Minister Kaag (D66) WAARSCHUWT Syrische vluchtelingen voor Nederlandse media
What the actual flying fuck
Het moet niet gekker worden maar minister Kaag (júllie minister, niet meer de onze) van de naargeestige volksverlakkers van D66 (de radicaal-islamitische afsplitsing van GroenLinks) heeft op het 66-congres een club Syrische vluchtelingen GEWAARSCHUWD voor de Nederlandse media. "Laat je niet gek maken door de Nederlandse media", aldus Kaag. 'Ze drukte hen op het hart om ‘niet alles te geloven’ wat media hier berichten'. Haar waarschuwing voor het levensgevaarlijke en fake news verspreidende Nederland deed Kaag natuurlijk in het Arabisch want fuck ons. En alle aanwezigen namen nog een slokje van hun soja latte en iedereen kirde vol bewondering.
Hm hm Kaag, want onze vrije en kritische media zuigen zomaar alle berichtgeving over vluchtelingen uit hun eigen dikke lul. Die winkeliers die hun koopwaar zien verdwijnen zitten ook in het complot. Fotografen ook. Het CBS trouwens ook. Positieve berichtgeving over Syrische vluchtelingen, dat is volgens Kaag dan weer géén fake news. En zo pijpt onze jullie minister 150 Syrische vluchtingen in 1 grote multisessie door de complete Nederlandse media in het verdomhoekje te pleuren. Hoe DURFT z... nee wacht. Natuurlijk. Die verschrikkelijke, afgrijselijke NOS.
Nou ja, wachten tot NVJ-coryfee Arthur 'jodenster' Graaff op de volgende 66-borrel de belangen van de journalisten komt verdedigen (uw blog hoort daar trouwens niet bij) want die knettergekke Kaag, dat kan natuurlijk niet langer zo.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
JA KOM NOU. Nu was D66 opeens niet 'in alle scherpte' op de hoogte van fouten cv Van Berkel
Alsof we allemaal het geheugen van een goudvis hebben
Het is natuurlijk volkomen van de pot gerukt dat Nathalie van Berkel nu Kamerlid van D66 blijft
Sowieso is een studie bestuurskunde juist iets om je voor te schamen
Nathalie van Berkel (D66) trekt zich terug als beoogd staatssecretaris na liegen op cv
Foto: Nathalie van Berkel (D66) haalt haar toverdiploma van Zweinstein op
Beoogd staatssecretaris Financiën Nathalie van Berkel (D66) flufte cv op, 'heeft alleen havo en hbo-propedeuse'
Foto: Nathalie van Berkel (links), dromend van een universitair diploma
WTF. Nevenfunctieverstrengelaar Stientje van Veldhoven minister Klimaat en Groene Groei
Bel dan meteen Ernst Kuipers op
Drankroddelaar, BNNVARA-maatje en 'short op Oekraïne'-fantast Sjoerd Sjoerdsma MINISTER
Een waardige opvolger van Sigrid Kaag
