Thierry Baudet weet wat de vrouwtjes willen
Een fijn strand. Lekker weer, natuurlijk. Een belezen jongen die daar reuze nonchalant over is en zichzelf met meta-ironische sarcastische knipogen de Belangrijkste Intellectueel van Nederland noemt en een eigen musical naar hem vernoemd heeft. De Hiddemeister. Ebru, Annabel, Wierd & Ad Verbrugge. En foto's van halfnaakte meisjes ook. Er zijn nog kaarten!Wel godver de pic.twitter.com/Hn3GPqlB7I
— Justine (@justinedus) 26 mei 2017
Reaguursels
InloggenEr komt misschien nog wel eens een tijd dat ze smeekt om witte mannen wanneer haar ideale wereld toch iets minder dolletjes uitpakt dan gedacht
Justine "waarom krijg ik dit te zien":
Verberg het maar niet, je wordt gewoon kletsnat van Thierry.
Memek | 26-05-17 | 19:00
Ik zou jouw doen. Zo beter?
Iemand dn de reacties noemt Baudet heteronormatief. Hahaha I can't even
-weggejorist-
FvD is de enige partij die nog serieus te nemen is. Wel op de nr3 gestempt, verwarde opa en mooiboy waren niet echt een optie.
Heeft ze al een baantje bij geenstijl gekregen?
Kan ik twee halfnaakte-meisjes-feauteaus inruilen voor één naakt meisje-feauteau?
Stem FvD en we krijgen ons land terug.
Krijgt ie geen zand in zijn vleugel?
Even op twitter gekeken, ik geloof niet dat ik haar kan helpen, Justine moet maar 'scharen' met Asha of zo.
En waar ik ook teleurgesteld over ben is de Nederlandse commentaarstem onder "Dreamhouse in the country" op SBS6 die steevast spreekt van "Kudditsj", als hij "Cottage" uitspreekt en denkt dat hij dat heel goed "Brits" doet.
Ander verhaal, maar ook een product van het tanende onderwijs.
Overweeg homo te worden vanwege dit soort types. Maar goed, bloed kruipt waar het niet gaan kan, dus als ze haar waffel houdt, vooruit dan maar, one for the team.
Neen aangaande de kaarten. Dank, maar ik wens al die klagers heel veel ironisch leed toe.
@Dick Luyenlomp | 26-05-17 | 18:41
Het is iedereen aan te raden. Een verademing. Laat het zinloos profileren graag aan halftam Nederland over.
Hij weet ze gek te krijgen hè? Gekke Terry. Hoeft er nu niet eens meer iets voor te doen. Scrollend door de timeline van deze wereldvreemde, toekomstig ruifvreetster stuit je al vrij snel op de term "baudetisering". Dan weet je het wel. Kletsnat.
Leuke juffrouw van de UvA, en zo heerlijk jong, naief en betrokken. Hoe lang zou ze dat volhouden? 2, 3 jaar hoogstens, schat ik, tenzij ze van moeilijk doen haar verdienmodel weet te maken, dan gaat het frisse er wel af en wordt ze vervelend.
@Tobi
Ze weet dat als ze maar even haar alwetende waarhedenspuiende smoel weet te houden, ik haar zou doen. Met mijn penis.
padbuffel | 26-05-17 | 18:59
Vanwege de hitte per ongeluk in Thierry ipv Geert discusssie gepost. Kan ook van de drank komen.
Dat: "Ik zou haar doen"; o wat is dat nog lang niet afgezaagd zeg, god wat origineel, en het staat ook zo stoer en bovenal smaakvol.
@BlitzFlicker | 26-05-17 | 18:43
Waarom denk je dat ik "wit" ben? Of man? Of hetero? Of Nederlander? Of zelfs maar boos?
Ik ben hooguit teleurgesteld dat ons onderwijssysteem en onze maatschappij en onze ouders zulke producten afleveren. En dat die blijkbaar gewoon aan de universiteit kunnen studeren met ideeën, gedachten en handelingen op social media op VMBO niveau.
Bei uns ist alles besser. Zum kotzen.
@ RickTheDick / 18:50
Dan vast ook dat je d'r zou doen
@overVecht | 26-05-17 | 18:44
Ongenadig en met twee vuisten tegelijk.
Even de tweets van Justine gelezen. Ze weet ALLES.
Gaan we weer, sociologisch besnuffeld zweefteefje vindt ergens iets van
lekkere bos haar op d'r kersenpit overigens, want credit where credit's due
Wass sich liebt das neckt sich
Ik krijg ineens zin om te vuistneuken....
Zielig eigenlijk. Intens zielig. Jammer, dat ik om de een of andere reden mee moet betalen aan het niets presteren van zo'n kip.
Haar eerdere tweed is ... uhm erg fascistisch. Diversiteit = neutraal. Nee, meid dat is het niet, en vroeger of later zul je er voor moeten vechten, alleen jammer dat sneeuwvlokjes zoals jij dat niet snappen en bitter zullen verliezen.
Ik zou der niet doen. Ik hou van verzorgd.
Hoe cliché kun je godverdomme zijn?
Stormageddon | 26-05-17 | 18:37
Hehe, jouw "boze witte mannen" reactie voldoet ook weer aan elk denkbaar cliché dat je kan hebben. Ironisch.
Stormageddon | 26-05-17 | 18:37
Hear, hear.
Wat ben ik blij dat ik geen Facebook, Twitter, Snapchat en Instagram heb, zeg.
Daar gaat een hoop tijd in zitten, volgens mij. En wat krijg je ervoor terug?
Helemaal niets!
Hoe cliché kun je godverdomme zijn? Het is niet te geloven. Als je nu echt een vrijdenkende feministe bent, sociologie studerend aan de UvA, en je krijgt via FB een advertentie voor iets waarvan je denkt dat je het er niet mee eens bent, dan zou je reactie moeten zijn:
"Leuk! Iets ontdekken buiten mijn safespace, iets heel anders dan die intersectionele diversiteitsborrels waar alleen blanke GroenLinks stemmers komen. Een kans om mijn horizon te verbreden, misschien iets op te steken, of lekker fel in debat gaan omdat ik sterk genoeg ben en mijn principes stevig op orde heb... "
Maar nee... "Hoe durft FB mijn safespacebubble te barsten met iemand waarvan mijn bubble zegt dat hij een seksistische racist en fascist is en die eigenlijk doodgezwegen moet worden! Of doodvermoord! Ik word virtueel aangerand! Door een advertentie!"
Dit soort kutwijven ondertekenen dus manifesten om adverteerdersboycotten te eisen. En noemen zich "intellectueel".
DerUnterMensch | 26-05-17 | 18:27
Inderdaad, na even door dat Stellingdames goedje van haar gebrowsed te hebben, ben ik me rot geschrokken. Wat een rascistisch wijf is dat zeg. Die kan echt alleen maar in blank en zwart denken. Gaat er toch niet ruim op, mag in haar sop gaar koken, dat haatmensch.
Wat een gedoe om niets
Het is ook wel verwarrend voor de dames.
Charmant, intellectueel en humor.
Dus nat in het broekje ondanks dat hij goed beargumenteerd geen spaan heel laat van hun van de realiteit losgezongen safespace bubble prietpraat.
Dat levert gewoon kortsluiting op.
Waarschijnlijk zal de ME opgesteld moeten worden om dit evenement door te kunnen laten gaan, reken er maar op dat de groene en rode nazi's hun afkeer van vrijheid en democratie gaat laten geleden.
Je moet die twitter van haar eens bekijken. Wat een pure haat richting wit (Nouja, vooral witte mannen). Het racisme druipt er aan alle kanten vanaf, maar dat telt natuurlijk niet want het is racistisch richting wit (te mannen) dus dan is het fatsoen of zoiets.
7 word story:
Sociologiestudente ondekt internetmarketing. En is dus beledigd.
Van Spek Hansman vind ik het óók niet okee als 'ie zich niet behoorlijk aankleedt.
Doe gewoon je SJW-leren schoenen aan Tjer!
Als SJW muts moet je toch een verschrikkelijk leven hebben ?
Iedere keer die verdomde realiteit die in je gezicht gesmeten wordt...
Die gaat er ruim op!
Hey, ze heeft me al preventief geblokkeerd. Wat een domme kut. Zal d'r even aanspreken op Roeters eerdaags.
Waarom altijd halfnaakt schrijven. Dat bestaat niet.
Kijk in het woordenboek naar de definitie van naakt.
Geheel zonder kleding.
@fredflange | 26-05-17 | 18:16
Nou en? Die hebben ook een kut.
@Parsons, ze is een intersectioneel feministe.
@Parsons | 26-05-17 | 18:14
Ik ook. Dat wel.
Ik zou d'r doen.
Thierry prikt daar toch even hard door haar bubbel heen.
Sociologiestudent (UvA).
Of: hoe je jezelf in twee woordjes voor alles kan diskwalificeren.
Beseft ze wel hoeveel christenen er nu gekwetst zijn?
Wat een heerlijke trololol.
Vooral mee doorgaan. Niets smaakt beter dan SJW tranen.
SOCIOLOGIESTUDENTE haha wat typisch weer.
REAGEER OOK