Oeioei. Complot ontmaskerd. Maar wat is het?

A) Patiëntenvereniging "Kraantje Lek" voor oudere heren met urologische gebreken
B) Dupond & Dupont van de bezadigde rechtse mening
C) Hoed-ers van de democratie
D) Anders, namelijk
A) Patiëntenvereniging "Kraantje Lek" voor oudere heren met urologische gebreken
B) Dupond & Dupont van de bezadigde rechtse mening
C) Hoed-ers van de democratie
D) Anders, namelijk
Reaguursels
InloggenD) : Nog meer vertrouwelijke info van het Koningshuis gekocht dor Arend Jan Boekestijn van man met witte regenjas.
D: Stalin en 'der weise engel' zijn nog niet dood. Ze komen terug onder bevel van vrij metselaars. WO 3 kan beginnen
Arend Jan zijn stukjes doen mij denken aan G.B J. Hilterman. Dhr.Wynia is wel een topper.
Potloodventers, allemaal.
charlesfrith.blogspot.nl/2014/11/credi...
Dit zijn de mannen die telkens in een tochtige parkeergarage GS skoops aanleveren.... dat zie je meteen
Over de structuur van de vrijmetselarij:
en.m.wikipedia.org/wiki/Masonic_bodie...
Over de NL vrijmetselarij in indonesië:
www.vice.com/en_id/article/aezyzb/mas...
Over het koningspaar:
youtu.be/xlfobiaCVMk
Over de diverse "deep states",
www.express.co.uk/news/world/657256/S...
D. Baudet en Pechtold, ook wel bekend als Watt en Halfwatt.
B2 en B100.
A.
Even een filmpje opgezocht over de vrijmetselaars. dit was de 1e hit op youtube. Man man man, ik vind de manier waarop deze "documentaire" gemaakt is vele malen enger dan die hele sekte waarover het gaat.
Ik zou hierom alleen al bijna lid worden van die club. (of is dat juist de bedoeling hiervan en zit GS ook in het complot en hebben ze daarom dit item geplaatst, in samenspraak met YT, die deze link bovenaan zette?)
Ik wacht met smart op een item over Scientology, dat is ook altijd lachen geblazen
Je hebt geen idee waarover je het hebt dwaas.
De mensheid is inmiddels heel goed in staat zichzelf te vernietigen zonder de hulp van zionisten, Erdogan, een computer hacker of de met migranten meegelifte paarse pest. Zonder valide argument om te besluiten verder te leven is dat overigens geen ramp.
De mensheid in het kort www.youtube.com/watch?v=xLNA7MRdjlw
Gevonden, typ masonische genoorschap en google vindt wel wat. .Hier wat historische info. www.vrijewereld.org/2012/04/04/de-verb...
De mens wikt(vrije wil) maar het Alziende Oog schikt(predestinatie en de interpretatie van Everett+eventueel de EPR paradox?) .
Iedereen wil naar de hemel, maar niemand wil dood.
Yin&Yang dualiteit.
Alice in spiegelland.
zzondag www.youtube.com/watch?v=o0TL362Qd8g
Tekens van master mason symboliseert loyaliteit aan de orde. Soort geheime genootschap binnen de Vrijmetselaars. "de verborgen hand".. als je goed oplet zie je dat soms en plein publiek in openbaar vervoer bijvoorbeeld.
Dat gebaar maakt iedereen wel eens, toch? Ik vandaag al vier keer, toen ik iets in m'n binnenzak zocht.
Ik heb een ski-jack met een zak op die plek.. dat heet ook een Napoleonzak (met een verticale ritssluiting - linkerborst, waar je met je rechterhand snel iets uit kan halen of wegstoppen). Mogelijk imiteren ze Napoleon, zou ook nog kunnen.
Binnenkort dus een artikel in de NRC van de hand van Wilmer Heck en Andreas Kouwenhoven, over hoe Arend-Jan Boekensteijn diep in de Vrijmetselarij zit en hoe er door Syp Wynia zaken ingefluisterd worden? En hoe de positie van beide onhoudbaar is geworden?
Als ik iets geleerd heb, is dat grote media niet over vrijmetselarij schrijven - er was een Leidse onderzoeker die Gulen in Turkije vergeleek met vrijmetselarij hier en die quote verdween op oa de NOS-site staat me bij.. BNR liet em wel staan.
Voorlopig optie C) want wie had gedacht dat Boekenstein het echte verhaal achter de NAM in Groningen en Rutte III zou ontmaskeren : www.youtube.com/watch?v=w6PSp0co3o4 optie D) komt een heel eind, echter Donald Trump is geen lid van een secret society, anders was de rust in Washington DC allang weer teruggekeerd.
Mmmhhh, Han van der Horst heeft een bruine bosalino (een peperdure hoed). Maar die witte jassen kan ik niet plaatsen. Han draagt op veel foto's een bruine.
2 kuchende mannen in regenjas gesnapt??
Ik zie een foto van 2 heren die doen alsof ze rechts zijn bij een partij genaamd de VVD die ook denkt rechts te zijn maar slechts de positie van de PvdA op centrum-linkse ruimte heeft ingenomen in het politieke spectrum. De VVD is geen rechtse partij.
Wynia kan ik wel waarderen, boekestein is niet zo'n hele diepe denker.
Volgens mij hoort daar er nog een derde persoon bij te staan, maar die zal waarschijnlijk 'schon mal den Wagen holen' of zo zijn.
@lingo star | 04-02-18 | 17:11
En dat geeft maar weer de enorme achteruitgang aan die we nu meemaken onder het mom van feminisme en dwang vanuit de islam.
Beter formuleert u het andersom:
De opkomst van feminisme, macht van de islam en SJW randverschijnselen geven aan hoe de mensheid als collectief in duizelingwekkend tempo aan het verdommen is.
En als er wel iets is wat het einde der tijden aankondigt, dan is het wel dat.
Billy Gibbons en Dusty Hill van ZZ Top zonder gezichtsbeharing.
Een lichtpuntje in de jaren tachtig. Nu zouden hun liedjes te seksistisch worden gevonden.
Het is de Rijdende Rechter met z'n griffier.
Ook zo'n mafketel en wezensvreemde figuur die de grootste sukkels in het gelijk stelt. Op de foto rechts is hij blij dat hij er weer een te pakken heeft genomen.
Ok mensen, allemaal prepen, allemaal een houtkachel en allemaal bewapenen. Es geht loss binnen nu en twee jaar.
*zucht*
Het is een tegeltje uit “kuifje in Afrika”. Kijk maar eens naar de achtergrond. Ziet dat eruit als stad waar nog witten wonen?
Ik snap het niet. De ene heeft zijn hand hidden, de ander niet. Wat is dan het verband dat in die tweet geschetst wordt?
En waarom zijn 2 mannen met slecht vallende regenjassen en oude lullen hoeden een item op GS?
Die mij dan maar de Cock met cee-oo-cee-kaa.
Boekestein die denkt dat hij Napoleon is en Syp Wynia die met de hand op het hart zweert dat het niet aan hem ligt dat Boekestein zo kierewiet is ?
Dit zijn de AIVD-medewerkers die Rian van Rijbroek assisteren bij haar onderzoek naar het Kamerlid dat door Rusland wordt betaald.
Tja wat een hoax is dat. Iedereen weet dat dit Thierry is. Raar leugenachtig wijf.
Syp Wynia schrijft hele aardige stukje voor de elsevier. Geen meeloper.
De tijd van het grote elsevier waar iedereen kon regeren komt niet meer terug.
Leuke tijd al werden veel reacties er soms zomaar af gegooid.
De redacteur mailde me wel eens over een "goede" reactie en het reageren in het algemeen. dan deed hij zijn beklag over de "foute rechtse meningen" die in zijn ogen de reputatie van elsevier naar beneden haalden. Op een gegeven moment waren ze het zat. De rechtse meningen bleven, alleen het aantal werd minder want je moet betaald lid zijn... Er zijn jaren geweest dat ik lid was van Elsevier toen ik nog ondernemer was. Ben ik nog steeds, alleen anders. Zaten goede artikelen bij. In ieder geval beter dan de rest. Die Arend jan Boekestijn is meer een mafketel die soms hele rare dingen zegt. Zit hij weer tegenover Harry Mens te doen alsof hij een man van de wereld is die snapt hoe het werkt terwijl iedereen kan zien dat hij echt de enige is die zeker weten nergens iets van weet.
Als ik niet krankjorum zou zijn geweest, had ik wel geweten waar Napoleon het liefst zijn knuistje onder zijn hansopje had gestopt. www.youtube.com/watch?v=0WJvpxUwMB8
Die linkse heeft dezelfde grijns als 'de Premiejager' van Lucky Luke.
'De vieze man' eindelijk herenigd met zijn buitenechtelijk geboren broer.
In Groningen zitten veel bankdirecteuren, schooldirecteuren, instellingsdirecteuren bij elkaar op donderdagavond om half negen www.vrijmetselarij-groningen.nl/ In dezelfde straat zit hoofdkantoor ABN amro, Vindicat gebouw, gemeentehuis en aan het einde het UMCG. Raad eens wat er NIET zit? Vrouwen! Die mogen niet bij de metselaars en daarom zie je die haast nooit op hoge posities. Vrijmetselaars hebben een erg goed netwerk. Als je lid wilt worden word je op ALLE plekken op aarde gecontroleerd of men jou kent.
Ze komen nooit in het nieuws. Wel op Geenstijl maar dat zal niks veranderen.
Waarom schrijf je op donderdagavond als in de link vrijdagavond staat? Ik ga nu denken dat jij de Mol bent.
Wat een onzin. Als je lid wil worden wordt jouw naam op de Nederlandse lijst gezet. Ik heb nog nooit gehoord dat het een wereldwijde lijst is. Dat zou nogal wat tijd in beslag nemen, en hoe zouden we dan babies moeten offeren? Weet je wel hoeveel tijd zoiets allemaal kost?
Is er weer een boek van Dan Brown in aantocht?
(over metselaars enzo)
Vrijmetselaars. Een bolknakkenclub voor heren onder elkaar met pseudo religieus tintje en hier en daar wat geflirt met het occulte. Nou nou nou, deze mini-Bilderbergjes komen ons halen hoor.
Ik heb dat nooit begrepen die paniek rond vrijmetselaars. Ja ze zij een beetje elitair, maar iedereen kan er lid van worden.
Nou..... iedereen. Er is wel ballotage .
Ik geloof dat je voorgedragen wordt door een ander lid. Ik ken iemand die lid is geweest van de vrijmetselaars. Overigens heb je ook gemengde en vrouwenafdelingen van de vrijmetselaars.
Kuifje en de potloodventers the movie.
Arend jan houdt zijn lul vast en die andere laat zien met zijn handen hoe groot arents lul wel niet is. Aan de blije gezichten kan je zien dat ze zojuist er veel plezier mee hebben beleefd.
Vlöggeln in Amsterdam, terwijl het nog geen Pasen is?
Hekel aan Carnaval ...
Er valt helemaal niks te vrijmetselen in Nederland. Om iets te bouwen heb je een vergunning nodig. Die hand achter de jas grijpt dan ook naar die zojuist verkregen bouwvergunning.
Proest!
Agent 327 en Agent 212?
Jansen & Jansen
Jansen & JansSen
Dick Bos en zijn compaan.
Reünie BVD-smartblockchain-hackers
Arend-Jan en Syp on tour.
Een door Soros gefinancierde potlootventersvereniging?
Ze doen wel erg hun best om op Herr Flick te lijken, toeval?
Inspector gadget wordt eindelijk weer eens naar het zilveren scherm getild?
.
Go gadget go!
jansssenss
De Derde Wereldoorlog zal ontstaan door het tegen elkaar opzetten van Zionisten en de Islam, doel is dat beiden elkaar zullen vernietigen. Andere landen zullen worden meegesleurd in het conflict en het eindresultaat zal zijn totale uitputting, chaos, zowel politiek, economisch als spiritueel. Uit deze chaos zal dan uiteindelijk de New World Order verrijzen.
't Is wel een groot raadsel (en een gotspe) dat 'Europa' Turkije al decennia lang miljarden dollars/euri's toeschuift waardoor Turkije ondertussen een gigantische krijgsmacht heeft kunnen opbouwen. Die krijgsmacht is ondertussen zò groot dat Erdogan Europa zèlf kan bedreigen. Het enige wat er nog aan ontbreekt is atoomwapens...
Gelukkig is een volgende wereldoorlog onmogelijk dankzij de (inzet van de) EU.
Zo moet je als herkenbare Jood in Antwerpen heel erg op auto's letten als je aan het wandelen bent:
nieuws.vtm.be/vtm-nieuws/binnenland/p...
De gangbare theorie is nu juist dat de zionisten de islamisten gebruiken om de westerse beschaving te vernietigen...
Leipniz | 04-02-18 | 16:20
Klopt. Het heeft wel hetzelfde resultaat alsnog.
Als we zo doorgaan komt er inderdaad een NWO. Niet gestuurd of met een plan, gewoon het oude recept, chaos. Oorlog, ziekte, honger en ellende zullen ook hier weer context zijn. De absentie van orde is immers op zichzelf een vorm van ordening en dus NWO.
.
Natuurlijk zal een select gezelschap zich hier aan onttrekken. Immers, luxe via technologie kan gewoon vervangen worden door slaven....
WO3 zal bestaan uit EMP's boven westerse landen. Niks geen gedoe met soldaten. Wat ouderwets. We moorden elkaar uit. Als de huilende sneeuwvlokken met de kapotte Ipad niet teveel in de weg lopen tenminste.
Klopt, en de hoofdstad van de Nieuwe Wereld Orde is Astana (Kazakhstan)
Er zijn verschillende versies over het lot.
1.het uiteindelijke 1 wereldmacht 1 wereldmunt alle mensen zijn gelijk principe.
2. De wereld zo bespelen ten voordeel voor de club van bilderbergers,religieuze machten en de rijkste families op aarde.
3.De wereld en alles wat er op leeft zo expres laten lijden totdat God ingrijpt en zo bewijs voor het bestaan van hetalziende oog is.(vrijmetselarij,Islam(oog boven de deur), en.m.wikipedia.org/wiki/Eye_of_Provid...
4.NWO die het goed heeft met de aarde en al wat leeft door innovatie, en regulatie zover het menselijk kan.
Zo zien naar mijn mening verwarde mannen er uit, niet die MSM variant die ons door de strot geduwd wordt..
Was het nieuws op?
Blijkbaar gebeurt er niets noemenswaardig in Nederland en/of (directe) omgeving. Zelfs het weer is houdt zich stil.
Hier sneeuwt het dus zo stil is het weer niet.
Vrijmetselaren. Geen idee hoe die schimmige figuren zich verhouden tot het moeras. Zijn zij er een onderdeel van, zijn zij er kritisch tegenover.
Zentgraaff mag het zeggen.
Mag ik het zeggen?
Voor 99% zijn al die clubs gewoon ouwelullenclubs (met hier en daar ook wat jonge ouwelullen) die bijzonder en complex doen over de "ritualen" die ze hebben meegemaakt en mogen meemaken omdat ze zich daardoor speciaal voelen.
Zogenaamd "werken aan jezelf" maar dan old school.
Ze komen soms bij elkaar en babbelen over van alles, hebben mooie bijdragen en ach, het houdt ze van de straat he.
En ja, ze geven elkaar soms een beetje hulp, zoals mensen van het studentencorps en zelfs de sportclub (lees: die elkaar kennen en met elkaar bevriend zijn) elkaar ook wel eens helpen. Zit ook een beetje in de aard van het beestje.
Voor de 1% die hogerop klimt zijn er andere clubs en sociëteiten waar men elkaar ook voor kan aandragen.
Het maakt niet uit waar je graaft - bij de vrijmetselaars, de studentencorpsen, de sportclubs; als je maar genoeg graaft en zoekt kom je vanzelf bij de nare verhalen, van een klein beetje naar tot maagdraaitomniveau.
De mensheid is al zo oud... Dit soort dingen veranderen nou eenmaal nooit. Zelfs niet in de zogenaamde "moderne tijden" die ook alleen maar zo heten vanwege de technologie.
files.abovetopsecret.com/files/img/ka4...
Ja, ja. Van Revoluties [tm] krijg je maagzweren.
Leverziekten.
Beter kijken, DKS. Daar zit je lever niet.
Te hoge bloeddruk en aanverwante ziektes.
Ontsnapt.En niet terruggekeerd van weekendverlof.
Op die zwart blank foto kan ik niet goed waarnemen of het nou een aluminium hoedje is of van een ander obscuur materiaal.
Die Arend-Jan. Nooit gedacht dat hij een Napoleon-complex had.
REAGEER OOK