Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

WAT. Ex-PVV'er Joram van Klaveren wordt moslim

Vandaag in OPMERKELIJK NIEUWS.

Social

Zomaar een hedendaags verhaal over een man die het niet gelukt is buiten ideologie om te leven. Tot 2014 kamerlid voor de PVV, en schreef graag teksten als "De PVV is van mening dat de invloed van een veertienhonderd jaar oude totalitaire en barbaarse ideologie zo klein mogelijk dient te zijn." Toen natuurlijk dat VNL-avontuur onder de vlag van het "klassiek liberalisme", wat destijds een verzamelnaam was voor iedereen wiens analytische vermogen piekte op de vaststelling dat "Politieke Correctheid" een probleem was, nog net wist dat John Stuart Mill en Stuart Little niet dezelfde dingen waren, en twee Churchill-quotes uit het hoofd kende. Dus natuurlijk werd Jan Roos ingevlogen als lijsttrekker. 

Nou, tot iedereens verbazing mislukte dat, en ja, dan rest er natuurlijk alleen nog het Van Doorntje. "Nu is hij moslim geworden en heeft hier een boek over geschreven, met als titel: Afvallige." Godverdomme man, moet er dan ook meteen een boek over geschreven? Maakt de boom werkelijk geen geluid meer als niemand hem hoort vallen? "De kentering van islamcriticus naar moslim begon toen Van Klaveren een kritisch boek wilde schrijven over de islam. “Gedurende dat schrijven stuitte ik op steeds meer zaken die mijn visie op de islam deden wankelen.”" Joram, we vonden je eigenlijk altijd al een autoverkoper die een keer per ongeluk een Elsevier had gelezen, maar we wensen je veel succes met het monetizen van je volstrekt on-interessante zielentocht waarin je de door C-garnituur denkers voorgekauwde  gebaande paden nooit zult ontstijgen.

Inteelt-update: Journaliste Hanina Ajarai die Joram van Klaveren mede interviewde met Sheila Kamerman voor NRC werkt dus voor de uitgever 't Kennishuys, die Van Klaverens boek uitgeeft.

Social
Social

Reaguursels

Inloggen
-weggejorist-
bruin1 | 05-02-19 | 11:03
-weggejorist-
Hannah_Stevens | 05-02-19 | 10:48

Wie met pek omgaat wordt ermee besmet. Ik denk dat Joram's ommezwaai prozaischer is. Hij geilt denk ik op moslima's en heeft zo een betere "ingang". Misschien heeft ie wel iets met die journaliste met de hoofddoek

batvoca2 | 05-02-19 | 09:16
-weggejorist-
Amelie_Alston | 05-02-19 | 09:15

Theïsten zijn dom. Allemaal.

poiuytrewq | 05-02-19 | 08:38

Toch grappig dat kritische nootjes gelijk het stempel "moslimhaat" krijgen.
Beste moslims, ik heb geen hekel aan u als individu. U bent als individu best te pruimen , u kunt zich namelijk best aanpassen als u daar de voordelen van ziet.. Het probleem echter is dat u zodra u zich in een groep begeeft zich anders gaat gedragen, vervelend zeg maar.
Klein advies, laat uw geloof gewoon lekker thuis achter de voordeur waar het hoort.
Verlang niet van mij als individu dat ik altijd maar rekening moet houden met wat u gelooft, want geloof het of niet maar ik geloof het niet.

DeviousDick³ | 05-02-19 | 03:12
-weggejorist en opgerot-
Onderdekoffer123 | 05-02-19 | 02:23 | 1

Toegeven: humoristisch is het wel.

Over 2 maanden zal hij wel e.e.a. gaan doen? Begin april of zo?

Rest In Privacy | 04-02-19 | 23:22

Hij accepteert in zijn beleving dat aan de islam blijkbaar niet te ontkomen valt, de mossels gaan winnen, nemen alles over en hij capituleert vroeg zodat ie straks een goeie uitgangspositie heeft in de islamitische hiërarchie . Veel Europeanen deden in de late jaren 30 van de vorige eeuw hetzelfde voor de nazi's .

Castor12 | 04-02-19 | 23:01 | 1

Zandnazi doen rare dingen, Zweden , Amerika , etc. Gezellig hoor. Wordt een knaller

rattenvanger XL | 04-02-19 | 23:20

zit straks naast urkieturkie kuzu met z'n rovers...

Y&T | 04-02-19 | 22:56

Als Jo straks hindoe is moet ie er nog maar es over komen vertellen.

Shareholder II | 04-02-19 | 22:18

Dhr. Donner had geen intentie om de sharia in te voeren. Als dit wel zo zou zijn dan graag 3 quotes van de man.

A.S. Perien | 04-02-19 | 19:54 | reageer | favorietblock
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...

Overigens heb ik het idee dat er velen zijn die u willen uitleveren aan degene die u ueberhaupt zouden willen hebben.

A.S. Perien | 04-02-19 | 19:54 | reageer | favorietblock
... wut?

Overigens was de post enigszins satirisch bedoelt maar dat terzijde.

Graaf_van_Hogendorp | 04-02-19 | 21:55

Als ik die kop zie met dat opkomende baardje, dan lijkt hij sterk op Joran van der Sloot........ Was ook iets mee

Toiletflush | 04-02-19 | 21:45

Ik ben benieuwd of hij of altijd zijn Israëlische vrienden blijft uitnodigen op zijn verjaardag.

down | 04-02-19 | 21:24

Je vraagt je af of zo iemand nog wel een sociaal leven heeft, en wat een move als deze daarmee doet. Mijn medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen.

Sans Comique | 04-02-19 | 21:17

Joran de waanzinnige...

Pierre Lebon | 04-02-19 | 20:42

Ze hebben kennelijk behoefte aan een opperwezen, in de wandeling god genoemd. Ik hoop voor god dat hij/zij/het overleeft, want het lijkt er op dat het grootste deel van de wereld zo iets nodig heeft. Ik doe niet mee.

John9oo9 | 04-02-19 | 20:42 | 1

Mmm, sorry: ' iets nodigd heeft' toevoegen.

John9oo9 | 04-02-19 | 21:05

En stem daarom aub niet op de PVV.

Van PVV-er/psychopaat/crimineel naar Islamiet.
Van Islamiet naar terrorist.

Van kwaad tot erger heet dat.

Fedor Emelianenko | 04-02-19 | 20:31 | 2

Hij stemde ook geen PVV. Weet je nog?

omanders | 04-02-19 | 20:54

Infiltreren voor een paar jaar waarna hij aan zijn bestseller kan beginnen.

Ondanks | 04-02-19 | 20:26

Als een of andere god me nodigd heeft dan hoor ik het wel. Over het is god almachtig, dus ik merk het wel als zij of hij of het me nodig heeft. Helaas ben ik slecht ter been, dus ik weet niet of ik mag meedoen.

John9oo9 | 04-02-19 | 20:16 | 2

Shit, over het algemeen

John9oo9 | 04-02-19 | 20:18

Opportunisme.
Misschien dat ik ook wel bekeer.
Van mijn eigen medemens hoef ik het ook niet te verwachten.

oplichter | 04-02-19 | 20:11

Net zoals ik vind dat moslims christen moeten kunnen worden, vind ik ook dat christenen moslim moeten kunnen worden. Is Joram's eigen keuzevrijheid.

Schuldenbrau | 04-02-19 | 20:10 | 3

Jawel, maar een democraat die zich tot het Nationaal Socialisme mag je toch op zijn minst onbetrouwbaar noemen. Wie weet hoe morgen zijn pet staat.

Sans Comique | 04-02-19 | 21:04

Same difference.

Shareholder II | 04-02-19 | 22:24

Waarom Christen ? Je kan ook gewoon helemaal niets worden .

achtziger80 | 05-02-19 | 02:13

Het is met álle geloven hetzelfde: vastklampen aan een bepaalde identiteit, onwetend en onzekerheid op basis van een diepgeworteld minderwaardigheidscomplex.

HypoPseudo | 04-02-19 | 20:04

Das net zoiets als dat Sylvana Simons volgend jaar Hoofdpiet is in Amsterdam LOL.
Het was natuurlijk ook wel duidelijk dat die kerel een steekje los heeft

Oepsie1234 | 04-02-19 | 19:58

Wat nog meer opvalt, is dat links Nederland dit als een 'overwinning' ziet. Helemaal bereid om in het holletje van de islam te kruipen, als de PVV maar kan worden afgezeken. Engnekken.

Padjepejer | 04-02-19 | 19:48

Okay, dus alleen maar publiciteitsstunt. De LUMMEL

Jan Marijnissen | 04-02-19 | 19:44 | 1

Waar leest u dat?

kotelet | 04-02-19 | 19:51

Toch ook weer niet heel verbazingwekkend. De meeste Westerse bekeerlingen passen loepzuiver in het profiel "gedesillusioneerde mislukkeling die ten einde raad ergens bij wil horen." Drankorgels, drugsgebruikers en allround zwakzinnigerds, die niet in staat zijn hun spirituele leegte met iets anders op te vullen dan een kwaadaardige middeleeuwse woestijnreligie.

Phat_Phuc | 04-02-19 | 19:43

Het enige wat ik kan verzinnen, is dat mijnheer zich verraden heeft gevoeld door zijn eigen volk. Komt nergens meer aan de bak. Hij is zeker niet dom. Dan maar strijdend aan de andere kant ten onder.....

Ik vind het een treurig verhaal.

kotelet | 04-02-19 | 19:38

Het valt me op dat bakra gristenen zeer vatbaar zijn voor de ieslaaaaaaaam.

- Piet Hein Döner, wilde sharia invoeren zodra er draagvlak was
- Grappenhuis, wil jihadi broedkippen en broedsels per direct terughalen (en verzorgen tot het graf)
- Ans Nusra, had een jihadi boyfriend en loog om hen naar tataland te krijgen
- Arnoud van Doorn, vast ook ergens een gristen opvoeding
- Dennis Honing, bekeerling en oud scribent van @nostyle
- Joram van Klaveren, kennelijk bekeerd

Gemene deler is wit en gristen zijn. Ik zeg alle witte gristenen deporteren naar Zeeland en de Veluwe / gebied rond Kampen / utregse heuvelrug. En de rest tot atheistisch grondgebied verklaren. Want straks leveren ze ons uit aan de ieslaam, zij zijn de eersten die kennelijk bekeren...

Graaf_van_Hogendorp | 04-02-19 | 19:37 | 4

Dhr. Donner had geen intentie om de sharia in te voeren. Als dit wel zo zou zijn dan graag 3 quotes van de man. Overigens heb ik het idee dat er velen zijn die u willen uitleveren aan degene die u ueberhaupt zouden willen hebben.

A.S. Perien | 04-02-19 | 19:54

@A.S. Perien | 04-02-19 | 19:54:
..
Echt?

John9oo9 | 04-02-19 | 20:57
▼ 1 antwoord verborgen

Wordt ie al bedreigd uit extreem-christelijk hoek?
Oh, en de imam gaat hier zo geil van worden.
Die verkoopt dit vrijdag als een godswonder.
Van islamhater naar islamlover, dat kan alleen de hand van Allah zijn en zijn geliefde profeet Mo, moge de vrede op hem rusten.
Walgelijk, die VerKlavering van onze samenleving.

Ruimedenker | 04-02-19 | 19:36

30 jaar eerder ging de een na de ander bij De Bhagwan. Dat stopte vanzelf na een jaar of wat.

Nichtsneues | 04-02-19 | 19:34 | 3

93 Rolls-Royce’s.
Oplichter!

Ruimedenker | 04-02-19 | 19:38

Joram mag niet stoppen met moslim zijn. Tenminste niet als hij nog een paar jaar op deze aarde wil blijven.

Avin | 04-02-19 | 20:23

Soms lijkt het alsof harde krachten elkaars tegenpolen zijn: communisten versus fascisten, de hoeken tegen de kabeljauwen, de PVV tegen de islam. Maar dat is oppervlakkig. De harde krachten leven in een soort symbiose, met de strijd als een gemeenschappelijk doel. Het is vaak nogal toevallig in welk kamp men raakt. Elk kamp heeft rare ongefundeerde ideeën. Vlagdronken de strijd in, met de eerste de beste vlag. En achter een andere vlag gaan aanlopen, is dan helemaal niet raar.

De echte diepere vijanden van de harde krachten zijn de zachte krachten. Mensen die eerst wel eens een goede reden willen hebben om achter een banier de strijd in te gaan, en anders doen ze het niet.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 19:33 | 1

Ofwel; radicale moslims en PVV'ers hebben meer gemeen dan ze denken...

* Il Principe * | 04-02-19 | 19:50

een kat in het nauw maakt rare sprongen, if you can't beat the, join them…, capitulatie van een lafaard, niet te vertrouwen, de aarde is toch plat. GEEN AANDACHT GEVEN! is de moeite niet waard, morgen geeft ie god mag weten wie gelijk.

CleaudeSacke | 04-02-19 | 19:32

Hebben ze 'm nou echt ... heel... veel betaald ofzo??

Wienerschnitzel mit | 04-02-19 | 19:30 | 1

Geen grotere gift dan je hoofd mogen behouden!

LiniaalRectaal | 04-02-19 | 20:18

Zou het kunnen dat de beste man dermate is bedreigd na de aankondiging van het schrijven van zijn boek en zijn eerder gedane uitingen dat de "bekering" een al dan niet gedwongen noodsprong is ?

A.S. Perien | 04-02-19 | 19:28

Hij zal nu wel politiebeveiliging nodig hebben. Afvalligheid enzo. Fatwa's uit de wereldwijde christelijke gemeenschap ontvangen, zoals uit Finland en Australië. Die sommigen in NL zullen afkeuren, direct gevolg door 'Maar, je moet Christus natuurlijk niet beledigen.....'
Allemaal één pot nat, dat christelijke geloof en de islam.

michelpen | 04-02-19 | 19:25 | 2

Inderdaad, die politiebeveiliging kan nu wel weg.

LiniaalRectaal | 04-02-19 | 20:15

@LiniaalRectaal | 04-02-19 | 20:15:
Die beveiliging is natuurlijk pas nodig wanneer Joram t.z.t. openlijk en met veel bombarie wederom van mening verandert. Dan zullen er in Pakistan wel weer mensen de straat opgaan, stilzwijgend gesteund door de hier reeds aanwezige 5e colonne.

michelpen | 04-02-19 | 21:02

En dat is nummer 2. Je zou bijna denken dat de PVV een kweekvijver voor haat en intolerantie is.

Melk met klonten | 04-02-19 | 19:18 | 1

Net als iedere nieuwe partij ruiken machtswellustelingen hun kans. De LPF had dikke pech dat ze gelijk in de regering zaten en via die weg kaltgestellt kon worden. Andere nieuwe partijen krijgen echter de kans om zich eerst van parasiterende achterbakse rugstekers als Joram te ontdoen. Heeft wel lang geduurd in dit geval.

Sans Comique | 04-02-19 | 21:08

Bij de gast zal al langer *tuut tuut, boing boing, Peppie en Kokkie* een schroefje los.

Wekkertje | 04-02-19 | 19:16 | 1

Bij die man zit geen schroefje helemaal vast.

Sans Comique | 04-02-19 | 21:14

Kent iemand toevallig nog die mop van Van Damme?

kotelet | 04-02-19 | 19:15 | 1

Vertel, vertel!

John9oo9 | 04-02-19 | 20:30

Joram is een 100% politicus, wat zijn laatste actie verklaard.

the Jackdawn | 04-02-19 | 19:12

Ik zie een D66-er niet zo snel moslim worden. Die preken wel tolerantie, en brengen dat in zekere zin ook in praktijk, maar kijken vanuit hun technocratische ivoren toren oneindig neer op alle religies, dus ook de islam. Ze verlagen zich niet tot een confrontatie zoals de PVV dat wel doet. Ze staan erboven.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 19:10 | 1

Ze staan er zo een eind boven, dat ze het uitzicht op het gevaar volslagen is ontgaan

bqbq | 04-02-19 | 19:30

Hij had aandacht nodig en hij kon kiezen tussen dit of een date met Rapper Sjors.... Waarschijnlijk heeft hij er lang over na moeten denken.

EenGoedBegin | 04-02-19 | 19:10

Er is maar 1 conclusie mogelijk. PVV'ers zijn gestoord. Allemaal.

* Il Principe * | 04-02-19 | 19:07 | 4

Hij is al langere tijd geen PVV-er meer, gupke.

Kop Kaaz | 04-02-19 | 19:13

U bent dus PVV'er?

Mr_Natural | 04-02-19 | 19:13

Laten we het erop houden dat PVVérs anders denken.
Ik zou er trouwens niet van staan te kijken als Baudet hetzelfde deed als het hem meer stemmen zou opleveren.

the Jackdawn | 04-02-19 | 19:15
▼ 1 antwoord verborgen

Die ziet die instroom van kansrijke Islamieten in Europa en dacht: laat ik het zekere maar alvast voor het onzekere nemen en me nu maar rigoureus bekeren? Anders hang ik over paar decennia naast Wilders aan een hijskraan?

Jan, Leiden | 04-02-19 | 19:06

Hij zal gedacht hebben, if you can’t beat them, join them.

matatwork | 04-02-19 | 19:06

Wedstrijdje ver plassen op Radio 1 over welk sprookje beter is. Dat van Thijs of van Joram. Joram zat in ieder geval wel goed in de materie.

Ardbeg | 04-02-19 | 19:06

Nu klinkt het verhaal in de media van Joram van Klaveren net als Arnoud van Doorn destijds vlak voor zijn bekering als een vredeboodschap en verzoening..... Maar ik durf te voorspellen dat over een half jaartje wij allen zullen zien en merken dat hij net als twitterterrorist Van Doorn daar weinig van overblijf en gewoon een persoon blijkt te zijn is gefascineerd is door macht en dictators. Nu kiest hij de andere kant net als een een overstap van een F-Side aanhanger van AJAX naar. de harde kern van Feyenoord... Die Dennis Honing had ook een ontzettende fascinatie voor Adolf Hitler. Normale mensen zullen zich niet gauw bekeren...

papiricki | 04-02-19 | 19:05 | 1

Sommige mensen zijn Hitler nog steeds dankbaar voor het invoeren van door de staat betaalde ouderzorg, kinderzorg, scholing, kinderbijslag, werkeloosheidsuitkering, gezondheidszorg, zaken die een negatief effect hadden voor de macht van de kerk.

the Jackdawn | 04-02-19 | 19:20

"Dus natuurlijk werd Jan Roos ingevlogen als lijsttrekker. "
Haha! Jullie hadden hem wat graag willen houden. Of om hem voor het geenpeil karretje te spannen ofwel voor een nieuwe reeks echte jannen samen met Dijkgraaf.

noerg | 04-02-19 | 19:05

Slimme vent. Bij de pvv had hij geleerd dat we worden uitgeroeid door de islam dus hij dacht, if you can’t beat them, join them.

ummeh | 04-02-19 | 19:05 | 1
-weggejorist-
Wladimir 1928 | 04-02-19 | 19:19

kost 'm wel zijn preputium. Ik snij die er graag af voor 'm met een bot mes wel te verstaan.

langzullenweleven | 04-02-19 | 19:03

In feite is het nu zo : "Wie is Mol" van Klaveren gelooft nu weer in een andere Sinterklaas, zo zijn er nog 2998 goden te gaan.

Datkanjenietmenen | 04-02-19 | 19:03

En uiteraard springt de msm erbovenop want 'juicy roddels over de PVV'. Nog even en hij komt met verhalen over Wilders en plassex. Hij is in ieder geval verzekerd van 100% aandacht voor de komende tijd (tot hij zich ineens tot weer iets anders bekeert). Boek alvast tickets voor de show 'Joram van Klaveren bouwt zich live om tot schemerlamp met tieten'.

Datsun_Cherry | 04-02-19 | 19:02

Gesprek tussen Ayaan en Joram organiseren.
Kan GS dat doen?

kloopindeslootjijook | 04-02-19 | 19:02

Ik zie bij de CDA en PVDA nog steeds Zittende en oudgediende de P... polonaise lopen. En samen zingen ze !!! Daaaaaar moet een P..... in.Daar moet een P..... in,Daar moet een P..... in,Daar moet een P..... in. Bah

brandewijntje | 04-02-19 | 19:02

Nou interview op radio 1 gehoord met "Wie is de Mol" van Klaveren mét 4 gelovigen en er zat geen wetenschapper bij, we hebben er weer een gek bij in Nederland. Succes daarmee Nederland.

Datkanjenietmenen | 04-02-19 | 19:01

Gaat hij direct naar DENK of eerst een paar jaartjes PvdA?

Mr_Natural | 04-02-19 | 18:59

Gewoon te zielig voor woorden.

Willibald von Klúúúk | 04-02-19 | 18:57

Jo-ham vond de PVV natuurlijk te links en bovendien pro- Israël.
Bij de islam zal hij met gestrekte rechterarm ontvangen worden, als Aboe al jodenhater.
Hij zal het goed doen bij de rechtsfascistische islam. Denk of Nida zal m wel passen.
Het is dat ie al kaal is ..... die moffenhoer.

Ruimedenker | 04-02-19 | 18:56

Van lul naar halul.

Mr_Natural | 04-02-19 | 18:56

Over een paar jaar noem ik Erdogan mijn grote leider. Ik zeg het maar alvast, zodat niemand er vreemd van opkijkt.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 18:54 | 1

Kan ik mij voorstellen.
Erdolf is zijn macht verder aan het uitbreiden, door de oppositie alvast terroristen te noemen.
De Koerden hebben geen leven, onder het bewind van de dictator.

Ruimedenker | 04-02-19 | 19:00

Ohw dus we hadden een kamerlid dat zich niet of nauwelijks had ingelezen op een thema, een thema dat zijn partij goeddeels definieerde, en waar meneer nogal uitgesproken over was en is. En nu heeft meneer ( in NRC) zich naar eigen zeggen 'verdiept' en slaat totaal om want meneer heeft opeens het licht gezien? En meneer treedt naar buiten met een boek en werpt zich op als verdediger van mo en co. Nee wacht, Joram kent nog maar twee soera's maar het is wel menens! En de shahada gelukte op basis van voorzeggen. En naar eigen zeggen is zijn bekering tot nog toe op basis van een rationele exercitie! Speechless.

Pseudoniempje | 04-02-19 | 18:54 | 3

Dit is nou echt hysterie.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 18:56

En meneer meent de juiste historische islam te identificeren en de dwalingen van het Wahabisme te doorgronden. Wat is hier aan de hand?

Pseudoniempje | 04-02-19 | 19:26

Denkt waarschijnlijk dat zijn boek zo beter verkoopt.
Misschien een zeteltje bij DENK in het verschiet?

jaap932057795966 | 04-02-19 | 18:53 | 2

Jaap, mij lijkt Joram van Klaveren niet de geestelijk meest stabiele persoon. En wat hij al eerder geflikt heeft (verraad aan de PVV-kiezers door opeens van mening te veranderen over het partijprogramma van de PVV, zetelroof, bekering tot de religie van Mohammed de kinderverkrachter en massamoordenaar) kan hij zonder problemen opnieuw flikken als hij bij DENK zit. Als ik fractieleider zou zijn van DENK zou ik zo'n zoekende/ twijfelende dolende ziel niet graag op een verkiesbare plaats neerzetten.

Wladimir 1928 | 04-02-19 | 19:11

@Wladimir 1928 | 04-02-19 | 19:11:
LOL, wat zou de PVV zijn ZONDER zetelroof???

* Il Principe * | 04-02-19 | 19:21

Het zal hem geen windeieren leggen in zijn portemonnee. Ik zie geld. Veel geld.

frisenfruitig | 04-02-19 | 18:49

Je kunt niet steeds alleen maar "tegen" zijn. Dat gaat vermoeien als je niet iets hebt waar je dus "voor" bent. Kennelijk had hij niet een positieve zaak die hem kon drijven. Nu denkt hij rust gevonden te hebben, maar dat is de rust van een wapenstilstand.

marjen | 04-02-19 | 18:48 | 3

Mooi gezegd.
Ik heb nog even gedacht dat hij misschien bedreigd werd, maar ik denk nader inzien dat de reden inderdaad een intrinsieke is.

letopuwzaak | 04-02-19 | 18:52

Christen zijn is twijfel. Moslim zijn is zekerheid.
*mompelt iets over twijfel is de basis van de wetenschappelijke methode*

LiniaalRectaal | 04-02-19 | 20:11

Voorstel voor tekst-aanpassing:
"maar dat is de rust van een wapenstilstand"
even vervangen door 'maar dat is de rust van een overgave'

michelpen | 04-02-19 | 20:31

Ik vint het wel stom dat linkse polietiesie misbruik maken en niet leuk doen tegen PVV en Wilders en zo dat PVV en Islam één pot nat is. Ik ga nog steeds Geert stemmen hoor! O zo! Wilders heeft gewoon peg met Arnoud van Doorn en Joram van Klaveren en so! PVV en Geert hebben nog steeds geleik. O zoo! Stomme linkse politikussen!! Allemaal weer tegen Geert. Da's niet leuk!

TB2318 | 04-02-19 | 18:45 | 1

Huilie huilie.
Het is niet eerlijk.

kloopindeslootjijook | 04-02-19 | 19:05

Benieuwd of Jor(d)am(n) zijn nike’s aan mag houden?

franck7020 | 04-02-19 | 18:45

Hij doet maar. Alleen... belachelijke wetten in de tora of bijbel worden allang niet meer uitgevoerd, maar de islam is bezig om zijn wetten door de strot te duwen. Dus meneer is vóór: Vrouwen moeten zich volledig bedekken (is hij getrouwd?) liegen wordt gestraft met 80 zweepslagen en bij dieven wordt de hand geamputeerd (heeft hij kinderen?) en homo’s krijgen de doodstraf (heeft hij familie, buren, vrienden, collega’s...? Zit er vast wel eentje bij)
Oh wacht, hij mag 4 vrouwen trouwen maar dan moet hij hun wel onderhouden. Ah, hij heeft een boek geschreven, inderdaad, hij heeft centjes nodig voor zijn nieuwe lifestyle.

ummeh | 04-02-19 | 18:44 | 2

Meneertje heeft alleen de Koran gelezen, niet de leefregels zoals die in de Hadiths staan en voor de meeste problemen zorgen.

kapoerewiet | 04-02-19 | 18:46

@kapoerewiet | 04-02-19 | 18:46:
Het is nog erger, hij heeft niet eens de hele Koran gelezen, alleen de twee kortste hoofdstukken......

BlowingBubbles | 04-02-19 | 19:10

Hoe kun je van het Christelijk geloof overstappen naar de Islam? Dan heb je je echt niet verdiept in de historische bewijsvoering. De Koran en de Bijbel claimen beide de waarheid te bevatten.

Er is een verschillende opvatting over de dood van Jezus aan het kruis. De Koran zegt dat dit niet is gebeurd. De bijbel zegt van wel. Eén van deze 2 heeft het fout.

Gezien de betrouwbaarheid van de bijbel (99
5%, die halve procent omvat spelfouten, geen fouten in de gebeurtenissen en het aantal complete exemplaren (10.000 Latijn, 10.000 Grieks en 1.5 miljoen overleveringen van de aartsvaders met verwijzingen naar bijbelteksten in de vorm van brieven). Dan de fragmenten die gevonden zijn, waarvan je de authenticiteit kunt bevestigen door teksten die we al zijn over de fragmenten te plaatsen en te vergelijken. Dan heb je het over uitgemelkt betrouwbaar, waar niks nieuws meer over te vertellen valt. Die documenten van het nieuwe testament zijn zoveel in aantal en dateren binnen 30 jaar na Christus dood. En dan heb ik het alleen nog maar over de dode zeerollen.

Het evangelie naar Lucas bevestigt de andere evangelieen door nauwkeurig ooggetuigen na te gaan. Deze documenten zeggen allemaal dat Jezus is gestorven aan het kruis. De wetenschappelijke doodsverklaring, noem het medisch bewijs wat bevestigt kan worden zit in de speer die Hij in Zich kreeg en het vocht dat eruit kwam. Geen bloed. Waar meerdere ooggetuigen hetzelfde hebben bevestigt.

En dan de dood van de discipelen. De hedendaagse luiwammes gooit alles op 1 grote berg als zijnde ideologie. De 12 discipelen zijn niet gestorven voor een ideologie. Ze zijn gestorven om wat ze hebben gezien en meegemaakt. Samen met Hem. Niet een vaag geloof of een hoop. Nee, been there, done that and you can take me life for what I have seen and experienced.

Alle 12. Dat gebeurd niet in een trip. En dat gebeurd ook niet bij een afgesproken leugen. Waarom zou je daar je leven voor geven. Laat staan special effects van goochelaars, die waren niet zo goed in die tijd. En aan de Romeinen kon je niet ontsnappen.

Ik snap niet waarom je Jezus zo in de steek kunt laten. Werkelijk waar niet. Om wat? De titels van Allah matchen die van Satan. Van Allah mag je liegen, doden en bidden naar een steen. Om even 3 van de 10 geboden legitiem te verbreken.

Ik snap dat als je niet gelooft je of de welwillendheid mist of het gewoon niet ziet. Maar.. als je Christen bent lijkt het me handig om uit te zoeken waarom je gelooft wat je gelooft. Anders gebeurd er dit met je.

BrokenTipi | 04-02-19 | 18:43 | 8

@the Jackdawn | 04-02-19 | 19:09: je bent een voorbeeld van de luiwammes op het gebied van ideologie.

BrokenTipi | 04-02-19 | 19:48

Ik vind het ook een mooie tegel.

letopuwzaak | 04-02-19 | 21:59
▼ 5 antwoorden verborgen

Hij was "godszoeker" , tja dan ben je vatbaar voor sprookjesboeken. Combineer dit met een Stockholm-syndroom, dan is de keuze verklaard.

BrutusBosch | 04-02-19 | 18:42 | 1

Je moet wat als je overstap naar Denk wilt maken!

Harrie7949 | 04-02-19 | 18:52

Als die man ooit weer bij zinnen komt weet hij dat hij nergens meer heen kan. Dan is zelfmoord de enige uitweg. Ik begin die Judas steeds beter te begrijpen.

Sans Comique | 04-02-19 | 18:39 | 1

Samen met Arnoud wordt hij een deepcover modom. Vanaf nu worden alle pogingen tot een aanslag vroegtijdig uitgelekt, weten wij precies van er in de haathutten wordt besproken en wanneer haatbaarden uit het buitenland hier komen om ......
Maak het verhaal verder zelf af en kleur de plaatjes van Mo.

F. Jacobse | 04-02-19 | 18:52

Je hoort in dit interview op NPO radio 1 een man die hetzelfde religieuze handjeklap pleegt als de handige handelaar, krijgsheer en 'profeet' Mohammed zelf destijds: een beetje van dit, een beetje van dat, een scheutje Christus, een snufje Jodendom, beetje spiritualiteit, beetje praktisch en dan kleien we er een godsbeeld van. Treurig, want een domme man is het niet. Maar hij redt het niet zonder Godje en leefregeltjes. Zwakkeling.

kapoerewiet | 04-02-19 | 18:38

Dit krijg je als je zielsgraag bij iets wil horen maar door je enthousiasme niet serieus genomen wordt. Gelukkig voor hem zijn moslims goede veinzers en hebben zij wel nut voor hem.

Zoals ook Arnoud Kromzwaard er een keer achterkomt dat Arabieren superieur zijn aan witwangen. Maar dan is het te laat.

Sans Comique | 04-02-19 | 18:38

Om te trollen ben ik ooit eens bij de Pinkstergemeente terechtgekomen.
Op het laatst had ik een hele sekte om me heen, voornamelijk bestaande uit negerinnetjes.
Ik ben en was dan ook een geweldige acteur, en ik genoot ook van het hele gebeuren.

King of the Oneliner | 04-02-19 | 18:35 | 4

LOL. Doet denken aan het begin van het boek 'Utter Chaos' (schrijver Sammy Gronemann, uit 1920) waarin een Joodse vader uit Oost-Polen afreist naar Londen om zich daar bij een Christian Mission Society te laten dopen. Hij was er zelf ook oprecht door ontroerd en kreeg 800 pond mee, die hij nodig had voor de bruiloft van een van zijn dochters. Hij herhaalde deze gang naar Londen, toen zijn tweede dochter ging trouwen. enz.

Eeuwig..Op..Vakantie | 04-02-19 | 18:41

Bedankt voor de boeken tip!

letopuwzaak | 04-02-19 | 18:53

Ik ben een keer bij Johan Maasbach geweest voor de lol.
Plek op het balkon, ik ging naar boven, Johan Maasbach kwam naar beneden.
Halverwege de trap passeren we elkaar en hij raakt me aan.
Krijg ik me daar toch een elektrische schok zeg!
Vond ik toch raar.

Mr_Natural | 04-02-19 | 19:03
▼ 1 antwoord verborgen

Opeens weet je het. Je wordt moslim.

azijnseikerT | 04-02-19 | 18:33

Dacht eerst dat dit topic ging over onze man in Peru, die een Amerikaanse in Aruba deed verdwijnen. Maar die knakker heet Joran (van der Sloot) en deze heet Joram. Deze Joram valt onder het gezegde: 'met je spot ga je naar bed'. Wanneer je maar anti-dit of anti-dat bent en daar mee naar bed gaat en er mee opstaat, dan doet het Stockholm syndroom zijn werk en word je op een regenachtige dag iemand die afdrupt tot een woestijngodsdienstbukker. Van vrijdenker slaat zo iemand om in een veroogklepte mobiele gevangenis. Er is dus toch een overeenkomst tussen Joran en Joram, zij het dat de een niet vrijwillig zit te brommen.

Eeuwig..Op..Vakantie | 04-02-19 | 18:32 | 1

Vrij en denker zijn geen woorden die ik associeer met Joram. Ik denk aan wat er wordt gezegd over de haat: het ligt dicht bij de liefde.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 19:02

Dit gebeurt met je bij een persoonlijkheidsstoornis of als iets anders dwars zit. Het vreemde gevoel beklijft mij dat ex-PVV'ers die moslim worden, eigenlijk homo zijn. Bij Van Doorn is dat bevestigd door zijn voormalige omgeving, bij Joram van Klaveren had ik dat gevoel al.

LaatsteAvondmaal | 04-02-19 | 18:32 | 1

Fijn, dan kunnen ze wat hun nieuwe geloofsgenoten betreft vast de trap op naar de top van de flat.

Wekkertje | 04-02-19 | 19:21

Arnoud van Doorn de 2e. Wie volgt?

IndoFortuyn | 04-02-19 | 18:32

Duidelijk van het padje af geraakt en naarstig op zoek naar aandacht. Alle wachtgeldregelingen zullen inmiddels wel op zijn gedroogd.

Sprinkhaan | 04-02-19 | 18:32

Kijk, wat doe je als je trek hebt in een meisje (of jongetje) van zes ....?

Mazoeza | 04-02-19 | 18:32

Islam is vooral een politiek systeem dat diep ingrijpt in het leven van alledag. Wie plots van de ene naar de andere politieke ideologie switcht is niet stabiel; zo komt ie nooit meer aan een baan.

CiTy3 | 04-02-19 | 18:31

Waarom wordt dit zo groot gebracht door de msm. Wat mij betreft is dit zo onbeduidend dat ik dit niet had hoeven te weten.

watazooi | 04-02-19 | 18:31

Zodra een moslim(a) zich afkeert van de islam, is hij/zij niet meer veilig en loopt de hele familie kans vermoord te worden. Alleen zijn dat teksten die het achterlijk volkje liever niet leest.

K. Westergaard | 04-02-19 | 18:31

Die mag nu bij alle NPO shows aanschuiven om niet kritisch bevraagd te worden met de suggestie dat islam best wel tof is.
En dat terwijl ex moslims hun bek moeten houden en/of als potentieel racist weg worden gezet.

Nuuk | 04-02-19 | 18:31

Labiel figuur, zielig eigenlijk. Maar is hij nu soeniet of shi'iet geworden? Of misschien wel soefi?

halbstark | 04-02-19 | 18:29 | 2

Hoofdzakelijk koekoek

F. Jacobse | 04-02-19 | 18:47

Lol

letopuwzaak | 04-02-19 | 22:02

Wat denk je van de 72 maagden die hij ter beschikking krijgt!

Yalimba | 04-02-19 | 18:27

We hebben ook al ene Van Doorn.
Wat betalen die arabieren eigenlijk..... iemand ?

Mazoeza | 04-02-19 | 18:25

Hoe kom je erbij, hoe kom je daartoe? Je tot de islam bekeren. Een Nederlandse kaaskop die zelfs in de Tweede Kamer heeft gezeten. Die zijn best deed om Nederland te waarschuwen dat er gevaar was, dat de islam het land over wilde nemen. Dat het een barbaarse ideologie was, dat we voorzichtig moeten zijn. Joram was geliefd. Men mocht hem wel. Maar hij werd niet herkozen. Ondanks al zijn werk voor Nederland, voor de Nederlanders. Men zag hem niet zitten. Men stemde op anderen. Hij mocht naar huis. Hij was niemand meer. Hij telde niet meer. De ongekozen Nederlandse kaaskop. Hij zette zijn leven op het spel om de islam te bekritiseren, om zijn land te redden en men heeft dat niet beloond.
Je valt in een gat. Van de sterren naar de stal. Wat heb je verkeerd gedaan. Waarom heeft men niet op hem gestemd? Jaren heb je er voor nodig om het jezelf uit te leggen. Ze waren met z’n tweetjes. Wilde men hen niet meer? Of vond men dat men beter op een grotere partij kon stemmen die meer macht uit kon oefenen. Die er misschien voor zorgen kon dat Nederland gered kon worden. Met z’n tweetjes ben je niemand. Maar, je bent uit de grotere partij gestapt om redenen. Ook een soort verraad. Niet iedereen zal het begrepen hebben. Meer macht, meer vrijheid van handelen?
Daar sta je dan. Zonder de zetel. Wat doe je dan. Herkauwen, maanden lang. Begrijpen waarom je niemand meer bent.
Nu is hij weer iemand. Nu wordt er weer over hem gesproken. Nu wordt er weer met hem gesproken. Nu is hij belangrijk. Voor links, voor DENK, voor de islam. Nog een Nederlander overgehaald om mee te showen, om te laten zien dat de islam een toekomst heeft. In Nederland, in Europa, in de hele wereld.
Hij heeft wraak genomen. Op de Nederlanders die hem niet meer wilden. Op zijn landgenoten die niet op hem gestemd hebben. Hij is met open armen ontvangen in de gemeenschap die hij eerst bekritiseerde. Zij wilden hem wèl. Zij juichen. Zij zijn zijn toekomst.

onnosel | 04-02-19 | 18:24 | 1

Love-bombing is de technische term. Werkt als een tierelier op instabiele geesten.

Mazzelstof | 04-02-19 | 18:28

Tsja, als je een boek gaat schrijven over crack-cocaïne is het niet handig zelf te gaan gebruiken.
Dat doen slechts zeer zwakke geesten die op eigen kracht niet verder kunnen !

Overigens gelukkig maar dat mohammedanen die het mohammedanisme niet meer zien zitten zich niet bekeren tot de PVV; dat zou een nog grotere bende worden.
Maar dit geheel en al terzijde.....

Mazoeza | 04-02-19 | 18:23

Van de verkeerde kaant, begriep je dat?

monkey_boy | 04-02-19 | 18:19

Benieuwd hoe lang Rutte het vaasje nog wil vasthouden nu er steeds meer mossels in gaan pissen.

welkom01 | 04-02-19 | 18:15

Veel zeggend over de islam. Als iemand moslim wordt is het teletekstnieuws dus met andere woorden: je moet wel gek zijn als je moslim wordt. Dat laatste begrijp ik.....

Eddy67 | 04-02-19 | 18:13 | 1

Haha ja. Als een Moslim Christen wordt staat dat uit angst voor geweld niet op Teletekst.

Badr Haary | 04-02-19 | 18:32

Het aanbod zich te bekeren, is volgens een jihaddeskundige binnen de inlichtingenwereld een serieuze aanwijzing dat er plannen zijn om de politicus iets aan te doen. „In de Koran staat dat iedereen die je aan gaat vallen, een individu of een land of regio, je vooraf, doorgaans twee maanden, moet waarschuwen dát je gaat aanvallen en dat men de tijd krijgt zich te bekeren. Osama bin Laden deed dat twee maanden voor ’9/11’, de waarschuwing werd gegeven twee maanden voor de aanslagen in Londen en de aanslagen in Madrid. Ook twee maanden voor de Duitse verkiezingen, maar toen werd een grote terreurgroep opgepakt.”

Dit gaat over Wilders. Heeft Van Klaveren vanwege het schrijven van een islamkritisch boek waarmee hij bezig was ook een aanbod tot bekeren gehad?

PPT | 04-02-19 | 18:11 | 2

Zou dat ook Van Doorn's motief zijn geweest?

isitsoornot | 04-02-19 | 18:16

Doen de Israëlieten ook , die waarschuwen vooral de buren .

Ikbenhet6 | 04-02-19 | 18:29

Gefeliciteerd ,
hier is uw bomvest .

Ikbenhet6 | 04-02-19 | 18:09 | 1

Joh , gewoon effe kijken of het de goede maat is .

Ikbenhet6 | 04-02-19 | 18:15

Ach, het is een verdienmodelletje. Eerst wat centjes uit dat boek, daarna solliciteren bij Denk en genoeg lang blijven zitten in de Kamer om wachtgeld te vangen. Voor zover het hem lukt dan.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 18:08

Ach wat lievvv, Joram is IS-bruidje geworden. Is hij al bezwangerd?

Kapitein Stijlvol | 04-02-19 | 18:07 | 1

Nee, heeft te vaak met zijn neus in de coke gelegen.

Bon-sens | 04-02-19 | 18:10

Joram is een trendsetter! Hij ondergaat het proces dat ons allemaal te wachten staat de komende decennia. “Better get it over and done with” moet ie gedacht hebben.... U volgt allen spoedig!

Mark zit te Dutten | 04-02-19 | 18:04 | 2

Op een paar dapperen na. Een spiritueel Gallisch dorpje zeg maar.

BlowingBubbles | 04-02-19 | 18:09

Je zit te dutten, Mark..
Hij probeert een innerlijke reis aan te prijzen. Dwz volgens mij probeert ie gewoon de voorrondes te bespelen zodat hij op zeker in de volgende hhb tent staat.

Shareholder II | 04-02-19 | 18:16

Bij de NRC komen ze spontaan klaar, want daar willen ze dat iedereen tot de Islam bekeert.

echt_links | 04-02-19 | 18:01

PVV telt straks nog meer moslims dan DENK... Ga me ook ff verdiepen in de materie, ben benieuwd.

staples | 04-02-19 | 18:00

Ach ja, als antisemiet ben je tegenwoordig ook meer op je plaats bij de ISlam en heb je bij de PVV weinig tot niets te zoeken. Verwacht daarom dat die Fritsma die overstap ook nog wel eens gaat maken.

Graaisnaaiert | 04-02-19 | 18:00 | 3

Als antisemiet had je bij Geert vanaf dag1 weinig te zoeken? Want die spekten hem vanuit diverse hoeken met bakken shekels. Zeker in den beginne, toen shit geschapen werd. En noem jij die idioot Fritsma nou een jodenhater?

Shareholder II | 04-02-19 | 18:08

@Shareholder II | 04-02-19 | 18:08
Ik heb een heel naar gevoel bij Fritsma ja.

Graaisnaaiert | 04-02-19 | 18:16

@Graaisnaaiert | 04-02-19 | 18:16: op welke vraag van de shareholder gaf u nu antwoord ?
Naar gevoel= jodenhater ? Nazi ook zeker ? Rascist ? Fascist ?

Ikbenhet6 | 04-02-19 | 18:25

Hij heeft theologie gestudeerd. Van dominee naar imam. Van de ene geestelijke afwijking naar de andere. Wie is de volgende. Wilders zelf misschien? En Baudet, wordt hij binnenkort boeddhist of zo? Niets verbaast mij meer. In 2019 is alles diffuus geworden.

isitsoornot | 04-02-19 | 17:59

10 op de schaal van de HOAX-O-meter!

lachenjoh | 04-02-19 | 17:57

ik geloof er geen kut van hij probeert alleen g3ld te verdienen

Oromis | 04-02-19 | 17:57

Van Klaveren is met recht écht een verwarde man te noemen

vlijtig liesje 50 | 04-02-19 | 17:55 | 1

Met een zeer laag suikerspiegel...

SterF... | 04-02-19 | 18:19

Tsja, het was of een geslachtsverandering voor Joram of dit. Wat zouden jullie doen?

kapoerewiet | 04-02-19 | 17:55 | 1

Die geslachtsverandering komt wel als hij met z'n moslim dingetje geen aandacht meer krijgt.

praat_poep | 04-02-19 | 18:03

Beste mensen op GS. We hebben verloren. Inmiddels 1 miljoen tot de Islam bekeerd in West-Europa. Gaat als een lopend vuurtje. U bent geschokt? Er loopt een veelvoud rond dat uitermate vatbaar is voor dit soort rariteiten. Vluchten kan niet meer...

Peter777 | 04-02-19 | 17:54 | 6

Vraag je af hoe dat komt. De man wordt zwaar onderdrukt op dit moment in de westerse wereld. Dan is islam de logische keuze.

Herman7766 | 04-02-19 | 19:05

En hoeveel zijn er de andere kant op bekeerd?

Historicuck_Han | 04-02-19 | 19:22
▼ 3 antwoorden verborgen

Of of of... dit is een reverse Trojan Horse.. Joram als 007 gaat een naam en facial hair transformatie door om de islam van binnenuit te hervormen. PVV infiltratie modus.

oorwormpie | 04-02-19 | 17:53 | 2

Hoop doet leven

Peter777 | 04-02-19 | 17:55

ja... zou kunnen.... infiltrant..... dat denk ik ook steeds bij die andere Nederlandse snuiter die een tijd terug moslim is geworden. Arnoud van Doorn heet hij. Het kan ook zijn dat ze geen leven hebben (als ex-ppv-er/anti-moslim persoon) en nu hopen op een leven zonder bedreigingen, gevaar?

Droef Toeter | 04-02-19 | 18:03

Er zijn ook al ex-moslims in Nederland vermoord het is niet hetzelfde als dat je een kerk verlaat. Overal in de wereld waar de islam heerst worden christenen vervolgd en vermoord. www.opendoors.nl/ranglijst

Jezusismijnheer | 04-02-19 | 17:53 | 1

Daarom ben ik ook voor gelijke monniken gelijke kappen. Voor moslims hier net zoveel "vrijheid", "tolerantie" en aanspraak op "sociale voorzieningen" als niet-moslims in islamitische landen genieten. www.scoop.it/t/the-pulp-ark-gazette/p... Zo'n Breivik is dan met kerst weer vrij.

klowiepowie | 04-02-19 | 18:59

Sneu maar ook aandoenlijk dat je zo op zoek bent naar zingeving en je op deze manier je spirituele behoeften invult. Het logische denken, het zelf nadenken afschaffen en dogma's volgen... Ik kan het niet enwil het niet. Geloven zal rustgevend zijn en geborgen omdat je bij een groep hoort. Maar slim is het allerminst.

Willem_Oltmans | 04-02-19 | 17:53

Dit is toch weer een punt voor het "hoefijzer model" in de politiek.

Middensteun | 04-02-19 | 17:53

Heel gevaarlijk voor de veiligheid van Geert dit.

lady Di | 04-02-19 | 17:52

Ach die politieke partijen herbergen al 20 jaar dombo's, tijd voor een nieuwe voetbalcompetitie/opzet voor het echt te laat is.

grindbak | 04-02-19 | 17:52

Slim, zo wil hij de islamisering van Nederland aantonen.

azijnseikerT | 04-02-19 | 17:51

Achter de islam zit een antichristelijke geest en het is een vervolgingsmacht. Stel iemand verlaat de islam en bekeert zich en wordt een volgeling van Jezus dan heeft hij de hele moslimgemeenschap achter zich aan en dit gebeurt ook in Nederland.

Jezusismijnheer | 04-02-19 | 17:50 | 1

Ja jongen. Die gristelijke leiders van je hebben nog niet door dat de gristenen als eerste aan de beurt zijn. Daar hoef je maar naar bepaalde moslimlanden voor naar te kijken.

azijnseikerT | 04-02-19 | 17:55

Typisch gevalletje Borderline. Altijd al een rare snuiter gevonden.

Ali Bundii | 04-02-19 | 17:49

Joram van Klaveren is een veelzijdige en creatieve meneer, Een van de weinigen die zich zal blijken te kunnen redden in de toekomstige samenleving. Toch?

laatste_waarschuwing | 04-02-19 | 17:47 | 2

Deze draaikont valt meteen door de 'mand'.

JohnWalker | 04-02-19 | 17:59

Goed punt. Doch elke geniaal is gek maar niet elke gek is geniaal.

Shareholder II | 04-02-19 | 18:02

Ja. Je gaat bijna denken dat we nog iets van em mogen verwachten...
Ik vermoed dat "devotie" sleutelwoord is in de realiteit die hij waarneemt.

Shareholder II | 04-02-19 | 17:59

Die wil de 2e kamer weer in maar dan voor Denk, pluche zit schijnbaar toch wel erg lekker.

Jan70 | 04-02-19 | 17:43 | 3

Precies! opportunist in optima forma

Gerrit gordijnstok | 04-02-19 | 17:47

Ook een vorm van geloof wanneer je dit bezopen beeld aanhangt..

Shareholder II | 04-02-19 | 17:55

Het lot van ex-PVVers is zo kut, dat ze enkel tot de islam kunnen bekeren om nog geaccepteerd te worden. LOL.

oorwormpie | 04-02-19 | 17:55
▼ 1 antwoord verborgen

Wat een domme lul ben je dan zeg!

Manus Olie | 04-02-19 | 17:42

ik denk dat hij ziek is..

habemuspapam | 04-02-19 | 17:42 | 1

Klopt... in z’n hoofd.

benjeallanggek | 04-02-19 | 21:00

Als je maar vaak genoeg wordt afgewezen, te licht wordt bevonden, teleurgesteld wordt, als kroonprijs wordt onttroont, dan zoek je houvast, iets dat stabiliteit geeft. Meisjes / jonge vrouwen doen dit vaak met foute, dominante mannen. Gewezen PVV'ers blijkbaar bij de Islam.

der Schmutz | 04-02-19 | 17:40

De man is een ras opportunist. Heeft de vlucht naar de islam gekozen omdat hij dan makkelijker een vrouw kan krijgen en onderdrukken. De islamitische cultuur krijgt ook veel sneller en makkelijker van alles voor elkaar, met een hoop schreeuwen en dreigen weliswaar. De islam is ook het grootste geloof op deze aardkloot, kennelijk wil hij de grootste groep horen. Tja, als je voor een dubbeltje geboren bent en je hebt het idee dat je binnen de islam een kwartje mag zijn dan stap je over. Een echte loser doet dat gewoon. Respect!

ILF2 | 04-02-19 | 17:39

Schiet mij maar lek.

Deksmaat | 04-02-19 | 17:39 | 1

Ik was al lek :(
De mens.. ??

Bat-Adam | 04-02-19 | 17:55

Aandachtshoer gonna aandachtshoer. Je moet toch op de een of andere manier relevant blijven en als je dan toch al zo worsteld met je zelfbeeld als dat deze meneer lijkt te doen dan past de islam daar wel bij ja. Dan word er namelijk niet meer verwacht dat je zelf kritisch kan denken.

Gregovic | 04-02-19 | 17:38 | 1

Hij vergat zich een paar dagen te scheren en dacht: ik ben moslim.

bqbq | 04-02-19 | 18:04

Gelovigen.. volkomen onmachtig om met de vrijheid van het zelf en het leven om te gaan, als kinderen die sinterklaas niet op willen geven odmat het ze anders niet lukt om braaf te zijn. Gelovigen.. zoekend naar een god die ze regels en richtlijnen geeft. Pure onmacht om met he leven te dealen. Totale zwakte en ontkenning van het bewustzijn, de realiteit van het leven.

Ton8695 | 04-02-19 | 17:37 | 1

mooi verwoord too

Kappie62 | 04-02-19 | 20:50

Quote van "Wie is de Mol" van Klaveren in Nrc: "Ik heb een werkje gekocht, het heet ‘Ik leer de Koran’ en het is eigenlijk voor kinderen tot 10 jaar, een leuk roze boekje.”

Datkanjenietmenen | 04-02-19 | 17:35

Opportunist. Weet dat zijn politieke carrière op een dood spoor beland is en denkt nu kans te maken op een nieuwe politieke toekomst bij DENK of zo.

Mariolo | 04-02-19 | 17:34

Laten we het niet overdrijven. Als je met je dronken kop zegt: “er is maar een God dan allah en Mohammed in zijn profeet” dan ben je plotseling volledig moslim. Mijn zegen heeft hij zolang hij mij maar niet probeert te bekeren.

Zonder erg | 04-02-19 | 17:33

Is net als het sprookje islam een grapje

Eddy67 | 04-02-19 | 17:32

Dit is de grap van de dag! Enkele jaren geleden deed een moslima aangifte tegen deze man omdat hij leugens over de Islamitische school te Almere verspreide. Hij was fel tegen de Islam, ik vraag me af wat er in zijn drankje gedaan is!!!

Ali65 | 04-02-19 | 17:31 | 2

Hij dronk Ranja uit een vaasje, pittig baasje
in een utregse moskee, met zichzelluf alletwee
en hij nam z'n blaffer mee..

Shareholder II | 04-02-19 | 17:44

@Shareholder II | 04-02-19 | 17:44: Hij keek naar beneden
En zag dat hij was besneden.
Wie heeft dat nu gedaan?
Het was de iman,
van 1 hoog, beneden.

bqbq | 04-02-19 | 18:08

Lachen dan als Wilders zich ook bekeerd en een aanslag pleegt op ongelovige D66igers en dat dan hi hi ha ha dat de linkse media dat dan begrijpt, best wel een beetje want en zo

zokanhetookja | 04-02-19 | 17:30

Dick pick or it didn't happen.
Hoewel.... laat ook maar..

loze stijl | 04-02-19 | 17:30 | 1

Je neemt me de woorden uit de mond. Of, eh, ik bedoel...

kapoerewiet | 04-02-19 | 17:57

Liever een kamerlid dat zichzelf verkoopt (aan de Islam) dan een kamerlid dat een land (aan de islam) verkoopt.

ET007 | 04-02-19 | 17:30 | 2

Doel is uiteindelijk toch hetzelfde? Islam = onderwerping. Letterlijk het hele geloof is er op gebouwd om wereldheerscher te worden.

LangeTijdGeleden | 04-02-19 | 17:40

mooi gezegd wel

habemuspapam | 04-02-19 | 17:43

Daar in de buitenwijken van het narcisme
hoorde hij niet in tent noch bakt hij taart
alwaar ie een plekje zocht in het nixisme
en dit nu gevonden heeft in boek en baard

Shareholder II | 04-02-19 | 17:29

Hij is ook wel dwaas genoeg om naar Syrië af te reizen voor zijn Kalifaat.

Oepsie1234 | 04-02-19 | 17:29

Blijft toch telkens weer schokkend om te zien hoeveel aantrekkingskracht de religie van de wrede op dolenden kan hebben. Van die bekeerde criminelen in de gevangenis snap ik nog wel dat ze te dom zijn om te zien dat ze soldaten van de duivel zijn geworden. Maar van iemand die het tot kamerlid geschopt heeft is het lastiger te geloven.

gekwetst | 04-02-19 | 17:26 | 1

Te dom zijn en kamerlid voor de PVV zijn is geen onmogelijke combinatie, FYI

Beste_Landgenoten | 04-02-19 | 17:29

Typisch een gevalletje don't get high on your own supply....

Hellooder | 04-02-19 | 17:24

Mist niemand wat aan. Was toch al een lul. Ook trouwens toen hij nog wel bij de pvv zat. Beweegreden zal wel aandacht en geld zijn en het moment pvv bashen.Denk zelf niet dat het veel effect heeft verder. Vermoed gezien zijn ambities dat hij naar DENK stapt.Maar net als toen hij bij de pvv zat. Het blijft een lul.Want dat verandert partij of religie niet als je als aandachtshoer en lul geboren bent.

tweetybird | 04-02-19 | 17:24

Klinkt als een d66’r die geen gekozen burgemeester of referendum wilt. Oh wacht.

beter-laat-dan-nooit | 04-02-19 | 17:23

Wat een dwaallicht die Joram, studeerde godsdienstwetenschappen aan de VU te Amsterdam en gaf na zijn doctoraal godsdienstles aan o.m. het gymnasium.
Toen Geert zei minder minder begon ie zelf een partijtje en nu is meneer aan het voorsorteren voor Denk.
Of zou die het met Arnoud van Doorn doen, je weet het toch niet tegenwoordig,
niets is meer wat het lijkt met Jorampje.

oakmont | 04-02-19 | 17:22 | 3

Zo bekeken is het een voorspelbare stap in zijn carrière als opportunist. Kon wel eens heel erg gelijk krijgen wat betreft dat voorsorteren op Denk. Bah.

suscrofa | 04-02-19 | 17:31

Allemaal labiele (relie)gekkies.. Geert heeft ze een podium gegeven.

oorwormpie | 04-02-19 | 17:33

Van Doorn is zo gestoord dat 99% van de moslims niks van hem moet hebben

fram | 04-02-19 | 17:43

niets dan LOL en Hoera dat VNL niet bestaat.

oorwormpie | 04-02-19 | 17:22

Nou Joram, op naar het Kalifaat, waar wacht je op ? Doei !

Bolder | 04-02-19 | 17:20

Wil hij trouwen met een moslima of zo? Ja, dan moet je je eerst bekeren anders laten je schoonouders dat niet gebeuren....

lulleficatie | 04-02-19 | 17:17 | 2

Dat hoeft niet perse, maar statistisch zul je zeker gelijk hebben. In mijn vriendenkring is het in ieder geval andersom gebeurd.
Al heb ik wel mijn bedenkingen ... lol .... bij het geloof.
Ieder zijn ding.

ET007 | 04-02-19 | 17:25

.. nou je het zegdt.. misschien heeft hij gewoon een hele knappe.moslima geschaakt.. en ja .. dan moet het maar

habemuspapam | 04-02-19 | 17:46

Dit zijn de meest gevaarlijken. Een labiele Nederlander die zich bekeert, fanaat wordt en van binnenuit de boel gaat opruiien.

BozePaarseMan | 04-02-19 | 17:15

homo's kunnen geen moslim worden.

Debombdiggity | 04-02-19 | 17:15 | 2

Klopt, daar hebben ze er al genoeg van in hun gelederen.

Haram_Kafir_4ever | 04-02-19 | 17:23

Bij van Oef kwam steeds VNL als eerste uit de online kieswijzer.

van Oeffelen | 04-02-19 | 17:13 | 2

Je bent dus een latente moslim, oef.

Ggroengras | 04-02-19 | 17:14

Over 5 jaar staat 'ie op de lijst van Groenlinks. En kan hij weer een boek verkopen die door NRC gepromoot wordt.

je postbode | 04-02-19 | 17:13

What’s next? Wilders in burka gespot? GeenStijl gaat samen met VARA? VVD wil welzijn mensen boven geld stellen? ....

Dr.SapperDeFlipFlap | 04-02-19 | 17:10

Hoorde eens over iemand die bij de Hare Krishna's hoofd van de tempel in Amsterdam was en daarna stofzuigerverkoper werd. Yolo!

Poesmobiel | 04-02-19 | 17:09 | 2

U maakt mijn dag toch nog goed .

Ikbenhet6 | 04-02-19 | 17:19

Misschien was het hem ; zuigmond zijn werk laten doen , niet te woest over tapijt op en neer bewegen verteld gepensioneerde stofzuigerverkoper keer op keer op keer aan mij ( aan een bar ) . Hij had ook nog een Amsterdams accent . Krijg ik normaal uitslag van , maar dit was wel sympathieke man.

Lekkerste dame met Amsterdams accent sla ik af , biertje nooit !

Ikbenhet6 | 04-02-19 | 18:06

gek van beiden kanten. blijft toch een bijzondere actie, van PVV naar een religekkie van een 1400 totaliare ideologie.

Schepvogel | 04-02-19 | 17:06 | 2

Hij begon bij de Christen Unie, daarna de VVD en tot slot had hij met Bontes een eigen partij. En toch wordt steeds alleen de PVV genoemd. Apart vind ik dat.

Maris v.d Hof5393 | 04-02-19 | 17:19

Ja is ook beetje raar. Hij heeft al in verschillende partijen gezeten en alles eigenlijk mislukt. Je kunt hem scharen onder een nijpels of een eurlings. Bij die is ook alles altijd mislukt.Ik vind het ook niet echt schokkend wereldnieuws. Vermoed dat het speciaal ook in de wereld is geholpen want zag dat hij net als veel andere mafketels een boek te promoten heeft. Reden dus eigenlijk gewoon poen.

tweetybird | 04-02-19 | 17:29

Zo' n proletensikje kan iedere man (en sommige vrouwen) laten staan.
Maar heeft hij zijn geslacht al door de islamitische groentenslager laten bewerken...... Anders komt hij vast niet door de keuring.

bqbq | 04-02-19 | 17:06

Gewoon een aandachtshoer...

Ad Hominem Tu Quoque | 04-02-19 | 17:06

Ergo:
We hebben er dit jaar dus geen 245000 moslims extra bij gekregen in NL, maar 245001

telelezer | 04-02-19 | 17:05 | 2

Ik dat het er rond een miljoen waren.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 17:23

@Jezus_Boeddha | 04-02-19 | 17:23:
De afgelopen 30 wordt ons gezegd dat er zo'n 1 miljoen moslims zijn.
Al 30 jaar lang, nou iets klopt er niet dan.

Johan_Voorhaar | 04-02-19 | 17:34

Gekken die zich in één van de einden van het hoefijzer bevinden springen nu eenmaal makkelijk over naar de andere kant.
Bekend psychologisch fenomeen die je ook natuurkundig kunt bekijken: als de polen dicht bij elkaar staan (zoals bij een hoefijzer) springen de electronen makkelijk over.

Oké, genoeg wetenschap voor vandaag...

druipsmurf | 04-02-19 | 17:04 | 2

Inderdaad. Kopje thee zetten gaat. *plop*

kaasfondue | 04-02-19 | 17:06

Dat 'overspringen' lijkt mij eerder iets voor slappe randdebielen die niet weten wat ze willen maar gewoon ziekelijk om aandacht bedelen.

telelezer | 04-02-19 | 17:08

Als PVVer en als VNLer (of ieder ander islamkriticus) moet je vandaag de dag helaas vrezen voor je leven. Een aanslag zit in een klein hoekje en niet elke politicus krijgt de zelfde beveiliging als Grote Geert. Dat betekent dat je dus dagelijks bent blootgesteld aan het flinke stress, bovenop de dosis stress die waarschijnlijk al bij de werkzaamheden van een politicus komen kijken. Als je daarbij gelooft dat de Islam een fundamenteel en groeiend probleem vormt voor de samenleving, dan gaat die stress zijn tol eisen. De zwakkere geesten onder ons zullen daaronder bezwijken. noem het burn-out, noem het PTSS. De enige oplossing die dan rest om die stress te ontkomen is de islam omarmen. if you can't beat the, join them...

Joostmochtnietsweten | 04-02-19 | 17:04 | 1

''if you can't beat the, join them...'' en word verliefd op de vijand.
Stockholm Syndroom dus.

telelezer | 04-02-19 | 17:13

Hij heeft de koran nog niet gelezen, maar is wel moslim geworden. Man, man, man..

klowiepowie | 04-02-19 | 17:04

Hij doet zijn best maar. Zolang ie mij er maar niet mee lastigvalt.

brutus68 | 04-02-19 | 17:02

Uitgerangeerd bij de PVV en de groep Bontes-van Klaveren probeert hij straks via Denk weer kamerlid te worden. Het wachtgeld loopt binnenkort af en hamburgers bakken bij Mc. Donald is ook niet alles.

henk vintage | 04-02-19 | 17:02

Merkwaardig hoor, van het ene uiterste naar het andere... is dat bipolair of niet? Het baardje lukt overigens al aardig. Nou veel geluk in uw nieuwe doen toegewenst.

devil13 | 04-02-19 | 17:02

Islam is een drug. Een beginsel van de islam is een extreme vorm van
predestinatie: alles wat gebeurt is de "wil van Allah". Dit geloven
is aantrekkelijk: het komt neer dat je niet langer zelf overantwoordelijk
bent. Dit vermindert schuldgevoelens en keuzestress. Wat veel nieuwe
bekeerlingen tot de islam zeggen is dat de islam "geestelijke rust"
geeft. Dat zal ongetwijfeld waar zijn, maar geloof in extreme
predestinatie leidt op de lange duur tot wat psychologen "aangeleerde
hulpeloosheid" noemen. Het tegenovergestelde van de islam, namelijk dat
je zelf verantwoordelijk bent, geeft resistentie tegen psychische stoornissen.
Aldus is Islam op de lange termijn een risicofactor voor de ontwikkeling van psychische stoornissen.

Als substituut voor verantwoordelijkheid geeft de islam status: als je je aan allerlei regels houdt dan mag je jezelf een "goed moslim" noemen. Maar deze status is leeg: het is niet zo dat je daarna meer kan dan ervoor. Wel bevordert de islam gemeenschapszin: een gezamelijke religie geeft iets om samen over te praten.

Een cultuur gebaseerd op de islam leidt uiteindelijk tot een stagnerende
samenleving.

Daarnaast bevatten de teksten van de islam een overdosis aan
mooie woorden. Wat is schoonheid? schoonheid is niet meer dan een lijm voor aandacht. Het is ethisch neutraal: zowel goede als kwaadaardige ideologieen bevatten veel
esthetische elementen. De koran is dus ook een esthetische drug.

Daarnaast dweept de koran met "martelaren" die "stierven voor de islam".
Het is zo geschreven dat het probeert medeleven voor deze martelaren
op te wekken. Nog een psychomanipulatietechniek.

En het feit dat de islam geweld in naam van de islam goedkeurt (jihad), is een
recept voor terrorisme.

Kortom, van alle grote religies bevat de islam de meeste hersenspoeltechnieken
en is het meest schadelijk voor de samenleving.

petersteenkamp | 04-02-19 | 17:02 | 5

En daarom zitten de psychiatrische klinieken bomvol blanke mannen en vrouwen zeker? Je theorie gaat niet op helaas.

Herman7766 | 04-02-19 | 18:57
▼ 2 antwoorden verborgen

Het is een warboel geworden in Nederland.
De Bijbel en Koran worden met elkaar verenigd.
Kinderen op de basisschool weten niet--> of ze iets uit de Bijbel of uit de Koran krijgen voorgeschoteld.
De ene dag komen ze thuis met verhalen over Jezus en de volgende dag vertellen ze een verhaal over Mohammed.

sociaal_econoom | 04-02-19 | 17:01 | 2

Waar de fuck zitten die op school dan?

kaasfondue | 04-02-19 | 17:05

Pardon? U heeft cocrete voorbeelden?

BlowingBubbles | 04-02-19 | 19:19

Ook gij,Joram? *mes uit eigen rug trekt*

BlowingBubbles | 04-02-19 | 17:00

Je kan geen echte moslim werden.
Een moslim ben je vanaf geboorte als je ouders dat ook zijn.
Al het andere is een geestelijke dwaling.

Had Freud nog maar geleefd.

Johan_Voorhaar | 04-02-19 | 17:00

Kan zichzelf de rest van zijn leven beter maar niet serieus nemen. Dat ook niet als moslim.

suscrofa | 04-02-19 | 17:00

Aandachtshoer.

Reagurend_Nijlpaard | 04-02-19 | 16:59

Wedden dat Joram een Günter Wallraffje aan het doen is?

Zuma | 04-02-19 | 16:58 | 2

Wedden van niet. Maar begrijpelijk dat je ervan in een ontkenningsfase terechtkomt.

kaasfondue | 04-02-19 | 17:00

Zelfs Poephoofd is van mening dat Joram te veel poep in zijn hoofd heeft.

harrie44123159 | 04-02-19 | 16:58

Deze geestelijk gestoorde man is binnen een mum van tijd een moslimterrorist. Zal mij althans niks verbazen.

Rdock | 04-02-19 | 16:57

Van fel anti-islam tot omarmer van die zelfde islam.
Typisch kenmerk van een labiele persoonlijkheid.
Je ziet dat wel vaker.
Vooral bij bakvissen die eerst rondhuppelen in sexy kleren & een voorkeur aan de dag leggen voor alles wat de Here heeft verboden, om vervolgens een zwarte niqaab of vaal-blauwe boerka over zich heen te gooien om zich te kunnen wijden aan hun nieuwe, geradicaliseerde islamitische eigenaar, met wie ze dan niet zelden afreizen naar het Kalifaat.
Om na één of twee jaar weer te jammeren dat ze terug willen en dat ze het allemaal zo niet gewild hadden (hadden ze dus wel degelijk).

Overigens zijn dit soort bekeerlingen het ergste soort. Net als anti-rokers zie zojuist zijn gestopt met roken.
Met dát verschil dat stoppen met roken op zich wél een verstandige & gezonde stap is.

Peter Emile | 04-02-19 | 16:57 | 1

Raak, het is bakvissengedrag. Vroeger dweepten die plots met Osho of een of andere massa-suïcide-sekte. Allemaal vadercomplexjes.

kapoerewiet | 04-02-19 | 18:18

Ach, de secularisatie trend is al omgekeerd en als man heb je het bij de islam nog niet eens zo slecht dunkt me.

postmodernismisdead | 04-02-19 | 16:57 | 3

De vraag die je je moet stellen is: waarom zou je als man zijnde NIET moslim worden? Een geloof dat je belangen als man zijnde volledig dient, wat wil een man nog meer? Of wil men graag door vrouwen en het feminisme gedomineerd worden hier?

Herman7766 | 04-02-19 | 17:03

Ja dat is waar voor de man is de Islam best aantrekkelijk. Dus als de westerse man zich nou massaal tot die aantrekkelijke Islam bekeert, is het snel gedaan met alle vrouwenrechten.

Ja wat kan Karma toch een bitch zijn.

ja-ja-nee-nee | 04-02-19 | 17:09

@Herman7766 | 04-02-19 | 17:03:
Ik wil wel graag kunnen zuipen en een varkenspoot vreten.... owh ja, iets met waarheidsvinding en wetenschap enzo....

SterF... | 04-02-19 | 18:28

Nu zal het mij weinig interesseren wat deze man prive allemaal uitspookt. Zijn switch is markant, gezien zijn geschiedenis; maar er gebeuren vaker diametrale openbaringen. Ik vermoed; en dit is op basis van hoe ik deze man al jaren voorbij zie komen; eerder dat sinds hij uit de PVV is gegaan (gezet? Geen idee eigenlijk), hij altijd heeft proberen vast te houden aan dat gevoel van macht wat hij genoot toen hij in de 2de kamer zat. Je moet je voorstellen; dat een grote groep vrij beperkte "auto handelaren die wel eens de Elsevier lezen" een golden ticket hadden ontvangen door opeens zo in de kamer te zitten. Relatieve (weinig?!) macht, in de belangstelling en soms het gesprek van de dag. Mensen die hier verslaafd aan zijn; en die in het ongenade vallen; doen hele gekke dingen om weer in the picture te komen. Met mijn laag bij de grond psychologie kom ik tot die conclusie; maar who knows, feit blijft het maakt mij eigenlijk echt geen paardelul uit; ik hoop alleen zo dat we nooit meer wat verder van hem hoeven te vernemen.

blendedperfection | 04-02-19 | 16:55 | 3

Hear hear, dus straks weer op radio 1. Hij krijgt zijn stukje fame en helpt Nederland nog een stukje verder de afgrond in met deze waanzin.

Datkanjenietmenen | 04-02-19 | 16:56

Hij heeft geen macht hiermee, dus wat je zegt klopt niet. Het zou dan eerder met aandacht dan met macht te maken hebben. Bovendien is de islam gewoon in op dit moment onder westerse mannen. Opkomend feminisme drijft hen naar de islam, wat een mannelijk geloof is. Superlogisch allemaal.

Herman7766 | 04-02-19 | 16:59

@Herman7766 | 04-02-19 | 16:59:
Ik zeg ook niet dat wat ik zeg klopt; ik zeg alleen zou kunnen. Kan nog wel meer verklaringen bedenken; wie zal het zeggen. Overigens neemt macht meerdere gedaantes aan. Macht kan ook zijn het coördineren van belangstellig of het dicteren van het gesprek van alle dag (wij hebben het er nu over) toegegeven, hangt samen met in de belangstelling staan; maar het een sluit het ander niet uit. Althans in mijn beleving. Maar wederom; wie zal het zeggen.

blendedperfection | 04-02-19 | 17:05

Als dit echt waar is (is het smullen voor de linksmedia en), kun je niemand meer vertrouwen. Hoop maar dat dit een onderkofferplannetje is van de geheime diensten dat haar doel op deze manier het beste dient.

Driewerf Hoezee | 04-02-19 | 16:54 | 1

-koekoek-

Shareholder II | 04-02-19 | 16:59

Marcus 14:30
En Jezus zeide tot hem: Voorwaar, Ik zeg u, dat heden in dezen nacht, eer de haan tweemaal gekraaid zal hebben, gij Mij driemaal zult verloochenen.

sociaal_econoom | 04-02-19 | 16:53 | 2

En hij betaalde met zijn leven.

JohnWalker | 04-02-19 | 16:54

De vraag is wie?
Van Klaveren of Wilders?

sociaal_econoom | 04-02-19 | 17:05

Moge Allah jou straffen van Klaveren...

born2killn00bs | 04-02-19 | 16:53

Volgens mij ligt Joram een beetje in de knoop met zichzelf. En dan kun je twee dingen doen: 1) Je zoekt professionele hulp, bijvoorbeeld bij de psychiater, of 2) je bekeert je tot de islam.

VanBukkem | 04-02-19 | 16:52 | 2

3) of doe gewoon eens wat je suggereert.. (zie laatste foto)

Shareholder II | 04-02-19 | 16:56

Da's misschien nog wel het beste.
Wat een mafkees.

VanBukkem | 04-02-19 | 16:57

.

taylor 1000 | 04-02-19 | 16:51

De vlucht naar voren. Capitulatie van een lafaard. If you can't fight them, join them.

Fijnstoffer | 04-02-19 | 16:50

Wat een stront hoofd

Onkybonky | 04-02-19 | 16:50

Dit is niet vreemd in de geschiedenis... ook Jezus had onder zijn apostelen te maken met een Judas.
Judas van Klaveren.

sociaal_econoom | 04-02-19 | 16:48 | 1

Jezus Wilders...??

telelezer | 04-02-19 | 17:02

WTF?
mijn gaydar ging af zodra ik deze lulz op tv zag
op z'n minst bi-sexueel
en nu bekeerd??!

plug&play | 04-02-19 | 16:48 | 4

LOL

kaasfondue | 04-02-19 | 17:00

Hij is van de bekeerde kant.

knutsel_ | 04-02-19 | 17:20
▼ 1 antwoord verborgen

If you can't beat 'em, join 'em.. of zo iets?

nutsniet | 04-02-19 | 16:47 | 2

Steeds meer en meer blanke Nederlanders en westerlingen sluiten zich aan bij de islam. De maatschappij heeft behoefte aan meer mannelijkheid. Dan kom je er niet met cuck van der Staaij en de te slappe Bijbel. Van Klaveren gaat gewoon mee met de tijd. Het is geen 2010 meer. Slimme zet van hem.

Herman7766 | 04-02-19 | 16:50

@Herman7766 | 04-02-19 | 16:50:

Correct. Als je islamiet bent kun je vol gas geven met geweld, wapens, vrouwenhandel, enz. Westerse mannen wat zijn jullie toch dom, wordt Moslim en sla die rechtstaat volledig tot moes (Het is cynisch bedoeld maar oh zo waar).

ja-ja-nee-nee | 04-02-19 | 19:20

Tja de Pvv zorgt er zo dus voor dat er méér "moslims" (=waanzinreligieuzen) bijkomen in plaats van minder. Fvd lijkt me een betere optie. En tja als je zo 180 graden draait kwa mening en opvatting ben je als "Wie is de Mol" van Klaveren niet meer geloofwaardig. Vrijwillige opname in een wetenschapscentrum die hem uitlegt hoe het universum is ontstaan en daarna pas mensen en daarna pas mensen die de 3000 nietbestaande goden hebben bedacht, wanneer hij dat zou begrijpen kan het hem nog redden van de waanzin.

Datkanjenietmenen | 04-02-19 | 16:46 | 5

@Datkanjenietmenen | 04-02-19 | 20:01: Als je dan wat wilt leren zou ik eens luisteren naar Richard Dawkins, Lawrence Krauss, Sam Harris, noem er drie, maar er zijn er meer die wel hun volle wetenschappelijke verstand gebruiken. En bij wetenschap gaat religie als eerste de deur uit. Succes met je onderzoek.

Datkanjenietmenen | 04-02-19 | 20:04

@Datkanjenietmenen | 04-02-19 | 20:04: Mijn interesse gaat onder andere uit naar wetenschaps filosofie. Ik heb weleens iets vernomen van de heren Dawkins, Krauss en Harris. Dat varieerde van onderhoudend tot amusant, afgezien van dat ik standpunten en overtuigingen niet deel. Maar kun jij vertellen, in het kort, hoe het universum is ontstaan volgens jou? Hoe is alles begonnen, kortom wat was de ultimate first cause? Of, was er een ultimate first cause? Val je niet in de val van wetenschaptisme? Denk je dat God onder een microscoop te plaatsen en vinden is? Overdenkingen genoeg. Groeten

Pseudoniempje | 05-02-19 | 03:59
▼ 2 antwoorden verborgen

Nou het werk uit zijn middenperiode - die kekke Hugo Boss pakjes - waren ook niet slecht.

kaasfondue | 04-02-19 | 16:59

De joviale, toffe peer van een Rutte was ooit ook goed te pruimen. Het kan verkeren.

Maris v.d Hof5393 | 04-02-19 | 17:10
▼ 2 antwoorden verborgen

Joram
Herkomst naam: Hebreeuws
Betekenis: De Heer is verheven

Verloochenen is van alle tijden.

Nelis SplitBloes | 04-02-19 | 16:45 | 1

Boetedoen en vergeven worden ook.

Shareholder II | 04-02-19 | 16:53

Apart.
Zou het een soort van Stockholm syndroom zijn?!
Voer voor psychiaters iedergeval.

Ray69 | 04-02-19 | 16:44 | 2

Cat Stevens meende dat toen hij bijna in zee verzoop een door Allah gezonden golf hem levend en wel op het strand afzette. In 1978 gaf hij zijn artiestenbestaan op en liet ook hij zijn baard staan om voortaan als Yusuf door het leven te gaan. Hij vermeld daarbij nooit of en hoe leip hij was van de hallucinogene middelen en of hij al aan de Koran was begonnen die hij van een broer had gekregen. Ik vermoed beide. Het is een gevaarlijk boek. Dat zeker voor dromers.

suscrofa | 04-02-19 | 17:44

Vroeger werden landverraders gewoon ter plekke tegen de muur gezet.

sluwesjaak | 04-02-19 | 16:44 | 2

Heeft hij ons land verraden dan?

Shareholder II | 04-02-19 | 16:52

Tja, de goede oude tijd.....

bqbq | 04-02-19 | 18:14

Waarschijnlijk een of andere sjeik die hem een zak geld geboden heeft om z'n principes te verraden...

(Er zullen vast wel meer islam-kritische politici benaderd worden, maar de aan lager wal geraakte karakterloze types happen toe...)

_Roy_ | 04-02-19 | 16:43 | 1

Wie stonden u bij in uw zoektocht?

„Met sheikh Abdal Hakim Murad [een Britse islamoloog aan de universiteit van Cambridge, ook een bekeerling, red.] heb ik een stevige mailwisseling gehad. Dat bleek zeer waardevol. En Mohamed Ben Hammouch, mijn uitgever.
https://www.themuslim500.com/profiles/timothy-winter-sheikh-abdal-hakim-murad/

Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:45

U signaleert in uw boek dat een gebrek aan intellectueel kader onder Nederlandse moslims voor problemen zorgt. Kunt u dat uitleggen?

„Het clubje mensen dat een grondige kennis heeft van de islam, goed Nederlands spreekt en publiek opereert, is heel klein. De extremen krijgen dus het podium en dat zorgt voor een eenzijdig beeld.”

Oke:
Wie is de opvolger van Mohammed (de profeet)?

Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:41 | 1

Joram van Klaveren.... is de opvolger van Mohammed.

sociaal_econoom | 04-02-19 | 16:45

Morgen komt-ie uit de kast en gooit zichzelf head first van de domtoren.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 16:41 | 1

Kan nie.. is gesloten..

Gokmaar | 04-02-19 | 17:01

Huh, ik meende dat Van Klaveren allang de PVV uitgebonjourd was en laatstelijk lid was van Groep Bontes/Van Klaveren?

VP732 | 04-02-19 | 16:39 | 2

PVV moet gedemoniseerd worden.

Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:42

Verkiezingen, dan gaan de 'objectieve' staatsmedia weer vol op het orgel. Ben benieuwd of het dit keer gaat lukken de kiezers te misleiden nu -behalve de steden- ook elk gehucht met een moskee en een AZC is verrijkt met de daarbij behorende gezelligheid.

Maris v.d Hof5393 | 04-02-19 | 17:05

Tokkies gonna tokkie

fram | 04-02-19 | 16:39

Klimaat en islam... zijn een hype in Nederland.
Iedere dag horen we nieuws over klimaat en moslims--> dit werkt aanstekelijk.
Zou mij niet verbazen dat de opwarming hier iets mee te maken heeft?

sociaal_econoom | 04-02-19 | 16:36

Ach, gewoon een mislukte politicus die zijn 15 minutes of fame op zijn tijd mist en dus op een andere manier aandacht gaat zoeken. Jammer ergens wel, het leek een goede vent maar je ziet maar hoe je je kunt vergissen. Niet teveel op letten zou ik zeggen.

jan-lul-de-behanger | 04-02-19 | 16:36 | 1

Politicus? Instabiele idioten was al wat d'n Geert ooit kon aantrekken. Waarmee zijn lot bezegeld was en iedereen wist het. Het was bij Pin al huilen met de pet op. En daar dook Greert zoals verwacht onderdoor. En wat daar weer afsplitst is nog erger. Dat angstbeeld moet Thierry af en toe wakker houden, lijkt mij. Dat ie precies bereikt wat ie wil bestrijden. Life is a bitch.

Shareholder II | 04-02-19 | 16:48

Off topic, maar wel belangrijk : alle kroontjes van de premium betalers zijn verdwenen !! Geen onderscheid meer, ik ben er voor. Ben toch altijd wel een beetje angstig, om een kroontje tegen te spreken.

Predeker | 04-02-19 | 16:35 | 12

Goed punt. Hij vult ook al default crap in zie ik. Hoe onhandig.

Shareholder II | 04-02-19 | 16:50

@Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:42: ok,zanks, maar bedoelde aan de zijkant….

ger1306 | 04-02-19 | 18:07
▼ 9 antwoorden verborgen

Ik moest lollen. Via laatste pica maak ik op dat hij zich geinig ontwikkelde.

Shareholder II | 04-02-19 | 16:35

Tja, van gereformeerde huize, hè. Die zijn gewoon zeer bevattelijk voor de Islam. Een bekende anekdote uit de 80-jarige oorlog: de sultan van het Ottomaanse Rijk stuurde al een brief naar de protestantse opstandelingen met een uitnodiging tot de Islam, nadat hij van de Beeldenstorm hoorde.

TheFirstYelle | 04-02-19 | 16:34

Zag je tijdens de Tweede Wereldoorlog ook veel; lafaards die, wanneer ze vermoeden te gaan verliezen, overstappen naar de vijand. Zum kotzen!

benjeallanggek | 04-02-19 | 16:34 | 1

Je bedoelt de NSB... de naam NSB is veranderd in NSM.

sociaal_econoom | 04-02-19 | 16:43

Wappie.

Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:32 | 3

Hij heft wel een redelijk verhaal op nu.nl.
Wees welkom bij DENK?

ger1306 | 04-02-19 | 16:38

@ger1306 | 04-02-19 | 16:38:
https://www.nu.nl/politiek/5723100/voormalig-pvv-kamerlid-joram-van-klaveren-bekeerd-tot-islam.html
Redelijk verhaal? Citaatje?

Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:46

@Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:46: Sorry, zeker andere site... msn?
was verwijzing naar artikel nrc….

ger1306 | 04-02-19 | 18:02

Ik hoop dat de AIVD hem in het vizier houdt, want het is net als bij gestopte rokers. Dat worden de grootste fanatici tegen alles waar ze voor stonden.

Felipe | 04-02-19 | 16:32 | 1

Dat die hun werk doen daar mag jij gewoon op vertrouwen ja.

Shareholder II | 04-02-19 | 16:38

Kinderen op school krijgen bij maatschappijleer les over de islam en moslims.
Wie weet gaan zij ook deze kant op?

sociaal_econoom | 04-02-19 | 16:31 | 2

Tuurlijk. Zieltjes winnen.

Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:46

Ze leren over alle godsdiensten wel iets. Of is het onevenredig veel?

canis lupus | 04-02-19 | 17:45
-weggejorist-
frenkie880 | 04-02-19 | 16:30 | 1

nu is de gedachte dat Rutte ook een moslim is niet zo heel gek meer..... Nederlandje wordt knettergek gemaakt door de Islam .

Mark_D_NL | 04-02-19 | 16:30 | 4

Is het torentje wel hoog genoeg?.

Pelforth | 04-02-19 | 16:49
▼ 1 antwoord verborgen

Koe-koek

roflastc | 04-02-19 | 16:30

Jesse KLAVER
Joram van KLAVEREN
Heeft hun pro-moslim zijn soms iets met hun naam te maken?

telelezer | 04-02-19 | 16:29 | 2

Die naam is gewoon een verdienmodel meer niet.

Trumme | 04-02-19 | 16:30

Bep van Klaveren is still going strong.

Pelforth | 04-02-19 | 16:50

Treffend verwoord door onze spartaan. Veel sterkte gewenst aan Joram. Kan niet wachten tot ie z'n baard laat staan en zichzelf compleet belachelijk maakt in de eerste talkshow waarin ie aanschuift

Uqbar | 04-02-19 | 16:29

Hij zal wel de baas willen zijn. Thuis. Dan heb je als man het meest aan allah als stok achter de deur.

RickTheDick | 04-02-19 | 16:29

En opeens weet je het.... je wordt homofoob en vrouwenonderdrukker .

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:28 | 1

Maar vooral heb je ontdekt dat de islam niet van het geloven is, maar van het zeker weten en het niet mogen twijfelen. Types als Van Klaveren zoeken hun hele leven naar "de" absolute waarheid. Tja, de echte extremisten komen dan uit bij de islam met al zijn dogma's.

Graaier | 04-02-19 | 16:41

Ook voor deze snuiter geldt: hou je privéleven lekker privé. Het boeit mij niet.

John McClane | 04-02-19 | 16:27 | 2

Dus het zou jou niets uitmaken als de meester van je zoontje in zijn vrije tijd geniet van kinderporno? Is toch privé, hoef ik niet te weten?

Joostmochtnietsweten | 04-02-19 | 16:55

Ja, want dat is het onderwerp. Jezus man.

John McClane | 04-02-19 | 17:16

Duidelijk een "kop" schop teveel gehad.

MoonBeebe | 04-02-19 | 16:27 | 1

nee, te weinig

CleaudeSacke | 04-02-19 | 18:48

Ik zie Dion Graus ook nog wel een keer moslim worden. Lekker legaal je vrouwtjes in elkaar meppen. Alleen een schaap kelen is nog een dingetje voor hem.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 16:26 | 1

Dus als ik jou beschuldig dat jij mij in elkaar hebt geslagen is het meteen waar. Lekker dan, in dat geval is elke man vogelvrij.

Maris v.d Hof5393 | 04-02-19 | 16:57

Hahaha. Knettergek.

Mark_D_NL | 04-02-19 | 16:26

Misschien staat hij zo niet meer op een dodenlijst.

Mahatma | 04-02-19 | 16:26 | 2

Of wel hij benaderde de islam kritisch zei die. Als ie dat lang genoeg volhoud

Trumme | 04-02-19 | 16:31

Zou Arnoud van Doorn er achter zitten?

Rest In Privacy | 04-02-19 | 16:58

Partij Van de Vluchters....

Tjemig | 04-02-19 | 16:25 | 2

Nou pluchezitter zij het in ieder geval niet......

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:26

@Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:26: plucheknieler dan maar.

Tjemig | 04-02-19 | 16:41

Bij blanke (oeps.. witte) politieke partijen (en ook in films en series) hebben ze vaak als teken dat ze toch vooral echt heus beslist echhies niet racistsch zijn, een 'token' moezzzlim of soewarrte erbij. Joram kan nu bij "Denk" gaan fungeren als 'token' blanke (oeps... witte)

telelezer | 04-02-19 | 16:25 | 1

excuus blanke

Joostmochtnietsweten | 04-02-19 | 16:56

Nooit geweten dat Joram meervoud van Jesse was..

schoon-schip-maken | 04-02-19 | 16:24

Iets met NSB-er. Gatverdamme ik krijg altijd al een ranzig gevoel als ik die Arnoud van Doorn zie met zijn islam waanzin en nu deze psychisch verwarde man.

Stephen K. | 04-02-19 | 16:24 | 1

Tja er lopen meer gekken los dan er binnen zitten.

Trumme | 04-02-19 | 16:32

Volgend jaar heeft meneer een kut en loopt in een boerka.

JohnJames_001 | 04-02-19 | 16:24

Sta er niet van te kijken--> als Mark Rutte eerdaags ook moslim gaat worden.
Willem-Alexander en Maxima, daar mag ik geen uitspraak over doen.

sociaal_econoom | 04-02-19 | 16:23

Ook van het moslim zijn krijgt hij genoeg ,want labiel en dan wil hij weer iets anders , Maar dat gaat zomaar niet kale Lorazepam !!!!

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:23

Larie. Moeten wij geloven dat zijn boek daadwerkelijk begon als een kritisch manifest, maar dat hij niet genoeg feiten boven water wist te halen die het intolerante karakter van de Islam aantonen? De intentie tot bekering was er vanaf het begin.

coitus reservatus | 04-02-19 | 16:23 | 1

Zelfs als hij het wel echt zo bedoelt, ook vrij treurig. Dat betekent dat de beste man in zijn tijd als kamerlid blijkbaar niet echt zijn best heeft gedaan om eens een stuk te lezen en wat onderzoek te doen. Niet echt een verbazing, maar toch.

Sjors W. | 04-02-19 | 16:26

We zijn ontkroond!

Rest In Privacy | 04-02-19 | 16:23 | 2

Ook dat nog.

osolemio | 04-02-19 | 16:25

Het KH is met onmiddellijke ingang afgeschaft.
Zijn overgelopen naar het KH van SA.

Pelforth | 04-02-19 | 16:53

Ook ik heb weleens slechte dagen maar dit zit toch qua draaiende mindset wel tegen een psychose aan.

de Voorzittert | 04-02-19 | 16:22 | 3

hahaha. ‘t Is inderdaad niet meer te geloven hoe krankzinnig alles begint te worden.

Dr.SapperDeFlipFlap | 04-02-19 | 16:30

Trump die zich voor de Democrats kandideert.

kaasfondue | 04-02-19 | 16:56

dit zie je ook bij mensen die fel tegen homo's zijn, die blijken dan zelf homo te zijn. Dus ik vrees het ergste voor de reaguurders hier.

yeps | 04-02-19 | 16:22 | 1

Ja alle reaguurders moslim en alle moslims homo, uitgesproken uiteraard.

marrretje | 04-02-19 | 16:26

Waar het hart van vol is...

Bakje Friet | 04-02-19 | 16:21 | 1

gaat de baard van groeien... tja.

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:24

Best verontrustend nieuws. Eerst was er die mafketel 'Van Doorn' die zich bekeerde tot de religie van de vrede (en de zachtmoedige Willie Dille liet verkrachten waarna ze zelfmoord pleegde) en nu Van Klaveren die 'met liefde' de islam wil uitleggen. Dan denk ik meteen aan Bataclan, Theo van Gogh en de moefti van Jerusalem. Na FvD kruis ik altijd de PVV aan als partij die ik zou overwegen maar ik denk dat Geert toch eens moet gaan nadenken wat er mis is met zijn (ex)-kamerleden. Graus (gelukkig maar EEN S) is ook geen toonbeeld van liefde. Voor je het weet, draagt hij een kaftan! Echt, wat is er mis? Niet dat de kamerleden van andere partijen beter zijn, maar die van de PVV worden uiteindelijk krankzinnig! Arme Geert, dit is niet wat hij verdient... Echt shit. Hopelijk weet Thierry de groei van zijn partij die exponentiele vormen aanneemt, wel in goede banen te leiden. Wilders heeft geen enkele mensenkennis... Baudet moet het gaan doen. Hopelijk steunt Hiddema hem met ZIJN mensenkennis.

Angélica de Sancé | 04-02-19 | 16:20 | 1

De PVV beschikt over een groot aantal uitstekende en betrokken politici zoals, zonder de anderen tekort te willen doen, mevrouw Agema en de heren Bosma en Beertema. Bij de gevestigde partijen zit heel wat meer kaf tussen het koren die de gemeenschap bovendien miljoenen euro's hebben gekost. Of ben je meer gecharmeerd van figuren als Rutte en eerder Pechtold, Vogelaar en Leerdam?

Maris v.d Hof5393 | 04-02-19 | 16:53

Wat een landverrader die Klaver, what's in the name. Je moet toch echt ziek in je kop zijn om zo'n move te maken. Hoeveel heeft hier voor gevangen ?? En wat vindt Bontes hiervan ?? Veel vragen, het gif heeft het verloren van het onkruid, zeg ik maar. Daar moet u het meedoen. Amen.

Predeker | 04-02-19 | 16:20 | 6

Oh oh alle kroontjes zijn verdwenen. Straks allemaal hoofddoekjes ervoor terug!

kaasfondue | 04-02-19 | 16:55
▼ 3 antwoorden verborgen

Een Neo-Moslim, he bah...

Binnenbaan | 04-02-19 | 16:20

Als ze mij een baan aanbieden in Brussel bij de EU (kans is ik mag wel zeggen zeer klein) dan pak ik hem ook meteen aan met 2 handen. Anders ben je toch een dief van je eigen portemonnee (veel voor weinig) dus er zal wel een economische reden achterzitten.......

Slough | 04-02-19 | 16:19 | 3

Bij de EU ben je sowieso een dief van iemand anders zijn/haar portemonnee.

Eagle_Eye | 04-02-19 | 16:24

Eagle - Eye U heeft ZO gelijk, maar..... if you can't beat them join 'm, toch?

Slough | 04-02-19 | 16:29

daar hebben we een naam voor, NSB'er

CleaudeSacke | 04-02-19 | 18:55

Ik had tijdens het 'kopiëren' een papercut ergens, ben ik nu ook Moslim?

Kaas de Vies | 04-02-19 | 16:19 | 1

Daar is een testvraag voor : zou u homo' s het liefst omarmen of van een flat willen gooien ?

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:32

Ze laten tegenwoordig ook iedereen toe.

Nuchternederland | 04-02-19 | 16:19

Ik kan ( en wil ) dit niet geloven. Denk eerder dat hij iets van plan is, ondercover of zo......

achtziger80 | 04-02-19 | 16:19 | 3

"undercover"

achtziger80 | 04-02-19 | 16:20

Onderkoffer.

schoon-schip-maken | 04-02-19 | 16:26

OnderKafir

kaasfondue | 04-02-19 | 16:54

MK_Ultra slachtoffer.

MistaRazista | 04-02-19 | 16:18

Ik geloof dit echt niet. Denk dat hij een serieuze doodsbedreiging tegen zijn familie heeft ontvangen die hem forceert dit te doen. Hoe meer ik las over de Islam, hoe meer ik realizeerde hoe ziek het wel niet is.

Zuyderzee | 04-02-19 | 16:18 | 2

Insgelijks. Wie intensief de Koran en Bijbel leest kan maar tot één conclusie komen.

Van Urk | 04-02-19 | 16:22

Sterk 'I want to believe' gehalte. Ik zit meer op de lijn van eikenloof | 04-02-19 | 16:18 | reageer.

Sjors W. | 04-02-19 | 16:24
-weggejorist-
eikenloof | 04-02-19 | 16:18

En als het niet bevalt Joram, de islam kent geen weg terug voor "afvalligen":
de deaud.

Zo gestoord is de islam dus.

Jan3863 | 04-02-19 | 16:17

En dat is nummer 2.
Onder druk wordt alles vloeibaar zie je wel..

#mafklapper.

schoon-schip-maken | 04-02-19 | 16:17 | 2

@bqbq | 04-02-19 | 16:22:
k heb ook niet het gevoel dat ik van God ben geswitcht.

Is dit nog nieuws? | 04-02-19 | 16:48

Een Christen bekeert zich alleen maar tot de islam met een mes op zijn keel.
Uit vrije wil, lijkt me sterk.
Dan heb je niet goed nagedacht.
Misschien is ie een mol?

watergeus | 04-02-19 | 16:16

Jaaaa, nu nog Jan Roos. Geert Wilders zie ik dat nog zo gauw niet doen. Hoewel. Je weet maar nooit.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 16:15 | 1

Moslims hebben alleen respect voor strijders, niet voor overlopers. Als ze de macht krijgen maken ze daar het eerst korte metten mee. Het is maar dat u heet weet meneer Joram. Geert wordt nog een echte held en voorbeeld voor de moslims.

JohnWalker | 04-02-19 | 16:19

Tja, als je vandaag de dag nog subsidie wilt ontvangen kun je kiezen tussen de religie van het klimaat of de islam. Beide volstrekt nutteloos maar wel de realiteit. Ik ga maar weer eens broeden op een goed businessplan. Iets met asiel, windmolens en minaretten, u hoort het nog.

Mammeloe | 04-02-19 | 16:14

De kans is exact 0,00% dat ik dat kutboek van hem wil lezen, laat staan kopen. De kans is daarentegen 100% dat de NPO hem een dikbetaald podium gaat geven zodat Joran weer een jaar of drie werkeloos kan bankhangen. Zelfs via consumptie mag u uw stem niet meer laten horen.

Badderbeest! | 04-02-19 | 16:14

Zijn er nou ook nog idioten die dat boekje van deze totale onbenul gaan kopen? Het 'interview' is een verkooppraatje, dat is duidelijk. Maar wie is er überhaupt geïnteresseerd in de zielenroerselen van deze verwarde vent?

kunstliefhebber | 04-02-19 | 16:13 | 1

Veel mensen. Veel Nederlandere literatuur draait om de zielenroerselen van verwarde mannen. Ik noem bijvoorbeeld de donkere kamer van Damocles.

Van Urk | 04-02-19 | 16:19

Daarom (nog los van dat er geen partij structuur is en het ontbreken van uitvoerbare ideeen) moet je dus ook nooit op de PVV stemmen, daar zitten mensen niet vanwege hun visie en principes, die het doen voor “het volk” maar alleen opportunistische gelukszoekers die net zo makkelijk en hartstochtelijk op andere principes overstappen als ze denken dat er een persoonlijk sla’tje uit geslagen kan worden. Alleen de slaafse ja-knikkers hebben een lang leven binnen die partij. Alle ex pvv’ers zijn ineens radicaal een andere richting opgegaan, om er zelf beter van te worden uiteraard.

Capt. Iglo | 04-02-19 | 16:13 | 5

@Van Urk | 04-02-19 | 16:17: Juist, als nieuwe partij ontkom je niet aan dat soort figuren. Het duurt een paar jaar voor ze er van verschoond zijn. Ook FvD gaat daar last van krijgen.

marrretje | 04-02-19 | 16:33

De steeds sneller gaande islamisering van de EU is juist een reden om WEL op de PVV te stemmen. Tenminste, als je van je kinderen houdt en hen een veilig leven gunt in hun eigen land.

Maris v.d Hof5393 | 04-02-19 | 16:42

@Van Urk | 04-02-19 | 16:17:
Hier nog zo 1 !!

ghetto-is-back | 04-02-19 | 17:00
▼ 2 antwoorden verborgen

Heeft hij ook al een konto op een Bank in Dubai?

MistaRazista | 04-02-19 | 16:12 | 1

Tja, zoiets verwacht ik ook: of een fatwa, of een volle bankrekening... inhoudelijk is het namelijk compleet ongeloofwaardig.

bleached | 04-02-19 | 16:22

De nieuwe Peppi en Kokki maar dan als afschrikwekkend voorbeeld:
Arnoud en Joram.
Tuut tuut Boink boink Arnoud en Joram, Joram en Arnoud
centjes verdienen
Joram een boekie, Arnoud als dealer
van een religie om te grienen
Tuut tuut Boink boink.

bwanabanjo | 04-02-19 | 16:11 | 1

+10

achtziger80 | 04-02-19 | 16:22

Als dit echt waar is... Rofl. En dat terwijl onze Joram zich als de intelectuele PVV'er neer wilde zetten. Gekkies gonna gekkie.

Ggroengras | 04-02-19 | 16:10

Moet hij ook besneden zijn. 26 hechtingen in de plasser(auw) en nooit meer normaal pissen in een wc zonder alles onder te zeiken. Veel succes sukkel!

gekkepetje | 04-02-19 | 16:10 | 1

Gelukkig mogen moslims volgens de Hadith al niet staand pissen :p

RichardBandler | 04-02-19 | 16:19

Hahahaha. De stap van Christengekkie naar Moslimgekkie is natuurlijk heel klein. En dat moet hij vooral lekker zelf weten maar ik vind het wel grappig.

Ardbeg | 04-02-19 | 16:09

Christus, wat een domme mongool, die Van Klaveren. Was kennelijk eerst christen, maar heeft zich nu bekeerd tot het geloof van de vrede. Van de regen in de drup.

How dumb can you get?

Net als die Arnoud van Doorn, ook eerst PVVer en daarna moslim. Ik zie nou nooit eens een moslim van zijn geloof vallen en lid worden van de PVV. Dat zou pas een stunt zijn.

Overigens, groot artikel in de Volkskrant over de "Jihad-bruiden" zoals ze daar genoemd worden. Bedoeld worden die ons hatende, gevaarlijk IS ratten. De druk om die smeerlappen toch maar weer op te gaan halen neemt met de dag toe, lijkt het, dus het zal er wel van gaan komen, vrees ik. Reden temeer voor mij om in maart PVV te gaan stemmen. Vergroot dat nou ook mijn kansen om moslim te worden?

Dr_Johnson | 04-02-19 | 16:09

Gelijk deporteren naar een “echt” moslimland. Beetje de popi moslim uithangen in een westers lands is niet zo moeilijk. Probeer het eens in doe contreien, kijken of je dan nog zo tof bent. In de oorlog hadden we een naam boor jouw soort... bah!

TonyMontana010 | 04-02-19 | 16:07

Nou ja, het is wel de ultieme undercover actie, hiding in plain sight!

Beste_Landgenoten | 04-02-19 | 16:07

Opportunistische bekering? Politieke carrière in de plee, dus doe iets opvallends en een boekje. Volgende stap: aansluiting bij DENK.

Muxje | 04-02-19 | 16:06

Joram zit toch in de gevangenis in Peru wat heeft de PVV daar nou weer mee te maken

Kappie62 | 04-02-19 | 16:06 | 4

.. en die is weer aan het klaverenjassen met Joram vd Sloot.

marcoplarco | 04-02-19 | 16:10

marcoplarco
ok dan is het duidelijk ik schrok al

Kappie62 | 04-02-19 | 16:12
▼ 1 antwoord verborgen

Het ergste is nog dat niemand nu meer aandacht heeft voor die arme Piet Paulusma.

JTKDM | 04-02-19 | 16:06 | 3

Is Piet ook moslim geworden?

Beste_Landgenoten | 04-02-19 | 16:08

@Beste_Landgenoten. Ja net als jij.

kaasfondue | 04-02-19 | 16:52

Raar verhaal..
Was ook pro zwarte piet (zie youtube klaveren vs gario)

timmey | 04-02-19 | 16:06

Stop paying attention to attention whores!

jos verstoppen | 04-02-19 | 16:06

Van Klaveren begrijpt niet dat hij nooit een echte moslim kan worden. Hij zal altijd een bekeerde kafir blijven die er goed onder gehouden moet worden. Misschien, als hij veel geluk heeft, mag hij zijn nieuwe overtuiging bewijzen door met een bomgordel om een menigte in te lopen. Durft hij niet, dan is hij een ongelovige en afvallige kafir. Laat hij de bom echter afgaan, dan hoeft hij geen ongelovigenbelasting meer te betalen. Maar die 72 maagden vinden hem nog steeds een lelijke blanke ongelovige christenhond en willen niets met hem te maken hebben.

Nivelleermarionet | 04-02-19 | 16:06 | 2

Die ouwe dames zijn niet voor niets zo lang maagd gebleven he..

Beste_Landgenoten | 04-02-19 | 16:12

Als PVV-er door de media verguist en naar beneden getrapt maar zal de komende tijd bij de NPO met veel geknuffel en gejuich op tv gepresenteerd worden.

2voor12 | 04-02-19 | 16:05

Op de dag dat Geert zich tot de islam bekeert en Fleur in de tweede kamer in een burka verschijnt vreet ik m'n niet besneden lul op.

AntonJensen | 04-02-19 | 16:05 | 2

Daar kan je niet bij!

Beste_Landgenoten | 04-02-19 | 16:08

Laat hij nou ook zo'n vervelend betweterig baardje staan?

Rest In Privacy | 04-02-19 | 16:05 | 1

Het geheven wijsvingertje ontbreekt nog. Hij moet nog ff in zijn nieuwe rol groeien.

bqbq | 04-02-19 | 16:09

Zo moe van die gasten. Wat een loser.

ZwarteRiek | 04-02-19 | 16:05

Honderden moslims bekeren zich tot christendom. Hele kerken ontstaan er. Bijv in Amersfoort. Zie google

nerugaer | 04-02-19 | 16:05

Is het al 1 April?

Desphex | 04-02-19 | 16:04

Zou dit waar zijn? Wat een labiele figuur! En dat boek kan hij in zijn hol steken. Daar heb ik geen cent voor over.

Toos Bevergeil | 04-02-19 | 16:04

Als je op de foto diep in zijn ogen kijkt zie je al een homofobe blik ,zo van iemand die best wel eens een homo van het Amstel hotel af zou willen gooien......

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:04 | 6

Het is jammer dat de objectieve feiten jou ongelijk geven.

2voor12 | 04-02-19 | 16:34

@Ardbeg | 04-02-19 | 16:28: Nou... Indoneesje maakt behoorijk gehakt van je Bres vergelijking .

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:35
▼ 3 antwoorden verborgen

@Rudolph_Hesje | 04-02-19 | 15:55 | .... wanneer bekeert zich een moslim zich tot christen of jood... dit is een goede vraag - hier moest ik over nadenken.

Zolang ze in Nederland wonen zal dit niet gebeuren.... hier krijgen moslimmigranten onder de noemer van vluchteling een woning met een uitkering.
Zodra ze christen of jood worden dan is dit niet meer van toepassing.
Dit is de reden waarom steeds meer Nederlanders moslim willen worden--> in de hoop dat ze ook al deze voorzieningen krijgen.

sociaal_econoom | 04-02-19 | 16:04 | 1

Mijn dank voor uw verhelderende antwoord!

Rudolph_Hesje | 04-02-19 | 16:09

Wel lief van de islam dat ze hem als homo toelaten.

Gualtiero | 04-02-19 | 16:04 | 2

Hij heeft nu een excuus om in een jurkje te flaneren op vrijdagavond.
Moet v /d proleet.

bqbq | 04-02-19 | 16:07

inderdaad. Wie zo nodig op homo's moet afgeven heeft meestal hetzelfde probleem. crypto moslim, crypto homo.

Michael03 | 04-02-19 | 16:07

Verbaast mij niets. Dit is precies waarom je nooit op een one-issue-partij moet stemmen. Iets met obsessief met 1 onderwerp bezig zijn... En als dat dan je enige morele kompas is dat je bezit, kan het ook makkelijk de andere kant op slaan. Zie je ook regelmatig bij mensen die op pedofielen jagen. Of bij reli-conservatieven die heel erg anti-homo zijn.

vrijstijler | 04-02-19 | 16:03 | 2

Welke partij bedoel je met 'one-issue-partij'?

Maris v.d Hof5393 | 04-02-19 | 16:36

ik denk dat de PVV wel degelijk meer onderwerpen heeft ,maar dat ze willen waarschuwen voor dingen die niet passen in Nederland en dat heet dan prioriteiten stellen .

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:38

Je moet wat doen om weer eens in het nieuws te komen na dat je door iedereen vergeten bent. Je ziet je kan altijd nog booslim worden. Dan kom je weer je weer eens even in het nieuws, de losers. Een sexfilmpje helpt soms ook.

Therapietje | 04-02-19 | 16:03

ksnap het wel

moslim man heeft heeeeeeel veel rechten.
en geen plichten,
ja, af en toe ff bidden misschien

rigelstraat | 04-02-19 | 16:03 | 2

Een Moslim heeft in dit land dezelfde rechten en plichten als een Christen. Wat Geert en Thierry je ook wijs willen maken. Dat gelovigen zich iets te vaak kunnen beroepen op hun godsdienst is wel iets waar we anno 2019 wat aan mogen doen. Maar dat willen Geert en Thierry dan weer niet want ze willen de Joods-Christelijke traditie conservativo's niet tegen zich in het harnas jagen.

Ardbeg | 04-02-19 | 16:12

Ardbeg, zit je aluhoedje te strak?

kaasfondue | 04-02-19 | 16:47

Goh 1 ex-PVV'er die zich bekeerd tot de Islam en meteen is het wereldnieuws. Dan springt de NPO er boven op met direct een documentaire en voorpagina nieuws bij de NOS. Waren ze nou maar zo doortastend en nieuwschierig bij mensen die uit de Islam stappen. Het is weer zo doorzichtig allemaal, de Nederlandse media is echt tot op het bot verror en terminaal ziek.

Indoneesje | 04-02-19 | 16:02 | 7

@Superior Bastard | 04-02-19 | 16:06: Ja vooral als het gaat om beloftes van Rutte . Zuurder kun je ze niet krijgen en duurder evenmin.

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:11

@Toos Doos | 04-02-19 | 16:08:
Nou maar eh... dit is toch geen bashen? De bal ligt hier voor open doel!

Beste_Landgenoten | 04-02-19 | 16:14

Superior Bastard | 04-02-19 | 16:06 | Klopt de druiven zijn zuur, omdat mijn belasting centen worden verspild aan geestelijk labiel gestoorden. Ergste is nog dat de NPO opnieuw een platform aanbied aan een religie die haaks staat op alles waar wij in Nederland voor staan. Heb je decennia lang gevochten tegen de invloed van de kerk, komt nu de moskee ook nog eens voorbij.
.
Beste_Landgenoten | 04-02-19 | 16:05 | Zo nieuwswaardig dat er een hele documantaire aan gewijd moet worden? Hou op man! Er word gewoon serieus aandacht besteed aan een clown van een vent. En jij en SB maar klappen want het zet de PVV in een kwaad daglicht.

Indoneesje | 04-02-19 | 16:17
▼ 4 antwoorden verborgen

Typische AIVD spion, niet gelukt bij de PVV en nu gaat ie richting Denk, denk ik.
Kijk maar naar zijn profiel en vooropleiding bij de VVD, ja hoor zijn target is nu Denk.

Theo-Pim-Riv | 04-02-19 | 16:02 | 1

P-recies ! Omdat hij ergens anders niet meer aan de bak komt.

achtziger80 | 04-02-19 | 16:27

En alle geitjes & schaapjes in het postcodegebied rondom Abu Joram zijn baaaaahhhhhaaang....

Grijskijkert | 04-02-19 | 16:02 | 1

Hoeft niet hoor , schijn dat ie erg klein geschaapen is .

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:06

Nu Greet Wilders nog!

Beste_Landgenoten | 04-02-19 | 16:01 | 1

[aluhoedje]Is allang bekeerd, maar speelt advocaat van de duivel om de eensgezindheid onder moslims in Nederland te bevorderen [/aluhoedje]

JTKDM | 04-02-19 | 16:04

WTF, Ik zag deze niet aankomen. Was hij soms jaloers op de cadeautjes die van Doorn vanuit Saoedi Arabië kreeg?

Pierke Smulders | 04-02-19 | 16:01 | 1

Hey Pierke, hoe is het met Jaap?

burgertime | 04-02-19 | 16:20

Een soort van "If you can't beat them, join them" reflex?

stenenvissert | 04-02-19 | 16:01

Behoefte aan aandacht, narcisme, gebrek aan kritisch verstand, weinig ontwikkelde identiteit. Kortom: zwakke en onrijpe persoonlijkheid, instabiel figuur.

zeeman73 | 04-02-19 | 16:01

Aandachtshoer is het.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 16:01

Hoax!

Rheia | 04-02-19 | 16:00

Lees net dat Geert Wilders overstapt naar Groen Links ...... wat zou er toch aan de hand zijn ?

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:00 | 3

Er schijnt ook iets met het klimaat te zijn....

Rheia | 04-02-19 | 16:01

De magnetische polen verschuiven de laatste tijd ook zo hard.

MistaRazista | 04-02-19 | 16:15

We waren hem alweer vergeten, want niemand besteedde aandacht aan hem. Nu hij deze door policor Nederland zo bewonderde ommezwaai heeft gemaakt, zal hij voortaan wel niet meer uit de media zijn weg te slaan.

MAD1950 | 04-02-19 | 16:00

Zo te zien aan die ene foto gebruikt hij inmiddels een haatbaardhaargoeimiddel.

CoffeePatch | 04-02-19 | 16:00 | 1

Ja , raar ,hij scheert het boven af en gebruikt onder een haargroeier.......

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:02

Het leven begint bij 40, zal hij gedacht hebben.
Lekker cashen bij de NPO voor pro-moslim propaganda.
Fuck vrouw en dochtertjes, ja toch?!

Toos Doos | 04-02-19 | 15:59 | 9

@2voor12 | 04-02-19 | 16:13: ... ja, dat zei Wilders ook al. Maar toen het ging over een Zwitserse vrouw die in Wenen was veroordeeld voor het uitdelen van een klap aan iemand die haar zou hebben aangerand was Wilders HEEL verontwaardigd en kwam het geen moment in hem op om te zeggen dat er 0,0 bewijs was voor die aanranding. Kortom: hij lult zoals het hem uitkomt

Michael03 | 04-02-19 | 16:27

2voor12 - precies. Hoed je voor een rancuneuze vrouw!

Maris v.d Hof5393 | 04-02-19 | 16:30

@Michael03 | 04-02-19 | 16:27
Het ging hier toch over Graus? Wat heeft WIlders er nou mee te maken?
Oh ik zie het al: het is de PVV en die zijn bij voorbaat al veroordeeld door types ls u.

2voor12 | 04-02-19 | 16:32
▼ 6 antwoorden verborgen

Dit moet een hoax zijn.

E-Burke | 04-02-19 | 15:59

Hij gaat wel ver voor de poen en zijn "zaken".

MistaRazista | 04-02-19 | 15:59

hij wil natuurlijk vier vrouwen. succes, het is moeilijker dan je denkt.

Zyprexa20mg | 04-02-19 | 15:58 | 2

4 vrouwen mag alleen als je iedere vrouw hetzelfde kan geven en behandelen. Als je het je financieel niet kan veroorloven dan mag er maar één.

Nooit meer KLM | 04-02-19 | 16:00

@Nooit meer KLM | 04-02-19 | 16:00: Dat zijn de kleine lettertjes, die leest niemand, als ze al kunnen lezen.

bqbq | 04-02-19 | 16:15

Die wannabe moslims hadden zich het meest te bewijzen bij de IS.
Dat waren zulke debielen dat zelfs de arabieren zich daaraan stoorden.
Ik zou dit ventje in gaten gaan houden, als ik AIVD was.

Ruimedenker | 04-02-19 | 15:58 | 1

Goede opmerking !!

ghetto-is-back | 04-02-19 | 17:04

Publiciteitsstunt en op zich een leuke hoax van een mislukte politicus en wachtgeldslurper. Laat de beste man wat nuttigs gaan doen.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 15:57

Deze man heeft het licht gezien. If you can't beat them, join them.

JohnWalker | 04-02-19 | 15:57 | 4

JohnWalker | 04-02-19 | 15:57

Had hij het licht maar gezien, dan was hij nu een volgeling van Jezus.
Zie Joh. 8:12 in de Bijbel :"Jezus dan sprak opnieuw tot hen en zei: Ik ben het Licht der wereld; wie Mij volgt, zal beslist niet in de duisternis wandelen, maar zal het licht van het leven hebben".

ccr316 | 04-02-19 | 18:01
▼ 1 antwoord verborgen

Bi. Fucking. Zar.
Het moet angst zijn, dat kan bijna niet anders - je aansluiten bij de vijand die je vreest. Iets anders kan ik er echt niet van maken.

Lewis | 04-02-19 | 15:56 | 1

soort Stockholm syndroom , maar dan Mekka syndroom .... ja zou kunnen bij zo'n labiele man .

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 15:59

OF..... hij wordt infiltrant !!!!!!!!!!!!!!!

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 15:56

Laat hij ook meteen solliciteren bij DENK. Wat een mafklapper.

marrretje | 04-02-19 | 15:55

Publiciteitsstunt en op zich een leuke hoax van een mislukte politicus en wachtgeldslurper. Laat de beste man wat nuttigs gaan doen.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 15:55

fanatiekelingen zijn knettergek

Satria | 04-02-19 | 15:55

Ik mis vandaag alleen nog het bericht dat Dion Graus met een geweer in de Oostvaardersplassen is aangetroffen verder is deze gekke nieuwsfeitjes dag wel compleet.

osolemio | 04-02-19 | 15:55

Zo zie je maar, de islamisering kun je niet genoeg onderschatten. Radio 1 weet niet beter dan de drugshandelaar en kindermisbruiker Van Doorn zijn zieke licht op de zaak te laten schijnen.

menschdurfteleven | 04-02-19 | 15:55

Volstrekt logisch. Dit zijn mensen die inzien dat de islam in ongekend rap tempo de macht in Nederland overneemt. Termijn 30-50 jaar.
In eerste instantie willen ze de Nederlandse bevolking hiervoor waarschuwen. Maar dat is trekken aan een dood paard door het politieke- en mediakartel. Dan rest er tot slot maar één ding en dat is je aansluiten bij de islam. "If you can't beat them, join them"
Ik ga over 30 jaar ook niet in wanhoop als enige het vaandel hooghouden. Dan ben ik ook allang aan de andere kant.

du Roi Soleil | 04-02-19 | 15:55 | 7

@du Roi Soleil | 04-02-19 | 16:07:
Voorspel even het weer voor volgende week.
Dat is nuttiger dan het Nederlandse volk generaliseren tot de bange slapzak die je zelf bent. Met je Franse schijtnaam.

Toos Doos | 04-02-19 | 16:23

De meerderheid van de mensen is bezig met dagelijkse beslommeringen, werken en rekeningen betalen. Mensen stemmen wel zodra urgentie aandringt. Mensen strijden wel zodra er een leven van afhangt.

Opgeven in dit premature stadium is echt tranentrekkende droevenis. Kom op zeg. Kantelingen en correcties komen in golven en gaan met overshoot/undershoot. Er zit nu eenmaal een inertie in een samenleving - politiek - maatschappelijke problemen.

Trans_Fimmermans | 04-02-19 | 16:29

Wat een lafhartige instelling zonder enige ruggegraat. Meelopers zijn het ergste volk.

matrixbluepill | 04-02-19 | 17:12
▼ 4 antwoorden verborgen

Wanneer is er nou eens een moslim die zich bekeert tot christen of jood?

Rudolph_Hesje | 04-02-19 | 15:55 | 2

Die zijn er wel, alleen houden die het stil omdat ze anders door de aanhangers van de Religie van de Liefde worden vermoord.

kunstliefhebber | 04-02-19 | 15:58

U bedoelt... dead man walking ... die houden zich stil , doodstil ...

Koning BongoBongo | 04-02-19 | 16:19

Nu weet ik het zeker.
Het klimafaat is gevaarlijker dan het kalifaat.

ProAsfalt | 04-02-19 | 15:55
-weggejorist-
Koning BongoBongo | 04-02-19 | 15:54

LOL!!
Partij voor labiele figuren. Zo blijkt maar weer.

Superior Bastard | 04-02-19 | 15:54 | 1

Noemt u eens 1 partij zonder labiele figuren. 2 is ook goed, of 1..... laat maar.

kaasfondue | 04-02-19 | 16:44

Nu op Staatsomroep 1 gejuich over deze ommezwaai.

2voor12 | 04-02-19 | 15:54

Haha. PVV'ers zijn dus crypto moslims en de partij zelf is het voorportaal voor hun bekering.

Michael03 | 04-02-19 | 15:54

Hij is "under cover" natuurlijk. Om te kijken wat ze nou echt allemaal uitvreten en "aanraden" in de mosketen.

bqbq | 04-02-19 | 15:54

Helaas lopen en liepen er meer van dit figuren rond in den Haag.
Maar om plots islamietje te worden!
Wat vindt zijn psychiater hiervan?
Gezond verstand? Nee, lijkt haast een wraakactie. . . . .

Tilburgse bluf | 04-02-19 | 15:53

Lol! Pvvers zijn dus eigenlijk verweesde kindjes op zoek naar een sterk vaderfiguur. Allemaal!

Phreack | 04-02-19 | 15:53

Zal wel een gevalletje AIVD zijn, lekker infiltreren.

van lottum | 04-02-19 | 15:52

Ik dacht altijd alleen labiele vrouwtjes zich tot de islam bekeren maar er zijn blijkbaar ook labiele mannetjes.
Volgend jaar gaat Joram een boek schrijven over zijn geslachtsoperatie.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 15:52

Het lijkt wel een beetje op zo'n christelijke anti homo activist die dan eigenlijk stiekem ook homo blijkt.

dyslexieman | 04-02-19 | 15:52

Sommigen hebben er wel heel erg veel voor over om weer een beetje media-aandacht te krijgen!

kunstliefhebber | 04-02-19 | 15:52

Hahaha die vent is niet goed bij zijn paasei...
Pvv, christen en nu moslim... misschien maar geen aandacht geven?

SterF... | 04-02-19 | 15:52

En dan een partij hebben gehad Voor NEDERLAND. Man man man. Wat goed dat het nooit wat is geworden met deze partijen.

Als een man zijn daden van "vrij en verlicht Europa (heeft hij nooit in geloofd zo blijkt nu wel)" in een paar jaar gaan naar "Islam".
Nou. Dan ben je af! Deze persoon kun je nooooooit meer serieus nemen....

Trans_Fimmermans | 04-02-19 | 15:52

PEDOFIEL.

newray | 04-02-19 | 15:52 | 2

oeps capslock aan.

newray | 04-02-19 | 15:53

Plus kontenbonker. Hoort er allemaal bij als je jezelf een echte moslim wilt noemen.

kunstliefhebber | 04-02-19 | 15:53

1 april valt vroeg dit jaar.

RenHoek | 04-02-19 | 15:52

Knettergek!!

Rest In Privacy | 04-02-19 | 15:51

Zo. Waar hij zin in heeft! Niet te geloven, dit.

Carmelita | 04-02-19 | 15:51

De Islam, of religie, is vaak een uitstekend alibi voor labiele geesten, perverselingen, psychopaten en machtswellustelingen. Dus wellicht heeft de gevallen Van Klaveren ingezien dat hij veel bescherming kan krijgen binnen die haattempels. Overigens zeg ik niet dat alle religieuzen een dergelijk alibi nodig hebben.

Lafayette | 04-02-19 | 15:51

Krankjoram dit!

myrna1965 | 04-02-19 | 15:51

Monarch progammering!

Rallywally | 04-02-19 | 15:51

Goeie bak dit. Wanneer komt de clou?

marcoplarco | 04-02-19 | 15:50

Is vast tegen een moslim vrouwtje opgelopen en moet wat

Den duif | 04-02-19 | 15:50

Deze man is gewoon op zoek.
Op zoek naar z’n hersens.

Cheeky Bastard | 04-02-19 | 15:50

Ongelofelijk. Laatste Tweede Kamerverkiezingen vond ik dat ze wel een hoop goede punten hadden, met Jantje Roos. Toch maar FvD gestemd: stuk meer diepgang. Ik kon die Van Klaveren maar moeilijk peilen maar ik gaf hem het voordeel van de twijfel maar.
Ben dus gewoon in gladde praatjes getrapt. Dat neem ik mezelf wel kwalijk.
Maar nu dit, een verhaal a la Arnoudje. Ongelofelijk.

Draak uit Brabant | 04-02-19 | 15:50

Dit soort partijen trekken vaak labiele persoonlijkheden. LPF iemand. Ik benijd Wilders en Baudet dan ook niet. Zie maar eens een partij te vormen met dit type dwaallichten.

Bigi Bana Boy | 04-02-19 | 15:49 | 5

Bij FvD hebben alle mensen voor de Provinciale Staten verkiezing een persoonlijkheidstest ondergaan. De lijsten zijn expres korter gehouden zodat er niet teveel 'bij voorbaat niet verkiesbaar' mensen onderaan de lijst staan.

Ook waren de trainingsbijeenkomst sterk geaccentueerd op het voorkomen van LPF, Trots op Nederland of PVV (ik denk aan een Rotterdamse lijsttrekker bijv.) taferelen.

Ik hoop echt dat FvD een goed alternatief word/is/blijft voor realistische, rationeel en onbevangen redenerende mensen die erkennen dat we de waarden van de westerse samenleving verdomd kostbaar zijn.
Knijp jezelf in de handjes hoe goed qua welvaart en relatieve vrijheid het we hier hebben. En vergrabbel het niet d.m.v. misplaatste altruïsme!

Trans_Fimmermans | 04-02-19 | 16:07

Inderdaad. Dat demoniseren is de splijtzwam in de maatschappij. Past wel weer goed bij de Islam natuurlijk.

kaasfondue | 04-02-19 | 16:42
▼ 2 antwoorden verborgen

Daar staat die V in PVV de vrijheid om te geloven wat je wil en de vrijheid om van mening te veranderen. Nu moet dat nog even doordringen bij de PVV zelf.

TonvandenHoogenBats | 04-02-19 | 15:49

Nu nog een sollicitatie bij DENK, daar ging het tenslotte om.

bergsbeklimmer | 04-02-19 | 15:49

Raar!

schijtzat | 04-02-19 | 15:48

Is die man al opgenomen in een wappiehuis? van Christengekkie naar islamfanaat, zou hij al besneden zijn? Hij moet wel erg radeloos zijn om een baan te vinden, of is hij kandidaat voor EP voor DENK.
Die Arnoud v Doorn is vast verre familie van hem, wat een mafketels die lui, maar eigenlijk is het zielig.

ebonk | 04-02-19 | 15:48

Gaat hij nu zichzelf het land uit zetten?

Croxifoxio | 04-02-19 | 15:48

Hij vergeet op de foto zo'n belerend vingertje omhoog te steken.
Zal hij wel leren na zijn propedeuse islamisering.
*nieuwe naam op lijst zetten doet*

Mammeloe | 04-02-19 | 15:48

Ik denk dat deze mensen worden gesponsord door de sjeik!

TDB | 04-02-19 | 15:46

Labiel typetje. Ga maar gerust een paar wagons verder zitten als je hem met een rugzak in de trein ziet stappen.

obominotie | 04-02-19 | 15:46

Ik wil het niet horen. Maar succes met je vier vrouwen en de 72 maagden in het verschiet.

Henk Zult | 04-02-19 | 15:46

Greet heeft wel heel veel debielen en labiele binnen gehaald, het lijkt defensie wel.

Westheimer | 04-02-19 | 15:46

Bange man,niks meer niks minder.

pegaje | 04-02-19 | 15:45

Hahahaha, mag ik even lachen?? De totaal malloot... maar eerlijk gezegd altijd al een vreemd figuur gevonden.

Halal gehaktbal | 04-02-19 | 15:45

Binnenkort ook Lous Bontes, Jan Roos en uiteindelijk Geert Wilders?

Short | 04-02-19 | 15:45 | 1

Klopt.
Binnenkort alle Goede Vaderlanders in Gansch Nederland.

vliegende knorrepot | 04-02-19 | 16:09

Hebben ze kinderporno op z'n pc gevonden en chanteren ze hem ermee? <hmmsun.gif>

_ILT_ | 04-02-19 | 15:45

Van huis uit gereformeerd en dus geestelijk gemankeerd voor de rest van zijn leven.

Joris Beltsin | 04-02-19 | 15:45 | 2

Relifrenie is een vreselijke ziekte - denkend dat er een hoger iets is - wat voor de wereld/mensheid bepalend is (en dan voor interpretatie vatbaar...)

Anno 2019 moet je dan toch aardig mentaal onderontwikkeld of beschadigd zijn (ik zeg niet dom) wil je zonder enige vorm of op basis van wetenschappelijke feiten geloven in een hypothetisch bovennatuurlijke entiteit.

Mogelijk hebben zijn gereformeerde jaren hem al reeds flink beschadigd inderdaad!

litebyte | 04-02-19 | 15:54

Ik ken genoeg zwarte kousen die toch een stuk verstandiger en realistischer zijn.
(Nee, ik ben katholiek, *kuch* *ahem*)

Bijtendehond | 04-02-19 | 18:12

Valt dit ook onder het motto , wraakactie tegen de PVV.. lol

Rene046 | 04-02-19 | 15:44

Laat me raden. Binnenkort te bewonderen in de 2-e kamer als fractielid van Denk. Het Paard van Troje was niet slechts een episch verhaal uit de Griekse oudheid maar een keiharde politieke realiteit.

Norman N. Warden | 04-02-19 | 15:44

Ik ga stuk. Opgeruimd staat netjes zal Greet denken.

LJBrinkhorst | 04-02-19 | 15:44

Je zal er nooit bij horen Joram.
Je bent en blijft haram .

laurentius | 04-02-19 | 15:44

Is dit dan Haram?

Naall | 04-02-19 | 15:44

Ik lig dubbel! Dit kan niet waar zijn. 1 april is nog te ver... dus Joran kan zich vinden in IS en aanverwante islam gekkies. Zoals Hezbollah, Iransese leiders, Hamas en de Salafisten uit Saudi. Wat een lachertje zeg.

nerugaer | 04-02-19 | 15:44

En volgend jaar is ie boeddhist. Die vent is al zo vaak veranderd dat hij zo bij de PvdA aan de slag kan.

2voor12 | 04-02-19 | 15:44

Heerlijk feel-good artikel. Brammetje Moszkowicz was ook nog even de lijsttrekker van VNL. Die werd toen te licht bevonden door Joram.

bodyhair | 04-02-19 | 15:43 | 2

Ja, die Joram die weet dingen. *proest*.

kaasfondue | 04-02-19 | 16:39

Te licht of te Joods? Denk het laatste.

Graaisnaaiert | 04-02-19 | 18:06

Wanneer blaast ie zichzelf op?

c.onjo | 04-02-19 | 15:43 | 1

Hij komt waarschijnlijk eerst nog uit de kast als transgender c.q. 'vrouw'.
Helemaal in de war die .... persoon.

Aristotalloss | 04-02-19 | 17:34

Tja, ik denk dat we allemaal wel weten dat de meeste mensen achter de PVV niet vooraan stonden bij het uitdelen van een gezond stel hersenen.

Het zelfde publiek zie je zitten bij die talkshow van een Jensen. Allemaal erg zonde, want de kern van de boodschap is gewoon spot-on.

Wie is de volgende? Dion graus? Alhoewel ik hem nog eerder zie draaien naar de PVDD.

contactverbod | 04-02-19 | 15:43 | 3

Dat komt door al dat demoniseren. Dat al die intelligente mensen er niet bij gezien of gehoord willen worden. Je moet het onbegrip in mijn (hoogopgeleide en voornamelijks links georiënteerde) omgeving eens horen nadat ik vertelde PVV gestemd te hebben.

schijtzat | 04-02-19 | 15:48

@schijtzat | 04-02-19 | 15:48: dat is ook zeker een van de problemen. Daarom heb ik ook zulk respect voor politici, ongeacht voor welke kleur je ook staat. Je moet t maar durven.

contactverbod | 04-02-19 | 16:02

Dion wordt halalslachter.

Rest In Privacy | 04-02-19 | 19:29

Insjallah zal je het paradijs betreden! Maagden wachten op je broeder. Hahaha nee man, die is de weg kwijt.

Simon_GS | 04-02-19 | 15:43 | 2

Wat heeft een homo aan maagden???

Leffe Blonde | 04-02-19 | 16:59

Ja, die is zo de weg kwijt dat Thijs van de Brink hem interviewt, en dat hij daarmee, met zijn nagemaakte harses gewoon op de treurbuis komt.

Hij doet hetzelfde trucje als hij deed aan de zijde van die blonde ‘ verlosser’. Namelijk tegenstellingen uitspelen puur voor eigen gewin.

Deze heeft nog nooit een weg gezien, en je bent toch zelf minimaal een twijfel geval als je niet in kunt zien dat dit eenzelfde soort act is als in zn PVV tijd. En die sneue act met mede droefsnoet, maar vriend van de show Jan Roos

Dr.Tatta.Macamba | 04-02-19 | 17:13

bizar, wel een prima manier om als rondom gesubsidieerde door het leven te gaan

Jan Passant mk2 | 04-02-19 | 15:42

Mijn onderkaak ligt op het toetsenbord... WTF!

DeZwaen | 04-02-19 | 15:42 | 2

Hopelijk nog vast aan je bovenkaak.

schijtzat | 04-02-19 | 15:50

Joram is de Mol...

Kanarie_Geil | 04-02-19 | 15:42

*spuugt op grond*

knutsel_ | 04-02-19 | 15:42

Ik viel van mijn stoel van verbazing.

paridae | 04-02-19 | 15:42

Het was een nobody en blijft het ook een nobody. Alleen nu een nobody met een mal baardje. Good luck with that.

dyslexieman | 04-02-19 | 15:42

"Ongetwijfeld zal het heftig zijn, GeenStijl zal me misschien kapotschrijven" Aldus J. van Klaver in het NRC. Wat moet er in hemelsnaam met je gebeuren om je te bekeren, psychose of zoiets...?

Gies van Agt | 04-02-19 | 15:41 | 3

Was het een hardcore gristen? Of een atheist --> moslim conversie? (beide even ongeloofwaardig)

sioux_ | 04-02-19 | 16:20

Hoezo heftig? Die simpelmans met fantasieen dat hij bedreigd zal gaan worden is geen aandacht waard.

kaasfondue | 04-02-19 | 16:38

Dit zal ik nooit in mijn leven begrijpen; Vrije westerlingen die zich bekeren tot de islam. Bij autonome westerse vrouwen is mijn onbegrip meervoudig en nog groter.

Van Zessen Klaar. | 04-02-19 | 17:07

Niets mis mee, lekker bekeren, boekje schrijven geld vangen en over 10 jaar lid van de gemeenteraad voor de moslimpartij of CDA.

keizeradmiraal4 | 04-02-19 | 15:41

Helsinki syndroom ....

F0Si3L | 04-02-19 | 15:41 | 2

Helsinki syndroom omdat de meeste moslims Finnen zijn. Ik snap 'm.

James Lastig | 04-02-19 | 15:45

Precies F0Si3L, daar dacht ik ook aan ....

Wekkertje | 04-02-19 | 19:13

Aandacht. Puur aandacht.

JackStick | 04-02-19 | 15:41

Arnoud van Doorn en Sinead o' Connor gingen je voor, Joram. Arnoud van Doorn. En Sinead o' Connor.

Bert Konterman | 04-02-19 | 15:41 | 4

Islam, de religie van zwakzinnigen. 1 ding dat je het bent als je erin geboren bent, maar wat is een motivatie om te bekeren als je volwassen bent? Is het t standpunt mbt pedofilie? Is het dat vrouwen er in minderwaardig ten opzichte van mannen zijn? Of willen ze gewoon bij een groep horen?

Energya | 04-02-19 | 15:59

Allemaal mensen zonder haar.

Mahatma | 04-02-19 | 16:25

@Energya | 04-02-19 | 15:59: Je zo zonder enkele klasse uiten, op het enige dat die inhoudloze van Klaveren nu nog kan uitspelen, jouw moslimhaat, is ook zeker buiten categorie zwakzinnig!

Gefeliciteerd, u bent net zo hard het probleem, als koekwaus van Klaveren, en mede koekwaus van den Brink.

Wat is die Wilders toch een verademing in de politiek, straks hebben we Van Klaveren als premier namens Denk! Alleen maar omdat mensen zoals u elke achterlijke move van welke randdebiel dan ook gaan lopen labelen als achterlijkheid van de Islam. Hou gewoon je hemeltergend zwakzinnige muil eens dicht, als er toch alleen maar moslim haat uit kan lopen. Gaan die randdebielen van de buitencategorie zoals een van Klaveren/van den Brink niet denken dat ze de wereld van moeten gaan redden.

Dr.Tatta.Macamba | 04-02-19 | 17:00
▼ 1 antwoord verborgen

Zielig verhaal zeg.
Godsvreesende lafbek.
Bukkert

Ruimedenker | 04-02-19 | 15:40 | 3

Oeps, iets te snel...
Godsvrezende

Ruimedenker | 04-02-19 | 15:46

Nou nog uit de kast komen en klaar. next.

kaasfondue | 04-02-19 | 16:36

Of een geniale troll, we'll see!

Mastermattie | 04-02-19 | 16:48

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl