Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

WHO in totale paniek vanwege Zika-virus

muggenterreur.jpgIn grote paniek komt de World Health Organisation bij elkaar om de nieuwe epidemie die de mensheid zal uitroeien kapot te spoedvergaderen. Het Zika-virus is het nieuwe ebola, SARS en al die andere epidemieën die de mensheid al meermaals hebben uitgeroeid. Momenteel verspreidt het zich over de Amerikaanse continenten, maar op Antartica na zal het over een tijdje overal te vinden zijn. Op de Antillen is het al gesignaleerd, dus binnenkort ook in Europa te spotten. Een voor volwassenen vrij onschuldig virus, maar als zwangere vrouwen het virus te pakken krijgen, dan is het risico op kindjes met een ernstig hersenletsel groot. Het virus zorgt voor onvolgroeide hersentjes en als veel baby's dat oplopen, gaan je steden toch echt steeds meer lijken op Purmerend, Zoetermeer en Nieuwegein. Niet leuk. De boosdoener: muggen. Als er geen oplossing voor word gevonden, zijn het dus de muggen die de mensheid uiteindelijk uitroeien door op globale school onze hoofden in te krimpen. En als het Zika-virus dat niet doet, doen de kogels het wel. Zeker in Zuid-Amerika. Nog gefeliciteerd, inwoners van Caracas! De hoofdstad van Venezuela is uitgeroepen tot dodelijkste stad ter wereld: 120 moorden per 100.000 inwoners. Dat maakt het zelfs een dodelijkere stad dan Baghdad. Op de tweede plaats de voormalige koploper, San Pedro Sula in Honduras. En San Salvador staat op de derde plek. Tip: vermijd Zuid-Amerika. En Caracas in het bijzonder. Van virussen en kogels is nog nooit iemand beter geworden.

Reaguursels

Inloggen

Je zou toch bijna gaan vermoeden dat het virus geen natuurlijke oorzaak kan hebben en gaan denken aan biologische oorlogvoering. Onze hersenen worden de laatste decennia steeds meer onder vuur genomen; de gekke koeienziekte (BSE), Alzheimer, Ziga
en we hadden al zo veel hersenaandoeningen.
Is Ziga ook al gesignaleerd in Marokko en het Midden-Oosten?

Verdedig-ons | 30-01-16 | 19:31

Zika virus heeft RNA als genetisch materiaal, niet DNA. Vanmorgen waren er 15 volledige sequenties bekend.

specialist02 | 29-01-16 | 10:13

Het ZIKA-viruis is niet om over te lachen, hopelijk wordt het DNA van dit virus snel ontcijferd. Wie zal veel geld verdienen aan medicijnen tegen het ZIKA-virus?

F Cobben | 29-01-16 | 09:08

En over die muggen tja DDT werd verboden en toen kwamen ze terug nu zijn het gemuteerde supermuggen dus op zijn GeenStijl WE GAAN ALLEMAAL DEAUD

Petroselinum crispum | 29-01-16 | 08:52

Hey HANDEN af van Nieuwegein het is prima wonen hier zei de geïmporteerde Utrechter !! ( behalve de stukken waar de Roma/marrokaan de dienst uitmaakt maar hey we zijn dan ook een stad(je) met 66.000 inwoners

Petroselinum crispum | 29-01-16 | 08:51

Ik heb het idee dat de reaguurders dit virus schromelijk onderschatten

SicSeb | 29-01-16 | 05:54

"door op globale school onze hoofden in te krimpen."
Je moet zelf naar een globale school man!

Anyway... Roei die pleuris muggen dan gewoon eens uit.
Ze hebben uitgebreid onderzoek gedaan, en zijn tot de conclusie gekomen dat die krengen totaal geen functie hebben. Het enige dat ze in stand houden zijn zichzelf, voor de rest is geen enkel dier/plant er op enige wijze afhankelijk van.
Teringbeesten zorgen voor niets dan ellende; al is het maar enkel jeuk. ;)

Liroy | 29-01-16 | 02:48

@oh nee niet weer | 28-01-16 | 17:02
Waar waren de grootste malaria uitbraken?? En hoewel de aedus muggen subtropisch zijn kan een goede zomer een hoop ellende veroorzaken. Komt nog bij dat het altijd kan muteren.

@meneer Q | 28-01-16 | 17:14
Er gaat bijna niemand aan dood.

@Snap je!? | 28-01-16 | 18:41
frickin laserbeams!

miko | 29-01-16 | 02:44

Aan een of ander virus zal de mensheid ten onder gaan.
Terecht dat men zich over een of ander virus druk maakt.

Rest In Privacy | 28-01-16 | 20:52

Als ze die muggen nu eens genetisch manipuleren zodat ze alleen gelovigen aanvallen?

Mr.Nuance | 28-01-16 | 20:47

Op globale SCHOOL?

Alcoholic | 28-01-16 | 20:33

Ik maak me geen zorgen, waarschijnlijk ben ik toch imuun.

VanBukkem | 28-01-16 | 20:20

Kijk het westen moet weer voor de vaccins en technologie zorgen, zodat zij (de rest van de wereld) weer even later hetzelfde westen kunnen haten. Ik zou zeggen stik er maar in....

oh nee niet weer | 28-01-16 | 19:44

Ik stel voor geen muggen meer toe te laten in de EU. Timmerfrans had het er al over dat 60% van deze muggen alleen maar voor de lol komen, en dat steekt me. Kom Samson maak eens een plan en stop dit!

Rest In Privacy | 28-01-16 | 19:28

Muggen-prikjes, sekuseel overdraagbaar ter besmetting en over 10 jaar pas vaccin (oh nee, over 2 jaar voor hun die geld hebben, de rest kan doodvallen)

Jan Gordelroos | 28-01-16 | 18:50

Als dit virus de zwangerschap nu helemaal zou blokkeren was het een zegen voor de mensheid en de aarde. Eindelijk een geboortebeperkend iets wat mensen met genoeg geld en middelen gemakkelijk kunnen omzeilen, maar de zich als konijnen voortfokkende paupers bij neer dienen te leggen. De Derde Wereld zou in een generatie van haar armoedeprobleem af zijn. De kans op een Idiocracy-achtige toekomst word daar ook weer een stuk kleiner van. Van mij mag DARPA dit virus wel een beetje tweaken en voorts uitzetten in Afrika, het Midden-Oosten en delen van Azië.

Abject | 28-01-16 | 18:49

Het gaat niet naar Nederland komen. Dat type mug zal ons klimaat niet overleven... verder dan Spanje/Italië gaat het niet komen

hasnopants | 28-01-16 | 18:34

Zika virus hersenletsel politici uitroeien europese bevolking. Conclusie van de docters WHO.

jitro | 28-01-16 | 18:16

je kan natuurlijk ook een beetje je best doen om mensen wel goed te informeren in plaats van het zoveelste we gaan allemaal dood (o, sorry, deaud) dooddoenertje te doen.
geen muggen die zika kunnen verspreiden in europa behalve rond de middellandse zee, dus voor NL geen probleem.

org | 28-01-16 | 17:46

120 op 100.000 lijkt mee te vallen. Maar t is ook 1 op de 850. Oftewel ongeveer 1000 pj in Amsterdam. Dat is dan weer best veel.

RoBD=Skullfucker | 28-01-16 | 17:33

@baard van troje | 28-01-16 | 16:33,
ik heb er aardig wat kapot zien gaan aan Aids,
geen prettige dood kan ik je zeggen.
Een buurman van mij kon 'smakelijk' vertellen over z'n strontexplosies.

Maar goed, Caracas = linker dan Bagdad, ik zeg kom maar op met die stromen vluchtelingen uit Zuid- en Midden Amerika, ze hebben er blijkbaar meer recht op dan die dus helemaal niet zo sneue Irakezen qua oorloggevaarlijklinkland.
Het is wel ietsie verder varen dan van de Turkse riviera naar Lesbos maar daar vindt iemand vast wel wat op.

vander F | 28-01-16 | 17:19

Word of wordt, Mr Quid? Wellicht even naar de dokter...

Pim Saint | 28-01-16 | 17:16

Purmerend, Zoetermeer en Nieuwegein.
Kunnen jullie in dit rijtje ook heel Brabant toevoegen?

Gele Beer | 28-01-16 | 17:14

Eindelijk... natuur begint terug te slaan om de overbevolking op deze planeet terug te dringen.

meneer Q | 28-01-16 | 17:14

-weggejorist-

Gele Beer | 28-01-16 | 17:13

-weggejorist-

Gele Beer | 28-01-16 | 17:12

ik vind vrauwen met heule grote handen ook griezelie ...

~mugshot

Centauri3 | 28-01-16 | 17:03

In Europa kan het zich alleen "vestigen" in Zuid Europa (subtropische gebieden). De rest van Europa hoeft zich nergens druk over te maken, omdat deze mug met dit virus zich hier niet kan handhaven (geld ook voor canada en grootste deel VS en bijna alle andere landen in de gematigde zones). De rest van de wereld is de pisang.

oh nee niet weer | 28-01-16 | 17:02

Alleen nog veilig op de noord pool daar komen geen muggen voor dus wil je een kind verhuis tijdelijk naar de noord pool veel plezier met maken

Petroselinum crispum | 28-01-16 | 16:56

Nog dommere mensen voorspeld niet veel goeds nee..

Neut | 28-01-16 | 16:43

Het oudst bekende ZIKA virus is bij opgravingen in Median en Mekka gevonden. Na datering-onderzoek blijkt dat het virus daar heerste in het midden van de zesde eeuw. Hiermee is veel verklaard.

kakketoe | 28-01-16 | 16:41

Not the meek, but the mugs will inherit the earth!
Ik denk dat Moedertje Natuur gewoon weer een signaal aan het afgeven is: 'Stop met dat ongebreideld doorfokken en dat habitatvandalisme, Mens. Of anders.'
Het probleem is natuurlijk het elkaar steeds hartgrondiger haten en de ongebreideld toenemende oorlogsvoering. Die verschijnselen zetten testikel- en eierstokkenproducties juist in hogere versnellingen.

dedeurs | 28-01-16 | 16:35

Net als aids destijds... iedereen bang.
Heb nog nooit iemand met aids gezien of gehoord.. behalve op angstelevisie...

baard van troje | 28-01-16 | 16:33

En wat zetten we er op dat Big Pharma zeer speodig het ultieme middel vindt wat de hele wereld moet innemen a raison de .... noem eens een bedrag.

Ikdus | 28-01-16 | 16:31

Zucht, hier zie je maar weer wat een rubberentegel kindje Quid is als hij dit derde klas amateur virus vergelijkt met de premiership virussen zoals het Marburg en Ebola virus.
Niemand gaat dood aan deze ziekte. Na ja een paar dan maar tja,


@Mark_D_NL | 28-01-16 | 15:07
want?

miko | 28-01-16 | 16:28

@HotPotato | 28-01-16 | 15:08
Ja, we weten gelijk wat er is gebeurt bij de geboorte van Jessie Klavert.

Mark_D_NL | 28-01-16 | 15:09

Het is Antarctica

Stanley Mes | 28-01-16 | 15:09

"Een voor volwassenen vrij onschuldig virus, maar als zwangere vrouwen het virus te pakken krijgen, dan is het risico op kindjes met een ernstig hersenletsel groot."
Een nieuwe generatie PVDA,D66 en VVD ers.

HotPotato | 28-01-16 | 15:08

Bij onvolgroeide hersens denk ik in eerste instantie aan de tweede kamer.

necrosis | 28-01-16 | 15:08

Ik ben niet zwanger.
Ik ben biologisch niet uitgerust om zwanger te kunnen worden.
Ik heb al jaren geleden twee kinderen verwekt.
Ik ga me om dit virus even niet druk maken.

koeberg | 28-01-16 | 15:08

Zika en Moslims... Eureka!

Mark_D_NL | 28-01-16 | 15:07

Maar ik zie dat ik wat betreft Caracas toch gelijk had deze week!
*lange neus trekt naar necrosis*

miko | 28-01-16 | 15:07

Gepraat over virussen-"En als het Zika-virus dat niet doet, doen de kogels het wel."-gepraat over moorden in steden.

Hak-bruggetje-tak.

Ikhebeenvraag | 28-01-16 | 15:06

Valt allemaal wel mee. Alleen zwakke en oudevandagen lopen risico en ongeboren kinderen. EEn jaar niet baren komt de wereld ook goed uit.

miko | 28-01-16 | 15:06

Kunnen we eindelijk de vrouwen weer 9 maanden achter slot en grendel duwen.

Jj- | 28-01-16 | 15:06

Wat wil je met dat achterlijke gereis over de hele wereld.
Proleten gaan naar Brazilië op vakantie en de happy few naar Katwijk of de Veluwe.

KarelMarks | 28-01-16 | 15:04

Is er geen Pica van Zika?

Mark_D_NL | 28-01-16 | 15:04

En ze zijn al niet zo slim op de Antillen.

Dutch_Holland | 28-01-16 | 15:03

*stoft online flashspelletje maar weer eens af*
pandemic3.com/

Nietvoordekat | 28-01-16 | 15:01

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl