
Ze zat in bad, gewoon in bad, een beetje met het sop te klieren... Wij gaan even niks zeggen over de unieke geschiedenis van België en kinderen, maar jommes wat maakt Studio Willy Vandersteen het ons moeilijk. Suske heeft een hoodie bla bla bla WISKE KRIJGT
TIETEN MENSEN. Is er dan niets meer heilig? Gaat Asterix voortaan Extran drinken? Kuifje die zijn verhalen voor de krant doorgeeft met een smartphone? De blauwe bobbel aan de voorkant van het broekje bij de smurfen? Cowboy Henk zonder koeien? Hou op met ons België. En stop met de virtuele seksuele objectificering van die arme Wiske. Heeft er iemand misschien een soort apparaat uitgevonden waarmee je terug in de tijd kunt? Dan zouden wij daar graag instappen en dit onzalig plan voor eens en voor altijd tenietdoen. Metten mee maken. Hele korte.
Reaguursels
InloggenTja, maakt mij niet echt uit of ze met de tijd meegaan, dat doen ze tenslotte al eens in de zoveel jaar. Ze moeten gewoon goede verhalen schrijven. Dat zou een goede manier zijn om de verkoop op te krikken.
celineverbeeck.wixsite.com/celineverbe...
nix mis mee
HIER!!! Fapvolk der lage landen!
youtu.be/Q1IcnkqoV_Y?t=56s
Willy (niet die van Luckytv) overleed rond het album 'de kleine postruiter'. Daarvoor liet hij al het meeste werk over aan de flauwe Paul Geerts maar was hij nog betrokken. Na zijn overlijden werden de albums zo mogelijk nog slechter. Policor en humorloos.
Lezen tot de kleine postruiter dus, de rest wat erna komt (en ik zit naar de lijst te kijken, dat is veel meer dan ik verwacht had) is bagger.
Heb de hele oranje reeks en een aantal jaar geleden had Wiske ook al tieten. Weet helaas niet meer welke titel dat was. In het album daarna waren ze weer verdwenen.
Sidonia met tetten??? Nou ja, dan lijkt ze een beetje minder op mijn buurvrouw.
zou ze nu ook een kale poes hebben, vragen vragen vragen
joepieeeeeee ik kan haast niet meer wachten op mijn dagelijkse halfuurtje toilet bezoek. fapfapfaperdefap
Geen probleem hiermee. Het meisje is een pubertje van een jaar of 13, en die hebben tegenwoordig echt al borstjes.
Was een waardeloze strip, blijft een waardeloze strip. Kan niet in de schaduw staan van Asterix.
@bintang | 15-05-17 | 13:26
Asterix ging ook steil bergafwaarts na het overlijden van René Goscinny, en is er naar mijn bescheiden mening nog steeds niet bovenop gekomen.
Onder de oude S&W's bevinden zich wel degelijk klassiekers. "De Poenschepper" wel eens gelezen? Briljant!
ik kan me ergens herinneren dat wiske wel degelijk een sluier had..... weet alleen niet meer wel deel dat was
Ach, zolang Wiske ongesluierd blijft is er niets aan het handje.
voor diegenen die een voorproefje wensen: click2enlarge.oohmygod.nl/watch_260.ht...
tssss.... not impressed.....
Suske en wiske: De glunderende gluurder
Suske en wiske: De kale keizerin
Suske en wiske: Vier vrijlustige verhaaltjes
Suske en wiske: De Natte nimf
ga hier maar eens kijken.... dan zie je wel meer dan wat bobbeltjes...... en niet alleen bij Wiske!
Dacht altijd dat ze een jaar of 13 was, waarom dan tietjes?
De tekstballonnen bleven vooral onleesbaar.
Nou fappen dan maar.
Toen Paul Geerts stopte met tekenen ben ik gestopt met verzamelen van Suske en Wiske. De albums na Geerts halen het niveau bij lange na niet ten tijde van Vandersteen en Geerts.
In de Glunderende Gluurder (1981) deden die kinders toch al spannende dingen?
dan moet Schanulleke (of hoe de pop) ook heet, ook weg.
goh, mocht ze na zeventig jaar eindelijk van de pubertijdsblockers af?
Nieuwe Suske en Wiske, aflevering 1:
Suske en Wiske bekeren tot de Islam
Laat me raden; de vernieuwde Suske en Wiske zijn inclusief, pro-vluchteling, pro-massa-immigratie, pro multi-culturele diversiteitsvieringen, gender-neutraal georienteerd en hebben twee homoseksuele non bonaire vrienden met een geadopteerde neger met een IQ van 155
Deze strip zal binnenkort wel verboden worden, moslims nemen aanstoot tegen het geen hoofddoek dragen, Lambiek zonder jellaba (of hoe heet dat ding) nee, dit kan echt zo niet langer.
Suske in Wiske.
Bigi Bana Boy | 15-05-17 | 14:02
Als ik ooit nog zo'n stripboek zie...
Sometimes things cannot be unseen *lol
blikjegrolsch | 15-05-17 | 12:40
Bert, dat Grolsch kan niet meer hé ? ;-)
Suske in Wiske.
Helemaal niks Belgisch aan Suske, net als Jerommeke.
't Zijn een soort vluchtelingen.
Maar puber Wiske dan wel met een popje laten zeulen? Hmmm.
Zelf ook gestopt iets over de 200, het ging alleen nog maar over het redden van kleine arme negertjes (m/v, ook oranje) van de grote boze bedrijven, en als het daar niet over ging, ging het wel over het klimaat en de grote boze bedrijven.
Dat was met de oude verhalen een stuk afwisselender, en de al eerder genoemde blauwe reeks voor Nederland was duidelijk voor een ouder publiek bedoeld, en niet om kindertjes (zonder borstjes) te indoctrineren.
Die van Sylvana zijn eens stuk kleiner.
@mezelf
Ik heb de fipo over het hoofd geien :(
Mischien maar goed dat Olivier Blunder bij strip 40 is gestopt.
Niemand die zegt: "Wiske...., ik zou haar doen!"
We moeten wel tendentieus seksistisch zijn en af en toe tijdens het lezen 'vuige hoerrrrrr' (of naar Suske toe: "Broodpoot") roepen om een beetje mee te tellen in statistieken.)
Je hoeft geen Gilles de la Tourette te hebben......
Nu nog een teen, en dan is het hele zooitje compleet.
nastycomics.wordpress.com/2015/06/01/...
Maar dan ook Lambiek een bulge.
@Croisantneuf | 15-05-17 | 13:20
tutututut, wat een taalgebruik. Direct gaat iemand zich nog afvragen of ze wel echt blond is.
1 dollal, fuck you long time
Suske en Wiske en het Tet(ten)-offensief
nl.wikipedia.org/wiki/Tet-offensief
Deze strip sluit niet aan op de huidge samenleving in de ogen van sommigen, hier komt absoluut commentaar op.
hoe kan deze nou missen?
www.youtube.com/watch?v=VmS5YPUrg9w
pilske natuurlijk
Wiske krijgt tietjes en Suske een pliske.
Nr. 340: Bier en Tieten.
@IntegereVoorzitter | 15-05-17 | 13:25
Klopt, in de blauwe reeks werd S&W wat elitairder onder invloed van Hergé
@overVecht | 15-05-17 | 13:11
Had je er in 2009 Bitcoins voor gekocht was je nu miljardair. Toen 9 dollarcent per stuk. Nu dik 17.000 dollar per stuk.
Suske en Wiske ja heerlijk, vroeger bij mijn oma en dan die ene, Bibbergoud, die had ik thuis niet! Of de retespannende en prachtig getekende Tartaarse Helm. Anyway, times they are a-changing. Geeft niks dat Wiske tieten krijgt en Suske een hoodie draagt. Het is de vraag wanneer Suske en Wiske multicul gaan worden. Of ze ooit een geloof gaan belijden. Of ze respect voor andere culturen gaan verkondigen. Dat Wiske ineens heel principieel met een hoofddoek gaat rondlopen. Dat soort doffe ellende. Nu was Willy daar niet vies van een subliminale politieke boodschap in zijn verhalen. Ik lees nog steeds Suske en Wiske af en toe en vooral in de "oude" zitten vaak uithaaltjes naar overheden. Hoge belastingen. Geldsmijterij. Ik denk dat de oude Willy een fervent Geenstijl lezer zou zijn geweest. Maar Wiske en Suske mogen best een beetje meer 2017 zijn, niks mis mee.
Graaisnaaiert | 15-05-17 | 12:52
Datverhaal in de Efteling was gaaf
Was een waardeloze strip, blijft een waardeloze strip. Kan niet in de schaduw staan van Asterix.
Brou Is Back | 15-05-17 | 13:20
Suske is gewoon een troetelvorm voor Franciscus/François, zoals Wiske dat voor Louise is. Als ik me niet vergis komen die namen bij tijd en wijlen ook gewoon in de strips naar boven.
Geyl.
@Brou Is Back | 15-05-17 | 13:20
Wiske is een Vlaamse bijnaam voor Louise, Suske voor François. Als je bedenkt dat Vlamingen overal -ke achter zetten en je spreekt het een beetje lomp uit dan is het logischer dan het er in geschreven vorm uitziet.
Als kleine meisjes groot worden dan krijg je dat he. next.
Ik zie dat Lambik ook al een hipsterbaard heeft. Die arme man heeft nog tot aan zijn knieën in de modder van de IJzer gestaan tijdens '14/'18, laat hem in vree.
straks maken de 100 nl vrouwen zich dus ook druk over suske en wiske?
O, dus Wiske is het meisje? Ik heb nooit begrepen hoe dat nou precies zat, want zowel Suske als Wiske lijken mij meidennamen. Wel zielig voor dat knulletje, want welke vent wil er nou Suske heten? Gelukkig is hij stripheld en dus niet echt.
.
Die mini-tetten lossen wat mij betreft dus niet op, want de tekeningetjes maken voldoende duidelijk wie het mannetje en wie het vrouwtje is. Nu hun namen nog! Voorstel: Guuske en Truuske?
Haar op de kut heeft ze nu ook heb ik begrepen..
Heiligschennis. Maar helaas geen verrassing, het maatschappelijk verval heeft de Belgische bandes dessinées jaren geleden al aangetast. Suske en Wiske die vloeken, Asterix die in aanraking komt met Disney-achtige aliens, noem het maar op.
Gelukkig hebben we de oude series nog. En Kuifje. Hergé was werkelijk een visionair, door te verbieden met Kuifje verder te gaan na zijn overlijden. Denk je eens in wat de degeneré's met Kuifje in Congo hadden gedaan...
Suske en Fapke en de Trotse Tetten
Nu tante Sidonia ook nog tieten.
Tante Sidonia is zo'n klassieke borderliner/ster.
Ik wacht op Suske en Wiske en de molenbeekse mohammedanen
Wiske moet ook Uggs aan.
Zever om niks. Wiskie had geen borsten om het lezerspubliek van die tijd, net als Sidonia en niemand miste het ook. Beide waren daarom moeilijk in een leeftijd in te schatten wat door menig verhaal verwarrend werd. Nu ze borsten heeft, worden alle verhalen in de tijd lastiger in te delen dus Studio Van der Steen maakt het zichzelf lastig. Maar ze gaan met de tijd mee, dat is goed. Als het aan de muzelmannen had gelegen, had ze een kopvod opgekregen.
Ik verzamel Suske en Wiske. Ik heb alle nummers. En ja. Ik word door iedereen erom uitgelachen maar daar heb ik schijt aan.
Tante Sidonia met flinke implantaten lijkt me toch een stuk grappiger...
Suske & Wiske en de Rukkende Ritalinslikkers
blikjegrolsch | 15-05-17 | 12:42
Maar dat was ze toch altijd al? Meen me te herinneren dat ze in de films en op toneel altijd door een man werd gespeeld in ieder geval.
Had ze al...
.
deredactie.be/polopoly_fs/1.1620128!im...
Borsten. Tieten is weer zo denigrerend naar onze door God geboetseerde medemens, de vrouw.
Krijg nou tieten
Probleem zijn de steeds minder wordende verhalen denk ik. Na pak hem beet nummer 180 waren de albums die je bleef lezen echt een zeldzaamheid. Ik ben ergens rond 230 afgehaakt, pak zo af en toe nog wel eens een nieuwe in handen bij de Primera maar het boeit niet meer. Geen humor, gebeurt weinig, veel te gezocht allemaal.
die laarzen mogen best haar ook nog wel wat meer objectief doen overkomen: high-heeled en overknee.
Lak, latex of leer?
Sorry Joris.
Ik heb last van trillende vingers wegens ziek.
In het volgende album wordt ze door een loverboy verleid, volgespoten met heroïne en wordt ze zwanger geschopt door een bontkraag. Kom maar op, ik koop het!
Ook de schuld van Geenstijl.
Nibdib Niddib | 15-05-17 | 12:39
Je zou maar de moeite nemen alle bladzijdes 1 voor 1 te scannen, te uploaden en handmatig linkjes plaatsen in html om te kunnen scrollen. Good old days
@blikjegrolsch | 15-05-17 | 12:39
Die doet tegenwoordig alles met een hartslag.
@blikjegrolsch | 15-05-17 | 12:39
Die doet tegenwoordig alles met een hartslag.
Miljaar!
Zullen er nu ook 100+ Belgische vrouwen een petitie gaan ondertekenen tegen virtueel seksisme?
Let maar eens op: morgen draagt Wiske een hoofddoek en overmorgen een boerka. Dit om "andere bevolkingsgroepen niet voor het hoofd te stoten".
Volgende week is de strip verboden want haram.
Oud nieuws.
x3.fap.to/images/thumb/49/721/72124250...
ik was meer van red sonja eigenlijk.
Suske en Wiske 3.0 zullen..,
ach nee laat ook maar...
Gaat dus helemaal niemand straks verbazen als Sidonia uit de kast komt als genderdifuus en Jerommeke inderdaad een pot blijkt te zijn.
Trouwens sinds Suske & Wiske en de Rukkende Ridder van Silly Wandelpeen krijg je mij niet geschokt.
En dan die afsluitende animatie, waarbij ze altijd zo geilig knipoogt. Die shit zou verboden moeten worden.
-weggejorist-
necrosis | 15-05-17 | 12:38
Speaking of, hoe is het met Parsons?
Waar je je druk om kan maken.
Die Sidonia heh... is ze dik of is ze zwanger?
Ach, vroeger hadden we de Glunderende Gluurder al
members.chello.nl/r.veen3/boek1.html
@blikjegrolsch | 15-05-17 | 12:33
Je lijkt @Parsons wel.....
TietJES. Tieten is overdreven.
Straks dus Wiske in dumpertreeten?
Inderdaad korte metten met die tetten!
Ik zou dr doen!
REAGEER OOK