Femke Halsema wordt burgemeester van 020
Meneer van der Laan leeft nog maar aangezien iedereen over 'm praat & schrijft alsof ie al kassiewijle is, mag deze speculatie ook alvast wel de lucht in: GroenLinks-feeks Femke Halsema wordt zijn opvolger als burgemeester.

In de stad waar gezonde rokers het niet lang volhouden, is Femke Halsema (roker) gedoodverfd om scheidend burgervader Van der Laan op te volgen. 020 maakt dus kans op een heuse akela om Mokum verder links-autoritair & autovrij te maken, tenzij ze die Mercedes diesel nog heeft anders komt ze d'r eigen milieuzone niet in. Verder logische keuze natuurlijk in een stad waar het tegengaan van islamisering geen doelstelling van beleid is, want Femke stopt al jaren de Hal in Halal. Niet schrikken als ze Tofik Dibi, Mohammed Rabbae en Tara Singh Varma meebrengt om vrijgekomen "deradicaliseringsposten" op te vullen nu Team Van der Laan is ontmaskerd als een stel graaiende, geradicaliseerde gevaren voor de veiligheid. Ze zal helaas wel weer te wit zijn voor Wekker, Dekker & Nog Gekker, maar we kunnen de postfeministische Stellingdametjes aan de UvA over het IJ horen ovuleren van vreugde. Tweede kanshebber die genoemd wordt (al jaren trouwens), is die van D66-druiloor Alexander Pechtold, met op zijn B-kantje de naam van Roger van Boxtel (ook D66, momenteel waarnemend burgemeester bij de NS). Dus of het nou Kereltje, zijn carbonkopie of La Kaakklem wordt, dit keurige weblog zoekt binnenkort asiel buiten de Ring. En als niemand een Vluchtkerk ter beschikking heeft voor ons vaarwel, willen we ook best een Wij Blijven Hier-spandoek van je overnemen (ruilen tegen een pan hete soep en een stapeltje Dumpertreeten Inburger Dvd's?), zodat we daar somber maar strijdbaar achter kunnen gaan zitten mokken. Jep, we gaan die lieve meneer Van der Laan echt nog missen.
Burrie 020. JE MOET KIEZEN
Wie moet Van der Laan opvolgen?
Reaguursels
Dit wil je ook lezen


OFFICIEEL. GroenLinks vreet PvdA op
De kop van de PvdA onder de guillotine van GroenLinks +++ Frans Timmermans voor altijd de man die de sociaaldemocratie in Nederland heeft opgeheven

Amsterdammers WOEST om nieuwe Grof Vuil-regel
"BANKSTELLEN UIT HET RAAM KEILEN IS EEN MENSENRECHT!!!!!1!"

Feynman en/of Feiten – De nachten van asiel
Een ezel stoot zich niet 2 x aan dezelfde steen, onze politiek gaat voor 3 x

Pechtold gooit stuur om: burgemeester Delft
Eindelijk goed geparkeerd


Scholielen klijgen STICKEL om ovel lastische China-passage Femke Halsema-boek te plakken
Xi pissig maken met het derde China-topic op rij

Tliest. Chinezen ovel de zeik vanwege lacistisch Ganzenbold vool Amsteldam 750
Voolkomen is beter dan Chinezen


Gemeente Amsterdam geeft kinderen lesje identiteitspolitiek in boekvorm cadeau
750 jaar Amsterdam in je b(r)oekje