Volkert van der Graaf wil emigreren

... en spant een kort geding aan om van zijn meldplicht af te komen. Een mooie kans voor onze D66-ministers om nog een keer extra op het graf van Pim te pissen.
GA DAN VOLKERT. Wat ons betreft ga je naar Noord-Korea, Nigeria, België of een ander shithole country. Laat je beveiliging regelen door Klaas de Vries, bel de plaatselijke Matty Verkamman of ie een leuke column over je kan tikken terwijl de lokale Thom de Graaf (oh nee dat soort mensen bestaan alleen in Nederland) met het dagboek van Anne Frank in de lucht loopt te zwaaien. Paul Rosenmöller is vast wel ergens toezichthouder van een fijne vliegmaatschappij die je voor een zacht prijsje het land uit wil tyfen. GA DAN VOLKERT. En kom nooit meer terug.
Reaguursels
InloggenWie en wanneer wordt dit linkse complot, om Pim Fortuyn te vermoorden, nou eens onafhankelijk en scherp onderzocht. Er zijn teveel onopgeloste vragen.
Wie informeerde vd Graaf waar Pim heen zou gaan die dag' ?
Waar komt het pistool vandaan, wie leverde hem dat?
Hoe kan het dat de politie zo vreselijk snel hem kon inrekenen?
Waarom verdween in Wageningen de laptop van vd Graag, via een groen links wethouder?
waarom beveiligde Klaas de Vries, minister van justitie en pvda-er (!) Pim niet?
Waarom viel de strafmaat heel Nederland tegen?
Waarom zoveel faciliteiten in de gevangenis? Kon daar zelfs studeren!
Waarom kreeg hij een verkorte gevangenisstraf voor een moord waar heel Nederland geschokt door was? Waarom kreeg hij geen levenslang?
Waarom won hij zoveel processen, b.v. over zijn enkelband:
Waarom krijgt hij nu de gelegen heid wéér te procederen om zgn. naar het buitenland te emogreren. Welk land wil zo'n moordenaar toelaten. Amerika komt hij niet eens in b.v.
Etc. ETc. De linkse kliek hielp hem met krokodillentranen op verdachte wijze.
Net als de moord op Kennedy is deze politieke moord op Fortuyn nog voor heel veel mensen een vraagteken.
herstel: vd Graaf
er is toch geen land te vinden dat zo'n klootzak wil hebben? ik ben bang dat wij er toch mee blijven zitten, zeker zolang zijn maatjes nog in de haagse kringen rondkruipen.
met emigreren bedoelt ie waarschijnlijk 10 km over de grens in Duitsland. Met Nederlandse uitkering, dat dan weer wel
En dan dat advocaatje bij Pauw maar verkondigen dat wij zo'n verschrikkelijk streng justitieel land zijn. Je schiet de toekomstige minister president dood en leeft vervolgens in een paradijs.
Is toch gek eigenlijk, dat iemand met een delict op zijn naam zoals deze vent heeft onder alle regels en voorwaarde weet uit te komen? Is er dan niemand die dit raar vind? Die het erop vindt lijken dat hogere machten/krachten deze man het hand boven het hoofd houden? Waarom? Omdat hij in 2002 een vuil klusje heeft opgeknapt voor de zittende macht? Vindt niemand het raar dat een dierenactivist een dergelijke moord is begaan? Vindt dan niemand dat raar? Ben ik echt de enige....?
moet zijn een dergelijke moord heeft begaan...
Hij zal zelf wel vinden dat hij de mensheid vooruit heeft geholpen. Net als Brevik. Kogels komen dus niet van links of rechts maar van mensen met een iets ander wereldbeeld blijkbaar.
De vraag is of hij anders tegen zijn daad is aan gaan kijken, of dat hij de straf heeft uitgezeten voor wat volgens hem 'de goede zaak' is.
Waarom zou een land hem anders willen opnemen.
Ik geloof er niks van dat hij veranderd is. De manier waarop hij over de sociale dienst sprak, zijn uitkering verhoogde door zich op een ander adres in te schrijven dan zijn vriendin, nu weer procedeert over beperkingen etc. Het laat allemaal zien dat hij geen moraal heeft. Zijn doel heiligt alle middelen. Precies de mentaliteit die tot de moord op Fortuyn (en van de Werken) geleid heeft.
Mocht je dit lezen lul: Standrecht is het enige recht wat jij als laffe klootzak verdient. En het liefst uitvoeren met het zelfde type handvuurwapen waarmee jij Pim mee hebt vermoord, vuile rat dat je bent.
Een enkeltje eeuwige jachtvelden.
Haha op het moment dat het bekend wordt dat er een moordenaar in iemands wijk zit of huisvest dan gaan de putten open. Mensen in zijn omgeving zullen elkaar op de hoogte brengen van Volkert van der graaf en de moord op Pim. Binnen no time zal hij ook daar moeten verkassen. Ik hoop van harte dat je je leven lang achter je rug om mag blijven kijken linkse aardappel.
Bij jou had je mama je echt voor abortus op moeten geven. Je had nooit geboren mogen worden, gevaarlijke staatsidioot.
Leg hem eerst een paar dagen in de zon met wat bamboe onder zn nagels. Eens kijken of ie dan nog een lone wolf is.
Stelling: als er in Nederland ECHTE rechtsextremisten zouden bestaan (en dan heb ik het even niet over Turkse grijze wolven) dan zou Volkert van der Graaf alláng noodgedwongen het tijdelijke met het eeuwige hebben verwisseld.
Een beter bewijs dat 'rechts' vele malen fatsoenlijker is dan 'links' wordt inderdaad al sinds de vrijlating van dat stuk stront aangetoond.
Alle grote monden van veel internethelden: "Volkert houdt het geen jaar vol, die wordt meteen afgemaakt."
Helaas loopt dit vuilnis nog rond.
Ik verbaas mij er over dat zijn adres al niet lang en breed op straat ligt.
Is er wel. Goed zoeken gewoon. Zelfs google beveelt het aan onder de search.
Goeie herhaalde vraag: waar doet hij het van en waar gaat hij straks van leven. Het speculeren op allerlei complottheorieën kan beginnen. Had hij toch goedgevulde opdrachtgevers?
Follow the money. Door wie wordt zijn advocaat betaald?
De staat. Dus door de belastingbetaler. Dus door ons.
Hij zit in de bijstand en als je dat zit heb je in NL recht op rechtsbijstand, je moet wel een minimale provisie betalen (wat je missen kunt).
Heel goede opmerking, wie betaalt die porces- en advocaat kosten voor deze moordenaar?
Kan me nog helder herinneren dat een groot deel van dit land niet kon wachten tot dit sujet eindelijk op vrije voeten zou komen 'want dan...'
Nou?...
Tussen droom en daad staan wetten in de weg en praktische bezwaren (Elsschot). Wees blij dat de gemiddelde Nederlander zoveel meer moreel besef heeft dan dit onderkruipsel.
"Volkert van der Graaf wil emigreren"
I'll help him pack.
Misschien wil ie gewoon opnieuw beginnen.......
Deze man heeft zijn hele leven lang niets anders gedaan dan kort gedingen aangespannen e.d.
Dit is ook de reden waarom hij weigert te werken, want dan zou hij de kosten zelf moeten betalen, als werkeloze hoeft dat niet. Dit is een regel die van mij afgeschaft mag worden trouwens, kort geding aanspannen? Prima, geen uitkering, zelf advocaat betalen.
Zoek hem maar eens op op youtube ( watch?v=WlmyJJl5Dr4 ), dan schrik je je kapot van de denkwijze van deze man. Hij verdient de doodstraf, maar loopt gewoon vrij rond waar hij ook maar wil. Ondertussen kost hij de belastingbetaler talloze miljoenen.
Volkert zelf is schatrijk geworden met processen opstarten tegen boeren en andere random mensen onder het mom van maatschappelijk belang en dergelijke onzin.
Donder op, Volkert van der Graaff, gore lage klootzak!
Maar waar gaat deze "man" van leven dan? Tofoe quinoa en soja? Bijstand ontvangt hij dan niet meer. Ben oprecht benieuwd wat soort werkzaamheden deze laffe moordenaar dan gaat uitvoeren. Het zal toch niet waar zijn dat hij echt een groot geldbedrag heeft gekregen van iemand om Pin om te leggen?
Hij heeft het grote geld daarvoor al gekregen via allerlei subsidies en kort gedingen tegen allerlei boeren e.d. die volgens hem het milieu aantastten e.d.
Het extreem-linkse lieverdje-contract killer van progressief Nederland zal volkomen verzorgd, helemaal anoniem ergens zijn dagen kunnen wegslijten in alle comfort.
Zoland die anonimiteit maar gewaarborgd blijft.
Anders vrees ik dat het snel over is met meneertje de links-politiek ingehuurde contract killer.
Er lopen namelijk genoeg mensen rond die minstens even fanatiek, zo niet fanatieker zijn dan Volkert.
Laten we ze voor het gemak 'verward' noemen.
Helaas, veel blaffende honden in Nederland maar ze bijten niet. En de echte valse honden , met de klassieke kronkel in de kop, worden niet afgemaakt maar een jaar of 10 opgesloten. Mocht er ooit iemand mijn familieleden iets aandoen, wacht ik geen rechtzaak af. Dat is wat ik zo onderhand wel geleerd heb hier in Nederland.
Helaas, veel blaffende honden in Nederland maar ze bijten niet. En de echte valse honden , met de klassieke kronkel in de kop, worden niet afgemaakt maar een jaar of 10 opgesloten. Mocht er ooit iemand mijn familieleden iets aandoen, wacht ik geen rechtzaak af. Dat is wat ik zo onderhand wel geleerd heb hier in Nederland.
Ben het helemaal eens. Met u .En op zeker betaald door linkse partij kartel en natuurlijk aow en behoud van een vete linkse uitkering. Man man ik haat linkse mensen
automaat ,@ pimmetje werd wel opgevolgd door de vrijmetselaar matt herben,En werd de partij gauw niks meer
Die man had toch gewoon levenslang moeten krijgen of anders allang overleden moeten zijn?!
overreden
@ annie mok
Bijvoorbeeld. Maar ik hield een slag om de arm ter invulling van de manier waarop ;-)
Ik ben helemaal klaar met die gast. Weet iemand zijn adres?
Ergens in Apeldoorn. Waarschijnlijk in een goedkoop huurflatje.
Stel, stel he, dat mocht er ooit eens een ander bewind in Nederland komen, dan is dit toch wel een van de zaken waarvan de ware toedracht uit de doofpot gehaald dient te worden.
Ik hoop nog altijd dat er opeens wat stapeltjes documenten op straat komen te liggen. De Volkert zaak stinkt, de 'desinteresse' om de details uit te zoeken en hem hard te pakken is te groot.
Dat zal dan wel binnen de EU zijn, want daarbuiten zul je toch iets van een baan en/of vermogen moeten hebben en dan heb ik het nog niet eens over zijn strafblad.
Volkert heeft poen zat, die heeft een beste zak geld gekregen van links.
Kan niet anders.
Maar dan krijgt hij het aan de stok met de belastingdienst. Ik zelf heb een donkerbruin vermoeden dat hij naar de UK wil emigreren.
Met een strafblad kun je niet emigreren. Het land waar hij naar toewenst te verhuizen zal nooit en te nimmer een verblijfsvergunning afgeven aan een persoon met een crimineel verleden, lees een strafblad. LOL
Graaf Monte Cristo | 14-05-18 | 20:00
Binnen de EU wel.
Nee hoor Wasbakplasser, ook binnen de EU kun je met een strafblad niet emigreren. Ik heb het nog eens opgezocht en de lidstaten willen geen criminelen met een strafblad want die vormen een gevaar voor de openbare orde. Dus ook Duitsland is geen optie voor hem.
Dat vermogen heeft ie van de linkse partijen gekregen en ergens in zuid-Amerika verstopt liggen.
De schade die deze man ons land heeft toegebracht is onvoorstelbaar. Nee, Pim zou ook zijn vastgelopen op veel achterbakse politiek van derden maar hij had als één van de weinigen het vocabulaire en verstand dingen te zeggen die er toe doen. Hoewel ik denk dat de duivel zich op aarde bevindt en we de hel als realiteit aanschouwen hoop ik dat deze egoïstische zelfvoldane rioolrat de akeligste dood sterpht die er in de hel bestaat. Zo, dat lucht op!
Troost u, hij zal goed moeten maken. God heeft daar ooit rechtvaardige natuurwetten voor uitgevonden.
U doet de rioolrat tekort. Dit knaagdier heeft er niet voor gekozen, en probeert alleen te overleven.
Volkert was slechts een pionnetje, maar wie heeft de factuur van Abu Fatah betaald? Als dit de CIA was - of welke club dan ook - in wiens naam handelden zij dan?
Ik houd het nog steeds op financiering en/of opdracht door Saudi Arabië, uitgevoerd door deep state USA ism NSB-ers in den lande. Het is datzelfde SA welk achter de influx van moslimvluchtelingen schuilt. De stok achter de deur: het oliekraantje. Doel: onze welvaart -gebaseerd op hun olie- herverdelen.
Dat SA de EU met olie chanteert is duidelijk. Dat er zo'n ingewikkeld complot achter de moord op Fortuyn zit niet. Ik kan me zo voorstellen dat machtige partijen simpelweg de opdracht geven: 'zorg dat die lastige Fortuyn uit de weg geruimd wordt'. Enkele Nederlanders doen de rest.
Criminelen en de economische bovenlaag kunnen in dit land procederen en emigreren want geld zat. Hoeveel schoof dat nou, Volkert?
Ik wil ook emigreren. Naar een land waar daders van politieke moorden gewoon op het dorpsplein opgehangen worden
Volkert van der Graaf is een absolute nul. Het zijn de mensen achter Volkert van der Graaf. Zij kunnen als het moet zo weer een nieuwe Volkert ophoesten. Volkert was slechts een instrument van de elite, die van Pim Fortuyn af wilde. Hoge ambtenaren die in het geniep de zaakjes voor onze upperclass regelen. Zo werkt het nu eenmaal in onze mooie democratie.
Hé Beau, al aan de tappa's? Tinto erbij. Lekker genieten joh, daar in V. Por Díos y por España¡
Pakistan en Afghanistan zijn hele leuke landen voor Volkert
Waar kan is storten?
Storten?! Zijn voeten in een betonnen sokkel!
De rode waas die ik kreeg door de combinatie "Van der G." en "eist" in één zin moest eerst even wegtrekken, maar nu kan ik volmondig zeggen: Okay, doei! Gelieve voor je vertrek nog even afstand te doen van je Nederlands staatsburgerschap en alle bijbehorende rechten. Oh ja, en laat ons nog even weten waar je zit. Er zijn in Nederland nog veel mensen die graag even een persoonlijk babbeltje met je komen maken.
Ik moet die lul niet tegen komen op straat. Ik zal hem niet doodmaken, maar daar is alles mee gezegd ook.
Nee die zijn er niet. Anders zou hij al lang een ongelukje gehad hebben. Simpel gevalletje ergodenhypothese: onder bepaalde (realistische) voorwaarden is het ensemblegemiddelde gelijk aan het tijdgemiddelde. D.w.z. dat als Volkert al jaren niets overkomt er blijkbaar weinig mensen zijn die er voor willen zorgen dat dat gebeurt.
@De_Sloper
Het probleem is ook dat er genoeg mensen in Nederland zijn die op Volkert van der Graaf lijken. Volkert kennen we maar slechts van een handjevol foto's. Als ik zeker weet dat daar Volkert van der Graaf loopt, dan heeft hij een probleem.
Ik wil ook emigreren.
Maarja, waar naar toe en dat Nederlanderschap he.....
Daar ga ik afstand van doen als Boef namens Nederland aan het Eurovisie songfest meedoet.
Volkert is een hypocriet. Links lullen maar iemand koelbloedig doodschieten. Dat is niet goed voor je ziel of geweten.
Hypocriet want links lullen en rechts schieten? Als je dat gelooft moet je even wakker worden uit je droom. Geweld komt steeds opnieuw weer van links. Zeker als je links als collectivistisch en socialistisch definieert. Rechts, mensen die een kleine overheid willen, zijn namelijk niet zo bezig met geweld. Ze hebben het te druk met productief zijn en op een eerlijke manier hun kost te verdienen.
Ik heb niet gezegd “rechts” schieten. Ik bedoel dat linkse mensen vaak de mond vol hebben van gutmensch gedrag maar als het er op aankomt kunnen ze iemand gewoon vermoorden.
Dat is toch allebei links? Hier is niets hypocriets aan, hij is gewoon links en dat is het grote probleem in Nederland, linkse mensen.
@sloper l laat je is beter voorlichten .links bestaat pas sinds karl marx .en is ontstaan omdat men het uitbuiten zat was
Je bent psychopaat van Milieudefensie (zijn ex-werkgever, zijn geestelijke achterban, waar hij het jaren zo goed heeft gedaan en gezellig heeft gehad; en ja, hoogstwaarschijnlijk zitten daar nog zijn handlangers).
En na de moord op een bekend politicus word je nog meer psychopathisch.
De normaliteit van alle gewoon beschaafde Nederlanders wordt nu wel heel erg op de proef gesteld.
Waar is 'n Volkert van der G, als je 'n Volkert van der G. nodig hebt?
Helemaal goed Paulie. Maar als ze er weer eentje nodig hebben zijn er nog Volkerts genoeg.
de leiders achter de regeringen zijn rechtse kapitalisten en die laten steeds oorlogen beginnen en lui opruimen die in de weg lopen.En graag de schuld aan anderen laten lijken,zodat ze weer lekker kunnen verdienen
Landverrader! Schiet hem in een spacex van deze planeet af (uitkotsen) en laat hem heel eenzaam sterven.
Waar betaald ie het van?
Elk land vraagt tegenwoordig om bewijs van goed gedrag. Zelfs Duitsland.
En 12 van de 18 zitten. Nederland; lachertje van de wereld.
De volgende procedure zal zijn om een VOG te verkrijgen. Gratis en met een gouden randje.
Trust me, hij wil helemaal niet emigreren. Hij wil van zijn meldplicht af. Straks woont hij gewoon weer ergens in een gesubsidieerd nederlands antikraakpand.
Eerst er uit en 3 jaar later terugkomen..
Zit gewoon in Harderwijk bij Petra op de bank hoor
Volkert wil ongestoord zijn miljoentjes kunnen cashen.
Zou dat hele "emigreren" niet gewoon een trucje zijn om van z'n meldplicht af te komen?
Door hem te laten emigreren geef je hem alleen maar zijn zin, plus je hebt geen enkele garantie dat hij niet een jaar later, zonder meldplicht (!), weer terug verhuist naar Nederland.
Het is erg naïef van Ronaldo en de meeste reaguurders om te denken dat emigratie permanent is. Net als bij die Syriëgangers kan én mag Volkertje dan doodleuk terugkomen naar Nederland als hij daarin zin heeft!
p.s. ik scan net effe door wat reaguursels maar is er nu echt (bijna) niemand die dit spelletje doorziet?
Tjetsjenië lijkt me wel wat voor Volkert.
Emigreren naar de hel mag ie, die narcistische lamzak. Dat soort idioten kun je als maatschappij beter kwijt dan rijk zijn.
In Engeland heeft de rechter levenslang zonder vervroegde vrijlating opgelegd aan een moordenaar die een politicus heeft omgebracht tegen de richtlijn van het Europesche Hof in.
Onbegrijpelijk dat Volkertje na 12 jaar buiten staat.
nou en wie zaten er in de regering en nog
Volkert wil emigreren? Best, dan wel op dezelfde wijze zoals hij Pim heeft doen emigreren...
Waarom moet ik die gore rotkop zien, kan ook wel zonder!
GA DAN VOLKERT. En kom nooit meer terug.
@Ronaldo | 14-05-18 | 15:04
Erg naïef Ronaldo, want misschien wil Volkertje alleen maar het systeem sarren en treiteren door op papier te emigreren, op zo'n manier van zijn meldplicht af te komen, om vervolgens heul erg vaak op familie- en vriendenbezoek te komen?
Volkertje wil emigreren? Pech gehad! Gewoon negeren en hem lekker iedere 3 weken zich laten melden!
Hij wint tot nu toe iedere rechtszaak dus kijk er niet vreemd van op wat U zegt.
Misschien kan hij beter weer gaan werken. Kost misschien niet zoveel energie. Weet er nog iemand of er dwangarbeid beschikbaar is? Vast wel. En alles wat hij zal verdienen naar de nabestaanden. Wat een 'gaaf' land.
Hij moet samen met Kok en Melkert gaan. Zijn toch zijn handlangers geweest ergens.
In het buitenland kunnen ze hem waarschijnlijk makkelijker omleggen.
Of dit handig is of niet dat weet ik dan weer niet.
Ja mensen, ik ben hem liever kwijt dan rijk, maar het feit dat hij weg wil, is dus juist reden om hem hier te houden! Laat die linkse stinklul ongezien de tyfuz krijgen! Bovendien: hoe langer dat ie hier blijft, des te groter de kans dat ie door een verwarde man aangereden/neergestoken/schoten wordt. Weet ie hoe Pim zich voelde op het asfalt.
Een ander land kunnen wij toch niet opschepen met "ons Volkert". Wat u niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet sprak de Liber-Aal. Nee, Volkert tref je het meest, door onze vuile was binnen te houden. Trouwens welk fatsoenlijk land wil hem hebben? Nee, van ons mag Volkert fijn hier blijven en de wrange vruchten plukken van zijn misdaad. Dag in, dag uit. Het kan ons niet lang genoeg duren. Nederland exporteert geen moordenaars! Cheers Volkeert! Wij nemen er nog een en hopen dat je nog lang bij ons blijft.
Naar de jungle van Colombia, kan hij lekker ongestoord Tanja Nijmeijer boren en door een dodelijk giftige spin in zijn reedt gebeten worden.
Ik gun Volkert een straf zoals ze die binnen een bepaalde religie uitvoeren. Die religie die door Pim Fortuyn 'achterlijk' werd genoemd en die hij zoveel mogelijk buiten onze landsgrenzen wilde houden. Dan ondervind je aan den lijve wat je met je met je actie hebt bereikt.
Dat is heul die Volkert niet, dat is Dennis Bergkamp met muts op
Dennis lult in elk geval op de zelfde enge wijze.
WTF ?!?!?!?!?!
Menig weldenkend Nederlander wil weg uit dit gaaaaaave land, maar kan het niet, en deze oetlul krijgt alle gelegenheid ??????
Wie helpt Volkert nu eens te emigreren naar de andere wereld ?
Dat dat stuk linkse tering ellende stronthoop nog rond loopt!
Emigreren , ja naar de hel ,want daar kom je 100% toch terecht, stuk vullis.
Wanneer maak je bekend wie (politicus) jouw geholpen heeft , bv aan dat wapen.?
Emigreren naar de hel. Ik help hem wel met 666 loden voorwerpen in zijn misselijk makend lijf.
Ik dacht aan Nieuw Guinea..
gewoon naar Spanje. Daar zit thom karremans ook al jaren zonder problemen.
Waar ik nog het meest kwaad om ben: dankzij die hufter van een Volkert van der Graaf zitten we nu met die broodlul van een Geert Wilders opgescheept. Bedankt nog Volkert! Je hebt met je hufterige actie precies het tegenovergestelde bereikt van wat je wilde bereiken.
+1 voor jou.
Wat betekent dat scheldwoord? Nog nooit van gehoord. Net als van deze afwijkende mening /inzicht. Maar goed, je bent nooit te oud om te leren.
Jammer, (in ieder geval) 1 uitkering teveel in Nederland. Past in hetzelfde fanatiek straatje als Quincy, Sunny, en al die andere deugers die het nog steeds bij protesten laten (maar ook oproepen tot geweld). Ga maar gauw, dat is beter voor jouw.
Die uitkering maken ze gewoon over naar hem in het buitenland.
Hoe komt hij aan de financiële middelen om te kunnen emigreren? Was het kopgeld wat hij van de regering kreeg om Pim om te leggen van een dusdanige grootte dat je er van kan emigreren? Vragen, vragen, vragen.....
Misschien kan de heer Kok ze beantwoorden. En dan nog even wat... ik zou bij het zien van die rotkop met alle graagte in mijn auto stappen richting Harderwijk om hem over het hoofd te zien op het zebrapad.
Wat een smerige vuile vieze rotkop heeft die klootzak. Je ziet al aan het teveel naar het midden staan van de ogen dat er een steek los zit bij deze rat.
Stel je voor dat je van zo iemand organen toegediend krijgt. Nog liever ter plaatse euthanasie.
Hij hoeft zich alleen maar te melden tot zijn straf erop zit. Daar vrijstelling voor vragen is nogal ondankbaar. Niet veel anders dan iemand die nog in de bak zit en vraagt om vrijgelaten te worden omdat hij wil emigreren. Maar laat hem maar emigreren. Minder kans dat ik hem tegenkom en zelf de fout inga.
we weten toch allemaal dat die mispel gratis procedeert dus dat hij telkens weer pop onze kosten zijn zin tracht door te drijven? ik walg van dat wezen.
VvdG is een ettergezwel in onze maatschappij
Maar uiteraard wel met behoud van uitkering. Of heeft hij nog een paar miljoen bloedgeld ergens op een bankrekening in Panama staan?
R van Perzie | 14-05-18 | 16:57 |:
Daar zullen wij in onze levensdagen niet meer achter komen.
Ik dacht precies hetzelfde.
Dump hem op de zuidpool.
Dit vanwege z`n schuilnaam...
iedere 3 weken melden. basta. verder mag hij emigreren wat hij wil.
in Peru zit Joran van der Sloot nog verlegen om een gezellig cel- cq holmaatje
Stuur hem naar Turkye met een tattoo op zijn voorhoofd:
I <3 Gulen
nog altijd verbijsterend dat dit ongedierte is weggekomen met 12 jaar detentie ..
Die straf is opgelegd door rechters die dolblij waren met Pim`s overlijden.
RenedieLange:
Kijk uit, emoji's worden hier niet op prijs gesteld.
Volkert moet eerst de rest van zijn veel te lage straf maar eens uitzitten. Vuile laffe linkse moordenaar.
De straf van Balthasar Gerards vond ik passender...
Das nog te mild. Gewoon in die ton stoppen en hem daar langzaam laten creperen in zijn eigen stront en kots.
Zal wel Kleef of Kranenburg worden, net over de grens bij Nijmegen.
kan 'ie prima iedere 3 weken komen melden.
Emigreren onder een grafsteen. Staatsmongool!
Merkel heeft zelf vol zelfingenomenheid gezegd "Wir schaffen Das".
Zo zie je maar, boontje om om zijn loontje...
Ik stel voor om een set-up te organiseren zodat hij en Peter de Vries samen bij Joran van der Sloot in Peru in een cel komen te zitten.
Ik gun Volkert wel een meldplicht voor de rest van zijn leven. Lijkt me beter dan dat hij ergens onder een palmboom gaat liggen.
Niks ervan!
Laat die lijer hier verplicht blijven ipv. helemaal de ultieme landverrader zijn en 'zijn' vaderland achter zich laten.
Zal hij, als hij naar een ander land vertrekt (liefst niet in onze buurt), net zo goed bewaakt, en in de gaten houden worden. Ik hoop van niet.
Ik vraag me overigens af welk geciviliseerd land een man met een dergelijke achtergrond zal toelaten.
Eens een moordenaar, altijd een moordenaar.
Hoe kan het dat deze man vrij rondloopt?!
Als ik een moord, terroristische aanslag, wapenbezit, ontwrichting van de maatschappij, bedreiging en geweld tegen een politicus en betreden van priveterrein, enz enz bij elkaar optel dan had deze man nog jarenlang zwaarbeveiligd vastgezeten. Onbegrijpelijk nog steeds..
U weet hoe het werkt: 18 jaar, dus bij twee-derde mag je van onze rechtstaat naar huis. En hij wordt nog steeds 'gestraft' want hij moet zich steeds maar weer melden bij de reclassering. Fopstraf, lijkt me zo.
Chris v/d Werken. Een Cold Case Team zou zich er eens op moeten storten. Desnoods peter er de vries. Warmhouden deze moordzaak.,
Inderdaad, 1. zijn autootje is daar 's middags gezien in het bos(3 getuigen) 2.zijn buurman heeft het pistool gezien die week wat Volkert onder bloempotten thuis geparkeerd had/zijn vrouw aan het tuinieren was toevallig 3. de politie heeft hem 1 uur ondervraagd.... maar zoals altijd slappe domme vragen van regio-politiemannetjes die opkijken tegen een vlot pratende "wetenschapper".... Nederland schaam U 5.over Volkert zijn 8214 pagina's politiemateriaal beschikbaar dus IEMAND zou nu eens dit land een dienst moeten bewijzen tegen de deep-state Donnertjes etc.etc.etc.
Van mij mag hij emigreren.... als hij eerst nog even 30 jaar gaat zitten voor de moord op milieu-ambtenaar Chris v.d.Werken, zo'n onbegrijpelijke moord op een bospaadje in Nunspeet op een gezinsvader en ambtenaar-tegenstander van Volkert in zijn 250 rechtszaken tegen de boeren. Zijn toenmalige "kantoor"genoot Sjoerd v.d.Wouw mag overigens ook wel eens gaan vertellen wat hij van Volkert allemaal weet.
Hij ziet eruit alsof hij zo van de set van Philadelphia is gelopen.
Naar Syrië mag ie
maar dan wel op een plek waar het vrij zeker is dat hij kapotgebombardeerd wordt.
Met die open grenzen s.v.p niet naar een Schengenland.
Waarom loopt hij uberhaupt nog rond? Ik dacht dat er best mensen waren die hem zouden wilen helpen naar andere plaats te gaan, vanwaar hij nooit terug kan.
Valt mij best wel beetje tegen. Alleen... zo blijken de 'gure rechtse' activisten toch nog iets minder gewelddadig dan de 'lievve linkse' activist(en). Je verwacht het niet.
Schijnt toch dat de bevolking meer fatsoen in hun donder hebben dan Volkert zelf. Snapt hij zelf alleen niet.
Prima toch, als ie gaat? Daar hoeft ie toch geen kort geding voor aan te spannen. Emigratie lijkt me een goede reden om de meldplicht in Nederland niet meer te verplichten.
nick.name : Je bedoelt smeltplicht?
Gooi bovenstaande tegel maar in de prullenbak. Ik had 'm verkeerd geplaatst.
enkeltje Guilotine, dat klinkt toch ook lekker een stuk over de grens??
Deze tosti verdient geen vrijheid, hoop nog steeds dat dit stuk vuil de verkeerde tegen komt.
Een ongelukje zit in een klein hoekje zou je zeggen , toch duurt dit al erg lang.
Van mij mag hij emigreren.... als hij eerst nog even 30 jaar gaat zitten voor de moord op milieu-ambtenaar Chris v.d.Werken, zo'n onbegrijpelijke moord op een bospaadje in Nunspeet op een gezinsvader en ambtenaar-tegenstander van Volkert in zijn 250 rechtszaken tegen de boeren. Zijn toenmalige "kantoor"genoot Sjoerd v.d.Wouw mag overigens ook wel eens gaan vertellen wat hij van Volkert allemaal weet.
Wat dacht je van zijn ex, die van de rechter niet hoefde uit te leggen wat ene vat met zelfgemaakte bommen in hun schuur betekende?
De opdracht is voldaan; zoals afgesproken kan hij zich nu anoniem in het buitenland vestigen.... het bloedgeld is al overgemaakt.
#[de blanke man]
Wat ik hem wil toewensen durf ik hier niet te schrijven.
Emigreer maar naar de hel, tyfushond.
Kan het niet zijn dat dit voortkomt uit het linkse wereldje dat hem in 2002 op pad stuurde? Tijdens de rechtspraak weigerde de rechter daarnaar te kijken, ondanks meerdere aanwijzingen. Ik kan mij voorstellen dat datzelfde wereldje er nu baat bij heeft hem een eind uit de buurt te hebben.
Ja, die rechter denkt ook :'dank je de koekkoek, dan zijn al mijn bijbaantjes ook niet meer zeker'.
Die engerd wil helemaal niet naar het buitenland. Zodra die meldplicht eraf is heb je 2 mogelijkheden: 1. hij gaat voor een jaar in het buitenland en komt dan vrolijk terug (zal vast een termijn aanzitten voor afschaffen meldplicht)
2. Ze zetten de meldplicht uit en hij loopt met een grijns de rechtbank uit om gewoon hier te blijven.
Hij krijgt gewoon zijn VOG en in het buitenland geven ze daar toch geen ruk om als hij een moordenaar is incl. (juridisch gezien) uitgezeten straf.
Wat hij over het hoofd zie is dat hij in het buitenland niet zo goed beschermd is als hier. Controle op hem is niets anders dan controle of hij nog leeft. Van mij mag ie verdwijnen.
Zie je wel, het is aspergetijd en daar komt ie weer.
Asperges laten steken tot hij erbij neervalt en het geld naar de nabestaanden.
Die gaat helemaal niet. Is gewoon een smoes om van dat melden af te komen.
Hij gaat natuurlijk naar Noord Korea of Venezuela. Daar voelt hij zich vast thuis.
Zijn Verklaring Omtrent het Gedrag gaat natuurlijk wel een issue worden ...
Postadres in zuid amerika en dan souverein in een tentje op de Veluwe zeker?
Ik hoor net dat hij buitenland-redacteur bij Joop.nl wordt.
De bak gaat ie toch niet in, dus, nou doei en NOOIT meer terugkomen.
Kom maar hier naar toe. Dan gaan we samen op zwijnen jagen in een groot donker en afgelegen bos... Het seizoen is eigenlijk gesloten, maar voor jou maak ik een uitzondering.... Spannond!
Zo'n recalcitrant gevaarlijk zotteke willen ze toch nergens
16 jaar verder en ik word nog steeds pissig wanneer ik die ellendige kop zie.
Wanneer is zijn vertrekdatum? Hij heeft toch alles al gekregen dat untermensch.
Ik heb begrepen dat Elon Musk nog mensen zoekt voor een reis naar Mars... Terugkeer garantie is er niet dus lekker laten gaan.
Zie je die kop van die zak hooi? Die kan hoogstens als ballast mee. Er zit meer verstand in de darmen van een garnaal.
demaup | 14-05-18 | 15:36
Baarle-Nassau is Nederland, Baarle-Hertog is België. Maar voor de goede orde, het zou onverstandig zijn van VvdG om naar zo'n kleine gemeenschap te verhuizen.
waar leeft zo'n man van? bijstand aangevuld met gratis kost en inwoning? zal in ieder geval genoeg gemeenschapsgeld kosten... en dan ook nog eisen stellen? want geloof maar niet dat al zou hij mogen emigreren dat een ander land zijn uitkering zal betalen.
Hij wordt gefinancierd door linksch hè voor gedane opdracht.
Der Schnee war so hoch damals. Dafür Kommando Ost für dem Volkert.
Sie brauchen ein Klima-terrorist sicher bescheid zum deziemeren AFD Abgeordneten. Er macht alles für die Muttie, wenn das nicht Liebe ist......
Maar nu effe zonder dollen, wie financiert de emigratie van deze moordenaar? de bv Nederland zeker? deze ook nog laten opdraaien voor het levensonderhoud van vrouw en kind? zal nu ook al gebeuren schat ik zo in. En zit Duitsland of welk land dan ook te wachten op deze autistische tosti die moordt? of krijgen we t.z.t. het terechte verzoek om ons eigen afval te verwerken? of werkt het Europese sleepnet al en wordt ie bij de grens reeds gewieberd.
Laat hem opdonderen naar Duitsland,de heilstaat van alle extremisten.
Wie bitte?
emigreren? Terug de bak in, en nu voorgoed.
Niks laten gaan. Er is iemand dood dankzij zijn gekke geest. Vergeet niet de nabestaanden. En dan gaat zo'n eikel ook nog een beetje lopen te eisen.
Deze man is nog steeds een gevaar voor de samenleving.
Natuurlijk zijn er psychologen die anders beweren en Volkert ook nog eens als slachtoffer zien. Stuur die mensen maar naar Duitsland. Maar Volkert mag nooit meer vrijkomen. Als je ook nog eens eisen stelt tijdens je proeftijd, dan ben je volgens mij gewoon vergeten waarvoor je gevangen zat.
Deze man kan nooit spijt hebben van zijn daden. Wat heeft hij dan geleerd tijdens zijn straf?
Volgens mij heeft V ook een Vader en een Moeder gehad, hoe zou het met hen zijn? Deze redenatie raakt waarschijnlijk Kant nog Wal in het Pittoreske Vakantie eiland van vdG.
Die ouders mogen van mij ook wel een tijdje in de TBS. Kijken waar het verkeerd is gegaan bij deze natte tosti.
hetgingperongeluk | 14-05-18 | 16:02 Ik weet het niet hoe het met de ouders van V gaat. Er zijn verschillende mogelijkheden. Maar waar hebben we het hier over. In ieder geval zijn of was er mogelijkheid tot contact. Als je dood bent heb je geen keuzes en ook de nabestaande hebben weinig keus.
Mijn Geenstijl lijkt een beetje van het padje af vandaag. Eerst onze hardwerkende marine-jongens en -meiden geen uitje gunnen maar wel een onbezorgd leventje in den vreemde gunnen aan deze smerig hond? Laat hem hier maar, zoals ik al geopperd zag, tot z'n dood over z'n schouder kijken of er niet een reaguurder met een slechte dag achter hem loopt.
Laat hem oprotten en stel als voorwaarden dat hij zijn Nederlanderschap opgeeft en dus geen A.O.W. krijgt als de tijd daar is
Wat ik me ook afvraag: met wie gaat hij om? Drinkt hij wel eens een bak koffie met iemand? Wie?
Zeker niet met mij. Anders had hij al meerdere malen zijn maag moeten laten uitzuigen. Vervelende combi, koffie met arsenicum.
Sterph een pijnlijke dood graag, Volkert.
Het is een failliet dat de moord op fortuijn niet als politieke moord berecht is. Dan was levenslang mogelijk geweest.
Daar is het vertrouwen bij mij geknakt toen.
Afgezien van het ergerlijke feit dat een minne figuur als v.d. Graaf überhaupt vrij kan rondlopen, vraag ik mij af welk, zichzelf respecterend, land deze moordenaar wil opnemen. Er is maar één plek voor dit beest : de vuilnisbelt !
Argentinië denk ik niet. Die hebben liever de rechterflank van het spectrum. Logisch, daar kun je nog iets mee. Met deze gasten kun je NIETS.
Aanbieden in Israël. Als schietschijf.
Dat bijzonder minderwaardig en verwerpelijk stuk wat zich "mens" schijnt te noemen mag gaan ja. Ga maar achter Pim aan. Die gunde je het leven niet, en ik kan het je niet vergeven. Dus wat mij betreft, Volkert, heb je al veel te lang geleefd nadat je een ander het licht in de ogen niet gunde en koelbloedig hebt vermóórd. Een grotere en smeriger misdaad bestaat er niet. De man had jou niets misdaan. Dus ga maar snel naar Pim, daar hoor je thuis.
Stel je deze krantenkop eens voor: Klaver vermoord door rechtse kangoeroe.
Als hij dan maar wel weer een meldplicht krijgt bij terugkomst. Anders is die met een week weer terug denk ik.
Hij wil natuurlijk voorkomen dat hij bij een nieuw rechtsguur kabinet dat de strafmaat voor politieke moorden verhoogt alsnog moet brommen.
Dat is wel gemeen van Geenstijl om Kaas de Vies met die malloot op te zadelen...
Moordenaar
In het buitenland is hij wel veel makkelijker te grazen te nemen.
Wie gaat dat doen? Tot nu toe was geen Nederlander dapper genoeg. Ik kan niet begrijpen dat hij niet zo hard is getreiterd dat hij smeekte om terug naar de gevangenis te mogen.
Ideale schoonzoon van Marcel van Dam .................. een bijtertje
Terrorist!
Hij is in 2014 vervroegd vrijgekomen na twee derde van zijn straf. In 2020 is ie vrij te gaan en staan waar hij maar wilt. Dit is provoceren om het provoceren. Andere gedetineerden hebben aan dezelfde voorwaarden te voldoen als ze na twee derde van hun straf vrijkomen. Ik zie geen enkele reden voor een uitzondering. Hij mag god op zo'n blote knietjes bedanken dat hij er zo genadig vanaf is gekomen met 18 jaar.
Zover had ik nog niet eens gerekend. Maar inderdaad: even nog twee jaar wachten en hij is van alle gezeur af. Dit kort geding is gewoon pesten. Omdat het kan. Typisch.
Eigenlijk zou het volk aan het OM mede moeten delen dat het in deze bedankt wordt en dat het dit probleem zelf wenst op te lossen. 12 jaar... Moet je eens proberen een linkse politicus om te leggen dan mag je blij wezen dat je levenslang/30 jaar eenzame opsluiting aan je biobroek krijgt. In veel landen wordt je gewoon kwijtgeraakt en ik ben er niet direct van overtuigd dat zo'n behandeling onterecht zou zijn.
Prachtig. Hij Kan alleen buiten de EU zijn beloning uitgeven. Hahaha.
Bijzonder schrijnend hoe iemand die het meest elementaire recht van een ander, namelijk om te leven, niet serieus wenste te nemen, wel zelf elke keer de hele rechtsstaat voor zijn karretje weet te spannen om zijn zin door te drijven. En het is niet het feit dat zulke mensen bestaan dat zou moeten verbazen. Het is het feit dat wij een rechtsstaat hebben opgetuigd die zulke lui elke keer weer faciliteert. "Te ver doorgedreven recht wordt een onrecht" (Voltaire 1694-1778, schrijver die in de 18e eeuw al tegen fanatisme en religie streed)
De ogen van een psychopaat. Iemand die in koelen bloede moordt zou nooit meer vrij mogen komen.
Die kleautzaque hoort nog in de bak te zitten.
Wat mij betreft schaffen ze af dat je na 2/3 van je straf naar buiten mag. De straf is 18 jaar? Dus 18 jaar ga je zitten. Geen geneuzel over reintegratie, goed gedrag (een moordenaar goed gedrag???) en al die flauwekul. Ze hebben zichzelf buiten de maatschappij geplaatst, dus vechten ze zich maar terug in die maatschappij als de hele straf is afgehandeld.
De overheid moet een vaste "tarievenlijst" vaststellen welke straf bij welke misdaad past zodat de rechters precies weten waar ze zich aan te houden hebben.
Ik vind het waanzin. Iemand vermoorden en dan na 12 jaar uit de gevangenis en de maatschappij keer op keer op kosten jagen door je procedures.
Kutgozer!
Alhoewel full caps normaal gesproken een joris krijgt zou ik het persoonlijk niet heel erg vinden als het voor deze ene keer door de vingers gezien wordt.
Ik heb liever dat Volkert gewoon in Nederland blijft. Ondanks alle kosten die het met zich mee brengt.
Liever dat hij constant op zijn hoede moet zijn en dagelijks moet vrezen om herkend te worden, dan dat hij zorgeloos ergens in Noorwegen of Canada een nieuw leven begint.
Fortuyn had vast niet al zijn beloftes kunnen inlossen. Trumpiaanse nieuwsberichten met darkrooms en Grindr-dates, maar hij had tenminste wel een stukje migratieleed kunnen besparen.
Nou ben benieuwd of hij in Canada kan komen. De zelfmoordpoger die vanwege 5 wietplanten veroordeeld is komt Canada in ieder geval niet in. Nu hoorde ik wel zo'n 10 jaar geleden dat zn kind en vriendin in Hawaii zitten. Weet niet of het waar is maar toen gingen er al geruchten rond dat ie Volkert zou emigreren naar Hawai als ie vrijkomt. Weet niet niet of dat mogelijk is als staat van de USA waar je ook niet binnenkomt met een strafblad. Maar goed dat waren de geruchten.
Hij wil gewoon etteren. Invrijheidstelling is het enige wat nog over is van zijn straf. Die wil hij kwijtgescholden zien
Kopfgeld bekommen! Op eoa bankrekeningetje geplaatst en levenslange uitkering natuurlijk. Ander ID voor hem en vriendin en meneer kan overal neerstrijken en leven als God in Frankrijk. Argentinië schijnt leuk land te wezen.
maar..... wat zit er achter? er moet meer zijn... (waarschijnlijk van onze centen) !
Op zijn minst het voortdurend treiteren van het systeem, daar schijnt meneer het vooral om te doen te zijn. Als hij zijn vuile scheur dicht houdt, is hij in 2020 vrij man... Kan dus alleen maar concluderen: knettergekke treiteraar.
En dan hoeft ie zich niet meer te melden. Verhuist naar Spanje, komt een keer 'op visite' schiet de lavendel prins dood en vliegt weer terug naar huis. Fijn vooruitzicht
Meldplicht in stand houden:
http://www.duitslandportaal.eu/staat/immigratie/voorwaarden/immigratievoorwaarden.html
Bijkomende voorwaarden
Een immigrant in Duitsland mag geen gevaar zijn voor de openbare orde (geen strafblad),
Vermoedelijk heeft ne van zijn rechters een buitenhuis in een mooi landelijk gebied in Duitsland, waar hij als beloning voor zijn prestatie mag wonen. Van daaruit gaat hij dan programma's maken voor de VPRO, waar hij niet de eerste programmamaker met een terroristische achtergrond zou zijn.
Echt niet, nooit zijn zin geven. Heb weinig sympathie voor moordenaars.
Daar denken de '66 rechters anders over.
Volkert de huurmoordenaar gaat naar een land waar zijn bloedgeld allang veilig op een rekening staat. Zijn vrienden van toen gaan hem ook daarmee helpen.
Hij zal ook nog wel een linksch extremistische advocaat/ate vinden, die hem ondersteund.
Het valt me nog mee, dat hij niet door groenlinksch als burgemeester van 020 is voorgedragen.
Julian Poch mag weer vliegen en wil hem vast wel even wegbrengen...
In zuid-Amerika wordt z'n executie verleden gezien als ' Business as Usual '
Het mag Volkert van der Graaf niet ontzegd worden dat hij ' Einsatzgruppen ' skills bezit.
In de VS was hij op deze tafel gelegd:
www.google.com/search?q=death+penalty...
Het is héél simpel: Volkert wil van zijn meldplicht af. En: Volkert procedeert nu eenmaal graag, op kosten van u en van mij. Sterker nog: procederen is een hobby van Volkert.
-
Stel: de rechter bepaalt straks dat Volkert zich niet meer hoeft te melden.
-
Dan geef ik je op een briefje, dat er plotseling allerlei reden zijn om vooral NIET weg te gaan uit Nederland - al was het maar, omdat er bijna geen land te vinden zal zijn dat hem wil hebben. En al was het maar omdat Volkert daar geen uitkering krijgt.
Ja, helemaal eens.
Deze rat gaat hier echt niet weg.
Hij heeft vast een behoorlijk kapitaal gekregen voor de moord die hij gepleegd heeft en dat kapitaal staat al ergens ver weg veilig op een bank, daarom begint hij nu die procedures. Moge hij en de zijnen en zijn opdrachtgevers branden in de Hel.
Hij woont toch in Apeldoorn? Onvoorstelbaar dat de inwoners daarvan tolereren dat hij daar woont. Then again: misschien is dat ook wel de reden dat hij wil emigreren.
GroenLinks, ik bedoel GroenLand, is hem op het lijf geschreven.
Ik ben al eens vanwege import volk uitgeweken. Ik ben niet van plan het nog een keer te doen. Hou dat sujet lekker daar! De enige emigratie die hij nog mag maken is een enkeltje naar de hel.
En je woont nu in Duitsland? Dan ben je lekker opgeschoten met het ontwijken van importvolk...
Duitsland is wat groter. In de grote steden is het probleem hetzelfde, daarbuiten is het goed leven. Onderhuids broeit het echter steeds meer. In Duitsland is de Nazi-rethoriek nog vrij sterk, maar het wordt steeds meer genegeerd en de roep om het kansenvolk eruit te trappen steeds sterker. De Duitsers zullen wat meer doorpakken dan de Nederlanders. Na Keulen is het aantal wapenvergunningen in een jaar tijd verdubbeld en die trend zet door.
Het zal me een ban of een notitie bij de internet controle bezorgen, maar het was voor het eerst in mijn leven dat ik zelf fantaseerde om iemand om te brengen. Bij het zien van deze foto heb ik het weer.
Precies, of hem het leven op een legale manier zuur maken, zou dr best een vakantie voor op willen offeren.
Al is het een ander, ik zou het ook toejuichen. Wat ik echter eerder zou doen, is hem zo lang mogelijk, en zo dicht mogelijk, volgen. Tot aan zijn voordeur aan toe. Straatverbod? Waarvoor, ik ben een bezorgde burger die deze moordenaar (voldongen feit) niet vertrouwt. De. Hele. Dag. In de gaten houden. Laat hem maar bang zijn dat zijn dag gekomen is. Tot hij (hopelijk) van de brug springt.
Los van dit zielige figuur is één ding zeker; bij heel veel mensen is het vertrouwen in de rechtstaat voor altijd zwaar beschadigd, na die "straf" van effectief 12 jaar. Levenslang was werkelijk de enige passende straf geweest. De vraag rijst dus wie nu eigenlijk de grootste schade aan de rechtstaat heeft toegebracht. Het antwoord mag duidelijk zijn...
Dit stuk vuilnis zou per direct op een vliegtuig mogen worden gezet. Wel een vliegtuig met een laadklep waar hij tijdens de vlucht uit geknikkerd kan worden svp. Echt een aanfluiting dat dit addergebroed zo snel is vrijgekomen.
Of op een schip. Luikje open. Dijkvulling.
Niet doen, straks komt ie bij "ons" wonen.
Hebben jullie geen vuilnisbelt waar meneer plots in een gat kan vallen?
Het zal snel duidelijk worden waar hij woont. Als dat bij de buren bekend wordt is het vrij snel afgelopen met zijn rustige leven.
emigeren naar het kerkhof
Naar IS: tussen zijn mede-strijders uit de kwetsbare groepen waarvoor hij het allemaal deed.
En waar denkt die gozer dat van te gaan doen? Gewerkt, gespaard toen ie in de bak zat?
Premie, voor de moord op Pim. Staat ergens op geheim account op de Kaaymaneilanden.
Precies! Van zijn maandelijkse toelage?
Duitsland kent nog steeds dezelfde extreemlinkse onderwereld die in het verleden de RAF voortbracht. In die sfeer willen ze hem vast wel een leuk baantje bezorgen.
Links Nederland heeft nog een schuld aan Volkert, na een veel ste korte straf mag hij nu weg naar een land vlak naast de deur waar de buren hem niet nakijken. Met behoud van z'n uitkering natuurlijk, want dat is zijn levenslange loon voor het vermoorden van Pim Fortuyn. Stel je voor dat ie zou moeten werken. Dan heeft ie geen tijd meer om de samenleving te terroriseren.
Kan iemand het BundesKriminalAmt inlichten?
Ik ben moordenaar dus ik kan überhaupt nog dingen eisen.
Welk land wil deze moordenaar?
En toch blijf ik erbij: een enkele kogel tussen zijn ogen was veel goedkoper en effectiever geweest. Oog om oog...
Twijfel nogsteeds, of ik dit stuk ongedierte heb zien lopen op Eindhoven centraal. Hij stond bij de Smullers ergens. Nog altijd spijt van dat ik de beste man niet heb aangesproken om naar de weg te vragen. Als het hem was, had ik hem graag geholpen bij zijn emigratieplannen en hem op de juiste trein gewezen.
Bij de smullers, een vleeskroket in zijn muil duwend? Dan zal het Volkert niet zijn geweest.
Hij wil helemaal niet emigreren. Hij wil van zijn meldplicht af. Let maar op.
Nederland is een gestoord land. Een politicus vermoorden, geen spijt betuigen, en na een paar jaar sta je weer buiten en wordt je voor de rest van je leven onderhouden door de belastingbetalert.
En? Wat is precies verkeerd daaraan? (Cynisme uit)
Gaan de Opdrachtgevers van Volkert ook verhuizen? Of zijn die nog steeds op zoek naar de leverancier van het Pistool? Kwam toch van Rechts, of van Links?
De kogel kwam van links. Uit kringen die verrekte dicht bij de Partij Voor De dieren staan. (had zelf eigenlijk kringen rond GroenLinks verwacht)
Nou, ik heb nog nooit iemand zo snel zien vertrekken uit Nederland als Ad Melkert.
Meneertje wil naar Duitsland alwaar hij door de locale zwarte-balaclavas als een held zal worden binnengehaald. Maar hij zal toch echt de volle tijd van zijn "straf" (kuch) moeten afwachten. Die meldingsplicht is er juist toch om "emigratie" te voorkomen? Amir, Muammhoud en Izmil staan vast ook al in de rij om hun beperkingen kwijt te raken i.v.m. emigratie...
"De moordenaar van Pim Fortuyn eist dinsdag bij de rechtbank van Den Haag dat er een einde wordt gemaakt aan zijn meldplicht". Sinds wanneer hebben moordenaars nog rechten behalve brood en water? Oh, wacht: Nederland.
Hij gaat bij toestemming gewoon drie kilometer over de grens in Duitsland wonen.
Baarle Nassau (B) ?
Hij zou niet de eerste zijn. Er zijn genoeg Nederlandse moordenaars die na het gedeeltelijk uitzitten van hun straf met open armen in Duitsland worden ontvangen (Faber, Bikker, Fischer.. etc). Wat dat betreft zijn ze in Duitsland nog gekker dan wij.
demaup | 14-05-18 | 15:36
Baarle-Nassau is Nederland, Baarle-Hertog is België. Maar voor de goede orde, het zou onverstandig zijn van VvdG om naar zo'n kleine gemeenschap te verhuizen.
Verbandmeester | 14-05-18 |
Baarle Nassau is België en Nederland. De grens loopt er doorheen. Aan de ene kant van het terras zit je in België, aan de andere kant in Nederland.
Misschien kan ie naar de socialistische linkse heilstaat Venezuela.
Dat dat smerige stuk stront alweer vrij rond mag lopen. Onbegrijpelijk. Wat een rotland is dit toch. Hij had de rest van z'n misselijke leventje achter de tralies gemoeten. En de rechters die dit allemaal mogelijk hebben gemaakt ook.
Der zullen weinig landen zijn waar hij binnen mag .want de regels van die landen wij laten gen moordenaars toe of Paul moet bij een communistes land een bedrag betalen of een GOED woordje voor hem doen.
Mohammed Bouyeri kreeg levenslang voor de moord op Theo van Gogh.
Volkert van der Graaf kreeg 18 (symbolisch) / 12 (echt) jaar voor de moord op Pim Fortuyn. Waarom was het leven van Pim minder waard dan van Theo?
Er hebben 1,7 miljoen mensen postuum op Pim gestemd. Dit is een landverrader en ultra linkse activist die met deze terreur onze geschiedenis heeft verkracht. Die hoort het heel diep in een kerker en wij moeten als welvarend land absoluut niet een buurland opzadelen met ons afval.
Heeft Volkert van der Graaf al netjes betaalt voor deze onrechtmatige daad aan de nabestaanden?
Omdat het politiek gedachtengoed van Volkert vrij naadloos aansloot op dat van de rest van de toenmalige heersende politiek.
Het gat met een Bouyeri is veel groter. Van Gogh was maar een clown aan het uiterste randje van het politieke landschap. Fortuyn was een serieuze bedreiging van de status quo. In mijn ogen is het indirecte signaal dat de rechterlijke macht af heeft gegeven met "maar" 12 jaar voor het vermoorden van een politiek leider met onwelgevallige ideeën iets wat gezien kan worden als een statement naar de zowel de achterban van Fortuyn als die van Volkert.
Zal me niks verbazen als er een of andere 'deal' gemaakt is. Volkert zo kort zitten, misschien vanwege een eerdere moord, in ruil voor volledige schuld opnemen van de moord op Fortuyn. Er zouden aanwijzingen zijn dat er nog een andere schutter was? In het boek 'Moord In Naam Van De Kroon?' van Ine Veen is daar sprake van, zelfs een naam, een Libanese huurmoordenaar Abu Fatah...?
al netjes betaald
Overigens valt het me ontzettend mee dat de gozer nog steeds leeft. Ik dacht serieus dat hij binnen een week na zijn vrijlating zou zijn omgelegd door aanhanger van Pin.
Ja, dat dacht ik ook van de moordenaar van 't Koetsiertje die al jaren met onbegeleid verlof rond loopt.
Mee of tegen?
Die gevaarlijke rechtsextremisten blijken helemaal niet te bestaan
met behoud van uitkering natuurlijk. zo ken ik die slinkse gekkies.
Iedere dag dat dit sujet vrij rondloopt vat ik op als een belediging.
Dahaaag, Volkert. Geen idee welk land genetisch afval als jou zou willen hebben, maar da's jouw probleem. Ik hoop dat je de rest van je sneue leven langzaam maar zeker paranoia wordt van het achterom kijken.
germanistan
Ik neem aan naar Aruba?
Dat kan hij wel vergeten. De andere landen in het koninkrijk vragen om een VOG
www.prachtigaruba.nl/overige-informati...
Hij wil dus naar Duitsland. Dat is letterlijk naast de deur, dan kun je je ook elke week even bij reclassering in Enschede, Arnhem, Venlo, Roermond of Maastricht melden.
Ik zou hem toestaan te emigreren, maar alleen naar een land buiten de EU. Syrië lijkt me wel wat voor hem.
Hij wil natuurlijk wel z'n uitkeringje behouden.
Uitkerinkje? Hij is vervroegd vrijgelaten, maar dat geeft geen recht op een uitkering. Als hij emigreert naar Duitsland, valt hij onder de daar geldende sociale wetgeving. Kan hij misschien ook wel een uitkering krijgen, maar niet veel gezien zijn ontbrekende arbeidsverleden en met sollicitatieplicht. En de Duitsers zitten niet te springen om werkloze immigranten; die hebben ze al genoeg, om menslievende redenen.
Die facist wil naar Duitsland. Daar hoort hij eigenlijk wel thuis. Samen met Merkel tegen de Afd ausradieren. Misschien gaat hij een nieuwe bruinhemdenbrigade opstarten.
Links. Dus een achterbakse schlemiel.
Extreem links. Dus een smerige terrorist.
Wat een smerige rattentronie heeft die vent zeg.
Ik heb een compleet onverzorgde voetreis vanaf de pier van Ijmuiden naar het westen in de aanbieding voor hem.
Je kunt het duwtje aan het eind van de pier toch wel verzorgen.
O ja, doe het op de kentering van hoog naar laag, anders spoelt-ie zo weer aan.
Kan alleen maar naar een schijtland emigreren. In beschaafde landen doen ze wat moeilijk over strafbladen die geschreven zijn in bloed.
Duitsland is dus perfect.
Duitsland dames en heren, Duitsland. Daar wil hij een nieuw bestaan opbouwen.
Fijn nertsen kweken in Beieren of zo.
Ik neem aan dat hij daarvoor ondertussen een riant startkapitaal heeft weten te vergaren van een schimmige financier.
Iid ergens waar ze in het bezit van een hoge trap zijn
om stevig vanaf te lazeren en veul botten te breken
Ik juich het alleen maar toe. Het word er alleen maar gemakkelijker op om hem naar de eeuwige jachtvelden te sturen. Want reken maar dat de meeste Westers georienteerde landen niet zitten te wachten op een veroordeelde milieu terrorist en moordenaar. Blijft over, een aantal shithole countries waar men voor wat extra centen de andere kant opkijkt. Laat staan dat ze ook maar flikker geven voor een 'blanke man'.
Hij zou nog in de gevangenis moeten zitten.
zou moeten....
over 3 jaar mag u weer een rondje rood kleuren........
ben toch heel benieuwd naar waar hij wil emigreren.. emigreren veronderstelt ver weg, maar ik heb het donkerbruine vermoeden dat Volkert ergens heen wil gaan waar hij van een meldplicht af is maar nog wel alle rechten heeft op een oetkering.. of werkt die gast tegenwoordig voor zijn eigen levensonderhoud? iemand..
"Eerder werd bekend dat hij in Duitsland een nieuw bestaan op zou willen bouwen."
Vanuit daar kan die zich nog steeds in Nederland elke 3 weken melden.
Hij wil naar Duitsland, daar zijn linkswappies vast blij met hem, misschien hebben ze een klusje voor hem. Laat hem maar aufrotten!
Willen ze hem weg? Voordat alle zwarte bankrekening en in belastingparadijzen geopenbaard worden en ook zijn door links gespekte rekening openbaar wordt gemaakt?
Welk land laat zo'n eng figuur nog toe.... hooguit Nederland! Ohhw, shit wacht!
En weer gaat die ... een rechtszaak aan over de beperkingen die zijn VERVROEGDE vrijlating hem heeft opgeleverd.
Man, man, man...
Wil je geen beperkingen ? Dan gewoon de vervroegde invrijheidstelling ongedaan maken en de resterende tijd uitzitten.
Ik geloof niet dat hij logisch kan denken.
Stuk logischer dan jij, zwitsalletje. Hij weet heel goed het systeem te bespelen.
@Eierbal-is-fijn Flikker op met je zwitsalletje.
Mooie rechtse directe, @kleinvrouwke!
Hij loopt toch zo graag marathons, rot maar op naar Kenia zou ik zeggen , daar doen ze niks anders .
Lopen. Ik weet niet precies hoever het is maar een marathon of 100 moet toch genoeg zijn?
Naar Siberie met dit uitvaagsel. Wellicht eerst even langs een martel museum om dmv de tentoongestelde attributen erachter te komen wie nou zijn opdrachtgevers waren
Wie betaalt zijn kort geding en emigratie naar Lul Lul Land?
Wij met z'n allen.
Zo ver mogelijk weg, naar Vuurland of zo. De vraag is willen ze deze dummie daar?
Vuurland, daar woont Ome Willem al dus dat is vol.....
Vuurland? Dan krijgt hij een meltplicht.
Van mij mag hij emigreren.... als hij eerst nog even 30 jaar gaat zitten voor de moord op milieu-ambtenaar Chris v.d.Werken, zo'n onbegrijpelijke moord op een bospaadje in Nunspeet op een gezinsvader en ambtenaar-tegenstander van Volkert in zijn 250 rechtszaken tegen de boeren. Zijn toenmalige "kantoor"genoot Sjoerd v.d.Wouw mag overigens ook wel eens gaan vertellen wat hij van Volkert allemaal weet.
nick.name | 14-05-18 | 16:14 Je bedoelt smeltplicht?
Stuur deze jongens dan ook weg.http://www.sdnl.nl/pamela-5.htm
REAGEER OOK