LIVE. Proces zonder Wilders
Want Greet boycot de boel
Geen stukken.
Geen rechtsstaat.
Geen stress.
Geen Wob.
Geen eerlijk
Proces.
Geen Knoops.
Geen Wilders.
Geen Greet.
Geen klote.
Geen donder.
Geen reet.
Maar wel Saskia Belleman. Na de breek.
UPDATE: Zaak geschorst tot 5 februari 2020.
Reaguursels
InloggenEen extra reden om massaal op Greet te gaan stemmen! Ze zijn gewoon corrupt!
Oeps. verkeerde topic
Als Grappenhaus het verkloot en weer gebruik maakt van de uitpuilende doofpot dan zou het kabinet eraan gaan. Wat een feest.
Ondertussen tiert de misdaad welig. Deze slapzakken trias politica houden de burger onder knoet, desnoods met geweld want dat monopolie ligt blijkbaar bij de staat.
Het is en blijft een politieke heksen-jacht op de grootste oppositie-partij,
en op Geert Wilders.
Aanstichters : Rutte, Raad van State, "EU", linkse juristen.
De gevestigde orde durft nog steeds het woord rechtstaat in de mond te nemen! Het ergste is,dat ze het zelf geloven.
(via de Bel): "Op die 16de januari mag de verdediging dan niet meer reageren op de rest van het verhaal van het OM. Die kans hebben #Wilders en zijn advocaten vandaag laten lopen, vindt Sta."
En die Sta is dus een volwassen vent. En Advocaat-Generaal. Man man man.
"En als Wilders toch reageert, dan vind ik hem gewoon stom. Zo".
Zelf bij vrijspraak is de NL rechtstaat een bananenrepubliek geworden.
Nederland is geen rechtstaat meer, maar een bananen monarchie!
Wilders,Kroon,het maakt niet zoveel uit. Rechtspraak in NL is vooral op de hand van het (politiek gestuurde) OM. In beide zaken de zelfde advocaten. Wilders wordt veroordeelt of Opstelten het OM nu instructies gaf of niet Kroon wordt door het slijk gehaald als hoogste gelauwerde militair. Het NL kiezersvolk moet zich eens druk gaan maken om de in de praktijk niet bestaande triaspolitica. Vechten tegen de bierkaai maar ook de aanhouder wint uiteindelijk.
Het is waardeloos,de rechters willen geen oordeel vellen over de inhoud van stukken die niet bestaan.
@botbot | 09-12-19 | 13:16: Waarom dan uitstel?
Heh???
Hoe kan je nu dupliek geven op de-rest-van-het-verhaal van het OM? Als het OM de-rest-van-het-verhaal nog niet verteld heeft?
Het is onmogelijk inhoudelijk op een verhaal te reageren als dat nog niet verteld, niet gecommuniceerd is. En al helemaal niet als het OM nog meer tijd heeft voor de-rest-van-het-verhaal.
Snapt u het nog? Natuurlijk niet.
Het ligt ook niet aan u.
Dit ligt aan de rechter van het Hof die met zo'n malle uitspraak ongerechtvaardigd de procesmogelijkheden van de belanghebbende ontneemt.
Wraken?
De rechters hebben gezegd naar bevind van zaken te zullen reageren. Ze laten de deur op een kier om toch te reageren op de bevindingen van het OM
Nou nou, Het mag ff duren.
Om even terug te kijken naar zo’n 5 jaar geleden en diezelfde woorden vandaag de dag uit te spreken zou nog geeneens zo misplaatst zijn.
Geert heeft gewoon gelijk en 5 jaar geleden ook al gelijk gehad.
Het wel of niet kwetsen is voor mij hierbij niet van belang . Hij heeft het “beestje” bij zijn naam genoemd ,Laat dat duidelijk zijn.
Zouden ze eens wat meer moeten doen ,daar in die tweede kamer. Eerlijkheid en duidelijkheid en niet van die wollige taal, Recht voor z’n raap met je hart op je tong, Daar houd ik van.
Ook vandaag zou het nog een verwerpelijke uitspraak zijn geweest.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 12:40:
Hoezo, minder Marokkanen is gewoon overheids beleid.... Dat het niet lukt om Marokkanen terug te brengen wekt zelfs wrevel op.....
Niemand zit op MEER Marokkanen te wachten. Ik hoor er niemand over.
Of kan jij nog wat Marokkanen in je woonkamer kwijt die uitgezet moeten worden? Met gratis kost en inwoning want je bent denk ik de enige die zo enthousiast meer Marokkanen wil hebben...
@dijkbewaker | 09-12-19 | 12:49:
Het hele idee dat je minder van een bepaalde bevolkingsgroep in dit land wil, terwijl de meeste ervan gewoon keurige normale burgers zijn met exact dezelfde rechten en plichten als jij, hier geboren, met een Nederlands paspoort, is absurd en absoluut dicriminatoir. In de grondwet staat dat iedereen voor de wet gelijk is ongecaht afkomst, ras en geloof. Daar wil jij dus inbreuk op maken. Ik wens je veel succes.
Afgezien daarvan zie je niet in welke doos van pandora je opent als je dergelijke willekeur gaat toelaten. Want stel dat, op basis waarvan ga je dat onderscheid dan maken? Familie tot in welke graad telt als "Marokkaan"? Alleen de moeder of alleen de vader, of beide? En tot in welke generatie? Weet je waar en wanneer ze ook dergelijke absurde rassenwetten hanteerden? Je hebt echt geen idee geloof ik, of moet ik denken dat je wel een idee hebt maar dat eigenlijk wel prima zou vinden?
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 13:02:
Technisch gesproken zal het gemiddeld best kloppen dat de meeste Marokkanen keurige burgers zijn, maar het is natuurlijk al wel heel lang bekend dat ze in hun jeugd onvoorstelbaar veel vaker met de politie in aanraking komen dan de gemiddelde burger in dit land. En het is ook best al wel lang bekend dat de gemiddelde gevangenisbevolking ook oververtegenwoordigd wordt door Marokkanen en dat ze als groep niet bepaald hun best doen om positief in beeld te komen.
En daar komt nog bij dat uw hele argument van de 'meerderheid is netjes' niet zo relevant is; de meerderheid doet er namelijk in de meeste gevallen totaal niet toe. Wat dat betreft hebben we op dit forum al vaker Brigitte Gabriel aangehaald.
@Verbandmeester | 09-12-19 | 13:15:
Al zou je gelijk hebben. Een groep in de samenleving anders voor de wet aanpakken op zoiets vaags als afkomst is onhaalbaar en in aanzet opent dat de kans op totale willekeur en onrecht. De wet biedt ruim voldoende aanknoping om crimineel gedrag te bestraffen en dat is wat uiteindelijk telt.
Een selectie willen maken op afkomt om "minder" van die selectie in dit land te hebben opent de weg naar Grote Ellende. De geschiedenis staat vol van dergelijke uitwassen en het is niet overdreven om daarvoor te waken. Daarom staat in onze grondwet zo duidelijk verankred wat de rechten zijn, ongeacht afkomst, geloof of geaardheid. Ieder is voor de wet gelijk.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 13:02:
Het is te belachelijk voor woorden dat er geaccepteerd wordt dat Marokkanen tot de zoveelste graad de beschikking hebben over een dubbele nationaliteit terwijl de gewone Nederlander zijn nationaliteit verliest wanneer hij/zij/het een ander nationaliteit aanvraagt. Dus hoe zo gelijk voor de wet?
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 13:23: Je hoeft helemaal niet te discrimineren. Zoals iedereen weet bedoelde Greet met zijn uitspraak de criminele Marokkanen. Ergo: Alles wat het criminele pad op gaat ongewenst verklaren en terug naar het vaderland. Of in ieder geval land waar nog een paspoort voor aanwezig is. En dat doen we dan ook met criminelen met een andere nationaliteit natuurlijk, anders discrimineren we alsnog.
Hebben we alleen nog een overheid nodig die de ballen heeft om een middelvinger op te steken richting koning Marokko. Gewoon net als turkije doet: Op het vliegtuig zetten en zoek het maar uit daar in Marokko.
De keurige Marokkaanse burgers waar jij het over hebt, hebben niets te vrezen. Alleen de criminelen sturen we dan terug.
@BigKnor | 09-12-19 | 13:26:
Daar heb je een ander punt te pakken, op zich valide. Het hebben van een dubbel paspoort is iets wat niet mag, bepaalde groepen uitgezonderd. Namelijk Turken en Marokkanen. De oorzaak ligt erin dat de leiders van die landen het onmogelijk maken om afstand te doen van de oude nationaliteit. Dat is een absurde zaak en daar mag wat mij beterft een einde aan komen. Echter, ook Marokkanen en Turken die van dat paspoort af willen krijgen nul op rekest.
Wat Wilders kan zeggen is: Ik wil dat het houden van een dubbele nationaliteit onmogelijk wordt gemaakt. Dus minder dubbele paspoorthoders. Dat is op zich niet strafbaar.
@Eagle0511 | 09-12-19 | 13:33: idd,hadden ze maar de ballen,die politiek durft niet eens,was vroeger met Van Acht wel anders met de gijzeling bij de Punt,die nam dit soort tuig echt niet serieus en ging er hard tegenin.
@Eagle0511 | 09-12-19 | 13:33: Zo werkt het niet, denk ik:. Nederland zal Turkije te kennen gegeven deze mensen te accepteren bij terugkomst. (Anders zet je ze gewoon weer op het vliegtuig als het vertrekt).
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 13:02: Onze regelgeving kan gewoon aangepast worden naar Deens model, dus geen dubbel paspoort, dan gooi je de bal bij Marokko. Dan mogen ze ook de landelijke politiek niet meer in, en ben je dus ook van dat probleem af. Rechters kunnen bij zware criminaliteit ook de verblijfsvergunning afnemen en dan los je het probleem van criminele Marokkanen op. Het kan heel simpel opgelost worden maar de politieke wil is er niet.
Zwakke rechters. Geen lef. Bij een goede rechter begint de rechtstaat.
Eens,ik zal nooit een Amsterdamse mevrouw de rechter vergeten, die een Afghaanse verkrachter een mildere straf gaf, zodat de hufter niet te worden uitgezet! Deze rechter deugt dus niet en verkwanselt onze rechtstaat!
Slimme zet van Justitie en zijn rechtspraak. Weer uitstel verleent. Natuurlijk wel een datum voordat het ministerie klaar is met het onderzoek. Rechtbank kan dan begin februari zeggen dat meerdere keren gehoor is gegeven aan het uitstelverzoek van Wilders, maar nu is het genoeg. Jammer voor Wilders.
Grapperhaus en zijn vriendjes zullen heus niks vinden. Maar RTL en andere journalisten hebben nu tot februari extra tijd om eens goed te gaan spitten.
De zoektocht naar beïnvloeding Opstelten gaat nog steeds door want volgens Grapperhaus kan die zoektocht pas in februari afgerond worden. Of hebben ze zoveel tijd nodig om alles uit te wissen? Intuïtief denk ik het laatste.
Het OM zal nooit toegeven dat ze fout waren NOOIT. Het bevoegde gezag heeft altijd gelijk. Ja hoor. Gelukkig leeft Geert nog maar je moet niet weten hoe. Pim is dood, zijn moordenaar loopt vrij rond, maar de moordenaar van J. Lennon, doe 39 jaar geleden op 8 dec. is vermoord, die moordenaar zit nog wel steeds vast. Waarom die Volkert dan niet? "Something is rotten in the state of Holland,"
Ook het Hof heeft niet de moed om dit schertsgerecht stop te zetten.
Maar nu het uitgesteld is tot 5 februari moet het Ministerie met de billen bloot.
Niet dat er iets te voorschijn komt; maar er zullen nu eindelijk eens knopen
moeten worden door gehakt.
Dhr Wilders kan ondertussen lachen in zijn vuistje; want dit proces legt
voor hem geen wind eieren.
5 Jaar geleden geroepen. Zal ondertussen miljoenen gekost hebben en nog hebben ze 'm de mond niet gesnoerd. De incompetentie... Ooit loste het #linksfascisme het een stuk effectiever op. Maar er is niets geleerd, Pim en Theo lijken voor niets lek geprikt en kapotgeschoten te zijn. De strijd om het vrije woord gaat onverminderdminderdminderd door.
Alle zielige calimero-klagerij op een rijtje..
Als een politicus zegt "minder Marokkanen" te willen gaan regelen pleegt die een strafbaar feit. Dat was toen zo, dat is nu zo. Als je niet begrijpen wil waarom dat een dicriminerende uitspraak is ligt dat niet aan onze rechtspraak maar aan jezelf.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 12:41:
Dus als ik minder BL zeg is dat al discriminerend en noem maar op. Nou had nooit gedacht dat het woord minder dat effect zou hebben. Minder slagroom. Kijk maar uit dat je niet discriminerend of racisties bezig bent. Dat nederland was toen al totaal doorgeslagen met dat kabinet en die haat en propaganda omroepen De NPO en haatshows zoals DWDD.En daardoor kan zelfs het woord minder al zo'n effect hebben.Pfff.
@tweetybird | 09-12-19 | 13:02:
Je doet alsof je het niet begrijpt. Minder mensen willen van een bepaalde afkomst terwijl die allemaal Nederlands staatsburger zijn is per definitie al discriminerend. Waarom dat zo is vereist een zeker begrip van onze grondwet en waarom die zo is opgesteld.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 12:41: Los van mijn persoonlijke gevoelens bij de uitspraken van Wilders; dat strafbare feit is tot nu toe alleen bewezen geacht door nationaliteit gelijk te stellen aan ras, wat zeer discutabel is en blijft. Verder heeft iedereen -ook en vooral een politicus- recht op een eerlijke rechtsgang en daar zijn terecht twijfels over. Tenslotte kan niemand die zijn hoofd niet in zijn eigen achterwerk heeft, ontkennen dat medeburgers van Marokkaanse afkomst een onevenredig hoog aandeel hebben in de criminaliteit, overlast en fraude in Nederland. Als je dat niet mag benoemen (op een intelligentere wijze dan Dhr. Wilders), dan kun je het ook niet oplossen.
@Waagmeester | 09-12-19 | 13:21:
Nee, nationaliteit wordt niet aan ras gelijkgesteld. Wat Wilders beoogde is een groep Nederlanders op basis van afkomst duiden en er "minder" van te wensen. Het gaat niet om "ras", dat maakt Wilders ervan om de boel te omzeilen, maar om het discriminerende van een dergelijke wens. Daarvoor staat Wilders terecht.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 13:25:
Op nationaliteit onderscheid maken is volgens de overheid niet toegestaan.
www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/disc...
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 12:41: Als het zo simpel zou zijn als jij hier stelt, dan zou er geen 5 jaar nodig zijn geweest om hem te veroordelen. Oh wacht, hij is nog niet veroordeeld. Gaat waarschijnlijk ook niet gebeuren.
Maar Beste_Landgenoten weet het beter. Jammer dat jij geen rechter bent. Dan zou het allemaal al lang zijn beklonken, toch?
@Eagle0511 | 09-12-19 | 13:37:
Ja, maar Wilders gebruikt elke truc die de rechtsstaat hem biedt. Dat is zijn goed recht. Recht dat hij in andere gevallen graag uitgekleed ziet, zoals in beroepszaken van asielzoekers. Bijvoorbeeld.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 13:25:
Het ras is geen vinding van dhr Wilders maar van OM die de Marokkanen ineens promoveerde tot een ras en dat maakt dat Minder, Minder, Minder tot een proces
@leoklei | 09-12-19 | 14:02:
Nee, waar haal je dat vandaan? Het OM valt over de discriminerende uitspraak op zichzelf, het gaat nergens over "ras".
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 13:47: Wat een smerige draai, maar dat kan bijna niet anders als je het idee in je hoofd hebt dat iedereen op deze wereld hier mag komen als het net wat minder gaat waar ze zelf wonen. Onze wetgeving m.b.t. vluchtelingen komt uit een heel ander tijdsperk en dient gewoon een update te krijgen zodat niet heel de wereld hier mag aankloppen. Daar heeft Wilders gewoon een punt. Het proces is en blijft een politiek proces en dat is toch heel andere soep dan een migrant die hier tot wel 9 jaar lang op kosten van de belastingbetaler hier door mag produceren, Wilders betaalt gewoon voor zijn advocaat. Ik zou er een stuk minder problemen mee hebben als de migranten zelf voor hun advocaat moesten betalen.
"Het Openbaar Ministerie heeft geen bewijs gevonden voor politieke beïnvloeding". Nee, klopt inderdaad, maar je kunt ook nooit onomstotelijk bewijs vinden van daadwerkelijke beïnvloeding, want dan moet je met fMRI-rapporten en zo komen over welke hersenprocessen hebben plaatsgevonden, en dan is er altijd nog zoiets als causaliteit. Of stel je beschikt over live camerabeelden van een inbraak, dan nog kan iemand zeggen dat die beelden misschien wel bewerkt zouden kunnen zijn met professionele video-edit software. Ook hier is er geen "bewijs" gevonden dat de personen, die met hun gezicht vol in beeld kwamen, ook daadwerkelijk de overval hebben gepleegd. Hou toch op, er ligt wel degelijk genoeg bewijsmateriaal op tafel dat de aannemelijkheid vergroot dat politieke beïnvloeding als doel heeft gehad, en met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid ook plaats heeft gevonden. Of het ook daadwerkelijk tot beïnvloeding heeft geleid, dat kun je nooit en te nimmer wetenschappelijk en met 100% zekerheid vaststellen. Wat een poppenkast, een regelrecht nepproces waarbij vooraf al bepaald was dat Wilders schuldig zou worden gaan bevonden. Ze moeten zich diep en diep schamen.
Klein dekseltje op neus OM.
We gaan een andere keer verder.....
Zo kan er nog meer bewijs verzameld worden van Politieke inmenging...
Elke week weer nieuwe feiten hoe het hier werkt met de VVD aan het roer.....
De zeteltjes vliegen weg bij de VVD... Hoe zou dat nou komen?
Interessanter is waar de zetels bijkomen..... Het FvD/PVV momentum lijkt nog lang niet voorbij.....
Als het publiek destijds meer meer meer had geroepen was er dan ook een proces gekomen ?
Dan mocht hij bij Rutte en Opstelten en Bolhaar (OM) op de koffie. En een excursie naar Haga en de Blauwe. Gezellig deugen.
Het polietburo heeft geen greintje bewijs gevonden voor politieke polietburo betrokkenheid in het proces van het polietburo versus het lid van de doema.
Geen grenzen geen staat.
Vroeger in Nigeria hadden we ook politieke processen.
Vroeguh trad het gepeupel in Europa op een gegeven moment zelf op
@janleuk | 09-12-19 | 11:57: dat komt nog.. Bastille's zijn er om te bestormen.
Geschorst. Goh, zonder Wilders is er natuurlijk niets aan. Wilders komt met de valsspelers niet buiten spelen. En daar staat men dan met een pruillipje: OM en rechters.
Waar het OM mee zit is dat als ze de kreet ''minder etc.'' ongestraft laten, deze kreet daarmee dan legitiem wordt verklaard. Dan mogen we dat allemaal gaan roepen zeg maar. En dat wil Marrakech niet.
Zou het dhr. Wilders zodoende kunnen gaan helpen als iedereen aan de dienstdoende zwarte jurk met misplaatste pochet, plechtig zou beloven om nooit ''minder etc.'' op straat te zullen gaan roepen?
Echt waar, ik zweer je man.
nos.nl/teletekst#108
"Het Openbaar Ministerie heeft geen bewijs gevonden voor politieke beinvloeding bij de vervolging van PVV-leider Wilders voor zijn 'minder-Marokkanen'-uitspraak uit 2014. Dat zei het OM bij de voortzetting van het hoger beroep in de zaak."
Oh gelukkig, bij de NOS weten ze gelukkig wel weer de juiste woorden te vinden!
Het lijkt erop dat Grappenhaus de AG's al ingeseind heeft dat hij ervoor zal zorgen dat er niks meer boven water komt. Anders zie ik niet in waarom ze niet zouden willen wachten op het afronden van de zoekslag.
Hij heeft het nooit gezegd, dat was zijn publiek.
En zo komen de quotes die de persoon zelf nooit zo gezegd heeft de wereld in.
"Geloof niet alles wat je op internet leest" - Abraham Lincoln.
"There's a sucker born every minute" - PT Barnum.
@merallas | 09-12-19 | 11:50: Ook geen bonnetje?
Of gaat hij klokkenluiders die met bewijzen aan komen zwaaien keihard laten vervolgen door ...... het OM? Wat is de wereld toch klein he.
Als die rechters nu voorlopig toch niks te doen hebben zou het hun sieren om te onderzoeken wat voor middelen ze kunnen inzetten om de illegale vaak criminele marokkanen het land uit te zetten. Het kabinet zegt wel te willen, maar het lukt kennelijk niet vanwege een slappe staatssecretaris. Eigenlijk bizar dat ze wel iemand aanpakken die openlijk zegt dat ze terug moeten.
Geeft (Rotterdams) Jules Deelder een zakje speed, en er rolt een gedicht uit...
Nou, hij is wel een beetje aan het einde van z'n latijn hoor. Daar helpt geen pep ter wereld meer aan en dat maakt ook helemaal niet meer uit, Jules is allang een levende legende.
Ik heb het idee dat ze niet meer willen seponeren omdat dit in een veel vroeger stadium al had moeten gebeuren...
de shitstorm aan vragen en onderzoeken naar deze zaak zou niet te stoppen zijn en bijna de hele top van het OM en het ministerie justitie werkeloos maken.
Ver voorbij het point of return. Deze trein moet door, hoe dan ook.
Maar zou wel leuk zijn als deze zaak in het smoelwerk van Sta zou exploderen en hij zijn baantje kwijtraakt. Er komt dan wel gewoon weer een andere rotte appel voor in de plaats, maar elke rotte appel die kapot gaat is meegenomen.
Het OM/Opstelten zouden een vlucht naar voren kunnen maken door te erkennen dat aan het proces een politiek tintje zit en dat dat altijd al het geval is geweest bij processen en altijd het geval zal blijven hoe ongewenst ook. Immers, wetten handhaven zichzelf niet. Mensen doen dat. En mensen hebben een agenda. Altijd. Doorslaggevend is het gehalte aan inmenging. En dat gehalte is laag in dit geval. Zo niet bijna geheel afwezig. Hop daar gaat Knoops's betoog.
Dat blijft u maar herhalen, we moeten dat maar accepteren dat de trias politica niks voorstelt want "het is nou eenmaal zo" en hier is het niet zo heel erg dus laat gaan. U bent de perfecte VVD slaaf, wordt het niet eens tijd voor een fijne knuffelsessie met epistelaar en beste-ruggenoten?
Probeer het nog een keer. Proest.
En... In vergelijking met Zimbabwe is de Nederlandse rechtspraak zo gek nog niet... Proest.
@merkdolden | 09-12-19 | 11:42: bent u verkouden?
Een laag gehalte aan inmenging? Terwijl de minister vanaf het begin af aan dicteerde wat het OM moest doen?
Man man man.
De slag bij en om Verdun was ook van februari tot december.
Waan me tegenwoordig in de DDR en in ZA... Politieke processen, mensen met ene mening die monddood worden gemaakt, uitsluiten van groepen mensen, voortrekken van mensen met de juiste mening enzovoorts. Enge shit hier in dat Nederlandje.
Er staan ook al hekken om scholen.
Meer meer meer Geert. Dat is wat ik graag zou willen. Hup Geert!
Wil ik hier wel op reageren?
OM deksel op de neus, Februari verder.
Dat is een domper voor het partijkartel. Wat gaat Grapperhaus nu proberen om te voorkomen dat er nog meer uitlekt over de politieke beïnvloeding van het proces?
@MAD1950 | 09-12-19 | 11:32:
In de komende 2 maanden gaan er heel wat pionnetjes met stille trom verdwijnen, afzwaaien en geclinton'd worden.
@elfenstein | 09-12-19 | 11:38: Dit is Nederland (Mag ik dat nog zeggen) hoor.
Nederland is een communistische dictatuur geworden met het partijkartel als Nomenklatoera, dat alles mag wat wij niet mogen, met onderdrukking van afwijkende meningen, met milities die politieke tegenstanders intimideren (Antifa en KOZP) en met politieke showprocessen, zoals tegen Wilders, de Blokkeerfriezen en vergeet niet die schlemielen die brandje stichtten bij een moskee in Enschede en die mafkees die een filmpje maakte over Sylvana Simons, een lid van de Nomenklatoera. Vergeet trouwens maar dat Wilders het laatste politieke proces wordt. De verpolitiekte rechtspraak krijgt nu pas goed de smaak te pakken. Dieven, verkrachters en mishandelaars moeten maar even wachten en komen er straks af met een fopstrafje. Mensen met een afwijkende mening hebben prioriteit. Die mening moet de kop in gedrukt worden.
"Die mening moet de kop in gedrukt worden."
Mijn indruk is dat mafklappers volop hun gal mogen spuwen. De hele dag door.
Q.E.D.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:25: Ja, maar ondanks dat je dat de hele dag doet vinden we je nog steeds lief.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:25:
Zelfs mafklappers mogen dat, net als u en ik hier ons gal spuwen. U wilt daarvan minder, minder begrijp ik?
Je weet hoe het afloopt met Nomenklatura, maar kan even duren...!
@elfenstein | 09-12-19 | 11:37:
Nee wat mij betreft blijven mafklappers de hele dag van alles roepen, maar wees niet verbaasd als daar niet steeds naar geluisterd wordt.
Waarom zit er geen negert bij dit clubje toneelspelers? Dat is toch verplicht in +31?
Alleen een neger? Ook een kopvod en een werkloze zanger lichte muziek met een overlangslaesie.
Ook geen vrouwelijke mensen
@Mark_V | 09-12-19 | 11:29: Die in het midden, met bril, dat is er toch 1 met platte plasser?
Waarom zou je je verdedigen in een politiek showproces?
Omdat ze je letterlijk kapotmaken als je niet terugvecht. Virtueel kopschoppen dus en Geert moet zich staande zien te houden.
Noem het een showproces en de aandacht gaat weg van de inhoud en je bent ook nog eens gegarandeerd van continue aandacht in de pers. Een fraai opzetje van Wilders.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:26: Je leeft echt in je eigen wereldje . Moet je zelf weten.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:26:
Dat heeft het OM geheel aan zichzelf te danken. Het ministerie van V. en J. heeft geprobeerd invloed uit te oefenen op het proces Wilders. Het OM heeft dat niet gemeld. Het OM heeft zelfs ontkend dat deze pogingen nooit de officier van justitie Wouter Bos zouden hebben bereikt. Wat bleek echter afgelopen vrijdag? “ Opvallend is dat de bemoeienis ook direct op het bordje kwam van de zaaksofficier van justitie, Wouter Bos, terwijl het OM altijd heeft ontkend dat pogingen tot beïnvloeding bij hen terecht kwamen. Die zaaksofficier schrijft: "Klein houden is het devies. Dit mag niet uitlekken!"”
@BigKnor | 09-12-19 | 13:47:
Ja dat is lelijk en laakbaar.
Maar de vraag blijft of het OM op aansturen van de minjus deze zaak is gestart. Dat lijkt nmiet zo te zijn, althans wordt onmtkend door het OM. Maar of dat relevant is voor Wilders' zaak is de vraag. Dat gaat de rechtbank uitzoeken, dus.
Mooi hoe Wilders steeds probeert de aandacht af te leiden van de inhoud van dit proces. Precies op dezelfde manier als waarop hij zoveel kritiek heeft: Dat asielzoekers steeds weer op vormfouten mogen procederen en zo, dat melkt Wilders nu ten volle uit. Niemand die dat opvalt van de meute PVV aanhangers. Maar daar is de objectiviteit sowieso ver te zoeken.
Gelukkig is er altijd wel een hoogbegaafde '66 er om ons daarop te wijzen.
Zo zijn wij maar wat blij met u en uw reaguursels.
Altijd even objectief. Mooi man!
Je kunt alleen objectief zijn als je iets meer weet dan de tweets van Wilders,.. ze weten letterlijk niet beter. Bubbel, slachtofferschap, Calimero effect en vooral alles wat afleidt van het miezerige bestaan in de marge
God. Domste tegel van het jaar. Gefeliciteerd zo op de valreep, meneer Melkert!
Wat de meute Wilders-haters betreft mag in de strafzaak tegen Wilders het trias politica-beginsel buiten werking worden gesteld.
De objectiviteit aangaande de VVD is bij u trouwens ook legendarisch ver te zoeken.
@Lorejas | 09-12-19 | 11:13:
Wilders zanikt de pannen van het dak als het gaat om beperkingen van het asielrecht, maar zelf maakt hij volop gebruik van ieder gaatje in de wetgeving om zichzelf vrij te pleiten. Wilders heeft dus enorm voordeel van de manier waarop het hier werkt. Hypocriet? Jazeker.
slaap maar door. je komt er nog wel achter . dit is erger dan Rusland
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:16:
--
Hilarisch BL, Om beïnvloeding van een proces om een politieke tegenstander uit te schakelen een gaatje in de wetgeving te noemen......
----
Nou ja, sommige politici krijgen een gaatje in hun hoofd. Zo werkt het hier...
Lul maar door. Objectief, niet aan je besteed, hypocriet in de spiegel.
Noem ondermijning van de rechtsstaat maar een vormfout.
Buitengewoon Bovenmeester aan de Trollenfabriek van de Universiteit van de Republiek Amsterdam (UvA). Met als nevenfuncties rampartiest bij het OM, megalomaan ramptoerist en dus aanbidder van Olengren. Betere donkere chocola is er niet van te maken.
@frenchy | 09-12-19 | 11:27:
Erger dan Rusland? Dan weet je dus echt niet waarover je praat. Overdrijving hoort ook bij de Wilders-fans. De dingen een beetje in verhouding zien is niet aan ze besteed. In Rusland had Wilders never nooit niet de kans gehad of zelfs maar gekregen op zo'n rechtsgang.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 12:47: In Rusland was hij niet eens vervolgd om deze uitspraak(minder minder).
Ik ben benieuwd hoe lang die idioten (1 van hen ben ik) nog naar de stembus gaan voor de kat zn kut om voor Wilders te stemmen, Wilders voor Caesar nu!
Einstein heeft een mooi gezegde op zijn naam staan,namelijk de definie van gekheid: telkens hetzelfde proberen en toch andere resultaten verwachten. Maar deze keer gaat het echt anders dus vooral blijven stemmen tot je dood neervalt ;)
Thom de Graaf D66 is de hoogste man in ons rechtssysteem.
Zijn ranzige woorden over Pim Fortuyn klinken na in dit schandalige schijnproces.
.. maar goed. Wanneer ik de ontwikkelingen in het Amerikaanse congres wat volg gaat het met de rechtspraak in de westerse wereld de Deugende/globalistische kant op.
Wetten en feiten doen er niet meer bijzonder toe, het is hoe de partijdige media de zaken spinnen wat solide bruggen bouwt tussen (v/h) de scheiding van staatsmachten.
houzee kameraden. Al gespijbeld voor het klimaat?
Tja het OM doet gewoon wat de minister eist, gelukkig hebben we de foto van het OM nog, opgenomen door de minister himzelf.
https://www.skymoor.de/wp-content/uploads/2019/02/Paula-768x417.jpg
Het ministerie kent maar 2 strategieën. 1. Ontkennen en 2. Blijven ontkennen. Desnoods meineed plegen als het er op aan komt. Wilders op naar 25 zetels.
alles uit de kast om de aankomende burgeroorlog uit te stellen.
Net van Mierlo gesproken ! Hij is weer omgedraaid !
That hit the spot, cheers mate
Tja ze gebruiken hem nu als ventilator tegen de aardopwarming.
Had meneer nog geleefd was hij vermoedelijk ook helemaal gePechtoliseerd tot het globalisme.
Het is wel saai.
Zelfs het Proces van Neurenberg duurde korter.
en die waren echt fout die Lui .
Dhr Wilders heeft natuurlijk volkomen gelijk over die geimporteerde ellende van die uit t Haagje.
Alleen werden die duitsers tot een 'bekentenis' geslagen voor dat tribunaal
Wat een armoe zooitje, kijk ze eens zitten met hun mooie witte met stijfsel gewassen en glad gestreken befjes. Vijf uitgestreken koppen op een rijtje, wetende dat ze gemanipuleerd worden maar er niets tegen kunnen/willen doen. En die witte befjes, geef ze maar aan Ronald Koeman, die weet er wel raad mee!
Die rechter pinguïn lijkt op mister Bean.
Het OM is een debielenclub.
Ik had echt mijn kat gestuurd.
Laten we niet vergeten dat Wilders kon veroordeeld worden omdat het OM met een kunstgreep van Marokkanen een ras heeft gemaakt. Iets dat voor iemand met een beetje verstand natuurlijk gewoon onmogelijk is.
Criminele marokkanen zijn een ras, want het ging uitsluitend over het criminele deel.
Alhoewel dat natuurlijk wel een heel groot deel is ...
@2voor12 | 09-12-19 | 10:53: Het is vaak wel rasecht gajes.
Dus ergens snap ik deze vergissing wel.
Inderdaad, maar waar zijn alle zgn. Ned. knappe koppen/wetenschap in dit verkwanselde die dat even hardop zeggen??? Als NSB-ers lopen ze achter het OM aan... want geld/reputatie.. stelletje slappelingen en iedere dag keurig afgedekt door corrupte NPO, jaar in jaar uit, schande.
@2voor12 | 09-12-19 | 10:53:
OM-medewerkers zijn ook een ras, rasmongolen wel te verstaan.
Niks kunstgreep. Rascisme slaat op een groep mensen, en hoeft niet alleen een puur raciale definitie te hebben. Zeker omdat rasciale definitie helemaal niet wetenschappelijk hard te maken zijn maar juist heel globaal zijn. Dat weet Wilders ook, want exact dat is hem uitgelegd in eerder vonnis.
Maw als Wilders het had gehad over Groningers had ie ook voor het hekje kunnen staan..
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 11:17: We zijn allemaal racisten, zo is de mens opgebouwd. Was al zo toen we nog in berenvellen rondliepen en andere stammen de hersens insloegen. Heeft te maken met eigen genen eerst, bloedlijnen en beperkte resources. Net als met andere door de media gecreeerde gedrochten geldt ook hier, door het maak heel vaak als negatief uit te leggen gaan mesen het vanzelf geloven en durven ze misstanden die er klip en klaar zijn niet meer te benoemen uit angst er niet meer bij te horen. Voor mij is racist een van de geuzennamen aan het worden net als aluhoedje, klimaatontkenner of alt-rechts.
@OudeNederlander | 09-12-19 | 11:42: de meeste mensen zijn de oertijd qua sociale ontwikkeling echt wel ontgroeid. Uiteindelijk ook efficiënter als we Nash en zijn game theorie mogen geloven.
Maar goed ook, want hoe rijk zou Nederland wel niet zijn als we elke werkeloze of zelfs onrendabele belastingbetaler na 3 maanden zouden elimineren. Werken of sterven, dat princiepe. En hoe klein zou de PVV dan wel niet zijn.. misschien maar 1 lid.. ow wacht..:)
Maar, dat laat onverlet dat de gemiddelde PVVstemmer inderdaad een holbewoners is qua sociale ontwikkeling... iets moet de aversie tegen de ‘elite’ ( ongeveer iedereen die met twee woorden spreekt) verklaren
Hahaha mijn favoriete Deelder gedicht just got better .
Van de gleuf de snee de voeg de ....
Geertje pesten, episode zoveel.
En die pestkoppen zijn er toch zoveel mee opgeschoten, kijk maar naar de peilingen. Ze hebben zichzelf flink voor de mal gehouden, en als de beerput echt een keer opengaat, slaat het keihard in hun eigen smoel terug.
Geertje heeft weer aandacht. Want daar gaat het om. Daar was die hele minder-minder uitspraak ook op gericht, om een reactie uit te lokken en op die ophef teert Geertje nu al een paar jaar lang. Hij Melkert de zaak tot op de bodem uit.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:19: Dus Geertft heeft het met opzet tot een rechtzaak laten komen? Om er garen bij te spinnen?
Dan zouden zijn politieke tegenstanders daar heel snel korte metten mee kunnen maken: seponeren die zaak. Kan Wilders het ook niet meer in zijn voordeel uitmelken. Of is dat ook weer niet de bedoeling, want dan gaat Wilders de overwinning weer claimen....
Linksom of rechtsom: volgens jouw redenatie heeft Wilders de rest dus bij de ballen. Hoe langer de rechtzaak duurt, hoe meer Wilders het uitmelkert (waarom trouwens deze verwijzing naar Melkert?) en als er geseponeert wordt, dan wint Wilders ook. Briljant!
@Eagle0511 | 09-12-19 | 13:50:
Klopt. Wilders wint sowieso bij deze zaak.
Wat een corrupte hond, die Sta.
Hij voert gewoon uit wat het ministerie hem opdraagt. Zou niet mogen maar is de harde waarheid dat Wilders een gevaar is voor zijn politieke tegenstanders en afgeserveerd moet worden.
Het valt steeds meer op: democratie geldt alleen als links zijn zin krijgt. D66 - Liberal democrats in Engeland - Democrats in US. Al die partijen hebben niet door wat democratie in hun eigen benaming betekent.
Vreemde bewering.
In de states wordt Trump simpelweg aan de wet gehouden.
Hij doet zaken die niet mogen, buitenlandse mogendheden betrekken in de eigen verkiezingen.
De kern van de grondwet zeg maar.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:08: The knives for Trump have been out from day 1. Als troela Clinton de zaak had overgenomen met wat Obama was begonnen met het verzamelen van troepen aan de Russische grens hadden we zeer waarschijnlijk een oorlog met de Russen gehad. En op wiens grond werd die uitgevochten denkt u, niet de Amerikaanse dat is zeker! Trump is zeker mijn vriend niet maar vanaf de eerste dag hebben de "democraten" het niet kunnen verkroppen dat Clinton niet was gekozen.
@Slough | 09-12-19 | 11:15:
Totale onzin. Wat we wel zien is dat Oekraine nu eieren voor zijn geld kiest, nu duidelijk is dat Trump (en Ted Cruz) dat land maar onder de bus gooien om de impeachment af te wenden. Zelensky schuift op naar de Russen. Ofwel: Poetin is enorm blij met Trump, hij hoeft zelf niets meer te doen, Trump regelt het voor hem.
Als Trump een agent was van Poetin kreeg hij de orde van Lenin opgespeld. Hij breekt de NAVO af, werpt Oekraine terug naar de USSR en maakt ruzie met de EU. Hurrah! Dus dat de dems daartegen ageren, omdat Trump het landsbelang schaadt, is logisch.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:21: Wauw, wat slik jij precies?
@Vanilla | 09-12-19 | 11:32: Wat het ook is, het is altijd weer zeer amusant. Valt er tenminste nog wat te lachen hiero.
Wat is er democratisch aan een rechtszaak? Een rechtszaak is niet democratisch.. er is nergens “een meeste stemmen gelden”, hoor
@OudeNederlander | 09-12-19 | 11:45:
Het is zoals het is. Voor Trump is heel Oekraine totaal irrelevant, tenzij als pion in zijn spel om herkozen te worden. Dat heeft Zelensky feilloos door. Trump vindt Oekraine niet interessant als land. Dat Poetin daar blij mee kan zijn is logisch.
@Vanilla | 09-12-19 | 11:32: Democratenxtc
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:21: Sorry wie heeft al jaren niet het gewenste budget vrijgemaakt voor de NATO (USA in ieder geval niet maar de meeste EU broeders wel en terecht dat Trumpie er iets van zegt). Heeft u gezien hoe de EU Trump behandelt? Totaal respectloos. en wat doet Oekraine ertoe. Het brengt ons niks, alleen ellende. Zoals ik al zei, Trump heeft niet de charisma van Obama maar Obama was lang niet zaligmakend.
Het OM is ooit opgericht om de belangen van de staat te dienen, verder is er niks nieuws dus.
Geert, hou vol.
Op naar de 40 zetels.!
De spagaat die het OM maakt ten opzichte van echte criminaliteit. It's personal.
Pim met kogels, Wilders met justitie-fake, Baudet met softe GGZ-benadering. Nederland schaam U.
@grindbak | 09-12-19 | 10:39:
Je suggereert dat Pim een complot was.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:09:
Van de VVD, onder andere. Padum-tssss.
@elfenstein | 09-12-19 | 11:33:
Dus je gelooft dat echt? Tsja, dan vrees ik dat er weinig met je op argumenten te discussieren valt. Complot is een religie. Staat los van de feiten.
Ik ben benieuwd wat langer gaat duren; het Wildersproces of de Brexit.
Voor de Brexit zijn we al beland in Season 4, Wilders gaat al naar Season 6.
Goeie Gulliver, ik woon in Engeland en als labour wint gaat het gezeur gestaag verder.
@Winter_is_coming | 09-12-19 | 10:37: ja, maar Wilders zit een beetje op de lokale omroep vergeleken met de Brexit
@Slough | 09-12-19 | 10:45:
In Slough zeker? Bij de EU zullen ze wel denken: “Het ongeluk komt in drieën.”
Er zijn meerdere zoekslagen geweest. Hahahahaha! Toch vreemd dat Wilders zelf wel in staat is deze zaken keer op keer boven water te krijgen via via maar er dan niets mee gedaan wordt. Net als de laatste "Mag niet Uitlekken" mailwisseling. Een grove schande.
Niet Wilders maar RTL.
Zou die man nou nooit denken van het is mij genoeg geweest zoek het maar uit in dit land? 24/7 bedreigingen, 24/7 beveiliging en dan nog zo'n rechtszaak.
Nee
Ja.
Als Greet stopt, vervalt zijn beveiliging, dus hij kan niet eens stoppen als hij het al zou willen. Daarnaast zal een andere baan vinden ook lastig zijn. Hij zit al jaren totaal klem, omdat hij een mening heeft die niet overeenkomt met die van de machthebbers.
Ik hoop dat ze met deze schertsvertoning nog lang doorgaan. Hoe langer dit doortettert hoe meer corruptie en machtsmisbruik er naar boven komt drijven uit het riool van het OM en deze regering en hoe meer mensen er wakker worden.
Daarom wil het OM het snel afsluiten op 16 januari. Want die weten dat er nog veel meer stront is om opgediept te worden.
Treffend beschreven. Wat een schijnvertoning is dit hele """"proces"""".
Omdat het toch allemaal wat mag kosten: wellicht kunnen in de rechtzalen het portret van de koning vervangen door de banaan met ducttape!!1!
#bananenrepubliek
Greet heeft hoe dan ook gewonnen want elke dag dat dit proces doorgaat schiet het OM zichzelf nog een keer in zijn/haar voet.
Het zou toch heel bizar zijn als de rechtbank de snelheid van het proces boven de zorgvuldigheid van de rechtsgang stelt. Dat zou dé manier zijn om het laatste restje vertrouwen in de onafhankelijkheid van de rechterlijke macht om zeep te helpen.
Welk restje?
Maar criminelen gaan nog steeds vrijuit na een vormfout. Snapt u het nog?
"Sta: het woord van het OM iscvan groot gewicht. Op de woorden van een magistraat kan en mag vertrouwd worden"
Tuurlijk,
www.bnnvara.nl/zembla/videos/518363
de betrouwbaarheid straalt er van af...... ROFL.
Die Sta leeft echt op een andere planeet.
Rechts-corrupte VVD sluit tijdelijk verbond met links-activistische ambtenaren binnen het OM, resulterende in dit politieke proces. Extreem-links OM probeert nog steeds de grote natte broek op te houden door te stellen dat "Wilders door het niet verschijnen vandaag een kans heeft gemist".
Het lijkt verdomme de belastingdienst wel! Hoog tijd dat Justitie zichzelf zuivert van deze extremisten voordat het laatste restje geloofwaardigheid verdwenen is.
Welke geloofwaardigheid?
Ik zou denk ik nog liever voor Roland Freisler staan.
Justitie krijgt driekwart van haar budget alleen om criminele mocro's te vervolgen. Logisch dat ze er meer, meer, meer willen.
Yepp.Een vvd die zelfs met dit schaamteloos te werk gaat. De enigste echte criminele maffia die er in nederland is. Is die VVD. Geloof mij maar. 1 corrupt zootje. Werkelijk een schande voor nederland.Van corpsballen naar een pure criminele organisatie. Het was maar een kleine stap.
Je zal toch maar bij zo'n club als gedoogpartij in het kabinet zitten. Ik zou mij werkelijk kapot schamen. Voor die christelijke partijen. Helaas jullie gaan het niet meer redden met weesgegroetjes. Yep gelovig. Het is een pest. Niet te vertrouwen. En zelfs die verkopen hun ziel voor pluche.
Zelfs een collega Wilders laten ze zo vallen. Tot dat het ze zelf overkomt dat een partij op deze manier van ze af wil. Dan is de wereld te klein. En roepen ze wel. De democratie is om zeep.
Nou dat was hij al met dit en meerdere zaken die de laatste 8 jaar al niet door de beugel kan.Nou ja hopen dat werkelijk al de coalitie partijen uiteindelijk keihard afgestraft worden.
Geen 1 uitgezonderd.Het is puur puin. Plucheplakkers voor eigen ik. Hebben totaal geen moraal.Zelfs die partijtjes van het geloof niet.Tijd ook dat we af gaan van geloof in politiek. Ik zeg opgerot en weg ermee.Bidden doen ze maar lekker thuis. Die moraaloze knuppels.
@J-van-de-Bontekoe | 09-12-19 | 10:27:
Je kunt veel zeggen over het functioneren van het OM en het ministerie van V. en J. maar niet dat GW aan een vleeshaak.
Fake rechters.
Linkser rechtsers.
Nu worden mensen van het OM wel bij naam en toenaam genoemd. Bij drugszaken tegenwoordig niet meer. Geeft toch aan hoe gevaarlijk dat zogenaamde "extreem rechts" is.. Zouden namen ook nog genoemd worden wanneer linkse gekkies berecht worden? Onee die worden niet berecht.
De stress die dit proces geeft aan Wilders en nu net zoveel zetels als VVD in de peilingen. Hij is er nog net
niet aan onderdoor gegaan.
Echt een hele slechte, vieze en enge grap dit proces. Het OM zou zich diep, diep moeten schamen. Hoop dat het hof er nog iets geloofwaardigs van bakt, door de boel te stoppen.
Belachelijk, stop dit schijnproces onmiddellijk! Dit proces is een rechtsstaat onwaardig.
Het is eigenlijk wel klaar. Liegende ministers, een liegende premier, minimaal 7 dossiers waar het kabinet over had moeten vallen, geitenpaadjes en inlegvellen, peperdure schijnoplossingen voor het klimaat en milieu, zakkenvullende socialisten, staatspropaganda, verkeerde prioriteiten, nauwelijks handhaving, willekeur bij de belastingdienst, verkwanseling van bevochten waarden en welvaart, uitverkoop aan de dictatEUr, geen visie, fopstraffen voor buitenlandse verkrachters omdat hun verblijfsvergunning in gevaar komt of omdat ze een slechte jeugd hebben gehad.
Kan iemand het doek weghalen zodat de stenen muur aan de achterkant van het theater zichtbaar wordt (vrij naar Frank Zappa)?
Cynischer kan het bijna niet maar ik zie geen argument om deze beschrijving te weerleggen
Een vrij accurate beschrijving van Nederland anno 2019. Puntje op de i is nog het lukraak kraken en slopen van woningen en bedrijfspanden door uitgeprocedeerden die geen stro-breed in de weg worden gelegd.
Tja, is helaas geen speld tussen te krijgen.
Mooie samenvatting van drie kabinetten Rutte.
En niet te vergeten de rol van de staatsomroep met continue onterechte verdachtmakingen van racisme, rechtsextremisme en tegen klimaatrealisten.
@Bolhoed | 09-12-19 | 10:29: Samengevat in het ene woord staatspropaganda. Lijstje is niet uitputtend; dan zijn we hier wel 3 topics verder
Welke zakkenvullende socialisten bedoel je???
en er gewoon mee wegkomen
hear hear!!
Exactamundo zou the Fonz zeggen
Het mag duidelijk zijn dat Wilders niet staat waarvoor de gevestigde partijen wel staan zoals bv Multi-culti, 1 EU en noem maar op. En vreemd genoeg lijken de gevestigde partijen als "onze volksvertegenwoordigers" steeds meer de EU dan ons volk te vertegenwoordigen want daar is geld en liggen de toekomstige banen en financiële zekerheid tot ver voorbij hun pensioen. Nederland ligt op zijn dak door al hun toedoen maar Wilders mag niet voor het volk opkomen want stel je voor....
"Op woorden van een magistraat kan en mag vertrouwd worden".
Blijkbaar niet nu gebleken is dat ze keer op keer op keer hebben gelogen.
"Ik ben de landsadvocaat van de belastingdienst en u kunt op mijn woord vertrouwen"
@de visser | 09-12-19 | 10:21:
Ook die moeten ze vervolgen wegens meineed. Maar dat zal niet gebeuren.
"Op woorden van een magistraat kan en mag vertrouwd worden". Ooit lang geleden was dat zo. Na jaren van indoctrinatie en manipulatie in het onderwijs en de media zijn er inmiddels zo goed als twee generaties multi culti linksdraaiende jongsters die op cruciale plekken in de samenleving zijn terecht gekomen. Waaronder de rechtelijke macht. Vertrouwen op hen.... zeker niet.
Zie de rechters Pieter Kalbfleisch en Jans westenberg:
www.leugens.nl/2012/09/02/pieter-kalbf...
Ze gaan nu koffiedik kijken.
Op de woorden van een magistraat mag en kan vertrouwd worden? Whahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Poe even een glaasje water.
Daar heeft duidelijk iemand teveel gesnoven. Denkt dat figuur dat nog werkelijk? Hij is helemaal van het ad af. Het is een grote liegende bende. Het begon al bij Janmaat, toen Pegida en nu Wilders, om over alle andere zaken maar te zwijgen.
lololololo @ " Het OM stelt nu voor om op 16 januari de verdediging de gelegenheid te geven om uitsluitend te reageren op de zoekslag van het OM."
Ik ben absoluut geen voorstander van Wilders, maar dit is zo'n enorm flaterfestijn dat je het met de beste wil van de wereld geen eerlijk proces meer kan noemen. Vrijspraak en eens even goed de rechtspraak onder de loep nemen...
Neem de strontschep dan maar mee. En een doekje, want die loep zal best goed smerig worden.
@42 | 09-12-19 | 10:12 |
Wás het maar een flaterfestijn, want dat impliceert nog dat er niet de bedoeling van kwade opzet in het spel was. Dit is moedwillige en kwaadaardige opzet, doordacht gedaan door zowel Opstelten als de rechtbank. Bananenkoninkrijk indeed.
Op deze manier met mensen omgaan opent zelfs de meest slechtziende de ogen. Dit lijkt lijkt niet op corruptie maar druipt er gewoon vanaf. Reden om uw stem te laten horen en voelen.
Opstelten(VVD) heeft zich met de zaak Wilders bemoeit en dat kan niet! Na vorige week de zakkenvullers affaire van Rutte en Dijkhoff is het wel duidelijk hoe smerig corrupt de VVD is. En de rechter (scheiding der machten) gaat daar in mee?
Bij ieder ander "normaal" bedrijf dat zó opzichtig fraudeert, bedriegt, liegt en mensen afperst en leegwringt zou de hele zaak allang gesloten zijn op grond van de wet BiBob. Het hele kabinet is aantoonbaar zo fout als maar kan, als rechter zou je eigenlijk alles wat daarvandaan komt als verdacht moeten beschouwen en zonder overtuigend, onweerlegbaar en onafhankelijk bewijs de verdachte gelijk vrij moeten spreken. De aanklager is hier de crimineel, niet de verdachte. Die stelde slechts een vraag en sowieso, wanneer is er voor het laatst een rechtszaak geweest over zoiets onbenulligs van meerdere jaren en met zoveel schimmige facetten als deze? Volgens mij nog nooit vertoond dit.
@elfenstein | 09-12-19 | 10:16:
Het enige wat mij te binnen schiet is de zaak tegen Marinus van der Lubbe (Berlijn, 1933) . Niet onbenullig maar met dezelfde schuldpresumtie...
Waarom zou dat niet kunnen? Het OM is aanklager, dus partijdig ( en juist, tegen de verdachte) en Opstelten is uiteindelijk het baasje van het OM. Daarnaast is dit een politicus die terecht staat, dus media aandacht, dus politieke gevolgen, dus exposure, dus gratis zendtijd politieke partijen voor de PVV... het is niet meer dan logisch dat Opstelten zich persoonlijk ermee bemoeit. Naast dat de minister bij elke zaak sowieso invloed heeft..
@paost712 | 09-12-19 | 10:28:
Pffff, dat bedoelde ik niet helemaal hoor. Niet te vergelijken ook, proces duurde geen jaren, inzet was geen foute vraag maar het afbranden van de reichstag en hoewel rutte und Co, KG. best akelig zijn is de vergelijking met de nazi's mij een brug te ver.
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:31:
Dat u dat zomaar voor waar en voor ok aanneemt. Een politicus hoort zich juist helemaal niet met rechtzaken te bemoeien, scheiding der machten is een fundament van democratie. Aan de andere kant van de grote plas is er juist ook zo'n geval aan de hand, een president die zijn macht gebruikt om een tegenstander voor gerecht te krijgen of aan te laten pakken in een ander land. Kan net zo goed niet door de beugel ook al heeft Trump 100% gelijk dat Biden en B.jr. tot hun nek in de giertank zitten daar in de oekraine.
In tegenstelling tot het gezegde is bad press wel degelijk schadelijk voor politici, men probeert in dit geval met een veroordeling de opinie te sturen dat geert een nazi is, bovendien maakt een veroordeling het reizen moeilijker en zijn er nog een paar vervelende neveneffecten voor 'm. Moet je niet willen, ook niet als minister van de tegenpartij. Dat maakt je fout, vies en minderwaardig als mens. Bestrijd elkaar met woorden, niet met straffen op woorden.
@elfenstein | 09-12-19 | 10:46: de politicus bemoeit zich niet met de rechtszaak, maar met de taken, strafeis of zelfs belang tot vervolgen van het OM. Dat is niet meer dan logisch want het OM dient de veiligheid in het land.
Maar zoals 90% van de meeschreeuwtokkies hier weet u helemaal niet hoe het justitie werkt, dat blijkt overduidelijk.
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:50:
Je bent zelf een tokkie, eentje die niet eens weet hoe je justitie als woord in een zin plaatst. Schelden = af.
Je zou bijna denken dat de minister van justitie zich niet met justitie mag bemoeien als je de reacties hier leest. Het enige wat die minister niet mag is opdrachten geven tot vervolging. Maar communicatie over een lopende zaak is beslist niet verboden. Het OM beweert zelf al te hebben besloten tot vervolging. Wilders probeert iedere scheet op te blazen tot een schandaal, dat begrijp ik ook wel want het dient zijn zaak en het genereert weer extra momentum voor zijn partij, maar niet iedere email van de minister naar het OM is een schending van de Trias Politica.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 11:12:
U zegt het goed, het OM "beweert" zelfstandig het besluit genomen te hebben maar zij zijn geenszins vrij van verdenking. Uit alle flaters, bedenkelijke toestanden en schijnen van verstrengeling der machten kan je vrij makkelijk concluderen dat het wel een Eend móét zijn.
Komt bij dat dit hele proces sowieso al tot epische proporties opgeblazen is om niks, het was een suffe vraag in een suffe bierkelder. Laat die minister en het OM zich dan ook maar naar hartelust druk maken over de vele, vele rechtzaken die misgaan op het gebied van overvallen, moorden, berovingen en dergelijke. Als ze daar nou eens met net zoveel inzet en mankracht op los gingen zou mijn vertrouwen in de prioriteiten van OM en ministers wellicht weer wat hersteld worden.
@elfenstein | 09-12-19 | 11:23:
Altijd makkelijk om te verwijzen naar andere dingen, zoals "echte boeven vangen", een veelgehoord argument bij kritiek op justitie. Feit is dat Wilders terecht moet staan om een discriminerende uitspraak. Daar is niks raars aan, het lijkt er sterk op dat hij deze aandacht wel prettig vindt. Hoe meer aandacht, hoe meer stemmen en het werkt.
@Beste_Landgenoten | 09-12-19 | 13:11: Me dunkt dat het terecht staan bij Dhr. Wilders op een iets andere manier tot stand kwam dan bij de doorsnee boef...
Voorbedrukte aangifte formulieren, aangiftes van mensen die de Nederlandse taal niet eens machtig zijn. Een aangifte circus compleet met polonaise en een burgemeester voorop. Speciale openingstijden van politiebureaus om aangifte te kunnen doen. Ronselen van mensen om aangifte te doen bij Moskeeën. Etc, etc, etc.
Als het bij een doorsnee crimineel op deze manier zou zijn gegaan, dan was het nooit tot een rechtzaak gekomen wat ik je brom.
Had de boeren gesierd als ze vandaag die rechtbank dichtgegooid hadden met hun trekkers. Rechtszaal vol spuiten met mest is dan ook een optie want daar is het waar die rechters en officieren naar ruiken, naar stront !!!!
Waneer stoppen ze eens met dat geld verslinde proces ,dit is Nederland op zijn smalste hebben geld te kort en die onzin mag kapitalen kosten.
Minder criminelen wensen past niet in het Progressieve Geloof. Er was voor de gevestigde orde geen andere keus.
De ergste criminelen en slavenhandelaars lopen ons land ongehinderd in- en uit. Koppen worden geschopt. Poepgatlanden waar Nederland miljarden gratis geld bezorgt weigeren hun illegale criminelen terug te nemen. Intussen maken die de dienst uit in de Asielindustrie.
Pakkans voor dat alles: nihil.
Geert Wilders echter wordt jarenlang vervolgd voor nog als strafbaar te juridificeren "haatpraat". Goed dat hij niet in de schandpaal wil staan op dat schurftige marktplein van nep-recht.
enne.... als we echt iets tegen deze waanzin willen ondernemen... moeten we tzt. gewoon op onze Geert stemmen.......................
Pas als er een tenlastelegging is, komen rechters aan bod. Niet eerder.
@grapjasz | 09-12-19 | 10:06:
Niet tzt graag. Stem ze weg.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:07:
Tenlasteleggingen zijn met handjeklap tussen corrupte politici, - ambtenaren en - rechters wel te fabriceren. Waarna geknutseld kan worden aan jurisprudentie. Verder, wie met opzet gammele (grond)Wetten schrijft laat het (af)schrijven van recht aan de linkse rechter over.
@Jan Passant mk2 | 09-12-19 | 10:10: Je mist het punt. Politie doet handhaving en opsporing. OM vervolging. En rechters rechtspraak. Dan weet je bij wie je voor wat moet zijn.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:16:
ik vergat dus - politie (ambtenaren) en - OM. Tis ook maar een detail in deze handel en wandel op het marktplein van Deugrecht.
“Dat schurftige plein van neprecht”
Mooi gesproken!
@Jan Passant mk2 | 09-12-19 | 10:20: Tuurlijk.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:33:
.. maar ga gewoon door te suggereren dat er een scheiding van staatsmachten zou bestaan in dit politieke proces. Plak een sierstrip over de rotte raakvlakken.
Zou Geert reiskostenvergoeding krijgen? Nee, daar is hij veel te eerlijk voor.
Daar is Geert te fatsoenlijk voor! Volgende keer ga ik zeker weer PVV stemmen.
Heel Nederland weet dat de VVD zich bemoeit heeft met deze zaak...... dit is helaas nog niet doorgekomen bij de beveiligde inrichting..... ik bedoel rechtbank....
Wel sneu om voor lul te staan daar!
Die bemoeienis is voor de rechter geen reden. Wees blij dat de rechter er niet is om louter hetgeen het volk wil te bekrachtigen.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:18: Dan is de rechter nog gekker dan we al dachten........ en dat wil ik niet geloven.
Wilders wint uiteindelijk dit hoger beroep!!
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:18: Nope, wel de wil van de VVD blijkbaar
@Fatwabuster | 09-12-19 | 10:21: De rechter heeft zich te houden aan de wet. Hij is god niet.
@J-van-de-Bontekoe | 09-12-19 | 10:21: Nope. De rechter heeft zich te houden aan de wet. Niet aan de volkswil.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:35: trias politica, als dat u niet genoeg zegt ga ik de moeite niet nemen om het uit te leggen.
@J-van-de-Bontekoe | 09-12-19 | 10:42: nou doe toch eens.. ik ben zo benieuwd naar uw uitleg.. want 90% snapt het verschil tussen OM en de rechters niet
Als zelfs de NOS meldt 'Opstelten greep in bij communicatie Wilders-proces', is het toch wel een keer klaar?
Bij het communicatieproces. Maar het draait om de vraag wat is er gecommuniceerd.
Nope. Zelfs dan niet.
Welnee joh, ze gaan gewoon door! Arrogantie van de macht. Net als met reiskosten en wachtgeld, corruptie en smeerpijperij vieren hoogtij.
Het ministerie is verantwoordelijk voor het OM. In dit geval is de ingreep niet direct in het rechtsproces zelf geweest maar in hoe het nieuws naar buiten werd gebracht.
Ik meen dat het maken van persberichten van het OM niet de zaak van het ministerie is, zeker als de inhoud van de persberichten bepalend zijn voor het gezicht van de inhoud van de rechtszaak. Namelijk het scheiden van nieuws over Spekman, Samson en Wilders. Dat had technisch gesproken prima in één persbericht gekund. Voor een rechtszaak als deze is immers ook de publieksopinie een factor. De vraag is dan ook waarom hierop werd aangestuurd en dat kan niet anders dan een inhoudelijke reden hebben: men wou het publiek de rechtszaak van Wilders wel als geldig voorschotelen en de twee seponeringen wegmoffelen, althans op afstand plaatsen van dit nieuws.
Ik noem dat inmenging, en tezamen met andere communicatie die al naar buiten is gekomen ("mogen we weer meelezen") een te zware schijn van bemoeienis.
@Knufter | 09-12-19 | 10:26: wie denkt dat het ministerie, uiteindelijk de minister, niet bovenop de persuitlatingen betreffende een mogelijke veroordeling van een andere politicus wil zitten is echt ongeloofelijk naïef.
Dat gezegd hebbende.. Knoops en Wilders weten hoe naïef het stemvee van de PVV is en gooien het meesterlijk op ‘de elite’ tegen de ‘arme PVV’ zodat er enorm veel publieke druk komt. Voeg daarbij dat echt 90% hier totaal de rol van het OM in dit land niet snapt, of zelfs het verschil tussen het OM en de rechters.... en je hebt alle ingrediënten tot een politiek proces, maar dan als zendtijd politieke partijen voor de PVV..
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:59: Nog even en je gaat beweren dat het 1 groot opgezet plan van Geert is geweest
@Eagle0511 | 09-12-19 | 14:05: nou nee.. plannen is niet Geert zijn ding.. een impulsief mannetje zonde enig strategisch besef.. tenzij zijn enige strategie is om zo lang mogelijk op t pluche te plakken omdat hij verder niets kan en niemand hem moet..
Maar het momt hem helemaal niet slecht uit... integendeel..
Tja, het is nu vrij duidelijk dat de VVD zich met dit proces heeft bemoeid.
Ze hebben het gegokt en zullen de electorale schade moeten accepteren.
Gaat niet gebeuren, het achterlijke volk gaat gewoon weer braaf op dezelfde partijen stemmen.....
Het gaat om de vraag waar die bemoeienis uit bestaan heeft.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:19|
U heeft alle andere GS artikelen mèt screen shots van de diverse al dan niet zwart gelakte paperassen waar deze bemoeienis duidelijk naar voren kwam gemist?
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:19: Nee dat gaat het niet. Al bemoeien ze zich met de kleur van de stoeltjes tijdens de zittingen. Gewoon niet mee bemoeien.
@Sjefke7807 | 09-12-19 | 10:24: Neen.
@Knufter | 09-12-19 | 10:27: Er is contact over en weer. En alle processen zijn politiek. Wetten handhaven zichzelf niet. Mensen doen dat. En die hebben een agenda. Altijd. Door dit gewoonweg te erkennen, valt het verhaal van Knoops onderuit te trekken.
Dus als de minister zegt dat geweld tegen hulpverleners keihard (dubbel) gestraft moet worden, dan is dat ook in enging.. ik meen me toch te herinneren dat daar wel iedereen hier voor was.. tegen die invloed/bemoeienis.
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 11:01:
Dan maakt die minister een wet, die wordt dan behandeld en als de meerderheid het er mee eens is dan wordt die wet aangenomen en krijgen hulpverlenermeppers voortaan dubbele straf. Zo werkt het, niet anders.
@elfenstein | 09-12-19 | 11:05: nee hoor.. daar heeft de minister gewoon een ministeriële regeling voor. Lang voordat daar een wet vooris, als die er al komt. Niks kamer, niks wet.
Zelfde geldt voor hoe hoog de snelheidsboetes zijn, hoe hoog gevangenisstraffen zijn.. etc.
Het is een 100% opdracht aan het OM, bindend zelfs. Met vervolgplicht ook. Dus wederom aantoonbaar je hebt er geen flikker verstand van.
Daarnaast geef je uiteraard ook nog wel toe dat de minister gewoon invloed heeft op elk proces.. want indien wet, maakt hij die. Maar goed ook, want het is natuurlijk zijn werk... daarvoor wordt ie betaald.
#teamtriaspolitica (en VVMU)
Ach, inmiddels hebben Geert en Thierry maar liefst 37,5 virtuele zetels. Dat is een prachtige 25% van alle Nederlandse kiezers die hun steun uitspreekt voor de PVV en FvD. 1 op de 4 Nederlanders dus. Word tijd dat deze afspiegeling ook eens tot uiting komt in de kranten, op tv en op internet. Onze deugers, die allemaal de mond vol hebben van inclusiviteit, sluiten op dit moment een kwart van dit land uit door te demoniseren. Miljoenen mensen monddood maken, dat past zo binnen het beleid van D66/GL/Stalin/Mao/Kim Jong Un.
Dus 75%, en zoals iedereen met lagere school rekenvaardigheid weet, de meerderheid, *niet*.
Gaat het vervolgens alleen nog om mogelijkheden om een coalitie te vormen, en dan gaat het om standpunten, toon, betrouwbaarheid en vooral de ervaring met betreffende partij(en).. en tja.. dan houdt het dus op. Want Geert wil nooit...
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:03:
Die 75% is toch niet 1 partij.
De VVD ook maar 19 virtuele zetels
Dat is maar 1 op de 5
Volgens u berekeningen zouden minimaal 85% van de bevolking dus niet op de VVD stemmen
Bedankt voor de heldere uitleg...!
@*101# | 09-12-19 | 10:12: 19 zetels zou ongeveer 1 op 8 zijn.
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:03: Betrouwbaarheid... wahahahha.. alle overige policor partijtjes zijn inderdaad toonbeelden van betrouwbaarheid.
@*101# | 09-12-19 | 10:12: nee, die 76 meerderheid bestaat straks uit VVD, D’66, PvdA, CDA, klein christelijk en GL.
Weet je ook gelijk waarom ‘rotmaatregelen’ nu al mogelijk zijn. Dat de VVD nu een groene linkse partij is, ligt enkel aan t feit dat met PVV en FvD geen zaken te doen zijn.. onbetrouwbaar.. tenzij ze hun programma omgooien natuurlijk..
@Dirty-Harry44 | 09-12-19 | 10:23: nee ook niet, maar ze zijn niet zo enorm polariserend.. dus valt er altijd wel een groep mensen te vinden die het slikt.
Gelijk hebben en gelijk krijgen he.. twee verschillende dingen. Kleuters weten dat...
Wat een land. Wat een land. Het land staat letterlijk in brand door allerlei zaken links te laten liggen. Zaken die o.a. Wilders op de kaart wil zetten.
Het O.M. is nog steeds bezig met 'kill the messenger' beleid.
Het is een volslagen farce wat hier afspeelt. Een schande!
Hoezo.. het is niet aan het OM om te beslissen of een zaak doorgaat maar aan de rechter. En dat is een zwakkeling want bij een oproep om te verschijnen en vervolgens biet komen opdagen volstaat behandeling bij verstek..
En daar gaat niets aan veranderen. Dit kabinet blijft zitten waar het zit, en bij de volgende verkiezingen voegen deze partijen simpelweg de PvdA en GL toe aan de coalitie, en gaan verder met de afbraak.
Ik hoop zo dat ik dit fout zie, maar alles wijst er op.
@Nuchternederland | 09-12-19 | 10:07:
De nederlandse versie van de GroKo is aanstaande. Wie dacht dat Paars erg was komt lelijk bedrogen uit, al die kleuren in de mix leveren 1 nieuwe kleur op:
Bruin.
Als er zaken blijven liggen, is eventueel de kamer aan zet. Niet de rechter. Die kan pas wat doen bij een tenlastelegging.
Te veel stikstof in de zaal.
Als ik Geert was zou ik sowieso niet bij die vertoning aanwezig willen zijn en zou het verder geheel overlaten aan Knoops. Wilders' aanwezigheid voegt er toch niks aan toe.
Onzin.. Wilders voert politiek in de rechtszaal, aangeleverd op een presenteerblaadje door het OM. Elke verlenging is winst voor het volk want Calimero hoeft nooit uit te leggen maar alleen te huilen
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:08: vergelijkt u nu het OM met Calimero?
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:08:
Een politicus die niet vrijelijk alles kan zeggen wat ie wil, dát is om te huilen. Niet alleen politici trouwens, iedereen hoort te kunnen zeggen wat ie wil, heet vrijheid van meningsuiting en die is sowieso al gruwelijk gecompromitteerd door de "belediging en aanzetten tot haat" onzin die eraan toegevoegd is. De VvMU zou absoluut moeten zijn, geen beperkingen anders wordt er van die beperking vroeg of laat misbruik gemaakt. Zoals hier dus.
Dat Wilders zo uitdrukkelijk niet aanwezig is, is politiek.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:20: dit hele proces is politiek. Wat bedoelt u nu eigenlijk?
@elfenstein | 09-12-19 | 10:20: dus u vindt dat een politicus ook mag oproepen tot geweld? Want dat is nl ook een gevolg van ‘alles mogen zeggen’
Disclaimer voor laaggeschoolden: nee ik zeg niet dat Wilders oproept tot geweld, ik vindt dat het een grens moet zijn, ook om Wilders te beschermen
@J-van-de-Bontekoe | 09-12-19 | 10:32: Een juridische zet is het niet. Alle processen zijn politiek. Wetten handhaven zichzelf niet. Mensen doen dat. En die hebben een agenda. Altijd. Door dit te erkennen, valt het verhaal van Knoops onderuit te trekken. Criterium zou moeten zijn de "zwaarte van de inmenging".
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:20: uiteraard.. uit,leken media moment.. huilen slachtofferschap.. en de tokkies slikken het want ook hun ‘positie’ is enkel en alleen te danken aan dezelfde ‘elite’.. strategie
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:41:
Het mooie van vvmu is dat je het dan ook openlijk kan horen en als die meute buitenkomt met de bijl in de hand staat de me klaar. Je mag het zeggen, je mag het niet doen. Dat is genoeg, alle verdere beperkingen werken uiteindelijk tegen je.
@elfenstein | 09-12-19 | 10:49: dus oproepen tot geweld (feitelijk strafbaar, want opruiing -4 jaar maximaal) moet kunnen zegt u, erop vertrouwende dat het volk
Maar wel janken als iemand zou zeggen ‘Wilders moet dood’?
Vraagje: kunt u zich die uitspraak nog herinneren van Pim Fortuyn over ‘demonisering’ ? Is niet zo goed afgelopen he?
Misschien weten gezond denkende mensen wel gewoon dat er maar 1 gek hoeft te zijn die absolute vrijheid van meningsuiting als excuus ziet om het wel te doen. En ga er maar vanuit dat Wilders om die reden bewaking nodig heeft
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 11:07:
Raar, in amerika heb je wel absolute vvmu en bij mijn weten en daar lees ik toch vrij weinig over lychmobs die na een toespraak van een of andere gek door de straten gaan met hooivorken en fakkels.
Alleen lafbekken proberen anderen de mond te snoeren met wetten onder het mom van veiligheid.
@elfenstein | 09-12-19 | 11:32: Juist!
@elfenstein | 09-12-19 | 11:32: grappig.. Amerika is *het* voorbeeld waar absolute vvvmu icm een liberaal wapenbeleid voor enorme problemen zorgt. Lynchmobs zijn aan de orde van de dag, vooral in het zuiden bij de grens met Mexico. Het komt inderdaad niet eens op het nieuws.. omdat het geen nieuws meer is. Alleen al het feit dat ondanks de enorme bewaking op 1 op de 3 presidenten een of meerdere serieuze aanslagen worden gepleegd of nog net verijdeld is wel een teken aan de wand..
Schoolshootings (11 dit jaar) waarbij doden/gewonden vallen.. is geen nieuws meer..
steevast een combinatie van treiteren, vrij verkrijgbare wapens en 1 gek die vvvmu niet aankan..
Een soort prijsschieten achter dat houten schot...
Geert moet dit gewoon negeren, geen aandacht meer besteden aan die clowns.
Geert in het witte gedeelte, de rechtbank in het bruine. Details.
De enige afweging die hier gemaakt wordt is of de meerderheid van het nederlandse stemvee ook vindt dat Geert een enge fascist is die het sowieso verdient heeft om gestraft te worden. Als men tot de conclusie komt dat men het volk genoeg wijs heeft gemaakt om dit in stand te houden zal de uitspraak hoe dan ook schuldig zijn en zal men het "terecht" vinden dat die nazi z'n vet gekregen heeft. Feiten be damned. Dit ging van begin af aan al niet over de strafbaarheid van een vraag stellen, die vraag kan je namelijk tussen twee slokken bier door met "nee, dat is niet strafbaar" beantwoorden. Nee, meneer Wilders moet en zal kapot, de troefkaart Volkert is al gespeeld dus dan moet het maar zo.
Als je een kaart al hebt gespeeld, maar weet hem later toch weer terug in het spel te krijgen kun je hem nogmaals spelen...
Het enige verschil is dat Wilders' beveiliging groter en beter is dan bij die kale destijds.
@Realism Is All | 09-12-19 | 09:59: respect is u ook vreemd! Mede door u, gaat dit land naar de gallemiezen!
@Realism Is All | 09-12-19 | 09:59:
Als iemand bij een potje poker twee keer de schoppenaas presenteert krijgt ie gelijk een kogel. Bij jokeren kan dat wel maar dat speel ik dan ook nooit om iets van waarde. Het spel wat hier gespeeld wordt is gebaseerd op hoeveel zetels men wil overhouden voor de volgende ronde en nu een martelaar maken van Wilders zou niet best zijn voor de verdeling. Deze rechtzaak is een subtielere poging tot politieke moord en ik denk dat men erop gokt dat het volk het grotendeels wel best vindt als Geert afgestraft wordt. Je kan ze toch al alles wijsmaken dus dit is klein bier.
Die vraag is wel relevant.. want context.
Als ik de vraag zou stellen aan een stel opgefokte gekleurde medemensen of het misschien niet een goed idee zou zijn om elke witmans uit de Bijlmer te verwijderen, sta ik ook voor het hekje wegens opruien..
@Realism Is All | 09-12-19 | 09:59:
Had jij je je gisteravond niet moet melden bij Pompekliniek ?
@elfenstein | 09-12-19 | 10:06: Wilders had ook op safe kunnen spelen. Dat was wellicht veel effectiever geweest. Wilders kan nu niet meer dan het kwade ten goede proberen te keren.
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:11:
Die wet is dan ook gemankeerd. Van mij mag je dat vragen. Indien de reactie een lynchmob is die achter alle 3 die blanken in de bijlmer aangaan mag je die ook gewoon neermaaien met een gatling gun, dat dan weer wel. Ik mag ook gewoon vragen of er minder kudtmocro's in mijn buurt mogen komen, die verzieken het namelijk behoorlijk voor de rest maar welke politicus moet ik dat dan vragen als die niet meer mag zeggen dat hij dat voor me gaat regelen? Juist politici zouden ver boven die wet moeten staan, alles kunnen zeggen hoe abject ook. Zonder dat mechanisme is vrije politiek onmogelijk aangezien de heersende macht het voor het zeggen heeft wie er wat mag zeggen. Het gevolg kan je in deze zaak prachtig zien: Heksenjacht, wanorde en een totale afbraak van de fundamenten van de rechtstaat en de democratie.
Die beperkingen in de VvMU wet moeten er zsm uit, dit slaat mergens meer op. "Hij hep me beledigd" - Ok, die gaan we aanpakken, jarenlang vervolgen, zwartmaken in de media en het werken als politicus onmogelijk maken. Meest anti-democratische wet ooit, dit.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:22:
Een vraag stellen die het publiek nota bene beantwoord, hij zei zelf dus helemaal niks fouts, als dat niet safe genoeg meer is voor een politicus dan kan je wel ophouden, dan is oppositie voeren of iets willen veranderen net zo gevaarlijk als in 3e wereldlanden en zuidamerikaanse dictaturen.
Eigenlijk een beetje hetzelfde als met dat impeachmentproces tegen Donald Trump. De tegenstanders gaan gewoon voor zo veel mogelijk tv exposure opdat het klootjesvolk, dat toch maar met een half oog kijkt, op een gegeven moment gaat denken van 'goh, er zal wel wat aan de hand zijn.' Maar eigenlijk hebben ze helemaal niks.
@elfenstein | 09-12-19 | 10:29: Misschien is uitlokking ook wel ten laste gelegd.
@elfenstein | 09-12-19 | 10:27: heel stoer hoor, maar met die logica wordt je niet echt serieus genomen
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:44:
Nog zo'n vaag mantelbegrip dat absoluut geen plaats heeft in een wet.
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:44:
Inhoudelijk reaguren wordt te moeilijk?
Dit kan beter. Ik ben namelijk ontzettend stoer en een clown bovendien, ik word toch al nooit serieus genomen dus het boeit me geen reedt of het er ene meer of minder wordt die me serieus neemt. De enige die ik zelf serieus neem is vrouwe elfenstein, trouwens.
@elfenstein | 09-12-19 | 10:54: wees er maar zuinig op dan
Minder, minder, minder
... volk in de rechtbank
Lekkere dikke middelvinger van Wilders en Knoops naar het OM. Jullie komen er wel uit he jongens? Handdoek.....
Wilders legt een oproep van de rechter naast zich neer, niet van het OM
Laat het "dikke" maar weg.
Er worden stukken achtergehouden of steeds deels toegevoegd en toch gaat het proces door. Hoezo geef je de schijn af van een politieke vervolging?
Dat is geen schijn meer natuurlijk maar de realiteit
Hij heeft groot gelijk. Niet meer serieus te nemen dit, dus hij kan z'n tijd beter besteden aan nuttigere dingen.
Op het moment dat 'zwemmende Belgische Jongeren' ook worden aangepakt, aangezien zij gewoon een major-crime hebben begaan (aanranding cq. betasting van minderjarige meisjes), praten we weer verder.
Failed-state Hollandistan.
Dat denk ik ook. Wilders had zijn tijd beter kunnen besteden. Zinloze actie die provocatie. Hij wist dat hij een risico nam.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:25: zou hij al geweten hebben dat het OM zo corrupt is dat het zich door de VVD laat sturen? Durf ik niet te zeggen hoor.
@J-van-de-Bontekoe | 09-12-19 | 10:30: Dat wellicht niet. Maar hij wist wel dat hij wat losmaakte.
Mooi woord om de waarheid aan het zicht te onttrekken door een gordijn van rook en mist: zoekslagen.
Saddam heeft massavernietigingswapens en Epstein heeft zelfmoord gepleegd.
Zoekslag heeft ook een zekere afstand tot 'vinden'.
Ik snap dat Geert en zijn advocaat hier geen zin meer in hebben en lekker thuisblijven.
Hee, als ik Geert was dan stuurde ik een professionele clown naar de rechtbank als zaakwaarnemer. Dan weten ze daar in de rechtszaal meteen hoe we over dit proces denken.
Dat zou toch wel een hele mooie stunt zijn zeg.
Klaas Dijkhoff
Helaas mag je geschminkt niet naar binnen...
Nee, dat mag niet he', dat is minachting van de rechtstaat, hoe terecht het ook is!
@Nuchternederland | 09-12-19 | 10:05:
En met een boerka?
Een pik zwarte piet ?
@vluchtelingallergie | 09-12-19 | 10:06: welke rechtstaat?
Dat thuis blijven, is slechts politiek.
@Sierstrip | 09-12-19 | 10:26: het hele proces is politiek, dus Wilders doet wat hij direct had moeten doen.
@J-van-de-Bontekoe | 09-12-19 | 10:39: Een juridische zet is het niet. Alle processen zijn politiek. Wetten handhaven zichzelf niet. Mensen doen dat. En die hebben een agenda. Altijd. Door dit te erkennen, valt het verhaal van Knoops onderuit te trekken. Criterium zou moeten zijn de "zwaarte van de inmenging".
@J-van-de-Bontekoe | 09-12-19 | 10:16: Ja, had tussen aanhalingstekens moeten staan!
Och, het OM en de minister blijven maar wrijven in deze vlek. De vlek wordt steeds groter, evenals de aanhang van Wilders.
Op alle departementen is het een grote puinzooi, geen enkele minister heeft nog grip op enige zaak en Grapperhaus legt nog even het vergrootglas op deze bijzaak. Nou succes ermee, de kans dat dit kabinet valt wordt met de dag groter en hoe langer dat duurt, hoe meer clusterfucks en hoe groter de kans dat Wilders en Thierry er garen bij spinnen.
Het kabinet zal nooit vallen nu, nooit. Zij zien ook de peilingen.
@Realism Is All | 09-12-19 | 09:55: in de peilingen staan PVV en FvD toch echt nog lang niet op genoeg zetels. En een coalitiepartner kunnen ze vergeten, behoudens misschien de klein christelijke fanatici..
geen enkele andere partij wil uit de EU.. en dat is echt wel een dingetje..
@Realism Is All | 09-12-19 | 09:55: Dat klopt, verantwoordelijkheid wordt niet genomen, conclusies niet getrokken en de oppositie bestaat nauwelijks. De media laten alles gaan. Dus dit kabinet gaat niet vallen, nooit.
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:14: ehhhh, de SP?
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:14: Men roept wel Nexit maar das ook niet de oplossing, ziet u de rij vrachtwagens al voor de Duitse/Belgische grens, onmogelijk. De oplossing ligt hem in Brussel meer democratisch maken. Maar die oplossing kunnen we ook wel vergeten, zeker met al die ruggegraatloze politici die er na dit kabinet er hun inkomen vandaan willen halen.
@Slough | 09-12-19 | 10:32: tja, voor de EU stonden ook alle grenzen dicht en zo.......
@Slough | 09-12-19 | 10:32: “men roept wel Nexit”
Wat zijn dat voor klapmongolen? Men roept maar wat? Dus niet serieus nemen? Is het een puzzel? Zien ze wel? Zon programma kan later nog wel?
Kom op.. een partij die maar wat roept hoort toch alleen thuis in de gemeenteraad van schubbekutteveen...
@J-van-de-Bontekoe | 09-12-19 | 10:38: Niet te vergelijken met die tijd, de intensiteit is hoeveel verveelvoudigd
Geen zaak.
Wel een zaak, geen veroordeling
Duizend bommen en granaten, plofkraken, overvallen, kopschoppen etc etc door meer meer meer licht getinte criminaliteit maar de man die dit aan de kaak wilde stellen wordt aangepakt op een vormfout. Nee natuurlijk zijn het niet alleen Marokkanen dat was een stomme fout maar jongens het echte probleem blijft liggen.
De overeenkomst tussen dit soort criminelen is inderdaad niet dat ze allemaal Marokkaan zijn. Of Turks, of Albanees. Of zwart, wit, geel of blauw.
De gemeenschappelijke overeenkomst is eigenlijk wel dat het haast altijd U-weet-wel-lims zijn.
Wat een farce!!1!
Blues on Monday
Had dan wel "Geen proces" moeten zijn.
Oops, @Bert Konterman | 09-12-19 | 09:45
Mooi. Eindelijk waar de rechtbank niets tegen in kan brengen. Btw., het loopt over, zuivering is op z'n plaats.
Lang verhaal kort: alleen al de schijn van beïnvloeding zou voldoende moeten zijn voor niet-ontvankelijk verklaring van het OM.
Einde.
Euhm... het is het OM die juist de hoogste prioriteit stelt aan deze schijnvervolging want het OM is ideologisch gegijzeld door de linkse kerk.
Het OM is niet onpartijdig, in geen enkele rechtszaak.
De minister heeft invloed op *elke* rechtszaak, indirect ( door strengere straffen te eisen tegen bijvoorbeeld hulpverleners) en direct. En aangezien dit een politicus aangaat is directe bemoeienis niet meer dan logisch
Schijn is geen grond voor niet ontvankelijk verklaring.
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:18:
Als directe bemoeienis zo logisch is, waarom probeert de minister dit dan onder de pet te houden? Snap je het nou echt niet?
@Epistulae_Morales | 09-12-19 | 10:18: Hij kan strengere straffen eisen wat hij wil. Dat is alleen maar voor een mooi TV momentje. Er is geen rechter die daar iets mee kan, dus hij beïnvloedt daar de rechtspraak niet mee. Als hij echt strengere straffen wil, moet hij een wet maken, die vervolgens in 2e en 1e kamer wordt gecontroleerd en beoordeeld. Pas daarna wordt de wet aangenomen en kan de rechter er iets mee in de rechtbank.
Als hij echter met mailtjes naar het OM gaat aandringen op vervolging van Wilders en vervolgens gebeurt dat ook, dan is er sprake van beïnvloeding. ook al beweert het OM dat ze de beslissing zelfstandig heeft genomen, Het mailtje is er, dus is er mogelijk sprake van beïnvloeding.
@Nuchternederland | 09-12-19 | 11:36: wat probeert hij onder de pet te houden? Wanneer deed hij dat en waarover heeft hij gelogen?
Disclaimer: dat je niet begrijpt wat hij zegt, is geen valide uitleg
Saskiaaa!!!
zou toch een gotspe zijn als ze deze zaak niet uit stellen tot na de zoektocht van Grappenhuis? sowieso dat dit zaakje stinkt als een beerput.
geen bananen?
Wij leven ook niet in een republiek. Nog niet...
Maar ligt daar nu echte Bianco Carrara op de vloer of is het nep?
Is dat een of andere pr0nster? Ik zie verder geen siliconen ofzo dus zal wel echt zijn dan.
Geen maatschappelijke interesse, geen draagvlak, slechts een handvol hardvochtige linkse Deugers die niet willen toegeven dat ze vanaf het negin al giga fout zaten met deze bespottelijke vervolging.
De vraag is echter heel relevant.. of een politicus zoiets mag zeggen. Ik vindt van wel, want ik vind ook dat je mag zeggen dat PVVers gevaarlijk zijn en moeten worden bestreden. Zinder zon proces als dit durven veel te weinig mensen echte actie te ondernemen tegen dit soort partijen. En buitensluiten in zoveel mogelijk maatschappelijk verkeer ( minderen) is een zeer welkome mogelijkheid die legaal moet worden gemaakt. Een vrijspraak van Wilders helpt daarbij.
Die vraag is idd relevant. Vandaar dat die vraag aan de rechter is voorgelegd. Met de wet in de hand viel die vraag kennelijk niet te beantwoorden.
Als hij hiermee dus afziet van verdediging, is dat niet een alles of niets zet?
Kan dit niet leiden tot een uitspraak nu, ten nadele van hem?
Een nepveroordeling waar historici keihard hun oordeel over zullen vellen?
Soms kun je alleen maar winnen door het spel niet mee te spelen.
@Solar666 | 09-12-19 | 09:48: een heksen jacht, en later wordt bekend wie er allemaal onterecht op de vuurstapel zijn beland
Ik zou als ik hem was ergens politiek asiel vragen, wegens politieke vervolging strijdig met de mensenrechten. En dan in een echte rechtstaat, Suriname of zo.
@Solar666 | 09-12-19 | 09:48: beetje jammer alleen dat historici wel een mening mogen hebben, maar niet recht spreken.
Neprechtbank.
En zo hoort het in een neprechtsstaat.
Iemand een banaan?
Nederland showprocessenland!
Grapperhaus en zijn ministerie hebben langer tijd nodig om relevante stukken te doofpotten en klokkenluiders kalt te stellen
Heeft Wilders zich al weer verslapen?
Grapperhaus heeft aangegeven dat degene die de documenten moet aanleveren in winterslaap is tot februari.
Ehhhhhh......
Nee, na vijf minuten, nee, nog niet grapper.
Dat is niet meer voorgekomen sinds hij bij de VVD weg is. Daar was het nodig om een beetje aan te passen aan de groep.
@Frau Merkel | 09-12-19 | 10:28: Ik heb daar geen herinnering aan.
Hup Geert! De enige die niet meedoet, en toch wint.
The game is rigged, the table is tilted. The only way to win is not to play.
Blues on Monday.
Geen reaguursel.
Maar wel een heerlijke referentie naar Jules Deelder. Geen krant, geen weet.
REAGEER OOK