Joehoe @Volkskrant. Waarom rectificeren jullie nepnieuws van Bert Wagendorp over Turken niet?
Een hele bevolkingsgroep op basis van ondeugdelijke cijfers wegzetten als mensen die de democratie aan hun reet zal roesten, de Volkskrant doet het gewoon.
U las hier eergisteren dat haatzaaiende columnist Bert Wagendorp van de Volkskrant er flink naast zat met zijn op dailysabah.com gevonden van het Algemeen Dagblad overgeschreven cijfertjes over de uitslag van de Turkse verkiezingen in Nederland. Wij kennen de Volkskrant als een krant die dat soort feitelijke onjuistheden van haar columnisten ogenblikkelijk rectificeert, zelfs als deze feitelijke onjuistheden juist blijken te zijn. Zo rectificeerde de Volkskrant de feitelijke juistheid dat er op de Vrije Universiteit gescheiden ingangen voor mannen en vrouwen zijn in de gebedsruimte in de column van Martin Sommer. Maar ja, Martin Sommer die is een beetje rechts en iedereen weet dat rechtse mensen de feiten altijd verdraaien en Bert Wagendorp die is links en iedereen weet dat linkse mensen altijd gelijk hebben, ook als ze dat niet hebben. Dus kregen we eergisteren geen rectificatie, gisteren geen rectificatie en vandaag wel weer een nieuwe column van Bert Wagendorp. Zo werkt dat aan gene zijde van de fatsoenskloof. Doe je de groeten aan collega-columnist Tommy, Bert?
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Broer van Gazaanse student Hussein Issa had strijder met kalashnikov als profielfoto en deelde logo's van gewapende tak Hamas, zus bejubelde 7 oktober
Misschien kan de Volkskrant dit even uitzoeken
Ook al FASCISME: de natiestaat
Word ook links!!!! Nederland afschaffen!!!! Waarom is niemand meer links!!!!
