Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

De Limburger trapt campagne PVV af

willieeeoprevolte.jpgAh, tekenend weer. Waar de staatscourant de mars van het kosmopolitische politieke smaldeel aftrapt, doet de lokale krant het voor de rancuneus-reactionaire provincialen. Tragikomisch duo Modewijk Rasscher mag zich in de Volkskrant voordoen als een guitig tweetal dat ondanks hun onoverbrugbare ideologische verschillen, volwassen genoeg is om in het landsbelang over de eigen schaduw heen te stappen. Gelooft welgeteld niemand natuurlijk, want het gevestigde politieke spectrum is zo nauw dat Karl Noten erop fapt. In De Limburger daarentegen, gaat het er bepaald anders aan toe. Daar mag de Molenaar gewoon in heldere taal oproepen tot een volksopstand als de PVV gepasseerd wordt. "Nu staan we op veertig (zetels). Als we zo groot worden, is het weinig democratisch om de PVV te passeren. Dan krijg je een revolte, natuurlijk democratisch en geweldloos. Ik ga hier niet in een tank naar het Torentje toe. Maar dan komen er nieuwe verkiezingen en wordt de PVV nog groter." Oké, geen Greet in z'n Merkava Mark IV die z'n democratische mandaat op komt eisen dus. En dat hoeft ook niet, al zouden we betalen om het te zien. Verder in het interview mag hij zijn mantra's nog een beetje herhalen, gewoon, voor het geval we vergeten waren wat hij ook alweer van de islam vond. "Hij spreekt van ,,een cultuur die ons haat" en ,,Niet iedere moslim is een terrorist. Maar iedere terrorist is wel een moslim". ,,Het waanidee van linkse mensen dat alle culturen gelijk zijn: dat is dus niet zo. Onze cultuur is beter." Weer wat geleerd.

Reaguursels

Inloggen

@telelezer
@ben kokhals
In de aanloop naar de verkiezingen toe zullen alle partijen hun knopen tellen. Waar iedereen al jaaaaaaaaren schijdtbang voor is, wordt werkelijkheid. GW is een machtsfactor en vertegenwoordigt zo'n 25% van het electoraat.
Geheel in lijn met hun lafhartig denken, waar we in de voorbije jaren getuige van zijn geweest, zullen de policors zich weer in alle bochten draaien om in het gevlei te komen bij GW.
Het door hunzelf ingestelde cordon sanitaire wordt gemaxhalve vergeten. Immers, ze doen ALLES om hun macht te behouden. Ze verkopen zelfs de democratie of hun ouwe moer daarvoor. Lafhartige, ruggegraatloze hyena's als ze zijn. Alles voor een plekje in de baantjesdraaimolen, schydtvolk!
.
Wat SP, PVV en CDA als coalitiepartners betreft, daar zitten voor deze partijen slechts winstpunten aan:
-men neemt zijn regeringsverantwoordelijkheid,
-men heeft geen perverse en corrupte erfenissen in de vorm van allerlei beloftes aan politieke vrinden,
-men is gedwongen met elkaar een coherent regeringsbeleid te formuleren, anders dreigt NL onbestuurbaar te worden (zoals toen in Belgie).
.
De kiezer heeft ook voordelen. Deze kan aanschouwen hoe deze 2 nieuwe spelers in de regering (PVV, SP) zich zullen manifesteren. Te verwachten valt dat deze partijen zullen inzetten op een consistent beleid. Door het lot verbinden heet dat.
.
Een groot voordeel voor heel NL: we zijn eindelijk van de prutsende, liegende, bedriegende, corrupte, uberpolicorrecte pvda en vvd af. Deze kunnen na 3/2017 zich gelukkig weer richten op hun hennepkwekerijtjes en op hun lesbisch kleptomane transgender somaliers.

pennestront | 22-05-16 | 17:23

@telelezer | 22-05-16 | 11:29
Zie pennestront | 22-05-16 | 11:36
Wat ze zouden moeten doen, voor zover dat nog niet gedaan wordt, is af en toe de specialisten met elkaar aan tafel zetten en kwesties doorspreken en/of ophelderen. Wat ze niet zouden moeten doen, is elkaar (laten) uitsluiten. Daarvoor zijn de belangen van (ex)arbeiders die zij een dienst kunnen bewijzen, te groot.

ben kokhals | 22-05-16 | 16:06

@ pennestront | 22-05-16 | 11:36
Het klinkt hoopvol..!

telelezer | 22-05-16 | 15:43

Ach, ik dacht dat DENK de pro-Wilders-campagne was gestart.
Wilders kan met twee vingers in de neus wachten op de aanwas die na DENK van de weeromstuit op hem zal stemmen.

mallekater | 22-05-16 | 14:11

In Limburg moet je soms net wat krachtigere en duidelijke taal gebruiken om de aandacht te trekken. Een revolutie gaat erin met een hap vlaai en een bak koffie, daarna gaat het gesprek weer gewoon over de irritante hond van de buurman. Niets aan de hand dus ;-)

dionysosLimb | 22-05-16 | 12:41

Eigenlijk wordt het tijd dat islam wereldwijd als 'groot probleem' wordt gecategoriseerd. Dat riekt naar racisme, maar is het niet.
islam is wereldwijd de veroorzaker en de katalysator van brandhaarden waar veel onschuldigen slachtoffer van (zijn ge-)worden.
Ik heb liever 10 Polen als buren als 1 moslim.

pennestront | 22-05-16 | 12:26

Het is bijzonder vreugdevol dat het geluid ‘Wij willen geen islamitische dictatuur’, tegenwoordig ook te vernemen is bij de VVD. Het is blijkbaar zo dat eindelijk het politiek correcte dogma van ‘islam is religie van de vrede’ doorbroken wordt. En dat mag ook wel een keer, nu al enige tijd de allah akbar onthoofde hoofden bijna vanuit de monitor je huis in rollen.

notamused | 22-05-16 | 12:16

@telelezer
De SP is niet mordicus voor immigratie. Ze wil eigenlijk eerst alle reeds geimmigreerden reintegreren en in die tussentijd immigratie sterk afremmen. Best wel erg regs denkbeeld.
De PVV is niet direct tegen immigratie, maar wel mordicus tegen nog meer probleemveroorzakende islam in NL.
Is wel verenigbaar lijkt me.

pennestront | 22-05-16 | 11:36

"(..)Als dat lukt, zouden bijvoorbeeld de PVV en SP heel ver tot elkaar kunnen komen, zeker wat economie/ werkgelegenheid, sociaal vangnet, immigratie en criminaliteit betreft.
@ ben kokhals | 22-05-16 | 10:40
.
Ik help het u hopen, en op bijna alle genoende gebieden kunnen ze ver tot elkaar komen. Alleen de SP is mordicus VOOR immigratie terwijl de PVV er morcisus tegen is. Dat is en blijft het cruciale en eeuwige breekpunt.
En dat weten de andere partijen die er handenwrijvend bij staan te lachen.
Mijn glazen bol voorziet een D66 regering en dan is Nederland verloren want (nog verder) verkwanseld aan de Brusselse bezettingsmacht

telelezer | 22-05-16 | 11:29

Wie een andere mening heeft dan wat de socialist uitkraamt, en daar reken ik ook de VVD toe, wordt direct afgerekend en in het het bekende hokje gestopt.
Dit land is verstikt door de politiek correcte, en stinkende deken van de socialisten.
.
@ lanexx | 22-05-16 | 10:25
.
Niet alleen in ons trieste Nederland.. ! Het is nu ook al zover in (ooit) het Westerse bastion van democratie (zie The Times van vandaag; link below) dat geinnundeerd is door moslims en waar nu al de helft van de engelse universiteiten heeft toegegeven aan de psychologische/psychopatische druk van "die andere cultuur" dat we onze bek dicht moeten houden, oftewel Moord op de Vrijheid van Meningsuiting.
www.thetimes.co.uk/tto/education/artic...
.
En aangezisn de VvMU de vader/moeder is van echte democratie en vrijheid, is dit een directe moordaanslag op onze Westerse cultuur. Cultuur dan natuurlijk niet als kunstwerkjes, maar als: normen, waarden, doeleinden, tradities, taal, enz..! oftewel het kloppend hart van een volk.
.
Volkerenmoord op het Westen dus!
.
Om met Wikipedia te spreken:
Genocide/Volkerenmoord is:
""een van de volgende handelingen, gepleegd met de bedoeling om een nationale, etnische, godsdienstige groep, dan wel een groep, behorende tot een bepaald ras, geheel of gedeeltelijk als zodanig te vernietigen:
"Het doden van leden van de groep; het toebrengen van ernstig lichamelijk of GEESTELIJK letsel aan leden van de groep; het opzettelijk aan de groep OPLEGGEN van levensvoorwaarden (....)"
nl.wikipedia.org/wiki/Genocide

telelezer | 22-05-16 | 10:55

@kloopindeslootjijook | 22-05-16 | 10:20
Precies. Daarom wordt het tijd dat hegeliaanse linksrechts en marxistisch-utopische denken achterwege te laten. Op politeke correctheid en de internationale zit de arbeider en werkloze immers bepaald niet te wachten. Als dat lukt, zouden bijvoorbeeld de PVV en SP heel ver tot elkaar kunnen komen, zeker wat economie/ werkgelegenheid, sociaal vangnet, immigratie en criminaliteit beteft.
Laat die VVD'ers en Groenlinksers dan maar schelden, die zijn al lang voorbij hun uiterste verkoopdatum.

ben kokhals | 22-05-16 | 10:40

Het kabinet komt met een hoera-verhaal, maar de waarheid is keihard. De Nederlanders hebben niet geprofiteerd van de economische groei. Miljarden werden gebruikt om asielzoekers, Brussel en Afrika te spekken. De zorg werd afgebroken, de werkloosheid is nog steeds torenhoog, de grenzen staan wagenwijd open. Nederland is een luilekkerland voor vreemdelingen maar van de eigen mensen wordt gehakt gemaakt. En daar is dit kabinet Rutte voor verantwoordelijk.

Wilders: “Rutte 2 heeft gehakt gemaakt van Nederland, miljarden besteed aan het buitenland in plaats van aan de Nederlanders. Gelukkig komen er verkiezingen aan. Dan kan Nederland afrekenen met dat wanbeleid.”

telelezer | 22-05-16 | 10:39

Het valt op dat er ook in de commentaren de angst doorsijpelt, links heeft Nederland helemaal in de greep, echt rechts bestaat hier helemaal niet, het wordt niet getolereerd.
Wie een andere mening heeft dan wat de socialist uitkraamt, en daar reken ik ook de VVD toe, wordt direct afgerekend en in het het bekende hokje gestopt.
Dit land is verstikt door de politiek correcte, en stinkende deken van de socialisten.

lanexx | 22-05-16 | 10:25

ben kokhals | 22-05-16 | 09:44
"Dat Links versus Rechts gelul is hegeliaans, en van gisteren."
Hear.
Je ziet sowieso gelijkenis tussen het links progressief uit de jaren 80 en wat je nu op Geen Stijl ziet, een jaar of 30 later. In de jaren 80 was rechts heel braaf en kritiek op de regering dat was niet netjes. Er werd toen op rechts gebashed op een manier waarop nu tegen links gebashed wordt, in die zin, dat mensen vonden/vinden dat het niet ok is, slecht voor de mense en ons land. Rechts was toen de elite, de geslaagde rijke mensen. Tenminste, als je zo kijkt naar de foto's en verhalen.

kloopindeslootjijook | 22-05-16 | 10:20

Koreaanse Slet:
"rabiaat nationalisme, is slecht voor zaken, en socialisme is ook fucking slecht voor zaken. "

En, zijn zaken dan altijd goed voor Henk en Ingrid? Zie bankencrisis, griekenland, EU, poolse vrachtwagenchauffeurs, de zorg naar de klote. Met zaken op zich is niets mis, maar er zijn teveel keihard werkende mensen die geplukt worden en desondanks een schop onder hun hol krijgen en teveel makkelijk geld afpakkende graaiers die veilig hoog in de boom zitten en risico's nemen maar niet lopen. Als het goed gaat pakken ze de winst, als het fout gaat is de shit namelijk voor Henk en Ingrid. Dus zaken alleen is niet voldoende.

kloopindeslootjijook | 22-05-16 | 10:07

@Alexander des Burgus | 22-05-16 | 02:33
Dat Links versus Rechts gelul is hegeliaans, en van gisteren.
De PVV wil een kleinere overheid, dus meer poetsen (arbeid) en minder gelul (management), maar ook lagere belastingen (goed voor arbeiders en ondernemingen). Hiertoe wil het van de EU en de subsidiestaat af, en de bezem halen door verzorgingsstaat. Dit laatste echter zonder dat de mensen die geen kant op kunnen (werklozen, ouderen) daar de dupe van worden. Dit is geen linksrechts, maar realisme. Daar komt bij het aanpakken van het immigrantenprobleem, de mislukte multiculturele samenleving, de criminaliteit en met name de islam. Ook dit is geen linksrechts, maar realisme.
VNL zit ook op die lijn, maar lijkt meer op de VVD. Met name het gemis aan geopolitiek inzicht en dat achterhaalde hokjes-gehamer op het liberaal- en rechts zijn.
Het gehamer op de islam van de een en de wereldvreemdheid van de ander laat ruimte voor een partij die gewoon de boel wil resetten: soevereiniteit terug, de bezem door de overheid en woekertaxen en freakerige regeltjres-fetish, en de democratie drastisch uitbreiden.

ben kokhals | 22-05-16 | 09:44

telelezer.
Hoe jij op het idee komt dat de SP nog veel meer vluchtelingen hierheen wil halen is mij een raadsel.
Zou je je niet eens een keertje inlezen?

mallekater | 22-05-16 | 09:25

Nou, ik dacht geconstateerd te hebben dat vooral de denkers van DENK de campagne voor de PVV zeer succesvol hebben ingeleid.
Betere reclame of propaganda kon Wilders niet zelf beDENKen.

mallekater | 22-05-16 | 09:23

Ik geloof niet dat het nog goed komt met NL. Ik wil eigenlijk we weg, maar weet nog niet waar naar toe. Voor veel landen ben ik al veel te oud

Heppie-even-voor-mij | 22-05-16 | 09:05

Alexander des Burgus | 22-05-16 | 02:33

De NVU stemt op de SP ze hebben niet eens gelikt aan de PVV. Ze zijn slechts enorm boos en terecht op het linkse smaldeel dat zich in laat pakken door religie!
Gezien stemgedrag moge het duidelijk zijn dat de PVV ter rechterzijde zit met de meeste overeenkomsten met VVD en SGP. Me dunkt dat zulks nou niet bepaald overeenstemt met de NVU, die hoe u zich ook wenst te kronkelen SP stemt en ook dat stemadvies krijgt.
En begin niet over hoefijzers. Leuk voor de de blabla op Joop, maar volstrekte kolder.

toetssteen | 22-05-16 | 02:46

Ik ben het op islamgebied eens met de PVV, maar voor de rest zijn het een stelletje populistische malloten die graag lopen onder de NVU-leus van "Vrij, sociaal en nationaal!", geleid door Wilders en Bosma. Dan stem ik liever op VNL dat toch iets democratischer van aard is.

Voor de liefhebbers wat bronnen:
-Speerpunten VNL: www.vnl.nu/speerpunten/
-Verkiezingsprogramma PVV 2012 (of 2010-2015): www.pvv.nl/index.php/visie/verkiezings...
-Leden PVV Tweede Kamer (Senaat geef ik niet, want die willen ze toch afschaffen): www.pvv.nl/index.php/fracties/tweede-k...

Alexander des Burgus | 22-05-16 | 02:33

Ouderen: het merendel heeft zich het schompus gewerkt na de Oorlog om Nederland weer op te bouwen.
Sjefke7807 | 21-05-16 | 16:31

Bullshit alarm! Wie tijdens de wederopbouw werkte, is geboren vóór 1930. En dat zijn bijna alleen mannen geweest - vrouwen moesten achter het aanrecht - , dus die zijn nu minimaal 85, dus het overgrote deel is overleden.

En die mensen werkten niet voor de wederopbouw, die hadden gewoon een baan om van rond te komen.

Bruine Beer | 21-05-16 | 23:34

K1100 | 21-05-16 | 20:03

TeeJee | 21-05-16 | 17:57

Ik ben het 100% met u eens. Dit persoon heeft een plaat beton voor het hoofd.

Wat ik overigens wel graag terug zou zien keren is het 'hofjes' idee waar men collectief iets mee zou kunnen doen. Ja wel eerst de belastingen omlaag zodat bewoning en zorg gerealiseerd kan worden zonder dat anderen erop aan worden gesproken.
Nu betaalt men voor iets dat niemand krijgt.

toetssteen | 21-05-16 | 23:34

telelezer | 21-05-16 | 20:13

Zoals de peilingen er nu voor staan zou Groen Links erbij moeten. Kweenie, ik denk dat dat penthouse in Singapore toch wel een goede investering is.

toetssteen | 21-05-16 | 23:23

Aandoenlijk trouwens, hoe men hier denkt dat Greet het tij gaat keren.
miko | 21-05-16 | 14:38
Geert Wilders heeft al een enorme invloed op de Nederlandse politiek, wel opletten heur.

NB-Stb | 21-05-16 | 21:10

denk niet dat we politieke oplossing krijgen, helaas zijn veel ''landgenoten'' dom en blind. nederl. politiek is er 1 van regen in de drup, werd ooit al eens gezongen
zie meer in tank kalashnikov en zo
te wapen landgenoten te wapen

Ciara | 21-05-16 | 20:44

"PVV-CDA-SP (...)"
@ pennestront | 21-05-16 | 15:06
.
Helaas, ik denk niet dat de SP met PVV wil want SP willen nog (veel) meer floegteliengen hierheen halen. Dus dat wordt niks.
Waar ik enorm bang voor ben is dat (omdat Wilders natuurlijk gesaboteerd gaat worden) het een regering van VVD, PvdA, CDA en Debielen66 gaat worden, Dan zijn we helemaal aan de heidenen overgeleverd, want D66 verkwanselt ons geld nog liever gisteren dan vandaag aan de Brusselse bezettingsmacht, met als gratis bonus erbij onze soevereiniteit.
Het "waarom" van dit landverraad van D66 ben ik nog steeds niet achter.

telelezer | 21-05-16 | 20:13

telelezer | 21-05-16 | 17:45

Mooie samenvatting, mijn dank. Ook aan Tee Jee, die samen met nog wat andere reaguurders me toch verder lieten scrollen. (beetje harder als ik bij het lezen van de eerste zin al wist wat de volgende briespartij zou zijn.)

@Sjefke 7807

Ik kan helaas niet lassen, anders zou ik graag helpen.

toetssteen | 21-05-16 | 20:09

@DKS
"Ik zie niet in waarom de samenleving voor jouw zieke broer of demente vader moet betalen. Het levert niets op en kost bakken met geld. Het is jouw broer, jouw vader. Zorg er verdomme zelf voor."

Mijn moeder is dement en behoeft 24/7 verzorging, ook medische waarvoor je gediplomeerd moet zijn.
Ze betaalt van haar AOW en karige pensioentje een eigen bijdrage van ruim €1300 per maand. Daarbij nog een ziektekosten verzekering en kosten voor kleding reinigen en kabel tv.
Maar we moeten dus maar zelf voor haar zorgen? Allebei een fulltime baan. Dus ma maar tien uur per dag aan haar bed vastbinden of zoiets.
Dit is de eerste en laatste keer dat op u reageer.
Mag ik zeggen dat ik u een gevoelloos en een gewetenloos mens vind.

K1100 | 21-05-16 | 20:03

@ Sjefke7807 | 21-05-16 | 18:39
.
+1

telelezer | 21-05-16 | 19:56

Het gaat Koreaanse Slet wel echt aan het hart zeg. Wat heeft die veel verstand van politiek zeg. Ik ben al een half uur comments aan het lezen hier. Ik sta paf. Wat een inzicht. Wat een kunde ende dossierkennis! Ambtenaar of zo? Er valt niets te stemmen in NL behalve SP. Dat zijn de einge eerlijke lui, of je het nou met ze eens bent of niet.

HMCuiteraard | 21-05-16 | 19:55

"het gevestigde politieke spectrum is zo nauw dat Karl Noten erop fapt" Haha +veel

Fiasco | 21-05-16 | 19:41

Ik moet altijd lachen om commentaar dat Geert geen minister waardige personen kan vinden.
Kijk eens naar wat er nu zit, slechter kan het zo wie zo niet worden

henk vintage | 21-05-16 | 19:37

@TeeJee | 21-05-16 | 17:57
Niet alleen dat, als men goed tussen de regels door leest dan zou dit sujet er niet voor terug deinzen om de, in zijn ogen, nutteloze medemens in een bepaald soort kamp onder de douche te zetten indien mensen zoals hij aan de macht zouden komen. Ja, dat was een Godwin en DKS verdient deze ook. Zo gevaarlijk zijn diens denkbeelden.

Dat je als bv vuilnisman niet eens in staat bent om genoeg te sparen voor je oude dag van het karige salaris dat je krijgt komt niet in zijn fantasiewereldje voor. Idem voor de ziektekosten. En niet iedereen is gezegend met welwillende familie. Op mijn vraag van tegel; Sjefke7807 | 21-05-16 | 16:45 heb ik nog steeds geen antwoord.

En dan deze tegel:
De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:23

Lees hoe het dedain en de hooghartigheid eraf stralen. Werkelijk zum kotzen dit; "Wat ben jij dan eigenlijk waard als mens, als persoon als onderdeel van onze samenleving?" Iemand met zo'n houding zou ik graag achter een flens in een tig-duims pijp lassen...

Sjefke7807 | 21-05-16 | 18:39

@ Flappie2006 | 21-05-16 | 17:12
.
+ 100

telelezer | 21-05-16 | 17:57

@Mark_D_NL | 21-05-16 | 17:49
Niet alleen bejaarden Mark. Alles en iedereen die financieel niet voor zichzelf kan zorgen.

Zelfs als men na jaren werken, om wat voor reden dan ook, niet meer kan werken, dan vindt DKS dat die persoon volledig voor zichzelf moet zorgen of dat zijn familie dat maar moet doen.
Leuk en aardig dat DKS dat denkt, maar zo werkt familie lang niet altijd en er zijn zat mensen die niet in een positie zijn waarin ze dergelijke bedragen kunnen sparen.

Laten we het nog maar niet eens hebben over de potentiële zorgkosten die voort kunnen vloeien uit bovenstaande omstandigheden.

DKS kijkt alleen naar zichzelf, zijn situatie en zijn financiële plaatje. DKS is zo'n typische egoïst die nu een grote bek heeft, totdat het bij hem zelf een keer mis gaat.

Laat ik nou geheel toevallig een grafhekel hebben aan dat soort kortzichtige types.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 17:57

Ok nu is het officieel. U wordt genaaid waar u bij staat. Vluchtelingen worden niet alleen doelbewust naar de EU gestuurd door Turkije, en blijkbaar ook door de UNCHR, nog voor de deal met de EU!!! Maar nu ook nog selectief, alsof dat nog wat uitmaakt :)
nos.nl/l/2106398
Je wordt door alles en iedereen voorgelogen.

Ofzo2 | 21-05-16 | 17:54

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:02
Ah, nu het te heet onder de voeten wordt snel offline gaan.

Overigens is het hele links/rechts model ook achterhaald.
De PVV wordt een extreemrechtse partij genoemd terwijl ze op sommige punten linkse zijn dan de partijen die "links" worden genoemd.

Mastermattie | 21-05-16 | 17:50

@TeeJee | 21-05-16 | 17:43
Ok, dat opruimen van die bejaarden is een trol standpunt. Maar in de kern zit een plausibel verhaal over 1 van de grootste problemen in NL. Mensen die niets meer kunnen bijdragen, en (en dat is het trieste) geen kans krijgen om een echt leven op te bouwen. Door afhankelijkheid en de betutteling komen deze mensen nooit verder. EN dat werkt weer door op nieuwe generaties enzovoorts...

Mark_D_NL | 21-05-16 | 17:49

"Resultaat van de vorige keer:
Dierenpolitie; 130 rijden(..)
@ Koos Knak | 21-05-16 | 17:06
.
Het is wel makkelijk om heel sluw onderwerpen te "vergeten" om anderen daarmee indirect belachelijk te maken. Dat doet de omroep van Vadertje Staat namelijk ook met de bedoeling om naieve lezers/kijkers te belazeren en zo op te ruien
.
Hier nog wat "resultaten"
-Dankzij Fleur Agema: toen een betere behandeling ouderen (na uittreden van PVV als gedoger snel weer teruggedraaid door dit schandelijke kabinet en zelfs geheel afgebroken; dat was 1 van de redenen waarom de PVV toen stopte, want wilde daar niet aan meedoen.
-ipv de (toen) door VVD en CDA geeiste AOW leeftijd van 68 slechts naar 66 jaar (toen VVD en CDA dit later toch wilden doordrammen was dat oo 1 van de redenen waarom de PVV niet aan de voorgestelde uitbuiterij van VVD en CDA wilde meedoen).
-Meer wegen aangelegd en gepland
-zorgpremies toen niet naar Euro 600
- een rem op de financiele afbraak van NL (toen VVD en CDA dit later toch wilden doordrammen was dat de alweer eene reden waarom de PVV niet aan de voorgestelde uitbuiterij van VVD en CDA wilde meedoen)
-minder belastingverhoging (toen VVD en CDA dit later toch doordramden was dat de zoveelste reden waarom de PVV niet aan de uitbuiterij wilde meedoen
-hetzelfde met BTW verhoging
- het stoppen van de voorgestelde forensen uitbuitersbelasting
-minder geld naar afrikaanse dictators ("ontw.hulp")
later tegen de wil van PVV teruggedraaid door dit uitbuiterskabinet, mede waardoor de PVV er toen uitstapte
-tegenhouden van het nog meer miljarden boven de normale bijdrage aan Brussel geven en spekken van landen als Griekenland en Oost Europa.
Ook later teruggedraaid en ook de reden waarom de PVV daar niet aan mee wilde doen. Met als resultaat dat we nu steeds meer belasting en BTW betalen om Brussel enz te betalen.
-Tijdelijk meer grenscontroles; maar mocht niet van Brussel en werd een breekpunt voor de CDA- en VVD-lakeien van Brussel, zodat ook daarom de PVV niet meer mee wilde doen.
-De wens on meer blauw op staat te zetten om de burgers beter te beschermen; hetgeen werd getorpedeerd door CDA en VVD want die gaven liever geld weg aan Brussel om half Europa te onderhouden.
-Uitbreiding mainports Rotterdam
Er zijn nog vele voorbeelden waar ik zo snel niet kan opkomen

telelezer | 21-05-16 | 17:45

-weggejorist-

Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 17:44

@Mark_D_NL | 21-05-16 | 17:36
Er is weinig mis met een harder standpunt. DKS slaat echter finaal door.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 17:43

@Lupuslupus | 21-05-16 | 16:44
Ik nodig u uit om op een gemiddelde zondagmiddag hier in Leiden de AH XL te komen bezoeken en "die paar die vergeten waren iets mee te nemen en degene die het verplaatst hebben van de zaterdag naar de zondag" te aanschouwen. "die paar" betekent namelijk "over de hoofden lopen".
Daarom ga ik op zondagochtend, zodra die tot open gaat, wel zo rustig.
Oh en wat de zaterdag betreft, sommige mensen zijn dan op een sportvereniging.

Mastermattie | 21-05-16 | 17:42

-weggejorist-

Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 17:40

@Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 17:30
En ga nou niet schelden. Dat is niet noodzakelijk. Leg nou eens rustig uit wat je probleem is met een wat harder/rechtser/libertarisch standpunt ten aanzien van uitkeringen e.d.

Mark_D_NL | 21-05-16 | 17:36

@Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 17:30
Nu ben je gisteren begonnen met DKS "mijn maatje" te noemen. Is verder ok. Je hebt duidelijk een doel met deze "frame".
--
Maar buiten het feit dat DKS ng steeds niet snapt wat het verschil is tussen Deash en IS (;-)) kan ik me regelmatig geheel of gedeeltelijk vinden in zijn standpunten teen aanzien van uitkeringen e.d.
--
En dus Lolbroek, wat is daar mis mee?

Mark_D_NL | 21-05-16 | 17:35

-weggejorist en opgerot-

Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 17:30

-weggejorist-

Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 17:30

-weggejorist-

Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 17:29

Dat kan ik me voorstellen van die honden

pennestront | 21-05-16 | 17:29

-weggejorist-

Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 17:28

pennestront | 21-05-16 | 17:20

Waarom voel jij je aangevallen? Je hebt je natje en je droogje toch in orde. Ik wil jou juist meer laten verdienen zodat je meer mensen in dienst kan nemen en alles en iedereen het beter rond jouw persoon krijgt. Ik snap jou niet. Echt niet. Elke man, vrouw die zich keihard inzet voor een beter Nederland of het nu een vuilnisman, kleine ondernemer of topman van een gigantische firma is krijgt van mij alle hulde in de wereld en ze verdienen meer dan ze krijgen. Dit in tegenstelling tot de parasieten.

Nu echt weg, honden moeten nodig.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:28

@pennestront | 21-05-16 | 17:20
Waarom denkt u dat het gros van de reaguurders altijd zo fel reageert op DKS?
Het is iets minder tegenwoordig, maar voorheen schold DKS mensen altijd de huid vol zodra er ook maar enig weerwoord kwam.


Gelet op al het bovenstaande snap ik ook niet waarom DKS op de VVD stemt. het klinkt allemaal veel meer libertarisch.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 17:25

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:14
Eens. Al dat kut socialisme. Al die mensen die maar blijven wijzen naar de overheid voor het eigen geluk, en de goed belegde boterham. Het is niet alleen de massa immigratie, de EU, en de graaicultuur. Ook de wijze waarop velen Nederlanders denken te kunnen leven op andermans portemonnee en harde werken, breekt Nederland op.

Mark_D_NL | 21-05-16 | 17:23

telelezer | 21-05-16 | 17:07

Lullig als je aan de onderkant van de ladder staat maar het leven draait nu eenmaal om W.I.I.F.M. (what's in it for me) en jouw vader of moeder of wie dan ook leveren mij niets op. Vertel me waar mijn 'investering' zichzelf betaalt. Aalmoes? Dat kies ik liever zelf. Ik ben best barmhartig en ben absoluut niet vies om te geven. Ik heb afgelopen zomer nog een vriend ruim 20,000 geleend/geschonken omdat het allemaal tegen zat en dat kut was. Ik geef onze enige dakloze hier in de buurt bijna standaard een half pakje peuken en af en toe een paar euro hij past in ruil daarvoor geheel vrijwillig op mijn honden als ik in de supermarkt moet zijn. Gewoon als dankjewel.

Dus nogmaals. Waarom moet ik voor jouw problemen zorgen? Waarom kan je dat zelf niet? Wat ben jij dan eigenlijk waard als mens, als persoon als onderdeel van onze samenleving? Vertel. Ik lees het straks wel wat jouw motivering is. Want voor zover ik het kan inschatten kost het mij bakken met geld en krijg ik er niets voor terug. Niet eens een dankbare tandeloze glimlach.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:23

@DKS
En ja, in zekere zin ben ik (zelfs) een socialist.
Want ik beloon mijn loyale werknemers (nogal ver) boven de CAO. Ik heb 2 kantoren, eentje met een vet leren bureau en meer bazenflauwekul. En een secretaresse daarin. Werkt in overleg, want 3 kinderen en gescheiden. Rijdt meestal in de directie Gran Torino want 5 gordels, en ik in de lasbus.
M'n tweede kantoor staat in de werkplaats. Momenteel LEERT mijn jongste (NL) stagiaire me om te gaan met de 3d printer.
Met het bedrijf gaan we in week 1 van de bouwvak 4 dagen naar Ibiza.
.
Jij hebt 1 gevaarlijke afwijking (tenzij je idd trolt).
Je ziet neer op mensen die gewoon over het algemeen eerlijk zijn en hard werken. Waarom? Was je al miljonair toen je je nageboorte direct na je geboorte in je nek kreeg?
.
Ben je soms mark rutte?
.
Ik ben echt vaak een LUL hier maar jij slaat alles.

pennestront | 21-05-16 | 17:20

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:14
En ik walg van uw denkbeelden, dus zijn wij nu snel uitgesproken.

@the Jackdawn | 21-05-16 | 17:15
En JackDownie, deed het denken zeer?
Blijkbaar heb je driekwart van de discussie overgeslagen, want het gaat helemaal niet over de mensen die lui op hun reet blijven hangen ondanks hun mogelijkheden. Begin maar weer van boven af aan.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 17:18

TeeJee | 21-05-16 | 17:06
"u geen idee heeft van waar "de onderklasse" in Nederland allemaal rekening mee moet houden en mee van doen heeft."

Ik denk niet dat jij snapt hoe goed die onderklasse het heeft in het vrije Westen. Wist je dat de jeugd in de onderklasse in het Westen meer mogelijkheden en jeugdzorg heeft dan de bovenklasse in Rusland of China. Mensen die in het afvoerputje van de maatschappij wonen en zich daar zelf niet uit willen werken maar vinden dat de politiek daarvoor moet zorgen, verdienen geen respect.

the Jackdawn | 21-05-16 | 17:15

TeeJee | 21-05-16 | 17:06

Je snapt het niet. Ik wil het kapitaal juist terug in de handen van de werkenden. D.w.z. dat je jouw geld zelf beheerd en dat de staat zich bezighoudt met zaken zoals defensie, infrastructuur, educatie, en andere zaken die opleveren i.p.v. kosten. Ik wil de zorg en sociale zekerheid terug in de handen van diegenen die dat zelf (zouden) moeten oplossen. Waarom moet ik gedwongen betalen voor een kankerpatiënt die geen dag in zijn leven heeft gewerkt? Waarom moet ik een moeder onderhouden die de verkeerde geneukt heeft? Waarom moet ik gedwongen bijdragen aan ouderen die hun levenlang kennelijk niet genoeg bij elkaar gesprokkeld hebben om van hun oude dag te genieten? Waarom moet ik betalen voor de gelukszoekers? Waarom? Socialisme. En daar walg ik van.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:14

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:02
Wat je ook roept, het gevaar is inmiddels bekend en kruipt overal waar het niet gaan kan. Werkt samen met andere duistere krachten zolang het ze goed uit komt tot het zich sterk genoeg voelt om alleen te gaan, iedere ongelovige te vernietigen inclusief de oude strijdmakkers.
nl.express.live/2016/05/19/102155fran...
Ja er zijn onrendabele in onze samenleving, maar het zijn onze onrendabele: vaak zieken en of gehandicapte zwakkeren, kwetsbare ouderen en kinderen, die wij humaan als we zijn niet kunnen en mogen laten creperen. Dat heet civilisatie en het is goed dat die civilisatie er is anders zouden onze goten vol slachtoffers liggen maar deze humaniteit geldt alleen voor onze onrendabelen. Niet voor half het Midden-Oosten en Noord Afrika. Vluchtelingen moeten in de regio opgevangen worden en gelukzoekers moeten geweerd.
Helaas is Europa gehinderd door voortdurende politieke slapte en verdeeldheid zo lek als een mandje en worden we dagelijks overspoeld!
Onze Gouden Eeuw is te danken aan een influx van vluchtelingen uit Spanje en Frankrijk, Joden en Hugenoten maar deze hebben zich naadloos aan onze samenleving aangepast. Zij waren al behoorlijk geciviliseerd en hebben zich verder geassimileerd door onze taal te leren en onze normen en waarden te omarmen.
Integratie i.p.v. segregatie en net nu hele groepen voor hun onaangepastheid worden aangesproken en hun valse praktijken worden ontmaskert halen we ze met bus- en bootladingen tegelijk binnen.
vorige.nrc.nl//opinie/article2078381.e...
Integratie van Turken in Nederland is mislukt als je de arbeidsparticipatie vergelijkt met de Turkse in Duitsland, en de Groep Kuzu/Öztürk heeft binnen de PvdA de schellen van de ogen laten vallen toen ze zich steeds extremer Mohammedaans gingen opstellen. Geen handen schudden met vrouwen en je baard laten groeien gaat nog heel erg groot worden in Nederland en daar word ik heel erg bedroefd van want dat is niet mijn Nederland.
vorige.nrc.nl/article2073962.ece
De vluchtelingen stroom gaat ons miljarden extra kosten, aan huisvesting, criminaliteit bestrijding, opvang en gezondheidszorg, miljarden die onze onrendabele liever aan zichzelf zien besteed dan aan een horde jonge manlijke ontheemde Mohammedanen die hier ons paradijs komen leegplukken omdat het kan en niemand deze roof tegen houdt.
Onze verzorgingsstaat opheffen omdat zij blijven komen is het meest idiote en inhumane plan dat ik ooit heb gehoord.
Sluit gewoon de grenzen en zet de illegalen gelukzoekers uit. Geef miljoenen aan opvang in de regio i.p.v. miljarden aan een volksverhuizing van ongekende orde die onze samenleving blijft overbelasten tot zij uit haar voegen kraakt en barst.

Flappie2006 | 21-05-16 | 17:12

""Ik zie niet in waarom de samenleving voor jouw zieke broer of demente vader moet betalen. Het levert niets op en kost bakken met geld. Het is jouw broer, jouw vader. Zorg er verdomme zelf voor.""
@ De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:39
.
U "ziet dit niet in" zegt u zelf, en dat is overduidelijk want u ziet slechts uw eigen portemonee en draait geestelijk romd in uw eigen minieme gedachtenwereldje dat kennelijk zo klein is als van een mus, want u kunt zich dus zelfs niet voorstellen dat wellicht u ooit zelf in zo'n positie terecht kunt komen; bijv. door een ongeval o.i.d.
Neen, niet dus; daar bent u blijkbaar te narrow-minded voor.
.
En voor de zoveelste zoveelste maal... (want u schijnt te beroerd te zijn om mijn reacties op UW schrijvens te lezen):
U "vergeet" dat men daar levenslang premies en belasingen voor heeft betaalt, en dus recht heeft op medendogen en verzorging.
Ander voorbeeldje:
Als u een aanrijding met uw auto heeft en schade claimt dan gaan wij toch ook niet roepen dat u een laffe uitzuiger en een parasiet bent. NEEN, want u heeft daar verzekerings premies voor betaald. Dit is weliswaar niet geheel hetzelfde als de zorg, maar het principe van saamhorigheid en solidariteit is wel hetzelfde.
Overigens, als een gemeenschap, volk, cultuur, niet saamhoprig is dan valt ze uiteen en pleegt "social suicide"!
Is dat dan wat u wilt..?>
We zijn daarmee immers al hard genoeg mee op weg met de krankjorume immigratie die onze cultuur kan wegvagen. Wij NL-ers moeten solidair en saamhorig blijven. ERGO: dus ook onze zieken en ouderen verdedigen.
Zelfs veel beesten doen dat. Maar u dus niet.

telelezer | 21-05-16 | 17:07

Resultaat van de vorige keer:
Dierenpolitie.
130 rijden(en dus meer doden).
Nou, hup PVV, met zulke resultaten zullen jullie het goed doen als regeringspartij.

Koos Knak | 21-05-16 | 17:06

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:02
Het is voor mij in ieder geval dat u en uw familie het dermate lang zo goed hebben gehad dat u geen idee heeft van waar "de onderklasse" in Nederland allemaal rekening mee moet houden en mee van doen heeft.


Ik hoop voor u dat de fundamenten van uw Ivoren Toren stevig genoeg blijken.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 17:06

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:52
@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:56

U heeft een bijzonder beperkt wereldbeeld, waardoor enige realiteitszin ver te zoeken is.

U heeft duidelijk geen kaas gegeten van het leven met een minimumloon, hoe snel ziekenhuiskosten op kunnen lopen en waar de beperkingen zitten van "je zaakjes voor elkaar hebben".


En wederom komt uw mening neer op het laten wegrotten van mensen onder de brug.
Bah.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 17:04

Mooi was die tijd toen de reaguurders nog rechts waren. Nu zit hier een zooitje bittere socialisten die hun natje en droogje niet voor elkaar hebben. Jammes en helaas maar het is niet anders. Ik ga met de honden op pad. Mijn vrouw van het vliegveld halen. Lekker uit eten en genieten van het leven. Ik wens jullie allen sterkte en kracht om iets van je leven te maken en succesvol in het leven te staan. Dat is namelijk beter voor iedereen. Succes!

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 17:02

-weggejorist-

Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 16:57

-weggejorist-

Fushichou | 21-05-16 | 16:57

TeeJee | 21-05-16 | 16:51

Nogmaals dat zeg ik niet. Ik zeg dat het allemaal wel versoberd mag worden. Kut hoor maar als je jouw zaakjes voor elkaar had dan kon je het met familie en je reserves oplossen. Zo doet men dat overal ter wereld en daar is niets mis mee. Het socialisme stelt dat jouw ouders maar op kosten van de samenleving moeten weg teren zodat jij er minimaal last van hebt. Schandalig en een rottende kanker aan de fundamenten van onze cultuur.

Je ouders laten wegrotten en als beste actie een beetje zeuren op het internet. Ga je diep schamen socialist. Welk soort excuus voor een mens doet zoiets?

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:56

Alles kan. Ik kan van vier hoog naar beneden springen maar dat maakt het geen goed idee.
De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:20
Ik denk dat inmiddels heel veel mensen hier dat ern heel goed idee zouden vinden. Wat een simpele VVD trol is dat zeg!

pietprikkel | 21-05-16 | 16:56

Persoonlijk vind ik het getrol van Kaan78 een stuk creatiever en intelligenter dan die pogingen daartoe van DKS.

pennestront | 21-05-16 | 16:55

@de koreaanse slet,
Je doet net alsof die malloten van die andere partijen wel wat voorstellen. Hihi, lachen met jou. Heb je wel eens een tweede kamer debat gezien, toevallig?

Ofzo2 | 21-05-16 | 16:54

De grote DKS show is weer begonnen!
Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 16:38
.
Die schopt iedereen die geen grootgraaier is - zoals elke VVD-er - maar helaas van een uitkering, pensioentje o.i.d. moet leven omdat hij/zij werkloos, ziek en/of oud is na een leven lang ploeteren, het liefst het ravijn in en laat daar geen enkele twijfel over bestaan, gaat er nog prat op ook.
.
Zo iemand is voor mij nog minder dan de stront onder mijn schoenen wanneer ik helaas weer eens in een hoop heb getrapt.
.

Lupuslupus | 21-05-16 | 16:52

TeeJee | 21-05-16 | 16:48

Nou van Marokko tot Japan doen ze het al eeuwen en eeuwen zo. Enkel in het westen manoeuvreert men zich in een rare positie waar men plots vind dat de ouders op kosten van de ander in een tehuis kan dumpen. Zelfs in de Verenigde Staten betaalt men gewoon zelf voor de geleverde diensten. Kutleven gehad en er niets van gebakken? Jammer dan. En terecht. Een veilige toekomst voor je kinderen is prioriteit nummer één en daarna je ouwe dag. In het socialisme laat men de samenleving opdraaien voor beiden. Werk en betaal er verdomme zelf voor.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:52

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:45
U heeft geen enkele nuance. U chargeert uw inhumane gekwetter in brede beelden, en poogt zo een punt te maken wat geen punt is.


De gelukszoeker die niks had mag inderdaad blij zijn dat hij/zij hier eten, veiligheid en enig comfort geboden krijgt.

Dat is op geen enkele wijze vergelijkbaar met iemand die na 20 jaar werken een bedrijfsongeval te verwerken krijgt, en dan van u te horen krijgt dat hij nu onrendabel is en gewoon de tyfus kan krijgen.


Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:51

@Sjefke7807
Hoi collega!
Wij hebben ze idd gefaciliteerd met een bidhok en alles wat daarbij hoort. Van enige waardering daarvoor was nooit sprake. allah was blijkbaar vaak in gesprek, want dat kwartiertje liep (te) vaak uit.....
Nu hangen daar weer mooie blotewijvenposters en staat er een tafeltennistafel en een koelkast met bier. Zoals het hoort.
Hebben hier onlangs nog wel een lelijke trut van de universiteit langsgehad die iets onderzocht over allochtone arbeidsparticipatie.
Die was gauw weer weg na de gastvrije ontvangst in ons voormalige bidhok.
Nooit.meer.dat.volk.in.mijn.tent!

pennestront | 21-05-16 | 16:50

@Berbaar | 21-05-16 | 16:47
Nog geen 40K stemmertjes op een internet petitie die momenteel helegaar niet aan de orde is en op geen enkele wijze door wetgeving mogelijk is.
Nou dat gaat zoden aan de dijk zetten heur.
Proest..........!!

Berbaar | 21-05-16 | 16:50

""Blijkbaar is uw oplossing om al deze mensen maar gewoon af te laten sterven, onder de brug, naar goed Amerikaans voorbeeld?""
@ TeeJee | 21-05-16 | 16:27
.
De "Koreaanse slet" is een VVD-er (bekende hij/zij/het, reeds in een eerdere reactie) en deze primitieve medogenloze "Amerikaanse" woestijnhouding van "het recht van de sterkste" kun je nou eenmaal verwachten van mensen die toevallig het geluk hebben om zelf wel gezond te zijn en toevallig zelf wel de geestelijke kracht hebben om hard te werken; hetgeen helaas niet aan ieder gegeven is.
Deze mensen (meestal VVD-ers) stellen zichzelf als "De Norm" (ethnocentrisch gedrag dus) en vergeten gemakshalve dat niet iedereen zo gelukkig is als zij, en verwijten de minder gelukkigen dat ze luie, waardeloze parasieten zijn.
.
Inderdaad is er een percentage autochtone parasieten (circa 5% volgens sommige berekeningen) maar dat weegt niet op tegen de meer dan 80% "floegteliengen" en andere niet-westersen, die nooit een baan willen of kunnen krijgen en daardoor ECHTE parasieten worden.
Al met al, geachte Kporeanse snol, het zou u sieren om wat meer "Nuance", "Einfuehlen" "Empathie" "Cultureel Relativisme"(enz, enz.) aan te brengen in uw gedachtenwereldje.

telelezer | 21-05-16 | 16:49

@Sjefke7807 | 21-05-16 | 16:45
Volgens DKS mag u gewoon sterven onder de brug. U levert namelijk niks meer op.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:49

Sjefke7807 | 21-05-16 | 16:45

Neehee. Dat is een socialistische leugen. De meesten kosten hun hele leven meer dan ze opleveren. Snap dat nu eens. Zelfs het AOW potje moet elk jaar opgevuld worden met belastinggeld en dan kan je wel janken dat je ervoor betaalt hebt maar dat is helemaal niet zo. Die paar euro die jij per maand afdraagt is amper een beginnetje om de kosten te dekken de grootverdieners draaien voor de rest op. Dat is de basis van socialisme. Lekker leven van andermans geld. Zeg me dat het niet zo is. Want het is zo.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:49

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:38
Ten eerste ben ik nog steeds geen "je" voor u. Niet vanwege fatsoen, maar omdat ik liever niet getutoyeerd wordt door iemand waar ik nooit en te nimmer een biertje mee zou willen drinken.


Ten tweede onderschrijft u nogmaals uw eerdere standpunt; dat degenen die, door wat voor omstandigheden dan ook, zich niet zelf kunnen handhaven simpelweg tot de bedelstaf veroordeeld worden.


Voor dergelijke politieke denkbeelden zult u mij nooit overtuigen.


@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:39
"Zorg er zelf voor", terwijl de mensen die de zorg moeten leveren zelf OOK nog het hoofd boven water moeten houden.
Stelt u zich maar eens voor, een gezin met 2 kinderen, beiden een vaste doch laagbetaalde baan, waarvan de opa ineens dermate ziek wordt dat hij eigenlijk om de paar uur zorg nodig heeft.
In uw wereld gaat dit gezin dus failliet.

Ik hoop ten sterkste dat er slechts enkelen zijn die denken zoals u, dat dit inhumane gelul nimmer een zetel kan krijgen. Ronduit verwerpelijk.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:48

@deraderendraaien | 21-05-16 | 16:36
Zozo <40K stemmertjes op een internet petitie die momenteel op geen enkele wijze mogelijk of aan de orde is.
Nee dat gaat zoden aan de dijk zetten.
Proest............!!

Berbaar | 21-05-16 | 16:47

Overigens zo hypocriet als de tyfus hier weer. Zijn we het niet allemaal eens dat gelukszoekers blij moeten zijn met een boterham met chocopasta, een douche en een bed? Nou zo denk ik dus over iedereen die hier zijn handje op wil houden. Volle maag, schoon en een bedje in om te slapen wat verdien je in godsnaam meer dan dat tenzij je daar daadwerkelijk voor werkt? Nou? In mijn ogen helemaal niets. Als je netto meer kost dan je oplevert moet je gewoon blij zijn dat je niet in de goot ligt. Ontslagen. Ziek. Oud. Jammer dan. Het leven is hard. Wees blij met je boterham je verdient niet meer of beter. Letterlijk. Uiteindelijk krijgt men wat men verdient.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:45

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:29
Hier:De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:14

"Ik snap best dat de onderklasse dat niet begrijpt en jaloers aan de zijlijn loopt te balen maar diezelfde paupers vergeten doorgaans dat hun uitkering of schamele inkomen niet door hun harde inzet verworven wordt..." Dat "schamele inkomen" wordt meestal verdiend door mensen zoals; vuilnismannen, verpleging, lassers, loodgieters, bouwvakkers etc.. Omdat in dit land enorm wordt neergekeken op mensen die met de handen werken. Ze worden verder vaak ook gezien als "de PVV stemmende Onderklasse". Dus...

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:39
Diezelfde zieke broer, of demente vader heeft over het algemeen al wel zijn steentje bij gedragen. En dan dit: Ik ben niet getrouwd, heb geen relatie en geen enkele familie in dit land. Mocht ik straks als ouwetje onverhoopt zorg nodig hebben, wat stelt u dan voor? Oh, en de pil van Drion telt niet mee...

Sjefke7807 | 21-05-16 | 16:45

Ik maak er geen karikatuur van!
Als ik op zondag boodschappen wil doen en er is een ondernemer die ook graag wat centjes wil verdienen op zondag, moet dat gewoon kunnen.
En niet omdat een of ander antiek boek voorschrijft dat de 7e dag een rustdag moet zijn dat men de ondernemen en de consument een stukje gemak ontneemt.
Bovendien is die 7e dag ook nog een verhaal apart aangezien de joden de zaterdag beschouwen als de 7e dag en de christenen de zondag.
Mastermattie | 21-05-16 | 16:13
.
Nederland is honderden jaren christelijk geweest. Door de zondag niet tot een van de andere dagen in de week te maken was heel normaal, totdat zo'n 40 jaar geleden het atheïsme de macht greep.
U kunt kletsen wat u wilt maar de winkels op zondag open is gewoon gedram van de atheïsten. En waarom? Gewoon om de christenen de voet dwars te zetten en nergens anders om!
.
Onlangs nog gevraagd aan een manager van de grootste supermarkt van Nederland, "of die opening op zondag nou verschil maakt".
Zijn antwoord was NEE, qua inkomsten maakt het helemaal *niets* uit.
De 2 grootste groepen die boodschappen doen op zondag zijn 1. degenen die nog iets "vergeten" hebben dus die komen om een paar artikelen en 2. degenen die gewoon hun "boodschappen doen" van de zaterdag naar de zondag hebben verplaatst".
.
Iedereen die kan nadenken - en niet door christenhaat wordt verteerd - weet dat natuurlijk allang. Als je een bankstel of whatever koopt op zaterdag ga je dat op zondag niet nogmaals doen.
.
Zelfs de mensen die op zaterdag iets vergeten zijn te kopen hebben dat honderden jaren overleefd zonder dat ze op zondag naar de winkel konden.
.
Toen ik jaren geleden in Duitsland woonde waren daar ALLE supermarkten gewoon op zaterdag om 13:00u *gesloten* en slechts de *laatste* zaterdag van de maand tot 18:00 u open.
O o o wat hebben we toen verschrikkelijk veel gemist, ik kan er nog om janken!

Lupuslupus | 21-05-16 | 16:44

Premier Wilders: even onwaarschijnlijk als de Apple van Steve Jobs.

Musset | 21-05-16 | 16:43

@Mastermattie | 21-05-16 | 16:13
Laat zondag nu ook nog eens een heidense zonnefeestdag zijn waar de sabbat door een christelijke Romeinse keizer naartoe is verplaatst om de heidenen warm te laten lopen voor het christendom. Allemaal kul.. en dat vinden zevendedagsadventisten ook, hoewel het vereren van de zon (wat in tegenstelling tot de sabbat teruggaat naar de grijze oudheid) eigenlijk meer hout snijdt dan de relatief nieuwe Bijbel- en Thorapraatjes.

Slogra | 21-05-16 | 16:40

TeeJee | 21-05-16 | 16:38

Ik zie niet in waarom de samenleving voor jouw zieke broer of demente vader moet betalen. Het levert niets op en kost bakken met geld. Het is jouw broer, jouw vader. Zorg er verdomme zelf voor.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:39

-weggejorist-

Ragnar Lolbroek | 21-05-16 | 16:38

TeeJee | 21-05-16 | 16:32

Je begrijpt mijn hele punt dus niet. Ik ben voor lastenverlichting voor werkenden. Dus iedereen die werkt. Van vakkenvuller tot tomatenplukker tot top manager. Ik ben voor versobering voor iedereen die kennelijk niet zijn/haar eigen broek kan ophouden. Jammer hoor maar meer dan bed, bad en brood heb je dan niet nodig. Er is echt geen enkele reden om iemand dingen te gunnen die ze niet verdient hebben.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:38

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:34
U bent dus inderdaad voor het Amerikaans model waar mensen gewoon dood gaan onder de brug als, zoals
Sjefke7807 | 21-05-16 | 16:31 al zegt, het leven zich buiten hun schuld tegen ze keert.

"De familie meer te laten doen" is die afgrijselijke PvdA/VVD newspeak die ervoor gezorgd heeft dat tehuizen nu bericht moeten sturen naar familie omdat ze niet meer genoeg personeel kunnen betalen, maar waar de directie zich de tyfus graait.


Ik vind uw politieke denkbeelden ronduit verwerpelijk.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:38

We kunnen sowieso wat voorwerk verrichten voor Geert.
En mocht hij het niet halen, dan komt het op onszelf aan.
Dus wie z'n steentje nog wil bijdragen.. vandaag de laatste dag! (En je hoeft er niet de deur voor uit.)
nexitreferendum.petities.nl/

deraderendraaien | 21-05-16 | 16:36

TeeJee | 21-05-16 | 16:27

Nee. Mijn voorbeeld is om de familie meer te laten doen en vooral om de zorg en sociale zekerheid flink te versoberen. Als ik door mijn buurt loop en ik zie een dik vadsig stuk tokkie op een scootmobiel door de buurt crossen dan denk ik echt waarom in godsnaam? Als ik qatkauwende Somaliërs zie dan denk waarom? Als ik na mijn werk op een vrijdagavond de kroeg in loop en er zitten alweer 7-8 man straalbezopen uitkeringstrekkers te zuipen en te paffen dan denk ik waarom. Waarom moet ik zoveel geven voor zo weinig voor mij en waarom krijgen deze mensen zoveel wat ze niet verdienen. Een bak soep driemaal daags, een douche en een bedje in een slaapzaal lijkt me meer dan voldoende voor deze uitzuigers.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:34

maar als er één ding belangrijk is in een samenleving dan zijn het wel de vuilnismannen, loodgieters, automonteurs, bouwvakkers, verpleegkundigen, enzovoort.
@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:29


Waarvan een aanzienlijk deel dus PVV stemmers, want die moet het voornamelijk van de lager opgeleiden hebben ;)

Maar daar kijkt u dus niet op neer? Gezien de retoriek tot nu toe geloof ik dat toch niet helemaal.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:32

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:05
Hier begint u eng te worden. Ouderen: het merendel heeft zich het schompus gewerkt na de Oorlog om Nederland weer op te bouwen. Die wilt u dus schrappen. Zwakkeren: je zult maar met een handicap geboren worden, een ongeluk krijgen of ernstig ziek worden buiten je schuld om. Maar dat overkomt mensen zoals u natuurlijk nooit...

Van bv alle Somaliërs zit na 10 jaar ruim 70%(!) in de bijstand, en alle andere groepen doen het niet veel beter. Dat alleen al trekt een enorme wissel op de Verzorgingsstaat. En de medische kosten idem. Ze fokken als konijnen, waar dus van alles aan medische zorg etc. voor nodig is. Om over de jaarlijke aanwas van buitenaf, mét gezinshereniging nog maar te zwijgen. A raison Eu 36,000 de neus.

Als ik uw stukje goed begrijp zou u de zwakkeren, ouderen en zieken het liefst gewoon "weg werken" o.i.d.. U moet zich schamen. Het geeft ook pijnlijk aan waar uw gedachtengang zit.

Sjefke7807 | 21-05-16 | 16:31

@ De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:21
.
Om met Johan te spreken: "Kijk twee punten":
(1) Autochtone werklozen hebben voor ze (meestal buiten eigen schuld) levenslang premies en belastingen betaald en hebben daarom recht op een uitkering; dat in tegenstelling tot de tsunami van (85% mannelijke!) niet-westerse gelukszoekers die nog nooit ene cent hebben bijgedragen en alleen maar de hand komen ophouden om geheel verzorgd de rest van hun leven in (voor hen ongekende) luxe door te brengen.
.
(2) Het geld dat naar NL uitkeringstrekkers gaat blijft rondgaan in onze NL economie . De bekende econoom Keynes benadrukte reeds dat het niet uitmaakt wie het geld krijgt, miljonairs of uitkeringstrekkers, als het maar uitgegeven wordt.
Maar allochtone uitkeringstrekkers sturen veel (lees:"ons") geld naar hun thuisland, zodat miljarden worden onttrokken aan onze economie.

telelezer | 21-05-16 | 16:31

Sjefke7807 | 21-05-16 | 15:59

Waar zeg ik dat ik de hardwerkende arbeider in de bek spuug? Hoe kom erbij? Jij bent afgekeurd. Lullig voor je. Waar ik het over heb zijn parasieten en bloedzuigers die niet willen. Nu ben ik zelf gezegend met twee gouden handjes maar als er één ding belangrijk is in een samenleving dan zijn het wel de vuilnismannen, loodgieters, automonteurs, bouwvakkers, verpleegkundigen, enzovoort. Ik heb een tyfushekel aan uitzuigers niet aan hardwerkende mensen. Natuurlijk ik verdien een centje meer maar daar werk ik ook voor en dat is mijn keuze. Nooit en te nimmer zal ik neerkijken op een serveerster, logistiek medewerker, callcentermedewerker of wat dan ook. Eerlijk werk is eerlijk werk en daar heb ik niets dan respect voor.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:29

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:21
Miljoenen?
U bedoelt die krap 300.000 werklozen?
Of de grote groep ouderen die het werk al geleverd heeft?
Of wellicht de groep jongeren die nog op school zit?
Wellicht doelt u op de arbeidsongeschikten, welk aantal al sinds 2002 elk jaar verder af neemt? Waarvan overigens een deel wel part-time nog een beetje werkt, maar mee moet in de statistieken.

Blijkbaar is uw oplossing om al deze mensen maar gewoon af te laten sterven, onder de brug, naar goed Amerikaans voorbeeld?

Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:27

Overal in Europa is het begin van revolutie gaande (ook in Athene, Barcelona, Dortmund, Parijs, enz). Maar hahaha, wij naieve NLers worden dom gehouden door de media van Vadertje Staat, die het voor ons verzwijgen.
Vroeger had niemand ooit geweten dat er opstanden zijn in bijv. Parijs, maar dankzij de (a)sociale media kan het niet meer worden stil gehouden, dat ondanks de grijns van Rutte.
www.youtube.com/watch?v=8BDJBEf0-cA&a...

telelezer | 21-05-16 | 16:22

TeeJee | 21-05-16 | 16:13

Eens. Maar dat is nog niet eens half werk. Dan zit je nog steeds met miljoenen autochtonen die ziek, zwak en misselijk zijn er geen flikker voor gedaan hebben en toch nog meer dan 150 miljard per jaar kosten. Dat is een hoop geld dat je in bijvoorbeeld de toekomst kan stoppen i.p.v. door de plee te spoelen.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:21

XaleX_2 | 21-05-16 | 16:12

Dat mag je vinden. Maar ik heb meestal gelijk. Nu ook. PvdD is een nutteloos kutpartijtje dat een remspoor op de democratie is. Alle 'one-issue' partijen met een copy/paste van andere gevestigde partijen zijn dat. Van de PVV kan je tenminste nog zeggen dat ze een grote achterban hebben de rest zou zichzelf moeten opheffen.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:18

@XaleX_2 | 21-05-16 | 16:12
het woord wat u zoekt is "ongeïnformeerde beroepszeiker".

Context: De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:05

Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:15

@Lupuslupus | 21-05-16 | 15:54
Ik maak er geen karikatuur van!
Als ik op zondag boodschappen wil doen en er is een ondernemer die ook graag wat centjes wil verdienen op zondag, moet dat gewoon kunnen.
En niet omdat een of ander antiek boek voorschrijft dat de 7e dag een rustdag moet zijn dat men de ondernemen en de consument een stukje gemak ontneemt.
Bovendien is die 7e dag ook nog een verhaal apart aangezien de joden de zaterdag beschouwen als de 7e dag en de christenen de zondag.

Mastermattie | 21-05-16 | 16:13

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:05
Het zijn er geen 50.000-60.000.
Het zijn er ELK JAAR dat aantal er bij plus eventuele gezinshereniging die vervolgens ook allemaal aan de tiet van moedertje staat komen te hangen.
Tel dat maar eens op bij ruim 350.000 allochtone uitkeringtrekkers, en daar nog even de zorgkosten van al het allochtone volk op (die liggen een factor hoger, wist u dat?)


Daarnaast moet je ook gewoon schoon schip maken in de zorg. Niet meer van dat PvdA en VVD volk die allemaal mooie manager baantjes hebben en vriendjes helpen.


Daarom ben ik inderdaad van de zeer simpele oplossing; al dat allochtone parasiet-volk er gewoon uit. Dat zal bizar veel schelen in de uitkeringen, in de asielindustrie en in de zorg.
Wat je vervolgens lekker in je ouderenzorg en opvangnetten kan steken voor mensen die tegen hun eigen wil in thuis moeten zitten.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:13

omanders | 21-05-16 | 16:01

Overigens. Het oerdomme van een Nexit of Brexit is het 'geloof' dat een klein landje zelfstandig het kan redden in de chaos van federaties zoals China, Rusland, India, de Verenigde Staten, etc. Zelfs Noorwegen en Zwitserland zijn dan in principe geen lid van de EU maar ze doen uit puur eigen belang wél mee. Ze betalen ook elk jaar een fors bedrag niet omdat ze dat willen maar omdat het in hun belang is. Nederland bokst niet op in zijn eentje tegen superstaten en Groot-Brittannië ook niet. Leuk hoor dat conservatief nationalisme maar een exit ziet er niet fraai uit in elk scenario en dan moet je nog overleven en jezelf weer sterk maken. Maar ze doen maar.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:12

Klopt. Ik ga dat programma ook echt niet lezen. Dierenpoes valt voor mij per definitie af. Ik ga daar geen energie aan besteden. Ik lees de programma's door van de grotere partijen en hoop op het beste resultaat voor mijn partij. Maar blijf jij dromen van een PVV, Dierenpoes, 50+, SP coalitie. Ik vertrek per direct als zoiets gebeurt.
De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:32
Blij dat je het er mee eens bent dat je alleen maar een grote bek heb zonder jezelf degelijk te informeren. En dat je alleen de partijprogramma's van de gevestigde partijen (die ons land naar de tyfus hebben geholpen) doorleest maak je jezelf alleen maar meer belachelijk dan je al deed.

XaleX_2 | 21-05-16 | 16:12

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:02
Ik zou nog maar een keer door mijn comments heengaan als ik jou was. Ik stem geen pvv.

K. Van Daal | 21-05-16 | 16:10

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:05
Er gaat een hoop geld naar de zorg, dat blijft echter in de management laag steken. Daarom, minder managers en meer handen aan het bed!

Mastermattie | 21-05-16 | 16:10

@pennestront | 21-05-16 | 15:32
Aha, een medelasserT, gegroet waarde collega^^ En ja, ook ik heb in de bedrijven waar ik werkte dezelfde ellende gezien. Zeker tijdens Ramadan. Dan waren ze altijd ziek, zwak en misselijk. Draaiden weer een machine de soep in omdat ze er met hun harses niet bij waren. Ter vergelijking: als er een dag aan kwam die voor mij als Indiaan significant is dan nam ik, indien mogelijk vrij, en viel niemand lastig met mijn gebruiken/ceremonies. Verder paste ik me gewoon aan en ging niemand iets op lopen dringen etc..

Sjefke7807 | 21-05-16 | 16:09

omanders | 21-05-16 | 16:01

Ja. Die Engelsen zijn een raar conservatief volkje. Nu spelen het spelletje van 'net niet' van mij mogen ze vertrekken maar of het verstandig is betwijfel ik ten zeerste.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:08

En om op het artikel te reageren. Inderdaad, Geert, onze Joods/Christelijke cultuur is beter, maar inmiddels ook gedegenereerd tot een knuffelige, poezelige, angstige, wegkijkende en WOII schuldgevoelcompenserende en daarom alles onder het tapijt vegende individualistische cultuur.
Het is de hoogste tijd dat daar eens rigoureus een omwenteling in komt.

Nelis SplitBloes | 21-05-16 | 16:06

necrosis | 21-05-16 | 16:05

Geef het een kans. Het is echt heftig en verslavend. Ik ben er al een week helemaal zoet mee.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:06

TeeJee | 21-05-16 | 16:02

Allemaal peanuts. Het grote geld gaat naar zorg en sociale zekerheid. De verzorgingsstaat dus. Naar ouderen, zwakkeren en zieken. Zo'n 60% van ons budget. En het wordt elk jaar meer en meer. Dat is het grote probleem. Niet dat 50-60,000 asieleisers een positieve impact hebben op onze jaarbalans maar die kosten zijn niets vergeleken met de 150-160 miljard euro die we neertellen voor helemaal niets.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:05

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:52
Ik heb betere muziek met hardere en rakere teksten, maar dat vind GU niet ok.

necrosis | 21-05-16 | 16:05

Vanaf het begin op Thieme gestemd omdat ik vond dat de dieren wel wat extra hulp konden gebruiken. Ik zie nu in dat er wel wat belangrijkere zaken zijn. Hoewel ik vrees dat een stem op PVV in 1e instantie niet heel constructief is voor een nieuwe kabinetsperiode, maakt het hopelijk een weg vrij voor een ander politiek systeem. Het huidige systeem waarbij een coalitie als VVD en PvdA mogelijk is, is m.i. in deze tijd nog veel destructiever voor Nederland. Vast geen waterdicht plan, maar ik ga het toch doen.

gooische_ninja | 21-05-16 | 16:04

K. Van Daal | 21-05-16 | 14:37

Dat bepaal je lekker en gelukkig zelf. Het enige wat ik stel is dat je jezelf belazerd als je PVV stemt en gelooft dat de 'revolte' plaats gaat vinden. Maar stem PVV.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 16:02

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:45
Van die onrendabelen is ondertussen meer dan de helft allochtoon, en zelfs als al de autochtone uitkeringstrekkers op de PVV zouden stemmen is dat krap 4 zetels waard.

Dus als u wil spreken over waar het geld echt heen gaat, onder andere;
- Stupide overheidsprojecten in de laatste decennia
- EU
- Ontwikkelingshulp (die amper iets doet)
- Gelukszoekers (36.000 p/stuk p/j)

Bovenstaande volledig op weg geholpen door uw lijstje van partijen.
De verzorgingsstaat is wel degelijk betaalbaar, mits we ophouden met domme hobbies.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 16:02

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:52


Kijk naar Oostenrijk. Dat verandert hard. Kijk daarna naar Frankrijk. Ik praat nog met je over vijf jaar. Had jij vijf jaar geleden gedacht dat GB een referendum over een exit uit de EU ging houden?

omanders | 21-05-16 | 16:01

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:05
Dus alle mensen die door de crisis, na veel jaren hard gewerkt én bijgedragen te hebben, zijn in uw ogen ineens "nutteloos"? En alleen omdat de werkgevers een permaban hebben gezet op alles dat boven de 40 is nu ineens hersenloze tokkies?

En voor het geval u het gemist heeft, de Verzorgingsstaat is behoorlijk uitgekleed. Onder auspiciën van jawel, PvdA en VVD. Of dacht u dat de Voedselbanken voor niks uit de lucht zijn komen kletteren.

En @De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:14 Uw quote: "Ik snap best dat de onderklasse dat niet begrijpt en jaloers aan de zijlijn loopt te balen maar diezelfde paupers vergeten doorgaans dat hun uitkering of schamele inkomen niet door hun harde inzet verworven wordt maar door de rijkeren die in ieders belang een belachelijk hoog aandeel van hun kapitaal moeten inleveren om het 'sociaal' te houden." Afgezien van het feit dat de rijkeren dankzij allerlei shady constructies helemaal niet zoveel afdragen als u claimt is wat u hierboven trekt van een tenenkrommend gehalte, mijn hemel. Ik heb 25 jaar in de Metaal gewerkt als lasser. U mag best eens een maandje mee draaien in de Metaal. Dan zult u eens zien hóe hard iemand in die blauwe overall moet ploeteren voor een kutloontje omdat mensen als u vinden dat zo iemand "een minderwaardig mens" is omdat hij/zij met de handen werkt.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:29 Jawel, dé Godwin waarvan je wist dat hij uiteindelijk ging komen. U bent af, bij deze...

Sjefke7807 | 21-05-16 | 15:59

Sjefke7807 | 21-05-16 | 15:41

Er is van alles mis met de verzorgingsstaat. Zeker als je er niet of nooit gebruik van wenst te maken. De verzorgingsstaat is een puur socialistische gedachte. Niet rechts. Puur links. De hordes vluchtelingen komen omdat we decennia geleden hebben gezegd dat we politieke vluchtelingen tijdelijk willen opvangen omdat dit humaan is. We bedoelde uiteraard niet dat hele volkeren hier naar toe verhuizen. Aanpassen of afschaffen dus die onzin. Dat vond ik, dat vind ik en dat vind de VVD ook. De enige reden waarom de PVV populair onder de 'gewone' bevolking is omdat de PVV het rechtse beleid van de VVD in Jip en Janneke taal uitlegd met wat grove en primitieve bewoordingen en tegelijkertijd belooft dat we de verzorgingsstaat in stand houden. Leuk voor de bühne maar feitelijk niet mogelijk. Het kan niet én én. Of je maakt je huishoudboekje in orde en gaat hakken in de kosten of je werkt jezelf dieper in de schulden. Immigranten of niet de onrendabelen kosten ons een godsvermogen en het wordt elk jaar meer en meer. Denk daar maar eens goed over na.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:58

roze_bril | 21-05-16 | 14:21

Simpel, maar dat terzijde. U verwoordt precies dát wat heel veel autochtone en toch ook nog weinige allochtone NL-ers denken.
Ik voeg er nog aan toe dat we eens een keer van ons af moeten bijten en die knuffelcultuur moeten laten varen. De islam is geen geloof maar een dictatoriale en zeer gewelddadige doctrine, die slechts één doel heeft nl. wereldheerschappij.

Nelis SplitBloes | 21-05-16 | 15:58

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:26
De grootste bloedzuiger ben jij nog altijd, en jouw soort erbij.

K. Van Daal | 21-05-16 | 15:57

Bovendien mogen ze blij zijn dat hulpverleners, monteurs etc gewoon op zondag werken want als er op zondag iemand (medische) hulp nodig heeft, is er wel iemand beschikbaar. En als er ergens een stroom- of waterstoring is, dan zijn er wel monteurs aan het werk om de elektriciteit of het water weer terug te krijgen zodat ze in de kerk na de dienst weer een bakje koffie kunnen drinken.
Mastermattie | 21-05-16 | 15:38
.
U maakt er een karikatuur van en dat weet u zelf ook donders goed. Natúúrlijk gaan zaken die NODIG ZIJN gewoon door op zondag, moeten (!) doorgaan. Niet één Christen zal daar tegen zijn.
.
U bent in de war met de Farizeeërs die de discipelen beschimpten omdat die op de Sabbat aren plukten en de graankorrels op aten omdat ze honger hadden.

Lupuslupus | 21-05-16 | 15:54

9 was een tikfoutje; het zijn er veel meer.

pennestront | 21-05-16 | 15:54

@De Koraanse Slet
Mwahh, 40 zetels and counting.......
Het Volk wint altijd hoor:)
Overigens ken ik intelligentere sletten dan jij........9

pennestront | 21-05-16 | 15:52

necrosis | 21-05-16 | 15:46

Nee in jouw vakgebied is er prima werk te vinden ik ga er dus ook vanuit dat je al weer keihard bezig bent om werk te vinden. Doe je dit niet dan ben je inderdaad een bloedzuiger.

Offtopic. Keiharde luistertip: youtu.be/xgfa5UlZAL8

Kan je misschien wel waarderen.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:52

"Hij spreekt van ,,een cultuur die ons haat" en ,,Niet iedere moslim is een terrorist. Maar iedere terrorist is wel een moslim".
Ja, dat klopt. De islamitische doctrine, de islamitische geschiedenis, en de islamitische daden van de afgelopen decennia, tonen een en al haat en destructie jegens andersdenkenden. In 14 eeuwen 270 miljoen vermoorde andersdenkenden. Bijdragen aan filosofie en wetenschap zijn verwaarloosbaar klein. De islam produceert maffiose despotische achterlijkheid.
-
,,Het waanidee van linkse mensen dat alle culturen gelijk zijn: dat is dus niet zo. Onze cultuur is beter."
Ja, dat klopt. De westerse cultuur scoort het best van alle culturen wat betreft openheid voor wetenschap, naleven van mensenrechten, basale leefomstandigheden, enzovoort. Zoals is op te maken uit onder andere de Human Development Index, de Social Progress Index en de Good Country Index.
-
Import van islam betekent culturele zelfvernietiging doordat de islam gaat proberen de westerse cultuur te islamiseren. Import van islam is genocide. En de mensen die dat faciliteren zijn criminelen.


notamused | 21-05-16 | 15:52

Als het CDA in bed kruipt met de communisten van SP en de nationaal socialisten van de PVV dan emigreer ik.
De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:14
.
Neuh.. die is te makkelijk..

tejootje | 21-05-16 | 15:48

pennestront | 21-05-16 | 15:32

Zal best. Maar Geert gaat dit niet veranderen of goed maken. Dooie mus dus. Maar stem PVV! De tijd zal het leren. De tegenpartij is nu eenmaal niet constructief en zal dus nooit zonder een 'revolte' de macht kunnen grijpen. Gelukkig snappen de meeste mensen dit wel.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:48

opbokkennu | 21-05-16 | 15:30
Jup. Ik vertrouw hem voor geen meter. Schijnt dat dat ook één van de redenen was dat zoveel mensen bij hem zijn opgestapt.

K. Van Daal | 21-05-16 | 15:47

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:26
Ik heb bijna zeven jaar op de meest onmogelijke tijden gewerkt,extra uren en dubbele diensten gedraaid.
Mijn collega's (waaronder ook allochtonen) waren geschokt toen ik tijdens een rancuneuze bui van een vent 'in de top' werd ontslagen.
Ik stem al jaren PVV, maar dat had geen invloed op mijn werk of mijn collega's.
Binnenkort heb ik een uitkering.
Ben ik nou ook een bloedzuiger?

necrosis | 21-05-16 | 15:46

Mastermattie | 21-05-16 | 15:38

Prima laat de PVV het stokje van de PvdA overnemen. Mij boeit het niet. Het zal enkel in het voordeel werken van rechts. Hoe minder PvdA en SP hoe beter en de PVV is gewoon het gevolg van het verraad van links. Je gaat mij echt niet wijs maken dat rechtse mensen PVV stemmen. Nee dat zijn allemaal figuren uit de onderklasse die bang en boos zijn op de ellende die al decennia een groot gedeelte van de allochtonen brengen. Terecht. Maar wie hoopt op een oplossing komt besodemieterd uit als hij/zij die hoop vestigt op Geert. Mij maakt het niet uit. Meer Geert maakt naar alle waarschijnlijkheid de VVD de grootste of op één na grootste partij en geeft ons een betere onderhandelingspositie. Win-win. Wel lullig voor de PVV'er die dacht dat de treinen naar Marokko al op gang kwamen.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:45

Ik denk dat Greet verwijst naar de revolte die ontstond nadat de nee stem het referendum had gewonnen. Elke partij die niet met de PVV samen wil werken zal gedagvaard worden.

the Jackdawn | 21-05-16 | 15:44

@XaleX_2 | 21-05-16 | 15:07
Dat van de PvdD ben ik niet met u eens. Ze hebben dan toevallig een leuke poes aan het roer staan maar deze partij faciliteert wel crimineel gedrag.
Ik ben ook tegen dierenleed, dat gezegd hebbende:
Weet u hoe Volkert van der Graaf omging met nertsenfokkerijen? Dat is wel gedrag waarbij de partij van de dieren even de andere kant opkijkt.

Mastermattie | 21-05-16 | 15:43

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:46
Uw quote:"Nee als je minder verzorgingsstaat en dus minder gelukszoekers en parasieten wil en als je meer controle op immigratie en meer defensie en meer veiligheid wil dan stem je VVD of in het ergste geval CDA maar blijf je weg bij socialistische partijtjes zoals PvdA, SP en vooral de PVV."

Mag ik even omvallen van het lachen om uw blaartrekkende nonsens? Wie zit er nu in de regering?!? Juist. Onder het VVD bewind hebben we een influx van Kansenparels gezien die zijn weerga niet kent. Waaraan geen énkele eis gesteld wordt en geen enkele controle op is. Ja, voor de bühne, om het schapenvolk stil te houden. En u wou beweren dat de omhoog gevallen geschiedenisleraar, nu ook wel bekend als premier Rutte, wél bestuurlijke ervaring had? Schei toch uit, de gehele Kamer zit, op een enkeling na, vol met nietszeggende non-valeurs. De één nog erger als de ander. Ik moet u teleur stellen. Nederland kent geen echte "rechtse" partijen. Het is allemaal dezelfde kleurloze meuk.

Er is niets mis met de Verzorgingsstaat, heeft decennia gewerkt totdat: we hier de poorten naar de hel open zetten en alles maar binnen lieten dat dan ook gelijk aanspraak kon maken op alle verworvenheden waar je als Nederlander eerst hard voor hebt moeten werken en bijdragen. Dát is er mis gegaan. U wilt hier wonen? Prima, maar dan net als in bv Nieuw-Zeeland wel eerst zoveel jaar gewerkt hebben voordat u ook maar ergens recht op heeft of aanspraak op kunt maken. Dat hadden wij ook moeten doen en daar is het fout gegaan. Als we dat van meet af aan gedaan hadden, dan zaten we niet waar we zitten.

Sjefke7807 | 21-05-16 | 15:41

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:56
Wat een lijstje. Geen van alleen een stem waard.

De SP wil naar een model toe van "iedereen even rijk" dus als je op eigen benen iets bereikt hebt, zegt de SP, haha... dat kunnen andere mensen beter gebruiken, lever maar in. In de praktijk zal dit resulteren in een situatie waarbij iedereen die ook maar een beetje boven modaal zit dit af kan staan.

De PvdA was ooit een echt grote partij maar wat voor goeds hebben ze nu eigenlijk de afgelopen paar jaar bereikt. Het is gewoon algemeen bekend dat mensen daar zitten om vooral te graaien, de mening van de burger interesseert ze geen hol. Dit bleek ook weer tijdens hun partijcongres (zoals ik eerder dus al aangaf).

De VVD lijkt interessant als je wat meer geld of een eigen bedrijf hebt. Maar de partij is een stem niet waardig omdat zij aan elkaar hangt van valse beloftes en leugens. En alsof dat nog niet erg genoeg is, stikt het er ook van de criminelen of mensen die criminelen de hand boven het hoofd (willen) houden. En dat moet dan veiligheid & justitie vertegenwoordigen? Moehaha!

D66 een partij voor makelaars in luchtkastelen. Vindt alles wat in Europa gebeurt reuze interessant (dat is ten slotte de afvoerput waar alle euro's naartoe rollen dus je kunt maar beter zo snel mogelijk zorgen dat je daar zit om die euro's op te vangen).
Wordt door studenten vaak genoemd omdat het je een bepaalde status geeft als je als student zijnde op de "onderwijspartij" hebt gestemd. Dat het juist deze partij is welke aan de grond staat van de vernietiging van het onderwijs interesseert ze niet.
Hier in Leiden heeft D66 12 stoeltjes (van de 39) en is daarmee de grootste partij. We hebben hier ook een ROC met grootheidswaanzin waar het nu een financiële puinzooi is (al jaren maar het wordt alleen maar erger). Verder werkt D66 voornamelijk in de waan van de dag. Deze periode is het vooral allemaal "duurzaam" wat in de praktijk prima ingekort kan worden tot "duur".
Als we in inkt en papier zouden moeten uitdrukken hoe vaak het woord "duurzaam" in de raadstukken voorkomt zou dat zomaar eens een paar extra bomen kunnen kosten.

CDA lijken misschien vroom. gelukkig ben ik de 4 kabinetten Balkenende nog niet vergeten. Zij hebben ook aan de wieg gestaan van de kermis in Brussel, vergeet dat niet. Bovendien zijn zij niet betrouwbaar. Pieter Omtzicht wordt nu naar voren geschoven omdat 'ie heeft kunnen "shinen" rondom het MH17 debacle maar achter de schermen is het CDA ook een vreemd partijtje. Zij zijn overigens degene welke de doodsteek aan Rutte I (VVD-PVV-CDA) hebben uitgedeeld, dat men dat Wilders in de schoenen probeert te schuiven toont alleen maar aan hoe achterbaks ze zijn.

ChristenUnie is eigenlijk gewoon een CDA junior. Alleen iets meer op de kerk gefocust.

De SGP is, als je naar het partijprogramma kijkt in grote lijnen vergelijkbaar met de PVV. Het is wel zo dat bij de SGP de focus ook wat meer op de kerk ligt. Zo zijn zij bijvoorbeeld voor het (her)invoeren van de zondagsrust.
De gelijkenissen tussen de PVV en SGP worden ook wel aangetoond als je bijvoorbeeld naar Urk kijkt. Dat is toch wel zo'n beetje refo dorp #1 en dat grootste partijen aldaar waren dan ook de SGP en PVV.

Overigens opvallend dat u de PVV niet in uw lijstje noemt want alle bovengenoemde partijen (op de SGP na) zijn ronduit links. Waar moet dan de rechtse kiezer heen die wel graag op zondag even de boodschappen wil doen?

Overigens vind ik zondagsrust en "niet werken op zondag" hypocriet. De dominee staat namelijk ook op de loonlijst van de kerk, denk maar niet dat hij niet betaald krijgt voor "het verkondigen van Gods woord".
Bovendien mogen ze blij zijn dat hulpverleners, monteurs etc gewoon op zondag werken want als er op zondag iemand (medische) hulp nodig heeft, is er wel iemand beschikbaar. En als er ergens een stroom- of waterstoring is, dan zijn er wel monteurs aan het werk om de elektriciteit of het water weer terug te krijgen zodat ze in de kerk na de dienst weer een bakje koffie kunnen drinken.

Mastermattie | 21-05-16 | 15:38

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:26
@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:29
Godwins en vrije simpele vooroordelen.
Is dit nou echt het beste wat u kan? Of zijn de argumenten op en begint het gescheld nu?

Rest In Privacy | 21-05-16 | 15:38

Alles is beter dan die wezenloze onnozele halzen die nu de macht hebben.
Nog niet op Wilders gestemd maar ik denk er nu serieus over.
Hopelijk kan VVD of CDA helpen.
Die 3 mogen het nogmaals gaan doen,alleen wat beter dan voorheen.
Dubbele paspoorten afschaffen of op zijn minst geen personen met 2 paspoorten bij overheid of semi overheid.
Illegaliteit strafbaar maken.
Geen asiel meer verlenen,ter plekke helpen.
Alleen tijdelijk mensen hier toelaten.
Uit die EU,hopelijk met de Britten.
Een krachtig terugkeer beleid voeren.
Alle vluchtelingen verdragen opzeggen en alleen ter plekke hulp geven.
Islam wettelijk vastleggen als zijnde een ideologie.
Of niet soms?

pejoar | 21-05-16 | 15:35

"Niet iedere moslim is een terrorist. Maar iedere terrorist is wel een moslim"


Jezus. Dit is ten eerste niet waar - wijst naar breivik - en ten tweede is terrorisme natuurlijk vreselijk, maar helemaal niet het hart van het probleem. Het is slechts het symptoom. Het probleem is dat Europa gekoloniseerd wordt door grote groepen mensen die zich op etnische basis wensen te onderscheiden van de autochtone bevolking, die haten en minachten.


Alleen als je het zo ziet snap je waarom extreem links - die het Westen ook haten - zich liëerd met islam extremisten, die in principe een radicaal andere maatschappij willen dan die extreem linksen. Alleen zo zie je dat crimineel geweld en activistisch geweld in elkaars verlengde ligt.

omanders | 21-05-16 | 15:34

@De Koreaanse Slet
Jij veegt alles gemaxhalve op een hoop. Ik ben idd PVV-er van het 1e uur maar werk minimaal 60 uur p/w in mijn eigen toko. Onlangs hebben we alle moslims hier doen verdwijnen (te vaak ziekmeldingen, diefstallen, ongeinteresseerde stagiaires enz.) en de sfeer is DIRECT beter geworden. Mijn vroegere idealisme bleek misplaatst, fout tijdig hersteld. Overigens zijn de meeste PVV-ers die ik ken harde werkers die zich zorgen maken over de geldverslindende barbareninvasie die rutte met zn vrinden over ze uitkotst.
Dit redelijk achterlijke volk weigert zich aan te passen aan de NLse (bedrijfs-)cultuur. Ongetwijfeld zullen hier uitzonderingen op zijn, maar IK zoek ze niet meer. De liefde moet van 2 kanten komen. Racistisch? OK, maar dan wel een tevreden racist. Eentje die niet te belazerd is bij drukte ook weer eens een lastoorts te pakken. En niet gaat lopen zeiken dat hij eerst weer zijn schijnheilige pedosprookjesfiguur moet gaan liggen vereren op z'n muffe kleedje met zijn reedt naar mekka gekeerd!

pennestront | 21-05-16 | 15:32

XaleX_2 | 21-05-16 | 15:29

Klopt. Ik ga dat programma ook echt niet lezen. Dierenpoes valt voor mij per definitie af. Ik ga daar geen energie aan besteden. Ik lees de programma's door van de grotere partijen en hoop op het beste resultaat voor mijn partij. Maar blijf jij dromen van een PVV, Dierenpoes, 50+, SP coalitie. Ik vertrek per direct als zoiets gebeurt.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:32

Ik was ooit blij met het tegengeluid van Wilders tot dat ik las over zijn Israelische paspoort en financiele fundering. Niets anders dan controlled opposition, tekend ook nagenoeg alles mee met de VVD, een grote poppenkast.

opbokkennu | 21-05-16 | 15:30

Stemadvies voor maart 2017:
De islam wil de mensheid naar het stenen tijdperk onthoofden.
De PVV wil daar een stokje voor steken.
Althans wat betreft Nederland.

notamused | 21-05-16 | 15:30

Vandaag is de DKS duidelijk met het verkeerde beentje het bedje uitgerold, er komt niet veel zinnigs meer uit. Jammer.

LaatmaarLu? | 21-05-16 | 15:30

Lupuslupus | 21-05-16 | 15:21

Geert hoopt gewoon op een bloederige opstand in dat megalomane breintje van hem. Op democratische wijze kan hij nooit de macht grijpen. De geschiedenis herhaalt zich altijd. Hij is echt niet de eerste populist die inspeelt om de frustraties van het 'gewone' volk om zodoende de macht te grijpen. Vele illustere voorgangers zijn zijn meerdere geweest. Stalin, Hitler, Napoleon en ga zo maar door. Maar zwakkeren hebben kennelijk een 'sterke' leider nodig.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:29

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:20
Je lult gewoon maar wat en hebt dat partijprogramma niet eens gelezen. Ik had beter moeten weten wat dit is je vaste repertoire hier op GS... over zaken lullen zonder je erin te hebben verdiept.

XaleX_2 | 21-05-16 | 15:29

K. Van Daal | 21-05-16 | 15:12

Als jouw voorouders succesvol waren geweest dan had je niet lopen zeiken over enkel kansloze immigranten. Dan was je net zo over de zeik over de tokkies van de PVV als ik dat ben. Voor mij is kansloos kansloos en ik heb simpelweg geen greintje meer zin om voor een autochtone pauper te dokken als ik dat voor een allochtone pauper heb. Dat is dus weer een schandalige denkfout van je. Gewoon omdat ik op alle bloedzuigers spuug denk jij heel foutief dat ik dan blij zou zijn met nog meer bloedzuigers. Veel dommer dan dat maken ze ze niet meer. Echt man wat is er misgegaan in dat breintje van je als je zo dom kan blaten.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:26

Mark Rutte wil alle niet echte vluchtelingen terug sturen. Ik dacht al, Mark is aan de LSD of de verkiezingskoorts is begonnen.

Raider Twix | 21-05-16 | 15:23

Beetje jammer Greet, om wel steeds bewust termen te gebruiken die samenhangen met geweld (revolutie, revolte, opstand), maar dan meteen erachteraan te zeggen dat je dat dan wel 'geweldloos en democratisch' bedoelde.
raskol | 21-05-16 | 15:17
.
Geert vermoed dat mensen begrijpend kunnen lezen. In uw geval - en van veel andere PVV-bashers - is dat helaas niet het geval.

Lupuslupus | 21-05-16 | 15:21

XaleX_2 | 21-05-16 | 15:07

Jawel het is een lobbyisten partij voor milieugekkies. De rest van hun programma kopiëren ze van andere partijen. Hetzelfde geldt voor alle andere splinterpartijtjes waar zelfs de PVV toe behoort. Spreek eens met een PVV stemmer en de ruime meerderheid stemde voorheen PvdA of SP. Het enige wat de PVV aanlokkelijk maakt is hun anti-Islam of immigratie standpunten maar de rest is bagger en nog erger zelfs hun 'plannetjes' voor hun anti-EU of immigratie agenda zijn praktisch onhaalbaar. Het kan. Alles kan. Ik kan van vier hoog naar beneden springen maar dat maakt het geen goed idee.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:20

Beetje jammer Greet, om wel steeds bewust termen te gebruiken die samenhangen met geweld (revolutie, revolte, opstand), maar dan meteen erachteraan te zeggen dat je dat dan wel 'geweldloos en democratisch' bedoelde.

raskol | 21-05-16 | 15:17

pennestront | 21-05-16 | 15:06

Als het CDA in bed kruipt met de communisten van SP en de nationaal socialisten van de PVV dan emigreer ik. Zo'n beetje elke combinatie van partijen is beter dan iets met SP. Duffe socialisten zoals jij begrijpen kennelijk niet waar dat geld, die rijkdom vandaan komt. Het is al erg genoeg dat de succesvolle mensen zoveel moeten delen met de armlastigen maar met zoveel links in de regering zullen alle nettoverdieners hun conclusies trekken en vertrekken. Daarom is dat Brexit gelul ook zo'n onzin. Het gaat niet om nationalisme of identiteit het gaat om overleven en het liefst zo comfortabel mogelijk. Ik snap best dat de onderklasse dat niet begrijpt en jaloers aan de zijlijn loopt te balen maar diezelfde paupers vergeten doorgaans dat hun uitkering of schamele inkomen niet door hun harde inzet verworven wordt maar door de rijkeren die in ieders belang een belachelijk hoog aandeel van hun kapitaal moeten inleveren om het 'sociaal' te houden.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:14

pennestront | 21-05-16 | 15:06

Als het CDA in bed kruipt met de communisten van SP en de nationaal socialisten van de PVV dan emigreer ik. Zo'n beetje elke combinatie van partijen is beter dan iets met SP. Duffe socialisten zoals jij begrijpen kennelijk niet waar dat geld, die rijkdom vandaan komt. Het is al erg genoeg dat de succesvolle mensen zoveel moeten delen met de armlastigen maar met zoveel links in de regering zullen alle nettoverdieners hun conclusies trekken en vertrekken. Daarom is dat Brexit gelul ook zo'n onzin. Het gaat niet om nationalisme of identiteit het gaat om overleven en het liefst zo comfortabel mogelijk. Ik snap best dat de onderklasse dat niet begrijpt en jaloers aan de zijlijn loopt te balen maar diezelfde paupers vergeten doorgaans dat hun uitkering of schamele inkomen niet door hun harde inzet verworven wordt maar door de rijkeren die in ieders belang een belachelijk hoog aandeel van hun kapitaal moeten inleveren om het 'sociaal' te houden.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:14

Wat een mazzel dat de VVD en de PvdA wel veel getalenteerde en kundige ministers kunnen leveren.
*Proest*!

Piet Karbiet | 21-05-16 | 15:14

KS heeft daar wel een punt. Het neusje van de zalm is er wel bij de VVD: vd Steur, Opstelten, Weekers... en als meest oh wacht minst integere partij heb je natuurlijk alle recht om uit te halen naar andere partijen.

roze_bril | 21-05-16 | 15:14

Niet elke terrorist is moslim.

Sommige zijn linkse atheïsten.

Piet van het Padje | 21-05-16 | 15:13

King of the Oneliner | 21-05-16 | 15:01
"Als Geert Wilders aan de macht komt, zullen vroeg of laat de Treinen naar het Oosten weer gaan rijden."

Onzin, met Greet aan het roer rijdt er binnen korte tijd niets meer. Geen capabele mensen zijn te vinden in de partij. Hoe wil deze joker ooit het land besturen.

the Jackdawn | 21-05-16 | 15:12

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:46
Er is niks mis met nationalisme. Niks.
En wat je hier De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:05 zegt is ook gelul, want mijn voorouders hebben niet gebloed, gezweet en geploeterd voor dit land zodat ik het kan weggeven aan jouw 'welwillende' Afrikaanse immigranten.
Dus ja, eigen volk WEL eerst.

K. Van Daal | 21-05-16 | 15:12

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:05
Het trieste is dat u in al uw tegels consistent iedereen schoffeert die het niet met u eens is.

Als ik vind dat Rutte II een kut-kabinet is ben ik blijkbaar een ongeïnformeerde beroepszeiker. Als ik dan met argumenten kom gaat u ongetwijfeld mij wederom beledigen.

U bent nogal vooringenomen en u staat consistent vijandelijk tegen iedereen die met u in discussie treedt.
Het grappige is; u bent dus net Geert Wilders. Doe er wat aan.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 15:11

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:46
Politici zijn figuren welke in het bedrijfsleven gefaald hebben of überhaupt nog nooit een bedrijf van binnen hebben gezien anders dan een carrousel-managementfunctie.
het is voor de PVV des te moeilijker om goede mensen te krijgen omdat er een taboe op de PVV ligt (wel steeds minder overigens) ook worden er door de gevestigde partijen hele smerige spelletjes gespeeld om aan de macht te blijven, of dacht u dat die rechtszaak tegen Wilder zomaar uitgemolken en vooral uitgerekt wordt?
Het is ook niet goed dat er clowns als Dion Graus bij de PVV rondbanjeren aan de andere kant kun je zien dat bijvoorbeeld Fleur Agema keihard knokt om de zorg een beetje op de rails te houden, iets waarin ze actief tegengewerkt wordt door bijvoorbeeld de PvdA, alleen maar vanwege een "cordon sanitaire".
Pim was degene welke op het juiste moment op de juiste plek was als het de politiek betreft. Helaas was v/d Graaf ook op het goede moment op het mediapark.

Mastermattie | 21-05-16 | 15:10

Niks mis mee toch als die treinen naar het oosten en naar het zuiden gaan rijden!
Sneller als lopen!
Of wilde je eerste klas met het vliegtuig?

johan3 | 21-05-16 | 15:10

TeeJee | 21-05-16 | 15:03

Ja maar een kiesdrempel op minimaal tien zetels zou wel een wereld van verschil maken in het bestuurbaar houden van dit land. Zeg nu zelf wat moeten we nu feitelijk met een partij zoals 'denk'? Wat representeren deze malloten? Hoe komt dat ons ten goede van waar het echt om gaat en dat is voorspoed en geld. Nederland is schatje rijk en één van de allerbeste plekjes op aarde om te wonen vooral als je niet zo goed kan meekomen in de samenleving en tot de onderklasse behoord. Daar mogen héél véél mensen héél dankbaar voor zijn en eens de hardwerkende veel verdiener en dus nettobetaler voor bedanken.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:08

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:56
De dierenpoes partij kan je geen malloten noemen noch betichten van populisme. Ik vind hun partijprogramma en hun standpunten erg sterk, al zal ik er niet op stemmen. Helaas zullen partijen als die van de dierenpoes altijd kleine partijen blijven zonder invloed en macht alleen al om het feit dat ze een ander systeem willen en de macht van het geld (corporatisme) willen terugdringen. En de politiek dient niet het volk maar het systeem van geld/hebzucht dus dat soort idealistische partijen zullen nooit aan de macht komen binnen de nepdemocratie.

XaleX_2 | 21-05-16 | 15:07

PVV-CDA-SP
2 partijen MET een flink maatschappelijk draagvlak en ZONDER allemaal corrupte verplichtingen aan hun policor vrinden en 1 partij die wel regeringservaring heeft en zichzelf op de nieuwe poltieke landkaart wil profileren.
De enige combi die in staat is de moslimproblemen in ons kaalgeplunderde landje op te lossen.
Minder
Minder
Minder
Is de oplossing, blijkbaar. Men wil zich toch niet aanpassen en de meeste NLers ook niet.
Aanpassen of oprodten, inzet van de TK verkiezingen.

pennestront | 21-05-16 | 15:06

Sharia* lang leven de autocorrectie terreur.

cees2025 | 21-05-16 | 15:06

Met dank aan mensen zoals KS gaat in Ned niks veranderen. We zaken steeds verder het EU moeras in, de vluchtelingen crisis is absoluut niet opgelost. Maar we gaan gewoon weer op dezelfde partij stemmen. Hoe dom ben je dan.

roze_bril | 21-05-16 | 15:05

TeeJee | 21-05-16 | 14:53

Dat komt omdat we concessies moeten doen. Om Nederland het best te vertegenwoordigen moet elke partij minimaal met één andere partij in bed gaan liggen en ja dat gaat ten koste van sommige zaken. De gemiddelde PVV stemmer mag God op zijn blote knietjes bedanken dat de PvdA mee regeert want als het aan de VVD had gelegen was de verzorgingsstaat mooi uitgekleed om het begrotingstekort te dekken. Maar helaas. Zo werkt het helaas niet. Desalniettemin doet Rutte II het helemaal niet slecht. Behalve dan in de ogen van ongeinformeerde beroepszeikers.

Men moet eens kiezen. Of rechts, of links. Het midden bestaat niet meer. Of je bent voor de verzorgingsstaat en inmenging van de staat met alle ellende van dien of je bent voor op je eigen voeten staan en maakt zelf wat van je leven. Het eigen volk eerst roepende zooitje bloedzuigers verdient in mijn ogen net zo weinig als de Afrikaanse immigrant namelijk niets. Ze zijn geen flikker meer waard omdat ze toevallig in Nederland zijn geboren en blauwe ogen hebben. Nietsnut is nietsnut hard werkende mensen zijn gewoon beter en meer waard. Klaar.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 15:05

Treinen naar het Oosten? Hmmm, is er dan al een directe spoorverbinding naar Zandbakkistan? De NS site zegt er helemaal niets over hoor.

LaatmaarLu? | 21-05-16 | 15:04

"Onze cultuur is beter" onze cultuur is niet beter maar aanzienlijk anders. En die cultuur om het even te generaliseren is een Europese cultuur. En toevallig heerst die cultuur in Europa. Maar inmiddels kan wel gesteld worden dan die andere cultuur (waar in het artikel naar verwezen wordt) wat is blijven steken in de tijd.

En als die mensen met die andere cultuur nog naar de 4e generatie niet willen veranderen dan wordt het een moeilijk verhaal. Op een paar gekken na komt al het terrorisme uit de moslim hoek. En polls uitwijzen 70% Shania niet verkeerd zouden vinden.

Nee mensen. Wilders mag dan een enorme drol zijn. Helaas geen alternatief die eens zijn rug recht tegen de 5e colonne. Dit is overleven binnen regels van nu. Links is ook betrapt op tactisch stemmen en wanneer rechts het doet zijn wij tokkies en laagopgeleiden.

cees2025 | 21-05-16 | 15:03

@Mr_Pikibelly | 21-05-16 | 14:46

Bedankt ouwe reus!

Schmutz Geilmacher | 21-05-16 | 15:03

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:56
Gelukkig is dit slechts een mening en mag iedereen in Nederland politiek actief zijn en/of een partij op richten.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 15:03

Reuze benieuwd welke dode boom zich aan de aftrap van DENK branden durft. Zelfs op de JOOP worden ze afgefakkeld.

Abject | 21-05-16 | 15:03

Als Geert Wilders aan de macht komt, zullen vroeg of laat de Treinen naar het Oosten weer gaan rijden.

Geert Wilders: Men moet nooit de hofnar de sleutel van het kasteel geven...

King of the Oneliner | 21-05-16 | 15:01

Zolang de politiek kruipt voor de bestuurlijke oranje-elite verandert er helemaal niets. Het is een illusie dat het elitaire bestuursmodel uit de 19e eeuw iets zal veranderen. Ze gaan allemaal voor een lintje een een baantje.

rechtsdwalendeautist | 21-05-16 | 14:59

@Lupuslupus | 21-05-16 | 14:56

Dat is.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:58

Hahahaha? Serieus? Ben je bekend met de man?

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:57

XaleX_2 | 21-05-16 | 14:46

Met meer malloten. De PVV trekt nu eenmaal niet het neusje van de zalm aan. Niet qua kiezers en niet qua 'politici' echt niet. In dat rijtje van partijen die eigenlijk niet zouden mogen bestaan kan je overigens ook 50+, PvdD, die club van ex-PVV malloten en die Erdogan infiltranten van Denk tellen. Dat soort partijen maken met populistische prietpraat het land onbestuurbaar en waarvoor? We hebben al sociaal democraten, liberaal links en rechts, christenen, groenen en communisten.

Waarom moeten daar nog wat partijtjes bij voor de boze allochtoon, de falende en dus boze autochtoon, de bange babyboomer of de ik vind dieren lieg trutjes. Flikker toch eens op met die onzin.

Ben je socialist stem dan SP of PvdA
Ben je milieu gekkie stem GroenLinks
Ben je liberaal rechts stem VVD
Ben je liberaal links stem D66
Ben je christen stem dan CDA of ChristenUnie of SGP.

Klaar. Meer dan genoeg van Nederland kan zich vinden in waar deze partijen voor staan.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:56

tejootje | 21-05-16 | 14:47
.
Dat dacht ik al.

tejootje | 21-05-16 | 14:56

zal niet gemakkelijk zijn om mensen te vinden die openlijk voor de PVV willen uitkomen.
XaleX_2 | 21-05-16 | 14:46
.
Achter de schermen wordt allang gewerkt aan capabele PVV-ers. Wat denkt u b.v. van mr. Theo Hiddema??
De PVV lijst voor de volgende verkiezingen zal vriend EN vijand verbazen. Daar ben ik 100% zeker van.

Lupuslupus | 21-05-16 | 14:56

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:46
VVD stemmen, want dat heeft echt geweldig gewerkt de vorige keer!


Als je rechts wil stemmen, dan sla je de VVD mooi over. Het CDA is overigens net zo min betrouwbaar, die ruilen hun standpunten en hun moeder net zo makkelijk in voor lekker warm pluche.

Ik heb al meerdere keren de stelling geponeerd dat wij in Nederland helemaal geen echt rechtse partijen kennen. Het is allemaal (traditioneel gezien) Midden en Links, met hier daar een vleugje rechtse uitstapjes.

Rest In Privacy | 21-05-16 | 14:53

Met alle andere politieke partijen komt er alleen maar meer islam plus bijbehorende ellende.
Noem mij 1 land waar de islam voorspoed heeft gebracht.
1 Land!
Erger dan nu kan het niet worden, dus ik gun het Geert om te proberen om eindelijk eens orde op zaken te brengen.
En nee... dan bedoel ik niet dat de treinen naar het oosten weer moeten gaan rijden.
Gewoon zero tolerantie voor criminelen, stoppen met dubbele paspoorten en weer zelf kunnen bepalen wie we binnen laten.
En verder wat Pim zei:
www.youtube.com/watch?v=QrH8-xmxy_s

Schietmijmaarlek | 21-05-16 | 14:53

Merkava is altijd +1
.
En hoe is het in de Franse steden?
Ik lees in de Ollandse mediaas maar bar weinig van deze nieuwe Franse revolutie tegen het etablissement van corrupte politici en de op de grens van slavernij acterende multinationals.

General McAuliffe | 21-05-16 | 14:51

Ik bedoel meer een nieuwe partij. één die groot genoeg kan worden om een aantal belangrijke zaken te realiseren.
Uit de E.U
Grenzen dicht
Leger weer op orde
Geen dubbele nationaliteit meer in het parlement
etc
etc
son of anarchy | 21-05-16 | 14:40
.
Alle punten die u noemt zitten al in het PVV-verkiezingsprogramma. Misschien een idee om dat eerst eens te gaan lezen? Het zijn wel 45 pagina's dus wellicht toch teveel moeite voor iemand die het liefst uit zijn nek kletst en DUS niet eens weet waar hij het over heeft?
.
En tegen allen die zeiken over een "nieuwe" politieke partij: donder.eens.een.heel.eind.op. De keus is simpelweg: VOOR of TEGEN Nederland en haar inwoners. Wat is daar zo moeilijk aan te begrijpen!!??
Degenen die van ONS land en haar inwoners houden stemmen PVV. De anderen stemmen op de NSB=partijen. Wat dat laaste betreft is er keus genoeg.

Lupuslupus | 21-05-16 | 14:50

Leuke vraag voor vandaag: waar is de man van "200.000 meer", wat gaat hij doen?
.
Samsom: vertel eens het eerlijke verhaal! Ik wacht met spanning....

LaatmaarLu? | 21-05-16 | 14:48

Aandoenlijk trouwens, hoe men hier denkt dat Greet het tij gaat keren.
miko | 21-05-16 | 14:38
.
Uit uw plempsel maak ik op dat ook u vind dat er wel iets aan de hand is. Als Geert het tij niet gaat keren zoals u denkt, wie dan wel?

tejootje | 21-05-16 | 14:47

Mastermattie | 21-05-16 | 14:46
Het jammere is dat het maar één partij is dat dit geluid vertegenwoordigd. Er zal toch een tweede of derde partij bij moeten komen. Anders blijft men hetzelfde beleid houden

son of anarchy | 21-05-16 | 14:47

Ierdereen die op de VVD of D666 (partij van satan of het beest of de landverraders )moeten NU eens goed nadenken nee geen D.E.N.K en voordat men zich weer rijk rekent met loze belofte .
ondertussen stroomt het kapitaal dit land uit de ZZPers kunnen niet eens meer hun pensioen opbouwen DANK ZIJ DE VVD immers zij ziujn de stropop van de werkgevers die deze mensen voor een habbekrats laten opdraven het is zo weinig dat velen niet eens aan hun verplichten kunnen voldoen flezibel is ook z.n mooi woord wat leuk is voor de werkgever en die 30 miljard die men in de jaren 80 door die dief lubbers uit de pensioen pot is geroofd is ook niet terug en dat kwartje van oplichter rooie hond de hr Kok(halzen) is ook niet terug .
700 miljoen voor de assiel zoekers die het niet zijn 700 miljoen terwijl de luiers waar de opbouwvers van dit land in leggen te schijten en zeiken bijna niet meer wordt geschoond .
........... ik heb er geen woorden meer voor , eenieder die nu nog o0p PvdA of VVD of D666 stemt die moeten eens kijken (indien het wordt vergoed hahahaha) op de site psychiater een vak apart

witchmaster | 21-05-16 | 14:47

Mastermattie | 21-05-16 | 14:34

Het vreemde is dat PVV'ers zelf hier niet eens kritisch naar kijken. Het is dag in dag uit de ballen van Grote Geert likken, maar als er echt eens wat terecht moet komen van zijn plannen, dan moet je het toch echt anders gaan aanpakken. Op deze manier blijft het ook met 40-50 zetels luchtfietserij. Zonder Geert mag je misschien nog wel eens echt meeregeren. Wel eerst op zoek naar ministerwaardig materiaal.

jawor36 | 21-05-16 | 14:47

Mastermattie | 21-05-16 | 14:34

Och zoals de meeste PVV'ers vind ik dat best een grappige kerel. Ik wil er best een biertje mee drinken maar politiek gezien vind ik het een flapdrol. Alle belangrijke punten worden een tot een karikatuur gemaakt door zijn 'snijdende' en 'harde' teksten. Het feitelijke doel namelijk van Nederland weer iets moois maken komt er niet van. Maar wees nu eens eerlijk. Er is geen enkele PVV'er met een beetje bestuurlijke ervaring. Het zijn allemaal trekpoppen van Wilders en zullen dus niets kunnen presteren. Al die prutsers die vinden dat het niet erger kan worden? Nou het kan veel erger worden. De PVV is de partij van de angst die zichzelf politiek constant vleugellam maakt. Als een persoon die zichzelf qua opvatting echt rechts kan noemen en voor 100% achter sommige wensen van de PVV staat krijg ik met regelmaat plaatsvervangende schaamte als dat zooitje ongeregeld weer eens hun scheur open trekken. Niets zo schadelijk voor rechts als de PVV en de PVV'er die er letterlijk alles aan doen om rechts weg te zetten als een zooitje extremisten die ze niet alle vier op een rijtje hebben. Hoe sneller de PVV implodeert hoe beter voor rechts en hoe beter voor Nederland met hun rare 40-45 nationaal socialistische gedachten. Godwin zeg je? Nee hoor met een sociaal economisch plan wat de SP links inhaalt en het zure nationalisme is het gedachtegoed van de PVV en de PVV'er nationaalsocialistisch van aard. Dit wil niet zeggen dat het Hitlertjes in spe zijn maar wel twee dingen vertegenwoordigen die ik als rechtse lul niet kan uitstaan te weten rabiaat nationalisme, is slecht voor zaken, en socialisme is ook fucking slecht voor zaken. Doe maar minder minder minder PVV met hun rare niet haalbare ideetjes. Nee als je minder verzorgingsstaat en dus minder gelukszoekers en parasieten wil en als je meer controle op immigratie en meer defensie en meer veiligheid wil dan stem je VVD of in het ergste geval CDA maar blijf je weg bij socialistische partijtjes zoals PvdA, SP en vooral de PVV.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:46

Niemand wil met Geert en zijn ploegje malloten in bed.
De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:32
De malloten zijn er voor het grootse deel al eruit geflikkerd of opgestapt. Ik ben wel benieuwd waar hij die 40 zetels mee gaat vullen, zal niet gemakkelijk zijn om mensen te vinden die openlijk voor de PVV willen uitkomen.

XaleX_2 | 21-05-16 | 14:46

Maar waar gaat het dan ook over?

Hier het stuk!

Geert Wilders gaf deze week een interview aan dagblad De Limburger. Dit interview kunt u hieronder lezen.
Ja, zegt de PVV-leider, af en toe is er sprake van een vijandige sfeer.
„Polarisatie. Maar dat komt niet door boze burgers op inspraakavonden. Dat komt door de import van een cultuur, die ons haat. We hebben de intolerantie geïmporteerd. En wij hebben die aanslagen niet gepleegd. Die hebben anderen tegen ons gepleegd. In Parijs. Op Van Gogh. Niet iedere moslim is een terrorist, maar iedere terrorist is wel een moslim. Ik zit niets voor niets al elf jaar onder zware beveiliging. Ik heb in de afgelopen jaren harde uitspraken gedaan. Ik waarschuw al meer dan tien jaar voor de import van de islam. Ik werd verketterd, uitgemaakt voor racist. Er kwamen aanslagen. Men deed nog steeds niets. Vervolgens kwam er asielzoekers. En nog meer aanslagen. En nog doet men niets. Dan moet ik dus wel op de trom gaan roffelen. Niet omdat ik steeds extremer ben geworden. Maar er verandert niets en het wordt alleen maar slechter. Mag ik dan tegen Rutte zeggen: hoeveel doden moeten er nog vallen voordat het kwartje bij de premier is gevallen? Dat is niet het radicaliseren van mij. Dat is het radicaliseren van de domheid aan de andere kant.”
Wilders ziet het niet als een morele verplichting om Syrische vluchtelingen op te nemen.
„Wij hebben een morele verantwoordelijkheid om voor onze eigen mensen te zorgen. De vluchtelingen moeten een goede opvang krijgen, maar die mogelijkheden liggen in de regio zelf. Saoedi-Arabië, de landen in de Golfstaten, die hebben de morele plicht. Het zijn rijke landen. De politie rijdt er in Maserati’s. Het is hun eigen volk. Met hun eigen cultuur. Hun eigen taal. Ze geloven hetzelfde. Die landen, die vrijwel niets hebben gedaan, die hadden de morele plicht om hun eigen mensen op te vangen. Echte vluchtelingen verdienen hulp. Maar in de regio zelf. 99 procent van de mensen, die naar Nederland komen, zijn geen echte vluchtelingen. Omdat ze, voordat ze hier aan kwamen, al door zes veilige landen zijn gegaan. Als ze hier komen zijn het migranten geworden, gelukszoekers, economische vluchtelingen. Vanuit het perspectief van die mensen zelf snap ik dat wel. Maar we zijn roomser dan de paus geweest, als het gaat om het toelaten van vluchtelingen.”
Niet iedere vluchteling is een gevaar, stelt Wilders. Maar het importeren van vluchtelingen levert grote risico’s op.
„De IND wist vaak niet wat voor paspoorten mensen hadden. Wat hun naam was. Tussen de aanslagplegers in Frankrijk en België zaten teruggekeerde Syrië-gangers, die gebruik hebben gemaakt van de vluchtelingenstroom. Er was al voor gewaarschuwd. Maar D66 stond in het Europees parlement te schreeuwen dat dat allemaal demagogie was. En toen gebeurde het. De seksuele jihad. Het Keulen-incident. En nog meer van dat soort incidenten. Ze staan niet los van elkaar. Niet iedere vluchteling is een gevaar. Het importeren van de islam is wel een groot gevaar. Veel Nederlanders zijn bang om hun eigenheid te verliezen. gebruiken van geweld tegen andersdenkenden, het ongewenst aanraken van vrouwen, het verbieden van cartoons, dat hoort niet bij onze cultuur. Wat Erdogan nu doet met die Duitse cabaretier en met Ebru Umar, het lastig vallen van die vrouwen in Keulen, de klachten in de mails, die ik heb gekregen, dat hoort allemaal niet bij onze cultuur. Vrijheid is het hoogste goed. Alles wat onze cultuur bedreigt verdient die vrijheid niet. Het waanidee van linkse mensen dat alle culturen gelijk zijn: dat is dus niet zo. Onze cultuur is beter. En nu komen hier mensen die vinden dat als je hun fictieve figuur Mohammed beledigt ze je keel mogen doorsnijden. Ze maken dodenlijsten, waar mensen zoals ik zelf op staan. Ik roep het al heel lang. Maar de mensen zien nu in de praktijk wat het concreet betekent. Overal in Europa hebben mensen nu in de praktijk het gevaar van de islam meegemaakt. Iedere keer was de reactie dat een premier of een koning naar de dichtstbijzijnde moskee ging om vervolgens te verklaren: dit is niet de islam, de islam is een religie van vrede. Of het nou Obama, Cameron of Rutte is: ze zijn bang en willen geen politiek incorrecte maatregelen nemen. Maar er is reden tot optimisme. Bij de bevolking is dat lampje inmiddels wel gaan branden. Van Trump tot de Alternative für Deutschland, van de FPÖ tot het Front National, van de PVV tot het Vlaams Belang: al die partijen winnen terrein. De mensen worden wakker. Ze vinden dat er wat veranderd moet worden. Waar de politieke elite aanslag na aanslag maar in dat oude mantra bleef hangen, daar zie je nu dat de bevolking het niet langer pikt. Er is een democratische revolutie aan de gang. En die geest gaat niet meer terug in de fles.”;
De vluchtelingendeal met Turkije brengt Nederland alleen maar ellende, denkt Wilders.
„Ja, er komen wat minder vluchtelingen. Maar dat was al in gang gezet door die grenssluitingen in Midden-Europa. Maar we doen nu zaken met een man, die een in zijn ogen te liberale premier op straat knikkert. Erdogan is een islamo-fascist. Toen ik eens in Engeland was heb ik hem een total freak genoemd. Balkenende sprak er schande van. Nu zou ik er een prijs voor krijgen, als ik dat zou zeggen. Die man is levensgevaarlijk. In 2004 was er een Europese top in Helsinki. Daar werd besloten om met de onderhandelingen over een EU-lidmaatschap voor Turkije te beginnen. Ik heb toen tegen mijn VVD-fractievoorzitter Jozias van Aartsen gezegd: dat maak ik niet mee, dat moeten we nooit doen. Ik werd weggehoond. En ik werd uit de partij geknikkerd. Ruim tien jaar later heb ik gelijk gekregen. Erdogan is onbetrouwbaar. Hij heeft niets met ons. Als hij zijn zin niet krijgt met die visumliberalisatie zet hij zo de kraan weer open en komen ze allemaal onze kant op. Ondertussen gaan we zes miljard van ons belastinggeld aan hem betalen en, mocht die visumliberalisatie er toch komen, hebben tachtig miljoen Turken de kans om naar ons toe te komen en eventueel de illegaliteit in te gaan. Plus dat de onderhandelingen over een EU-lidmaatschap toch weer heropend worden. Erdogan zei laatst: democratie is als een tram: je gaat zover als het nodig is en dan stap je eruit. Het is een gevaarlijke gek.”

Wat te doen met de vluchtelingen die hier al zijn? In regeringsadviezen word gezegd: geef ze snel een baan, dan integreren ze beter.
„Iedere asielzoeker kost Nederland 36.000 euro per jaar. In een tijd van bezuinigingen, waarin we moeite hebben om de pensioenen van hard werkende Nederlanders te garanderen, de thuiszorg wordt gekort, het eigen risico omhoog gaat, is het toch absurd om 36.000 euro per asielbezoeker uit te gaan geven, in plaats dat de vluchtelingen naar landen in de regio gaan, waar het geld op straat ligt? We hebben in Nederland 600.000 werklozen. Moeten we die op de arbeidsmarkt laten verdringen door asielzoekers? Hun aanwezigheid heeft een verschrikkelijk effect op de samenleving. We moeten ze niet binnenlaten. Sterker nog, Nederland moet beginnen met het de-islamiseren van het land. En daarnaast geen mensen uit islamitische landen meer toelaten. Trump heeft gezegd: ik wil geen moslim meer in Amerika toelaten. Als je dat in Nederland zegt kom je voor de rechter. Dus zeg ik: laat niemand uit een islamitisch land meer toe. Dan weet je denk ik wel hoe je erover denkt.”
Nee, hij heeft Trump nog niet ontmoet. Dat hoopt hij wel te gaan doen, als hij deze zomer in juli het republikeinse congres bezoekt.
„Ik heb vorig jaar twee keer gesproken in Amerika, bij republikeinse regionale partijen. Ik merkte daar al dat ze Trump geweldig vinden. De republikeinse partij in Amerika is teveel elite geworden. Ze zijn de blue collars ( de gewone hardwerkende Amerikaanse man en vrouw) vergeten. En nu zien ze een man, die voor hen opkomt. Die wars is van alle instituties en afspraken. Die geen moslims meer binnen wil laten. Maar ook geen Mexicanen meer. Die zegt dat hij gaat praten met de Russen of keihard gaat onderhandelen met de Chinezen zodat Amerikanen hun banen zullen behouden. En als de Europeanen niet zelf meer gaan doen aan defensie, dan bekijken ze het maar. Dat is een nieuw, frisse wind in Amerika. Onderschat hem niet hoor. Als ik Amerikaan was zou ik zondermeer op hem stemmen.”
Hier in Nederland gaat hij nog steeds voor een kabinet met de PVV.
„Partijen roepen nu dat ze niet met de PVV in een kabinet willen. Bij Rutte I riepen diezelfde partijen dat ook. Op het moment dat ze op het pluche gingen zitten piepten ze opeens anders. En toen hadden wij nog vijftien zetels. Nu staan we op veertig. Als we zo groot worden, dan is het weinig democratisch om de PVV te passeren. Dan krijg je een revolte, natuurlijk democratisch en geweldloos. Let wel, ik ga hier niet in een tank naar het Torentje toe. Maar dan komen er nieuwe verkiezingen. En wordt de PVV nog groter. De kans dat er een premier Wilders komt is dus nog lang niet verkeken.”

Tekst: Paul van Gageldonk
Foto’s: Roger Dohmen
Dit interview is op 21 mei 2016 gepubliceerd in dagblad De Limburger.
Partij voor de Vrijheid

Mr_Pikibelly | 21-05-16 | 14:46

de tanks zijn allemaal verkocht door rutjes en zijn vrienden..

hoffrevisited | 21-05-16 | 14:46

@son of anarchy | 21-05-16 | 14:40
Bontes & Van Klaveren doen met VNL een poging.
Ik begrijp hun verhaal dat ze de PVV in sommige punten te extreem vinden.
Ondanks dat vooral van Klaveren voor de PVV ooit goed bezig was zijn het voor mij nu "slechts" PVV drop-out's, weglopers.
Ondanks dat ik weet dat een PVV nooit een meerderheid zal krijgen, geef ik ze toch mijn stem. Waarom? Omdat het in mijn ogen beter is dan helemaal niet stemmen (geen recht van spreken) of de stem vergooien aan partijen welke hier als jaren doe boel naar de getver helpen.
"The best of the worst" zal ik maar zeggen

Mastermattie | 21-05-16 | 14:46

@miko | 21-05-16 | 14:38
Of Geerebeer het tij gaat keren waag ik ook te betwijfelen. Maar het is wel onze enige hoop in bange dagen.
Mag ik vragen waar u op inzet? Of heeft u zich er al bij neergelegd dat Nederland koppie onder gaat?

VanBukkem | 21-05-16 | 14:45

Misschien kan Geenstijl nu al een crowdfunding op zetten met een mooie teller hier op de site om hem dan in beeld te krijgen.
Ze gaan hem zeker voor de verkiezingen uit beeld halen!
Nu al mee beginnen anders is het straks te laat!!!!

johan3 | 21-05-16 | 14:44

Mastermattie | 21-05-16 | 14:37
Ik bedoel meer een nieuwe partij. één die groot genoeg kan worden om een aantal belangrijke zaken te realiseren.
Uit de E.U
Grenzen dicht
Leger weer op orde
Geen dubbele nationaliteit meer in het parlement
etc
etc

son of anarchy | 21-05-16 | 14:40

@memyzelfandai | 21-05-16 | 14:37
Geert mag zich dan misschien gedragen als een kleuter, de rest gedraagt zich als een onzindelijke peuter.
Een kleuter is in ieder geval capabel genoeg om naar school te gaan.

Mastermattie | 21-05-16 | 14:40

Aandoenlijk trouwens, hoe men hier denkt dat Greet het tij gaat keren.

miko | 21-05-16 | 14:38

@omanders | 21-05-16 | 14:23

Oh, was jij het weer? Racist!

Prof. D.A.H. Vintik | 21-05-16 | 14:37

@son of anarchy | 21-05-16 | 14:33
Dat werkt niet.
We hebben allemaal kunnen zien hoe dat bij bijvoorbeeld de PvdA ging.
Ze houden een congres, het partijbestuur vindt "A", de leden vinden "B". vervolgens gaat een partijbons net zo lang tegen de leden oreren tot zo ook "A" vinden. In plaats van gehoor te geven aan "B".
Partijleden worden alleen maar ge-/misbruikt voor het spekken van de partijkas. Useful idiots, niets meer, niets minder.

Mastermattie | 21-05-16 | 14:37

,Het waanidee van linkse mensen dat alle culturen gelijk zijn: dat is dus niet zo. Onze cultuur is beter." Weer wat geleerd."
.
Weer wat geleerd?? Nou ik zou zeggen onze cultuur is 100X beter dan die hele islam-bende.
En dat wist ik al tientallen jaren hoor. Gewoon een kwestie van geschiedenis lessen volgen. Maar helaas zijn die sinds die verrekte mammoetwet ook al niet meer aan de orde.
.
De islam staat al meer dan 1400 jaar garant voor dood, verderf, marteling en genocide. Lees eens hoe de Turken tekeer gingen tijdens de verovering van de Cathedraal van die nu Aya Sophia wordt genoemd. Hoe de Turken zelfs Christenbabies als levende fakkels lieten branden!!
Hoe ze iedereen die daar zijn/haar veiligheid gezocht had op de meest duivelse manier uitmoordden! DAT zijn de Turken en DAT is DE islam!

Lupuslupus | 21-05-16 | 14:37

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:32
Vertel ons eens, waar moeten we volgens jou op stemmen?

K. Van Daal | 21-05-16 | 14:37

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:32
maar zolang Geert zich als een kleuter blijft gedragen valt er niets mee te beginnen. Ja negeren.

hahahahahaha de pot verwijt de ketel.

memyzelfandai | 21-05-16 | 14:37

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:32Ah, u heeft uw glazen bol weer eens van stof ontdaan?
We zullen zien, maar wegkijkers zoals u zullen nog een rare postzegel trekken als het eenmaal zo ver is.
.
Maar stem vooral op de gevestigde partijen, dan veranderd er vast heel veel....

Ommezwaai | 21-05-16 | 14:36

Ik zou iedereen willen adviseren lid te worden van een politieke partij.
@son of anarchy | 21-05-16 | 14:25
Zodra ik lid kan worden van de PVV, zal ik dat doen.

VanBukkem | 21-05-16 | 14:36

@De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:32
Ah, dus nu gaan we het op de persoon gooien...
Hoe zou u het vinden als, ik noem maar iemand, Martin Bosma de aanvoerder van de PVV zou worden?

Mastermattie | 21-05-16 | 14:34

Mastermattie | 21-05-16 | 14:31
Daar heeft u gelijk in, maar het zijn nog steeds die regels die gelden. Probeer de regels te veranderen vanuit binnen uit.

son of anarchy | 21-05-16 | 14:33

Och de PvdA is in, ik meen 1977, ook gewoon gepasseerd en het CDA ging gewoon met de VVD in bed liggen. Geert moet eens leren dat zelfs met 40 zetels er ruime meerderheid (zo'n 75%) van het volk hem en zijn flut-partijtje helemaal niet ziet zitten. Niemand wil met Geert en zijn ploegje malloten in bed. Geert wordt dus keihard gepasseerd in 2017. Grootste of niet. Dan kunnen de PVV-jankertjes hoog of laag springen en massaal met 3,000 man (de rest blijft toch thuis, achter het internet of in bed) op de barricades gaan maar zolang Geert zich als een kleuter blijft gedragen valt er niets mee te beginnen. Ja negeren.

De Koreaanse Slet | 21-05-16 | 14:32

@son of anarchy | 21-05-16 | 14:25
Nee, het ledenmodel is achterhaald, niet meer van deze tijd.

Mastermattie | 21-05-16 | 14:31

ska ska ska | 21-05-16 | 14:20
Uitslag verkiezingen 2015: 1 Socialisten, 2 DF, 3 Venstre

duitse herder | 21-05-16 | 14:31

adanteh | 21-05-16 | 14:18

De DF wordt als politieke partij volledig als een serieuze en betrouwbare partij beschouwd. Er hangt geen vooroordeel op zoals in NL.
In feite is de DF al jaren en jaren een actief ondersteunende partij voor Venstre in een aantal uitvoerende regeringen.
Belangrijkste cultuurverschil ten opzichte van NL is dat de Deen onvoorwaardelijk van zijn land houdt. De saamhorigheid onder de bevolking is zeer groot. Bijna ieder huis heeft een vlaggenstok met de Deense wimpel in de tuin staan, om maar eens visueel voorbeeld te geven. Ik ook trouwens.
Als liberaal voel ik mij beter op mijn gemak in een socialistisch land dan in NL. De mensen zijn hier prettig in de omgang.

duitse herder | 21-05-16 | 14:29

Dromen van een land zonder religie en zonder Limbabwe.

Geert Linkers | 21-05-16 | 14:28

Misschien dat ze na de eerstvolgende TK-verkiezingen Geert nog in het oppositiehoekje weten te drukken, maar er komt een moment dat ze niet meer om Geert heen kunnen. Ik voorspel dan ook dat we vroeg of laat een coalitie PVV-CDA krijgen. Maar dan wel zonder Sybrand van Haersma Buma. En waarom het CDA? Omdat die christenen langzaam maar zeker beginnen te beseffen dat ze hun dominantie op religieus gebied in dit land aan het verliezen zijn. En dat moeten ze natuurlijk niet willen als CDA zijnde.

VanBukkem | 21-05-16 | 14:25

Ik zou iedereen willen adviseren lid te worden van een politieke partij.

son of anarchy | 21-05-16 | 14:25

@Prof. D.A.H. Vintik | 21-05-16 | 14:00


Wel het vroeg-Pleistoceen graag. Mijn Neanderthaler genen verzetten zich namelijk al bij de gedachte.

omanders | 21-05-16 | 14:23

Geert is tegen de Islam, dus ik ben voor Geert. Simpeler wordt het niet.

catomar | 21-05-16 | 14:23

Alles draait om de gunst van de Tokkie, of Peppie en Kokkie dat nou leuk vinden of niet.

Schoorsteenveger | 21-05-16 | 14:22

Het is eigenlijk heel simple. Ik zal nooit van mijn leven meer stemmen op een partij die lid is van de gevestigde orde. Partijen die partijgenoten op strategische posties weg zetten zoals burgemeesters, hoge ambtenaren,semi-overheid.. Van mijn leven stem ik niet meer op het CDA, VVD, PvdA, D66 en groenlinks. Ook al komt hun verkiezingsprogramma compleet overeen met de voor mij belangrijke punten. Ik vertrouw ze gewoon niet meer.

roze_bril | 21-05-16 | 14:21

Greet is in ieder geval een politicus met een zeer consistent verhaal.

netniet | 21-05-16 | 14:20

@duitse herder | 21-05-16 | 14:13

Twee partijen op de tweede plaats in Denemarken?

ska ska ska | 21-05-16 | 14:20

"het gevestigde politieke spectrum is zo nauw dat Karl Noten erop fapt"


Hahaha! Geweldig. Ook leuk om Karl Noten (nomen est omen) weer eens aan te halen.

omanders | 21-05-16 | 14:19

duitse herder | 21-05-16 | 14:13
.
Misschien dat jij als Deense import er wat meer zicht op hebt, maar ik heb het idee dat het in Denemarken ook helemaal niet zo gek is om op de DF te stemmen. Hier worden alle PVV-stemmers als ongeletterde tokkies bestempeld. Nu ken ik ook Denen die menen dat alle DF-stemmers racisten zijn, maar toch voelt het anders.

adanteh | 21-05-16 | 14:18

Genoeg is genoeg, toch? Laat de PVV maar eens de puinhopen opruimen.

funkyd | 21-05-16 | 14:17

Moet kunnen.

Verkiezingen 2015 Denemarken geeft aan dat de DF, een PVV light, op de tweede plaats is geëindigd. Zelfs boven Venstre, een VVD groep.

''De liberale partij, vier jaar eerder nog de grootste, verloor fors maar kon met haar bondgenoten (het blauwe blok) rekenen op een meerderheid van 90 zetels in het parlement. Dit is vooral te danken aan de sterke opkomst van de Deense Volkspartij, dat met 37 zetels de tweede partij van het land is geworden.''
nl.wikipedia.org/wiki/Deense_parlemen...

Venstre tezamen met DF zijn nu de leiders in Denemarken.

duitse herder | 21-05-16 | 14:13

Persoonlijk hoop ik dat Geert iets voor elkaar kan krijgen. Aan de andere kant zijn 40 stoeltjes niet zo veel.
Zelfs als Geert 76 stoeltjes zou halen dan heeft 'ie nog een uitdaging in de eerste kamer. Benieuwd dus hoe dit gaat lopen.
Er wordt overigens wel in heel Europa een slag naar rechts gemaakt ( www.washingtonpost.com/news/worldview... ) dus we gaan het zien...

Mastermattie | 21-05-16 | 14:13

Hij hoeft alleen maar te roepen dat Mark zijn puntjes nu pikt.

Mastermattie | 21-05-16 | 14:11

Als Limburger zou ik sowieso niet meer op de VVD stemmen.

Piet Karbiet | 21-05-16 | 14:10

Geert gaat het niet doen voor ons. Gecontroleerde oppositie.

K. Van Daal | 21-05-16 | 14:09

Voor alles wat Wilders zegt gibt es keine toleranz en wordt het tegenovergestelde bewerkstelligd. De grachtengordel heft zichzelf op.

Slogra | 21-05-16 | 14:08

Wanneer de dag van de revolte is gekomen; dan zal zelfs de steen waarachter een PvdA'er zich verbergt, u toeroepen: ‘Geert, ziehier een PvdA'er achter mij: grijpt hem!’.

atheïstisch stemvee | 21-05-16 | 14:06

En ondertussen op het VVD Congres via Twitter:"We willen nooit meer terug naar de naïviteit van de multiculturele samenleving."
.
Deze dorpsidioten zijn medeverantwoordelijk voor deze puinhoop.. Los het dan nu ook maar eensch op!

Ommezwaai | 21-05-16 | 14:05

In Oostenrijk grote overwinning, in Frankrijk grote overwinning straks Nederland en Italië; dan komt het in Brussel vanzelf goed.

mierus | 21-05-16 | 14:04

Greet heeft waarschijnlijk meer zetels dan de lemburgah lezers.

miko | 21-05-16 | 14:03

Geert, Max en tinder.... nu al een fantastisch jaar!

lefbak | 21-05-16 | 14:03

Holle vaten......

Wees_eens_creatief | 21-05-16 | 14:01

@Spartacus | 21-05-16 | 13:54

Hebben ze je weer voor Karl Noten uitgescholden? Zeg me wie het zijn en ik spit ze na tot in het pleistoceen.

Prof. D.A.H. Vintik | 21-05-16 | 14:00

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland