Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Surprise! Kansloze Polenplaag betaalt niks

klemmen.pngPvdA-mannetje Frank Depla, broer van fietsenkelderkoning Paul, heeft vragen gesteld aan het Eindhovense college over het (niet-)betalen van parkeerboetes door buitenlanders. Het antwoord die je wist dat zou komen: buitenlanders betalen NIET. Alleen Belgen en Duitsers tikken door bilaterale afspraken parkeerboetes soms af, maar rampmobilisten uit andere landen zijn vogelvrij verklaard. Nederland doet niks, Nederland kan niks. Voornamelijk Poolse stukadoren en aspergestekers pleuren hun Oostbloksloepen overal neer en middelvingeren het Nederlandse incassosysteem door de bonnetjes (kan dat woord geschrapt worden) niet af te rekenen. Van de 798 Eindhovense parkeerboetes uitgedeeld aan Polen zijn er *tromgeroffel* 75 betaald. We lopen dus veel geld mis. Wat. Een. Gigaverrassing. Dat is in Amsterdam al jaren zo. Dat is in Den Haag al jaren zo. Dat is in heel Nederland al jaren zo. Buitenlanders lachen zich scheel om de slappe inquisitie, ondanks het jarenlange en oeverloze geloel over een bonnenquotum. Terwijl er in 2008 al stoere praat werd gepraat. Je zou tegen de minister willen zeggen: gooi dat straffeloze beleid op de schop en buitenlandertje fout parkeren = wielklem erop en cashen. Maar ja, Van der Steur, Koning Midas en dan zonder het goud: alles wat hij aanraakt verandert in dikke prut. Bovendien heeft Ard momenteel wel andere dingen aan zijn kop. Joe!

Reaguursels

Inloggen

:) Hij bedenkt het terwijl ie praat, hahaha! Helemaal goed. Kiepen die handel.

Organische evolutie | 27-01-17 | 14:54

ik krijg Nederlandse boetes wel thuis op de mat in Zwitserland. Oke duurt wel 3 jaar zoals die parkeerboete uit Volendam, maar toch.

Zatkniss | 27-01-17 | 13:08

In Nederland geldt de wet alleen voor de hardwerkende, roomblanke Jan Modaal met baan en hypotheek; die is makkelijk te pakken door de faalhazen van Van der Steur en consorten. De rest kan gewoon z'n gang gaan want te lastig en teveel werk.

Brou Is Back | 27-01-17 | 09:23

die man is geweldig !

Juliass | 27-01-17 | 07:09

de nederlanders acceptateren toch wel want grenzen dicht en uit de eu zal nog jaaaaaaaaren duren

coolgen | 26-01-17 | 22:40

@Diepstrotje2 | 26-01-17 | 21:49
-
Snelheidsboetes uit Nederland daarentegen betalen onze oosterburen vrolijk niet, daartoe aangespoord door hun eigen minister van justitie, die van mening is dat een ádministratieve' boete niet strookt met het Duitse rechtsstelsel en: in Duitsland moet aangetoond kunnen worden dat JIJ achter het stuur zat en dat JIJ die overtredig hebt begaan. (vandaar de steevast bijgeleverde foto - en de TÜV-hysterie met betrekkking tot getinte ramen)
-
Het Nederlandse gebazel over 'één Europees boetestelsel'is puer bangmakerij voor de vaderlandse Bühne - al was het maar omdat heel veel Europese landen de hoogtes van de Nederlandse boetes buiten iedere proportie vinden en hun burgers niet wensen bloot te stellen aan onze staatsincassoterreur.

bisbisbis | 26-01-17 | 22:10

-weggejorist-

Diepstrotje2 | 26-01-17 | 21:49

Werkende Polen zijn het verdienmodel van rijke VVD elite, die blijven onaantastbaar.

Flatuleerder | 26-01-17 | 21:11

Nou en. Ik betaal mijn buitenlandse boetes ook niet. Fok em.

mental K | 26-01-17 | 20:35

Heb het er maar niet teveel over, voor je het weet neemt het volk het recht in eigen hand en verdrijven zijn geheel op agressieve wijze de Poolse auto's.
Hier rijden bewoners van 2 woonhuizen zeker al 2 jaar in grote auto's met Belgisch kenteken, zal we iets met wegenbelasting schelen.
Niemand die er wat aan doet.

Flatuleerder | 26-01-17 | 20:24

Newsflash, dat is in heel europa al jaren zo. Doe er je voordeel mee.

Hank Nozemans | 26-01-17 | 20:22

Hier in Spanje gaat dat als volgt: Politie huurt een particulier bedrijf met sleepauto's en een groot braakliggend stuk land met hekken in. Op de verkeerd geparkeerde auto wordt een stikker geplakt voor de sleper, en die sleept hem naar het terrein. Op de stoep zit een sticker waar de auto tegen betaling van ietsje minder dan 200 euro kan worden opgehaald. Dat is voor de bekeuring en voor het slepen en stallen, mist niet meer als een dag. Op een drukke marktdag staan ze naast de agent te wachten tot de stikker er op zit. Arme agent kan ze niet bijhouden. Ik kan gewoon niet uitleggen hoe snel die slepers er met een auto vandoor zijn.

Olieboer | 26-01-17 | 20:21

Simpel, Duitse en Belgische auto's bekeuren en alle andere wegslepen.

devil13 | 26-01-17 | 20:11

Off Topic,.

Steur is opgesteurdt! Yeah!!!, next fuckupper.

Rest In Privacy | 26-01-17 | 20:08

@brienenoord | 26-01-17 | 19:52
Eerst fatsoenlijk je werk doen, dan incasseren.

necrosis | 26-01-17 | 19:58

Sofinummer = fucked!

Rest In Privacy | 26-01-17 | 19:53

miko/Basil/Pussycatchert
Eerst eurootje, dan pas vriendelijk doen.

brienenoord | 26-01-17 | 19:52

Ik denk niet dat Ard lekker slaapt vannacht....

necrosis | 26-01-17 | 19:50

@FustViking | 26-01-17 | 19:13
Daar had je bezwaar tegen kunnen maken, een parkeerschijf dient aannemelijk alleen zichtbaar te zijn.
Als een BOA het niet kan controleren, dan moet hij/ zij een andere baan gaan zoeken.

necrosis | 26-01-17 | 19:37

Gewoon geen tijd om de rekeningen te betalen die Polen want altijd aan het werk.

boomreactor | 26-01-17 | 19:26

Wat doet Brabonegert eigenlijk zelf voor de kost, behalve filmpjes maken?
brienenoord | 26-01-17 | 18:37
.
Horecaportier

Katvangert | 26-01-17 | 19:22

@Nehemia | 26-01-17 | 19:07
En omdat het tuinbouwwerk ook naar Polen is gegaan.
Ik moet zeggen dat van al die Oostblok landen de polen, Tsjechen en de Slovaken de meest westerse zijn.

miko | 26-01-17 | 19:21

Wielklemmen is natuurlijk geen optie. In de provincie praktisch onmogelijk door de afstanden en voor steden als Amsterdan en Den Haag, die tourist-friendly willen zijn, kost het meer (goodwill) dan dat het oplevert.
Mijn suggestie: laat de politie de komende 6 maanden iedereen de Oostblok moeder profileren en alle kentekenhouders uit die landen aan de kant zetten.
Papieren, profieldiepte, whatever controleren en bonnen schrijven.
Duurt maar paar maandjes en dan hebben die knakkers zo door dat op buitenlands kenteken blijven rijden op deze manier toch in de papieren loopt.

Berbaar | 26-01-17 | 19:21

@brienenoord | 26-01-17 | 19:14
Ow, en eigenlijk buitenwipper, zoals onze zuidelijke buren zouden zeggen.

miko | 26-01-17 | 19:18

@brienenoord | 26-01-17 | 19:14
Voor zover ik weet is hij gastspreker en stand-up. en veel schnabbelen in het lintjes circuit.

miko | 26-01-17 | 19:16

Dit is typisch voor de Nederlandse staat. Men wil via belastingen, accijnzen, BTW, premies en boetes zo veel mogelijk geld binnenhalen want van een conservatief, oud rentmeesterschap, uitgave beleid heft men nooit gehoord.

Wanneer u gemakkelijk bent te identificeren, men weet waar te vinden, dan bent u de sigaar, de Sjaak, de Pineut of zo u wilt de Pisang.
Één dag te laat met een boete, BTW afdracht etc. hoppaaaaa, gelijk 50% er boven op en soms zelfs 100%.

Nu zijn Polen te achterhalen via diverse data uit verschillende databestanden te koppelen. Ook spoort men veel overtreders in Nederland op door met scanners rond te rijden. Punt is dat men met enige inspanning altijd binnen 1 jaar en soms 2 jaar de personen kan identificeren en kan vinden omdat tegenwoordig ze allemaal wel ergens ingeschreven staan, gemeente, kvk, verzekering, of loon ontvangen (niet de auto verzekering.

De zaak is dat onze overheid rekent en men wil niet de moeite doen om deze extra inspanningen uit te voeren, hoewel die meer een kwestie zijn van een goede datacollectie systeem opzetten en dat koppelen aan opsporing methoden, en dus zorgt men voor rechtsongelijkheid. Immers als Nederlands staatsburger en ingezetene zult u voor zelfs €5,00 tot aan de poort van de hel worden achtervolgt indien u niet betaald.

Mooi voorbeeld wat de moraal van onze staat toont is belasting heffen op wietproductie dan wel handel. Zodra men weet dat u teelt heeft maakt men een inschatting aan de hand van kenmerken als aftappen stroom en signalen toename verbruik in de straat door energieleverancier en andere info. Daarop volgt een aanslag die men keihard gaat innen.
Ook al bent u nog niet veroordeelt. En zeker wanneer u dat wel bent. Of er verder andere strafbare feiten worden geconstateerd doet er niet veel toe bij de fiscus, als u maar betaald. Tegenwoordig geeft men hooguit bepaalde bevindingen door aan de recherche.

Men kielhaalt u als burger liever voor 5 euro dan dat men wat beter automatiseert en vervolgt, opspoort van niet ingezetene want moeilijk, kosten baten en dus wordt een Nederlander keihard aangepakt en anderen niet.

Moneytron | 26-01-17 | 19:16

miko | 26-01-17 | 18:54
Inside information?
Of teren op een ooit geslaagd TV -optreden?

brienenoord | 26-01-17 | 19:14

Niks nieuws. Een BOA beboette my ooit wegens 'niet recht liggende parkeerschijf'. Ernaast een Pools wrak zonder schijf. Op de vraag waarom die geen bon kreeg, het antwoord: die betalen toch niet. Dit was 10 jaar geleden.

FustViking | 26-01-17 | 19:13

miko 1859
Daar zeg je wat. In het Westland zitten ze trouwens te springen om mensen. Veel Polen zijn weer verkast naar eigen land omdat de lonen wat meer gelijkgetrokken zijn.

Nehemia | 26-01-17 | 19:07

aan de andere kant, zonder die Polen was het Westland ook al lang naar de klote.

miko | 26-01-17 | 18:59

De oorzaak van alle ellende is het gevolg van gutmenschbeleid. Dwingend volk zonder enige kennis en kunde.

Fred_Happy | 26-01-17 | 18:59

@brienenoord | 26-01-17 | 18:37
Nou,dat dus.

miko | 26-01-17 | 18:54

Gevalletje positieve discriminatie.

Nehemia | 26-01-17 | 18:45

Bravo m/z Brabo
(Mea Culpa Joris)

brienenoord | 26-01-17 | 18:42

BTW: Heeft bravo eigenlijk zelf wel een rijbewijs gezien zijn positie in den voiture?

brienenoord | 26-01-17 | 18:40

-weggejorist-

Bokito ergo sum | 26-01-17 | 18:39

Kan iemand de redactie eens een keer uitleggen wat vogelvrij zijn is, dat betekent dat iedereeen je straffeloos kan vermoorden en je bezit afpakken.

Bokito ergo sum | 26-01-17 | 18:39

Basil Fawlty | 26-01-17 | 18:07
Wat doet Brabonegert eigenlijk zelf voor de kost, behalve filmpjes maken?

brienenoord | 26-01-17 | 18:37

Nederland schijnt nu eenmaal een open buffet te moeten zijn voor wetsovertreders van buiten de landsgrenzen. Ik bedoel natuurlijk, we hebben geen grenzen. Schijnt allemaal in onze Grondwet te staan die we vreemd genoeg dan weer wel hebben. Nederland is van iedereen, zo ging dat volkslied toch. Welkom in mijn land, daar staan de zakken met geld opgebracht door de Nederlandse belastingbetaler. Die overigens z'n populistische muil moet houden over wat er met dat geld gebeurt en wie het beurt. Kom, graai maar eens lekker in die zak. De bodem is nog lang niet in zicht. Maakt u zich geen zorgen dat u eventueel een wet overtreedt, boetes en straffen gelden alleen voor de sukkels die het gelag (en gelach) betalen. U kunnen we niks maken. Eenmaal binnen krijgen wij u nooit meer buiten, dat hebben we zo met elkaar afgesproken.

TheOneWhoKnocks | 26-01-17 | 18:25

Die Polen gooien de bon weg en doen voor het slapen gaan dan een schietgebedje. Het werkt! God is met hen.

Rest In Privacy | 26-01-17 | 18:15

Rotterdammert1965 | 26-01-17 | 17:43

he da's etnisch profileren! of rascistisch..

fikkieblijf! | 26-01-17 | 18:12

ach, dan gooien we toch wat extra tax, btw op brandstof,wegenbelasting, auto kopen en verkopen en last but not least, trajectbetaling.. alleen, alleen voor de Dutch people..

fikkieblijf! | 26-01-17 | 18:11

Maar probeer niet in NL je (steeds maar weer onredelijker duurdere) boete te laat te betalen dan komen ze als jachthonden achter je aan.
De brave witman(m/v/n) burger betaalt wel weer

telelezer | 26-01-17 | 18:11

"Vogelvrij verklaard worden is een van oorsprong middeleeuwse straf voor halsmisdrijven. Dit betekende dat iemand buiten de wet werd geplaatst. Het ging hierbij om veroordelingen bij verstek, omdat de aangeklaagde niet voor het gerecht was verschenen en er dus niet direct een straf kon worden opgelegd."

Dat is dus wat anders dan je gang maar kunnen gaan, meneer "na de maaltijd".

Seraphin | 26-01-17 | 18:11

Braboneger. Hahahaha!

Basil Fawlty | 26-01-17 | 18:07

Parkeer beheer kan toch ook een bus vol wielklemmen meenemen?Pak aan die verschrikkelijke rot polen en hongaren en roemenen en wat voor rotvolk het ook is.

flesje | 26-01-17 | 18:04

In Polen zelf wordt er ook erg laks gedaan met boetes, de hoogte ervan hangt zelfs af van hoe goed je de agent kan verleiden en hoe streng hij of zij is.
Maar zelfs de hoogste boetes daar zijn veel lager dan de laagste boetes hier.

Dus al met al wel begrijpelijk dat tijdelijke Polen hier de boetes niet betalen, degenen die hier langduring wonen betalen de boetes wel, die kennen de Nederlandse wet vaak ook veel beter.

Blaveloper | 26-01-17 | 18:03

Als ik in het buitenland een boete onder de ruitenwisser krijg betaal ik hem ook niet, tenzij er daarna post uit datzelfde land volgt. Wil de reaguurder opstaan die direct naar het plaatselijke politiebureau gaat om af te tikken.

brienenoord | 26-01-17 | 18:03

Nee joh, een Nederlander flitsen is makkelijker, er komt genoeg geld binnen. Of als je je parkeer schijf vergeet, 96 eypo...

Gezwelgje | 26-01-17 | 18:02

Nog ff en ook ik betaal helemaal nergens meer voor

MinderStijl | 26-01-17 | 18:02

@fukallahalhollandi | 26-01-17 | 17:41
Woehahaha geweldig ThanX !!

Martec001 | 26-01-17 | 18:01

Kan je niet gewoon iedereen met een buitenlandse plaat een klem geven?

Piet Politiek | 26-01-17 | 17:58

Mwah. Hoeveel Nederlanders betalen netjes parkeerboetes en snelheidsbekeuringen die ze in bijvoorbeeld Scandinavië of Engeland hebben gescoord?

Fridtjof | 26-01-17 | 17:58

Krik, stapeltje bakstenen, wieltjes eraf. Kom ze maar halen tegen betaling. Hoe moeilijk kan het zijn?

Rest In Privacy | 26-01-17 | 17:55

En dit alles komt omdat de gemeentes graag dat geld zelf houden, en niet in de algemene boetepot willen stoppen (boetes gaan naar de algemene middelen).
Parkeerboetes zijn daarom naheffingen van gemeentelijke belastingen. En vrijwel geen buitenland voelt zich geroepen om de gemeentebelasting voor Nederlandse gehuchten te innen.

frank87 | 26-01-17 | 17:51

Tijd voor een NL afdeling van "Stop a douchebag".

AndroidLouWebber | 26-01-17 | 17:46

In de praktijk wordt dit nogal eens anders opgelost door oom agent. Indien zo auto naar de kant wordt gehaald wordt gekeken in systeem of er oninbare boetes uitstaan, langer dan 3 maanden vervallen deze blijven wel zichtbaar in systeem, Dan krijgt bestuurder voor alles wat te vinden is een prent die dan ter plekke betaald moet worden.

Rotterdammert1965 | 26-01-17 | 17:43

Ach, de halve wereld weet de Nederlandse geldkraan te vinden, dus kan dit er ook nog wel even bij.
Het ijzeren gordijn was zo slecht nog niet…. voor ons West-Europeanen dan. En verder minder kansloos volk in ons mooie land.

Ommezwaai | 26-01-17 | 17:39

Daarom al jaren een Poolse nummerplaat, je krijgt geen boetes meer.

miko | 26-01-17 | 17:39

Je zou er bijna een meldpunt voor opstarten.

Nuchternederland | 26-01-17 | 17:39

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland