Video. Tommy Robinson wordt herenigd met gezin, spreekt van mentale marteling in 't gevang
Verkijk u niet hè, pas 134K views op YouTube, maar dik 2.3 miljoen views en 96K likes op de Facebook-versie. Mooie beelden wel, z'n zoontje Spencer had er namelijk nogal moeilijk mee, en ook wij hielden er ergens rekening mee dat het Z'N LAATSTE ARRESTATIE zou zijn want 30.4% moslims in Onley Prison. Maar hij heeft het gered en we zijn vooral verbaasd over hoe goed dit kapsel hem staat in plaats van z'n gebruikelijke pikey fade. Hij ziet er goed uit, maar is naar eigen zeggen in de gevangenis onderworpen aan "mental torture", waaronder eenzame opsluiting. Enfin, vrijdag vertrekt hij voor twee weken met gezin en al op vakantie naar Tenerife, maar daarvoor nog eventjes een exclusief interview op Tucker. Benieuwd, wel. Maar onderstaand alvast een keukentafelgesprekje met Ezra van The Rebel.
Reaguursels
InloggenWat een opluchting dat hij weer vrij is. Ik hield m'n hart vast dat het hem zou vergaan als die man die veroordeeld was voor het plaatsen van een broodje ham bij een moskee (spoiler: die is in de gevangenis vermoord). Mensen als Tommy Robinson zijn heel, heel hard nodig. Blijf roeren waar het stinkt Tommy, we steunen je.
De EU is hard op weg om een islam staat te worden ,rente weg ,halalvreten ,het monddood maken van klokkenluiders ,kapot maken van westers gebruiken en waarden ,enz
Hij is nu in meer gevaar dan in de gevangenis, daar was zijn veiligheid de verantwoordelijkheid van de Britse overheid.
Nu is hij vogelvrij en kan iedereen een Volkertje doen of hem opblazen en 'Alahu Ahkbar' roepen. Helden leven meestal niet lang, alhoewel dat in de Westerse cultuur juist anders zou moeten zijn.
Willem van Oranje, Ghandi, Kennedy, Martin Luther King, Hitler, Mussolini, Lincoln, Jeanne d'Arc en koning Leonidas etc. zijn niet op een natuurlijke wijze gestorven. Dat is de prijs voor heldendom.
www.youtube.com/watch?v=7xxgRUyzgs0
Overgeplaatst naar een gevangenis met veel moslims. Cel op de begane grond en tegenover moskee. Elke dag een stroom gevangen langs zijn celraam. Spugen, bedreigen etc.
Dat dit allemaal zomaar kan en mag. Het is niet te geloven.
Hoe moet ik je opgesomde lijst personen interpreteren, dat zijn afzonderlijk door een groep als held werden gezien, of dat jij deze allen als held ziet? Zie Hitler, Mussolini, Kennedy en King, beetje tegenstrijdig anders dus meer ter verduidelijking :)
Topgozer. No victim but a target.. Mentaal een rots.
Petje af.
Die antifa-opa op RT heeft wel gelijk. Het was wel opzet van Robinson. Maar eeeh, was ook opzettelijk wegkijken bij moslimpedo's. Dat is dan minder erg hoor.
Heel fijn dat Tommy weer vrij is vooral voor hem, zijn vrouw en kinderen, de publieke, en politieke druk ( o.a. Geert Wilders zijn inzet) heeft zeker geholpen. Het is zeer verontrustend om te zien, hoezeer deze dappere man vermagerd is tijdens zijn verblijf in de gevangenis. Terecht angstig voor vergiftiging omdat zijn voedsel dagelijks werd bereid door Mohammedanen.
Met opzet werd hij overgeplaatst naar een gevangenis met de hoogste moslim populatie van Groot Brittannië. Hij heeft maar een keer zijn familie gesproken, en zat bijna in permanente isolatie. Het lijkt sterk op mentale en fysieke marteling, met een politiek doel door de Britse overheid. (Tommy voorgoed de mond te snoeren) Deze zaak krijgt absoluut nog een vervolg!
Hij is uiteraard ook vrijgelaten omdat ze het toch niet aandurfden om hem te (laten) vermoorden in de cel. De gevolgen zouden op zijn zachtst gezegd nogal.. onvoorspelbaar zijn, de multiculturele veenbrand smeult immers al langere tijd onder de oppervlakte in deze contreien.
ik verdenk youtube ervan om het aantal views van conservatives te hacken.
Sure thing..
Tijd voor een revolutie, infiltreer als conservatives/rechts hoe je het noemen wil overal en verander van binnenuit.
Feit, het zelfde op facebook en twitter. Bewezen zelfs.
Wie werd ook weer vrijgelaten: Mussolini! Wel drie keer. En Hitler en Stalin en Mao. Kwartet!
Gelukkig dat jij nog een poosje in de kliniek mag blijven.
20 kilo afgevallen omdat hij nauwelijks geld kreeg voor eten en zijn eten werd klaargemaakt door moslims dus het niet vertrouwde. Wat een held!
""Ik heb het over aanbidden en het verheerlijken van dat stuk stront.""
@ botbot | 02-08-18 | 20:07
omdat hij voor zijn vaderland opkomt en de kinderverkrachters aan de kaak stelt noemt u hem een stuk stront? O.k. maar de verkrachters waren moslim boeven en die wilt u natuurlijk verdedigen, zoals gewoonlijk.
Ik heb daarom een gepaste naam voor U:
youtu.be/Lod_P4iQ2po?t=4
Klinkt alsof hij een kunstgebitje net niet helemaal goed aangemeten heeft gekregen
Goed dat hij vrij is, soms helpt protesteren dus wel. Maar of de ogen geopend zijn in Europa durf ik te betwijfelen.
Hij is op borgtocht vrij, er komt een nieuwe rechtszaak omdat er vormfouten gemaakt zijn.
Nu weten Geertje en Sjerry wat hun te wachten staat mochten zij ooit door een Demofoben666 rechter veroordeelt worden tot gevangenisstraf.
Tommy heeft meer geld aan de donaties verdient toen hij vast zat dan dat hij met werken ooit had kunnen verdienen.
Donaties voor zijn rechtszaak. Daarvóór kréég hij ook donaties voor een bepaalde inzet wat mensen wilden zien en weten. Een marktwaarde. Moet hij het moreel verdienen? Of mag hij de kosten die hij maakt, financieel en de last op zijn gezin, krijgen van mensen waarvan zij het vrijwillig storten. En nog meer... De man kaart een gigantisch maatschappelijk probleem aan, een heilig huisje, nota bene, met bedreigingen als resultaat van t geloof van de vrede. Maar ga jij maar braaf elke ochtend met een bammetje kaas naar je werk. En slik het maar langzaam, die multikul, tót het ineens dichtbij komt... Wakker worden!
Hij zou er beter aan doen lekker naar de Kroatische kust te gaan. Just to make sure, geen allahaanbidder in de buurt.
Erg fijn dat Tommy vrij is.
Als je daar nog een zurig puntje van wilt maken snap je de urgentie niet.
Sjappen.
Godverdomme.
Een tokkie tegel, als er een vloek nodig is.
Geen wonder dat u zichzelf vereend met dat schorem.
Botbot, QED.
Winter_is_coming | 02-08-18 | 18:59
Ga eens googelen dan kom je zat tegen..
@ botbot | 02-08-18 | 18:56
Dus iedereen die ooit in het gevang heeft gezeten of iets heeft uitgevroten is per definitie nog steeds schorem?
Iedereen die achteraf heeft durven zeggen "dat was dom van me, ik sta daar niet meer achter" is schorem?
Hmm. Dus van een tweede (of derde) kans is bij Botje geen sprake?
Ik zal het onthouden, volgende keer dat je weer iets durft te roepen tegen anderen over 'de rechtsstaat' en 'gepaste straffen'.
Je hebt een spiegel nodig Botje.
TeeJee | 02-08-18 | 20:03
Ik heb het over aanbidden en het verheerlijken van dat stuk stront.
Lez0n jaap joris of hoe was uw naam ook al weer.
@botbot | 02-08-18 | 20:07
Je mag zo hypocriet zijn als je wil hoor Botje.
En mijn naam ken je (gelukkig) niet.
@ botbot | 02-08-18 | 18:56
Roomser dan de Paus dus!
TeeJee | 02-08-18 | 21:06
Klopt drie nicks onthouden valt niet mee.
botbot | 02-08-18 | 22:40
Daarom heb ik er ook maar 1.
Je bent aardig op dreef vandaag qua onzin.
TeeJee | 02-08-18 | 22:44
Discussie van pakweg een halfjaar terug vergeten?
"proest"
Je moet minder drinken en gebruiken Botje, je waanbeelden spelen op.
Getver wat is die botbot een miezerig mens.
Het zal wel een klein hoopje frustratie ergens op ern zolderkamertje zijn. Iemand die in zijn hele leven nooit ergens voor heeft durven vechten maar anoniem de grootste bek heeft.
Kinderen heeft hij gelukkig niet anders had hij de ernst van de situatie in Engeland wel begrepen.
Tommy heeft zijn lesje geleerd. Voor het volk mag hij nog een beetje nasputteren om nog een beetje geloofwaardig te blijven. Van nu af aan gaat hij geweldig zijn gemak houden en over een jaar horen we niets meer van hem . Hij heeft eieren voor zijn geld gekozen , omdat hij het beste wil voor hem en zijn familie. Van de verrotte elite /overheid kun je het nooit winnen. In Nederland is het niet anders.
Moedig iedereen maar aan zijn/haar bek te houden, realist!
Bodemloos. Trek je bek lekker open dan. Het is dat je te stom bent om een bedreiging voor wat dan ook te zijn, dus jij kunt rustig je gang gaan.
Vroerguh, 30 jaar terug, was het leuk ook zonder die kudt euro. Nu is er geen kudt aan met dat klote Brussel. De fik erin en die lui terug jagen naar de landen waar ze vandaan komen. Je hebt er helemaal niets aan. Zakkenvullers.
Diep respect. Nieuw begin.
Voor diegenen die nog twijfelden dat het Verenigd Koninkrijk een 3e wereldland is...
Beetje overdreven, niet alle 3e wereldlanden zijn een fascistische dictatuur in wording.
De linkse kliek heeft hem zojuist tot een nog grotere cult held gemaakt. Ik zou bijna zeggen, perfecte "reclame" voor Tommy. Tommy, het ga je goed en blijf aub alles zeggen wat wij denken.
Waarom schuif jij je eigen verantwoordelijkheid af op een ander.
Waarom zeg je zelf niet wat je denkt ipv dat aan hem over te laten.
Laffe hond.
Krijgt Geoffrey Marson nu ook te maken met een paar maanden eenzame opsluiting nu hij de rechtsgang naar zijn hand heeft gezet?
In vele opzichten wordt/is dit een lange hete zomer.......
Waar slaat de vlam in de pan?
Wat ga je doen dan? O, je bedoelt wanneer neemt iemand anders de risico's voor me zodat ik lekker door kan in mijn modale vinexleventje? Afgeschermd, lekker tussen de hond en de kids zoals de gemiddelde Hollandse vagina.
Daar ga je letterlijk niets mee winnen.
Als ie maar veilig is op Tenerife. De vijand leest en luistert mee. Spanje heeft een linkse regering die er geen moeite mee heeft om veel kansarmen te importeren. Daar zit altijd wel iemand bij die graag wat Judaspenningen wil verdienen. Tommy: blijf veilig !
Ik verwacht niet dat hij echt naar Tenerife gaat. Hij laat wel eens meer desinformatie over zijn verblijf los om zijn gezin veilig te houden.
Er werken en lopen nogal wat moslims op vliegvelden. Dus ongemerkt een bestemming kiezen kan niet. Hoed en snor vallen ook nogal op en je kunt niet op een andere naam reizen. Engeland heeft zo'n moord ook liever ergens anders. Maar ik denk niet dat zijn risico erg hoog is.
Er komt hopelijk een dag dat de oogjes van de dom wegkijkende wereld wreed opengescheurd worden, wanneer men, veel te laat, ontdekt en moet toegeven dat die afschuwelijke islam toch niet zo'n pretje is en het welbehagen van Europa totaal heeft aangetast.
How the west was lost.
Er moeten kennelijk meer blanke dochtertjes verkracht en verkocht worden.
Een wrede conclusie maar daarom niet minder juist.
*veegt traan weg*
L*l toch niet, piswoest wordt ik op die meelopertjes die geeneens weten wat voor een stuk stront zij verheerlijken.
@botbot | 02-08-18 | 17:46
Niemand zal je beletten om hier op te rotten, naar de zure Joep te verhuizen, en daar Volkertjes v/d G. te verheerlijken!
@botbot: beheers je sjw-rage, het zal je spelling en gedrag goed doen. Als je het dan toch niet kan laten om boos te worden: word boos op de daders van verkrachtingen en aanslagen in plaats van mensen die misstanden aankaarten, zoals de massale verkrachtingen in de UK van blanken meisjes door moslims.
@botbot Zoals Tommy zelf altijd vraagt: geef mij inhoudelijk aan waarom Tommy volgens jou "een stuk stront" ("racist"/"bigot"/ vul maar in) zou zijn. Amaze me!
Non_Smoking_Gun | 02-08-18 | 18:15
Als u dat niet weet is het wel heel erg triest met u.
witdusracist | 02-08-18 | 18:08
Dus als ik dat stuk stront niet vereer ben ik voor.
Man,man ,man.
Klassenfeind | 02-08-18 | 18:06
Doet de waarheid u zo zeer dat u mij joop wil verbannen?
botbot | 02-08-18 | 18:32
Zelfs voor Joop.nl ben je veel te zuur botje.
@botbot
Soms kan ik een heel eind met u mee gaan, maar nu even niet. Persoonlijk reserveer ik de kwalificatie 'stuk stront' voor mensen die het leven van andere mensen verpesten. Explain yourself! Naamswijziging, zelfverdediging en 'hypotheekfraude' accepteer ik niet als antwoorden. Het zal vroeger best een hooligan geweest zijn, maar heeft u zelf nooit een foute periode gehad? Of is het zijn connectie met het IDF wat u zo doet schuimen?
TeeJee | 02-08-18 | 19:59
Ach janneman heb je geen beter argument.
Kan niet wachten! Als het moet gebeuren laat het dan nu zijn!
@botbot. Waarom ben je van mening dat T. Robinson een stuk stront is? Hij heeft ernstige misstanden aangekaart zoals het verkrachten van vele minderjarige meisjes. Hiervoor werd door de Britse overheid en politie stelselmatig weggekeken omdat de daders voornamelijk uit Pakistaanse hoek kwamen. Liever kinderen laten verkrachten dan onwelgevallige feiten onder ogen te zien, te benoemen en aan te pakken. Is dat waar jij voor staat? Doe eens een zoekslag op internet naar de verschrikkelijke verhalen van de slachtoffertjes. Waarschijnlijk heb je gewoon een hekel aan Robinson omdat hij een voor jou onaangename waarheid spreekt. Wegkijken, bagatelliseren en ontkennen van deze verschrikkingen is voor laffe stukken stront zoals jij.
Duurt lang, botbot. Moet ik je het nummer van DKS soms even mailen? Kijk anders eens op the Guardian, daar hebben ze vast wel een stuk stront dat wat vitriool over Tommy heenkiepert.
@botbot | 02-08-18 | 20:09
Een argument kun je over discussiëren. Dat jij te zelfs te zuur bent voor de Joop is een voldongen en vaststaand feit.
De rest van je feitenvrije domme gelul over 'verheerlijken' en 'aanbidden' is precies dat; dom gelul van een klein ventje die WEER eens geen argumenten kan onderbouwen.
Typisch, voorspelbaar en ondertussen dagelijkse kost.
Doei!
Pakeha | 02-08-18 | 20:31
Hij heeft helemaal niets bereikt, is nooit verder gekomen dan ophitsen.
LiniaalRectaal | 02-08-18 | 20:32 |
Fijn om te lezen dat u het voor zo'n neo nazi opneemt.
@botbot
Je hebt je dag niet vandaag hè? Geen argumenten hè? Ik had best een hoge dunk van u, maar niet meer. Voortaan behandel ik je als een stuk stront.
Bij gebrek aan argumenten dan maar heel hard "neo nazi" roepen.
AFA niveautje, is ook niemand van onder de indruk.
Oh, jezus, hij wordt echt De Nieuwe Messias! Het Opperwezen! Ik dacht dat het gewoon een extreem-rechts mannetje was, maar nee.
Hij heeft de looks van een ware sociaal democraat.
hij is niet eens 'rechts', laat staan 'extreem'.
Hij komt niet op voor rechts.
Hij komt niet op voor links.
Hij komt op voor zijn kinderen van wie hij zielsveel houdt.
Misschien moet jij dat ook eens gaan doen?
Donkersloot | 02-08-18 | 17:28 |
Ook voor jou, met je misplaatste en ongeinformeerde plemp:
www.youtube.com/watch?v=_YQ94jFg_4A
Lees je eens wat beter in mafkees.
Ach Donkersloot, kwam jij maar eens voor iemand op. Gewoon een keertje moed tonen. In plaats van zuur zeiken.
#TomTommytijd.
In het echte nieuws!
"De kraan blijft aan".
Blond meisje mag niet naar moskee in Australië lopen: www.youtube.com/watch?v=LqY4Z1fTrMc
Zuid Afrika is ook lastig voor haar. youtu.be/a_bDc7FfItk
Datzelfde blonde meisje mocht van de linkse rechter daarom ook al Engeland niet in. Blonde meisjes die niet dom zijn en een sterke mening hebben maken de vijanden van de westerse samenleving liever dood. Of als slaaf, aan kettingen in een kelder opgesloten.
De overheid die een monocultuur beschermt. En als ik in een monocultuur wil leven dan ben ik volgens diezelfde overheid een racist.
Ik wilde schijven "binnenkort ook hier" maar ik denk dat ik te laat ben.
Heeft Sunny Bergman deze blonde journaliste al een racist genoemd?
Sunny is momenteel bezig met een documentaire over de eerste sunni islamitische parenclub en dat neemt nogal veel veldwerk in beslag.
de follow-up: www.youtube.com/watch?v=x9MgCE933w8
Als dit geen topic wordt...
Mogen we weer over hem lullen? Gelukkig maar.
Hier in Nederland mocht dat wel, omdat de media Tommy met succes "extreem rechts" hadden gebrand. Schokkend veel mensen in Nederland vertrouwen dat linkse schoftentuig nog en aldus gebrand mag je geruisloos gedood worden..
In Engeland was dat verbod niet iets om te lachen, de politie kwam echt binnenvallen bij overtreding van mediaverbod.
Voor 2 weken op vakantie naar Tenerife? Ik zal het bier koudzetten...
Het is hoopvol dat de hoogste rechter in Engeland en Wales het onwettige gedoe van de linkse rechter in nette juridische taal heeft afgekeurd. Gelukkig is de doodstraf voor meningsdelict, die deze linkse rechter in werkelijkheid wilde bereiken, nog op het nippertje voorkomen.
Toch heel verontrustend dat de vijanden van de westerse samenleving zoveel macht hebben in "onze" parlementen en "onze" gerechtshoven en op "onze" universiteiten. Toegejuicht door hun handlangers bij "onze" media.
Sir Winston Churchill had nooit kunnen vermoeden dat de nieuwe fascisten zo makkelijk via de achterdeur binnengelaten zouden worden, anders had hij niet zo'n moeite hoeven doen toen ze nog op de voordeur klopten. Nog wel duidelijk herkenbaar als zodanig met die bloksnor en dat klaphandje, dat moet gezegd worden.
Veel academici worden al twee generaties lang vergiftigd met het dogma van politieke correctheid. Kritisch denken wordt weggezet als tokkie, dom, racistisch en andere bewoordingen om mensen te shamen.
Nou, een hagiografie op de keelklanken uitstotende lage voorhoofden is ook wat overdreven zeg.
Universiteiten zijn niks anders dan linkse PoliCor consensusfabrieken voor Het Establishment.
BREAK- Eerste interview 44,075 views youtu.be/QoAxe0J3k3c
Uitleg over de uitspraak van de rechter. 47,364 views youtu.be/s6yjbQye5RM
Dank, erbij gezet! Had em gemist.
Judge Geoffrey Marson was overduidelijk een 'D66'-rechter die Tommy in feite een doodvonnis gaf. Voor 13 maanden in eenzame opsluiting gemanoeuvreerd door Marson's helpertuig van het gevangeniswezen dat gerund wordt door moslims. De UK is verder verrot dan velen al veronderstelden.
Het VK is al verloren. BREXIT komt 25 jaar te laat.
Tenerife is cool: 25-26 graden slechts. Enjoy!
Wel..... het noorden is volcontinu 25 graden (oceaanwind). Het zuiden loopt overdag op naar 30-35 graden -dat deel valt in de windschaduw van de vulkaan El Teide.
Bij eerdere opsluitingen flikkerden ze hem ook in "solitary" zogenaamd voor zijn veiligheid.
Misschien eens een keer wat doen aan die lui die die veiligheid bedreigen zou best een tof plan zijn.
Als ze alle bedreigers (ook die in ons land) willen opsluiten moeten ze eerst tientallen gevangenissen bij bouwen.
Hebben die Engelsen niet een ruig leegstand eiland in de Hebriden voor dit soort tuig? Eén keer per week voedseldropping en klaar is Klara
WIS:
Tussen twee eilanden in mag ook.
Nooit gedacht dat ik de tijd in Europa weer mee zou maken dat er politieke gevangenen waren in opdracht van een door het volk uitgekotste elite.
Een elite die zich als onaantasbare adel gedraagt, zoals die zatlap Juncker.
De democratie is stuk
Soms vraag ik me af of we moeten repareren of afbreken en opnieuw beginnen.
Er is veel meer stuk dan de democratie alleen.
De democratie heeft nooit gewerkt want de democratie heeft als enige doel om ons het idee te geven dat wij een keuze hebben.
Het systeem werkt alleen als iedereen die er aan meedoet overtuigd is van het algemeen belang.
Er zijn nu teveel partijen die het misbruiken en verkrachten voor hun eigen gewin.
Dat is altijd al zo geweest. Ik ben niet naief. Maar het loopt nu de spuigaten uit.
Rutte is te overduidelijk met zn eigen carriere bezig. Brussel heeft een openlijke hekel aan het volk. En die identity politcs zuigers zijn helemaal de druppel.
Blij dat hij nog leeft.
Zeker. Zijn geluk is geweest dat zovelen voor hem opkwamen en hij dus groot nieuws was. Als hem in de gevangenis iets was overkomen (hij vermoord was) zouden er enorme rellen zijn gevolgd. Dat durfde men dus niet aan.
De reactie van zijn kinderen was hartbrekend. Daar krijg deze fisherman's friend tranen van in zijn ogen.
Ja, Tommy heeft geluk gehad. De gevangenisleiding liet hem, ondanks dat hij in eenzame opsluiting zat, door een open luik en een open raam bespugen en bedreigen door de moslims die de gevangenis van binnenuit leiden. Bij twee gelegenheden bleek men "vergeten" te zijn de deur van zijn cel op slot te doen, zodat Tommy bezoek had kunnen krijgen van de sharia-rechter en zijn beulen.
Zo kan ik het ook, eerst zeiken dat hij gevaar loopt in de gevangenis en als ze daar dan wat aan doen (hem niet in gen pop neerzetten) ook klagen...
Solitary is ook zo normaal voor een reporter. Beter alle doodsbedreigers in solitary zetten.
@Winter_is_coming
'reporter' een man met een camera is niet opeens een 'reporter'.
Een 'een man met een camera' in solitary. Zo beter?
dsz is een voorstander van een totalitair bewind. Ook dat is een mening.
Ze hadden hem ook gewoon naar een andere faciliteit kunnen overplaatsen als ze echt zo begaan waren met zijn gezondheid.
En aangezien het allemaal 'just cause' is enzo, gelijk nog effe een lesje achterlijke moraal er doorheen drammen.
"I am not a victim", want met slachtofferisme heb je immers toch alleen maar jezelf? en je bent toch wel stoerder dan dat?
Tsja, als het toch niet zo erg is, dan word je de volgende keer toch weer lekker opgepakt? of iemand anders.
Geen enkele reden om te veronderstellen dat dit anders moet in de maatschappij, want de dupe zijn van iets dat mag niet meer hoor.
De dader is geen dader meer, want het slachtoffer is geen slachtoffer meer.
En zo houden we pathologische verhoudingen lekker in stand.
Volgens Tommy heeft ie ook moslim vrienden, dus die 30,8 procent zullen wel niet allemaal kut zijn.
Er hoeft er maar één fanatiek genoeg te zijn. En in de gevangenis zit gemiddeld veel criminelen waarvan er sommige niet zo snugger zijn.
niet alleen een moslim, mar zelfs een imam youtube.com/watch?v=zbpy_Soz40s
moslims blijven moslims. Wel eens gehoord van taqqiya? Liegen in het belang van islam en in het voordeel van moslims.
Het lijkt me verstandig dat Tommy zie iig nooit voor 100 procent vertrouwt. Hun enige doel is ons te overheersen samen met hun achterlijke pedogeloof..........
Mooi.
Free Tommy !
Hoor ik nu goed? Hij bedankt onze eigenste Geert Wilders.
Niet meer dan terecht want Geert heeft hem steeds gesteund. En heeft Tommy op Twitter ook meteen gefeliciteerd met zijn vrijlating.
@Lupuslupus
Juist, de rest van de politiek in DenHaag was monddood over deze zaak.
@Lupus
Je hebt mijn bericht laatst niet meer gelezen denk ik: ik hartje ijsberen hoor.
Geert Wilders zal zonder enige twijfel het enige Nederlandse parlementslid zijn dat vraagtekens zet bij deze schandalige rechtsgang.
Hoorde ik daar een hyena lachten, of is dat mijn minister president.
@Lucky. Ja dat bericht heb ik wel gelezen hoor, dank! Maar ik had toen geen puf meer om te reageren en later was de gelegenheid voorbij....
Nooit van gehoord.
wat doe je hier dan? ga lekker instagrammen ofzo...
He. een NPO kijker. voorzichtig niet wegjagen. Die zijn zeldzaam en worden met uitsterven bedreigd
Ayatholla_Buttbanger | 02-08-18 | 16:31 |:
En bij deze ben je één van mijn favorieten.
@Ayatholla_Buttbanger | 02-08-18 | 16:31
Ze verschieten ook zo snel, voor je het weet hartverzakking omdat iemand BOE riep.
@Jorgensen | 02-08-18 | 16:12
instagrammen
Kan je dat roken? Wordt je er instahigh van? Doe maar een gram dan.
Standvastig | 02-08-18 | 16:53
Kheb liever instaprammen, maar dat zal wel aan mij liggen.
He. een NPO kijker. voorzichtig niet wegjagen. Die zijn zeldzaam en worden met uitsterven bedreigd
Ayatholla_Buttbanger | 02-08-18 | 16:31
Mwah, uitsterven. Ik spreek regelmatig heel normaal functionerende mensen die, net als Lotje, geen idee hebben van realiteit omdat zij de NPO aanzien voor een betrouwbare bron van nieuws. Best heel 1984-tragisch, vooral omdat zij zo oprecht geloven in hun superieure waarnemingsvermogen.
Jan Passant mk2
eigenlijk worden deze mensen opgelicht.
Ze betalen voor nieuws (middels belastinggeld) maar ze worden afgescheept met kinderachtige sprookjes
Excuse me. Here's your real first exclusive interview.
youtu.be/QoAxe0J3k3c
En hij heeft daar zijn haar alweer opgeschoren. Met Spartacus eens: kapsel in dit filmpje is beter.
Walgelijk om te horen hoe hij is behandeld in de bak, UK shithole country confirmed.
Moslims die zijn eten bereiden, hoe krijg je het bedacht.
10 kilo afgevallen en harder aangepakt dan de ergste moordenaars. Zo ernstig wordt Tommy gehaat vanwege zijn uitgesproken mening over het linkse tuig en hun islamitische kameraden in het kwaad,
En dan ga je op vakantie naar Tenerife.
Tokkieparadijs. Karaokebar, vreetschuur, blinblingwinkel, speelhal repeat en dat kilometers achter elkaar door. 80% van de toeristen is Engels en is kaalgeschoren, heeft een bierpens, draagt een voetbalshirt en heeft een tattoo.
Ben er ooit eens beland toen ik wat minder vakantiebudget had, een hellhole.
Nou, het ligt er maar aan welk vermaak je wilt zoeken. Los daarvan: ieder zijn meug en laten we wel zijn, Tommy Robinson komt ook niet uit een upper-class omgving.
Dat gezegd hebbend, het schandaal dat hij aan de orde wil brengen - het stelselmatig verdoezelen van afschuwelijke criminaliteit gepleegd door “Asians” tegen meest blanke (nee, niet witte) meisjes uit lower class, dat schandaal is echt ongelofelijk.
De medeplichtigheid van politie, gemeentes en politiek zou voldoende moeten zijn om te paard en met hooivork bewapend in opstand te komen. Wanneer je dit met het gejank mat #MeToo vergelijkt, dan is de schaal, de methodiek en de impact zo vreselijk veel groter. Je zou haast denken dat #MeToo een cover up is (aluminium alert).
www.spiked-online.com/newsite/article/...
Lekker simpel drumpiet. Het beeld in het zuiden is wat touristisch. Maar de hoofdstad en het noorden zijn toch echt Spaans qua karakter. Met veel historie, schoonheid. Generaliseren is een zwakte van de geest.
Tenerife is prachtig. Het vertier en vermaak publiek gaat naar met name naar de zuidkant en die kun je mijden door het noorden op te zoeken.
Hij ziet er 10 jaar ouder uit.
Uit de serie Tommy:
Tommy laat een scheet
Tomy eet een pannenkoek
Tomy gaat voetballen
Tommy ziet een vogel
Tomy logeert bij oma
Stop toch met dat verheerlijken van die tokkiecrimineel.
Is goed Piet, als jij stop met liegen over Tommy:
www.youtube.com/watch?v=_YQ94jFg_4A
Je vergeet Tommy en Inimini
Innocent until proven guilty? Het feit dat hij weer vrij rond loopt geeft op zijn minst te kennen dat er fouten gemaakt zijn en dat een andere rechtbank dat ook erkend.
swagmachine | 02-08-18 | 16:04
Vreemde gevolgtrekking maakt u daar. Bent u wel helemaal goed bij uw hoofd?
U heeft echt een klap van de molen gekregen
Laten we vooral blijven wegkijken. Zoiets?
Honderden zo niet duizenden meisjes zijn en worden stelselmatig verkracht door Pakistanen, komen eindelijk voor de rechter en behalve een enkele krant (Daily Mail) wordt de etnische achtergrond van deze kinderverkrachters niet genoemd of benoemd.
Uit de serie DrumPiet:
Piet plaatst weer eens een hersenscheet
Piet is een pannenkoek.
Piet heeft ballen.
Piet is een beetje een rare vogel.
Piet woont nog bij Oma.
Stop toch met het verheerlijken van jezelf, ouwe tokkiecrimineel.
:)
Bent u wel helemaal goed bij uw hoofd?
DrumPiet | 02-08-18 | 16:06
Een vraag die jij jezelf beter kan stellen...
Drumpiet deelt om de paar tegels dat hij het anders ziet? Nou èn.
Weet je wat crimineel is, je land afladen met derde wereld gespuis.
DrumPiet, wat een vieze nare opmerking, echt gluiperig.
Ik zie in dit filmpje geen tokkie. Ik zie 'm niet blowen, ik zie 'm niet zuipen, ik zie 'm zinnen afmaken en inhoudelijke dingen zeggen. Ik hoor 'm niet schelden of straattaal gebruiken. Ik hoor hem geen tokkie-argumenten gebruiken. Ik zie een man voor wie ze een letter van de wet in z'n hol hebben gestoken.
Als ik jouw commentaar daarentegen lees, herken ik het schrift van een wereldvreemde, rare, naar, gluiperig mannetje. Zo een die roddelt als een viswijf, zo een die anderen aangeeft bij de NSB, zo een die snel de plek afsnijdt in een rij als iemand zich even omdraait. Ik lees de woorden van iemand die zelf totaal niks kan, nergens voor staat en wiens belangrijkste bevestiging voor de ego is of je genoeg mensen kunt treiteren en op de kast kunt jagen.
DrumPiet. Ik spuug op de grond voor je voeten.
Blijft een vreemde wet die het mogelijk maakt om mensen op te sluiten die de pijnlijke waarheid rapporteren
Misschien is die Tommy een rare snuiter misschien ook wel extreem rechts maar hij benoemd zaken die krom zijn
Volgens Drumpiet wilde Lauren Southern een christelijke aanslag met een busje plegen.
www.theguardian.com/commentisfree/201...
Blanke mannen mogen zeker niet opstaan tegen racisme? Want dat is het als monsters uit Pakistan op grote schaal blanke meisjes verkracht. Alleen kleurtjes en moslims mogen zeker vechten tegen discriminatie en racisme?
Je bent een gemenerik, DrumPiet. En stom. En gemeen. Hoop dat je in de poep stapt.
Die Tokkie heeft anders een duidelijke speech gegeven in the University of York,voor een zaal vol studenten. Door wie hij was uitgenodigd. Zelfs "linkse" studenten tonen wel eens fatsoen,middels hoor en wederhoor!
Drumpiet is geen 16 reacties waardig.
Drumpiet gebruikt graag het woord Tokkie maar hij vergeet blijkbaar dat hij als depressieve shag rokende alcoholist prima in de voormalige tv serie had gepast.
DrumPiet is denk ik een beetje jaloers op Tommy.
@drumpietje: Als je nou wat liever doet en niet van die gemene regels schrijft, mag jij misschien ook een scheet laten, een pannenkoek eten, beetje voetballen, naar een gekke vogel kijken. Ja misschien wel bij je oma logeren. Gekke jongen.
Altijd lachen om Piet. Zonnesteek Piet? Je tampon opgedroogd? Wat is het met jou ouwe troll. Doe eens lief, ga eens van bil, lach eens wat meer. Met die zure lucht om je heen en die verknipte aura van je ga je niet ver komen.
Gulliver | 02-08-18 | 16:39
De Naam Tokkie, niet het woord. Ieder misbruik ervan is frowned upon.
Opgelegde sbs6 misbruik tv, bah.
Lieve domme drentpiet,
Ik heb nog een oude TomTom liggen. Mag je hebben. Je bent zó vaak de weg kwijt....
Last dit maar nog groter worden
OT:
Ben ik de enige die geen filmpjes meer kan afspelen? Ik heb alles geüpdatet.
Je moet dan even wat extra geheugen downloaden. downloadmoreram.com
@ Bakje Friet | 02-08-18 | 16:05 |
LOL, verder nog tips?
En dan mij de maat nemen.. ;)
@ Ce ca! | 02-08-18 | 15:59 |
Ghehe, ik neem alles en iedereen de maat. Inclusief mijzelf. Maar ik bedoelde sommige filmpjes niet. Alles en iedereen de moeder geüpdatet en schoongemaakt en dan nog geen resultaat.
Kan ik voor juiste "neem de maat" werk nog bij u terecht? Nog tips?
@ Piet
DrumPiet | 02-08-18 | 16:15
Ja, dat vind je dan weer niet leuk als het de andere kant op werkt. Wat verder wel weer typisch en voorspelbaar is bij narcisten.
Volgens mij ligt er wel een borgsom onder zijn vrijlating.
Gaan daar nu Moskeetjes mee gebouwd worden in the 'great' UK ?
Mag je onder borg de UK uit voor vakantie?
Tenerife in de zomer is praktisch de UK.
Wat is het leven toch vreemd geworden in het hedendaagse Europa, dat zoiets kan gebeuren. Opgesloten, vanwege het verkondigen van de waarheid.
Ik ben héél benieuwd naar dit interview!
Nee, opgesloten vanwege het negeren van een verbod.
@DrumPiet | 02-08-18 | 16:03 , Een verbod om de waarheid te verkondigen.
Kinderverkrachters die het gemund hebben op blanke westeuropese kinderen ontlopen wrsch hun straf maar de man die hun wandaden benoemt wordt opgesloten. Waanzin!
Daar denkt @Drumpiet toch echt heel anders over. Die keurt pedofiele gewoon goed.
Drie keer raden welke huismongolen van GS deze man weer voor nazi gaan verslijten. Blij voor de beste man dat hij weer thuis is.
Hebben ze ook brownies? Zo lekker man.
Inderdaad het kaf onder het koren,
wie die trollen zijn is zo,zo makkelijk.
Weten jullie wie ook weer werd vrijgelaten?
IJsbeertje Knüt?
Jan Scheet
Joran van der Sloot?
Patrick Kluivert?
Erdogan?
Professor Barabbas?
Pino ?
Volkert van der Graaf?
Die Fin die vanavond je vriendin aanrand ?
Die Fin kan natuurlijk niet spellen, maar ik wel : aanrandt.
Willy?
Galileo Galilei
OJ Simpson?
Arbeit?
Anne Frank?
Napoleon... nah, die nam zelf de benen.... oh die met maar 1 bal
Stephen Lennon ook wel bekend als Tommy 'hooligan' Robbinson, is geen nazi, het is een werkloze nietsnuttende krijsende hooligan die constant ruzie zoekt met die moslim relifascistische hooligans
Barbie?
Kermit de kikker?
En toch krijg je het iedere keer weer voor elkaar. Mooi man.
Dat niemand dat weet: Hitler!
Graag gedaan hoor.
Willy de Dolfijn
@Nuchternederland | 02-08-18 | 17:28
Wie? /s
Nelson Mandela?
Nelson mandela?
Godver Ce Cal. Je was me net voor, maar ik denk toch niet dat we het goed hebben.
REAGEER OOK