Sneeuwvlokjes mogen uithuilen op schouder NOS

Spoiler: de kinderen zijn gesmolten
Jan Hoek (94) schreef een open brief in het AD: hij maakte de Tweede Wereldoorlog mee, werd tewerkgesteld in Duitsland, moest dienstplicht vervullen en maakte gruwelijke dingen mee in Nederlands-Indië. Of de jeugd van tegenwoordig ff kan kappen met dat gezeur over hoe erg corona is.
Hebben de kinderfluisteraars van de NOS toch een stel wandelende weemoedigen gevonden om meneer Hoek van repliek te dienen. Het examenjaar van Chantal (17) was niet zo leuk, dus zij heeft het óók moeilijk. De diplomauitreiking van Nassreddin (18) was saai, zo met die anderhalve meter. Nathalie (17) HAD ZELFS AL EEN JURK VOOR HAAR GALA EN DAT GALA GING NIET DOOR. En ook Giomy (16) heeft het lastig want 'alles is anders' en ze kon geen officieel afscheid nemen van haar klasgenoten.
Dit krijg je dus, een generatie weke sponzen, van het chronisch pamperen van kwetsbare kinderen in Rubberentegelië. Ruggengraatloze grienmachines die bij iedere tegenslag of koersverandering verzuipen in een vat verdriet. Opvoeden, we doen het echt helemaal verkeerd.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen




Huilen helpt ook niet. Agema (PVV) geeft toe aan Heinen (VVD) in onderhandelingen zorgakkoord
Je zou haast denken dat de VVD aan de touwtjes trekt in dit kabinet


Erik Scherder & co komen smartphones afpakken van alle kinderen onder de 14
Toen ze voor de smartphones van kinderen onder de 14 kwamen, deden we niets, want we waren boven de 14 en zaten op onze smaprthone te kijken


