Trump toch zo graag een kans geven? Geef Biden dan ook een kans. Hij is een laatbloeier, nou en. Zijn er wel meer.

deoudererijperevrouw | 08-11-20 | 11:52 | 3

Laatbloeier? De man was op zijn 24e getrouwd en op zijn 30e senator. Denk dat hij deze jaren na de dood van zijn zoon niet zou beschrijven als de bloei van zijn leven.

Blasfemie | 08-11-20 | 11:58

De beste man heeft al eens eerder een gooi gedaan naar het presidentschap, maar moest dit opgeven wegens liegen.

Wasbakplasser | 08-11-20 | 12:44

Kamala Harris is gewoon een keiharde tante, daar zou ik als zwarte man uit het ghetto niet heel blij mee zijn.
De zwarte onderklasse bestaat wel degelijk, en dan krijg je een Harris, waarvan de ouders helemaal niet uit de USA komen en een enorm bedrag 600.000 uit geeft om openbare aanklager te worden.
En dan ook niet zo heel vriendelijk is voor de zwarte medemens.
En zichzelf zwart noemt terwijl ze bijna blank is. paar procent bruin.

VanderGeelen-Coppens | 08-11-20 | 11:52 | 3

Trump was ook heel rijk. Het zal best.
Het gaat uiteindelijk om wat ze doen voor de levenskwaliteit van de gewone man.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 11:56

Ze is niet blank, Indiaas en zwart Jamaicaanse achtergrond.

vander F | 08-11-20 | 12:32

@vander F | 08-11-20 | 12:32: zwart-wit denker.

El Rico Grande | 08-11-20 | 12:56

Wordt de Mexicaanse muur nu afgebroken ?

Eigenwijs | 08-11-20 | 11:48 | 5

@Eigenwijs | 08-11-20 | 11:56: ja hoe zat het ook weer, een triljard aan nieuwe kernwapens besteld inclusief verboden tactische nukes ofzo.

P-unit | 08-11-20 | 12:05

Dat is een goede vraag. Amper twee jaar geleden werden we bestookt met strak geregisseerde zielige beelden van duizenden Hondurezen die 'strandden' voor de Amerikaanse zuidgrenzen. Dems en progressief liberalen overal ter wereld buitelden over elkaar heen om hier schande van te spreken. Als de grenzen (na corona) dus niet wagenwijd opengaan voor Zuid- en Middenamerikaanse immigranten zou dat op zijn minst raar zijn. Al die 'dreamers' in spe kunnen las maletas vast klaarzetten. Ze zijn welkom, of ineens toch niet?

Schulzie | 08-11-20 | 12:06

@P-unit | 08-11-20 | 12:05: Heel arsenaal aan subnuclear missels, A10 wrattenzwijn machines en geupgrade B52 spul ja.

Eigenwijs | 08-11-20 | 12:13
▼ 2 antwoorden verborgen

Verbinding op links is meestal eenrichtingsverkeer. We gaan een brug bouwen, opdat u onze mening overneemt, goedschiks of kwaadschiks.

Cassandra | 08-11-20 | 11:45 | 3

De PVV is extreem links vergeleken met de rechtse Biden

Diederik_Ezel | 08-11-20 | 11:50

Iets met dialoog en respect... gewoon één-en-al intollerante monoloog. Slechte Smiechten.

Santoku | 08-11-20 | 11:53

De senaat blijft republikeins. Er zal weinig veranderen, gewoon een andere pop op de stoel.

Bloemschikliefhebber | 08-11-20 | 11:44 | 3

Dat is volgens mij nog niet beslist. Of zie ik iets over het hoofd?

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:46

Ook zo opvallend. Iedereen heeft Biden al gefeliciteerd, behalve Poetin, Kim, Erdogan, Bolsanero en Xi. Wat hebben zij toch allen gemeen?

Beste_Landgenoten | 08-11-20 | 11:44 | 8

Zouden ze de officiële uitslag afwachten?

JP Balkenbrij | 08-11-20 | 11:58

@Diederik_Ezel | 08-11-20 | 11:49:
Als iemand de mensenrechtens schent zijn het wel de Amerikanen.
Waarom denk je dat ze elk hof boycotten en niet erkennen.
Ze gingen zelfs zo ver door rechters en hun familie te bedreigen zouden ze hun onderzoeken niet staken.

Roger-Rabbit | 08-11-20 | 11:58

@JP Balkenbrij | 08-11-20 | 11:58: ja, want dan doen ze ook in hun eigen landje altijd. Ohnee, daar is de uitslag al 'officieel' een week voor de verkiezingen.

Inferi0r | 08-11-20 | 12:13
▼ 5 antwoorden verborgen

Ik probeer steeds de reaguursels van Trump fanboys hier te plotten naar de fasen van rouwverwerking; ontkenning, boosheid, gevecht, depressie en aanvaarding. Meeste zitten nog in de eerste twee. Hou vol!

Risingson | 08-11-20 | 11:38 | 6

@Graaf_van_Hogendorp | 08-11-20 | 11:40: Die zijn idd nooit verder gekomen dan boosheid.
En het houdt niet op. Het wachten is op de eerste heropvoedingskampen/goelags. En alles wat links is maar juichen en klappen.

jgrotius | 08-11-20 | 11:47

Rouwverwerking ? Het gaat er niet om wie het 1ste bij de 270 kiesmannen zit/komt, pas als alles 100% geteld is, dan pas kun je een eventuele overwinning claimen lijt me zo.... still counting.....

serieusgenomen | 08-11-20 | 11:59
▼ 3 antwoorden verborgen

Melania was de lekkerste first lady ooit (in mijn optiek).
Die ga ik het meest missen.

HoerieHarry | 08-11-20 | 11:36 | 8

@mkuyt | 08-11-20 | 11:42: Plop. Hahahaha.

Nou ja eerst nog maar s zien of u ook een op naam gestelde rehabilitatiekliniek kan krijgen!

Guusneus | 08-11-20 | 12:06
▼ 5 antwoorden verborgen
-weggejorist-
KawasakiH2R | 08-11-20 | 11:35 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

Wat een emotie. Wat een haat. Wat zonde.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:33 | 4

@Spring Bruissteen | 08-11-20 | 11:47: vind het ook om niet aan te gluren die aandacht er voor alsof er niets belangerijkers is. Maar zo is het, het blijft overal een zooitje en het wordt een steeds grotere puinhoop zolang de status-quo van de elite maar in stand gehouden wordt.

Santoku | 08-11-20 | 11:55

Dat heb je toch bij elke voetbalwedstijd.
Daarna gaan mensen treinen slopen en zo. Omdat die niet van hunzelf zijn.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 11:59

@Spring Bruissteen | 08-11-20 | 11:47:
Plz, print deze uit voor boven je beeldscherm, de wereld zal er over 4 jaar totaal anders uit zien. Of je moet op een foto vanuit de ruimte bedoelen met voornamelijk zee in beeld.

mmx | 08-11-20 | 12:25
▼ 1 antwoord verborgen

Ik vind het jammer dat Trump verloren heeft, vanwege zijn tegenwicht wat betreft klimaat- en migratiegekte, maar mijn God, hij kan toch ook wel bedenken dat wanneer hij zijn stemmers ontraadt om per post te stemmen, het logisch is dat hij eerst voorstaat en pas wanneer ook de poststemmen zijn geteld de werkelijke uitslag bekend is...

Papa Jones | 08-11-20 | 11:33 | 9

@gaffelbaard | 08-11-20 | 12:02: beste gaffelbaard. Tussen 2016-2018 heeft Trump meermaals groots geroepen dat de popular vote van hem gestolen is omdat de Democraten met miljoenen stemmen hebben gefraudeerd.

In 4 jaar tijd heeft hij geen greintje bewijs aangeleverd voor die fraude. Maar ook echt helemaal niets. Nu begint diezelfde Donald weken voor de verkiezingen al te roepen dat het fraude is als hij niet wint. En dat moeten we opeens serieus nemen?

We zijn de fraude bewijzen wel om 09:00 maandag bij de Amerikaanse rechtbank. Neem ook gelijk je bewijzen mee van 2016, want daar wacht ik en de rest van de wereld ook al 4 jaar op.

Inferi0r | 08-11-20 | 12:16

@Inferi0r | 08-11-20 | 12:16:
"Neem ook gelijk je bewijzen mee van 2016, want daar wacht ik en de rest van de wereld ook al 4 jaar op."

Geen probleem.

gaffelbaard | 08-11-20 | 14:10

@gaffelbaard | 08-11-20 | 14:10:
www.heritage.org/voterfraud#

Kijk, daar ga je dan.
Al 4 jaar 'aan het wachten', maar dit nooit gevonden?

Dat lijkt mij onwaarschijnlijk. Stemfraude is echt. Stemfraude bestaat. En dat is internationaal een algemeen bekend feit. Ik denk eerder dat je net doet alsof je dit niet al veel langer wist.

Pro Trump of pro Biden, is niet eens een ter zake doende vraagstuk als het aankomt op de vraag OF er gefraudeerd is bij verkiezingen in 2016 en 2018. En het antwoord op die vraag is trouwens ja.

Iedereen, dus ook jij, die ontkent dat stemfraude bestaat, gebruikt deze retoriek om hervormingen van het kiesproces te frustreren, en voorstanders ervan te demoniseren, te censureren en het stempel complot-theorie en fantast op te drukken.

Tegenstanders van hervormingen van het kiesproces, en iedereen die ontkent dat stemfraude bestaat, zijn een gevaar voor democratie.

Je hoeft niet toe te geven dat je geen gelijk hebt, inferior. Je hoeft me geen gelijk tegen. Zoals je ziet ... dat hebben de rechters in de VS al gedaan. En ook die hier in Nederland; vorig jaar nog werd VVD-er Van Rey tot celstraf veroordeeld vanwege stemfraude.

P.s. even een disclaimer over die website toevoegen, want het is geen database en dus zijn de aantallen fraudegevallen die op die website staan lager dan het werkelijke aantal.
(citaat) "This database is not an exhaustive or comprehensive list. It does not capture all cases and certainly does not capture reported instances that are not investigated or prosecuted. It is intended to demonstrate the vulnerabilities in the election system and the many ways in which fraud is committed. "

gaffelbaard | 08-11-20 | 14:31
▼ 6 antwoorden verborgen

Hopen dat er niet teveel slechte winnaars tussen zitten. De culturele touwtrek (om niet te zeggen oorlog) gaat door. Wij non-wokeys en niet- regressief linksen moeten ons nog sterker formuleren en articuleren. Ik heb er zin in.

Schwanzeleber | 08-11-20 | 11:32
-weggejorist-
High speed duck | 08-11-20 | 11:29 | 18
▼ 18 antwoorden verborgen

Mijn ietwat ongemakkelijke gevoel bij het verlies van Trump, oftewel de wetenschap dat ik moet gaan afkicken van TrumpTweets en Trumpgedrag, is langzaam aan het plaatsmaken voor nieuwsgierigheid naar hoe Biden het zal vergaan, danwel gaat doen. Ik ben bang dat mijn Trumpverslaving nog wel even zal blijven kriebelen onder de oppervlakte.

Leptob | 08-11-20 | 11:29 | 2

Trump is niet weg. Kan zijn eigen media-station beginnen.
Dus je kan je lol op.
Over 4 jaar zijn er weer verkiezingen.
Hoewel dan de jaren beginnen te tellen voor hem misschien.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 11:38

Zijn er al meldingen van hysterische en plunderende Trump-aanhangers? Nee zeker? ;)

Yoshidepossi | 08-11-20 | 11:29 | 5

@Kuifje-naar-Brussel | 08-11-20 | 11:53: "Professioneel" is niets anders dan iets waar je van leeft. Net als in Nederland word die bende gesponsord door de staat en daar leven ze van.

Bloemschikliefhebber | 08-11-20 | 11:57
▼ 2 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Graaf_van_Hogendorp | 08-11-20 | 11:28 | 6
▼ 6 antwoorden verborgen

Zie ook lekker veel vredelievende taal van de Biden-stemmers. En dezelfde vergeetachtigheid als Biden zelf: hoezo (dreigend) antifa geweld? BLM rellen? Dichtgespijkerde winkels die nu niet hoeven omdat er geen Trump-fan is gaan rellen? Gaat helemaal goed komen daar. Lol

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:26 | 10

@Japannert | 08-11-20 | 11:52: Dat is net zoiets als stellen dat de jaarwisseling vredig verloopt. Dat op sommige plekken 20 auto's in de brand staan, en de politie vlucht, dat verdelen we over de statistieken van het gehele land.

Die beelden zijn toch niet nep, waarbij mensen hopeloos toekijken hoe hun bedrijf in de brand wordt gestoken, terwijl de door de dems. geleide lokale overheid ingrijpen van de federale overheid blokkeert, toekijkt en roept: "oooh Trump, wat laat je allemaal toe!!??"

C10H12N2O | 08-11-20 | 12:00

@C10H12N2O | 08-11-20 | 12:00:
Het punt is dat door de beeldvorming de mensen het idee krijgen dat alle BLM protesten gewelddadig zijn. Het onderzoek waar ik naar linkte laat dit effect zien: De mensen denken gemiddeld dat 40% van de protesten gepaard gaan met geweld zijn terwijl dit in feite 5% is, en nog lager als je de incidenten wegneemt die gestart zijn door dom optreden van de politie zelf of door agenten-provocateurs.

En ik gok zo maar dat als je verder gaat filteren dat percentage bij Fox-kijkers dat getal nog hoger ligt, die denken op grond van de selectieve beelden die hen wordt voorgeschoteld en de overdreven commentaren daarbij dat alle protesten geweldadig zijn. Er wordt daarmee de illussie geschept dat de protesten een veel en veel groter probleem zijn dan dat ze daadwerkelijk zijn, en dat wordt vervolgens weer gebruikt als middel ter bevordering van verdere polarisatie.

Dat neemt niet weg dat er wat moet worden gedaan aan de incidenten en dat dat serieus genomen moet worden, maar dat is nog steeds geen reden om een volledig verdraaid beeld te geven van de werkelijkheid.

Japannert | 08-11-20 | 12:21
▼ 7 antwoorden verborgen

Eerst Trump gelijkstellen met Goebbels en dan de mond vol hebben over "verzoening" x).

DeterioraSequor | 08-11-20 | 11:26

Huppekee, alweer meer dan 500 reacties. Zeg maar eens dat Trump niet voor sensatie zorgt. En ja, ik weet heus wel dat als je in het woordenboek kijkt bij het woord 'narcist' dat er een foto van Trump bij staat waarop op zijn knieen zit en in een spiegel kijkt. Maar volgens mij is dat niet strafbaar. Hij zorgt voor een berg sensatie en heeft niets op met links. En wat krijgen we strakjes te horen? "Trump slaat een par en Biden doet zijn middagdutje." Wat dat betreft gaan we er niet op vooruit. Waar moet de media strakjes over schrijven? Wat moet ik strakjes zonder mijn dagelijkse "dopatrump" shot. Ik heb dat nodig. Van Kamala Harris krijg ik alleen maar de rillingen.

Zwezerik | 08-11-20 | 11:26 | 2

Dan zet je toch een foto van Trump op je nachtkastje?

Bennie Verbaasd | 08-11-20 | 11:29

@Bennie Verbaasd | 08-11-20 | 11:29:
In sommige landen hebben mensen ook een foto aan de muur van hun grote leider of goeroe. Blijkbaar hebben ze dat nodig.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 11:43

Ik heb hier al eerder voorspeld dat Biden de verkiezingen ging winnen, nu voorspel ik dat Trumps rechtszaken tot niets gaan leiden. Iemand die met me wil wedden?

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:25 | 13

Het niveau is alleen nog minder.

zuurtjeregen | 08-11-20 | 12:31
▼ 10 antwoorden verborgen

Ben benieuwd wanneer Biden de politie gaat defunden. Hehe, succes met het tevreden houden van de achterban.

BozePaarseMan | 08-11-20 | 11:22 | 6

@Rico Tampeloerus | 08-11-20 | 11:28:
Mafklappers hebben wel degelijk bijgedragen aan de "winst" van Sleazy Joe, deze nuttige idioten hebben hun missie voltooid.

Er komt overigens geen burgeroorlog want ja deze fractie is klein en niet in staat om zelfs de 'burbs over te nemen. Maar ze zullen in de grote steden de komende jaren duidelijk nog invloed hebben.

Graaf_van_Hogendorp | 08-11-20 | 11:33

@Graaf_van_Hogendorp | 08-11-20 | 11:33:
Als Biden wil verenigen en minder polariseren, dan besteedt hij zo weinig mogelijk energie aan de radicalen van BLM en AFA.

Rico Tampeloerus | 08-11-20 | 11:37

@Rico Tampeloerus | 08-11-20 | 11:37:
Ze muiten nog steeds in de straten, ze gaan niet zomaar weg. Al zal hun funding flink afnemen. Maar zodra ze door hebben dat Joe Hidin' letterlijk voor hen verstopt en niets doet aan hun (s)linkse agenda, gaan ze weer muiten.

Graaf_van_Hogendorp | 08-11-20 | 11:39
▼ 3 antwoorden verborgen

Boring speech, ticks all the boxes. Maar desondanks, ik zie dit 100 x liever dan de snerende, kleinerende, opschepperige bombastische blabla van The Donald. Trump toont zich een sore loser en zal door Melania voorzichtig bij de arm genomen moeten worden, het Witte Huis uit.

Maar goed, een narcist zal nooit verlies toegeven, dus we gaan nog meemaken hoe Donald alles en iedereen de schuld geeft, inclusief voormalige vrienden en fans zoals we al zo vaak gezien hebben bij kritiek of tegenwind. Trump zal altijd moeten blijven geloven in fraude, want anders valt zijn breekbare ego in kleine stukjes uiteen.

Beste_Landgenoten | 08-11-20 | 11:20 | 8

Zoals elke speech van Biden, het is volledig veilige en extreem lege retoriek.

Denk niet dat hij, net zoals Obama, aan de torenhoge verwachtingen kan en zal voldoen.
De basis van zijn presidentschap is feitelijk "he's not Trump", die inhoudelijke leegte is in mijn optiek een groot probleem.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:50

Moet opeens aan Clinton denken. Het was ieders schuld behalve die van haarzelf.

JJMS | 08-11-20 | 12:15

Dat bombastische is in het grootste deel van de wereld de standaard.
Gelukkig is dat ook prima te compenseren met een oorlogje hier en daar.
Worden we ongetwijfeld weer in mee gezogen, maar het zal in eerste instantie ongetwijfeld een goeie reden hebben.

mmx | 08-11-20 | 12:37
▼ 5 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Ben_Hur | 08-11-20 | 11:18 | 11
▼ 11 antwoorden verborgen

De druiven zijn zuur. Heel zuur.

DrumPiet | 08-11-20 | 11:17 | 6

@Castor12 | 08-11-20 | 11:23:
Waarom zouden republikeinen willen verhuizen.
Die blijven lekker in hun land. Over 4 jaar weer verkiezingen.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 11:25

Na het zoet komt het zuur. Inderdaad

Carlos_I | 08-11-20 | 11:30
▼ 3 antwoorden verborgen

Ik vraag me af of onze Pim in Amerika iets voor elkaar had gekregen. Ik denk het eigenlijk niet. Met "At Your Service" had hij het in Oklahoma niet gered. Er was iets erg Nederlands aan Pim.

JvanDeventer | 08-11-20 | 11:17 | 8

@elfenstein | 08-11-20 | 11:32:
Hoezo? Is gewoon een algemeen bekend feit. Sterker nog, hij liet zich er zelf op voor staan.

DrumPiet | 08-11-20 | 11:37

Jong gaat niet altijd meteen om pedofilie. Het is redelijk bekend dat hij viel op jongens van 20-30. Nergens gaat het over kleine kinderen.

High speed duck | 08-11-20 | 11:40

@DrumPiet | 08-11-20 | 11:35:
O gelukkig. Iedereen roept dat maar te pas en te onpas tegenwoordig.
Straks gaan ze nog het standbeeld van Pim slopen of zo, je weet het niet meer tegenwoordig.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 11:49
▼ 5 antwoorden verborgen

"
God bless America!
Once again, respectfully, I say to myself: "What the f*ck does that mean?"
God bless America?
Is that a request? Is that a demand? Is that a suggestion?
Politicians say it at the end of every speech as if it were some sort of verbal tick that they can't get rid of.
I guess they figure that if they leave it out someone's gonna think they're bad Americans!
Do these people honestly think that God is sitting around picking out his favorites? Why would he do that? Why would God have a favorite country?

Military cemeteries around the world are packed with brainwashed dead soldiers who were convinced God was on their side. America prays for God to destroy our enemies. Our enemies pray for God to destroy us. Somebody's gonna be disappointed! Somebody's wasting their f*cking time! Could it be... everyone?

"God Bless America" is really just some sort of an empty slogan, with no real meaning except for something vague like "good luck!" Good luck, America! You're on your own!... which is a little bit closer to the truth.
"
(G.C., 2008)

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 11:15 | 3

Carlin. Totale eindbaas! Ik mis hem wel een beetje. Ik vraag me af toch wel af wat er gebeurd zo zijn als de beste man vandaag de dag aan zijn carrière was begonnen, want volgens mij had hij dan nu toch wel het risico gelopen om gecanceld te worden.

VBO_B_Niveau | 08-11-20 | 11:26

Jaa George Carlin altijd +1

Howard Roark | 08-11-20 | 11:28

Swamp blijft winnen, zoals in Nederland.

jan99 | 08-11-20 | 11:14

Goed dat dit gebeurt. Is er iemand die nog eens 4 jaar TDS en Trump-Bashing had getrokken?

Het laatste jaar zijn de werkelijke gevaren voor de mensheid aan de oppervlakte gekomen. Zonder Trump zouden die nooit zo zichtbaar zijn geweest. We zien over 4 jaar wel verder.

Stonecity | 08-11-20 | 11:14

die Mevr. Rubin komt uit dezelfde stal als dit interessante boekje: archive.org/details/GermanyMustPerish...
Ik wil hier verder niets aan toe voegen, lees het zelf en let op de datum.

kindapaas | 08-11-20 | 11:13 | 3

Gevaarlijke mensen.

Not_again | 08-11-20 | 11:15

@Not_again | 08-11-20 | 11:15: worden gevaarlijke tijden. Biden is binnen anderhalf jaar dood en dan heeft BLM het voor het zeggen via Harris.

Fedde71 | 08-11-20 | 11:19
-weggejorist-
Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:12 | 14
▼ 14 antwoorden verborgen

Ben benieuwd hoe Biden straks omgaat met zwarten die door politiegeweld/kogel is omgekomen en hoe hij dit tot een halt toe gaat roepen....

Hollandse_blauwe | 08-11-20 | 11:12 | 10

@yeps | 08-11-20 | 11:16: je ziet hier toch ook de onvrede? Het zal nooit stoppen. Zijn het niet de beelden, de straatnamen, zwarte Piet, handhaven, banen, voedsel of musea. Het stopt niet en daar zorgen de Democraten zelf wel voor. Net zoals in NL dat D66 Gl en de pvda doen. Die gooien weren balletje op waardoor er wederom discussies ontstaan over racisme en discriminatie.

Hollandse_blauwe | 08-11-20 | 11:34

@Otto Normal | 08-11-20 | 11:29: denk dat Blm en AFa dit niet zullen accepteren. In NL hebben we daar het kopje “overigen” voor.

Hollandse_blauwe | 08-11-20 | 12:16
▼ 7 antwoorden verborgen

Als na God weet hoelang, duidelijk is dat de Democraten EERLIJK gewonnen hebben , zal ik ze feliciteren en accepteren. Maar als blijkt dat ze gelogen en bedrogen hebben, hoop ik dat " ze zullen rotten in de hel tot het einde der dagen".

streknek | 08-11-20 | 11:12 | 2

Inderaad. Vier jaar geleden doken er video-opnamen op van hele postzakken vol rep stemmen die stiekem stemkantoren werden uitgesmokkeld en afgevoerd. Waarom zou dat dit jaar niet opnieuw gebeurd zijn, maar nog een tandje erger?

Bloemschikliefhebber | 08-11-20 | 11:51

@Bloemschikliefhebber | 08-11-20 | 11:51: tuurlijk, stond op Facebook zeker? Kom met die rechtbank documenten dan?

De waarheid is dat Trump al sinds 2016 roeptoetert dat hem 4 jaar geleden de popular vote is gestolen door fraude met miljoenen stemmen, maar dat hij daar nooit ook maar 1 bewijs voor heeft geleverd.

En omdat jij en de rest van de Trump aanhang heel goed weet dat jullie de fraude kaart sneller trekken dan Sylvana Simons de racisme-kaart, maar nooit met bewijzen komen, verzin je nu dit.

Inferi0r | 08-11-20 | 12:20

Vier miljoen stemmen verschil. Hij heeft gewoon verloren, net als in 2016. Met dien verstande dat het er toen "slechts" 2,7 miljoen waren. En dat was ook niet de eerste keer dat de verliezer van de verkiezingen het Witte Huis kon betrekken.

De laatste keer dat in NL een meerderheid van de stemmen niet werd gerespecteerd, sprak het gros van u er schande van. Kennelijk dus niet vanuit hoogstaande democratische (met een kleine d) principes.

Zoals ik al eerder zei: De stem van de kiezer doet er (ook) in Amerika blijkbaar niet veel toe. Maar maakt u zich vooral druk over welke pop er in de etalage staat.

Guusneus | 08-11-20 | 11:11 | 8

Als je het Amerikaanse systeem niet kent, blaat er dan ook niet over.

me,myself and IK | 08-11-20 | 11:22

@me,myself and IK | 08-11-20 | 11:22: Ik ken het Amerikaanse systeem uitstekend zoals u kon lezen. Miljoenen stemmen doen er kennelijk niet toe.

Maar het punt was vooral dat iedereen hier opzichtig struikelt als het one man-one vote principe niet wordt gehandhaafd, totdat het - inderdaad - in het eigen straatje te pas komt.

Goed lezend zou u allen voorts het woordje " (ook)" kunnen zijn opgevallen. Maar het straatje kent blijkbaar eenrichtingsverkeer.

Guusneus | 08-11-20 | 11:30

Met een meerderheid van stemmen toch verliezen? Volgens de Amerikaanse grondwet is het niet de bevolking maar een groep van 538 kiesmannen die de president kiest en dat gebeurd pas op 14 december a.s. De zogenoemde presidentsverkiezingen waren geen verkiezingen maar polls, opinie peilingen of als je dat zo wil noemen raadgevende referenda. Daarin maakt bevolking aan hun eigen staat hun voorkeur kenbaar welke partij in hun staat de kiesmannen gaat aanwijzen. Die zullen uiteindelijk op 14 december de president kiezen. Een voorkeur kenbaar maken is niet hetzelfde als een bindende keuze maken maar het moet heel gek lopen als de staat de gegeven voorkeur van de meerderheid van de bevolking niet respecteert. Luister ook goed wat de omroepen zeggen op basis van de plaatsgevonden polls, ze zeggen niet wie de volgende president is geworden, ze voorspellen met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid wie de volgende president zal worden.

Vuurspuger | 09-11-20 | 01:25
▼ 5 antwoorden verborgen

Vind dat de Russen het heel wat fatsoenlijker doen dan de Amerikanen. Die kiezen gewoon elke keer Putin en je hoort nooit iemand klagen.
De Russen begrijpen gewoon heel goed dat democratie in wezen niet meer dan een façade is, een toneelstukje uit de serie "Lach of ik schiet'.

Ichneumonidae | 08-11-20 | 11:11 | 7

Iedereen die je wel hoort in Rusland, valt van het balkon of verdrinkt in een ondiepe vijver.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:27

@Kuifje-naar-Brussel | 08-11-20 | 11:27: Hoeveel mensen heb jij gehoord in Rusland? Nou?
Je bent er ws nog nooit geweest, want ondiepe vijvers heb je daar helemaal niet, qed.

Ichneumonidae | 08-11-20 | 11:31

"je hoort nooit iemand klagen"
Dat is ook een stuk lastiger. Als je te invloedrijk wordt, lig je even later in een ziekenhuis in Duitsland. Als je geluk hebt.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 12:07
▼ 4 antwoorden verborgen

Geef het een jaar en Harrison volgt Biden op. Idem hier in NL. Rutte gaat zijn vierde termijn in met Kaag als vice-premier. Eind volgend jaar krijgt Rutte een mooie baan in Brussel en Kaag schuift door. Zo gaan die dingen.

AnitaDik | 08-11-20 | 11:11 | 2

Dan schuift een andere VVD-er door.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:28

Dat heb je helemaal goed.

revolte | 08-11-20 | 11:29

Ik wacht nog steeds vol spanning op de aangekondigde rellen.
New Yorkers hebben een fortuin uitgegeven om hun winkels letterlijk dicht te timmeren.
Maar er zijn geen rellen. Hoe zou dat nu toch komen?

Nonkel Frituur | 08-11-20 | 11:10 | 4

Omdat Trump niet gewonnen heeft.

de honden blaffen... | 08-11-20 | 11:30

Moet een zuur gevoel zijn. Alles dichttimmeren zodat de bad guys de winkels niet tot moes slaan. Nu hebben de bad guys het voor het zeggen.

Bloemschikliefhebber | 08-11-20 | 11:53
▼ 1 antwoord verborgen

Van psychopath elected naar president elected.

Raspatat | 08-11-20 | 11:10 | 1

That neatly captures it.

Dr_Johnson | 08-11-20 | 11:18

Nou, maak het Mueller Report maar even openbaar nu.

photto | 08-11-20 | 11:09 | 1

Dat wordt nog interessant, inderdaad.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:28

Biden is niet te benijden, hij krijgt het zwaar genoeg. Trump heeft een gigantische puinhoop achter gelaten, de USA is ziek. Maar belangrijker is dat de mad orange man van de knoppen gehaald is en niet nog een grotere rotzooi maken kan.

panthoseen | 08-11-20 | 11:08 | 10

@Raspatat | 08-11-20 | 11:16:
Trump had de meeste ‘gekleurde’ stemmen ooit voor een Republikein. Veel meer zwarten hebben op hem gestemd dan in 2016, in Florida 55% van de Hispanics (lees Cubanen). De media heeft de boel opgehitst. Zoals Trump stamelde in het eerste debat met Biden, “I just want peace”. Zelfs daarop werd hij aangevallen.

me,myself and IK | 08-11-20 | 11:25

Hij heeft helemaal geen gigantische puinhoop achtergelaten, hij heeft in 4 jaar meer bereikt dan Obama in 8. Alleen covid 19 kwam er tussen en heeft de boel verneukt, en daar mogen de dems verdomd blij om zijn.

Mallepietje1001 | 08-11-20 | 11:38

Hij heeft nergens oorlog gevoerd of weer een verse stroom vluchtelingen onze kant op gestuurd terwijl er daarna een nog groter monster in een of ander land is gecreëerd, is dat die puinhoop ?

Castor12 | 08-11-20 | 11:59
▼ 7 antwoorden verborgen

Dat fragment van Jennifer Rubin die deze uitspraak doet is van 27 augustus 2019, dus niet na de overwinning van Biden zoals dit impliceert

seasicksteve | 08-11-20 | 11:08 | 9

@DrumPiet | 08-11-20 | 11:24: De mensen die klagen over de kwaliteit van de MSM verwijzen vaak naar obscure websites waar uitgebreid reclame wordt gemaakt voor bitcoins, naakte vrouwen, wapens en vechthonden.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:30
▼ 6 antwoorden verborgen

Speech net integraal bekeken, vond het best goed. Inderdaad cheesy en cliché, maar wel duidelijk en verbindend. Ik zie en hoor geen "sleepy joe" hier... en gemompel hoorde ik ook niet.. maar ik laat me graag van het tegendeel overtuigen ;)

Devox85 | 08-11-20 | 11:07

De Trump stemmers, zeg maar de andere helft van de USA, zullen dit niet vergeten.

De Republikeinen hoeven maar 1 capabele vent naar voren te schuiven om het te winnen.

Nu die capabele vent nog.

van heinde en verre | 08-11-20 | 11:07 | 4

De KLEINERE helft.

Guusneus | 08-11-20 | 11:22

@impy | 08-11-20 | 11:14:

Die is een paar jaar geleden helaas uit de politiek gestapt.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:36
▼ 1 antwoord verborgen

Een clichespeech is wat de vs nu nodig heeft. Eindelijk een president die zegt er voor iedereen te zijn en presidentiele speech geeft (vol holle frasen, maar dan neemt men graag op de koop toe)

bamitoren | 08-11-20 | 11:06 | 4

Helemaal mee eens.

Devox85 | 08-11-20 | 11:08

Politiek bestaar voor een belangrijk deel uit huichelarij en hypocrisie. Vier jaar lang hebben de liberals de zittende president met de grootste sleeze bestookt en alles bleek unsubstantiated. Pas toen de Orange Man zijn beperkingen toonde in de coronacrisis was het afgelopen. Zonder Covid-19 had niet die opa uit Wilmington staan zwaaien op een podiumpje bij een drive in movie theatre maar de platte hork himself. Politiek is lelijk.

van Oeffelen | 08-11-20 | 11:11

@van Oeffelen | 08-11-20 | 11:11: We zullen zien of de rechtszaken over belastingfraude ook ongefundeerd blijken

Diederik_Ezel | 08-11-20 | 11:29
▼ 1 antwoord verborgen

Time to heal, yeah right. Van linkse hobbies wordt een land niet beter, het stimuleert alleen sneue verontwaardigde afhankelijke types om nog meer in hun slachtofferrol te kruipen en meer te nemen en minder te geven. Als de senaat republikeins blijft, kunnen de democraten gelukkig maar beperkt schade aanrichten.

intrigant | 08-11-20 | 11:06

Vooropgesteld, wat mij betreft zijn beide kandidaten ongeschikt voor de functie van president van de VS.
En wat nu als een paar mindere goden in de lagere rangen van de Democraten -in de overtuiging dat Trump in 2016 frauduleus gewonnen heeft- besloten heeft de uitkomst deze keer zelf een beetje hun kant op te helpen? Zoals de zaken er nu voor staan, is slechts 1 gevalletje aantoonbare kiesfraude, hoe onbenullig ook, voor heel veel Amerikanen voldoende reden om de hele uitslag in twijfel te trekken. Ik denk dat Biden nog op dun ijs staat.

Waagmeester | 08-11-20 | 11:06 | 1

Dat ene gevalletje, was dat Joe Frazier die voor Biden gestemd heeft 5 jaar na zijn dood?

me,myself and IK | 08-11-20 | 11:28

Dat filmpje met die Jennifer Rubin, dat is Saturday Night Live toch zeker? Wat een poppenkast, en wat een domheid, ze zien hun eigen hypocrisie gewoon echt niet.
'... all his enablers have to lose...' en dan zitten al die andere kneuzen, inclusief enkele zwarten omdat het moet, instemmend te knikken alsof op commando. Wat een farce.

En die naam Rubin en dat hoofd... Doet vermoeden dat ze een dochter is van Abraham.
En dan toch voor de antisemieten en pro-Palestijnen van Links stemmen...

Realism Is All | 08-11-20 | 11:05

Maar ze krijgen wel voor 2000 miljard vergroening...

HoerieHarry | 08-11-20 | 11:05 | 1

Moeten we hier ook doen. Dan is het maar gedaan en zien we dat het niet werkt.

sjef-van-iekel | 08-11-20 | 11:11

Vrij naar Forrest Gump. Choosing potus is like a box o'chocolates......

Koning BongoBongo | 08-11-20 | 11:04

Wat gaat er nu de komende maanden nog gebeuren? De kleuter Trump is nog altijd de zittende president, en in die positie kan hij nog een heleboel schade aanrichten. Kan hij in z'n rancuneuze waanzin bv. nog bij de rode knop? Ik mag toch hopen dat er mensen rondom hem zijn die hem wat dat betreft in de gaten houden. Zo ging het ook in de laatste dagen van het presidentsschap van Nixon. Nixon, zwaar gefrustreerd door het Watergate schandaal, aan de drank en lijdend aan depressies werd toen bewust weggehouden van de rode knop. Henry Kissinger was toen tijdelijk de machtigste man van de VS.

halbstark | 08-11-20 | 11:04

Best dom die oproep van Jennifer Rubin om Republikeinen uit te roeien. Ik denk dat ik weet wie gemiddeld de meeste wapens heeft.

skoftig | 08-11-20 | 11:02 | 3

En wie gemiddeld de meeste combatervaring heeft als burgerwacht.

suscrofa | 08-11-20 | 11:12

@suscrofa | 08-11-20 | 11:12: Melvin uit Nunspeet. Die Boogaloo Boyz kunnen maar beter weer mangelwortels gaan rooien.

Guusneus | 08-11-20 | 11:20

@Guusneus | 08-11-20 | 11:20:
Dan moet je de moedige Kyle Rittenhouse noemen in deze context. Melvin is maar een onbewapende copycat.

suscrofa | 08-11-20 | 11:29

Die man die begon te slaan ziet er eerlijk gezegd eerder uit als iemand die door BLM en Links voor Oreo uitgescholden wordt.

nikolaos | 08-11-20 | 11:20

En dan mag die meneer van mevrouw-met-microfoon niet gearresteerd worden vanwege zijn huidskleur. Wat een racistische mevrouw.

cheops | 08-11-20 | 14:47
▼ 5 antwoorden verborgen

Ze gaan er nog veel plezier aan beleven daar. De zwarte bevolking die nu staat te juichen maar als eerste de armoede weer in gaan met de economische malaise die gaat komen. De gezinnen die hun zonen en dochters gaan verliezen in de vele oorlogen om de economische belangen van de Clintons en Bidens in het buitenland (zoals Oekraïne) te verdedigen.
De blanke huishoudens die tevergeefs op de politie wachten als zwarte gangs hun huizen komen leegroven. Want de politie is afgeschaft en hulp vragen is ook maar white privilege.
Iedereen ziet hoe in alle door democraten geleidde steden hele wijken zijn verworden tot oorlogszones, iets waar Trump nog tegen probeerde op te treden.
Maar nu een door BLM en antifa aangestuurde trekpop president is zal er helemaal niets gebeuren.

2voor12 | 08-11-20 | 11:00 | 5

Blm en antifa zijn ook maar useful idiots

Carlos_I | 08-11-20 | 11:05

@nikolaos | 08-11-20 | 11:22: Klopt, ik ga geen tijd verspillen aan het luisteren naar goedbedoeld geouwehoer.

Ichneumonidae | 08-11-20 | 11:33
▼ 2 antwoorden verborgen

Biden is de eerste Pedotus van Amerika.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:00 | 6

Ik heb POTUS altijd al vinden klinken als BEPOTULUS.

lekgoot | 08-11-20 | 11:11

@lekgoot | 08-11-20 | 11:11: Het klinkt een beetje als een SOA:
"Ik heb POTUS"
- "Rot voor je, waar heb je dat opgelopen?"

Maar SCOTUS is dan nog erger.

Muxje | 08-11-20 | 11:23
▼ 3 antwoorden verborgen

@Boogschuttertje | 08-11-20 | 10:16: Ik weet ook niet wat jij hebt.

Gelukkig hebben we daarom het wie stelt, bewijst principe. De oranje man die grossiert in grotesk een loopje nemen met de feiten en vooral overschreeuwt dominatie zoekt, ga ik geen gedachte-experimenten mee spelen dat hij bewijs achterhoudt. Dat zou superonlogisch zijn, want hoe langer het duurt, hoe moeilijker het wordt weer momentum te krijgen. Als er namelijk geen winnaar is, zal het congress geneigd zijn Biden aan te wijzen op basis van popular vote. Trump heeft niet genoeg aan een TIE of DISPUTED, hij moet m echt zelf winnen. www.reuters.com/article/usa-election-...

Bovendien loopt bij iedere tussenstap van de US verkiezing de DEM & GOP met waarnemers mee, staat de pers ervoor en heeft iedere kiezer een telefoon met camera. Als er bewijs was, stond het allang hier, dumpert, youtube, facebook, kranten en zo verder. Dit tijdperk kan je zo iets explosiefs niet dagen verborgen houden. Je zag het al met Fox news die met grote woorden Trump napraatte en werd teruggevloten door hun eigen verslaggevers op de grond.

Daarnaast weet ik wel hoeveel bewijs Trump nodig heeft, op basis van de huidige uitslagen. Hij heeft bewijs nodig van tienduizenden stemmen, in meerdere staten. Zoiets valt nogal op. Ik kan de SCOTUS uitspraak over Wisconsin aanraden, SCOTUS is echt vrij principieel rond verkiezingen, de wet moet gevolgd worden, maar lokale overheden mogen ruimte bieden vanwege COVID. www.supremecourt.gov/opinions/relatin... en dan onder oktober.

Feynman | 08-11-20 | 11:00 | 9

@Frau Merkel | 08-11-20 | 12:15: Leuk filmpje. Zoiets kan je niet bevestigen of ontkennen. wijvertrouwenstemcomputersniet.nl/Wij_... Aangezien Trump eisende partij is, en dus moet bewijzen, dat niet kan, is die kansloos. Nog meer bewijs?

Feynman | 08-11-20 | 12:45

@Frau Merkel | 08-11-20 | 12:15: Ik het volledige uur afgekeken. Mijn god, wat een puinhoop. Maar goed, verder is de uitkomst van deze verkiezing volledig te vertrouwen, want de uitkomst past bij de gewenste uitkomst van de media.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 13:41
▼ 6 antwoorden verborgen

Als de Russen de Amerikanen willen trollen duikt er binnenkort weer een laptop op van Hunter Biden.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:57 | 2

Hoeveel laptops sjouwt die vent met zich mee???

Muxje | 08-11-20 | 11:01

Ik ben benieuwd hoe lang Hunter-gate nog in het nieuws blijft. Daar gaat een dikke deksel op.

Trumme | 08-11-20 | 11:04

In the Aire-Force one wordt een extra kastje aangebracht voor de incontinentiebroekjes.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:57 | 2

En 2 eerste hulp medici startklaar met reanimatie tools en spuiten adrenaline.

Hollandse_blauwe | 08-11-20 | 11:01
-weggejorist-
Vuurwezel | 08-11-20 | 10:55 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

Ik denk dat ook de aanhangers van de PEOTUS wel zullen begrijpen dat dit allemaal clichés zijn. Maar ze zullen het toch als geruststellend ervaren, zoals je de formules bij een huwelijk of een begrafenis ook niet letterlijk hoeft te nemen om er toch door getroost te worden.
Stel je een begrafenis voor waarbij de priester zegt dat de ontslapene niet gemist zal worden omdat hij een lul van een vent was. Het is wellicht de waarheid, maar je gaat toch onrustig op je stoel schuiven.

JvanDeventer | 08-11-20 | 10:55 | 2

Je hoort ook vaak dat 'iemand een leegte achterlaat'.

Vind ik echt een toppertje. Ja, hij laat een leegte achter, haha.

Ichneumonidae | 08-11-20 | 10:58

*fruit uit het zicht in lege chipszak schuift*

Frau Merkel | 08-11-20 | 10:54 | 2

Dat zag ik!

letopuwzaak | 08-11-20 | 12:08

@letopuwzaak | 08-11-20 | 12:08: Het is toch uit het zicht? Je wilde het niet meer zien. Aan die voorwaarde is voldaan! *vroom kijkt* :P

Frau Merkel | 08-11-20 | 12:17

Time to heal ? Kijken wanneer het looten weer start.

suscrofa | 08-11-20 | 10:52

Met Biden aan het roer is de volgende oorlog in het MO een kwestie van tijd. President Assad van Syrië is namelijk in de ogen van links een "bad guy" en moet worden verdreven, net als Saddam en Gaddafi. Gevolg: Nog meer vluchtelingen richting Europa. Het is allemaal zooo voorspelbaar...

Motleycrew | 08-11-20 | 10:51 | 7

@Gulliver | 08-11-20 | 10:55: Die hebben Trump in slaap gesust en zijn gewoon verder gegaan met hun wapenprogramma's.

Muxje | 08-11-20 | 11:00

@Gulliver | 08-11-20 | 10:55:
Noord Korea is een bedrijf met Kim als CEO en als een kleine elite die er de dienst uitmaakt. Niet echt communistisch dus.
Trump is een zakenman.
Dus of ze kunnen het goed met elkaar vinden of ze haten elkaar.
Biden komt met principes aanzetten straks.
Heeft Kim helemaal geen zin an.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 11:02
▼ 4 antwoorden verborgen

Clichéspeech, zo zou ik het niet willen noemen. Het feit dat hij Trump als zittende president niet een keer echt noemde is niet bepaald cliché. Biden's zwijgzaamheid waaruit ik stille minachting voor Trump meende op te merken sprak m.i. boekdelen. En ook Biden's lichaamstaal was m.i. wat meer dan cliché. We zullen zien wat zijn presidentschap gaat brengen. In ieder geval ben ik blij dat kleuterpresident Trump binnen afzienbare tijd de verhuisdienst zal moeten bellen. Jammer dat de Republikeinen nooit meer met een man als Eisenhower (was m.i. de laatste echt respectwaardige Republikeinse president) komen aanzetten. Als zo'n type de tegenkandidaat van Biden zou zijn geweest dan had deze mijn voorkeur gekregen.

Vuurspuger | 08-11-20 | 10:50 | 4

De republikeinse partij is volledig overgenomen door diep religieus gestoorde tea party mafklappers met een totale minachting voor wetenschap en redelijkheid.

vander F | 08-11-20 | 10:57

@vander F | 08-11-20 | 10:57:
Nee, 70 geslachten, the patriarchy en systemic racism, da’s rationeel en wetenschappelijk.

Domulus Nieuwhaus | 08-11-20 | 11:03

@Domulus Nieuwhaus | 08-11-20 | 11:03:
Kan wel zijn, maar met het ene voed je natuurlijk wel het andere.

Panos88 | 08-11-20 | 11:18
▼ 1 antwoord verborgen

Even wachten tot de eerstvolgende BLM rellen. De democraten wilden toen niet optreden. Als de zaak uit de hand loopt zullen ze vroeg of later wel moeten ingrijpen. Tot teleurstelling van plunderende achterban (die van het de-funden van de politie).

Der Schnitzeljäger | 08-11-20 | 10:49 | 8

Dit gaat inderdaad een mooie puzzel worden voor de democraten. Afgelopen 4/5 jaar is radicaal links enorm gevoed en opgezweept, die figuren zijn zich gaan organiseren en leven nu in hun eigen biotoop.

Probeer die maar eens in de hand te houden nu.

Panos88 | 08-11-20 | 11:15

@Hondt | 08-11-20 | 10:57:
Ze zijn bedacht en gevoed door de democraten. Maar als je een hond vals gemaakt hebt, zal hij vals blijven.

koolteer | 08-11-20 | 11:19

@Hondt | 08-11-20 | 10:57: De federale overheid wordt zwakker, dus nu hebben ze de kans om de straat weer over te nemen. Het boeit ze geen reet wie aan de macht is in D.C., als zij maar de macht hebben. Hier een analyse van de lokale libertariërs: reason.com/2020/11/06/even-with-a-bid...

Alexander des Burgus | 08-11-20 | 11:29
▼ 5 antwoorden verborgen

Een Amerikaanse president die chanteerbaar is met het criminele verleden van zijn verslaafde zoon. Wat zou er verkeerd kunnen gaan....

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:49 | 1

Met zijn eigen criminele heden.

viejohuevon | 08-11-20 | 10:54

Een oproep om de Republikeinen af te slachten. In de USA zijn nu ook de middeleeuwen begonnen.

JP Balkenbrij | 08-11-20 | 10:49 | 1

De linkse taliban kent geen schaamte meer

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:50

Het waren 4 mooie jaren. Die Jennifer spreekt oorlogstaal. Ben je niet voor ons, dan ben je wel tegen ons dus moet je opgeruimd worden. Komen 4 mooie jaren aan.

Mr_Pikibelly | 08-11-20 | 10:48 | 3

Mooi ook hier die anderen er op reageren. Eerst knikken ze nog instemmend als ze zegt: "His enablers also have to lose", maar als ze dan zegt "We have to burn down the republican party" zie je die andere koppies stoppen met knikken en even kijken van: "Wait, what?"

Muxje | 08-11-20 | 10:56

@Muxje | 08-11-20 | 10:56:
Haha, dat zag ik ook. Als ik de GOP was zou ik dit filmpje honderden keren laten zien.

skoftig | 08-11-20 | 11:01

Dat wordt nog wat. Met een miniem verschil de helft van je landgenoten opruimen.

suscrofa | 08-11-20 | 11:09

De man wint omdat het geen Trump is. Precies daarom wint Rutte ook, het is geen Wilders.

jip_86 | 08-11-20 | 10:47 | 6

Rutte wint omdat de mensen denken dat hij de minst erge is. Een volkomen foute redenatie, het is een wolf in schaapskleren en hij staat voor onderdrukking en globalisme. Muilkorf voor en bek houden.

revolte | 08-11-20 | 11:18

Rutte wint ook dankzij covid. Mensen willen zekerheid in bange dagen.

HenkvdMast | 08-11-20 | 11:22
▼ 3 antwoorden verborgen

"We will lead not only by the example of our power, but by the power of our example". Catchy, maar dat heeft 'ie van Jeff Winger uit Community: "They love it when you shuffle the words around".

Muxje | 08-11-20 | 10:46 | 3

Standaard chiasme (eerste deel A B, tweede deel B A) - de Romeinen en oude Grieken hadden er zelfs al een woord voor.

SkepticalRealist | 08-11-20 | 10:53

Ik vraag me af hoeveel hij heeft moeten oefenen voordat hij de zin goed had.

Frau Merkel | 08-11-20 | 10:56

Gaan al die verbitterde Trump fanboys hier in de panelen nu ook een militie opzetten en strijden voor hun grote voorbeeld de nooit liegende Trump ?
Je kan ook doneren om zijn schulden af te lossen

Drkildare | 08-11-20 | 10:46 | 8

Splinter, balk, oog. Meer ga ik ook niet zeggen.

amateurrr | 08-11-20 | 11:28

Ja, er is teveel geld uitgegeven tijdens de campagne. Vooral begin dit jaar smeet Trump met geld, toen og niet eens bekend was dat Biden de tegenstander zou worden. Erg onnozel allemaal. Maar niet verrassend, gezien de vele faillissementen van The Donald.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:42
▼ 5 antwoorden verborgen

Zie je het al voor je de inauguratie straks? Met Hunter Biden, de verkrachter van minderjarige meisjes en stroman van Chinezen, Russen, Oekraïners op de eerste rij? Feest der democratie!

UpdateAvailable | 08-11-20 | 10:46

Ik kan de bron niet zo gauw terugvinden, maar het schijnt dat Biden alleen goed gescored heeft in de swing states. In de overige 45 staten waar er weinig duscussie was, heeft Biden het veel minder dan verwacht gedaan. Da's raar....

marcoplarco | 08-11-20 | 10:45 | 3

tuurlijk joh, tuurlijk.

langzullenweleven | 08-11-20 | 10:48

Ja. Ik had niet verwacht dat het zo spannend zou zijn. Geeft wel aan dat het Trumpfenomeen zal blijven rondwaren.

inCol | 08-11-20 | 11:04

@inCol | 08-11-20 | 11:04: Daar is die Jennifer ook bang voor, maar daar heeft ze al een endlösung voor.

Muxje | 08-11-20 | 11:06

Weten jullie wie er ook een overwinning claimde?

Ichneumonidae | 08-11-20 | 10:44 | 8

Al Gore?

P-unit | 08-11-20 | 11:00

Mohammed Ali?

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:03

baghdad bob?

wiener mit pommes | 08-11-20 | 11:20
▼ 5 antwoorden verborgen

Het is wachten op de volgende oorlog in het MO en de bijbehorende vluchtelingenstroom richting Europa.

Santo69 | 08-11-20 | 10:43 | 2

D66 en GroenLinks zullen dan de rode loper uitleggen. Wat een diversiteit komt er dan binnen in ons land!

eerstneukendanpraten | 08-11-20 | 10:46

Iran komt als eerste let maar op. Jo heeft de bezetting vd Ambassade en verdrijving vd Sjah nog niet verwerkt.

Trumme | 08-11-20 | 10:51

Remember Al Gore, president elect.

ivanhoe bergs | 08-11-20 | 10:43 | 2

Yes I do!

IkWilOokWatZeggen | 08-11-20 | 10:53

Dat was smerig.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:04

Verhofstadt kan weer de schuimvlokken tussen z'n scheve tanden gaan spuiten op een plein in Oost-Europa, Wit-Rusland deze keer, nu hij weet dat hij weer rugdekking heeft.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:42

Er mag sowieso nooit meer een stemmingssysteem komen waar door ingezonden stembiljetten het tellen bijna een week kan duren.
Hoe kunnen controleurs dit ooit in de gaten houden? Moeten die vijf etmalen wakker blijven of in ploegendiensten gaan werken? En dat achter een raam op afstand ivm het corona virus?

Dit klote nep virus verkloot de hele wereld en heeft het linkse gif een kans gegeven om de macht te grijpen.

keestelpro | 08-11-20 | 10:42 | 5

Man, houd toch op! Mail-in Ballots is niets nieuws. Heeft Trump zelf ook gebruik van gemaakt en is (wellicht nu was) er groot voorstander van.
Stemmen worden geteld door één democraat, één republikein, één onafhanklijklid. En dan zijn er nog controleurs die wél werden toegelaten, mits zij zich op tijd hadden aangemeld en met inachtneming van de corona maatregelen. Er was zelfs een court order dat ze dichterbij mogen staan.
En Controleurs zijn precies dat. Ze controleren het proces, ze bemoeien er niet mee.

En ja, die blijven vijf etmalen wakker, de puurste en zuiverste coke wordt er speciaal voor ingevlogen...

Harvey2Face | 08-11-20 | 11:13

@Harvey2Face | 08-11-20 | 11:13: toch niet. Er bestonden al absentee-ballots die de stemmer dan persoonlijk moest aanvragen.
Deze mail-in ballots zijn per de miljoenen verstuurd, terwijl bekend is dat de zg. "Voter-rolls" (De registers met stemgerechtigden) volkomen "vervuild" zijn (achterhaalde en foutieve data)

De Droit | 08-11-20 | 11:44

@De Droit | 08-11-20 | 11:44: In een enkele staat, ja. Washington of virginia zeg ik even uit mijn hoofd. Dit is niet op federaal niveau gedaan. Ik zet daar ook wel vraagtekens bij, alleen om het grootschalige fraude te noemen gaat waarschijnlijk te ver.

Harvey2Face | 08-11-20 | 12:16
▼ 2 antwoorden verborgen

Komt Klaver straks met grijs haar, bruine tint en een nepgebit de 2e kamer inlopen. Na Obama gaat hij Biden nadoen.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:42 | 2

Het gladde gelkapsel is gebruikelijk bij marokkanen, de rest moet ook wel lukken!

Frau Merkel | 08-11-20 | 10:59

zet macron , klaver en trudau naast elkaar en je ziet de marketing-afdelingen elkaar copieren..
alleen het feit dat Jesse Feras zn echte naam niet gebruikt levert al stemmen op aan de antifa-support

Triple2K8 | 08-11-20 | 11:03

Je kan er veel over zeggen, maar stemmen met potloodje en papiertje anno 2020, dan zijn het De Stemmentellers die de macht hebben.
Misschien in 2021 weer de kinderen leren lezen met een Griffel en een Lei?

Slurfje | 08-11-20 | 10:42 | 3
-weggejorist-
Diederik_Ezel | 08-11-20 | 10:44

Het verschil is een handvol mensen.
Dat brengt ongenoegen en weerstand.
Is in iedergeval geen goede basis.
Gaan het meemaken, de wed-kantoren zijn open, wanneer de eerste oorlog wordt aangekondigd.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:42 | 4

@Trumme | 08-11-20 | 10:49: U loopt een beetje achter denk ik, in Georgia is het verschil 9,000 stemmen en in Philadelphia 40,000, te weinig voor een automatische hertelling

Diederik_Ezel | 08-11-20 | 11:27
▼ 1 antwoord verborgen

Is het eigenlijk wel geschiedenis maken als je vice-president wordt om je geslacht en je huidskleur en niet ondanks je geslacht en huidskleur?

a4p | 08-11-20 | 10:41 | 2

ja. Als danwel zeer treurige geschiedenis

SinisterNL | 08-11-20 | 10:56

Die vraag moet je tegenwoordig helaas bij vele benoemingen stellen. Vrouwen worden daardoor vaker niet serieus genomen. Ik zie het op mijn werk gebeuren.

Frau Merkel | 08-11-20 | 11:01

Heb een donkerbruin vermoeden dat er een significante overeenkomst bestaat tussen meneer Biden en mijn nickname.

Klinisch dood | 08-11-20 | 10:40

Wat een verbindende retoriek voor figuren die nog geen etmaal geleden Trump aanhangers voor facisten en nazi's uitmaakten. Maar mooi hoor, een vrouwelijke vice president, want ze is vrouw. Benieuwd of ze ook zo praten over Le Pen als ze in Frankrijk aan de macht komt.

De Pilsvogel | 08-11-20 | 10:39 | 2

Ik hoor ze zo nooit over Thatcher spreken.

SkepticalRealist | 08-11-20 | 10:58

@SkepticalRealist | 08-11-20 | 10:58: The Iron Lady wordt nog steeds danig gemist.
Overigens viel mij dat ook op, haar vrouw zijn was een belangrijke troef, als je het dan daarvan moet hebben....

Harvey2Face | 08-11-20 | 11:07
-weggejorist-
Henkjan1999 | 08-11-20 | 10:39 | 3

Fraude, fraude en nog eens fraude. Dit is een staatsgreep. Volledig statistisch onmogelijk deze verkiezingen.

Dode mensen fraude:
www.youtube.com/watch?v=oX-BGB1dk6I&a...
Grootschalige elektronische fraude:
www.youtube.com/watch?v=ficae6x1Q5A
Fraude in Arizona:
www.youtube.com/watch?v=OM4uF0AQig4
Fraude in Nevada:
www.youtube.com/watch?v=9VWCjpbnuZ0
Fraude via het invullen van stemmen door medewerkers:
www.youtube.com/watch?v=kK3ZM-atPss&a...
twitter.com/mkk3601/status/1324569475...
Fraude met de poststempels:
www.youtube.com/watch?v=AR_XpJ287Iw&a...
Fraude in Wisconsin:
www.youtube.com/watch?v=e79LEOgvIg8&a...
Fraude in Michigan:
www.youtube.com/watch?v=hzmwz8ZT7BI&a...
www.youtube.com/watch?v=OL0G5vCcPpo&a...

Etc. etc. etc.

Antiquerulant | 08-11-20 | 10:39 | 17

Het is te hopen dat mensen die fraude claimen naar de rechter stappen en dat er over geoordeeld wordt zodat de verkiezingen eerlijk verloren zullen zijn. Nadat de rechtszaken zijn afgehandeld zal de uitslag bekend zijn.

cheops | 08-11-20 | 12:35

@vander F | 08-11-20 | 11:16: Dat zijn 4 gevallen. De eerste link alleen al laat 57.000 gevallen zien.

Frau Merkel | 08-11-20 | 12:49
▼ 14 antwoorden verborgen

Binnenkort verwacht in The USA;
eten met stokjes
chinese ondertiteling
chinese doventolken
Maopakjes met petje
Hotdogs overal te koop, vlees zat.

Slurfje | 08-11-20 | 10:38 | 5

@keestelpro | 08-11-20 | 10:45:
Automatiek 'De Chinese muur' met echt Nederlandse lekkernijen zoals de loempia en de bamibal.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 10:46

Weer eens wat anders dan Russisch.

Japannert | 08-11-20 | 10:57

Mooi toch. En dan gaat China het ook nog met Islam aan de stok krijgen. De westerse blanken gaan weggeradeerd worden. Het is gelopen.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:04
▼ 2 antwoorden verborgen

Geinig gedaan met die drones.
Over een jaar of wat vinden we dat simplistisch gedoe, dan moet het op z'n minst in 3D.

Misschien een idee voor Erdogan. In plaats van drones op woonwijken gooien.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 10:38

Gelukkig is van Oef er niet voor opgebleven. Wat een saaie speech.

van Oeffelen | 08-11-20 | 10:38

Ik voorzie dat dit niet voorbij is. Het is al eerder voorgekomen dat iemand die de overwinning had verklaard, teruggefloten wordt.
Maandag beginnen de rechtzaken. Wie gelooft dat er geen (of kleinschalige) fraude is gepleegd, kan nog voor een verrassing komen te staan.
Dit is pas voorbij wanneer in januari iemand als president ingezworen wordt. Tot die tijd... alles is nog mogelijk. Geniet van de show!

CoPat | 08-11-20 | 10:38 | 2

Ik vrees dat er een burgeroorlog uitbreekt als Trump nu met harde grootschalige bewijzen komt. Als dat bewijs er is dan moet hij dat nu op tafel leggen, of opzouten.

Bedenk wel dat het conservatief smaldeel van de Divided States of America het hardnekkigst aan hun wapens vastgehouden hebben.

marcoplarco | 08-11-20 | 10:38 | 2

Er is geen bewijs, dat zeggen nota bene alle Republikeinen die zelf waarnemers waren bij tellingen. Trump is een slechte verliezer die weet dat er faillisement en belastingfraudezaken wachten als hij geen presidentiële immuniteit meer geniet.

Diederik_Ezel | 08-11-20 | 10:40

Dat bewijs wordt op dezelfde plek bewaard als Hunter Biden's laptop: Imagination Land.

Japannert | 08-11-20 | 10:59

Na vier jaar Trump bashen in de media, krijgen we nu vier jaar Biden ophemelen, let maar op.

En als extra steek, ergens in deze vier jaar, de Nobel prijs voor Biden.

_washier | 08-11-20 | 10:37 | 6

Trump-bashen is de waarheid over hem vertellen; de slechtste president ooit, onbetrouwbaar, dubbele agenda, geen president-niveau, narcist=eerste-klas, dictator. Ongeschikt.

langzullenweleven | 08-11-20 | 10:53

De linkse tokkies zitten allemaal op de laatste adem van Jo te wachten Kamala is hun lichtende verlosser. En nog ongekozen aan de macht volgens goed communistisch gebruik.

Trumme | 08-11-20 | 10:56

Was met obama al,trump zat er niet een dag of het was al raak.
Elk iets positiefs lieten ze buiten beeld.
En zie hier de macht van de media.
Enige die hier objectief was waren de Russen,hoe vreemd ook.

Roger-Rabbit | 08-11-20 | 11:06
▼ 3 antwoorden verborgen

Wij hadden hier de puinhopen ban 4 kaar paars. De Amerikanen hebben straks de puinhopen van 4 jaar Biden. Helaas zal de media alles af doen als erfenis van Trump.

Eddy67 | 08-11-20 | 10:37 | 8

@lekgoot | 08-11-20 | 10:39: Wij genieten in Europa bijna wekelijks nog na van de gevolgen van 8 jaar Obama. Of zijn we het naïeve wensdenken van liberalen alweer vergeten? De Arabische lentes, 'verdwenen' Toyota's, vluchtelingendeals... En ditmaal denken ze weer dat met een slappe Speech een demente seniele gek het volk bijeen gaat brengen. Het vrije Westen heeft helemaal geen vijanden meer nodig. Rusland en China lachen zich krom.

First Contact | 08-11-20 | 10:57

Goed advies maar ik wacht op 10.000,- euro van Jesse Klaver

Eddy67 | 08-11-20 | 11:05
▼ 5 antwoorden verborgen

De blijheid en jolijt gun ik de Bidenaangangers op zich wel, eindelijk verlossing. Nu nog even die irritante andersdenkenden wegwerken en het feest der democratie is voor hen compleet.

BozePaarseMan | 08-11-20 | 10:36 | 1

Ff Jo een staatsbegrafenis met heel de Wereld te gast en dan de ongekozen eerste vrouwelijke President van de States.

Trumme | 08-11-20 | 11:00

De obese schreeuwer is weg. Na de vervalste verkiezingen van 2016 is er eindelijk weer een verkozen president. Ik ben tevreden.

Guillermo | 08-11-20 | 10:35 | 1

Je weet dat Dick Cheney is herkozen op deze manier he? Wie?

tipo | 08-11-20 | 11:00

En dan dat huichelachtige gezeik dat de politieke opponenten niet als vijanden moeten worden gezien. Nadat ze zelf 4 jaar Trump onophoudelijk als de grote Satan hebben afgeschilderd.

spanarchist | 08-11-20 | 10:35 | 5

@Diederik_Ezel | 08-11-20 | 10:38: Holle retoriek, links trapt er iedere keer weer in. Ik heb al vast een verassing voor je, ook met Biden als, vooralsnog "press-elect", gaat er helemaal niets veranderen. En het geschreeuw en leugens waar jij naar refereert kwamen vooral uit radicaal linkse hoe. R daar gaat echt niets an veranderen. Maar dat wist je natuurlijk zelf al. Maar ik hun je je feestje hoor, na 4 jaar depressie. Het zal echter van korte duur zijn.

Themistocles | 08-11-20 | 10:46

Het is groot media-spel.
Trump kan er zelf ook wat van.
Part of the game.
Maar fraai is anders.

kloopindeslootjijook | 08-11-20 | 10:51

@Diederik_Ezel | 08-11-20 | 10:38: Een door anderen geschreven speech over verbinding, waar me 4 jaar lang echt alles uit de kast heeft gehaald om Trump maar te kunnen bekritiseren.
Je vindt Kaag zeker ook erg goed en verbindend?

spanarchist | 08-11-20 | 10:53
▼ 2 antwoorden verborgen

Kunnen we eindelijk oorlog met Rusland beginnen en klima Greta uit de kast halen.

rein9576 | 08-11-20 | 10:34 | 2

Uiteraard ook open grenzen, hoera.

rein9576 | 08-11-20 | 10:35

heeft zij homo dan?

Harvey2Face | 08-11-20 | 10:58

Je kunt zeggen over de democraten wat je wilt maar ze vallen altijd heel erg beschaafd andere landen aan.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:33 | 6

@Henkjan1999 | 08-11-20 | 10:43: Misschien moet je je toch nog eens verdiepen in het ontstaan van IS. Want je kunt er niet verder naast zitten. Hier alvast 2 trefwoorden voor: Obama en H. Clinton.

Themistocles | 08-11-20 | 10:53

Dick Cheney wordt adviseur Buitenlandse Zaken bij Joe Biden. Dan weet je dat er een land wordt binnengevallen, no matter what. Het is een industrie he?

tipo | 08-11-20 | 10:55

@Themistocles | 08-11-20 | 10:53: Dat meen je? Of zit je te zieken? Want dom is je conclusie wel. In de tijdlijn: IS is de opvolger van de in 1999 opgerichte Jama'at al-Tawhid wal-Jihad in het verlengde van de Irak-oorlog van Pa Bush. In 2006 werd dat Dawlat al-ʿIrāq al-ʾIslāmiyyah= ISI. Dat was ten tijde van zoon Bush. Maar Obama en Hillary, die daarná komen, zijn schuldig????

langzullenweleven | 08-11-20 | 11:10
▼ 3 antwoorden verborgen

Tja maximaal druk zetten op Trump in de hoop dat er geen grote fraude aan het licht komt. Zo snel mogelijk claimen onder het mom van verbinding. Na vier jaar van eindeloze beschuldigingen.
Ik vind dat Trump het aan zich zelf te danken heeft toch te naïef en geen scherpe campagne. Heeft het effect van orange man bad onderschat en niet genoeg op de successen gehamerd. COVID was de nekslag zeker met de regel verruim omtrent de mail in vote. Daarnaast heeft hij onderschat dat zijn anti oorlog anti regime change en vrede beleid niet goed valt bij de geheime diensten en de leger top. Het vervangen van de cia directeur ruzie met de fbi top. Hier zitten diensten tussen met agenda’s vol oorlog en conflict. Als je hele landen in opstand krijgt en partijen kan bewapenen dan is in de juiste kiesdistricten in swing states duizenden stemmen via de post toe voegen een eitje lijkt me. Gewoon een aantal zakken via de achterdeur van het postkantoor met de juiste stempels voorzien. Worden zo het telkantoor in gereden. En je krijgt een kandidaat die jou agenda’s wel steunt. Gaat om veel geld. Die agenda’s. En een ideologie. Trump heeft daar steken laten vallen. Vrede is niet voor iedereen een goede zaak.

P-unit | 08-11-20 | 10:32 | 3

@p-unit. zo nu en dan je brouwser geschiedenis wissen helpt. En sluit ik af met een gezegde - zoals de waard is vertrouwd hij zijn gasten.

alpha Male | 08-11-20 | 10:37

Dit kan niet waar zijn, want de democraten deugen.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:39

Ik snap dat het verlies moeilijk is te verkroppen en dat je dan allemaal wappie theorietjes gaat lopen verkondigen maar denk gewoon eens in mogelijkheden: Over 4 jaar weer een kans! Nu even door de zure appel heenbijten.

De Treinende Rechter | 08-11-20 | 12:13

Wat ben ik hier ook al weer aan het doen? O ja. Ik was een tegel aan het bakken. Toch? O nee, ik moest eerst nog een heel belangrijke speech terugkijken. Want die meneer is heel belangrijk. Hoe heet 'ie ook al weer? Jack? John? Joe! Natuurlijk, Joe Rogan! Wij houden van jou, Jim! Gefeliciteerd met je diploma! Wat? Verkiezingen? O ja, dat is waar ook! Er waren verkiezingen. In China of zoiets. Of was het Pakistan? Kazachstan? Iets met een A er in, ik weet het zeker! Nou, ja, het moet maar zo. Oké. Ik moest maar eens beginnen met mijn verhaal te vertellen, want ik weet zeker dat ik iets heel belangrijks te melden heb, ik weet alleen niet meer wat. Maar dat maakt niet uit, want ik ben MBO_Niveau_4, en ik ben goed. Stem op mij. Wat? Er was al gestemd? Nou, dat is ook wat! Zit ik hier voor niets te typen!

*grijns*

VBO_B_Niveau | 08-11-20 | 10:32

Ik mis Trump nu al. Hadden we eindelijk een beetje een ludieke vent in het witte huis, komt er nu een ouwe lul die vast weer wat dure oorlogen gaat opstarten en de hele klimaatfarce weer op de agenda gaat zetten.

PhallusObesitas | 08-11-20 | 10:32 | 3

Dit was de president van het werk-volk.
Nu komt weer de president van de food stamps en uitkeringen.

namur62 | 08-11-20 | 10:40

Veel mensen zagen het witte huis als een geriatrische instelling, krijgen ze nu een nieuwe patiënt.

likdoorn | 08-11-20 | 10:40

@likdoorn | 08-11-20 | 10:40: Dan nog steeds 100x liever Trump dan de afgelikte boterham die er nu misschien terecht gaat komen.

PhallusObesitas | 08-11-20 | 10:51

Ik hoop dat Biden het goed gaat doen. Hij heeft in elk geval de media mee, want die hebben onder Trump flink de boel opgeruid. Daar zijn we tenminste vanaf, dat is winst.
Minder is dat democraten anti-Israel en pro-moslim zijn. Nu staat de LHGCQRSUSB-brigade nog met regenboogvlaggetjes te zwaaien, dat zal minder worden als Biden de deur van de VS openzet en de yanks dezelfde ellende krijgen als wij in Europa.

Madame Poitiers | 08-11-20 | 10:32 | 4

Biden treedt over drie maanden af vanwege 'gezondheidsredenen'. Lees: Verregaande dementie. Met als gevolg dat het machtigste land ter wereld bestuurd gaat worden door iemand die daar alleen zit vanwege een kleur en een kudt. Nobel prijs voor de vrede, kom er maar in.

marcoplarco | 08-11-20 | 10:49
▼ 1 antwoord verborgen

Ik zie mensen feestvieren die geen enkel benul hebben van de verschillen tussen Biden en Trump behalve dan hoe ze eruit zien. Helaas is dat ook een legitieme keuze / recht.

naktrawee | 08-11-20 | 10:31 | 1

Dit is op dit forum niet anders.

Guillermo | 08-11-20 | 10:37

Biden heeft dus gewonnen met 74 miljoen stemmen. Waarvan zeker 70 miljoen van levende en bestaande mensen.

spanarchist | 08-11-20 | 10:31

Nu is het wachten op het moment dat ze er achter komen en realiseren waar ze nu eigenlijk zelf op gestemd hebben. Iedere 4 jaar beloftes van 'change' en emo-speeches, maar in realiteit veranderd er niets en daar zijn ze zelf het hardste de dupe van. Het moeras is terug en in plaats van op te trekken met de 'deplorable' achterban van Trump die hier ook de dupe van is, bevechten ze elkaar. Sterk staaltje verdeel en heers.

FrikandellenEdje | 08-11-20 | 10:30 | 1

Scherp.

Cepalislam500mg | 08-11-20 | 10:53

Teletekst vanmorgen : instutioneel racisme speerpunt 1 en de 1e zwarte vrouwelijke blabla..

*tv weer uit*

Dat belooft wat ook hier .. al dat gejank neemt Nederland over toch? Voorproefje hebben wij gehad blm gaat los komende jaren

Opgelost | 08-11-20 | 10:30 | 3

Institutioneel

Opgelost | 08-11-20 | 10:32

Institutioneel racisme is weer terug met de Dems. Obama zei het ook al, over zichzelf. Zijn racistische werk kan weer worden voortgezet. Ja lieve Jopies hier, "white privilege" en blm, het is overduidelijk zwart racisme. Institional racism is a leftist thing. Dat leest u niet op de Joop.

Cepalislam500mg | 08-11-20 | 11:06

Tot nu toe zijn ze er keurig in geslaagd dat hele Hunter Biden schandaal waarbij Joe een groot deel van de inkomsten afroomde onder de pet te houden. Dat blijft natuurlijk niet duren. Dit wordt een grote chaos de komende jaren.

Scepticus | 08-11-20 | 10:29 | 2

Ik denk dat ze Joe de komende 4 jaar (als ie het haalt) niet zo veel kunnen doen, Hunter daarentegen.
De senaat hebben ze niet en ze zijn de absolute meerderheid in het congres kwijt, hoog gerechtshof ook. Dit was een hele dure overwinning, daar sta je dan all dressed up. Daarbovenop komt dat de achterban van Joe nogal volatiel is qua politieke mindset. Die twittermevrouw hierboven is daar een mooi voorbeeld van die beseft met haar oproep tot uitroeien niet dat de republikeinen letterlijk de andere helft van de natie zijn. En ze feitelijk oproept tot een 1 partij systeem = communisme. Ze denkt blijkbaar ook dat ze iets van absolute macht hebben. Joe zal voorlopig op eieren moeten lopen, niet omdat de republikeinen dan amok gaan maken, daar zijn ze veel te netjes voor. Ik denk dat Joe voorlopig de meeste ellende van zijn eigen achterban kan verwachten. Zoals al die jonge mensen die op de dems gestemd hebben en er achter gaan komen dat ze in CA 62% van hun centen in mogen leveren en dat Lady Gaga inmiddels verhuist is naar Texas. Interessante tijden voor Joe. Lekker laten sudderen.

JdelaT | 08-11-20 | 10:49

@JdelaT | 08-11-20 | 10:49: hunter mag wel gaan opletten door dat gedoe met zijn laptops een eenzijdig auto ongeluk is zo gebeurd.

P-unit | 08-11-20 | 11:04

Ok, Biden is nu al meer dan 16 uur president van de usa. En wat heeft hij in die 16 uur bereikt? Niks! Nada! Niente! Nothing!

sjuul69 | 08-11-20 | 10:28 | 4

Tjee, je weet toch wel dat de inwijding pas in januari zal plaatsvinden? Tot die tijd gaat POTUS Trump nog een paar honderd executive orders uitschrijven (net zoals Obama).

First Contact | 08-11-20 | 10:30

Ghe. Ook geen verschil te zien in de Corona-cijfers, die volgens de gebruikelijke verdachten door Trump veroorzaakt werden.

Jan Passant mk2 | 08-11-20 | 10:49

@Jan Passant mk2 | 08-11-20 | 10:49: www.worldometers.info/coronavirus/
Ik zie wel een duidelijk verschil. En als dit doortrekt na alle rally's van republieken en nu de feestjes van de democraten dan moet Biden zich gaan houden aan zijn verkiezingsbeloftes. Lockdowns, verlies van banen, het verschil dat de VS geen socialistische staat is als bijv. NL zal zorgen voor veel onrust. Een prima periode voor de DEMS om Harris te gaan positioneren.

First Contact | 08-11-20 | 11:05
▼ 1 antwoord verborgen

Als Trump gaat procederen, wat hij zegt te doen, en het wordt een langdurige kwestie zal SCOTUS de knopen door moeten hakken. Kan zelfs zijn dat Trump wel moet blijven op basis van het 12e amendement van de grondwet.

Eppo | 08-11-20 | 10:28 | 1

Kansloos.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:43

Trump was leuk geweest voor nog 4 jaar entertainment.
Biden is dat niet, die man is saai tot de macht honderd.

Verder zal de VS mij totaal aan de reet roesten. Mooi land om op vakantie te gaan, doch verder vooral een aanleiding om een blije Nederlander te zijn.
Ondanks lachende leugenaar Rutte; Nederland is het beste land ter wereld.

Mensdier | 08-11-20 | 10:28 | 3

Het probleem is dat de VS de belangrijkste economische en militaire macht in de wereld is en hun beleid wel degelijk gevolgen heeft voor de rest van de wereld. En ja, in Nederland kan het best wel goed wonen zijn, afhankelijk waar je woont. Als je de pech hebt om weinig geld te hebben en in een stad tussen veel Marokkanen moet wonen dan ben je wellicht wat minder gelukkig.

kunstliefhebber | 08-11-20 | 10:35

Amen! Maar of dat lang nog zo zal blijven?

2tribes | 08-11-20 | 10:42

Er zullen altijd mensen zijn, die het heerlijk vinden om continu betutteld te worden...

Pierre Lebon | 08-11-20 | 10:58

Dat chirurgisch gereconstrueerde gezicht, die kleine kraaloogjes, die verwrongen grijns... het deed me de hele tijd ergens aan denken, maar nu weet ik het: Biden lijkt op Mason Verger uit Hannibal.
en.m.wikipedia.org/wiki/Mason_Verger

Professor Superhirn | 08-11-20 | 10:27 | 1

Het moet best moeilijk voor je zijn, probeer ook de plasticiteit van Trump op dezelfde manier te bekijken, die man is ook alleen maar facade, qua huidskleur, tanden (Biden ook), het nylon Haar en de nodige fillers/facelifts (Biden ook)

De Treinende Rechter | 08-11-20 | 10:34

Het lijkt wel de film "Der Untergang". De laatste dagen van een waanzinnige die leeft in z'n eigen illusoire universum. Man man wat een trieste vertoning voor een groot land als Amerika. En al die Trump fanboys hier in de panelen. Ik mag toch hopen dat jullie alleen maar trollen om het trollen.

Barend Braakbal | 08-11-20 | 10:26 | 3

Compleet mee ééns, wie er gewonnen heeft, het zal me een worst wezen. De totale verrotheid van de mens wordt steeds duidelijker!

vluchtelingallergie | 08-11-20 | 10:32

Ja, als je gebrainwasht bent, zoals jij dat bent, dan is het logisch dat je een Godwin doet. Dat is niet jouw schuld. Je referentiekader is gewoon heel erg klein. Als je graag een inhoudelijke reactie wilt op je claim, dan stel ik voor dat je mijn reaguursel hier vlak onder, na het reaguursel van de ministerpresident, leest.

BrokenTipi | 08-11-20 | 10:38

Ik ben wel van fan van Trump. Ongevoelig voor de hele klimaatfarce en in zijn termijn nergens oorlogje gespeeld.

PhallusObesitas | 08-11-20 | 10:44

Ik vind het zo lief dat jullie meegaan in de gedachte dat de Democrats een links en socialistisch bolwerk zouden zijn. Vergeleken met Europa zijn de democraten nog steeds een soort van conservatieve CDA met een godvererende leider en een economisch beleid waar de VVD een harde plasser van krijgt.

deministerpresident | 08-11-20 | 10:24 | 3

Zeker, veel van de Trump fans praten alleen hem en twitter na.

Diederik_Ezel | 08-11-20 | 10:35

Geen harde plassers bij de VVD, alleen slappe zakken.

Reaaalist | 08-11-20 | 10:37

Derde semester abortus, zelfs de mogelijkheid om het kind te doden als het is geboren geven. Typisch CDA inderdaad. De tax plans die ze eisen, dat van Biden is nog mild met zijn 60%, nee typisch conservatief man!

BrokenTipi | 08-11-20 | 12:51

Oh, nou als het spreken van het volk zo belangrijk is, dan is het vast geen probleem om door een onafhankelijke partij de stemmen van een aantal staten te hertellen om dat deel van de bevolking tegemoet te komen die geen vertrouwen heeft in het verloop.

Er komt een rechtsgang. Meer dan 50 republikeinse controleurs die geweigerd zijn, die hiervan bewijs kunnen aanleveren. En dan? Als een recht besluit tot het hertellen van de stemmen in een vijftal staten, dan is het de rechter die fout is, want die zijn niet gekozen door de democraten?

Hoe heb je dan het lef om te opperen dat stemmen per post frauduleus zou kunnen zijn? Die hele Russia collusion mocht natuurlijk wel...

Nou die hertelling komt er. En pas nadien zullen we zien hoe de kaarten geschud zijn. Als Biden dan nog de winnaar is: gefeliciteerd! Is dit niet het geval: hoe dan verder?

Kom zeg! Zo overduidelijk dit!

youtu.be/J31jmt7fe2U

BrokenTipi | 08-11-20 | 10:24 | 20

@Continuum | 08-11-20 | 12:25: dat is alles wat we kunnen. Orangeman geeft niet op. Hij heeft meerdere republikeinen achter zich staan. Er wordt nog gestreden. Daarom vind ik de Nederlandse media veel te voorbarig in deze kwestie en incompleet in haar berichtgeving. What else is new? Als het niet zo was geweest, dan was ik waarschijnlijk nooit op geenstijl terecht gekomen.

BrokenTipi | 08-11-20 | 12:33

@Continuum | 08-11-20 | 12:51: wat is nu belangrijker? Feit of autoriteit? Laat maar zitten, dit niveau heb ik heel lang geleden al achter me gelaten. Prettige dag.

BrokenTipi | 08-11-20 | 16:09
▼ 17 antwoorden verborgen

Ik zie Arabische toestanden. Walgelijk.

JeMotWat | 08-11-20 | 10:24 | 6

Dat krijg je als je dat volk importeert.

vluchtelingallergie | 08-11-20 | 10:39

Er zijn veel overeenkomsten. Om er een paar te noemen: de vlucht naar het ritualistische en een hang naar het schrappen van meningen, grapjes en zelfs complete individuen. Het opjagen. Het geweld.
youtu.be/2vyBLCqyUes?t=753

SIogra | 08-11-20 | 11:36
▼ 3 antwoorden verborgen

En na deze nogal voorbarige speech hebben ze deze dementerende bejaarde weer in zijn kelder verstopt?

Lagere rechters zullen aangespannen rechtzaken van Trump niet behandelen wanneer ze op voorhand er niet op wijzen dat het de uitslag niet veranderd, blijkbaar. Dat is nogal raar, maar goed.
Oftewel, als je honderd keer fraudeert voor 1/100 van de uitslag, dan mag het. En daar ziet het wel naar uit.
Hopen dat er toch wat rechters zijn die kijken naar het totaal; dat zou in ieder geval het SCOTUS moeten doen.

Eén goed voorbeeld is dit: de kieswet wordt per staat bepaald door de wetgevende macht, zegt de federale grondwet. In Pennsylvania heeft de rechterlijke macht maanden geleden de kieswet aangepast (geen controle op handtekeningen bij poststemmen (!), geen controle van het poststempel (!), verlengen van de acceptatietermijn). Dit is weliswaar aangevochten (terecht, denk ik) door de Republikeinen - een maand of wat geleden - maar afgewezen.
Niet alleen is dit op meerdere punten tegen de grondwet, de fraude is daarmee gelegaliseerd.
De rechters in Pennsylvania zullen dit nu niet repareren en je kunt dus alleen hopen dat het SCOTUS dit overruled.
Dan is er de casus (speelde o.a. in Pennsylvania) dat "poll watchers" van de Republikeinen buiten de deur werden gehouden. Daar werd direct een kort geding over opgestart - en gewonnen - en nog werd hen toegang geweigerd. Of ze mochten vanaf zo'n afstand kijken dat het zinloos was. Ook dit is rechtstreeks tegen de grondwet. Zou het de finale telling zó veranderen dat er een andere uitslag zou zijn geweest? Niet hard te maken, dus lagere rechters zullen de zaak niet behandelen. De SCOTUS? Je zou het hopen.
Vote flipping; er zijn tientallen aanwijzingen dat dit heeft plaatsgevonden. Op YT kun je er (nog) aardig wat staaltjes van terugvinden. De software is zo ingesteld dat het gewenste resultaat eruit komt. Werd in meerdere staten gebruikt. Geen grap: dezelfde software werd door de VS ingezet om buitenlandse verkiezingen te beïnvloeden (zegt de advocate van Generaal Flynn, dus lijkt me redelijk betrouwbaar). Was het genoeg om de einduitslag te beïnvloeden? Bewijs het maar anders neemt een lagere rechter het niet aan. Zou het SCOTUS hier een mening over hebben? Ik hoop het maar.
Dit alles niet alleen voor deze verkiezingen (alhoewel het naar mijn inschatting volkomen "ge-rigged" is), maar omdat je voortaan bij elke verkiezing wel thuis kunt blijven omdat "the powers that be" elke gewenste uitslag uit de hoge hoed kunnen toveren en verkiezingen daarmee een farce zijn geworden.
Het lijkt er sterk op dat de Dems heel bewust zoveel mogelijk chaos wilden veroorzaken om het gewenste resultaat te krijgen, geholpen door grote special interest groepen, de MSM, de pollsters (in veel landen zijn peilingen vanaf een bepaald moment verboden en daar is een reden voor) en grote social media bedrijven.

Er is nog een ander aspect: het is volkomen duidelijk dat Biden laten we beleefd zeggen wat cognitieve issues heeft. Het electoral college heeft daarin een rol. Het is ingesteld om - indien het volk een incompetente of voor het voortbestaan van de Republiek gevaarlijke kandidaat heeft gekozen - dat te corrigeren. De kans is klein dat dit zal gebeuren (tenzij de corruptie van Biden in China - de "laptop from hell" snel tot issue wordt - de bewijzen zijn er) wat electors zou kunnen beïnvloeden.
Maar met een meerderheid van "originalists" zou het SCOTUS ook daar wel eens achter kunnen gaan staan.

Ik geloof niet dat Trump zich zomaar overgeeft; speech of niet en de werkelijke uitslag zou nog wel eens een maandje of zo op zich kunnen laten wachten.

Bedenk overigens ook dat in een normale gang van zaken de uitslag pas net voor kerst officieel wordt.

Trump blaast hoog van de toren, maar ook de MSM en Biden spreken écht vóór hun beurt. Dit is een bewuste tactiek om voldongen feiten te creëren (Zie Bush vs. Gore in 2000).

Uiteindelijk zal de judicial branch beslissen - en daar is niets mis mee.

De Droit | 08-11-20 | 10:24 | 10

Allemaal onbewezen claims en klein bier. Geen rechter die hier in mee gaat. Bedankt voor de moeite van het typen maar jammer dat het geen hout snijdt.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 11:11

Goede tegel @De Droit, bedankt.

kindapaas | 08-11-20 | 11:33

@Kuifje-naar-Brussel | 08-11-20 | 11:11: allemaal snoeihard bewezen en "klein bier" zijn jouw voortdurende troll-posts. Hier praten we over de belangrijkste verkiezingen in de enig overgebleven grootmacht

De Droit | 08-11-20 | 11:48
▼ 7 antwoorden verborgen

Ben ik alleen in de gedachte dat half Joop is overgekomen om victorie te kraaien door het schrijven van haat onzin in de panelen?

Ik woon niet in Amerika, dus vind ik het best lastig te beoordelen wat daar nu echt gaande is.
Wat ik wel zie is een politieke beweging (democraten) die vier jaar lang uitsluitend bezig zijn geweest met het kweken van diepgewortelde haat jegens iedereen met een andere mening.
Een club die de ene na de andere leugencarrousel heeft opgetuigd om Trump te ondermijnen en die nu een voorzet neemt op een soort Jodenvervolging 2.0, waarbij de Joden dit keer de supporters zijn van Trump.

Ondertussen valt het me op dat de zittende president geen nieuwe oorlogen heeft ontketend, meerdere vredesbesprekingen met succes heeft afgerond en een aantal hervormingen heeft doorgevoerd die je met de beste wil van de wereld niet slecht kunt noemen.

Ik pleeg mensen te beoordelen op hun resultaten, niet op hun uiterlijk, zelfs niet op hun al dan niet directe manier van communiceren, gewoon op resultaten.
Op basis daarvan krijg ik -ondanks het feit dat ik beoordeel van een verre zijlijn- niet de indruk dat Trump een slechte president is geweest de afgelopen vier jaar.

DatInternetDingetje | 08-11-20 | 10:24 | 10

Zijn niet-oorlogsbeleid vond ik goed, maar ik heb grote bezwaren tegen zijn milieubeleid. Daarmee bedoel ik niet het klimaatbeleid, maar wel het toestaan van schadelijke activiteiten in kwetsbare gebieden.

lekgoot | 08-11-20 | 10:48

@lekgoot | 08-11-20 | 10:48: dat moet je meer genuanceerd zien, het milieubeleid is gewoon doorgegaan maar zonder het schadelijke 'Parijs'. Kijk bij ons, van het schone aardgas af en over op biomassa, hoe krom wil je het hebben. Een transitie zonder volwaardig alternatief is geen transitie maar een hand zand in de ogen.

revolte | 08-11-20 | 12:20

@Japannert | 08-11-20 | 10:36: Ik heb prima opgelet.
Ik stel zeker niet dat Trump een schatje is, maar ik vraag me af wie hier niet zo goed heeft opgelet..

De Russische haak die door de democraten is gebruikt, de afzettingsprocedure die op niets gebaseerd was, iemand die demonstratief de state of the union staat te verscheuren.. dat zijn zaken die niet in een gezonde democratie thuis horen en dat is dan alleen nog de actieve politiek.
Neem dan ook even de media en de linkse terreurorganisaties in beschouwing en het plaatje is compleet.

Overigens.. heeft u ook zo'n geverifieerde leugenteller voor Rutte, of eender welke politicus? ... of is dit weer zo'n verhaal van "kijk eens wat zullie doen! Dan moet alles wat mijn kluppie doen DUS volstrekt legaal zijn.. toch?"

DatInternetDingetje | 08-11-20 | 12:56
▼ 7 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Jan Passant mk2 | 08-11-20 | 10:23 | 1

Ik lees op de voorpagina de Sunday People dat Striktly Clare geen sex zal hebben. Dat wordt in de andere media niet gecalled. Is dit nu to soon to call?

RGV42 | 08-11-20 | 10:22

Het liefst zouden de Democraten de democratie afschaffen..

Wasbakplasser | 08-11-20 | 10:22 | 3

De dems zijn de leftists en hun newspeak is altijd het tegenovergestelde van wat ze doen. Dus democratie is alleen voor linkse mensen, de andere helft met andere meningen hoort niet in hun democratie.

Cepalislam500mg | 08-11-20 | 10:26

Het zijn ook Democraten. Van de Democratische Volksrepubliek van Korea wel te verstaan.

Alexander des Burgus | 08-11-20 | 10:35

Als je Republikeinen wilt uitroeien, zoals die Jennifer Rubin wil, helpt dat wel ja.

skoftig | 08-11-20 | 10:58

Links verkneukelt zich op de winst van Biden, want hij is ‘niet Trump’. Ondertussen zit ik met een vette grijns op mijn smoel achterover in mijn stoel, met een bak popcorn in mijn hand, klaar voor de ontgoocheling welke gaat komen op het moment dat die ouwe Biden aan de knoppen begint te draaien.

Highwoodman | 08-11-20 | 10:20 | 2

Ik verwacht eerst een periode van rust, waarin antifa en BLM zich gedeisd houden. De vraag is of hen dat lukt tot aan de mid-terms in 2022. Ik vermoed van niet als Biden voor die tijd niet al een aantal maatregelen neemt die in hun wensenpakket zitten. Echter, daarmee jaagt hij de middenklasse Amerikaan weer tegen zich in het harnas, wat nadelig is voor de democraten. Ik vrees dat Biden alleen een eenheid kan smeden als hij een nieuwe oorlog begint.

lekgoot | 08-11-20 | 10:29

Ik ben pas oud wanneer ik niet meer aan knoppen draai.

skoftig | 08-11-20 | 10:57
-weggejorist en opgerot-
piloot47 | 08-11-20 | 10:20 | 9
▼ 9 antwoorden verborgen

Biden heeft gewonnen. Joe-pie.

langzullenweleven | 08-11-20 | 10:20

De Democraten hebben hun verlies in 2016 nooit geaccepteerd, incl de "msm' en hebben een hele serie van nonsens beschuldigingen richting Trump ge-orkestreerd waar uiteindelijk helemaal totaal niets van overbleef.
Trump heeft alle recht van de wereld om de uitslag niet te laten afhangen van 'calls' van AP of Fox of CNN maar te wachten op de echte uitslagen en daar waar ze verdacht zijn hier mee aan de gang te gaan.

Zwizalletju | 08-11-20 | 10:20 | 5

@Zwizalletju | 08-11-20 | 10:33: tenzij er bewijzen komen van grootschalige incidenten in het voordeel van democraten, is dat een formaliteit

Continuum | 08-11-20 | 10:40

@Continuum | 08-11-20 | 10:40: Dat klopt. Maar gezien het gedrag van de democraten , die hierboven staan te trappen op Trump, dit soort figuren die ook in de verkiezingsburo's zaten en waarnemers weigerden op veel plaatsen , zou ik ze niet vertrouwen, Heel slecht volk hoor.

Zwizalletju | 08-11-20 | 10:52

@Zwizalletju | 08-11-20 | 10:52: dus in een staat met 50% republikeinen, zitten alleen democraten te tellen? Dan vraag je wel een beetje om fraude. Aan beide kanten zitten foute mensen, maar we gaan het zien hoeveel team Trump aan bewijzen heeft.

Continuum | 08-11-20 | 11:41
▼ 2 antwoorden verborgen

Trump was de erfenis van Obama/Hillary, dat wordt nog wel eens vergeten. Trump laat Biden na, bij wijze van sick joke.

Op z'n sterfbed toch nog iets van humor, niet verwacht van Trump.

Ichneumonidae | 08-11-20 | 10:19 | 2

Top Comment

Schwanzeleber | 08-11-20 | 10:30

Ja mooi gezegd. Trump is het best denkbare monster dat de intolerante arrogante dems over zichzelf hebben afgeroepen. Biden en Harris de ergste types om van te verliezen, voor een type als Trump.

Cepalislam500mg | 08-11-20 | 10:31

Fascisme is een linkse hobby.

Rest In Privacy | 08-11-20 | 10:19 | 6

@DexterGordon | 08-11-20 | 10:30:
Ik weet niet zeker of je op Nazi-duitsland doelt. Maar zo ja, dan is het misschien toch eens goed om stil te staan bij de betekenis van het woord 'Sozialismus' en de bijbehorende positie in het politieke spectrum.

Professor Superhirn | 08-11-20 | 10:40

Fascisme is collectivistisch en anti-liberaal, Je kunt fascisme, nationaal-socialisme, socialisme etc allemaal op 1 hoop gooien, omdat het gaat om het verplicht volgen van het leiderschap van enkele miljardairs die tegen de rest zegt dat ze gelijk moeten zijn. Dat daar wat verschillen tav etnische theorieen achter zitten is niet zo relevant. Er is maar 1 zaak waar ze een gruwelijke hekel aan hebben, en dat is vrijdenken. Kijk maar hoe ze op extreem-linkse en extreem-rechtse sites tegenover andere meningen staan.

skoftig | 08-11-20 | 10:53
▼ 3 antwoorden verborgen

Als Trump van huis is dansen de Chingchongs.

SIogra | 08-11-20 | 10:19

Een discussie uit de reeds gesloten artikel van Feynman.

In 2009, Hunter Biden and Christopher Heinz, the stepson of former secretary of state John Kerry, founded Rosemont Seneca Partners, a billion-dollar private equity firm.

Still at the helm of the firm, Hunter flew aboard Air Force Two to China in December 2013, accompanying his then-veep father on an official visit where Joe Biden reportedly met with Hunter’s Chinese partners.

Ten days later, Hunter’s company inked a deal with the state-owned Bank of China and created the $1 billion investment fund called Bohai Harvest RST (BHR).

A representative for BHR told The New Yorker in July 2019 that Hunter Biden introduced his father to Chinese private equity executive Jonathan Li during the trip. Li later became the CEO of BHR. Hunter Biden was forced to step down from the BHR board in October 2019 following blistering call outs from President Trump.

A spokesman for Biden’s family denied any wrongdoing or that there was a connection between the vice president’s visit and BHR’s wild fundraising success.
mikes43357369 | 07-11-20 | 22:14 |

Japannert
Gewoon bewezen onwaar: www factcheck org 2019 10 trumps-claims-about-hunter-biden-in-china
(Ik mag geen links plaatsen)
Alles in jouw link bevestigd bovenstaande verhaal over Hunter Biden. Enige slotopmerking is;
Hunter didn't do anything illegal.

mikes43357369 | 08-11-20 | 10:19 | 5

Factcheck weerlegt alleen zaken tegen Trump en is een van de organisaties die voor Faecesbook 'feiten' witwast.
Een deel zal overdreven zijn, maar Hunter zat er niet omwille van zijn intellect of zakelijke vaardigheden.

Frau Merkel | 08-11-20 | 10:51
▼ 2 antwoorden verborgen

Alles uit de VS komt 10 jaar later in Europa aan. De EU stort economisch in, de prognose ligt nu rond 10%. De werkloosheid gaat ook flink omhoog met stijgende vaste kosten. Hoewel we nu nog een redelijke verzorgingsstaat hebben, zit de klad er al jaren in. Netto blijft er minder over en gaan vaste kosten steeds verder omhoog. De gedwongen straatcultuur uit de VS is nog slechts een kwestie van tijd. De steden van de Democrats laten zijn wat daar van komt.

Frau Merkel | 08-11-20 | 10:18 | 1

Dat hebt u mooi gezegd Frau Merkel. Herkenbaar

Cepalislam500mg | 08-11-20 | 10:38

Ik vind de tone-of-voice een verademing.

de Voorzittert | 08-11-20 | 10:17 | 1

Als het je alleen om de vorm gaat. Obama kon prachtige redevoeringen houden, daar was hij een meester in. Maar zijn beleid was een ramp, aan hem hadden we IS te danken! Daarom zijn mooie woorden niet voldoende, het gaat om de daden. En dat moeten we hier nog zien, maar ik ben er niet gerust op. Trump heeft het vertrouwen in de VS bij veel leiders in het midden-oosten weer weten te herstellen (dankzij het uitstekende diplomatieke werk van zijn schoonzoon). Maar Biden kan dat zo maar weer kapot maken, met alle gevolgen van dien. Ook voor ons, in Europa!

kunstliefhebber | 08-11-20 | 10:23

Typisch links schreeuwgedrag, winnen is niet genoeg, de tegenstander moet fysiek ook vernederd worden, stelletje bekrompen geesten.

tsjajaja | 08-11-20 | 10:16 | 12