Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Diplomaat: 'Kiev bereidt NL propaganda-offensief voor'

Stukje NPO Kiev van afgelopen week, door ons ondertiteld. Er blijkt in Oekraïne bijzonder veel animo te zijn voor het GeenPeil-referendum. Ihor Ostash (@), voormalig Oekraïens ambassadeur in Canada, kondigt aan dat hem bekend is dat Kiev bezig is met de voorbereiding van een 'tamelijk gewichtig Oekraïens propaganda-offensief' in Nederland waarin 'journalisten en kunstenaars de eerste viool moeten spelen'. Die moeten 'de harten van de kiezers bereiken' met 'hoogstaande contra-propaganda'. Dit videoclipje is van 19 januari dus het zou kunnen dat Ostash hier over de campagne van Soros voor Nederland heeft, waarvan de schimmige geldschieter enkele dagen later bekend werd. Hoe dan ook weten we nu wel hoe je 'D66' zegt in het Oekraïens. En dat Kiev kennelijk de intentie heeft om te infiltreren in de Nederlandse media. In plaats van zich op Nederland te richten, kan Oligarchistan misschien beter zorgen dat ze aan de eisen van het Associatieverdrag voldoen. Amnesty waarschuwt vandaag dat Oekraïne de erkenning van het Internationaal Strafhof drie jaar wil uitstellen. Wil het land soms eerst nog even rustig wat oorlogsmisdaden kunnen plegen of zo? Luchtvaartbedrijven, let op uw vliegroutes...
Toetreding: Geinige vondst qua toetreding van OEK tot de EU (waarvan GeenPeil-haters altijd zo hard beweren dat zulks helemaal niet aan de orde is). Deze kwoot komt uit Readings (pdf), een Oost-Europese nieuwsbrief, van april 2015: "Ukraine has raised doubts about the EaP [European Union's Eastern Partnership], claiming, 'any form of neighbourhood policy without a membership perspective cannot satisfy'." Oftewel: Oekraïne is niet tevreden met het Europese burenbeleid (een associatieverdrag dus) zonder zicht op toetreding tot de EU.

Reaguursels

Inloggen

Beruchte rosse buurten? Ik ben daar trots op! En daarom hoort Ukraine ook niet bij ons!

HenkBres19 | 27-01-16 | 10:18

Dat doet geenstijl toch al weken?!?

TheStef | 27-01-16 | 08:31

Ach, iets met kunstenaars. Nou dat gaat lukken, die heb ik heel hoog zitten (met een stuk touw aan een hele hoge boomtak).

laser 558 | 27-01-16 | 00:30

Geef het land eens voor een jaarje aan kunstenaars. Dan zijn we snel klaar.

Rest In Privacy | 26-01-16 | 23:21

Krombach | 26-01-16 | 22:13
De redactie bij de NOS die expliciet zegt dat Poetin journalisten niet te woord wil staan terwijl hij dat in een uitzending van een andere internationale zender wel degelijk doet.
Ik vind Poetin absoluut geen democraat en zou er niet willen wonen, maar ik heb echt een hekel aan mensen die praten over Kremlin propaganda terwijl die hele NOS van ons een groot selectief pro-VS, pro Monsanto, Pro Eu, Pro Nestlé, etc etc is. Stap gewoon uit die schaduw van je en doe nou niet een keer alsof je in het 'vrije westen' leeft wat permanent niet zo is! De enige reden dat men hier coulant is tegen burgers is omdat we een systeem hebben gecreëerd waar burgers consumeren en dus geld opleveren. Als dat stopt zo te zijn, veranderen de spelregels vanzelf.

hallofreen | 26-01-16 | 22:36

hallofreen | 26-01-16 | 21:59
Wat is je punt? Welke EU trol heb je het over?

Krombach | 26-01-16 | 22:13

Krombach | 26-01-16 | 21:54
Alsof de NOS niet iets zou berichten van een overduidelijke EU trol.

hallofreen | 26-01-16 | 21:59

Een beetje tenenkrommend dat Geenstijl nu over propaganda klaagt, want zelf laat Geenstijl zich sturen door kremlin propaganda. Voorbeeld: het bericht, gesourced direct vanaf het twitteraccount van de overduidelijke en vrij bekende kremlin trol "Ian56", over fascistische ISIS bondgenoten in Oekraine, waar Geenstijl het commentaar bij plaatste dat dit de vriendjes van Rob van Wijk en Hans van Baalen waren. How low can you go.

Krombach | 26-01-16 | 21:54

Het percentage Koblenko en Levchenko op de npo zal de komende maanden zienderogen toenemen.

Afgeschminkte Bassie | 26-01-16 | 21:49

-weggejorist-

Pim2016 | 26-01-16 | 21:31

Haha! Wát een giller!!!

'De harten van de kiezers bereiken'...

.. direct na deze uitspraak kon ik de rest al niet meer serieus nemen.

En dan? Verwacht die dwarrel daarmee EU-sceptisci en Oekraïne associatieverdrag-NEE-stemmers eensklaps te transformeren in gewillige Eurofielen en JA-stemmers ???

Ronduit ridicuul en KRANKJORUM !!!

HypoPseudo | 26-01-16 | 21:15

Wel goed dat er tijdig zoveel aandacht besteed wordt aan Geenpeil. Dan zijn tenminste al de meeste mensen ervan bewust dat het hele zaakje stinkt als we ze de flyer in hun handen drukken.
Opkomst is een belangrijke factor, evenals controle op de stembureaus.

ET007 | 26-01-16 | 20:47

Tsja.... associeren prima hoor maar dan moeten ze hun zooi op orde krijgen, kom maar op met die gas en pijpleidingen, maar dan moeten we er zelf wel iets van merken cq. erop vooruit gaan... Helaas is het tegenovergestelde waar.

waragainstclimate | 26-01-16 | 20:14

-weggejorist-

voxpopuli | 26-01-16 | 20:09

Voorlopig maar geen post meer openmaken uit die hoek van Europa. Doei

waragainstclimate | 26-01-16 | 20:08

Ik wil een IJzeren Gordijn rond Nederland, zodat we geen last meer hebben van dure en opdringerige buitenlanden. Want er is werkelijk niet één buitenland dat ons geen geld heeft gekost. Ben het een beetje zat dat Nederland de tiet is waaraan gans de wereld zuigt.

Nivelleermarionet | 26-01-16 | 20:03

Ook grappig hoe deze man in 1 zin zegt dat er onderzoek moet worden gedaan naar "het Russische spoor" en dat D66 zich baseert op Amerikaanse informatie. Blijkbaar mogen Oekraine en America zich wel in de Nederlandse politiek mengen, maar Rusland niet. Mogen wij het niet gewoon zelf weten zonder buitenlandse propaganda?

MultiPlex | 26-01-16 | 19:58

Ook leuk dat uiteraard de doem-denk-kaart weer wordt getrokken met "Gevaar" en "Dit kan consequenties hebben voor het hele Europese beleid". Ehhh... dat is juist wat we willen! Als het pro-EU-kamp zo doorgaat, hoeft het EU-kritische-kamp niet eens meer campagne te voeren.

MultiPlex | 26-01-16 | 19:54

Roomse rijk - paar honderd - jaar kaduuk
Karel de Grote - binnen een mensenleven- kaduuk
Spanjaarden - 80 jaar -kaduuk
Napoleon -decennia- kaduuk
Hitler - decennium - kaduuk
Eu - binnenkort - kaduuk

bodemloos | 26-01-16 | 19:42

Toetreding "waarvan GeenPeil-haters altijd zo hard beweren dat zulks helemaal niet aan de orde is."

Heeft u het hele document ook gelezen? TLDR, scroll even naar de conclusie. ENP biedt geen lidmaatschapsvooruitzichten, daarom is het een lastig middel om je buren mee te reguleren. Er is geen sprake van toetreding. De zogenaamde geenpeil-haters beweren niet dat Oekraïne er niet bij wil. Het is voor iedereen duidelijk dat ze erbij willen. Je "geinige vonst" is bijster oninteressant en brengt niets nieuws in.

paulpils | 26-01-16 | 19:37

Ja zeggen tegen het associatieverdrag is als met je vinger door het wc-papier prikken.

Doper | 26-01-16 | 19:35

Die je best en veel sucess...
We spreken elkaar op 7 april weer.

hotmint | 26-01-16 | 19:21

Nog voordat Oekraïne erbij zit en zich rijk rekent is dat hele EU luchtkasteel al afgebroken door de mensen die er rechtstreeks bij betrokken zijn, namelijk Europeanen en de slachtoffers van het regime die er in eerste instantie, door leugens, bij betrokken werden.
Verkoop gewoon je land aan China, want het Europa waar Oekraïne zich zo op verheugd heeft bestaat alleen als een soort op papier geschreven manifest. Een verbintenis tussen eurofiele dwazen, de wapenindustrie, unilever, Nestle (gaat flessenwater verkopen als de europese grond is vervuild door fracking en waterbedrijven door TTIP verplicht moeten worden geprivatiseerd) corporaties als monsanto die het liefst alleen maar GMO groenten op de markt willen hebben en oliemaatschappijen uit de VS. But it will not stand.
De grootste fout van dit hele EU project was te denken dat een economisch ideaal sterker zou zijn door millennia aan bevochten landgrenzen die veel verder rijken dat dat ideaal alleen. Namelijk een besef van cultuur. Iemand uit Nederland of Spanje heeft helemaal niets met de geschiedenis van Oekraïne en andersom heeft Oekraïne ook niets met de culturele gewoontes van Fransen. Dat bind je niet samen door een geopolitiek continent op te richten en door middel van angst bij elkaar probeert te houden. Hoeveel Juckers je ook probeert neer te zetten die zeggen dat als plan A niet doorgevoerd wordt we allemaal daar de gevolgen van zullen merken. Angst is geen goede raadgever EU!
Als je ziet wat ze de Grieken nu weer proberen te flikken. Door ze te chanteren dat als ZIJ de vluchtelingen niet tegen houden ze uit Shengen worden gezet. Net nadat dat hele land al hun voorzieningen heeft moeten verkopen voor een schamel bedrag aan private bedrijven om die verstikkende leningen van het IMF te kunnen accepteren. De EU is schande voor de mensheid en zal geen lang leven hebben.

hallofreen | 26-01-16 | 19:19

Fuck you too, Victoria Nuland

bodemloos | 26-01-16 | 19:15

@ voxpopuli | 26-01-16 | 18:46
ik heb het even door Google Translate gehaald en dit is de letterlijke vertaling:
"De manager van de Oekraïense tak van het bedrijf Danone Nutricia (...) kan niet vertellen de reden waarom vertegenwoordigers van de Oekraïense belastingdienst een steekpenning eisen voor zijn accountantskantoor."

telelezer | 26-01-16 | 19:03

-weggejorist-

voxpopuli | 26-01-16 | 18:59

Mijn antwoord blijft toch NEE.

hStripe | 26-01-16 | 18:51

-weggejorist-

voxpopuli | 26-01-16 | 18:46

@George van den Bergh | 26-01-16 | 17:35
"Ik zeg sorry Ukraine, nothing personal, ..."
Verontschuldigt u zich maar niet. Zij nemen het *heel* personal. Geloven echt in die Utopia genaamd EU en voelen zich persoonlijk aangevallen. Pas wanneer het te laat is en zij gedesillusineerd bij lopen zullen ze nog achter hun oor krabben. Tjah, die Nederlanders... EU is een monster met alleen maar valse beloftes en incompetentie.

Vageling | 26-01-16 | 18:44

Ik vind dit een goed plan van Oekraïne. Je moet jezelf verkopen en dit verdrag gaat hun aan.

Wij proberen Nederland ook op allerlei manieren te verkopen in het buitenland.

Lucas K. | 26-01-16 | 18:12

""(..)en Poetin wrijft zich in z'n handjes met Geenpijl""
@ hipocritisch | 26-01-16 | 17:02
Dus als volgens U iets (in dit geval het referendum) Poetin toevallig ook goed uitkomt, dan moeten wij daarom maar afzien van ons democratisch recht om onze mening te laten horen..?

Onze mening
-dat Brussel teveel beslissingen over ons neemt zonder ons te vragen
-dat Brussel beslissingen over ons neemt maar ons daarover zoveel mogelijk in het donkert houdt en die dan sluw doordrukt.
- dat we door Brussel militair betrokken kunnen raken (zie verdrag) bij mogelijke gevechten met Rusland of hun rebellen
-omdat we alweer miljarden moeten gaan dokken voor nog een belligerente pauperland
-omdat we niet betrokken willen worden bij een land dat in oorlog is.
-omdat we weten dat de volgende landen (het deels door Rusland bezette) Georgie en de maffia staat Moldavie en de islam staat Turkije zijn.
-omdat we het zat zijn om gemanipuleerd te worden
-omdat we het zat zijn om financieel uitgezogen te worden
-
Iedereen weet nu al dat de Haagse bedrijfspoedels van Brussel natuurlijk hun democratische achterwerk zullen afvegen met de mening en de wil van het Nederlandse werkmierenvolk (dat hen financieel onderhoudt) en dat ze geacht worden te vertegenmwoordigen.
Maar ze kunnen dan in ieder geval niet zeggen "Wir Haben Es Nicht Gewusst"

telelezer | 26-01-16 | 18:11

Tsja die oekrainse hoogwaardigheidsbekleders toch. Niet weten dat we hier nog op gele klompen lopen maar wel weten dat we hier een roze straat hebben. Tsja zeker 1 keer nederland bezocht. 1 straat. Ja het blijven oekrainers toch. Wat een onzin verkondigt die vent daar. Ongeloofelijk. Nou weer een reden om NEE te stemmen. Oelewappers hebben we hier al genoeg in het kabinet. We hoeven er niet nog meer van dat soort bij.

tweetybird | 26-01-16 | 17:58

Ik kan niet wachten om mijn nee-tje te mogen doen..

baard van troje | 26-01-16 | 17:52

Njet betekent nee in NL, tenzij ik zeggenschap krijg in Burisma Holding Limited gevestigd te Cyprus of een video opduikt met Oekrainse danseressen in een gezellige prive setting

HetOorAakel | 26-01-16 | 17:51

-weggejorist-

voxpopuli | 26-01-16 | 17:42

Ik denk dat ik wel nee stem, gewoon omdat ik vind dat we vanaf de invoering van de Euro met het verdrag van Maastricht gewoon erin getuind zijn door onze politici met hun vieze achterkamertjes politiek waarin iedere leider wil tonen een groot plassertje te hebben. Leiders die tonen dat hun ego regeert ipv ratio en democratie. Ik vind het wel sneu voor de Ukrainers.

De counter tegen zo'n antwoord is dat daar fascisten aan de macht zijn en ik zag een suggestie van iemand dat de Buk van hun was, maar voor zover ik weet waren het gewoon de Russen. Ik heb niets met Rusland. Wilden hier binnenvallen tijdens de koude oorlog, waren voor mij altijd de vijand met hun vieze communisme en hoe denk je dat het qua oppervlakte het grootste land ter wereld is geworden? Lief rondkijken? Nee, dat zijn dikke vette viespeuken en die Putin is een enge gangster. Die denkt maar aan 1 belang en dat is zijn eigenbelang. Schijnt ook heel rijk te zijn, ik vraag me af hoe dat zo zou komen. Wij hebben het hier over een referendum en dat onze stem niet gehoord wordt door het tuig in Brussel, maar een Putin zou dus letterlijk onze stem aan zijn gat afvegen als hij over ons zou regeren. Ja als hij landje pik kan spelen op de Krim, dan gebruikt hij het even snel (wat zullen daar voor spelletjes gespeeld zijn), maar die man heeft ideologisch niets met mij van doen. Ik ben voor meer inspraak en een Putin staat wat mij betreft het verst daar vandaan. Ukraine is ook gewoon een land vol viespeuken, maar ik snap dat een proces de zaak kan keren. Als je ze steunt en economisch doet groeien dan kunnen landen veranderen. Spanje had eens Franco. Ik ben nu al een flink aantal keren geweest en het is er prima vertoeven. Kijk eens wat een sportieve grootmacht Spanje is geworden de laatste 2 decennia.

Ik had prima voor willen stemmen als ik meer kan stemmen over beslissingen van Europa (dat staat mij toe genuanceerder te zijn), maar mijn frustratie is teveel opgelopen. Ze lopen met ons te f*cken en ik grijp iedere kans aan om ze een hak te zetten. Dan gaan ze maar aan democratische hervormingen doen en naar ons luisteren. Ik zeg sorry Ukraine, nothing personal, maar genoeg is genoeg.

George van den Bergh | 26-01-16 | 17:35

De door de EU en VS gedropte staatsgreep president van de Ukraïne raakt in paniek?
-
Inmenging in andermans binnenlandse aangelegenheden is zelfs welkom?

Raider Twix | 26-01-16 | 17:27

Ik heb geen muzikant nodig om viool te leren lezen. Kansloos en elke cent is weggegooid als tegen-offensief om mijn mening bij te stellen. Wat wel zou kunnen is dat er een WOB verzoekje ingestuurd kan worden en daar kan ik wel 6 weken op wachten. Maar ik ben bang dat het een versie word die we gewend zijn te zien. ZWART gestreept. De 2e kamer weet niet beter en die zijn belangrijker, als wij stemvee. Dus NET van mijn kant.

Mr_Pikibelly | 26-01-16 | 17:24

Sieg HEIL voor de EUSSR en alle fascistische nazi's zoals Mørkel, Ruttekut, Schulss, Junckert en Timmerfranzzz.

Wake up, we leven gewoon in een Matrix en een Noord Korea waar de propaganda mainstream media ons dagelijks brainwasht dat we het toch maar goed hebben in onze multiculturele heilstaat met gemanipuleerde aandelenmarkten, fiat currency en cultuurverrijkers.

Geloof me: ons spaargeld en pensioen MOET eraan! Alles moet genivelleerd worden zodat een handjevol fascisten (Soros!?) en multinationals hun zakken kunnen vullen!

De EUSSR, de Euro, TTIP, associatieverdragen, 'vluchtelingen' en straks een burgeroorlog tussen extreem links en extreem rechts.

"Wir haben es nicht gewusst!"

Xirdalan | 26-01-16 | 17:24

hipocritisch | 26-01-16 | 17:02
u denkt dat het wel of niet sluiten van het verdrag geen invloed heeft op de Rusland-politiek?
dat lijkt me redelijk naief
hipocritisch | 26-01-16 | 17:19

Hup, tijd voor je medicijnen.

Tuborg øl | 26-01-16 | 17:23

hipocritisch | 26-01-16 | 17:02
u denkt dat het wel of niet sluiten van het verdrag geen invloed heeft op de Rusland-politiek?
dat lijkt me redelijk naief

hipocritisch | 26-01-16 | 17:19

-weggejorist-

Bijtendehond | 26-01-16 | 17:16

Kabinet Merkel staat op klappen.
Wunderbar.

Piet Karbiet | 26-01-16 | 17:14

Grote stamper | 26-01-16 | 17:01

En mede dankzij wat jij hier aankaart heb ik respect gekregen voor Viktor (Hongarije) het kan dus wel :)

Tuborg øl | 26-01-16 | 17:14

Op 6 april moet iedereen dus een NEE stem uitbrengen.
Al was het alleen maar om Roel(rekeningrijden)Pieper de voet dwars te zitten.
Dat sujet is met zijn investeringsbedrijf vele bedrijven uit Oekraïne aan het opkopen. (leegroven)
De gewone Oekraïnse burgers zullen daarvoor nog een zware tol betalen.
En de rest van de EU trouwens ook.

Dostranamus | 26-01-16 | 17:12

hipocritisch | 26-01-16 | 17:02
Waarom? Het referendum is ONS dingetje.

Graaf van Egmont | 26-01-16 | 17:08

en Poetin wrijft zich in z'n handjes met Geenpijl

hipocritisch | 26-01-16 | 17:02

Oekraïeners zijn net als russen, niet te vertrouwen. Je ziet het bij de meeste voormalige oostbloklanden ze zijn alleen uit op EU geld maar zodra ze asielzoekers tegen moeten houden haken ze af. De EU is de grootste fout die ooit op dit continent is gemaakt en zal uiteindelijk leiden tot een 3e wereldoorlog...

Rest In Privacy | 26-01-16 | 17:01

@ sinar2 | 26-01-16 | 16:48
Wel leuk dat er dus een conclusie is. Als van Rossem blijkbaar over informatie beschikt waar de rest van de wereld nog geen weet van heeft, is het misschien een goed idee daarmee over de brug te komen.

You-On-A-Gin | 26-01-16 | 17:00

"mnesty waarschuwt vandaag dat Oekraïne de erkenning van het Internationaal Strafhof drie jaar wil uitstellen"

Goh., wie had anders verwacht dat de oligarchen/politici/ militairen zichzelf zomaar zouden laten veroordelen. Natuurlijk niet en het zal net zo gaan met corruptiebestrijding; ook dan zullen ze zichzelf niet gaan veroordelen en in de gevangenis stoppen.

louis6227 | 26-01-16 | 16:58

Begrijpen de dames en heren in Kiev dat ouderwetse Sowjet propaganda pogingen in het algemeen vrij slecht vallen in NL?

notreehugginghippies | 26-01-16 | 16:57

Snap er geen fuck van. Kun jij me 't even uitleggen Pechie?

Dr. Blechtrummel | 26-01-16 | 16:57

Als ik het misselijk makende filmpje bekijk lijkt het wel of wij Nederlanders misdadige anarchisten zijn omdat we een referenum durven te houden.
Alles moet ingeschakeld worden omons te stoppen, zegt die hufter; en dat tot de Raad van Europa toe om ons te stoppen.
Ik herhaal daarom: Het is niet alleen om te huilen maar het is vooral meer dan schandelijk dat wij Nederlanders als vuil behandeld worden
En daarvoor zijn onze (groot)ouders dus gestorven in het verzet in WO2.
-
When injustice/tyrrany becomes law, resistance becomes duty.” (Thomas Jefferson)

telelezer | 26-01-16 | 16:57

Nej! For fander!!!
Ik zal er alles aan doen om iedereen om mij heen met een hartslag, in april voor een nee naar dat rode potloodje te sturen. Bij Odin!

Tuborg øl | 26-01-16 | 16:55

Wat een zwaktebod om Rusland er weer bij te halen. Leg eens uit wat voor ons zo voordelig is aan dat verdrag, we moeten er namelijk veel pegels voor neertellen, en daarnaast gaat het dus, anders dan leugenachtig wordt gebracht, niet alleen om een simpel 'handelsverdrag', maar om visumvrij te kunnen reizen (lees: nieuwe gelukszoekers), verregaande militaire relaties (eng), enz...

La Bailaora | 26-01-16 | 16:50

@Machivelliaan | 26-01-16 | 16:45
De feiten liggen er dat Ukraine bij MH-17 een vuil spel gespeeld heeft.
Krijg jij soms ook geld uit Kiev voor de pro-Ukraine propaganda?

sinar2 | 26-01-16 | 16:48

Wij Nederlanders worden gewoon openlijk gesaboteerd met leugens en bedrog en buitenlandse inmenging als we dmv een referendum onze mening (die toch gehoond en verworpen wordt) willen geven over uitermate belangrijke zaken die het hele Nederlandse volk raken.
Uitermate belangrijk, want het is echt niet alleen maar een handelsverdrag, hetgeen Brussel en adepten ons willen wijsmaken, maar ook voor militaire hulp (tegen Putin) en ook voor vele Gekke Henkie miljarden Euro’s die wij (alweer) moeten ophoesten..!
En wat natuurlijk hardnekkig wordt ontkend door de megalomane EU-fielen, vooral een aanloop tot lidmaatschap van "De EU-Bende Van 28"
En dat heet dus "democratie" (haha)
Het is niet alleen om te huilen maar het is vooral meer dan schandelijk dat wij Nederlanders als vuil behandeld worden
En daarvoor zijn onze (groot)ouders dus gestorven in het verzet in WO2.

When injustice/tyrrany becomes law, resistance becomes duty.” (Thomas Jefferson)

telelezer | 26-01-16 | 16:47

-weggejorist-

Piet Karbiet | 26-01-16 | 16:46

"Luchtvaartbedrijven, let op uw vliegroutes... "

Suggereert geenstijl hier dat Ukraine MH17 uit de lucht heeft geschoten?

Hebben jullie stage gelopen bij Russia Today?

Machivelliaan | 26-01-16 | 16:45

het volk zegt nee en de staat ja.
Benieuwd wie er gaat winnen?

rechtsdwalendeautist | 26-01-16 | 16:44

Nee toch?
En toch blijft het nee!

Wolly | 26-01-16 | 16:41

Wat kan die man l*llen zeg, lijkt Ard van der Steur wel ...

Watching the Wheels | 26-01-16 | 16:41

Goh, wat komt die valse clip opeens handig te pas. Net zoals het bericht van de CIA. Muppets, té dóórzichtig! Helaas zal het klootjesvolk er wel in trappen.

Vageling | 26-01-16 | 16:39

Even afwachten wat Nieuwsuur er vanavond van vindt. ;)

Graaf van Egmont | 26-01-16 | 16:39

Al zetten ze er een lekker bloot oekraiens mokkel neer . Mijn stem blijft toch nee!!! Ze kunnen doen wat ze willen. Helpen gaat het toch niet. En dan mijn geld is op. Dat is al naar die griekse bodemloze put gegaan. Ook zo'n wan projekt van die EU. Ik vind het wel zat om voor failliete landen te dokken. Dan ook nog een land half in burger oorlog. Ben wel goed maar niet gek. En dan heb ik het nog maar niet gehad over de waanzin van die EU steelclub met turkije. Hoeveel van onze centen. Ach maar 3 miljard voor nix!! Ja vrij reizen voor turken. Nou daar zat ik nou echt op te wachten. Vluchtelingen kopen die je ook gratis had kunnen krijgen . Op de koop toe turken die hier massaal komen en dadelijk nog een dictator die bij de EU komt. Ik zeg NEE!!!!

tweetybird | 26-01-16 | 16:38

Meer van dit soort filmpjes en een NEE campagne is niet meer nodig

Mich2007 | 26-01-16 | 16:38

MarcelNederland | 26-01-16 | 16:34
Als je een mooi idee zo slecht uitvoert, kan het gewoon geen mooi idee zijn geweest. Tenzij je weet wat het oorspronkelijke mooie idee was. En nu niet komen met "nooit meer oorlog in Europa." Dat is een fopargument.

Graaf van Egmont | 26-01-16 | 16:36

Wauw.. Ze lijken maar niet te kunnen accepteren dat mensen/landen zélf kunnen denken en dat ze een referendum willen om zélf wat te kunnen zeggen in deze 'democratie' en dat dat wel eens niks te maken zou kunnen hebben met Russische inmenging of van wie dan ook.

BartV87 | 26-01-16 | 16:36

En met filmmakers, kunstenaars en journalisten bedoelen ze natuurlijk eigenlijk: linksmenschen, gütmenschen en slappe dweilen die de overheid napraten.

In nog geen miljoen jaar zal ik "ja" stemmen voor dit referendum. Ik dacht altijd dat landen als Bulgarije, Hongarije, Oekraïne en Roemenië zo corrupt waren, maar Nederland (en de EU-bobo's) doen er tegenwoordig al lang niet meer voor onder. Wat een smerig stel leugenachtige uitzuigers zijn het zeg. Je kan alle negatieve woorden bij elkaar zetten in één zin, en dan nog dekt het de lading niet voor dat stel criminelen.

kanon0503 | 26-01-16 | 16:35

Laat ze eerst eens de gestolen Oudhollandse kunst aan het Westfries museum teruggeven en al de nazi-symbolen waar ze daar zo graag mee rondparaderen terug in de kast doen en dan zullen we wel eens zien of we ze een beetje aardig gaan vinden.

Jan-Joris-Jaap-Joop | 26-01-16 | 16:34

Is toch allemaal BS, Oekraïne en de leiderschap van de EU kan me echt geen ene reet schelen. De EU is op zich een mooi idee, maar de uitvoering is gewoon zo slecht als maar kan.

MarcelNederland | 26-01-16 | 16:34

-weggejorist-

Anarchista | 26-01-16 | 16:31

Niet slecht voor een "normaal" handelsverdrag. Alle registers worden opengetrokken. De doodsangst om een Nederlands njet staat in de ogen. Ze gaan zelfs D66 betalen.

Graaf van Egmont | 26-01-16 | 16:28

Gewoon de wetenschap dat ik mogelijk aan de ineenstorting van het EU monster heb meegeholpen.

* traantje wegpinken doet *

marcoplarco | 26-01-16 | 16:27

Geen enkele kans dat ik ooit Ja stem voor dit akkoord.

langzullenweleven | 26-01-16 | 16:24

Weet je wat het is met de Oekraïne?
Het is een van de corrupste landen ter wereld.
www.transparency.org/cpi2014/results
En net als met gordelroos, mond en klauwzeer, builenpest en Frank van der Linde-itus, weet ik heel heel zeker dat ik de Oekraïne niet wil.
En dat zouden alle verstandige mensen niet moeten willen.

Ook al gooien ze er 200 miljoen aan promotie tegenaan, breiden ze de staatstelevee uit naar 8 zenders en zenden ze om het kwartier een journaal uit, dan nog wil ik het niet.
Ksst, ga weg, ksst.
Kom maar terug als je een beetje bij bent kwa verlichting en zo, en dat geldt eigenlijk voor alle corrupte schurkenstaten.

Cuyahoga | 26-01-16 | 16:24

Dat soort mannetjes denkt slechts in termen van de wil van de machthebbers. Ze snappen de consequentie van democratie blijkbaar niet. En dát wil dan toetreden tot het vrije Europa? Laat me niet lachen.

Joris Draaksteker | 26-01-16 | 16:23

Ik word er met de dag blijer van dat ik mijn handtekening gezet heb en dus bij heb kunnen dragen aan het afdwingen (vervelend woord, we hebben er gewoon recht op) van een referendum. Daarnaast ben ik trots op alle reaguurders en andere landgenoten die hun handtekening gezet hebben. Moet je toch eens kijken wat het teweeg brengt. Zo krijgen we een mooie kijk in de daadwerkelijke werking van de Europese 'Unie'.

Slimkees | 26-01-16 | 16:22

Dit is toch zo leuk, ben je je auto en je baan kwijt aan een ander stukje Oost Europees. Jaaaaaah!
Maar op de lange duur, is het toch soooo goed voor Nederland. Ja maar opde korte duur tuffen je koeien en je hooimachine met 40km per uur über daß Autobahn nach die Heimat TimmerFranzl!
Onze Europese expansie drang uber alles!

Stijn Tijl | 26-01-16 | 16:22

Stem Neeeeeeee.

centre pompidoe | 26-01-16 | 16:21

Inmenging van de EU, inmeninging van Soros en inmenging van Oekraïne. Allen feitelijk vastgesteld. Mag ik nu het bewijs van de inmening van Poetin?

Ikhebeenvraag | 26-01-16 | 16:21

Eindelijk ga ik op 6 april eens stemmen in de verwachting dat mijn stem er deze keer wèl toe doet! Een NEE-stem dus.
Maar laten we ons er op voorbereiden dat de tegenstanders (dus Oekraïne, de EUSSR en de "voor" stemmers) alle denkbare en ondenkbare smerige streken uit de kast zullen halen om het NEE-kamp proberen te verslaan.

Lupuslupus | 26-01-16 | 16:21

Komende weken gaat er nog eens 1000 euro in de geenpeil pot, van mijn beetje spaargeld dat ik bezit.

Methylfenidaat | 26-01-16 | 16:21

We zouden Polen kunnen vragen om een boekje open te doen over Oekraïne.

Mooie vondst trouwens GS over de wens van Oekraïne om volledig lid te worden. Ze zijn inmiddels al halverwege

Islamofiel | 26-01-16 | 16:20

Lekkere presentatrice, dus het is waar.

Ik zie nu voor me: in elk reclameblok filmpjes van lachende mensen en een heldere stem die uitlegt waarom je JA moet invullen. Spotjes op de Radio, posters in bushokjes, meer Victoria Koblenko, meer 'deskundigen' als Livestro en De Wijk en teevee. Oh, en joepoep.

Driewerf Hoezee | 26-01-16 | 16:19

Even iets over die advertentie van die onderbroeken... Wie draagt die dingen nou, veel te strak, zo gaan je ballen enorm jeuken.

Piktrekker | 26-01-16 | 16:19

-weggejorist-

Anarchista | 26-01-16 | 16:18

Ik vind het bizar dat de politiek zo'n verdraaid beeld van de wereld er op na kan houden, en dat er nooit eens een reality check landt bij de hoge heren.. best knap, je kop zo ver in het zand duwen...

Tinus Teelbal | 26-01-16 | 16:16

Ze poepen in hun broek uit angst voor de Nederlandse NEE-kiezer. Wat zijn wij toch een geweldig land dat ze daar sidderen voor het Oekraïne-NEE. Hup GeenPeil!! Ik vind het geweldig!

Lupuslupus | 26-01-16 | 16:15

Het was toch allemaal al beklonken? Onze mening deed er toch niet toe? Inmiddels beginnen Brussel en Kiev wel erg nerveus te worden en rare dingen te zeggen. Zouden ze 'm toch een beetje knijpen voor ons democratisch afgedwongen referendum?

Akiron | 26-01-16 | 16:15

Voorstanders hier laten zich dus betalen met bloedgeld van de neonazi's uit Kiev. Weten we dat ook weer.

sinar2 | 26-01-16 | 16:15

Kan dit even op een miljoenmiljard posters afgedrukt worden, voor 6 April?

marcoplarco | 26-01-16 | 16:14

... kan Oligarchistan misschien beter zorgen dat ze aan de eisen van het Associatieverdrag voldoen...
Juist, vandaar het verdrag zodat ze zich daarop kunnen richten en de regering het als breekijzer kan gebruiken om hervormingen door te voeren.

devil13 | 26-01-16 | 16:12

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl