Boze blanke man zegt: fuck you, Ismail
Ach ja, haatvlogger Ismail met zijn contractje bij de opperfeministen van Top Notch... Joetoeper Blazing Warlord vindt Ismail een weggooier en het bedreigen van dieren stom. Enfin, kijk zelf maar. Handige sleutelwoorden: haakneusvlogger, loser, fucking totaal geschift, rot op, flikker op, fucking losers, fuck you, flikkers, mietjes, wijven, fucking hell, AAAAARGH, lafbek, fuck you Ismail, fuck you.
Reaguursels
InloggenDie Warlord is een ongelooflijke burgerlul die al jaren het internet teistert met stoere praat. Hij mag wat mij betreft ook naar Ankara vertrekken. Misschien verstaan ze jouw gebrabbel daar beter, Paultje.
-weggejorist-
Het is denk ik wijs om die vlogs waarin iemand zichzelf compleet belachelijk maakt en perfect demonstreert waarom het niet gaat werken met die persoon in Nederland, volledig aan de van oorsprong Noord Afrikaanse tuig over te laten. Laat hun het monopolie erop houden want dan kunnen wij verder met de evolutie.
Het was eindelijk stil rond Ismagay, dus dan maar dit??? Top-Crotch heeft gewoon deze (andere) aandachtshoerlikeverzamelaar money gegeven om hun 'ster' te promoten... Aandschthoerlikeverzamelmaatschappij; you're doing it right
Een grote bezem door dit landje zodat figuren als deze nietsnut verdwijnen naar z'n eigen land dat hij dan kan opbouwen.
Als deze man "optreedt" weet hij zich steeds omringd door zijn landgenoten, dus lef bezit hij ook al niet. Verder heeft hij aangetoond dat hij zéér ongemanierd tekeer kan gaan tegen vrouwen die op straat lopen zónder begeleiding. Géén "aanwinst" voor de NL-maatschappij, dus........ moven,z.s.m.!!
Heel veel, anonieme, Helden! gaan tekeer tegen iemand die zijn, ietwat expliciete, betoog tegen een kutvlogger en tegen dierenmishandeling houdt. Helden! waarvan hun, veilige, anonieme, comments in eerdere berichten over 'dat stuk Zaandams vuil' er ook niet om logen. Helden! Die nog geen gram van het lef bezitten om te doen wat deze jongen doet! Helden?! Respect voor deze vlogger dat hij vol in beeld gaat, en als ik mij niet vergis zie ik hier iemand die ook ooit in niet mis te verstane woorden een hufterige Pedo afblafte, waarvoor diezelfde, anonieme, helden allemaal stonden te juichen. Vooroordelen is menselijk helden! Oordelen doe je pas na te hebben nagedacht, dán ben je pas een Held. Als ik de oorlog in zou moeten dan liever met deze vlogger, dan met alle Helden! In dit topic die menen hem te moeten veroordelen. Zo, bashen na 3, 2, 1...
Ach gut, het joch heeft pokon op zijn kin gesmeerd en nu komen er een paar flosse haartjes opzetten.
Gossie.
Wat een kutland is dit toch aan het worden.
Trist, triest, triest dat klootjesvolk wat hun moments of fame denkt te scoren met hun blogjes.
Dat die Ismael nu altijd nog zo bezig is verbaasd des te meer gezien de voorgeschiedenis en bevestigd het beeld dat deze lui niet hier thuishoren. Inderdaad weggooiers waar we rap van af moeten zien te komen.
-d
Hoezo is deze man geen aanwinst voor de maatschappij?! Wie weet gaat hij wel middagen wandelen met bijaardden als vrijwilliger.
haakneusvlogger
of
haatkneusvlogger
-weggejorist-
Ik betaal me scheel aan belasting, krijg 0 uitkering en moet meer werken om het rond te krijgen. Deze gasten vervelen zich het naadje, krijgen ww en vlog-geld. Kan de belastingdienst hier geen belasting over heffen en de ww stop zetten wanneer er geld binnenkomt? Zo hoef ik niet in een hoge schaal me rot te betalen en kunnen deze tokkies ook gedwongen weer netjes belasting betalen, zoals het hoort. Alle media stop met dit tokkie volk aandacht te geven.
Tja wat moet ik zeggen.
-weggejorist-
Dikke middelvinger in tienvoud
*zucht*
Kunnen we niet een soort van 2-statenoplossing verzinnen hier in Nl? Eentje voor IQ90-minners en een deel voor mensen die er wel wat van willen maken...
Word zo ontzettend moe van dit soort gasten, willekeurig kleur of afkomst, het is gewoon afval en daar ben ik wel een beetje klaar mee...
Ik zou hem doen.
Deze bijstandtrekker heeft nog grotere wallen dan Amsterdam van het blowen. Wie neemt dit serieus?
@drs lampelul. Natuurlijk knippert hij niet met zijn ogen. Dat gaat toxh niet met zulke pupillen in je puiloog.
Heb even snel zitten Google'n op 0fux en Ismail www.youtube.com/watch?v=jY0V0B4hrRw en op basis van deze beelden is mijn voorlopige conclusie dat we nog eerder een onderlinge strijd tussen nieuwe culturen krijgen waar we last van krijgen dan een strijd tussen de autochtone en allochtone bevolking.
Sorry Joris, ik dacht laten we zijn alle een email sturen naar de facilitator van deze lossers. Dit is zo op Google te vinden namelijk. Ik heb er al 1 naar hem gestuurd waarom hij dit toelaat. Nogmaals excuses! (weer over het randje blijkbaar :-)
-weggejorist-
De bijstand wordt echt heel erg aantrekkelijk zo. Rondhangen, blowen, mutsje op, mutsje af, pilsje drinken, nog wat blowen, ouwehoeren in het buurthuis, nog wat blowen, pilsje, mutsje op, vlogje maken, en om de dag af te ronden een pilsje en blowtje nemen tijdens het ouwehoeren. Livin' tha Good Life!!1!
Gelukkig staat hij niet stijf van de dope..
De digitalisering is totaal geslaagd zo te zien. Zelfs de totaal kanslozen weten hoe het internet werkt !
-weggejorist-
+veel voor boze blanke man.
Tenminste nog iemand die voor onze waarden opkomt.
100% gelijk, deze man. Moslims zijn allemaal dierenhaters. 0 respect voor vrouwen en 0 respect voor dieren, zo gaat dat bij dit volk. En om die haakneus z'n kop weer te moeten aanschouwen gaat mij al te ver laat staan dat arme diertjes onder zijn onzin moeten lijden. Ik stuur m'n hond op hem af!
wat een figuren, man man man. Kunnen ze niet allemaal weg?
Hond is haram en mekroeh.
Kansloze reclasseringsjunks, allebei.
@Overvecht, dit is waar het om gaat. Niet over auto's of over maatschappelijke problemen. Ja van mij kan je betrokkenheid verwachten maar vanuit de subcultuur niet.
Neemt niet weg dat ik vloggers en andere figuren die hun fitties op het internet uitvechten slappe wijven vind.
www.youtube.com/watch?v=b9d32BNsEYg
Boos meneer is de eerste Nederlandse meneer die ik echt boos zie.. Respect want dit land is door jarenlange geietenwollensokken softi indoctrinatie(PVDA, GL, D66,CU, etc) een natie geworden van watjes.. .. En zo zouden er nog veel meer van moeten zijn want dan is het vlug afgelopen met al van die allochtoontjes met een vreselijk grote bek..
overVecht | 17-02-17 | 17:05
Ik ben er bang voor, het is een subcultuurtje. De wereld ging aan ons voorbij. We hadden onze eigen wereld. Ik weet niet hoe het nu zit. Sinds eind jaren 80 ben ik er niet meer bij betrokken. Soms lees ik nog wel eens namen in het nieuws en dan denk ik... verrek leef jij ook nog? Ik kom ze ook nog wel eens tegen, bij Gerrit Dijkshoorn in Utrecht of op het Harley treffen in Maarseveen. Er leeft geen maatschappelijke betrokkenheid. Just fun.
@bakoenin | 17-02-17 | 16:59
Herken het ja. Had ik met mijn autovriendengroep in de tune tijd rond 2000. Maar ik denk dat je niet moet onderschatten wat bepaalde clubs aan 'maatschappelijke' bijdrage willen leveren wanneer het erop aankomt.
overVecht | 17-02-17 | 16:58
Oliebollen zeggen me niets. Een grote leasebak kan ik zonder problemen krijgen van mijn werkgever. 15 jaar geleden reed ik al in een Audi TT of hoe zo een kreng ook mag heten.
Een auto is iets waar je wel goed je sigaar in kan uitdrukken. Of als je moet pissen en er is geen boom in de buurt.
Jeroentje Pauw moet zijn mattie maar weer snel uitnodigen !
is dit familie van rene teuben?
overVecht | 17-02-17 | 16:51
Wij deden nooit aan politiek of aan maatschappelijke kwesties. We hadden feesten en muziek en vrouwen. Brullende motoren en gewoon fun. Tsja en soms had je wel eens mot met een club uit de buurt. Dat was alles.
Ik denk niet dat je kunt vertrouwen op de bikerscene als het op Nederland aan komt.
@bakoenin | 17-02-17 | 16:53
Lol! Ik verplaats mij als 34e jarige doorgaans in een Golf 3 2.0 GTI... over kansloos gesproken. hehe
overVecht | 17-02-17 | 16:50
Lol, nee in onze tijd hadden we spijkerjackies met colors.
Dat hele leer gedoe kwam pas veel later.
Ook nu verplaats ik me het liefst in spijkerbroek en T shirt op de oude shovel. En soms wel eens met colbert en stropdas.
@bakoenin | 17-02-17 | 16:48
Nee hoor. Oók 'bikers' en clubs gaan we in de toekomst hard nodig hebben als we willen dat er nog iets van Nederland overblijft.
De Plaaggeest! *op een rennen zet*
@bakoenin | 17-02-17 | 16:48
Leernicht.
Zucht, wat een figuren allemaal.
In mijn jonge jaren (1977/78) kende ik de familie van Dijk uit Hilversum. Die vonden mij als snotneus wel amusant. Maar die gingen niet vloggen of op internet bekvechten. Nee, die zochten hun vijanden op en vochten het uit. Bloed, gebroken neuzen en daarna was het weer voorbij. In mijn tijd als biker naderhand was dat ook zo. Een goede matpartij en daarna was het weer vergeten. Maar dit wijvengezeik.
Get a life.
@armageddon is een luilak omdat hij niet reaguurt. De lul.
Tja... Vanmiddag weer vloekend en tierend hondenstront onder m'n schoenzolen vandaan moeten peuteren, dus ik heb het niet op honden, of beter, hun baasjes want dat zijn de aso's die die onschuldige dieren overal laten schijten zonder netjes op te ruimen.
.
Maar honden-martelende Moslims heb ik een nog grotere hekel aan. Eigenlijk aan al dat gewelddadige woestijn-uitschot dat met pelotons tegelijk door Dhimmie'66 en consorten zo hartelijk wordt verwelkomd in dit land, of ze nou honden martelen of niet.
.
Afijn, 15 maart is niet ver meer.
Hehe, Tokkie Powerrrrrr. Als deze meneer gewoon zelf zijn pep bekostigd en kutfilmpjes in zijn eigen tijd maakt is er niks aan de hand. Als poep de ventilator raakt heb je hier ook meer aan dan de gemiddelde welkom roepende bakfietsmoeder zou ik zeggen.
Please, pleasse, vloggers, weet niet of er iemand van jullie werkt? Zou zo kunnen zijn natuurlijk. Maar probeer het in ieder geval, vloggers!
"Vraag niet wat het land voor u kan betekenen, maar wat u voor uw land kan doen"?
Please, pleasse, vloggers, weet niet of er iemand van jullie werkt? Zou zo kunnen zijn natuurlijk. Maar probeer het in ieder geval, vloggers!
"Vraag niet wat het land voor u kan betekenen, maar wat u voor uw land kan doen"?
Als ik clown was geweest had ik zo'n kop gewild trouwens...
Ja afspreken en vechten dan.
wel even filmen aub wij willen ook lachen.
Zo zie je maar. Je kan ook strak staan zónder iets te gebruiken...
In tegenstelling tot menig reaguurder staan dit soort mannen wel zonder schaamte aan het front zodra de pleuris uitbreekt hier in dit land...
Maar blijf vooral zeiken. Mijn respect heeft hij.
Ik vind hier in principe heel veel van, maar ik vind hier eigenlijk nog veel meer helemaal niets van en ik zou wensen dat dit soort troep niet op mijn favoriete weblog komt.
Doe dan nog maar liever iets van iemand die ergens in gezeken wordt, dan valt er tenminste nog wat te lachen.
Mijn hemel,
het nadeel van een democratie is dat echt iedereen een mening mag hebben. Met de huidige technologie kunnen zij deze mening nog verspreidden ook.
Wat mij dan helemaal verbaast, is dat dit Geenstijl haalt.
Any way
Fijn dat ik weet wat er buiten mijn comfortzone gaande is.
@solcama | 17-02-17 | 16:17
Die conclusie is wel heel echt kort door de bocht. Exotisch hoor.
Joetjoeper Blazing Warlord zit waarschijnlijk maandag weer op de graafmasjien. Zou wel mooi zijn als Ismail toevallig een keertje te nabij aan de bak komt. Die neus van em steekt al gauw in het gebied van de draaicirkel.
En verder: wat bisbisbis | 17-02-17 | 16:19 zegt.
@solcama | 17-02-17 | 16:17
Ik hoor weinig gebiedseigen vocabulair...
En geloof me, ik ben voor benoemen dus ik weet niet waar je je tegel op baseert.
Ben ik te oud als ik zeg dat ik het hele fenomeen vloggen niet begrijp?
Heb je dan echt zelf geen leven, dat je naar het totaal oninteressante leven van iemand anders gaat zitten kijken.
Je kunt nog beter 24 uur poer dag Tellsell gaan kijken, da's boeiender.
Nedeugland is af!
Negeren die gasten.
Er was een tijd dat dit weblog iets had met lieden met hersens. Toen Depla nog in een fietsenhok werd gepijpt, toen gristenhonden nog mochten sterven, Kauwes nog dichtte en Nekschot nog tekende.
-
Het niveau was lager dan de Dode Zee, maar het gíng nog ergens over en het was boven alles: geestig, spitsvondig, tendentieus, ongefundeerd en nodeloos kwetsend.
-
Ergens is een grens. Er is een deel van de samenleving dat ongenoemd dient te blijven. Mag ik alsjeblieft verschoond blijven van OFuxen, Blazing Warlords, Laffe haakneuzen of hun honden, al dan niet in gemartelde conditie?
@RonnieTuitL | 17-02-17 | 16:04
Een gebiedseigen inwoner moet van u op eierschalen lopen om de exoten maar niet te kwetsen? Aan dergelijke lafheid gaat Nederland ten onder.
Volgens mij hebben deze kanslozen tijd en geld teveel, dankzij deugNederland.
DieAndereSjaak | 17-02-17 | 15:41
Werken is een vies woord voor dat verwende PvdA moslimtuig ,auto rijden dat doen zij wel allemaal.
Hier en daar moeten er een paar aan een baantje in het Zaantje. En van dieren blijf je inderdaad af.
Hoewel meneer de vloggert een punt heeft is hijzelf ook geen aanwinst voor de maatschappij.
... en dit alles met 'recht op uitkering' ...
15 maart verkiezingen, éindelijk !!
Stemt waarschijnlijk geen GroenLinks, PvdA of D66, dus is hij RASIEST.
* Maar moet je hier speciaal een video het internet op slingeren om te laten weten dat Ismail een uitkeringsvretende leuningbijter is?
Tokkie TV brought to you by GS
Onrendabele is boos op onrendabele.
Interessant zeg.
Wie zijn deze mensen? Waar zit ik naar te kijken? Uit welk riool komt dit gekropen?
Randdebielenfittie yeah ...
hoeveel pep heeft die gast gehad joh? In het hele filmpjes knippert hij niet 1x met zijn ogen
Het is onbegrijpelijk dat Ismail c.s. zo'n "cult"-status heeft gekregen en er waarschijnlijk ook nog lekker mee verdient. Ik ga er vanuit dat hij geen uitkering krijgt. Jammer voor Juliette Rot, de wethouder die het lef had tegen het Zaanse tuig te ageren. Zij verdient meer aandacht. De boze blanke man in het filmpje doet nu ook een duit in het zakje op een manier die ook weinig respect zal afdwingen. Maar zoals Rutte vanmiddag zei: "Het gaat goed met Nederland".
Wat een nare mensen allemaal.
Lijkt wel wat op de Nederlandse taal zo te horen.
Wat is dit nou weer voor een TBS'er of reclasseringsproject?
*Zucht*
Allemaal gajes met een spraakgebrek en teveel tijd.
Ik heb geen zin in die garnalenfitties.
Hey. Een fukkende kutmuts.
Mag ik allebei nutteloze klootviolen vinden? Deze warlord lijkt me ook geen toegevoegde waarde leveren.
"Jullie maken al 50 video's over wie wanneer wie klappen gaat geven.... spreek af!!! doe het!!!" LOL
Maar moet deze boosmeneer niet werken?
REAGEER OOK